estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tamsalu-Neeruti suusamaratoni võitsid Timo Simonlatser ja Laura Rohtla /TULEMUSED/ 11.03.2012 (0)
Täna toimunud Estoloppet pikamaasuusatajate sarja finaaletapina sõidetud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni 46 km vabatehnikas sõidetud põhidistantsi võitis Tamsalu suusaklubi esindav Timo ...
Tamsalu-Neeruti maraton lükkub külma tõttu edasi 02.02.2012 (0)
Sel pühapäeval toimuma pidanud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaraton lükkub nädalavahetuseks ennustatavate krõbedate külmakraadide tõttu edasi. Maratoni uueks kuupäevaks on 11. märts.
Tamsalu-Neeruti - 46 km /Esialgsed/
Tamsalu-Neeruti - 25 km /Esialgsed/
301 Moved Permanently Date: Fri, 03 Jul 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15.Tamsalu-Neeruti Maraton (Estoloppet 2. etapp)
Vesture 2011 2010 2009 
Laiks 11.03.2012
Vieta Uudeküla/Tamsalu EST
Veids Slēpošana
Distance

46 km vabatehnika 11:00
25 km vabatehnika 11:15
Lastesõidud 11:30

Organizētājs MTÜ Huviklubi Nelson, Vahur Leemets, +372 5649 5439, vahur@nelson.ee
• STARDINIMEKIRI
REZULTĀTI
Vārds: Vec.gr:
Text Xml Excel print
Vieta Nr Vārds Komanda  Laiks Vieta pēc puslaika    
1 1224 Hlobõstin Aleksandr Ida-Viru 1:24.50,2 1 Diploma
2 1205 Tepaskent Tanel Harju 1:25.44,3 1 Diploma
3 1107 Luik Taavi Lääne-Viru 1:27.04,7 1 Diploma
4 1129 Kuznetsov Andrei Ida-Viru 1:29.58,6 2 Diploma
5 1146 Zuravljov Martin Lääne-Viru 1:30.15,9 2 Diploma
6 1137 Nirgi Sten Eric Lääne-Viru 1:30.45,2 2 Diploma
7 1192 Johanson Kristjan Viljandi 1:32.31,3 3 Diploma
8 1145 Sirvel Merili Lääne-Viru 1:32.32,4 1 Diploma
9 1257 Kovaljov Juri Harju 1:33.14,7 4 Diploma
10 1150 Puusepp Inno Lääne-Viru 1:34.23,7 1 Diploma
11 1199 Raudsalu Argo Lääne-Viru 1:35.16,5 3 Diploma
12 1142 Bormann-Eskor Irena Saare 1:35.51,5 1 Diploma
13 1187 Põldmaa Aivar Lääne-Viru 1:35.55,0 1 Diploma
14 1170 Kallas Mati Viljandi 1:36.33,5 1 Diploma
15 1204 Kompus Meelis Harju 1:36.55,8 4 Diploma
16 1281 Valdmaa Lauri Harju 1:37.04,8 5 Diploma
17 1120 Sootla Indrek Harju 1:37.22,3 2 Diploma
18 1181 Maripuu Raivo Harju 1:37.41,5 5 Diploma
19 1242 Baum Anette Pärnu 1:38.50,9 2 Diploma
20 1102 Mizer Tuuli Harju 1:39.15,9 2 Diploma
21 1122 Jalasto Peeter Harju 1:39.46,4 6 Diploma
22 1226 Taimla Kaarel Lääne-Viru 1:40.02,6 3 Diploma
23 1225 Mets Rudolf Lääne-Viru 1:40.56,2 6 Diploma
24 1139 Sirvel Teisi Lääne-Viru 1:41.02,5 3 Diploma
25 1182 Geidik Maido Lääne-Viru 1:41.14,8 3 Diploma
26 1260 Laanemäe Margus Tartu 1:41.21,4 7 Diploma
27 1256 Kriks Rein Lääne-Viru 1:41.24,9 1 Diploma
28 1103 Jazev Dmitri Ida-Viru 1:41.37,8 8 Diploma
29 1217 Kardakov Aleksandr Harju 1:41.39,2 2 Diploma
30 1198 Reissaar Alari Lääne-Viru 1:43.05,8 4 Diploma
31 1229 Kits Olivar Lääne-Viru 1:43.39,7 5 Diploma
32 1174 Priks Peeter Ida-Viru 1:43.41,5 2 Diploma
33 1268 Möldre Maris Lääne-Viru 1:43.45,5 4 Diploma
34 1189 Paldra Georg Viljandi 1:43.57,7 4 Diploma
35 1197 Reimann Anu Lääne-Viru 1:44.00,1 5 Diploma
36 1235 Undrits Airi Tartu 1:44.11,7 3 Diploma
37 1287 Soodla Oole 1:44.12,8 6 Diploma
38 1293 Mitt Mike Lääne-Viru 1:44.15,4 5 Diploma
39 1202 Siht Aili Lääne-Viru 1:44.18,4 1 Diploma
40 1113 Heinsoo Tanel Lääne-Viru 1:44.51,7 7 Diploma
41 1246 Belin Erik Harju 1:44.53,0 9 Diploma
42 1230 Kaasik Kristo Jõgeva 1:44.53,3 8 Diploma
43 1261 Jagudina Aljona Ida-Viru 1:45.05,6 4 Diploma
44 1123 Koger Siim Viljandi 1:45.09,7 10 Diploma
45 1231 Nirgi Robin Lääne-Viru 1:45.14,4 9 Diploma
46 1177 Nirgi Ahti Lääne-Viru 1:45.17,1 11 Diploma
47 1156 Laaneots Aiki Tartu 1:45.25,7 6 Diploma
48 1167 Eskor Marek Lääne-Viru 1:46.03,5 12 Diploma
49 1289 Kallakmaa Teet 1:46.30,3 7 Diploma
50 1133 Scheer Silja Harju 1:46.36,6 5 Diploma
51 1147 Uibo Kristina Harju 1:46.43,1 6 Diploma
52 1250 Kaik Jaanus Harju 1:46.55,3 13 Diploma
53 1194 Siidra Ann Tartu 1:47.06,1 7 Diploma
54 1124 Lood Tarmo Lääne-Viru 1:47.22,3 3 Diploma
55 1138 Salla Siim Lääne-Viru 1:47.37,5 10 Diploma
56 1220 Sirver Anet Lääne-Viru 1:47.58,5 7 Diploma
57 1290 Ots Margus Lääne-Viru 1:48.00,0 8 Diploma
58 1286 Sirvel Merike Lääne-Viru 1:48.04,0 8 Diploma
59 1164 Karro Kalmar Lääne-Viru 1:48.05,3 14 Diploma
60 1162 Alatsei Anu Harju 1:48.20,3 9 Diploma
61 1111 Kuusik Enn Lääne-Viru 1:48.28,7 2 Diploma
62 1277 Kallas Krister Viljandi 1:48.47,1 15 Diploma
63 1288 Parts Aldur 1:49.18,0 4 Diploma
64 1148 Kaegas Margus Lääne-Viru 1:49.35,7 9 Diploma
65 1279 Meidla Jüri Harju 1:50.32,6 3 Diploma
66 1203 Velbaum Ivo Viljandi 1:50.37,7 6 Diploma
67 1284 Tamm Toivo Harju 1:50.48,7 10 Diploma
68 1185 Keller Henry Harju 1:50.49,0 7 Diploma
69 1234 Järvamägi Liis Lääne-Viru 1:50.52,9 1 Diploma
70 1218 Kolli Ever Lääne-Viru 1:51.00,6 16 Diploma
71 1130 Kainel Mart Tartu 1:51.08,1 4 Diploma
72 1276 Lutter Reimo Lääne-Viru 1:51.14,3 17 Diploma
73 1159 Uljas Harli Harju 1:51.52,4 18 Diploma
74 1219 Vibo Raul Harju 1:52.07,7 11 Diploma
75 1282 Paasoja Ülle Lääne-Viru 1:52.27,1 1 Diploma
76 1264 Kaasik Markus Jõgeva 1:52.31,7 11 Diploma
77 1188 Alavere Ivar Lääne-Viru 1:52.34,6 19 Diploma
78 1245 Baumann Rain Pärnu 1:52.38,2 20 Diploma
79 1101 Keldu Maiken Põlva 1:53.25,5 10 Diploma
80 1274 Ruul Sigrid Järva 1:53.45,1 11 Diploma
81 1272 Vaher Kaire Lääne-Viru 1:53.50,5 2 Diploma
82 1119 Lõhmus Andres Harju 1:54.06,3 21 Diploma
83 1252 Hang Kaija Harju 1:54.15,0 12 Diploma
84 1186 Nestor Mart Lääne-Viru 1:54.16,0 5 Diploma
85 1118 Trepp Kaarel Lääne-Viru 1:54.31,8 12 Diploma
86 1208 Jõeste Tarvo Harju 1:54.44,2 12 Diploma
87 1169 Taimla Kristjan Lääne-Viru 1:54.56,2 13 Diploma
88 1114 Veedla Urmas Lääne-Viru 1:55.00,3 22 Diploma
89 1209 Tasane Jaanus Viljandi 1:55.14,6 8 Diploma
90 1176 Salla Margus Lääne-Viru 1:55.25,0 13 Diploma
91 1116 Einma Tiit Lääne-Viru 1:55.29,9 23 Diploma
92 1239 Merilo Mati Tartu 1:55.35,0 1 Diploma
93 1247 Lõhmus Dagmar Lääne-Viru 1:55.36,6 13 Diploma
94 1233 Toomas Maris Tartu 1:55.37,6 14 Diploma
95 1141 Kullang Erkki Harju 1:56.24,0 14 Diploma
96 1254 Veski Leelo Lääne-Viru 1:56.29,6 2 Diploma
97 1216 Oras Liivo Ida-Viru 1:56.29,8 24 Diploma
98 1173 Suur Teet Lääne-Viru 1:56.30,5 25 Diploma
99 1213 Karjus Kaido Harju 1:56.39,9 15 Diploma
100 1207 Kabanen Kalmer Lääne-Viru 1:56.57,7 26 Diploma
101 1180 Lomp Karmo Lääne-Viru 1:57.05,5 27 Diploma
102 1270 Männistu Rimo Harju 1:57.14,3 28 Diploma
103 1158 Malla Olavi Harju 1:57.18,7 29 Diploma
104 1248 Rull Kristiina Tartu 1:57.47,4 3 Diploma
105 1190 Aosaar Sirle Lääne-Viru 1:57.49,9 3 Diploma
106 1271 Tuvikene Leonhard Harju 1:57.59,3 5 Diploma
107 1243 Valdmaa Tarmo Harju 1:58.04,7 30 Diploma
108 1240 Sindonen Lauri Lääne-Viru 1:58.07,1 31 Diploma
109 1241 Heinsoo Urmas Lääne-Viru 1:58.15,1 6 Diploma
110 1291 Põld Üllar Lääne 1:58.23,1 16 Diploma
111 1223 Rammul Heiki Tartu 1:59.07,8 6 Diploma
112 1201 Räitsak Moonika Ida-Viru 1:59.38,4 4 Diploma
113 1109 Kuusler Kaia Harju 1:59.59,2 15 Diploma
114 1184 Kams Karl Tartu 2:01.00,9 7 Diploma
115 1214 Kivirand Kaisa-Kristina Lääne-Viru 2:01.23,2 1 Diploma
116 1212 Hütt Riho Lääne-Viru 2:01.35,5 7 Diploma
117 1115 Laaneots Merle Harju 2:01.48,0 16 Diploma
118 1166 Nõmmik Matti Lääne-Viru 2:01.49,9 8 Diploma
119 1161 Dunets Vladimir Lääne-Viru 2:02.06,4 32 Diploma
120 1228 Toom Reio Viljandi 2:02.17,0 14 Diploma
121 1266 Tamm Ellika Harju 2:02.23,4 17 Diploma
122 1253 Versh Veronika Harju 2:02.40,8 18 Diploma
123 1191 Nobel Peter Harju 2:03.10,0 9 Diploma
124 1236 Järvamägi Merike Lääne-Viru 2:03.36,1 2 Diploma
125 1206 Tiidor Helgo Tartu 2:04.16,3 8 Diploma
126 1183 Klettenberg Ivo Harju 2:04.29,1 17 Diploma
127 1262 Pomerants Marko Lääne-Viru 2:04.50,2 18 Diploma
128 1127 Plaat Andres Lääne-Viru 2:06.01,4 33 Diploma
129 1238 Kiljak Riina Harju 2:06.16,2 5 Diploma
130 1125 Nemvalts Margus Põlva 2:09.08,1 34 Diploma
131 1275 Sei Priit Jõgeva 2:09.26,6 35 Diploma
132 1283 Liivamägi Sven Võru 2:09.30,8 15 Diploma
133 1149 Borisova Tatiana Ida-Viru 2:09.53,2 6 Diploma
134 1211 Viirmann Triine Harju 2:10.07,6 3 Diploma
135 1195 Vergi Sigrid Lääne-Viru 2:10.33,7 4 Diploma
136 1273 Tooming Aivar Lääne-Viru 2:11.00,7 10 Diploma
137 1292 Pauts Margus Harju 2:11.37,4 36 Diploma
138 1134 Lõhmus Anne Harju 2:12.34,5 7 Diploma
139 1278 Reiu Liis-Marian Lääne-Viru 2:16.32,4 2 Diploma
140 1285 Sikkal Marilin Harju 2:16.56,8 19 Diploma
141 1263 Kasekamp Alari Lääne-Viru 2:17.36,3 16 Diploma
142 1222 Jõeste Kristiina Harju 2:17.36,5 8 Diploma
143 1155 Metsmaa Tiina Lääne-Viru 2:20.15,4 4 Diploma
144 1227 Liis Moonika Lääne-Viru 2:20.38,9 20 Diploma
145 1163 Nestor Maili Lääne-Viru 2:21.16,1 21 Diploma
146 1168 Leenpalu Villu Lääne-Viru 2:22.43,6 19 Diploma
147 1294 Laisaar Rihard Lääne-Viru 2:22.47,9 17 Diploma
148 1178 Engel Ene Harju 2:26.09,6 8 Diploma
149 1200 Reiu Andres Lääne-Viru 2:26.18,1 20 Diploma
150 1237 Malts Anu Harju 2:26.27,4 5 Diploma
151 1106 Peiseniece Mära Vidzeme 2:29.11,8 22 Diploma
152 1295 Alaver Andres Harju 2:29.30,6 11 Diploma
153 1258 Leenpalu Rain Lääne-Viru 2:30.06,6 18 Diploma
154 1210 Siebold Illinor Harju 2:30.35,9 9 Diploma
155 1105 Elismäe Enna Harju 2:33.50,5 5 Diploma
156 1196 Koha Kaur-Silver Harju 2:36.46,9 3 Diploma
157 1269 Karp Joosep Lääne-Viru 2:44.11,6 19 Diploma
158 1175 Pottmann Kersti Lääne-Viru 2:49.47,8 23 Diploma
159 679 Smirnov Dimitri Harju 2:53.02,2 21 Diploma
160 1117 Klopp Tairi Lääne-Viru 2:53.28,4 24 Diploma
161 1165 Klopp Birgit Lääne-Viru 2:55.14,6 9 Diploma
162 1179 Leesnurm Ragne Lääne-Viru 3:16.13,3 25 Diploma
163 1251 Erilaid Väino Tartu 3:35.17,6 2 Diploma
‹‹ Atpakaļ
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Lietotājvārds:
Parole:
 
*Jauns lietotājs *Aizmirsi paroli
SPORTINFO
RĪKOTĀJS
RAKSTIET MUMS
KONTAKTI
KASUTUSTINGIMUSED
KOMENTĀRI