estenglv
WAP version
Login form
Alutaguse Maraton - 40 km
Alutaguse maraton - 20 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 22 May 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
14. Alutaguse Maraton (Estoloppet 3. etapp)
Vaata ka 2011 2010 2009 
Aeg 11.02.2012
Koht Alutaguse EST
Spordiala Suusatamine
Distants

40 km klassikaline tehnika 11:00
20 km klassikaline tehnika 11:15
Lastesõidud 11:30

Korraldaja MTÜ Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets, +372 5568 1084, robertpeets@gmail.com 
• KOHALEJÕUDMINE • STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 11 Vaikmaa Madis Harju 1:40.47,4 1 1000 Diploma
2 3 Juursalu Timo Ida-Viru 1:41.20,1 2 995 Diploma
3 5 Mets Andre Harju 1:41.20,5 3 992 Diploma
4 6 Sambla Avo Ida-Viru 1:44.15,5 4 990 Diploma
5 2 Vallimäe Janek Ida-Viru 1:45.26,2 5 989 Diploma
6 49 Soo Allar Jõgeva 1:45.51,0 6 988 Diploma
7 1 Teppan Vahur Tartu 1:46.26,8 7 987 Diploma
8 14 Pallo Rait Harju 1:48.36,6 8 986 Diploma
9 23 Hussar Kaidar Harju 1:48.37,7 1 985 Diploma
10 28 Ivanov Ivar Võru 1:48.41,9 9 984 Diploma
11 836 Tattar Kristjan 1:48.47,2 1 983 Diploma
12 4 Myasnikov Yury Ida-Viru 1:48.47,4 2 982 Diploma
13 15 Veilberg Ago Lääne-Viru 1:48.50,2 3 981 Diploma
14 205 Piiskoppel Kauri Lääne-Viru 1:49.04,9 1 980 Diploma
15 32 Sala Raivo Pärnu 1:49.11,4 4 979 Diploma
16 63 Sala Arvo Ida-Viru 1:49.12,2 5 978 Diploma
17 20 Karu Virgo Harju 1:49.17,0 6 977 Diploma
18 19 Soo Kristen Jõgeva 1:49.42,3 2 976 Diploma
19 16 Pesor Kaido Rapla 1:49.57,9 7 975 Diploma
20 10 Ridamäe Aivar Harju 1:50.26,3 8 974 Diploma
21 12 Savastver Alar Harju 1:50.37,2 9 973 Diploma
22 17 Flavyanov Igor Ida-Viru 1:50.41,3 10 972 Diploma
23 22 Kilk Ain Harju 1:50.47,8 11 971 Diploma
24 47 Kanep Urmas Harju 1:52.35,4 1 970 Diploma
25 48 Sirvel Margus Lääne-Viru 1:52.37,1 10 969 Diploma
26 31 Neemela Tarmo Harju 1:52.37,7 12 968 Diploma
27 39 Rooden Priit 1:52.44,2 11 967 Diploma
28 8 Hussar Aimar Tartu 1:52.50,6 12 966 Diploma
29 40 Truu Janek Tartu 1:52.51,5 13 965 Diploma
30 26 Lillelaid Tõnu Harju 1:52.57,7 13 964 Diploma
31 24 Toome Roland Lääne-Viru 1:52.59,6 14 963 Diploma
32 86 Baum Andreas Pärnu 1:53.10,5 2 962 Diploma
33 21 Kovaljov Oleg Harju 1:53.23,2 15 961 Diploma
34 91 Zirk Kunnar Tartu 1:53.40,0 14 960 Diploma
35 77 Kuusalu Asko Harju 1:53.47,0 15 959 Diploma
36 75 Jaht Valdur Tartu 1:53.47,4 16 958 Diploma
37 147 Shemarin Viktor Ida-Viru 1:53.57,5 16 957 Diploma
38 122 Karlson Joosep Pärnu 1:54.04,5 3 956 Diploma
39 65 Voloshin Jevgeni Ida-Viru 1:54.06,5 1 955 Diploma
40 18 Jullinen Erko Lääne-Viru 1:54.43,0 17 954 Diploma
41 59 Veilberg Meelis Lääne-Viru 1:54.47,3 2 953 Diploma
42 123 Möll Heiki Tartu 1:54.51,3 18 952 Diploma
43 46 Maravyev Alexey Ida-Viru 1:54.51,7 17 951 Diploma
43 38 Laur Toomas Harju 1:54.51,7 17 950 Diploma
45 64 Maasikmäe Argo Lääne-Viru 1:54.53,7 19 949 Diploma
46 36 Antoniak Marek Harju 1:54.53,9 20 948 Diploma
47 89 Kiisk Romand Võru 1:55.19,3 19 947 Diploma
48 137 Paumets Meelis Tartu 1:55.52,1 20 946 Diploma
49 129 Notton Raido Harju 1:56.28,6 21 945 Diploma
50 109 Nurm Asko Harju 1:56.30,8 22 944 Diploma
51 176 Kruseman Magnus Harju 1:56.43,0 23 943 Diploma
52 74 Raudik Alo Tartu 1:56.43,3 21 942 Diploma
53 79 Täht Erki Valga 1:56.44,1 22 941 Diploma
54 70 Hirv Dainis Harju 1:56.45,0 24 940 Diploma
55 66 Kõvatomas Karli Viljandi 1:56.47,6 25 939 Diploma
56 71 Ispert Egert Harju 1:56.48,8 26 938 Diploma
57 69 Nõmm Raivo Viljandi 1:56.51,9 27 937 Diploma
58 161 Zelentsov Stanislav Harju 1:57.01,6 28 936 Diploma
59 97 Rodendau Janno Järva 1:57.04,3 29 935 Diploma
60 42 Bauman Jaanus Lääne-Viru 1:57.11,8 30 934 Diploma
61 41 Kivil Peep Ida-Viru 1:57.14,5 31 933 Diploma
62 44 Kaljumäe Aivo Harju 1:57.15,7 23 932 Diploma
63 103 Rästas Ergo Võru 1:57.17,4 32 931 Diploma
64 108 Aavik Kuldar Tartu 1:57.33,0 24 930 Diploma
65 34 Pain Indrek Harju 1:57.36,2 25 929 Diploma
66 120 Sukk Gaspar Harju 1:57.50,8 33 928 Diploma
67 55 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 1:57.51,0 26 927 Diploma
68 111 Pae Andres Tartu 1:57.51,9 27 926 Diploma
69 116 Parygin Dmitry Muu 1:57.52,1 34 925 Diploma
70 37 Peterson Meelis Harju 1:57.55,8 35 924 Diploma
71 90 Lippur Bruno Jõgeva 1:57.58,7 36 923 Diploma
72 84 Veide Hannes Tartu 1:57.58,9 37 922 Diploma
73 102 Põldsaar Paul Järva 1:58.02,4 38 921 Diploma
74 61 Dudarev Andrei Ida-Viru 1:58.06,1 28 920 Diploma
75 775 Sergeev Alexey Muu 1:58.08,7 3 919 Diploma
76 126 Helgand Marko Põlva 1:58.09,8 29 918 Diploma
77 99 Lepiste Raimond Rapla 1:58.11,6 3 917 Diploma
78 143 Künnapas Magnus Järva 1:58.19,4 39 916 Diploma
79 167 Hussar Karel Võru 1:58.22,5 4 915 Diploma
80 76 Zlobin Veniamin Valga 1:58.23,8 40 914 Diploma
81 62 Vlassov Sergey Other 1:58.39,5 30 913 Diploma
82 80 Kullamaa Rein Tartu 1:58.42,6 31 912 Diploma
83 158 Alberi Rene Ida-Viru 1:59.03,4 41 911 Diploma
84 125 Tomberg Raul Harju 1:59.04,3 42 910 Diploma
85 110 Vana Janek Tartu 1:59.15,9 32 909 Diploma
86 134 Bolduzev Viktor Muu 1:59.27,7 4 908 Diploma
87 107 Karolin Indrek Põlva 1:59.30,0 43 907 Diploma
88 152 Taivere Eduard Tartu 1:59.50,6 44 906 Diploma
89 87 Mändla Tarmo Saare 2:00.00,8 33 905 Diploma
90 145 Reiska Alar Võru 2:00.03,6 34 904 Diploma
91 88 Lambot Karli Harju 2:00.10,2 35 903 Diploma
92 27 Rästa Ain Harju 2:00.10,4 36 902 Diploma
93 94 Just Alar Harju 2:00.14,6 37 901 Diploma
94 127 Sepp Indrek Viljandi 2:00.20,0 38 900 Diploma
95 117 Kiigemägi Andres Lääne-Viru 2:00.32,7 5 899 Diploma
96 82 Mäesepp Aigar Harju 2:00.43,4 45 898 Diploma
97 113 Reiska Raino Võru 2:00.49,3 46 897 Diploma
98 105 Pullerits Priit Tartu 2:00.50,9 39 896 Diploma
99 793 Välk Annes Ida-Viru 2:00.51,2 47 895 Diploma
100 242 Bõkov Viktor Ida-Viru 2:00.54,4 40 894 Diploma
101 112 Kübarsepp Karmo Ida-Viru 2:00.54,7 48 893 Diploma
102 45 Parve Heikki Harju 2:01.01,1 6 892 Diploma
103 786 Zenkov Mikhail Muu 2:01.13,2 7 891 Diploma
104 96 Tepaskent Tanel Harju 2:01.39,2 49 890 Diploma
105 67 Kollo Madis Harju 2:01.56,8 50 889 Diploma
106 310 Ilin Ivan Muu 2:01.57,1 51 888 Diploma
107 169 Artel Veiko Harju 2:01.57,4 41 887 Diploma
108 289 Põllu Andero Harju 2:01.59,2 52 886 Diploma
109 128 Ojaots Aigar Harju 2:01.59,4 53 885 Diploma
110 121 Miller Mait Harju 2:02.00,9 54 884 Diploma
111 150 Kuuseoks Aare Lääne-Viru 2:02.19,3 8 883 Diploma
112 29 Toomas Indrek Tartu 2:02.36,0 55 882 Diploma
113 114 Viik Tarvi Lääne 2:02.44,0 56 881 Diploma
114 30 Mihelson Olaf Harju 2:02.48,3 42 880 Diploma
115 104 Jool Urmas Harju 2:02.49,7 43 879 Diploma
116 792 Saue Eveli Valga 2:03.33,8 1 878 Diploma
117 132 Abram Alar Harju 2:03.38,7 44 877 Diploma
118 136 Lein Andrus Lääne-Viru 2:03.48,1 57 876 Diploma
119 217 King Mirek Harju 2:03.49,6 45 875 Diploma
120 414 Mägi Jaanus Ida-Viru 2:03.55,4 58 874 Diploma
121 93 Virgepuu Erko Harju 2:04.05,1 59 873 Diploma
122 100 Keerme Allar Ida-Viru 2:04.24,0 60 872 Diploma
123 106 Tops Assar Harju 2:04.31,2 46 871 Diploma
124 35 Laur Mihkel Ida-Viru 2:04.32,0 61 870 Diploma
125 177 Kelgo Kaspar Järva 2:04.34,3 4 869 Diploma
126 101 Sirge Kaili Lääne-Viru 2:04.35,4 2 868 Diploma
127 219 Aus Jaanus Pärnu 2:04.37,7 62 867 Diploma
128 282 Karama Tarmo Harju 2:04.57,2 63 866 Diploma
129 142 Tops Rainer Harju 2:04.58,9 64 865 Diploma
130 262 Kalamees Targo Harju 2:05.02,6 47 864 Diploma
131 212 Nigul Alar Harju 2:05.06,1 48 863 Diploma
132 5555 Hanni Sirli 2:05.06,4 3 862 Diploma
133 72 Kalda Liis Valga 2:05.08,5 4 861 Diploma
134 148 Pool Hannes Harju 2:05.23,6 49 860 Diploma
135 73 Karvak Eino Harju 2:05.34,0 50 859 Diploma
136 764 Rauk Artur Võru 2:05.42,6 65 858 Diploma
137 286 Trumm Aron Tartu 2:05.50,7 66 857 Diploma
138 131 Kirsipuu Avo Harju 2:05.57,3 51 856 Diploma
139 118 Tupits Ivo Lääne-Viru 2:06.00,5 52 855 Diploma
140 98 Karjane Priit Rapla 2:06.25,1 53 854 Diploma
141 155 Laanes Marko Jõgeva 2:06.39,5 67 853 Diploma
142 199 Einblau Eero Harju 2:06.45,1 54 852 Diploma
143 57 Toss Kaarel Viljandi 2:06.49,6 2 851 Diploma
144 181 Villemson Aivar Harju 2:06.52,2 68 850 Diploma
145 185 Sojone Andrus Ida-Viru 2:06.53,9 55 849 Diploma
146 278 Mazko Viktor Muu 2:06.54,7 56 848 Diploma
147 156 Arula Raul Tartu 2:06.58,7 9 847 Diploma
148 189 Urm Jaak Harju 2:07.12,5 69 846 Diploma
149 168 Toomas Rein Põlva 2:07.12,8 10 845 Diploma
150 222 Pilv Ivar Järva 2:07.13,5 57 844 Diploma
151 192 Kala Kaspar Võru 2:07.22,4 5 843 Diploma
152 283 Randna Taavo Harju 2:07.29,7 70 842 Diploma
153 188 Ojarand Tarmo Harju 2:07.32,3 58 841 Diploma
154 277 Floren Kelli Lääne-Viru 2:07.33,9 5 840 Diploma
155 140 Fahrutdinov Airat Tartu 2:07.41,4 59 839 Diploma
156 195 Traks Aivo Harju 2:07.43,1 60 838 Diploma
157 160 Kuuskmäe Raul Harju 2:07.46,5 61 837 Diploma
158 173 Vainlo Indrek Harju 2:07.56,4 62 836 Diploma
159 164 Kiiranen Kalle Tartu 2:08.09,8 11 835 Diploma
160 135 Sokolov Jevgeni Ida-Viru 2:08.15,2 1 834 Diploma
161 183 Laine Andre Võru 2:08.18,4 63 833 Diploma
162 124 Stimmer Ando Harju 2:08.30,9 64 832 Diploma
163 115 Kuusik Ants Viljandi 2:08.52,0 3 831 Diploma
164 151 Jalast Kalmer Järva 2:09.01,0 71 830 Diploma
165 138 Paglant Heigo Järva 2:09.04,6 72 829 Diploma
166 306 Torim Madis Harju 2:09.09,1 65 828 Diploma
167 303 Tiits Rauno Harju 2:09.19,2 73 827 Diploma
168 119 Kaur Margus Tartu 2:09.22,6 66 826 Diploma
169 301 Lüütsepp Oliver Võru 2:09.24,0 74 825 Diploma
170 389 Voolaid Raimond Harju 2:09.25,1 5 824 Diploma
171 403 Jõgi Mattias Valga 2:09.32,0 6 823 Diploma
172 162 Übius Toomas Lääne-Viru 2:09.32,2 67 822 Diploma
173 284 Terve Raivo Harju 2:09.33,9 68 821 Diploma
174 200 Bachaus Arno Tartu 2:09.35,3 75 820 Diploma
175 83 Part Taavi Lääne-Viru 2:09.49,2 76 819 Diploma
176 853 Mägi Marek 2:09.55,8 69 818 Diploma
177 229 Rebane Taivo Jõgeva 2:09.58,6 12 817 Diploma
178 252 Lukk Juhan Lääne 2:10.11,5 4 816 Diploma
179 235 Kulp Alar Lääne-Viru 2:10.23,2 70 815 Diploma
180 256 Piirmann Terje Võru 2:10.23,4 6 814 Diploma
181 327 Vikat Paavo Harju 2:10.27,0 71 813 Diploma
182 838 Bauman Erik 2:10.29,3 77 812 Diploma
183 253 Semenkov Andrei Ida-Viru 2:10.38,4 78 811 Diploma
184 243 Jüriöö Priit Harju 2:10.43,3 79 810 Diploma
185 54 Pak Indrek Harju 2:10.48,3 72 809 Diploma
186 166 Borisov Sergey Ida-Viru 2:10.56,2 73 808 Diploma
187 197 Kattago Veljo Harju 2:10.57,6 74 807 Diploma
188 233 Kirsimaa Tõnu Harju 2:10.59,9 80 806 Diploma
189 391 Lepasild Raul Tartu 2:11.00,9 81 805 Diploma
190 261 Tammiste Martin Harju 2:11.08,8 6 804 Diploma
191 159 Piirisild Tõnis Võru 2:11.26,7 82 803 Diploma
192 239 Greenbaum Janno Harju 2:11.28,1 83 802 Diploma
193 826 Karo Mats Valga 2:11.30,6 7 801 Diploma
194 144 Trei Reito Rapla 2:11.32,7 75 800 Diploma
195 276 Tsirp Priit Tartu 2:11.32,9 84 799 Diploma
196 154 Lehesmets Alar Tartu 2:11.35,1 85 798 Diploma
197 146 Mirme Sander Tartu 2:11.44,2 86 797 Diploma
198 175 Lillepea Ivo 2:11.55,5 87 796 Diploma
199 149 Aarna Urmas Harju 2:12.00,4 76 795 Diploma
200 179 Paabo Priit Lääne 2:12.06,9 88 794 Diploma
201 264 Lepp Margus Ida-Viru 2:12.07,3 77 793 Diploma
202 850 Laineste Andres 2:12.20,4 78 792 Diploma
203 766 Rebban Argo Ida-Viru 2:12.22,0 8 791 Diploma
204 178 Kukk Kalle Lääne-Viru 2:12.26,8 79 790 Diploma
205 213 Mändla Mairo Saare 2:12.31,5 89 789 Diploma
206 194 Joost Eddi Harju 2:12.44,4 90 788 Diploma
207 228 Irves Hillar Võru 2:12.46,3 80 787 Diploma
208 250 Sikkal Andres Harju 2:12.52,7 91 786 Diploma
209 68 Klement Riho Tartu 2:12.56,6 92 785 Diploma
210 244 Kirikmäe Erik Harju 2:13.00,8 93 784 Diploma
211 141 Kõvatomas Ilmar Viljandi 2:13.04,6 13 783 Diploma
212 157 Shihranov Vassili Ida-Viru 2:13.23,2 5 782 Diploma
213 259 Keerme Argo Ida-Viru 2:13.23,4 94 781 Diploma
214 805 Veemees Ain Valga 2:13.30,8 95 780 Diploma
215 208 Vink Ahto Võru 2:13.37,7 81 779 Diploma
216 226 Saarep Peeter Valga 2:13.41,5 6 778 Diploma
217 272 Ott Mart Tartu 2:13.44,3 96 777 Diploma
218 350 Hintsov Veiko Harju 2:13.46,5 82 776 Diploma
219 254 Liiva Marko 2:13.51,3 7 775 Diploma
220 333 Sidorov Vladimir Ida-Viru 2:13.51,7 14 774 Diploma
221 25 Suuroja Siim Harju 2:13.57,9 8 773 Diploma
222 203 Roop Andrey Ida-Viru 2:13.58,8 15 772 Diploma
223 227 Jool Illart Ida-Viru 2:14.01,8 83 771 Diploma
224 206 Rüütel Erik Lääne-Viru 2:14.30,5 9 770 Diploma
225 275 Virumäe Indrek Ida-Viru 2:14.32,6 97 769 Diploma
226 198 Roose Antti Tartu 2:14.37,1 84 768 Diploma
227 216 Köök Aivar Harju 2:14.39,9 85 767 Diploma
228 525 Laub Gerd Harju 2:14.58,0 98 766 Diploma
229 856 Pallas Lembit 2:14.58,9 16 765 Diploma
230 354 Kuuskla Priit Lääne-Viru 2:15.03,5 99 764 Diploma
231 187 Maarits Andres Harju 2:15.04,8 100 763 Diploma
232 171 Keerme Riho Ida-Viru 2:15.08,6 101 762 Diploma
233 251 Leiger Roomet Harju 2:15.10,5 102 761 Diploma
234 451 Türkson Arne Tartu 2:15.11,2 86 760 Diploma
235 214 Keär Andres Lääne-Viru 2:15.12,9 87 759 Diploma
236 355 Anton Tair Pärnu 2:15.14,9 103 758 Diploma
237 221 Lello Priit Harju 2:15.15,2 104 757 Diploma
238 296 Raud Avo Pärnu 2:15.21,4 17 756 Diploma
239 153 Lehesmets Kaspar Tartu 2:15.24,5 105 755 Diploma
240 204 Rääts Veiko Valga 2:15.42,8 106 754 Diploma
241 379 Kuusalu Ivo Lääne-Viru 2:16.03,0 107 753 Diploma
242 211 Ansko Ilmar Tartu 2:16.04,0 108 752 Diploma
243 279 Kikkas Reedik Harju 2:16.07,6 109 751 Diploma
244 207 Kreegimets Janis Lääne-Viru 2:16.09,7 88 750 Diploma
245 209 Kustavus Marika Viljandi 2:16.10,7 7 749 Diploma
246 257 Kaljurand Urmas Harju 2:16.21,8 18 748 Diploma
247 266 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 2:16.26,6 89 747 Diploma
248 300 Kilm Virgo Lääne-Viru 2:16.35,5 90 746 Diploma
249 182 Viirmaa Ants Harju 2:16.44,8 91 745 Diploma
250 814 Varres Marko Harju 2:16.47,6 110 744 Diploma
251 78 Lepp Emeri Harju 2:17.07,3 111 743 Diploma
252 381 Joona Janar Harju 2:17.08,2 112 742 Diploma
253 378 Pajo Olavi Harju 2:17.08,5 92 741 Diploma
254 407 Nurk Andres Tartu 2:17.11,0 113 740 Diploma
255 130 Lokk Sulev Harju 2:17.13,9 93 739 Diploma
256 56 Raja Arvo Harju 2:17.16,4 19 738 Diploma
257 551 Kulberg Ragnar Tartu 2:17.16,6 114 737 Diploma
258 285 Treier Tarvo Harju 2:17.17,7 115 736 Diploma
259 92 Kaasik Margus Jõgeva 2:17.27,5 94 735 Diploma
260 202 Siimer Martin Harju 2:17.32,0 95 734 Diploma
261 191 Uussaar Mark Lääne 2:17.32,2 116 733 Diploma
262 263 Danilov Andrus Harju 2:17.45,4 117 732 Diploma
263 220 Inno Kadi Lääne-Viru 2:17.47,5 1 731 Diploma
264 51 Kallemets Mati Lääne 2:17.47,9 7 730 Diploma
265 223 Kikkas Reelika Harju 2:17.48,1 8 729 Diploma
266 298 Liht Sulev Harju 2:17.49,6 96 728 Diploma
267 375 Lillsoo Indrek Harju 2:17.59,4 118 727 Diploma
268 334 Ahman Hardi Võru 2:18.02,2 10 726 Diploma
269 469 Pruul Rasmus Harju 2:18.04,8 119 725 Diploma
270 777 Heinola Ivar Tartu 2:18.07,0 120 724 Diploma
271 433 Haava Henno Tartu 2:18.08,2 121 723 Diploma
272 234 Hanni Rene Harju 2:18.11,6 122 722 Diploma
273 364 Pajupuu Janno Harju 2:18.11,8 123 721 Diploma
274 315 Hiiekivi Urmet Harju 2:18.13,3 97 720 Diploma
275 193 Pruuli Riho Jõgeva 2:18.13,5 8 719 Diploma
276 421 Lavrikova Svetlana Ida-Viru 2:18.15,9 1 718 Diploma
277 387 Kiple Kaivo Järva 2:18.16,2 124 717 Diploma
278 323 Järve Marek Harju 2:18.19,8 98 716 Diploma
279 356 Osjamets Madis Saare 2:18.25,4 125 715 Diploma
280 218 Puistaja Valmar Tartu 2:18.29,0 99 714 Diploma
281 312 Einland Vello Harju 2:18.33,0 20 713 Diploma
282 238 Jõesaar Enn Tartu 2:18.35,1 100 712 Diploma
283 489 Mesi Marek Pärnu 2:18.37,7 101 711 Diploma
284 452 Juhandi Aivar Harju 2:18.40,2 126 710 Diploma
285 287 Väärsi Jaak Lääne-Viru 2:18.43,6 102 709 Diploma
286 440 Meri Martin Harju 2:18.55,0 127 708 Diploma
287 163 Ots Ivar Harju 2:19.03,7 103 707 Diploma
288 752 Nõmmela Aksel Harju 2:19.09,9 9 706 Diploma
289 172 Kuhi Peeter Lääne-Viru 2:19.10,3 104 705 Diploma
290 316 Rooden Mikk Ida-Viru 2:19.11,0 11 704 Diploma
291 174 Suursild Simo Pärnu 2:19.12,5 10 703 Diploma
292 319 Rooden Marko Ida-Viru 2:19.14,2 128 702 Diploma
293 294 Sagaja Martin Harju 2:19.14,5 129 701 Diploma
294 784 Puhke Rauno Järva 2:19.22,0 130 700 Diploma
295 366 Liira Ulvar Harju 2:19.32,4 131 699 Diploma
296 237 Tõnstein Andri Harju 2:19.32,6 132 698 Diploma
297 445 Sildvee Madis Lääne-Viru 2:19.32,9 133 697 Diploma
298 236 Inno Ain Lääne-Viru 2:19.36,4 105 696 Diploma
299 400 Lukkats Andres Järva 2:19.39,5 106 695 Diploma
300 245 Pruus Marko Harju 2:19.54,5 134 694 Diploma
301 291 Pärna Arno Lääne-Viru 2:19.54,9 107 693 Diploma
302 240 Haljaste Härmo Tartu 2:19.56,1 135 692 Diploma
303 297 Dsilna Indro Harju 2:20.04,4 136 691 Diploma
304 442 Soovik Jüri Viljandi 2:20.07,5 21 690 Diploma
305 450 Sokmann Kaur Tartu 2:20.13,2 11 689 Diploma
306 371 Vernik Mart Harju 2:20.14,2 137 688 Diploma
307 281 Linke Meelis Pärnu 2:20.18,5 138 687 Diploma
308 340 Mangusson Tanel Harju 2:20.32,5 139 686 Diploma
309 325 Nurm Mati Valga 2:21.03,7 9 685 Diploma
310 530 Tiiman Markko 2:21.06,8 108 684 Diploma
311 367 Prants Heiki Võru 2:21.29,1 109 683 Diploma
312 368 Nõmmik Kaidu Lääne-Viru 2:21.41,3 110 682 Diploma
313 133 Ansi Martin Harju 2:21.45,8 140 681 Diploma
314 349 Vihermets Ain Lääne-Viru 2:21.56,4 111 680 Diploma
315 313 Mändla Oliver Saare 2:22.01,9 12 679 Diploma
316 341 Brück Urmas Harju 2:22.12,2 112 678 Diploma
317 307 Toome Rita Lääne-Viru 2:22.13,2 2 677 Diploma
318 13 Rannula Andre 2:22.15,4 141 676 Diploma
319 320 Valkna Andres Harju 2:22.16,7 113 675 Diploma
320 385 Viiding Valde Harju 2:22.21,6 142 674 Diploma
321 576 Tammsaar Kristjan Tartu 2:22.24,0 143 673 Diploma
322 345 Rannala Rainer Harju 2:22.26,4 144 672 Diploma
323 331 Välba Mart Harju 2:22.29,4 22 671 Diploma
324 270 Tattar Kristin Pärnu 2:22.34,1 1 670 Diploma
325 269 Piirimägi Peeter Võru 2:22.42,7 145 669 Diploma
326 830 Kütt Mehis Harju 2:22.47,1 114 668 Diploma
327 224 Saluveer Ago Harju 2:22.52,5 146 667 Diploma
328 292 Siidra Kaimar Võru 2:22.52,8 147 666 Diploma
329 338 Naagel Mihkel Harju 2:22.55,1 148 665 Diploma
330 427 Vaher Avo Lääne-Viru 2:23.00,6 149 664 Diploma
331 520 Mustonen Marek Pärnu 2:23.05,4 150 663 Diploma
332 273 Fahrutdinov Haidar Tartu 2:23.13,6 2 662 Diploma
333 395 Piirimäe Kaarel Tartu 2:23.15,3 151 661 Diploma
334 337 Hummal Erkki Harju 2:23.15,6 152 660 Diploma
335 662 Maiste Margus Harju 2:23.25,2 153 659 Diploma
336 308 Hallimäe Rain Harju 2:23.25,4 23 658 Diploma
337 248 Püss Indrek Harju 2:23.31,3 154 657 Diploma
338 651 Tõnso Veiko Harju 2:23.34,3 155 656 Diploma
339 318 Oot Anti Tartu 2:23.43,9 10 655 Diploma
340 446 Pärnits Sten Harju 2:23.44,5 156 654 Diploma
341 823 Palover Meelis Tartu 2:23.57,2 157 653 Diploma
342 309 Seiler Martin Tartu 2:24.04,1 158 652 Diploma
343 271 Leesalu Madis Harju 2:24.18,7 159 651 Diploma
344 592 Mannine Sulo Harju 2:24.27,6 160 650 Diploma
345 358 Kalmu Kalvo Harju 2:24.30,4 161 649 Diploma
346 361 Jaanus Andres Harju 2:24.37,4 115 648 Diploma
347 504 Puusepp Aksel Harju 2:24.41,1 13 647 Diploma
348 435 Mehine Andrus Tartu 2:24.44,3 162 646 Diploma
349 299 Kristal Tõnis Harju 2:24.45,1 116 645 Diploma
350 539 Niilus Romet Võru 2:24.52,7 163 644 Diploma
351 454 Merivälja Margus Harju 2:24.53,2 164 643 Diploma
352 95 Veeroja Vahur Võru 2:24.54,0 165 642 Diploma
353 377 Kala Tarmo Võru 2:25.01,3 166 641 Diploma
354 329 Tatrik Ivo Harju 2:25.01,5 167 640 Diploma
355 457 Mõtsmees Priit Tartu 2:25.05,5 117 639 Diploma
356 370 Puhke Peeter Järva 2:25.09,3 118 638 Diploma
357 769 Zaloznõhh Viktor Ida-Viru 2:25.14,2 11 637 Diploma
358 593 Sepp Viljar Harju 2:25.37,0 168 636 Diploma
359 336 Tamm Tanel Saare 2:25.38,4 169 635 Diploma
360 422 Innos John Harju 2:26.01,3 119 634 Diploma
361 305 Raaper Risto Harju 2:26.04,6 170 633 Diploma
362 438 Palmet Priit Ida-Viru 2:26.04,8 120 632 Diploma
363 844 Tampuu Oliver 2:26.09,6 171 631 Diploma
364 58 Viisut Margus Viljandi 2:26.14,1 121 630 Diploma
365 360 Randmäe Heiki Viljandi 2:26.19,6 122 629 Diploma
366 344 Paap Mikk Järva 2:26.22,6 172 628 Diploma
367 393 Oissar Karl Jõgeva 2:26.23,5 24 627 Diploma
368 274 Robi Jaanus Tartu 2:26.23,8 173 626 Diploma
369 496 Sulev Veiko Harju 2:26.37,5 174 625 Diploma
370 246 Raap Ilmar Lääne-Viru 2:26.42,2 123 624 Diploma
371 265 Elismäe Tõnu Harju 2:26.43,2 124 623 Diploma
372 317 Raidma Madis Harju 2:26.48,0 175 622 Diploma
373 540 Opermann Valeri Viljandi 2:26.53,1 125 621 Diploma
374 538 Oviir Mihkel Tartu 2:26.59,3 176 620 Diploma
375 347 Joosepson Priit Tartu 2:27.01,7 177 619 Diploma
376 523 Suuroja Martin Harju 2:27.02,0 126 618 Diploma
377 260 Ellamik Väino Tartu 2:27.03,1 127 617 Diploma
378 430 Leisalu Tanel Ida-Viru 2:27.10,0 178 616 Diploma
379 773 Sinelnikov Igor Muu 2:27.13,0 179 615 Diploma
380 812 Värk Ivo Harju 2:27.21,8 180 614 Diploma
381 374 Hannus Sander Tartu 2:27.30,7 181 613 Diploma
382 503 Treier Tauno Harju 2:27.42,8 182 612 Diploma
383 537 Sukk Tarmo Harju 2:27.58,4 183 611 Diploma
384 339 Lepasaar Ivo Harju 2:28.07,6 128 610 Diploma
385 231 Saviir Jaan Lääne 2:28.08,6 25 609 Diploma
386 811 Reigo Erko 2:28.09,1 184 608 Diploma
387 444 Värton Kristjan Harju 2:28.10,5 185 607 Diploma
388 249 Kuhi Tõnu Lääne-Viru 2:28.12,6 129 606 Diploma
389 522 Vutt Ingmar Harju 2:28.25,5 130 605 Diploma
390 342 Koort Tauno Tartu 2:28.25,8 131 604 Diploma
391 343 Sinisalu Andres Harju 2:28.31,7 132 603 Diploma
392 267 Kärsin Marek Tartu 2:28.36,5 186 602 Diploma
393 748 Kerner Madis Tartu 2:28.45,2 187 601 Diploma
394 527 Liigand Jaanus Tartu 2:28.52,9 188 600 Diploma
395 774 Nevanperä Jukka Pohjois-Pohjanmaa 2:28.53,2 189 599 Diploma
396 365 Nesterov Andrei Ida-Viru 2:28.53,7 26 598 Diploma
397 507 Saar Siim Harju 2:28.54,0 27 597 Diploma
398 462 Põlluäär Peep Harju 2:29.00,6 133 596 Diploma
399 170 Arak Anti Harju 2:29.04,3 190 595 Diploma
400 293 Heinsar Hardi Valga 2:29.05,9 134 594 Diploma
401 372 Reissaar Alari Lääne-Viru 2:29.06,3 135 593 Diploma
402 429 Raudsepp Raul Harju 2:29.10,3 191 592 Diploma
403 513 Melikov Kristjan Harju 2:29.11,5 192 591 Diploma
404 398 Uuring Raul Harju 2:29.11,7 193 590 Diploma
405 481 Trepp Janek Lääne-Viru 2:29.14,5 136 589 Diploma
406 302 Veidebaum Sten Harju 2:29.22,6 194 588 Diploma
407 383 Efimov Anatoly Ida-Viru 2:29.24,2 12 587 Diploma
408 536 Peiker Harri Harju 2:29.42,9 195 586 Diploma
409 482 Suuroja Sten Harju 2:29.50,0 137 585 Diploma
410 268 Roosimägi Allan Ida-Viru 2:29.51,0 196 584 Diploma
411 455 Puiestik Peep Pärnu 2:29.51,2 138 583 Diploma
412 783 Rajas Märt Ida-Viru 2:29.54,3 139 582 Diploma
413 396 Veeroja Liis Võru 2:29.54,5 9 581 Diploma
414 412 Raudsepp Jan Harju 2:30.06,0 140 580 Diploma
415 424 Masing Margus Harju 2:30.06,3 197 579 Diploma
416 511 Liivamägi Lauri Juhan Tartu 2:30.16,2 198 578 Diploma
417 645 Puur Tiit Jõgeva 2:30.25,9 28 577 Diploma
418 514 Arumägi Jaanus Harju 2:30.26,7 199 576 Diploma
419 760 Lint Maik Harju 2:30.27,0 200 575 Diploma
420 548 Nikolajev Raul Harju 2:30.28,0 201 574 Diploma
421 485 Toots Aleksander Harju 2:30.36,8 141 573 Diploma
422 225 Kruusmann Geidi Lääne-Viru 2:30.43,8 10 572 Diploma
423 186 Herman Jörgen Harju 2:30.49,9 202 571 Diploma
424 404 Altoja Jaanus Ida-Viru 2:30.54,7 142 570 Diploma
425 408 Saarniit Jürgen Harju 2:31.00,9 203 569 Diploma
426 380 Adli Marek Lääne-Viru 2:31.06,7 204 568 Diploma
427 351 Pindma Vahur Harju 2:31.17,8 143 567 Diploma
428 357 Veelain Ermo Harju 2:31.20,2 29 566 Diploma
429 471 Vaher Juku Võru 2:31.31,7 144 565 Diploma
430 362 Reiner Jaan Viljandi 2:31.38,1 145 564 Diploma
431 528 Kaur Jaanus Harju 2:31.40,1 146 563 Diploma
432 363 Lee Are Tartu 2:31.42,7 13 562 Diploma
433 475 Koitne Gunnar Harju 2:31.46,2 30 561 Diploma
434 384 Pärn Hannes Harju 2:31.50,1 147 560 Diploma
435 518 Tulp Rain Rapla 2:31.55,7 148 559 Diploma
436 474 Suokas Heikki Jõgeva 2:32.03,6 205 558 Diploma
437 488 Tiimus Taavi Lääne-Viru 2:32.13,5 206 557 Diploma
438 778 Moldau Marek Lääne-Viru 2:32.17,2 207 556 Diploma
439 388 Parygin Alexander Muu 2:32.23,4 14 555 Diploma
440 426 Rajamets Hanno Harju 2:32.40,2 208 554 Diploma
441 490 Papstel Toomas Harju 2:32.47,1 209 553 Diploma
442 332 Tiedemann Tõnis Harju 2:32.59,1 210 552 Diploma
443 655 Gostsõllo Henri Harju 2:33.02,9 211 551 Diploma
444 843 Toomik Siim 2:33.06,0 212 550 Diploma
445 348 Lattikas Lemmo Harju 2:33.08,7 213 549 Diploma
446 53 Muru Sulev Võru 2:33.10,2 31 548 Diploma
447 359 Lehesmets Kristjan Tartu 2:33.15,6 214 547 Diploma
448 599 Nemvalts Ain Järva 2:33.20,6 149 546 Diploma
449 556 Alla Janek Harju 2:33.20,9 215 545 Diploma
450 461 Vals Riho Tartu 2:33.24,6 150 544 Diploma
451 434 Sulemenkov Igor Ida-Viru 2:33.32,3 151 543 Diploma
452 785 Hang Tauno Harju 2:33.38,5 216 542 Diploma
453 465 Laaneväli Alar Harju 2:33.41,9 152 541 Diploma
454 406 Nõmmeots Priit Harju 2:33.52,7 217 540 Diploma
455 466 Jürgenson Richard Harju 2:33.56,4 153 539 Diploma
456 484 Raagmaa Garri Tartu 2:33.57,1 154 538 Diploma
457 845 Aab Toomas 2:33.57,8 155 537 Diploma
458 493 Võhmar Ago Ida-Viru 2:33.58,1 218 536 Diploma
459 464 Päären Margo Tartu 2:33.58,6 156 535 Diploma
460 733 Maiste Johannes Viljandi 2:34.02,4 15 534 Diploma
461 190 Tõnupärt Risto Harju 2:34.06,5 219 533 Diploma
462 604 Ebber Andrus Lääne-Viru 2:34.09,2 157 532 Diploma
463 417 Leppik Janec Harju 2:34.23,5 158 531 Diploma
464 500 Mäe Lauri Harju 2:34.27,4 220 530 Diploma
465 847 Jüriöö Tiit 2:34.33,3 32 529 Diploma
466 486 Kangur Tarmo Harju 2:34.38,8 159 528 Diploma
467 710 Nõgols Andry Viljandi 2:34.46,2 12 527 Diploma
468 583 Meldre Toomas Võru 2:34.53,4 221 526 Diploma
469 479 Ränkel Rain Harju 2:34.59,0 222 525 Diploma
470 487 Lopsik Priit Harju 2:35.01,1 223 524 Diploma
471 501 Ehala Johannes Harju 2:35.31,9 224 523 Diploma
472 495 Münter Bruno Lääne-Viru 2:35.35,3 33 522 Diploma
473 463 Uiboleht Kalle Võru 2:35.38,1 160 521 Diploma
474 453 Lõoke Peeter Harju 2:35.38,5 161 520 Diploma
475 437 Nõgols Eiko Viljandi 2:35.40,8 162 519 Diploma
476 718 Kond Kuido Lääne-Viru 2:36.04,0 163 518 Diploma
477 588 Mazko Tatiana Muu 2:36.07,4 11 517 Diploma
478 491 Riisalo Tiit Harju 2:36.15,9 164 516 Diploma
479 425 Viirmann Marje Harju 2:36.16,1 2 515 Diploma
480 328 Kaasik Ülo Harju 2:36.20,2 225 514 Diploma
481 558 Kuldmaa Mait Harju 2:36.20,5 165 513 Diploma
482 441 Taivere Nikolai Tartu 2:36.30,7 16 512 Diploma
483 399 Susi Kaari Põlva 2:36.31,2 12 511 Diploma
484 494 Mõek Hardo Lääne-Viru 2:36.31,8 226 510 Diploma
485 650 Noorhani Kristo Ida-Viru 2:36.40,4 227 509 Diploma
486 431 Mägi Andre Harju 2:36.46,7 228 508 Diploma
487 534 Toomsalu Ilmar Harju 2:36.50,0 166 507 Diploma
488 533 Teearu Tarmo Pärnu 2:37.02,1 167 506 Diploma
489 492 Hodakov Tiina Pärnu 2:37.06,1 3 505 Diploma
490 633 Jamnes Jaanus Harju 2:37.07,0 229 504 Diploma
491 373 Zirnask Villu Harju 2:37.07,2 168 503 Diploma
492 813 Aria Sven Tartu 2:37.12,4 169 502 Diploma
493 397 Kivipalu Kristjan Harju 2:37.19,9 230 501 Diploma
494 535 Lavrovski Aleksei Ida-Viru 2:37.23,9 3 500 Diploma
495 409 Ott Marje Harju 2:37.24,7 3 499 Diploma
496 324 Palmiste Priit Harju 2:37.24,9 231 498 Diploma
497 443 Truu Marek Harju 2:37.27,7 232 497 Diploma
498 499 Nurm Maris Ida-Viru 2:37.40,7 13 496 Diploma
499 569 Kaljuvee Olle-Marek Harju 2:37.40,9 233 495 Diploma
500 837 Männi Anatoli 2:37.47,8 17 494 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Aleks, , 11.03.2012 15:38
Siin foto - http://est.sekundomer.ee/2012/02/13/suusatamine-14-alutaguse-maraton-11022012/
Olle, , 22.02.2012 12:52
Tere,kas ametlikud tulemused ja diplomi printimise võimalus on veel mägede taga või on juba lootust?
Rene, tere@sportiv.ee, 16.02.2012 15:14
Sportivi pildigalerii: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=2188
Robert, , 15.02.2012 22:12
Kui tulemused ametlikuks saavad, siis tuleb ka diplomi printimise võimalus.
to rixratas, , 15.02.2012 15:07
Kuidas neid pilte sealt kodulehelt leida?
sass, , 15.02.2012 13:35
Kas muidu mingi diplomi moodi asi ka läbimise eest tuleb või võimalus see endal ise välja printida vms?
rixratas, , 15.02.2012 07:57
Mõned pildid veel lisaks:http://www.rixratas.ee/i/ Telli tasuta!
slock, , 14.02.2012 18:36
Tõesti, mõned pildid ei teeks paha!
Sass, , 14.02.2012 15:47
fotograafe oli rajal rohkem kui 2, kas nende pilte saab ka kuskilt näha?
Tom, , 14.02.2012 11:45
Kas on veel kellegil pilte jagatud?


Kõige populaarsemad
Estoloppet12_r_logo
Estoloppet 2012
AlutaguseSM12_r_spons
ViruSM12_r_logo
AlutaguseSM12_r_logo
TartuSM12_r_logo
HaanjaSM12_r_logo
TallinnaSM12_r_logo
TamsaluSM12_r_logo
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE