estenglv
WAP version
Login form
Tartu Maraton - 63 km
Tartu Maraton - 31 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
35. Tartu Maraton
Aeg 13.02.2005
Koht EST
Spordiala Suusatamine
Korraldaja Klubi Tartu Maraton
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 Olle Raul Võru 03:16:46.0 1
2 Rezac Stanislav Tshehhi 03:21:39.0 1
3 Aukland Joergen Norra 03:21:45.0 2
4 Aasmäe Meelis Viljandi 03:23:37.0 3
5 Peltotalo Jani Soome 03:25:32.0 4
6 Roonet Risto Tallinn 03:25:48.0 5
7 Raudsepp Pavo Lääne-Viru 03:32:33.0 6
8 Jauho Jarkko Soome 03:34:13.0 7
9 Lukertsenko Mihhail Tallinn 03:34:37.0 8
10 Stchastlivyi German Ida-Viru 03:35:40.0 2
11 Myasnikov Yury Venemaa 03:39:14.0 3
12 Kallak Jaan Viljandi 03:39:45.0 9
13 Keskpaik Kert Tallinn 03:41:00.0 10
14 Kasekamp Andrus Viljandi 03:41:57.0 11
15 Pärnpuu Raivo Harju 03:42:55.0 4
16 Teppan Jaak Tartu 03:42:55.0 12
17 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 03:43:17.0 1
18 Novotny Jiri Tshehhi 03:43:47.0 1
19 Teppan Jaanus Tartu 03:44:06.0 2
20 Kovaljov Oleg Tallinn 03:44:08.0 3
21 Hussar Kaidar Tallinn 03:44:09.0 13
22 Kärbo Vallo Ida-Viru 03:44:23.0 14
23 Leimbach Mario Saksamaa 03:44:30.0 15
24 Zelentsov Stanislav Harju 03:45:10.0 16
25 Kivil Peep Ida-Viru 03:45:28.0 17
26 Veilberg Ago Lääne-Viru 03:45:30.0 4
27 Peets Robert Tartu 03:45:54.0 18
28 Kalnin Tarvi Pärnu 03:46:06.0 5
29 Klinger Thomas Saksamaa 03:46:31.0 2
30 Maluhins Olegs Läti 03:46:48.0 6
31 Sandstad Ole Reinhart Norra 03:46:52.0 1
32 Miettinen Harri Soome 03:47:01.0 7
33 Einsalu Ants Lääne-Viru 03:47:08.0 3
34 Ponsiluoma Pasi Soome 03:47:23.0 8
35 Malva Martin Lääne-Viru 03:47:42.0 1
36 Aun Ranno Lääne-Viru 03:48:07.0 19
37 Mannima Tatjana Ida-Viru 03:48:17.0 1
38 Loigom Villem Tallinn 03:48:27.0 5
39 Ott Lauri Põlva 03:48:36.0 2
40 Kanep Urmas Tallinn 03:49:06.0 2
41 Flavyanov Igor Venemaa 03:49:12.0 9
42 Sabre Kaupo Põlva 03:49:14.0 6
43 Kilk Ain Harju 03:49:21.0 10
44 Roosipõld Riho Lääne-Viru 03:49:23.0 3
45 Rudzitis Rolands Läti 03:49:34.0 20
46 Palo Timo Võru 03:49:45.0 21
47 Kurg Õnne Lääne-Viru 03:49:51.0 2
48 Priks Hanno Valga 03:49:52.0 7
49 Laineste Andres Harju 03:50:07.0 22
50 Epner Ilmar Tallinn 03:50:14.0 3
51 Karu Virgo Tallinn 03:50:46.0 11
52 Pallo Rait Tallinn 03:51:13.0 23
53 Raantse Rannar Jõgeva 03:52:23.0 24
54 Püvi Margus Tartu 03:52:32.0 12
55 Otsus Marko Tartu 03:52:36.0 4
56 Käesel Aivar Tallinn 03:52:46.0 8
57 Parve Heikki Tallinn 03:52:46.0 9
58 Kampus Kaido Tartu 03:52:48.0 13
59 Eisenbach Bodo Saksamaa 03:53:47.0 4
60 Myhren Bjornar Norra 03:54:15.0 10
61 Ridamäe Aivar Tallinn 03:54:17.0 14
62 Lillmets Üllar Lääne-Viru 03:55:10.0 25
63 Rejzek Martin Tshehhi 03:55:45.0 26
64 Mihelson Olaf Tallinn 03:55:47.0 15
65 Kuvaja Jukka Soome 03:56:19.0 4
66 Koovit Toomas Harju 03:56:33.0 11
67 Parygin Dmitry Venemaa 03:56:42.0 27
68 Siimsaare Tarmo Tallinn 03:56:50.0 28
69 Tsvetkova Irina Venemaa 03:56:56.0 3
70 Luukkonen Mika Soome 03:56:58.0 16
71 Jalasto Kaupo Tallinn 03:57:03.0 5
72 Suviorg Andrus Lääne-Viru 03:57:05.0 6
73 Taivere Artur Tartu 03:57:09.0 29
74 Teppo Indrek Valga 03:57:13.0 30
75 Hammer Geir Norra 03:57:13.0 7
76 Bauman Jaanus Lääne-Viru 03:57:22.0 31
77 Teräväinen Yrjö Soome 03:57:27.0 1
78 Mardna Mihkel Tallinn 03:57:28.0 17
79 Luuk Raido Võru 03:57:32.0 5
80 Kask Janek Lääne-Viru 03:57:37.0 32
81 Bikshe Zintis Läti 03:57:40.0 12
82 Tinno Taavo Harju 03:57:42.0 6
83 Parantainen Rauni Soome 03:57:42.0 1
84 Kruuse Rein Lääne-Viru 03:57:42.0 5
85 Hanson Peter USA 03:57:45.0 13
86 Hallikma Heiti Harju 03:57:49.0 18
87 Viik Tarvi Läänemaa 03:58:02.0 33
88 Kärner Olle Tartu 03:58:24.0 34
89 Axenov Vasily Venemaa 03:58:27.0 8
90 Meyer Martin Shveits 03:58:34.0 14
91 Truupõld Kaido Valga 03:58:41.0 19
92 Savastver Alar Tallinn 03:58:43.0 20
93 Jershov Maanus Harju 03:58:46.0 35
94 Klampe Indrek Võru 03:58:55.0 36
95 Larsson Björn Rootsi 03:58:59.0 15
96 Kadajane Kaupo Harju 03:59:05.0 37
97 Efimov Aleksei Venemaa 03:59:18.0 6
98 Jetsonen Voitto Soome 03:59:19.0 7
99 Rooba Kuno Lääne-Viru 03:59:21.0 38
100 Voloshin Jevgeni Ida-Viru 03:59:33.0 8
101 Makarov Juri Venemaa 03:59:39.0 9
102 Petrov Serguei Venemaa 03:59:53.0 16
103 Rozov Andrei Ida-Viru 04:00:07.0 39
104 Pallotedder Taivo Tartu 04:00:17.0 40
105 Norman Mart Tallinn 04:00:19.0 41
106 Smolka Ivan Tshehhi 04:00:27.0 17
107 Ümarik Indrek Tartu 04:00:35.0 18
108 Rump Mehis Harju 04:00:36.0 42
109 Rüütli Raido Jõgeva 04:00:40.0 7
110 Orlovski Tiit Tartu 04:00:51.0 43
111 Oras Allan Tartu 04:01:24.0 44
112 Karlsen Svein Harald Norra 04:01:43.0 2
113 Tuikkanen Juha Soome 04:01:58.0 21
114 Vahi Kunnar Valga 04:02:08.0 45
115 Pain Indrek Tallinn 04:02:23.0 46
116 Noormets Riho Tallinn 04:02:24.0 8
117 Muru Ivo Valga 04:02:28.0 19
118 Mäkinen Matti Soome 04:02:34.0 9
119 Müller Gerold Saksamaa 04:02:39.0 20
120 Kaspar Jan Tshehhi 04:02:45.0 47
121 Taivere Eduard Tartu 04:03:02.0 48
122 Suluste Jüri Saaremaa 04:03:14.0 21
123 Urusov Ravil Venemaa 04:03:16.0 10
124 Shihranov Vassili Ida-Viru 04:03:47.0 10
125 Jaaska Allan Harju 04:03:50.0 22
126 Kütt Alvar Tartu 04:03:57.0 49
127 Hirv Pait Tallinn 04:04:12.0 23
128 Lessing Janek Tartu 04:04:32.0 50
129 Sammel Arne Viljandi 04:04:35.0 11
130 Täht Erki Valga 04:04:40.0 24
131 Mändmets Mait Harju 04:04:42.0 51
132 Sammalsaar Mait Harju 04:04:48.0 11
133 Jylhä Kari Soome 04:04:55.0 12
134 Hartmann Ullrich Saksamaa 04:05:42.0 3
135 Mätlik Kaido Tallinn 04:05:46.0 13
136 Rein Margus Tallinn 04:05:55.0 14
137 Dorin Dmitry Venemaa 04:06:26.0 52
138 Lejins Viesturs Läti 04:06:35.0 53
139 Böhm Andreas Saksamaa 04:06:39.0 54
140 Koppelmaa Raul Tallinn 04:06:42.0 55
141 Maaroos Martin Tartu 04:06:44.0 56
142 Simonen Stefan Soome 04:06:46.0 4
143 Lindholm Erik Soome 04:06:54.0 15
144 Teppan Vahur Tartu 04:06:55.0 9
145 Needrit Vello Tallinn 04:07:02.0 57
146 Kärbo Veljo Ida-Viru 04:07:13.0 58
147 Nurmi Erkki Soome 04:07:26.0 12
148 Liblik Raino Pärnu 04:07:32.0 59
149 Kreekman Kalev Harju 04:07:44.0 25
150 Laine Indrek Võru 04:07:45.0 22
151 Raudik Raimo Tartu 04:07:47.0 26
152 Orm Olari Valga 04:07:57.0 10
153 Valk Hillar Lääne-Viru 04:07:58.0 1
154 Saarepuu Meelis Võru 04:08:04.0 60
155 Kriisa Kaido Tallinn 04:08:13.0 61
156 Voodla Jüri Tallinn 04:08:18.0 5
157 Tatter Ahto Harju 04:08:50.0 62
158 Onnela Juhani Soome 04:08:57.0 6
159 Turunen Timo Soome 04:09:02.0 23
160 Maasing Tarmo Lääne-Viru 04:09:25.0 24
161 Saar Kaido Jõgeva 04:09:52.0 27
162 Rohtla Heigo Tallinn 04:09:57.0 25
163 Juhansoo Toivo Läänemaa 04:09:59.0 13
164 Vahar Jüri Pärnu 04:10:08.0 28
165 Karlstad Finn Halvor Norra 04:10:10.0 26
166 Sarapuu Heiki Võru 04:10:16.0 27
167 Viikberg Jaanus Lääne-Viru 04:10:19.0 29
168 Korb Randy Tallinn 04:10:31.0 63
169 Toss Kaarel Viljandi 04:10:36.0 16
170 Erik Raivo Harju 04:10:42.0 30
171 Suchy Jiry Tshehhi 04:10:52.0 64
172 Priks Aivo Viljandi 04:10:53.0 31
173 Tigane Taivo Valga 04:10:59.0 28
174 Kuntola Tuomu Soome 04:11:33.0 65
175 Siimer Martin Tallinn 04:11:34.0 66
176 Ligi Jürgen Tallinn 04:11:37.0 14
177 Scopfer Herve Shveits 04:11:42.0 17
178 Nedvedicka Blanka Tshehhi 04:11:52.0 1
179 Tänav Tõnu Harju 04:11:57.0 29
180 Kiik Aare Tartu 04:12:03.0 15
181 Paegle Armands Läti 04:12:03.0 67
182 Luks Sven Harju 04:12:09.0 32
183 Yersin Olivier Shveits 04:12:13.0 16
184 Aibast Erik Tallinn 04:12:15.0 68
185 Buan Sverre Norra 04:12:25.0 18
186 Borissov Vladimir Ida-Viru 04:12:28.0 17
187 Tatter Tiit Tallinn 04:12:32.0 7
188 Bourtsev Alexey Venemaa 04:12:59.0 30
189 Siim Ivo Lääne-Viru 04:13:15.0 31
190 Ritanotko Markku Soome 04:13:31.0 19
191 Kukk Meelis Pärnu 04:13:43.0 18
192 Pikkpõld Lauri Harju 04:13:45.0 69
193 Kraas Andreas Tartu 04:13:46.0 70
194 Tomson Peep Tartu 04:13:59.0 71
195 Schneider Ronny Saksamaa 04:14:01.0 33
196 Koovit Mati Viljandi 04:14:17.0 34
197 Kaju Ingemar Järvamaa 04:14:24.0 72
198 Sudemäe Villy Harju 04:14:26.0 19
199 Aigro Ene Valga 04:14:43.0 1
200 Teearu Karl Valga 04:14:44.0 20
201 Siitonen Jouni Soome 04:14:45.0 20
202 Rooden Priit Tartu 04:14:46.0 73
203 Tilgre Taimar Põlva 04:14:48.0 32
204 Selde Tarmo Harju 04:14:51.0 33
205 Oja Jaan Valga 04:14:52.0 8
206 Laine Andre Võru 04:15:02.0 35
207 Verestshagin Aleksander Venemaa 04:15:04.0 21
208 Vares Timo Tallinn 04:15:25.0 74
209 Antonov Valeri Venemaa 04:15:35.0 34
210 Hansmann Siim Viljandi 04:15:41.0 75
211 Kuusanka Matti Soome 04:15:42.0 2
212 Heinrand Urmas Tallinn 04:15:47.0 36
213 Salumäe Priit Tallinn 04:15:49.0 37
214 Zimmermann Stephan Saksamaa 04:15:49.0 22
215 Hõrak Sairos Võru 04:15:54.0 38
216 Kaskema Valdis Tartu 04:15:55.0 39
217 Toppari Matti Soome 04:15:56.0 21
218 Israel Harri Tallinn 04:15:58.0 22
219 Zujev Mihail Ida-Viru 04:15:59.0 23
220 Kusnetsov Aleksei Venemaa 04:16:09.0 35
221 Kiiranen Kalle Tartu 04:16:14.0 24
222 Aun Raivo Lääne-Viru 04:16:19.0 25
223 Kiudma Tarvo Tartu 04:16:32.0 40
224 Tell Taavi Tallinn 04:16:35.0 76
225 Kadajane Raul Viljandi 04:16:36.0 23
226 Tondel Ingolf Norra 04:16:36.0 9
227 Pärs Priit Tartu 04:16:40.0 77
228 Kollo Tiit Harju 04:16:42.0 36
229 Henjum Kolbjorn Norra 04:16:47.0 10
230 Käis Jaak Ida-Viru 04:16:59.0 37
231 Liping Aigar Võru 04:17:19.0 24
232 Tomp Märt Viljandi 04:17:25.0 38
233 Liive Sandor Tallinn 04:17:29.0 41
234 Hintsov Veiko Tallinn 04:17:41.0 42
235 Raudsepp Peep Järvamaa 04:17:43.0 43
236 Möll Heiki Tartu 04:17:50.0 1
237 Evestus Tarmo Valga 04:18:00.0 44
238 Hornslien Trondheim Norra 04:18:03.0 39
239 Sellnes Oddver Norra 04:18:04.0 11
240 Messeril Rolf Shveits 04:18:07.0 45
241 Tarvis Peeter Rapla 04:18:09.0 25
242 Eensaar Rain Tartu 04:18:09.0 78
243 Seppänen Paavo Soome 04:18:14.0 12
244 Vunk Kalev Tartu 04:18:18.0 46
245 Irik Rein Tallinn 04:18:21.0 26
246 Traks Aivo Harju 04:18:23.0 79
247 Teräväinen Merja Soome 04:18:26.0 1
248 Dudarev Andrei Ida-Viru 04:18:27.0 47
249 Mindzak Andrej Tshehhi 04:18:27.0 26
250 Külm Kristjan Tartu 04:18:30.0 11
251 Saarep Peeter Valga 04:18:31.0 27
252 Henchoz Marcel Shveits 04:18:42.0 40
253 Täär Veikko Valga 04:18:54.0 80
254 Kallemets Mati Läänemaa 04:18:54.0 13
255 Bjerkan Leif Norra 04:19:03.0 14
256 Pruus Marko Harju 04:19:06.0 81
257 Dahlberg Hans Soome 04:19:09.0 3
258 Karro Margus Tartu 04:19:10.0 82
259 Abel Markko Tallinn 04:19:12.0 83
260 Heinola Ivar Tartu 04:19:14.0 84
261 Sonntak Silver Pärnu 04:19:16.0 85
262 Sander Marek Pärnu 04:19:17.0 86
263 Koosapoeg Kalmer Põlva 04:19:18.0 87
264 Ervin Urmas Lääne-Viru 04:19:18.0 41
265 Sironen Pasi Soome 04:19:18.0 48
266 Kalev Jaanika Harju 04:19:20.0 4
267 Nöps Antti Tartu 04:19:28.0 49
268 Voronin Vjatsheslav Venemaa 04:19:34.0 28
269 Alvela Jaan Võru 04:19:35.0 12
270 Rudolf Jan Tshehhi 04:19:56.0 88
271 Storsve Torstein Norra 04:20:03.0 27
272 Pihlak Reigo Tartu 04:20:03.0 13
273 Vedenina Larissa Venemaa 04:20:04.0 2
274 Ling Inno Viljandi 04:20:07.0 42
275 Soo Kuido Tallinn 04:20:09.0 50
276 Kõvask Raul Tallinn 04:20:13.0 51
277 Säks Arno Tartu 04:20:23.0 29
278 Pärnik Jüri Tartu 04:20:30.0 43
279 Järsk Sander Harju 04:20:31.0 14
280 Venzin Reto Shveits 04:20:32.0 15
281 Tamm Tarmo Pärnu 04:20:42.0 89
282 Moisander Olli Soome 04:20:47.0 90
283 Odamus Tõnu Harju 04:20:52.0 4
284 Kopland Jens Kristian Norra 04:20:58.0 28
285 Lilbok Hendri Tallinn 04:21:04.0 15
286 Svetins Gatis Läti 04:21:08.0 91
287 Toomas Rein Põlva 04:21:24.0 44
288 Raudsaar Taavi Rapla 04:21:25.0 92
289 Schlegel Lars Saksamaa 04:21:25.0 45
290 Sermat Risto Pärnu 04:21:32.0 93
291 Saarniit Jürgen Tallinn 04:21:40.0 94
292 Murd Olev Rapla 04:21:42.0 29
293 Torim Madis Tallinn 04:21:46.0 52
294 Järve Alo Tartu 04:21:47.0 95
295 Pääslane Priit Tartu 04:21:54.0 53
296 Goumeniouk Alexey Venemaa 04:22:02.0 46
297 Maasik Erik Tallinn 04:22:34.0 5
298 Pak Indrek Harju 04:22:41.0 96
299 Soo Veiko Jõgeva 04:22:52.0 54
300 Dainis Andris Läti 04:23:00.0 16
301 Schröder Ronny Saksamaa 04:23:02.0 97
302 Luts Arvo Soome 04:23:14.0 98
303 Nõmm Andre Pärnu 04:23:19.0 99
304 Pelska Enno Valga 04:23:20.0 47
305 Raidmets Taavi Pärnu 04:23:20.0 100
306 Kiuru Seppo Soome 04:23:21.0 30
307 Pirk Norman Läänemaa 04:23:21.0 2
308 Linse Ralf Saksamaa 04:23:22.0 101
309 Jurs Hassar Tartu 04:23:30.0 102
310 Sobolev Juri Ida-Viru 04:23:38.0 55
311 Irves Hillar Võru 04:23:48.0 56
312 Koski Matti Soome 04:23:55.0 6
313 Laanela Danek Pärnu 04:24:11.0 103
314 Vist Kalev Tallinn 04:24:11.0 48
315 Roose Antti Tartu 04:24:12.0 49
316 Tuula Reeda Viljandi 04:24:19.0 5
317 Vihmann Viljar Valga 04:24:28.0 50
318 Karu Alar Lääne-Viru 04:24:31.0 104
319 Tillo August Tallinn 04:24:37.0 57
320 Pärnik Tea Tartu 04:24:38.0 6
321 Hommik Mart Võru 04:24:42.0 105
322 Aagaard Erik Norra 04:24:44.0 17
323 Kiviloo Lembit Tallinn 04:24:46.0 1
324 Külm Ahti Viljandi 04:24:51.0 106
325 Alunurm Alo Tallinn 04:25:00.0 58
326 Bitenieks Lauris Läti 04:25:03.0 107
327 Inno Ain Lääne-Viru 04:25:18.0 51
328 Venelaine Margus Tallinn 04:25:28.0 59
329 Loosaar Vahur Põlva 04:25:29.0 52
330 Piira Reijo Soome 04:25:31.0 18
331 Kattai Kaupo Tartu 04:25:34.0 108
332 Subi Rivo Viljandi 04:25:35.0 109
333 Meringo Meelis Harju 04:25:41.0 30
334 Kamenik Egert Tallinn 04:25:45.0 110
335 Turunen Heino Soome 04:25:51.0 19
336 Garipov Feliks Tallinn 04:25:58.0 20
337 Kirsipuu Avo Harju 04:26:00.0 60
338 Purins Janis Läti 04:26:04.0 61
339 Pulles Jaanus Tartu 04:26:28.0 53
340 Greenbaum Märt Harju 04:26:29.0 21
341 Virgepuu Erko Harju 04:26:36.0 111
342 Lond Rain Harju 04:26:50.0 112
343 Kiiver Kaupo Tartu 04:26:55.0 113
344 Holt Morten Norra 04:27:00.0 54
345 Kukkela Anti Soome 04:27:01.0 114
346 Munukka Sinikka Soome 04:27:03.0 2
347 Ukins Valdis Läti 04:27:15.0 115
348 Meyenberg Hartwig Saksamaa 04:27:16.0 55
349 Pavlov Denis Põlva 04:27:18.0 116
350 Karelson Tõnu Viljandi 04:27:26.0 62
351 Karask Peeter Tallinn 04:27:52.0 117
352 Kolk Valmer Tartu 04:27:57.0 63
353 Einland Vello Harju 04:28:01.0 31
354 Reisenbuk Raivo Harju 04:28:04.0 64
355 Pruuli Riho Jõgeva 04:28:16.0 31
356 Kuusik Ants Viljandi 04:28:23.0 22
357 Jüris Veiko Viljandi 04:28:24.0 118
358 Danilas Meelis Valga 04:28:27.0 65
359 Keel Erki Tallinn 04:28:35.0 56
360 Liht Sulev Tallinn 04:28:37.0 57
361 Heinola Aivar Harju 04:28:39.0 66
362 Kaur Margus Tartu 04:28:42.0 67
363 Truu Janek Tartu 04:28:43.0 119
364 Jalasto Sulev Tallinn 04:28:44.0 58
365 Poikolainen Voitto Soome 04:28:45.0 32
366 Finstad Bjorn Norra 04:28:51.0 7
367 Sokolov Vladimir Venemaa 04:28:52.0 8
368 Spiegel Stefan Saksamaa 04:28:53.0 120
369 Teppo Andres Valga 04:28:58.0 121
370 Rips Leho Tartu 04:29:01.0 122
371 Tommola Mika Soome 04:29:03.0 68
372 Neemela Tarmo Tallinn 04:29:05.0 69
373 Järvela Hans Põlva 04:29:07.0 33
374 Saarnits Aigar Põlva 04:29:14.0 59
375 Suurman Herkki Harju 04:29:16.0 60
376 Tishtshenkov Aleksander Tallinn 04:29:17.0 32
377 Kroon Kalle Ida-Viru 04:29:21.0 70
378 Sarapson Ilvar Valga 04:29:29.0 71
379 Tambet Priit Viljandi 04:29:32.0 72
380 Endrekson Tõnu Pärnu 04:29:36.0 123
381 Pekk Tõnu Harju 04:29:38.0 124
382 Oja Joonas Lääne-Viru 04:29:49.0 3
383 Kajari Mart Tallinn 04:29:50.0 125
384 Uuk Aimur Tartu 04:29:51.0 61
385 Kärp Kevo Viljandi 04:29:53.0 126
386 Komperudsbraten Leif Norra 04:30:00.0 23
387 Kesarev Vladimir Venemaa 04:30:00.0 33
388 Tupp Ain-Ivar Võru 04:30:03.0 73
389 Romberg Yngve Soome 04:30:07.0 34
390 Männik Riho Viljandi 04:30:14.0 62
391 Välba Mart Tallinn 04:30:15.0 34
392 Pärnamäe Viljar Tartu 04:30:20.0 127
393 Schweinberger Bernd Luxemburg 04:30:26.0 74
394 Mändmets Helges Harju 04:30:27.0 24
395 Vaher Vallo Tartu 04:30:30.0 128
396 Tomp Ahti Viljandi 04:30:35.0 129
397 Antons Eero Harju 04:30:38.0 130
398 Talvik Heiki Tallinn 04:30:41.0 131
399 Eisenbach Mathias Saksamaa 04:30:42.0 16
400 Koppel Tõnu Tallinn 04:30:45.0 75
401 Sneli Oddvin Norra 04:30:49.0 35
402 Raudik Alo Tartu 04:30:51.0 76
403 Bergman Lars Ivar Rootsi 04:30:52.0 9
404 Kjell Sveen Norra 04:31:07.0 35
405 Ivanov Ivar Võru 04:31:16.0 132
406 Vinter Siim Harju 04:31:20.0 17
407 Maier Artur Pärnu 04:31:30.0 18
408 Tammemäe Timmo Rapla 04:31:34.0 133
409 Tammemäe Tõnu Viljandi 04:31:41.0 134
410 Vitola Sanita Läti 04:31:43.0 7
411 Vitola Vineta Läti 04:31:44.0 8
412 Taveter Anu Pärnu 04:31:50.0 9
413 Sarv Volli Põlva 04:31:51.0 25
414 Kukk Jaanus Tartu 04:32:02.0 135
415 Vähi Ilmar Tartu 04:32:16.0 136
416 Sellik Raivo Harju 04:32:18.0 63
417 Lukk Jaak Läänemaa 04:32:26.0 137
418 Lusis Aigars Läti 04:32:26.0 36
419 Nikitin Sergei Tallinn 04:32:37.0 37
420 Hansen Per Arne USA 04:32:46.0 10
421 Hämäläinen Marja-Liisa Soome 04:32:50.0 2
422 Tõnismäe Tiit Harju 04:32:54.0 77
423 Raudsepp Õnnela Lääne-Viru 04:32:59.0 10
424 Aus Jaanus Pärnu 04:33:01.0 138
425 Storflor Dagfinn Norra 04:33:01.0 26
426 Mailend Ants Tallinn 04:33:16.0 139
427 Tamme Tanel Tallinn 04:33:17.0 140
428 Andresson Raul Harju 04:33:22.0 78
429 Grünberg Priit Harju 04:33:30.0 141
430 Liblik Urmo Järvamaa 04:33:31.0 142
431 Atonen Meelis Viljandi 04:33:35.0 79
432 Lampinen Kari Soome 04:33:50.0 27
433 Einpaul Jürgen Harju 04:33:50.0 143
434 Kreegimets Janis Lääne-Viru 04:33:51.0 80
435 Karstad Age Norra 04:33:54.0 11
436 Aittokallio Jukka Soome 04:34:12.0 36
437 Jõgis Janek Põlva 04:34:22.0 144
438 Kalland Johs Norra 04:34:33.0 28
439 Leer Janek Tallinn 04:34:40.0 145
440 Kaeramaa Gaido Tartu 04:34:44.0 81
441 Kristal Tõnis Harju 04:34:48.0 64
442 Soonets Art Tartu 04:34:54.0 82
443 Säre Andres Tartu 04:34:58.0 146
444 Hitz Urs Shveits 04:35:01.0 65
445 Nesterov Andrei Ida-Viru 04:35:03.0 38
446 Ivanov Aleksei Tallinn 04:35:08.0 37
447 Maluhins Igors Läti 04:35:11.0 66
448 Peterson Rivo Rapla 04:35:13.0 147
449 Bohata Blanka Tshehhi 04:35:14.0 2
450 Müller Konrad Shveits 04:35:17.0 39
451 Tamm Kaupo Põlva 04:35:20.0 148
452 Valgma Toomas Harju 04:35:21.0 40
453 Tokko Rainer Harju 04:35:24.0 149
454 Oksman Pertti Soome 04:35:25.0 29
455 Espeland Dag Norra 04:35:33.0 41
456 Korpela Simo Soome 04:35:41.0 42
457 Kuikko Tapio Soome 04:35:43.0 38
458 Kirikmäe Erik Ida-Viru 04:35:52.0 150
459 Ciekurs Kalvis Läti 04:35:53.0 151
460 Hovila Raine Ensio Soome 04:35:53.0 43
461 Jürisaar Meelis Harju 04:35:54.0 152
462 Jaht Valdur Tartu 04:35:58.0 153
463 Kerge Urmas Tartu 04:36:02.0 83
464 Käsk Andres Põlva 04:36:04.0 154
465 Vaard Paul Tartu 04:36:07.0 44
466 Org Olev Valga 04:36:09.0 84
467 Kannel Tanel Harju 04:36:13.0 155
468 Kurg Kuno Tartu 04:36:14.0 85
469 Pille Enno Tartu 04:36:15.0 156
470 Mildner Bernd Saksamaa 04:36:22.0 30
471 Aadli Erkki Harju 04:36:36.0 157
472 Vahelaan Kaimar Tartu 04:36:37.0 158
473 Kuuskmäe Raul Tallinn 04:36:41.0 86
474 Lukk Juhan Läänemaa 04:36:47.0 31
475 Kalda Roland Tallinn 04:36:49.0 159
476 Needo Tarmo Põlva 04:37:10.0 160
477 Leiger Roomet Harju 04:37:28.0 161
478 Jõgeva Toomas Harju 04:37:33.0 87
479 Pallas Lembit Harju 04:37:38.0 39
480 Ruusalepp Arno Tartu 04:37:41.0 162
481 Vahtra Jürgo Tallinn 04:37:46.0 163
482 Teesaar Elmo Tallinn 04:37:46.0 164
483 Roop Andrei Ida-Viru 04:37:46.0 45
484 Smirnov Dmitri Tallinn 04:37:47.0 165
485 Norderhaug Truls Norra 04:37:49.0 40
486 Kristiansen Bjorn Norra 04:37:52.0 41
487 Inno Kadi Lääne-Viru 04:37:53.0 3
488 Tõnismäe Marek Tallinn 04:37:55.0 166
489 Villem Lembit Valga 04:37:55.0 42
490 Vaher Maret Tartu 04:38:01.0 11
491 Kisand Veljo Tartu 04:38:08.0 88
492 Tolonen Pekka Soome 04:38:13.0 12
493 Bergkulla Stig Soome 04:38:13.0 13
494 Wenzel Robert Saksamaa 04:38:17.0 167
495 Viigipuu Toomas Tartu 04:38:22.0 46
496 Sisov Valev Valga 04:38:23.0 168
497 Mens Tarvo Jõgeva 04:38:30.0 89
498 Asikainen Rauno Soome 04:38:31.0 47
499 Kaupmees Kalle Tallinn 04:38:34.0 32
500 Mõtlep Riho Saaremaa 04:38:36.0 169
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE