estenglv
WAP version
Login form
Tartu Maraton - 63 km
Tartu Maraton - 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
35. Tartu Maraton
Aeg 13.02.2005
Koht EST
Spordiala Suusatamine
Korraldaja Klubi Tartu Maraton
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg  
1 Maala Peeter Ida-Viru 01:35:10.0
2 Avarmaa Kaido Tartu 01:59:20.0
3 Toomas Even Põlva 02:05:01.0
4 Kuusing Kaijo Harju 02:05:11.0
5 Murdvee Mark Tartu 02:05:35.0
6 Talves Priit Viljandi 02:06:07.0
7 Abel Kaspar Tartu 02:06:15.0
8 Toomas Tiit Põlva 02:07:28.0
9 Tiimann Rauno Tartu 02:08:57.0
10 Marttinen Martti Soome 02:10:52.0
11 Saar Imre Tallinn 02:11:36.0
12 Teearu Hans Valga 02:16:05.0
13 Toomas Indrek Tartu 02:16:05.0
14 Tammjärv Karel Tartu 02:17:01.0
15 Pilipenko Veiko Tartu 02:20:02.0
16 Künnapas Magnus Järvamaa 02:20:10.0
17 Loogna Taavi Tallinn 02:20:34.0
18 Aamisepp Arno Harju 02:20:59.0
19 Kajaste Kalev Põlva 02:21:19.0
20 Läänemets Laur Lääne-Viru 02:22:11.0
21 Kond Aivar Tartu 02:23:08.0
22 Vink Raul Lääne-Viru 02:23:35.0
23 Säks Allar Tartu 02:23:54.0
24 Teearu Paul Valga 02:24:04.0
25 Tammemäe Joosep Viljandi 02:24:05.0
26 Selge Sten Järvamaa 02:24:51.0
27 Koppa Marko Harju 02:26:22.0
28 Ustav Andrus Tartu 02:27:24.0
29 Pennanen Pekka Soome 02:27:45.0
30 Turunen Toivo Soome 02:28:07.0
31 Lerfald Gunnar Norra 02:28:19.0
32 Peterson Kristo Valga 02:28:40.0
33 Känd Ivo Tartu 02:29:14.0
34 Pütsep Vello Jõgeva 02:29:34.0
35 Metsoja Kalle Tallinn 02:29:39.0
36 Tuul Tambet Tartu 02:29:47.0
37 Schmidt Mall Ida-Viru 02:30:02.0
38 Pöyhönen Antero Soome 02:30:10.0
39 Sakk Kristjan Tartu 02:30:35.0
40 Liekola Hannu Soome 02:31:23.0
41 Randmer Raul Tallinn 02:31:38.0
42 Koppel Mart Tartu 02:31:55.0
43 Rosen Ulf Rootsi 02:32:04.0
44 Kokla Sigrid Tartu 02:32:05.0
45 Metsma Aivar Valga 02:32:23.0
46 Altraja Annika Tartu 02:32:27.0
47 Tagel Tõnis Lääne-Viru 02:32:39.0
48 Holland Gert Tallinn 02:32:58.0
49 Dombrovskis Raimond Läti 02:33:11.0
50 Toomas Erlend Tartu 02:33:30.0
51 Lepikult Toomas Harju 02:33:35.0
52 Truusalu Jaagup Tartu 02:33:38.0
53 Petrov Valentin Ida-Viru 02:33:42.0
54 Kliimask Tarvi Tartu 02:34:11.0
55 Saar Erik Tallinn 02:34:18.0
56 Suurpere Arvi Tartu 02:34:25.0
57 Kouznetsov Mikhail Venemaa 02:35:14.0
58 Tiimann Kristi Tartu 02:35:36.0
59 Udumäe Kaisi Tartu 02:35:36.0
60 Klement Riho Tartu 02:35:37.0
61 Vahar Taavi Pärnu 02:36:48.0
62 Storflor Harald Norra 02:37:07.0
63 Jalajas Krista Tartu 02:37:08.0
64 Raid Rein Tartu 02:37:15.0
65 Kask Marta Tartu 02:37:27.0
66 Grants Juris Läti 02:37:53.0
67 Zhuravskaja Maria Harju 02:38:03.0
68 Kaljuvee Rando Tartu 02:38:13.0
69 Lehesmets Kaspar Viljandi 02:38:16.0
70 Song Dastin Viljandi 02:38:44.0
71 Tattar Kristjan Pärnu 02:38:49.0
72 Grants Jurgis Läti 02:38:50.0
73 Grihin Aigar Võru 02:38:50.0
74 Storflor Kjell Olav Norra 02:38:56.0
75 Vink Aivar Lääne-Viru 02:39:31.0
76 Kala Peep Tallinn 02:40:03.0
77 Põlgast Urmas Tartu 02:40:45.0
78 Vettik Alar Tallinn 02:41:15.0
79 Reinsalu Rein Viljandi 02:41:17.0
80 Rohtla Mati Tallinn 02:41:27.0
81 Pesur Kerdi Tallinn 02:41:54.0
82 Samoson Karl Tallinn 02:42:38.0
83 Külasepp Raivo Tartu 02:43:03.0
84 Puri Peep Tallinn 02:43:17.0
85 Selgis Ergo Tartu 02:43:18.0
86 Pedmanson Rein Tartu 02:43:22.0
87 Suija Eha Tartu 02:43:28.0
88 Odamus Terje Harju 02:43:30.0
89 Raidvee Priit Tartu 02:43:32.0
90 Harjuntausta Jarmo Soome 02:43:37.0
91 Tali Uku-Laur Tartu 02:44:00.0
92 Hellenurme Anu Tartu 02:44:13.0
93 Pullonen Kalev Tartu 02:45:03.0
94 Kaiv Kaur Valga 02:45:11.0
95 Merilo Mati Tartu 02:45:28.0
96 Tiidor Helgo Tartu 02:45:49.0
97 Uibopuu Ott Tartu 02:45:49.0
98 Maidre Mardo Harju 02:45:50.0
99 Hanni Rene Harju 02:46:06.0
100 Naan Annes Tallinn 02:46:06.0
101 Tammjärv Kati Tartu 02:46:19.0
102 Peterson Sirje Valga 02:46:56.0
103 Kärp Kertu Viljandi 02:47:00.0
104 Tukk Siim Viljandi 02:47:05.0
105 Lamp Veljo Tartu 02:47:25.0
106 Riekko Risto Soome 02:47:25.0
107 Kõiv Andres Rapla 02:47:34.0
108 Kaiv Indrek Valga 02:47:58.0
109 Kasemirs Uldis Läti 02:48:03.0
110 Pruus Kaspar Tartu 02:48:10.0
111 Matvejev Toomas Tartu 02:48:11.0
112 Pukk Marje Tartu 02:48:21.0
113 Klaas Aime Põlva 02:48:23.0
114 Nöps Lembit Tartu 02:48:26.0
115 Arukuusk Arto Tartu 02:48:27.0
116 Külasepp Siim Tartu 02:48:33.0
117 Siimu Marko Viljandi 02:48:42.0
118 Seitsonen Hannu Soome 02:48:45.0
119 Hiire Sander Lääne-Viru 02:48:46.0
120 Rell Martti Tartu 02:48:48.0
121 Rell Toomas Tartu 02:48:55.0
122 Heinrand Kristjan Tallinn 02:48:56.0
123 Sindi Gunnar Viljandi 02:49:01.0
124 Ligi Sander Tallinn 02:49:02.0
125 Nurmela Renno Viljandi 02:49:12.0
126 Smila Baiba Läti 02:49:26.0
127 Rammul Heiki Tartu 02:49:29.0
128 Narusk Hegri Tartu 02:49:34.0
129 Liiv Harry Tallinn 02:49:37.0
130 Kask Margus Pärnu 02:49:43.0
131 Tilk Toomas Pärnu 02:49:50.0
132 Laitinen Gitta Soome 02:50:03.0
133 Tamlak Veikko Tallinn 02:50:15.0
134 Luik Sulev Viljandi 02:50:19.0
135 Kaar Peeter Tartu 02:50:22.0
136 Jussmann Ivo Harju 02:50:25.0
137 Müürsepp Aivar Valga 02:50:26.0
138 Pilvet Janar Tartu 02:50:33.0
139 Kihuoja Katrin Pärnu 02:50:35.0
140 Lehesmets Kristjan Viljandi 02:50:39.0
141 Leppik Lauri Tallinn 02:50:44.0
142 Salumäe Mart Viljandi 02:51:05.0
143 Frey Margus Tallinn 02:51:21.0
144 Kihuoja Merit Pärnu 02:51:22.0
145 Laasner Janno Tallinn 02:51:24.0
146 Pind Sander Tartu 02:51:31.0
147 Shashkov Lemet Harju 02:51:34.0
148 Susi Kaari Põlva 02:51:34.0
149 Puustusmaa Richard Võru 02:51:35.0
150 Hanni Priit Harju 02:51:37.0
151 Tukk Aivar Viljandi 02:51:38.0
152 Leppik Lea Tallinn 02:51:55.0
153 Vainura Ülo Harju 02:51:56.0
154 Vaha Väino Saaremaa 02:52:03.0
155 Ligi Kaja Tallinn 02:52:17.0
156 Vaher Indrek Tallinn 02:52:38.0
157 Palu Tiit Harju 02:52:42.0
158 Kitsing Taivo Tallinn 02:52:44.0
159 Saar Erik Tartu 02:52:46.0
160 Metsavas Teet Võru 02:53:02.0
161 Pilv Eero Tallinn 02:53:04.0
162 Pilv Riho Tallinn 02:53:04.0
163 Linholm Hugo Tallinn 02:53:05.0
164 Kübar Kristjan Tartu 02:53:16.0
165 Rao Kaido Tartu 02:53:24.0
166 Jõgeva Sille Harju 02:53:41.0
167 Kimmel Veljo Harju 02:54:05.0
168 Tjarve Lelde Läti 02:54:06.0
169 Tattar Kristin Pärnu 02:54:20.0
170 Needrit Enno Harju 02:54:24.0
171 Ani Ülle Põlva 02:54:26.0
172 Järvekülg Maarja Valga 02:54:29.0
173 Mägi Rita Tartu 02:54:38.0
174 Viru Jaan Rapla 02:54:42.0
175 Pärn Sander Tartu 02:54:47.0
176 Tamman Toomas Tartu 02:54:53.0
177 Sauman Silver Tartu 02:55:06.0
178 Kask Lauri Tartu 02:55:16.0
179 Põdra Ingmar Tartu 02:55:17.0
180 Nigul Aira Tartu 02:55:19.0
181 Simson Aire Tartu 02:55:27.0
182 Kase Tõnu Tartu 02:55:28.0
183 Mangusson Meelis Harju 02:55:35.0
184 Männil Maarika Järvamaa 02:55:56.0
185 Tarto Tarvo Tartu 02:56:04.0
186 Pind Katre Tartu 02:56:08.0
187 Loodmaa Verni Tartu 02:56:23.0
188 Puusepp Kaupo Võru 02:56:24.0
189 Männiste Valdur Tartu 02:56:44.0
190 Konsap Kaie Tartu 02:56:50.0
191 Vau Andrus Järvamaa 02:57:27.0
192 Taul Robert Jõgeva 02:57:29.0
193 Hiire Üllar Lääne-Viru 02:57:32.0
194 Parv Oliver Tartu 02:57:53.0
195 Taul Raul Jõgeva 02:58:11.0
196 Tamman Helina Tartu 02:58:16.0
197 Sauna Aivo Tallinn 02:58:28.0
198 Ligi Martin Tartu 02:58:32.0
199 Hansen Ronnaug Norra 02:58:47.0
200 Rönkä Pentti Soome 02:58:53.0
201 Uiboleht Paul Jõgeva 02:58:56.0
202 Tering Kalvi Harju 02:59:07.0
203 Männik Nikolai Tartu 02:59:08.0
204 Ernits Neeme Valga 02:59:09.0
205 Käämer Milvi Põlva 02:59:16.0
206 Aavik Gerli Viljandi 02:59:17.0
207 Vahtra Jüri Tallinn 02:59:22.0
208 Pappel Indrek Harju 02:59:23.0
209 Pahplum Ervin Tartu 02:59:26.0
210 Lemsalu Katrin Tartu 02:59:28.0
211 Tamm Kaspar Valga 02:59:58.0
212 Oras Sven Tartu 03:00:08.0
213 Laane Marek Tartu 03:00:14.0
214 Mäsak Martin Tallinn 03:00:23.0
215 Tenno Andrus Tartu 03:00:24.0
216 Jallai Janeli Tallinn 03:00:26.0
217 Kond Robert Tartu 03:00:33.0
218 Põlluste Mart Kevin Tartu 03:00:54.0
219 Kiik Andres Tartu 03:00:55.0
220 Laantee Heiki Tartu 03:01:08.0
221 Aljak Margus Tartu 03:01:11.0
222 Kaeval Henno Jõgeva 03:01:11.0
223 Kask Hans-Kristjan Tartu 03:01:11.0
224 Liiv Margo Tartu 03:01:13.0
225 Puström Gunnar Harju 03:01:20.0
226 Küttim Anne Tartu 03:01:36.0
227 Vaalma Morten Tartu 03:01:36.0
228 Field Lorraine Inglismaa 03:01:43.0
229 Kivipalu Kristjan Tallinn 03:01:47.0
230 Vald Vaido Tartu 03:01:51.0
231 Järv Jüri Harju 03:01:53.0
232 Vahesaar Margus Harju 03:01:53.0
233 Kaarma Rain Tallinn 03:01:54.0
234 Pastak Karli Tartu 03:01:56.0
235 Kolga Jaan Valga 03:02:03.0
236 Sinisalu Andres Tallinn 03:02:03.0
237 Soom Pärja Tartu 03:02:10.0
238 Lepp Toomas Tartu 03:02:11.0
239 Ojaperv Ranno Harju 03:02:11.0
240 Uiboleht Urmas Tartu 03:02:12.0
241 Tuhkur Arne Tartu 03:02:13.0
242 Lamminsivu Harri Soome 03:02:20.0
243 Noormaa Kaido Tartu 03:02:28.0
244 Alev Karin Tartu 03:02:45.0
245 Sild Janno Tartu 03:02:46.0
246 Vasilkovski Kaia Võru 03:02:46.0
247 Orusalu Harry Harju 03:02:55.0
248 Leht Meelis Tartu 03:02:56.0
249 Jaks Indrek Tartu 03:03:13.0
250 Mäll Margit Tartu 03:03:24.0
251 Kibal Marje Tartu 03:03:25.0
252 Orav Lembit Jõgeva 03:03:26.0
253 Viilukas Imre Võru 03:03:27.0
254 Koppa Kaido Harju 03:03:30.0
255 Pertel Tiit Tallinn 03:03:33.0
256 Arst Alar Tartu 03:03:34.0
257 Juust Mathias Tartu 03:03:39.0
258 Margus Marten Tartu 03:03:39.0
259 Pind Rasmus Tartu 03:03:39.0
260 Lüiste Maido Tartu 03:03:41.0
261 Vall Kalle Tartu 03:03:42.0
262 Kilp Marko Harju 03:03:43.0
263 Martinson Mart Tartu 03:03:51.0
264 Põlluste Priit Tartu 03:03:52.0
265 Uffert Jana Tartu 03:03:59.0
266 Pettai Marge Tartu 03:04:02.0
267 Kalviete Baiba Läti 03:04:03.0
268 Tammemäe Piibe Rapla 03:04:03.0
269 Himma Urmas Tartu 03:04:07.0
270 Laarmaa Rein-Matti Tartu 03:04:08.0
271 Pihlak Evelin Tartu 03:04:08.0
272 Karindi Margus Tartu 03:04:10.0
273 Tomingas Jaan Tallinn 03:04:12.0
274 Pääslane Minija Tartu 03:04:22.0
275 Liiva Toomas Valga 03:04:23.0
276 Jüriado Tiiu Tartu 03:04:30.0
277 Vahar Kairi Pärnu 03:04:31.0
278 Vein Aare Võru 03:04:32.0
279 Teiniranta Olavi Soome 03:04:37.0
280 Alliksaar Lembit Pärnu 03:04:38.0
281 Sagris Virgo Tallinn 03:04:40.0
282 Pärnpuu Aivar Tartu 03:04:42.0
283 Mägi Marko Tallinn 03:04:59.0
284 Moissejev Juri Viljandi 03:05:45.0
285 Terasmaa Hans Viljandi 03:05:51.0
286 Avarmaa Merje Tartu 03:06:11.0
287 Hiiesalu Taago Tartu 03:06:23.0
288 Vaask Tarmo Võru 03:06:28.0
289 Meos Kristel Tallinn 03:06:38.0
290 Holland Reet Tallinn 03:06:52.0
291 Roosimaa Rommi Tallinn 03:06:53.0
292 Vaalma Kalle Tartu 03:07:04.0
293 Kivistö Hannele Soome 03:07:05.0
294 Liigant Kristiina Tartu 03:07:06.0
295 Põldoja Laura Tartu 03:07:06.0
296 Koger Lauri Põlva 03:07:09.0
297 Kivipalu Veste Tallinn 03:07:13.0
298 Tull Taavi Tartu 03:07:13.0
299 Kuus Janno Harju 03:07:17.0
300 Pusa Rain Tallinn 03:07:21.0
301 Petti Vello Valga 03:07:23.0
302 Padari Allar Tartu 03:07:41.0
303 Lillemäe Indrek Tartu 03:07:46.0
304 Sildvee Alar Harju 03:08:00.0
305 Laum Peeter Saaremaa 03:08:01.0
306 Toomas Maris Tartu 03:08:03.0
307 Paloots Imbi Tartu 03:08:15.0
308 Niit Andrus Valga 03:08:16.0
309 Schumann Arvi Harju 03:08:20.0
310 Niit Georg Valga 03:08:26.0
311 Vahemets Vahur Pärnu 03:08:27.0
312 Kaarna Ilmar Tartu 03:08:44.0
313 Vald Vaino Tartu 03:08:58.0
314 Kärgets-Accorso Signe Tallinn 03:09:12.0
315 Jukk Meelis Tartu 03:09:18.0
316 Paut Tanel Tallinn 03:09:31.0
317 Johanson Marko Pärnu 03:09:34.0
318 Koppa Agu Harju 03:09:50.0
319 Terasmaa Tanel Viljandi 03:09:53.0
320 Tropp Kaido Harju 03:10:07.0
321 Tigane Silva Valga 03:10:25.0
322 Võrk Veiko Valga 03:10:26.0
323 Jahilo Peep Tallinn 03:10:31.0
324 Jahilo Sander Tartu 03:10:31.0
325 Kouhia Tarmo Soome 03:10:36.0
326 Voltein Rando Viljandi 03:10:43.0
327 Ruohonen Hannu Soome 03:10:49.0
328 Kuivkaev Aivar Tallinn 03:10:50.0
329 Suuroja Jüri Tartu 03:11:17.0
330 Laur Elmar Pärnu 03:11:29.0
331 Vahesaar Tõnis Harju 03:11:34.0
332 Tarend Rene Võru 03:11:43.0
333 Vihalemm Harri Tartu 03:12:00.0
334 Einpaul Anti Tartu 03:12:02.0
335 Nõu Viive Tallinn 03:12:03.0
336 Rusing Elmar Tallinn 03:12:04.0
337 Freiburghaus Fred Shveits 03:12:09.0
338 Mägi Tiiu Tallinn 03:12:12.0
339 Hallila-Männistö Maija Soome 03:12:14.0
340 Noop Anne Tartu 03:12:22.0
341 Eskelinen Maija Soome 03:12:23.0
342 Hivander Anders Tallinn 03:12:25.0
343 Heero Kaido Tartu 03:12:34.0
344 Post Joosep Harju 03:12:37.0
345 Viru Mihkel Rapla 03:12:38.0
346 Avameri Martin Tartu 03:12:42.0
347 Arrak Marko Tartu 03:12:48.0
348 Seeliger Erhard Saksamaa 03:12:49.0
349 Ivask Mati Tartu 03:12:58.0
350 Lopman Veiko Tartu 03:13:04.0
351 Rea Jüri Pärnu 03:13:08.0
352 Pallon Kristel Harju 03:13:12.0
353 Reinberg Käthlin Tartu 03:13:13.0
354 Liukkala Eeva Soome 03:13:14.0
355 Ploompuu Tiit Tallinn 03:13:15.0
356 Liigand Jaanus Viljandi 03:13:22.0
357 Maisvee Rando Tallinn 03:13:23.0
358 Sikkal Tõnu Tartu 03:13:26.0
359 Lackström Erkki Soome 03:13:27.0
360 Vernik Tiina Harju 03:13:29.0
361 Ehaste Hillar Tartu 03:13:33.0
362 Koka Andre Tartu 03:13:39.0
363 Luige Lauri Harju 03:13:44.0
364 Purret Aire Tartu 03:13:55.0
365 Hitrov Toomas Tallinn 03:14:08.0
366 Käige Leo Harju 03:14:20.0
367 Meresmäe Eduard Harju 03:14:20.0
368 Võsu Toivo Harju 03:14:21.0
369 Kanarik Ivar Põlva 03:14:26.0
370 Kuningas Ingrid Harju 03:14:27.0
371 Rosenthal Ave Tallinn 03:14:31.0
372 Smeds Harri Soome 03:14:42.0
373 Tiganik Mattias Põlva 03:14:59.0
374 Volkov Peeter Pärnu 03:14:59.0
375 Hämelane Andrus Tartu 03:15:03.0
376 Viisitam Ants Järvamaa 03:15:04.0
377 Rask Jörgen Rootsi 03:15:05.0
378 Isotamm Lauri Tartu 03:15:08.0
379 Kirjavainen Erja Soome 03:15:09.0
380 Põldaru Keiti Tartu 03:15:09.0
381 Paabo Mart Läänemaa 03:15:10.0
382 Uus Heleri Tartu 03:15:10.0
383 Jassov Triin Tartu 03:15:12.0
384 Masso Jaan Tartu 03:15:13.0
385 Täll Jürgen Tallinn 03:15:35.0
386 Krall Ingrid Harju 03:15:37.0
387 Urbas Roland Tartu 03:15:43.0
388 Tars Tõnis Tartu 03:15:54.0
389 Dilba Inga Läti 03:15:56.0
390 Ruokamäki Raimo Soome 03:16:05.0
391 Kilp Riho Harju 03:16:08.0
392 Aagver Maris Harju 03:16:15.0
393 Laine Karin Võru 03:16:18.0
394 Pedastsaar Eliko Tallinn 03:16:23.0
395 Karu Markko Tallinn 03:16:44.0
396 Kaivo Aadam Harju 03:16:46.0
397 Urbas Aivo Lääne-Viru 03:16:48.0
398 Koplimägi Marika Tartu 03:17:04.0
399 Libek Andrus Viljandi 03:17:05.0
400 Aruvee Eve Tartu 03:17:20.0
401 Beilmann Margit Tartu 03:17:20.0
402 Suur Maichl Põlva 03:17:21.0
403 Pallase Reet Tartu 03:17:34.0
404 Rekola Onerva Soome 03:17:39.0
405 Dintsenko Margus Tallinn 03:17:41.0
406 Pärna Peeter Tartu 03:17:49.0
407 Fiks Peedo Harju 03:17:50.0
408 Järviste Priit Tartu 03:17:53.0
409 Allert Indrek Tallinn 03:18:11.0
410 Timmi Taimar Võru 03:18:14.0
411 Jõgisu Eimar Tallinn 03:18:17.0
412 Kollist Triin Tartu 03:18:36.0
413 Must Elle Tartu 03:18:38.0
414 Nikitin Vladimir Ida-Viru 03:18:53.0
415 Saar Kaspar Viljandi 03:19:03.0
416 Nõmmiste Sulev Tartu 03:19:09.0
417 Mäoma Remo Tartu 03:19:11.0
418 Nõmmiste Kalev Lääne-Viru 03:19:14.0
419 Tark Andres Tartu 03:19:17.0
420 Ruohonen Jukka-Olavi Soome 03:19:26.0
421 Rodima Kristel Tartu 03:19:32.0
422 Tamman Hedvig Tartu 03:19:33.0
423 Lott Nele Tartu 03:19:35.0
424 Abner Patrick Tallinn 03:19:39.0
425 Parts Veiko Tallinn 03:20:04.0
426 Vood Ela Tallinn 03:20:13.0
427 Randma Erik Harju 03:20:16.0
428 Bromark Carl-Olov Rootsi 03:20:24.0
429 Kivistik Mart Tallinn 03:20:24.0
430 Arrak Tõnu Tartu 03:20:25.0
431 Koger Margus Põlva 03:20:28.0
432 Kerge Ingrit Tartu 03:20:29.0
433 Kütt Laura Tartu 03:20:30.0
434 Tamman Susanna Tartu 03:20:36.0
435 Vaik Karro Viljandi 03:20:52.0
436 Kaare Jaanus Lääne-Viru 03:21:00.0
437 Altroff Harri Tallinn 03:21:09.0
438 Kauber Eneli Viljandi 03:21:45.0
439 Prank Marje Tartu 03:21:53.0
440 Schmidt Jüri Ida-Viru 03:21:58.0
441 Välba Epp Viljandi 03:22:04.0
442 Arvi Mait Tartu 03:22:19.0
443 Ruukel Rein Harju 03:22:28.0
444 Berkhald Kalle Tartu 03:22:48.0
445 Loogus Tarmo Tartu 03:22:48.0
446 Unt Riho Tallinn 03:22:53.0
447 Pirnipuu Taavi Tartu 03:22:56.0
448 Vedler Eve Tartu 03:22:56.0
449 Henk Andres Viljandi 03:22:58.0
450 Kams Toomas Tartu 03:22:59.0
451 Juursoo Meelis Tartu 03:23:01.0
452 Pahmutov Mihhail Tartu 03:23:11.0
453 Rei Eha Harju 03:23:25.0
454 Tenno Tauno Tartu 03:23:25.0
455 Backan Sune Rootsi 03:23:32.0
456 Võrklaev Endriko Tartu 03:23:33.0
457 Kukemelk Epp-Mare Tallinn 03:23:41.0
458 Jakobson Indrek Tallinn 03:23:44.0
459 Kirt-Ende Kairi Tallinn 03:23:44.0
460 Arumetsa Anneli Tallinn 03:23:49.0
461 Järsk Mari Harju 03:23:53.0
462 Kuusler Kadri Harju 03:23:53.0
463 Sikk Margus Harju 03:23:53.0
464 Nelk Jaanus Tartu 03:23:56.0
465 Pae Andres Tartu 03:23:57.0
466 Sisa Katrin Viljandi 03:24:22.0
467 Külavir Markus Võru 03:24:24.0
468 Savi Toomas Tartu 03:24:24.0
469 Kuusik Kristjan Tallinn 03:24:25.0
470 Küünal Lea Pärnu 03:24:27.0
471 Anijalg Andres Tallinn 03:24:39.0
472 Mõttus Andrus Tartu 03:24:41.0
473 Annov Merle Tartu 03:25:00.0
474 Mononen Tuija Valga 03:25:09.0
475 Villems Viktor Tartu 03:25:10.0
476 Raulo Hannu Kari Soome 03:25:18.0
477 Toomla Raul Tartu 03:25:19.0
478 Paimre Rainis Viljandi 03:25:20.0
479 Maiste Alar Tartu 03:25:22.0
480 Parol Andrus Tartu 03:25:24.0
481 Vaiksaar Kaija Tartu 03:25:26.0
482 Vaiksaar Rhoda Tartu 03:25:26.0
483 Mitt Marko Tartu 03:25:31.0
484 Ainsaar Kadi Tartu 03:25:33.0
485 Hanson Stuart USA 03:25:38.0
486 Lille Valner Tallinn 03:25:40.0
487 Purmale Inese Läti 03:25:44.0
488 Saluste Jaan Tallinn 03:25:54.0
489 Valgepea Karl Pärnu 03:25:55.0
490 Kiivit Lauri Tartu 03:26:24.0
491 Kiivit Reelika Tartu 03:26:24.0
492 Koivistoinen Risto Soome 03:26:29.0
493 Ubaleht Heikki Järvamaa 03:26:30.0
494 Teppo Heigo Tallinn 03:26:40.0
495 Kaasik Kaimo Tartu 03:26:45.0
496 Metsa Jaan Tallinn 03:26:49.0
497 Kadak Kalev Lääne-Viru 03:26:50.0
498 Kirsipuu Signe Tallinn 03:26:51.0
499 Mikk Aivar Lääne-Viru 03:26:53.0
500 Pikk Alan Tartu 03:27:01.0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE