estenglv
WAP version
Login form
21,1 km
7 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 17 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Narva Energiajooks
Aeg 11.08.2012
Koht Narva EST
Spordiala Jooksmine
Distants 21,1km
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, Mati Lilliallik, Tel. +372 5221 233, www.jooks.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1 Vallimäe Viljar Sportkeskus.ee 1:04:59 1
2   874 Sokolov Aleksei 1:07:39 2
3   2 Vinogradov Yury 1:08:38 3
4   7 Nikolajev Ilja IND. 1:08:51 4
5   5 Sasmin Kaupo Sportkeskus.ee 1:09:21 5
6   6 Aristov Dmitri IND. 1:10:41 1
7   11 Košelev Vjatšeslav KJK Kalev Sillamäe 1:10:55 1
8   13 Jürs Sander Sportkeskus.ee 1:11:25 6
9   4 Markov Alexey TÜASK 1:11:39 7
10   41 Tšerepannikov Sergei Stamina SK 1:11:44 8
11   26 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 1:11:45 9
12   9 Kivikas Kenny TÜASK 1:12:10 1
13   14 Reinsalu Kristo Stamina SK 1:12:18 10
14   42 Vulla Elar Rakvere KJK ViKe 1:12:29 11
15   10 Lein Andrus Rakvere KJK ViKe 1:12:57 12
16   12 Andresson Mart TÜASK 1:13:31 13
17   24 Männi Allan Sportkeskus.ee 1:13:54 14
18 1 16 Sokolova Natalia 1:13:58 1
19   3 Sozonov Vladimir 1:14:04 15
20   75 Lillelaid Tõnu Sportkeskus.ee 1:14:11 16
21   115 Kais Ülari VAK Staier 1:14:18 17
22   21 Veilberg Ago 1:15:01 1
23   28 Vaine Heinar VAK Staier 1:15:05 2
24   19 Erala Ranno 1:15:14 18
25   8 Kulmatickii Marat 1:15:16 19
26   22 Orm Olari 1:15:35 20
27   822 Steptšenko Daniil 1:16:04 21
28   29 Reitsnik Tarmo Stamina SK 1:16:10 2
29   32 Tärno Indrek SK Schnelli 1:16:36 22
30   27 Põldre Urmas IND. 1:16:49 2
31   102 Kozinets Aleksandr KJK Kalev Sillamäe 1:17:20 3
32 2 66 Patjuk Jekaterina TÜASK 1:17:33 2
33   31 Priks Morten VAK Staier 1:17:46 2
34   30 Nazarychev Velimir 1:17:48 3
35 3 47 Luik Leila TÜASK 1:17:49 3
36   35 Luik Lauri Läänemaa KJK 1:18:16 23
37   17 Afanasiev Viktor 1:18:30 3
38   857 Mäe Tambet 1:19:10 24
39   556 Tammemäe Joosep Viljandi suusaklubi 1:19:16 4
40   48 Lään Christjan FB Jooksmine 1:19:21 25
41   105 Jaaska Allan Stamina SK 1:19:26 3
42   20 Laur Mikk Võru KJK Lõunalõvi 1:19:35 26
43   23 Epner Martin 1:19:37 27
44 4 43 Talts Evelin Stamina SK 1:19:38 4
45   296 Aadli Erkki Saue Tammed 1:19:42 28
46 5 52 Mätas Egle TÜASK 1:19:43 5
47   91 Savastver Alar Stamina SK 1:20:05 4
48   18 Belousov Aleksei 1:20:23 29
49 6 62 Rihma Annika Sportkeskus.ee 1:20:36 6
50   552 Bauman Jaanus 1:20:44 30
51   25 Subi Rivo VAK Staier 1:20:46 31
52   34 Kuusalu Asko Vanamõisa Suusaklubi 1:21:12 32
53   449 Lillemägi Indrek 1:21:20 33
54   46 Einasto Mart 1:21:23 5
55   562 Annilo Mihkel 1:21:28 5
56   113 Vares Kristjan VAK Staier 1:21:34 34
57 7 44 Luik Liina TÜASK 1:21:34 7
58   679 Reinov Tõnu 1:21:45 6
59   37 Talu Priit EE Spordiklubi 1:22:14 7
60 8 51 Luik Lily TÜASK 1:22:31 8
61   173 Kibuspuu Tiit VAK Staier 1:22:43 4
62   58 Hang Tauno 1:22:48 35
63   101 Salinin Anton "KJK ""Kalev"" Sillamäe" 1:22:51 1
64 9 53 Andrejeva Olga Stamina SK 1:22:51 9
65   97 Ruul Henri 1:22:59 6
66   148 Simson Priit Elva Jooksusari 1:23:18 36
67   851 Roomet Reget PÄRNUMAA SL 1:23:24 37
68   83 Vahkal Kaido FB Jooksmine 1:23:27 38
69   126 Kindel Hanno FB Jooksmine 1:23:32 8
70   81 Ots Indrek 1:23:40 39
71   150 Tipp Argo 1:23:48 40
72   56 Tasimov Sergey SK MITS 1:23:49 41
73   45 Laanemets Raivo 1:23:56 9
74   873 Tamm Martin 1:23:56 42
75   292 Laasu Arnold SK Saarde 1:23:59 1
76   77 Bakharev Lev Eesti Energia Kaevandused SK 1:24:04 10
77   118 Õun Jaan FB Jooksmine 1:24:06 43
78   61 Veide Hannes 1:24:11 44
79 10 54 Arro Liis-Grete Stamina SK 1:24:13 1
80   859 Mäe Mehis 1:24:22 45
81   842 Reiljan Raul Kõrgem Sõjakool 1:24:22 7
82   85 Nõmm Meelis 1:24:28 47
83   50 Orgulas Kaido 1:24:39 5
84   116 Lehemaa Agu Läänemaa KJK 1:24:40 6
85   76 Joonas Peep 1:24:45 7
86   60 Palm Mart 1:24:58 48
87   72 Sobolev Juri 1:25:08 8
88   73 Ervin Urmas 1:25:12 9
89   133 Nikiforov Sergei KJK Kalev Sillamäe 1:25:13 49
90   429 Salmijanov Denis MITŠ 1:25:13 2
91   108 Enn Lauri 1:25:28 50
92   121 Kaljurand Urmas Stamina SK 1:25:48 2
93   120 Laineste Andres Stamina SK 1:25:48 11
94   427 Veeroos Erki 1:25:49 51
95 11 112 Tarum Janelle Stamina SK 1:25:49 2
96   361 Kala Taavi 1:26:13 52
97   90 Hyde Matthew 1:26:13 12
98   55 Chirkov Valery 1:26:18 3
99   693 Soveri Tommi Uppsala 1:26:28 53
100   88 Lehtla Reigo 1:26:55 13
101   268 Enno Kristjan 1:27:01 54
102 12 215 Gering Margus 1:27:05 3
103   178 Antipov Vitali Sampo Spordiklubi 1:27:07 14
104   543 Saar Kaido 1:27:12 10
105 13 104 Bulina Julia KJK Kalev Sillamäe 1:27:14 10
106   213 Velba Heiki 1:27:16 8
107   69 Saar Heigo 1:27:17 15
108   63 Neimar Raul 1:27:43 55
109   59 Kingo Gunnar 1:27:48 56
110   80 Vennikas Peeter Estonian Ultrarunners Team 1:27:53 4
111   194 Snitsarenko Tarass Eesti Panga Spordiklubi 1:27:55 57
112   643 Miil Siim 1:28:02 58
113   79 Maran Tarvo SK Albe Team 1:28:03 16
114   84 Toots Aleksander 1:28:05 17
115   68 Kübarsepp Karmo RSK Jõhvikas 1:28:18 9
116   294 Puusild Kristjan Elujooks 1:28:25 59
117   688 Seepõld Rain ISAMAA JA RESPUBLICA LIIT 1:28:25 60
118   257 Keskel Urmo 1:28:27 61
119   657 Maasik Martin 1:28:31 62
120   248 Kaljuvee Janno Jooksupartner 1:28:37 18
121 14 65 Tõnne Grete EMÜ 1:28:37 4
122   93 Velichko Evgeniy 1:28:41 63
123   509 Liin Urmas 1:28:42 64
124   628 Anton Arvi 1:28:55 10
125 15 94 Kuusik Maie Sportkeskus.ee 1:28:55 1
126   260 Oranen Peeter Laaneproff team 1:28:57 65
127   647 Helllerma Andres 1:29:10 66
128   127 Toom Toomas Stamina SK 1:29:19 5
129   82 Leisalu Tanel Ergo 1:29:22 67
130   369 Nagel Karl-Gustav Sk Aaspere 1:29:27 3
131 16 114 Rebane Kirti Sportkeskus.ee 1:29:30 11
132   95 Tikva Indrek SK Albe Team 1:29:33 19
133   122 Tuur Taavi 1:29:39 68
134   86 Viirmann Ott 1:29:42 69
135   106 Pihlak Sander 1:29:43 70
136   278 Milva Tarmo Luxembourg Orienteering Club 1:29:45 20
137 17 341 Vaher Annika JK Sarma 1:29:50 2
138   293 Lass Risto SK Saarde 1:30:12 71
139   227 Mumm Indrek Sparta 1:30:18 21
140 18 124 Rooks Pille 1:30:24 12
141   351 Ilumäe Indrek 1:30:29 72
142   256 Seire Indrek Kurase Hülged 1:30:31 22
143   117 Kaletin Anton 1:30:43 73
144   481 Keskküla Karol 1:30:44 74
145   506 Kokla Madis 1:30:52 6
146   867 Kimask Eduard 1:30:58 23
147   57 Tomp Ahti 1:31:00 75
148   306 Petrištšev Vitali 1:31:02 76
149   195 Niinemaa Kristjan 1:31:03 77
150   582 Schmidt Ragnar 1:31:10 78
151   259 Krusell Kaur Raplamaa Tublid Maratoonarid 1:31:13 79
152 19 565 Sviridova Tatiana 1:31:13 1
153   78 Roosimägi Allan jõhvikas 1:31:24 80
154   271 Nadorichev Oleg 1:31:25 81
155   526 Tapo Meelis 1:31:29 82
156   250 Raud Gunnar FB Jooksmine 1:31:29 83
157   848 Antonov Svjatoslav 1:31:33 4
158   245 Merivälja Margus Jooksupartner 1:31:34 84
159   350 Kruusamägi Uku 1:31:42 5
160   103 Kenkmann Peeter FA! 1:31:45 85
161   188 Vannas Tarmo 1:31:49 86
162   70 Siht Jüri VAK Staier 1:31:50 11
163   143 Kelder Alo 1:31:53 87
164   686 Rauhiainen Artur 1:32:00 88
165   440 Nikolajev Dmitri 1:32:02 12
166   279 Laimets Erki FB Jooksmine 1:32:03 24
167   147 Hrushov Pjotr 1:32:20 1
168   840 Saar Laur TC2000 1:32:36 13
169   96 Jõemets Aivo Team30+ 1:32:38 25
170   295 Männik Ahti Tallinna Tulised Ilvesed GAA 1:32:38 89
171   578 Petrov Alexander 1:32:39 2
172   137 Võip Raivo 1:32:40 14
173   396 Tammeleht Mihkel 1:32:43 90
174   139 Alamets Ülari 1:32:46 15
175   395 Jüriado Juhan 1:32:49 91
176   677 Liebenau Raul 1:32:54 11
177   99 Randna Taavo Eesti Energia SK 1:32:57 92
178   38 Kuuskla Priit SK Aaspere 1:32:58 93
179 20 461 Ilves Elin 1:33:00 2
180   862 Hermat Kaido 1:33:03 94
181   149 Karin Peeter 1:33:09 95
182   123 Hillep Einar Justiitsministeerium 1:33:13 26
183   654 Kolk Valmer 1:33:17 16
184   146 Zavizion Mihhail JK OPTIMIST 1:33:25 7
185 21 138 Bernat Galina Stamina SK 1:33:28 1
186   169 Morozov Igor JK OPTIMIST 1:33:32 17
187   290 Koop Kalle SK Saarde 1:33:36 18
188   243 Tõnnison Arvi 1:33:42 19
189 22 872 Lükk Merylin 1:33:45 5
190   434 Trääder Helvis 1:33:51 96
191   145 Palu Silver SK TAK 1:33:54 97
192   500 Kukk Meelis Jõulu 1:33:56 8
193   180 Kuusalu Ivo EUK-Sport 1:34:01 98
194   538 Nõmm Marden Tallinna Tulised Ilvesed GAA 1:34:07 99
195   125 Lubi Vallo-Peedu Samotar 1:34:17 20
196   638 Vaiksaar Mait 1:34:29 100
197   349 Doyle Liam Torbay Athletic Club 1:34:37 101
198   135 Djatšuk Artjom KJK Kalev Sillamäe 1:34:37 102
199 23 367 Randmaa Katri 1:34:40 13
200   131 Vellerind Rain Estonian Ultrarunners Team 1:34:54 21
201   410 Raap Ilmar meie 1:35:00 27
202   409 Mäe Enn 1:35:01 9
203   181 Krilovs Ringo Voka 1:35:04 103
204   572 Põldsaar Paul 1:35:04 104
205   253 Uibo Sten-Eric Seiklusklubi Xdream 1:35:08 105
206   87 Liive Sandor Eesti Energia SK 1:35:15 28
207   154 Paap Kimmo 1:35:16 106
208   816 Värton Kristjan Jooksupartner 1:35:20 107
209   588 Jefremov Jevgeni 1:35:20 108
210   140 Tops Rainer SK Los Toros 1:35:26 109
211   843 Prokhorov Alexandr 1:35:28 110
212   573 Karama Tarmo 1:35:30 111
213   111 Tuul Harry Äripäeva SK 1:35:32 112
214   198 Lopsik Priit Hansa SK 1:35:33 113
215   696 Kask Villu SK AASPERE 1:35:35 29
216   467 Raudsaar Taavi Eesti Panga Spordiklubi 1:35:37 114
217   144 Heinsalu Raul SK Albe Team 1:35:45 30
218   179 Priks Hanno VAK Staier 1:35:45 22
219   408 Maiste Andrus 1:35:48 23
220   232 Leesmäe Jüri OK West 1:35:50 1
221   212 Aava Raul 1:35:54 31
222   132 Nyiri Alec JK Sarma 1:36:00 10
223   428 Dorošenko Mark MITŠ 1:36:05 4
224   637 Vahter Tanel 1:36:05 12
225   228 Erlenheim Karl 1:36:07 115
226   473 Eller Eik 1:36:16 1
227   687 Põlluaas Ersto ISAMAA JA RESPUBLICA LIIT 1:36:16 116
228   157 Roop Andrey NEJ Spordiklubi 1:36:20 11
229   109 Nilk Andrus 1:36:22 12
230   476 Altroff Harri 1:36:24 32
231   160 Valge Janek 1:36:30 117
232   172 Kuhi Peeter 1:36:31 33
233   587 Efremov Juri 1:36:36 2
234   357 Pilder Kaupo SS Marathon 1:36:38 118
235   209 Kaljuvee Kristo 1:36:45 119
236   672 Hagu Hannes 1:36:46 120
237   387 Reigo Erko 1:36:49 121
238 24 186 Matson Kaire ELUJOOKS 1:36:53 14
239 25 444 Kuiv Kadiliis FB Jooksmine 1:36:54 15
240   390 Aaste Hanno 1:36:56 122
241   330 Plumer Raivo MTA Spordiklubi 1:36:58 13
242   100 Komšin Alexander 1:36:59 24
243   576 Petrov Sergei 1:37:15 25
244   471 Maiste Margus PROGE 1:37:16 123
245   152 Gamzejev Erik Spordiklubi Põhjarannik 1:37:18 26
246 26 431 Merenäkk Margarete 1:37:20 16
247   184 Hallingu Erki 1:37:26 34
248   134 Innos John 1:37:26 35
249   385 Pajupuu Janno 1:37:27 124
250 27 501 Kukk Kaidi Keir Jõulu 1:37:29 1
251   635 Vissel Hendrik 1:37:30 125
252   544 Roos Valeri 1:37:39 27
253   217 Tubalkain Margus Stamina SK 1:37:40 28
254   824 Kesküla Urmo LEOLA 1:37:44 126
255   274 Musting Aksel 1:37:45 14
256   277 Kokk Kristo SK Metsasõbrad 1:37:49 36
257 28 854 Mell Relika 1:37:51 17
258   237 Randla Erik 1:37:52 127
259   608 Mustonen Marek 1:37:53 128
260 29 130 Irves Monika Võru KJK Lõunalõvi 1:38:02 18
261   549 Eesmäe Ahto RMK Metsasõbrad 1:38:08 129
262 30 359 Pilli Moonika ÖÖJOOKS TEAM 1:38:14 19
263   869 Vasar Silver 1:38:15 130
264   344 Aave Marius 1:38:20 131
265   655 Kadak Urmas 1:38:27 29
266 31 508 Jürjo Helen Saaremaajooks.ee 1:38:29 20
267   841 Mitrofanski Jegor 1:38:36 132
268   566 Kams Uku Sk Aaspere 1:38:51 6
269   171 Kuhi Tõnu 1:38:51 37
270   567 Riks Rando Sk Aaspere 1:38:52 7
271   855 Grigorjev Sergei 1:38:52 15
272   629 Medijainen Eero 1:38:56 16
273   249 Laja Leho Jooksupartner 1:38:58 38
274   355 Sempelson Sven 1:38:59 39
275   366 Kalda Krister 1:39:02 134
276 32 155 Kalda Ruth TÜASK 1:39:03 3
277 33 264 Tedrema Anni 1:39:05 21
278   690 Sarnik Tavo TLÜ 1:39:08 135
279   502 Vahesaar Tauri-Viljar 1:39:10 8
280   176 Keiv Inver Eesti Energia SK/Jooksupartner 1:39:16 136
281   856 Muškin Ilja 1:39:16 137
282 34 539 Lõhmus Margit 1:39:16 22
283   852 Metsküla Üllar 1:39:35 40
284   204 Kookla Eero 1:39:37 41
285   177 Orgusaar Märt 1:39:42 42
286   201 Ukkivi Tõnis 1:39:51 138
287   166 Sakkeus Jüri SakiSport 1:39:53 3
288   656 Tuur Ülo 1:39:56 2
289   542 Lukin Vahur Leksi 44 1:39:57 139
290   119 Siiak Indrek 1:39:58 140
291   846 Soell Siegfried 1:39:58 43
292 35 226 Maslova Tatiana 1:39:58 23
293   206 Käärd Janek Elujooks 1:40:02 141
294   498 Hummal Erkki 1:40:03 142
295 36 107 Lenk Anneli VAK Staier 1:40:07 3
296 37 401 Pilt Siiri 1:40:09 4
297   516 Kals Jaak Lopetijukud 1:40:10 143
298   254 Tohver Tarmo Kaevanduste Spordiklubi MTÜ 1:40:17 44
299   174 Tooming Marko 1:40:23 144
300   807 Thomberg Tarvi Eesti Energia Spordiklubi 1:40:26 145
301   554 Tamm Hallar 1:40:26 146
302 38 214 Anderson Gardi 1:40:26 24
303   559 Marukashvili Iveri 1:40:28 147
304   663 Pungar Andreas Külvandu SK 1:40:29 13
305   98 Kannike Kristjan 1:40:34 148
306   285 Lepik Rainer 1:40:36 149
307 39 207 Muru Merike Jooksupartner 1:40:37 4
308   92 Miina Heino 1:40:41 30
309 40 225 Sild Kersti EMÜ 1:40:43 25
310   376 Õiglane Jaan 1:40:48 45
311   252 Üürike Hans EOK 1:40:49 150
312   336 Trisberg Karl-Erich 1:40:50 151
313   323 Krimm Raido JK Jalgpallihaigla 1:40:57 152
314   170 Albert August 1:40:58 31
315   818 Uibo Janek 1:41:01 46
316   594 Haas Mart 1:41:14 153
317   334 Nigu Villem 1:41:16 154
318   512 Värk Ren 1:41:17 155
319 41 156 Tamm Merje 1:41:17 5
320   202 Ahtijainen Riho 1:41:17 156
321   315 Opp Andres 1:41:22 9
322   681 Punger Erik Kohtla-Järve Linnavalitsus 1:41:41 157
323   205 Raiend Urmo Stamina SK 1:41:44 47
324   580 Ariva Leo 1:41:47 48
325   208 Ojasalu Marek 1:41:48 158
326   581 Ahtijainen Risto 1:41:50 159
327   289 Parygin Alexander 1:41:50 3
328   379 Müürsepp Tarmo SiiliTeam 1:41:53 49
329 42 216 Vennikas Heleen Ultrajooksuklubi 1:41:54 26
330 43 447 Tibar Marion 1:41:56 27
331 44 495 Kairite Inna 1:41:57 6
332   142 Rennit Leho SK Albe Team 1:41:58 17
333 45 454 Järve Marina HERMES JK 1:42:07 5
334   553 Koho Tanel 1:42:08 14
335 46 141 Aluvee Helen TÜASK 1:42:18 2
336   425 Seppar Elvis 1:42:25 160
337   494 Bušin Peep 1:42:30 161
338   394 Vesiallik Sten 1:42:36 162
339   151 Zaloznõhh Viktor 1:42:40 3
340   441 Ibis Margus 1:42:41 32
341   453 Peetrimägi Siim 1:42:52 163
342 47 235 Kummer-Leman Ülle 1:42:53 1
343   343 Hiob Priit 1:42:58 164
344   523 Lahe Marek 1:43:03 165
345   365 Skepast Peeter 1:43:05 50
346   616 Hozjainov Roman Narva Vikingid 1:43:09 166
347   423 Lis Nikolai Kaevanduste SK 1:43:11 167
348 48 340 Vironmäki Johanna 1:43:15 6
349   641 Mõistus Märt Trismile 1:43:15 168
350 49 814 Vallaste Kristel Jooksupartner 1:43:23 28
351   557 Laimets Toomas 1:43:27 33
352   564 Sedov Vladimir 1:43:28 4
353 50 436 Vassiljev Riinu FB Jooksmine 1:43:40 29
354   658 Vilt Andrus RT 1:43:47 169
355   272 Ollep Janek SK Saarde 1:43:47 51
356   413 Tilk Taavi 1:43:55 170
357 51 480 Mey Tea 1:43:55 30
358   868 Dmitrijev Roman 1:43:55 171
359   210 Elmet Märt 1:43:56 52
360 52 683 Mägi Agnes 1:44:01 31
361   163 Tšerednik Andrei 1:44:03 172
362   618 Õun Oscar 1:44:10 173
363   221 Rink Margus 1:44:19 53
364   420 Vassiljev Dmitri 1:44:23 174
365 53 825 Jänese Maria 1:44:23 32
366   242 Gluhhovtsenko Maksim Eesti Energia SK 1:44:24 175
367   196 Sikka Toivo 1:44:26 18
368   284 Budarin Yury 1:44:28 1
369 54 270 Ionova Elena 1:44:29 2
370   185 Orel Randy Eesti Energia SK 1:44:31 54
371   373 Kukk Aalo Eesti Panga SK 1:44:31 5
372   472 Esula Janar 1:44:33 176
373   591 Sangla Matis 1:44:42 15
374   240 Sarapuu Mario 1:44:47 177
375   438 Limmer Ailar 1:44:49 19
376 55 318 Valter Järvi 1:44:51 2
377   286 Mikson Valentin NIISAMA 1:45:02 20
378 56 203 Jõemets Kaja Mitš 1:45:05 6
379   470 Sau Tauno 1:45:05 178
380   477 Mitrahovitš Jüri 1:45:06 21
381   650 Toomsalu Madis 1:45:15 179
382   463 Lillo Einar Pirita JK RELIIKVIA 1:45:25 55
383   244 Treiberg Andrus 1:45:27 180
384   231 Sibul Arno 1:45:32 181
385 57 599 Valge Gätly 1:45:34 33
386   612 Tarum Roland 1:45:34 182
387 58 273 Zalisko Oksana 1:45:37 3
388   492 Liiver Aimar Elioni SK 1:45:38 183
389   402 Ševtšenko Pjotr 1:45:51 184
390   604 Mällo Roland 1:46:01 16
391   378 Valdmann Vahur 1:46:04 185
392   358 Tubli Peeter Kooperaator 1:46:07 186
393 59 555 Sepalaan Kadri Suusahullud 1:46:13 34
394 60 450 Naaber Merili FB JOOKSMINE 1:46:14 35
395   465 Jugaste Mihkel 1:46:16 187
396   448 Avanesov Andrey Eesti Energia spordiklub 1:46:19 22
397   648 Sulend Herki 1:46:20 188
398   813 Gorbov Slava 1:46:25 10
399   503 Vahesaar Heigo-Elmar 1:46:29 5
400   364 Meier Raivo JK HERMES 1:46:36 4
401   352 Viilipus Mart 1:46:38 189
402   291 Siim Andres SK Saarde 1:46:46 56
403   695 Karjus Kaido 1:46:52 57
404   187 Lorvi Urmas 1:46:54 34
405   307 Rohtma Valdek FB Jooksmine 1:46:59 190
406   269 Lepik Marek RT 1:47:06 191
407   411 Peterson Kristjan 1:47:09 192
408   844 Koryukov Vladimir 1:47:14 23
409   560 Reiter Hardi Lääne-Vadjamaa SK 1:47:14 58
410   537 Liivrand Eero 1:47:21 35
411   579 Golberg Andrus Virumaa Politsei Spordiselts 1:47:30 59
412   670 Tambaum Vahur 1:47:42 17
413   182 Pedai Martin 1:47:48 193
414   230 Ruul Mati 1:47:56 24
415   455 Hanni Kalju 1:47:57 194
416 61 610 Teder Hanna Liisa 1:47:57 3
417   267 Talvik Mikk 1:47:58 195
418   551 Lehismets Jaan 1:48:00 196
419   375 Puiestik Peep 1:48:05 60
420   661 Laidoja Ain Külvandu SK 1:48:11 36
421 62 468 Toomingas Terje Stamina 1:48:14 36
422   519 Jänese Margus 1:48:25 197
423   406 Vasarik Aarne 1:48:27 198
424 63 288 Paulus Silja Elujooks 1:48:36 37
425   159 Tee Eduard 1:48:43 199
426   175 Astor Ando Eesti Energia Spordiklubi 1:48:45 61
427   860 Kuklin Eduard 1:49:05 200
428 64 613 Psenitsnaja Anastassia Narva SK 1:49:06 4
429   261 Läns Indrek 1:49:23 201
430   876 Järva Juho 1:49:28 62
431   255 Smirnov Meelis 1:49:43 63
432 65 490 Gerassimova Anastasia 1:49:47 38
433   676 Solman Risto 1:49:51 202
434   443 Valdaru Sten 1:49:52 203
435   827 Raboutot Guillaume 1:50:01 204
436 66 520 Vigla Karin 1:50:03 39
437   442 Roose Kaarel 1:50:04 205
438   577 Lobanov Raul Äripäeva SK 1:50:08 206
439   485 Tamm Indrek 1:50:23 207
440   870 Piilberg Valvo 1:50:33 208
441   211 Kuznetsov Peeter Elisa SK 1:50:35 209
442   633 Karin Martin 1:50:38 210
443 67 223 Nõmm Külli 1:50:43 7
444   514 Mesi Meelis 1:50:44 211
445   568 Smirnov Ilja 1:50:46 212
446 68 826 Leimus Päivi 1:50:50 40
447   469 Toomingas Jaan 1:50:59 213
448   639 Samokhin Yuryi 1:51:01 25
449 69 435 Kahur Kristiina FB Jooksmine 1:51:02 8
450   625 Kungus Ahto 1:51:04 64
451   691 Virk Gunnar Eesti Energia Spordiklubi 1:51:10 214
452 70 589 Sumberg Nele Tiskre Karud 1:51:22 41
453 71 640 Virkus Katrel 1:51:28 7
454 72 377 Õiglane Terje 1:51:29 9
455 73 614 Siigur Viirika 1:51:31 42
456 74 689 Pottmann Kersti 1:51:33 43
457   432 Pajo Raine 1:51:39 215
458 75 327 Pellenen Evelin 1:51:41 44
459 76 222 Logvinova Galina KJK Kalev Sillamäe 1:52:06 5
460 77 479 Jõessar Krista 1:52:13 45
461   583 Kaimer Raido 1:52:14 216
462   275 Tryasov Vladimir 1:52:17 4
463   258 Mee Andres Eesti Energia Spordiklubi 1:52:30 37
464 78 493 Udusaar Aet TALLINNA TULISED ILVESED GAA 1:52:35 46
465   283 Järve Einar HERMES JK 1:52:37 38
466   605 Leho Laur 1:52:40 217
467   839 Volossatov Ilja KJK Kalev Sillamäe 1:52:56 6
468 79 426 Kori Külli 1:52:56 47
469   634 Tamm Ivo FB Jooksmine 1:53:02 218
470   820 Karpa Tarvi 1:53:08 219
471   299 Leisalu Siim 1:53:13 220
472 80 317 Lille Liis Harju KEK Rahvaspordiklubi 1:53:15 1
473   563 Suhorukov Vladimir EUROPA 1:53:19 39
474 81 548 Roopärg Marika MyFitness 1:53:21 7
475 82 263 Siibak Kristi 1:53:24 48
476 83 521 Mõik Caisa-Merili 1:53:26 49
477 84 547 Nõgu Liisi 1:53:26 50
478   499 Väljaots Kain 1:53:27 221
479 85 353 Koplimägi Marika FB Jooksmine 1:53:30 10
480   158 Tagel Ilmar MTA Spordiklubi 1:53:34 1
481   458 Kaljakin Alar JK Tallinna Kalev 1:53:36 18
482 86 570 Antons Maili SK Ambla 1:53:36 11
483   809 Kõiva Martin Slava Käsi 1:53:36 222
484   276 Lopsik Andrei Eesti Energia Spordiklubi 1:53:38 6
485 87 665 Kubo Kitty Maria jooksuklubi 1:53:53 12
486   417 Varbola Erki 1:53:53 223
487   251 Kõllamaa Kalle 1:54:01 65
488 88 478 Peterson Triin 1:54:02 13
489   363 Nokkur Lembit SK RÕÕSA 1:54:08 40
490   621 Maalmann Mario 1:54:13 224
491 89 678 Kala Katrin 1:54:17 51
492   651 Harkmann Alder 1:54:29 225
493   838 Kivi Indrek 1:54:38 226
494   533 Pähklamäe Viktor 1:54:38 66
495   877 Latypov Linar 1:54:40 67
496   609 Tõldsepp Gunnar 1:54:41 227
497   342 Kuus Rauno 1:54:42 19
498   346 Mäe Heikko Eesti Energia Spordiklubi 1:54:42 228
499 90 430 Kööp Kadri 1:54:44 52
500   528 Lõhmus Indrek 1:54:47 26
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Aivar, david85@hot.ee, 20.08.2012 16:04
Tere! Minu arvates üritus oli üsna hea. Korraga sai nii Narvas, kui ka Jaanilinnas käidud. Usun, et varsti on Ida-Virumaal sport taas väga populaarne. Elame, siis näeme. Parimat kõigile!
SS, , 14.08.2012 12:09
Pakihoid...
Lugeja, , 13.08.2012 21:39
Andres, miks sa oma blogi niimoodi kõikjal reklaamid? Ei ole need emotsioonid seal midagi nii lahedad
Sass to rix, , 13.08.2012 14:53
Tänan!
rix, , 12.08.2012 22:51
Tellimine väga lihtne nimelt klikid valitud pildil ja vaskule lehele tulevad väljad mis tuleb täita.Vajutad saada jatellimus on edastatud. Nb!Maksd siis kui pilt käes ja pildi kvaliteet korralik. Head tellimist.
Sass to rix, , 12.08.2012 21:38
Seletage rumalale, kuidas seal rixratas.ee neid pilte tellida saab, kuidagi ei õnnestu.
Osaleja, , 12.08.2012 19:17
See jooks meeldis vist küll kõigile osalejatele. Leidsin ühe loo, kus on väga lahedad emotsioonid: http://jookseme.blogspot.com/2012/08/narva-energiajooks-2012-ehk-teine-katse.html
sportfoto, , 12.08.2012 18:02
fotod - http://www.sportfoto.ee/?competition_id=161
Spordihai.ee, info@spordihai.ee, 12.08.2012 08:20
Veel pilte: http://wp.me/p2E0Co-nN
to rix, , 11.08.2012 16:51
Tänan lingi eest. Haiguse tõttu jäi Narvas seekord jooksmata aga leidsin sealt lehelt muid pilte endast mille olemasolu kohta polnud aimugi


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE