estenglv
WAP version
Login form
23km
10km
301 Moved Permanently Date: Sun, 17 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 30. Tartu jooksumaraton
Aeg 13.05.2012
Koht Otepää, Elva EST
Spordiala Jooksmine
Distants

23km

10km 

Korraldaja Klubi Tartu Maraton, Laulupeo 25, Tartu. Tel. +372 742 1644 www.tartumaraton.ee tartumaraton@tartumaraton.ee 
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht N koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Võistl.
kl.
 
1   88 Vallimäe Viljar Tartu 1:16:03 1 M21
2   2 Nikolajev Ilja Harju 1:18:06 2 M21
3   15 Ivanov Ivar Võru 1:20:35 3 M21
4   4 Vulla Elar Lääne-Viru 1:21:05 4 M21
5   8 Paap Hasso Tartu 1:21:42 5 M21
6   11 Pirksaar Margus Tartu 1:22:14 1 M35
7   7 Lillelaid Tõnu Tallinn 1:22:30 6 M21
8   49 Tambur Taavi Rapla 1:23:38 7 M21
9   48 Laur Mikk Võru 1:24:36 8 M21
10   86 Truusalu Jaagup Tartu 1:24:46 9 M21
11   172 Mooses Martin Tartu 1:25:10 10 M21
12   22 Koshelev Deniss Ida-Viru 1:25:23 11 M21
13   5 Tubelis Kaspars Läti 1:26:00 1 M40
14   16 Orm Olari Valga 1:26:11 12 M21
15   20 Roomet Reget Pärnu 1:26:17 13 M21
16   10 Veilberg Ago Lääne-Viru 1:26:25 1 M45
17   31 Ratasepp Rait Tartu 1:26:55 14 M21
18   28 Tärno Indrek Harju 1:26:57 2 M35
19   13 Pallo Rait Tallinn 1:26:58 3 M35
20 1 84 Talts Evelin Tallinn 1:26:59 1 N35
21   107 Hannus Sander Tartu 1:27:00 15 M21
22   33 Soo Allar Jõgeva 1:28:02 16 M21
23   102 Piip Kaarel Tartu 1:28:24 17 M21
24   18 Subi Rivo Viljandi 1:28:26 4 M35
25   34 Jaht Valdur Tartu 1:28:42 18 M21
26   104 Piirimäe Pärtel Tartu 1:28:48 2 M40
27   956 Tiirats Tauno Tartu 1:28:52 19 M21
28   134 Selgis Jürgen Põlva 1:28:56 1 M20
29   35 Simson Priit Tallinn 1:29:09 5 M35
30   101 Kannel Tanel Harju 1:29:12 6 M35
31   23 Sagaja Martin Harju 1:29:16 20 M21
32   19 Hussar Aimar Võru 1:29:31 21 M21
33   25 Luik Lauri Läänemaa 1:29:42 22 M21
34   199 Teppan Vahur Tartu 1:30:09 23 M21
35   1779 Voolaid Raimond Harju 1:30:25 1 M17
36   42 Jaagant Priit Valga 1:30:29 3 M40
37   1982 Zuburs Dainis Läti 1:30:46 4 M40
38   51 Eller Villu Tallinn 1:30:58 2 M20
39   27 Osjamets Madis Saaremaa 1:31:19 24 M21
40   47 Rohtla Urmas Tartu 1:31:33 5 M40
41   30 Kilk Ain Harju 1:31:34 2 M45
42   38 Kuusalu Asko Harju 1:31:43 7 M35
43   41 Hang Tauno Tallinn 1:31:46 8 M35
44   39 Linnus Sander Põlva 1:31:47 25 M21
45   73 Valdmaa Lauri Harju 1:31:54 26 M21
46   186 Tiganik Lauri Harju 1:32:02 9 M35
47   54 Undrest Jaanus Lääne-Viru 1:32:13 10 M35
48   26 Savastver Alar Tallinn 1:32:14 6 M40
49   352 Bakhoff Tamor Pärnu 1:32:17 27 M21
50   37 Bauman Jaanus Lääne-Viru 1:32:21 11 M35
51   6 Nõmm Raivo Viljandi 1:32:24 12 M35
52   40 Sabre Kaupo Põlva 1:32:25 3 M45
53 2 83 Andrejeva Olga Rapla 1:32:26 1 N21
54   68 Laineste Andres Harju 1:32:31 7 M40
55   1485 Suppi Ahti Tallinn 1:32:33 13 M35
56   9 Ailt Priit Tallinn 1:32:34 28 M21
57   36 Pähn Janar Viljandi 1:32:35 14 M35
58   64 Kütt Veiko Tartu 1:32:40 29 M21
59   149 Einsalu Ants Lääne-Viru 1:32:48 1 M50
60   50 Hussar Kaidar Võru 1:32:51 8 M40
61   43 Jakson Ahto Saaremaa 1:33:05 9 M40
62   178 Juursalu Andres Tartu 1:33:20 30 M21
63   629 Kannimäe Taavi Võru 1:33:23 31 M21
64   156 Siht Jüri Viljandi 1:33:25 4 M45
65   260 Taivere Eduard Tartu 1:33:27 15 M35
66   256 Kindel Hanno Tallinn 1:33:30 10 M40
67   60 Lään Christjan Lääne-Viru 1:33:33 16 M35
68   46 Gorba Deniss Läti 1:33:44 11 M40
69   53 Veide Hannes Tartu 1:33:46 17 M35
70   130 Pullerits Priit Tartu 1:33:56 5 M45
71   1791 Siimann Siim Tartu 1:34:00 32 M21
72   1700 Antso Kait Tallinn 1:34:02 33 M21
73   133 Vahkal Kaido Tartu 1:34:06 18 M35
74   44 Kõvatomas Karli Viljandi 1:34:17 34 M21
75   62 Eiger Rein Viljandi 1:34:18 12 M40
76   1981 Ardel Veiko Valga 1:34:28 6 M45
77   135 Kuusik Mait Tartu 1:34:31 13 M40
78   1618 Ilumäe Indrek Harju 1:34:34 35 M21
79   110 Kikkas Karol Tallinn 1:34:42 36 M21
80   126 Nurk Talis Tartu 1:34:47 37 M21
81   282 Sukk Gaspar Tallinn 1:34:50 19 M35
82   111 Mirme Sander Tartu 1:34:53 38 M21
83   168 Reivelt Kalvi Viljandi 1:34:56 14 M40
84   1735 Annilo Mihkel Tallinn 1:34:58 3 M20
85   1560 Pihlakas Olev Rapla 1:34:59 39 M21
86   21 Torim Enno Viljandi 1:35:01 15 M40
87   433 Õun Jaan Tallinn 1:35:09 40 M21
88   175 Peterson Richard Tartu 1:35:19 41 M21
89   66 Orgulas Kaido Tallinn 1:35:28 7 M45
90   177 Kaljurand Urmas Tallinn 1:35:30 2 M50
91   58 Saar Heigo Harju 1:35:38 16 M40
92   231 Reiljan Raul Võru 1:35:39 42 M21
93   124 Truu Janek Tartu 1:35:42 17 M40
94 3 87 Mägi Merill Tallinn 1:35:44 2 N21
95   174 Parve Heikki Tallinn 1:35:50 3 M50
96   17 Vaher Paavo Pärnu 1:36:00 20 M35
97   417 Kanniainen Juha Soome 1:36:02 8 M45
98   146 Kilvits Kalmer Tartu 1:36:08 21 M35
99   108 Roos Indrek Tartu 1:36:09 43 M21
100   72 Lokk Sulev Tallinn 1:36:10 18 M40
101   1906 Tuisk Taavi Saaremaa 1:36:12 22 M35
102   61 Kalmet Tauri Tartu 1:36:25 44 M21
103   1488 Kilki Siim Lääne-Viru 1:36:30 45 M21
104   163 Laasu Arnold Pärnu 1:36:33 4 M50
105   63 Lember Jüri Tartu 1:36:36 19 M40
106   2039 Tilts Valdis Läti 1:36:44 5 M50
107   129 Fjodorov Ain Valga 1:36:46 20 M40
108   185 Siimumäe Margo Harju 1:36:47 9 M45
109   166 Peensalu Aimer Harju 1:36:49 21 M40
110   288 Abner Andre Harju 1:36:51 22 M40
111   161 Kingo Gunnar Tallinn 1:36:53 46 M21
112   350 Klaos Taavi Viljandi 1:37:00 47 M21
113   169 Säkk Janar Harju 1:37:05 48 M21
114   67 Raudik Alo Tartu 1:37:08 23 M40
115   106 Norman Mart Tallinn 1:37:10 24 M40
116   12 Haava Henno Tartu 1:37:17 23 M35
117   143 Paumets Meelis Tartu 1:37:21 24 M35
118   1442 Pallas Robert Harju 1:37:22 49 M21
119   160 Zirk Kunnar Tartu 1:37:24 25 M35
120   103 Saluveer Ago Harju 1:37:30 50 M21
121   132 Tasimov Sergey Ida-Viru 1:37:32 26 M35
122   167 Hiiemäe Andres Tartu 1:37:39 27 M35
123   109 Kempi Antti Tallinn 1:37:48 51 M21
124   69 Luud Aarne Tartu 1:37:51 25 M40
125   181 Joonas Peep Võru 1:37:54 10 M45
126   155 Kallakas Urmo Tallinn 1:37:56 52 M21
127   189 Parmas Martin Tartu 1:38:14 53 M21
128   271 Mõttus Märten Tallinn 1:38:22 54 M21
129   121 Rähn Alar Tartu 1:38:23 55 M21
130   154 Liivamägi Siim Tartu 1:38:23 56 M21
131   1492 Ervin Alar Lääne-Viru 1:38:25 4 M20
132 4 90 Tõnne Grete Jõgeva 1:38:28 3 N21
133   59 Vares Kristjan Viljandi 1:38:28 57 M21
134   1032 Lusis Aigars Läti 1:38:30 6 M50
135   159 Koskaru Meelis Tallinn 1:38:31 28 M35
136   1828 Kannel Alari Harju 1:38:31 11 M45
137   115 Heikkilä Timo Soome 1:38:37 1 M55
138   1156 Hussar Karel Harju 1:38:51 2 M17
139   249 Rei Tarmo Tallinn 1:38:52 26 M40
140   2084 Bõmberg Rain Harju 1:38:53 58 M21
141   286 Krusemann Magnus Tallinn 1:38:56 29 M35
142   220 Hirs Marek Lääne-Viru 1:39:04 59 M21
143   138 Nõmm Meelis Harju 1:39:08 30 M35
144   645 Kiipsaar Raido Tallinn 1:39:18 12 M45
145   399 Kure Kaarel Tartu 1:39:26 60 M21
146   476 Voolaid Veiko Valga 1:39:28 61 M21
147   219 Kaur Margus Tartu 1:39:29 27 M40
148   267 Reimann Jan Tallinn 1:39:30 62 M21
149   1970 Berzins Gatis Läti 1:39:32 63 M21
150   153 Karabelnik Kristjan Tartu 1:39:33 64 M21
151   323 Lillemägi Indrek Põlva 1:39:33 65 M21
152   197 Peterkopf Indrek Tartu 1:39:35 28 M40
153   71 Orav Mark Viljandi 1:39:36 31 M35
154   1775 Pisa Leho Hiiumaa 1:39:45 66 M21
155   139 Kaljuvee Janno Tallinn 1:39:46 29 M40
156   206 Raag Kaupo Tallinn 1:39:54 67 M21
157   2119 Sillaste Ahti Tartu 1:40:01 68 M21
158   224 Leer Janek Võru 1:40:01 32 M35
159   150 Matson Raido Tartu 1:40:02 30 M40
160   117 Suursild Geir Pärnu 1:40:02 5 M20
161   278 Laub Gerd Harju 1:40:04 33 M35
162   216 Raspel Raido Tallinn 1:40:05 13 M45
163   201 Tolmann Indrek Tartu 1:40:14 69 M21
164   205 Schone Kristian Tartu 1:40:15 70 M21
165   2019 Hämäläinen Keio Tallinn 1:40:17 71 M21
166   229 Sildvee Märt Lääne-Viru 1:40:17 72 M21
167   114 Saar Aivar Tallinn 1:40:20 34 M35
168   1334 Kaljumäe Karl Tartu 1:40:25 73 M21
169   118 Erissaar Tõnis Pärnu 1:40:26 74 M21
170   131 Cabulis Peteris Läti 1:40:34 35 M35
171   2092 Raudsepp Raimo Järvamaa 1:40:38 75 M21
172   147 Randmäe Heiki Viljandi 1:40:39 31 M40
173   535 Vihmann Madis Valga 1:40:42 3 M17
174   242 Sisask Valmar Võru 1:40:46 76 M21
175   120 Ilves Teno Läänemaa 1:40:48 36 M35
176   1140 Randmäe Kermo Viljandi 1:40:50 4 M17
177   266 Vakra Villu Saaremaa 1:40:53 77 M21
178   123 Poll Cris Lääne-Viru 1:40:55 78 M21
179   471 Parygin Dmitry Venemaa 1:40:59 37 M35
180   198 Ansko Ilmar Tartu 1:41:08 38 M35
181   632 Türkson Arne Tartu 1:41:12 32 M40
182   338 Saar Maidu Tartu 1:41:15 79 M21
183   250 Miller Mait Tallinn 1:41:18 39 M35
184   279 Kaare Ain Tartu 1:41:19 14 M45
185   2098 Kimask Eduard Tallinn 1:41:25 33 M40
186   183 Tops Jaanus Valga 1:41:26 40 M35
187   230 Mihailov Kaspar Tartu 1:41:29 80 M21
188   128 Kuznetsov Madis Tallinn 1:41:31 41 M35
189   1862 Rell Martti Tartu 1:41:32 6 M20
190   248 Leisalu Tanel Ida-Viru 1:41:37 81 M21
191   347 Lass Risto Pärnu 1:41:37 42 M35
192   363 Orasson Magnar Valga 1:41:38 82 M21
193   1710 Lavrentjev Ivan Tallinn 1:41:46 7 M20
194   321 Karin Peeter Tartu 1:41:47 83 M21
195   410 Mägi Jaanus Ida-Viru 1:41:48 43 M35
196   215 Abiline Alo Tartu 1:41:49 84 M21
197   223 Vaiksaar Mait Tartu 1:41:51 85 M21
198   191 Meier Ergo Tallinn 1:41:53 34 M40
199   1923 Ala Siim Tartu 1:41:55 86 M21
200   545 Kivirüüt Margus Tartu 1:41:57 87 M21
201   217 Kaeramaa Gaido Tartu 1:41:59 35 M40
202   208 Toots Aleksander Tallinn 1:42:03 36 M40
203   372 Männik Ahti Tallinn 1:42:08 88 M21
204   622 Talu Priit Pärnu 1:42:17 37 M40
205   355 Tuur Taavi Tartu 1:42:20 89 M21
206   413 Abner Frank Harju 1:42:20 5 M17
207   542 Valtin Kristo Võru 1:42:22 6 M17
208   1501 Palm Mart Tallinn 1:42:25 90 M21
209   152 Maleva Marco Tartu 1:42:29 15 M45
210   1495 Kamberg Kristofer Erik Harju 1:42:35 7 M17
211   2116 Taivere Artur Tartu 1:42:36 38 M40
212   454 Airik Rain Harju 1:42:37 44 M35
213   569 Ott Mart Tartu 1:42:38 91 M21
214   180 Suurpere Arvi Tartu 1:42:39 39 M40
215   418 Jõepera Assar Harju 1:42:40 45 M35
216 5 339 Teppo Anu Tallinn 1:42:40 4 N21
217   225 Aamisepp Arno Harju 1:42:51 92 M21
218   243 Salundi Kalmer Valga 1:42:52 46 M35
219   438 Anton Arvi Tartu 1:42:53 8 M20
220   226 Liivandi Eero Tallinn 1:42:54 93 M21
221   190 Villo Raul Tallinn 1:42:55 47 M35
222   1770 Viikoja Marek Pärnu 1:42:59 48 M35
223   1719 Viikoja Janek Pärnu 1:42:59 94 M21
224   2021 Raja Aigar Pärnu 1:43:00 95 M21
225   227 Harand Allan Tallinn 1:43:02 49 M35
226   268 Maidre Margus Rapla 1:43:06 96 M21
227   1135 Hiiesalu Taago Tartu 1:43:09 50 M35
228   557 Lauring Karre Tallinn 1:43:09 16 M45
229   415 Keemu Hannes Tartu 1:43:09 97 M21
230   760 Kannike Arnold Tallinn 1:43:11 51 M35
231   385 Kaseväli Mart Tallinn 1:43:11 98 M21
232   284 Toomsalu Andi Tartu 1:43:11 52 M35
233   212 Nestra Jaanus Tallinn 1:43:12 99 M21
234   144 Nöps Antti Tartu 1:43:14 40 M40
235   391 Laidvee Jaanus Tallinn 1:43:15 53 M35
236   1632 Metsapool Janno Järvamaa 1:43:16 100 M21
237   193 Juhanson Indrek Tallinn 1:43:18 17 M45
238   359 Viik Tarvi Läänemaa 1:43:22 54 M35
239 6 202 Kuusik Maie Tallinn 1:43:23 1 N40
240   377 Ellamik Väino Tartu 1:43:24 41 M40
241   1676 Lillipuu Vello Järvamaa 1:43:24 42 M40
242   301 Vana Janek Tartu 1:43:27 43 M40
243   312 Malkus Margus Tartu 1:43:30 55 M35
244   306 Pellja Raivo Tallinn 1:43:32 18 M45
245   337 Aarna Indrek Tallinn 1:43:39 44 M40
246   214 Medijainen Mikk Tartu 1:43:40 101 M21
247   393 Kadajane Erik Viljandi 1:43:40 102 M21
248   333 Dovnar Taavi Tartu 1:43:48 103 M21
249   332 Siimer Martin Tallinn 1:43:51 45 M40
250 7 262 Rooks Pille Rapla 1:43:55 2 N35
251   369 Kerner Madis Tartu 1:44:04 104 M21
252   1864 Himma Markus Tartu 1:44:04 9 M20
253   264 Nurm Peep Tartu 1:44:05 56 M35
254   607 Vallner David Tallinn 1:44:09 57 M35
255   157 Mazurs Ainars Läti 1:44:17 46 M40
256   200 Vink Ahto Võru 1:44:18 47 M40
257   690 Kuusk Indrek Tartu 1:44:19 105 M21
258   1210 Kaljuste Üllar Tartu 1:44:20 48 M40
259   446 Kukk Siim Tallinn 1:44:22 106 M21
260   192 Kuusik Ants Viljandi 1:44:24 1 M60
261   122 Einasto Mart Tartu 1:44:24 49 M40
262   259 Laimets Erki Tallinn 1:44:27 50 M40
263   1883 Jõesaar Enn Tartu 1:44:30 51 M40
264   145 Antoniak Marek Harju 1:44:31 52 M40
265   392 Rõõmussar Raigo Pärnu 1:44:33 107 M21
266   70 Kovaljov Oleg Tallinn 1:44:41 19 M45
267   247 Seppius Margus Viljandi 1:44:42 53 M40
268 8 327 Alnek Karmen Tartu 1:44:42 5 N21
269   335 Tabo Sandor Tartu 1:44:42 54 M40
270   137 Raudik Raimo Tartu 1:44:44 55 M40
271   274 Talvis Tairo Tartu 1:44:46 58 M35
272   116 Tuisk Priit Põlva 1:44:47 108 M21
273   694 Oder Rein Tartu 1:44:48 56 M40
274   221 Kingo Margo Tartu 1:44:58 109 M21
275   263 Linke Martin Pärnu 1:45:03 59 M35
276   162 Raud Gunnar Tartu 1:45:08 60 M35
277   285 Kalbus Hugo Põlva 1:45:09 20 M45
278   269 Seire Indrek Tallinn 1:45:10 57 M40
279   258 Arras Aigar Tartu 1:45:11 58 M40
280   667 Uudeberg Tanel Tallinn 1:45:13 110 M21
281   619 Jänes Endel Jõgeva 1:45:15 111 M21
282   184 Melbardis Dzintars Läti 1:45:15 7 M50
283   245 Lukkats Andres Järvamaa 1:45:17 59 M40
284   397 Jagomägi Teet Tartu 1:45:22 60 M40
285   1445 Sildvee Madis Lääne-Viru 1:45:26 112 M21
286   1616 Lõbu Hendrik Tartu 1:45:28 113 M21
287   1743 Visse Marko Tallinn 1:45:28 114 M21
288   239 Karolin Indrek Põlva 1:45:30 61 M35
289   254 Ilves Tõnu Tartu 1:45:32 21 M45
290   1275 Uustare Ain Tartu 1:45:33 115 M21
291   353 Saluveer Joona Tallinn 1:45:34 116 M21
292   457 Puusepp Risto Tartu 1:45:34 62 M35
293   386 Kenkmann Peeter Tallinn 1:45:36 63 M35
294   370 Koppel Mart Tartu 1:45:36 61 M40
295   689 Loova Ragnar Tartu 1:45:40 117 M21
296   407 Viitkin Aare Võru 1:45:40 22 M45
297   2020 Mererand Rait Harju 1:45:42 118 M21
298   365 Pae Andres Tartu 1:45:43 62 M40
299   402 Eljas Eduard Harju 1:45:48 63 M40
300   375 Pedaste Margus Tartu 1:45:52 64 M35
301   213 Veics Ervins Läti 1:45:52 65 M35
302   173 Rähn Ahto Tartu 1:45:56 119 M21
303   587 Alle Kaur Saaremaa 1:45:57 10 M20
304   272 Jõgeva Toomas Harju 1:45:57 23 M45
305   1566 Terentyev Andrey Venemaa 1:45:59 66 M35
306   290 Vähi Ilmar Tartu 1:46:01 67 M35
307   1133 Daaniel Teet Tartu 1:46:04 68 M35
308   521 Nurk Aare Valga 1:46:05 24 M45
309   320 Tõnstein Andri Harju 1:46:06 69 M35
310   384 Merenäkk Meelis Tartu 1:46:07 70 M35
311   297 Joost Eddi Tallinn 1:46:10 71 M35
312   170 Kendla Taivo Tallinn 1:46:17 72 M35
313   1484 Kask Ats Viljandi 1:46:20 120 M21
314   2133 Niklass Martins Läti 1:46:22 73 M35
315   734 Puhke Marcus Tartu 1:46:23 121 M21
316   1901 Traks Aivo Harju 1:46:24 64 M40
317   490 Hagu Hannes Tartu 1:46:29 74 M35
318   1706 Undrest Andrus Tartu 1:46:30 75 M35
319   1637 Merivälja Margus Harju 1:46:30 122 M21
320   681 Mannine Sulo Harju 1:46:34 76 M35
321   336 Lepik Margus Valga 1:46:35 65 M40
322   235 Altmets Heimar Järvamaa 1:46:37 11 M20
323   238 Kookla Eero Tallinn 1:46:39 66 M40
324   292 Paesüld Harles Tallinn 1:46:40 77 M35
325   326 Arvi Mait Tartu 1:46:41 123 M21
326   459 Tootsmann Toomas Põlva 1:46:42 67 M40
327 9 273 Lilleoru Merle Tallinn 1:46:44 3 N35
328   409 Lubi Ain Tartu 1:46:44 78 M35
329   435 Kuusalu Ivo Lääne-Viru 1:46:46 124 M21
330   294 Savi Marti Tartu 1:46:50 79 M35
331   311 Kukk Raido Saaremaa 1:46:52 80 M35
332   1541 Saitta Alessandro Itaalia 1:46:54 68 M40
333   207 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 1:46:55 69 M40
334   329 Liiva Henri Tartu 1:46:56 125 M21
335 10 499 Sauga Mari Harju 1:46:56 2 N40
336   1815 Gröön Janar Viljandi 1:46:57 126 M21
337   194 Pihlak Sander Tallinn 1:46:58 127 M21
338   441 Ponder Neeme Viljandi 1:46:59 8 M50
339   1868 Talves Anti Tallinn 1:46:59 81 M35
340 11 486 Ilves Elin Tartu 1:47:01 1 N45
341   287 Eller Eik Tallinn 1:47:05 2 M55
342   1658 Laurits Hardi Tartu 1:47:05 128 M21
343   196 Ehrstein Reimo Tallinn 1:47:06 82 M35
344   1546 Orason Toomas Tartu 1:47:08 129 M21
345   1728 Allekõrs Erkki Tallinn 1:47:10 83 M35
346   494 Tammemäe Kaupo Viljandi 1:47:12 8 M17
347   452 Merenäkk Mait Tallinn 1:47:13 130 M21
348 12 716 Lemberg Anneken Harju 1:47:16 4 N35
349   712 Tilk Arne Põlva 1:47:18 70 M40
350   251 Kiiranen Kalle Tartu 1:47:20 3 M55
351 13 591 Tulp Tiia Rapla 1:47:25 2 N45
352   860 Aigro Marek Tartu 1:47:29 71 M40
353   1513 Saad Joosep Võru 1:47:29 131 M21
354   483 Kärema Ago Tallinn 1:47:31 72 M40
355   1031 Kattai Roman Tartu 1:47:32 25 M45
356   478 Liin Urmas Järvamaa 1:47:33 84 M35
357   240 Univer Neeme Viljandi 1:47:36 85 M35
358   374 Lukka Mait Soome 1:47:38 132 M21
359   2026 Tamm Eerik Tallinn 1:47:39 26 M45
360   261 Tsirp Priit Tartu 1:47:39 133 M21
361   356 Säre Andres Tartu 1:47:40 86 M35
362   1935 Prants Janno Võru 1:47:40 87 M35
363   346 Zukovits Heiti Harju 1:47:41 88 M35
364   295 Hein Avo Tallinn 1:47:41 73 M40
365   296 Lilienthal Marko Tallinn 1:47:41 27 M45
366   1796 Pärnat Üllar Pärnu 1:47:42 134 M21
367   1528 Veeret Andreas Tartu 1:47:45 135 M21
368   304 Semjonov Timur Tartu 1:47:49 136 M21
369   1774 Bachaus Arno Tartu 1:47:50 137 M21
370   246 Kulbin Andres Tartu 1:47:51 74 M40
371   488 Zirnask Mario Tartu 1:47:54 138 M21
372   1134 Kull Jüri Tartu 1:47:56 28 M45
373   481 Laasma Martin Tallinn 1:47:58 89 M35
374   643 Nõmmiste Sulev Tartu 1:47:58 75 M40
375   411 Telling Juhan Läänemaa 1:47:59 29 M45
376   253 Kuhi Rainer Hiiumaa 1:47:59 90 M35
377   561 Tomp Lauri Tallinn 1:48:00 139 M21
378 14 164 Tamm Maris Tartu 1:48:01 6 N21
379 15 307 Bernat Galina Tallinn 1:48:05 1 N50
380   237 Toss Kaarel Viljandi 1:48:05 2 M60
381   305 Smirnov Anatoly Venemaa 1:48:05 76 M40
382   315 Atonen Meelis Tallinn 1:48:06 30 M45
383   531 Sopp Andero Pärnu 1:48:11 140 M21
384   574 Tupits Arsi Tartu 1:48:13 141 M21
385   1847 Uusen Tarvi Tartu 1:48:13 31 M45
386   1433 Kiudma Tarvo Tartu 1:48:14 32 M45
387   2090 Murumets Peeter Tartu 1:48:15 12 M20
388   241 Greenbaum Marko Tallinn 1:48:17 142 M21
389   228 Leesmäe Jüri Pärnu 1:48:20 1 M65
390   458 Isak Ants Tartu 1:48:24 143 M21
391   804 Vellerind Rain Harju 1:48:25 33 M45
392   1768 Reinpõld Risto Harju 1:48:28 144 M21
393 16 314 Parm Signe Tallinn 1:48:39 7 N21
394   148 Raap Ilmar Lääne-Viru 1:48:40 77 M40
395   658 Peterson Kristo Valga 1:48:43 145 M21
396   310 Jagomägi Jaan Tartu 1:48:44 91 M35
397   1694 Loosaar Vahur Põlva 1:48:45 34 M45
398   800 Saluveer Alo Tallinn 1:48:45 92 M35
399   428 Arus Tiit Saaremaa 1:48:50 78 M40
400   303 Kadastu Janar Tartu 1:48:55 146 M21
401   419 Lepasild Raul Tartu 1:48:57 147 M21
402   2058 Kurvits Erko Tartu 1:48:58 148 M21
403   1438 Raudsepp Priit Tallinn 1:48:59 149 M21
404   2131 Kivioja Raimo Lääne-Viru 1:49:01 150 M21
405   395 Pruul Heiki Tallinn 1:49:05 151 M21
406   453 Laur Marko Tartu 1:49:08 152 M21
407   514 Hendrikson Tõnu Võru 1:49:09 93 M35
408   348 Vunk Kalev Tartu 1:49:12 79 M40
409   427 Puusepp Linnar Tallinn 1:49:13 94 M35
410 17 376 Ulp Mare Tallinn 1:49:14 3 N40
411   257 Kirsipuu Avo Harju 1:49:16 35 M45
412   313 Sinelnikov Igor Venemaa 1:49:16 95 M35
413   383 Männa Urmas Tallinn 1:49:19 96 M35
414   423 Mäestu Jarek Tartu 1:49:24 97 M35
415   366 Artel Veiko Tallinn 1:49:28 80 M40
416   669 Nellis Taimo Tallinn 1:49:28 98 M35
417   513 Juurikas Veiko Tartu 1:49:29 153 M21
418   341 Kaljumäe Aivo Harju 1:49:33 81 M40
419   344 Born Illimar Tartu 1:49:35 13 M20
420   644 Mere Madis Saaremaa 1:49:37 82 M40
421   2075 Ulm Kristjan Läänemaa 1:49:37 154 M21
422   444 Jääger Heiki Jõgeva 1:49:38 36 M45
423   432 Saum Märt Tallinn 1:49:40 155 M21
424   1647 Villemson Rainer Põlva 1:49:40 156 M21
425   276 Pärtelpoeg Ingmar Tartu 1:49:44 99 M35
426   318 Juronen Pertti Tartu 1:49:45 157 M21
427   2009 Ründal Timmu Rapla 1:49:50 158 M21
428   633 Toomas Indrek Tartu 1:49:50 159 M21
429   440 Tammsaar Kristjan Tartu 1:49:50 160 M21
430   1457 Viese Meelis Tallinn 1:49:52 100 M35
431   302 Karja Tiit Harju 1:49:55 83 M40
432   283 Miina Heino Tartu 1:49:56 37 M45
433   672 Suursaar Ülo Tallinn 1:49:57 9 M50
434   1977 Lubi Vallo-Peedu Pärnu 1:49:58 38 M45
435   322 Drake Roberts Läti 1:49:59 4 M55
436   394 Kallas Mati Viljandi 1:50:00 10 M50
437   522 Alumaa Alar Harju 1:50:01 101 M35
438   448 Heinlo Andrus Tartu 1:50:01 84 M40
439   1659 Ehasalu Erkki Tartu 1:50:03 161 M21
440   666 Volt Ivo Tallinn 1:50:03 85 M40
441   464 Urb Jaanus Harju 1:50:04 162 M21
442   512 Kaasik-Aaslav Henri Hiiumaa 1:50:08 86 M40
443   543 Skepast Peeter Harju 1:50:10 87 M40
444   527 Lopsik Priit Tallinn 1:50:15 163 M21
445   505 Erm Jaanus Pärnu 1:50:17 164 M21
446   422 Joonasson Raul Tartu 1:50:20 102 M35
447   1983 Pulles Marten Valga 1:50:22 9 M17
448   578 Reigo Erko Tallinn 1:50:22 103 M35
449   404 Hanni Rene Harju 1:50:24 165 M21
450   660 Rull Hendrik Tartu 1:50:25 10 M17
451   497 Krilovs Ringo Ida-Viru 1:50:31 166 M21
452   451 Treier Toomas Põlva 1:50:33 88 M40
453   291 Reponen Risko Tartu 1:50:33 89 M40
454   330 Bleive Ahti Põlva 1:50:35 39 M45
455   479 Kukk Ergo Tartu 1:50:37 11 M17
456   325 Ojaveer Ott Tartu 1:50:39 40 M45
457   324 Tenisson Vaido Jõgeva 1:50:41 41 M45
458   343 Vilu Uku Tartu 1:50:42 90 M40
459   24 Kaar Alar Viljandi 1:50:43 167 M21
460   298 Hanga Knut Harju 1:50:43 91 M40
461   165 Kink Ilmar Tartu 1:50:44 92 M40
462   879 Vahesaar Heigo-Elmar Tartu 1:50:46 12 M17
463   1652 Kalames Vladislav Valga 1:50:49 13 M17
464   1517 Kiuru Lauri Valga 1:50:52 168 M21
465   498 Kapp Tarvo Harju 1:50:55 93 M40
466   1797 Puust Laurits Pärnu 1:50:56 169 M21
467 18 414 Sild Kersti Tartu 1:50:56 8 N21
468   396 Soodla Guido Tartu 1:51:01 42 M45
469   1642 Teder Rinaldo Valga 1:51:02 170 M21
470   671 Ellervee Toomas Tartu 1:51:04 11 M50
471   331 Luik Mart Tallinn 1:51:05 94 M40
472   439 Tiit Aarne Tartu 1:51:07 104 M35
473   280 Kirikall Kaupo Harju 1:51:07 95 M40
474   795 Jaago Urmas Tallinn 1:51:08 43 M45
475   1191 Mõttus Henri Tartu 1:51:10 14 M17
476   412 Kivila Dag Pärnu 1:51:14 44 M45
477   360 Kopliste Antti Saaremaa 1:51:17 45 M45
478   345 Tamm Tanel Saaremaa 1:51:19 171 M21
479   567 Soovik Jüri Viljandi 1:51:21 12 M50
480   892 Mägi Marek Valga 1:51:23 96 M40
481   127 Tigas Kaido Harju 1:51:23 105 M35
482   1780 Rodygin Alexander Venemaa 1:51:24 46 M45
483   1692 Tõll Marko Tallinn 1:51:25 172 M21
484   281 Priks Hanno Valga 1:51:31 47 M45
485   1855 Teder Ago Tallinn 1:51:33 48 M45
486   508 Keskküla Pärtel Tallinn 1:51:34 106 M35
487   576 Savisikk Kristjan Tallinn 1:51:35 173 M21
488   539 Teras Indrek Tallinn 1:51:36 107 M35
489   1671 Türna Siim Tartu 1:51:42 174 M21
490   1164 Sikka Mikk Tartu 1:51:44 175 M21
491   357 Kriisa Kaido Jõgeva 1:51:45 97 M40
492   534 Musting Aksel Tallinn 1:51:48 13 M50
493   429 Laius Ott Tartu 1:51:51 176 M21
494   309 Saat Urmas Tallinn 1:51:52 49 M45
495   1559 Tammeleht Mihkel Lääne-Viru 1:51:53 108 M35
496   1587 Miller Argo Tallinn 1:51:55 177 M21
497 19 502 Muru Merike Harju 1:51:56 3 N45
498   1772 Peets Ago Tartu 1:51:57 178 M21
499   504 Möldre Kert Valga 1:51:57 98 M40
500   367 Värk Rene Tallinn 1:51:58 109 M35
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
täielik mats, , 29.05.2012 10:26
tra, ma ei või kellegi tegematta tööd taluda...
kõva, , 26.05.2012 00:04
Aitäh Arnole, aga mõeldud siiski ainult SPORTINFO andmebaasi.
arno, , 25.05.2012 13:55
Siin on väga detailsed tulemused- http://engine.koduleht.net/templates/championchip/files/mdl_files.php/23km_splits.html
kõva(eriti) jooksumees, , 25.05.2012 11:58
Tulevad tulemused või ei???????????????????????
jooksja, , 24.05.2012 20:34
Millal tulemused SPORTINFO andmebaasi jõuavad?
mart, , 16.05.2012 08:23
Jumal tänatud, et vähemalt MAKU on alati vinks-vonks ja hoolitsetud - tal jooksu ajal isegi meigikott kaasas (nii igaks-juhuks, kui peaks fotograafi nägema) ! Aga tõsisemalt - ega saa jooksu ajal ei mõtle, kas ja kuidas pühid - kui ei sega, las olla ...
maku, , 15.05.2012 22:14
mis teema selle tati pühkimisega suu pealt(piltidelt vaatan) on, kas tõesti pole aega käega üle tõmmata??????????
JOOKSJA, , 15.05.2012 21:13
Tänud, Tom!
Tom, , 15.05.2012 09:03
JOOKSJA - enamus ("ametlike") fotograafide pildid lähevadki sportfotosse üles - Grete Grüger, Tarmo Haud jpt. Ardo Säks vist sinna ei pane, temal on oma leht www.vabaaeg.eu. Varu natuke kannatust, galerii aina täieneb. Korraldajatega pole piltidel mingit seost, fotod kuuluvad ikka fotograafidele.
Ilme, , 15.05.2012 08:05
Priidule,olen saanud nii head kui ka jama suppi,see oli keskmine ja arvan samuti nagu zepp,võta oma supp järgmine kord kaasa siis pole vaja vinguda et jama oli.Edu ja jaksu järgmisteks kordadeks,naudi sporti ja vingu vähem.Teema lõpetatud!


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE