estenglv
WAP version
Login form
66 km
31 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 15 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kalevipoja Rattamaraton (SEC 2012 6. etapp)
Aeg 11.08.2012
Koht Jõgevamaa EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2003 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 1:19:45 1
2 2006 Ottender Sten-Erik Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:19:48 2
3 2011 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:20:45 3
4 2036 Kivistik Gert Jalgrattaklubi VIKO 1:20:45 1
5 2015 Kirsipuu Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:22:32 4
6 2007 Iljenko Tomass Karlis 1:22:44 5
7 2041 Vendelin Mart-Anton Jalgrattaklubi VIKO 1:23:09 6
8 2010 Nool Sander Haanja RK 1:23:56 7
9 2005 Kiskonen Siim Gustaf Kopparberg 2 1:24:00 8
10 2004 Tarassov Kirill Harju AB ? KJK 1:24:16 9
11 2028 Pesor Siim Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:24:49 10
12 2008 Nõmm Karel Georg NRK NCC Tähekodu 1:25:00 1
13 2030 Juss Janar Jalgrattaklubi VIKO 1:26:09 11
14 2013 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 1:26:12 12
15 2014 Tsvetkov Sander Valga Rattaklubi 1:26:27 13
16 2038 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 1:26:29 2
17 2031 Varik Joan Markus Pärnu Kalev SK 1 1:26:50 3
18 2032 Volmer Raul Peloton 1:27:28 14
19 2023 Kõivumägi Georg Tartu Ülikooli Akadeemilina Spordiklubi 1:27:51 15
20 2037 Prii Paavo Ületreening SK 1:28:00 2
21 2040 Prangel Kristo NRK NCC Tähekodu 1:28:05 4
22 2045 Roosimets Reigo NRK NCC Tähekodu 1:28:16 5
23 2016 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 1:29:15 16
24 2009 Lepik Siim TÜASK 1:31:20 6
25 2025 Oot Anti 1:31:22 1
26 2046 Õunmaa Iiris Gustaf Kopparberg naiskond 1:31:24 1
27 2033 Kiristaja Hendrik Westline Team 1:31:40 17
28 2039 Mõttus Raivo 1:32:09 3
29 2048 Vakmann Priit 1:32:14 4
30 2057 Juss Jannar Jalgrattaklubi VIKO 1:32:16 18
31 2053 Pelska Sten Valga Rattaklubi 1:32:31 7
32 2035 Saarep Peeter 1:32:34 2
33 2099 Bernans Helge 1:32:47 8
34 2042 Rehi Andreas Ületreening SK 1:33:00 5
35 2083 Sabre Sander Haanja RK 1:33:00 19
36 2069 Saar Kaarel Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:33:05 20
37 2091 Tomingas Rando Jalgrattaklubi VIKO 1:33:07 21
38 2063 Kull Rait 1:33:13 6
39 2024 Velbaum Ivo Viljandi Rattaklubi 1:33:37 22
40 2054 Kaasik Peeter Kroonpress 1:33:52 7
41 2034 Kangilaski Erik NRK NCC Tähekodu 1:33:58 9
42 2356 Suits Margot Seve Ehituse Pro Racing Team 1:34:01 1
43 2067 Sirvel Merili Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:34:23 2
44 2072 Paju Mikk NRK NCC Tähekodu 1:34:49 23
45 2043 Kadajane Erik Vennad-Dahl Väledad 1:35:04 8
46 2092 Matvejeva Jana Spordiklubi Vargamäe 1:35:10 1
47 2058 Kaarjärv Maris Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:35:15 2
48 2029 Reisenbuk Erik Harju AB ? KJK 1:35:28 24
49 2066 Siispool Karli 1:35:29 9
50 2074 Uustal Arno 1:35:29 10
51 2089 Pilv Meelis 1:35:42 11
52 2062 Luusepp Martin Pärnu Kalev SK 2 1:35:52 10
53 2050 Lang Tea TÜ ASK 1:36:19 3
54 2081 Jõeäär Marten Invesment Agency Team 1:36:23 11
55 2059 Uudeküll Peep 1:36:28 12
56 2049 Annus Oviar-Gregor Pärnu Kalev SK 1 1:36:35 12
57 2060 Kask Renet SMART SPORT TÜRI 1:36:51 13
58 2129 Ebras Kristo 1:36:52 13
59 2061 Lääne Meelis Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:36:53 14
60 2139 Remmelgas Rihard CFC 1:37:08 14
61 2078 Rikolas Martin 1:37:19 15
62 2094 Oja Eero 1:37:21 16
63 2052 Õispuu Mairis Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:37:25 3
64 2044 Sagaja Martin Eesti Raudtee SK 1:37:33 17
65 2056 Immato Oliver Seve Ehituse Pro Racing Team 1:37:40 18
66 2104 Lootus Kevin Vennad-Dahl Väledad 1:37:43 25
67 2070 Kin Nikolai Eesti Raudtee 2 1:37:44 19
68 2085 Viidemann Mati Vennad-Dahl Visad 1:37:48 20
69 2012 Stalberg Tair Harju AB ? KJK 1:38:55 26
70 2065 Läänerand Jorh Harju AB ? KJK 1:38:56 27
71 2019 Jurman Roger Rein Taaramäe Rattaklubi 1:38:57 28
72 2420 Lätte Raimo Rein Taaramäe Rattaklubi 1:38:57 29
73 2079 Eamets Jaanus 1:39:15 21
74 2093 Kalmo Märt 1:39:23 22
75 2147 Jaanso Janari 1:39:32 23
76 2097 Tölp Brayn Pärnu Kalev SK 2 1:39:37 15
77 2090 Aavik Karl 1:39:45 24
78 2109 Astok Andreas DeLaval 1:39:52 16
79 2077 Kokka Gunnar 1:39:55 25
80 2084 Rimmel Marje 1:40:18 2
81 2113 Kriis Karin 1:40:56 3
82 2168 Paul Christopher-Cardo Vennad-Dahl Väledad 1:40:59 30
83 2112 Raie Anette Gustaf Kopparberg naiskond 1:41:13 4
84 2106 Jõessar Jarko-Jael Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:41:16 17
85 2138 Liivamägi Sven 1:41:19 31
86 2128 Põldma Egon 1:41:19 26
87 2064 Mizer Tuuli Eesti Raudtee N 1:41:20 4
88 2435 Joonas Kalev 1:41:24 27
89 2119 Kaldvee Valdur 1:41:27 28
90 2162 Orav Kaspar 1:41:29 29
91 2082 Lepp Mart 1:41:42 30
92 2087 Järva Karl Smart Sport 1:41:45 32
93 2068 Kalm Kelly Cosmos Sun 1:42:01 4
94 2115 Anton Ivo 1:42:02 31
95 2426 Kivilaan Indrek Aasa 1:42:14 32
96 2425 Luik Aare Amikor 1:42:15 33
97 2095 Hussar Peep 1:42:18 34
98 2193 Sankmann Joosep Viljandi Rattaklubi 1:42:20 18
99 2171 Remmelgas Raivo 1:42:21 35
100 2442 Leok Aigar Sõmerpalu Motoklubi 1:42:30 36
101 2441 Meeru Mart 1:42:31 37
102 2105 Räbus Elmo 1:42:58 38
103 2424 Maidla Margus 1:43:01 39
104 2108 Kuslap Avo Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:43:38 40
105 2151 Timusk Sander Pärnu Kalev SK 1 1:43:42 19
106 2114 Oja Rait Jäneda 1:44:00 41
107 2436 Pelska Enno Valga Rattaklubi 1:44:03 42
108 2073 Makarevit? Martin Ületreening SK 1:44:12 43
109 2186 Palusoo Marianne Citroen Team 1:44:14 5
110 2102 Nigulas Harles Kulgur Team 1:44:30 44
111 2160 Raap Marko 1:44:49 45
112 2182 Piik Merilin Sparta ProShop naiskond 1:44:51 6
113 2076 Tiisler Marko 1:44:56 46
114 2142 Puidak Peeter Arens 1:45:13 47
115 2181 Mälgi Ailen 1:45:21 7
116 2414 Voitka Urmas 1:45:25 48
117 2173 Ansip Ethel CC Rota Mobilis 1:45:31 5
118 2118 Ohno Kaido Arens 1:45:34 49
119 2422 Pettai Kristjan 1:45:35 50
120 2170 Matvejev Ahto Spordiklubi Vargamäe 1:45:51 51
121 2180 Paju Tiit 1:45:58 3
122 2179 Peder Kert 1:46:06 33
123 2188 Reila Rivo 1:46:07 52
124 2190 Nõmmik Aleksander Türi Rattaklubi 1:46:15 53
125 2154 Nõgols Andry Baltic Agro II 1:46:38 34
126 2117 Milistver Meelis Vennad-Dahl Visad 1:46:43 54
127 2140 Kristal Kaspar Kose AMK 1:47:11 55
128 2135 Tamm Marika 1:47:32 6
129 2121 Mööl Mark Peetri Rattaklubi 1:47:45 56
130 2120 Laurisoo Erkki 1:47:49 57
131 2169 Tomson Kaarel NRK NCC Tähekodu 1:47:57 20
132 2152 Vihul Vallo 1:47:59 58
133 2159 Veelma Marko Santa Monica Networks Rattaklubi 1:48:02 59
134 2330 Kaukver Andres 1:48:26 60
135 2450 Sumberg Elar 1:48:42 61
136 2144 Ots Aivar Samsung Sports Academy II 1:48:45 62
137 2071 Ilus Andrus Westline Team 1:48:47 63
138 2178 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:48:51 8
139 2098 Habakukk Kristjan Lätlased 1:48:52 64
140 2199 Suija Eliise 1:48:53 9
141 2234 Vonk Aive 1:48:55 10
142 2156 Beljaev Margus 1:48:57 65
143 2127 Allikberg Villu 1:48:58 66
144 2206 Ernits Jürgen 1:49:12 21
145 2200 Jürisaar Merilin 1:49:24 5
146 2027 Jürisaar Meelis 1:49:24 67
147 2111 Kender Kalmer 1:49:25 68
148 2197 Keskpalu Benno 1:49:29 69
149 2133 Luts Tõnis Baltic Agro I 1:49:33 35
150 2194 Kadajane Eiki Vennad-Dahl Visad 1:49:33 70
151 2236 Saar Randar Vooremaa Centrum-Farm Plant IV 1:49:47 22
152 2259 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:49:47 71
153 2446 Gross Neeme 1:49:49 72
154 2155 Võso Karl-Mattias Baltic Agro 1:49:56 23
155 2195 Lang Kärt TÜ ASK 1:49:58 6
156 2447 Raudtits Karel Westline 1:50:02 73
157 2103 Aavik Aivar 1:50:05 74
158 2176 Konkov Mattias lebo racing 1:50:37 75
159 2445 Westung Kristjan 1:50:50 76
160 2243 Enok Egerd NRK 1:50:55 24
161 2207 Kaik Jaanus 1:51:20 77
162 2167 Viira Andres 1:51:41 78
163 2177 Lakk Hendrik Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:51:42 4
164 2130 Põder Marek Arens 1:51:49 79
165 2219 Väinaste Otto-Valter Nõmme Rattaklubi 1:51:50 25
166 2161 Kaasik Morten Columbus 1:52:03 80
167 2241 Vergi Sigrid Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 1:52:20 11
168 2201 Kaskla Kuido 1:52:25 81
169 2189 Pohlak Piia Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:52:28 7
170 2238 Silver Joosep 1:52:39 36
171 2230 Toomik Andreas Exmet 1:52:41 82
172 2175 Nurm Aare Alavere Spordiklubi 1:52:49 83
173 2418 Vaikmaa Siim 1:52:51 84
174 2221 Lehtmets Rein 1:53:29 85
175 2448 Kägu Vallo 1:53:33 86
176 2149 Jüriso Renee 1:53:33 87
177 2192 Arras Ants 1:53:46 88
178 2235 Minkovski Mark 1:54:10 89
179 2244 Märtin Liina Costa Bicicleta II 1:54:16 12
180 2245 Eensalu Anders Toode Pleki Pande 1:54:24 90
181 2338 Suursu Maarika 1:54:25 7
182 2262 Altin Ergo 1:54:27 37
183 2187 Valdner Veiko Citroen Team 1:54:35 91
184 2232 Ülper Monika 1:54:36 8
185 2157 Käen Kaireen Investment Agency naiskond 1:54:39 8
186 2409 Ulst Kristjan Baltic Agro II 1:54:42 92
187 2198 Kaasik Kristen Draftfcb 1:54:56 93
188 2204 Koor Maret 1:55:00 13
189 2172 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 2 1:55:11 5
190 2415 Ründva Olavi 1:55:44 94
191 2248 Talvik Saaga 1:55:49 9
192 2227 Milk Marek 1:56:06 95
193 2210 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naiskond 1:56:14 10
194 2226 Lahtvee Pärtel Välja Team 1:56:18 26
195 2191 Ottender Uwe IITEE Spordiklubi 1:56:45 96
196 2223 Karing Krista 1:56:49 14
197 2164 Meltsas Veiko 1:56:52 97
198 2213 Floren Kaupo 1:56:57 98
199 2220 Rätsep Airi Citymotors 1:57:43 15
200 2224 Võso Toomas Baltic Agro I 1:57:49 99
201 2457 Paluteder Kristjan 1:57:58 100
202 2185 Kuslap Kaarel ventilaator.ee 1:58:03 38
203 2275 Perling Andro Toode Pleki Pande 1:58:07 101
204 2255 Alt Alo Ületreening SK 1:58:09 102
205 2137 Suursu Mart 1:58:15 103
206 2208 Lõo Margus ventilaator.ee 1:58:34 104
207 2209 Viikoja Kevin Pärnu Kalev SK 2 1:59:02 27
208 2443 Kala Anti Karksi TSK 1:59:06 105
209 2433 Orupõld Priit-Karmo VIKO 1:59:08 28
210 2251 Aimsalu Mart 1:59:13 106
211 2253 Vaindlo Raul 1:59:17 6
212 2399 Tahk Jaan 1:59:20 107
213 2246 Veemees Age Promens F Team 1:59:25 16
214 2183 Lillimägi Urmas Vennad-Dahl Väledad 1:59:26 108
215 2249 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 2 1:59:34 109
216 2174 Enok Ergi 1:59:38 110
217 2216 Tenslind Aune Jõelähtme Singel Naised 1:59:39 9
218 2430 Parve Ain 2:00:07 7
219 2150 Koreinik Tarmo Peetri Rattaklubi 2:00:09 111
220 2261 Rohtla Indrek 2:00:12 112
221 2268 Liik Alari-Fredi A LeCoq Team 2:00:25 29
222 2470 Suokas Kristina 2:00:33 11
223 2239 Ruut Pirjo Sparta ProShop naiskond 2:00:35 17
224 2211 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 2:00:41 12
225 2444 Leok Martin Sõmerpalu Motoklubi 2:00:43 113
226 2240 Kirt Kuldar 2:00:45 114
227 2218 Pohl Piia 2:00:46 13
228 2252 Ulm Erki 2:00:49 115
229 2437 Kangur Tarmo Tigutiim 2:00:50 116
230 2233 Kuslap Aulis ventilaator.ee 2:01:06 117
231 2264 Miltop Rait 2:01:09 118
232 2440 Palumaa Pille Eesti Posti Spordiklubi 2:01:10 14
233 2281 Veske Triin SK KALJU RATTATIIM 2:01:47 18
234 2217 Matvejev Toomas Arens 2:02:55 119
235 2280 Oja Andres Elioni Spordiklubi 2:02:58 120
236 2153 Karus Harri Eesti Raudtee 2 2:03:08 121
237 2283 Kivi Ingrid Fuusio Haldus 2:03:11 15
238 2270 Eamets Annika 2:03:12 16
239 2287 Perandi Joosep Baltic Agro II 2:03:15 30
240 2265 Aesma Alar Toode Pleki Pande 2:03:18 122
241 2454 Schryer David N/A 2:03:19 123
242 2312 Liik Margus A LeCoq Team 2:03:34 124
243 2267 Po?lin Livia Ületreening SK 2:03:40 19
244 2296 Tilk Hans Arvet Raplamaa Rattaklubi Komo 2 2:03:41 31
245 2141 Aednurm Argo Team Zero 2:04:24 125
246 2247 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 2 2:04:38 126
247 2237 Liiva Toomas Karupesa Team 2:04:48 127
248 2307 Kõrgesaar Kaupo Peetri Rattaklubi 2:05:10 128
249 2298 Vaigu Aivar RPM Rattatiim 2:05:18 129
250 2254 Kivisikk Risto Team Zero 2:05:20 130
251 2215 Teng Toivo 2:05:22 131
252 2293 Joorits Jüri Hansab MTB Team 2:05:47 132
253 2256 Väin Aino 2:05:51 17
254 2316 Horg Kristi Harry Metall 2:06:40 20
255 2299 Eensalu Agris Toode Pleki Pande 2:06:46 133
256 2289 Urm Priit Seve Ehituse Pro Racing Team 2:06:48 134
257 2456 Tõnissaar Karl Oskar 2:06:56 135
258 2292 Õmblus Andrus Vennad-Dahl Visad 2:07:24 136
259 2306 Miljan Anne MAN Sport Team 2:07:56 18
260 2388 Hanni Kalev 2:08:05 137
261 2269 Järveoja Helje 2:08:09 19
262 2304 Kaukver Siim NRK 2:08:21 32
263 2302 Haarde Maiken ABB Spordiklubi 2:08:52 21
264 2439 Jõgeva Andrus 2:09:53 138
265 2266 Männik Margit Exmet 2:10:00 20
266 2423 Palm Silja Planetsport 2:10:11 22
267 2277 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team naiskond 2:10:14 23
268 2419 Reino Erki Lätlased 2:10:38 139
269 2257 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 2:11:17 33
270 2337 Eelmäe Raino Seve Ehituse Pro Racing Team 2:11:18 140
271 2362 Allikas Indrek 2:12:06 141
272 2438 Kinkar Sven 2:12:50 142
273 2346 Luht Laura Helene TÜASK 2:12:52 10
274 2348 Luht Meelis Postimees 2:12:52 143
275 2272 Ukrainski Kadri FolieMP 2:13:01 21
276 2285 Kruusa Kersti Promens F Team 2:13:13 24
277 2315 Ridala Vello 2:13:13 144
278 2229 Arro Urmo SK Raudsõrmus 2:13:18 145
279 2242 Oras Indrek 2:14:24 146
280 2325 Käär Kätlin 2:14:25 25
281 2291 Horg Sirle 2:14:30 26
282 2416 Müürsepp Heimar 2:14:31 147
283 2319 Ründva Vello 2:14:42 8
284 2343 Seero Annika Costa Bicicleta II 2:14:49 27
285 2276 Kiinros Kristiina Eesti Raudtee N 2:15:46 28
286 2310 Rammul Heiki 2:15:50 9
287 2313 Selter Pille 2:15:58 22
288 2363 Kolberg Kalle 2:16:08 148
289 2308 Kähari Janar A.Le Coq 2:16:22 149
290 2311 Mikk Karin 2:16:24 29
291 2273 Põder Tanel Baltic Agro I 2:16:58 150
292 2334 Mõrd Rando A LeCoq Team 2:17:09 151
293 2320 Sudi Ants 2:17:10 10
294 2453 Nurk Margit Haanja Rattaklubi 2:17:17 30
295 2318 Rohtmets Ando abloy 2:18:01 152
296 2383 Reim Ruta Promens F Team 2:18:19 23
297 2350 Tuuna Maria 2:18:22 24
298 2368 Samolberg Janet 2:18:29 25
299 2303 Kaasik Arne Columbus 2:18:53 153
300 2370 Laeks Laura Sparta ProShop naiskond 2:19:03 31
301 2421 Hallik Janne 2:19:13 32
302 2344 Reili Sigrid IITEE Spordiklubi 2:19:31 26
303 2336 Aak Sibelle 2:19:46 27
304 2342 Laul Tiina Enics 2:20:06 28
305 2328 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 2:20:32 29
306 2341 Meidla Marten Mihkel Ambla SK 2:20:37 34
307 2309 Kuslap Hannes ventilaator.ee 2:20:53 35
308 2347 Käen Piret Samsung Sports Academy II 2:21:15 33
309 2359 Kolberg Peep 2:21:34 36
310 2339 Meidla Martin Mihkel Ambla SK 2:21:41 37
311 2107 Meidla Margus Ambla SK 2:21:42 154
312 2365 Kasser Annely 2:22:06 30
313 2374 Mõttus Kät 2:22:13 34
314 2358 Kuuseste Peeter 2:22:18 155
315 2345 Kaarjärv Martin 2:22:26 11
316 2332 Tõnismäe Andres 2:22:49 156
317 2375 Keskülla Sirje Baltic Agro II 2:23:24 31
318 2402 Krasnosjolov Jevgeni Hansab MTB Team 2:23:35 157
319 2357 Anton Krista 2:23:49 32
320 2360 Kotov Rain 2:24:08 158
321 2379 Eha Marko 2:24:16 159
322 2327 Butlers Silver 2:24:20 160
323 2329 Kuuse Asti 2:24:20 35
324 2305 Kadajane Raul Vennad-Dahl Väledad 2:25:21 161
325 2366 Lipp Reigo ARTEC ELEKTER 2:25:49 162
326 2389 Nooska Triin 2:26:55 36
327 2391 Einmaa Lairi Eesti Raudtee N 2:27:09 37
328 2335 Männik Riho 2:27:46 163
329 2429 Viira Maret 2:29:45 33
330 2382 Väiko Amanda 2:31:21 11
331 2432 Väre Laura Felix 2:33:16 38
332 2367 Ilves Fred NRK NCC TÄHEKODU 2:33:19 38
333 2380 Põldoja Ülle OK ILVES 2:33:26 34
334 2386 Puusta Rasmus Baltic Agro II 2:34:32 39
335 2322 Puusta Ants Baltic Agro I 2:34:33 164
336 2458 Pedai Robin 2:35:13 40
337 2428 Anger Jenno 2:35:32 165
338 2394 Kalpus Kadri Santa Monica Networks Rattaklubi 2:37:50 39
339 2451 Seeba Asko 2:41:49 166
340 2449 Niidu Mart 2:43:36 167
341 2413 Rullingo Eik IITEE Spordiklubi 2:44:05 168
342 2286 Enniste Henri Seve Ehituse Pro Racing Team 2:47:09 169
343 2452 Pukk Asko 2:49:00 170
344 2364 Aalma Ain 2:51:09 171
345 2323 Jürs Peep Samsung Sports Academy II 2:53:21 172
346 2398 Eensalu-Lind Angela Toode Pleki Pande 2:54:20 35
347 2381 Kõll Raili Promens F Team 2:54:21 40
348 2403 Semjonov Reelika Coffee IN 2:58:42 36
349 2354 Aun Annela 3:06:32 41
350 2271 Arro Ago 3:06:33 173
351 2401 Jäger Ilona 3:44:19 42
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE