estenglv
WAP version
Login form
Elva Bicycle Marathon 66 km
Elva Bicycle Marathon 31 km

301 Moved Permanently Date: Wed, 29 Jan 2020 03:00:08 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
7. Elva Rattamaraton (EEC)
Time 15.07.2007
Place Elva EST
Type Cycling
Distance Põhisõit 66km start 12:00
Matkasõit 31km start 12:15
Lastesõidud 12:20
Organizer Jüri Kalmus, Tel. +372 5800 1065, juri717@hot.ee
TEAMS' TOP 2007 INDIVIDUAL TOP 2007 STARTLIST ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
RESULTS
Name: Age group:
Text Xml Excel print
Place Nr Name Team/
City
 Time Age gr. place  
1 2097 Paas Markus Viljandi Rattaklubi 01:04:30 1
2 2044 Juudas Karl CFC 01:04:42 1
3 2074 Tattar Kristjan KJK 01:04:47 2
4 2086 Vaab Ivar KJK 01:05:13 3
5 2038 Jeret Timmo PÜHA LOOMAAED 01:05:45 2
6 2063 Jalakas Siim 01:06:17 4
7 2032 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi Viko 01:07:15 3
8 2119 Lood Illar TÜ ASK 01:07:53 1
9 2306 Tilk Arne VIP 01:09:06 2
10 2036 Neemela Kristjan Kesko Agro 01:08:17 4
11 2094 Vaaks Ats Viljandi Rattaklubi 01:08:34 5
12 2070 Kiidjärv Ralf Viljandi Rattaklubi 01:08:35 6
13 2093 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi 01:08:35 7
14 2085 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke 01:08:38 8
15 2277 Raudsepp Krister CFC 01:09:53 5
16 2053 Eislers Sandis Smiltene 01:10:04 6
17 2285 Vimba Henrijs Latvia 3v 01:10:04 9
18 2301 Enno Eilo VIP 01:11:27 4
19 2051 Lehemets Silver Jalgrattaklubi Viko 01:10:41 7
20 2061 Alamaa Siim-Erik KJK 01:10:58 10
21 2279 Pavlov Aleksandr Narva Energia 01:11:07 8
22 2087 Kannimäe Taavi HRK Pärsimäe 01:11:19 11
23 2350 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 01:11:22 3
24 2071 Vidder Kristjan 01:11:55 12
25 2096 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 01:11:59 13
26 2076 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi 01:11:59 14
27 2292 Nikolajevs Janis 01:12:43 15
28 2078 Soosaar Jaan Jalgrattaklubi Viko 01:13:05 16
29 2047 Vaine Heinar Viljandi Rattaklubi 01:13:11 9
30 2100 Aamisepp Arno 01:13:43 17
31 2109 Tiivoja Rauno Rõuge Racing Team 01:14:08 5
32 2039 Kuusma Maikel TÜSK 01:14:15 10
33 2303 Laidre Reno VIP 01:15:24 6
34 2057 Altermann Madis Spordiklubi Rakke 01:14:39 18
35 2092 Kelder Oliver Haanja Rattaklubi 01:15:06 19
36 2332 Kiitam Ivar Kalevi JK 01:15:16 20
37 2104 Rist Liisi KJK 01:15:18 1
38 2043 Caune Gatis Salaspils/Zirini 01:15:49 11
39 2278 Nõmmela Aksel CFC 01:16:27 12
40 2048 Kolli Madis Sundstrand-Jõhvi RK 01:16:43 13
41 2302 Toots Tiit VIP 01:17:58 8
42 2019 Lohur Joosep Imavere SK 01:17:16 14
43 2067 Reissaar Hillar VINNI 01:17:17 21
44 2084 Koort Kristel Sundstrand-Jõhvi RK 01:17:31 2
45 2060 Saar Kaimo Kesko Agro 01:17:40 22
46 2099 Puhke Marcus 01:17:43 23
47 2230 Rebane Alvar RPM 01:17:44 7
48 2333 Kelk Kristjan CFC 01:17:48 15
49 2331 Arro Liis-Grete 01:18:15 3
50 2112 Taal Kalle 01:18:42 9
51 2111 Puhke Rauno Ambla SK 01:18:45 10
52 2194 Eensoo Ardi 01:19:21 11
53 2090 Toe Ivo 01:19:25 24
54 2342 Pall Rauno Rärina 01:19:29 12
55 2296 Kaevu Henry 01:19:38 25
56 2031 Elberg Ainar Sundstrand-Jõhvi RK 01:20:08 16
57 2054 Järvela Mariann KJK 01:20:13 4
58 2275 Rannala Oskar CFC 01:21:23 26
59 2282 Burk Allan 01:21:24 13
60 2072 Martin Jörgen KJK 01:21:27 27
61 2339 Sooraja Siim Nõmme SK 01:21:30 17
62 2341 Grinbergs Aivars Ziemellatvija 01:21:36 14
63 2041 Tarvis Peeter KOMO 01:21:44 18
64 2345 Pärn Sander 01:21:50 28
65 2283 Leitane Laima Dobile Tandems 01:21:51 5
66 2276 Gede Triin CFC 01:21:56 6
67 2022 Rander Martin SK Tamme 01:22:12 19
68 2304 Lepik Margus VIP 01:23:15 18
69 2062 Tiivoja Talis Rõuge Racing Team 01:22:30 29
70 2110 Uudeküll Peep 01:22:48 15
71 2170 Mändla Marek 01:22:49 16
72 2287 Paju Tiit Hansula RT 01:22:49 17
73 2025 Mere Markus Pärnu Kalevi SK 01:23:24 20
74 2202 Apuhtin Vadim 01:23:56 19
75 2274 Klein Toomas 01:24:10 20
76 2103 Arus Hanna Karoline Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:24:13 7
77 2286 Eensalu Ainar 01:24:17 21
78 2336 Tamkivi Tauri 01:24:22 22
79 2020 Puhke Rene Ambla SK 01:24:28 21
80 2073 Kask Hans-Kristjan Tartu Suusaklubi 01:24:30 30
81 2298 Marist Jüri X tri:m3 01:25:26 23
82 2028 Vaine Taivo Viljandi Rattaklubi 01:25:39 22
83 2029 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 01:25:56 23
84 2102 Bernane Herta 01:26:02 8
85 2125 Anderson Sten 01:26:32 24
86 2121 Vainu Marko 01:26:34 25
87 2284 Kristal Kaur Cosmos 01:26:50 26
88 2116 Kannimäe Pille HRK Pärsimäe 01:27:08 1
89 2337 Kalm Keijo 01:27:10 24
90 2082 Rist Daisi CFC Ruutmeeter 01:27:30 9
91 2281 Kangur Kristjan 01:27:30 31
92 2164 Tammiste Allan Eesti Ehitus 01:27:53 27
93 2226 Ojala Tõnu 01:28:12 28
94 2347 Vinkel Andre 01:28:16 29
95 2012 Redi Kaarel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:28:18 25
96 2260 Uibu Aivar VIP 01:28:34 30
97 2308 Aron Allar VIP 01:29:38 37
98 2064 Neumann Andres 01:28:46 32
99 2348 Kahk Kalle 01:28:55 31
100 2016 Neumann Argo 01:28:55 26
101 2177 Raid Pelle 01:28:59 32
102 2243 Bernans Ugis 01:29:09 33
103 2186 Kiskonen Merle 01:29:15 2
104 2196 Korela Kaido 01:29:15 34
105 2080 Valk Selin Hawaii Express 01:29:32 10
106 2245 Kala Urmas 01:29:33 35
107 2178 Meister Tarmo RPM 01:29:36 36
108 2068 Raud Mikk 01:30:00 33
109 2305 Kams Eva VIP 01:31:07 6
110 2145 Saarepuu Kaija 01:30:26 3
111 2237 Liiva Toomas Karupesa Team 01:30:27 38
112 2040 Kütt Villem 01:30:27 27
113 2030 Lepasild Tauri 01:30:29 28
114 2242 Bernane Kristine 01:30:38 4
115 2124 Lorence Agate 01:30:59 5
116 2042 Suursild Simo 01:31:03 29
117 2346 Pärn Aivo 01:31:08 39
118 2323 Miller Tiit 01:31:20 40
119 2134 Samuel Meelis 01:31:23 41
120 2338 Joost Gregori 01:31:25 34
121 2014 Kristal Kaspar 01:31:27 30
122 2190 Reinmäe Heli Läänemere rattatiim 01:31:50 7
123 2249 Melk Villu RPM 01:32:02 42
124 2035 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke 01:32:16 31
125 2189 Lehes Meelis 01:32:26 43
126 2299 Aednik Silver 01:32:27 44
127 2128 Puhu Sille 01:32:28 8
128 2267 Polikarpus Mart 01:32:35 45
129 2055 Kriisa Nele 01:32:41 11
130 2089 Hanni Madis 01:33:01 35
131 2045 Randmeri Martti kjk 01:33:30 32
132 2105 Pärnamets Cathy 01:33:37 12
133 2300 Tikk Sten 01:33:39 46
134 2081 Uibokand Janelle kaks nais vänta 01:33:44 13
135 2253 Veesalu Raul 01:33:45 47
136 2280 Reinik Indrek Pärnu 01:33:46 33
137 2021 Nikonenoks Valdis Salaspils/Zirini 01:33:48 34
138 2017 Reissaar Hans VINNI 01:33:49 35
139 2246 Lainoja Teet 01:34:05 48
140 2273 Prüüs Ants 01:34:08 49
141 2224 Arg Eve 01:34:13 9
142 2268 Müristaja Mart 01:34:22 50
143 2091 Estermaa Rauno 01:34:25 36
144 2324 Sikkal Kairit Tartu Suusaklubi 01:34:33 10
145 2083 Virkus Katrel 01:34:33 14
146 2207 Mändla Siret 01:34:33 11
147 2266 Ehaste Hillar 01:34:37 51
148 2219 Mägi Alo 01:34:39 52
149 2023 Jaanipere Simo 01:34:43 36
150 2052 Altoja Ahto 01:34:53 37
151 2197 Linde Kaido 01:35:07 53
152 2321 Põhako Priit Pärnu Elioni SK 01:35:18 54
153 2171 Meltsas Hardi 01:35:19 55
154 2295 Kams Toomas 01:35:28 56
155 2155 Evendi Kristi 01:35:41 12
156 2335 Oetjen Jakob 01:36:08 38
157 2334 Oetjen Robert 01:36:08 57
158 2015 Kütt Karel 01:36:12 39
159 2248 Sepp Toomas 01:36:15 58
160 2018 Roos Rigo RPM 01:36:29 40
161 2162 Miiter Kristi 01:36:30 13
162 2217 Kiisk Taivo RPM 01:36:40 59
163 2244 Ärmpalu Aare Kesko Agro 01:36:49 60
164 2288 Kuusk Kaimo 01:36:57 61
165 2005 Heinols Atis 01:37:12 41
166 2185 Jool Ege Kohtla-Nõmme SK 01:37:14 14
167 2220 Vahtrik Andrus 01:37:17 62
168 2235 Malberg Kriste ILOPRINT Team 01:37:18 15
169 2154 Ambos Ülle 01:37:23 16
170 2270 Tuudelepp Elmar 01:37:24 63
171 2152 Apuhtin Vladislav 01:37:43 64
172 2195 Stokkeby Allan RPM 01:37:50 65
173 2225 Meus Aigar 01:38:12 66
174 2141 Noormets Alo Saabiklubi 01:38:45 67
175 2229 Laarmann Paavo 01:38:48 68
176 2210 Klettenberg Ivo 01:38:50 69
177 2009 Kinks Aleksander-Daniel KJK 01:38:55 42
178 2297 Uusmees Margus Bosch 01:38:59 70
179 2117 Plees Rebeka Š?koda MTB Team 01:39:02 17
180 2203 Lainoja Toomas 01:39:09 71
181 2271 Ristmets Hillar 01:39:10 72
182 2146 Sutt Eleri 01:39:19 18
183 2264 Takk Jaak Elion SK 01:39:35 73
184 2144 Sootla Ivika 01:39:49 19
185 2138 Kosemaa Janika 01:39:56 20
186 2148 Veepere Kaidi 01:40:04 21
187 2131 Jürisoo Kristi Haabersti 01:40:09 22
188 2034 Raie Anette 21.CC 01:40:13 15
189 2327 Keller Eda 01:40:15 23
190 2191 Berning Janika Läänemere rattateam 01:40:47 24
191 2251 Räitsak Moonika Kohtla-Nõmme Spordiklubi 01:41:05 25
192 2218 Hanni Toomas 01:41:26 74
193 2227 Neumann Tiina 01:41:27 26
194 2254 Kask Priit Palumetsa 01:41:57 75
195 2209 Kuusmaa Tanel Eesti ehitus 01:41:57 76
196 2130 Kõue Kerli 01:41:58 27
197 2107 Malberg Kersti ILOPRINT Team 01:42:05 16
198 2328 Keller Arvo 01:42:14 77
199 2167 Apuhtin Anneli 01:42:55 28
200 2265 Meesak Vaike 01:42:56 29
201 2206 Riim Piia RPM 01:43:07 30
202 2150 Tähema Armi Eesti Ehitus 01:43:17 31
203 2033 Tootsmann Kertu Serviti SK 01:43:50 17
204 2208 Tootsmann Toomas 01:43:51 78
205 2161 Käär Kätlin 01:44:20 32
206 2165 Hannilo Raido ILOPRINT Team 01:44:26 79
207 2261 Kender Margus 01:45:14 80
208 2126 Kender Teele 01:45:14 33
209 2252 Johanson Benno 01:45:20 81
210 2101 Steinberg Greete Spordiklubi Rakke 01:46:02 18
211 2010 Volmer Karl 01:46:03 43
212 2011 Klampe Tim Võru Biathlon 01:46:10 44
213 2256 Roos Age RPM 01:46:10 34
214 2179 Lepp Sulev Eesti Ehitus 01:46:19 82
215 2151 Vaiknemets Jaak 01:46:31 83
216 2307 Unt Ivar VIP 01:47:38 84
217 2294 Vihtol Tiina Arctic Sp. Clubi 01:46:47 35
218 2163 Aron Kristi 01:47:11 36
219 2228 Einasto Stella RPM 01:47:22 37
220 2147 Sootla Evelin 01:48:06 38
221 2008 Einroos Evert 01:48:18 45
222 2293 Koosa Kasper 01:48:19 46
223 2176 Loogus Tarmo Perearstikeskus.ee 01:48:20 85
224 2120 Rebane Riin RPM 01:48:59 39
225 2123 Hallikas Kärt 01:49:07 40
226 2133 Paas Elis Hansa Spordiklubi 01:49:10 41
227 2160 Lille Tiina 01:49:23 42
228 2159 Akerman Kristel 01:50:12 43
229 2139 Narusk Silja 01:50:16 44
230 2199 Kiidjärv Reet Viljandi Rattaklubi 01:50:49 45
231 2349 Vink Raimond 01:50:56 47
232 2046 Arg Oliver 01:51:11 48
233 2127 Tafenau Brit Hansa Spordiklubi 01:51:20 46
234 2106 Tiirmaa Laura 01:51:50 19
235 2223 Mooste Angela 01:51:53 47
236 2114 Sikka Teele 01:52:12 48
237 2343 Mugamäe Ants Rattaportaal.net 01:52:35 86
238 2231 Adder Irja 01:53:35 49
239 2184 Virro Elina VIRRO 01:53:38 50
240 2006 Metsküla Jaan ETK Maksimarket 01:54:28 49
241 2291 Lepiksaar Peep 01:54:34 87
242 2192 Hanni Inga 01:54:35 51
243 2198 Kivi Kristel 01:55:04 52
244 2222 Reissaar Triinu 01:55:11 53
245 2269 Suitso Piret 01:55:22 54
246 2140 Sibul Annely RPM 01:55:50 55
247 2142 Einland Merlin Kivitammi 01:56:13 56
248 2263 Meesak Kailo 01:56:50 88
249 2205 Palu Virve 01:58:01 57
250 2149 Toomsalu Leela 01:58:14 58
251 2118 Kolk Merilin 01:58:15 59
252 2215 Maalmeister Margit 01:58:49 60
253 2004 Ottender Sten-Erik 01:59:11 50
254 2238 Ottender Uwe 01:59:12 89
255 2247 Talu Anu 01:59:34 61
256 2214 Grünberg Eliina 01:59:44 62
257 2115 Rüütel Tõnis 02:00:04 90
258 2344 Pääsik Martin 02:00:05 51
259 2200 Pedjak Andres 02:00:14 91
260 2183 Pedjak Eva 02:00:19 63
261 2132 Kruusvee Kadri 02:01:18 64
262 2026 Raid Raul 02:01:39 52
263 2330 Tolli Olavi 02:02:23 92
264 2201 Mark Jaanus Rõuge Racing Team 02:03:01 93
265 2262 Korem Lea Kemira GrowHow 02:03:23 65
266 2001 Evisalu Karl Mattias 02:04:26 53
267 2212 Vaitmaa Airit 02:05:16 66
268 2075 Raidväli Jürgen 02:07:27 37
269 2013 Randoja Riana Falck Lõuna-Eesti 02:08:05 20
270 2204 Randoja Renda Falck Lõuna-Eesti 02:08:05 67
271 2002 Pesor Siim 02:08:20 54
272 2322 Kaasik Rutt 02:09:07 68
273 2233 Eensalu Katrin 02:10:16 69
274 2241 Daub Rutt 02:10:19 70
275 2168 Künnapuu Piia 02:10:57 71
276 2175 Semjonov Reelika 02:17:31 72
277 2340 Tarrend Karl Võru Biathlon 02:19:05 55
278 2003 Kams Siim 02:20:06 56
279 2236 Pulver Liia 02:20:32 73
280 2213 Kull Karmen 02:23:29 74
281 2257 Lõhmus Indrek 02:24:55 94
282 2329 Mandel Mairi 02:28:13 75
283 2325 Sikkal Esta 02:28:14 76
284 2079 Lepiksaar Mirjam Kesko Agro 02:33:54 21
285 2250 Lepiksaar Tiiu 02:33:55 77
286 2240 Kala Janika 02:37:00 78
287 2290 Kalle Karl-Erik 02:37:01 57
288 2169 Sengbusch Helen 02:44:21 79
289 2289 Kalle Margus 02:55:29 95
‹‹ Back
Elva EEC2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS