estenglv
WAP version
Login form
Elva Bicycle Marathon 66 km
Elva Bicycle Marathon 31 km

301 Moved Permanently Date: Wed, 29 Jan 2020 03:00:08 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
elion
AMETLIK KÜTUSETARNIJA
alexela
AMETLIK RATTAPARTNER
hawaii ekspress
AMETLIK AUTOPARTNER
silberauto
AMETLIK SPORDIJOOK
arctic
SUURSPONSORID
bosch
HMN
MEEDIAPARTNERID
eesti päevaleht
kanal2
uuno
SPONSORID
euronics
a&t sport
fixus
dunker
bp
7. Elva Rattamaraton (EEC)
Time 15.07.2007
Place Elva EST
Type Cycling
Distance Põhisõit 66km start 12:00
Matkasõit 31km start 12:15
Lastesõidud 12:20
Organizer Jüri Kalmus, Tel. +372 5800 1065, juri717@hot.ee
TEAMS' TOP 2007 INDIVIDUAL TOP 2007 STARTLIST ΠΟЛОЖЕНИЕ Ο СΟРЕВНОВАНИЯХ
RESULTS
Name: Age group:
Text Xml Excel print
Place Nr Name Team/
City
 Time Age gr. place Points  
1 4 Oras Allan Arctic Sport Club I 02:00:36 1 1000
2 1228 Saramotins Aleksejs Rietumu Bank-Riga 02:01:12 2 995
3 1 Kukk Sigvard Veloplus 1 02:03:08 3 992
4 6 Maimre Raivo Rietumu Bank-Riga 02:03:24 4 990
5 2 Kirsipuu Jaan CFC-Ruutmeeter 02:03:30 5 989
6 8 Tamkõrv Helmet Extreme Sport 02:05:39 6 988
7 3 Maasikmets Alges Extreme Sport 02:06:01 7 987
8 10 Pütsep Erki Bouygues Telecom 02:06:03 8 986
9 1225 Eisaks Kalvis Rietumu Bank-Riga 02:06:04 9 985
10 15 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 02:06:12 10 984
11 20 Zviedris Normunds Extreme Sport 02:06:14 11 983
12 13 Krull Kaupo CFC-Ruutmeeter 02:06:15 1 982
13 1226 Veinbergs Toms Rietumu Bank-Riga 02:06:16 2 981
14 16 Molev Juri Cosmos Team I 02:06:20 12 980
15 1110 Ainsalu Markku Kalev CT 02:06:21 13 979
16 28 Kiskonen Eero Arctic Sport Club I 02:06:25 14 978
17 46 Kirsipuu Toomas CFC Ruutmeeter 02:06:33 1 977
18 1105 Utar Urmo TÜ ASK 02:06:35 1 976
19 21 Kampus Kaido Extreme Sport 02:06:46 15 975
20 56 Hallop Gven HAWAII EXPRESS 02:07:12 3 974
21 37 Tisler Ergo HAWAII EXPRESS 02:07:33 16 973
22 33 Tohvrel Rego Veloplus 1 02:07:37 17 972
23 1227 Racenajs Kristofers Rietumu Bank-Riga 02:07:39 4 971
24 50 Knostenbergs Toms CBM/Smiltene I 02:07:39 2 970
25 41 Krull Mikk Alexela Pro Agency Team II 02:07:43 18 969
26 22 Korts-Laur Ervin Alexela Pro Agency Team I 02:07:49 5 968
27 40 Sala Raivo Sundstrand Team I 02:07:57 19 967
28 36 Sädemets Rainer Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:08:01 6 966
29 71 Jüri Mihkel Arctic Sport Club I 02:08:02 7 965
30 9 Kukk Erki Alexela Pro Agency Team I 02:08:04 20 964
31 30 Neemela Tarmo Kesko Agro I 02:08:05 21 963
32 1104 Valvas Vahur JSK TAMME 02:08:15 22 962
33 23 Kattai Kaupo Extreme Sport 02:08:35 23 961
34 44 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:08:55 8 960
35 753 Aulik Allan Alexela Pro Agency Team I 02:08:57 24 959
36 63 Selder Tauri Alexela Pro Agency Team I 02:09:00 9 958
37 24 Vist Kalev CFC-Ruutmeeter 02:09:10 2 957
38 47 Peipsi Aleko HAWAII EXPRESS Võru 02:09:12 3 956
39 1224 Raudsepp Tarmo Rietumu Bank-Riga 02:09:13 25 955
40 74 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:09:24 26 954
41 90 Kivil Peep Alexela Pro Agency Team I 02:09:46 27 953
42 49 Kivioja Raimo HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:09:49 28 952
43 218 Zimelis Raivis TREK-PHILIPS-METALEKS 02:10:15 29 951
44 54 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:10:16 3 950
45 95 Leigri Guido Püha Loomaaed I 02:10:34 10 949
46 102 Mikk Margus Arctic Sport Club I 02:11:04 30 948
47 11 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 02:11:17 31 947
48 51 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 02:11:19 32 946
49 27 Holtsmann Siim HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:11:24 11 945
50 38 Rohtmets Argo AT SPORT 02:11:27 33 944
51 25 Kärbo Veljo Sundstrand Team I 02:11:29 34 943
52 67 Suur Ivo Valga Kalev 02:11:35 4 942
53 61 Puu Henno ADVENTUUR 02:11:40 35 941
54 60 Välbe Urmas HAWAII EXPRESS 02:11:53 4 940
55 223 Biezais Martins Cesis SEB 02:11:58 36 939
56 53 Laanela Danek 02:12:00 37 938
57 57 Mõttus Tarmo Haanja Rattaklubi Välla 02:12:00 38 937
58 62 Ositis Dzintars Cesis SEB 02:12:03 39 936
59 149 Kärbo Vallo Sundstrand Team I 02:12:11 40 935
60 73 Viljus Ivo Püha Loomaaed I 02:12:17 5 934
61 123 Räitsak Kaspar Sundstrand Team I 02:12:26 5 933
62 1247 Rullis Martins 02:12:39 12 932
63 94 Hirv Pait Haanja Rattaklubi Välla 02:12:39 41 931
64 35 Brokans Raimonds 02:12:40 42 930
65 146 Sarv Jaanus Cosmos Race 02:12:46 43 929
66 18 Karu Virgo HAWAII EXPRESS 02:12:54 6 928
67 17 Kodanipork Raido Arctic Sport Club I 02:12:57 44 927
68 29 Raudsepp Priit Kesko Agro I 02:12:57 45 926
69 45 Birkentals Mareks 02:13:06 46 925
70 34 Jakovels Gints TREK-PHILIPS-METALEKS 02:13:18 47 924
71 87 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi 02:13:18 13 923
72 76 Soosaar Tiit Jalgrattaklubi Viko 02:13:36 48 922
73 114 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Välla 02:13:37 49 921
74 179 Saar Raido Jalgrattaklubi Viko 02:13:41 14 920
75 139 Kelk Indrek HAWAII EXPRESS 02:13:54 50 919
76 100 Rebane Marko Veloplus 1 02:13:55 51 918
77 97 Pilv Ivar Ambla SK 02:14:12 7 917
78 105 Ilves Martin Kesko Agro I 02:14:20 6 916
79 26 Alaru Riho Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:14:23 15 915
80 91 Hussar Aimar AREAL team 02:14:26 52 914
81 89 Abel Indrek Veloplus 1 02:14:32 53 913
82 183 Põldma Tõnu 02:14:35 54 912
83 1242 Rubiks Janis Sensa Cycling Team 02:14:35 7 911
84 96 Kauk Anti Cosmos Team I 02:14:36 55 910
85 101 Kalde Meelis 02:14:38 56 909
86 109 Kask Jaanus 02:14:45 57 908
87 79 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 02:14:48 16 907
88 143 Sander Marek Team Gardenvik 02:14:50 58 906
89 111 Kalverss Maris Salaspils/Zirini 02:15:00 59 905
90 78 Raag Kaupo velo clubbers team 02:15:15 60 904
91 207 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:15:21 61 903
92 32 Kivistik Egert Cosmos Team I 02:15:28 17 902
93 31 Öpik Oliver velo clubbers team 02:15:37 62 901
94 154 Tarassov Igor Assa-Kesoro I 02:15:39 8 900
95 64 Mäestu Jarek Sportland Nike Team I 02:15:40 63 899
96 65 Mets Are Cosmos Team I 02:15:41 1 898
97 52 Krusemann Magnus Veloplus 1 02:15:43 64 897
98 104 Bernans Mikelis Cesis SEB 02:15:43 18 896
99 80 Viikberg Jaanus HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:16:06 65 895
100 116 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club II 02:16:19 66 894
101 72 Ots Indrek Haanja Rattaklubi Välla 02:16:25 67 893
102 209 Balgalvis Karlis 02:16:26 68 892
103 1107 Utar Ardy TÜ ASK 02:16:28 8 891
104 134 Pukk Andre RAKKE24h/Expert Rakvere 02:16:28 69 890
105 229 Koppel Kristjan Sundstrand Team II 02:16:29 19 889
106 255 Ozolins Uldis 02:16:42 20 888
107 98 Lipp Aivar HAWAII EXPRESS Võru 02:16:42 70 887
108 1248 Vimba Janis 02:16:45 71 886
109 138 Bergvald Gunnar HVSK/Rannaauto 02:16:51 72 885
110 164 Schotter Artur Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:17:01 9 884
111 198 Kuhi Rainer Hansura Racing Team 02:17:01 73 883
112 177 Männama Kalle Arctic Sport Club II 02:17:02 1 882
113 86 Dolgovas Andrejus Hawaii Express Lietuva 02:17:05 21 881
114 405 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:17:06 1 880
115 195 Nikolajevs Imants Cesis SEB 02:17:06 74 879
116 43 Karlson Urmas Arctic Sport Club I 02:17:09 2 878
117 120 Pani Marek Freedown 02:17:11 75 877
118 162 Elling Toomas Kesko Agro I 02:17:14 76 876
119 202 Heinrand Kristjan KJK/Team Rattapood 02:17:22 10 875
120 118 Eljas Avo Püha Loomaaed I 02:17:25 77 874
121 128 Kiitam Urmo KJK/Team Rattapood 02:17:45 11 873
122 187 Rozenbergs Gints RK Velo 02:18:15 78 872
123 130 Kütt Mehis Toyota Team 02:18:16 79 871
124 147 Toome Roland RAKKE24h/Expert Rakvere 02:18:18 80 870
125 112 Krull Alar KJK/Team Rattapood 02:18:28 2 869
126 176 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:18:28 81 868
127 158 Koch Kaupo ETK Maksimarket 1 02:18:30 82 867
128 173 Pikkpõld Lauri Arctic Sport Club III 02:18:32 83 866
129 113 Juronen Pertti HAWAII EXPRESS Võru 02:18:33 84 865
130 59 Lauk Rein Sportland Nike Team I 02:18:34 22 864
131 172 Hansov Hanno Toyota Team 02:18:37 85 863
132 157 Arak Anti AT SPORT 02:18:44 86 862
133 55 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 02:18:46 87 861
134 174 Põder Veiko AT SPORT 02:18:48 88 860
135 186 Johanson Marko 02:18:53 23 859
136 126 Laanemaa Kristjan 02:18:55 89 858
137 185 Pesor Kaido 02:18:56 90 857
138 150 Kovaljov Oleg Assa-Kesoro I 02:19:02 9 856
139 197 Shumanov Tiit RAKKE24h/Expert Rakvere 02:19:03 3 855
140 110 Murakas Jaanus RAKKE24h/Expert Rakvere 02:19:05 12 854
141 1067 Räim Riko Julgestuspolitsei 02:19:08 91 853
142 92 Soo Veiko Sportland Nike Team I 02:19:19 92 852
143 276 Nõmm Raivo VILJANDI 02:19:22 93 851
144 1230 Morjakpov Andrei TARTU SK VELO 02:19:29 94 850
145 141 Roskoss Janis CBM/Smiltene II 02:19:30 95 849
146 338 Piiritalo Janis Haanja Rattaklubi Välla 02:19:38 96 848
147 1032 Salumäe Priit HAWAII EXPRESS Võru 02:19:43 10 847
148 170 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:19:49 97 846
149 107 Bogdanovs Aivars Cesis SEB 02:19:57 11 845
150 204 Kanep Urmas 02:20:01 3 844
151 227 Kozilans Guntis RK Velo 02:20:04 12 843
152 131 Mikson Margus Arctic Sport Club II 02:20:49 98 842
153 249 Litovtsenko Kirill Assa-Kesoro I 02:20:55 99 841
154 234 Sügis Harri Veloplus 02:21:14 13 840
155 238 Rattur Rajko SK Serviti 02:21:14 100 839
156 182 Eelmets Indrek Costa Bicicleta 02:21:20 101 838
157 220 Miller Mait Cosmos Race 02:21:23 102 837
158 239 Marcenkovs Mareks Salaspils/Zirini 02:21:25 103 836
159 133 Ots Kaupo Haanja Rattaklubi Välla 02:21:34 104 835
160 189 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 02:21:35 105 834
161 203 Tõnismäe Marek Cosmos Race 02:21:35 106 833
162 193 Kristal Tõnis Cosmos Race 02:21:37 14 832
163 210 Aun Ranno Rautakesko Rattatiim 02:22:11 107 831
164 259 Reiljan Kuldar velo clubbers team 02:22:11 15 830
165 117 Laanemets Raivo Bosch 02:22:12 108 829
166 217 Koch Kalju HAWAII EXPRESS Võru 02:22:18 1 828
167 305 Ladva Ailar Paralepa 02:22:26 109 827
168 129 Celmaraugs Ints CBM/Smiltene I 02:22:29 16 826
169 142 Lootus Valdi Vennad-Dahl I 02:22:30 110 825
170 161 Magus Margus SJK Viiking 02:22:32 13 824
171 136 Suluste Jüri Alas Kuul 02:22:38 17 823
172 266 Sepp Tõnis HVSK 02:22:43 111 822
173 292 Palm Tõnno 02:22:43 112 821
174 304 Tammistu Andrus JK Paralepa 02:22:43 113 820
175 169 Peri Pait Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:22:43 114 819
176 244 Soonets Art Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:22:45 18 818
177 275 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:22:55 4 817
178 1266 Suvi Kristjan Velo Clubbers 02:23:03 115 816
179 122 Semenjuk Andrei Veloplus 1 02:23:06 24 815
180 271 Pütsepp Mati 02:23:09 116 814
181 1098 Antoniak Marek 02:23:13 117 813
182 450 Saarniit Jürgen Piirivalve Lennusalk 02:23:14 118 812
183 156 Kuhlap Kaupo Cosmos Race 02:23:15 19 811
184 430 Kvietkauskas Julius Hawaii Express Lietuva 02:23:17 25 810
185 1159 Boze Maris Velkonis 02:23:22 119 809
186 230 Erikson Toomas x-sport 02:23:24 120 808
187 295 Kallari Taimar 02:23:25 121 807
188 288 Bejusov Nail x-sport 02:23:28 122 806
189 191 Rei Tarmo Reipad Reied 02:23:29 123 805
190 299 Pindis Toomas Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:23:45 124 804
191 252 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 02:23:46 20 803
192 522 Padosepp Siim Rõuge Racing Team II 02:23:55 26 802
193 160 Hussar Kaidar AREAL team 02:24:07 125 801
194 200 Lagenõmm Aivar Ambla SK 02:24:22 126 800
195 70 Sildoja Raivo Püha Loomaaed I 02:24:22 127 799
196 208 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:24:27 128 798
197 181 Kitsnik Kalvi Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:24:30 129 797
198 145 Lepik Jano Trassid 02:24:35 130 796
199 216 Toots Valdis SK Velo 02:25:12 131 795
200 264 Lepiksaar Madis Kesko Agro IV 02:25:18 14 794
201 85 Ulans Martins TREK-PHILIPS-METALEKS 02:25:25 132 793
202 159 Ever Riho velo clubbers team 02:25:37 21 792
203 248 Rebane Indrek 02:25:46 133 791
204 225 Einroos Raino 02:25:49 134 790
205 125 Kazainis Viesturs TREK-PHILIPS-METALEKS 02:26:00 5 789
206 235 Järveoja Toomas Sportland Nike Team I 02:26:04 6 788
207 441 Maisa Arbo ABEC Rulluisuklubi Rattateam 02:26:06 135 787
208 1265 Tillemann Taikki Velo Clubbers 02:26:10 136 786
209 178 Luik Kaido Rõuge Racing Team I 02:26:12 137 785
210 263 Õun Valdur Nordea Pank 02:26:14 138 784
211 214 Liiv Roland 02:26:16 15 783
212 165 Pill Rein Toyota Team 02:26:23 139 782
213 341 Jams Sulev Kesko Agro III 02:26:29 140 781
214 188 Iljenko Andrejs CBM/Smiltene II 02:26:39 141 780
215 175 Matvejev Madis Ambla SK 02:26:41 27 779
216 1192 Talviste Tanel Industek 02:27:13 142 778
217 369 Lõokene Marek 02:27:15 143 777
218 243 Talu Priit Püha Loomaaed II 02:27:19 144 776
219 344 Kukk Martin Kesko Agro IV 02:27:21 145 775
220 391 Rodendau Janno Vargamäe 02:27:21 146 774
221 246 Kiristaja Ailar 02:27:25 147 773
222 354 Kõuhkna Tarmo 02:27:37 22 772
223 245 Kõiv Kardon 02:27:46 148 771
224 359 Vilums Guntis CBM/Smiltene II 02:27:51 4 770
225 250 Haze Janis 02:27:55 149 769
226 317 Orgla Maario Škoda MTB Team 02:28:03 150 768
227 358 Reissaar Alari 02:28:09 151 767
228 212 Miljan Eno Arctic Sport Club III 02:28:18 152 766
229 294 Viitkin Ain 02:28:22 23 765
230 215 Kolk Hannes Veloplus 2 02:28:30 154 764
231 446 Greenbaum Marko 02:28:30 153 763
232 254 Koll Mart Kesko Agro II 02:28:31 155 762
233 312 Haugas Margus 02:28:45 156 761
234 591 Reedi Peip 02:28:48 157 760
235 526 Mägi Allan 02:28:48 158 759
236 333 Tamm Bruno Toyota Team 02:28:50 159 758
237 345 Rääbis Mati Toyota Team 02:28:51 7 757
238 335 Lapidus Boris 02:28:53 160 756
239 366 Meeru Mart Hansura Racing Team 02:29:08 161 755
240 319 Kallakmaa Teet Ambla SK 02:29:16 24 754
241 290 Muru Ivo Puide Talu SK 02:29:18 25 753
242 293 Türbsal Aimar Väike-Maarja RSK 02:29:19 162 752
243 351 Manninen Ergo HAWAII EXPRESS Rakvere/KATUS 02:29:26 16 751
244 77 Truu Gert Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:29:28 17 750
245 437 Erm Margo TPSS 02:29:29 163 749
246 375 Rautenbergs Arturs CBM/Smiltene II 02:29:30 26 748
247 336 Joandi Tõiv 02:29:30 164 747
248 279 Saarep Peeter 02:29:32 1 746
249 1090 Kudre Raul AREAL team 02:29:33 165 745
250 272 Suurmägi Marko Viljandi Rattaklubi 02:29:36 166 744
251 192 Kroon Jorma RAKKE24h/Expert Rakvere 02:29:38 167 743
252 256 Press Toomas Rõuge Racing Team I 02:29:41 168 742
253 1109 Madison Janar 02:29:47 169 741
254 261 Orav Ingmar Haanja Rattaklubi Tsälba 02:29:47 170 740
255 308 Koppel Tõnu AT SPORT 02:29:47 27 739
256 283 Pedari Aimar Whirlpool 02:29:48 28 738
257 296 Nete Sandis Cesis SEB 02:29:49 171 737
258 340 Kerner Argo Bosch 02:29:50 172 736
259 328 Pärnamets Aivar RAKKE24h/Nordkalk 02:29:56 173 735
260 361 Orav Erki Vennad-Dahl I 02:29:59 174 734
261 1240 Vitolins Gatis 02:30:01 175 733
262 411 Taaler Taikki Rõuge Racing Team II 02:30:01 176 732
263 395 Oot Anti Extreme Sport 02:30:02 2 731
264 303 Rünk Ain RAKKE24h/Expert Rakvere 02:30:02 177 730
265 574 Kabral Toomas 02:30:16 178 729
266 307 Ritson Jaanus ABEC Rulluisuklubi Rattateam 02:30:31 179 728
267 420 Kadajane Erik Vennad-Dahl II 02:30:32 180 727
268 491 Puu Ahto Viljandi Rattaklubi 02:30:35 181 726
269 323 Teras Indrek x-sport 02:30:36 182 725
270 180 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 02:30:42 183 724
271 321 Ansip Evelin Veloplus 2 02:30:44 1 723
272 284 Mägi Andrus Kesko Agro III 02:30:47 184 722
273 301 Kaliakina Tatjana Hawaii Express Lietuva 02:30:54 2 721
274 1031 Samarüütel Andres HAWAII EXPRESS Võru 02:30:55 185 720
275 409 Soome Raul Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:30:59 186 719
276 309 Ozolins Ainars 02:31:09 8 718
277 1267 Kelk Veiko Velo Clubbers 02:31:14 187 717
278 424 Kalm Toomas CFC 02:31:15 188 716
279 360 Nisamedtinov Ilhan Costa Bicicleta 02:31:31 189 715
280 389 Vällik Kristjan kollane öösärk 02:31:39 29 714
281 241 Lõoke Martin HVSK/Rannaauto 02:31:44 190 713
282 650 Talvik Heiki NORMA OK 02:31:49 191 712
283 390 Soodla Raul Kesko Agro I 02:31:49 192 711
284 184 Heinmaa Enor Kesko Agro I 02:31:49 18 710
285 222 Joost Andres Kesko Agro II 02:31:50 19 709
286 270 Leppik Siim Viljandi Rattaklubi 02:31:50 20 708
287 415 Hutrov Rait 02:31:52 193 707
288 576 Käsnar Aivo 02:31:59 194 706
289 367 Maarits Andres Hadler TL 02:31:59 195 705
290 310 Valk Hillar Ida Politseiprefektuur 02:32:05 2 704
291 400 Nurm Maris Sundstrand Team II 02:32:11 3 703
292 1241 Fürmanis Maris 02:32:13 196 702
293 199 Lainevee Heiki Kesko Agro II 02:32:15 21 701
294 273 Vaga Merko 02:32:18 28 700
295 268 Lehtmaa Aivar Trassid 02:32:20 30 699
296 802 Israel Karel ETK Maksimarket 3 02:32:22 22 698
297 353 Kotsalainen Asse CC Rota Mobilis 02:32:27 197 697
298 416 Danilas Meelis 02:32:30 31 696
299 387 Kanniste Jaak Ramise Racing 02:32:32 9 695
300 1106 Tiit Aarne Isostar 02:32:34 198 694
301 278 Treimuth Meelis Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:32:34 199 693
302 482 Kilk Kalle EE SK I - Vanad Kalad 02:32:39 200 692
303 519 Armulik Marek 02:32:43 201 691
304 327 Reedi Teet Alas Kuul 02:32:54 32 690
305 374 Hanschmidt Henri 02:32:56 202 689
306 476 Pärt Ahto Cosmos Fun 02:33:06 10 688
307 364 Valdner Marek Citroen team 02:33:06 203 687
308 348 Kimmel Kaarel 02:33:11 204 686
309 418 Abel Marko Tõrva Kännud 02:33:15 23 685
310 562 Ernits Ardu Vänta Aga 02:33:18 11 684
311 155 Laaniste Mart 02:33:18 205 683
312 231 Järveoja Jaanus Sportland Nike Team I 02:33:22 33 682
313 291 Roose Riivo 02:33:26 29 681
314 856 Kirsipuu Tiit HVSK/Rannaauto 02:33:31 206 680
315 265 Puhke Peeter Ambla SK 02:33:32 34 679
316 423 Falten Hannes DHL 02:33:34 207 678
317 394 Leer Janek Citroen team 02:33:37 208 677
318 419 Vähi Ilmar LPSK 02:33:38 209 676
319 426 Maalt Marko 02:33:41 35 675
320 480 Lepik Urmas Elion 1 02:33:42 210 674
321 444 Mägi Allar 02:33:42 36 673
322 545 Strand Aleksander Plekk-Liisu Rattaklubi Alpi Kann 02:33:45 5 672
323 406 Maidla Janek 02:33:45 211 671
324 322 Vähi Nikolai Valga Kalev 02:33:47 37 670
325 527 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 02:33:47 212 669
326 511 Siim Vermo 02:33:48 213 668
327 483 Kotov Raul 02:33:51 38 667
328 388 Lõppe Rein StSVOK Üksik-Sidepat. 02:33:53 214 666
329 454 Kelk Margus 02:33:58 39 665
330 339 Tärno Indrek ABEC Rulluisuklubi Rattateam 02:34:02 215 664
331 342 Hõrak Tarmo Toyota Team 02:34:03 216 663
332 356 Reiska Alar Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:34:12 40 662
333 370 Luiks Meelis Elion 1 02:34:13 217 661
334 237 Kotkas Kristo Vennad-Dahl I 02:34:16 218 660
335 447 Kuusik Leho Ramise Racing 02:34:19 219 659
336 470 Estermaa Ago Julgestuspolitsei 02:34:20 12 658
337 468 Kiuru Väino LPSK 02:34:22 220 657
338 463 Türbsal Madis Väike-Maarja RSK 02:34:25 221 656
339 226 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke 02:34:32 24 655
340 555 Tänav Tõnu Areal Team 02:34:34 41 654
341 575 Kiivit Lauri 02:34:38 222 653
342 371 Lohur Peedu Imavere SK 02:34:39 25 652
343 412 Piiri Rain EE SK I - Vanad Kalad 02:34:45 223 651
344 382 Sauga Indrek Lokman 02:34:47 224 650
345 506 Kiristaja Kalle 02:34:52 225 649
346 381 Kurg Rauno 02:34:54 226 648
347 330 Pletiens Ilgvars CBM/Smiltene I 02:35:03 6 647
348 536 Oja Meelis LPSK 02:35:12 227 646
349 520 Vasar Kaidu Valga Kalev 02:35:14 228 645
350 153 Sabulis Gvido Cesis SEB 02:35:16 229 644
351 99 Pruus Peeter KoMo 02:35:21 26 643
352 537 Rand Gerda KJK/Team Rattapood 02:35:21 4 642
353 373 Kurvits Indrek 02:35:25 42 641
354 490 Huik Aare Haanja Rattaklubi Rohtõsuu 02:35:35 230 640
355 467 Puik Viljar Hansab MTB Team 02:35:56 231 639
356 379 Popp Kristian 02:35:57 232 638
357 313 Prants Janno HAWAII EXPRESS Võru 02:35:59 233 637
358 724 Narusk Indrek Twisted Mind Bikers 02:36:12 234 636
359 386 Ojaver Siim 02:36:12 235 635
360 1239 Pungar Rainer 02:36:14 236 634
361 331 Vann Alvin Piirivalve SKK 02:36:15 237 633
362 530 Heinols Maris 02:36:19 238 632
363 320 Hurt Margo Haanja Rattaklubi Tsälba 02:36:27 239 631
364 479 Oder Rein 02:36:28 240 630
365 486 Kütt Vello HAT-AUTO RAKVERE 02:36:36 241 629
366 1139 Baltaisbrencis Janis TREK-PHILIPS-METALEKS 02:36:48 242 628
367 247 Kruuser Karel Valga Kalev 02:36:51 30 627
368 504 Piilma Priit 02:36:53 243 626
369 1203 Talv Tarvi Tartu SK Velo 02:36:58 244 625
370 1163 Kasenõmm Priit TÜSK 02:37:01 245 624
371 414 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 02:37:05 246 623
372 451 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Tsälba 02:37:08 247 622
373 626 Viks Harri EE SK 02:37:08 248 621
374 376 Kriisa Helar 02:37:09 249 620
375 334 Räpo Ahto 02:37:13 250 619
376 347 Lüüs Riho RAKKE24h/Nordkalk 02:37:17 13 618
377 407 Sammalsaar Mait Veloplus 1 02:37:27 14 617
378 1116 Soosaar Cardo 02:37:31 251 616
379 1120 Reilson Silver 02:37:33 252 615
380 1070 Grants Edijs Bosch 02:37:38 31 614
381 350 Sõmmer Sinne Extreme Sport 02:37:38 5 613
382 521 Sootla Indrek 02:37:41 253 612
383 434 Soodla Kristjan Toyota Team 02:37:42 254 611
384 392 Randmaa Joel 02:37:42 255 610
385 465 Jents Reikko Viljandi Rattaklubi 02:37:44 256 609
386 1254 Sirmais Kaspars 02:37:45 257 608
387 607 Välk Meelis Jõelähtme matka- ja rattaklubi 02:37:53 258 607
388 1268 Müür Ringo 02:37:54 259 606
389 587 Karu Olav Ida Politseiprefektuur 02:37:57 43 605
390 1201 Malderis Kalvis Salaspils/Zirini 02:38:05 260 604
391 540 Reinik Vello 02:38:06 261 603
392 1114 Järve Marek 02:38:08 262 602
393 1251 Tamm Tõiv 02:38:19 15 601
394 311 Mõis Jüri 02:38:30 7 600
395 385 Paat Rein Võru 02:38:31 263 599
396 601 Valma Andrus Subaru - Mariine Auto 02:38:32 264 598
397 538 Lippur Bruno 02:38:32 265 597
398 517 Viira Veiko Rattaportaal.net 02:38:34 266 596
399 541 Leppik Viljar Trassid 02:38:41 267 595
400 362 Nõmmisto Jaanus Paralepa 02:38:41 268 594
401 543 Vassus Raul Riumar 02:38:43 269 593
402 1036 Moorast Tõnu Sundstrand Team II 02:38:47 32 592
403 898 Sotnikova Diana Kesko Agro IV 02:38:47 6 591
404 968 Kaasik Illar Sundstrand Team II 02:38:57 16 590
405 473 Sammel Koit Cosmos Race 02:39:04 44 589
406 464 Kabonen Tiit 02:39:06 17 588
407 286 Rumberg Tambet Arctic Sport Club II 02:39:07 270 587
408 1058 Linkov Steven ROK 02:39:08 271 586
409 669 Romanovskis Janis Team IKSKILE 02:39:10 33 585
410 529 Piire Aare 02:39:11 272 584
411 1108 Klampe Indrek Võru Biathlon 02:39:16 273 583
412 627 Irik Rein Cosmos Race 02:39:17 18 582
413 449 Rikka Tarmo Uniprint 02:39:19 274 581
414 487 Koppel Mart Sangar 02:39:31 275 580
415 1175 Riismaa Hanno 02:39:33 276 579
416 645 Posti Veiko ETK Maksimarket 3 02:39:33 277 578
417 700 Kuusk Anti Püha Loomaaed II 02:39:39 45 577
418 1115 Pihlap Raimond TÜSK 02:39:54 34 576
419 433 Karu Alar Ida Politseiprefektuur 02:39:58 278 575
420 393 Alttoa Risto Mapri Projekt 02:39:59 279 574
421 460 Vunder Timo Spordiklubi Rakke 02:40:09 280 573
422 512 Kallais Ats rulluisuklubi abec 02:40:18 281 572
423 135 Baranovskis Guntars CBM/Smiltene I 02:40:19 282 571
424 1170 Simberg Priit 02:40:21 283 570
425 501 Rassadkin Kalle Julgestuspolitsei 02:40:21 284 569
426 461 Nikopensius Janos 02:40:22 285 568
427 401 Uba Tarmo Elion 1 02:40:29 286 567
428 630 Ilves Ago Väike-Maarja RSK 02:40:43 46 566
429 581 Kotsin Marek SlaM 02:40:51 287 565
430 459 Angerma Meelis SEB Fondid 02:40:52 288 564
431 368 Matvejeva Jana Vargamäe 02:40:55 2 563
432 438 Meri Martin 02:40:56 289 562
433 560 Piliste Jaan Alas Kuul 02:41:05 290 561
434 1172 Klesmann Villu 02:41:08 291 560
435 634 Albri Kalev x-sport 02:41:09 292 559
436 594 Luht Villu 02:41:10 47 558
437 1125 Kooskora Toomas 02:41:11 8 557
438 577 Vaivars Gints Läti 02:41:16 19 556
439 578 Abel Andrus Tõrva Kännud 02:41:19 48 555
440 715 Arumägi Anti 02:41:22 27 554
441 535 Leppik Janec HVSK 02:41:25 293 553
442 439 Heinmaa Henri SILBERAUTO 02:41:28 294 552
443 495 Viidemann Mati Vennad-Dahl II 02:41:29 20 551
444 485 Jaaksoo Urmas acuma sport 02:41:31 21 550
445 355 Kuus Märt Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 02:41:36 295 549
446 516 Lukmann Riivo Väike-Maarja RSK 02:41:41 296 548
447 609 Kaar Meelis HAWAII EXPRESS Võru 02:41:44 297 547
448 445 Morel Ülar 02:41:49 298 546
449 615 Ojasaar Kalmer 02:41:53 299 545
450 641 Purins Janis 02:41:55 3 544
451 559 Küttis Sven ILOPRINT Team 02:41:55 49 543
452 1089 Pärnik Jüri AREAL team 02:41:59 50 542
453 1218 Liivak Janno Elva suusaklubi 02:42:00 300 541
454 588 Nikolajev Raul Harju Elekter 02:42:00 301 540
455 413 Laurson Mati 02:42:02 51 539
456 633 Kändmaa Kaido 02:42:02 302 538
457 614 Kirikall Kaupo 02:42:06 303 537
458 657 Raidma Rainer 02:42:19 304 536
459 440 Jaanimets Age velo clubbers team 02:42:21 7 535
460 417 Voolaid Peeter UPM Otepää Vineeritehas 02:42:24 9 534
461 595 Venelaine Margus LSF Pronoking Team 02:42:27 305 533
462 455 Shteinbergs Ints Salaspils/Zirini 02:42:31 306 532
463 584 Kukk Aivo 02:42:32 10 531
464 514 Valgerist Allan Trassid 02:42:37 307 530
465 590 Ojalaid Andres Vennad-Dahl III 02:42:40 308 529
466 561 Tähiste Tarmo 02:42:44 309 528
467 636 Birnbaum Erki Püha Loomaaed II 02:42:45 310 527
468 262 Vaitmaa Rainer Sundstrand Team I 02:42:45 28 526
469 251 Peenema Reijo Sundstrand Team II 02:42:45 35 525
470 570 Valem Kalle rsk sportkunda 02:42:45 311 524
471 656 Siitam Peep EOMap - Eesti Teejuht 02:42:46 52 523
472 1152 Olle Kert 02:42:53 312 522
473 1129 Roosaare Märt 02:42:54 36 521
474 513 Kuljus Ülo Haanja Rattaklubi Kerekunnu 02:43:00 11 520
475 649 Raudsepp Rando Võru 02:43:09 313 519
476 602 Jõekäär Madis 02:43:14 29 518
477 653 Lacis Andrejs Läti 02:43:21 22 517
478 566 Raudsepp Marje Kesko Agro II 02:43:26 3 516
479 629 Küünal Jaan 02:43:37 23 515
480 596 Metspalu Martin 02:43:40 314 514
481 611 Nõmm Andrus 02:43:41 315 513
482 651 Pärnik Tea AREAL team 02:43:50 4 512
483 655 Osijärv Toomas Cosmos Fun 02:43:53 53 511
484 494 Kangilaski Taivo EE SK I - Vanad Kalad 02:43:58 316 510
485 442 Rool Margus Hansura Racing Team 02:44:05 317 509
486 786 Mäe Meelis Kesko Agro III 02:44:11 318 508
487 640 Nõmmik Jaanus 02:44:14 319 507
488 211 Kand Peeter Bosch 02:44:18 320 506
489 548 Tõnso Veiko 02:44:19 321 505
490 378 Jõekäär Märt 02:44:21 54 504
491 425 Keel Kätlin RAKKE24h/Nordkalk 02:44:25 5 503
492 510 Kõue Aarne 02:44:38 24 502
493 840 Roosve Raigo Tabasalu 02:44:40 25 501
494 1118 Helves Herki Viljandi Rattaklubi 02:44:54 322 500
495 565 Rikka Raimo ILOPRINT Team 02:44:56 323 499
496 534 Salk Rene 02:44:59 324 498
497 672 Pruuel Ando 02:45:13 55 497
498 471 Nõmm Kalev Assa-Kesoro II 02:45:14 56 496
499 453 Põder Marju Cosmos Team I 02:45:29 8 495
500 503 Jõgi Jaan 02:45:34 4 494
‹‹ Back
Elva EEC2007
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Elion Estonian Cup 2007 Rattasportlase sooduskaart
alexela sooduskaart EEC2007
peasponsor
Elion EEC 2007
MB banner EEC 2007
ELION ESTONIAN CUP 2007
EEC 2007
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS