estenglv
WAP version
Login form
RSS
Felix asub rattasporti toetama 02.03.2012 (1)
Algaval suvel hakkab Filter Maanteekarikasarja etappide ning Fakto Auto Tallinna Rahvasõiduga kaasas käima Felix toitlustamisala. Just säärase koostöölepingu sõlmisid MTÜ Aerobike Cycling ...
44 km
99 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 19 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Pandivere 22. Rattaralli (Filter MNT 3.etapp)
Aeg 10.06.2012
Koht Lääne-Virumaa, Väike-Maarja EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Pikk distants 99km (3 ringi: 35,5km + 28 km + 35,5 km)
Lühike distants 44km (1 ringi: 44km)
Korraldaja MTÜ Väike-Maarja Valla Rahvaspordiklubi, Ants Rikberg, +372 529 0745, ants.pk@v-maarja.ee
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 7 Kivistik Kristen 2:23:31 1
2 10 Suur Ivo Nissan-ProShop Team 2:23:31 1
3 4 Räim Mihkel Viiking 1 2:23:31 2
4 26 Jalakas Siim Sportland Cycling Team 2:23:31 3
5 3 Nõmmela Aksel CFC I 2:23:31 2
6 88 Aia Karlo Pärnu Kalev SK 2:23:32 4
7 91 Jõgi Villu Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:23:33 5
8 17 Matt Jörgen Viiking 1 2:23:34 6
9 86 Puntso Endrik Viiking 1 2:23:34 7
10 43 Oolo Kristjan Peloton2 2:23:38 8
11 16 Palm Tõnno A&T SPORT TEAM 2:23:38 1
12 54 Neemela Kristian Peloton2 2:23:39 9
13 99 Prous Priit Nissan-ProShop Team 2:23:40 10
14 90 Jõessar Janari-Joel Raplamaa rattaklubi KOMO 2:24:18 11
15 282 Laanemaa Kristjan 2:24:27 1
16 2 Valvas Vahur Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:25:39 2
17 9 Nisu Oskar CFC I 2:25:40 3
18 741 Rannama Indrek Viiking 1 2:25:40 3
19 15 Kopli Tarmo Hawaii Express Lenksupael 2:27:29 4
20 676 Soon Kevin Viiking 3 2:27:29 12
21 53 Kelk Kristjan CFC II 2:27:33 13
22 55 Redi Kaarel TÜ ASK i poisid I 2:27:42 4
23 97 Paas Markus Viljandi Rattaklubi I 2:28:20 14
24 93 Kirsipuu Toomas 2:28:20 2
25 71 Kargu Oskari Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:28:20 5
26 47 Johanson Raimo Harju AB / KJK 2:28:21 5
27 35 Alamaa Siim-Erik Harju AB / KJK 2:28:21 15
28 809 Olivson Sergei 2:28:23 3
29 11 Sepa Sander Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:28:28 16
30 546 Kalf Steven Viiking 3 2:28:35 6
31 24 Öpik Oliver Nissan-ProShop Team 2:29:21 6
32 82 Karu Allar Peloton1 2:29:22 17
33 338 Toots Valdis DÜNAMO1 2:29:23 4
34 33 Ints Kalev Peloton2 2:29:33 7
35 818 Kokk Kaspar 2:29:34 8
36 87 Mäoma Silver TÜ ASK i poisid I 2:29:34 7
37 602 Kivioja Raimo 2:29:35 18
38 810 Vist Kalev 2:29:38 5
39 83 Asavi Andrus Spordipartner - Balti Teras 2:29:38 9
40 58 Salumäe Priit Hawaii Express Piduriklots 2:29:39 10
41 173 Reedi Peip Peloton2 2:29:39 6
42 19 Linkgreim Jaanus E-BIKE/CAMPAGNOLO 2:29:40 7
43 327 Saamere Tanel 2:29:40 8
44 75 Suurpere Arvi A Le Coq 2:29:40 9
45 860 Schumann Riivo 2:29:40 11
46 39 Riismaa Timo Spordipartner - Balti Teras 2:29:40 12
47 205 Kivil Peep 2:29:41 13
48 61 Vahtra Vahur TÜ ASK i poisid I 2:29:41 8
49 197 Neemela Kurmo DÜNAMO1 2:29:41 10
50 13 Elberg Ainar Investment Agency-Jõhvi SK I 2:29:41 9
51 56 Rist Liisi Hawaii Express Lenksupael 2:29:41 1
52 617 Lauk Karl-Patrick 2:29:41 1
53 25 Kuldmäe Toivo Püha Loomaaed I 2:29:41 11
54 59 Mikson Margus Sportland Cycling Team 2:29:41 14
55 18 Välk Martti Viljandi Rattaklubi I 2:29:42 19
56 52 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi I 2:29:42 10
57 38 Alesmaa Martti Raplamaa rattaklubi KOMO 2:29:42 20
58 141 Leidt Meelis Peloton3 2:29:47 12
59 37 Laas Martin Rein Taaramäe Rattaklubi I 2:29:49 21
60 22 Puhm Steven Rein Taaramäe Rattaklubi IV 2:29:49 22
61 96 Maasing Sander Peloton1 2:29:58 23
62 875 Puhm Reigo 2:29:58 15
63 579 Ever Riho velo clubbers 2:30:56 13
64 863 Kullimaa Karel 2:31:43 24
65 512 Saavik Siim 2:32:39 11
66 659 Põldma Mirko 2:33:42 16
67 199 Pikkuus Aavo-Patrick Rein Taaramäe Rattaklubi II 2:33:43 25
68 122 Rattur Rajko 2:33:45 17
69 686 Tarassov Igor xcsport.eu 2:33:45 14
70 294 Ruse Margus Sparta I 2:33:50 18
71 276 Koolmeister Siim Spordipartner - Balti Teras 2:33:51 26
72 62 Ando Indrek Spordipartner - Balti Teras 2:33:53 19
73 557 Kivistik Gert 2:38:17 12
74 109 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi II 2:38:18 2
75 125 Vosman Ekke-Kaur Harju AB / KJK II 2:38:18 3
76 34 Vilipson Marko Peloton2 2:38:19 1
77 328 Saar Raido Sportland Cycling Team 2:38:22 27
78 144 Kalm Keijo Sparta I 2:38:24 13
79 69 Lauk Andres Viiking 2 2:38:24 15
80 36 Antoniak Marek Spordipartner - Balti Teras 2:38:27 16
81 535 Rohtmets Argo 2:38:29 20
82 801 Kasenõmm Priit Tartu SK Velo 3 2:38:30 21
83 673 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:38:39 28
84 48 Lagenõmm Aivar E-BIKE/CAMPAGNOLO 2:38:50 17
85 111 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi II 2:38:50 4
86 145 Koort Tauno 2:38:53 18
87 175 Saar Tõnis 2:38:53 14
88 57 Rubenis Normunds Beiteni 2:38:54 19
89 256 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke 2:38:54 29
90 159 Pallas Helari Spordipartner II 2:38:54 22
91 798 Sirvel Margus 2:38:57 23
92 29 Kalm Toomas Sparta I 2:42:35 20
93 72 Lõiv Paul Tartu SK Velo 1 2:42:38 21
94 344 Vendelin Mart-Anton 2:42:38 5
95 128 Rist Daisi Harju AB / KJK II 2:42:39 2
96 217 Uusen Tarvi 2:42:39 22
97 597 Kelk Kaarel CFC II 2:42:39 15
98 236 Kurgjärv Jaanika Rein Taaramäe Rattaklubi IV 2:42:39 3
99 580 Fazõlov Maksim xcsport.eu 2:42:39 24
100 698 Vaikmäe Fredy Rein Taaramäe Rattaklubi II 2:42:40 16
101 270 Juss Jannar 2:42:40 6
102 156 Kiipus Hannes Rein Taaramäe Rattaklubi IV 2:42:40 25
103 237 Kovanen Karol 2:42:40 26
104 302 Merisalu Margus Tartu SK Velo 2 2:42:40 2
105 123 Maranik Marek TÜ ASK i poisid V 2:42:40 27
106 639 Nurmsalu Rain 2:42:40 23
107 279 Kuldmäe Aivo 2:42:40 24
108 800 Leigri Mehis 2:42:40 30
109 165 Kukk Aivo Sparta I 2:42:40 3
110 84 Vilipõld Kristjan Harju AB / KJK 2:42:40 31
111 323 Reedo Valdeko 2:42:41 32
112 127 Volmer Raul 2:42:41 7
113 154 Hunt Aivar 2:42:41 25
114 158 Tähepõld Jannar DÜNAMO2 2:42:41 28
115 652 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2:42:41 29
116 168 Lainevee Ivika 2:42:41 4
117 213 Peenema Reijo TÜ ASKi poisid IV 2:42:41 33
118 308 Melder Sergei Rein Taaramäe Rattaklubi II 2:42:42 17
119 161 Arak Anti A&T SPORT TEAM 2:42:42 30
120 169 Kaasik Margus 2:42:42 26
121 147 Beljajev Vladimir Tartu SK Velo 2 2:42:42 27
122 137 Parmask Peeter Tartu SK Velo 1 2:42:42 4
123 117 Katin Vladimir Tartu SK Velo 2 2:42:42 5
124 497 Pungar Rainer 2:42:42 31
125 265 Heinsar Hardi Valga Rattaklubi 2:42:42 28
126 866 Altma Andres 2:42:42 29
127 214 Kollo Tiit FILTER 2:42:43 30
128 351 Ottender Sten-Erik 2:42:43 8
129 155 Ribelus Kalle DÜNAMO2 2:42:44 31
130 689 Toome Roland 2:42:44 32
131 218 Kupp Alar 2:42:45 18
132 806 Hion Lars-Erik Tartu SK Velo 1 2:42:47 32
133 135 Tillemann Taikki 2:42:48 33
134 336 Tomingas Rando 2:42:49 9
135 651 Sildvee Märt 2:42:49 34
136 182 Grabbi Toomas Glamox 2:42:51 35
137 70 Randver Sander Harju AB / KJK 2:42:53 19
138 683 Talviste Tanel 2:42:54 36
139 332 Neeme Virgo 2:42:58 33
140 129 Nõlvik Lasse Sportland Cycling Team 2:43:07 37
141 163 Vasilis Donalds Beiteni 2:43:12 6
142 51 Dedov Peeter A&T SPORT TEAM 2:43:33 38
143 146 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:50:42 39
144 837 Veltbach Risto 2:51:21 34
145 233 Vare Priit 2:51:54 40
146 315 Ohmann Erki Raadio Uuno Cycling Team 2:51:56 41
147 696 Uusen Hindrik 2:51:59 42
148 120 Kotkas Marko Eesti Posti Spordiklubi 2:52:05 43
149 262 Dreimann Kaido 2:52:06 44
150 313 Novitski Kristjan 2:52:06 35
151 222 Koll Pirje Peloton4 2:52:06 1
152 240 Puusepp Karlis Glamox 2:52:07 45
153 189 Linkgreim Margus E-BIKE/CAMPAGNOLO 2:52:07 34
154 166 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:52:07 35
155 621 Liivamägi Toomas 2:52:07 36
156 171 Lang Tea Tartu SK Velo 2 2:52:07 2
157 325 Reinberk Aldar 2:52:07 46
158 187 Reinik Vello 2:52:08 36
159 740 Härmatis Risto 2:52:08 37
160 257 Antson Hans Markus 2:52:08 20
161 737 Põlts Heiki 2:52:08 37
162 780 Kõiv Arvo 2:52:08 38
163 838 Vidder Kristjan 2:52:09 38
164 768 Jörgensen Sören Rhiger 2:52:09 39
165 207 Hunt Toomas 2:52:09 40
166 180 Klaar Alari 2:52:09 47
167 266 Jalakas Aksel 2:52:09 41
168 829 Steinburg Greete 2:52:09 5
169 238 Minski Jan 2:52:09 48
170 305 Luur Ervin 2:52:10 7
171 832 Tiisvend Jaanus 2:52:10 49
172 186 Paas Andres 2:52:10 42
173 118 Kond Kuido 2:52:11 43
174 224 Kivistik Kaido 2:52:11 44
175 242 Veidemann Marko CFC III 2:52:11 39
176 304 Luha Raul 2:52:11 50
177 151 Mölder Heinar 2:52:12 45
178 244 Vainikka Aleks 2:52:30 46
179 215 Lepik Sirje TÜ ASKi poisid III 2:53:08 1
180 373 Toom Reio Viljandi Rattaklubi II 2:53:09 10
181 220 Port Kristjan 2:53:09 8
182 704 Vähi Erkki Tartu SK Velo 3 2:53:14 40
183 594 Karjamets Karmo 2:54:39 41
184 283 Lahtvee Daniel 2:55:46 21
185 190 Arulaan Sten 3:03:15 22
186 761 Ebber Andrus 3:03:16 47
187 576 Bagajev Nikolai xcsport.eu 3:03:16 51
188 869 Rammul Risto 3:03:16 52
189 575 Aksel Indrek 3:03:17 42
190 864 Poklonski Freddy 3:03:18 48
191 272 Kasvo Kalle 3:03:19 49
192 226 Rohtma Valdek TÜ ASK i poisid V 3:03:19 53
193 701 Viir Sirli Gustaf Kopparberg 3:03:19 3
194 827 Paas Markko 3:03:20 54
195 537 Jõekäär Märt 3:03:20 50
196 239 Kodasma Marek 3:03:20 55
197 867 Minjajev Martin 3:03:23 56
198 320 Pääsukene Priit 3:06:17 57
199 289 Pletiens Ilgvars Beiteni 3:09:33 9
200 825 Kümnik Jaak 3:09:33 10
201 330 Sistok Alar 3:09:34 51
202 115 Viispert Ando 3:09:34 58
203 830 Sutermäe Urmo 3:09:36 43
204 545 Reissaar Alari TÜ ASKi poisid IV 3:09:36 52
205 268 Joala Aleksandr 3:09:37 53
206 695 Uus Jaan 3:09:37 54
207 750 Altmets Raivo TÜ ASKi poisid II 3:09:50 11
208 831 Suurmägi Marko 3:14:09 59
209 427 Kaasik Andrus 3:15:54 55
210 183 Paulson Marek 3:16:41 44
211 241 Koppelmaa Harri 3:18:07 56
212 316 Oja Sten 3:18:12 45
213 835 Tulf Taago 3:19:46 60
214 477 Pärn Alvar 3:20:43 57
215 873 Härm Margus 3:20:43 61
216 828 Sepp Marika 3:23:40 4
217 303 Lindpere Meelis 3:26:10 46
218 834 Truubon Ülar Glamox 3:26:10 62
219 836 Uusen Margo 3:27:31 58
220 341 Veidemann Toomas 3:27:32 12
221 872 Härm Leo 3:27:32 1
222 251 Sergo Tarmo 3:31:50 63
223 480 Jaomaa Janis 3:34:52 64
224 861 Paulus Robert 3:36:06 13
225 253 Karing Toivo 3:37:27 14
226 629 Meshkova Anastassia 3:38:43 2
227 252 Mahlakas Kalev 3:45:44 59
228 620 Lepik Arvo 3:46:25 15
229 868 Sildvee Tarmo 3:52:45 65
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
, , 19.06.2012 08:36
Miks siia veel tulemusi pole pandud ?
Huviline, , 13.06.2012 13:05
Kas lastesõitude tulemusi ka kuskilt näeb?
madis to janune, , 12.06.2012 10:02
mnt-sõitudel on joogipunktide vajalikkus küsitav. kiirused v.suured ja 2,30-3h saab oma 2 pudeliga sõidetud eks
janune, , 11.06.2012 14:26
joogijagaja joogipunktis oli ka ainult üks mees, ja seegi topsi maha pillas
asd, , 10.06.2012 19:34
Ei ole üldse rahul sellega,et võistlusel oli ainult 2 peldikut-järjekord oli jube pikk ning kui lõpuks kabiini pääsesin tuli välja et paberit ei olnud niiet sai hea 10 minutit tühja passitud ning lõpuks pidi ikka kuhugi metsatukka minema.
Anni, , 09.06.2012 23:44
Stardikad võiks ometi juba üleval olla. Nii kuradima laiseda ei tohiks olla.
Illar, , 08.06.2012 15:41
Miks siia regada ei saa?


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE