estenglv
WAP version
Login form
66 km
31 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 15 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kalevipoja Rattamaraton (SEC 2012 6. etapp)
Aeg 11.08.2012
Koht Jõgevamaa EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1 Pütsep Erki Fixus Sport 2:23:49 1
2   2 Austa Caspar A&T Sport TYSK Team 2:23:50 2
3   5 Oras Allan Hawaii Express 2:24:06 3
4   4 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:24:07 4
5   14 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:24:16 1
6   13 Kukk Sigvard Spordipartner I 2:24:34 1
7   11 Kodanipork Raido Arctic Sportclub I 2:25:05 2
8   15 Zviedris Normunds Extreme Sport 2:25:08 3
9   17 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 2:25:35 5
10   12 Maasikmets Alges Extreme Sport 2:26:22 4
11   34 Palm Tõnno A&T Sport TYSK Team 2:26:22 5
12   46 Maanurm Joonas Nissan ProShop Team II 2:26:34 6
13   10 Karu Virgo Hawaii Express 2:26:37 6
14   25 Jõessar Janari-Joel Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:26:52 2
15   6 Suur Ivo Nissan ProShop Team 2:27:06 7
16   8 Öpik Oliver Nissan ProShop Team 2:27:55 8
17   30 Puu Henno Fixus Sport 2:28:05 9
18   7 Ainsalu Markku Nissan ProShop Team 2:28:41 10
19   9 Kirsipuu Jaan CFC 2:28:43 7
20   29 Rebane Meelis A&T Sport TYSK Team 2:28:45 8
21   35 Sirvel Margus Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:28:45 11
22   43 Neemela Tarmo Extreme Sport 2:28:46 9
23   20 Sala Raivo Specialized/Olympic Casino 2:29:37 10
24   18 Kukk Erki Specialized/Olympic Casino 2:31:43 11
25   41 Kannimäe Viljar Haanja RK 2:31:48 12
26   67 Mikson Margus Sportland Bottecchia Team 2:31:49 13
27   24 Selder Taavi Nissan ProShop Team 2:32:39 14
28   19 Hirv Pait Haanja RK 2:32:47 12
29   62 Roose Riivo 2:33:40 15
30   49 Mõttus Tarmo Haanja RK 2:34:05 13
31   55 Kopli Tarmo Hawaii Express 2:35:13 16
32   45 Saarnits Sten Gustaf Kopparberg 2:36:29 3
33   40 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:36:35 4
34   1042 Petersons Arnis 2:36:37 1
35   53 Karlson Urmas Arctic Sportclub I 2:37:41 1
36   92 Alesmaa Martti Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:37:42 5
37   80 Krusemann Magnus A&T Sport Team 2:37:50 17
38   50 Erikson Toomas Fixus Sport 2:37:50 18
39   36 Tamm Margo TÜASK 2:37:53 6
40   52 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 2:38:02 2
41   77 Raag Kaupo velo clubbers 2:38:42 19
42   102 Lipp Sulev Specialized/Olympic Casino 2:38:55 20
43   1043 Blums Martins ZZK 2:39:00 3
44   72 Sigus Marko Arctic Sportclub I 2:39:01 21
45   70 Tohvrel Rego Spordipartner I 2:39:01 14
46   75 Randma Kristjan tüsk/rattaring 2:39:14 22
47   82 Oru Kaido Haanja RK 2:39:17 23
48   21 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 2:39:43 15
49   22 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:40:09 7
50   1064 Tisler Ergo Omnia Vincit Amore 2:40:27 24
51   28 Schumann Riivo Fixus Sport 2:40:33 25
52   146 Jermakov Janar Peloton 2:40:38 26
53   69 Raja Aigar Eesti Posti Spordiklubi 2:40:44 27
54   115 Lipp Aivar A&T Sport Team 2:40:53 28
55   39 Nõlvik Lasse Sportland Bottecchia Team 2:41:16 29
56   86 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:41:18 30
57   173 Hallik Margus Länsi-Uudenmaan Suunnistajat 2:41:19 31
58   1054 Kivil Peep Investment Agency 2:41:40 32
59   94 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 2:41:41 4
60   87 Markss Reinis RK Velo 2:41:41 8
61   32 Selder Tauri Nissan ProShop Team 2:41:48 33
62   48 Altermann Mikk Specialized/Olympic Casino 2:41:54 9
63   129 Kallari Taimar Astro Baltics 2:41:54 16
64   133 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:42:18 17
65   104 Nikolai Jarmo Nissan ProShop Team II 2:42:20 34
66   219 Koolmeister Jaan Pühalepa Suusaklubi 2:42:49 10
67   64 Grossmann Genry Amserv Team 2:43:03 35
68   38 Põldma Mirko Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:43:20 36
69   57 Gristsenko Andrei Hawaii Express 2:43:24 18
70   141 Kaasik-Aaslav Henri 2:43:28 19
71   16 Jüri Mihkel Peloton 2:43:29 37
72   123 Eilo Siim Spordiklubi Rakke /FUJI 2:43:31 11
73   96 Pajur Rivo Nissan ProShop Team II 2:43:36 38
74   121 Lauk Rein A&T Sport Team 2:43:41 39
75   89 Neuhaus Rauno Arctic Sportclub I 2:43:51 12
76   126 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:43:53 40
77   148 Saamere Tanel 2:43:53 20
78   68 Küüt Märt Spordipartner I 2:44:03 41
79   100 Aasla Meelis Fixus Sport 2 2:44:34 42
80   103 Pungar Urmas 2:44:38 43
81   109 Hussar Aimar A&T Sport TYSK Team 2:45:14 44
82   120 Vaaks Mikk Peloton 2:45:16 45
83   1047 Soo Kristen 2:45:21 13
84   124 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team 2:45:35 46
85   61 Ridamäe Aivar Arctic Sportclub I 2:45:57 21
86   56 Kollo Madis Nissan ProShop Team II 2:46:04 47
87   97 Nõmm Raivo Viljandi Rattaklubi 2:46:31 48
88   207 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:47:00 49
89   119 Hussar Kaidar A&T Sport Team 2:47:07 22
90   83 Nestor Paul Investment Agency Team 2:47:12 14
91   71 Koolmeister Siim Spordipartner I 2:47:27 50
92   106 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:47:35 51
93   112 Sinisalu Ever 2:47:37 52
94   205 Lepik Toomas Astro Baltics 2:48:02 53
95   178 Lagenõmm Aivar Ambla SK 2:48:02 23
96   163 Rünk Ain 2:48:26 24
97   157 Maidla Janek velo clubbers 2:48:36 54
98   174 Sõber Aare 2:48:54 55
99   191 Reiljan Kuldar velo clubbers 2:49:04 25
100   187 Tooming Taaniel Würth 2:49:26 15
101   167 Einblau Mihkel MOTOMARKET 2:49:31 56
102   131 Sildvee Rainer 2:49:48 57
103   161 Sügis Harri Spordipartner I 2:49:49 26
104   84 Zdeblovskiy Alexey Team Lemrace 2:49:50 58
105   183 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:49:50 59
106   144 Leer Janek Citroen Team 2:49:50 60
107   155 Takel Kalle Jõelähtme Singel 2:49:53 16
108   145 Harand Allan Nissan ProShop Team II 2:50:03 61
109   203 Vahtra Vahur Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:50:05 5
110   136 Luks Sven Sportland cycling team 2 2:50:15 27
111   237 Sala Arvo Onninen 2:50:51 28
112   215 Varik Marko WTF Racing 2:50:55 62
113   127 Kupp Alar Vennad-Dahl Pro 2:50:58 6
114   42 Arumägi Anti 2:51:05 17
115   294 Mavchun Georgiy Team Lemrace 2:51:10 63
116   152 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:51:17 29
117   88 Lond Rain CC Rota Mobilis 2:51:38 64
118   190 Israel Olavi A&T Sport Team II 2:51:40 30
119   171 Lubi Ain Peloton 2:51:52 65
120   138 Neemela Kurmo Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:52:19 31
121   186 Kand Peeter velo clubbers 2:52:22 32
122   128 Pukk Andre Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:52:23 66
123   195 Kazainis Viesturs RK Velo 2:52:24 2
124   179 Pill Rein A&T Sport Team 2:52:27 33
125   202 Videvik Priit 2:52:31 34
126   105 Aibast Erik Sportland cycling team 2 2:52:37 67
127   204 Orlovski Siim A&T Sport Team II 2:52:42 68
128   76 Aulik Allan Nissan ProShop Team 2:52:50 69
129   160 Einroos Raino CC Rota Mobilis 2:52:56 35
130   267 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2:53:04 7
131   1046 Soo Allar 2:53:19 18
132   175 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 2:53:22 70
133   150 Kriis Viljar 2:53:36 71
134   169 Petrovits Üllar Jk Paralepa 2:53:40 72
135   135 Tukia Margus Spordipartner I 2:53:44 36
136   99 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:54:02 73
137   188 Vodi Peeter Haanja RK 2:54:09 19
138   95 Saarna Rivo Nissan ProShop Team II 2:54:13 74
139   177 Maarits Andres Coffee In 2:54:14 75
140   271 Falten Hannes 2:54:20 76
141   184 Kirsipuu Tiit Spordipartner I 2:54:25 77
142   164 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team 2:54:30 78
143   142 Tillemann Taikki velo clubbers 2:54:38 79
144   201 Laht Rauno Fixus Sport 2 2:54:43 20
145   180 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 2:54:47 80
146   239 Krull Kaupo 2:55:05 81
147   265 Rebane Urmas 2:55:10 37
148   182 Ots Kaupo Haanja RK 2:55:20 82
149   222 Meier Heiki Onninen 2:55:20 38
150   197 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:55:24 83
151   122 Toome Roland Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:55:31 39
152   229 Koppelmaa Raul Fixus Sport 2 2:55:38 84
153   266 Ristna Mikk Costa Bicicleta 2:55:59 85
154   220 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 2:56:01 86
155   170 Tuuna Toomas Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:56:34 3
156 1 211 Steinburg Greete Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:56:34 1
157   208 Illingworth Adam Peloton 2:56:48 87
158   278 Saar Tõnis Harju AB ? KJK 2:57:00 8
159   235 Ebber Andrus 2:57:33 40
160   199 Kont Sergo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:57:46 41
161   125 ?irokov Juri Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:57:49 88
162   153 Urbas Alvar Harju AB ? KJK 2:57:56 9
163   107 Johanson Raimo Amserv Team 2:57:56 10
164   147 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:58:03 89
165   230 Iljenko Andrejs 2:58:07 42
166   224 Krautmann Üllar Surfhouse 2:58:11 90
167   1061 Müür Ringo Scoutspataljon Team 2:58:36 91
168   231 Ispert Egert Costa Bicicleta 2:58:38 92
169   236 Külanurm Karli A&T Sport Team 2:58:40 93
170   210 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:58:41 94
171   193 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:58:56 43
172   60 Veri Aivar Citroen Team 2:59:03 44
173   240 Viikoja Marek SK Kalju Rattatiim 2:59:07 95
174   261 Rätsep Ain Spordipartner II 2:59:18 96
175 2 334 Randalainen Viktoria TÜ ASK 2:59:21 1
176   209 Rosenthal Reiko JSK Rave 2:59:34 97
177   260 Hirs Marek 2:59:46 98
178   299 Danilas Meelis Fixus VIP Team 2:59:52 45
179   227 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 3:00:16 46
180   331 Kruus Kaupo Surfhouse 3:00:22 47
181   252 Sepp Kristo Cosmos 3:00:28 99
182   281 Võsu Bruno Tartu SHK 3:00:57 100
183   217 Määrits Toomas Tartu SHK 3:00:57 48
184   176 Kalm Keijo Cosmos 3:01:02 11
185   280 Mets Toomas 3:01:03 49
186   258 Veidenberg Rain 3:01:03 101
187   200 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 3:01:08 4
188   310 Palm Aare lebo racing 3:01:14 102
189   323 Must Tauri Türi Rattaklubi 3:01:14 103
190   254 Joorits Andero lebo racing 3:01:25 104
191   241 Kull Agur 3:01:28 105
192   165 Dedov Peeter A&T Sport Team 3:01:43 106
193   387 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 3:01:49 50
194   246 Kaschan Martin Türi Rattaklubi 3:01:51 12
195   282 Soo Hannes X-SPORT/WILO 3:01:55 107
196   234 Haava Henno Saint-Gobain Glass Estonia SE 3:02:01 108
197   181 Kauk Anti CC Rota Mobilis 3:02:10 51
198   245 Kivi Teemar Rõuge Racing Team 3:02:15 52
199   206 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3:02:25 53
200   380 Tiit Aarne 3:02:49 109
201   162 Tupits Ivo 3:02:54 54
202   398 Pihl Henry 3:03:19 110
203 3 374 Rist Daisi Gustaf Kopparberg naiskond 3:03:29 2
204   307 Tuur Renee viskivennad 3:03:38 111
205   273 Leben Riho Spordipartner I 3:03:48 112
206   386 Stolfot Ivo 3:04:14 113
207   295 Mees Janar 3:04:16 114
208   343 Kiristaja Ailar velo clubbers 3:04:38 115
209   321 Tiismaa Toomas 3:04:42 55
210   308 Pungar Rainer kalamees vana kala 3:04:46 116
211   168 Kaldmaa Kevin Amserv Team 3:04:48 13
212   304 Paide Ragnar 3:04:56 117
213   369 Kompus Meelis Mariine Auto 3:04:57 118
214   214 Sildvee Madis 3:05:00 119
215   218 Viira Veiko Nissan ProShop Team II 3:05:17 120
216   288 Alumaa Alar Hansab MTB Team 3:05:23 121
217   346 Prants Aivar Eesti Raudtee SK 3:05:29 122
218   350 Ojasaar Kalmer AT sport 3:05:31 56
219   441 Uurimäe Roomet Nissan Nordic Europe 3:05:55 123
220   276 Vähi Markus 3:05:56 124
221   357 Orgla Maario TDI kkk 3,8L/100km - Skoda - Tark Valik 3:06:00 125
222   317 Doman Andrei NRK NCC Tähekodu 3:06:06 126
223   345 Aria Sven Lextrans 3:06:10 57
224   301 Sisask Andreas PlanetSport 3:06:14 127
225   221 Soojärv Andres Mehed Marsilt 3:06:34 128
226   348 Kõrran Timmo Rein Taaramäe Rattaklubi 3:06:38 129
227   354 Möldre Kert Westline Team 3:06:39 58
228   255 Albri Kalev X-SPORT/WILO 3:06:41 130
229   264 Rahi Tõnu A&T Sport Team II 3:06:43 59
230   333 Puhke Raivo Eesti Raudtee SK 3:06:51 60
231   297 Järveoja Jaanus 3:07:00 61
232   375 Nikolajev Raul Harju Elekter 3:07:07 131
233   383 Berg Allan lebo racing 3:07:29 132
234   404 Pärnamets Aivar Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 3:07:30 62
235   1057 Malsroos Lauri Sportland Sycling Team 2 3:07:36 133
236   372 Lensment Tõnu 3:07:45 134
237   314 Kull Martin 3:07:47 135
238 4 322 Kool Inge TÜ ASK 3:07:58 2
239   290 Kivirüüt Margus 3:08:05 136
240   263 Viikoja Janek SK Kalju Rattatiim 3:08:06 137
241   243 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 3:08:14 138
242   377 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 3:08:21 139
243 5 356 Lainevee Ivika Rakke Fuji/Expert Rakvere 3:08:23 3
244   326 Maripuu Janek Fixus Sport 2 3:08:25 140
245 6 327 Parm Signe Fixus Sport 3:08:26 3
246   113 Martma Kert Arctic Sportclub I 3:08:28 141
247   389 Tulf Taago Samsung Sports Academy I 3:08:38 142
248   289 Kuldmäe Aivo 3:08:56 63
249   269 Pani Marek 3:08:59 143
250   315 Hütt Petri MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3:09:02 144
251   361 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 3:09:04 64
252   394 Kesper Raino 3:09:18 145
253   318 Elbrecht Erki Võidu MEKK 3:09:29 146
254   274 Vilums Guntis Smiltene MTB 3:09:37 5
255   291 Järveoja Toomas 3:09:43 6
256   420 Burov Roman IITEE Spordiklubi 3:09:46 65
257   340 Rääbis Mati Amserv Team 3:10:03 7
258   329 Viitkin Ain Rõuge Racing Team 3:10:31 66
259   440 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3:10:32 147
260   438 Lepik Urmas 3:10:43 148
261   339 Nõmtak Sven-Erik Westline Team 3:10:43 67
262   442 Valdner Marek Citroen Team 3:10:55 68
263   500 Hanni Rene Harju Elekter 3:11:03 149
264   730 Nurmsalu Rain 3:11:04 69
265   429 Koik Kristjan 3:11:04 150
266   353 Lõhmus Taivo Raplamaa Rattaklubi KoMo 3:11:07 151
267   518 Tamme Risto Ektaco AS 3:11:08 152
268   296 Lubi Tiit PlanetSport 3:11:09 153
269   378 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant I 3:11:09 8
270   485 Ütt Andres 3:11:14 154
271   341 Puusepp Mattias Scoutspataljon Team 3:11:21 155
272   452 Jalakas Aksel Vargamäe SK 3:11:39 70
273   444 Sikk Matis SJK Viiking 3:11:39 156
274   434 Nurm Eke 3:11:40 71
275   355 Lillend Allan IITEE Spordiklubi 3:11:43 157
276   399 Mannine Sulo 3:11:49 158
277   330 Tiits Janar 3:11:49 159
278   352 Rimmel Margo A&T Sport Team II 3:11:51 72
279   385 Talur Tõnu Onninen 3:11:53 160
280   316 Shumanov Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 3:12:09 9
281   312 Eamets Joonas Gustaf Kopparberg 2 3:12:12 21
282   306 Eskla Anti Haanja Rattaklubi 3:12:15 161
283   416 Järvsoo Janno SK Kalju Rattatiim 3:12:20 162
284   431 Haritonov Vadim Arctic Sportclub II 3:12:22 163
285   415 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 3:12:27 164
286   382 Grigorovits Jaanus IRL 3:12:34 165
287   305 Kotov Raul velo clubbers 3:13:31 73
288   342 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 3:13:35 10
289   408 Eensoo Ardi 3:13:59 166
290   212 Trigub Silver Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 3:14:05 22
291   447 Sildaru Kalev lebo racing 3:14:09 11
292 7 421 Toome Rita Rakke Fuji/Expert Rakvere 3:14:13 4
293   338 Nääme Alar valga rattaklubi 3:14:14 167
294   332 Sibul Jaanus 3:14:16 168
295 8 366 Uibokand Janelle Peloton N 3:14:23 4
296   477 Rammi Antti 3:14:45 169
297   194 Arulaan Sten KJK 3:14:50 14
298   409 Saar Tarmo Vennad-Dahl Pro 3:14:55 170
299   487 Rikkas Henrik 3:15:00 74
300   437 Annion Aimar 3:15:06 75
301   253 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 3:15:13 76
302   319 Kristal Tõnis Kose AMK ct 3:15:25 77
303   455 Pops Vahur Teeme Team 3:15:35 78
304   262 Kaur Väino 3:15:48 79
305   216 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 3:15:51 171
306   344 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 3:15:53 80
307   397 Salumäe Guido X-SPORT/WILO 3:16:05 81
308   284 Parmask Peeter Velo Tartu 3:16:17 12
309   1066 Naagel Mihkel 3:16:44 172
310   238 Link Erki X-SPORT/WILO 3:16:49 173
311   1045 Pavlov Sergei Äkke 3:17:21 174
312   470 Bauer Heigo Vennad-Dahl Pro 3:17:23 82
313   410 Pajumaa Priit olympic-online.com 3:17:24 175
314   436 Must Margus Neeme Rattaklubi 3:17:30 176
315   364 Rätsep Janno Haanja RK 3:17:32 177
316   492 Reinoja Rauno 3:17:34 178
317   474 Koort Indrek 3:17:44 83
318   433 Ilves Ago Jõelähtme Singel 3:17:52 84
319   472 Tuisk Väino Pärnu Surfiklubi 3:17:55 13
320   402 Uutar Aivar A&T Sport Team II 3:18:20 179
321   401 Einmaa Tiit Eesti Raudtee SK 3:18:20 180
322   445 Heinsar Hardi Valga Rattaklubi 3:18:44 85
323 9 285 Koort Kristel Investment Agency naiskond 3:18:49 5
324   390 Jool Urmas Onninen 3:19:05 86
325   465 Vaher Andres 3:19:18 181
326   460 Suur Meelis 3:19:25 182
327   381 Kuresoo Rain 3:19:27 183
328   480 Seer Marek Valga Rattaklubi 3:19:32 184
329   574 Lung Marti Porter Racing 3:19:40 185
330   458 Rozenbergs Gunars RK Velo 3:19:55 14
331   427 Kabonen Tiit 3:20:06 15
332   546 Naarits Egon 3:20:11 186
333   198 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 3:20:12 187
334   249 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 3:20:15 87
335   520 Koho Jaanus X-SPORT/WILO 3:20:23 188
336   1056 Semenkov Andrei IAT 3:20:29 16
337   446 Saar Marek Vennad-Dahl Visad 3:20:32 189
338   432 Peterson Marko HC Viljandi 3:20:36 190
339   594 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 3:20:41 88
340   259 Laine Mihkel IRL 3:20:55 191
341   407 Tokko Rainer Vanamõisa Suusaklubi 3:21:05 89
342   481 Kiivit Lauri Promens Team 3:21:48 192
343   540 Michelson Erki eestära 3:21:49 193
344   358 Toomsalu Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3:21:55 90
345   451 Järve Marek Spordipartner II 3:22:34 91
346   74 Kiskonen Eero Sportland Bottecchia Team 3:22:42 92
347   575 Õunpuu Vahur 3:22:47 93
348   468 Jäetma Mikk Jõelähtme Singel 3:22:51 23
349   564 Saksing Siim 3:22:51 194
350   636 Küüsvek Andr EBRD Cycling Club 3:23:14 94
351   85 Eilo Sander Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 3:23:29 24
352   232 Laaniste Andres 3:23:43 195
353   495 Käis Argo Arctic Sportclub II 3:23:52 196
354   376 Jaaska Sven Citroen Team 3:23:54 197
355   248 Laansalu Janek Jõelähtme Singel 3:23:57 15
356   484 Pärtel Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3:24:04 198
357   521 Hintser Jaanus Fixus VIP Team 3:24:08 95
358   562 Volk Andrus MAN Sport Team 3:24:12 96
359 10 461 Puhu Sille Samsung Sports Academy I 3:24:14 5
360   548 Mägi Allan TYASK 3:24:18 98
361   667 Premet Kalle Brentel OÜ 3:24:18 97
362   359 Ernits Ardu Vänta Aga 3:24:22 17
363   392 Vain Hindrek olympic-online.com 3:24:35 199
364   631 Sudi Rommi 3:24:45 200
365   419 Press Toomas Rõuge Racing Team 3:25:02 201
366   365 Tilk Rait Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 3:25:04 25
367   780 Raidma Rainer Würth 3:25:13 99
368   467 Sauväli Indrek SK Kalju Rattatiim 3:25:20 202
369   425 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 3:25:30 100
370   360 Oja Raido Sportland cycling team 2 3:25:40 203
371   577 Toomik Eeri 3:25:43 204
372   430 Jõekäär Märt 3:25:49 101
373   504 Salus Ardi Vennad-Dahl Pro 3:25:49 102
374   395 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 3:25:51 205
375   639 Merila Martti NRK 3:25:57 206
376   506 Tamm Tamar 3:26:01 207
377   471 Voor Marek MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3:26:10 208
378   448 Palu Indrek Vennad-Dahl Pro 3:26:12 209
379   479 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 3:26:18 18
380   1040 Sergei Melder Tamme 3:26:22 16
381   491 Harjaks Tõnis 3:26:27 210
382   511 Talalaev Marek 3:26:33 211
383   544 Bazõlev Anton Adduco 3:27:01 212
384   275 Veidemann Marko CFC 3:27:18 26
385   524 Kaasla Kaspar Haanja RK 3:27:20 17
386   462 Lippur Bruno 3:27:24 213
387   712 Rebina Tarmo 3:27:30 214
388   469 Toomik Siim Scoutspataljon Team 3:27:37 215
389   550 Kiil Sander olympic-online.com 3:27:39 216
390   159 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 3:27:45 217
391   739 Ennuste Jaak 3:27:53 103
392 11 498 Vaiksaar Sille Peloton N 3:27:56 6
393   512 Leeduks Raul Gustaf Kopparberg 2 3:27:57 218
394   664 Mägi Jaanus Astro Baltics 3:27:57 219
395   638 Ränkel Rain Kose AMK ct 3:28:00 220
396   426 Kütt Vello Hawaii Express Rakvere 3:28:10 104
397   507 Loik Hannu Alavere Spordiklubi 3:28:19 221
398 12 648 Metsalu Merilin Adduco 3:28:19 7
399   538 Keemu Mihkel 3:28:32 222
400   529 Mesipuu Maido A&T Sport Team II 3:28:35 223
401   496 Saag Härmo Vennad-Dahl Pro 3:28:42 224
402   509 Lepp Rivo Elioni Spordiklubi 1 3:28:59 225
403   555 Märtson Mihkel 3:29:16 226
404   493 Mäe Lauri Harrastajate Spordiklubi 3:29:17 227
405   568 Pletiens Ilgvars Smiltene MTB 3:29:18 19
406   632 Hagen Peeter Radius 3:29:22 20
407   530 Soots Aivar Vennad-Dahl Visad 3:29:26 228
408   600 Kiristaja Kalle Westline Team 3:30:02 105
409   428 Vähi Nikolai Westline Team 3:30:02 106
410   475 Kess Alar Sparta 3:30:29 107
411   647 Gull Aksel Ossi Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 3:30:39 18
412   522 Suokas Heikki FolieMP 3:30:50 229
413   965 Rosin Mart IRL 2 3:31:05 230
414   579 Klaos Indrek Costa Bicicleta 3:31:30 231
415   412 Tehvand Jaanos 3:31:40 232
416   457 Remiküll Ragnar 3:31:57 108
417   602 Teepere Egon Radius 3:32:14 233
418   610 Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 3:32:17 109
419   552 Jüriöö Janno Alavere Spordiklubi 3:32:19 234
420   605 Vasar Kaidu Westline Team 3:32:23 235
421   641 Tenson Tavo X-SPORT/WILO 3:32:25 236
422   576 Toom Tarmo Viljandi Rattaklubi 3:32:29 237
423   703 Ööman Marko C+ 3:32:29 238
424   746 Soodla Raul Vooremaa Centrum-Farm Plant I 3:32:30 110
425   690 Näks Einar 3:32:31 239
426   661 Truus Alan 3:32:35 240
427   414 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 3:32:43 241
428   513 Künnapuu Priit NRK NCC Tähekodu 3:32:47 111
429   559 Kongi Tarvi 3:32:55 242
430   242 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 3:33:16 243
431   516 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 3:33:48 244
432   566 Niitav Raiko 3:33:58 245
433   450 Maran Marvin Rõuge Racing Team 3:34:37 19
434   277 Park Raido 3:34:42 246
435   629 Kibin Allan Spordipartner II 3:34:42 112
436   528 Jürjan Taavi ABB Spordiklubi 3:34:45 247
437   698 Jakobson Meelis 3:34:49 248
438   789 Sadam Alar Felix 3:34:51 249
439   567 Maripuu Raul 3:34:57 250
440   541 Veliks Maris Smiltene MTB 3:35:04 113
441 13 618 Luiks Ülle Jõelähtme Singel Naised 3:35:08 8
442   601 Saar Marek A&T Freesport Team 3:35:27 114
443 14 766 Ferschel Aira Investment Agency naiskond 3:35:28 6
444   580 Reinson Raul 3:35:49 251
445   588 Nõgols Eiko Baltic Agro II 3:35:53 115
446   593 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:36:10 116
447   800 Jürjens Erik Raplamaa Rattaklubi KoMo 3:36:11 117
448   611 Robi Jaanus 3:36:17 252
449   490 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään klubi 3:36:22 253
450   486 Viidik Raul KJK 3:36:47 254
451   663 Jürjan Margus 3:36:53 255
452   443 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 3:36:58 256
453   678 Järve Mihkel Kulgur Team 3:36:59 257
454   531 Villems Mäido Amserv 3:37:01 118
455   584 Tuulmets Lennard 3:37:05 258
456   613 Laht Urmas Costa Bicicleta 3:37:38 259
457   727 Lipp Andrus 3:37:41 119
458   527 Nagel Rainer Kulgur Team 3:37:44 260
459   537 Orupõld Erkki onetor 3:38:01 261
460   1065 Loitmaa Madis 3:38:03 262
461   547 Eenraid Priit 3:38:14 120
462   689 Kangilaski Taivo Eesti Energia Spordiklubi 3:38:20 121
463 15 650 Soome Laura Specialized/Olympic Casino 3:38:25 9
464   607 Kesvatera Andres Kulgur Team 3:38:31 263
465   652 Jääger Madis olympic-online.com 3:38:32 264
466   587 Mikita Valdur 3:38:32 122
467   622 Soosaar Silver 3:38:36 265
468   657 Kraus Taivo A&T Sport Team II 3:38:37 123
469   709 Janno Janar Alavere spordiklubi 3:38:44 266
470   670 Tammemägi Jaak 3:39:02 124
471   747 Helmik Einar Kapitali Grupp 3:39:05 125
472   773 Leinart Tormi eest ära 3:39:25 267
473   619 Terasmaa Heigo 3:39:32 268
474   560 Raud Kristjan SK Raudsõrmus 3:39:45 269
475   705 Pabort Ragnar Viljandi Rattaklubi 3:39:52 270
476   616 Janke Maido IITEE Spordiklubi 3:39:57 271
477   662 Seeder Heldur-Valdek Spordiklubi IKS 3:40:04 21
478   711 Tamleht Maksim lebo racing 3:40:10 272
479   598 Lääts Indrek Staabi- ja sidepataljon 3:40:30 273
480   805 Terasmaa Aigar 3:40:39 274
481   859 Elo Armas metek oü 3:40:42 126
482   586 Hoog Harro Entusiastid 3:41:01 275
483   668 Gontmacher Siim 3:41:25 276
484   646 Metsis Andro 3:41:32 277
485   526 Ester Indrek Gustaf Kopparberg 2 3:41:52 278
486   721 Piirimägi Peeter Võru Harrastajad 3:41:53 279
487   759 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 3:42:02 127
488   655 Hõbemägi Veikko 3:42:09 280
489   733 Karindi Oliver Harry Metall 3:42:10 281
490   781 Kaarna Raul PlanetSport 3:42:10 128
491   635 Korb Indrek 3:42:15 282
492   724 Liivet Lauri 3:42:23 283
493   572 Sammel Koit Cosmos 3:42:24 129
494   738 Kruusvee Vahur Kulgur Team 3:42:26 284
495   693 Leier Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 3:42:30 22
496   748 Eelmere Teet Fittest 3:42:41 130
497   640 Bormeister Elmar 3:42:53 131
498   488 Vool Kristjan Promens Team 3:43:03 285
499   1030 Vainura Ahti Jõukogude Eesti 3:43:04 286
500   612 Ljahovski Roman A&T Freesport Team 3:43:08 287
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE