estenglv
WAP version
Login form
35 km
60 km
301 Moved Permanently Date: Thu, 21 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
12. Mulgi Rattamaraton (SEC 2012 1. etapp)
Aeg 06.05.2012
Koht Mulgimaa EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2001 Vosman Ekke-Kaur Harju AB ? KJK 1:11:20 1
2 2003 Kalja Mihkel 1:11:40 2
3 2028 Ottender Sten-Erik Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:11:55 3
4 2009 Vendelin Karl-Arnold Jalgrattaklubi VIKO 1:12:25 4
5 2016 Lepik Siim TÜASK 1:13:17 1
6 2004 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:14:28 5
7 2002 Kiskonen Siim Gustaf Kopparberg 2 1:14:32 6
8 2008 Tarassov Kirill Harju AB ? KJK 1:14:52 7
9 2017 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 1:14:58 8
10 2013 Iljenko Tomass Karlis 1:15:47 9
11 2005 Kõivumägi Georg Tartu Ülikooli Akadeemilina Spordiklubi 1:16:17 10
12 2048 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 1:16:21 11
13 2012 Tõnismann Carl Pärnu Kalev SK 1 1:17:23 12
14 2024 Juss Janar Jalgrattaklubi VIKO 1:17:38 13
15 2321 Reisenbuk Erik Harju AB ? KJK 1:17:45 14
16 2007 Mõttus Mari-Liis TÜ ASK 1:18:43 1
17 2080 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 1:18:51 2
18 2020 Vendelin Mart-Anton Jalgrattaklubi VIKO 1:18:51 15
19 2027 Nõmm Karel Georg NRK NCC Tähekodu 1:18:52 3
20 2021 Tsvetkov Sander Valga Rattaklubi 1:18:54 16
21 2043 Rehi Arne Ületreening SK 1:19:18 1
22 2018 Mõttus Raivo 1:19:56 2
23 2019 Oot Anti 1:21:09 1
24 2025 Punka Heikki WESTLINE TEAM 1:21:29 3
25 2044 Kangilaski Erik NRK NCC Tähekodu 1:21:34 4
26 2022 Pelska Sten Valga Rattaklubi 1:22:28 5
27 2006 Koch Kalju Hawaii Express 1:22:40 2
28 2052 Kunimägi Germo Pärnu Kalevi Spordikool 1:23:08 6
29 2150 Annus Oviar-Gregor Pärnu Kalev SK 1 1:23:09 7
30 2507 Juss Jannar Jalgrattaklubi Viko 1:23:24 17
31 2023 Kiristaja Hendrik WESTLINE TEAM 1:23:24 18
32 2014 Sagaja Martin Eesti Raudtee SK 1:23:30 4
33 2058 Lang Tea TÜ ASK 1:23:37 1
34 2318 Velbaum Ivo Viljandi Rattaklubi 1:23:55 19
35 2281 Saarep Peeter 1:24:00 3
36 2097 Martin Janno IITEE SPORDIKLUBI 1:24:00 5
37 2079 Sirvel Merili RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:24:05 2
38 2032 Kalm Kelly Cosmos Sun 1:24:08 3
39 2084 Õunmaa Iiris Gustaf Kopparberg naiskond 1:24:09 4
40 2034 Kaarjärv Maris RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:24:18 2
41 2065 Vakmann Priit 1:24:27 6
42 2031 Prii Paavo Ületreening SK 1:24:45 7
43 2037 Ilus Andrus WESTLINE TEAM 1:24:47 8
44 2046 Ehandi Daniel Eesti Raudtee SK 1:25:04 9
45 2073 Piip Enn Spordiklubi IKS 1:25:23 10
46 2494 Treimuth Karl Viljandi Rattaklubi 1:25:40 20
47 2026 Uustal Arno 1:26:05 11
48 2015 Stalberg Tair Harju AB ? KJK 1:26:07 21
49 2104 Sabre Sander Haanja RK 1:26:14 22
50 2067 Rehi Andreas Ületreening SK 1:26:27 12
51 2092 Roosimets Reigo NRK NCC Tähekodu 1:26:35 8
52 2089 Berman Deniss 1:26:37 13
53 2093 Tomingas Rando Jalgrattaklubi VIKO 1:26:40 23
54 2276 Jõeorg Aivo Viljandi Rattaklubi 1:26:41 14
55 2295 Kaasik Peeter Kroonpress 1:26:43 15
56 2293 Valts Priit Kroonpress 1:26:43 16
57 2041 Uudeküll Peep 1:27:01 17
58 2035 Kin Nikolai Eesti Raudtee SK 1:27:02 18
59 2029 Valk Hillar Vooremaa Centrum 1:27:03 4
60 2313 Kadajane Erik Vennad-Dahl Väledad 1:27:04 19
61 2319 Läänerand Jorh Harju AB ? KJK 1:27:11 24
62 2126 Õispuu Mairis RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:27:23 5
63 2082 Lootus Kevin Vennad-Dahl Väledad 1:27:37 25
64 2075 Rebane Alvar RPM Rattatiim 1:27:38 20
65 2040 Lääne Meelis Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:27:48 21
66 2060 Rikolas Martin 1:28:00 22
67 2099 Kender Kalmer 1:28:04 23
68 2119 Räbus Elmo 1:28:05 24
69 2227 Luusepp Martin Pärnu Kalev SK 2 1:28:23 9
70 2045 Anton Ivo 1:28:25 25
71 2072 Mizer Tuuli Eesti Raudtee SK 1:28:32 3
72 2149 Paju Mikk NRK NCC Tähekodu 1:28:34 26
73 2374 Treial Olari Promens 1:28:38 26
74 2521 Peedu Agris 1:28:39 27
75 2344 Raie Anette Gustaf Kopparberg naiskond 1:29:03 1
76 2171 Hurt Albert Haanja RK 1:29:05 10
77 2499 Toots Kaspar 1:29:25 28
78 2030 Pesor Siim Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:29:25 27
79 2063 Lang Mae TÜ ASK 1:29:26 6
80 2054 Põldma Egon 1:29:26 29
81 2033 Matvejeva Jana SPORDIKLUBI VARGAMÄE 1:29:31 4
82 2042 Kokka Gunnar 1:29:46 30
83 2178 Nirgi Sten Eric Alpi Suusaklubi 1:29:59 28
84 2121 Kärner Toomas Elioni Spordiklubi 2 1:30:17 31
85 2039 Tiisler Marko 1:30:22 32
86 2322 Järva Karl Smart Sport 1:30:33 29
87 2111 Tammoja Gerlin Cosmos Sun 1:30:43 7
88 2394 Makarevit? Martin Ületreening SK 1:30:49 33
89 2502 Kask Renet Smart Sport 1:30:50 11
90 2399 Immato Oliver Seve Ehituse Pro Racing Team 1:31:11 34
91 2140 Lepp Mart 1:31:30 35
92 2107 Kauts Herkki 1:31:30 36
93 2284 Viidemann Mati Vennad-Dahl Visad 1:31:37 37
94 2038 Aavik Karl 1:31:49 38
95 2036 Strand Aleksander Eesti Raudtee SK 1:31:57 39
96 2510 Osijärv Toomas 1:32:05 40
97 2382 Mööl Mark Peetri Rattaklubi 1:32:08 41
98 2327 Aavik Aivar 1:32:16 42
99 2056 Laurisoo Erkki 1:32:41 43
100 2118 Milistver Meelis Vennad-Dahl Visad 1:32:51 44
101 2469 Rätsep Rainer Viljandi Rattaklubi 1:32:54 45
102 2462 Lehes Siim Viljandi Rattaklubi 1:32:55 46
103 2323 Müür Hans-Patrick Pärnu Kalev SK 2 1:32:57 12
104 2414 Jaanso Janari 1:32:58 47
105 2087 Pajur Agnes Sparta ProShop naiskond 1:32:58 2
106 2203 Läänemets Rait KJK 1:33:09 30
107 2405 Saar Kaarel Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:33:11 31
108 2305 Luts Tõnis Baltic Agro 1:33:18 32
109 2053 Kristal Kaspar Kose AMK 1:33:28 48
110 2164 Schihalejev Rein 1:33:29 49
111 2324 Aidama Kalmer Pärnu Kalev SK 2 1:33:31 13
112 2143 Lepp Are 1:33:40 50
113 2091 Astok Andreas DeLaval 1:33:42 14
114 2330 Meltas Veiko 1:33:44 51
115 2071 Ansip Ethel CC Rota Mobilis 1:33:50 5
116 2217 Käen Kaireen Investment Agency naiskond 1:33:50 8
117 2116 Tamm Marika 1:33:54 6
118 2124 Kalmo Märt 1:34:03 52
119 2100 Liivamaa Brita 1:34:09 9
120 2479 Kask Margus 1:34:09 53
121 2202 Pilt Kaitho 1:34:10 54
122 2221 ?aihhov Timur Elioni Spordiklubi 2 1:34:14 55
123 2131 Kaldvee Valdur 1:34:20 56
124 2427 Karm Kaimar 1:34:22 57
125 2478 Kuslap Avo Raplamaa RK KOMO 1:34:27 58
126 2122 Oja Rait Jäneda 1:34:28 59
127 2102 Uibu Aivar 1:34:35 60
128 2291 Valdner Veiko Citroen Team 1:34:43 61
129 2487 Kallas Kristo 1:34:47 62
130 2055 Varik Joan Markus Pärnu Kalev SK 1 1:34:49 15
131 2059 Ottender Uwe IITEE Spordiklubi 1:34:54 63
132 2186 Rodenberg Andres 1:35:07 64
133 2358 Kangur Mart 1:35:09 65
134 2307 Võso Karl-Mattias Baltic Agro 1:35:11 16
135 2497 Pajur Ly 1:35:12 3
136 2050 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee SK 1:35:16 5
137 2236 Lang Kärt TÜ ASK 1:35:23 10
138 2298 Aednurm Argo TEAM ZERO 1:35:27 66
139 2081 Rimmel Marje 1:35:30 4
140 2223 Kriis Karin 1:35:33 5
141 2408 Eamets Jaanus 1:35:46 67
142 2292 Veelma Marko Santa Monica Networks Rattaklubi 1:35:55 68
143 2077 Matvejev Ahto SPORDIKLUBI VARGAMÄE 1:35:55 69
144 2078 Kotkas Kenor Valga Rattaklubi 1:36:04 33
145 2182 Karus Harri Eesti Raudtee SK 1:36:05 70
146 2506 Kentel Kert Rainis TÜASK 1:36:07 17
147 2114 Lõo Margus ventilaator.ee 1:36:09 71
148 2066 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naiskond 1:36:18 7
149 2086 Lakk Hendrik Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:36:22 6
150 2138 Nurm Aare Alavere Spordiklubi 1:36:28 72
151 2144 Mölder Rein 1:36:35 73
152 2113 Teng Toivo 1:36:38 74
153 2083 Enok Ergi 1:36:51 75
154 2245 Matvejev Toomas Arens 1:36:51 76
155 2456 Trei Markus TEAM ZERO 1:36:54 77
156 2085 Arras Ants 1:37:08 78
157 2094 Lillimägi Urmas Vennad-Dahl Väledad 1:37:30 79
158 2356 Nigols Jarmo 1:37:34 80
159 2137 Prangel Kristo NRK NCC Tähekodu 1:37:36 18
160 2265 Peder Kert 1:37:39 34
161 2214 Tölp Brayn Pärnu Kalev SK 2 1:37:42 19
162 2325 Timusk Sander Pärnu Kalev SK 1 1:37:43 20
163 2205 Varblane Reelika Viljandi Rattaklubi 1:37:43 11
164 2076 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:37:49 6
165 2294 Jüriso Renee 1:38:06 81
166 2279 Beljaev Margus 1:38:08 82
167 2411 Ohno Kaido Arens 1:38:11 83
168 2133 Piik Merilin Sparta ProShop naiskond 1:38:12 7
169 2288 Võso Toomas Baltic Agro I 1:38:14 84
170 2210 Jürisaar Meelis 1:38:30 85
171 2209 Jürisaar Merilin 1:38:34 12
172 2522 Vahemets Vahur 1:38:39 86
173 2410 Puidak Peeter Arens 1:39:06 87
174 2452 Jõessar Jarko-Jael Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:39:07 21
175 2270 Lige Ivari Baltic Agro 1:39:07 88
176 2426 Kübar Kauri WESTLINE TEAM 1:39:24 89
177 2239 Konkov Mattias lebo racing 1:39:27 90
178 2431 Tirgo Tõnu 1:39:28 91
179 2296 Lillemaa Veiko TEAM ZERO 1:39:30 92
180 2106 Saremat Raivo 1:39:32 93
181 2057 Pohlak Piia RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:39:36 13
182 2241 Vaarak Ats 1:39:38 94
183 2130 Parts Paul TYS 1:39:39 22
184 2074 Tasane Toomas 1:39:40 95
185 2228 Preegel Pille CC Rota Mobilis 1:39:51 8
186 2198 Rätsep Airi Citymotors 1:39:53 9
187 2442 Lahtvee Pärtel Välja Team 1:39:55 23
188 2423 Sammul Janno 1:39:58 96
189 2132 Dunets Vladimir Eesti Raudtee SK 1:39:59 97
190 2179 Kalja Priit 1:40:03 98
191 2360 Pallase Janek 1:40:07 99
192 2115 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 1:40:17 8
193 2466 Parik Ants 1:40:19 100
194 2110 Keskpalu Benno 1:40:28 101
195 2316 Kask Karel Samsung Sports Academy II 1:40:55 102
196 2361 Liivamägi Sven 1:41:00 35
197 2381 Koreinik Tarmo Peetri Rattaklubi 1:41:03 103
198 2123 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 2 1:41:07 104
199 2112 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:41:21 105
200 2516 Remmelgas Rihard CFC 1:41:27 24
201 2524 Viira Andres 1:41:27 106
202 2517 Remmelgas Raivo 1:41:30 107
203 2297 Minkovski Mark 1:41:44 108
204 2103 Kalda Anti 1:41:51 109
205 2096 Ülper Monika 1:41:53 9
206 2108 Kaskla Kuido 1:42:00 110
207 2101 Arras Kristjan 1:42:01 111
208 2158 Kaik Jaanus 1:42:04 112
209 2329 Floren Kaupo 1:42:06 113
210 2105 Mälgi Ailen 1:42:10 10
211 2463 Makku Andres Viljandi Rattaklubi 1:42:10 114
212 2095 Nõmmik Aleksander Türi Rattaklubi 1:42:24 115
213 2151 Viikoja Kevin Pärnu Kalev SK 2 1:42:24 25
214 2183 Mägi Krista 1:42:25 10
215 2252 Ruut Pirjo Sparta ProShop naiskond 1:42:28 11
216 2484 Tomson Kaarel NRKNCC Tähekodu 1:42:39 26
217 2168 Kama Joonatan ventilaator.ee 1:42:40 36
218 2136 Vergi Sigrid Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 1:42:56 12
219 2207 Rehi Aapo Ületreening SK 1:43:17 37
220 2491 Auspere Bruno Viljandi Taipoksi Klubi 1:43:18 116
221 2412 Põder Marek Arens 1:43:23 117
222 2191 Tenslind Aune Jõelähtme Singel Naised 1:43:33 14
223 2490 Auspere Brait 1:43:36 118
224 2061 Ärmpalu Aare Peetri Rattaklubi 1:43:50 119
225 2439 Rodima Janar 1:43:56 120
226 2397 Enniste Henri Seve Ehituse Pro Racing Team 1:44:02 121
227 2306 Perandi Joosep Baltic Agro II 1:44:03 27
228 2165 Kaasik Kristen Draftfcb 1:44:11 122
229 2090 Kaasik Morten Columbus 1:44:11 123
230 2153 Palusoo Marianne Citroen Team 1:44:13 13
231 2362 Raiesmaa Eldur 1:44:15 124
232 2504 Lambot Isak 1:44:26 28
233 2232 Koor Maret 1:44:28 14
234 2247 Veemees Age Promens F Team 1:44:31 15
235 2229 Talvik Saaga 1:44:43 11
236 2194 Kuusk Kaimo 1:44:46 125
237 2409 Müürissepp Ülo 1:44:48 126
238 2415 Gustavson Martin 1:44:53 127
239 2069 Männa Kristiina Gustaf Kopparberg naiskond 1:44:54 12
240 2373 Eit Janar Promens Team 1:44:54 128
241 2175 Nelk Kalle 1:44:59 7
242 2185 Arro Urmo SK Raudsõrmus 1:45:03 129
243 2117 Väin Aino 1:45:08 13
244 2520 Riiel Avely Porterracing 1:45:12 16
245 2416 Raap Marko 1:45:16 130
246 2420 Püvi Raivo 1:45:19 131
247 2129 Järveoja Helje 1:45:27 14
248 2346 Sirvel Teisi RAKKE FUJI/ Expert Rakvere 1:45:32 15
249 2146 Mikk Mait 1:45:36 132
250 2235 Toomik Andreas Exmet 1:45:37 133
251 2244 Laaneots Aiki Sparta ProShop naiskond 1:45:41 16
252 2369 Haarde Maiken ABB Spordiklubi 1:45:53 17
253 2249 Paumere Indrek 1:46:10 134
254 2193 Liiva Toomas Karupesa Team 1:46:14 135
255 2527 Kalvet Heiko 1:46:15 136
256 2480 Kallikorm Magnus 1:46:16 137
257 2353 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team naiskond 1:46:25 18
258 2201 Vaigu Aivar RPM Rattatiim 1:46:36 138
259 2120 Eamets Annika 1:46:41 15
260 2145 Männik Margit Exmet 1:46:42 16
261 2424 Piller Toomas 1:46:43 139
262 2359 Pallase Alar 1:46:45 140
263 2169 Kruus Andres 1:46:46 141
264 2134 Miltop Rait 1:46:51 142
265 2368 Melsas Raivo ABB Spordiklubi 1:46:58 143
266 2389 Laanisto Janek 1:47:08 145
267 2417 Nurmik Dan 1:47:08 144
268 2500 Salu Hardi 1:47:12 146
269 2128 Vaidila Algis 1:47:14 147
270 2204 Prikko Kristel 1:47:24 17
271 2508 Kibe Urmas 1:47:26 148
272 2206 Rehi Artur Ületreening SK 1:47:42 38
273 2224 Rohtmets Ando abloy 1:47:43 149
274 2267 Sepp Marko 1:47:45 150
275 2470 Saarend Mati 1:47:48 8
276 2200 Kivi Ingrid Fuusio Haldus 1:47:53 18
277 2444 Sulg Tarmo 1:47:55 151
278 2326 Saar Randar Vooremaa Centrum-Farm Plant IV 1:47:55 29
279 2331 Allikberg Villu 1:48:01 152
280 2451 Tekku Ivar 1:48:05 153
281 2184 Kiskonen Merle Gustaf Kopparberg 2 1:48:09 19
282 2505 Ulm Erki 1:48:12 154
283 2396 Nuka Priit 1:48:15 155
284 2299 Pärl Timo Baltic Agro I 1:48:31 156
285 2448 Lemsalu Katrin 1:48:33 19
286 2215 Miljan Anne MAN Sport Team 1:48:41 20
287 2378 Joorits Jüri Hansab MTB Team 1:48:53 157
288 2310 Kadajane Raul Vennad-Dahl Väledad 1:49:07 158
289 2234 Solnask Sandra 1:49:21 20
290 2383 Kõrgesaar Kaupo Peetri Rattaklubi 1:49:21 159
291 2474 Tauvena Elina 1:49:26 21
292 2515 Paluteder Kristjan 1:49:30 160
293 2328 Mõrd Rando A LeCoq Team 1:49:32 161
294 2433 Kramm Tanel WESTLINE TEAM 1:49:37 162
295 2243 Ormisson Veikko Viljandi Rattaklubi 1:49:42 163
296 2454 Miiter Arlika 1:49:43 21
297 2233 Kristal Kaur Kose AMK 1:50:03 164
298 2509 Tarum Tarvo 1:50:06 165
299 2156 Nahkur Vanessa Cosmos Sun 1:50:07 17
300 2526 Laanoja Lauri NRK NCC Tähekodu 1:50:17 166
301 2519 Maidlas Marko 1:50:27 167
302 2449 Raudsepp Rainer 1:50:40 168
303 2148 Selter Pille 1:50:48 22
304 2393 Po?lin Livia Ületreening SK 1:50:53 22
305 2259 Kiinros Kristiina Eesti Raudtee SK 1:50:54 23
306 2357 Kivisikk Risto TEAM ZERO 1:50:59 169
307 2220 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 1:51:00 30
308 2231 Järsk Mati 1:51:11 170
309 2142 Kaasik Arne Columbus 1:51:29 171
310 2147 Karing Krista 1:51:30 24
311 2141 Käär Kätlin 1:51:39 25
312 2363 Märtin Liina Costa Bicicleta II 1:51:40 26
313 2238 Õmblus Andrus Vennad-Dahl Visad 1:51:44 172
314 2446 Roose Kadri 1:51:48 27
315 2135 Rammul Heiki 1:52:05 9
316 2403 Kerner Tõnis Tornimäe Kotkad 1:52:10 173
317 2447 Joasaar Andrus 1:52:14 174
318 2226 Kaarjärv Martin 1:52:18 10
319 1167 Perling Andro Toode Pleki Pande 1:52:20 175
320 2289 Puusta Ants Baltic Agro I 1:52:36 176
321 2242 Nirgi Robin Alpi Suusaklubi 1:52:41 31
322 2419 Haavistu Kaijo Eesti Energia Spordiklubi 1:52:48 177
323 2418 Raudsepp Uku 1:53:19 39
324 2458 Hanni Toomas 1:53:23 178
325 2250 Vaarak Teele 1:53:31 28
326 2386 Kirsimäe Rein 1:53:32 179
327 2482 Tilk Hans Arvelt Raplamaa RK KOMO 1:53:35 32
328 1166 Eensalu Anders Toode Pleki Pande 1:53:38 180
329 2125 Mikk Karin 1:53:41 29
330 2467 Pill Gunnar 1:53:48 181
331 2493 Lossmann Joosep Viljandi Rattaklubi 1:54:06 33
332 2511 Keldu Maiken 1:54:08 23
333 2512 Vilpart Toomas 1:54:08 182
334 2518 Riivald Monika 1:54:10 24
335 2402 Horg Sirle 1:54:11 30
336 2453 Ressaar Ruslan 1:54:12 183
337 2222 Koppa Aivi VenusClub Spordiklubi 1:54:26 25
338 2336 Ukrainski Kadri FolieMP 1:54:37 26
339 2445 Maidla Annela 1:54:38 27
340 2365 Lanno Anett Eesti Raudtee SK 1:54:40 31
341 2302 Põder Tanel Baltic Agro I 1:55:04 184
342 2255 Tarjus Piret 1:55:25 28
343 2345 Tael Merilin Nissan Nordic Europe 1:55:33 32
344 2311 Plõks Gunnar 1:55:35 185
345 2437 Järsk Arvi 1:55:40 186
346 2312 Sarap Martin Samsung Sports Academy II 1:55:40 187
347 2523 Sepping Paul 1:55:53 11
348 2180 Kasser Annely 1:55:53 29
349 2163 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 1:55:54 30
350 2372 Kruusa Kersti Promens F Team 1:55:56 33
351 2485 Tamm Lauri AE Team 1:56:11 188
352 2154 Heinmets Laidi 1:56:18 31
353 2406 Semenkova Mirell INVESTMENT AGENCY TEAM 1:56:36 18
354 2266 Dimitrijev Avo Eesti Raudtee SK 1:56:39 189
355 2219 Mikkel Triin 1:56:47 34
356 2282 Shahmatov Viktor Kroonpress 1:57:06 190
357 2303 Lige Hannes Baltic Agro I 1:57:11 191
358 2174 Pertmann Jaan 1:57:36 192
359 2159 Samolberg Janet 1:58:02 32
360 2488 Kempi Sander NRK 1:58:13 34
361 2211 Enok Egerd NRK NCC Tähekodu 1:58:26 35
362 2514 Zirk Endrik 1:58:27 193
363 2513 Liiv Lauri Skuba 1:58:27 194
364 2388 Kähari Janar A.Le Coq 1:59:21 195
365 2498 Miller Tiit 1:59:30 196
366 2254 Vaarak Tuuli 1:59:41 35
367 2481 Vihver Meelis 2:00:03 197
368 2441 Nurmeots Anneli 2:00:06 33
369 2430 Aimsalu Mart 2:00:07 198
370 2273 Reim Ruta Promens F Team 2:00:16 34
371 2308 Kuslap Hannes ventilaator.ee 2:00:20 36
372 2127 Kuslap Aulis ventilaator.ee 2:00:20 199
373 2257 Schihalejev Ruth 2:00:26 19
374 2196 Silver Joosep 2:00:29 40
375 2489 Mikkor Lauri 2:00:32 200
376 2208 Tenslind Mait 2:00:46 41
377 2364 Kivi Kristel 2:00:46 35
378 2248 Rull Kristiina 2:00:52 36
379 2486 Andres Marek Thule Team EST 2:00:56 201
380 2290 Kunimägi Heini 2:01:02 202
381 2392 Horg Kristi Harry Metall 2:01:17 36
382 2253 Visnevski Kaie 2:01:22 37
383 2440 Pang Anu 2:01:22 38
384 2192 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee SK 2:01:24 203
385 2246 Ojaliiv Tiina VenusClub Spordiklubi 2:01:33 37
386 2455 Dimitrijev Ragne Eesti Raudtee SK 2:02:26 20
387 2272 Nõmm Karl-Romet Viljandi Rattaklubi 2:02:39 37
388 2379 Krasnosjolov Jevgeni Hansab MTB Team 2:02:50 204
389 2157 Reili Sigrid IITEE Spordiklubi 2:03:04 38
390 2190 Telgmaa Piret TIGU TIIM 2:03:17 39
391 2258 Tuudelepp Elmar 2:03:21 12
392 2187 Lipp Reigo ARTEC ELEKTER 2:03:36 205
393 2428 Põldoja Ülle OK ILVES 2:03:44 40
394 2315 Jürs Peep Samsung Sports Academy II 2:04:51 206
395 2262 Kivistik Kalle 2:05:06 207
396 2170 Nurk Margit Haanja rattaklubi 2:05:07 39
397 2387 Mikkor Karin 2:05:23 40
398 2404 Haljand Antero Tornimäe Kotkad 2:05:47 208
399 2443 Jaksi Kairi 2:05:55 41
400 2525 Kunder Maaria NRK NCC Tähekodu 2:06:18 42
401 2338 Adamson-Kase Julia 2:06:39 43
402 2269 Koovit Robin Mykene 2:06:43 38
403 2166 Einmaa Lairi Eesti Raudtee SK 2:06:57 44
404 2503 Pantalon Kaido 2:06:57 209
405 2495 Beljajev Jaan TYASK 2:07:41 210
406 2370 Otsla Annela 2:07:42 45
407 2352 Eha Marko 2:08:45 211
408 2167 Laul Tiina Enics 2:08:54 41
409 2274 Must Jaan 2:09:10 13
410 2473 Tass Janek Samsung Sports Academy 2:09:56 212
411 2459 Kasesalu Tanel Samsung Sports Academy 2:10:16 213
412 2422 Toonekurg Annika 2:10:16 46
413 2160 Aalma Ain 2:10:24 214
414 2275 Selge Maarja Promens F Team 2:10:28 47
415 2400 Mihhailov Jevgeni Seve Ehituse Pro Racing Team 2:10:28 215
416 2425 Mägi Joosep 2:11:02 216
417 2277 Kõll Raili Promens F Team 2:12:20 48
418 2334 Keskülla Sirje Baltic Agro II 2:12:49 42
419 2155 Mihkelsaar Rauno Santa Monica Networks Rattaklubi 2:12:51 217
420 2496 Karu Kristjan Harald Nõmme Rattaklubi 2:13:32 39
421 2251 Kangur Kairi TIGU TIIM 2:13:56 43
422 2225 Küünal Lea 2:14:07 44
423 2472 Sillaste Indrek Samsung Sports Academy 2:15:37 218
424 2371 Henga Andrus 2:15:41 219
425 2172 Tuuna Maria 2:15:44 45
426 2477 Bergmann Rita 2:15:52 46
427 2343 Laeks Laura Sparta ProShop naiskond 2:15:57 49
428 2230 Puusepp Katrin Joka 2:16:01 47
429 2301 Siirak Alari 2:17:22 220
430 2407 Aun Taavi 2:17:35 221
431 2278 Järveküla Rasmus 2:18:34 42
432 2197 Kalpus Kadri Santa Monica Networks Rattaklubi 2:19:19 50
433 2260 Kahn Katrin 2:19:44 51
434 2177 Lillimägi Liis 2:19:57 21
435 2349 Meidla Martin Mihkel Ambla SK 2:20:12 40
436 2314 Arro Ago 2:20:16 222
437 2337 Karavin Kristel Santa Monica Networks Rattaklubi 2:20:33 52
438 2435 Kolberg Peep 2:23:32 41
439 2263 Sass Margus SK Viljandi Jokker 2:23:36 223
440 2264 Mõtsar Janek SK Viljandi Jokker 2:23:36 224
441 2268 Ots Rasmus SK Viljandi Jokker 2:23:36 225
442 2460 Kimmel Jaak SK Viljandi Jokker 2:23:38 227
443 2468 Rink Meelis SK Viljandi Jokker 2:23:38 226
444 2465 Martsik Maido SK Viljandi Jokker 2:23:39 228
445 2471 Salujärv Silver Mihkel SK Viljandi Jokker 2:23:41 229
446 2271 Kivilaan Ain SK Viljandi Jokker 2:23:43 230
447 2476 Tjuška Viktor SK Viljandi Jokker 2:23:44 231
448 2461 Kool Reigo SK Viljandi Jokker 2:23:46 232
449 2348 Meidla Margus Ambla SK 2:23:51 233
450 2350 Meidla Marten Mihkel Ambla SK 2:23:51 42
451 2261 Koger Urve PlanetSport Tartu 2:23:57 53
452 2335 Tooming Krista 2:23:57 48
453 2501 Soorm Teet 2:25:39 234
454 2436 Kolberg Siim 2:26:23 43
455 1165 Miitra Kati 2:26:23 54
456 2434 Kolberg Kalle 2:26:23 235
457 2385 Danilas Veikko 2:26:47 236
458 2384 Tiitus Siima 2:27:20 55
459 2401 Urm Priit Seve Ehituse Pro Racing Team 2:28:35 237
460 2380 Mölder Egle 2:30:31 56
461 2256 Varik Kaidi Rimi Cycling Team naiskond 2:32:37 49
462 2376 Juske Josef 2:38:43 44
463 2375 Vostrjakov Veiko 2:38:48 238
464 2286 Nirk Tõnis 2:41:32 239
465 2398 Suits Margot Seve Ehituse Pro Racing Team 2:44:49 57
466 2492 Kaasik Sten 2:45:55 240
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE