estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna suusamaratoni võitsid Andres Kollo ja Sirli Hanni /TULEMUSED/ 04.03.2012 (0)
Täna toimunud Kõrvemaal Estoloppet pikamaasuusatajate sarja eelviimase etapina sõidetud 15. Tallinna suusamaratoni 42 km vabatehnikas sõidetud põhidistantsi võitis Andres Kollo ajaga 1:35.07.
Tallinna suusamaraton on jälgitav GPS otseülekande kaudu 01.03.2012 (0)
Stardiprotokolli 17 esimest meest, 5 naist ja 3 võistlejat korraldaja valikul saavad õlale Sportrec GPS jälgimisseadme. Võistluse otseülekanne ja salvestus on nähtav lingil:  
Sellel pühapäeval sõidetakse 15. Tallinna suusamaraton 28.02.2012 (0)
Tallinna maraton - 42 km
Tallinna maraton - 21 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 17 Feb 2020 03:00:07 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm-eng.php3 Content-Length: 322 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
15. Tallinna Suusamaraton (Estoloppet 6. etapp)
History 2011 2010 2009 
Time 04.03.2012
Place Kõrvemaa EST
Type Nordic skiing
Distance 42 km vabatehnika ühistart 11:00
21 km vabatehnika ühisstart 11:15
Lastesõidud 11:20
Organizer MTÜ Spordiklubi Kõrve Ring, Jüri Voodla, +372 508 9285, korve.ring@gmail.com
• KOHALEJÕUDMINE, PARKIMINE • STARDINIMEKIRI
RESULTS
Name: Age group:
Text Xml Excel print
Place Nr Name Team/
City
 Time Age gr. place    
1 10 Kollo Andres Harju 1:35.07,2 1 Diploma
2 1 Vaikmaa Madis Harju 1:35.16,9 2 Diploma
3 7 Linnus Sander Põlva 1:35.17,3 3 Diploma
4 4 Mets Andre Harju 1:35.28,8 4 Diploma
5 80 Treier Jan Harju 1:35.54,2 1 Diploma
6 6 Sambla Avo Ida-Viru 1:36.13,8 5 Diploma
7 15 Palok Artur Võru 1:38.50,9 2 Diploma
8 62 Ervin Alar Lääne-Viru 1:38.51,7 3 Diploma
9 35 Kirss Peeter Harju 1:38.53,0 6 Diploma
10 24 Kasekamp Andrus Viljandi 1:38.53,6 7 Diploma
11 633 Levkoi Tanel Harju 1:38.55,6 8 Diploma
12 16 Karu Virgo Harju 1:38.57,7 1 Diploma
13 68 Kilp Marko Harju 1:39.07,0 4 Diploma
14 657 Toomas Tiit Põlva 1:39.07,2 9 Diploma
15 55 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 1:39.23,4 2 Diploma
16 19 Sala Raivo Pärnu 1:39.25,4 3 Diploma
17 25 Kovaljov Oleg Harju 1:40.03,9 4 Diploma
18 26 Kalnin Tarvi Pärnu 1:40.37,4 5 Diploma
19 9 Soo Allar Jõgeva 1:40.58,5 10 Diploma
20 32 Randman Priit Lääne-Viru 1:42.51,5 11 Diploma
21 217 Koolmeister Jaan Hiiu 1:42.54,0 5 Diploma
22 23 Hirv Pait Võru 1:42.56,4 6 Diploma
23 11 Hussar Aimar Tartu 1:42.58,2 12 Diploma
24 39 Truu Janek Tartu 1:42.58,9 7 Diploma
25 21 Sala Arvo Ida-Viru 1:42.59,3 8 Diploma
26 45 Baum Andreas Pärnu 1:42.59,9 1 Diploma
27 60 Karlson Joosep Pärnu 1:43.00,9 2 Diploma
28 27 Neemela Tarmo Harju 1:43.02,6 9 Diploma
29 34 Sirvel Margus Lääne-Viru 1:43.07,0 13 Diploma
30 75 Rästa Ain Harju 1:43.07,7 10 Diploma
31 40 Ispert Egert Harju 1:43.22,8 14 Diploma
32 44 Lepp Emeri Harju 1:44.00,1 15 Diploma
33 14 Hussar Kaidar Harju 1:44.00,3 11 Diploma
34 33 Savvest Veikko Pärnu 1:44.22,3 12 Diploma
35 31 Kanep Urmas Harju 1:44.22,8 1 Diploma
36 61 Lillmets Üllar Lääne-Viru 1:44.24,0 13 Diploma
37 84 Kala Kaspar Võru 1:44.24,4 6 Diploma
38 673 Klaasimäe Tarvo Lääne-Viru 1:44.28,0 16 Diploma
39 18 Veilberg Ago Lääne-Viru 1:44.28,7 14 Diploma
40 71 Hirv Dainis Harju 1:44.37,3 17 Diploma
41 641 Liira Rasmus Harju 1:45.06,2 3 Diploma
42 17 Juursalu Andres Tartu 1:45.35,3 18 Diploma
43 43 Toome Roland Lääne-Viru 1:45.40,9 15 Diploma
44 47 Kulbin Karel Harju 1:45.50,9 19 Diploma
45 42 Holtsmann Siim Lääne-Viru 1:46.08,3 20 Diploma
46 12 Ridamäe Aivar Harju 1:46.23,2 16 Diploma
47 64 Rodendau Janno Järva 1:46.27,7 21 Diploma
48 38 Rooden Priit Tartu 1:46.32,0 22 Diploma
49 49 Raantse Rannar Jõgeva 1:46.33,7 23 Diploma
50 46 Zirk Kunnar Tartu 1:46.45,2 24 Diploma
51 121 Neemela Kurmo Tartu 1:46.48,0 17 Diploma
52 65 Veilberg Meelis Lääne-Viru 1:46.51,2 2 Diploma
53 237 Kalnin Seido Pärnu 1:47.04,4 7 Diploma
54 103 Oja Joonas Lääne-Viru 1:47.19,7 25 Diploma
55 81 Bauman Jaanus Lääne-Viru 1:47.21,5 26 Diploma
56 99 Vaikmaa Tõnis Harju 1:47.22,5 27 Diploma
57 100 Hussar Karel Võru 1:47.23,8 4 Diploma
58 69 Põldsaar Paul Järva 1:47.25,9 28 Diploma
58 48 Laur Toomas Harju 1:47.25,9 18 Diploma
60 59 Klement Riho Tartu 1:47.39,7 29 Diploma
61 41 Maravyev Alexey Ida-Viru 1:48.05,5 19 Diploma
62 160 Õunloo Siim Harju 1:48.09,2 30 Diploma
63 111 Poolamets Hannes Harju 1:48.59,5 8 Diploma
64 78 Nurm Asko Harju 1:49.00,2 31 Diploma
65 74 Kiisk Romand Võru 1:49.01,8 32 Diploma
66 72 Hanni Sirli Võru 1:49.03,0 1 Diploma
67 113 Arula Raul Tartu 1:49.05,7 3 Diploma
68 619 Sillaste Ahti Pohjois-Pohjanmaa 1:49.07,3 33 Diploma
69 90 Mändla Tarmo Saare 1:49.07,4 20 Diploma
70 82 Parve Heikki Harju 1:49.41,3 4 Diploma
71 86 Lippur Bruno Jõgeva 1:49.47,5 34 Diploma
72 102 Reiska Alar Võru 1:49.58,3 21 Diploma
73 77 Helgand Marko Põlva 1:50.04,2 22 Diploma
74 145 Jõgi Mattias Valga 1:51.02,1 5 Diploma
75 91 Lokk Sulev Harju 1:51.03,2 23 Diploma
76 107 Kruseman Magnus Harju 1:51.24,2 35 Diploma
77 108 Aus Jaanus Pärnu 1:51.30,6 36 Diploma
78 37 Laidvee Jaanus Harju 1:51.53,6 37 Diploma
79 127 Kruus Martin Harju 1:51.54,2 38 Diploma
80 118 Koppel Kuido Saare 1:51.54,7 24 Diploma
81 94 Artel Veiko Harju 1:52.06,3 25 Diploma
82 96 Kaasik Margus Jõgeva 1:52.07,0 26 Diploma
83 87 Vana Janek Tartu 1:52.07,1 27 Diploma
84 73 Lepiste Raimond Rapla 1:52.08,7 9 Diploma
85 97 Arak Anti Harju 1:52.17,6 39 Diploma
86 88 Bolduzev Viktor Muu 1:52.20,5 5 Diploma
87 161 Mändla Oliver Saare 1:52.41,9 10 Diploma
88 124 Nurk Talis Tartu 1:52.49,7 40 Diploma
89 157 Pung Indrek Lääne-Viru 1:52.52,5 41 Diploma
90 92 Jool Urmas Harju 1:52.52,8 28 Diploma
91 119 Kaur Margus Tartu 1:52.57,7 29 Diploma
92 147 Trei Reito Rapla 1:52.57,8 30 Diploma
93 93 Kuuseoks Aare Lääne-Viru 1:52.59,6 6 Diploma
94 79 Pae Andres Tartu 1:53.03,2 31 Diploma
95 70 Peterson Meelis Harju 1:53.31,3 42 Diploma
96 67 Aavik Kuldar Tartu 1:53.35,6 32 Diploma
97 133 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 1:53.47,0 43 Diploma
98 95 Kivila Dag Pärnu 1:53.54,6 33 Diploma
99 135 Pruul Rasmus Harju 1:54.04,1 44 Diploma
100 105 Jürisaar Meelis Harju 1:54.10,4 34 Diploma
101 89 Käesel Aivar Harju 1:54.45,6 35 Diploma
102 675 Tupits Ivo Rakvere 1:54.51,5 36 Diploma
103 141 Jool Illart Ida-Viru 1:54.55,3 37 Diploma
104 151 Kattago Veljo Harju 1:54.57,1 38 Diploma
105 138 Orava Tõnis Lääne-Viru 1:55.26,2 45 Diploma
106 176 Rajando Kristjan Harju 1:55.31,1 46 Diploma
107 153 Tilk Mart Rapla 1:55.31,2 39 Diploma
108 184 Paglant Heigo Järva 1:55.35,9 47 Diploma
109 104 Pullerits Priit Tartu 1:55.36,2 40 Diploma
110 666 Koppa Marko Harju 1:55.36,9 48 Diploma
111 165 Tiits Rauno Harju 1:55.37,1 49 Diploma
112 98 Homin Valeri Järva 1:55.37,4 41 Diploma
113 128 Saar Heigo Harju 1:55.37,6 42 Diploma
114 188 Kollo Tiit Harju 1:55.55,4 43 Diploma
115 230 Rus Mihkel Rapla 1:56.04,3 11 Diploma
116 163 Kiiranen Kalle Tartu 1:56.06,5 7 Diploma
117 180 Ahman Hardi Võru 1:56.13,7 6 Diploma
118 220 Part Siim Järva 1:56.22,0 12 Diploma
119 187 Maarits Andres Harju 1:56.28,7 50 Diploma
120 54 Pak Indrek Harju 1:56.38,3 44 Diploma
121 198 Siimer Martin Harju 1:56.59,8 45 Diploma
122 687 Raudsepp Marii Lääne-Viru 1:57.02,3 1 Diploma
122 162 Koval Jaanus Viljandi 1:57.02,3 51 Diploma
124 231 Anton Tair Pärnu 1:57.09,9 52 Diploma
125 294 Villo Raul Harju 1:57.12,9 53 Diploma
126 112 Põllu Andero Harju 1:57.13,0 54 Diploma
127 85 Karolin Indrek Põlva 1:57.21,9 55 Diploma
128 130 Fahrutdinov Airat Tartu 1:57.33,6 46 Diploma
129 189 Parm Signe Harju 1:57.41,0 2 Diploma
130 201 Kuuskla Priit Lääne-Viru 1:57.41,3 56 Diploma
131 57 Toss Kaarel Viljandi 1:57.43,7 1 Diploma
132 76 Paumets Meelis Tartu 1:57.54,9 57 Diploma
133 126 Tishtshenkov Aleksander Harju 1:57.55,0 2 Diploma
134 173 Floren Kelli Lääne-Viru 1:58.07,8 3 Diploma
135 142 Kelgo Kaspar Järva 1:58.10,7 13 Diploma
136 101 Kuusik Ants Viljandi 1:58.18,9 3 Diploma
137 114 Laine Andre Võru 1:58.37,1 47 Diploma
138 320 Timm Rimo Saare 1:58.46,5 14 Diploma
139 628 Aibast Erik Harju 1:58.47,4 58 Diploma
140 204 Matkur Andres Harju 1:58.56,2 59 Diploma
141 122 Suluste Jüri Saare 1:59.05,9 48 Diploma
142 154 Tänav Tõnu Harju 1:59.07,1 49 Diploma
143 149 Heinsar Hardi Valga 1:59.11,4 50 Diploma
144 115 Tõnupärt Risto Harju 1:59.22,2 60 Diploma
145 207 Vasser Daniel Harju 1:59.23,6 61 Diploma
146 246 Kanne Ats Järva 1:59.23,7 62 Diploma
147 208 Kikkas Karol Harju 1:59.23,8 63 Diploma
148 134 Piirmann Terje Võru 1:59.25,5 4 Diploma
149 212 Luhaorg Siim Rapla 1:59.33,9 15 Diploma
150 170 Soosaar Cardo Tartu 1:59.39,6 64 Diploma
151 194 Toplaan Anti Saare 1:59.41,8 51 Diploma
152 214 Jürimaa Kevin Pärnu 1:59.42,8 65 Diploma
153 174 Mägi Ingvar Lääne-Viru 1:59.50,6 66 Diploma
154 254 Sagaja Martin Harju 1:59.59,2 67 Diploma
155 166 Mannine Sulo Harju 2:00.07,1 68 Diploma
156 260 Ehrstein Reimo Harju 2:00.09,5 69 Diploma
157 117 Ojarand Tarmo Harju 2:00.20,5 52 Diploma
158 245 Danilov Andrus Harju 2:00.30,8 70 Diploma
159 179 Vihmann Viljar Valga 2:00.33,4 8 Diploma
160 295 Pikkpõld Lauri Harju 2:00.43,6 71 Diploma
161 132 Tammiste Martin Harju 2:00.50,0 16 Diploma
162 167 Rääts Veiko Valga 2:00.52,6 72 Diploma
163 191 Voolaid Raimond Harju 2:00.52,7 7 Diploma
164 200 Bauman Erik Harju 2:01.10,5 73 Diploma
165 171 Torim Madis Harju 2:01.14,7 53 Diploma
166 169 Teesaar Toomas Harju 2:01.14,8 74 Diploma
167 275 Kalmer Andres Pärnu 2:01.20,0 75 Diploma
168 291 Kuhi Peeter Lääne-Viru 2:01.20,2 54 Diploma
169 252 Ulm Joosep Lääne-Viru 2:01.24,3 76 Diploma
170 155 Suursild Simo Pärnu 2:01.51,0 17 Diploma
171 203 Viirmann Ott Harju 2:01.51,1 77 Diploma
172 597 Part Taavi Lääne-Viru 2:01.56,9 78 Diploma
173 394 Uusorg Madis Lääne 2:01.59,3 79 Diploma
174 328 Tatomir Janar Tartu 2:02.14,9 80 Diploma
175 182 Herman Jörgen Harju 2:02.20,2 81 Diploma
176 221 Plees Andrus Harju 2:02.20,4 55 Diploma
177 264 Meidla Tiit Harju 2:02.24,3 82 Diploma
178 20 Flavyanov Igor Ida-Viru 2:02.27,8 56 Diploma
179 172 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 2:02.29,6 57 Diploma
180 150 Traks Aivo Harju 2:02.31,7 58 Diploma
181 216 Aarna Urmas Harju 2:02.33,7 59 Diploma
182 168 Maanurm Joonas Harju 2:02.40,2 83 Diploma
183 431 Varik Marko Harju 2:02.52,7 84 Diploma
184 209 Väärsi Jaak Lääne-Viru 2:02.52,9 60 Diploma
185 222 Stolfot Ivo Harju 2:03.01,1 85 Diploma
186 196 Lillsoo Indrek Harju 2:03.01,2 86 Diploma
187 242 Post Vahur Harju 2:03.02,9 87 Diploma
188 185 Saarep Peeter Valga 2:03.07,0 4 Diploma
189 227 Ellamik Väino Tartu 2:03.17,9 61 Diploma
190 181 Kukk Kalle Lääne-Viru 2:03.22,4 62 Diploma
191 192 Madi Reigo Põlva 2:03.25,2 88 Diploma
192 148 Saarepuu Aivar Järva 2:03.25,4 63 Diploma
193 190 Kulp Alar Lääne-Viru 2:03.30,8 64 Diploma
194 232 Kreegimets Janis Lääne-Viru 2:03.31,0 65 Diploma
195 309 Ots Kaupo Lääne-Viru 2:03.32,2 89 Diploma
196 215 Lavrikova Svetlana Ida-Viru 2:03.33,1 1 Diploma
197 144 Karama Tarmo Harju 2:03.33,2 90 Diploma
198 257 Laur Martin Harju 2:03.35,3 91 Diploma
199 210 Viese Meelis Lääne-Viru 2:03.44,6 92 Diploma
200 340 Tiislär Kaido Harju 2:03.48,3 93 Diploma
201 381 Kuhi Tõnu Lääne-Viru 2:03.48,4 66 Diploma
202 234 Kütt Mehis Harju 2:03.49,6 67 Diploma
203 236 Vaher Avo Lääne-Viru 2:03.52,0 94 Diploma
204 226 Roop Andrey Ida-Viru 2:03.53,1 9 Diploma
205 106 Mändla Mairo Saare 2:04.05,8 95 Diploma
206 283 Rohtmets Marko Harju 2:04.10,9 96 Diploma
207 213 Roode Siim Harju 2:04.14,3 68 Diploma
208 262 Pajo Andres Lääne-Viru 2:04.14,5 69 Diploma
209 202 Traks Hanno Lääne-Viru 2:04.18,1 70 Diploma
210 370 Värk Ivo Harju 2:04.28,7 97 Diploma
211 125 Ilin Ivan Muu 2:04.30,6 98 Diploma
212 195 Hannus Sander Tartu 2:04.36,9 99 Diploma
213 302 Vihermets Ain Lääne-Viru 2:04.37,3 71 Diploma
214 276 Engel Vilmar Harju 2:04.39,1 72 Diploma
215 224 Needrit Vello Harju 2:04.39,2 100 Diploma
216 238 Jõesaar Enn Tartu 2:04.55,2 73 Diploma
217 268 Sarapuu Tõnis Lääne-Viru 2:04.59,9 74 Diploma
218 251 Kala Tarmo Võru 2:05.01,2 101 Diploma
219 178 Keerme Argo Ida-Viru 2:05.01,3 102 Diploma
220 277 Anton Arno Tartu 2:05.05,6 10 Diploma
221 263 Liira Ulvar Harju 2:05.07,7 103 Diploma
222 56 Raja Arvo Harju 2:05.10,2 11 Diploma
223 282 Alumaa Alar Harju 2:05.26,5 104 Diploma
224 280 Valk Villu Lääne-Viru 2:05.27,8 105 Diploma
225 636 Ivanov Randar Lääne-Viru 2:05.28,4 8 Diploma
226 225 Viiding Valde Harju 2:05.34,7 106 Diploma
227 672 Loova Ranar Tartu 2:05.55,9 107 Diploma
228 396 Sang Marco Harju 2:06.04,4 75 Diploma
229 164 Kilm Virgo Lääne-Viru 2:06.06,8 76 Diploma
230 219 Raap Ilmar Lääne-Viru 2:06.08,1 77 Diploma
231 333 Skorokhod Boris Harju 2:06.09,0 5 Diploma
232 247 Toome Rita Lääne-Viru 2:06.10,7 1 Diploma
233 229 Juhandi Aivar Harju 2:06.15,5 108 Diploma
234 338 Nüüd Marko Harju 2:06.22,2 109 Diploma
235 690 Kaasiku Ragner Tallinn 2:06.27,9 110 Diploma
236 609 Sinijärv Tanel Harju 2:06.33,0 111 Diploma
237 36 Reedi Peip Tartu 2:06.33,2 78 Diploma
238 228 Kaljurand Urmas Harju 2:06.46,1 12 Diploma
239 663 Luhaäär Karl Harju 2:06.48,1 112 Diploma
240 159 Lehesmets Alar Tartu 2:06.55,5 113 Diploma
241 146 Mirme Sander Tartu 2:06.56,8 114 Diploma
242 175 Varres Markko Harju 2:07.03,8 115 Diploma
243 223 Hummal Erkki Harju 2:07.15,6 116 Diploma
244 391 Hermaküla Hannes Harju 2:07.37,3 79 Diploma
245 156 Türkson Arne Tartu 2:07.45,5 80 Diploma
246 317 Öpik Oliver Harju 2:07.47,3 117 Diploma
247 466 Jurlov Sergei Ida-Viru 2:07.47,4 81 Diploma
248 284 Sokk Jaan Tartu 2:07.50,8 118 Diploma
249 206 Kruusmann Geidi Lääne-Viru 2:07.51,2 5 Diploma
250 326 Ränkel Rain Harju 2:07.51,9 119 Diploma
251 218 Kairite Inna Harju 2:07.52,0 6 Diploma
252 266 Meier Ergo Harju 2:07.53,7 82 Diploma
253 256 Lukkats Andres Järva 2:07.53,9 83 Diploma
254 310 Sootla Indrek Harju 2:08.05,2 84 Diploma
255 289 Soovik Jüri Viljandi 2:08.05,4 13 Diploma
256 620 Oschepkov Pavel Muu 2:08.07,8 85 Diploma
257 211 Dsilna Indro Harju 2:08.08,1 120 Diploma
258 248 Mesi Marek Pärnu 2:08.08,2 86 Diploma
259 321 Sinijärv Heleen Harju 2:08.09,2 7 Diploma
260 197 Keär Andres Lääne-Viru 2:08.09,5 87 Diploma
261 339 Õun Valdur Harju 2:08.25,9 121 Diploma
262 240 Jalak Geido Harju 2:08.34,5 122 Diploma
263 650 Yudov Sergey Muu 2:08.38,9 14 Diploma
264 435 Otsla Anti Harju 2:08.48,9 88 Diploma
265 308 Vainküla Tõnu Harju 2:08.49,6 89 Diploma
266 300 Liiv Taavi Ida-Viru 2:08.55,3 123 Diploma
267 199 Madi Üllar Põlva 2:08.58,7 90 Diploma
268 696 Kelder Alo Harju 2:09.15,1 124 Diploma
269 129 Jalast Kalmer Järva 2:09.18,0 125 Diploma
270 290 Soosalu Karen Harju 2:09.27,3 15 Diploma
271 292 Mihkelson Ain Harju 2:09.28,7 126 Diploma
272 205 Arus Tiit Saare 2:09.32,8 91 Diploma
273 351 Merivälja Margus Harju 2:09.34,7 127 Diploma
273 288 Linke Meelis Pärnu 2:09.34,7 127 Diploma
275 324 Kubja Urmas Lääne 2:09.35,1 92 Diploma
276 681 Ots Ivar Harju 2:09.55,9 93 Diploma
277 316 Kapp Tarvo Harju 2:09.57,6 94 Diploma
278 348 Hendrikson Gert Harju 2:10.11,5 129 Diploma
279 306 Adel Ander Lääne-Viru 2:10.18,2 130 Diploma
280 499 Koplus Kaupo Pärnu 2:10.23,8 16 Diploma
281 412 Kond Kuido Lääne-Viru 2:10.30,1 95 Diploma
282 660 Päärson Taivo Harju 2:10.49,6 96 Diploma
283 345 Kongo Kristjan Harju 2:10.50,5 131 Diploma
284 442 Harand Allan Harju 2:10.50,6 132 Diploma
285 249 Lind Kaspar Tartu 2:10.52,9 133 Diploma
286 235 Müür Martin Harju 2:10.53,2 134 Diploma
287 305 Tammsoo Erik Harju 2:10.54,6 97 Diploma
288 255 Järve Marek Harju 2:11.05,8 98 Diploma
289 669 Schilf Arvi 2:11.18,3 99 Diploma
290 676 Ruhno Taivo Raplamaa 2:11.22,9 135 Diploma
291 304 Rungi Kert Rapla 2:11.26,5 136 Diploma
292 270 Joosepson Priit Tartu 2:11.30,6 137 Diploma
293 307 Ivanov Mikhail Muu 2:11.30,7 17 Diploma
294 433 Runge Timo Harju 2:11.35,3 138 Diploma
295 233 Kulberg Ragnar Tartu 2:11.35,8 139 Diploma
296 436 Krass Reimo Järva 2:11.43,1 140 Diploma
297 542 Koplus Maario Pärnu 2:11.43,4 141 Diploma
298 369 Lepiste Arnold Rapla 2:11.48,5 142 Diploma
299 372 Brakmann Andres Harju 2:11.48,7 143 Diploma
300 265 Ojaver Siim Harju 2:11.53,0 144 Diploma
301 243 Nemvalts Ain Järva 2:11.55,3 100 Diploma
302 322 Roosnupp Priit Harju 2:12.38,0 101 Diploma
303 315 Rammul Arto Tartu 2:12.52,7 145 Diploma
304 335 Oot Anti Tartu 2:12.59,5 6 Diploma
305 678 Ansi Martin 2:13.41,6 146 Diploma
306 286 Hallimäe Rain Harju 2:13.52,8 18 Diploma
307 297 Vijar Rauno Harju 2:13.55,7 147 Diploma
308 493 Pajus Rene Harju 2:13.55,8 148 Diploma
309 341 Nõmmeots Priit Harju 2:14.05,9 149 Diploma
310 684 Pallas Lembit Harju 2:14.12,7 19 Diploma
311 354 Raudsepp Raul Harju 2:14.17,4 150 Diploma
312 349 Teearu Tarmo Pärnu 2:14.20,5 102 Diploma
313 323 Lapp Erkki Viljandi 2:14.34,5 151 Diploma
314 659 Mererand Rait Harju 2:14.38,1 152 Diploma
315 327 Vernik Mart Harju 2:14.43,2 153 Diploma
316 644 Nõmmik Kaidu Lääne-Viru 2:14.49,9 103 Diploma
317 453 Linask Ivo Harju 2:14.50,1 154 Diploma
318 668 Vinoradov Vladimir Tallinn 2:14.55,3 104 Diploma
319 426 Rannamägi Hando Harju 2:14.55,4 155 Diploma
320 116 Tepaskent Tanel Harju 2:15.01,4 156 Diploma
321 301 Veeroja Vahur Tartu 2:15.08,8 157 Diploma
322 269 Veeroja Liis Tartu 2:15.09,1 8 Diploma
323 378 Pops Vahur Harju 2:15.18,7 105 Diploma
324 325 Jürgenson Indrek Tartu 2:15.18,9 158 Diploma
325 540 Peel Rauno Harju 2:15.43,5 159 Diploma
326 658 Kallais Ats Jõgeva 2:15.46,7 106 Diploma
327 343 Pärn Hannes Harju 2:15.47,4 107 Diploma
328 483 Nesterov Nikolai Ida-Viru 2:15.55,5 20 Diploma
329 303 Linth Henn Harju 2:16.01,2 108 Diploma
330 387 Sinijärv Omari Harju 2:16.02,5 109 Diploma
331 293 Mudrov Alexey Muu 2:16.03,7 21 Diploma
332 250 Vahermets Peep Harju 2:16.07,6 110 Diploma
333 366 Kitsing Taivo Harju 2:16.14,8 160 Diploma
334 405 Ebber Andrus Lääne-Viru 2:16.24,5 111 Diploma
335 607 Kaaret Enn Harju 2:16.27,3 112 Diploma
336 334 Väli Etko Harju 2:16.29,8 113 Diploma
337 278 Niils Raigo Lääne 2:16.36,1 114 Diploma
338 382 Garipov Feliks Harju 2:16.36,2 7 Diploma
339 299 Eskor Ivar Saare 2:16.38,0 115 Diploma
340 496 Püvi Andri Harju 2:16.40,8 161 Diploma
341 430 Palmiste Priit Harju 2:17.00,4 162 Diploma
342 318 Aasa Aare Võru 2:17.05,2 116 Diploma
343 356 Ojarand Raivo Harju 2:17.08,6 22 Diploma
344 253 Fahrutdinov Haidar Tartu 2:17.13,7 1 Diploma
345 346 Etverk Jüri Harju 2:17.28,0 163 Diploma
346 329 Alla Janek Harju 2:17.39,3 164 Diploma
347 475 Truus Alan Jõgeva 2:17.41,2 165 Diploma
348 376 Sulemenkov Igor Ida-Viru 2:17.49,4 117 Diploma
349 313 Lee Are Tartu 2:17.49,5 8 Diploma
350 331 Päären Margo Tartu 2:17.50,1 118 Diploma
351 699 Lükk Villu Viljandi 2:18.00,6 166 Diploma
352 554 Talves Anti Tartu 2:18.00,8 167 Diploma
353 571 Hansov Hanno Harju 2:18.11,6 168 Diploma
354 698 Liivrand Eero Tallinn 2:18.18,4 119 Diploma
355 398 Rannu Hirvo Järva 2:18.18,7 120 Diploma
356 359 Kaur Jaanus Harju 2:18.27,7 121 Diploma
357 336 Trepp Janek Lääne-Viru 2:18.36,5 122 Diploma
358 319 Rego Üllar Ida-Viru 2:18.42,7 123 Diploma
359 272 Oidjärv Tarmo Harju 2:18.45,1 124 Diploma
360 647 Putskov Aleksandr Ida-Viru 2:18.49,8 125 Diploma
361 311 Linder Ivo Pärnu 2:18.50,0 169 Diploma
362 53 Muru Sulev Võru 2:18.52,3 23 Diploma
363 377 Sinisalu Andres Harju 2:19.22,8 126 Diploma
364 350 Suuroja Martin Harju 2:19.32,3 127 Diploma
365 603 Janter Tõnu Harju 2:19.32,4 128 Diploma
366 416 Puks Jaanus Viljandi 2:19.35,1 170 Diploma
367 671 Pindma Vahur Harju 2:19.35,2 129 Diploma
368 386 Aljo Danel Harju 2:19.37,6 171 Diploma
369 385 Saar Marek Harju 2:19.38,3 130 Diploma
370 665 Pruus Kuldar Harju 2:19.50,9 131 Diploma
371 274 Koitne Gunnar Harju 2:19.51,5 24 Diploma
372 445 Päärt Villu Tartu 2:19.53,1 132 Diploma
373 473 Pullerits Tõnu Harju 2:19.58,4 172 Diploma
374 697 Metsorg Maria Harju 2:20.00,9 2 Diploma
375 373 Põldeots Marek Harju 2:20.05,1 173 Diploma
376 140 Einblau Eero Harju 2:20.06,1 133 Diploma
377 424 Kõiv Kardo Harju 2:20.08,7 174 Diploma
378 694 Lepasaar Ivo Harju 2:20.21,2 134 Diploma
379 550 Kotkas Priit Harju 2:20.24,1 175 Diploma
380 357 Innos John Harju 2:20.24,2 135 Diploma
381 421 Mõek Hardo Lääne-Viru 2:20.35,2 176 Diploma
382 374 Maripuu Raul Harju 2:20.40,3 177 Diploma
383 458 Härmatis Risto Harju 2:20.41,4 178 Diploma
384 677 Tiiman Marko Tallinn 2:20.42,2 136 Diploma
385 402 Laht Tarmo Tartu 2:20.44,1 137 Diploma
386 364 Länts Martin Harju 2:20.44,7 179 Diploma
387 434 Hiielaid Toomas Lääne-Viru 2:20.44,9 25 Diploma
388 623 Uiga Rainis Jõgeva 2:20.46,4 180 Diploma
389 392 Piiriste Margus Harju 2:20.46,5 181 Diploma
390 463 Tõnisson Toomas Harju 2:20.48,6 138 Diploma
391 371 Ennuste Madis Harju 2:20.53,2 139 Diploma
392 400 Seeder Heldur-Valdek Harju 2:20.54,4 26 Diploma
393 600 Ladva Indrek Tartu 2:20.57,3 182 Diploma
394 455 Kask Villu Lääne-Viru 2:20.58,7 140 Diploma
395 688 Viitmann Rauno Järva 2:20.59,0 183 Diploma
396 375 Toim Allan Harju 2:20.59,3 27 Diploma
397 447 Nanits Mihkel Harju 2:21.00,2 184 Diploma
398 362 Karp Veiko Lääne-Viru 2:21.03,7 141 Diploma
399 332 Arula Ando Harju 2:21.07,6 185 Diploma
400 683 Tampuu Oliver Tartu 2:21.12,0 186 Diploma
401 460 Kirch Richard Harju 2:21.36,7 187 Diploma
402 401 Truu Marek Harju 2:21.43,1 188 Diploma
403 363 Remiküll Ragnar Lääne-Viru 2:21.46,7 142 Diploma
404 654 Raska Ott Kanta-Häme 2:21.51,5 189 Diploma
405 559 Ansmann Alo Harju 2:21.51,6 190 Diploma
406 399 Valdmaa Lauri Harju 2:22.08,0 191 Diploma
407 469 Aarniste Marek Harju 2:22.21,4 192 Diploma
408 664 Bormann-Eskor Irena Saare 2:22.22,3 9 Diploma
409 404 Reitsak Indrek Harju 2:22.35,6 193 Diploma
410 379 Laja Leho Harju 2:22.39,8 143 Diploma
411 389 Vals Riho Tartu 2:22.48,9 144 Diploma
412 380 Põlluäär Peep Harju 2:23.00,2 145 Diploma
413 360 Oissar Karl Jõgeva 2:23.08,1 28 Diploma
414 689 Rea Tarmo Harju 2:23.25,8 194 Diploma
415 610 Kuligin Ilya Muu 2:23.39,5 195 Diploma
416 572 Reim Martin Harju 2:23.39,7 146 Diploma
417 450 Zilensk Agu Harju 2:23.40,0 196 Diploma
418 353 Suursu Maarika Lääne-Viru 2:23.50,7 10 Diploma
419 422 Meringo Joel Harju 2:23.51,1 197 Diploma
420 355 Tulp Rain Rapla 2:24.00,5 147 Diploma
421 413 Münter Bruno Lääne-Viru 2:24.05,0 29 Diploma
422 388 Isakov Viktor Muu 2:24.10,5 30 Diploma
423 367 Unt Marius Harju 2:24.13,3 148 Diploma
424 551 Vollmer Siim Harju 2:24.20,1 198 Diploma
425 670 Ruusalu Rein Harju 2:24.39,5 149 Diploma
426 604 Umrihhin Vjatseslav Ida-Viru 2:24.59,4 31 Diploma
427 58 Viisut Margus Viljandi 2:25.01,4 150 Diploma
428 693 Angelstok Aivar Harju 2:25.26,8 151 Diploma
429 462 Muldme Risto Harju 2:25.29,3 199 Diploma
430 420 Peek Kuno Harju 2:25.35,8 200 Diploma
431 679 Kookla Eero Tallinn 2:25.37,6 152 Diploma
432 456 Baskakov Vladimir Harju 2:25.57,0 32 Diploma
433 495 Tammsaar Andres Harju 2:25.57,2 201 Diploma
434 615 Salumets Kaimo Harju 2:25.59,3 202 Diploma
435 352 Ambos Silver Valga 2:26.05,4 33 Diploma
436 479 Leisi Rain Harju 2:26.08,2 153 Diploma
437 662 Reinaas Ott Rapla 2:26.10,7 203 Diploma
438 395 Zirnask Villu Harju 2:26.13,1 154 Diploma
439 408 Roasto Indrek Harju 2:26.13,3 204 Diploma
440 384 Vosman Rain Tartu 2:26.20,0 205 Diploma
441 481 Kukk Enn Ida-Viru 2:26.22,6 206 Diploma
442 440 Lumi Paul Harju 2:26.25,6 207 Diploma
443 578 Avik Eeva Harju 2:26.26,8 11 Diploma
444 507 Parts Veiko Harju 2:26.41,0 155 Diploma
445 449 Maripuu Riho Harju 2:27.14,9 208 Diploma
446 586 Tammist Marko Harju 2:27.26,1 209 Diploma
447 471 Ernits Tõnu Võru 2:27.26,3 210 Diploma
448 446 Järvalt Renna Harju 2:27.30,8 12 Diploma
449 468 Lett Kalle Harju 2:27.31,0 34 Diploma
450 279 Liigand Jaanus Tartu 2:27.39,3 211 Diploma
451 441 Kerik Kaido Harju 2:27.56,6 156 Diploma
452 563 Smurov Vadim Muu 2:27.57,0 212 Diploma
453 612 Janter Caspar Harju 2:28.02,3 9 Diploma
454 501 Ligi Kaja Harju 2:28.02,6 2 Diploma
455 568 Künnapuu Rainer Pärnu 2:28.11,0 213 Diploma
456 490 Repp Tarmo Harju 2:28.18,6 214 Diploma
457 529 Alliksaar Lembit Pärnu 2:28.20,7 215 Diploma
458 613 Matson Kaire Harju 2:28.21,1 13 Diploma
459 544 Virkus Katrel Ida-Viru 2:28.22,9 3 Diploma
460 472 Sütt Roland Tartu 2:28.30,6 216 Diploma
461 555 Tomson Toomas Pärnu 2:28.30,7 157 Diploma
462 531 Park Lemmi Harju 2:28.47,3 14 Diploma
463 451 Raatma Arvo Harju 2:28.47,5 217 Diploma
464 601 Abram Mikk Tartu 2:28.47,8 218 Diploma
465 560 Lanno Riho Harju 2:29.15,5 158 Diploma
466 535 Kokk Riho Lääne-Viru 2:29.46,4 35 Diploma
467 368 Kakko Mairolt Harju 2:29.46,5 159 Diploma
468 444 Lood Kaspar Lääne-Viru 2:30.08,7 219 Diploma
469 415 Kivila Märt Tartu 2:30.09,1 220 Diploma
470 406 Palu Liina Tartu 2:30.12,7 15 Diploma
471 474 Pihelpuu Riho Harju 2:30.13,9 221 Diploma
472 692 Puttelberg Peeter Harju 2:30.14,9 36 Diploma
473 411 Türi Madis Harju 2:30.17,5 222 Diploma
474 492 Tamm Herki Harju 2:30.23,3 223 Diploma
475 680 Kõomägi Armin Tallinn 2:30.41,5 160 Diploma
476 498 Piibar Raigo Harju 2:31.05,4 161 Diploma
477 383 Põldmaa Koit Lääne-Viru 2:31.14,5 224 Diploma
478 491 Taal Martin Harju 2:31.24,1 225 Diploma
479 691 Aalberg Raoul harju 2:31.35,0 162 Diploma
480 437 Teder Vello Harju 2:31.43,2 163 Diploma
481 617 Uiga Algis Jõgeva 2:31.56,4 164 Diploma
482 390 Paur Silver Pärnu 2:31.57,8 226 Diploma
483 541 Punga Rainer Ida-Viru 2:32.06,8 227 Diploma
484 414 Veelain Ermo Harju 2:32.07,2 37 Diploma
485 545 Paglant Andrus Tartu 2:32.23,3 165 Diploma
486 614 Laht Rain Harju 2:32.26,8 228 Diploma
487 525 Pulver Margus Tallinn 2:32.39,0 166 Diploma
488 425 Jürjo Silvester Harju 2:32.54,7 229 Diploma
489 464 Maurer Raim Lääne-Viru 2:32.59,7 18 Diploma
490 557 Vare Tauno Pärnu 2:33.02,4 230 Diploma
491 553 Peisenieks Varis Läti 2:33.07,6 38 Diploma
492 561 Kallas Urmas Harju 2:33.14,4 39 Diploma
493 536 Puidak Priit Harju 2:33.39,9 2 Diploma
494 439 Vatsk Reigo Harju 2:33.40,5 231 Diploma
495 635 Saame Raivo Harju 2:34.14,8 232 Diploma
496 546 Mõts Taavi Harju 2:34.18,7 233 Diploma
497 538 Kruusalu Heiki Harju 2:34.28,2 167 Diploma
498 427 Nemvalts Riinu Järva 2:34.42,4 3 Diploma
499 409 Greenbaum Toomas Harju 2:34.42,6 234 Diploma
500 512 Ojaliiv Madis Lääne-Viru 2:34.53,8 235 Diploma
‹‹ Back
TallinnaSM12_b_spons
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sort:


The most popular
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Username:
Password:
 
*New Account *Forgot Password?
SPORTINFO
ORGANIZERS
WRITE US
CONTACTS
KASUTUSTINGIMUSED
RULES FOR COMMENTS