estenglv
WAP version
Login form
RSS
Algab registreerimine 83. Suurjooksule ümber Viljandi järve 29.01.2012 (0)
6. veebruaril algab registreerimine Eesti vanimale traditsioonilisele spordivõistlusele- 83. Suurjooksule ümber Viljandi järve. Eelregistreerimine toimub nagu varasematelgi aastatel nii ...
Viljandi Suurjooks - 12 km /esialgsed/
Viljandi Suurjooks - 12 km kepikõnd /tähestikuline, esialgsed/
301 Moved Permanently Date: Thu, 20 Jul 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
83. Suurjooks Ümber Viljandi Järve
Vaata ka 2014 2013 2011 2010 2009 
Aeg 01.05.2012
Koht Viljandi EST
Spordiala Jooksmine
Distants 12 km jooks 12:00
12 km kepikõnd 12:15
Korraldaja Viljandimaa Spordiliit, www.viljandimaa.ee/jarvejooks  
 
• STARDINIMEKIRI 2012 • TAGASIVAADE 2011
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
1 3 Kits Keio EMÜ SK 00:36:57 1 Diploma
2 47 Sokolov Aleksei 00:37:06 2 Diploma
3 4 Vallimäe Viljar Sportkeskus.ee 00:37:32 3 Diploma
4 78 Veselov Aleksey 00:37:47 4 Diploma
5 1 Püi Taivo Sportkeskus.ee 00:37:54 5 Diploma
6 48 Aristov Dmitri 00:38:06 6 Diploma
7 37 Kivikas Kenny TÜASK 00:38:18 7 Diploma
8 5 Nikolajev Ilja 00:38:45 8 Diploma
9 6 Vulla Elar Rakvere KJK ViKe 00:39:12 9 Diploma
10 31 Õiglane Jan EMÜ SK 00:39:50 10 Diploma
11 17 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 00:39:53 11 Diploma
12 36 Andersson Mart TÜASK 00:40:24 12 Diploma
13 7 Tambur Taavi Stamina SK 00:40:27 13 Diploma
14 9 Jõesoo Argo EMÜ SK 00:40:39 14 Diploma
15 35 Mitt Raido Tartu SS Kalev 00:40:46 15 Diploma
16 19 Koselev Deniss TÜASK 00:40:50 16 Diploma
17 12 Reinsalu Kristo Stamina SK 00:41:01 1 Diploma
18 49 Truusalu Jaagup TÜASK 00:41:18 17 Diploma
19 14 Vaine Heinar VAK Staier 00:41:20 18 Diploma
20 10 Miljand Karl-Rauno EMÜ SK 00:41:24 19 Diploma
21 109 Laur Mikk KJK Lõunalõvi 00:41:25 20 Diploma
22 54 Matisons Aigars MARATONA KLUBS 00:41:26 1 Diploma
23 2167 Vahtra Ago 00:41:43 21 Diploma
24 110 Kase Kaur 00:41:46 22 Diploma
25 187 Juhkov Janar Sportkeskus.ee 00:41:52 23 Diploma
26 8 Paap Hasso TÜASK 00:41:59 24 Diploma
27 2777 Nõmm Marek EKJ SK 00:42:09 25 Diploma
28 56 Salla Raimo Türi Jõu esindaja 00:42:11 26 Diploma
29 62 Veilberg Meelis Tamsalu jõud 00:42:13 1 Diploma
30 2856 Sõnajalg Ats KEK RSK 00:42:14 27 Diploma
31 84 Kais Ülari VAK Staier 00:42:17 28 Diploma
32 69 Veilberg Ago SK West Sport 00:42:25 1 Diploma
33 51 Nõmm Raivo VAK Staier 00:42:29 2 Diploma
34 33 Sillang Heinrich Sportkeskus.ee 00:42:30 29 Diploma
35 224 Alla Raivo Elujooks 00:42:32 30 Diploma
36 1876 Mooses Martin Jooksmine.ee 00:42:37 31 Diploma
37 15 Reinart Rauno KJK Järvala 00:42:37 32 Diploma
38 90 Pavlov Ulvar 00:42:39 2 Diploma
39 16 Vaher Vladimir Stamina SK 00:42:41 33 Diploma
40 99 Piirsalu Meelis SIDEPATALJON 00:42:42 3 Diploma
41 61 Sambla Avo VAK Staier 00:42:46 34 Diploma
42 66 Terehhov German "SK""MITS""" 00:42:47 2 Diploma
43 76 Hvalõnski Roman SIDEPATALJON 00:42:51 35 Diploma
44 13 Põldre Urmas 00:42:53 3 Diploma
45 57 Kilki Ergo KJK Vike 00:42:53 3 Diploma
46 2438 Saetha Morten 00:42:55 36 Diploma
47 105 Mäe Karl SK Altius 00:43:00 1 Diploma
48 60 Orm Olari 00:43:07 37 Diploma
49 43 Talts Evelin Stamina SK 00:43:15 1 Diploma
50 64 Subi Rivo VAK Staier 00:43:16 4 Diploma
51 81 Roomet Reget Pärnumaa Spordiliit 00:43:21 38 Diploma
52 145 Mikk Silver TriSmile 00:43:28 39 Diploma
53 95 Soo Allar 00:43:30 40 Diploma
54 2848 Litvin Jevgeni KJK Kalev Sillamäe 00:43:31 41 Diploma
55 65 Sagaja Martin Eesti Raudtee Spordiklubi 00:43:32 42 Diploma
56 72 Linn Andi Viljandi VAK 00:43:32 4 Diploma
57 74 Pallo Rait Swedbank 00:43:35 5 Diploma
58 70 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 00:43:38 4 Diploma
59 91 Ratasepp Rait TriSmile 00:43:40 43 Diploma
60 168 Virgla Sander KJS Sakala 00:43:43 44 Diploma
61 2808 Mäe Tambet MTÜ Teenindus 00:43:47 45 Diploma
62 32 Simpson Martin Sportkeskus.ee 00:43:48 46 Diploma
63 52 Jänes Jaan Jänese jooksukool 00:43:50 47 Diploma
64 2734 Mai Janar Saare Dolomiit 00:43:52 48 Diploma
65 94 Krievans Artis PÄdu nav 00:43:57 6 Diploma
66 50 Priks Keijo VAK Staier Viljandi 00:44:03 49 Diploma
67 82 Teteris Janis A2 00:44:04 7 Diploma
68 87 Sepp Innar JK Sarma Saaremaa 00:44:06 5 Diploma
69 77 Hussar Aimar Kündja Spordiklubi 00:44:08 50 Diploma
70 80 Zuburs Dainis MARATONA KLUBS 00:44:09 5 Diploma
71 2568 Osmucnieks Gundars Metron SK 00:44:12 2 Diploma
72 1774 Piirimäe Pärtel Suusahullud 00:44:15 6 Diploma
73 79 Afanasjev Viktor 00:44:16 6 Diploma
74 67 Vaher Andrus VAK Staier 00:44:24 51 Diploma
75 86 Osjamets Madis AS Maves 00:44:24 52 Diploma
76 96 Jaaska Allan-Peeter Stamina SK 00:44:24 7 Diploma
77 199 Heinmann Rauno 00:44:28 53 Diploma
78 75 Zunda Antis Mežmalas MTB 00:44:29 3 Diploma
79 131 Valter Marko Jooksupartner 00:44:30 8 Diploma
80 101 Kuusalu Asko Vanamõisa Suusaklubi 00:44:34 9 Diploma
81 134 Kilki Taavi KJK Vike/ Ööjooks-adidas team 00:44:36 2 Diploma
82 120 Tammemäe Joosep viljandi sukl 00:44:36 54 Diploma
83 2736 Tiirats Tauno Ok Ilves 00:44:36 55 Diploma
84 92 Laineste Andres Stamina SK 00:44:39 8 Diploma
85 456 Voolaid Raimond 00:44:42 3 Diploma
86 45 Mätas Egle TÜASK 00:44:42 1 Diploma
87 102 Aasmäe Meelis Sakala Biathlon 00:44:51 9 Diploma
88 2980 Meri Martin Tristore 00:44:52 56 Diploma
89 108 Treimuth Meelis KJK Lõunalõvi 00:44:57 10 Diploma
90 59 Kallaste Jaanus SK Rada Kolgaküla 00:44:59 57 Diploma
91 158 Kõvatomas Karli 00:44:59 58 Diploma
92 89 Savastver Alar Stamina SK 00:45:00 11 Diploma
93 104 Rammo Matt 00:45:03 59 Diploma
94 112 Rohtla Urmas 00:45:06 12 Diploma
95 55 Morozov Nikolai Kõrgem Sõjakool 00:45:09 60 Diploma
96 156 Vitsut Mihkel Viljandi Aerutamisklubi 00:45:09 61 Diploma
97 2359 Undrest Jaanus Eesti Posti Spordiklubi 00:45:09 10 Diploma
98 122 Eller Villu 00:45:10 62 Diploma
99 211 Hussar Karel Kündja Spordiklubi 00:45:12 4 Diploma
100 1823 Pedak Jaanus 00:45:13 7 Diploma
101 2871 Juhanson Ain Alar Trismile 00:45:15 11 Diploma
102 111 Kala Taavi Ääsmäe 00:45:16 63 Diploma
103 346 Vasser Daniel VKÜ 00:45:21 64 Diploma
104 118 Ardel Veiko SK Beavers 00:45:24 8 Diploma
105 2009 Kozinets Aleksander Kalev Sillamäe 00:45:26 5 Diploma
106 125 Einasto Mart 00:45:28 13 Diploma
107 127 Chirkov Valery Idritsa 00:45:32 4 Diploma
108 116 Tilga Kajar 00:45:33 9 Diploma
109 73 Helemäe Erki 00:45:37 12 Diploma
110 106 Kibuspuu Tiit VAK Staier 00:45:38 10 Diploma
111 18 Dzjuba Ilja Stamina SK 00:45:38 65 Diploma
112 132 Kasekamp Andrus 00:45:39 13 Diploma
113 22 Andrejeva Olga Stamina SK 00:45:39 2 Diploma
114 166 Hang Tauno 00:45:40 14 Diploma
115 2475 Alvre Joonas Tuulekad 00:45:40 66 Diploma
116 364 Kindel Hanno FB Jooksmine 00:45:41 14 Diploma
117 97 Kallak Jaan Saarepeedi SPKL 00:45:48 67 Diploma
118 157 Valdmaa Lauri 00:45:49 68 Diploma
119 129 Norman Mart ELAK 00:45:50 15 Diploma
120 124 Lerme Ritvars M 42 00:45:50 15 Diploma
121 2844 Allase Olavi KJK Järvala 00:45:59 69 Diploma
122 126 Gorba Deniss tripower.lv triathlon team 00:46:00 16 Diploma
123 2431 Randman Priit SK Metsasõbrad 00:46:04 70 Diploma
124 123 Saar Heigo Spordiselts 00:46:07 17 Diploma
125 140 Hussar Kaidar Kündja Spordiklubi 00:46:08 18 Diploma
126 296 Sune Andres 00:46:08 5 Diploma
127 2010 Salinin Anton Kalev Sillamäe 00:46:13 6 Diploma
128 21 Luik Liina TÜASK 00:46:15 3 Diploma
129 339 Ehala Andres VAK Staier 00:46:18 71 Diploma
130 117 Lään Christjan FB Jooksmine 00:46:19 16 Diploma
131 85 Klaos Taavi 00:46:19 72 Diploma
132 2849 Tippi Bert TÜASK 00:46:20 73 Diploma
133 88 Torim Enno VAK Staier 00:46:21 19 Diploma
134 2038 Lelov Andres 00:46:23 17 Diploma
135 24 Kivioja Kaidi Rakvere KJK Vike 00:46:27 4 Diploma
136 355 Puusild Kristjan Elujooks 00:46:34 74 Diploma
137 185 Mänd Rait Elioni Spordiklubi 00:46:36 75 Diploma
138 142 Hein Heigo Läänemaa KJK 00:46:37 18 Diploma
139 115 Teder Martin 00:46:40 76 Diploma
140 149 Enok Marek Fauni Kaubanduse OÜ 00:46:43 77 Diploma
141 107 Vares Kristjan Vak Staier 00:46:44 78 Diploma
142 121 Raantse Rannar 00:46:44 19 Diploma
143 179 Reivelt Kalvi VAK Staier 00:46:45 20 Diploma
144 146 Vahkal Kaido FB Jooksmine 00:46:47 20 Diploma
145 100 Järvi Esko 00:46:50 79 Diploma
146 136 Parve Heikki 00:46:51 6 Diploma
147 269 Duberg Vaidor Sk Walketa 00:46:53 80 Diploma
148 167 Kalnins Tomass Metroons/Valmiera 00:46:57 7 Diploma
149 2753 Moisar Markko Team Moisar 00:47:00 81 Diploma
150 207 Truu Timo Vastseliina SPKL 00:47:04 8 Diploma
151 2197 Maiste Tarmo TSK Joosu 00:47:07 21 Diploma
152 164 Lokk Sulev Stamina SK 00:47:11 21 Diploma
153 133 Eiger Rein Noortekoondis 00:47:12 22 Diploma
154 227 Rattas Raido 00:47:16 82 Diploma
155 251 Randmäe Kermo Viljandi SK/sõudmine 00:47:19 1 Diploma
156 390 Villems Viljar 00:47:20 83 Diploma
157 25 Luik Lily TÜASK 00:47:20 5 Diploma
158 2128 Kilki Siim KJK Vike 00:47:22 84 Diploma
159 2748 Põlluste Risto Vike 00:47:24 9 Diploma
160 150 Orav Mark 00:47:24 22 Diploma
161 175 Nurk Talis 00:47:27 85 Diploma
162 1751 Roletsky Heiki Logica 00:47:28 23 Diploma
163 2812 Keskpaik Kert Sparta 00:47:31 86 Diploma
164 44 Mägi Merill Stamina SK 00:47:33 6 Diploma
165 1808 Kaljurand Urmas Stamina SK 00:47:33 7 Diploma
166 141 Orgulas Kaido 00:47:38 11 Diploma
167 177 Kallakas Urmo Ernst & Young 00:47:40 87 Diploma
168 2794 Mäe Mehis Pärnumaa Spordiliit 00:47:41 88 Diploma
169 38 Tõnne Grete EMÜ SK 00:47:42 7 Diploma
170 370 Tammoja Andrus R-Klubi 00:47:43 12 Diploma
171 210 Vetevoog Kaido Stamina SK 00:47:45 24 Diploma
172 2034 Piip Kaarel 00:47:47 89 Diploma
173 308 Zirk Kunnar TriSmile 00:47:51 25 Diploma
174 1664 Lang Tanel 00:47:54 10 Diploma
175 203 Tiislär Kaido Jakob Westholmi Gümnaasium 00:47:55 26 Diploma
176 174 Siht Jüri VAK Staier 00:47:55 13 Diploma
177 2906 Kempi Antti Red Moto 00:47:58 90 Diploma
178 173 Siimumäe Margo Estonian Ultrarunners team 00:48:00 14 Diploma
179 288 Tarum Janelle Stamina SK 00:48:00 8 Diploma
180 2694 Gromov Viktor Pskov Ski Team 00:48:00 8 Diploma
181 186 Laasu Arnold SK Saarde 00:48:01 9 Diploma
182 147 Rähn Alar 00:48:02 91 Diploma
183 178 Nõmm Meelis 00:48:02 27 Diploma
184 215 Tiiksaar Aaro 5xA 00:48:02 92 Diploma
185 29 Tambet Priit VAK Staier 00:48:02 23 Diploma
186 1817 Einsalu Ants Albe Team 00:48:08 10 Diploma
187 1682 Salmijanov Deniss SK SILBOXING 00:48:09 1 Diploma
188 294 Rohelpuu Enno SK Võhma 00:48:10 24 Diploma
189 26 Arro Liis Grete Stamina SK 00:48:13 9 Diploma
190 2972 Maas Elmer Liviko 00:48:13 25 Diploma
191 198 Tikva Indrek Albe Team 00:48:17 26 Diploma
192 128 Lepiste Raimond Kehtna MTK 00:48:18 93 Diploma
193 154 Kingo Gunnar Westline Team 00:48:19 94 Diploma
194 354 Kalmus Martin MTÜ RLM 00:48:19 95 Diploma
195 315 Männik Kristjan Helmes 00:48:24 96 Diploma
196 260 Parygin Dmitry Pskov Ski Team 00:48:25 28 Diploma
197 2031 Põdra Mikk 00:48:29 97 Diploma
198 1999 Zlobin Veniamin Logica 00:48:31 29 Diploma
199 162 Klaasimäe Tarvo Insenerehitus 00:48:33 98 Diploma
200 138 Aboltins Ilgvars 00:48:34 1 Diploma
201 270 Heile Ott-Jaanus SPKL Saarepeedi 00:48:35 2 Diploma
202 242 Metsva Mart 00:48:38 99 Diploma
203 359 Valerts Andris MARATONA KLUBS 00:48:38 27 Diploma
204 1763 Khramkov Nikita KJK Kalev Sillamäe 00:48:39 3 Diploma
205 148 Luts Marek SK Maret-Sport 00:48:39 28 Diploma
206 2872 Sukk Gaspar Trismile 00:48:40 30 Diploma
207 2850 Maran Tarvo SK Albe Team 00:48:41 29 Diploma
208 255 Mõttus Märten 00:48:42 100 Diploma
209 282 Rajando Kristjan Didriksons 1913 00:48:43 31 Diploma
210 137 Tomingas Indrek SIDEPATALJON 00:48:43 101 Diploma
211 214 Mazurs Ainars 00:48:44 30 Diploma
212 233 Kiisler Aivar TSK Joosu 00:48:46 31 Diploma
213 220 Joonas Peep Private Project 00:48:47 15 Diploma
214 2648 Pikkor Rauno Aloha Surf 00:48:49 102 Diploma
215 229 Juus Aivar TÖÖSTUSPROJEKT 00:48:49 32 Diploma
216 244 Säkk Janar 00:48:49 103 Diploma
217 257 Paumets Meelis Suusahullud 00:48:54 33 Diploma
218 266 Vaiksaar Mait 00:48:55 104 Diploma
219 155 Tomingas Joonas Läänemaa KJK 00:48:58 105 Diploma
220 2847 Pavlovski Roman Läänemaa KJK 00:48:58 106 Diploma
221 212 Leisalu Tanel Yksikyritaja.org 00:48:58 107 Diploma
222 441 Kiipsaar Raido 00:49:02 16 Diploma
223 261 Nassar Oskar Eesti Post SK 00:49:03 108 Diploma
224 103 Paris Olav VAK STAIER 00:49:06 109 Diploma
225 301 Mardla Tõnu Viljandi päästjad 00:49:07 111 Diploma
226 2467 Veelain Karli CFC Jaak Mae Suusakool 00:49:07 110 Diploma
227 1907 Kooser Mart 00:49:08 34 Diploma
228 176 Veermäe Martin 00:49:10 32 Diploma
229 240 Raag Kaupo velo clubbers 00:49:11 112 Diploma
230 161 Ervin Alar Nõmme SPKL 00:49:11 113 Diploma
231 39 Nevolihhin Kelly Rakvere KJK Vike 00:49:12 10 Diploma
232 271 Talts Ain 00:49:13 114 Diploma
233 222 Kõvatomas Taavi 00:49:13 115 Diploma
234 278 Seppius Margus 00:49:14 33 Diploma
235 182 Sild Reio Viljandi Suusaklubi 00:49:16 11 Diploma
236 1713 Kandi Reivo 00:49:17 116 Diploma
237 381 Koppel Bill-Gabriel 00:49:19 4 Diploma
238 2506 Tõnström Enari KJS Sakala 00:49:20 12 Diploma
239 191 Narmont Donatas JOOKSJA 00:49:22 17 Diploma
240 1591 Tubilis Taavi Audentese SK 00:49:23 117 Diploma
241 135 Pärnat Üllar Pärnumaa Spordiliit 00:49:23 118 Diploma
242 284 Stolfot Ivo 00:49:24 35 Diploma
243 2048 Bulina Julia Kalev Sillamae 00:49:24 11 Diploma
244 144 Ionov Andrei KJK Kalev Sillamäe 00:49:24 119 Diploma
245 218 Atonen Marek VAK Staier 00:49:26 36 Diploma
246 2901 Mäe Vahur Pärnumaa Spordiliit 00:49:27 2 Diploma
247 232 Mäe Vahur Pärnumaa Spordiliit 00:49:31 120 Diploma
248 468 Sarnik Tavo 00:49:32 121 Diploma
249 356 Peterkopf Indrek 00:49:33 34 Diploma
250 239 Kurik Kristjan 00:49:34 37 Diploma
251 151 Vaher Anneli 00:49:35 12 Diploma
252 1652 Voormansik Kaupo LSF PT 00:49:37 122 Diploma
253 200 Vait Indrek harku sõudespinning 00:49:38 123 Diploma
254 440 Türkson Arne Suusahullud 00:49:38 35 Diploma
255 477 Pisa Leho 00:49:38 124 Diploma
256 1810 Tamme Tarvo Läänemaa KJK 00:49:38 125 Diploma
257 2801 Reiljan Raul Kõrgem Sõjakool 00:49:39 126 Diploma
258 678 Kamberg Kristofer Erik 00:49:43 5 Diploma
259 201 Maleva Marco 00:49:44 18 Diploma
260 1997 Standzenieks Märcis MARATONA KLUBS 00:49:45 36 Diploma
261 247 Kümnik Kaarel 00:49:46 127 Diploma
262 1698 Lavrentjev Ivan T28A Spordikubi 00:49:48 128 Diploma
263 238 Abner Andre Uniprint/Stamina SK 00:49:48 37 Diploma
264 407 Muzikante Baiba MARATONA KLUBS 00:49:50 13 Diploma
265 2845 Volt Martin Valgamaa SL 00:49:54 13 Diploma
266 2331 Gaim Grete OTI SPKL/ ZAHKNA TEAM 00:49:54 14 Diploma
267 395 Gröön Janar ECOKYTE.EE 00:49:54 129 Diploma
268 330 Randna Taavo Eesti Energia SK 00:49:57 130 Diploma
269 234 Luht Raivo 00:49:59 11 Diploma
270 268 Arike Aivar Estonian Ultrarunners Team 00:49:59 19 Diploma
271 337 Dovnar Taavi FB Jooksmine 00:50:00 131 Diploma
272 279 Ruul Rünno Elioni Spordiklubi 00:50:00 38 Diploma
273 2846 Neithal Alari Läänemaa KJK 00:50:01 132 Diploma
274 1966 Juursalu Andres Suusahullud 00:50:05 133 Diploma
275 188 Vanamets Janek 00:50:05 39 Diploma
276 228 Randmäe Heiki 00:50:05 40 Diploma
277 184 Nöps Antti TÜSK 00:50:06 41 Diploma
278 1765 Annilo Mihkel 00:50:06 134 Diploma
279 193 Ilves Teno Läänemaa KJK 00:50:06 38 Diploma
280 341 Riimaa Mati Kulukaubandus 00:50:07 20 Diploma
281 189 Kuznetsov Madis 00:50:12 39 Diploma
282 217 Tomp Märt Staier 00:50:12 12 Diploma
283 338 Kadajane Erik 00:50:13 135 Diploma
284 2481 Anton Arvi 00:50:15 136 Diploma
285 219 Lass Risto SK Saarde 00:50:16 40 Diploma
286 143 Väli Jürgo 00:50:16 137 Diploma
287 466 Sisask Valmar 00:50:16 138 Diploma
288 258 Pääru Priit 00:50:18 42 Diploma
289 181 Lääts Viktor 00:50:18 1 Diploma
290 1217 Rink Meelis SK Viljandi Jokker 00:50:19 41 Diploma
291 2384 Thomson Patric Joan Viljandi SK/sõudmine 00:50:21 14 Diploma
292 1853 Luhakooder Rasmus 00:50:21 139 Diploma
293 2778 Lillsoo Tarmo Team Mahe 00:50:23 42 Diploma
294 190 Seppel Andres 00:50:24 140 Diploma
295 309 Lehtla Kadri Sparta 00:50:26 15 Diploma
296 230 Kookla Eero Jooksupartner 00:50:26 43 Diploma
297 299 Niinemaa Kristjan 00:50:29 43 Diploma
298 235 Karelson Tõnu Viljandi Suusaklubi 00:50:30 21 Diploma
299 475 Kuusk Indrek 00:50:31 141 Diploma
300 280 Kaur Margus 00:50:31 44 Diploma
301 264 Kostrov Roman Pskov Ski Team 00:50:31 45 Diploma
302 289 Kalvi Margus 00:50:33 46 Diploma
303 293 Olev Tanel 00:50:33 142 Diploma
304 318 Nestra Jaanus 00:50:34 143 Diploma
305 2353 Kaljumäe Karl 00:50:34 144 Diploma
306 1752 Laimets Erki 00:50:35 47 Diploma
307 2930 Schmidt Kaarel Viru SK 00:50:35 2 Diploma
308 245 Lillipuu Vello VAK Staier 00:50:36 48 Diploma
309 321 Peedu Agris 00:50:39 145 Diploma
310 2159 Kallas Kaarel 00:50:42 146 Diploma
311 2520 Pekk Tõnu GAFM Space Club 00:50:42 44 Diploma
312 172 Mõnjam Ain Viljandi Aken ja Uks 00:50:43 13 Diploma
313 225 Raap Ilmar meie 00:50:43 49 Diploma
314 353 Caklis Raitis 00:50:44 147 Diploma
315 2226 Part Siim Albu 00:50:47 148 Diploma
316 306 Markvart Riho 00:50:48 15 Diploma
317 509 Keskküla Karol 00:50:48 45 Diploma
318 311 Miller Mait Vanamõisa Suusaklubi 00:50:48 46 Diploma
319 313 Arras Aigar 00:50:49 50 Diploma
320 590 Mihailov Kaspar 00:50:53 149 Diploma
321 205 Kooskora Kristo 00:50:55 150 Diploma
322 192 Kuusik Ants VAK Staier 00:50:55 3 Diploma
323 394 Saaremäe Sten 00:50:56 151 Diploma
324 800 Ain Romet 00:50:56 6 Diploma
325 419 Nöps Andres TÜSK 00:50:58 7 Diploma
326 41 Teppo Anu Sportkeskus.ee 00:50:58 16 Diploma
327 559 Ojaots Aigar 00:50:59 47 Diploma
328 196 Salla Marek Türi Jõud 00:51:03 152 Diploma
329 3063 Soosaar Marti 00:51:03 48 Diploma
330 772 Abner Frank Uniprint/Jaak Mae Suusakool 00:51:04 153 Diploma
331 250 Arvi Mait 00:51:04 154 Diploma
332 209 Makku Artur 00:51:05 155 Diploma
333 366 Moor Toomas 00:51:06 22 Diploma
334 461 Kutsar Taavet Viljandi SK/sõudmine 00:51:06 16 Diploma
335 163 Koop Kalle SK Saarde 00:51:08 23 Diploma
336 333 Ollep Janek SK Saarde 00:51:09 51 Diploma
337 484 Undrest Andrus 00:51:13 49 Diploma
338 1791 Enn Lauri 00:51:14 156 Diploma
339 2950 Närripä Allan Viljandi Taipoksiklubi 00:51:14 157 Diploma
340 1703 Dorosenko Mark "SK""MITŠ""" 00:51:15 8 Diploma
341 63 Kaar Alar VAK Staier 00:51:18 158 Diploma
342 416 Teder Ramo 00:51:18 52 Diploma
343 380 Schmidt Ragnar Stirlitz 00:51:22 159 Diploma
344 312 Kuningas Andres 00:51:23 50 Diploma
345 1214 Martsik Maido SK Viljandi Jokker 00:51:24 51 Diploma
346 329 Metsmägi Andres wesse team 00:51:24 160 Diploma
347 2227 Karama Tarmo 100protsenti Design 00:51:25 52 Diploma
348 587 Pae Markus Rene Nõmme KJK 00:51:25 9 Diploma
349 216 Rähn Ahto 00:51:27 161 Diploma
350 459 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 00:51:27 162 Diploma
351 3031 Vares Timo Staier 00:51:27 163 Diploma
352 3068 Kukk Kaisa Stamina SK 00:51:28 17 Diploma
353 350 Lepiksaar Indrek DeLaval 00:51:31 53 Diploma
354 194 Särev Ain 00:51:31 24 Diploma
355 367 Liivandi Eero G4S SK 00:51:32 164 Diploma
356 3029 Liivamägi Siim Trismile 00:51:32 165 Diploma
357 547 Kimask Eduard JUST DO IT 00:51:32 54 Diploma
358 452 Ermel Jürgen MTÜ RLM 00:51:34 166 Diploma
359 277 Kaju Andres Icebreaker Team 00:51:35 167 Diploma
360 272 Linke Martin 00:51:37 53 Diploma
361 449 Toomik Taavi 00:51:39 168 Diploma
362 578 Karin Peeter SG Glass Estonia SE 00:51:41 169 Diploma
363 283 Haavel Kevin 00:51:43 170 Diploma
364 1883 Reemi Raigo 00:51:43 54 Diploma
365 470 Mauring Siim SK Jõlev 00:51:43 171 Diploma
366 231 Pajur Andrus 00:51:46 14 Diploma
367 502 Vallner David TriSmile 00:51:46 55 Diploma
368 253 Jänes Margus 00:51:47 172 Diploma
369 291 Kuldjärv Rain 00:51:51 173 Diploma
370 243 Toom Toomas Stamina SK 00:51:52 15 Diploma
371 287 Raun Rain 00:51:53 55 Diploma
372 2297 Metsapool Janno 00:51:55 174 Diploma
373 2410 Rätsep Kaspar Korvalliklubi Pärnu/ Pärnu Ühisgümnaasium 00:51:56 17 Diploma
374 276 Kask Ats mul ei ole neid 00:51:56 175 Diploma
375 160 Laimets Jaanus SK Tervis 00:51:57 176 Diploma
376 3067 Kuulmann Rene 00:51:57 56 Diploma
377 71 Kaigas Einar VAK Staier 00:51:58 56 Diploma
378 2884 Arne Sammel VAK Staier 00:52:00 2 Diploma
379 601 Kuuskmäe Raul 00:52:01 57 Diploma
380 2072 Kooser Arthur 00:52:02 10 Diploma
381 345 Kangus Ivar 00:52:04 58 Diploma
382 2634 Kalames Vladislav 00:52:04 11 Diploma
383 554 Vevers Girts Maratona Klubs 00:52:05 57 Diploma
384 414 Põder Kalju 00:52:06 58 Diploma
385 2631 Arro Urmas 00:52:07 59 Diploma
386 248 Kull Erki Avera 00:52:08 60 Diploma
387 379 Unt Toomas KV Logistikakeskus 00:52:09 59 Diploma
388 307 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 00:52:10 25 Diploma
389 256 Vellerind Rain Estonian Ultrarunners Team 00:52:11 26 Diploma
390 265 Välba Tarvo DHL 00:52:13 177 Diploma
391 2051 Antalainen Lauri Advisio OÜ 00:52:14 178 Diploma
392 385 Karilaid Ivo TPMM 00:52:16 60 Diploma
393 444 Arak Andero 00:52:18 179 Diploma
394 331 Juurik Margus TSK Joosu 00:52:18 61 Diploma
395 1919 Voolaid Veiko Otepää Kehakultuurikollektiiv 00:52:19 180 Diploma
396 2941 Parmas Martin 00:52:20 181 Diploma
397 388 Bolduzev Viktor Pskov Ski Team 00:52:20 16 Diploma
398 1734 Volens Urmas 00:52:21 61 Diploma
399 1836 Pärnassalu Toomas "SS ""Marathon" 00:52:22 62 Diploma
400 465 Himma Martin Tamsalu AO SUKL 00:52:22 3 Diploma
401 479 Lepik Margus TriSmile 00:52:22 63 Diploma
402 553 Tsirp Priit TriSmile 00:52:24 182 Diploma
403 3054 Hõbe Tarmo 00:52:26 183 Diploma
404 2868 Dubrovski Jan EMT 00:52:26 184 Diploma
405 327 Kukk Meelis SK Jõulu 00:52:27 17 Diploma
406 170 Kurik Hendrik 00:52:27 185 Diploma
407 349 Karolin Indrek 00:52:27 62 Diploma
408 846 Merivälja Margus 00:52:29 186 Diploma
409 1778 Liivak Hannes 00:52:29 63 Diploma
410 2672 Ott Mart Trismile 00:52:30 187 Diploma
411 399 Aas Andres 00:52:30 64 Diploma
412 322 Tammemäe Kaupo VILJANDI SUKL 00:52:30 18 Diploma
413 319 Teder Ago Piimameister Otto SK 00:52:32 27 Diploma
414 797 Basov Kermo VAK Staier 00:52:32 19 Diploma
415 924 Kukk Raido Lopetijukud 00:52:32 65 Diploma
416 606 Petraudze Andre 00:52:35 188 Diploma
417 249 Valdmaa Rein 00:52:36 18 Diploma
418 292 Vassus Indrek 00:52:36 189 Diploma
419 159 Roosimägi Allan RSK Jõhvikas 00:52:37 190 Diploma
420 401 Ardel Johanna SK Beavers 00:52:38 1 Diploma
421 358 Hollo Janno Joosu klubi 00:52:38 64 Diploma
422 423 Alliksaar Joonas 00:52:39 12 Diploma
423 400 Alamets Ülari 00:52:39 28 Diploma
424 659 Kuuskla Priit SK Aaspere 00:52:39 191 Diploma
425 300 Vassus Raul 00:52:39 66 Diploma
426 2810 Nilk Andrus JOOKSJA 00:52:40 19 Diploma
427 323 Guzas Eivinas 00:52:41 192 Diploma
428 332 Ilves Tõnu 00:52:41 29 Diploma
429 237 Kuslap Kaarel Viljandi Sõudeklubi 00:52:42 193 Diploma
430 472 Liivand Sven 00:52:45 194 Diploma
431 982 Ratt Alvar Ülenurme suusaklubi 00:52:46 4 Diploma
432 415 Järve Alo 00:52:48 67 Diploma
433 2471 Roosaar Vahur 00:52:50 68 Diploma
434 2851 Lõiv Janika SK Beavers 00:52:51 18 Diploma
435 254 Schmidt Arnold SK Saarde 00:52:51 3 Diploma
436 368 Nuka Innar 00:52:53 195 Diploma
437 262 Univer Neeme 00:52:53 69 Diploma
438 427 Toss Karel 00:52:54 20 Diploma
439 386 Printsmann Ardi 00:52:54 65 Diploma
440 375 Paesüld Harles Hansa SK 00:52:55 70 Diploma
441 2612 Tõnismäe Marek Vanamõisa suusaklubi 00:52:56 71 Diploma
442 1969 Kirsipuu Riho Audentese Spordiklubi 00:52:58 13 Diploma
443 443 Malmre Mallor Keskkond & Partnerid 00:52:59 72 Diploma
444 842 Mihkelson Ain Hansa SK 00:53:00 73 Diploma
445 467 Laagus Tarmo Print Best 00:53:00 74 Diploma
446 619 Kerno Kaimar 00:53:01 196 Diploma
447 40 Soots Viivi-Anne Sportkeskus.ee 00:53:02 1 Diploma
448 503 Filatov Kalmer 00:53:03 66 Diploma
449 1069 Suslov Mihhail Kalev Sillamae 00:53:03 5 Diploma
450 267 Ignatenko Igor SK SAARDE 00:53:04 67 Diploma
451 363 Telling Juhan JK HERMES 00:53:06 30 Diploma
452 357 Artel Veiko 00:53:08 68 Diploma
453 383 Meiesaar Marek Viljandi Sõudeklubi 00:53:08 197 Diploma
454 585 Puust Laurits Sõudeklubi Pärnu 00:53:08 198 Diploma
455 1912 Bondars Nauris 00:53:11 21 Diploma
456 644 Kenkmann Peeter FA! 00:53:14 75 Diploma
457 1793 Piir Jürgen 00:53:15 199 Diploma
458 369 Jõemets Aivo Team30+ 00:53:16 69 Diploma
459 310 Praks Teet 00:53:16 200 Diploma
460 2016 Savtsenko Ksenia Kalev Sillamäe 00:53:18 2 Diploma
461 489 Sulmeisters Arnis 00:53:19 70 Diploma
462 533 Mäestu Jarek Tartu Inline Team 00:53:22 76 Diploma
463 735 Panov Roman 00:53:22 77 Diploma
464 290 Kiisler Andres TSK Joosu 00:53:23 71 Diploma
465 274 Heinsalu Raul Albe Team 00:53:23 72 Diploma
466 285 Mägi Aimur VAK Staier 00:53:24 201 Diploma
467 507 Koppel Mati Jõgeva SAI 00:53:25 20 Diploma
468 298 Arusoo Urmet 00:53:25 202 Diploma
469 496 Zirnask Mario 00:53:27 203 Diploma
470 304 Mägi Enn stamina 00:53:27 21 Diploma
471 525 Tuur Taavi 00:53:28 204 Diploma
472 303 Sauga Mari 00:53:29 2 Diploma
473 442 Kokk Meelis Ruukki Products, Pärnu 00:53:29 22 Diploma
474 297 Anton Arno 00:53:29 23 Diploma
475 538 Lopsik Priit Hansa SK 00:53:29 205 Diploma
476 387 Õunap Janar 00:53:31 22 Diploma
477 1939 Henn Jürgen 00:53:31 206 Diploma
478 1837 Nurk Aare 00:53:31 31 Diploma
479 570 Uustare Ain 00:53:32 207 Diploma
480 1886 Kiiranen Kalle Tartu Suusaklubi 00:53:32 4 Diploma
481 1677 Barinov Kaarel 00:53:33 208 Diploma
482 518 Kuusk Sander 00:53:34 209 Diploma
483 455 Anton Anti 00:53:36 73 Diploma
484 708 Simagin Ruslan Suusahunt SK 00:53:36 78 Diploma
485 348 Toss Kaarel 00:53:36 4 Diploma
486 485 Nääb Erik Talkur 00:53:37 79 Diploma
487 241 Tinast Toivo 00:53:38 210 Diploma
488 336 Metsma Marko 00:53:38 211 Diploma
489 515 Vaher Annika SJK Sarma 00:53:38 3 Diploma
490 236 Hillep Einar 00:53:39 74 Diploma
491 460 Savi Marti Vahvel SS 00:53:39 80 Diploma
492 574 Ilves Elin 00:53:40 32 Diploma
493 501 Maiste Margus TSK Joosu 00:53:41 81 Diploma
494 498 Õunap Urmas 00:53:41 75 Diploma
495 263 Juurik Martin TSK Joosu 00:53:41 23 Diploma
496 2983 Raudsepp Ole 00:53:42 212 Diploma
497 316 Ritson Jaanus Rulluisuklubi ABEC 00:53:43 76 Diploma
498 486 Eerme Martin 00:53:43 77 Diploma
499 670 Käärd Janek Elujooks 00:53:44 82 Diploma
500 2462 Joce Ludmila MARATONA KLUBS 00:53:45 1 Diploma
501 790 Oranen Peeter 00:53:45 213 Diploma
502 295 Sarap Aivar Tallinna Kaubamaja 00:53:47 78 Diploma
503 402 Ponder Neeme 00:53:47 24 Diploma
504 447 Jänes Urmet 00:53:47 83 Diploma
505 614 Vahesaar Tauri-Viljar 00:53:49 214 Diploma
506 382 Suurmägi Marko 00:53:56 84 Diploma
507 575 Jeeger Timo 00:53:57 215 Diploma
508 417 Eller Eik AS Maves 00:53:57 5 Diploma
509 396 Meidla Arvi 00:53:57 6 Diploma
510 391 Treiberg Andrus Hansa SK 00:53:58 216 Diploma
511 453 Änilane Juhan Viljandi Jalgrattaklubi 00:53:59 5 Diploma
512 2878 Golubenko Arianda Tallinna SS Kalev 00:53:59 1 Diploma
513 607 Põldsaar Paul Tamsalu AO SUKL 00:54:02 85 Diploma
514 2425 Nurk Mirko 00:54:03 217 Diploma
515 2696 Kams Uku SK Aaspere 00:54:04 218 Diploma
516 2011 Borzitski Kirill Kalev Sillamäe 00:54:05 24 Diploma
517 204 Pärnaku Priit Viljandi Sõudeklubi 00:54:07 219 Diploma
518 202 Tammik Taavi Suusaklubi Jõulu 00:54:08 220 Diploma
519 628 Ellervee Toomas OK ILVES 00:54:09 25 Diploma
520 418 Luht Risto 00:54:09 221 Diploma
521 2991 Seire Indrek Kurase Hülged 00:54:11 79 Diploma
522 2260 Opermann Valeri 00:54:11 33 Diploma
523 960 Saetalu Andres 00:54:12 25 Diploma
524 645 Saaremäel Indrek 00:54:12 86 Diploma
525 435 Sillaots Mart M&A 00:54:13 80 Diploma
526 328 Vilu Uku Stirlitz 00:54:14 81 Diploma
527 1819 Lauring Karre Kuup3 Spordiklubi 00:54:15 34 Diploma
528 1767 Kärema Ago adidas 00:54:18 82 Diploma
529 2419 Tatrik Ivo 21CC Triatloniklubi 00:54:18 87 Diploma
530 374 Vedler Martin 00:54:19 222 Diploma
531 2358 Sooaru Mait Eesti Posti Spordiklubi 00:54:20 83 Diploma
532 514 Kesas Aigar 00:54:22 223 Diploma
533 629 Lepiksaar Egert 00:54:25 6 Diploma
534 2968 Klasen Martin 00:54:26 224 Diploma
535 252 Lukka Simon 00:54:27 26 Diploma
536 926 Jaama Sander 00:54:28 225 Diploma
537 2371 Gross Toomas 00:54:29 84 Diploma
538 314 Mätas Anto SPKL Saarepeedi 00:54:30 226 Diploma
539 2731 Kesküla Urmo Leola 00:54:32 88 Diploma
540 23 Dolmatova Kristina Stamina SK 00:54:33 19 Diploma
541 437 Suursaar Ülo 00:54:34 26 Diploma
542 376 Tuul Harry Äripäeva Spordiklubi 00:54:35 227 Diploma
543 429 Lillemets Kalle 00:54:36 35 Diploma
544 2554 Kivirüüt Margus 00:54:36 228 Diploma
545 550 Vilper Andres 00:54:36 85 Diploma
546 2652 Tapo Meelis 00:54:36 229 Diploma
547 325 Traks Hanno 00:54:37 86 Diploma
548 665 Märtson Marek 00:54:37 230 Diploma
549 286 Priks Hanno VAK Staier Viljandi 00:54:38 36 Diploma
550 360 Raag Toomas Laduks OÜ 00:54:39 231 Diploma
551 2967 Minlibajev Roman 00:54:40 232 Diploma
552 565 Maiste Andrus Springlux 00:54:40 37 Diploma
553 335 Kütt Ats 00:54:40 6 Diploma
554 2140 Karelson Lauri 00:54:41 233 Diploma
555 2447 Petrov Aleksandr 00:54:41 234 Diploma
556 2472 Kukk Kaidi Keir SK Jõulu 00:54:42 2 Diploma
557 206 Sellik Siim 00:54:42 235 Diploma
558 410 Kallas Mati TSK Joosu 00:54:43 27 Diploma
559 630 Pruul Heiki Hansa SK 00:54:43 236 Diploma
560 687 Siimer Kaarel TSK Joosu 00:54:43 27 Diploma
561 221 Villo Raul Kaheksarattalised 00:54:47 89 Diploma
562 1700 Kase Andi 00:54:48 237 Diploma
563 2698 Nagel Karl-Gustav SK Aaspere 00:54:48 28 Diploma
564 365 Saar Janno 00:54:48 238 Diploma
565 532 Piire Aare 00:54:49 87 Diploma
566 576 Teesalu Lembit Mikitamäe Aironmään Klubi 00:54:50 90 Diploma
567 497 Alvre Peeter 00:54:51 28 Diploma
568 3001 Prosin Märt 00:54:51 91 Diploma
569 469 Bernat Galina Stamina SK 00:54:52 1 Diploma
570 2073 Palksaar Mikk 00:54:54 239 Diploma
571 342 Truu Toomas 00:54:54 88 Diploma
572 2581 Nõmm Ardo Mai Squsah 00:54:55 240 Diploma
573 907 Kingo Priit Hansa SK 00:54:55 92 Diploma
574 580 Luts Vahur 00:54:56 29 Diploma
575 2054 Krimm Raido JK Jalgpallihaigla 00:54:56 241 Diploma
576 1974 Vahtra Märt 00:54:59 242 Diploma
577 393 Rencis Edgars VSK Noskrien 00:54:59 243 Diploma
578 2527 Pappel Jaanus 00:54:59 89 Diploma
579 397 Gamzejev Erik Põhjarannik SK 00:55:00 38 Diploma
580 411 Pille Siim 00:55:00 244 Diploma
581 428 Jürgenstein Indrek Stamina SK 00:55:01 39 Diploma
582 492 Ründal Timmu Tartu Ülikool 00:55:01 245 Diploma
583 579 Vinogradov Vladimir T28A Spordikubi 00:55:02 40 Diploma
584 2196 Palmiste Sander TSK Joosu 00:55:02 246 Diploma
585 639 Laos Maarek Viljandi SK/sõudmine 00:55:03 29 Diploma
586 2907 Kempi Kristo Red Moto 00:55:05 247 Diploma
587 2089 Laanemets Meelis 00:55:06 248 Diploma
588 1958 Zvorovski Henn 00:55:06 41 Diploma
589 539 Ulk Alar 00:55:07 7 Diploma
590 28 Lenk Anneli VAK Staier 00:55:09 4 Diploma
591 412 Grigoriev Sergei Kaevanduste Spordiklubi 00:55:10 30 Diploma
592 727 Kaljuvee Kristo 00:55:11 249 Diploma
593 2790 Hunt Innar 00:55:13 250 Diploma
594 482 Teteris Lukass Ogres Slepotaju Klubs 00:55:15 14 Diploma
595 1068 Titov Kirill Kalev Sillamäe 00:55:15 7 Diploma
596 2442 Siimon Silver 00:55:17 251 Diploma
597 909 Kruusamägi Uku 00:55:19 30 Diploma
598 471 Herman Jörgen Movek 00:55:20 93 Diploma
599 712 Pikkor Heiko Kärstna 00:55:20 90 Diploma
600 1944 Oja Joonas Insenerehitus 00:55:21 252 Diploma
601 742 Uha Jüri SPKL Saarepeedi 00:55:22 15 Diploma
602 537 Vaasna Märt 00:55:23 31 Diploma
603 531 Silber Taavi Elva 00:55:23 253 Diploma
604 495 Saluveer Joona Eesti Posti Spordiklubi 00:55:23 254 Diploma
605 2567 Valtass Ivars Metrons SK 00:55:24 91 Diploma
606 476 Univer Indrek 00:55:24 255 Diploma
607 500 Veski Mihkel Rakvere 00:55:24 31 Diploma
608 599 Hummal Erkki 00:55:26 94 Diploma
609 324 Lang Heiki 00:55:26 42 Diploma
610 671 Terestsenkov Aleksei U-Klubi 00:55:27 43 Diploma
611 2069 Rätsepp Rene 00:55:28 256 Diploma
612 2104 Martino Marco 00:55:29 257 Diploma
613 490 Kaasla Alan 00:55:30 92 Diploma
614 302 Sootalu Tiit 00:55:31 44 Diploma
615 740 Olt Andrus FUJITSU 00:55:31 259 Diploma
616 787 Tõnismäe Siim Pärnu Mai Squash 00:55:31 258 Diploma
617 898 Treu Urmas 00:55:31 93 Diploma
618 1595 Kolk Valmer 00:55:31 45 Diploma
619 1412 Tamm Maris 00:55:31 20 Diploma
620 912 Nõmmiste Sulev Suusahullud 00:55:32 94 Diploma
621 2776 Kitsing Taivo 00:55:33 260 Diploma
622 494 Kütt Katrin 00:55:33 21 Diploma
623 702 Järv Eerik 00:55:34 95 Diploma
624 1641 Caklis Aivis 00:55:34 261 Diploma
625 1962 Lükk Lembitu 00:55:34 262 Diploma
626 326 Kurvits Ain Merko Ehitus 00:55:35 46 Diploma
627 583 Kivipõld Kaido 00:55:36 263 Diploma
628 2587 Lillipuu Kaur Kaitseliit 00:55:36 264 Diploma
629 713 Innos John 00:55:37 96 Diploma
630 646 Vosman Rain 00:55:37 265 Diploma
631 866 Liebenau Raul 00:55:37 266 Diploma
632 1678 Vutt Ingmar Kaheksarattalised 00:55:37 97 Diploma
633 2061 Jakobson Eero 00:55:38 95 Diploma
634 691 Rämmann Andrus 00:55:39 32 Diploma
635 586 Vildersen Tarmo 00:55:39 267 Diploma
636 2143 Einberg Gery GECC Konsultatsioonid OÜ 00:55:39 96 Diploma
637 473 Mägi Arved 00:55:39 33 Diploma
638 344 Tõnisson Jüri 00:55:41 268 Diploma
639 505 Krilovs Ringo Würth AS 00:55:41 269 Diploma
640 2965 Juhanson Indrek TriSmile 00:55:41 47 Diploma
641 483 Seskens Leons AC Sports 00:55:41 7 Diploma
642 777 Kits Ragnar Spordiselt Liviko 00:55:42 97 Diploma
643 2096 Kuhi Peeter 00:55:42 98 Diploma
644 2428 Altmets Heimar CFC 00:55:43 270 Diploma
645 793 Täht Stella Eesti Firmaspordi Liit 00:55:43 22 Diploma
646 517 Saar Laur PharmaSwiss / TC2000 00:55:44 48 Diploma
647 1848 Ispert Egert 00:55:45 271 Diploma
648 1937 Arkipus Christian-Peter 00:55:45 273 Diploma
649 3008 Reitalu Sander 00:55:45 272 Diploma
650 464 Tooming Marko 00:55:46 274 Diploma
651 594 Viikoja Rainis 00:55:46 98 Diploma
652 1727 Pärna Ain 00:55:46 99 Diploma
653 621 Sikk Argo 00:55:46 100 Diploma
654 831 Meenov Jaanus Hansa SK 00:55:47 275 Diploma
655 985 Metsküla Üllar 00:55:47 99 Diploma
656 555 Veski Hannes Rakvere 00:55:47 49 Diploma
657 320 Rüütelmaa Andrus KV Logistikakeskus 00:55:47 100 Diploma
658 892 Lember Jaagup 00:55:48 32 Diploma
659 3052 Mell Reelika 00:55:48 2 Diploma
660 794 Mägi Indrek 00:55:50 101 Diploma
661 2538 Maiste Kermo 00:55:50 33 Diploma
662 436 Albert August 00:55:51 50 Diploma
663 744 Suve Indrek 00:55:52 276 Diploma
664 431 Lilleoru Merle 00:55:52 3 Diploma
665 519 Himma Evelyn 00:55:53 5 Diploma
666 805 Riks Rando SK Aaspere 00:55:54 277 Diploma
667 2689 Parygin Alexander Pskov Ski Team 00:55:54 1 Diploma
668 709 Jaaksoo Rain 00:55:55 278 Diploma
669 491 Maasikrand Mart Ultrajooksuklubi 00:55:55 101 Diploma
670 2452 Altroff Harri 00:55:56 102 Diploma
671 904 Ehrlich Imbi 00:55:57 2 Diploma
672 1857 Kivisild Marko 00:55:57 279 Diploma
673 562 Randla Erik 00:55:58 280 Diploma
674 2836 Traks Aivo SIDEPATALJON 00:55:58 103 Diploma
675 2896 Sanjurjo Joaquin 00:55:59 281 Diploma
676 30 Kalda Ruth TÜASK 00:56:00 3 Diploma
677 403 Caklis Aivars 00:56:00 8 Diploma
678 408 Põder Vello 00:56:01 104 Diploma
679 2594 Moor Marko 00:56:02 282 Diploma
680 635 Rillo Janno Hansa SK 00:56:03 283 Diploma
681 2251 Tepper Kristjan 00:56:03 34 Diploma
682 613 Kalle Rein Keskkonnaamet 00:56:04 102 Diploma
683 1213 Tjuška Viktor SK Viljandi Jokker 00:56:05 284 Diploma
684 439 Johanson Jaanus Viljandi rattaklubi 00:56:08 103 Diploma
685 457 Tammemäe Tõnu 00:56:08 104 Diploma
686 732 Mitt Kristjan Insenerehitus 00:56:09 285 Diploma
687 795 Uksov Denis 00:56:10 286 Diploma
688 548 Elmet Märt 00:56:10 105 Diploma
689 2877 Ikko Angelina Tallinna SS Kalev 00:56:10 23 Diploma
690 2584 Lepasild Raul 00:56:12 35 Diploma
691 1748 Nurm Peep TKoG 00:56:12 105 Diploma
692 3030 Jõumees Karl SUKL Jõulu 00:56:13 36 Diploma
693 931 Lehismets Jaan 00:56:13 287 Diploma
694 901 Liin Urmas 00:56:13 106 Diploma
695 560 Laanbek Marek 00:56:15 288 Diploma
696 389 Truu Tarmo 00:56:15 289 Diploma
697 2389 Erik Kristjan Viljandi SK/sõudmine 00:56:16 290 Diploma
698 1878 Pärgma Olav Viljandi Taipoksiklubi 00:56:16 291 Diploma
699 567 Sopp Andero 00:56:16 292 Diploma
700 2145 Oidram Priit 00:56:17 293 Diploma
701 852 Kaur Jaanus Spordiselts 00:56:18 51 Diploma
702 1667 Semjonov Timur 00:56:18 24 Diploma
703 2063 Busin Peep 00:56:19 294 Diploma
704 1729 Sempelson Sven 00:56:19 106 Diploma
705 3045 Lükk Merlin 00:56:20 25 Diploma
706 3007 Dainis Andris 00:56:20 8 Diploma
707 887 Randmaa Katri 00:56:20 4 Diploma
708 2987 Petrov Aleksandr Tšempion 00:56:21 9 Diploma
709 2110 Nigu Villem 00:56:21 295 Diploma
710 2742 Benström Stig 00:56:21 296 Diploma
711 609 Gornoi Meelik Skype 00:56:21 297 Diploma
712 1021 Pihu Tenno 00:56:23 107 Diploma
713 976 Tambet Taaniel 00:56:24 37 Diploma
714 672 Ots Magnus-Mait Leola 00:56:25 107 Diploma
715 620 Grinbergs Dailis 00:56:26 38 Diploma
716 710 Jõeleht Jaago Hansa SK 00:56:26 108 Diploma
717 171 Tasimov Sergey SK Mits 00:56:27 109 Diploma
718 2858 Airik Rain Trismile 00:56:29 110 Diploma
719 413 Pitk Indrek Saint-Gobain Glass Estonia SE 00:56:29 108 Diploma
720 690 Tulp Tiia 00:56:30 4 Diploma
721 593 Nokkur Lembit Rõõsa sk 00:56:30 52 Diploma
722 1402 Jevstignejev Tanel 00:56:30 298 Diploma
723 549 Saaremets Renar 00:56:32 39 Diploma
724 1994 Kin Edvin Eesti Raudtee Spordiklubi 00:56:32 8 Diploma
725 2075 Rauba Tanel 00:56:32 299 Diploma
726 551 Laanmets Jüri 00:56:33 9 Diploma
727 1118 Unt Marius SPARTA 00:56:34 53 Diploma
728 658 Muru Merike 00:56:34 5 Diploma
729 433 Rennit Leho Albe Team 00:56:34 34 Diploma
730 246 Villemson Valdur 00:56:34 300 Diploma
731 340 Born Robert SK Tervis 00:56:35 301 Diploma
732 2684 Sinelnikov Igor Pskov Ski Team 00:56:36 111 Diploma
733 430 Murnikov Viktor Pskov Ski Team 00:56:36 35 Diploma
734 352 Pärtelpoeg Ingmar 00:56:37 112 Diploma
735 1015 Vallner Kristjan FB Jooksmine 00:56:37 303 Diploma
736 1961 Rattassep Karl 00:56:37 302 Diploma
737 2572 Puusepp Linnar ELUJOOKS 00:56:38 113 Diploma
738 1612 Vulla Ela Saksi 00:56:38 26 Diploma
739 859 Lillo Joonas Tartu 00:56:38 304 Diploma
740 2903 Järvalt Renna Spordiürituste korraldamise Klubi 00:56:39 5 Diploma
741 526 Karelson Raido Viljandi Suusaklubi 00:56:39 40 Diploma
742 2270 Läns Indrek 00:56:40 114 Diploma
743 463 Soonik Toomas 00:56:40 109 Diploma
744 448 Reino Indrek 00:56:40 110 Diploma
745 1850 Tamm Tanel Lopetijukud 00:56:40 305 Diploma
746 317 Siim Andres SK Saarde 00:56:41 111 Diploma
747 3005 Univer Uve 00:56:43 112 Diploma
748 3009 Valter Argo 00:56:43 306 Diploma
749 766 Raudsepp Andrus Rakvere Lihakombinaat AS 00:56:43 307 Diploma
750 657 Kriks Rein Eesti Raudtee Spordiklubi 00:56:44 10 Diploma
751 546 Karpovitch Sergei T28A Spordikubi 00:56:45 115 Diploma
752 2551 Vahesaar Heigo-Elmar 00:56:45 41 Diploma
753 2446 Sild Kersti 00:56:46 27 Diploma
754 2780 Hellerma Andres Marsh Kindlustusmaakler AS 00:56:46 308 Diploma
755 458 Rist Martin Vana-Võidu Vibuklubi 00:56:52 309 Diploma
756 2347 Mänd Mairold 00:56:53 42 Diploma
757 2922 Kõiv Steven-Karl 00:56:54 310 Diploma
758 730 Karja Kaupo Karmet Grupp 00:56:54 311 Diploma
759 1032 Kukke Heikki 00:56:55 116 Diploma
760 409 Zirnask Villu Stamina SK 00:56:57 54 Diploma
761 2310 Võhumõõk Indrek Vana-Võidu Vibuklubi/SK 00:56:57 117 Diploma
762 2246 Vaiksaar Mari Viljandi Sõudeklubi 00:56:58 28 Diploma
763 3011 Kukk Janek 00:56:58 113 Diploma
764 1972 Sulg Mariann OK Orvand 00:56:59 29 Diploma
765 42 Scmith Kairi Sportkeskus.ee 00:57:02 30 Diploma
766 681 Reimets Ramon 00:57:02 312 Diploma
767 2929 Kalvi Janek Liviko 00:57:03 118 Diploma
768 377 Bergmann Gina Print Best 00:57:03 31 Diploma
769 684 Pullerits Tõnu SPORDISELTS 00:57:03 313 Diploma
770 655 Rand Egon 00:57:03 314 Diploma
771 1758 Aave Marius RTA Tarbatu 00:57:04 315 Diploma
772 2012 Midri Rain 00:57:04 119 Diploma
773 510 Lemsalu Katrin 00:57:04 32 Diploma
774 487 Teor Roger 00:57:05 16 Diploma
775 651 Kuusik Tiina 00:57:05 2 Diploma
776 1077 Nurk Hugo Johannes Tartu Suusaklubi 00:57:06 9 Diploma
777 588 Lahe Marek 00:57:06 316 Diploma
778 404 Eismann Erki 00:57:06 17 Diploma
779 2093 Kuhi Tõnu 00:57:06 114 Diploma
780 2339 Tõll Marko TriSmile 00:57:07 317 Diploma
781 2746 Nevolihhin Kille Vike 00:57:08 3 Diploma
782 1041 Roose Marko 00:57:08 318 Diploma
783 615 Treimut Raigo 00:57:08 115 Diploma
784 726 Rein Siim 00:57:09 319 Diploma
785 2788 Teder Tenno 00:57:09 320 Diploma
786 616 Rebane Aleksander Würth 00:57:09 321 Diploma
787 2102 Galisteo Fernando 00:57:10 322 Diploma
788 566 Eismann Kaido 00:57:11 43 Diploma
789 853 Mikk Silja 00:57:12 6 Diploma
790 1710 Tinno Triin MEDIACOM SPORT 00:57:12 33 Diploma
791 728 Gussev Rain 00:57:13 323 Diploma
792 361 Tubli Peeter Ääsmäe 00:57:13 324 Diploma
793 3016 Hanga Knut 00:57:13 116 Diploma
794 2469 Soonik Silver 00:57:14 44 Diploma
795 544 Värk Ren? 00:57:15 120 Diploma
796 3061 Reiter Marek 00:57:16 121 Diploma
797 1911 Koshik Oleg SRD SK 00:57:16 325 Diploma
798 589 Kala Tiina Hansa SK 00:57:16 34 Diploma
799 1761 Kesküla Sulev 00:57:17 117 Diploma
800 596 Laur Andres 00:57:17 122 Diploma
801 373 Olev Väino 00:57:17 55 Diploma
802 2476 Joost Eddi 00:57:18 123 Diploma
803 2065 Leesmäe Jüri OK West 00:57:19 2 Diploma
804 1694 Pjatkin Kert 00:57:19 326 Diploma
805 911 Talihärm Johanna Eesti Raudtee Spordiklubi 00:57:20 35 Diploma
806 626 Reinbach Indrek 00:57:21 124 Diploma
807 1990 Ülenurm Taavi Noored Päästjad 00:57:21 18 Diploma
808 392 Läte Anatoli Suusahullud 00:57:22 56 Diploma
809 1858 Sakjas Kaspar 00:57:24 327 Diploma
810 1884 Reino Erki 00:57:24 328 Diploma
811 921 Gluhhovtsenko Maksim 00:57:25 329 Diploma
812 581 Pärg Priit 00:57:25 57 Diploma
813 504 Laul Vallo Koondise Kormoran 00:57:26 125 Diploma
814 2123 Kiik Arvi lähte 00:57:26 330 Diploma
815 697 Aro Andres kuldratas sk 00:57:27 118 Diploma
816 717 Klaaser Gert 00:57:28 119 Diploma
817 2732 Voogla Alar 00:57:29 331 Diploma
818 511 Tõruvere Kaarel Saint Gobain Glass Estonian Se 00:57:30 332 Diploma
819 1936 Kaelep Lauri 00:57:30 333 Diploma
820 2661 Randpere Janno 00:57:31 126 Diploma
821 557 Pihlak Marek Spordiklubi Altia 00:57:32 127 Diploma
822 2364 Mustasaar Rene Helmes 00:57:32 334 Diploma
823 868 Pelapson Rain 00:57:33 335 Diploma
824 2671 Rant Elina 00:57:33 36 Diploma
825 426 Priks Aivo VAK Staier 00:57:34 120 Diploma
826 1882 Jakoobi Martin 00:57:36 336 Diploma
827 2591 Mõistus Robert -Klen 00:57:36 10 Diploma
828 480 Jakobson Sten 00:57:37 337 Diploma
829 701 Keernik Gunnar 00:57:38 128 Diploma
830 696 Järve Marina Hermes 00:57:39 6 Diploma
831 833 Metshein Raul 00:57:39 58 Diploma
832 719 Toome Risto 00:57:40 338 Diploma
833 862 Kivisild Urmas 00:57:41 339 Diploma
834 2857 Koskelainen Mairo 00:57:41 340 Diploma
835 825 Pajupuu Andreas 00:57:42 341 Diploma
836 2497 Jagomägi Jaan Regio 00:57:42 129 Diploma
837 2296 Ahonen Ott Tenniseklubi Fellin 00:57:43 342 Diploma
838 598 Laul Uku Tipp-topp sportlased! 00:57:44 343 Diploma
839 1826 Miller Argo Tallinna Tulised Ilvesed GAA 00:57:46 344 Diploma
840 801 Mustonen Marek 00:57:47 130 Diploma
841 2298 Metsapool Janar 00:57:47 345 Diploma
842 725 Ilus Andrus 00:57:48 121 Diploma
843 1738 Aaviste Veiko 00:57:48 131 Diploma
844 2180 Timmermann Alvar BEST-Estonia 00:57:50 346 Diploma
845 674 Vürmer Silver 00:57:50 347 Diploma
846 703 Põhi Mihkel 00:57:51 348 Diploma
847 564 Vill Üllar 00:57:52 122 Diploma
848 608 Lees Loviisa Nõmme Spordiklubi 00:57:52 3 Diploma
849 3025 Podar Reigo RegionaalHaigla SK 00:57:52 349 Diploma
850 649 Niineväli Andres 00:57:53 123 Diploma
851 2662 Saidla Siim Ronilane 00:57:53 350 Diploma
852 3021 Lubi Vallo-Peedu Samotar 00:57:54 59 Diploma
853 2611 Reiner Jaan 00:57:54 124 Diploma
854 2647 Saar Imre 00:57:55 351 Diploma
855 699 Hillermaa Silver 00:57:56 352 Diploma
856 1086 Prantsus Viljo SK Võhma 00:57:56 125 Diploma
857 3002 Koitve Arvi 00:57:56 353 Diploma
858 2146 Läns Lauri 00:57:57 354 Diploma
859 625 Mättas Jaan 00:57:57 1 Diploma
860 775 Pedak Marko Viljandi SK/sõudmine 00:57:58 45 Diploma
861 558 Tammjärv Kalle 00:57:58 60 Diploma
862 362 Heinaste Erki 00:57:59 355 Diploma
863 1004 Merendi Arnold 00:57:59 19 Diploma
864 977 Laja Leho 00:58:00 126 Diploma
865 2078 Tõkke Margus 00:58:00 127 Diploma
866 2398 Reinsalu Viktor Maadlusklubi Tulevik 00:58:00 356 Diploma
867 804 Jääger Kersti 00:58:01 37 Diploma
868 751 Sammel Merili Viljandi Suusaklubi 00:58:01 4 Diploma
869 664 Janke Maido IITEE Spordiklubi 00:58:01 357 Diploma
870 2725 Smirnov Oleg Print Best 00:58:02 132 Diploma
871 999 Verrev Silver FB Jooksmine 00:58:03 358 Diploma
872 584 Jürisaar Merilin 00:58:05 1 Diploma
873 1975 Maiste Keith 00:58:05 359 Diploma
874 582 Jürisaar Meelis 00:58:06 128 Diploma
875 522 Tormet Margo AUX12V+ 00:58:06 360 Diploma
876 1215 Pähkel Alvar 00:58:06 129 Diploma
877 552 Põldoja Heino Jõgeva SVS 00:58:07 3 Diploma
878 761 Vaht Velvo PIlot Motors OÜ 00:58:08 361 Diploma
879 605 Koppel Madis-Karli 00:58:08 362 Diploma
880 946 Kõiv Sulev 00:58:09 10 Diploma
881 706 Ivanov Marek 00:58:10 133 Diploma
882 529 Soo Hannes WILO Team 00:58:10 134 Diploma
883 648 Lõhmus Margit 00:58:11 38 Diploma
884 281 Krünberg Klen 00:58:11 363 Diploma
885 2517 Jaanimäe Jan Sangar 00:58:12 364 Diploma
886 760 Sildnik Siim 00:58:14 365 Diploma
887 623 Anniste Allan Kaspo 00:58:15 61 Diploma
888 632 Trees Margus 00:58:16 135 Diploma
889 1159 Tuul Taavi 00:58:16 136 Diploma
890 493 Kutsar Georg Caius Viljandi Suusaklubi 00:58:16 20 Diploma
891 631 Trees Mihkel 00:58:16 11 Diploma
892 499 Toom Markus Viljandi SK/sõudmine 00:58:16 12 Diploma
893 2528 Lõpp Robert 00:58:16 46 Diploma
894 535 Hajanen Andres 00:58:17 366 Diploma
895 2355 Karu Kaido IITEE Spordiklubi 00:58:18 367 Diploma
896 1849 September Kevo 00:58:18 368 Diploma
897 743 Parts Valli 00:58:18 39 Diploma
898 2292 Kiiver Kaupo 00:58:19 130 Diploma
899 688 Kaareste Diana Rulluisuklubi ABEC 00:58:19 6 Diploma
900 807 Vildersen Marko 00:58:20 369 Diploma
901 610 Pilvet Janar Tartu Suusaklubi 00:58:21 370 Diploma
902 1557 Heinsoo Karl Erik Viljandi Suusaklubi 00:58:23 13 Diploma
903 755 Fomotskin Rainis 00:58:25 371 Diploma
904 838 Loog Alvar Hokiklubi Viljandi 00:58:25 137 Diploma
905 974 Klavan Dzintar Insenerehitus 00:58:25 36 Diploma
906 1047 Siimer Kristo Nõmme SK 00:58:25 14 Diploma
907 1330 Juurma Madis MKM 00:58:27 372 Diploma
908 1201 Känd Mirko Valusate Jalgade Spordiklubi 00:58:28 373 Diploma
909 2834 Lepikmäe Rain SIDEPATALJON 00:58:28 374 Diploma
910 913 Nõmmiste Kalev 00:58:29 131 Diploma
911 746 Jamnes Jaanus Nelik 00:58:29 138 Diploma
912 1177 Ignatenko Ingmar 00:58:30 21 Diploma
913 2444 Garankina Natalija Viljandi Sõudeklubi 00:58:30 40 Diploma
914 964 Mõtsmees Priit TriSmile 00:58:31 62 Diploma
915 874 Kikas Kalmer 00:58:31 139 Diploma
916 2728 Russak Joosep 00:58:31 47 Diploma
917 2417 Gill Jakob 00:58:31 48 Diploma
918 2724 Saks Raul Print Best 00:58:32 375 Diploma
919 2719 Palmin Andres Print Best 00:58:33 376 Diploma
920 481 Vilu Agu Stirlitz 00:58:33 377 Diploma
921 2667 Ragun Reno Eesti Posti Spordiklubi 00:58:34 378 Diploma
922 676 Reimets Avo 00:58:36 11 Diploma
923 867 Mõistus Merlin 00:58:36 41 Diploma
924 692 Tilk Vello 00:58:38 132 Diploma
925 2343 Käesel Aivar 00:58:39 63 Diploma
926 971 Soosaar Andres 00:58:39 379 Diploma
927 641 Keernik Toomas 00:58:39 133 Diploma
928 1892 Gill Mihkel 00:58:39 380 Diploma
929 910 Põlluäär Peep 00:58:41 134 Diploma
930 541 Allik Rivo 00:58:42 381 Diploma
931 736 Hendrikson Tarvo 00:58:42 64 Diploma
932 2550 Teder Peeter A-Sport 00:58:43 135 Diploma
933 1967 Vaalma Morten 00:58:43 382 Diploma
934 2842 Raju Heidi SPARTA 00:58:43 42 Diploma
935 563 Truu Stine-Lise Tartu Suusaklubi 00:58:44 2 Diploma
936 165 Truu Janek Tartu Suusaklubi 00:58:44 136 Diploma
937 656 Ariva Leo 00:58:45 137 Diploma
938 776 Okas Erje Liviko 00:58:45 7 Diploma
939 2861 Süld Sven 00:58:46 140 Diploma
940 2415 Koger Urmas 00:58:46 138 Diploma
941 627 Sõnajalg Heiki 00:58:46 65 Diploma
942 1126 Pulin Margus 00:58:47 141 Diploma
943 1874 Miina Heino 00:58:47 66 Diploma
944 938 Leppmets Marianne 00:58:48 43 Diploma
945 937 Trääder Helvis 00:58:48 383 Diploma
946 786 Ründal Andrus Maa-amet 00:58:49 67 Diploma
947 2897 Jaadla Indrek 00:58:49 384 Diploma
948 1792 Sillanurm Ly 00:58:49 7 Diploma
949 618 Hõbemäe Priit 00:58:49 8 Diploma
950 2700 Kongo Herbert 00:58:50 385 Diploma
951 633 Truuts Danel 00:58:50 386 Diploma
952 765 Murikse Aivar 00:58:50 68 Diploma
953 2300 Kivi Liina 00:58:51 15 Diploma
954 1722 Timmusk Kerda 00:58:51 4 Diploma
955 1864 Heinaste Arvi 00:58:52 139 Diploma
956 2743 Tross Sandra 00:58:53 44 Diploma
957 968 Naarits Eelika Viljandi Sõudeklubi 00:58:53 45 Diploma
958 2978 Orav Tairo 00:58:54 387 Diploma
959 1915 Tretjakov Roman 00:58:54 388 Diploma
960 855 Koll Jürgen 00:58:54 16 Diploma
961 666 Mets Olav 00:58:54 389 Diploma
962 2654 Ojaots Laura 00:58:56 46 Diploma
963 1806 Vann Theodor 00:58:58 142 Diploma
964 569 Lehtmets Sven 00:58:58 143 Diploma
965 2505 Valdvee Laido 00:58:59 390 Diploma
966 832 Tähepõld Margus 00:58:59 391 Diploma
967 3037 Visnapuu Tanel Trismile 00:59:00 392 Diploma
968 894 Aaslaid Kaido 00:59:01 69 Diploma
969 2531 Nõmm Marge 00:59:02 8 Diploma
970 789 Maasing Kaupo Hansa SK 00:59:04 393 Diploma
971 758 Hallemaa Rene 00:59:05 394 Diploma
972 1903 Põlgast Priit 00:59:05 144 Diploma
973 1728 Sakkeus Jüri 00:59:06 11 Diploma
974 1992 Tuvikene Leo Eesti Raudtee Spordiklubi 00:59:06 12 Diploma
975 2097 Mägi Taaniel Adventure Mice 00:59:07 395 Diploma
976 721 Kukk Aalo Eesti Panga SK 00:59:08 12 Diploma
977 536 Sikka Toivo 00:59:08 37 Diploma
978 945 Heinsoo Andrus 00:59:08 70 Diploma
979 2601 Veeremaa Tanel 00:59:09 145 Diploma
980 2152 Toom Karl Tallinna Inglise Kolledž 00:59:09 22 Diploma
981 1980 Välja Guido Noored Päästjad 00:59:10 23 Diploma
982 3053 Laev Nele 00:59:10 47 Diploma
983 661 Aun Eret EMTA SK 00:59:10 48 Diploma
984 384 Urb Sergei 00:59:11 38 Diploma
985 2764 Luik Raul 00:59:11 396 Diploma
986 2579 Luik Marko 00:59:11 397 Diploma
987 445 Kiik Aare lähte 00:59:12 13 Diploma
988 936 Tiisvelt Rein Viimsi Kool 00:59:15 14 Diploma
989 2367 Rüga Rauno Helmes 00:59:16 398 Diploma
990 984 Reisberg Urmas Paksud 00:59:16 399 Diploma
991 1082 Nõmmik Deivy 00:59:17 400 Diploma
992 1721 Baranov Aleksandr 00:59:17 15 Diploma
993 668 Meier Tarmo TSK Joosu 00:59:18 401 Diploma
994 707 Jänes Marge 00:59:18 49 Diploma
995 1023 Purga Indrek 00:59:19 402 Diploma
996 803 Peterson Urmas 00:59:20 403 Diploma
997 2942 Jürine Olle 00:59:20 140 Diploma
998 561 Ruut Jaanus 00:59:21 404 Diploma
999 542 Kõvatomas Ilmar 00:59:22 39 Diploma
1000 667 Rebane Urmas Jooksupartner 00:59:24 146 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
JocelynMcdowell18, heilajordan@mail15.com, 25.06.2012 21:49
Houses and cars are not cheap and not every person is able to buy it. But, are created to support different people in such cases.
Berta29Pena, heilajordan@mail15.com, 25.06.2012 21:49
When you are in a not good position and have no cash to move out from that point, you will have to receive the . Just because that should aid you emphatically. I take financial loan every year and feel great just because of this.
Jaan, hermesclub@hot.ee, 19.05.2012 22:34
83.Suurjooks oli suurepärane - aitäh korraldajatele! Ja osalejatele! Aga siinsetest virisejatest aru ma ei saa - kepikõndijaid on niigi karistatud, sest osavõtukorda nad kirja ei saa ja las nad siis liiguvad, kuidas tahavad, sörkides, joostes, käies. Ja nad ise ka ei peaks end võistlejateks pidama (kui, siis iseendaga). Muuseas, kogu Euroopas kasutatakse mägisel maastikul joostes keppide abi, eliit ehk välja arvatud. Isegi 5.-6.mail Leedus toimunud 24-tunni rogaini EM-l olid nii mõnelgi rajal kepid kaasas. Eestlaste häda on tasasel maal elamine ja liiga palju tasast maanteejooksu.
anneli, , 17.05.2012 10:50
Parklast leitud roosad kõrvarõngad ootavad omanikku!
keppur, , 12.05.2012 18:50
Kepikõndijatel ei teki diplomile läbitud distantsi. Ehk saaks selle vea parandada?
funkel, , 05.05.2012 22:25
No on alles hala. Minge sõitke üks suusamaraton, siis teate, mis tähendab keppidega liikumine ja kuidas hulgakesi koos sõidetakse. Keegi ei vingu ega virise. See pole küll nagu koht, kus teemat nii tõsiseks teha. Selge, et sellises olukorras püüab igaüks liikuda kiiremini kui tavaliselt rajal olles. Minu arust sõrkimine on sealjuures normaalne ja igati tervitatav.
David, david85@hot.ee, 05.05.2012 21:05
Tere kõigile! Jooks oli suurepärane, ja ilm oli hea! Olen võistlusega väga rahul. Suured tänud nii korraldajatele, kui ka osalejatele!!! Kohtumiseni!
tervist, , 04.05.2012 12:37
Saa sellest üle.
tervist, , 03.05.2012 15:42
Lugedes Tartu Jooksumaratoni juhendit leidsin järgmise lause- Rajal edasiliikumiseks auto, jalgratta vms. mootori- või inimjõul liikuva transpordivahendi kasutamise eest ning kepikõndijate puhul jooksmise eest osaleja diskvalifitseeritakse.
to jooksev kepikõndija,kala, , 03.05.2012 08:10
Ometi on mõistlikke inimesi,Teil jumala õige jutt.Edu liikuvatele inimestele.Tervis on põhiline!


Kõige populaarsemad
Viljandi Spordiliit
Viljandi Linn
Anttila
Print Best
Viljandi Metall
Iitee
Viljandi 1
Viljandi  2
Viljandi 3
Viljandi 4
Vilajndi 5
Viljandi 6
Viljandi 7
Viljandi 8
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE