estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB 14. Tartu Rattamaraton tõi Lõuna-Eestisse üle 7000 rattasõidusõbra 20.09.2011 (1)
Nädalavahetusel toimunud SEB 14. Tartu Rattamaratoni üritused tõid päikeselisi septembriilmu nautima 7206 suurt ja väikest rattaspordihuvilist. Laupäeval peetud TILLUsõidul ja MINImaratonil ...
Tule sõida koos maratonijänestega! 12.09.2011 (0)
SEB 14. Tartu Rattamaratoni lastesõidud ootavad spordisõpru sadulasse sellel laupäeval, 17.septembril. Lastega koos lustivad maratonijänesed, Limpa ja Mõmmik. Uusi teadmisi pakub hariv ...
Tartu Rattamaratonil läheb rajale ka Astana profirattur Tomas Vaitkus 07.09.2011 (0)
Tartu Rattamaratoni ühistreening kutsub rada testima juba sel pühapäeval 05.09.2011 (0)
SEB 14. Tartu Rattamaratonile registreerunuid juba pea 4500 01.09.2011 (0)
Tartu Rattamaratoni rada ootab treenima 24.08.2011 (0)
Tartu Rattamaraton 89 km
Tartu Rattamaraton 40 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 17 Nov 2017 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 14. Tartu Rattamaraton
Aeg 18.09.2011
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Otepää-Elva 89 km 10:00
Otepää-Elva 40 km 13:00
Korraldaja Klubi Tartu Maraton, Laulupeo 25, Tartu. Tel. +372 742 1644 www.tartumaraton.ee tartumaraton@tartumaraton.ee
tarturm11_i_eng.gif
PROGRAM
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 12.3km 22.9km 36.5km 50.6km 66.3km 77.2km kordi  
1 Kangert Tanel Pärnu 2:30:47 0:20:44 0:38:19 1:00:59 1:25:45 1:53:03 2:11:58 6
2 Austa Caspar Tartu 2:31:33 0:20:52 0:38:19 1:00:58 1:25:46 1:53:03 2:11:58 13
3 Maasing Sander Jõgeva 2:35:43 0:20:46 0:38:19 1:00:58 1:25:57 1:55:13 2:15:47 6
4 Oras Allan Tartu 2:35:43 0:20:54 0:38:19 1:00:58 1:25:57 1:55:12 2:15:47 11
5 Loo Martin Tallinn 2:35:44 0:20:47 0:38:19 1:00:58 1:25:46 1:54:10 2:15:47 7
6 Preimanis Matiss Läti 2:36:02 0:20:56 0:38:19 1:00:58 1:25:58 1:55:13 2:15:47 2
7 Kirsipuu Jaan Tallinn 2:37:00 0:20:53 0:38:58 1:02:23 1:28:04 1:57:25 2:17:40 5
8 Maasikmets Alges Tallinn 2:37:52 0:20:56 0:38:57 1:02:22 1:28:03 1:57:26 2:17:50 13
9 Kukk Sigvard Tallinn 2:37:53 0:21:08 0:38:59 1:02:21 1:28:03 1:57:25 2:17:45 11
10 Sorokin Dmitrijs Läti 2:37:53 0:21:13 0:38:57 1:02:23 1:28:03 1:57:27 2:17:56 1
11 Racenajs Kristofers Läti 2:37:54 0:21:10 0:38:59 1:02:24 1:28:05 1:57:24 2:17:52 2
12 Ronimois Mihkel Viljandi 2:37:54 0:21:09 0:39:00 1:02:21 1:28:07 1:57:20 2:17:54 12
13 Rezins Janis Läti 2:37:54 0:21:29 0:38:59 1:02:20 1:28:09 1:57:27 2:17:56 5
14 Prokofjevs Ivars Läti 2:37:54 0:21:22 0:38:57 1:02:23 1:28:08 1:57:28 2:17:57 2
15 Suur Ivo Valga 2:37:55 0:21:07 0:38:58 1:02:22 1:28:08 1:57:27 2:17:55 11
16 Pruus Peeter Rapla 2:37:55 0:21:08 0:38:56 1:02:23 1:28:07 1:57:27 2:17:54 9
17 Schumann Riivo Lääne-Viru 2:37:55 0:21:11 0:38:59 1:02:22 1:28:06 1:57:25 2:17:41 11
18 Selder Tauri Ida-Viru 2:37:56 0:21:14 0:38:58 1:02:20 1:28:04 1:57:26 2:17:55 5
19 Tamkõrv Helmet Tallinn 2:37:59 0:21:22 0:39:00 1:02:25 1:28:08 1:57:28 2:17:56 12
20 Ainsalu Markku Tartu 2:38:02 0:21:10 0:38:57 1:02:24 1:28:06 1:57:26 2:17:57 3
21 Vaitkus Tomas Leedu 2:38:12 0:21:12 0:38:59 1:02:20 1:28:09 1:57:26 2:17:56 1
22 Liepins Emils Läti 2:40:57 0:21:21 0:38:58 1:02:21 1:28:03 1:57:26 2:19:22 1
23 Palm Tõnno Harju 2:40:58 0:21:34 0:40:07 1:04:25 1:31:08 2:00:31 2:20:55 8
24 Öpik Oliver Tallinn 2:40:58 0:21:27 0:40:06 1:04:23 1:31:08 2:00:30 2:20:54 11
25 Pacevicius Sarunas Leedu 2:40:59 0:21:28 0:40:06 1:04:24 1:31:10 2:00:33 2:20:55 3
26 Karu Virgo Tallinn 2:40:59 0:21:36 0:40:05 1:04:25 1:31:08 2:00:31 2:20:54 13
27 Neidra Rainer Lääne-Viru 2:40:59 0:21:26 0:40:06 1:04:25 1:31:08 2:00:32 2:20:54 6
28 Tarvis Peeter Rapla 2:41:00 0:21:57 0:40:29 1:04:42 1:31:11 2:00:34 2:20:55 7
29 Kodanipork Raido Tallinn 2:41:08 0:21:27 0:40:08 1:04:26 1:31:10 2:00:31 2:20:55 14
30 Jõessar Janari-Joel Rapla 2:42:01 0:21:32 0:40:06 1:04:23 1:31:09 2:00:33 2:20:54 10
31 Eislers Ingus Läti 2:43:47 0:21:37 0:40:07 1:04:26 1:31:16 2:01:29 2:22:56 3
32 Kivistik Kristen Pärnu 2:43:47 0:21:32 0:40:06 1:04:23 1:31:09 2:01:27 2:22:57 3
33 Tuisk Priit Põlva 2:43:48 0:21:37 0:40:07 1:04:24 1:31:16 2:01:28 2:22:57 13
34 Veski Tanel Tartu 2:43:49 0:22:02 0:40:29 1:04:42 1:31:17 2:01:25 2:22:58 4
35 Sarv Jaanus Viljandi 2:43:49 0:21:55 0:40:28 1:04:42 1:31:20 2:01:27 2:22:58 7
36 Puu Henno Tallinn 2:43:50 0:21:54 0:40:27 1:04:41 1:31:14 2:01:26 2:22:56 6
37 Olle Raul Tallinn 2:43:51 0:22:10 0:40:29 1:04:41 1:31:23 2:01:28 2:22:57 3
38 Juudas Karl Harju 2:43:59 0:21:33 0:40:07 1:04:24 1:31:09 2:01:26 2:22:57 5
39 Nõlvik Lasse Tallinn 2:44:59 0:22:19 0:41:11 1:05:58 1:33:07 2:03:40 2:25:07 12
40 Kopli Tarmo Harju 2:44:59 0:22:13 0:41:12 1:05:57 1:33:07 2:03:39 2:25:07 14
41 Saarnits Sten Põlva 2:44:59 0:22:27 0:41:15 1:06:00 1:33:25 2:03:40 2:25:08 7
42 Küüt Märt Harju 2:45:00 0:22:49 0:41:10 1:05:56 1:33:23 2:03:37 2:25:08 6
43 Zviedris Normunds Läti 2:45:01 0:21:20 0:42:18 1:06:40 1:34:16 2:04:20 2:25:09 10
44 Kattai Kaupo Tartu 2:45:02 0:22:09 0:41:12 1:05:58 1:33:07 2:03:37 2:25:08 7
45 Leppik Gabriel Tartu 2:45:08 0:21:38 0:40:28 1:04:41 1:31:23 2:03:41 2:25:08 7
46 Hirv Pait Tallinn 2:45:08 0:21:36 0:40:07 1:05:56 1:33:07 2:03:38 2:25:06 9
47 Välk Martti Viljandi 2:45:22 0:22:20 0:41:15 1:06:00 1:33:28 2:03:43 2:25:09 6
48 Manikas Domas Leedu 2:45:23 0:22:08 0:41:14 1:05:58 1:33:08 2:03:39 2:25:08 3
49 Ridamäe Aivar Harju 2:45:23 0:22:42 0:41:13 1:05:57 1:33:08 2:03:39 2:25:08 10
50 Hiltunen Paavo Soome 2:45:23 0:22:31 0:41:14 1:05:58 1:33:24 2:03:42 2:25:08 5
51 Prizevoits Janis Läti 2:45:27 0:22:30 0:41:13 1:05:56 1:33:24 2:03:39 2:25:09 5
52 Kannimäe Viljar Võru 2:45:27 0:22:35 0:41:13 1:05:59 1:33:08 2:03:38 2:25:09 11
53 Pallo Rait Tallinn 2:45:27 0:22:09 0:41:11 1:05:59 1:33:09 2:03:40 2:25:09 11
54 Neemela Kristian Jõgeva 2:45:28 0:21:55 0:40:27 1:04:41 1:31:25 2:02:39 2:25:09 6
55 Laas Martin Tartu 2:45:30 0:21:34 0:40:28 1:04:43 1:31:24 2:02:40 2:25:09 5
56 Benhens-Bekens Ernests Läti 2:46:03 0:21:13 0:38:57 1:02:24 1:29:47 2:01:28 2:24:19 1
57 Gristsenko Andrei Tallinn 2:46:13 0:21:56 0:40:28 1:04:42 1:31:19 2:03:38 2:25:06 13
58 Vaidem Josten Viljandi 2:46:14 0:21:38 0:40:29 1:04:43 1:31:17 2:01:29 2:24:19 7
59 Soo Allar Jõgeva 2:46:18 0:22:43 0:41:11 1:05:58 1:33:25 2:03:38 2:25:09 8
60 Altermann Mikk Lääne-Viru 2:47:10 0:22:18 0:41:14 1:05:58 1:33:26 2:03:41 2:25:09 5
61 Lond Rain Harju 2:47:57 0:22:31 0:41:11 1:05:57 1:33:25 2:03:40 2:25:09 9
62 Sergis Kaspars Läti 2:48:12 0:22:04 0:41:10 1:05:58 1:34:18 2:05:56 2:27:49 3
63 Ansons Andris Läti 2:48:13 0:22:27 0:41:36 1:06:43 1:34:14 2:05:23 2:27:38 3
64 Vahtra Vahur Tartu 2:48:13 0:22:36 0:41:37 1:06:43 1:34:14 2:05:22 2:27:38 5
65 Randma Kristjan Tartu 2:48:14 0:22:51 0:41:39 1:06:47 1:34:33 2:06:02 2:27:51 6
66 Neemela Tarmo Tallinn 2:48:15 0:22:31 0:41:12 1:05:57 1:33:44 2:05:20 2:27:36 8
67 Miilmann Rauno Tartu 2:48:16 0:22:06 0:41:14 1:05:59 1:33:31 2:05:24 2:27:37 5
68 Piilma Priit Tallinn 2:48:16 0:23:05 0:42:15 1:06:46 1:34:36 2:06:00 2:27:50 10
69 Mõttus Tarmo Võru 2:48:16 0:22:20 0:41:37 1:06:44 1:34:34 2:05:58 2:27:50 5
70 Vsivtsev Vladimir Ida-Viru 2:48:16 0:23:24 0:42:11 1:06:45 1:34:33 2:05:56 2:27:49 5
71 Selder Taavi Ida-Viru 2:48:17 0:22:26 0:41:38 1:06:43 1:34:16 2:05:23 2:27:37 8
72 Laanemaa Kristjan Harju 2:48:17 0:23:21 0:42:15 1:06:47 1:34:14 2:05:22 2:27:37 8
73 Jalakas Siim Järvamaa 2:48:17 0:22:06 0:41:13 1:05:59 1:33:24 2:03:39 2:26:53 5
74 Rebane Meelis Tallinn 2:48:18 0:22:11 0:41:10 1:05:57 1:33:23 2:04:42 2:26:52 8
75 Roose Riivo Tartu 2:48:18 0:22:56 0:42:14 1:06:46 1:34:35 2:06:00 2:27:51 6
76 Antoniak Marek Harju 2:48:18 0:22:44 0:41:38 1:06:44 1:34:42 2:06:01 2:27:49 11
77 Molev Juri Tallinn 2:48:19 0:22:17 0:41:11 1:05:59 1:33:36 2:05:19 2:27:36 13
78 Laanela Danek Pärnu 2:48:21 0:22:12 0:41:12 1:05:57 1:33:30 2:05:59 2:27:51 8
79 Arumägi Anti Harju 2:48:25 0:21:51 0:40:27 1:04:41 1:31:19 2:03:41 2:26:07 9
80 Veelmaa Taavi Lääne-Viru 2:49:11 0:22:39 0:41:15 1:05:58 1:33:27 2:05:22 2:27:38 4
81 Mikson Margus Tartu 2:49:11 0:22:34 0:41:36 1:06:46 1:34:16 2:06:02 2:27:52 8
82 Zimelis Aigars Läti 2:49:13 0:23:36 0:42:17 1:06:44 1:34:34 2:05:58 2:27:51 3
83 Alesmaa Martti Rapla 2:51:11 0:22:07 0:42:17 1:07:53 1:36:33 2:08:42 2:30:52 6
84 Arulaan Sten Lääne-Viru 2:51:12 0:23:36 0:42:42 1:07:51 1:36:33 2:08:44 2:30:51 1
85 Jansons-Ratiniks Krisjanis Läti 2:51:12 0:23:01 0:42:12 1:06:45 1:34:40 2:06:50 2:29:35 5
86 Lippe Kevin Pärnu 2:51:12 0:23:30 0:43:01 1:07:55 1:36:32 2:08:41 2:30:52 5
87 Kalja Mihkel Tartu 2:51:13 0:24:04 0:43:04 1:07:55 1:36:36 2:08:45 2:30:53 4
88 Pociunas Mantautas Leedu 2:51:14 0:22:43 0:41:39 1:06:45 1:34:38 2:06:53 2:29:35 4
89 Karu Allar Tallinn 2:51:14 0:22:51 0:42:17 1:07:54 1:36:34 2:08:39 2:30:51 12
90 Lejins Viesturs Läti 2:51:14 0:22:38 0:42:14 1:07:50 1:36:32 2:08:40 2:30:51 4
91 Rei Tarmo Tallinn 2:51:15 0:22:28 0:41:37 1:06:45 1:34:38 2:06:50 2:29:34 9
92 Lipp Sulev Harju 2:51:15 0:23:20 0:42:40 1:07:50 1:36:32 2:08:39 2:30:52 10
93 Eilo Sander Lääne-Viru 2:51:15 0:22:54 0:42:16 1:07:52 1:36:33 2:08:41 2:30:52 2
94 Erikson Toomas Tallinn 2:51:15 0:22:50 0:41:38 1:06:47 1:34:38 2:06:51 2:29:34 6
95 Kampus Kaido Võru 2:51:16 0:22:26 0:41:37 1:06:45 1:34:36 2:06:51 2:29:35 12
96 Teteris Janis Läti 2:51:16 0:23:21 0:42:40 1:07:51 1:36:34 2:08:40 2:30:52 5
97 Savisikk Kristjan Tallinn 2:51:16 0:23:20 0:42:41 1:07:52 1:36:50 2:08:43 2:30:53 4
98 Pungar Urmas Tartu 2:51:16 0:24:06 0:42:50 1:07:49 1:36:38 2:08:44 2:30:49 7
99 Ositis Dzintars Läti 2:51:16 0:23:31 0:42:41 1:07:49 1:36:31 2:08:40 2:30:50 6
100 Klaiva Mairis Läti 2:51:17 0:22:24 0:41:36 1:06:43 1:35:25 2:08:40 2:30:51 4
101 Välbe Urmas Tallinn 2:51:19 0:22:41 0:41:37 1:06:44 1:34:35 2:06:51 2:29:35 13
102 Uuk Aimur Tartu 2:51:21 0:23:08 0:42:41 1:07:50 1:36:34 2:08:39 2:30:50 14
103 Striska Mindaugas Leedu 2:51:25 0:22:41 0:41:37 1:06:46 1:34:37 2:06:53 2:29:36 1
104 Kaldvee Marten Tallinn 2:51:26 0:22:45 0:41:38 1:06:43 1:34:37 2:06:16 2:29:35 1
105 Kollo Madis Harju 2:51:28 0:22:55 0:42:13 1:06:46 1:34:37 2:06:51 2:29:34 8
106 Beika Normunds Läti 2:51:30 0:22:25 0:41:36 1:06:41 1:34:37 2:06:52 2:29:36 2
107 Aun Martin Tallinn 2:51:51 0:23:02 0:42:17 1:07:52 1:36:36 2:08:42 2:30:53 14
108 Veri Aivar Tartu 2:51:51 0:23:24 0:42:41 1:07:49 1:36:33 2:08:39 2:30:50 6
109 Mets Are Tallinn 2:52:08 0:22:45 0:42:16 1:07:33 1:36:51 2:08:43 2:30:54 8
110 Nook Reimo Saaremaa 2:52:15 0:23:26 0:42:42 1:07:54 1:36:46 2:08:43 2:30:54 4
111 Lubi Ain Tartu 2:52:24 0:23:07 0:42:42 1:07:51 1:36:36 2:08:41 2:30:52 4
112 Raudsepp Krister Tallinn 2:52:31 0:22:07 0:41:14 1:05:59 1:33:35 2:06:15 2:29:36 6
113 Ailt Priit Tallinn 2:52:31 0:24:08 0:43:01 1:07:54 1:36:35 2:08:44 2:30:52 4
114 Rezins Janis Läti 2:52:40 0:23:39 0:43:59 1:09:51 1:38:10 2:09:39 2:31:59 7
115 Mikelsons Janis Läti 2:52:41 0:22:56 0:42:12 1:07:50 1:36:37 2:09:40 2:31:58 4
116 Pilv Ivar Järvamaa 2:52:42 0:23:35 0:43:02 1:08:24 1:37:35 2:09:43 2:32:00 10
117 Brokans Raimonds Läti 2:52:55 0:23:01 0:43:02 1:08:23 1:37:29 2:09:41 2:32:00 10
118 Meier Maaris Harju 2:52:58 0:23:28 0:43:01 1:08:24 1:37:29 2:09:42 2:31:59 6
119 Ukins Valdis Läti 2:53:05 0:24:07 0:44:01 1:09:52 1:38:11 2:09:41 2:31:59 7
120 Rotberg Raimo Harju 2:53:21 0:23:36 0:43:07 1:08:26 1:37:31 2:09:45 2:32:00 11
121 Rattur Rajko Tartu 2:53:36 0:23:29 0:42:43 1:07:53 1:37:09 2:09:45 2:32:01 5
122 Lipp Aivar Rapla 2:53:37 0:23:40 0:43:06 1:08:24 1:37:29 2:09:42 2:31:59 12
123 Pütsep Erki Tallinn 2:53:44 0:20:47 0:38:20 1:12:42 1:39:43 2:09:39 2:31:58 4
124 Halme Samuel Soome 2:54:16 0:21:53 0:40:27 1:04:41 1:31:25 2:03:43 2:28:01 1
125 Stupelis Kaspars Läti 2:55:03 0:23:57 0:43:05 1:08:21 1:37:19 2:10:38 2:33:36 2
126 Kiskonen Eero Harju 2:55:20 0:23:43 0:43:06 1:08:25 1:37:31 2:10:36 2:33:37 9
127 Oksman Jerry Soome 2:55:20 0:22:34 0:41:38 1:07:22 1:37:31 2:10:37 2:33:37 2
128 Kaldma Kevin Tallinn 2:55:23 0:24:03 0:43:21 1:09:51 1:38:58 2:10:36 2:33:36 3
129 Tiit Aarne Tartu 2:55:25 0:24:00 0:44:03 1:09:55 1:38:58 2:11:20 2:33:46 14
130 Prieditis Reinis-Martins Läti 2:55:25 0:24:17 0:43:59 1:09:55 1:38:11 2:10:38 2:33:36 2
131 Ladva Ailar Läänemaa 2:55:26 0:23:42 0:43:06 1:08:25 1:37:35 2:10:36 2:33:38 4
132 Rebane Renno Tartu 2:55:27 0:24:25 0:44:01 1:09:52 1:38:52 2:11:19 2:33:45 4
133 Nõmm Raivo Viljandi 2:55:27 0:23:46 0:43:06 1:08:23 1:37:35 2:10:40 2:33:47 9
134 Koch Kaupo Tallinn 2:55:28 0:22:53 0:42:12 1:07:51 1:36:47 2:09:40 2:33:37 6
135 Peterkopf Indrek Tartu 2:55:31 0:24:38 0:44:07 1:09:57 1:39:00 2:11:20 2:33:45 6
136 Pruun Carl Heinrich Jõgeva 2:56:01 0:24:11 0:44:02 1:09:57 1:39:00 2:11:19 2:33:47 2
137 Hartmanis Oskars Läti 2:56:01 0:23:09 0:42:42 1:07:53 1:36:48 2:09:47 2:33:39 4
138 Soo Kristen Jõgeva 2:56:10 0:23:06 0:42:41 1:07:52 1:36:37 2:09:42 2:33:38 4
139 Tohvrel Rego Harju 2:56:10 0:22:42 0:41:37 1:06:44 1:35:14 2:08:41 2:34:48 8
140 Leer Janek Tallinn 2:56:11 0:24:11 0:44:03 1:09:55 1:39:03 2:12:16 2:34:49 10
141 Flaksis Martins Läti 2:56:16 0:22:47 0:42:14 1:07:53 1:36:35 2:09:45 2:33:39 4
142 Kannimäe Taavi Võru 2:56:19 0:22:38 0:42:13 1:07:53 1:36:30 2:09:44 2:33:36 9
143 Kalm Toomas Harju 2:56:24 0:23:26 0:44:02 1:09:52 1:38:59 2:12:17 2:34:48 5
144 Martma Kert Harju 2:56:34 0:24:25 0:44:05 1:09:58 1:39:09 2:12:19 2:34:48 4
145 Sügis Harri Harju 2:56:36 0:24:13 0:44:02 1:09:54 1:38:59 2:12:17 2:34:47 7
146 Akis Sandis Läti 2:56:48 0:23:14 0:43:06 1:08:55 1:38:57 2:12:18 2:34:48 1
147 Vaikna Ville Tallinn 2:56:49 0:24:03 0:44:03 1:09:55 1:39:04 2:12:19 2:34:49 6
148 Teras Indrek Tallinn 2:56:49 0:23:59 0:44:02 1:09:58 1:39:08 2:12:17 2:34:48 7
149 Plees Andrus Tallinn 2:56:51 0:24:04 0:44:04 1:09:55 1:39:01 2:12:18 2:34:48 4
150 Saprykinas Valdemaras Leedu 2:57:07 0:23:54 0:43:07 1:08:56 1:39:01 2:12:20 2:34:49 1
151 Toome Roland Lääne-Viru 2:57:10 0:24:13 0:43:59 1:09:54 1:39:02 2:12:16 2:34:49 12
152 Raadom Erik Tartu 2:57:27 0:22:58 0:42:15 1:07:51 1:36:35 2:10:25 2:34:50 6
153 Lood Illar Tartu 2:57:27 0:22:52 0:42:16 1:07:53 1:36:34 2:10:25 2:34:49 6
154 Krusemann Magnus Tallinn 2:57:41 0:22:40 0:42:13 1:07:56 1:37:28 2:10:38 2:34:50 10
155 Selga Nauris Läti 2:57:45 0:23:45 0:44:00 1:09:54 1:38:33 2:11:34 2:34:49 4
156 Raag Kaupo Harju 2:57:46 0:23:42 0:43:03 1:08:24 1:37:34 2:11:34 2:34:49 7
157 Arak Anti Valga 2:57:57 0:22:59 0:42:15 1:07:50 1:36:35 2:08:42 2:33:46 11
158 Linnus Sander Põlva 2:58:00 0:24:08 0:43:07 1:07:54 1:36:39 2:10:39 2:34:50 2
159 Paas Markus Viljandi 2:58:56 0:22:24 0:41:37 1:06:45 1:35:05 2:10:38 2:34:50 8
160 Matt Jörgen Saaremaa 2:58:56 0:22:53 0:42:42 1:07:53 1:37:20 2:10:37 2:34:50 5
161 Hussar Aimar Võru 2:58:57 0:26:08 0:46:02 1:12:42 1:42:06 2:14:58 2:37:45 7
162 Sauga Indrek Harju 2:58:58 0:24:07 0:44:05 1:09:56 1:39:22 2:12:55 2:37:04 14
163 Kaasik-Aaslav Henri Harju 2:58:58 0:24:35 0:44:45 1:11:46 1:40:51 2:14:07 2:37:17 13
164 Trigub Silver Rapla 2:58:58 0:24:25 0:44:04 1:09:57 1:39:02 2:12:20 2:35:57 3
165 Zdeblovskiy Alexey Venemaa 2:58:59 0:25:00 0:45:29 1:11:48 1:41:27 2:14:58 2:37:46 5
166 Rozitis Andris Läti 2:59:06 0:24:18 0:44:02 1:09:57 1:39:07 2:12:21 2:35:57 3
167 Arula Raul Tartu 2:59:10 0:24:02 0:44:01 1:09:55 1:39:44 2:15:00 2:37:47 14
168 Sarakovs Renars Läti 2:59:11 0:24:23 0:44:32 1:11:46 1:41:23 2:14:57 2:37:46 8
169 Pesor Kaido Rapla 2:59:11 0:24:00 0:44:04 1:09:57 1:39:03 2:12:20 2:35:56 6
170 Suluste Jüri Saaremaa 2:59:12 0:24:24 0:44:06 1:11:46 1:41:25 2:14:58 2:37:46 14
171 Mäestu Jarek Tartu 2:59:16 0:24:41 0:44:05 1:09:56 1:39:22 2:12:54 2:37:03 8
172 Saarna Rivo Tallinn 2:59:19 0:24:09 0:44:02 1:09:56 1:39:05 2:13:00 2:37:04 13
173 Põvvat Rainer Tartu 2:59:20 0:23:34 0:43:07 1:09:54 1:39:10 2:12:56 2:37:04 8
174 Väinsalu Kert Tartu 2:59:20 0:25:38 0:45:30 1:11:48 1:40:51 2:14:06 2:37:47 9
175 Sirvel Margus Lääne-Viru 2:59:21 0:24:12 0:44:02 1:09:54 1:39:04 2:12:18 2:35:56 2
176 Lepp Emeri Tallinn 2:59:55 0:24:05 0:44:04 1:09:59 1:39:20 2:13:01 2:37:03 4
177 Saavik Siim Pärnu 2:59:57 0:25:54 0:45:34 1:11:47 1:40:48 2:14:59 2:37:48 3
178 Ardava Lelde Läti 3:00:06 0:23:27 0:43:05 1:08:55 1:38:57 2:12:20 2:35:57 3
179 Alamaa Siim-Erik Harju 3:00:06 0:22:49 0:42:15 1:06:45 1:34:16 2:09:09 2:35:22 7
180 Leigri Mehis Lääne-Viru 3:00:33 0:23:44 0:43:29 1:10:33 1:42:10 2:15:21 2:38:07 2
181 Sigus Marko Tallinn 3:00:33 0:26:15 0:46:00 1:12:52 1:42:14 2:15:20 2:38:07 5
182 Draugs Roberts Läti 3:00:34 0:23:23 0:43:59 1:09:56 1:39:04 2:14:30 2:37:47 10
183 Neemela Kurmo Tartu 3:00:35 0:24:01 0:44:46 1:11:45 1:41:37 2:15:19 2:38:08 14
184 Maarits Andres Tallinn 3:00:37 0:24:22 0:44:46 1:11:44 1:41:49 2:15:22 2:38:09 12
185 Junkin Priit Tartu 3:00:40 0:23:41 0:44:02 1:11:43 1:41:20 2:15:00 2:38:08 11
186 Loboda Edvard Tallinn 3:01:15 0:25:51 0:45:30 1:11:49 1:41:51 2:15:21 2:38:09 10
187 Tarassov Igor Tallinn 3:01:31 0:24:06 0:44:45 1:11:47 1:41:41 2:15:21 2:39:00 13
188 Luks Sven Harju 3:01:32 0:25:31 0:46:43 1:13:34 1:43:46 2:17:00 2:40:03 13
189 Laosma Raimo Tallinn 3:01:38 0:24:37 0:45:27 1:12:52 1:44:28 2:16:34 2:39:04 11
190 Matvejev Madis Järvamaa 3:01:46 0:22:54 0:42:16 1:07:51 1:37:20 2:13:02 2:37:51 5
191 Holtsmann Marko Viljandi 3:01:48 0:23:27 0:44:01 1:09:53 1:38:47 2:12:57 2:37:04 6
192 Levensteins Girts Läti 3:01:48 0:25:01 0:46:02 1:12:53 1:43:05 2:16:58 2:40:02 3
193 Vidder Kristjan Lääne-Viru 3:01:48 0:26:05 0:46:48 1:12:57 1:42:42 2:17:00 2:40:05 5
194 Põld Ivo Tallinn 3:01:52 0:24:35 0:45:28 1:12:12 1:42:15 2:16:58 2:40:03 12
195 Fediunin Yury Venemaa 3:01:53 0:23:46 0:43:07 1:08:25 1:36:59 2:11:14 2:36:54 3
196 Haava Henno Tartu 3:01:54 0:26:19 0:46:27 1:12:57 1:42:50 2:16:26 2:39:53 8
197 Linnupuu Küllo Põlva 3:01:54 0:25:35 0:46:11 1:12:57 1:43:00 2:16:59 2:40:01 2
198 Treier Toomas Põlva 3:01:56 0:24:54 0:45:29 1:12:14 1:42:19 2:16:56 2:40:01 4
199 Kuusma Maikel Tartu 3:01:58 0:22:57 0:42:16 1:07:52 1:36:39 2:12:21 2:37:03 7
200 Hansov Hanno Tallinn 3:02:10 0:24:56 0:45:29 1:12:10 1:41:54 2:16:15 2:39:52 11
201 Adamonis Giedrius Leedu 3:02:11 0:25:19 0:45:29 1:12:11 1:41:51 2:16:19 2:40:04 6
202 Greenbaum Marko Tallinn 3:02:21 0:23:57 0:44:00 1:09:56 1:38:57 2:12:19 2:37:54 11
203 Jaslins Reinis Läti 3:02:21 0:24:33 0:44:46 1:11:46 1:41:39 2:16:15 2:39:54 3
204 Juronen Pertti Tartu 3:02:23 0:24:15 0:44:07 1:10:56 1:41:23 2:16:14 2:39:53 9
205 Salumäe Priit Tallinn 3:02:24 0:24:21 0:44:57 1:11:49 1:42:38 2:16:58 2:40:03 12
206 Piire Aare Harju 3:02:48 0:24:14 0:44:47 1:11:46 1:41:53 2:16:27 2:40:04 6
207 Harand Allan Tallinn 3:02:55 0:24:10 0:44:02 1:09:54 1:38:59 2:13:01 2:37:58 14
208 Karjane Priit Rapla 3:03:08 0:24:14 0:44:45 1:11:44 1:41:30 2:15:21 2:39:52 6
209 Martson Kaido Tallinn 3:03:08 0:26:22 0:46:46 1:13:33 1:43:49 2:17:02 2:40:59 4
210 Lejins Dzintars Läti 3:03:09 0:24:57 0:45:29 1:12:14 1:42:38 2:17:01 2:40:56 2
211 Link Erki Tallinn 3:03:09 0:24:47 0:45:26 1:12:11 1:42:37 2:16:58 2:40:57 3
212 Kõiv Kardon Harju 3:03:10 0:24:52 0:45:29 1:12:09 1:42:36 2:17:05 2:40:56 5
213 Sala Arvo Ida-Viru 3:03:10 0:25:48 0:46:04 1:12:55 1:42:35 2:16:18 2:39:52 6
214 Kiigemägi Andres Lääne-Viru 3:03:10 0:26:01 0:46:41 1:13:29 1:43:45 2:17:42 2:40:55 5
215 Zarauskas Rimas Leedu 3:03:11 0:24:12 0:44:05 1:10:57 1:41:37 2:16:17 2:40:04 4
216 Mazulis Marius Leedu 3:03:12 0:27:09 0:47:29 1:13:40 1:43:56 2:17:06 2:40:59 2
217 Bergvald Gunnar Harju 3:03:12 0:23:53 0:44:06 1:10:19 1:41:38 2:16:16 2:39:52 7
218 Sinisalu Ever Valga 3:03:15 0:25:16 0:45:28 1:11:46 1:41:30 2:15:29 2:40:58 6
219 Tiivoja Jaanus Tartu 3:03:18 0:25:22 0:46:01 1:12:56 1:43:06 2:17:04 2:40:58 6
220 Kalf Steven Saaremaa 3:03:18 0:24:27 0:44:31 1:12:13 1:41:24 2:15:01 2:39:09 4
221 Müür Jaanus Saaremaa 3:03:19 0:24:31 0:45:30 1:12:10 1:42:17 2:17:02 2:40:59 7
222 Maidla Janek Tallinn 3:03:21 0:25:15 0:45:59 1:12:54 1:43:08 2:17:04 2:40:56 6
223 Tilk Arne Põlva 3:03:23 0:24:11 0:44:05 1:11:00 1:42:01 2:17:02 2:40:57 13
224 Viira Veiko Tallinn 3:03:24 0:25:21 0:46:01 1:12:53 1:43:04 2:17:02 2:40:55 4
225 Petrovitsh Üllar Läänemaa 3:03:25 0:24:22 0:44:31 1:11:45 1:41:55 2:16:17 2:40:05 3
226 Olle Kert Tallinn 3:03:25 0:24:10 0:44:46 1:11:48 1:41:22 2:15:34 2:40:03 6
227 Part Taavi Lääne-Viru 3:03:26 0:24:40 0:45:28 1:12:09 1:42:20 2:17:00 2:40:56 3
228 Zuciks Zigmars Läti 3:03:27 0:24:19 0:43:17 1:09:53 1:39:26 2:14:32 2:39:04 6
229 Vimba Janis Läti 3:03:40 0:26:05 0:46:01 1:12:52 1:43:07 2:16:59 2:40:57 6
230 Tenslind Margus Harju 3:03:42 0:25:21 0:46:02 1:12:53 1:43:06 2:17:04 2:40:56 10
231 Must Tauri Järvamaa 3:03:49 0:25:42 0:46:27 1:12:56 1:42:48 2:17:02 2:40:57 10
232 Lauk Rein Pärnu 3:03:56 0:25:23 0:46:01 1:12:55 1:43:05 2:17:02 2:40:58 6
233 Tootsi Mikk Viljandi 3:03:59 0:24:07 0:46:00 1:12:55 1:43:08 2:16:57 2:40:55 6
234 Alumaa Alar Harju 3:04:07 0:24:30 0:45:28 1:12:11 1:42:09 2:16:59 2:40:57 8
235 Kand Peeter Tallinn 3:04:12 0:24:39 0:45:29 1:12:11 1:42:20 2:16:59 2:40:57 8
236 Laur Anar Läänemaa 3:04:13 0:24:49 0:45:30 1:12:12 1:42:35 2:17:03 2:40:58 4
237 Kristal Tõnis Harju 3:04:13 0:24:39 0:45:28 1:12:13 1:42:38 2:17:03 2:40:58 13
238 Vilums Guntis Läti 3:04:21 0:26:03 0:46:27 1:13:27 1:43:44 2:17:03 2:40:55 4
239 Jaaska Sven Tallinn 3:04:38 0:24:50 0:45:27 1:12:10 1:42:14 2:16:56 2:40:57 6
240 Sepa Sander Tartu 3:04:48 0:23:05 0:43:00 1:09:36 1:39:10 2:15:00 2:39:09 5
241 Varik Marko Tallinn 3:04:51 0:25:14 0:46:03 1:12:54 1:43:15 2:17:41 2:41:22 4
242 Lootus Valdi Harju 3:04:52 0:23:37 0:44:05 1:10:57 1:41:40 2:17:01 2:41:47 8
243 Iljenko Andrejs Läti 3:04:52 0:25:20 0:46:02 1:12:57 1:43:29 2:17:42 2:41:24 8
244 Steinburg Greete Lääne-Viru 3:04:54 0:25:04 0:46:03 1:12:54 1:43:04 2:17:43 2:41:23 4
245 Reedi Peip Tartu 3:05:03 0:23:28 0:44:02 1:09:56 1:41:54 2:16:33 2:40:58 4
246 Ojaver Siim Tallinn 3:05:03 0:24:42 0:45:27 1:12:10 1:42:04 2:16:47 2:40:57 7
247 Vodi Peeter Võru 3:05:05 0:23:56 0:43:59 1:11:00 1:41:57 2:17:03 2:41:44 4
248 Apse Agnis Läti 3:05:08 0:28:42 0:48:45 1:15:19 1:45:40 2:19:36 2:43:23 2
249 Jonass Marcis Läti 3:05:18 0:23:59 0:44:04 1:10:20 1:41:55 2:17:02 2:41:47 3
250 Randver Sander Harju 3:05:24 0:25:50 0:46:40 1:12:55 1:43:04 2:17:43 2:41:48 4
251 Neuhaus Rauno Harju 3:05:37 0:23:44 0:44:04 1:10:57 1:41:40 2:17:38 2:42:50 3
252 Pajus Rene Harju 3:05:39 0:26:25 0:47:23 1:14:12 1:45:16 2:19:40 2:43:22 11
253 Kerner Argo Harju 3:05:39 0:25:38 0:46:26 1:13:30 1:43:51 2:19:10 2:43:21 10
254 Irdoja Andrus Tallinn 3:05:40 0:24:34 0:46:01 1:12:59 1:43:46 2:19:11 2:43:23 7
255 Kull Agur Tallinn 3:05:40 0:24:48 0:45:59 1:12:55 1:43:27 2:18:30 2:43:17 10
256 Miller Mait Tallinn 3:05:44 0:24:41 0:45:29 1:12:13 1:42:38 2:17:05 2:41:48 14
257 Luite Reimo Harju 3:05:46 0:26:38 0:47:06 1:14:33 1:44:30 2:19:36 2:43:24 7
258 Kelk Kristjan Harju 3:05:46 0:25:46 0:46:00 1:12:52 1:42:49 2:17:01 2:41:48 6
259 Kurg Rauno Tartu 3:05:52 0:25:44 0:46:36 1:13:30 1:44:14 2:19:10 2:43:23 14
260 Vimba Henrijs Läti 3:05:53 0:29:28 0:50:31 1:16:51 1:46:48 2:21:06 2:44:02 3
261 Laansalu Priit Harju 3:05:54 0:25:48 0:47:25 1:14:29 1:44:50 2:19:41 2:43:23 9
262 Danilas Meelis Valga 3:05:54 0:26:06 0:46:49 1:14:09 1:45:44 2:20:38 2:44:01 7
263 Paas Ojari Tallinn 3:06:02 0:24:55 0:46:01 1:12:54 1:43:18 2:19:08 2:43:23 7
264 Tamm Bruno Tallinn 3:06:06 0:24:53 0:45:59 1:12:54 1:43:16 2:19:09 2:43:23 13
265 Lõoke Martin Harju 3:06:06 0:25:58 0:46:44 1:14:06 1:44:59 2:19:45 2:43:41 8
266 Randver Kristian Harju 3:06:07 0:25:51 0:46:41 1:14:07 1:44:50 2:19:41 2:43:22 5
267 Levitass Karlis Läti 3:06:08 0:24:38 0:45:27 1:12:10 1:42:13 2:17:04 2:41:47 2
268 Teller Veiko Läänemaa 3:06:08 0:26:05 0:46:48 1:14:06 1:45:17 2:19:42 2:43:42 5
269 Tõnismäe Marek Tallinn 3:06:10 0:25:22 0:46:04 1:12:59 1:43:45 2:19:35 2:43:41 11
270 Sirmais Kaspars Läti 3:06:14 0:26:05 0:46:27 1:12:57 1:43:16 2:18:31 2:43:23 6
271 Dinsbergs Toms Läti 3:06:21 0:27:03 0:47:26 1:14:09 1:44:54 2:19:37 2:43:43 2
272 Soosaar Cardo Tartu 3:06:24 0:25:59 0:46:40 1:14:05 1:44:59 2:19:41 2:43:42 12
273 Aamisepp Arno Harju 3:06:25 0:25:19 0:44:57 1:11:45 1:41:44 2:17:00 2:41:48 10
274 Aasla Meelis Tallinn 3:06:31 0:25:08 0:46:26 1:13:30 1:45:16 2:19:40 2:43:43 6
275 Kiristaja Ailar Tartu 3:06:32 0:25:52 0:46:40 1:13:30 1:44:15 2:20:33 2:44:00 4
276 Kübar Rene Harju 3:06:35 0:26:27 0:47:30 1:14:33 1:45:44 2:20:34 2:44:01 4
277 Kiitam Ivar Tallinn 3:06:38 0:26:16 0:46:45 1:13:28 1:43:21 2:19:10 2:43:23 7
278 Lagenõmm Aivar Järvamaa 3:06:44 0:24:21 0:44:58 1:11:47 1:42:36 2:17:41 2:42:50 9
279 Sootla Indrek Harju 3:06:51 0:25:04 0:46:03 1:12:56 1:43:43 2:19:35 2:43:42 5
280 Kivaste Pärt Tallinn 3:06:57 0:24:36 0:44:57 1:11:47 1:42:03 2:17:05 2:42:50 8
281 Sepp Tõnis Tallinn 3:07:12 0:25:06 0:46:03 1:12:59 1:44:17 2:19:40 2:43:41 8
282 Andersons Ainars Läti 3:07:14 0:26:34 0:47:30 1:14:37 1:45:37 2:20:41 2:44:37 3
283 Mägi Allan Tartu 3:07:18 0:26:37 0:47:24 1:14:34 1:46:06 2:21:08 2:44:38 12
284 Reinpõld Risto Harju 3:07:19 0:26:04 0:46:46 1:14:08 1:45:46 2:20:40 2:44:39 5
285 Kaldre Raul Harju 3:07:20 0:25:07 0:46:36 1:14:05 1:45:18 2:20:36 2:44:37 13
286 Ozols Martins Läti 3:07:22 0:25:02 0:46:27 1:14:10 1:45:50 2:21:07 2:44:37 2
287 Haritonov Vadim Harju 3:07:27 0:26:06 0:46:46 1:14:10 1:45:21 2:20:39 2:44:36 4
288 Rudzitis Rolands Läti 3:07:28 0:26:10 0:46:50 1:14:10 1:45:19 2:20:36 2:44:37 4
289 Järveoja Toomas Tartu 3:07:31 0:25:37 0:46:42 1:14:07 1:45:19 2:20:38 2:44:38 13
290 Ever Riho Harju 3:07:58 0:27:51 0:48:09 1:15:17 1:46:21 2:20:35 2:44:38 10
291 Eiger Rein Viljandi 3:07:58 0:26:35 0:47:25 1:14:29 1:45:19 2:20:38 2:44:39 8
292 Pedari Aimar Harju 3:08:03 0:25:18 0:46:03 1:12:58 1:43:59 2:19:54 2:44:38 6
293 Uudeberg Tanel Tartu 3:08:06 0:26:29 0:47:25 1:14:29 1:45:21 2:20:36 2:44:38 6
294 Lapidus Boris Tallinn 3:08:19 0:25:57 0:46:41 1:13:45 1:46:17 2:21:33 2:45:58 13
295 Konga Andrus Harju 3:08:19 0:26:59 0:48:44 1:16:05 1:47:15 2:22:27 2:45:54 3
296 Mõts Olavi Võru 3:08:20 0:26:28 0:50:29 1:17:23 1:47:51 2:22:22 2:45:56 10
297 Nurm Asko Harju 3:08:20 0:26:52 0:48:10 1:15:35 1:46:55 2:22:21 2:46:00 1
298 Külanurm Karli Tartu 3:08:21 0:27:28 0:48:43 1:15:53 1:47:29 2:22:23 2:45:57 3
299 Karo Erko Harju 3:08:24 0:26:41 0:48:06 1:15:35 1:46:47 2:22:26 2:45:59 11
300 Möldre Kert Valga 3:08:28 0:26:23 0:47:44 1:15:40 1:47:04 2:22:25 2:46:00 5
301 Mets Toomas Tallinn 3:08:39 0:26:32 0:47:25 1:14:29 1:45:44 2:21:32 2:45:59 6
302 Vahtra Norman Tartu 3:08:41 0:26:13 0:46:45 1:13:28 1:44:48 2:20:34 2:44:38 5
303 Kronbergs Aldis Läti 3:08:47 0:29:23 0:50:29 1:17:22 1:47:55 2:22:24 2:45:58 3
304 Seflers Guntis Läti 3:08:50 0:30:01 0:50:28 1:16:51 1:46:24 2:20:49 2:45:57 1
305 Kriis Viljar Harju 3:09:05 0:26:34 0:46:49 1:14:09 1:45:33 2:21:34 2:45:57 2
306 Vikstreins Agnis Läti 3:09:13 0:26:19 0:46:47 1:14:07 1:45:28 2:20:41 2:45:55 4
307 Ojasaar Kalmer Põlva 3:09:13 0:26:50 0:48:07 1:15:36 1:47:04 2:23:21 2:47:13 7
308 Laaniste Andres Järvamaa 3:09:14 0:26:57 0:48:12 1:15:53 1:47:52 2:23:24 2:47:13 10
309 Lüüde Riho Harju 3:09:14 0:26:07 0:47:32 1:14:37 1:45:45 2:21:32 2:45:58 6
310 Rünk Ain Lääne-Viru 3:09:14 0:30:15 0:51:14 1:18:13 1:48:36 2:23:20 2:47:11 1
311 Balins Andris Läti 3:09:15 0:28:29 0:49:21 1:16:29 1:47:05 2:22:24 2:45:56 2
312 Kont Sergo Harju 3:09:15 0:27:00 0:48:11 1:15:43 1:47:01 2:21:33 2:46:03 5
313 Rist Daisi Harju 3:09:15 0:24:55 0:46:28 1:14:06 1:45:18 2:20:39 2:45:54 4
314 Luiks Meelis Tallinn 3:09:17 0:25:40 0:46:26 1:13:28 1:44:15 2:19:58 2:45:05 7
315 Nõmm Margus Harju 3:09:18 0:25:03 0:46:15 1:14:08 1:45:19 2:20:39 2:45:25 8
316 Laul Raines Tartu 3:09:24 0:28:00 0:49:21 1:16:50 1:48:01 2:23:29 2:47:13 10
317 Rodendau Janno Järvamaa 3:09:26 0:24:52 0:46:01 1:12:56 1:43:46 2:21:03 2:46:00 4
318 Dedov Peeter Tartu 3:09:27 0:26:35 0:47:41 1:15:19 1:46:44 2:22:41 2:47:14 9
319 Shirokov Juri Tartu 3:09:27 0:28:48 0:49:33 1:16:32 1:47:10 2:22:22 2:46:26 2
320 Kargu Oskari Tartu 3:09:29 0:24:27 0:44:00 1:09:53 1:38:25 2:23:32 2:47:12 9
321 Rips Leho Tartu 3:09:29 0:25:36 0:46:41 1:13:31 1:44:37 2:20:39 2:45:55 14
322 Makku Artur Viljandi 3:09:30 0:26:53 0:47:43 1:14:32 1:45:19 2:20:36 2:45:26 2
323 Järveoja Jaanus Tartu 3:09:36 0:26:18 0:46:49 1:14:30 1:45:55 2:21:35 2:46:01 13
324 Anier Aivo Ida-Viru 3:09:36 0:25:16 0:46:01 1:12:55 1:43:05 2:16:59 2:45:35 6
325 Einroos Raino Tallinn 3:09:38 0:24:59 0:46:16 1:14:07 1:45:17 2:20:39 2:45:26 9
326 Vilbas Veigo Rapla 3:09:43 0:25:42 0:46:51 1:14:50 1:47:20 2:23:23 2:47:14 2
327 Katin Vladimir Tartu 3:09:43 0:26:52 0:48:08 1:15:39 1:47:11 2:23:24 2:47:13 6
328 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 3:09:44 0:26:30 0:47:24 1:14:34 1:45:43 2:21:31 2:46:05 8
329 Inovskis Nauris Läti 3:09:45 0:25:53 0:46:43 1:14:08 1:45:44 2:21:42 2:46:05 3
330 Soome Raul Võru 3:09:45 0:27:18 0:48:47 1:16:28 1:47:58 2:23:29 2:47:13 8
331 Klinovics Vilnis Läti 3:09:47 0:27:26 0:48:39 1:15:54 1:47:28 2:23:22 2:47:12 6
332 Tarvis Peeter Rapla 3:09:47 0:26:08 0:47:26 1:14:37 1:46:17 2:22:41 2:47:13 13
333 Uurimäe Are Tallinn 3:09:48 0:25:56 0:46:49 1:14:30 1:46:25 2:22:23 2:46:50 13
334 Ernits Argo Pärnu 3:09:50 0:28:05 0:49:30 1:16:52 1:48:18 2:23:24 2:47:11 2
335 Deicmanis Rihards Läti 3:09:50 0:27:42 0:48:43 1:15:44 1:47:07 2:22:25 2:46:51 2
336 Zeics Guntars Läti 3:09:51 0:25:44 0:46:45 1:14:07 1:45:34 2:20:37 2:44:38 2
337 Tupits Ivo Lääne-Viru 3:09:52 0:26:42 0:47:44 1:15:36 1:47:07 2:23:22 2:47:13 5
338 Reissaar Alari Lääne-Viru 3:09:53 0:25:46 0:46:42 1:14:08 1:45:32 2:21:34 2:46:48 9
339 Galibeckis Juris Läti 3:09:55 0:25:36 0:46:42 1:14:08 1:46:22 2:21:33 2:46:01 4
340 Lehtmaa Aivar Tartu 3:09:57 0:23:55 0:44:05 1:11:48 1:43:03 2:20:37 2:46:51 7
341 Viikoja Marek Pärnu 3:09:58 0:27:11 0:48:12 1:15:31 1:47:35 2:23:33 2:47:11 3
342 Sibul Jaanus Põlva 3:09:58 0:27:18 0:48:41 1:15:35 1:46:31 2:22:43 2:47:12 2
343 Kanepejs Dzintars Läti 3:10:01 0:26:12 0:46:44 1:12:56 1:43:06 2:19:18 2:45:55 2
344 Tillo August Tallinn 3:10:10 0:26:13 0:46:44 1:13:32 1:44:45 2:20:42 2:46:04 8
345 Toots Valdis Tartu 3:10:13 0:25:25 0:47:11 1:14:37 1:46:47 2:22:36 2:47:14 12
346 Kallais Ats Jõgeva 3:10:17 0:26:36 0:47:28 1:14:33 1:46:18 2:22:25 2:46:50 3
347 Teppo Andres Harju 3:10:17 0:25:45 0:46:43 1:14:05 1:45:24 2:21:35 2:46:05 8
348 Leppik Ahti Ida-Viru 3:10:17 0:26:10 0:47:28 1:15:39 1:46:59 2:22:30 2:46:49 4
349 Molcanovs Kristaps Läti 3:10:19 0:26:16 0:47:43 1:15:41 1:46:53 2:22:42 2:47:15 4
350 Kivi Teemar Harju 3:10:20 0:26:47 0:47:43 1:15:17 1:47:03 2:23:23 2:47:16 2
351 Kaur Margus Tartu 3:10:24 0:25:59 0:47:14 1:15:16 1:47:46 2:23:31 2:47:13 10
352 Kollo Tiit Tallinn 3:10:27 0:27:38 0:48:41 1:15:43 1:47:18 2:23:23 2:47:14 12
353 Soodla Kristjan Tallinn 3:10:28 0:25:23 0:46:41 1:14:10 1:45:46 2:22:26 2:47:14 5
354 Strazdins Rego Läti 3:10:29 0:26:01 0:46:39 1:14:04 1:45:10 2:21:36 2:46:52 3
355 Eskla Anti Võru 3:10:37 0:27:19 0:48:47 1:16:27 1:47:58 2:23:29 2:47:14 6
356 Beitans Kaspars Läti 3:10:38 0:24:58 0:45:30 1:12:13 1:43:07 2:20:37 2:46:41 3
357 Soonets Art Tartu 3:10:38 0:27:19 0:48:46 1:16:28 1:48:01 2:23:31 2:47:15 14
358 Linkgreim Jaanus Tallinn 3:10:54 0:26:11 0:46:44 1:14:07 1:45:18 2:20:40 2:45:56 13
359 Kuldmäe Toivo Pärnu 3:10:54 0:26:45 0:47:39 1:14:38 1:46:30 2:22:27 2:47:15 11
360 Puhke Raivo Tartu 3:11:07 0:25:25 0:46:43 1:14:09 1:45:38 2:21:34 2:47:15 12
361 Hurt Margo Võru 3:11:19 0:27:24 0:49:02 1:16:50 1:48:02 2:23:30 2:47:13 5
362 Labanovskis Edmonds Läti 3:11:19 0:30:15 0:50:37 1:17:23 1:47:51 2:22:42 2:47:13 1
363 Himma Markus Tartu 3:11:42 0:24:58 0:45:26 1:12:09 1:42:56 2:20:22 2:46:41 8
364 Kruustük Marko Tallinn 3:11:49 0:26:03 0:46:42 1:13:29 1:44:49 2:19:49 2:45:56 2
365 Mäoma Silver Tartu 3:11:50 0:23:33 0:44:04 1:13:09 1:46:29 2:23:05 2:48:51 8
366 Redi Kaarel Tartu 3:11:50 0:23:19 0:44:04 1:13:09 1:46:29 2:23:04 2:48:51 5
367 Skutelis Aivars Läti 3:11:51 0:22:38 0:49:22 1:17:22 1:48:40 2:25:10 2:49:31 12
368 Riismaa Hanno Tallinn 3:11:52 0:24:57 0:46:43 1:14:32 1:46:45 2:23:21 2:48:54 7
369 Jõgeva Toomas Harju 3:11:52 0:24:51 0:46:02 1:13:00 1:43:47 2:20:36 2:46:15 9
370 Skeperis Janis Läti 3:11:53 0:31:26 0:53:11 1:20:53 1:51:57 2:27:02 2:49:55 1
371 Sildvee Rainer Pärnu 3:11:55 0:31:50 0:53:06 1:20:20 1:51:38 2:26:23 2:49:56 1
372 Kirsipuu Tiit Tallinn 3:11:57 0:31:07 0:52:43 1:20:50 1:51:55 2:27:03 2:50:06 4
373 Linnus Kristjan Põlva 3:11:57 0:28:21 0:49:47 1:17:25 1:48:48 2:25:12 2:49:32 1
374 Ispert Egert Harju 3:11:59 0:29:14 0:50:44 1:17:58 1:49:25 2:25:16 2:49:48 3
375 Meimre Hannes Tallinn 3:11:59 0:25:41 0:51:20 1:18:44 1:50:12 2:25:49 2:49:48 8
376 Reinik Vello Pärnu 3:12:00 0:28:01 0:50:08 1:17:58 1:50:01 2:25:52 2:49:48 6
377 Toomsalu Ilmar Harju 3:12:03 0:26:21 0:47:26 1:14:31 1:46:23 2:22:42 2:47:28 6
378 Kasieta Mindaugas Leedu 3:12:05 0:27:54 0:49:18 1:15:59 1:47:17 2:22:28 2:46:37 3
379 Laanoja Risto Ida-Viru 3:12:07 0:27:11 0:48:42 1:15:52 1:47:53 2:23:33 2:48:55 11
380 Tammemäe Joosep Viljandi 3:12:10 0:27:50 0:49:32 1:16:56 1:48:22 2:23:25 2:47:50 8
381 Kallakmaa Teet Järvamaa 3:12:11 0:27:00 0:48:13 1:15:54 1:47:56 2:23:46 2:48:56 13
382 Viksne Martins Läti 3:12:12 0:23:40 0:44:03 1:11:47 1:42:48 2:19:43 2:46:20 4
383 Nikolajev Raul Harju 3:12:21 0:26:32 0:47:41 1:15:41 1:47:03 2:23:24 2:47:37 6
384 Lehto Tiit Tartu 3:12:34 0:26:47 0:48:08 1:15:59 1:47:57 2:23:47 2:48:54 3
385 Lejins Martins Läti 3:12:43 0:26:13 0:46:48 1:13:31 1:45:21 2:23:41 2:49:33 7
386 Kukrus Martin Tartu 3:12:47 0:23:32 0:44:06 1:11:49 1:43:55 2:20:34 2:47:02 4
387 Gotfridsons Viktors Läti 3:12:48 0:25:55 0:47:31 1:15:46 1:47:55 2:25:18 2:49:49 8
388 Terve Raivo Harju 3:12:49 0:26:57 0:48:41 1:16:52 1:49:23 2:25:50 2:49:50 8
389 Ott Indrek Tallinn 3:12:49 0:25:40 0:46:35 1:14:09 1:45:25 2:22:24 2:47:27 6
390 Kotov Raul Harju 3:12:51 0:28:39 0:50:42 1:17:58 1:49:22 2:25:49 2:49:49 10
391 Lippur Bruno Jõgeva 3:12:52 0:26:02 0:47:31 1:15:41 1:47:36 2:23:44 2:48:54 7
392 Kivirüüt Margus Tartu 3:12:52 0:28:49 0:50:31 1:17:59 1:49:36 2:25:13 2:49:31 5
393 Kulago Sergejs Läti 3:12:53 0:23:00 0:44:47 1:11:44 1:49:58 2:25:52 2:50:10 9
394 Laansalu Janek Harju 3:12:55 0:29:59 0:51:43 1:19:29 1:50:34 2:26:01 2:50:12 3
395 Lõhmus Taivo Rapla 3:12:55 0:25:58 0:46:41 1:14:04 1:45:10 2:19:38 2:43:22 4
396 Kuusik Leho Pärnu 3:12:56 0:27:26 0:48:39 1:15:40 1:46:52 2:22:26 2:46:51 7
397 Israel Olavi Tallinn 3:12:56 0:26:32 0:48:10 1:15:54 1:48:35 2:25:17 2:49:46 6
398 Parm Signe Tallinn 3:12:57 0:26:31 0:48:11 1:15:55 1:48:38 2:25:15 2:49:47 7
399 Koch Kalju Tallinn 3:12:57 0:26:39 0:48:12 1:15:56 1:48:38 2:25:50 2:50:06 11
400 Laaniste Mart Järvamaa 3:12:59 0:28:40 0:50:34 1:18:16 1:49:33 2:25:51 2:50:13 11
401 Tuuna Toomas Lääne-Viru 3:12:59 0:28:16 0:49:31 1:17:35 1:49:36 2:25:53 2:50:00 2
402 Pütsepp Mati Tartu 3:13:02 0:26:26 0:47:45 1:15:43 1:48:07 2:25:15 2:49:52 12
403 Tamm Tarmo Pärnu 3:13:03 0:25:50 0:46:46 1:14:31 1:47:21 2:23:42 2:48:54 13
404 Kaljumäe Aivo Tallinn 3:13:07 0:25:16 0:46:43 1:14:06 1:45:55 2:22:41 2:48:55 10
405 Lubi Tiit Tartu 3:13:07 0:26:33 0:48:06 1:15:39 1:48:00 2:25:09 2:49:48 5
406 Kabonen Tiit Lääne-Viru 3:13:12 0:26:35 0:48:09 1:15:57 1:48:12 2:25:14 2:49:53 6
407 Talur Tõnu Tartu 3:13:13 0:27:27 0:48:48 1:15:58 1:48:34 2:25:09 2:49:53 4
408 Ozolins Ainars Läti 3:13:20 0:27:56 0:48:46 1:15:58 1:48:40 2:25:52 2:50:10 6
409 Shumanov Tiit Lääne-Viru 3:13:21 0:26:33 0:48:10 1:16:36 1:50:10 2:26:47 2:50:13 11
410 Salus Ardi Tartu 3:13:22 0:26:36 0:48:11 1:15:42 1:47:29 2:23:44 2:49:32 10
411 Nete Sandis Läti 3:13:27 0:26:21 0:47:43 1:15:19 1:47:25 2:23:55 2:49:52 6
412 Viitkin Ain Võru 3:13:27 0:26:29 0:48:06 1:15:56 1:47:52 2:25:16 2:50:12 7
413 Tammsalu Mihkel Võru 3:13:27 0:26:30 0:47:06 1:14:30 1:46:20 2:24:00 2:49:51 4
414 Kade Indrek Põlva 3:13:31 0:26:44 0:48:57 1:17:31 1:49:33 2:26:04 2:50:12 3
415 Thomberg Tarvi Harju 3:13:31 0:27:34 0:49:31 1:17:28 1:49:32 2:26:05 2:50:12 2
416 Peensalu Aimer Harju 3:13:37 0:26:19 0:48:09 1:16:30 1:48:23 2:25:17 2:50:12 10
417 Nõmmisto Jaanus Läänemaa 3:13:39 0:25:53 0:46:45 1:14:05 1:46:46 2:25:16 2:49:51 10
418 Rautenbergs Arturs Läti 3:13:40 0:27:27 0:48:48 1:16:30 1:48:45 2:25:53 2:50:13 8
419 Rõngas Riho Tallinn 3:13:42 0:27:04 0:48:42 1:15:56 1:47:53 2:25:13 2:49:50 11
420 Eesmaa Andrus Tallinn 3:13:43 0:27:08 0:48:44 1:16:28 1:48:39 2:25:51 2:50:13 12
421 Illingworth Adam Cameron Lõuna Aafrika V 3:13:44 0:26:26 0:47:27 1:14:38 1:47:03 2:24:00 2:49:53 2
422 Sisask Andreas Tartu 3:13:50 0:26:37 0:48:09 1:15:46 1:47:52 2:25:17 2:50:12 2
423 Germanis Artis Läti 3:13:52 0:28:00 0:49:16 1:16:52 1:48:11 2:25:11 2:49:51 5
424 Vasar Kaidu Valga 3:13:53 0:27:32 0:49:26 1:17:22 1:49:13 2:25:47 2:50:11 12
425 Leht Magnus Hiiumaa 3:14:06 0:28:38 0:49:45 1:17:24 1:48:19 2:25:11 2:49:54 2
426 Orgla Maario Tallinn 3:14:08 0:25:29 0:47:29 1:14:36 1:46:54 2:23:44 2:50:11 6
427 Prants Janno Võru 3:14:13 0:27:21 0:48:41 1:15:57 1:47:54 2:25:15 2:50:11 3
428 Purmalis Janis Läti 3:14:16 0:30:31 0:51:04 1:17:30 1:48:00 2:26:48 2:50:13 2
429 Rannala Renaldo Harju 3:14:20 0:26:43 0:48:07 1:15:45 1:47:56 2:25:12 2:50:13 11
430 Rannala Ivar Harju 3:14:26 0:27:36 0:49:19 1:16:55 1:48:06 2:25:17 2:50:10 2
431 Silinevics Jurijs Läti 3:14:32 0:24:36 0:44:46 1:11:49 1:42:29 2:20:10 2:48:35 3
432 Gegeris Jurgis Läti 3:14:34 0:33:54 0:54:53 1:22:09 1:53:07 2:28:14 2:51:34 1
433 Petersons Rinalds Läti 3:14:35 0:33:33 0:54:53 1:22:09 1:53:08 2:28:15 2:51:36 1
434 Meier Heiki Ida-Viru 3:14:36 0:30:16 0:51:57 1:19:50 1:50:56 2:27:15 2:51:37 5
435 Mäe Lauri Tallinn 3:14:39 0:28:48 0:50:37 1:18:28 1:50:24 2:26:56 2:51:37 11
436 Rebas Raido Harju 3:14:45 0:26:06 0:48:07 1:16:14 1:48:38 2:25:47 2:50:13 3
437 Klinovics Toms Läti 3:14:45 0:29:05 0:50:32 1:18:13 1:50:26 2:27:15 2:51:38 2
438 Kaschan Kaido Tallinn 3:14:46 0:28:13 0:50:30 1:18:42 1:50:56 2:27:28 2:51:36 3
439 Meltsov Martin Võru 3:14:47 0:28:54 0:50:40 1:18:44 1:50:48 2:27:20 2:51:35 5
440 Kingo Priit Tallinn 3:14:47 0:27:33 0:49:24 1:17:35 1:49:56 2:26:42 2:51:37 10
441 Tiismaa Toomas Harju 3:14:48 0:27:22 0:49:09 1:17:06 1:49:29 2:25:52 2:50:38 7
442 Sepp Kristo Tallinn 3:14:48 0:27:07 0:47:43 1:15:49 1:50:26 2:27:15 2:51:37 2
443 Andresson Raul Harju 3:14:49 0:29:02 0:50:39 1:17:58 1:49:24 2:26:52 2:51:35 3
444 Meitus Raivo Jõgeva 3:14:49 0:27:35 0:49:27 1:17:32 1:50:03 2:27:13 2:51:37 6
445 Müürsepp Madis Harju 3:14:49 0:26:19 0:47:42 1:15:44 1:48:12 2:26:03 2:51:36 4
446 Mölder Ivo Järvamaa 3:14:53 0:26:53 0:48:45 1:16:31 1:48:36 2:26:05 2:51:38 12
447 Petrauskas Kestutis Leedu 3:15:09 0:25:47 0:47:28 1:15:43 1:47:31 2:25:15 2:50:41 3
448 Tobreluts Rainer Tartu 3:15:10 0:27:24 0:49:19 1:16:55 1:49:34 2:26:40 2:51:36 12
449 Karjane Jaak Läänemaa 3:15:11 0:25:31 0:46:41 1:14:06 1:47:23 2:25:49 2:51:35 4
450 Fjodorov Nikolai Tartu 3:15:12 0:26:09 0:47:31 1:15:41 1:48:51 2:26:56 2:51:37 14
451 Vähi Nikolai Valga 3:15:14 0:27:49 0:50:10 1:18:14 1:50:25 2:27:14 2:51:37 12
452 Kool Inge Tartu 3:15:16 0:26:33 0:48:13 1:16:34 1:49:31 2:26:54 2:51:42 4
453 Vosylius Darius Leedu 3:15:17 0:27:19 0:49:18 1:17:23 1:49:08 2:26:41 2:51:38 10
454 Valdner Marek Harju 3:15:17 0:27:53 0:49:17 1:16:52 1:49:07 2:25:49 2:51:32 7
455 Daugirdas Arunas Leedu 3:15:17 0:27:49 0:49:18 1:17:23 1:49:09 2:25:52 2:51:31 10
456 Lebedev Evgeni Venemaa 3:15:18 0:27:33 0:49:00 1:16:56 1:49:27 2:26:16 2:51:07 4
457 Orav Ingmar Võru 3:15:19 0:30:14 0:51:44 1:19:59 1:51:55 2:28:17 2:52:42 9
458 Leppik Janec Harju 3:15:20 0:29:06 0:51:18 1:19:33 1:51:35 2:27:48 2:51:55 11
459 Albri Kalev Tallinn 3:15:22 0:27:29 0:49:17 1:17:36 1:50:06 2:27:15 2:51:56 6
460 Ganzburgs Ivars Läti 3:15:22 0:30:20 0:51:48 1:19:21 1:51:12 2:27:13 2:51:35 4
461 Prants Aivar Lääne-Viru 3:15:22 0:27:37 0:50:43 1:18:42 1:50:58 2:27:16 2:51:55 8
462 Elbrecht Erki Harju 3:15:24 0:27:29 0:49:04 1:17:34 1:49:54 2:27:23 2:51:56 6
463 Loho Toomas Saaremaa 3:15:25 0:24:35 0:46:02 1:12:56 1:43:44 2:19:54 2:46:47 6
464 Kupe Marius Leedu 3:15:25 0:27:06 0:49:18 1:17:25 1:50:08 2:27:17 2:51:56 6
465 Pärnik Tea Tartu 3:15:25 0:27:29 0:49:17 1:17:33 1:50:09 2:27:16 2:51:55 10
466 Osula Otto Tallinn 3:15:27 0:26:05 0:47:27 1:15:20 1:47:20 2:25:16 2:50:12 6
467 Rahi Tõnu Tartu 3:15:28 0:29:13 0:50:42 1:18:42 1:50:57 2:27:47 2:52:06 9
468 Hürden Taivo Tallinn 3:15:29 0:27:27 0:48:47 1:16:31 1:49:10 2:26:48 2:51:40 6
469 Sedlenieks Ivars Läti 3:15:29 0:27:37 0:49:25 1:17:30 1:50:23 2:27:26 2:51:55 11
470 Maalt Marko Tallinn 3:15:29 0:27:34 0:48:47 1:16:24 1:48:37 2:25:48 2:51:36 5
471 Tamm Pirmin Tallinn 3:15:30 0:28:09 0:49:45 1:17:37 1:49:56 2:26:55 2:51:39 9
472 Maidla Alo Harju 3:15:41 0:27:43 0:49:18 1:16:53 1:49:41 2:26:55 2:51:52 10
473 Kadastu Janar Võru 3:15:47 0:26:14 0:46:40 1:13:31 1:44:37 2:23:44 2:51:47 7
474 Valdbergs Matiss Läti 3:15:52 0:31:46 0:53:16 1:20:52 1:51:52 2:27:48 2:52:44 1
475 Dobilinskas Martynas Leedu 3:15:53 0:29:54 0:51:52 1:20:49 1:52:43 2:28:18 2:52:42 2
476 Ukins Aivars Läti 3:15:57 0:29:11 0:50:50 1:19:18 1:51:33 2:27:31 2:52:44 2
477 Tsäro Kermo Tartu 3:15:57 0:26:12 0:48:08 1:15:55 1:48:45 2:26:40 2:51:38 9
478 Puhke Peeter Järvamaa 3:15:58 0:26:32 0:48:45 1:16:55 1:50:02 2:27:15 2:51:56 12
479 Baranovskis Henrikas Leedu 3:16:02 0:28:36 0:50:07 1:17:59 1:50:07 2:26:58 2:51:35 10
480 Ceksters Valdis Läti 3:16:05 0:28:02 0:49:31 1:18:00 1:50:23 2:27:28 2:51:54 7
481 Biezais Rinalds Läti 3:16:07 0:28:15 0:50:31 1:18:28 1:50:32 2:27:50 2:52:35 5
482 Zulgis Roberts Läti 3:16:08 0:28:23 0:50:04 1:18:21 1:51:00 2:28:16 2:52:43 2
483 Suvi Siim Harju 3:16:16 0:28:42 0:49:44 1:16:05 1:47:38 2:24:00 2:50:47 2
484 Nääme Alar Valga 3:16:16 0:28:31 0:50:47 1:19:33 1:52:03 2:28:31 2:52:57 2
485 Kampuss Egils Läti 3:16:17 0:29:31 0:50:47 1:18:28 1:50:51 2:27:50 2:52:43 3
486 Vaiksaar Mait Tartu 3:16:25 0:27:50 0:49:23 1:17:40 1:50:23 2:27:17 2:52:06 6
487 Orlovski Siim Tartu 3:16:25 0:29:20 0:50:46 1:18:27 1:50:49 2:27:24 2:52:35 2
488 Vahi Kunnar Valga 3:16:29 0:27:48 0:49:29 1:17:39 1:50:58 2:28:15 2:52:57 9
489 Kiiver Kaupo Tartu 3:16:31 0:27:41 0:49:25 1:17:24 1:49:58 2:27:25 2:52:58 14
490 Mäekivi Andres Tartu 3:16:32 0:26:13 0:46:51 1:14:36 1:47:28 2:25:57 2:52:58 9
491 Kiivit Lauri Tartu 3:16:39 0:26:40 0:48:40 1:16:29 1:48:37 2:26:02 2:51:56 13
492 Orav Erki Saaremaa 3:16:40 0:27:52 0:49:30 1:17:30 1:50:04 2:27:14 2:52:01 6
493 Mizerov Maxim Venemaa 3:16:41 0:31:03 0:52:51 1:20:20 1:52:12 2:28:17 2:52:43 1
494 Melgalvis Gatis Läti 3:16:42 0:27:22 0:48:14 1:15:47 1:48:31 2:25:54 2:51:17 9
495 Klicner Tomas Leedu 3:16:44 0:31:05 0:52:39 1:20:43 1:52:32 2:28:16 2:52:42 5
496 Räim Riko Saaremaa 3:16:47 0:23:57 0:44:48 1:12:12 1:43:49 2:23:32 2:50:13 14
497 Mihhailov Roman Lääne-Viru 3:16:50 0:27:23 0:49:18 1:17:32 1:50:05 2:27:22 2:52:08 4
498 Künnap Janis Soome 3:17:00 0:29:15 0:51:19 1:19:29 1:51:11 2:28:19 2:52:46 2
499 Hints Eric Tallinn 3:17:04 0:26:39 0:48:46 1:17:34 1:50:21 2:28:32 2:53:59 14
500 Sakalausks Dainis Läti 3:17:05 0:29:25 0:51:23 1:19:37 1:52:03 2:29:09 2:53:59 3
‹‹ Tagasi
TartuNelik11_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
WynnJoan, samantamegang@mail15.com, 08.02.2012 20:59
Various people in all countries get the from different banks, because that's simple.
ratturile, , 26.09.2011 16:57
Sellest +20 kohta....Ma olin eelmine aasta +35 kohta isegi võrreldes esialgsega. (Sõitsin peaaegu keskel) Jumal teab kuidas sellega on, selle aasta +20 kohta mind nii ei muserdagi niikui nii läks sõit nässu.
Katrin, , 26.09.2011 10:35
Aru ma ei saa, kuidas saab ratta sõidu ajal geelituubi jms. tagataskust kätte aga pärast tühjaksimemist või paberist eemaldamist enam tuubi või paberit taskusse tagasi panna ei suudeta. Kes peaks olema see, kes pärast võistlust 90 km metsavahelt mittemädanevat prahti kokku korjab? Mõni ajudeta rattur ütleb veel, et viskasin kaugemale metsa, et siis ei ole tee peal...Mujal Euroopas on prahi mahaviskamine võistluse ajal trahvitav, ega meil ka muu ei aita vist.
to rattur, , 26.09.2011 09:01
Esialgne protokoll peaks olema selline nagu arvuti selle automaatselt väljasülgab,lõpliku protokolli jaoks vaadatakse veel finishivideo üle jpm. Mullu jäi silma et paljud naljamehed ületasid finishijoone tagarattal - loomulikult ei leidnud nad siis ka oma tulemust esialgsest protokollist.
Tuuli, , 25.09.2011 17:27
http://www.SPORTINFO.ee/sportevent/task/results/rid/1787/id/954/limitstart/0/ Ei ole vigane sugugi, need on alati ilusti näha olnud minu arust
Siim, cross10@hot.ee, 25.09.2011 17:08
Kus kuradima kohast ma poolmaratoni tulemusi näen ? see SPORTINFO minu meelest ikka vigane , mitu korda olen otsind
rattur, , 24.09.2011 23:41
aru ma ei saa, miks ma lõpuprotokollis kukkusin 20 kohta? kui esialgu (nn mitteametlik) oli minu koha lõpunumbriteks **34, siis viimaste täiendustega on koha lõpunumbriteks **54 mõned kohad siia-sinna oleks arusaadav, kuid tervelt 20 kohta??? ei taipa kahjuks ...
tk, , 23.09.2011 17:28
mõned pildid: http://public.fotki.com/TairK/trm-2011/
Koka, , 22.09.2011 23:34
Mida te seletate nii palju, igaüks joob,sööb mida tahab
Raiko, , 22.09.2011 20:41
Ühe staarblogija jutt, kuidas diskfalitseeritud Signe Parm end kaitsta võiks: http://suusk.blogspot.com/2008/05/pullerits-kellele-kehtivad-reeglid.html


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE