estenglv
WAP version
Login form
37 km
59 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Fuji Rakke Rattamaraton (SEC 2012 4. etapp)
Aeg 08.07.2012
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 2020 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi 1:21:02 1
2 2005 Ottender Sten-Erik Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:21:25 2
3 2003 Vosman Ekke-Kaur Harju AB ? KJK 1:21:33 3
4 2004 Kalja Mihkel 1:24:44 4
5 2011 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:24:46 5
6 2006 Nool Sander Haanja RK 1:24:47 6
7 2008 Nõmm Karel Georg NRK NCC Tähekodu 1:24:48 1
8 2010 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 1:25:43 7
9 2014 Mõttus Mari-Liis TÜ ASK 1:28:48 1
10 2001 Kiskonen Siim Gustaf Kopparberg 2 1:29:21 8
11 2028 Velbaum Ivo Viljandi Rattaklubi 1:29:26 9
12 2009 Kõivumägi Georg Tartu Ülikooli Akadeemilina Spordiklubi 1:29:40 10
13 2045 Petraudze Andre Ületreening SK 1:30:21 1
14 2415 Kirsipuu Tõnis Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:30:33 11
15 2041 Kangilaski Erik NRK NCC Tähekodu 1:30:54 2
16 2013 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 1:31:02 12
17 2002 Tarassov Kirill Harju AB ? KJK 1:31:29 13
18 2040 Punka Heikki Westline Team 1:31:40 2
19 2007 Stalberg Tair Harju AB ? KJK 1:32:09 14
20 2032 Prangel Kristo NRK NCC Tähekodu 1:32:24 3
21 2029 Saarep Peeter 1:32:24 1
22 2016 Jurman Roger Rein Taaramäe Rattaklubi 1:32:34 15
23 2026 Varik Joan Markus Pärnu Kalev SK 1 1:33:06 4
24 2017 Rehi Arne Ületreening SK 1:33:15 3
25 2051 Roosimets Reigo NRK NCC Tähekodu 1:33:41 5
26 2027 Kiristaja Hendrik Westline Team 1:33:55 16
27 2034 Sagaja Martin Eesti Raudtee SK 1:34:05 4
28 2043 Pelska Sten Valga Rattaklubi 1:34:29 6
29 2048 Prii Paavo Ületreening SK 1:35:39 5
30 2024 Pesor Siim Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:35:54 17
31 2038 Lang Tea TÜ ASK 1:36:11 1
32 2056 Kask Renet SMART SPORT TÜRI 1:36:21 7
33 2030 Mõttus Raivo 1:36:35 6
34 2074 Luusepp Martin Pärnu Kalev SK 2 1:37:03 8
35 2035 Kadajane Erik Vennad-Dahl Väledad 1:37:06 7
36 2050 Kaarjärv Maris Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:37:18 2
37 2036 Õunmaa Iiris Gustaf Kopparberg naiskond 1:37:34 2
38 2072 Lääne Meelis Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:37:51 8
39 2060 Saar Kaarel Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:38:07 18
40 2042 Piip Enn Spordiklubi IKS 1:38:12 9
41 2052 Õispuu Mairis Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:38:21 3
42 2047 Immato Oliver Seve Ehituse Pro Racing Team 1:38:50 10
43 2128 Kempi Sander nõmme rattaklubi 1:39:02 9
44 2055 Sirvel Merili Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:39:02 4
45 2054 Läänerand Jorh Harju AB ? KJK 1:39:14 19
46 2076 Eamets Jaanus 1:39:41 11
47 2427 Kutser Karmo 1:39:46 10
48 2490 Paulson Marek 1:40:04 12
49 2416 Lahtvee Daniel KJK 1:40:04 13
50 2092 Rimmel Marje 1:40:24 1
51 2065 Rikolas Martin 1:40:34 14
52 2426 Pilv Meelis 1:40:40 15
53 2058 Kin Nikolai Eesti Raudtee 2 1:40:41 16
54 2108 Matvejeva Jana Spordiklubi Vargamäe 1:41:04 3
55 2078 Kalmo Märt 1:41:18 17
56 2120 Hussar Peep 1:41:19 18
57 2097 Vainu Marko 1:41:20 19
58 2063 Ehandi Daniel Eesti Raudtee SK 1:41:21 20
59 2244 Hoop Martti 1:41:27 21
60 2203 Bernans Helge 1:41:29 11
61 2069 Järva Karl Smart Sport 1:41:34 20
62 2044 Kaasik Peeter Kroonpress 1:41:44 22
63 2093 Räbus Elmo 1:41:49 23
64 2086 Lootus Kevin Vennad-Dahl Väledad 1:42:04 21
65 2057 Kalm Kelly Cosmos Sun 1:42:36 5
66 2111 Astok Andreas DeLaval 1:42:39 12
67 2116 Lepp Mart 1:42:43 24
68 2101 Raie Anette Gustaf Kopparberg naiskond 1:42:45 2
69 2100 Oja Rait Jäneda 1:43:11 25
70 2199 Pettai Jaanus Arens 1:43:11 26
71 2480 Siispool Karli 1:43:22 27
72 2064 Tiisler Marko 1:43:27 28
73 2091 Kender Kalmer 1:43:32 29
74 2062 Uustal Arno 1:43:37 30
75 2088 Kuslap Avo Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:43:41 31
76 2149 Milk Kristen 1:43:43 32
77 2073 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naiskond 1:44:00 3
78 2123 Kaldvee Valdur 1:44:21 33
79 2049 Uudeküll Peep 1:44:29 34
80 2085 Kokka Gunnar 1:44:38 35
81 2152 Põder Marek Arens 1:44:39 36
82 2077 Paju Mikk NRK NCC Tähekodu 1:44:39 22
83 2435 Kull Rait 1:44:42 37
84 2114 Parik Egert 1:44:44 38
85 2102 Laurisoo Erkki 1:44:51 39
86 2098 Milistver Meelis Vennad-Dahl Visad 1:44:55 40
87 2082 Nirgi Sten Eric Alpi Suusaklubi 1:44:59 23
88 2259 Ebras Kristo 1:45:09 41
89 2147 Remmelgas Rihard CFC 1:45:10 13
90 2131 Tamm Marika 1:45:24 4
91 2166 Liivamägi Sven 1:45:35 24
92 2112 Luts Tõnis Baltic Agro I 1:45:35 25
93 2132 Puidak Peeter Arens 1:45:42 42
94 2125 Kristal Kaspar Kose AMK 1:45:57 43
95 2083 Pajur Markus Itella Logistics OÜ 1:46:04 14
96 2066 Sabre Sander Haanja RK 1:46:26 26
97 2106 Liivamaa Brita 1:46:30 6
98 2492 Säälik Marek 1:46:50 44
99 2081 Hurt Albert Haanja RK 1:47:01 15
100 2133 Lust Toomas Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:47:08 45
101 2059 Ilus Andrus Westline Team 1:47:33 46
102 2300 Nõgols Andry Baltic Agro II 1:47:35 27
103 2137 Läänemets Rait KJK 1:47:43 28
104 2165 Võso Karl-Mattias Baltic Agro 1:47:46 16
105 2138 Beljaev Margus 1:47:50 47
106 2143 Kaasik Morten Columbus 1:47:52 48
107 2053 Mizer Tuuli Eesti Raudtee N 1:48:06 5
108 2099 Ohno Kaido Arens 1:48:08 49
109 2089 Põldma Egon 1:48:29 50
110 2095 Anton Ivo 1:48:33 51
111 2107 Lang Mae TÜ ASK 1:48:37 7
112 2333 Paul Christopher-Cardo Vennad-Dahl Väledad 1:48:52 29
113 2174 Matvejev Ahto Spordiklubi Vargamäe 1:48:53 52
114 2094 Kriis Karin 1:49:22 4
115 2140 Meltsas Veiko 1:49:42 53
116 2153 Enok Ergi 1:49:59 54
117 2188 Varblane Reelika Viljandi Rattaklubi 1:50:11 8
118 2206 Ivanov Aleksandr 1:50:12 55
119 2454 Toom Taavi 1:50:14 56
120 2019 Oot Anti 1:50:32 2
121 2159 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KoMo 2 1:50:40 5
122 2105 Jõessar Jarko-Jael Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:50:41 17
123 2167 Paju Tiit 1:50:55 3
124 2169 Piik Merilin Sparta ProShop naiskond 1:50:59 6
125 2202 Mälgi Ailen 1:51:04 7
126 2084 Aavik Aivar 1:51:10 57
127 2160 Ots Aivar Samsung Sports Academy II 1:51:18 58
128 2104 Mööl Mark Peetri Rattaklubi 1:51:21 59
129 2161 Jakobsoo Janek 1:51:27 60
130 2172 Lakk Hendrik Saint-Gobain Glass Estonia SE 1:51:28 4
131 2145 Mets Rudolf 1:51:31 30
132 2135 Käen Kaireen Investment Agency naiskond 1:51:31 9
133 2194 Allikberg Villu 1:51:34 61
134 2090 Trei Markus Team Zero 1:51:37 62
135 2171 Kadajane Eiki Vennad-Dahl Visad 1:51:55 63
136 2168 Pajur Ly 1:52:16 8
137 2068 Viidemann Mati Vennad-Dahl Visad 1:52:19 64
138 2150 Konkov Mattias lebo racing 1:52:33 65
139 2200 Peder Kert 1:52:34 31
140 2182 Kaasik Kristen Draftfcb 1:52:35 66
141 2022 Jürisaar Meelis 1:52:40 67
142 2210 Jürisaar Merilin 1:52:40 10
143 2436 Oja Eero 1:52:43 68
144 2080 Skirta Martha Viljandi Rattaklubi 1:53:37 9
145 2126 Jüriso Renee 1:53:37 69
146 2453 Metsma Marko 1:53:38 70
147 2119 Rehi Artur 1:53:40 32
148 2144 Tomson Kaarel NRK NCC Tähekodu 1:53:47 18
149 2184 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naiskond 1:53:53 6
150 2148 Nurm Aare Alavere Spordiklubi 1:53:54 71
151 2474 Pärt Margus 1:54:00 72
152 2437 Laanemäe Marvin 1:54:34 73
153 2434 Piirits Joonas Plekipande 1:54:35 74
154 2321 Väinaste Otto-Valter Nõmme Rattaklubi 1:54:45 19
155 2197 Mägi Krista 1:54:53 7
156 2458 Iho Indrek Tamsalu AO SUKL 1:54:56 75
157 2115 Tammoja Gerlin Cosmos Sun 1:54:59 11
158 2154 Raudsepp Rainer 1:55:20 76
159 2117 Aednurm Argo Team Zero 1:55:26 77
160 2179 Koor Maret 1:55:27 10
161 2441 Vahtra Maidu 1:55:38 78
162 2209 Võso Toomas Baltic Agro I 1:55:51 79
163 2208 Tamme Heidi 1:55:58 8
164 2213 Milk Marek 1:55:59 80
165 2196 Valkman Andre Toode Pleki Pande 1:56:27 81
166 2219 Kristal Kaur Kose AMK 1:56:31 82
167 2254 Tenslind Mait 1:56:34 33
168 2162 Nõmmik Aleksander Türi Rattaklubi 1:56:39 83
169 2247 Vill Ago 1:56:45 84
170 2468 Vihul Vallo 1:57:04 85
171 2466 Gurkin Viktor 1:57:13 86
172 2217 Pohlak Piia Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:57:23 12
173 2246 Minkovski Mark 1:57:29 87
174 2472 Mahla Ragnar 1:57:33 88
175 2276 Silver Joosep 1:57:33 34
176 2127 Koreinik Tarmo Peetri Rattaklubi 1:57:55 89
177 2242 Koitla Indrek Rebala Rattaklubi 1:57:56 90
178 2198 Palusoo Marianne Citroen Team 1:58:14 11
179 2189 Teng Toivo 1:58:14 91
180 2238 Vergi Sigrid Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 1:58:15 12
181 2216 Ülper Monika 1:58:33 9
182 2193 Kaik Jaanus 1:58:35 92
183 2257 Loigom Erki VNSP 1:58:53 93
184 2457 Piirioja Kalle 1:59:11 94
185 2224 Abiline Indrek 1:59:26 95
186 2151 Riiel Avely Porterracing 1:59:30 13
187 2218 Märtin Liina Costa Bicicleta II 1:59:38 14
188 2299 Sepp Marko 1:59:55 96
189 2142 Lige Ivari Baltic Agro I 1:59:57 97
190 2170 Lang Kärt TÜ ASK 2:00:06 13
191 2230 Aimsalu Mart 2:00:08 98
192 2284 Korrol Toomas Toode Pleki Pande 2:00:10 99
193 2294 Liiva Toomas Karupesa Team 2:00:17 100
194 2487 Jõesaar Margus 2:00:19 101
195 2175 Keskpalu Benno 2:00:22 102
196 2186 Dunets Daniel Eesti Raudtee 2 2:00:25 35
197 2204 Kama Joonatan ventilaator.ee 2:00:25 36
198 2212 Kübar Kauri WESTLINE TEAM 2:00:38 103
199 2173 Sirvel Teisi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:00:52 14
200 2251 Rohtla Indrek 2:01:06 104
201 2273 Raiesmaa Eldur 2:01:06 105
202 2439 Abel Argo 2:01:09 106
203 2400 Leesmaa Robyn 2:01:21 37
204 2432 Kramma Leho 2:01:40 107
205 2287 Laanisto Janek 2:01:53 108
206 2249 Karing Krista 2:01:56 15
207 2423 Ruusmäe Siim 2:01:59 109
208 2373 Kramma Merli NRK 2:02:08 15
209 2280 Arro Ago 2:02:14 110
210 2225 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 2 2:02:19 111
211 2156 Ärmpalu Aare Peetri Rattaklubi 2:02:30 112
212 2181 Viikoja Kevin Pärnu Kalev SK 2 2:02:52 20
213 2481 Krõlov Aleksandr 2:02:58 113
214 2483 Paama Gunnar 2:03:06 114
215 2277 Aesma Alar Toode Pleki Pande 2:03:10 115
216 2258 Eamets Annika 2:03:10 10
217 2232 Talvik Saaga 2:03:22 11
218 2146 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 2 2:03:25 5
219 2312 Kukk Veiko 2:03:30 116
220 2195 Mikk Mait 2:03:31 117
221 2220 Oissar Karl 2:03:32 118
222 2205 Arro Urmo SK Raudsõrmus 2:03:39 119
223 2233 Väin Aino 2:03:50 12
224 2293 Veske Triin SK KALJU RATTATIIM 2:04:02 16
225 2243 Miltop Rait 2:04:11 120
226 2201 Floren Kaupo 2:04:13 121
227 2264 Kivi Ingrid Fuusio Haldus 2:04:24 13
228 2215 Saremat Raivo 2:04:26 122
229 2192 Pohl Piia 2:04:26 14
230 2191 Matvejev Toomas Arens 2:04:54 123
231 2452 Aasmann Olavi 2:04:57 124
232 2221 Rätsep Airi Citymotors 2:04:59 17
233 2130 Karus Harri Eesti Raudtee 2 2:05:07 125
234 2266 Kirt Kuldar 2:05:15 126
235 2479 Lahtvee Pärtel 2:05:16 21
236 2236 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 2:05:40 22
237 2440 Põdersoo Alar 2:05:41 127
238 2157 Kuslap Kaarel ventilaator.ee 2:05:44 38
239 2456 Arulaan Margus 2:05:45 128
240 2228 Vaindlo Raul 2:05:53 6
241 2163 Ottender Uwe IITEE Spordiklubi 2:06:11 129
242 2234 Ruut Pirjo Sparta ProShop naiskond 2:06:27 18
243 2222 Veemees Age Promens F Team 2:06:38 19
244 2304 Oras Indrek 2:06:42 130
245 2237 Nahkur Vanessa Cosmos Sun 2:07:16 16
246 2486 Kask Jürgen 2:07:17 131
247 2405 Puhk Liisi Cosmos Sun 2:07:17 15
248 2269 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team naiskond 2:07:20 20
249 2211 Kuslap Aulis ventilaator.ee 2:07:31 132
250 2256 Pärl Timo Baltic Agro I 2:07:43 133
251 2176 Veelma Marko Santa Monica Networks Rattaklubi 2:07:59 134
252 2385 Urm Priit Seve Ehituse Pro Racing Team 2:08:02 135
253 2263 Kruusa Kersti Promens F Team 2:08:09 21
254 2235 Raudsepp Uku 2:08:12 39
255 2475 Altin Ergo 2:08:48 40
256 2298 Kaukver Siim NRK 2:08:50 23
257 2190 Tenslind Aune Jõelähtme Singel Naised 2:08:51 17
258 2223 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 2 2:08:58 136
259 2272 Horg Sirle 2:09:02 22
260 2250 Järveoja Helje 2:09:24 16
261 2268 Mandel Martin 2:09:30 137
262 2286 Eensalu Agris Toode Pleki Pande 2:09:44 138
263 2245 Toomik Andreas Exmet 2:09:45 139
264 2267 Miiter Arlika Tornimäe Kotkad 2:09:51 17
265 2414 Voronovski Stanislav Samsung Sports Academy 2:09:53 140
266 2462 Kaarjärv Marius Spordiklubi Rakke/FUJI 2:10:33 24
267 2279 Po?lin Livia Ületreening SK 2:11:05 23
268 2448 Agu Joosep 2:11:09 25
269 2438 Toom Janno 2:11:10 141
270 2443 Palumets Siim 2:11:27 142
271 2323 Horg Kristi Harry Metall 2:11:29 24
272 2330 Koppas Peeter 2:11:36 143
273 2260 Lanno Anett Eesti Raudtee N 2:11:50 25
274 2136 Raap Marko 2:11:51 144
275 2283 Põder Oliver www.sirrent.ee 2:12:35 145
276 2239 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 2:12:40 146
277 2350 Jürs Peep Samsung Sports Academy II 2:12:41 147
278 2297 Kähari Janar A.Le Coq 2:12:47 148
279 2460 Käer Anni Spordiklubi Rakke/FUJI 2:13:02 26
280 2309 Rohtmets Ando abloy 2:13:11 149
281 2320 Soop Simo 2:13:36 150
282 2495 Hiire Üllar 2:13:37 151
283 2303 Mikk Karin 2:13:50 27
284 2289 Haarde Maiken ABB Spordiklubi 2:14:05 28
285 2226 Kalja Priit 2:14:15 152
286 2442 Tuulmets Kristen 2:14:21 29
287 2141 Lillemaa Veiko Team Zero 2:14:28 153
288 2252 Ukrainski Kadri FolieMP 2:14:30 18
289 2428 Õunpuu Harry 2:14:39 154
290 2449 Niitmäe Tairi 2:15:04 30
291 2291 Õmblus Andrus Vennad-Dahl Visad 2:15:09 155
292 2278 Laaneots Aiki Sparta ProShop naiskond 2:15:28 18
293 2248 Männik Margit Exmet 2:15:31 19
294 2227 Aak Sibelle 2:15:40 20
295 2290 Kaasik Arne Columbus 2:15:58 156
296 2418 Männik Riho 2:16:25 157
297 2346 Vadi Tarmo 2:16:39 158
298 2349 Meidla Martin Mihkel Ambla SK 2:16:46 26
299 2087 Meidla Margus Ambla SK 2:16:47 159
300 2336 Meidla Marten Mihkel Ambla SK 2:16:47 27
301 2302 Rammul Heiki 2:17:09 7
302 2485 Kahu Katrin 2:17:15 19
303 2255 Kiinros Kristiina Eesti Raudtee N 2:17:15 31
304 2402 Pae Ero Europart Autodet 2:17:15 160
305 2305 Selter Pille 2:17:35 21
306 2461 Hiire Hanna-Liis Spordiklubi Rakke/FUJI 2:17:56 20
307 2310 Sudi Ants 2:17:56 8
308 2265 Perandi Joosep Baltic Agro II 2:18:05 28
309 2366 Luht Laura Helene TYSK 2:18:33 21
310 2368 Luht Meelis Postimees 2:18:34 161
311 2288 Tilk Hans Arvet Raplamaa Rattaklubi Komo 2 2:19:29 29
312 2383 Tuuna Maria 2:19:36 22
313 2463 Pae Helle Europart Autodet 2:19:41 23
314 2311 Heinmets Laidi 2:19:51 24
315 2282 Eit Janar Promens Team 2:20:31 162
316 2451 Arvi Joonas TYSK 2:20:57 30
317 2447 Evendi Kristi 2:21:00 32
318 2489 Dapon Rain 2:21:02 163
319 2214 Jundas Kadri-Ann 2:21:16 25
320 2261 Kerner Tõnis Tornimäe Kotkad 2:21:25 164
321 2308 Perling Andro Toode Pleki Pande 2:21:33 165
322 2488 Meigas Maarja 2:21:39 33
323 2315 Käär Kätlin 2:21:39 34
324 2328 Telgmaa Piret Tigu Tiim 2:22:05 26
325 2389 Seero Annika Costa Bicicleta II 2:23:07 35
326 2348 Tiitus Siima 2:23:13 36
327 2271 Kasser Annely 2:23:32 27
328 2295 Kadajane Raul Vennad-Dahl Väledad 2:23:48 166
329 2482 Kuuseste Peeter 2:24:12 167
330 2301 Kuslap Hannes ventilaator.ee 2:24:25 31
331 2473 Tõnissaar Karl Oskar 2:24:45 168
332 2425 Tamm Kadri 2:25:48 37
333 2469 Naigla Ellyt 2:26:22 38
334 2334 Kaarjärv Martin 2:26:31 9
335 2322 Lige Hannes Baltic Agro I 2:26:31 169
336 2324 Tõnismäe Andres 2:26:50 170
337 2470 Karro Kalmar 2:27:09 171
338 2327 Pang Anu 2:27:11 39
339 2357 Lipp Reigo ARTEC ELEKTER 2:27:20 172
340 2372 Shahmatov Viktor Kroonpress 2:27:30 173
341 2369 Henga Andrus A LeCoq Team 2:27:34 174
342 2319 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 2:27:52 28
343 2380 Eha Marko 2:27:59 175
344 2359 Mihkelsaar Rauno Santa Monica Networks Rattaklubi 2:28:16 176
345 2401 Pae Rasmus Europart Autodet 2:29:01 32
346 2358 Samolberg Janet 2:29:35 29
347 2444 Rekand Tiina 2:30:02 40
348 2331 Laul Tiina Enics 2:30:03 30
349 2332 Reili Sigrid IITEE Spordiklubi 2:30:20 31
350 2374 Käen Piret Samsung Sports Academy II 2:30:31 41
351 2039 Valts Priit Kroonpress 2:30:43 177
352 2329 Eelmäe Raino Seve Ehituse Pro Racing Team 2:31:31 178
353 2395 Uustalu Diana 2:31:53 42
354 2356 Ilves Fred NRK NCC TÄHEKODU 2:31:54 33
355 2352 Kotov Rain 2:32:09 179
356 2365 Anton Krista 2:32:28 32
357 2361 Mikkel Triin 2:32:57 43
358 2360 Laeks Laura Sparta ProShop naiskond 2:32:59 44
359 2382 Selge Maarja Promens F Team 2:35:04 45
360 2343 Rimmel Mailis 2:35:14 33
361 2292 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee 2 2:35:15 180
362 2465 Lehter Sten Spordiklubi Rakke/FUJI 2:35:54 34
363 2262 Enniste Henri Seve Ehituse Pro Racing Team 2:37:52 181
364 2455 Mihkelsaar Raido 2:38:25 182
365 2377 Nurk Margit Haanja rattaklubi 2:39:03 46
366 2484 Lepp Margit 2:39:08 47
367 2347 Kolberg Peep 2:39:24 35
368 2353 Kolberg Kalle 2:40:04 183
369 2355 Aalma Ain 2:40:52 184
370 2433 Ainen Gretel 2:42:13 48
371 2375 Kõll Raili Promens F Team 2:43:21 49
372 2467 Bergmann Rita 2:43:39 34
373 2421 Väiko Amanda 2:43:58 22
374 2370 Adamson-Kase Julia 2:44:30 50
375 2386 Kalpus Kadri Santa Monica Networks Rattaklubi 2:44:56 51
376 2424 Uustalu Sven 2:46:10 185
377 2392 Ernits Kristina 2:46:22 52
378 2338 Peterson Lolita 2:47:13 35
379 2445 Koppa Agu 2:49:46 10
380 2431 Lutterus Sandra 2:50:25 53
381 2384 Einmaa Lairi Eesti Raudtee N 2:51:02 54
382 2446 Allikas Indrek 2:58:31 186
383 2477 Pukk Asko 2:58:52 187
384 2478 Põld Erki 2:58:53 188
385 2412 Jäger Ilona 3:19:23 55
386 2429 Teras Liina 3:19:53 56
387 2430 Popkov Maiken 3:19:53 57
388 2341 Suits Margot Seve Ehituse Pro Racing Team 3:50:49 58
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE