estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tamsalu-Neeruti suusamaratoni võitsid Timo Simonlatser ja Laura Rohtla /TULEMUSED/ 11.03.2012 (0)
Täna toimunud Estoloppet pikamaasuusatajate sarja finaaletapina sõidetud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni 46 km vabatehnikas sõidetud põhidistantsi võitis Tamsalu suusaklubi esindav Timo ...
Tamsalu-Neeruti maraton lükkub külma tõttu edasi 02.02.2012 (0)
Sel pühapäeval toimuma pidanud 15. Tamsalu-Neeruti suusamaraton lükkub nädalavahetuseks ennustatavate krõbedate külmakraadide tõttu edasi. Maratoni uueks kuupäevaks on 11. märts.
Tamsalu-Neeruti - 46 km /Esialgsed/
Tamsalu-Neeruti - 25 km /Esialgsed/
301 Moved Permanently Date: Tue, 07 Jul 2020 02:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15.Tamsalu-Neeruti Maraton (Estoloppet 2. etapp)
History 2011 2010 2009 
Time 11.03.2012
Place Uudeküla/Tamsalu EST
Type Nordic skiing
Distance

46 km vabatehnika 11:00
25 km vabatehnika 11:15
Lastesõidud 11:30

Organizer MTÜ Huviklubi Nelson, Vahur Leemets, +372 5649 5439, vahur@nelson.ee
• STARDINIMEKIRI
RESULTS
Name: Age group:
Text Xml Excel print
Place Nr Name Team/
City
 Time Age gr. place    
501 370 Trasberg Alar Lääne-Viru 3:26.38,9 166 Diploma
502 627 Rull Alo Tartu 3:26.52,5 167 Diploma
503 668 Põldeots Rainer Harju 3:26.55,0 220 Diploma
504 590 Urb Ülo Harju 3:27.19,5 52 Diploma
505 597 Saart Lembit Lääne-Viru 3:27.23,7 53 Diploma
506 552 Minski Jan Harju 3:28.31,1 221 Diploma
507 669 Sibul Andrus Jõgeva 3:28.38,6 222 Diploma
508 592 Konrad Peep Harju 3:28.47,5 168 Diploma
509 559 Tamme Raido Ida-Viru 3:29.03,2 223 Diploma
510 47 Karlson Joosep Pärnu 3:29.11,7 8 Diploma
511 533 Hodakov Tiina Pärnu 3:29.18,0 11 Diploma
512 572 Kukemelk Epp-Mare Harju 3:29.18,9 14 Diploma
513 549 Hütt Ivar Harju 3:29.32,4 169 Diploma
514 660 Säälik Marek Harju 3:29.38,4 170 Diploma
515 623 Gutmann Aivar Harju 3:29.41,8 171 Diploma
516 641 Murakas Jaanus Lääne-Viru 3:29.49,4 224 Diploma
517 591 Serva Sandra Pärnu 3:30.43,5 3 Diploma
518 478 Münter Bruno Lääne-Viru 3:30.51,1 54 Diploma
519 567 Jänese Jarek Harju 3:30.54,5 172 Diploma
520 575 Kaup Eero Harju 3:31.00,1 173 Diploma
521 539 Tolli Taivo Lääne 3:31.22,8 225 Diploma
522 579 Luman Priit Harju 3:31.34,2 226 Diploma
523 648 Findling Airon Harju 3:31.34,6 14 Diploma
524 626 Uuetalu Rita Lääne-Viru 3:31.37,9 5 Diploma
525 521 Tamm Herki Harju 3:31.43,1 227 Diploma
526 577 Ainsam Marek Harju 3:31.44,6 174 Diploma
527 543 Saar Jüri Harju 3:31.51,4 228 Diploma
528 672 Kuusmann Heiki Harju 3:32.03,6 55 Diploma
529 555 Juksar Martin Harju 3:32.03,8 175 Diploma
530 589 Vesk Vello Lääne-Viru 3:32.12,9 56 Diploma
531 568 Siilaberg Indrek Harju 3:32.51,3 229 Diploma
532 136 Kruus Martin Harju 3:33.10,3 230 Diploma
533 622 Männik Merle Harju 3:34.15,5 12 Diploma
534 588 Ilja Rein Harju 3:36.51,6 176 Diploma
535 631 Sellis Triin Põlva 3:36.54,4 4 Diploma
536 218 Lehtla Reigo Harju 3:37.37,3 177 Diploma
537 637 Riks Rando Lääne-Viru 3:37.49,1 15 Diploma
538 578 Tavits Gaabriel Tartu 3:38.54,1 178 Diploma
539 682 Miller Argo Saare 3:40.41,9 179 Diploma
540 586 Kroon Kalle Ida-Viru 3:41.12,3 180 Diploma
541 594 Vilberg Voova Harju 3:41.37,8 14 Diploma
542 584 Truus Jüri Tartu 3:42.12,6 181 Diploma
543 613 Ojasaar Tauno Lääne-Viru 3:43.32,7 182 Diploma
544 600 Kroon Olev Harju 3:43.34,6 57 Diploma
545 630 Alanurm Mait Lääne 3:44.04,4 231 Diploma
546 595 Pastimäe Hugo Järva 3:45.27,1 3 Diploma
547 518 Rull Hendrik Tartu 3:45.39,6 9 Diploma
548 545 Tamm Tõnis Ida-Viru 3:46.46,4 4 Diploma
549 605 Liigand Ants Viljandi 3:46.54,2 183 Diploma
550 491 Rebane Rene Tartu 3:47.00,2 184 Diploma
551 569 Kanger Mari Harju 3:47.38,9 15 Diploma
552 658 Krist Karel Harju 3:49.41,9 232 Diploma
553 516 Vatsk Reigo Harju 3:53.42,2 233 Diploma
554 500 Tammist Marko Harju 3:53.42,5 234 Diploma
555 576 Haug Mihkel Järva 3:55.01,3 185 Diploma
556 587 Salla Silver Harju 3:56.05,8 235 Diploma
557 583 Märtson Matis Harju 3:57.11,1 186 Diploma
558 634 Pukk Peeter Harju 3:59.38,3 236 Diploma
559 601 Tammik Heini Tartu 4:00.51,1 58 Diploma
560 596 Kaeval Hillar Harju 4:06.20,1 59 Diploma
561 565 Prans Leili Tartu 4:07.32,2 1 Diploma
562 581 Lipping Agu Harju 4:21.01,7 15 Diploma
563 604 Priks Priidu Ida-Viru 4:43.21,1 5 Diploma
564 676 Kuris Virge Harju 5:32.25,9 16 Diploma
‹‹ Back
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS