estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tallinna maraton võit läks Keeniasse 11.09.2011 (0)
Tallinna maratonil said kaksikvõidu Kenya jooksjad. Esikoha sai 2:12.54ga Julius Muriuki, teisel kohal pidi lõpetas Isaack Kosgei ajaga 2:12.56.
Tallinna Maraton - 42,195 km
Tallinna Maraton - 21,1 km
Tallinna Maraton - 10 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Nov 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Tallinna Maraton
Aeg 11.09.2011
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 42,195 km 9:00
21,1 km 11:30
10 km & 10 km Kepikõnd 10:30
Lastejooksud - päev varem - 14:00
Korraldaja Spordiürituste KK, Mati Lilliallik, Tel. +372 5221 233, www.jooks.ee
• PROGRAMM • LASTEJOOKSUD • RONGIGA MARATONILE! • HELSINGISSE!
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 10 km 21 km 30 km Koht v.k. k.10km k.21km k.30km Keskm. kiirus  
1 Muriuki Julius 2:12:56 0:31:14 1:06:02 1:33:52 1 4 2 2 3:09.1
2 Kosgei Isaack 2:12:56 0:31:14 1:06:02 1:33:52 2 5 4 1 3:09.1
3 Ahouchar Hassane 2:13:17 0:31:35 1:06:32 1:34:10 3 6 6 4 3:09.6
4 Kimani Pharis 2:14:39 0:31:14 1:06:02 1:33:52 4 3 3 3 3:11.5
5 Abebe Mesfin Admasu 2:19:40 0:31:14 1:06:02 1:34:58 5 1 5 5 3:18.6
6 Sasmin Kaupo Sportkeskus.ee 2:28:25 0:34:19 1:12:17 1:43:40 6 8 8 7 3:31.1
7 Le Porho David Les loups du Qubec LE COUREUR 2:32:16 0:34:40 1:13:50 1:46:56 7 13 11 9 3:36.6
8 Balcha Almaz Alemu 2:34:14 0:34:20 1:14:08 1:47:00 1 9 13 11 3:39.4
9 Lein Andrus Rakvere KJK ViKe 2:34:30 0:34:20 1:13:50 1:46:56 8 10 10 10 3:39.7
10 Jürs Sander Sportkeskus.ee 2:34:41 0:35:54 1:16:30 1:48:57 9 17 15 13 3:40.0
11 Chepkirui Irene 2:34:41 0:34:20 1:14:08 1:47:19 2 11 12 12 3:40.0
12 Soovik Anders Kongahälla AIK 2:37:43 0:35:54 1:16:34 1:50:01 10 18 16 14 3:44.3
13 Tambur Taavi Stamina SK 2:39:51 0:35:44 1:17:09 1:51:03 11 14 18 15 3:47.3
14 Subi Rivo VAK Staier 2:41:40 0:38:07 1:20:19 1:54:04 12 27 24 20 3:49.9
15 Männi Allan Sportkeskus.ee 2:42:48 0:37:48 1:19:47 1:53:53 13 21 20 17 3:51.5
16 Ratasepp Rait TriSmile 2:45:02 0:37:49 1:20:10 1:55:14 14 24 23 22 3:54.7
17 Kulmatickii Marat Sylvia Gatchina 2:45:12 0:38:09 1:20:21 1:55:33 15 31 26 23 3:54.9
18 Vaine Heinar VAK STAIER 2:45:14 0:38:52 1:21:41 1:57:27 1 35 29 25 3:55.0
19 Ivanov Ivar Võru KJK Lõunalõvi 2:45:36 0:37:48 1:19:44 1:53:53 16 20 19 18 3:55.5
20 Põldre Urmas IND. 2:46:02 0:38:07 1:20:20 1:54:28 1 28 25 21 3:56.1
21 Lillelaid Tõnu Salomon 2:47:05 0:37:49 1:19:47 1:53:53 17 22 21 19 3:57.6
22 Mccarter Dominic 2:48:52 0:37:49 1:21:42 1:57:27 2 25 31 27 4:00.2
23 Laur Mikk Võru KJK Lõunalõvi 2:49:57 0:38:51 1:21:42 1:57:38 18 34 32 28 4:01.7
24 Linn Andi VAK Staier 2:49:58 0:38:48 1:22:10 1:58:29 1 32 35 29 4:01.7
25 Savastver Alar Stamina SK 2:50:35 0:39:35 1:24:12 1:59:55 2 49 41 36 4:02.6
26 Jugant Laurent les loups du Qubec 2:50:36 0:39:29 1:23:28 1:59:28 3 43 36 33 4:02.6
27 Laanemets Raivo 2:50:56 0:39:28 1:23:29 1:59:28 4 41 38 31 4:03.1
28 Barchenkov Mikhail SYLVIA.GATCHINA.RU 2:51:00 0:40:36 1:25:51 2:01:38 19 60 58 45 4:03.2
29 Alamaa Arvi Rapla JK 2:51:21 0:41:55 1:25:31 1:59:56 2 73 52 37 4:03.7
30 Õisnurm Kalev 2:51:50 0:37:49 1:20:21 1:56:23 5 23 27 24 4:04.4
31 Ailt Priit TÜASK/TriSmile 2:51:56 0:42:01 1:27:39 2:02:55 20 83 67 50 4:04.5
32 Orm Olari 2:51:59 0:38:51 1:21:42 1:57:27 21 33 30 26 4:04.6
33 Piirimäe Pärtel Suusahullud 2:52:02 0:40:36 1:25:51 2:01:37 22 57 57 44 4:04.7
34 Luik Leila TÜASK 2:52:05 0:40:36 1:25:50 2:01:37 3 58 56 43 4:04.7
35 Luik Lauri Läänemaa KJK 2:52:38 0:39:31 1:23:37 1:59:28 23 46 40 32 4:05.5
36 Mikk Silver TriSmile 2:52:55 0:41:59 1:27:38 2:02:55 3 78 66 49 4:05.9
37 Mäe Tambet 2Silla Klubi 2:53:07 0:39:21 1:24:14 2:00:54 24 39 45 41 4:06.2
38 Jaaska Allan-Peeter Stamina SK 2:53:17 0:39:35 1:24:12 1:59:55 6 50 42 35 4:06.4
39 Vares Kristjan VAK Staier 2:53:25 0:39:29 1:23:28 1:59:56 25 44 37 38 4:06.6
40 Vulla Elar Rakvere KJK ViKe 2:53:25 0:35:46 1:16:19 1:52:00 26 15 14 16 4:06.6
41 Bakhoff Tamor VAK Staier 2:54:10 0:38:08 1:21:28 1:59:16 4 30 28 30 4:07.7
42 Alla Raivo Elujooks 2:54:28 0:38:07 1:21:56 1:59:36 27 29 34 34 4:08.1
43 Balgabaev Ravshan XCsport 2:54:57 0:39:30 1:24:14 1:59:57 28 45 46 39 4:08.8
44 Khazova Yulia 2:55:11 0:39:29 1:23:29 2:00:30 4 42 39 40 4:09.1
45 Kosilo Andrijs Maratona klubs 2:56:23 0:40:08 1:24:42 2:01:46 29 53 48 46 4:10.9
46 Einasto Mart 2:57:17 0:40:36 1:26:06 2:03:21 7 59 60 51 4:12.1
47 Simson Priit Elva Jooksusari 2:57:20 0:42:11 1:29:20 2:06:58 30 89 84 72 4:12.2
48 Tamm Martin Rapla Tublid Maratoonarid 2:57:46 0:42:01 1:27:51 2:05:51 31 86 71 67 4:12.8
49 Talu Priit Eesti Energia SK 2:57:54 0:40:37 1:25:56 2:03:53 32 62 59 55 4:13.0
50 Tomingas Indrek 2:58:28 0:40:37 1:25:50 2:02:37 33 61 55 48 4:13.8
51 Orgulas Kaido eraisik 2:58:31 0:41:50 1:27:44 2:05:04 3 69 69 61 4:13.9
52 Grossmann Ayrton TriSmile/ TTÜ SK 2:58:54 0:42:04 1:29:19 2:07:12 34 87 83 80 4:14.4
53 Juhkov Janar 2:59:14 0:37:39 1:21:56 2:00:54 35 19 33 42 4:14.9
54 Kärner Evelin Stamina SK 2:59:19 0:42:16 1:29:37 2:07:41 5 118 113 90 4:15.0
55 Markov Alexey TÜASK 2:59:19 0:34:20 1:12:29 1:44:35 36 12 9 8 4:15.0
56 Klimov Pavel Russia 2:59:24 0:41:53 1:28:12 2:06:18 8 72 77 71 4:15.1
57 Hannus Sander 2:59:35 0:42:16 1:29:22 2:07:12 37 113 92 81 4:15.4
58 Seppel Andres 2:59:52 0:41:31 1:27:05 2:04:54 38 66 61 57 4:15.8
59 Mets Madis 2:59:54 0:42:15 1:29:22 2:07:12 39 103 90 76 4:15.9
60 Bõmberg Rain Elioni Spordiklubi 2:59:58 0:42:25 1:29:23 2:07:12 40 123 98 79 4:15.9
61 Suursild Simo 3:00:00 0:42:14 1:29:22 2:07:11 5 93 87 75 4:16.0
62 Baranov Sergey Champion 3:00:01 0:41:32 1:27:10 2:04:59 9 67 62 59 4:16.0
63 Pirksaar Margus Jooksupartner 3:00:08 0:42:14 1:29:22 2:07:11 41 90 86 74 4:16.2
64 Mahlakõiv Tanel 3:00:19 0:39:34 1:24:28 2:04:24 42 48 47 56 4:16.4
65 Laur Toomas 3:01:07 0:41:57 1:28:17 2:05:44 4 76 78 66 4:17.6
66 Jensen Ken Tromsų Lųpeklubb 3:01:34 0:41:52 1:27:42 2:05:28 43 71 68 65 4:18.2
67 Eller Villu Nõmme KJK 3:01:39 0:42:01 1:28:33 2:06:02 6 85 80 69 4:18.3
68 Myllyniemi Juhana Wanhakaupungin rykimä 3:01:47 0:42:14 1:29:24 2:07:11 44 92 103 73 4:18.5
69 Kodres Gerri 3:02:29 0:42:15 1:29:22 2:07:12 45 98 89 77 4:19.5
70 Sulev Veiko 3:02:44 0:41:50 1:27:44 2:05:05 46 70 70 62 4:19.9
71 Dalberg Oliver 3:02:52 0:42:16 1:29:24 2:07:13 47 114 101 83 4:20.1
72 Väärsi Jaak Metsasõbrad 3:02:54 0:44:03 1:31:20 2:08:28 5 146 125 98 4:20.1
73 Pedak Jaanus 3:03:02 0:42:00 1:27:19 2:03:43 6 81 63 54 4:20.3
74 Linkov Steven 3:03:07 0:42:00 1:28:33 2:06:02 48 82 79 68 4:20.4
75 Ivanov Arvo 3:04:01 0:41:57 1:28:07 2:07:14 10 75 75 85 4:21.7
76 Ginn Richard Pocklington Runners 3:04:20 0:41:22 1:27:34 2:05:14 11 63 65 63 4:22.1
77 Kjellberg Björn DjurgÆrdens IF 3:04:31 0:42:17 1:29:34 2:08:26 49 121 111 96 4:22.4
78 Sarapuu Alma VAK Staier 3:04:55 0:42:16 1:29:33 2:07:41 6 115 109 91 4:23.0
79 Sabre Kaupo 3:05:07 0:42:16 1:29:27 2:07:44 7 112 106 93 4:23.3
80 Torim Enno VAK Staier 3:05:11 0:39:28 1:25:09 2:04:55 12 40 51 58 4:23.4
81 Lindholm Jani 3:05:16 0:43:17 1:31:49 2:10:58 50 130 131 115 4:23.5
82 Antso Kait 3:06:03 0:45:16 1:33:32 2:12:36 51 166 149 126 4:24.6
83 Lukertsenko Mihhail 3:06:12 0:43:41 1:31:42 2:10:23 52 140 129 111 4:24.8
84 Atonen Marek VAK Staier 3:06:17 0:43:06 1:30:51 2:10:27 53 125 122 112 4:24.9
85 Treimuth Meelis Võru KJK Lõunalõvi 3:06:18 0:42:14 1:29:22 2:07:12 13 94 88 78 4:25.0
86 Sepp Innar JK Sarma 3:06:19 0:39:21 1:24:14 2:02:22 14 38 44 47 4:25.0
87 Rohtla Risto 3:06:21 0:42:15 1:29:23 2:07:13 54 105 97 82 4:25.0
88 Krönström Lennart 3:06:27 0:41:55 1:27:33 2:05:02 55 74 64 60 4:25.2
89 Sikk Ivar 3:06:28 0:43:52 1:32:10 2:11:42 8 141 134 120 4:25.2
90 Tõnne Grete EMÜ SK 3:06:31 0:43:30 1:31:42 2:10:23 1 136 128 110 4:25.3
91 Kuusik Mait Trismile 3:06:43 0:42:16 1:29:43 2:08:53 56 116 114 101 4:25.5
92 Lember Jüri 3:06:54 0:42:14 1:29:47 2:09:55 15 91 115 107 4:25.8
93 Annilo Mihkel 3:07:10 0:40:07 1:24:57 2:03:39 7 52 49 52 4:26.2
94 Vaher Paavo Pärnumaa SL 3:07:14 0:38:53 1:25:32 2:06:11 57 36 54 70 4:26.3
95 Hyde Matthew 3:07:16 0:42:17 1:29:51 2:08:40 58 119 117 100 4:26.3
96 Kaljuvee Janno 3:07:19 0:42:15 1:29:23 2:07:44 16 99 96 92 4:26.4
97 Toplaan Anti 3:07:20 0:42:17 1:29:48 2:09:43 17 122 116 105 4:26.4
98 Giovanni Battista Torelli roma road runners club 3:07:22 0:43:09 1:32:00 2:11:46 1 127 132 121 4:26.5
99 Ardel Veiko SK Beavers 3:08:02 0:42:14 1:29:23 2:07:30 9 95 99 89 4:27.4
100 Palu Tiit 3:08:05 0:42:16 1:29:29 2:08:26 18 110 107 97 4:27.5
101 Kompus Juhan 3:08:19 0:42:15 1:29:22 2:07:13 59 107 93 84 4:27.8
102 Palm Mart 3:08:20 0:41:57 1:27:57 2:07:14 60 77 74 86 4:27.8
103 Tipp Argo Tallinna Tehnikakõrgkool 3:08:29 0:45:16 1:33:32 2:12:37 8 165 148 127 4:28.0
104 Rähn Alar 3:08:31 0:42:16 1:29:34 2:08:54 61 117 112 102 4:28.1
105 Enok Marek 3:08:35 0:43:37 1:32:25 2:12:32 62 137 135 125 4:28.2
106 Saluveer Ago 3:08:40 0:42:16 1:29:29 2:08:31 63 108 108 99 4:28.3
107 Lehtla Reigo 3:09:05 0:42:16 1:29:26 2:09:18 19 109 105 103 4:28.9
108 Luud Aarne 3:09:38 0:42:15 1:29:23 2:07:21 20 106 95 88 4:29.7
109 Salla Raimo Türi Jõud 3:09:56 0:42:15 1:29:23 2:07:18 64 102 94 87 4:30.1
110 Vahtramäe Ivo REP 3:10:04 0:44:24 1:33:10 2:12:54 21 151 145 129 4:30.3
111 Ruul Rünno Elioni Spordiklubi 3:10:24 0:41:31 1:30:32 2:12:07 22 65 119 124 4:30.8
112 Siht Jüri VAK Staier 3:10:29 0:43:18 1:30:37 2:10:44 10 131 120 114 4:30.9
113 Stilo Amato 3:10:37 0:40:20 1:28:08 2:09:22 65 55 76 104 4:31.1
114 uburs Dainis Maratona klubs 3:10:39 0:41:30 1:29:24 2:10:35 23 64 104 113 4:31.1
115 Hang Tauno 3:11:00 0:43:58 1:31:20 2:10:14 66 145 124 108 4:31.6
116 Hautala Jari VRU 3:11:01 0:45:06 1:35:02 2:15:12 11 161 160 143 4:31.7
117 Sulling Andres 3:11:16 0:40:08 1:24:57 2:03:42 67 54 50 53 4:32.0
118 Stoliarov Konstantin 3:11:39 0:40:30 1:28:48 2:11:12 68 56 82 116 4:32.6
119 Toom Toomas Stamina SK 3:11:44 0:43:37 1:32:46 2:13:10 1 139 139 131 4:32.7
120 Laumets Helena Tartu SS Kalev 3:11:53 0:42:14 1:29:22 2:10:21 7 97 91 109 4:32.9
121 Piip Kaarel 3:12:00 0:48:16 1:37:06 2:16:42 69 289 184 149 4:33.0
122 Eensaar Silver SKM! 3:12:04 0:46:02 1:36:33 2:17:22 70 191 177 155 4:33.2
123 Etverk Erkki Metsasõbrad 3:12:27 0:43:30 1:32:26 2:12:47 24 135 136 128 4:33.7
124 Betouret Sebastien 3:12:41 0:45:09 1:34:40 2:14:40 71 164 155 139 4:34.0
125 Malahhov Sergei Sportkeskus.ee 3:13:00 0:39:21 1:25:32 2:05:23 72 37 53 64 4:34.5
126 Piirimäe Monika OK Põlva Kobras 3:13:07 0:44:16 1:34:05 2:15:39 8 148 154 144 4:34.6
127 Rammo Matt 3:13:23 0:42:15 1:29:24 2:11:14 73 104 100 118 4:35.0
128 Saluste Peeter 21CC Triatloniklubi 3:13:27 0:43:52 1:32:51 2:14:59 12 142 144 141 4:35.1
129 Pihlak Lauri 3:13:34 0:44:36 1:33:37 2:13:48 74 153 153 134 4:35.3
130 Kaljurand Urmas Stamina SK 3:13:39 0:43:21 1:32:51 2:12:59 2 134 143 130 4:35.4
131 Kuiv Margo 3:13:39 0:41:47 1:28:44 2:07:54 75 68 81 95 4:35.4
132 Vennikas Peeter 3:14:10 0:47:23 1:38:24 2:18:45 3 262 241 185 4:36.1
133 Valdmaa Lauri 3:14:17 0:43:07 1:31:29 2:11:46 76 126 126 122 4:36.3
134 Siimumäe Margo Estonian Ultrarunners Team 3:14:25 0:45:54 1:36:32 2:16:41 13 182 172 148 4:36.5
135 Kaasik Ragnar 3:14:31 0:46:18 1:37:57 2:18:47 77 226 213 191 4:36.6
136 Sinijärv Taavi 3:14:31 0:46:16 1:37:54 2:18:44 78 200 196 179 4:36.6
137 Ahonen Pasi 3:14:39 0:44:38 1:33:36 2:15:07 79 154 151 142 4:36.8
138 Utso Priit 3:14:50 0:43:20 1:30:47 2:11:32 80 132 121 119 4:37.1
139 Kasekamp Andrus 3:14:58 0:46:17 1:37:55 2:18:45 81 216 201 184 4:37.3
140 Hõbe Tarmo K Grupp 3:14:59 0:42:00 1:27:57 2:09:52 82 79 72 106 4:37.3
141 Grigorjev Roman 3:15:05 0:42:11 1:32:49 2:15:54 83 88 140 145 4:37.4
142 Paumets Meelis 3:15:20 0:45:54 1:36:32 2:16:41 84 181 173 147 4:37.8
143 Joonas Peep 3:15:25 0:45:19 1:36:51 2:18:43 14 170 181 176 4:37.9
144 Maran Tarvo ALBE TEAM 3:15:36 0:46:17 1:37:55 2:18:45 85 213 198 187 4:38.2
145 Unt Toomas KV Logistikakeskus 3:16:02 0:45:55 1:36:33 2:18:14 86 185 175 168 4:38.8
146 Mäe Vahur Pärnu Kahe Silla klubi 3:16:18 0:49:49 1:40:14 2:20:04 87 417 264 205 4:39.2
147 Schone Kristian TÜASK harrastajad 3:16:37 0:46:12 1:35:54 2:17:18 88 193 164 154 4:39.6
148 Gasbarra Dario kenttäurheilijat-58 3:16:41 0:46:17 1:37:54 2:18:42 15 209 195 175 4:39.7
149 Juus Aivar 3:16:48 0:46:16 1:37:24 2:18:37 89 204 186 172 4:39.9
150 Oidram Priit TriSmile 3:16:56 0:43:10 1:32:43 2:14:32 90 128 137 138 4:40.1
151 Mänd Rait Elioni Spordiklubi 3:17:12 0:45:54 1:36:32 2:16:42 91 183 174 150 4:40.4
152 Roos Indrek 3:17:12 0:46:18 1:37:55 2:18:44 92 219 203 178 4:40.5
153 Pisa Leho 3:17:23 0:46:16 1:37:54 2:18:44 9 205 193 177 4:40.7
154 Siim Andres SK SAARDE 3:18:01 0:44:57 1:34:52 2:17:13 25 160 157 151 4:41.6
155 Pilder Kaupo SS Marathon 3:18:09 0:43:21 1:32:04 2:13:37 93 133 133 132 4:41.8
156 Juhanson Indrek TriSmile 3:18:21 0:46:17 1:37:52 2:18:34 16 211 191 171 4:42.1
157 Pihlak Sander 3:18:28 0:44:52 1:36:31 2:18:38 94 157 171 173 4:42.2
158 Soszka Marcin SODKO-GORZKI 3:18:32 0:48:23 1:42:08 2:26:06 95 - - -
159 Riisalo Tõnu 3:18:39 0:46:19 1:38:01 2:19:01 96 234 222 195 4:42.5
160 Tähema Armi 3:18:41 0:46:16 1:37:57 2:19:02 9 203 214 196 4:42.6
161 Donin Gundars Maratona klubs 3:18:54 0:46:12 1:38:00 2:19:02 26 194 221 197 4:42.9
162 Vait Indrek 3:19:07 0:48:13 1:39:45 2:21:36 97 287 258 221 4:43.2
163 Meier Ergo 3:19:08 0:46:17 1:38:09 2:18:45 98 217 232 183 4:43.2
164 Rantala Jyrki Liikuttavat, Sastamala 3:19:33 0:47:30 1:39:14 2:22:13 27 269 252 230 4:43.8
165 Rohelpuu Enno SK VÕHMA 3:19:40 0:45:56 1:36:33 2:17:46 28 189 178 160 4:44.0
166 Lokk Sulev Stamina SK 3:19:46 0:46:19 1:37:57 2:18:46 29 230 210 189 4:44.1
167 Randaru Veiko 3:19:47 0:46:18 1:37:55 2:18:45 30 220 202 181 4:44.1
168 Vallner David TriSmile 3:19:50 0:46:16 1:37:55 2:18:44 99 201 199 180 4:44.2
169 Snitsarenko Tarass Eesti Panga Spordiklubi 3:19:52 - 1:37:57 2:19:10 100 - 211 200 4:44.3
170 Nestra Jaanus 3:20:03 0:45:16 1:36:00 2:18:06 101 169 166 165 4:44.5
171 Käenmäki Juha Häjyt 3:20:04 0:45:28 1:36:27 2:18:13 17 174 168 167 4:44.5
172 Villo Raul 3:20:18 0:45:56 1:37:58 2:18:47 102 188 216 190 4:44.9
173 Nikiforov Sergei KJK Kalev Sillamae 3:20:21 0:49:40 1:42:04 2:21:53 103 353 289 224 4:44.9
174 Ridamäe Alar 3:20:26 0:46:19 1:37:58 2:18:48 31 232 217 194 4:45.1
175 Sukk Gaspar TriSmile 3:20:28 0:42:01 1:29:21 2:12:00 104 84 85 123 4:45.1
176 Kuningas Andres 3:20:31 0:43:53 1:32:51 2:14:58 105 143 142 140 4:45.2
177 Paejärv Urmas 21CC Triatloniklubi 3:20:41 0:43:12 1:32:50 2:13:45 106 129 141 133 4:45.4
178 Vitsut Madis Viljandi Aerutamisklubi 3:20:48 0:48:29 1:41:28 2:23:43 10 297 278 244 4:45.6
179 Võip Raivo 3:20:51 0:45:22 1:37:30 2:21:07 18 173 189 216 4:45.7
180 Leimann Ragnar Hansa SK 3:21:09 0:47:30 1:39:18 2:21:44 107 267 253 222 4:46.1
181 Kuulmann Rene meresuu spa sport club 3:21:17 0:46:18 1:38:01 2:20:21 32 218 223 206 4:46.2
182 Prosin Märt 21CC Triatloniklubi 3:21:17 0:46:17 1:37:55 2:18:47 108 207 197 193 4:46.3
183 Nicipors Dmitrijs SEB 3:21:18 0:46:04 1:35:37 2:17:16 109 192 162 152 4:46.3
184 Lillsoo Tarmo Team mahe 3:21:26 0:46:01 1:36:11 2:17:58 110 190 167 161 4:46.5
185 Taal Tanel 3:21:31 0:48:49 1:41:29 2:23:43 111 302 279 245 4:46.6
186 Monvelt Lauri SK Schnelli 3:21:37 0:42:17 1:29:24 2:07:52 112 120 102 94 4:46.7
187 Pakkanen Eila Rakvere KJK ViKe 3:21:38 0:44:06 1:35:01 2:17:38 10 147 159 159 4:46.8
188 Laasma Martin 3:21:54 0:45:16 1:35:17 2:17:23 113 167 161 157 4:47.1
189 Linde Jüri PÖIDE SPORDISELTS 3:22:01 0:46:18 1:37:56 2:18:45 33 227 206 186 4:47.3
190 Sarap Aivar 3:22:06 0:45:55 1:36:43 2:18:13 34 186 179 166 4:47.4
191 Kokla Madis 3:22:29 0:46:26 1:38:58 2:22:00 4 244 248 226 4:48.0
192 Lemberg Anneken 3:22:30 0:49:11 1:42:50 2:24:34 11 322 303 256 4:48.0
193 Amer Toomas Kuusalu SK 3:22:52 0:42:16 1:31:02 2:18:24 35 111 123 169 4:48.5
194 Fjodorov Ain 3:22:56 0:50:17 1:44:18 2:26:08 114 464 338 277 4:48.6
195 Tigas Kaido 3:23:05 0:47:03 1:37:56 2:18:45 115 255 207 182 4:48.8
196 Karama Tarmo 100% Design 3:23:16 0:46:19 1:38:17 2:22:42 116 231 236 235 4:49.1
197 Virgepuu Erko Swedbank 3:23:20 0:44:24 1:33:27 2:14:19 117 150 147 136 4:49.2
198 Laineste Andres Stamina SK 3:23:29 0:48:11 1:39:56 2:21:35 36 286 259 220 4:49.4
199 Ridala Benno 3:23:33 0:49:46 1:42:56 2:24:33 118 391 311 255 4:49.5
200 Mäekalle Meelis K. Palusalu Spordikool 3:23:34 0:46:14 1:38:54 2:22:05 37 196 247 228 4:49.5
201 Mälter Margit 3:23:42 0:48:18 1:41:55 2:24:22 1 293 283 251 4:49.7
202 Maiste Tarmo 3:24:17 0:49:19 1:42:56 2:26:31 119 334 307 281 4:50.5
203 Kaarli Kaido Hansa SK 3:24:25 0:46:21 1:38:03 2:20:26 120 237 225 208 4:50.7
204 Ristisaar Argo KV 3:24:29 0:48:16 1:39:45 2:22:49 38 291 257 237 4:50.8
205 Maas Elmer 3:24:37 0:46:18 1:37:56 2:18:46 121 229 204 188 4:51.0
206 Irves Monika Võru KJK Lõunalõvi 3:24:45 0:45:55 1:36:51 2:20:04 12 184 182 204 4:51.2
207 Järv Jüri 3:24:49 0:50:01 1:44:29 2:27:44 122 450 354 308 4:51.3
208 Tomberg Raul Tabasalu Ujumisklubi 3:25:02 0:43:54 1:33:36 2:18:02 123 144 150 163 4:51.6
209 Vares Timo Staier 3:25:04 0:48:13 1:40:56 2:24:03 124 288 271 250 4:51.6
210 Tatrik Ivo 21CC Triatloniklubi 3:25:07 0:48:10 1:41:42 2:24:30 125 284 280 252 4:51.7
211 Haas Ats TTÜ 3:25:08 0:44:33 1:31:43 2:14:18 11 152 130 135 4:51.7
212 Kibuspuu Tiit 3:25:15 0:45:50 1:35:48 2:17:23 19 178 163 156 4:51.9
213 Teppo Anu 21CC Triatloniklubi 3:25:31 0:49:43 1:44:27 2:27:44 13 365 341 307 4:52.3
214 Bilozor Konstantin Elujooks 3:25:33 0:50:40 1:44:05 2:26:50 12 492 330 292 4:52.3
215 Sarapuu Toomas 3:25:49 0:49:06 1:42:46 2:25:20 39 314 300 270 4:52.7
216 Oranen Peeter 3:26:00 0:49:47 1:44:30 2:27:45 126 402 363 311 4:53.0
217 Männik Ahti 3:26:03 0:42:15 1:31:34 2:18:28 127 100 127 170 4:53.0
218 Mihelson Vivian LivalSport 3:26:05 0:48:28 1:41:56 2:24:40 2 296 284 257 4:53.1
219 Leesmäe Jüri Orienteerumisklubi West 3:26:19 0:49:44 1:44:29 2:27:47 1 374 355 330 4:53.4
220 Raud Gunnar FB Jooksmine 3:26:27 0:46:30 1:38:24 2:21:02 128 248 239 214 4:53.6
221 Eskla Algo haanja suusaklubi 3:26:28 0:48:02 1:41:03 2:24:54 129 279 273 263 4:53.6
222 Kopola Kari VRU 3:26:30 0:47:03 1:38:49 2:23:37 5 254 244 242 4:53.7
223 Heinoja Ülar 3:26:34 0:45:29 1:36:27 2:19:04 6 175 169 199 4:53.8
224 Kirkelund Vagn Allan Skov Tromsogade Runners 3:26:36 0:49:46 1:44:32 2:28:15 40 387 377 348 4:53.8
225 Annala Matti Sipoo 3:26:36 0:49:57 1:44:42 2:27:47 7 438 403 327 4:53.8
226 Leja Andris Ziemelkurzeme OK 3:26:41 0:47:58 1:41:13 2:24:33 41 277 274 254 4:53.9
227 Bernat Galina KJK Kalev Sillamäe 3:26:42 0:46:29 1:38:24 2:21:54 1 245 240 225 4:54.0
228 Scuffham Michael 3:26:46 0:46:15 1:38:17 2:22:26 42 198 237 231 4:54.1
229 Rooks Pille 3:26:53 0:49:21 1:43:05 2:26:26 14 338 315 280 4:54.2
230 Saan Ain Pentathlon 3:26:54 0:45:54 1:37:24 2:21:02 8 180 187 215 4:54.2
231 Käärd Janek Elujooks 3:26:56 0:47:29 1:40:01 2:23:11 130 263 260 240 4:54.3
232 Einberg Gery 3:27:01 0:46:49 1:39:40 2:23:38 131 250 256 243 4:54.4
233 Ratassepp Margus 3:27:01 0:42:55 1:32:46 2:14:31 43 124 138 137 4:54.4
234 Mumm Indrek 3:27:17 0:49:45 1:44:30 2:27:45 44 378 358 312 4:54.8
235 Nikkolo Ragnar MTÜ Viking Window Klubi 3:27:24 0:48:30 1:42:23 2:25:17 132 299 297 269 4:54.9
236 Kiisler Andres 3:27:24 0:49:20 1:42:49 2:24:40 133 336 302 258 4:55.0
237 Nõmm Meelis 3:27:31 - 1:37:58 2:19:34 134 - 218 202 4:55.1
238 Pavlovski Roman Läänemaa KJK 3:27:35 0:46:17 1:36:46 2:18:40 135 212 180 174 4:55.2
239 Linke Martin 3:27:35 0:49:48 1:44:31 2:27:47 136 410 370 329 4:55.2
240 Rammul Risto SK Los Toros 3:27:37 0:49:10 1:43:36 2:26:49 137 318 319 289 4:55.3
241 Tops Rainer SK Los Toros 3:27:37 0:49:10 1:43:36 2:26:49 138 319 318 290 4:55.3
242 Labunski Igor Kummimees 3:27:38 0:44:53 1:36:33 2:18:47 45 158 176 192 4:55.3
243 Mihkelson Ain Swedbank 3:27:41 0:49:46 1:44:31 2:27:47 139 398 371 331 4:55.4
244 Tuul Harry Äripäeva Spordiklubi 3:27:46 0:46:29 1:38:07 2:20:24 140 246 230 207 4:55.5
245 Rähn Ahto Metsasõbrad 3:27:54 0:49:47 1:44:31 2:27:46 141 405 374 319 4:55.7
246 Ernits Erik 3:27:56 0:49:46 1:43:50 2:26:41 142 392 323 288 4:55.7
247 Greenbaum Janno Rännumees/ Rimess 3:27:57 0:49:46 1:44:30 2:27:45 143 397 360 314 4:55.7
248 Randver Fred 3:27:57 0:49:46 1:44:36 2:27:45 144 395 384 313 4:55.7
249 Põllendik Rait Nordea SK 3:28:12 0:49:16 1:45:21 2:28:44 145 327 435 362 4:56.1
250 Enn Lauri JK Tallinna Kalev 3:28:13 0:49:48 1:44:33 2:27:46 146 414 379 325 4:56.1
251 Kaigas Einar VAK Staier 3:28:15 0:49:43 1:44:28 2:27:44 147 359 343 309 4:56.2
252 Niinemaa Kristjan 3:28:19 0:49:16 1:42:56 2:26:31 148 328 309 282 4:56.3
253 Rant Elina 3:28:21 0:45:42 1:38:52 2:23:54 15 176 245 246 4:56.3
254 Böös Jean Ringhals Maratonklubb 3:28:26 0:49:53 1:44:47 2:27:51 46 433 409 337 4:56.4
255 Roughneen Dualta 3:28:28 0:50:03 1:45:58 - 149 452 450 - 4:56.5
256 Huber Rene 3:28:34 0:46:24 1:38:06 2:21:09 20 242 228 217 4:56.6
257 Milva Tarmo 3:28:44 0:48:33 1:42:25 2:26:34 47 300 298 287 4:56.8
258 Noormaa Margus 3:28:50 0:45:07 1:35:54 2:18:06 48 162 165 164 4:57.0
259 Kalda Ruth TÜASK 3:28:56 0:46:23 1:40:12 2:23:56 1 240 262 248 4:57.1
260 Neimar Raul 3:29:06 0:45:16 1:34:54 2:17:59 150 168 158 162 4:57.4
261 Ilves Tõnu 3:29:18 0:49:47 1:44:33 2:27:43 21 403 380 306 4:57.6
262 Leisalu Tanel 3:29:32 0:46:18 1:37:57 2:19:03 151 223 209 198 4:58.0
263 Poll Cris ESTONIAN ULTRARUNNERS TEAM 3:29:38 0:46:15 1:37:54 2:25:45 13 199 194 272 4:58.1
264 Liin Urmas 3:29:46 0:49:46 1:44:30 2:27:46 152 393 365 324 4:58.3
265 Karin Peeter Saint-Gobain Glass Estonia SE 3:29:48 0:50:07 1:44:31 2:28:11 14 455 367 346 4:58.4
266 Bõtkov Mihhail 3:29:54 0:52:06 1:47:01 2:30:51 153 535 480 388 4:58.5
267 Dovnar Taavi FB Jooksmine 3:30:01 0:47:42 1:41:25 2:25:16 154 274 277 268 4:58.7
268 Reineberg Tarmo 3:30:09 0:49:44 1:44:33 2:27:52 155 367 381 338 4:58.9
269 Aamisepp Andres Kiili 3:30:16 0:46:19 1:38:08 2:20:50 156 233 231 212 4:59.0
270 Reimann Jan 3:30:33 0:46:17 1:37:56 2:21:13 157 208 205 218 4:59.4
271 Meikar Silver 3:30:35 0:50:07 1:44:28 2:27:46 158 458 349 321 4:59.5
272 Hallingu Erki 3:30:36 0:48:30 1:42:11 2:27:00 49 298 292 296 4:59.5
273 Sild Lasse 3:30:43 0:47:00 1:39:22 2:24:31 159 252 254 253 4:59.7
274 Kubber Peep Wombat 3:30:49 0:49:21 1:44:36 2:27:55 22 339 385 341 4:59.8
275 Tops Assar SK Los Toros 3:30:56 0:49:10 1:43:37 2:26:50 50 320 320 291 5:00.0
276 Sarvilahti Janne Run or Shit! 3:30:57 0:44:38 1:33:37 2:17:27 160 155 152 158 5:00.0
277 Joce Ludmila Maratona klubs 3:31:01 0:52:46 1:47:14 2:30:53 2 603 486 389 5:00.1
278 Zavizion Mihhail JK OPTIMIST 3:31:04 0:43:37 1:34:40 2:20:03 9 138 156 203 5:00.2
279 Talvik Heiki Norma OK 3:31:06 0:49:51 1:44:41 2:27:48 161 424 401 334 5:00.2
280 Kindel Hanno FB Jooksmine 3:31:13 0:49:44 1:44:28 2:27:44 51 366 346 310 5:00.4
281 Koskinen Antti-Jussi 3:31:21 0:49:05 1:43:38 2:28:31 162 313 322 353 5:00.6
282 Poom Joonas 3:31:23 0:49:46 1:44:31 2:27:46 163 390 368 320 5:00.6
283 Ilves Elin 3:31:28 0:49:47 1:44:34 2:27:54 3 401 382 340 5:00.7
284 Rossar Risto IIZI 3:31:36 0:45:56 1:38:05 2:22:05 164 187 226 227 5:00.9
285 Matson Kaire ELUJOOKS 3:31:37 0:47:29 1:40:06 2:25:14 16 265 261 267 5:01.0
286 Puusild Kristjan 3:31:38 0:47:29 1:42:15 2:25:14 165 264 294 266 5:01.0
287 Ovchinnikova Nadegda "Club ""Wolrd"" Moscow" 3:31:45 0:49:43 1:44:40 2:28:42 4 363 394 358 5:01.2
288 Ingman Robert 3:31:57 0:45:42 1:37:01 2:21:52 10 177 183 223 5:01.4
289 Kuusk Jaanus SK Väledad Jalad 3:31:57 0:49:51 1:44:37 2:27:48 166 427 386 335 5:01.4
290 Orn Veiko 3:32:01 0:49:46 1:44:31 2:27:45 167 386 366 318 5:01.5
291 Tamm Marek 3:32:06 0:49:57 1:44:45 2:29:08 15 441 405 367 5:01.6
292 Priks Hanno VAK Staier 3:32:08 0:49:06 1:42:56 2:25:57 23 315 310 275 5:01.7
293 Ųsthus Randi Tromsų Lųpeklubb 3:32:09 0:49:44 1:44:31 2:28:43 3 369 373 361 5:01.7
294 Virtanen Anne PAROLA 3:32:12 0:47:59 1:42:10 2:26:59 2 278 291 295 5:01.8
295 Pärna Ain 3:32:23 0:49:44 1:44:29 2:27:47 168 376 352 332 5:02.0
296 Floren Kaido 3:32:27 0:51:09 1:44:48 2:27:26 52 504 410 301 5:02.1
297 Saar Heigo 3:32:31 0:46:16 1:37:55 2:19:31 53 202 200 201 5:02.2
298 Heldna Eerik 3:32:35 0:46:16 1:37:44 2:20:34 169 206 190 209 5:02.3
299 Ervin Urmas 3:32:38 0:42:15 1:29:33 2:11:13 24 101 110 117 5:02.4
300 Maasikmäe Argo 3:32:45 0:46:17 1:37:57 2:20:34 54 215 212 210 5:02.6
301 Sormunen Raivo Äripäeva Spordiklubi 3:32:45 0:48:06 1:42:12 2:27:01 170 282 293 297 5:02.6
302 Männa Rait Rahu tänava Spordiklubi 3:32:52 0:50:18 1:44:12 2:26:54 171 465 334 293 5:02.7
303 Nieminen Reima 3:33:03 0:49:34 1:44:38 2:29:17 172 345 390 370 5:03.0
304 Keskel Urmo 3:33:05 0:45:20 1:39:03 2:25:45 173 172 249 273 5:03.0
305 Käo Kristo 3:33:09 0:49:52 1:42:57 2:26:34 174 429 313 286 5:03.1
306 Karask Peeter MyFitness 3:33:20 0:49:16 1:42:56 2:26:33 55 329 306 285 5:03.4
307 Nuka Innar AUDI SPORT 3:33:25 0:49:43 1:44:28 2:27:45 175 364 348 317 5:03.5
308 Lilleoru Merle 3:33:32 0:49:16 1:42:55 2:27:48 17 330 305 336 5:03.7
309 Luchko Igor 3:33:34 0:50:20 1:45:36 2:30:13 176 467 441 380 5:03.7
310 Kokunov Andrey Toksovo Sport Club 3:33:35 0:50:20 1:45:36 2:30:13 177 466 442 379 5:03.7
311 Budarin Yury Champion 3:33:37 0:49:18 1:44:38 2:29:51 1 333 388 377 5:03.8
312 Keskra Raivo 3:33:56 0:49:17 1:43:19 2:27:24 178 331 316 300 5:04.3
313 Tuur Taavi 3:33:58 0:49:43 1:44:28 2:27:45 179 360 345 315 5:04.3
314 Saukums Janis SEB 3:34:03 0:51:24 1:45:21 2:28:44 180 509 436 363 5:04.4
315 Dagnino Angelo 3:34:08 0:49:39 1:45:16 2:31:19 2 351 430 400 5:04.5
316 Vaher Annika JK Sarma 3:34:08 0:47:30 1:41:20 2:26:57 18 270 276 294 5:04.5
317 Kreisberg Sten-Martin 21CC Triatloniklubi 3:34:18 0:47:30 1:38:43 2:22:55 181 268 242 238 5:04.8
318 Paabut Kaarel 3:34:20 0:49:15 1:41:58 2:24:53 182 326 287 262 5:04.8
319 Jõgi Erik 3:34:22 0:47:14 1:40:53 2:24:40 183 260 270 259 5:04.9
320 Ilves Riho 3:34:22 0:46:29 1:39:28 2:24:48 25 247 255 260 5:04.9
321 Evisalu Mait 3:34:28 0:49:58 1:44:51 2:29:33 56 442 415 373 5:05.0
322 Antipov Vitali Sampo SK 3:34:31 0:48:05 1:39:13 2:22:06 57 281 251 229 5:05.1
323 Vitsut Mihkel Viljandi Aerutamisklubi 3:34:32 0:48:50 1:42:01 2:27:34 16 304 288 303 5:05.1
324 Skepast Peeter 3:34:36 0:50:17 1:45:16 2:30:23 58 463 431 382 5:05.2
325 Tulf Taago Samsung Sports Academy 3:34:37 0:46:18 1:38:05 2:22:39 184 221 227 233 5:05.2
326 Gottschlich Winfried 3:34:46 0:51:11 1:48:21 2:32:57 26 506 503 434 5:05.4
327 Abner Andre Stamina SK 3:34:50 0:49:50 1:44:13 2:27:43 59 420 335 304 5:05.5
328 Dedeckel Alex Marathonman365 3:34:51 0:51:43 1:49:23 2:35:23 60 522 527 467 5:05.5
329 Reclaw Arkadiusz PasjaVsPraca.Com 3:34:52 0:49:30 1:45:00 2:31:14 185 341 421 398 5:05.6
330 Savolainen Paul TURKU 3:34:53 0:49:54 1:44:40 2:29:01 186 435 396 365 5:05.6
331 Kongo Kristjan Rännumees 3:35:00 0:49:47 1:44:32 2:28:41 187 404 378 357 5:05.8
332 Tkatenko Roman 3:35:03 0:45:08 1:38:13 2:25:25 188 163 234 271 5:05.8
333 Birks Aivars VSK Noskrien 3:35:12 0:50:24 1:45:48 2:30:39 27 474 447 384 5:06.0
334 Aarna Indrek Eesti Energia Spordiklubi 3:35:31 0:46:17 1:37:56 2:23:56 61 214 208 247 5:06.5
335 Grzegorz Przebinda Jagiellonian University 3:35:45 0:49:50 1:44:37 2:27:46 11 421 387 323 5:06.8
336 Ermel Jürgen MTÜ RLM 3:35:46 0:46:20 1:37:59 2:22:57 189 235 219 239 5:06.8
337 Mägi Jaanus Investment Agency Jõhvi 3:35:58 0:49:43 1:44:28 2:28:45 190 358 342 364 5:07.1
338 Savi Marti Vahvel SS 3:36:06 0:50:21 1:46:10 2:32:09 191 468 459 416 5:07.3
339 Karre Lauring 3:36:19 0:49:44 1:44:41 2:29:29 1 375 398 372 5:07.6
340 Ennuste Madis 3:36:23 0:46:54 1:40:35 2:25:54 192 251 265 274 5:07.7
341 Alekask Priit 3:36:27 0:51:57 1:49:19 2:34:34 193 528 525 456 5:07.8
342 Vuorinen Tomi Natural Born Night Runners 3:36:29 0:49:54 1:44:52 2:29:48 194 436 416 375 5:07.9
343 Galaj Andrzej Vitamed Bydgoszcz 3:36:33 0:49:42 1:45:00 2:31:15 62 356 422 399 5:08.0
344 Randmaa Katri 3:36:49 0:49:36 1:43:54 2:28:40 19 347 329 355 5:08.4
345 Oblikas Janek marathon100.com 3:36:53 0:48:55 1:43:52 2:28:43 195 309 327 360 5:08.4
346 Metsva Mart 3:36:53 0:52:38 1:47:38 2:33:08 17 591 493 438 5:08.5
347 Siiak Indrek 3:36:54 0:50:07 1:45:20 2:30:49 196 456 434 387 5:08.5
348 Emajõe Taavi 3:36:56 0:40:07 1:30:09 2:20:58 18 51 118 213 5:08.5
349 Aas Marek 3:37:11 0:51:23 1:45:42 2:29:55 197 507 445 378 5:08.9
350 Tikva Indrek 3:37:12 0:47:14 1:40:40 2:26:33 63 261 266 284 5:08.9
351 Karolin Indrek Metsasõbrad 3:37:14 0:49:48 1:45:22 2:29:09 198 412 438 368 5:08.9
352 Vellerind Rain Estonian Ultrarunners Team 3:37:16 0:49:49 1:45:57 2:31:38 28 416 448 406 5:09.0
353 Dennett Peter Andover Triathlon Club 3:37:19 0:46:18 1:40:43 2:27:11 65 224 268 298 5:09.0
354 Telling Juhan JK.HERMES 3:37:19 0:46:13 1:38:07 2:27:43 64 195 229 305 5:09.0
355 Filatov Kalmer 3:37:25 0:49:43 1:44:29 2:27:54 66 361 351 339 5:09.2
356 Habakuk Eveli Alpiklubi Firn 3:37:31 0:48:49 1:42:57 2:28:18 20 301 312 349 5:09.3
357 Pärtelpoeg Ingmar 3:37:35 0:48:54 1:43:03 2:28:13 199 308 314 347 5:09.4
358 Aaltonen Mari 3:37:38 0:50:37 1:46:28 2:33:19 21 487 471 440 5:09.5
359 Alamets Ülari EAS 3:37:40 0:47:02 1:38:19 2:24:53 67 253 238 261 5:09.5
360 Loo Olavi SK Leksi 44 / OK West 3:37:47 0:46:20 1:38:09 2:20:45 68 236 233 211 5:09.7
361 Kudins Gints VSK NOSKRIEN 3:37:52 0:50:34 1:45:21 2:30:24 29 483 437 383 5:09.8
362 Joonasson Raul 3:38:08 0:49:57 1:44:50 2:28:22 200 440 414 351 5:10.2
363 Keskinen Eero 3:38:09 0:49:56 1:46:26 2:32:43 12 437 470 429 5:10.2
364 Karpovitch Sergei Uspex 3:38:15 0:49:51 1:44:49 2:30:44 201 423 413 385 5:10.4
365 Vahkal Kaido FB JOOKSMINE 3:38:32 0:46:22 1:37:59 2:22:43 202 239 220 236 5:10.8
366 Moilanen Risto 3:38:36 0:49:34 1:44:39 2:29:34 69 344 392 374 5:10.9
367 Hiob Priit 3:38:39 0:49:47 1:44:41 2:29:12 203 399 402 369 5:10.9
368 Ojasalu Marek 3:38:39 0:48:11 1:42:56 2:28:00 204 285 308 344 5:11.0
369 Tedrema Anni 3:38:42 0:50:42 1:46:16 2:32:41 2 493 461 427 5:11.0
370 Banfi Paolo Polisportiva Campogalliano 3:38:43 0:50:06 1:46:17 2:32:59 1 453 464 435 5:11.0
371 Hrcek Petr 3:38:44 0:50:29 1:46:01 2:32:27 13 476 454 420 5:11.1
372 Kallas Priit FB JOOKSMINE 3:38:49 0:50:32 1:43:52 2:28:10 205 477 326 345 5:11.2
373 Andriolo Damiano 3:38:51 0:49:44 1:44:47 2:30:54 30 368 406 390 5:11.2
374 Jagor Hans 3:38:55 0:46:18 1:38:49 2:25:08 31 225 243 265 5:11.3
375 Pajupuu Janno 3:38:56 0:44:19 1:37:19 2:23:57 206 149 185 249 5:11.4
376 Parm Sirli Areal team 3:38:57 0:50:32 1:46:16 2:32:37 22 478 462 424 5:11.4
377 Kull Margus TriSmile 3:38:58 0:49:12 1:44:30 2:31:21 14 324 361 401 5:11.4
378 Salumaa Marko Ilmandu klubi 3:39:04 0:50:40 1:44:41 2:28:40 207 490 400 354 5:11.5
379 Jeppesen Paw Fjordloberne 3:39:04 0:50:02 1:43:37 2:29:06 208 451 321 366 5:11.6
380 Verevmägi Kristiina 3:39:07 0:46:25 1:40:13 2:27:32 23 243 263 302 5:11.6
381 Sillamaa Alar 3:39:11 0:49:39 1:44:30 2:30:54 70 349 362 391 5:11.7
382 Heinsalu Raul ALBE TEAM 3:39:12 0:48:58 1:42:55 2:26:33 71 312 304 283 5:11.7
383 Kaljur Maido Harju KEK RSK 3:39:14 0:44:46 1:36:29 2:22:37 15 156 170 232 5:11.8
384 Kess Alar Sparta 3:39:17 0:53:36 1:51:31 2:36:58 72 636 577 482 5:11.9
385 Eller Eik 3:39:22 0:51:01 1:47:55 2:35:09 3 500 497 465 5:12.0
386 Saar Raigo KJK Saare 3:39:29 0:48:16 1:40:59 2:26:16 209 290 272 279 5:12.1
387 Sandeman Donald Harmeny AC 3:39:36 0:47:09 1:41:16 2:28:20 4 258 275 350 5:12.3
388 Mälter Meelis Harju KEK RSK 3:39:36 0:49:45 1:44:30 2:27:46 210 385 357 326 5:12.3
389 Hämäläinen Pasi Kerava 3:39:37 0:54:58 1:51:31 2:37:37 73 721 572 490 5:12.3
390 Matysiak Marcin GAPMONT TEAM POLAND 3:39:40 0:49:30 1:45:00 2:31:36 211 340 420 405 5:12.4
391 Freidenfelds Valters "SK ""METROONS""/ NIKE" 3:39:41 0:50:33 1:45:47 2:32:24 74 482 446 418 5:12.4
392 Semiskar Siim 3:39:45 0:53:57 1:47:40 2:34:29 212 652 495 454 5:12.5
393 Merivälja Margus 3:39:57 0:49:44 1:44:31 2:27:46 213 371 372 322 5:12.8
394 Karja Tiit 3:39:59 0:49:46 1:44:34 2:27:55 214 396 383 342 5:12.8
395 Lepik Margus TriSmile 3:40:00 0:55:11 1:53:52 2:39:25 75 733 662 543 5:12.9
396 Tsirp Priit TriSmile 3:40:00 0:54:21 1:53:16 2:39:56 215 673 649 551 5:12.9
397 Laast Priit 3:40:11 0:49:50 1:44:48 2:30:57 5 419 411 393 5:13.1
398 Käosaar Kalev SK Suusahunt 3:40:13 0:52:49 1:51:30 2:38:16 216 611 565 502 5:13.2
399 Lubi Vallo-Peedu 3:40:40 0:49:44 1:44:30 2:27:47 32 372 359 328 5:13.8
400 Kinsbergen Louis dutch party runners 3:40:44 0:54:08 1:53:15 2:39:22 33 661 648 540 5:13.9
401 Rennit Leho Albe Team 3:40:55 0:49:53 1:46:03 2:33:03 16 432 455 436 5:14.2
402 Kenkmann Peeter FA! 3:41:02 0:49:45 1:44:28 2:27:45 217 381 350 316 5:14.3
403 Mihailov Kaspar 3:41:18 0:50:45 1:46:24 2:32:45 218 496 469 431 5:14.7
404 Ekström Axel 3:41:23 0:52:55 1:51:03 2:36:45 219 617 552 481 5:14.8
405 Ruus Urmas 3:41:24 0:50:57 1:46:54 2:32:40 220 499 476 426 5:14.9
406 De Raat Andr 3:41:27 0:49:58 1:45:20 2:34:28 76 443 433 452 5:14.9
407 Schmitt Martin 3:41:34 0:51:23 1:48:08 2:35:48 17 508 500 474 5:15.1
408 Part Jürgen 3:41:37 0:50:33 1:45:40 2:31:59 221 479 443 411 5:15.2
409 Part Holger 3:41:37 0:50:33 1:45:41 2:31:59 19 480 444 412 5:15.2
410 Friman Robert MSK 3:41:37 0:50:01 1:45:15 2:31:48 18 449 429 409 5:15.2
411 Asikainen Tommi Rapid Bucuresti 3:41:38 0:46:18 1:38:02 2:22:39 222 228 224 234 5:15.2
412 Alnek Karmen SAK Tartu 3:41:46 0:52:07 1:48:57 2:35:44 3 538 515 473 5:15.4
413 Smirnov Alexander BIM 3:41:50 0:51:50 1:47:23 2:31:57 19 524 490 410 5:15.5
414 Raspel Lilian 3:41:50 0:52:26 1:50:56 2:37:29 24 549 547 487 5:15.5
415 Kapp Tarvo 3:41:51 0:53:07 1:51:33 2:38:18 1 620 584 508 5:15.5
416 Lenk Anneli VAK Staier 3:41:54 0:48:03 1:44:07 2:32:36 25 280 332 423 5:15.6
417 Sakkeus Jüri 3:42:10 0:49:17 1:44:09 2:30:18 6 332 333 381 5:16.0
418 Traks Aivo 3:42:11 0:52:31 1:51:31 2:38:17 223 569 569 506 5:16.0
419 Hendrikson Tõnu Elioni Spordiklubi 3:42:20 0:52:05 1:48:56 2:35:44 224 531 514 472 5:16.2
420 Suursaar Ülo 3:42:20 0:52:52 1:51:41 2:38:19 34 613 595 515 5:16.2
421 Pilt Siiri TÜ ASK/FB jooksmine 3:42:24 0:52:31 1:51:32 2:38:16 4 566 583 499 5:16.3
422 Kokk Meelis 3:42:32 0:51:35 1:50:14 2:37:54 20 519 536 495 5:16.5
423 Rääk Tarmo G4S Spordiklubi 3:42:37 0:52:29 1:51:00 2:37:49 225 558 549 493 5:16.6
424 Luppi Claudio Polisportiva Madonnina 3:42:38 0:48:57 1:41:57 2:26:14 2 311 286 278 5:16.6
425 Bay Laursen Lisa Fjordloberne 3:42:41 0:52:06 1:48:39 2:35:34 3 536 505 470 5:16.7
426 Moorsoo Olev ei oma 3:42:44 0:50:07 1:46:06 2:32:00 226 457 458 413 5:16.8
427 Ruubel Paul Püha Loomaaed 3:42:47 0:54:50 1:53:08 2:38:16 227 703 646 501 5:16.8
428 Alver Ott 3:42:55 0:55:44 1:53:01 2:39:16 228 783 642 536 5:17.0
429 Mell Relika 3:43:00 0:49:39 1:44:53 2:32:42 26 352 417 428 5:17.1
430 Ollep Janek SK Saarde 3:43:00 0:50:11 1:47:03 2:34:00 77 461 482 446 5:17.1
431 Proomet Chris TAMSALU AO SUUSAKLUBI 3:43:04 0:48:53 1:43:31 2:34:32 20 306 317 455 5:17.2
432 Janke Maido IITEE 3:43:05 0:49:48 1:45:11 2:32:44 229 408 428 430 5:17.3
433 Lebedev Mikhail 3:43:13 0:52:31 1:51:31 2:38:15 230 568 571 498 5:17.4
434 Kerno Kaimar 3:43:18 0:51:53 1:46:56 2:32:50 231 526 478 432 5:17.6
435 Rüütelmaa Andrus 3:43:35 0:52:29 1:51:29 2:38:16 232 555 560 500 5:18.0
436 Krilovs Ringo 3:43:36 0:48:55 1:43:51 2:32:25 233 310 324 419 5:18.0
437 Olsen Emil 3:43:37 0:47:49 1:41:44 2:27:23 234 275 281 299 5:18.0
438 Grönholm Tommi 3:43:48 0:52:27 1:50:14 2:37:14 235 551 535 485 5:18.3
439 Melbardis Rolands 3:43:55 0:49:47 1:44:32 2:32:01 236 400 376 414 5:18.4
440 Kuplis Ansis www.running.lv 3:43:59 0:49:31 1:45:06 2:31:31 237 342 425 403 5:18.5
441 Vilu Agu 3:44:00 0:52:47 1:51:31 2:38:17 238 605 573 503 5:18.6
442 Martinson Alo Sidepataljon 3:44:02 0:52:30 1:51:29 2:38:15 239 559 559 497 5:18.6
443 Roos Valeri Swedbank 3:44:25 0:52:47 1:51:47 2:38:17 35 606 600 505 5:19.2
444 Heinlo Steve stamina 3:44:29 0:49:47 1:44:39 2:31:11 78 406 393 396 5:19.3
445 Rahi Indrek 3:44:30 - 1:44:40 2:31:11 36 - 397 397 5:19.3
446 Muru Merike 3:44:31 0:50:10 1:47:33 2:35:32 5 460 491 469 5:19.3
447 Boikov Mari 3:44:33 0:50:21 1:48:17 2:36:03 27 469 502 476 5:19.4
448 Saar Janno 3:44:34 - 1:44:31 2:31:00 240 - 369 394 5:19.4
449 Smits Johannes ATV-Venray 3:44:35 0:50:22 1:46:23 2:32:37 21 473 468 425 5:19.4
450 Sampka Andres 3:44:38 0:53:09 1:51:34 2:38:03 241 621 588 496 5:19.5
451 Saar Laur 3:44:42 0:49:35 1:44:39 2:32:16 37 346 391 417 5:19.5
452 Treimut Raigo 3:44:43 0:53:50 1:53:04 2:38:42 79 651 643 529 5:19.6
453 Vaikmaa Tõnis Padise RSK 3:44:45 0:50:33 1:46:21 2:34:50 242 481 467 460 5:19.6
454 Tarien Jaak 3:44:50 0:54:51 1:55:28 2:42:52 243 708 726 606 5:19.7
455 Kaulins Dainis LSC 3:44:51 0:52:32 1:50:35 2:37:32 7 579 542 489 5:19.8
456 Noka Margus 3:44:54 0:53:23 1:51:36 2:39:19 244 627 592 539 5:19.8
457 Erik Imre 3:44:54 0:53:23 1:51:36 2:39:19 245 628 593 538 5:19.8
458 Koskaru Meelis IND. 3:44:55 0:47:36 1:41:45 2:27:57 246 273 282 343 5:19.9
459 Lopsik Priit Hansa SK 3:45:01 0:52:30 1:51:30 2:38:30 247 564 566 522 5:20.0
460 Raudkepp Einar Värska OK PEKO 3:45:22 0:50:35 1:46:36 2:33:09 38 485 473 439 5:20.5
461 Price Stephen liverpool running club 3:45:27 0:52:46 1:51:31 2:38:18 22 602 575 514 5:20.6
462 Teppan Jaak Suusahullud 3:45:39 0:52:45 1:51:58 2:39:52 248 601 612 548 5:20.9
463 Pellenen Evelin 3:45:52 0:54:47 1:52:36 2:40:05 28 695 627 561 5:21.2
464 Cavalieri Denis polisportiva campogalliano 3:45:53 0:50:07 1:46:17 2:33:44 8 454 463 444 5:21.2
465 Härmsalu Jorma 3:45:58 0:51:28 1:47:00 2:34:49 249 511 479 458 5:21.4
466 Lihavainen Petri 3:46:06 0:53:36 1:51:56 2:39:51 250 634 607 547 5:21.6
467 Vaasna Eneli Tartu Spordiselts Kalev/TriSmile 3:46:09 0:54:45 1:54:16 2:41:17 29 690 674 580 5:21.6
468 Smirnov Vladimir BIM 3:46:14 0:52:36 1:50:20 2:36:40 23 588 537 479 5:21.7
469 Mitrofanski Jegor 3:46:31 0:46:31 1:40:42 2:28:42 251 249 267 359 5:22.1
470 Vanaveski Reemet 3:46:36 0:48:54 1:44:13 2:33:37 80 307 336 442 5:22.3
471 St-Pierre Bruno Les Loups du Qubec 3:46:39 0:50:16 1:46:35 2:34:25 81 462 472 450 5:22.3
472 Björkbacka Mira 3:46:42 0:52:48 1:51:55 2:39:57 30 607 604 554 5:22.4
473 Petri Björkbacka 3:46:42 0:52:48 1:51:56 2:39:58 82 608 606 555 5:22.4
474 Tammesalu Raul 3:46:46 0:52:45 1:48:40 2:35:02 252 598 506 463 5:22.5
475 Bougie Martine Les loups du Qubec 3:46:52 0:53:38 1:53:00 2:43:56 31 638 638 628 5:22.6
476 Vannas Tarmo 3:46:53 0:45:53 1:39:12 2:29:17 253 179 250 371 5:22.6
477 Osmin Martin ATO SK 3:46:57 0:50:08 1:46:44 2:35:22 254 459 475 466 5:22.7
478 Nagel Rainer 3:47:06 0:50:39 1:47:07 2:35:04 255 489 485 464 5:23.0
479 Schellberg Anna 3:47:08 0:52:09 1:50:44 2:38:32 5 540 544 523 5:23.0
480 Dudich Igor SILVIA 3:47:16 0:54:07 1:52:45 2:40:03 9 659 631 558 5:23.2
481 Jõgeva Toomas 3:47:20 0:49:45 1:44:30 2:27:47 83 379 364 333 5:23.3
482 Mustkivi Mart SK Mercury 3:47:26 0:46:17 1:37:58 2:23:19 256 210 215 241 5:23.4
483 Martsik Maido 3:47:29 0:55:31 1:56:07 2:43:47 257 769 760 623 5:23.5
484 Rink Meelis 3:47:29 0:55:32 1:56:07 2:43:47 258 770 758 625 5:23.5
485 Tjuška Viktor Politsei-ja Piirivalve 3:47:30 0:55:32 1:56:07 2:43:47 259 771 759 624 5:23.5
486 Kukk Meelis 3:47:35 0:49:45 1:44:54 2:32:31 24 380 418 421 5:23.7
487 Teeorg Urmas 3:47:36 0:52:42 1:51:33 2:39:01 39 595 585 534 5:23.7
488 Laurikainen Jouni 3:47:37 0:49:51 1:45:02 2:32:36 40 428 423 422 5:23.7
489 Kummer-Leman Ülle Sportkeskus.ee 3:47:54 0:49:40 1:45:31 2:34:40 4 354 440 457 5:24.1
490 Nopri Siim 3:47:58 0:53:29 1:52:06 2:40:04 21 633 619 560 5:24.2
491 Evgrafov Anton Team Squirrel 3:48:19 0:49:52 1:44:41 2:31:24 260 430 399 402 5:24.7
492 Krabi Marek 3:48:20 0:53:59 1:51:43 2:39:04 261 655 596 535 5:24.7
493 Mäe Mehis Pärnumaa Spordiliit 3:48:29 0:44:57 1:33:11 2:16:17 32 159 146 146 5:24.9
494 Kuuder Kunnar 3:48:35 0:50:21 1:46:19 2:33:41 262 472 465 443 5:25.1
495 Raun Eero 3:48:42 0:51:30 1:49:19 2:36:43 263 515 526 480 5:25.2
496 Kiipsaar Raido Skanska 3:48:46 0:49:45 1:44:40 2:31:06 84 382 395 395 5:25.3
497 Sinthofen Juergen TSV Hirschaid 3:48:48 0:55:42 1:57:35 2:45:06 10 782 797 668 5:25.4
498 Jaaksoo Matthias MARS 3:48:53 0:54:47 1:52:09 2:40:10 264 694 621 565 5:25.5
499 Pärt Enn 3:48:55 0:52:32 1:51:32 2:38:28 25 582 578 521 5:25.6
500 Merimäe Melvin SK Väledad jalad 3:49:12 0:52:30 1:51:32 2:38:22 265 565 582 518 5:26.0
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Aivar, david85@hot.ee, 08.10.2011 21:10
Sel aastal läks mul eriti hästi. Teisel ringil tuli jõudu mutku juurde ja juurde. Kui Marienhamni maratonil (oktoober 2010) aeg oli mul 4 tundi ja 37 minutit, siis Tallinna maratonil ajaks sain ma 4 tundi ja 34 minutit. Seega olen ma Tallinna maratoniga väga ja väga rahul. Korraldus oli ka suurepärane. Korraldajad olid väga tublid. Ilmatingimused olid kõlblikud, ja kaaselajad üsna toredad. Super!
Marju, , 14.09.2011 09:46
Mul nii rasket maratoni lóppu polegi varem olnud, aga see on muidugi minu ja mitte maratoni süü. Sellegipoolest oli elamus positiivne ja kuigi isiklik rekord jäi alistamata oli tore jooks. Tänud korraldajatele! Ainuke, mille kallal viriseks oli pakihoid nagu allpool mainitud. Meie üritasime 20min enne starti asjad ära anda, aga järjekorda nähes loobusime, ónneks oli olemas inimene, kelle kätte jätta. Ma arvan ka, et vastuvótjaid oli vähe ja eraldi kleebistamine tundus ka móttetu, kes tahab rohkem asju ära anda, kui kotti mahub vóiks oma suurema koti lihtsalt maratonikotiga kokku siduda. Eelmisel aastal nagu ei mäleta sellist pakihoiu olukorda. Aga muidu oli väga hea korraldus
kala, , 14.09.2011 09:04
Väga vinge üritus tõesti.. ilmaga joppas ülimalt ning joosta oli väga mõnus. Kahjuks lõpp oli aga väga raske.. a tundus, et nii oli paljudel.
Salmiakki, , 13.09.2011 21:27
Maraton oli ikka sigaraske, aga vinge. Eesmärk oli mitte jalutada üle 1/3 rajast ja saada aeg alla 5:30, õnnestus aga joosta terve distants ja veel väga ühtlase tempoga (esimene ja viimane 10km praktiliselt sama ajaga) ning aeg mõni minut üle 5 tunni, ülirahul oma tulemusega. Eelnevalt sai see hooaeg joostud ainult 220km (jalad ei lubanud rohkemat). Rajal oli väga positiivne see, et mängiti erinevat muusikat mitmes kohas, Pirita silla peal mängis üks tüüp trummi ja bassi, see oli parim. Järgmine aasta jälle .
Tom, , 13.09.2011 17:57
Huvilisele - nime said need, kes olid enne numbrite trükkimist registreerunud.
Huviline, , 13.09.2011 17:33
Miks olid enamustel maratonijooksjatel rinnanumbril nimi ja perekonnanimi ning teistel ei olnud?
kim, , 13.09.2011 12:19
pakihoid oli totaalne jama. miks oli eraldi numbrit veel vaja selleks asjaks, kui niigi oli osaleja kotil number? miks tekkisid enne starti pikad järjekorrad pakkide ära andmisel? muidu kena keik, aga...
Tom, , 13.09.2011 09:59
Megalahe üritus ja korraldus, aga üks asi ikka jääb ego kraapima - et poolmaratoni jooksjad said praktiliselt samasugused medalid. Natuke teine toon ja teist värvi pael, aga kõrvaltvaataja ei tee mingit vahet. Nemad ju ei jooksnud maratoni, miks neil maratoni medal on?! Juhendis oli ka kirjas, et poolmaratoni eest saab medali ja maratoni eest "eksklusiivse medali", aga praktiliselt vahet polnud. Aga muidu rahul ja vaadates praegu aknast välja, hullult ikka ilmaga vedas!
SS, , 13.09.2011 09:50
Maratonijooksjana ainus mind häirinud korraldusjama - pakihoiu järjekord. 15 mintsa enne start sain asjad antud, kuid järjekorda oli seal veel 100 meetrit... Loodetavasti kõik jõudsid ikka starti. Paar plikat 1500+ inimese kohta ei ole hea mõte. Tekkis küsimus ka süsteemi mõttekuses (eraldi nr-ga kleps).
SF, , 12.09.2011 23:46
Pildid - http://www.spordifoto.ee/?competition_id=19


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE