estenglv
WAP version
Login form
Otepää Rattamaraton 55 km
Otepää Rattamaraton 32 km

301 Moved Permanently Date: Wed, 22 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
8. Otepää Rattamaraton (EEC)
Aeg 28.07.2007
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Põhisõit 55 km, start 12:00
Matkasõit 32 km, start 13:15
Lastesõidud algavad 10:30
Korraldaja Tarvi Kuus, Tel. +372 509 7506, otepaa.rattasoit@mail.ee
VÕISTKONDLIK JÄRJESTUS 2007 INDIVIDUAALNE JÄRJESTUS 2007 LASTESÕIDU TULEMUSED STARDINIMEKIRI 2007 ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 1 Oras Allan Arctic Sport Club I 01:45:53 1 1000
2 5 Loo Martin Alexela Pro Agency Team I 01:45:55 1 995
3 6 Selder Taavi Alexela Pro Agency Team I 01:45:55 2 992
4 2 Kukk Sigvard Veloplus 1 01:46:23 3 990
5 4 Maasikmets Alges Extreme Sport 01:47:21 4 989
6 7 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 01:47:21 5 988
7 3 Kirsipuu Jaan CFC-Ruutmeeter 01:48:41 6 987
8 1083 Jakin Alo Kalev Chocalate Team 01:48:54 2 986
9 8 Kukk Erki Alexela Pro Agency Team I 01:50:12 7 985
10 14 Zviedris Normunds Extreme Sport 01:50:13 8 984
11 10 Krull Kaupo CFC-Ruutmeeter 01:50:17 3 983
12 1250 Raudsepp Tarmo Rietumu Banka 01:50:17 9 982
13 50 Aulik Allan Alexela Pro Agency Team I 01:50:23 10 981
14 12 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 01:50:28 11 980
15 20 Kattai Kaupo Extreme Sport 01:50:28 12 979
16 31 Hallop Gven HAWAII EXPRESS 01:50:41 4 978
17 1082 Kargu Oskari JSK TAMME 01:50:48 13 977
18 25 Kirsipuu Toomas CFC-Ruutmeeter 01:50:48 1 976
19 1252 Eislers Ingus 01:50:48 1 975
20 21 Kiskonen Eero Arctic Sport Club I 01:51:13 14 974
21 39 Sala Raivo Sundstrand Team I 01:51:25 15 973
22 15 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 01:51:25 16 972
23 38 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene I 01:51:55 2 971
24 54 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:52:05 3 970
25 13 Molev Juri Cosmos Team I 01:52:16 17 969
26 18 Kampus Kaido Extreme Sport 01:52:17 18 968
27 200 Ruubel Paul Püha Loomaaed I 01:52:18 19 967
28 371 Ruubel Raul Püha Loomaaed I 01:52:18 5 966
29 22 Vist Kalev CFC-Ruutmeeter 01:52:27 2 965
30 62 Välbe Urmas HAWAII EXPRESS 01:52:47 3 964
31 49 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 01:53:04 20 963
32 52 Selder Tauri Alexela Pro Agency Team I 01:53:07 6 962
33 29 Neemela Tarmo Kesko Agro I 01:53:09 21 961
34 34 Tisler Ergo HAWAII EXPRESS 01:53:13 22 960
35 61 Kivil Peep Alexela Pro Agency Team I 01:53:15 23 959
36 1205 Hallik Margus LUS / Hawaii Express 01:53:16 24 958
37 17 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 01:53:25 4 957
38 51 Krusemann Magnus Veloplus 1 01:53:31 25 956
39 1257 Jordas Björn RRC 01:54:34 26 955
40 36 Rohtmets Argo AT SPORT 01:54:51 27 954
41 23 Alaru Riho Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:55:00 7 953
42 45 Jüri Mihkel Arctic Sport Club I 01:55:12 8 952
43 81 Biezais Martins Cesis SEB 01:55:22 28 951
44 33 Tohvrel Rego Veloplus 1 01:55:26 29 950
45 53 Laanela Danek 01:55:26 30 949
46 113 Kelk Indrek HAWAII EXPRESS 01:55:28 31 948
47 60 Puu Henno ADVENTUUR 01:55:29 32 947
48 46 Peipsi Aleko HAWAII EXPRESS Võru 01:55:39 5 946
49 87 Kärbo Vallo Sundstrand Team I 01:56:08 33 945
50 24 Kärbo Veljo Sundstrand Team I 01:56:09 34 944
51 42 Karlson Urmas Arctic Sport Club I 01:56:19 1 943
52 79 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 01:56:21 9 942
53 76 Viljus Ivo Püha Loomaaed I 01:56:22 6 941
54 47 Männiste Meeme Arctic Sport Club I 01:56:47 35 940
55 109 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla 01:56:56 36 939
56 26 Holtsmann Siim HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 01:57:05 10 938
57 63 Ositis Dzintars Cesis SEB 01:57:07 37 937
58 92 Hermet Priit Extreme Sport 01:57:27 38 936
59 48 Kivioja Raimo HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 01:57:44 39 935
60 68 Rubiks Janis Sensa cycling team 01:58:14 4 934
61 108 Ilves Martin Kesko Agro I 01:58:14 5 933
62 283 Meier Maaris Alexela Pro Agency Team I 01:58:15 1 932
63 110 Saar Raido Viko 01:58:16 11 931
64 1220 Bricis Ilmars ZZK-EXTREME SPORT 01:58:16 40 930
65 77 Suppi Ahti Costa Bicicleta 01:58:18 41 929
66 105 Rebane Marko Veloplus 1 01:58:19 42 928
67 130 Laanemaa Kristjan 01:58:19 43 927
68 94 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 01:58:22 44 926
69 102 Pruus Peeter KoMo 01:58:34 6 925
70 101 Pilv Ivar Ambla SK 01:58:47 7 924
71 149 Balgalvis Karlis 01:59:03 45 923
72 119 Naumov Aleksei Assa-Kesoro I 01:59:22 46 922
73 100 Kauk Anti Cosmos Team I 01:59:44 47 921
74 69 Suur Ivo Valga Kalev 01:59:46 7 920
75 145 Suluste Jüri Alas Kuul 01:59:48 8 919
76 64 Mäestu Jarek Sportland Nike Team I 01:59:52 48 918
77 72 Mikk Margus Arctic Sport Club I 01:59:55 49 917
78 90 Dolgovas Andrejus Hawaii Express Lietuva 01:59:57 12 916
79 118 Juronen Pertti HAWAII EXPRESS Võru 01:59:58 50 915
80 80 Raag Kaupo velo clubbers team 02:00:06 51 914
81 1253 Skudek Aivars 02:00:11 52 913
82 146 Roskoss Janis CBM/Smiltene II 02:00:13 53 912
83 160 Arak Anti AT SPORT 02:00:28 54 911
84 74 Sildoja Raivo Püha Loomaaed I 02:00:35 55 910
85 127 Semenjuk Andrei Veloplus 1 02:00:37 13 909
86 44 Birkentals Mareks 02:00:40 56 908
87 137 Mikson Margus Arctic Sport Club II 02:00:50 57 907
88 95 Hussar Aimar AREAL team 02:00:50 58 906
89 124 Põldma Tõnu 02:00:54 59 905
90 152 Toome Roland RAKKE24h/Expert Rakvere 02:00:58 60 904
91 121 Laanemets Raivo Bosch 02:01:03 61 903
92 57 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 02:01:17 62 902
93 154 Koppel Kristjan Sundstrand Team II 02:01:32 14 901
94 139 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 02:01:36 63 900
95 280 Vaitmaa Rainer Sundstrand Team I 02:01:36 8 899
96 164 Magus Margus SJK Viiking 02:01:48 9 898
97 250 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:01:52 2 897
98 91 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi 02:02:00 15 896
99 211 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla 02:02:01 64 895
100 75 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:02:02 65 894
101 141 Pukk Andre RAKKE24h/Expert Rakvere 02:02:05 66 893
102 126 Pani Marek Freedown 02:02:09 67 892
103 180 Hansov Hanno Toyota Team 02:02:14 68 891
104 132 Subi Rivo "Viljandi VAK ""Staier""" 02:02:17 69 889
105 181 Rozenbergs Gints RK Velo 02:02:17 70 890
106 93 Abel Indrek Veloplus 1 02:02:28 71 888
107 89 Räitsak Kaspar Sundstrand Team I 02:02:35 10 887
108 300 Talviste Tanel Industek 02:02:35 72 886
109 183 Põder Veiko AT SPORT 02:02:35 73 885
110 158 Laaniste Mart Koeru SK 02:02:45 74 884
111 172 Kannel Alari AREAL team 02:03:03 9 883
112 71 Kruuse Rommi velo clubbers team 02:03:13 75 882
113 165 Kuhi Rainer Hansura Racing Team 02:03:17 76 881
114 215 Aun Ranno Rautakesko Rattatiim 02:03:22 77 880
115 117 Krull Alar KJK/Team Rattapood 02:03:29 1 879
116 162 Koch Kaupo ETK Maksimarket 1 02:03:41 78 878
117 258 Kvietkauskas Julius Hawaii Express Lietuva 02:03:44 16 877
118 128 Kask Janek HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:03:45 79 876
119 153 Kovaljov Oleg Assa-Kesoro I 02:03:47 10 875
120 85 Paulins Kaspars TREK-PHILIPS-METALEKS 02:03:48 80 874
121 220 Litovtsenko Kirill Assa-Kesoro I 02:03:50 81 873
122 133 Kiitam Urmo KJK/Team Rattapood 02:03:59 11 872
123 1088 Eiduka Ivanda ZZK-EXTREME SPORT 02:04:03 2 871
124 167 Elling Toomas Kesko Agro I 02:04:08 82 870
125 150 Lepik Jano Trassid 02:04:11 83 869
126 201 Shumanov Tiit RAKKE24h/Expert Rakvere 02:04:30 3 868
127 140 Tarassov Igor Assa-Kesoro I 02:04:36 11 867
128 129 Vesselov Meelis 02:04:36 84 866
129 27 Raudsepp Priit Kesko Agro I 02:04:36 85 865
130 169 Männama Kalle Arctic Sport Club II 02:04:36 2 864
131 171 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:04:37 3 863
132 223 Rattur Rajko SK Serviti 02:04:40 86 862
133 116 Raja Aigar 02:04:40 87 861
134 266 Haze Janis 02:04:46 88 860
135 99 Ottesson Rene MTBO HAWAII EXPRESS 02:04:54 89 859
136 242 Israel Jaak HVSK/Kuninga Salong 02:04:57 90 858
137 206 Nõmm Raivo 02:05:04 91 857
138 182 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 02:05:11 92 856
139 104 Kalde Meelis 02:05:12 93 855
140 207 Eiger Rein 02:05:14 94 854
141 40 Krull Mikk Alexela Pro Agency Team II 02:05:22 95 853
142 1085 Pallo Rait Hansa SK 02:05:32 96 852
143 218 Kozilans Guntis RK Velo 02:05:36 12 851
144 231 Joost Andres Kesko Agro II 02:06:00 12 850
145 227 Suvi Kristjan Velo Clubbers 02:06:02 97 849
146 174 Vaikna Ville Uddeholm-Celander Team 02:06:03 98 848
147 98 Soo Veiko Sportland Nike Team I 02:06:04 99 847
148 112 Kask Jaanus 02:06:15 100 846
149 255 Antoniak Marek 02:06:16 101 845
150 261 Boze Maris Velkonis 02:06:16 102 844
151 204 Lagenõmm Aivar Ambla SK 02:06:16 103 843
152 196 Rei Tarmo Reipad Reied 02:06:17 104 842
153 107 Bernans Mikelis Cesis SEB 02:06:18 17 841
154 217 Kand Peeter Bosch 02:06:32 105 840
155 120 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 02:06:37 106 839
156 1258 Saamere Tanel 02:06:57 107 838
157 136 Kütt Mehis Toyota Team 02:07:29 108 837
158 186 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:07:36 109 836
159 267 Peenema Reijo Sundstrand Team II 02:07:39 18 835
160 179 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:07:42 110 834
161 176 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:07:48 111 833
162 349 Kudre Raul AREAL team 02:07:52 112 832
163 187 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:07:54 113 831
164 264 Kallari Taimar 02:07:54 114 830
165 170 Pill Rein Toyota Team 02:08:00 115 829
166 549 Klampe Indrek Võru Biathlon 02:08:02 116 828
167 198 Kristal Tõnis Cosmos Race 02:08:05 13 827
168 235 Einroos Raino 02:08:08 117 826
169 192 Pesor Kaido 02:08:09 118 825
170 212 Saarna Rivo Alexela Pro Agency Team II 02:08:11 119 824
171 410 Tiit Aarne Isostar 02:08:13 120 823
172 324 Kõrran Timmo 02:08:14 121 822
173 236 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke 02:08:18 13 821
174 244 Tammistu Andrus Paralepa 02:08:23 122 820
175 277 Kanistik Heiki CFC-Ruutmeeter 02:08:31 123 819
176 239 Erikson Toomas x-sport 02:08:33 124 818
177 246 Järveoja Toomas Sportland Nike Team I 02:08:41 4 817
178 233 Käit Tiit ETK Maksimarket 1 02:08:44 125 816
179 282 Lepiksaar Madis Kesko Agro IV 02:08:49 14 815
180 88 Ulans Martins TREK-PHILIPS-METALEKS 02:08:49 126 814
181 238 Viikmäe Kaupo 02:09:09 127 813
182 243 Palm Tõnno 02:09:11 128 812
183 184 Matvejev Madis Ambla SK 02:09:14 19 811
184 209 Kanep Urmas 02:09:14 3 810
185 240 Sepp Tõnis HVSK 02:09:19 129 809
186 252 Pütsepp Mati 02:09:23 130 808
187 208 Tõnismäe Marek Cosmos Race 02:09:24 131 807
188 254 Talu Priit Püha Loomaaed II 02:09:33 132 806
189 270 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 02:09:43 14 805
190 635 Lusis Aigars 02:09:45 5 804
191 249 Kotkas Kristo Vennad-Dahl I 02:09:52 133 803
192 226 Koch Kalju HAWAII EXPRESS Võru 02:09:54 1 802
193 143 Pajur Rivo velo clubbers team 02:09:59 134 801
194 362 Vitolins Gatis 02:10:03 135 800
195 189 Eelmets Indrek Costa Bicicleta 02:10:04 136 799
196 163 Ever Riho velo clubbers team 02:10:04 15 798
197 1240 Birkentals Nauris 02:10:05 15 797
198 114 Bogdanovs Aivars Cesis SEB 02:10:09 16 796
199 269 Tupits Ivo 02:10:15 137 795
200 194 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene II 02:10:17 138 794
201 323 Rünk Ain RAKKE24h/Expert Rakvere 02:10:32 139 793
202 263 Rebane Indrek Starwend Auto 02:10:32 140 792
203 251 Lõoke Martin HVSK/Rannaauto 02:10:41 141 791
204 276 Visnap Taavi Ambla SK 02:10:42 142 790
205 245 Järvelainen Riho Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:10:43 17 789
206 353 Jair Ergo CC Rota Mobilis 02:10:44 143 788
207 256 Kõiv Kardon 02:10:53 144 787
208 305 Mägi Andrus Kesko Agro III 02:11:01 145 786
209 299 Alumaa Alar Hansab MTB Team 02:11:05 146 785
210 216 Miljan Eno Arctic Sport Club III 02:11:07 147 784
211 1222 Pekk Tiit Hansa SK 02:11:10 148 783
212 384 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 02:11:18 149 782
213 159 Kuhlap Kaupo Cosmos Race 02:11:23 18 781
214 311 Roose Riivo 02:11:27 20 780
215 310 Muru Ivo Puide talu SK 02:11:27 19 779
216 229 Kaldre Raul Porter Racing 02:11:48 150 778
217 292 Tarvis Peeter KOMO 02:11:49 4 777
218 1237 Turtiainen Jani 02:12:01 151 776
219 278 Strikholm Peeter Hansa SK 02:12:22 152 775
220 1093 Tilk Arne 02:12:29 153 774
221 347 Teras Indrek x-sport 02:12:47 154 773
222 265 Bejusov Nail x-sport 02:12:47 155 772
223 318 Reissaar Alari 02:12:53 156 771
224 259 Anton Tair Püha Loomaaed 02:13:15 157 770
225 219 Kaseväli Kaimo 02:13:17 158 769
226 302 Nurm Taavi Puide Talu SK 02:13:18 159 768
227 312 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:13:20 160 767
228 400 Lohur Peedu Imavere SK 02:13:22 16 766
229 296 Jams Sulev Kesko Agro III 02:13:23 161 765
230 389 Soodla Raul Kesko Agro I 02:13:26 162 764
231 234 Ladva Ailar Paralepa 02:13:30 163 763
232 291 Maisa Arbo ABEC Rulluisuklubi Rattateam 02:13:32 164 762
233 191 Johanson Marko 02:13:45 21 761
234 454 Piiri Rain EE SK I - Vanad Kalad 02:13:56 165 760
235 428 Leer Janek Citroen team 02:14:07 166 759
236 288 Suurmägi Marko Viljandi Rattaklubi 02:14:08 167 758
237 368 Kabral Toomas 02:14:17 168 757
238 285 Lehtmaa Aivar Trassid 02:14:18 20 756
239 383 Reiska Alar Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:14:18 21 755
240 257 Morjakov Andrei TARTU SK VELO 02:14:23 169 754
241 248 Soonets Art Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:14:23 22 753
242 188 Kitsnik Kalvi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:14:32 170 752
243 290 Trepp Janek 02:14:43 171 751
244 536 Moorast Tõnu Sundstrand Team II 02:14:51 22 750
245 308 Rodendau Janno Vargamäe 02:14:59 172 749
246 332 Lapidus Boris 02:15:01 173 748
247 413 Kurg Rauno 02:15:10 174 747
248 313 Vilums Guntis CBM/Smiltene II 02:15:12 5 746
249 301 Pedari Aimar Whirlpool 02:15:16 23 745
250 274 Press Toomas Rõuge Racing Team I 02:15:35 175 744
251 397 Nurm Maris Sundstrand Team II 02:15:35 4 743
252 295 Kaasik-Aaslav Henri 02:15:36 176 742
253 359 Cirulis Gints 02:15:38 24 741
254 354 Pärnamets Aivar RAKKE24h/Nordkalk 02:15:41 177 740
255 307 Rumberg Tambet Arctic Sport Club II 02:15:41 178 739
256 314 Viitkin Ain 02:15:42 25 738
257 1160 Zuciks Zigmars Fans Cube Team 02:15:58 179 737
258 341 Uuring Raul EE SK I - Vanad Kalad 02:15:58 180 736
259 784 Mikli Peep Vennad-Dahl III 02:16:05 181 735
260 177 Heinrand Kristjan KJK/Team Rattapood 02:16:13 17 734
261 512 Müür Ringo 02:16:16 182 733
262 346 Ansip Evelin Veloplus 2 02:16:18 1 732
263 377 Sõmmer Sinne Extreme Sport 02:16:29 5 731
264 333 Valk Hillar Ida Politseiprefektuur 02:16:32 2 730
265 575 Väli Pear INCOGNITO 02:16:38 183 729
266 294 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:16:40 184 728
267 589 Arumägi Anti 02:16:42 18 727
268 650 Selde Tarmo 02:16:48 26 726
269 148 Lootus Valdi Vennad-Dahl I 02:16:51 185 725
270 315 Orgla Maario koda MTB Team 02:16:52 186 724
271 321 Kaliakina Tatjana Hawaii Express Lietuva 02:16:56 6 723
272 406 Kriisa Helar 02:17:03 187 722
273 501 Kasenõmm Priit Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:17:08 188 721
274 372 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi 02:17:08 189 720
275 485 Narusk Indrek Twisted Mind Bikers 02:17:14 190 719
276 554 Riismaa Hanno 02:17:30 191 718
277 540 Koppel Mart Sangar 02:17:36 192 717
278 327 Reedi Peip 02:17:38 193 716
279 388 Talvik Heiki NORMA OK 02:17:51 194 715
280 391 Hutrov Rait 02:18:11 195 714
281 387 Vällik Kristjan kollane öösärk 02:18:14 27 713
282 253 Ots Ivar 02:18:16 196 712
283 202 Lainevee Heiki Kesko Agro II 02:18:18 19 711
284 367 Tärno Indrek ABEC Rulluisuklubi Rattateam 02:18:19 197 710
285 271 Padosepp Siim Rõuge Racing Team II 02:18:20 23 709
286 320 Võsu Kalvar Degustwerk 02:18:26 198 708
287 495 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälba 02:18:36 199 707
288 903 Voltsek Igor Assa-Kesoro II 02:18:41 6 706
289 330 Ozolins Ainars 3V-1 02:18:46 7 705
290 394 Käsnar Aivo Arctic Sport 02:18:47 200 704
291 284 Puhke Peeter Ambla SK 02:18:49 28 703
292 272 Pallotedder Taivo Sportland Nike Team I 02:18:54 201 702
293 502 Eilo Enno RAKKE24h/Nordkalk 02:19:00 29 701
294 424 Randmaa Joel 02:19:12 202 700
295 361 Orav Erki Vennad-Dahl I 02:19:13 203 699
296 437 Maidla Janek 02:19:14 204 698
297 1092 Peiker Harri ABEC Rulluisuklubi Rattateam 02:19:18 205 697
298 329 Tamm Bruno Toyota Team 02:19:21 206 696
299 457 Kiuru Väino LPSK 02:19:23 207 695
300 1156 Arula Raul TARTU VELO 02:19:24 8 694
301 339 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:19:26 20 693
302 344 Rautenbergs Arturs CBM/Smiltene II 02:19:28 30 692
303 494 Oder Rein 02:19:29 208 691
304 303 Lõokene Marek 02:19:29 209 690
305 421 Abel Marko Tõrva Kännud 02:19:30 21 689
306 534 Jaaksoo Urmas acuma sport 02:19:33 9 688
307 396 Maarits Andres Hadler TL 02:19:34 210 687
308 434 Pajus Rene xtri:m3 02:19:35 211 686
309 247 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:19:39 212 685
310 415 Sauga Indrek Lokman 02:19:47 213 684
311 279 Orav Ingmar Haanja Rattaklubi Tsälba 02:19:50 214 683
312 322 Kiigemägi Andres RAKKE24h/Nordkalk 02:19:54 10 682
313 210 Lapsin Vladimir Cosmos Team I 02:20:40 24 681
314 390 Nõmmisto Jaanus Paralepa 02:20:46 215 680
315 503 Angerma Meelis SEB Fondid 02:20:50 216 679
316 566 Kallais Ats rulluisuklubi abec 02:20:54 217 678
317 446 Otstavel Risto 02:20:58 218 677
318 489 Pungar Rainer 02:21:03 219 676
319 374 Lüüs Riho RAKKE24h/Nordkalk 02:21:05 11 675
320 1206 Klukins Aleksandrs ZZK-EXTREME SPORT 02:21:07 220 674
321 462 Kiivit Lauri 02:21:08 221 673
322 451 Kongo Kristjan 02:21:10 222 672
323 452 Tammemäe Joosep Viljandi SUKL 02:21:11 22 671
324 468 Koolmeister Siim Pühalepa Suusaklubi 02:21:13 25 670
325 414 Armulik Marek 02:21:14 223 669
326 461 Tänav Tõnu Areal Team 02:21:17 31 668
327 366 Oot Anti Extreme Sport 02:21:27 1 667
328 438 Uba Tarmo Elion 1 02:21:39 224 666
329 463 Kuusiku Kaido 02:21:49 225 665
330 1159 Viigipuu Toomas 02:21:51 12 664
331 590 Leppik Janec HVSK 02:21:53 226 663
332 1183 Slaidins Didzis Norde 02:21:55 23 662
333 447 Sammalsaar Mait Veloplus 1 02:21:55 13 661
334 422 Mutso Eerik 02:21:57 227 660
335 409 Popp Kristian 02:21:57 228 659
336 420 Paat Rein võru 02:22:00 229 658
337 335 Mõis Jüri 02:22:00 6 656
338 358 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene I 02:22:00 7 657
339 1210 Akula Maris 02:22:01 230 655
340 166 Hussar Kaidar AREAL team 02:22:02 231 654
341 439 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 02:22:04 232 653
342 393 Valdner Marek Citroen team 02:22:07 233 652
343 456 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 02:22:08 14 651
344 563 Soosalu Karen veloclubbers 02:22:08 15 650
345 445 Kelk Margus Tartu SK Velo 02:22:10 32 649
346 459 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 02:22:10 234 648
347 526 Tamm Tõiv TYSK 02:22:11 16 647
348 620 Valem Kalle rsk sportkunda 02:22:14 235 646
349 516 Plees Andrus koda MTB Team 02:22:15 236 645
350 360 Kerner Argo Bosch 02:22:19 237 644
351 386 Loitmaa Madis 02:22:22 238 643
352 403 Kurvits Indrek 02:22:23 33 642
353 365 Nõmm Margus Mann Lines 02:22:25 239 641
354 631 Lacis Andrejs Läti 02:22:30 17 640
355 1158 Kadarik Janek Raplamaa Rattaklubi KoMo 02:22:34 240 639
356 345 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:22:44 241 638
357 466 Kiristaja Kalle 02:23:24 242 637
358 381 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:23:26 243 636
359 432 Lepik Urmas Elion 1 02:23:30 244 635
360 443 Tooming Andreas Hansura Racing Team 02:23:33 245 634
361 498 Piilma Priit 02:23:38 246 633
362 460 Voolaid Peeter UPM Otepää Vineeritehas 02:23:40 8 632
363 694 Kiipsaar Raido 02:23:44 34 631
364 408 Jõekäär Märt 02:23:44 35 630
365 645 Liis Lembit Kesko Agro III 02:23:45 9 629
366 634 Järvlepp Rainer VabaMees 02:24:03 36 628
367 511 Grants Edijs Bosch 02:24:14 26 627
368 504 Vunder Timo Spordiklubi Rakke 02:24:17 247 626
369 1161 Salum Ants 02:24:25 248 625
370 1256 Lamminsalo Malena Akilles 02:24:36 7 624
371 1218 Vazdikis Dainis 02:24:41 249 623
372 442 Siim Vermo 02:24:41 250 622
373 560 Pihlap Raimond 02:24:47 27 621
374 655 Kenk Janar Estiko-Plastar Team 02:24:52 251 620
375 1109 Slaidins Aldis Norde 02:24:53 37 619
376 490 Morel Ülar 02:24:59 252 618
377 474 Hirte Igors CBM/Smiltene II 02:25:02 253 617
378 515 Välk Meelis Jõelähtme matka- ja rattaklubi 02:25:05 254 616
379 289 Vaga Merko 02:25:06 28 615
380 521 Karu Olav Ida Politseiprefektuur 02:25:26 38 614
381 476 Soodla Kristjan Toyota Team 02:25:30 255 613
382 1089 Karja Kaupo Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 02:25:36 256 612
383 458 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:25:46 257 611
384 293 Vsivtsev Vjatseslav Ida Politseiprefektuur 02:25:47 258 610
385 477 Karu Alar Ida Politseiprefektuur 02:25:49 259 609
386 555 Rassadkin Kalle Julgestuspolitsei 02:25:53 260 608
387 398 Matvejeva Jana Vargamäe 02:25:55 2 607
388 417 Pärt Ahto Cosmos Fun 02:25:57 18 606
389 629 Jõekäär Madis 02:25:59 24 605
390 546 Piire Aare 02:26:04 261 604
391 433 Asavi Andrus Vennad-Dahl I 02:26:05 262 603
392 356 Madison Janar Hawaii Express 02:26:11 263 602
393 496 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 02:26:15 264 601
394 449 Baltaisbrencis Janis TREK-PHILIPS-METALEKS 02:26:19 265 600
395 441 Uudam Margus EE SK I - Vanad Kalad 02:26:20 266 599
396 401 Laansalu Priit 02:26:22 267 598
397 843 Grants Ingus Bosch 02:26:25 19 597
398 1217 Vaher Maret OK Kobras 02:26:26 3 596
399 583 Pääsik Priit 02:26:28 268 595
400 379 Elster Heiti Velo Clubbers 02:26:33 269 594
401 350 Vähi Nikolai Valga Kalev 02:26:37 39 593
402 1195 Slokenbergs Raimonds SK Velobergs 02:26:39 270 592
403 527 Pae Andres Elion 1 02:26:41 271 591
404 363 Teder Koit Viljandi Rattaklubi 02:26:47 10 590
405 1106 Perm Ivar 02:26:54 40 589
406 538 Liivak Hannes HVSK 02:26:55 272 588
407 532 Leppik Viljar Trassid 02:26:57 273 587
408 1213 Teder Vahur 02:26:58 274 586
409 745 Arumägi Endrik xtri:m3 02:26:59 275 585
410 609 Tenslind Margus 02:27:05 276 584
411 600 Tõnso Veiko 02:27:07 277 583
412 615 Kukk Aivo 02:27:10 11 582
413 562 Lumiste Lauri Väike-Maarja RSK 02:27:12 29 581
414 380 Rohelaan Ken 02:27:14 30 580
415 518 Sammel Koit Cosmos Race 02:27:14 41 579
416 524 Järve Marek 02:27:16 278 578
417 572 Simberg Priit 02:27:22 279 577
418 418 Mauring Katrin Viljandi Rattaklubi 02:27:25 4 576
419 628 Janter Tõnu Julgestuspolitsei 02:27:30 280 575
420 623 Olle Kert 02:27:36 281 574
421 639 Nõmmik Jaanus 02:27:39 282 573
422 1012 Maks Meelis 02:27:43 283 572
423 582 Luht Villu 02:27:44 42 571
424 760 Tiimus Taavi 02:27:45 31 570
425 577 Piliste Jaan Alas Kuul 02:27:50 284 569
426 482 Heinmaa Henri SILBERAUTO 02:27:54 285 568
427 725 Sutt Eero Sportland Nike Team I 02:27:56 286 567
428 896 Sild Ivo 02:27:57 287 566
429 599 Aule Krister 02:28:02 288 565
430 573 Arus Tiit Mann Lines 02:28:09 289 564
431 608 Kändmaa Kaido 02:28:12 290 563
432 543 Kull Martin 02:28:16 291 562
433 588 Abel Andrus Tõrva Kännud 02:28:17 43 561
434 470 Sammel Arne Vennad-Dahl I 02:28:28 12 560
435 630 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Tsälba 02:28:31 292 559
436 571 Lukmann Riivo Väike-Maarja RSK 02:28:35 293 558
437 1103 Lejins Andis 02:28:41 20 557
438 594 Krumins Ingus A2 02:28:47 294 556
439 407 Danilas Meelis 02:28:55 44 555
440 648 Helves Herki Viljandi Rattaklubi 02:29:07 295 554
441 506 Viks Harri EE SK 02:29:16 296 553
442 561 Aruvee Ülar ILOPRINT Team 02:29:18 297 552
443 382 Kalm Toomas CFC 02:29:19 298 551
444 731 Kindel Kaido 02:29:19 299 550
445 493 Rikka Tarmo Uniprint 02:29:21 300 549
446 455 Laurson Mati 02:29:24 45 548
447 551 Irik Rein Cosmos Race 02:29:26 21 547
448 736 Keär Andres Spordiklubi Rakke 02:29:30 46 546
449 626 Raudsepp Rando võru 02:29:39 301 545
450 402 Hanschmidt Henri 02:29:40 302 544
451 472 Vasar Kaidu Valga Kalev 02:29:42 303 543
452 328 Koppel Tõnu AT SPORT 02:29:52 47 542
453 624 Rikka Raimo ILOPRINT Team 02:29:55 304 541
454 983 Gern Allan Elion 1 02:29:57 305 540
455 1121 Greenbaum Märt 02:30:00 2 539
456 617 Tähiste Tarmo 02:30:01 306 538
457 601 Küttis Sven ILOPRINT Team 02:30:01 48 537
458 1105 Välling Esko 02:30:04 307 536
459 633 Metspalu Martin 02:30:11 308 535
460 625 Raudsepp Marje Kesko Agro II 02:30:14 5 534
461 1235 Traks Hanno Rakke Rattaklubi 02:30:15 309 533
462 559 Kuusk Anti Püha Loomaaed II 02:30:16 49 532
463 488 Pilliroog Alari 02:30:17 310 531
464 664 Kõdar Martin 02:30:17 311 530
465 616 Ojalaid Andres Vennad-Dahl III 02:30:24 312 529
466 370 Hõrak Tarmo Toyota Team 02:30:25 313 528
467 680 Liiv Heiko 02:30:31 314 527
468 585 Salk Rene 02:30:38 315 526
469 596 Ojasaar Kalmer 02:30:39 316 525
470 1251 Murrand Hanno 02:30:43 50 524
471 1208 Rohtla Risto 02:30:47 317 523
472 553 Märtmaa Jüri Whirlpool 02:30:47 22 522
473 749 Uuetalu Tavo 02:30:50 23 521
474 693 Kütt Veiko RPM 02:30:53 32 520
475 621 Ojamaa Oliver 02:30:55 318 519
476 780 Johanson Oliver Veloplus 2 02:30:56 319 518
477 586 Saks Peeter Suprema 02:30:57 320 517
478 729 Viidik Andres 02:31:07 24 516
479 1111 Kuusik Kalle 02:31:12 51 515
480 567 Romulus Andres 02:31:13 321 514
481 505 Nikopensius Janos 02:31:18 322 513
482 737 Korol Eero 02:31:25 323 512
483 508 Kabonen Tiit 02:31:28 25 511
484 604 Sinisalu Tiit Väike-Maarja RSK 02:31:39 13 510
485 750 Jõgis Janek 02:31:39 324 509
486 707 Priivits Argo Elion SK 02:31:42 325 508
487 514 Nõmm Kalev Assa-Kesoro II 02:31:45 52 507
488 720 Lilienthal Marko Hawaii Express 02:31:51 53 506
489 497 Põder Marju Cosmos Team I 02:31:56 8 505
490 709 Riekstins Juris 02:32:04 326 504
491 618 Birnbaum Erki Püha Loomaaed II 02:32:10 327 503
492 1117 Leius Aivar 02:32:30 328 502
493 436 Strand Aleksander Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 02:32:31 14 501
494 326 Karjane Priit KoMo 02:32:38 329 500
495 636 Pärnik Tea AREAL team 02:32:40 6 499
496 689 Prants Aivar Eesti Raudtee Spordiklubi 02:32:41 330 498
497 806 Jõgi Marek 02:32:43 331 497
498 681 Vissarionov Jüri 02:32:45 332 496
499 605 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:32:45 333 495
500 799 Lüüde Riho 02:32:50 334 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Aksel Tõmmiste , , 14.01.2015 10:19
Kõige olulisem peaks olema osavõtt ja hea rada, mitte mingi näkku kusemine teineteisele...
Neeme, , 17.08.2007 10:08
ORKUTIS olemas ka Elion Estonian Cup-i nimeline communiti, et saaksime nimed ja näod kokku panna!
pildihuvilistele, , 04.08.2007 21:13
pildid on ju ammu väljas www.sportfoto.ee
Fedka, , 04.08.2007 20:59
Ammu ootan pilte,aga ei midagi. Viletsasti tehtud värk.
Pildipeded:!, , 01.08.2007 16:07
MAratonid ei ole pildistamise stuudiod saage juba yle piltidest!!!!!!!!!!!!!!!!
TO to super, , 01.08.2007 16:06
Sa pead siis p2ris algaja olema kui jala maha paned isegi tagapool:D
mrg, , 01.08.2007 13:39
irv :), eks ma seda matkasõitu siis seal 200 koha kandis teen ja vaatan korstnaid ja linde. aeg on oma kompuutril ju olemas.
to mrg, , 01.08.2007 12:35
no ikka on ju äge vaadata ennast ja sõpru ja konkurente.ja kui tulemused ka ei peaks huvitama,mis siis veel?krt te olete kindlasti matkasõitja,kes loeb puid,vaatab linde,märkab,et ühel majal on uus korsten.krt saa üle.aeg on tähtis!
mrg, , 01.08.2007 08:33
Kas Elionil enam normaalseid inimesi enam ei osalegi? Kommentaarides on juttu ainult piltidest ja tulemustest! Tundub et tegu on pildipedega kes ennast ka kodus peeglist jõllitavad rattariided seljas. Võistluste eesmärk peaks ju midagi muud olema!!- pildid, tulemused ja supp on lisaboonuseks.
Pildinäljastele, , 31.07.2007 16:09
Sportfotos pildid üleval!


Kõige populaarsemad
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE