estenglv
WAP version
Login form
Viru Maraton - 42 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
20. Viru Maraton
Aeg 25.01.2004
Koht Mõedaku EST
Spordiala Suusatamine
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Udam Ilmar Järvamaa 01:48:59.2 1
2 Jallai Erkki Võru 01:48:59.6 2
3 Kallak Jaan Viljandi 01:48:59.7 3
4 Lukertsenko Mihhail Tallinn 01:48:59.9 4
5 Raudsepp Pavo Lääne-Viru 01:49:01.3 5
6 Aasmäe Meelis Viljandi 01:49:54.8 6
7 Kalnin Tarvi Pärnu 01:50:05.0 7
8 Ader Margus Võru 01:51:16.3 8
9 Väli Velar Viljandi 01:51:47.6 1
10 Keskpaik Kert Tallinn 01:51:52.6 9
11 Noormets Gert Tallinn 01:52:19.8 10
12 Karu Virgo Tallinn 01:53:59.7 1
13 Talves Priit Viljandi 01:54:56.8 2
14 Kasekamp Andrus Viljandi 01:55:05.8 11
15 Kovaljov Oleg Tallinn 01:55:16.6 1
16 Zelentsov Stanislav Harju 01:55:18.9 12
17 Peets Robert Tartu 01:55:29.7 3
18 Stepanov Taaniel Valga 01:59:00.0 13
19 Vshivtsev Vladimir Ida-Viru 02:00:28.6 14
20 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 02:00:31.0 2
21 Kärbo Vallo Ida-Viru 02:00:42.7 15
22 Seema Raul Tallinn 02:00:56.0 16
23 Mannima Tatjana Ida-Viru 02:00:56.7 1
24 Lillmets Üllar Lääne-Viru 02:01:01.3 17
25 Kudre Raul Põlva 02:01:43.3 18
26 Kärbo Veljo Ida-Viru 02:01:52.0 19
27 Alling Urmo Harju 02:01:53.1 2
28 Ridamäe Aivar Tallinn 02:02:24.3 20
29 Kanep Urmas Tallinn 02:02:24.6 1
30 Hussar Kaidar Tallinn 02:02:34.5 21
31 Sander Marek Pärnu 02:02:37.1 22
32 Sala Raivo Pärnu 02:03:49.1 23
33 Kadajane Erik Viljandi 02:04:04.3 24
34 Arula Raul Tartu 02:04:07.3 1
35 Ispert Egert Viljandi 02:04:21.7 25
36 Bauman Jaanus Lääne-Viru 02:04:38.5 26
37 Voloshin Jevgeni Ida-Viru 02:05:12.5 2
38 Orav Raigo Jõgeva 02:06:12.4 27
39 Kurg Õnne Lääne-Viru 02:06:25.7 2
40 Kilk Ain Harju 02:06:26.5 3
41 Põld Heigo Tallinn 02:07:00.6 4
42 Jurs Hassar Tartu 02:07:02.1 28
43 Kask Janek Lääne-Viru 02:07:04.8 29
44 Priks Hanno Valga 02:07:17.6 3
45 Kuuseoks Aare Lääne-Viru 02:07:22.9 2
46 Põllu Andero Harju 02:07:32.9 30
47 Hirv Pait Tallinn 02:07:36.3 31
48 Sokolov Jevgeni Ida-Viru 02:07:47.6 1
49 Sabre Kaupo Põlva 02:07:53.5 4
50 Loigom Villem Tallinn 02:08:17.9 5
51 Luks Sven Harju 02:08:37.4 6
52 Kelk Indrek Tartu 02:08:38.0 7
53 Kroon Paavo Tartu 02:09:09.1 4
54 Viik Tarvi Läänemaa 02:09:30.3 32
55 Korsen Imre Tallinn 02:10:39.5 33
56 Einsalu Ants Lääne-Viru 02:11:06.2 3
57 Tishtshenkov Aleksander Tallinn 02:11:14.7 3
58 Parve Heikki Tallinn 02:11:19.1 5
59 Lillmets Aivar Lääne-Viru 02:11:36.3 34
60 Smirnov Dimitri Tallinn 02:11:42.6 8
61 Sammalsaar Mait Harju 02:12:17.8 4
62 Laineste Andres Harju 02:13:05.7 35
63 Tamm Tarmo Pärnu 02:13:20.3 36
64 Shihranov Vassili Ida-Viru 02:13:21.8 4
65 Norman Mart Tallinn 02:13:46.8 37
66 Sooväli Risto Lääne-Viru 02:13:56.2 5
67 Savvest Veikko Pärnu 02:14:19.8 9
68 Nafthal Meelis Tallinn 02:14:27.7 38
69 Vares Timo Tallinn 02:14:28.0 39
70 Nesterov Andrei Ida-Viru 02:14:56.0 5
70 Raantse Rannar Jõgeva 02:14:56.0 40
72 Karelson Tõnu Viljandi 02:15:23.6 10
73 Tuula Reeda Viljandi 02:15:29.5 3
74 Mätlik Kaido Tallinn 02:15:44.3 5
75 Külm Kristjan Tartu 02:16:07.9 6
76 Liblik Urmo Järvamaa 02:16:35.2 41
77 Savastver Alar Tallinn 02:16:35.8 42
78 Dudarev Andrei Ida-Viru 02:16:36.1 11
79 Jõgisu Eimar Tallinn 02:16:41.0 2
80 Pärnik Tea Tartu 02:17:10.2 4
81 Pajo Andres Lääne-Viru 02:17:46.4 43
82 Tomson Peep Tartu 02:17:50.1 44
83 Gristsenko Andrei Tallinn 02:18:06.9 45
84 Kalev Jaanika Harju 02:18:16.5 5
85 Kajari Mart Tallinn 02:18:26.5 46
86 Borissov Vladimir Ida-Viru 02:18:41.2 6
87 Johanson Marek Viljandi 02:18:47.5 47
88 Raudik Alo Tartu 02:19:13.3 48
89 Tokko Rainer Harju 02:19:34.5 49
90 Käesel Aivar Tallinn 02:19:43.6 12
91 Soodla Guido Tartu 02:19:54.1 13
92 Kollo Tiit Harju 02:19:58.0 6
93 Smirnov Dmitri Tallinn 02:20:27.0 50
94 Halliväli Janek Harju 02:20:42.7 51
95 Kivioja Raimo Lääne-Viru 02:20:44.9 52
96 Zujev Mihail Ida-Viru 02:21:14.5 6
97 Neemela Tarmo Tallinn 02:21:15.0 14
98 Karro Margus Tartu 02:21:16.3 53
99 Kreekman Kalev Harju 02:21:26.0 15
100 Vahar Jüri Pärnu 02:21:26.2 16
101 Rõuk Margus Lääne-Viru 02:21:27.0 54
102 Vabarna Jalmar Põlva 02:21:32.9 1
103 Toss Kaarel Viljandi 02:21:33.0 7
104 Lokk Sulev Tallinn 02:21:40.0 17
105 Erm Tõnis 02:21:40.7 55
106 Erik Raivo Harju 02:21:41.1 18
107 Kallemets Mati Läänemaa 02:22:00.4 1
108 Siimer Martin Tallinn 02:22:05.1 56
109 Aun Martin Pärnu 02:22:12.6 7
110 Laine Andre Võru 02:22:33.6 19
111 Käärd Arvi Tallinn 02:22:36.3 7
112 Kuusik Ants Viljandi 02:22:41.5 2
113 Luidre Manivald Harju 02:22:44.2 8
114 Teder Tanel Lääne-Viru 02:23:24.7 2
115 Meringo Meelis Harju 02:23:28.7 9
116 Valk Hillar Lääne-Viru 02:23:31.5 3
117 Einland Vello Harju 02:23:54.2 10
118 Kiik Aare Tartu 02:24:02.9 11
119 Jaaska Allan Harju 02:24:08.8 57
120 Pain Indrek Tallinn 02:24:36.5 58
121 Lippur Bruno Jõgeva 02:24:37.7 59
122 Kirikmäe Erik Ida-Viru 02:24:41.2 60
123 Rjabov Aare Võru 02:24:42.2 8
124 Olesk Margus Harju 02:25:11.6 61
125 Kõvask Raul Tallinn 02:25:19.8 62
126 Pärnik Jüri Tartu 02:25:23.2 20
127 Kiiver Kaupo Tartu 02:25:31.7 63
128 Alamaa Tenno Rapla 02:25:37.6 21
129 Pärs Priit Tartu 02:25:48.5 64
130 Hintsov Veiko Tallinn 02:25:48.8 22
131 Soosalu Karen Tallinn 02:25:50.8 9
132 Kiiranen Kalle Tartu 02:26:02.3 8
133 Kadajane Raul Viljandi 02:26:25.0 12
134 Ligi Jürgen Tallinn 02:26:31.4 13
135 Vunk Kalev Tartu 02:26:38.1 65
136 Saviir Jaan Läänemaa 02:27:07.1 10
137 Koppel Tõnu Tallinn 02:27:32.1 23
138 Raudsepp Tõnu Harju 02:28:05.9 66
139 Garipov Feliks Tallinn 02:28:07.9 4
140 Raatma Jüri Tallinn 02:28:19.5 67
141 Jürisaar Meelis Harju 02:28:52.8 68
142 Peensalu Aimer Harju 02:29:18.3 69
143 Kalda Roland Tallinn 02:29:31.9 70
144 Reiger Roomet 02:30:10.3 71
145 Pärn Andres Tartu 02:30:29.9 72
146 Suurman Herkki Harju 02:30:51.0 24
147 Sarapuu Tõnis Lääne-Viru 02:30:55.3 73
148 Aus Jaanus Pärnu 02:31:00.7 74
149 Laanemaa Kristjan Harju 02:31:05.7 75
150 Andresson Raul Harju 02:31:10.2 25
151 Pallas Lembit Harju 02:31:12.1 9
152 Venelaine Margus Tallinn 02:32:01.4 76
153 Türbsal Aimar Lääne-Viru 02:32:14.5 77
154 Kirsipuu Avo Harju 02:32:17.3 26
155 Lukk Jaak Läänemaa 02:32:19.8 78
156 Raag Raivo Võru 02:32:31.5 11
157 Rips Leho Tartu 02:32:49.1 79
158 Kainel Taavi Tallinn 02:33:01.3 80
159 Danilas Meelis Valga 02:33:09.0 27
159 Laansalu Priit Harju 02:33:09.0 27
161 Koosa Marko Valga 02:33:15.3 7
162 Harand Allan Tallinn 02:33:26.5 81
163 Kivistik Mart Tallinn 02:33:34.5 3
164 Reisenbuk Raivo Harju 02:33:41.0 29
165 Vaker Andrus Harju 02:33:42.6 14
166 Selberg Sven Lääne-Viru 02:33:49.0 82
167 Abel Markko Tallinn 02:33:52.2 83
168 Pilden Priit Lääne-Viru 02:34:23.4 8
169 Tamm Eerik Tallinn 02:34:23.8 12
170 Heinola Aivar Harju 02:34:55.7 30
171 Tarlap Tarmo Harju 02:35:12.3 84
172 Matsu Meelis Tallinn 02:35:31.1 31
173 Saarniit Jürgen Tallinn 02:35:49.7 85
174 Oot Anti Tartu 02:35:52.1 10
175 Hendrikson Tõnu Võru 02:35:52.9 86
176 Plakk Peeter Tallinn 02:36:20.2 11
177 Tiivoja Tarmo Võru 02:36:23.4 32
178 Kala Ingrit Põlva 02:36:28.2 1
179 Pak Indrek Harju 02:36:54.6 87
180 Lüüs Riho Lääne-Viru 02:37:01.3 15
181 Triebstok Indrek Lääne-Viru 02:37:28.2 88
182 Aamisepp Andres Harju 02:37:48.9 89
183 Teesaar Elmo Tallinn 02:37:57.6 90
184 Kivimaa Heiki Tallinn 02:37:58.0 16
185 Saar Siim Tallinn 02:38:01.9 17
186 Nikiforov Aleksandr Ida-Viru 02:38:02.1 18
187 Lood Kaspar Lääne-Viru 02:38:08.2 9
188 Pahhomenkov Vladislav Tallinn 02:38:11.2 91
189 Maanurm Joonas Tallinn 02:38:12.8 92
190 Kihulane Meelis Tartu 02:38:25.8 93
191 Kask Avo Tallinn 02:39:00.7 94
192 Pugatshov Aleksandr Ida-Viru 02:39:06.5 19
193 Engmann Reio Läänemaa 02:39:16.2 33
194 Täär Veikko Valga 02:39:21.5 95
195 Uuetalu Tavo Lääne-Viru 02:39:57.7 20
196 Järve Marek Tallinn 02:39:58.0 96
197 Roop Andrei Ida-Viru 02:40:03.5 21
198 Nesterov Nikolai Ida-Viru 02:40:15.4 22
199 Preitof Mati Harju 02:40:19.4 13
200 Tshaikin Vladimir Ida-Viru 02:41:30.5 5
201 Tinno Margus Tallinn 02:41:33.4 97
202 Raja Arvo Harju 02:41:48.7 14
203 Jürgenson Indrek Tartu 02:41:55.9 98
204 Opmann Mart Harju 02:42:03.1 23
205 Saar Heigo Harju 02:42:04.9 34
206 Lopuhhin Sergei Tallinn 02:42:17.5 99
207 Laidna Jaanus Valga 02:42:37.6 100
208 Lillsoo Tarmo Harju 02:42:40.9 101
209 Kullik Karmo Tallinn 02:42:49.8 102
210 Viirmaa Jaan Tallinn 02:43:00.6 1
211 Greenbaum Janno Harju 02:43:02.2 103
212 Ehandi Alar Tallinn 02:43:05.2 104
213 Salumaa Marek Tallinn 02:43:22.1 105
214 Saluveer Ago Ida-Viru 02:43:47.2 106
215 Kalder Madis Tartu 02:43:51.7 35
216 Reisenbuk Raivo Lääne-Viru 02:44:27.6 24
217 Mens Tarvo Jõgeva 02:44:32.1 36
218 Nurm Mati Valga 02:44:39.0 6
219 Lood Kristjan Lääne-Viru 02:44:45.8 107
220 Minn Andres Harju 02:44:46.7 25
221 Vaikmaa Tõnis Harju 02:44:52.2 108
222 Sikk Tiit Tartu 02:45:00.5 109
223 Lepik Margus Valga 02:45:06.5 37
224 Irves Hillar Võru 02:45:32.9 38
225 Kaeramaa Gaido Tartu 02:45:43.1 39
226 Truu Janek Tartu 02:45:49.2 110
227 Maasik Suulo Võru 02:45:52.5 3
228 Antropov Artur Lääne-Viru 02:46:08.4 111
229 Haud Janek Harju 02:46:08.9 112
230 Just Alar Tallinn 02:46:10.5 40
231 Volkov Ivo Pärnu 02:46:25.3 113
232 Pajur Rain Tallinn 02:46:32.2 114
233 Pruus Marko Harju 02:47:19.3 115
234 Alev Mall Tallinn 02:47:23.5 6
235 Frey Margus Tallinn 02:47:24.0 116
236 Fahrutdinov Haidar Tartu 02:47:29.7 2
237 Kroon Kalle Ida-Viru 02:47:46.0 41
238 Teder Viljar Valga 02:48:07.4 42
239 Sepp Margus Valga 02:48:10.7 117
240 Teppan Jaak Tartu 02:48:33.6 118
241 Leismann Liivo Harju 02:48:34.8 119
242 Poljakova Nadezhda Ida-Viru 02:48:35.6 1
243 Tõnisson Tiimo Tallinn 02:48:51.9 120
244 Reinsalu Tõnu Jõgeva 02:49:10.9 43
245 Reedi Teet Tartu 02:49:27.2 15
246 Lõoke Peeter Harju 02:49:37.8 44
247 Roosma Andres Harju 02:49:39.2 121
248 Vill Veiko Harju 02:49:59.0 122
249 Kilkson Heikki Tallinn 02:49:59.1 123
250 Sinisalu Tiit Lääne-Viru 02:50:09.9 26
251 Nielsen Mart Tallinn 02:50:39.2 124
252 Ambos Silver Valga 02:50:43.6 27
253 Kreegimets Janis Lääne-Viru 02:51:18.0 45
253 Pruus Kuldar Tallinn 02:51:18.0 45
255 Kriisa Kaido Tallinn 02:51:46.3 125
256 Soonets Art Tartu 02:52:10.0 47
256 Pindis Toomas Võru 02:52:10.0 126
258 Lepik Hillar Harju 02:52:18.1 12
259 Kümnik Janno Harju 02:52:22.0 127
260 Mikk Marek Järvamaa 02:52:46.5 128
261 Jaaksoo Rain Tartu 02:52:48.1 129
262 Toim Allan Harju 02:52:49.0 28
263 Persidski Siim Hiiumaa 02:52:49.3 4
264 Märtmaa Jüri Harju 02:52:59.5 29
265 Needrit Vello Tallinn 02:53:29.2 130
266 Tikka Einar Tartu 02:53:45.6 16
267 Fahrutdinov Airat Tartu 02:53:56.9 7
268 Lavrovski Aleksei Ida-Viru 02:54:10.5 4
269 Vapper Avo Pärnu 02:54:29.3 48
270 Troost Sven Harju 02:54:53.4 131
271 Tammesoo Raul Tartu 02:55:16.6 49
272 Orgmets Eiki Lääne-Viru 02:55:51.0 50
273 Kelder Allan Läänemaa 02:55:57.9 132
274 Suija Seido Põlva 02:56:02.1 30
275 Poux Olivier Prantsusmaa 02:56:10.3 31
276 Veidebaum Sten Tallinn 02:56:21.8 133
277 Kaljurand Urmas Tallinn 02:56:23.8 17
278 Tiimus Taavi Lääne-Viru 02:56:32.0 10
279 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 02:56:33.4 51
280 Hindov Raul Tallinn 02:56:46.3 52
281 Jakovlev Gennadi Ida-Viru 02:57:09.1 13
282 Tensing Tamur Tartu 02:57:22.3 134
283 Post Vahur Tallinn 02:57:34.6 135
284 Shumanov Tiit Lääne-Viru 02:57:58.0 18
285 Kainel Mart Tartu 02:58:01.2 7
286 Veeber Gunnar Ida-Viru 02:58:11.6 8
287 Lukkats Andres Järvamaa 02:58:21.3 136
288 Perner Arnold Pärnu 02:58:34.9 5
289 Pak Vello Harju 02:58:53.3 6
290 Tomingas Marek Tartu 02:58:55.9 137
291 Trasberg Aivar Lääne-Viru 02:58:58.1 53
292 Lehemaa Agu Läänemaa 02:59:04.8 19
293 Peterson Rivo Rapla 02:59:06.0 11
294 Sakk Margus Tartu 02:59:08.1 138
295 Kõdar Martin Tallinn 02:59:19.3 139
296 Jaanus Andres Harju 02:59:42.4 20
297 Soots Viivi-Anne Harju 02:59:45.7 8
298 Ott Marje Harju 03:00:03.0 1
299 Liivas Üllar Harju 03:00:42.4 140
300 Grünvald Olavi Rootsi 03:00:51.4 54
301 Toots Valdis Tartu 03:01:15.3 141
302 Raidvee Priit Tartu 03:01:18.2 55
303 Turb Ants Järvamaa 03:01:25.6 9
304 Tamlak Veikko Tallinn 03:01:33.2 56
305 Vallimäe Sven Tallinn 03:02:11.3 142
306 Maks Meelis Tartu 03:02:41.6 143
307 Uusna Ain-Taivo Pärnu 03:03:26.9 3
308 Paat Ragnar Pärnu 03:03:37.6 144
309 Adel Ander Lääne-Viru 03:03:55.8 145
310 Krabi Taivo Tallinn 03:05:12.2 57
311 Pintson Tarmo Tallinn 03:05:19.6 58
312 Podpovedkin Vladimir Ida-Viru 03:05:21.3 14
313 Muru Sulev Võru 03:06:07.9 32
314 Kelder Alo Tallinn 03:06:15.1 146
315 Soodla Raul Jõgeva 03:06:15.4 59
316 Liiver Aimar Harju 03:06:24.0 147
317 Aksjonov Pjotr Ida-Viru 03:06:25.3 10
318 Post Peedu Tallinn 03:06:48.4 15
319 Parmas Aalo Harju 03:07:47.2 33
320 Viisut Margus Viljandi 03:07:55.6 21
321 Kivistik Lenart Tallinn 03:08:27.7 12
322 Palk Alar Pärnu 03:08:31.5 22
323 Ott Meelis Lääne-Viru 03:09:43.6 148
324 Põld Toomas Lääne-Viru 03:10:48.4 60
325 Sarv Riho Harju 03:10:51.5 61
326 Uussalu Jaen Tallinn 03:10:51.7 149
327 Noorhani Kristo Ida-Viru 03:12:09.2 150
328 Kirsman Anu Harju 03:12:14.0 151
329 Pastimäe Hugo Järvamaa 03:12:33.0 4
330 Luige Aksel Harju 03:12:38.4 152
331 Lipping Agu Tallinn 03:12:51.1 7
332 Taivere Mihhail Tartu 03:13:30.9 8
333 Kivistik Ülo Tallinn 03:14:03.6 23
334 Pahhomenkov Leonid Tallinn 03:14:07.2 5
335 Talpsep Tiit Tartu 03:14:14.2 16
336 Jõesaar Andres Tallinn 03:15:14.5 153
337 Nurmela Renno Viljandi 03:15:52.0 62
338 Hallik Üllar Tallinn 03:16:02.6 17
339 Rodi Arvo Harju 03:16:02.9 11
340 Rohtsalu Jaak Lääne-Viru 03:16:09.5 24
341 Kalamees Targo Harju 03:16:32.4 154
342 Haav Ülle Tartu 03:16:32.5 9
343 Raidma Madis Tallinn 03:16:33.5 155
344 Krünberg Viljar Tallinn 03:17:30.9 9
345 Vinogradov Oleg Ida-Viru 03:17:31.3 18
346 Vettik Pilvi-Heli Harju 03:17:33.9 1
347 Palumaa Priit Tallinn 03:18:11.5 63
348 Veisserik Tanel Tallinn 03:19:46.1 156
349 Repp Tarmo Tallinn 03:20:30.2 157
350 Tamm Tõnis Ida-Viru 03:20:36.9 6
351 Rooba Kuido Pärnu 03:21:18.9 25
352 Muldme Risto Tallinn 03:23:01.2 158
353 Kajaste Kalev Põlva 03:23:58.9 19
354 Kadajane Eiki Harju 03:24:07.4 34
355 Ainsaar Arthur Tallinn 03:24:57.0 26
356 Kukk Kalev Tallinn 03:25:08.2 20
357 Lehesmets Alar Tartu 03:25:48.1 159
358 Kaidme Indrek Tallinn 03:26:04.0 160
359 Alles Kalev Viljandi 03:26:39.0 35
360 Metsaots Ülo Tallinn 03:27:09.5 36
361 Veski Hannes Lääne-Viru 03:28:53.9 64
362 Vask Mart Ida-Viru 03:29:45.6 65
363 Mets Priit Harju 03:30:31.8 161
364 Meindok Aivar Tallinn 03:30:55.4 27
365 Jürjev Janno Lääne-Viru 03:32:35.0 5
365 Liima Mario Lääne-Viru 03:32:35.0 13
367 Lelumees Enno Harju 03:32:48.0 7
368 Oper Vampula Võru 03:33:11.1 21
369 Tatrik Toomas Harju 03:33:13.6 28
370 Aljas Avo Rapla 03:33:25.2 29
371 Naan Annes Tallinn 03:33:37.3 37
372 Kakko Mairolt Tallinn 03:33:48.0 66
373 Riismaa Tiit Tallinn 03:34:36.2 12
374 Priks Priidu Ida-Viru 03:37:25.0 8
375 Truusalu Priit Tartu 03:39:01.6 30
376 Unger Martin Ida-Viru 03:40:34.6 10
377 Kuul Toomas Tartu 03:41:30.7 162
378 Tafenau Rein Tartu 03:41:44.2 163
379 Sarapuu Silver Tartu 03:42:10.8 38
380 Avango Lea Tallinn 03:42:25.1 2
381 Viidemann Mati Tallinn 03:42:56.8 11
382 Riisalo Tiit Tallinn 03:43:47.8 67
383 Pall Imre Tallinn 03:44:02.9 22
384 Lehesmets Taivo Viljandi 03:45:05.3 39
385 Simagin Ruslan Tallinn 03:46:04.5 164
386 Preitof Tanel Harju 03:46:32.7 14
387 Volt Peeter Tallinn 03:46:54.8 13
388 Kütt Johan Tallinn 03:46:55.3 165
389 Pärna Rein Ida-Viru 03:47:57.7 14
390 Türi Robert Tallinn 03:48:48.5 23
391 Leibur Guido Tallinn 03:50:02.9 15
392 Liigand Ants Viljandi 03:51:00.8 31
393 Saarend Mati Lääne-Viru 03:51:02.1 24
394 Herodes Kristiina Järvamaa 03:51:30.3 10
395 Stallmeister Argo Tallinn 03:52:00.4 166
396 Hütt Ivar Tallinn 03:53:06.0 167
397 Maasik Leo Tallinn 03:54:53.2 12
398 Hirvoja Anti Tallinn 04:00:32.0 13
399 Nautras Matti Tallinn 04:06:14.3 14
400 Tammik Heini Tartu 04:09:07.7 25
401 Koppa Agu Harju 04:15:37.3 16
402 Rand Ago Järvamaa 04:15:40.5 168
403 Viherpuu Hannes Harju 04:31:54.0 169
404 Rusing Monika Harju 04:39:25.0 11
405 Hirvoja Tatjana Tallinn 04:47:20.0 1
406 Liiv Daimar Harju 05:17:45.0 68
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE