estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna maraton võit läks Keeniasse 11.09.2011 (0)
Tallinna maratonil said kaksikvõidu Kenya jooksjad. Esikoha sai 2:12.54ga Julius Muriuki, teisel kohal pidi lõpetas Isaack Kosgei ajaga 2:12.56.
Tallinna Maraton - 42,195 km
Tallinna Maraton - 21,1 km
Tallinna Maraton - 10 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Tallinna Maraton
Aeg 11.09.2011
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 42,195 km 9:00
21,1 km 11:30
10 km & 10 km Kepikõnd 10:30
Lastejooksud - päev varem - 14:00
Korraldaja Spordiürituste KK, Mati Lilliallik, Tel. +372 5221 233, www.jooks.ee
• PROGRAMM • LASTEJOOKSUD • RONGIGA MARATONILE! • HELSINGISSE!
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg 10 km Koht v.k. k.10km  
1 2 Zolnerovics Valerijs 1:07:07 0:32:41 1 3
2 5 Kits Keio EMÜ SK 1:08:19 0:32:41 1 1
3 1 Püi Taivo 1:08:43 0:32:41 2 2
4 4 Vegh Tibor 1:09:10 0:33:19 3 5
5 1070 Kivistik Kaur Tartu Spordiselts Kalev 1:09:15 0:33:19 2 4
6 48 Nikolajev Ilja Stamina SK 1:11:11 0:33:22 4 6
7 444 Matisons Aigars Maratona klubs 1:12:29 0:35:07 1 8
8 1551 Paap Hasso TÜASK 1:13:20 0:34:07 5 7
9 83 Moiseev Alexander SYLVIA.GATCHINA.RU 1:15:34 0:35:50 6 9
10 997 Õitspuu Ando 1:15:47 0:35:57 7 10
11 1536 Hellström Magnus SjundeÆ IF 1:17:24 0:37:50 8 16
12 3 Poluskina Inna 1:17:27 0:36:59 1 14
13 99 Lillelaid Tarmo 1:17:37 0:36:27 9 11
14 1272 Roomet Reget pärnumaa sl 1:18:04 0:36:59 10 13
15 1396 Marhele Ilona cityfitness 1:18:36 0:37:50 2 17
16 1416 Sharp Matthew Hercules Wimbledon AC 1:19:20 0:37:36 11 15
17 43 Tärno Indrek 1:19:45 0:36:59 12 12
18 1171 Reinart Hardo TÜASK 1:20:10 0:38:24 3 19
19 435 Sirmais Juris "SK ""METROONS""/ NIKE" 1:20:41 0:38:57 13 24
20 84 Belousov Alexey SYLVIA.GATCHINA.RU 1:20:54 0:38:46 14 22
21 81 Rihma Annika 1:20:55 0:37:55 3 18
22 1063 Loog Kaspar JCI Spordiklubi 1:20:59 0:39:43 15 28
23 44 Mooses Martin Viljandi KJS Sakala 1:21:04 0:39:43 16 29
24 95 Kivaste Pärt 21CC Triatloniklubi 1:22:01 0:38:56 17 23
25 93 Kuusalu Asko 1:22:06 0:38:31 18 20
26 90 Lään Christjan FB Jooksmine 1:22:06 0:38:37 19 21
27 46 Rohtla Urmas 1:22:11 0:39:43 2 30
28 445 ulga Ruslans Maratona klubs 1:22:27 0:39:09 20 26
29 45 Jakson Ahto JOOKSUPORTAAL 1:22:28 0:38:58 3 25
30 115 Marttinen Pasi Mikkelin Kilpaveikot 1:22:35 0:39:37 4 27
31 158 Andrejeva Olga 1:23:24 0:39:51 4 31
32 1585 Van Dijken Harm 1:24:07 0:40:19 21 35
33 1226 De Vries Joost HVB Lauftreff 1:24:08 0:40:34 5 38
34 153 Siimann Siim Tartu Spordiselts Kalev 1:24:33 0:40:22 4 37
35 448 Matisons Ainars Maratona klubs 1:25:30 0:41:02 22 42
36 726 Dahl Alf B. Tromsų Lųpeklubb 1:25:59 0:40:21 1 36
37 92 Rehelem Steven 21CC Triatloniklubi 1:26:09 0:40:38 23 39
38 49 Lamp Veljo Tartu KJK Staier 1:26:11 0:41:37 6 50
39 403 Vetevoog Kaido 1:26:14 0:41:12 24 47
40 136 Ervin Alar Nõmme SUKL 1:26:19 0:41:28 1 48
41 88 Zaharova Anastasia SYLVIA.GATCHINA.RU 1:26:53 0:41:08 5 43
42 453 Balinskis Sandris Maratona klubs 1:27:01 0:41:11 7 46
43 10 Aalde Erlend Põlva Kergejõustikuklubi 1:27:07 0:41:10 1 45
44 1559 Levanov Andrey 1:27:09 0:42:03 1 58
45 312 Lepik Tiit 1:27:16 0:42:00 25 56
46 109 Kroon Kenet SK Biathlon 1:27:20 0:39:51 5 32
47 7 Haava Henno TÜ ASK 1:27:46 0:41:37 26 49
48 85 Malsroos Lauri 1:27:50 0:40:04 27 34
49 1371 Grųn Christoffer 1900tri 1:27:58 0:43:28 28 86
50 156 Mäe Jaanus Pärnu Kahe Silla klubi 1:28:03 0:42:03 29 59
51 144 Alunurm Alo 1:28:05 0:42:15 8 64
52 716 Sirants Marteks VSK Noskrien 1:28:14 0:42:23 30 69
53 130 Paesüld Harles VAK Staier 1:28:19 0:42:03 31 57
54 785 Torbergsen Eirik TROMSŲ LŲPEKLUBB 1:28:24 0:42:23 32 68
55 1303 Rattas Raido 1:28:26 0:39:58 33 33
56 1591 Chirkov Valery Champion 1:28:27 0:41:10 2 44
57 838 Räisänen Mika KONTVU 1:28:29 0:42:45 9 75
58 994 Pikens Agris Nike Riga Run 1:28:33 0:42:21 34 67
59 865 Novikov Mikhail WorldClass Sennaya 1:28:38 0:42:34 35 73
60 106 Lass Risto SK Saarde 1:28:42 0:42:00 36 55
61 412 Kõiv Marek 1:28:48 0:41:37 37 52
62 103 Roosnupp Priit 1:29:01 0:42:19 38 65
63 134 Seppius Margus 1:29:40 0:42:33 39 71
64 703 Bųifot Else Tromsų lųpeklubb 1:29:40 0:42:46 1 76
65 135 Kaletin Anton 1:29:46 0:42:13 40 62
66 330 Kuhi Rainer 1:29:47 0:44:02 41 95
67 89 Nadorichev Oleg SYLVIA.GATCHINA.RU 1:29:51 0:41:41 42 53
68 1140 Ignatenko Igor 1:30:13 0:43:45 10 92
69 484 Hiiesalu Taago 1:30:19 0:43:09 43 83
70 138 Vahter Kait 1:30:32 0:42:29 44 70
71 1256 Kuldkepp Paavo 1:30:34 0:42:57 11 80
72 96 Saar Aivar 1:31:09 0:42:34 45 72
73 152 Kuusik Ants VAK STAIER 1:31:21 0:42:15 1 63
74 739 Börjesson Mikael Ringhals IF 1:31:42 0:43:39 12 89
75 372 Uustare Ain 1:31:43 0:43:32 46 87
76 476 Kendla Taivo 1:31:47 0:43:08 47 82
77 160 Kure Kaarel 1:31:53 0:41:37 48 51
78 1203 Rõõmussar Raigo 1:31:56 0:45:24 49 127
79 1182 Viikmäe Alvar 1:32:03 0:41:48 50 54
80 129 Laub Gerd 1:32:05 0:44:02 51 96
81 140 Hellerma Andres 1:32:16 0:42:38 52 74
82 151 Mai Janar 1:32:20 0:40:38 6 40
83 470 Nurk Mirko 1:32:25 0:42:20 7 66
84 9 Kergyte Remalda 1:32:26 0:40:52 6 41
85 41 Koop Kalle SK Saarde 1:32:27 0:43:59 13 94
86 101 Muuli Eerik TÜASK 1:32:32 0:44:27 2 105
87 1448 Viirmann Ott G4S Spordiklubi 1:32:35 0:43:40 53 90
88 122 Sauga Mari Hansa SK 1:32:35 0:43:40 1 91
89 86 Vaher Anneli Vak Staier 1:32:40 0:42:48 7 77
90 359 Metsaots Tõnis 1:32:45 0:45:06 8 120
91 1392 Loutzenheiser David Cambridge Running Club 1:32:46 0:44:43 2 110
92 137 Kaljumäe Henri 1:32:57 0:43:35 54 88
93 450 Källu Heikki 1:32:58 0:44:57 55 117
94 755 Ricotta Domenico Libertas Mantova 1:33:09 0:44:32 56 106
95 121 Liivak Hannes 1:33:11 0:43:20 57 85
96 1413 Salonen Timo 1:33:20 0:44:45 14 111
97 100 Ahroon Per Ärla IF 1:33:28 0:42:13 3 61
98 1305 Jõemets Aivo 1:33:43 0:42:13 15 60
99 116 Kala Martin 1:33:44 0:42:57 9 79
100 1421 Van De Rijt Leon 1:33:51 0:46:14 58 153
101 1310 Nilk Andrus 1:33:52 0:44:19 4 103
102 1029 Vafin Renat 1:33:53 0:44:55 59 115
103 110 Jüriado Juhan 1:33:54 0:44:08 60 97
104 436 Jumburgs Edijs Maratona klubs 1:33:55 0:46:02 61 146
105 414 Roots Jaanus 1:34:09 0:44:18 16 102
106 1338 Lomaka Andre 1:34:15 0:44:47 62 112
107 1365 David Beaule Les loups du Qubec 1:34:15 0:45:24 63 126
108 439 Feldmane Santa Maratona klubs 1:34:15 0:46:01 8 145
109 781 Mazzoni Antonio ASD PERCORRERE IL SILE 1:34:15 0:46:11 17 151
110 82 Maleva Marco Estonian Air 1:34:17 0:44:21 18 104
111 1490 Kruus Oliver 1:34:24 0:46:09 64 150
112 478 Sillamaa Kaspar 1:34:31 0:45:05 10 119
113 854 Rekiranta Pena Juoksija 1:34:35 0:44:33 65 107
114 111 Lehtmets Sven 1:34:39 0:46:07 66 149
115 371 Voolaid Veiko Otepää Kehakultuurikollektiiv 1:34:49 0:45:43 67 134
116 141 Randmets Reigo 1:34:53 0:45:43 68 133
117 1561 Carcia Francisco L Morcillo 1:35:00 0:44:12 69 98
118 132 Luts Marek SK Maret-Sport 1:35:03 0:42:53 19 78
119 387 Kuravkin Dmitry Swedbank 1:35:05 0:44:13 70 99
120 460 Abakuks Normunds Maratona klubs 1:35:05 0:46:53 71 170
121 94 Mägi Enn 1:35:05 0:44:56 3 116
122 353 Grinbergs Miks 1:35:13 0:43:02 72 81
123 442 Muzikante Baiba Maratona klubs 1:35:14 0:46:14 9 154
124 839 Wyche Gilbert 1:35:26 0:45:27 73 130
125 744 Beltrami Diego AlbinoLeffe 1:35:30 0:46:51 74 168
126 1248 Kiitam Urmo KJK 1:35:41 0:45:23 11 125
127 766 Nenonen Risto Sippurasti 1:35:44 0:45:52 2 139
128 417 Saluveer Joona 1:35:48 0:46:13 75 152
129 1181 Kukk Kaidi Keir Jõulu 1:36:09 0:44:58 1 118
130 303 Mõttus Eero 1:36:17 0:47:24 76 189
131 1499 Runiks Martins "SK ""METROONS""/ NIKE" 1:36:19 0:45:27 77 129
132 104 Raun Rain 1:36:20 0:44:18 20 101
133 601 Nikanne Urpo Helsingin Jyry 1:36:22 0:44:51 4 113
134 424 Mooses Kerli 1:36:23 0:45:46 10 135
135 311 Õun Jaan 1:36:30 0:43:51 78 93
136 1530 Alexander Zatsorenko Elmhurst Running Club 1:36:39 0:45:43 21 132
137 98 Luik Mart 1:36:40 0:45:26 22 128
138 1000 Kaljumäe Aivo swedbank 1:36:46 0:45:14 79 122
139 721 Bogatyrev Andrey Fakel 1:36:49 0:45:29 3 131
140 1134 Aaltonen Klaus 1:36:53 0:46:27 4 162
141 1381 Junttila Jari Nocando Marathon Club 1:36:54 0:46:59 5 174
142 415 Pikand Sebastian Tabasalu Triatloniklubi 1:36:55 0:46:18 1 157
143 1166 Rang Hendrick 1:36:56 0:45:10 80 121
144 1370 Folkersma Mikko Finn Force 1:37:01 0:45:52 81 138
145 532 Remmel Ernesto 1:37:02 0:46:01 23 144
146 475 Melecis Oskars 1:37:14 0:45:22 82 124
147 157 Allikas Janek 1:37:15 0:44:16 24 100
148 931 Born Illimar 1:37:25 0:46:18 3 158
149 1079 Penu Erkki OK West 1:37:27 0:47:44 25 199
150 1435 Sarv Ivari 1:37:32 0:44:53 83 114
151 1339 Kurg Eveli Sportkeskus.ee 1:37:37 0:46:39 11 164
152 1354 Stewart Elizabeth 1:37:43 0:47:04 12 176
153 87 Luha Kristjan 1:37:44 0:49:02 84 252
154 1173 Ehrenpreis Lauri 1:37:48 0:46:14 85 155
155 855 Damgaard Henrik Ųstbirk Lųber 1:37:51 0:46:18 86 159
156 913 Kuhi Peeter 1:37:55 0:46:15 26 156
157 314 Roop Andrey NEJ SK 1:37:59 0:45:59 5 143
158 1266 Kongo Ronnie 1:38:00 0:48:35 87 234
159 42 Bõstrov Jevgeni 1:38:03 0:43:10 27 84
160 1258 Klemet Martinus 1:38:03 0:49:20 88 265
161 443 Valerts Andris Maratona klubs 1:38:05 0:46:53 28 171
162 1205 Rööpson Roger 1:38:12 0:49:52 4 279
163 493 Aigro Marek 1:38:17 0:48:17 89 220
164 597 Sweetlove Malcolm Scarborough AC 1:38:20 0:46:54 2 172
165 1291 Veisman Martin 1:38:23 0:46:26 90 161
166 47 Tubalkain Margus Stamina SK 1:38:28 0:46:04 6 148
167 421 Kaiv Jaanika 1:38:29 0:47:02 13 175
168 366 Kõllamaa Kalle Metsasõbrad 1:38:36 0:46:55 29 173
169 1244 Vihalem Margus 1:38:43 0:49:32 91 267
170 1486 Tänav(Tänak) Mairo KJK Saare 1:38:46 0:47:35 5 195
171 1191 Zvorovski Henn 1:38:47 0:49:33 30 268
172 707 Olsen Cecilie Tromsų lųpeklubb 1:38:49 0:45:58 14 141
173 463 Meijel Toni 1:38:50 0:46:24 92 160
174 377 Aava Raul 1:38:51 0:47:04 31 178
175 1337 Vaher Ruth 1:38:55 0:47:30 2 191
176 126 Zakharov Dmitry TriSport-Dinamo/Toksovo 1:39:08 0:47:17 32 184
177 842 Ossipov Vladimir 1:39:08 0:47:32 93 192
178 730 Sedlenieks Jurgis 1:39:10 0:47:05 94 180
179 119 Rikand Hardi TK Stiil 1:39:12 0:45:53 95 140
180 128 Männa Urmas 1:39:14 0:46:47 96 165
181 1329 Hein Avo Hawaii Express 1:39:20 0:48:21 33 224
182 97 Medijainen Mikk 1:39:29 0:47:19 97 188
183 1438 Pruus Marko saue spordiklubi 1:39:33 0:48:07 98 209
184 966 Rööpson Evert Tartu oravad 1:39:42 0:48:29 12 232
185 1549 Vainikka Hannu 1:39:47 0:47:54 99 203
186 1317 Ulp Mare swedbank 1:39:47 0:47:05 3 179
187 1386 Kolpakovs Aleksejs 1:39:48 0:47:41 100 197
188 510 Kodres Marko 1:39:56 0:48:35 101 235
189 149 Saremat Tarmo 1:39:57 0:48:19 102 221
190 496 Kask Ats Mul ei ole neid 1:40:05 0:45:47 103 136
191 1565 Võrk Jaanus 1:40:09 0:47:09 6 183
192 923 Dubov Aleksandr Regionaalhaigla Spordiklubi 1:40:14 0:45:59 7 142
193 1135 Kiiranen Kalle 1:40:15 0:46:51 5 169
194 866 Ots Maivi 21 CC Triatloniklubi 1:40:23 0:48:01 15 205
195 1587 Lükk Merlyn 1:40:24 0:48:13 1 216
196 91 Lehter Aivar 1:40:27 0:44:33 34 108
197 1176 illers Einars 1:40:31 0:48:01 104 206
198 1042 Talviste Raimo 1:40:31 0:48:47 105 242
199 319 Tiisvelt Rein 1:40:33 0:47:18 7 186
200 1156 Jõeleht Urmas 1:40:35 0:48:19 8 223
201 133 Lõugas Ahto 1:40:40 0:48:08 13 211
202 480 Aid Marko 1:40:49 0:46:29 35 163
203 466 Apfelbaums Ilgonis Maratona klubs 1:40:50 0:48:38 8 239
204 396 Pääbus Veiko 1:40:50 0:47:44 106 200
205 856 Dietze Julia Fishtown Runners 1:40:52 0:48:21 16 225
206 324 Männi Riho OK Lehola 1:40:53 0:48:52 3 244
207 1115 Lauren Martin 1:40:57 0:50:43 107 323
208 953 Daniel Patrice 21CC Triatloniklubi 1:41:02 0:48:28 108 230
209 507 Randver Krister 1:41:03 0:47:19 109 187
210 145 Hallimäe Rain 1:41:05 0:47:06 9 182
211 1004 Vutt Ingmar 1:41:11 0:48:19 36 222
212 367 Nikers Olevs VSK Noskrien 1:41:12 0:48:33 110 233
213 139 Esken Ago Elioni Spordiklubi 1:41:13 0:48:06 111 208
214 859 Kerttunen Mika 1:41:13 0:47:33 10 193
215 921 Kuhi Tõnu 1:41:15 0:46:48 37 166
216 847 Jaakkola Heikki 1:41:15 0:49:41 9 275
217 1149 Tamm Merje 1:41:16 0:48:27 4 228
218 1566 Saastamoinen Toivo LTH / FINLAND 1:41:23 0:48:27 6 229
219 1426 Wernersson Richard 1:41:29 0:49:10 112 256
220 765 Van Elk Denise 1:41:31 0:47:06 2 181
221 1407 Pskhatsiev Jury 1:41:32 0:50:13 113 303
222 369 Soom Mihkel SK Dunker 1:41:34 0:48:14 114 217
223 889 Täht Stella Eesti Firmaspordi Liit 1:41:37 0:48:27 17 227
224 477 Leibak Ergo 1:41:38 0:48:26 115 226
225 120 Pärn Uku Rae Koss 1:41:40 0:49:19 2 264
226 465 Ots Magnus-Mait Leola 1:41:40 0:48:36 38 236
227 1515 Kits Ragnar Liviko spordiklubi 1:41:41 0:49:02 116 250
228 1233 Tammiste Martin Nõmme SK 1:41:45 0:51:31 6 359
229 1363 Bogustovs Evalds 1:41:45 0:46:50 117 167
230 1521 Tomson Rauno 1:41:56 0:51:31 14 360
231 1537 Kallio Timo Nihattulan Tempo 1:41:58 0:47:50 10 202
232 1545 Veikkola Valtteri Lammin Säkiä 1:42:02 0:50:19 3 308
233 350 Sankovski Raul 1:42:03 0:48:14 39 218
234 1287 Siroki Gleb 1:42:20 0:45:22 15 123
235 1403 Österberg Per-Olof 1:42:21 0:48:11 118 213
236 1093 Agu Mikk 1:42:23 0:52:14 119 403
237 1552 Kelder Alo 1:42:25 0:48:38 120 238
238 462 Miltin Vairis Maratona klubs 1:42:28 0:49:14 40 262
239 1312 Laur Marko Sportkeskus.ee 1:42:34 0:49:54 121 282
240 1397 Marja Sulev 1:42:38 0:47:59 11 204
241 1368 Eglitis Uldis veseli viri 1:42:43 0:48:13 122 215
242 1518 Vilkoit Janek 1:42:47 0:51:01 16 335
243 804 Doujak Valentin BSK Kelag 1:42:48 0:51:07 41 339
244 1170 Soomre Rando 1:42:49 0:50:00 123 287
245 883 Kramer Judith 1:42:52 0:50:12 18 301
246 968 Varvas Kamila 1:42:53 0:49:14 19 261
247 1229 Nieminen Tomi Rakennuslogistiikka 1:42:55 0:50:25 42 313
248 313 Soosaar Sten 1:42:58 0:48:15 43 219
249 1332 Kavald Sven 1:43:00 0:52:59 20 447
250 1215 Simmer Karl Saue Gümnaasium 1:43:06 0:49:06 7 253
251 1161 Lang Heiki 1:43:15 0:47:36 44 196
252 1257 Pärnamaa Tanel 1:43:21 0:52:37 17 431
253 957 Kaasik Margus Eesti Energia Spordiklubi 1:43:22 0:50:34 124 316
254 728 Kinnunen Raino 1:43:26 0:50:34 7 317
255 1262 Läte Anatoli suusahullud 1:43:27 0:50:09 11 298
256 771 Ohtonen Jaakko Helsinki 1:43:29 0:53:56 125 497
257 310 Malmre Mallor www.keskkond.eu 1:43:38 0:48:44 126 241
258 474 Riitmuru Tarmo 1:43:38 0:49:36 127 270
259 1190 Kikas Marge 1:43:40 0:50:09 21 297
260 390 Lume Reiko 1:43:40 0:50:57 128 326
261 1520 Parv Oliver 1:43:43 0:50:06 8 292
262 1374 Heino Sami Wanha Kaupungin Rykima 1:43:44 0:52:23 129 411
263 114 Tasur Meelis 1:43:45 0:48:08 130 212
264 1532 Carolan Martin Serpentine 1:43:47 0:50:08 131 295
265 1189 Kaeval Hindrek 1:43:48 0:47:48 132 201
266 1586 Liebenau Raul VIRAA 1:43:52 0:49:07 18 255
267 1163 Pukk Ahto 1:43:56 0:50:36 133 319
268 958 Taba Riho Eesti Energia Spordiklubi 1:44:05 0:44:34 134 109
269 118 Vulla Ela Tamsalu 1:44:07 0:47:29 22 190
270 328 Liblikman Andi 1:44:07 0:50:25 135 312
271 1540 Pisarovic Michal Miso&Jano Sport 1:44:10 0:50:55 136 325
272 1380 Jönsson Ola Ringhals Marathonklubb 1:44:11 0:51:01 12 333
273 1253 Aavik Morten 1:44:13 0:51:39 137 365
274 452 Vevers Girts Maratona klubs 1:44:19 0:49:13 138 260
275 376 Nuga Ahti 1:44:20 0:48:51 139 243
276 851 Jagomägi Jaan 1:44:22 0:51:17 140 343
277 1207 Pihelgas Susan Sportkeskus 1:44:23 0:48:55 23 248
278 332 Übner Toomas 1:44:23 0:51:18 141 345
279 419 Kokk Kristo Metsasõbrad 1:44:25 0:50:17 45 307
280 472 Gilden Kristen 1:44:26 0:49:12 19 258
281 1503 Metsküla Üllar 1:44:29 0:51:40 46 366
282 534 Startsev Roman 1:44:31 0:51:16 142 342
283 1273 Pirksaar Priit 1:44:35 0:49:46 143 277
284 985 Puzyrko Timur 1:44:43 0:48:11 144 214
285 117 Muuk-Adrat Andres 1:44:44 0:48:08 145 210
286 928 Kaldma Raido 1:44:48 0:50:09 146 296
287 725 Bogatyreva Tatiana Fakel 1:44:49 0:49:56 5 285
288 1138 Raudsepp Andrus 1:44:51 0:52:19 147 409
289 1158 Riisalu Rein 1:44:55 0:45:51 148 137
290 1399 Minajevs Dmitrijs 1:44:55 0:50:33 149 315
291 1282 Buin Peep 1:44:57 0:50:19 150 309
292 1447 Vehlmann Arndt G4S Spordiklubi 1:44:58 0:51:23 151 348
293 1088 Aas Indrek 1:45:03 0:52:00 152 384
294 554 Haugas Merike OK WEST 1:45:09 0:49:54 24 281
295 1425 Wernersson Lars 1:45:15 0:51:18 8 346
296 375 Raudsepp Aivar 1:45:23 0:49:06 12 254
297 1355 Toome Rasmus 1:45:24 0:49:41 153 274
298 1185 Milder Markus Miikael 1:45:25 0:53:56 4 496
299 600 Sutherland David 1:45:32 0:48:43 154 240
300 1510 Pärna Ott JCI Spordiklubi 1:45:36 0:49:11 155 257
301 327 Lükk Villu 1:45:47 0:49:36 156 269
302 1336 Parve Marko 1:45:51 0:51:01 157 334
303 301 Kruusamägi Uku 1:45:52 0:49:46 5 278
304 1084 Põlkin Deniss 1:45:53 0:49:13 158 259
305 461 Kruvese Sindija Maratona klubs 1:45:53 0:49:19 25 263
306 832 Weber Christian 1:45:56 0:49:55 159 283
307 1439 Päärman Joel 1:45:57 0:51:43 160 368
308 1328 Vill Urmas FILTER 1:46:00 0:50:31 47 314
309 998 Nigu Villem 1:46:01 0:52:40 161 434
310 1409 Pura Johanna Forssan Salama 1:46:02 0:52:52 26 442
311 405 Luik Mathias 1:46:04 0:52:03 9 389
312 1127 Eesmäe Ahto Metsasõbrad 1:46:07 0:51:14 162 340
313 148 Terentjev Sergei 1:46:11 0:50:16 48 306
314 1424 Waginder Rasmus Ringhals Marathonklubb 1:46:12 0:51:26 49 355
315 863 Lilja Mikko NoCanDo 1:46:15 0:52:28 13 418
316 124 Loost Joosep 1:46:18 0:47:04 163 177
317 1335 Kals Mart Lõvikutsikad 1:46:20 0:50:07 164 294
318 648 Palm Raiko 1:46:22 0:48:53 165 247
319 604 Linsi Kristjan Puna-Puna Maffia 1:46:24 0:51:25 166 354
320 1152 Ammon Ants Eesti Raudtee Spordiklubi 1:46:27 0:50:58 50 327
321 920 Hoop Olav JV nim Tartu Akadeemiline SK 1:46:28 0:49:02 167 249
322 1311 Pöllänen Pekka 1:46:28 0:52:37 9 432
323 1463 Oja Kristjan 1:46:30 0:51:25 20 353
324 404 Sormunen Riho Eesti Energia Spordiklubi 1:46:34 0:52:26 168 415
325 1321 Saul Udo 1:46:36 0:48:53 51 246
326 1415 Sedov Vladimir Champion 1:46:38 0:51:52 10 378
327 1527 Valk Maret Säde 1:46:42 0:51:45 27 371
328 1433 Mägi Mikk 1:46:44 0:50:47 169 324
329 1239 Reigo Erko 1:46:46 0:51:55 170 380
330 498 Joonas Kalev 1:46:50 0:49:37 14 272
331 518 Messnev Thomas 1:46:51 0:51:27 171 356
332 322 Reinumägi Madis JK Alpinismiklubi 1:46:57 0:49:26 172 266
333 718 Eliseev Pavel 1:46:58 0:50:36 173 320
334 1596 Tomingas Kalle 1:47:03 0:52:22 174 410
335 890 Kalind Jarno 1:47:05 0:48:36 175 237
336 1524 Evert Jaak Hooler 1:47:08 0:51:19 52 347
337 901 Talpsep Indrek SPROTTT 1:47:09 0:52:34 176 426
338 1283 Toomas Indrek 1:47:15 0:54:01 21 506
339 1423 Viitaharju Alpo VRU 1:47:20 0:53:13 13 468
340 432 Pallotedder Taivo 1:47:25 0:52:23 177 413
341 1588 Dmitrijev Roman 1:47:28 0:54:16 178 528
342 1525 Märss Ly Säde 1:47:30 0:51:45 28 372
343 385 Vosman Rain 1:47:34 0:49:43 179 276
344 464 Paju Aivar 1:47:37 0:49:54 53 280
345 505 Kullamaa Ahti 1:47:39 0:54:49 180 556
346 902 Sedman Annette Sprottt 1:47:40 0:52:36 29 429
347 1578 Niglas Martin 1:47:42 0:52:01 181 387
348 1144 Tomusk Ilmar Vilgas Uno 1:47:42 0:50:24 15 311
349 411 Siibak Kristi 1:47:43 0:51:45 30 373
350 143 Aun Eret EMTA SK 1:47:44 0:51:24 31 351
351 1175 Sirp Vahur 1:47:47 0:55:58 182 636
352 956 Rink Margus Eesti Energia Spordiklubi 1:47:47 0:52:05 183 391
353 955 Keiv Inver Eesti Energia Spordiklubi 1:47:49 0:51:44 184 369
354 1555 Koppel Tõnu 1:47:51 0:51:46 16 376
355 877 Lõhmus Silja 1:47:57 0:51:23 1 350
356 304 Laht Rain 1:47:59 0:52:10 185 398
357 529 Klamas Andres 1:48:00 0:52:17 186 405
358 1441 Arvi Mait G4S Spordiklubi 1:48:08 0:52:14 22 404
359 482 Madisson Vahur 1:48:10 0:53:10 187 463
360 1451 Metsamaa Rasmus 1:48:22 0:55:24 6 589
361 1206 Muuk Marden 1:48:26 0:50:37 188 321
362 1059 Säde Eero 1:48:27 0:51:23 189 349
363 1068 Avila Tauri 1:48:30 0:51:17 190 344
364 872 Pajo Olavi 1:48:32 0:53:10 191 464
365 1350 Lätt Jan 1:48:33 0:50:04 192 289
366 977 Tikka Karla 1:48:35 0:50:59 23 330
367 912 Arus Lauri 1:48:40 0:49:37 193 273
368 426 Tamm Mihkel 1:48:43 0:50:43 24 322
369 308 Mäe Helen 1:48:45 0:51:46 3 375
370 446 Bredikis Juris Maratona klubs 1:48:45 0:50:01 194 288
371 334 Lõugas Martin 1:48:58 0:50:07 195 293
372 761 Colella Fabrizio Junior Atletica Casale Monferr 1:49:02 0:51:38 17 364
373 1444 Ranne Marti G4S Spordiklubi 1:49:04 0:52:36 54 428
374 713 Katrine EltarvÆg 1:49:04 0:50:59 32 328
375 1194 Allemann Alo 1:49:06 0:54:23 55 538
376 305 Nilson Koit 1:49:06 0:52:17 14 406
377 1200 Allekõrs Erkki 1:49:07 0:52:41 196 435
378 853 Pansegrau Ingo Norma OK 1:49:08 0:52:01 18 385
379 127 Överus Priit Norma OK 1:49:08 0:52:01 19 386
380 638 Vironmäki Johanna Suomettaret 1:49:08 0:52:23 6 414
381 316 Mitt Arlyn 1:49:10 0:46:02 197 147
382 113 Timmermann Alvar 1:49:12 0:48:05 25 207
383 331 Suurkuusk Andres Sparta 1:49:13 0:50:15 15 305
384 1446 Vares Veljo G4S Spordiklubi 1:49:13 0:49:59 198 286
385 384 Maruste Rain 1:49:16 0:50:35 20 318
386 430 Kaljurand Lauri 1:49:17 0:53:19 26 473
387 873 Press Jüri 1:49:17 0:51:33 199 361
388 1558 Tibbling Thomas 1:49:22 0:53:59 21 499
389 494 Raag Toomas 1:49:23 0:51:50 200 377
390 1522 Teder Brandon Audentese SpordiGümnaasium 1:49:26 0:56:45 7 677
391 971 Haas Andero MARS 1:49:29 0:54:25 201 540
392 1562 Korpe Meelis 1:49:29 0:51:03 202 336
393 340 Juhanson Jaana 1:49:29 0:53:11 33 465
394 777 Kask Erni 1:49:31 0:53:45 203 489
395 611 Merenäkk Margarete 1:49:32 0:52:33 34 424
396 373 Vürmer Silver 1:49:37 0:50:05 204 290
397 441 Kalnin Didzis Maratona klubs 1:49:38 0:50:59 56 329
398 622 Timmusk Kerda SRD 1:49:40 0:54:40 2 549
399 1020 Sopp Andero pärnu surfiklubi 1:49:43 0:56:26 205 658
400 345 Luks Lauri 1:49:43 0:52:11 57 399
401 347 Luks Liselle Viimsi SPA 1:49:44 0:52:11 3 400
402 1398 Metsapool Janno 1:49:50 0:57:59 206 757
403 1103 Viljamaa Jaanus 1:49:50 0:54:56 22 565
404 530 Undrits Airi 1:49:54 0:51:00 35 332
405 306 Raudsepp Raivo 1:49:54 0:52:40 23 433
406 711 Haschka Nicole 1:49:55 0:51:06 36 337
407 1513 Hermaküla Hannes Esimees 1:49:56 0:52:58 58 446
408 1268 Altmets Valev 1:49:57 0:52:04 59 390
409 418 Tagel Ilmar VILJANDI VAK 1:50:01 0:52:32 1 422
410 1025 Varjend Tiina 1:50:01 0:52:50 37 439
411 975 Tamm Aivi 1:50:04 0:51:27 38 358
412 351 Gill Mihkel 1:50:10 0:47:41 10 198
413 449 Matisone Agnese Maratona klubs 1:50:10 0:53:01 39 452
414 337 Hunt Risto 1:50:10 0:53:36 207 480
415 50 Kimask Eduard 1:50:11 0:53:01 208 450
416 309 Tee Dmitri USPEX 1:50:11 0:53:01 209 451
417 967 Zhumadilov Valery AUDENTES FITNESS 1:50:11 0:53:00 16 449
418 1097 Lukke Andrus 1:50:11 0:56:45 210 678
419 457 Maripuu Madis 1:50:13 0:51:45 60 374
420 1110 Kiho Martin 1:50:13 0:55:47 211 614
421 798 Hansen Ivan Fjordloberne 1:50:13 0:54:00 17 501
422 365 Luik Terje 1:50:15 0:52:32 40 423
423 1376 Holopainen Jaakko 1:50:16 0:55:28 61 594
424 1267 Zirnask Villu Stamina 1:50:24 0:50:20 24 310
425 349 Tensbek Taimar 1:50:24 0:52:19 212 408
426 1573 Vahtonen Timo 1:50:26 0:53:02 62 454
427 362 Praakel Ülar Elioni Spordiklubi 1:50:30 0:50:10 213 299
428 1204 Medijainen Siim 1:50:31 0:53:12 214 467
429 1538 Kinnunen Matti 1:50:34 0:54:12 215 522
430 320 Jõgi Auliki 1:50:35 0:50:14 41 304
431 1315 Pedras Siim Swedbank 1:50:44 0:52:51 216 441
432 1169 Nikolajev Mark 1:50:48 0:50:12 27 302
433 1123 Lepp Kristjan SK Autsaider 1:50:49 0:54:40 217 550
434 1225 Kiisel Monika 1:50:51 0:52:31 42 421
435 1442 Hirv Tarvi G4S Spordiklubi 1:50:52 0:53:45 218 490
436 1528 Helminen Jaakko 1:50:52 0:53:01 4 453
437 1468 Männik Eero 1:50:53 0:55:56 63 632
438 146 Kulbas Oliver 1:50:54 0:54:51 219 560
439 335 Lõuke Arbo 1:50:58 0:52:18 25 407
440 875 Uuemõis Teet 1:51:01 0:51:54 64 379
441 379 Vassiljev Riinu 1:51:01 0:54:54 43 563
442 1186 Jõumees Karl SUKL Jõulu 1:51:03 0:56:56 8 684
443 1245 Masso Märt 1:51:05 0:52:05 220 392
444 662 Sõrmus Karin 1:51:09 0:51:07 7 338
445 400 Jürisaar Marit 1:51:10 0:51:00 44 331
446 454 Brauners Edijs Maratona klubs 1:51:10 0:53:41 65 485
447 1389 Leszczynski Mariusz Charty z Arupa 1:51:12 0:55:53 221 622
448 786 Lock Mųller Stig Fjordloberne 1:51:14 0:52:09 26 396
449 841 Kaisel Pille 1:51:14 0:54:04 8 513
450 564 Kadaja Meelis 1:51:15 0:53:23 222 476
451 1491 Pukk Andre Trismile 1:51:16 0:55:27 223 593
452 1493 Tillo August 21CC Triatloniklubi 1:51:16 0:55:27 66 592
453 983 Kask Karel Elioni Spordiklubi 1:51:17 0:54:01 224 507
454 1543 Väärä Vesa-Matti 1:51:19 0:55:14 67 579
455 468 Dinsberga Ance Maratona klubs 1:51:24 0:52:06 45 395
456 788 Nielsen Carsten Fjordloberne 1:51:28 0:53:16 27 471
457 150 Ehatamm Anti 1:51:30 0:49:56 11 284
458 1050 Kujanpää Nina Team Inka 1:51:32 0:56:00 9 640
459 1177 Toots Maire 1:51:33 0:53:03 10 456
460 1174 Toots Alver 1:51:33 0:53:03 28 457
461 1112 Vanker Vahur 1:51:36 0:53:59 225 500
462 1240 Loite Märt SK Drusba 1:51:40 0:53:48 226 494
463 914 Toomse Rene 1:51:41 0:52:46 227 437
464 1500 Parras Rauno 1:51:42 0:54:09 68 518
465 1133 Aaltonen Erja 1:51:44 0:53:08 2 462
466 1351 Muni Pille JCI Spordiklubi 1:51:48 0:52:05 46 394
467 709 Kjeldby Bjųrn team kjeldby 1:51:48 0:52:13 12 402
468 1347 Varblas Evert 1:51:50 0:52:56 18 443
469 984 Küün Hannes 1:51:51 0:51:59 228 383
470 741 Johansson Lars Ringhals Maraton Klubb 1:51:51 0:52:13 13 401
471 1299 Andresson Andres 1:51:53 0:54:04 229 512
472 1349 Meier Heiki RK Pyhayritus 1:51:55 0:51:55 230 381
473 429 Meier Heli 1:51:56 0:51:56 47 382
474 1202 Haas Mart 1:51:58 0:51:24 231 352
475 819 Rets Pille 1:51:58 0:52:28 48 416
476 1219 Tamme Tambet 1:52:04 0:55:29 232 595
477 1290 Jaakson Hanna 1:52:06 0:55:55 49 628
478 1323 Talviste Rasmus Sparta 1:52:10 0:59:04 28 802
479 1420 Valente Tommaso TERRAMIA 1:52:12 0:57:58 2 756
480 1142 Mändla Raul 1:52:14 0:52:49 233 438
481 1298 Karjamets Karmo 1:52:14 0:53:16 234 472
482 1511 Kondor Rait 1:52:16 0:55:47 235 616
483 830 Rafalak Artur 1:52:20 0:55:55 236 630
484 105 Pae Kuno SK Aeg 1:52:22 0:54:26 29 541
485 1466 Sidorov Alo 1:52:23 0:56:50 237 683
486 1406 Pedersen Henrik SMK 1:52:25 0:54:10 30 521
487 654 Koplus Kaupo A2K Sport 1:52:29 0:51:15 31 341
488 987 Leinemann Georgi Politsei- ja Piirivalveamet 1:52:32 0:56:00 238 639
489 378 Vahemaa Olev Salong O @ K 1:52:36 0:50:05 239 291
490 948 Vendik Priit 1:52:42 0:53:08 240 461
491 1480 Leppik Lea TA OK 1:52:44 0:54:51 2 559
492 1479 Saetalu Andres 1:52:45 0:51:27 32 357
493 1494 Brosius Gene 1:52:45 0:54:12 11 523
494 1277 Reim Martin 1:52:48 0:55:46 69 612
495 348 Käbin Rait korvpalliklubi Pärnu 1:52:48 0:53:28 241 477
496 683 Kallio Jouni 1:52:56 0:54:02 14 511
497 1327 Palu Indrek 1:52:57 0:55:44 242 610
498 447 Cirsis Askolds Maratona klubs 1:52:57 0:56:26 243 659
499 1231 Miettinen Jari Rakennustuote Sport club 1:52:59 0:52:34 70 425
500 758 evtenko Pjotr 1:53:00 0:53:48 244 492
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Aivar, david85@hot.ee, 08.10.2011 21:10
Sel aastal läks mul eriti hästi. Teisel ringil tuli jõudu mutku juurde ja juurde. Kui Marienhamni maratonil (oktoober 2010) aeg oli mul 4 tundi ja 37 minutit, siis Tallinna maratonil ajaks sain ma 4 tundi ja 34 minutit. Seega olen ma Tallinna maratoniga väga ja väga rahul. Korraldus oli ka suurepärane. Korraldajad olid väga tublid. Ilmatingimused olid kõlblikud, ja kaaselajad üsna toredad. Super!
Marju, , 14.09.2011 09:46
Mul nii rasket maratoni lóppu polegi varem olnud, aga see on muidugi minu ja mitte maratoni süü. Sellegipoolest oli elamus positiivne ja kuigi isiklik rekord jäi alistamata oli tore jooks. Tänud korraldajatele! Ainuke, mille kallal viriseks oli pakihoid nagu allpool mainitud. Meie üritasime 20min enne starti asjad ära anda, aga järjekorda nähes loobusime, ónneks oli olemas inimene, kelle kätte jätta. Ma arvan ka, et vastuvótjaid oli vähe ja eraldi kleebistamine tundus ka móttetu, kes tahab rohkem asju ära anda, kui kotti mahub vóiks oma suurema koti lihtsalt maratonikotiga kokku siduda. Eelmisel aastal nagu ei mäleta sellist pakihoiu olukorda. Aga muidu oli väga hea korraldus
kala, , 14.09.2011 09:04
Väga vinge üritus tõesti.. ilmaga joppas ülimalt ning joosta oli väga mõnus. Kahjuks lõpp oli aga väga raske.. a tundus, et nii oli paljudel.
Salmiakki, , 13.09.2011 21:27
Maraton oli ikka sigaraske, aga vinge. Eesmärk oli mitte jalutada üle 1/3 rajast ja saada aeg alla 5:30, õnnestus aga joosta terve distants ja veel väga ühtlase tempoga (esimene ja viimane 10km praktiliselt sama ajaga) ning aeg mõni minut üle 5 tunni, ülirahul oma tulemusega. Eelnevalt sai see hooaeg joostud ainult 220km (jalad ei lubanud rohkemat). Rajal oli väga positiivne see, et mängiti erinevat muusikat mitmes kohas, Pirita silla peal mängis üks tüüp trummi ja bassi, see oli parim. Järgmine aasta jälle .
Tom, , 13.09.2011 17:57
Huvilisele - nime said need, kes olid enne numbrite trükkimist registreerunud.
Huviline, , 13.09.2011 17:33
Miks olid enamustel maratonijooksjatel rinnanumbril nimi ja perekonnanimi ning teistel ei olnud?
kim, , 13.09.2011 12:19
pakihoid oli totaalne jama. miks oli eraldi numbrit veel vaja selleks asjaks, kui niigi oli osaleja kotil number? miks tekkisid enne starti pikad järjekorrad pakkide ära andmisel? muidu kena keik, aga...
Tom, , 13.09.2011 09:59
Megalahe üritus ja korraldus, aga üks asi ikka jääb ego kraapima - et poolmaratoni jooksjad said praktiliselt samasugused medalid. Natuke teine toon ja teist värvi pael, aga kõrvaltvaataja ei tee mingit vahet. Nemad ju ei jooksnud maratoni, miks neil maratoni medal on?! Juhendis oli ka kirjas, et poolmaratoni eest saab medali ja maratoni eest "eksklusiivse medali", aga praktiliselt vahet polnud. Aga muidu rahul ja vaadates praegu aknast välja, hullult ikka ilmaga vedas!
SS, , 13.09.2011 09:50
Maratonijooksjana ainus mind häirinud korraldusjama - pakihoiu järjekord. 15 mintsa enne start sain asjad antud, kuid järjekorda oli seal veel 100 meetrit... Loodetavasti kõik jõudsid ikka starti. Paar plikat 1500+ inimese kohta ei ole hea mõte. Tekkis küsimus ka süsteemi mõttekuses (eraldi nr-ga kleps).
SF, , 12.09.2011 23:46
Pildid - http://www.spordifoto.ee/?competition_id=19


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE