estenglv
WAP version
Login form
35 km
60 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 21 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
12. Mulgi Rattamaraton (SEC 2012 1. etapp)
Aeg 06.05.2012
Koht Mulgimaa EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1   1 Austa Caspar A&T SPORT TYSK TEAM 2:08:25 1
2   6 Oras Allan Hawaii Express 2:08:26 2
3   5 Maasing Sander Peloton 2:08:27 3
4   53 Ainsalu Markku Nissan ProShop Team 2:08:33 4
5   2 Kodanipork Raido Arctic Sportclub I 2:08:38 1
6   3 Maasikmets Alges Extreme Sport 2:09:53 2
7   12 Kukk Sigvard Spordipartner 2:10:05 3
8   4 Pütsep Erki FIXUS SPORT 2:10:23 5
9   9 Kirsipuu Jaan CFC 2:12:09 4
10   10 Suur Ivo Nissan ProShop Team 2:12:09 6
11   15 Zviedris Normunds Extreme Sport 2:12:17 5
12   20 Selder Taavi Nissan ProShop Team 2:12:20 7
13   61 Kukk Erki Specialized/Olympic Casino 2:12:25 6
14   13 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:12:34 1
15   16 Karu Virgo Hawaii Express 2:12:47 7
16   26 Juudas Karl CFC 2:13:18 2
17   77 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 2:13:31 8
18   14 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:13:31 3
19   18 Kattai Kaupo Extreme Sport 2:15:01 8
20   45 Jüri Mihkel Peloton 2:15:14 9
21   25 Hirv Pait Haanja RK 2:15:34 9
22   11 Schumann Riivo FIXUS SPORT 2:15:42 10
23   39 Saarnits Sten Gustaf Kopparberg 2:16:04 4
24   19 Öpik Oliver Nissan ProShop Team 2:16:06 11
25   52 Palm Tõnno A&T SPORT TYSK TEAM 2:16:12 10
26   169 Andrijanovs Reinis Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:16:41 12
27   17 Puu Henno FIXUS SPORT 2:17:45 13
28   74 Tamm Margo TÜASK 2:17:54 5
29   35 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 2:18:01 14
30   30 Kannimäe Viljar Haanja RK 2:18:03 15
31   33 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:18:04 6
32   48 Prous Priit Nissan ProShop Team 2:18:06 16
33   98 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:18:19 7
34   28 Rebane Meelis A&T SPORT TYSK TEAM 2:18:32 11
35   22 Neemela Tarmo Extreme Sport 2:18:34 12
36   63 Pallo Rait A&T SPORT TYSK TEAM 2:18:57 17
37   8 Selder Tauri Nissan ProShop Team I 2:19:10 18
38   21 Olle Raul A&T SPORT TYSK TEAM 2:19:45 13
39   1097 Leppik Gabriel A&T SPORT TYSK TEAM 2:20:08 8
40   97 Lippe Kevin Pärnu Kalev SK 2:20:15 1
41   81 Kollo Madis Nissan ProShop Team 2:20:16 19
42   71 Kaldvee Martten Nissan ProShop Team 2:20:39 20
43   24 Nõlvik Lasse Sportland cycling team 2:20:40 21
44   54 Gristsenko Andrei Hawaii Express 2:20:43 14
45   37 Ridamäe Aivar Arctic Sportclub I 2:20:47 15
46   1096 Purnins Lauris MySport-STEVENS 2:20:47 22
47   50 Mäeots Risto Nissan ProShop Team 2:20:48 23
48   43 Laanela Danek Specialized/Olympic Casino 2:20:51 24
49   222 Saar Raido Sportland cycling team 2:20:55 25
50   75 Nestor Paul Investment Agency Team 2:21:06 9
51   58 Molev Juri 2:21:18 26
52   57 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:21:29 27
53   27 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 2:21:33 28
54   41 Jalakas Siim Sportland cycling team 2:21:50 10
55   80 Veri Aivar Citroen Team 2:22:06 16
56   70 Sigus Marko Arctic Sportclub I 2:22:26 29
57   34 Suppi Ahti FIXUS SPORT 2:22:35 30
58   921 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 2:22:36 2
59   40 Karlson Urmas Arctic Sportclub I 2:22:52 1
60   96 Kampus Kaido Extreme Sport 2:22:52 17
61   148 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:22:55 31
62   86 Sirvel Margus Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:22:56 32
63   905 Maanurm Joonas Nissan ProShop Team 2:23:03 33
64   62 Raag Kaupo velo clubbers 2:23:08 34
65   67 Grossmann Genry Amserv Team 2:23:12 35
66   60 Sala Raivo Specialized/Olympic Casino 2:23:41 18
67   65 Randma Kristjan tüsk/rattaring 2:23:49 36
68   91 Raja Aigar Eesti Posti Spordiklubi 2:24:06 37
69   1087 Kirsipuu Toomas 2:25:05 19
70   204 Pungar Urmas 2:25:07 38
71   184 Nõmm Raivo Viljandi Rattaklubi 2:25:44 39
72   69 Leigri Mehis Hawaii Express 2:25:56 40
73   88 Eilo Sander Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:26:13 11
74   42 Tohvrel Rego Spordipartner 2:26:19 20
75   114 Lipp Sulev Specialized/Olympic Casino 2:26:23 41
76   68 Pajur Rivo Nissan ProShop Team 2:26:24 42
77   85 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:26:26 43
78   1100 Yury Petrushou Barysau, Belarus 2:26:28 44
79   133 Saarna Rivo Nissan ProShop Team 2:26:29 45
80   121 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:26:31 46
81   73 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:26:31 47
82   134 Aasla Meelis FIXUS SPORT 2:26:53 48
83   132 Lukert?enko Mihhail FIXUS SPORT 2:26:53 49
84   100 Raadom Erik A&T SPORT TYSK TEAM 2:26:56 50
85   160 Tõnisson Tiimo Porter Racing 2:27:12 51
86   899 Neemela Kurmo Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:27:20 21
87   55 Krusemann Magnus A&T SPORT TEAM 2:27:43 52
88   117 Martma Kert Arctic Sportclub I 2:28:16 53
89   278 Lood Illar Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:28:31 54
90   109 Kaasik-Aaslav Henri 2:28:54 22
91   44 Koolmeister Siim Spordipartner 2:29:01 55
92   127 Rei Tarmo CFC 2:29:11 23
93   1122 Kruuse Rommi Velo Clubbers 2:29:20 56
94   138 Peterkopf Indrek 2:29:38 24
95   150 Saamere Tanel 2:29:46 25
96   324 Kelk Kristjan CFC 2:29:54 12
97   139 Leer Janek Citroen Team 2:29:59 57
98   56 Oru Kaido Haanja RK 2:30:01 58
99   95 Kelk Indrek Hawaii Express 2:30:14 26
100   145 Zdeblovskiy Alexey Team Lemrace 2:30:21 59
101   79 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 2:30:31 60
102   51 Erikson Toomas FIXUS SPORT 2:30:37 61
103   99 Toome Roland Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:30:45 27
104   83 Uuk Aimur Hawaii Express 2:30:58 2
105   90 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl Pro 2:31:27 62
106   124 Sildvee Rainer 2:31:35 63
107   101 Kiskonen Eero Sportland cycling team 2:32:07 28
108   122 Bogdanovs Aivars 2:32:08 29
109   136 Pilv Ivar Ambla SK 2:32:35 30
110   32 Mikson Margus Sportland cycling team 2:32:38 64
111   230 Dedov Peeter A&T SPORT TEAM 2:32:58 65
112   191 Neuhaus Rauno Arctic Sportclub I 2:33:01 13
113   106 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team 2:33:06 66
114   76 Hussar Aimar A&T SPORT TYSK TEAM 2:33:17 67
115   140 Kannimäe Taavi Haanja RK 2:33:23 14
116   107 Sügis Harri Spordipartner 2:33:25 31
117   92 Elling Toomas FIXUS SPORT 2:33:26 68
118   119 Eelma Tõnu Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:33:30 32
119   111 Hansov Hanno Amserv Team 2:33:37 69
120   284 Kazainis Viesturs RK Velo 2:33:39 3
121   116 Sinisalu Ever 2:33:41 70
122   370 ?irokov Juri Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:33:47 71
123   448 Laht Rauno FIXUS SPORT 2:33:50 15
124   221 Lehtmaa Aivar Dünamo 2:34:11 33
125   105 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:34:14 72
126   575 Tukia Margus Spordipartner 2:34:25 34
127   142 Leppik Ahti Onninen 2:34:32 73
128   89 Hussar Kaidar A&T SPORT TEAM 2:34:46 35
129   135 Maidla Janek velo clubbers 2:35:05 74
130   201 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi 2:35:29 16
131   108 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:35:35 36
132   208 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 2:35:42 75
133   271 Kriis Viljar 2:35:47 76
134   1095 Arulaan Sten KJK 2:35:51 3
135   928 Takel Kalle Jõelähtme Singel 2:35:57 17
136   166 Kand Peeter velo clubbers 2:36:00 37
137   1116 Baton Nikolai 2:36:09 77
138   118 Luks Sven Sportland cycling team 2 2:36:18 38
139   171 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:36:24 39
140   141 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:36:26 4
141   131 Arak Anti A&T SPORT TEAM 2:36:26 78
142   200 Iljenko Andrejs 2:36:27 40
143   217 Sander Heinry Nissan ProShop Team 2:36:31 79
144   203 Haava Henno Saint-Gobain Glass Estonia SE 2:36:38 80
145   104 Lipp Aivar A&T SPORT TEAM 2:36:42 81
146   192 Tillemann Taikki velo clubbers 2:36:42 82
147   146 Koppelmaa Raul FIXUS SPORT 2:36:56 83
148   219 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 2:37:01 84
149   229 Kask Indrek 2:37:11 41
150   206 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 2:37:53 85
151   287 Aibast Erik Sportland cycling team 2 2:37:59 86
152   329 Lauk Rein A&T SPORT TEAM 2:38:02 87
153   129 Einroos Raino CC Rota Mobilis 2:38:32 42
154   403 Orlovski Siim A&T SPORT TEAM II 2:38:34 88
155   849 Rotberg Raimo olympic-online.com 2:38:34 89
156   170 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:38:36 90
157   154 Martson Kaido Raadio Uuno Cycling Team 2:38:36 91
158   906 Pukk Andre Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:38:52 92
159   158 Meier Heiki Onninen 2:38:58 43
160   110 Pill Rein A&T SPORT TEAM 2:39:01 44
161   87 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:39:02 45
162   130 Plees Andrus Amserv Team 2:39:09 46
163   120 Rebane Renno 2:39:12 93
164   1034 Kalm Keijo Cosmos 2:39:17 4
165   183 Mõts Olavi Haanja RK 2:39:28 47
166   93 Nikolai Jarmo Nissan ProShop Team 2:39:38 94
167   1068 Ööpik Esko CFC 2:39:38 95
168   218 Kaur Väino 2:39:48 48
169   894 Kupp Alar Vennad-Dahl Pro 2:39:53 5
170   152 Tupits Ivo 2:40:05 49
171   147 Maarits Andres Coffee In 2:40:13 96
172   115 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:40:29 50
173   234 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 2:40:33 18
174   213 Vaab Ivar Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:40:46 19
175   193 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:40:58 97
176   316 Kirsipuu Tiit Spordipartner 2:41:29 98
177   1023 Jermakov Janar Peloton 2:41:46 99
178 1 357 Rist Liisi Hawaii Express 2:41:46 1
179   1157 Hallop Gven SK Saarde 2:41:58 100
180   162 Vilums Guntis Smiltene MTB 2:41:59 5
181   1120 Vilipson Marko Peloton 2:42:01 6
182   970 Suurpere Arvi 2:42:01 51
183   123 Ots Henry Nissan ProShop Team 2:42:03 52
184   267 Miller Mait Cosmos 2:42:05 101
185   995 Kondaev Denis Äkke 2:42:05 102
186   269 Lepik Toomas Astro Baltics 2:42:06 103
187   151 Israel Olavi A&T SPORT TEAM II 2:42:08 53
188   153 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 2:42:09 104
189   143 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 2:42:12 54
190   210 Põld Ivo Cosmos 2:42:13 55
191   236 Soodla Kristjan Amserv 2:42:29 105
192   159 Määrits Toomas Tartu SHK 2:42:32 56
193   137 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:42:34 106
194   214 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:42:35 107
195   253 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 2:42:37 108
196   216 Piire Aare MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:42:49 57
197   195 Tuuna Toomas Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:43:10 7
198   177 Part Taavi Hawaii Express Rakvere 2:43:32 109
199   442 Laansalu Janek Jõelähtme Singel 2:43:35 6
200   198 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:43:56 110
201   259 Sootla Indrek Elioni Spordiklubi 1 2:43:58 58
202   302 Paas Ojari Combidek Team 2:44:01 111
203   893 Markss Reinis RK Velo 2:44:04 20
204   1027 Soo Hannes X-SPORT/WILO 2:44:35 59
205   1074 Soo Veiko 2:44:53 60
206   347 Kullas Teet Cooltec 2:45:10 61
207   966 Tamm Pirmin TTÜ Spordiklubi 2:45:14 112
208   144 Vodi Peeter Haanja RK 2:45:28 21
209   250 Laosma Raimo FIXUS SPORT 2:45:40 62
210   457 Eiger Rein Noortekoondis 2:45:41 63
211   1089 Rõigas Paavo skm 2:45:44 64
212   232 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:46:00 8
213   189 Joorits Andero lebo racing 2:46:11 113
214   176 Aamisepp Arno Nõmme SK 2:46:20 22
215   275 Puhke Marcus 2:46:21 23
216   339 Soojärv Andres Mehed Marsilt 2:46:22 114
217   202 Danilas Meelis Fixus VIP Team 2:46:26 65
218   310 Kägu Janeck 2:46:26 115
219   322 Viitkin Ain Rõuge Racing Team 2:46:27 66
220 2 326 Randalainen Viktoria TÜ ASK 2:46:29 1
221   297 Puhke Peeter Ambla SK 2:46:35 67
222   332 Järveoja Toomas 2:46:43 9
223   178 Järveoja Jaanus 2:46:55 68
224   205 Suurna Sander Ummisjalu 2:47:00 116
225 3 274 Kool Inge TÜ ASK 2:47:04 2
226   155 Kerner Argo velo clubbers 2:47:10 69
227   314 Ernits Argo 2:47:13 117
228   276 Albri Kalev X-SPORT/WILO 2:47:21 118
229   920 Saar Tõnis Harju AB ? KJK 2:47:26 7
230   223 Puhke Raivo Eesti Raudtee SK 2:47:27 70
231   190 Link Erki X-SPORT/WILO 2:47:28 119
232   1161 Kaasiku Ragner 2:47:47 120
233   194 Palm Aare lebo racing 2:47:54 121
234   164 Kristal Tõnis Kose AMK ct 2:48:02 71
235   313 Artel Veiko 2:48:06 72
236   300 Veidemann Marko CFC 2:48:27 24
237   187 Ispert Egert Costa Bicicleta 2:48:30 122
238   365 Ild Urmas 2:48:38 73
239   682 Aria Sven Lextrans 2:48:39 74
240   273 Kompus Meelis Mariine Auto 2:48:42 123
241   149 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2:48:43 8
242 4 209 Lainevee Ivika RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:48:47 2
243   307 Eamets Joonas Gustaf Kopparberg 2 2:48:48 25
244   620 Illingworth Adam 2:48:48 124
245   475 Orav Erki 2:48:49 125
246   227 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 2:48:51 75
247 5 336 Rist Daisi Gustaf Kopparberg naiskond 2:48:55 3
248   242 Möldre Kert WESTLINE TEAM II 2:49:02 76
249   410 Lemloch Kuido niner.ee 2:49:05 77
250   238 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 2:49:32 126
251   246 Laaniste Mart Ambla SK 2:49:32 127
252   392 Hürden Taivo 2:49:41 128
253   258 Eskla Anti Haanja Rattaklubi 2:49:49 129
254   498 Stolfot Ivo 2:49:55 130
255   479 Tulf Taago Samsung Sports Academy I 2:49:55 131
256   240 Viitmaa Alar OK Lehola 2:50:00 78
257   484 Ristna Mikk Costa Bicicleta 2:50:01 132
258   251 Pungar Rainer kalamees vana kala 2:50:03 133
259   526 Kaeramaa Gaido Tigu Tiim 2:50:03 79
260   554 Freiberg Sven 2:50:04 134
261   918 Urbas Alvar Harju AB ? KJK 2:50:21 9
262   263 Salumäe Guido X-SPORT/WILO 2:50:25 80
263   311 Talur Tõnu 2:50:26 135
264   1144 Kull Martin Allen Ehitus 2:50:33 136
265   168 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:50:40 81
266   199 Sala Arvo Onninen 2:50:41 82
267   290 Angerma Meelis Chapter 11 2:50:49 137
268   262 Sisask Andreas PlanetSport 2:51:19 138
269   305 Tiismaa Toomas 2:51:49 83
270   181 Müür Ringo Scoutspataljon Team 2:52:23 139
271   527 Paide Ragnar 2:52:42 140
272   308 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 2:52:50 141
273   708 Merelaid Martin FIXUS SPORT 2:52:52 142
274   991 Telk Carl-Felix Valga Rattaklubi 2:53:01 10
275   368 Soome Raul Haanja RK 2:53:02 143
276   411 Võsu Bruno Tartu SHK 2:53:02 144
277   315 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 2:53:03 10
278   1143 Vidder Kristjan Hawaii Express 2:53:07 26
279   790 Kuldmäe Aivo 2:53:11 84
280   309 Ernits Ardu Vänta Aga 2:53:14 11
281   529 Mees Janar 2:53:14 145
282   303 Prants Aivar Eesti Raudtee SK 2:53:16 146
283   237 Nassar Martin Põhjakotkas Viljandi 2:53:19 27
284   404 Eerik Tarmo 2:53:27 147
285   955 Vähi Markus 2:53:28 148
286   497 Zeisig Ivar Spordiklubi IKS 2:53:35 85
287   364 Hunt Aivar KJK 2:53:41 86
288   328 Priks Henry 2:53:43 149
289 6 161 Koort Kristel Investment Agency naiskond 2:53:43 4
290   340 Saar Tarmo Vennad-Dahl Pro 2:53:46 150
291   281 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:53:47 87
292   247 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2:53:49 151
293   333 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 2:53:55 88
294   969 Hirs Marek 2:54:03 152
295   256 Toomsalu Ilmar MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:54:19 89
296   196 Sibul Jaanus 2:54:20 153
297 7 936 Lepik Sirje TÜ ASK 2:54:20 5
298   463 Jõekäär Märt 2:54:29 90
299   437 Haritonov Vadim Arctic Sportclub II 2:54:30 154
300   1115 Poliakov Viktor XCNEWS.RU 2:54:33 155
301   260 Berg Allan lebo racing 2:54:34 156
302   338 Rimmel Margo A&T SPORT TEAM II 2:54:35 91
303   432 Haav Viljar 2:54:36 157
304   1156 Lipintsov Aleksei Sõudespinning.ee 2:54:36 158
305   348 Kütt Vello Hawaii Express Rakvere 2:54:44 92
306   489 Nikolajev Raimo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:55:00 159
307   360 Lensment Tõnu 2:55:02 160
308   272 Maripuu Janek FIXUS SPORT 2:55:08 161
309   113 Harand Allan Nissan ProShop Team 2:55:08 162
310   436 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:55:11 163
311   301 Kotov Raul velo clubbers 2:55:12 93
312   296 Kabonen Tiit 2:55:12 12
313   185 Rahi Tõnu A&T SPORT TEAM II 2:55:15 94
314   126 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:55:16 164
315   317 Jool Urmas Onninen 2:55:17 95
316   280 Elbrecht Erki Võidu MEKK 2:55:18 165
317   989 Veidenberg Rain 2:55:20 166
318   900 Kütt Mehis Amserv Team 2:55:21 96
319   444 Peterson Marko HC Viljandi 2:55:22 167
320   420 Kesper Raino 2:55:24 168
321 8 523 Uibokand Janelle Peloton 2:55:37 6
322   556 Laine Mihkel IRL 2:55:47 169
323   1090 Sildvee Madis 2:55:50 170
324   252 Rääbis Mati Amserv Team 2:55:55 13
325   228 Lippur Bruno 2:56:08 171
326   1058 Karm Marek 2:56:11 28
327   285 Lillend Allan IITEE Spordiklubi 2:56:16 172
328   211 Kuhlap Kaupo Cosmos 2:56:20 97
329   243 Leben Riho Spordipartner 2:56:23 173
330   353 Jürlau Noel Surfhouse 2:56:24 174
331   1011 Kaschan Martin Türi Rattaklubi 2:56:30 11
332   257 Ojasaar Kalmer AT sport 2:56:37 98
333   212 Pärnamets Aivar Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:56:38 99
334   295 Kruus Kaupo Surfhouse 2:56:41 100
335   433 Palu Indrek Vennad-Dahl Pro 2:56:47 175
336   626 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 2:56:48 176
337   453 Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 2:56:53 177
338   231 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KoMo 3 2:56:58 178
339   382 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 2:57:01 101
340   224 Valdner Marek Citroen Team 2:57:03 102
341   389 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 2:57:04 179
342   319 Rannala Ivar METEK 2:57:14 180
343   207 Pajus Rene Võidu MEKK 2:57:17 181
344   248 Kaschan Kaido Türi Rattaklubi 2:57:17 103
345   419 Ebber Andrus 2:57:18 104
346   341 Vähi Nikolai WESTLINE TEAM 2:57:30 105
347   379 Bauer Heigo Vennad-Dahl Pro 2:57:46 106
348   358 Eilo Enno Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:57:50 107
349   270 Esinurm Üllar Nissan ProShop Team 2:57:52 182
350   875 Raudsepp Priit Pühajärve Puhkekodu 2:57:54 183
351   408 Kotsin Marek 2:58:21 108
352   323 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 2:58:22 109
353   344 Männa Margus 2:58:22 184
354   265 Nõmmik Alar Türi Rattaklubi 2:58:28 29
355   401 Järve Marek Spordipartner 2:58:28 110
356   1078 Parmask Peeter Velo Tartu 2:58:32 14
357   331 Danilov Andrus Kose AMK ct 2:58:36 185
358   173 Kõrran Timmo Rein Taaramäe Rattaklubi 2:58:39 186
359   581 Arus Tiit 2:58:41 111
360   327 Rozenbergs Gunars RK Velo 2:58:43 15
361   972 Kont Sergo MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 2:58:46 112
362   953 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi 2:58:51 187
363   318 Einmaa Tiit Eesti Raudtee SK 2:58:56 188
364   454 Lillesaar Tanel 2:59:00 189
365   406 Luik Janek Valga Rattaklubi 2:59:13 190
366   528 Kurvits Erko 2:59:17 191
367   180 Kivi Teemar Rõuge Racing Team 2:59:19 113
368   545 Pirn Jukko 2:59:21 114
369   869 Rosenthal Reiko JSK Rave 2:59:54 192
370   413 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 3:00:00 193
371 9 440 Puhu Sille Samsung Sports Academy I 3:00:02 3
372   289 Ostnik Mario Valga Rattaklubi 3:00:16 194
373 10 345 Toome Rita RAKKE FUJI/Expert Rakvere 3:00:25 4
374   412 Kooskora Priidu Rein Taaramäe Rattaklubi 3:00:40 195
375   384 Rammi Antti 3:00:48 196
376   565 Jäetma Mikk Jõelähtme Singel 3:00:49 30
377   361 Jürmann Kevo Haanja Rattaklubi 3:00:52 197
378   235 Remiküll Ragnar 3:00:55 115
379   226 Shumanov Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 3:00:59 16
380   283 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 3:01:00 17
381   298 Pikkor Roomet A&T FREESPORT TEAM 3:01:13 198
382   615 Mägi Arved 3:01:20 18
383   505 Pops Vahur Teeme Team 3:01:22 116
384   580 Puhke Rauno Ambla SK 3:01:26 31
385   373 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 3:01:30 199
386   984 Orlovski Peep 3:01:33 200
387   304 Salus Ardi Vennad-Dahl Pro 3:01:47 117
388   566 Kess Alar Sparta 3:01:51 118
389   998 Pani Marek 3:01:58 201
390   264 Rannala Renaldo Gustaf Kopparberg 3:02:02 202
391   282 Härm Teet lebo racing 3:02:04 203
392   378 Tasane Peeter SK KALJU RATTATIIM 3:02:06 19
393   376 Puusepp Mattias Scoutspataljon Team 3:02:10 204
394   350 Murmann Rain Mehed Marsilt 3:02:11 205
395   557 Kütt Arti Viljandi Rattaklubi 3:02:16 206
396   351 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 3:02:19 207
397   286 Press Toomas Rõuge Racing Team 3:02:22 208
398   395 Tiits Janar 3:02:33 209
399   335 Ilves Ago Jõelähtme Singel 3:02:37 119
400   1154 Mägi Allan TYASK 3:02:49 120
401   362 Eensoo Ardi 3:02:50 210
402   668 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 3:02:59 211
403   156 Alesmaa Martti Raplamaa Rattaklubi KoMo 1 3:02:59 32
404   635 Voormansik Tanel Ritari Ässä 3:03:07 212
405   245 Sildaru Kalev lebo racing 3:03:07 20
406   241 Kiivit Lauri Promens 3:03:14 213
407   521 Veliks Maris Smiltene MTB 3:03:17 121
408   530 Toomik Siim Scoutspataljon Team 3:03:18 214
409   330 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant I 3:03:19 21
410   512 Voor Marek MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3:03:23 215
411   873 Kibal Tair Haanja RK 3:03:28 216
412   547 Koosa Marko 3:03:33 217
413   387 Maran Marvin Rõuge Racing Team 3:03:34 12
414   624 Perm Ivar 3:03:47 122
415   438 Volk Andrus MAN Sport Team 3:03:58 123
416   856 Grigorovits Jaanus IRL 3:04:02 218
417   390 Koik Kristjan 3:04:18 219
418   470 Kond Kuido 3:04:19 124
419   356 Aule Krister 3:04:44 220
420   435 Eesmaa Andrus Surfhouse 3:04:51 125
421   653 Rätsep Janno Haanja RK 3:05:03 221
422   716 Promann Erkki 3:05:11 222
423   481 Kõiv Marek Sportland cycling team 2 3:05:17 223
424   394 Nagel Rainer Kulgur Team 3:05:22 224
425   1155 Martinson Andres 3:05:31 126
426   343 Hanni Rene Harju Elekter 3:05:31 225
427   366 Saksniit Priit 3:05:31 226
428   465 Toom Tarmo Viljandi Rattaklubi 3:05:33 227
429   375 Suur Meelis 3:05:34 228
430   369 Varik Leho 3:05:35 127
431   570 Hütt Petri MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3:05:37 229
432   427 Saag Härmo Vennad-Dahl Pro 3:05:45 230
433   907 Indrek Roos Catwees Team 3:05:48 231
434   600 Mihkels Stanislav Dünamo 3:05:53 232
435   605 Vain Hindrek olympic-online.com 3:05:56 233
436   1085 Mändmets Mait 3:06:01 234
437   487 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Cycling Team 3:06:02 128
438   279 Olle Kert Nissan ProShop Team III 3:06:08 235
439   590 Teras Marko 3:06:08 129
440   428 Harjaks Tõnis 3:06:12 236
441   983 Simberg Priit Püha Loomaaed 3:06:13 237
442   1029 Suvi Joosep CFC Spordiklubi 3:06:27 13
443   986 Vool Kristjan Promens 3:06:27 238
444   1005 Helgis Priit 3:06:31 239
445   478 Villems Mäido Amserv 3:06:41 130
446   1132 Pärtel Taimar Sparta 3:06:41 240
447   473 Einpalu Mart Levira 3:06:45 241
448   744 Penka Gatis 3:06:46 242
449   597 Soosalu Karen velo clubbers 3:06:46 22
450   845 Annion Aimar 3:07:04 131
451   1111 Koltunov Vladimir Team Lemrace 3:07:13 243
452   352 Küttis Sven Surfhouse 3:07:14 132
453   1036 Lillevalja Elvis PlanetSport 3:07:22 244
454   1147 Ots Ivar Hangloose 3:07:40 133
455   458 Saar Marek Vennad-Dahl Visad 3:07:50 245
456   500 Tamm Tamar 3:07:58 246
457   727 Tael Siim Nissan Nordic Europe 3:07:59 134
458   1137 Kuusing Kaijo Hawaii Express 3:08:21 135
459   418 Kesvatera Andres Kulgur Team 3:08:21 247
460   1150 Osijärv Martin 3:08:24 248
461   552 Pärtel Marco MTÜ Tallinna Lennujaama Spordiklubi 3:08:25 249
462   447 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään klubi 3:08:30 250
463   380 Pärn Hannes 3:08:31 136
464   452 Metsmägi Andres Tartu SHK 3:09:00 251
465   680 Polski Siim 3:09:09 33
466   592 Johanson Raoul Tartu SK Velo 3:09:09 23
467   381 Väli Reigo IRL 3:09:17 137
468   312 Uutar Aivar A&T SPORT TEAM II 3:09:21 252
469   174 Põder Veiko 3:09:23 253
470   999 Märtson Mihkel 3:09:25 254
471   510 Koort Indrek 3:09:25 138
472   501 Künnapuu Priit NRK NCC Tähekodu 3:09:27 139
473   722 Nõgols Eiko Baltic Agro 3:09:33 140
474   388 Kivimäe Raul Kulgur Team 3:09:33 255
475   421 Suokas Heikki FolieMP 3:09:35 256
476   425 Kasemaa Janno Onninen 3:09:35 257
477   423 Park Raido 3:09:36 258
478   938 Krull Kaupo 3:09:39 259
479   541 Bazõlev Anton Adduco 3:09:50 260
480   519 Liiva Enn 3:09:51 24
481   397 Lumi Daniel Citroen Team 3:09:52 261
482   532 Maasalu Andi Point MTB 3:09:52 141
483   391 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 3:09:54 262
484   233 Mölder Ivo Türi Rattaklubi 3:10:00 142
485   426 Kiristaja Kalle WESTLINE TEAM 3:10:07 143
486   611 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 3:10:15 263
487   325 Ots Silver WESTLINE TEAM 3:10:24 264
488   606 Saareoks Janek Rimi Cycling Team 3:10:37 265
489   844 Nurm Eke 3:10:40 144
490   511 Ränkel Rain Kose AMK ct 3:10:40 266
491 11 400 Soome Laura Specialized/Olympic Casino 3:10:42 5
492   502 Orupõld Erkki onetor 3:10:57 267
493   485 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 3:11:03 268
494   690 Tuisk Väino Pärnu Surfiklubi 3:11:28 25
495   409 Kumel Tarvo SK KALJU RATTATIIM 3:11:42 145
496   1140 Kelk Margus Trismile 3:11:44 146
497   477 Soots Aivar Vennad-Dahl Visad 3:11:46 269
498   294 Orgla Maario TDI kkk 3,8L/100km - Skoda - Tark Valik 3:11:51 270
499   476 Põder Ivar MAN Sport Team 3:11:53 147
500   549 Maasikmets Marek Kose AMK ct 3:11:59 271
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE