estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattamaratonilt saab kutse tantsupeole 09.09.2011 (1)
Tänavuse Elion Estonian Cup rattamaratonide sarja viimasele etapile Viljandis on oodata ligi paar tuhat ratturit, kelle seas on nii pikale kui lühikesele maratonile startijad ning väikesed ...
Mulgi Rattamaraton - 60 km
Mulgi Rattamaraton - 35 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 24 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Mulgi Rattamaraton (EEC 2011 8.etapp)
Aeg 10.09.2011
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 60 km 12:00
Poolmaraton 35 km 13:20
Lastesõidud 12:10
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Veiko Smidt, +372 510 7516, www.rattaklubi.ee
• PROGRAMM • KOHALE SAABUMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg VF Koht v.k. VF k. PKT  
1 1100 Loo Martin Hawai Express 2:05:08 1:10:57 1 1 1506
2 7 Oras Allan Rietumu-Delfin 2:05:23 1:11:06 2 2 1499
3 12 Kirsipuu Jaan CFC 2:08:22 1:13:28 1 6 1492
4 4 Pütsep Erki Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:08:23 1:12:57 3 3 1491
5 8 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:08:26 1:13:29 1 8 1487
6 19 Zviedris Normunds ZZK 2:08:31 1:13:29 2 7 1485
7 1 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:08:58 1:12:58 4 4 1485
8 1064 Preimanis Matiss 2:08:59 1:13:35 2 10 1483
9 22 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 2:08:59 1:13:32 3 9 1482
10 3 Maasikmets Alges EXTREME SPORT 2:09:05 1:14:13 3 11 1481
11 13 Kukk Sigvard Spordipartner 2:09:13 1:14:35 5 14 1480
12 9 Selder Tauri Investment Agency-Jõhvi 2:09:19 1:13:00 6 5 1479
13 16 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:12:03 1:14:39 1 15 1478
14 10 Schumann Riivo Investment Agency-Jõhvi 2:12:29 1:14:42 7 16 1477
15 15 Puu Henno Fixus Sport 2:12:50 1:15:22 8 17 1476
16 21 Selder Taavi Nissan ProShop Team 2:12:53 1:15:22 9 18 1475
17 2 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:13:40 1:14:23 4 12 1474
18 20 Öpik Oliver velo clubbers 2:13:59 1:16:00 10 20 1473
19 17 Karu Virgo Hawaii Express 2:13:59 1:15:59 5 19 1472
20 11 Suur Ivo Nissan ProShop Team 2:14:04 1:14:35 4 13 1471
21 48 Hirv Pait Haanja RK Välla 2:15:00 1:16:00 6 21 1470
22 18 Kattai Kaupo EXTREME SPORT 2:15:21 1:17:10 11 24 1469
23 60 Ainsalu Markku Nissan ProShop Team 2:15:40 1:17:33 12 27 1468
24 14 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:15:53 1:18:48 5 36 1467
25 31 Tamkõrv Helmet EXTREME SPORT 2:16:08 1:18:05 13 30 1466
26 25 Kukk Erki Specialized Concept Store 2:16:11 1:16:52 14 22 1465
27 72 Välk Martti Gustaf Kopparberg 2:16:11 1:17:33 6 28 1464
28 33 Rohtmets Argo Fixus Sport 2:16:14 1:16:52 15 23 1463
29 1086 Jõessaar Janari-Joel 2:16:16 1:17:14 7 26 1462
30 61 Saarnits Sten Amserv Team 2:16:54 1:18:38 2 35 1461
31 53 Tohvrel Rego veloplus 2:17:09 1:17:45 7 29 1460
32 50 Veski Tanel EXTREME SPORT 2:17:53 1:19:03 16 38 1459
33 37 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 2:17:55 1:19:08 1 39 1458
34 27 Olle Raul A&T Sport Team I 2:18:34 1:17:11 8 25 1457
35 24 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:18:48 1:18:52 17 37 1456
36 64 Tuisk Priit Hawaii Express 2:18:59 1:20:15 18 48 1455
37 74 Põldma Mirko Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:19:02 1:20:16 19 49 1454
38 82 Aulik Allan Nissan ProShop Team 2:19:03 1:19:33 20 41 1453
39 40 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:19:03 1:18:11 3 31 1452
40 80 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi I 2:19:08 1:19:09 4 40 1451
41 88 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:19:14 1:19:38 21 43 1450
42 56 Pallo Rait A&T Sport Team I 2:19:16 1:19:39 22 44 1449
43 51 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 2:19:30 1:20:17 9 50 1448
44 41 Laanela Danek Hawaii Express 2:19:49 1:18:11 23 32 1447
45 30 Nisu Oskar CFC 2:20:22 1:18:14 5 33 1446
46 87 Raag Kaupo velo clubbers 2:20:34 1:20:31 24 52 1445
47 100 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB I 2:20:43 1:20:21 10 51 1444
48 52 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:21:03 1:21:25 25 53 1443
49 127 Lippe Kevin Pärnu Kalev SK 2:21:14 1:20:12 6 47 1442
50 66 Mäeots Risto SJK VIIKING 2:21:23 1:19:34 26 42 1441
51 38 Jalakas Siim Amserv Team 2:21:28 1:18:37 8 34 1440
52 90 Lond Rain CC Rota Mobilis 2:22:09 1:20:11 27 46 1439
53 73 Laanemaa Kristjan 2:22:20 1:20:10 28 45 1438
54 62 Erikson Toomas Fixus Sport 2:22:31 1:21:31 29 57 1437
55 175 Kask Jaanus 2:22:46 1:21:44 30 60 1436
56 93 Randma Kristjan Rattaring 2:23:22 1:21:34 31 59 1435
57 54 Krusemann Magnus A&T Sport Team I 2:24:00 1:22:34 32 64 1434
58 125 Lipp Sulev Specialized Concept Store 2:24:12 1:21:48 33 61 1433
59 69 Kivil Peep Investment Agency-Jõhvi 2:24:13 1:23:16 34 68 1432
60 29 Neemela Tarmo EXTREME SPORT 2:24:14 1:24:42 11 86 1431
61 86 Sigus Marko 2:24:15 1:22:41 35 66 1430
62 58 Gristsenko Andrei Hawaii Express 2:24:27 1:23:25 12 70 1429
63 81 Pajur Rivo Nissan ProShop Team 2:24:30 1:23:23 36 69 1428
64 78 Grossmann Genry Amserv Team 2:24:33 1:23:27 37 71 1427
65 97 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:24:40 1:24:21 38 82 1426
66 92 Tamm Margo RPM Rattatiim 2:24:44 1:21:28 7 55 1425
67 91 Leigri Mehis Hawaii Express 2:24:51 1:23:39 39 73 1424
68 102 Hussar Aimar A&T Sport Team I 2:24:54 1:23:50 40 75 1423
69 130 Pilv Ivar Ambla Spordiklubi 2:24:56 1:23:37 13 72 1422
70 150 Raadom Erik A&T Sport Team II 2:25:00 1:22:35 41 65 1421
71 46 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB I 2:25:11 1:21:30 42 56 1420
72 67 Kaldvee Martten Nissan ProShop Team 2:25:16 1:21:27 43 54 1419
73 59 Väinsalu Kert A&T Sport Team I 2:25:24 1:22:32 44 63 1418
74 75 Kollo Madis Nissan ProShop Team 2:26:02 1:23:42 45 74 1417
75 146 Paas Markus Viljandi Rattaklubi I 2:26:38 1:22:18 9 62 1416
76 1058 Laas Martin JK Tamme 2:26:44 1:22:59 8 67 1415
77 126 Kannimäe Taavi Haanja RK Välla 2:27:06 1:25:03 10 91 1414
78 103 Kampus Kaido EXTREME SPORT 2:27:22 1:24:05 14 78 1413
79 95 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB I 2:27:33 1:25:26 15 96 1412
80 116 Lubi Ain Tartu SK Velo 2:27:40 1:24:57 46 89 1411
81 165 Rünk Ain 2:27:44 1:25:12 16 92 1410
82 156 Kaasik-Aaslav Henri EXTREME SPORT 2:27:49 1:24:31 17 83 1409
83 101 Veri Aivar Citroen Team I 2:27:52 1:25:27 18 97 1408
84 137 Israel Olavi Harrastajate Spordiklubi 2:28:09 1:25:20 19 94 1407
85 142 Alesmaa Martti CFC 2:28:13 1:26:04 11 103 1406
86 154 Matvejev Madis Vargamäe 2:28:20 1:26:06 47 105 1405
87 34 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:28:31 1:24:35 12 84 1404
88 98 Sirvel Margus Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:28:52 1:23:59 48 77 1403
89 191 Biezais Martins EthicSport 2:29:04 1:23:58 20 76 1402
90 106 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere 2:29:11 1:24:43 2 87 1401
91 123 Sinisalu Ever 2:29:21 1:24:16 49 79 1400
92 186 Leer Janek Citroen Team I 2:29:39 1:25:55 50 100 1399
93 124 Peterkopf Indrek Kõrgem Sõjakool 2:29:40 1:24:56 21 88 1398
94 155 Rebane Renno RPM Rattatiim 2:29:42 1:26:01 51 102 1397
95 139 Toome Roland Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:30:02 1:25:39 22 98 1396
96 144 Eelma Tõnu 2:30:11 1:25:44 23 99 1395
97 147 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB I 2:30:14 1:24:58 52 90 1394
98 35 Arumägi Anti 2:30:22 1:26:00 13 101 1393
99 104 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 2:30:40 1:24:21 53 81 1392
100 134 Sildvee Rainer 2:30:50 1:26:40 54 108 1391
101 114 Hussar Kaidar A&T Sport Team I 2:30:55 1:26:05 24 104 1390
102 120 Kallari Taimar Astro Baltics 2:31:00 1:27:30 25 116 1389
103 225 Külanurm Karli 2:31:01 1:27:07 55 113 1388
104 208 Maarits Andres Coffee In 2:31:18 1:27:39 56 119 1387
105 119 Riismaa Timo Spordipartner 2:31:31 1:28:39 57 136 1386
106 113 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:31:32 1:24:37 26 85 1385
107 153 Kaldma Kevin Amserv Team 2:31:46 1:26:33 9 107 1384
108 136 Pill Rein A&T Sport Team II 2:31:49 - 27 - 1383
109 140 Sügis Harri Spordipartner 2:31:59 1:27:17 28 115 1382
110 111 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:32:12 1:26:59 29 111 1381
111 188 Põld Ivo COSMOS FUN 2:32:18 1:27:57 30 127 1380
112 178 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 2:32:21 1:27:54 58 124 1379
113 179 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:32:22 1:27:50 59 121 1378
114 138 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL 2:32:24 1:27:39 60 118 1377
115 158 Luks Sven Sportland/MyFitness 1 2:32:38 1:28:13 31 130 1376
116 1035 Brokans Raimonds NN Sporta Klubs 2:32:41 1:27:43 61 120 1375
117 110 Reiljan Kuldar velo clubbers 2:32:46 1:25:20 32 93 1374
118 172 Kand Peeter velo clubbers 2:32:50 1:27:57 33 125 1373
119 132 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 2:32:55 1:27:52 62 123 1372
120 115 Meier Maaris Sparta ProShop naiskond 2:33:00 1:26:11 1 106 1371
121 182 Plees Andrus Amserv Team 2:33:01 1:28:08 34 129 1370
122 230 Haava Henno 2:33:13 1:28:35 63 134 1369
123 1070 Oolo Kristjan Peloton 2:33:17 1:27:50 64 122 1368
124 205 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:33:20 1:26:48 35 110 1367
125 105 Lipp Aivar A&T Sport Team I 2:33:22 1:27:16 65 114 1366
126 131 Hansov Hanno Amserv 2:33:34 1:27:32 66 117 1365
127 355 Nassar Martin Viljandi Põhjakotkas 2:34:30 1:27:57 10 126 1364
128 245 Viitmaa Alar OK Lehola 2:34:38 1:28:05 36 128 1363
129 129 Saarna Rivo Nissan ProShop Team II 2:34:43 1:30:03 67 145 1362
130 143 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:34:43 1:26:42 68 109 1361
131 166 Koppel Kristjan Nissan ProShop Team II 2:34:45 1:30:31 69 155 1360
132 1072 Laosma Raimo Fixus Sport 2:34:48 1:28:18 37 132 1359
133 1050 Puhm Steven JK Tamme 2:35:02 1:28:21 70 133 1358
134 85 Puhm Reijo JK Tamme 2:35:02 1:28:15 14 131 1357
135 198 Must Tauri Türi Rattatiim 2:35:09 1:28:56 71 138 1356
136 204 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 2:35:12 1:28:45 72 137 1355
137 151 Tooming Taaniel SK Velo 2:35:17 1:28:38 15 135 1354
138 226 Rääbis Mati Amserv Team 2:35:19 1:30:02 3 144 1353
139 196 Maidla Janek velo clubbers 2:35:22 1:29:12 73 141 1352
140 252 Miller Mait Cosmos 2:35:38 1:30:08 74 148 1350
141 212 Reinpõld Risto 2:35:38 1:30:10 75 150 1351
142 194 Soo Hannes X-SPORT 2:35:43 1:30:07 76 146 1349
143 181 Einroos Raino CC Rota Mobilis 2:35:52 1:29:40 38 143 1348
144 122 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:37:22 1:30:47 77 158 1347
145 108 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:37:35 1:28:58 39 139 1346
146 160 Vilums Guntis Smiltene 2:37:37 1:31:28 4 168 1345
147 256 Sibul Jaanus 2:38:17 1:31:12 78 163 1344
148 216 Meier Heiki Onninen 2:38:18 1:31:31 79 170 1343
149 293 Link Erki 2:38:37 1:31:15 80 164 1342
150 183 Iljenko Andrejs Smiltene 2:38:37 1:30:59 40 162 1341
151 342 Kaldre Raul Porter Racing 2:38:44 1:31:25 81 167 1340
152 241 Ispert Egert Costa Bicicleta 2:38:52 1:31:29 82 169 1339
153 301 Valdner Marek Citroen Team I 2:38:56 1:31:40 83 178 1338
154 233 Salumäe Guido X-SPORT 2:39:04 1:30:07 84 147 1337
155 254 Müür Ringo Scoutspataljon Team 2:39:08 1:32:19 85 187 1336
156 202 Koppelmaa Raul Hawaii Express 2:39:08 1:31:46 86 182 1335
157 1025 Reedi Peip 2:39:16 1:30:23 41 153 1334
158 311 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:39:27 1:32:43 87 191 1333
159 141 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2:39:43 1:30:34 11 156 1332
160 203 Kerner Argo velo clubbers 2:39:47 1:30:49 42 160 1331
161 185 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:39:51 1:31:33 5 172 1330
162 271 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2 2:39:51 1:31:43 88 180 1329
163 251 Palm Aare lebo racing 2:39:52 1:32:36 89 189 1328
164 316 Paas Ojari Combidek Team 2:39:53 1:33:44 90 210 1327
165 347 Tiit Aarne 2:39:57 1:34:23 91 218 1326
166 257 Jaaska Sven Citroen Team I 2:40:00 1:32:11 92 186 1325
167 438 Pogodin Dmitri Äkke 2:40:05 1:33:41 93 209 1324
168 195 Määrits Toomas 2:40:07 1:31:37 43 174 1323
169 192 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 2:40:09 1:31:37 94 176 1322
170 246 Joorits Andero lebo racing 2:40:16 1:32:41 95 190 1321
171 281 Artel Veiko 2:40:18 1:32:04 44 184 1320
172 180 Einblau Mihkel Filter Team 2:40:29 1:30:47 96 159 1319
173 336 Kirsipuu Tiit 2:40:30 1:33:49 97 212 1318
174 1090 Koort Kristel Investment Agency 2:40:31 1:31:34 1 173 1317
175 1081 Olle Kert 2:40:34 1:33:27 98 203 1316
176 412 Kelk Kristjan CFC 2:40:46 1:33:35 12 207 1315
177 184 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 2:40:54 1:32:07 16 185 1314
178 357 Nõmm Margus 2:40:59 1:31:33 45 171 1313
179 177 Lepp Emeri Mehed Marsilt 2:41:04 1:31:44 99 181 1312
180 209 Dedov Peeter A&T Sport Team II 2:41:07 1:32:49 100 192 1311
181 77 Apivala Juss Fixus Sport 2:41:08 1:31:18 102 165 1309
182 321 Lõhmus Taivo 2:41:08 1:33:08 101 193 1310
183 174 Trigub Silver Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:41:12 1:30:28 17 154 1308
184 222 Laaniste Mart 2:41:16 1:30:15 103 151 1307
185 332 Rätsep Ain Amserv 2:41:17 1:33:31 104 205 1306
186 214 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:41:26 1:33:26 46 202 1305
187 1069 Jürine Olle Team Mahe 2:41:26 1:47:38 105 455 1304
188 234 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Cycling Team 2:41:27 1:31:37 106 175 1303
189 330 Osijärv Martin 2:41:33 1:33:16 107 197 1302
190 262 Steinburg Greete RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:41:34 1:30:16 2 152 1301
191 173 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:41:36 1:31:22 108 166 1300
192 253 Pärnamets Aivar Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:41:51 1:30:51 47 161 1299
193 197 Konga Andrus START! 2:41:52 1:34:38 109 222 1298
194 211 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 2:41:55 1:29:15 18 142 1297
195 275 Riismaa Hanno Spordipartner 2:42:05 1:34:12 110 217 1296
196 206 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:42:06 1:30:39 48 157 1295
197 240 Kivi Teemar Rõuge Racing Team I 2:42:16 1:33:09 49 194 1294
198 291 Laansalu Priit Jõelähtme SINGEL 2:42:18 1:34:35 50 221 1293
199 167 Aamisepp Arno Nõmme SK 2:42:23 1:29:08 19 140 1292
200 297 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 2:42:28 1:33:11 111 196 1291
201 340 Ojasaar Kalmer 2:42:36 1:35:12 112 232 1290
202 295 Järveoja Toomas TÜASK 2:42:40 1:34:41 6 224 1289
203 266 Mets Toomas 2:42:42 1:33:46 51 211 1288
204 323 Rist Liisi RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:42:43 1:34:28 3 219 1287
205 269 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 2:42:45 1:35:26 52 236 1286
206 99 Ositis Dzintars Ethic Sport 2:42:47 1:39:04 53 297 1285
207 278 Tuuna Toomas Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:43:01 1:33:29 7 204 1284
208 326 Kivirüüt Margus 2:43:02 1:34:55 113 227 1283
209 1077 Soome Raul Haanja Rattaklubi 2:43:03 1:35:35 114 241 1282
210 433 Sirokov Juri 2:43:04 1:36:51 115 266 1281
211 458 Lillo Martin Mehed Marsilt 2:43:22 1:33:59 116 213 1280
212 267 Järveoja Jaanus TÜ ASK 2:43:25 1:35:31 54 238 1279
213 277 Puhke Raivo Eesti Raudtee 2:43:48 1:34:54 55 226 1278
214 550 Rae Arbo palmtek.ee 2:43:52 1:35:32 56 239 1277
215 260 Kuhlap Kaupo COSMOS FUN 2:43:53 1:34:59 57 229 1276
216 248 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:43:55 1:34:54 58 225 1275
217 320 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL 2:43:59 1:35:03 117 231 1274
218 306 Eamets Joonas Gustaf Kopparberg 2 2:44:00 1:33:21 20 199 1273
219 371 Härm Teet lebo racing 2:44:03 1:34:03 118 215 1272
220 176 Elberg Ainar Investment Agency-Jõhvi 2:44:06 1:25:20 13 95 1271
221 313 Sildaru Kalev lebo racing 2:44:09 1:35:49 8 243 1270
222 318 Himma Markus Extreme Sport 2:44:11 1:31:38 14 177 1269
223 79 Eilo Sander Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:44:26 1:39:40 21 302 1268
224 305 Möldre Kert WESTLINE TEAM II 2:44:31 1:35:24 59 234 1267
225 112 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:45:00 1:42:22 119 354 1266
226 310 Lipintsov Aleksei Wattbike 2:45:01 1:36:20 120 252 1265
227 365 Hürden Taivo 2:45:05 1:36:26 121 256 1264
228 288 Kiuru Väino velo clubbers 2:45:07 1:36:41 122 259 1263
229 270 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:45:08 1:36:21 123 253 1262
230 213 Kristal Tõnis Kose AMK ct 2:45:12 1:35:34 60 240 1261
231 220 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:45:13 1:31:50 61 183 1260
232 361 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:45:13 1:35:58 62 249 1259
233 373 Priks Henry 2:45:13 1:36:24 124 255 1258
234 236 Rahi Tõnu 2:45:14 1:35:53 63 246 1257
235 356 Kompus Meelis Mariine Auto 2:45:15 1:35:56 125 247 1256
236 319 Kiivit Lauri Promens 2:45:19 1:35:58 126 250 1255
237 193 Piire Aare 2:45:46 1:35:50 64 244 1254
238 354 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 2:45:47 1:33:22 127 200 1253
239 294 Toomsalu Ilmar ARCTIC SPORT CLUB II 2:45:47 1:35:43 65 242 1252
240 372 Kriis Viljar 2:45:52 1:35:28 128 237 1251
241 351 Nääme Alar Valga Rattaklubi 2:45:54 1:36:42 129 261 1250
242 392 Tiismaa Toomas 2:45:58 1:37:03 66 267 1249
243 364 Pungar Rainer 2:46:03 1:36:49 130 265 1248
244 287 Kull Agur 2:46:17 1:37:42 131 276 1247
245 403 Reissaar Alari 2:46:39 1:35:57 67 248 1246
246 303 Sootla Indrek Elioni Spordiklubi 2:46:40 1:36:34 68 258 1245
247 344 Kool Inge Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:46:42 1:37:48 2 277 1244
248 296 Hendrikson Tõnu Elioni Spordiklubi 2:47:04 1:30:09 132 149 1243
249 338 Talur Tõnu PlanetSport Tartu 2:47:04 1:37:32 133 274 1242
250 280 Kask Indrek 2:47:16 1:35:52 134 245 1241
251 231 Videvik Priit 2:47:19 1:31:42 135 179 1240
252 263 Laaniste Andres Koeru SK 2:47:23 1:34:33 136 220 1239
253 243 Shumanov Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:47:26 1:37:59 9 279 1238
254 283 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 2:47:29 1:36:43 137 262 1237
255 496 Aavel Rivo 2:47:35 1:37:21 138 272 1236
256 228 Egorov Urmas Onninen 2:47:50 1:34:01 69 214 1235
257 286 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 2:47:53 1:36:22 70 254 1234
258 345 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:47:54 1:37:50 139 278 1233
259 300 Soojärv Andres Mehed Marsilt 2:48:01 1:36:44 140 263 1232
260 343 Maripuu Janek 2:48:01 1:37:04 141 268 1231
261 268 Pajus Rene Võidu MEK 2:48:11 1:37:09 142 269 1230
262 327 Teppo Andres A&T Sport Team II 2:48:21 1:35:02 143 230 1229
263 308 Leben Riho Spordipartner II 2:48:25 1:35:25 144 235 1228
264 444 Orav Ingmar Eesti Posti Spordiklubi 2:48:33 1:34:41 145 223 1227
265 1079 Lembloh Kuido Niner 2:48:36 1:33:23 71 201 1226
266 419 Puusepp Mattias Scoutspataljon Team 2:48:37 1:36:28 146 257 1225
267 302 Reinik Vello PÜHA LOOMAAED 2:48:38 1:38:27 72 290 1224
268 406 Vähi Nikolai WESTLINE TEAM II 2:48:56 1:38:23 73 289 1223
269 426 Ots Silver WESTLINE TEAM I 2:48:56 1:38:20 147 288 1222
270 55 Sala Raivo Investment Agency-Jõhvi 2:48:57 1:24:18 74 80 1221
271 189 Sala Arvo Onninen 2:48:59 1:33:36 75 208 1220
272 290 Lippur Bruno 2:49:01 1:33:33 148 206 1219
273 400 Eiger Rein Noortekoondis 2:49:05 1:33:10 149 195 1218
274 335 Prants Aivar Eesti Raudtee 2:49:17 1:38:41 150 293 1217
275 264 Danilas Meelis 2:49:50 1:37:15 76 270 1216
276 359 Albri Kalev X-SPORT 2:49:56 1:38:54 151 295 1215
277 559 Hints Eric Costa Bicicleta 2:49:58 1:39:55 152 304 1214
278 598 Leemet Rainer velo clubbers 2:49:58 1:38:16 153 287 1213
279 164 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:49:59 1:42:29 154 359 1212
280 261 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:50:01 1:38:06 3 283 1211
281 407 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:50:04 1:37:18 155 271 1210
282 405 Lubi Tiit PlanetSport Tartu 2:50:04 1:38:03 156 282 1209
283 409 Kabonen Tiit 2:50:05 1:38:00 10 281 1208
284 312 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 2:50:14 1:35:20 22 233 1207
285 382 Rõngas Riho 2:50:32 1:38:12 77 286 1206
286 424 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:50:34 1:37:59 11 280 1205
287 284 Aasoja Arbo G4S spordiklubi 2:50:59 1:37:37 78 275 1204
288 378 Elbrecht Erki Võidu MEK 2:51:01 - 157 - 1203
289 488 Võsu Bruno Tartu SHK 2:51:10 1:40:51 158 319 1202
290 276 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 2:51:18 1:39:53 159 303 1201
291 350 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:51:20 1:40:46 79 316 1200
292 547 Kade Indrek 2:51:21 1:40:03 160 305 1199
293 221 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:51:38 1:34:58 161 228 1198
294 540 Ristna Mikk Costa Bicicleta 2:51:39 1:40:33 162 310 1197
295 423 Uutar Aivar 2:51:41 1:41:05 163 323 1196
296 244 Berg Allan lebo racing 2:51:41 1:41:49 164 334 1195
297 390 Park Raido 2:51:47 1:38:28 165 292 1194
298 398 Luhaorg Siim Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:51:49 1:39:13 15 298 1193
299 440 Orav Erki Sportland/MyFitness 5 2:51:57 1:36:41 166 260 1192
300 384 Rist Daisi Gustaf Kopparberg naiskond 2:51:57 1:41:51 4 339 1191
301 391 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 2:52:01 1:38:49 80 294 1190
302 542 Eerik Tarmo 2:52:07 1:40:34 167 311 1189
303 265 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KOMO II 2:52:32 1:40:25 168 309 1188
304 387 Saar Tarmo Vennad-Dahl II 2:52:37 1:40:55 169 321 1187
305 485 Puik Viljar Hansab MTB Team 2:52:39 1:41:49 170 333 1186
306 273 Remiküll Ragnar 2:52:53 1:40:40 81 313 1185
307 395 Ilves Ago Jõelähtme SINGEL 2:52:55 1:41:14 82 325 1184
308 333 Rannala Ivar 2:52:59 1:38:08 171 285 1183
309 369 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:52:59 1:41:53 12 340 1182
310 432 Kerner Aldor Kose AMK ct 2:53:02 1:41:26 172 329 1181
311 530 Tiits Janar Sportland/MyFitness 4 2:53:07 1:40:18 173 308 1180
312 541 Käär Tanel 2:53:09 1:40:11 174 306 1179
313 620 Pops Vahur Teeme Varuosad Team 2:53:15 1:41:58 83 343 1178
314 242 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KOMO II 2:53:17 1:39:01 175 296 1177
315 466 Zaletajev Toomas 2:53:21 1:40:36 176 312 1176
316 169 Vodi Peeter Haanja RK Välla 2:53:24 1:27:06 16 112 1175
317 486 Vasar Kaidu WESTLINE TEAM II 2:53:38 1:42:17 177 348 1174
318 250 Lood Illar Saint-Gobain Glass Estonia 2:53:41 1:36:44 178 264 1173
319 393 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 2:53:50 1:41:06 179 324 1172
320 417 Kulp Alar 2:53:52 1:41:32 180 330 1171
321 408 Haritonov Vadim Zenonis 2:53:53 1:40:42 181 315 1170
322 331 Sisask Andreas Logica 2:53:57 1:40:41 182 314 1169
323 453 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 2:53:57 1:40:52 183 320 1168
324 447 Narits Tauri PÜHA LOOMAAED 2:54:12 1:41:58 184 342 1167
325 472 Premet Kalle Brentel OÜ 2:54:18 1:42:00 84 344 1166
326 680 Trepp Janek 2:54:26 1:40:50 185 318 1165
327 259 Press Toomas Rõuge Racing Team II 2:54:27 1:32:28 186 188 1164
328 322 Jool Urmas Onninen 2:54:29 1:41:01 85 322 1163
329 239 Lainevee Ivika RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:54:35 1:41:47 5 332 1162
330 299 Orgla Maario Skoda 2:54:40 1:38:06 187 284 1161
331 545 Paide Ragnar 2:54:52 1:42:27 188 357 1160
332 500 Lensment Tõnu 2:54:53 1:41:23 189 327 1159
333 522 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 2:55:16 1:41:50 190 338 1158
334 503 Terve Raivo Sidepataljon 2:55:18 1:43:18 86 373 1157
335 367 Kruus Kaupo Surfhouse 2:55:33 1:42:45 191 366 1156
336 1087 Pikkpõld Lauri 2:55:37 1:42:28 192 358 1155
337 456 Peäske Janis 2:55:40 1:41:25 193 328 1154
338 1037 Laanoja Risto 2:55:50 1:44:18 194 400 1153
339 430 Kütt Sander Hawaii Express Rakvere 2:55:51 1:41:50 17 337 1152
340 434 Jõekäär Märt 2:56:04 1:42:15 87 347 1151
341 346 Salus Ardi Vennad-Dahl I 2:56:12 1:45:26 195 416 1150
342 431 Bauer Heigo Vennad-Dahl I 2:56:13 1:44:01 88 393 1149
343 349 Ostnik Mario Valga Rattaklubi 2:56:16 1:42:18 196 350 1148
344 329 Veidemann Marko CFC 2:56:20 1:42:49 23 368 1147
345 457 Küttis Sven jussikese 7 sõpra 2:56:22 1:43:05 89 371 1146
346 536 Maidre Margus 2:56:38 1:43:30 197 378 1145
347 524 Viikmäe Kaupo 2:56:39 1:41:57 90 341 1144
348 468 Hunt Aivar 2:56:47 1:42:27 91 355 1143
349 569 Maks Meelis 2:56:48 1:43:42 92 383 1142
350 1055 Praks Teet 2:56:49 1:43:25 24 375 1141
351 422 Thomberg Tarvi MK Juhan 2:56:59 1:41:49 198 335 1140
352 379 Kooskora Priidu 2:57:05 1:43:27 199 376 1139
353 489 Hommik Tõnis 2:57:11 1:42:36 18 364 1138
354 640 Toom Tarmo 2:57:14 1:43:44 200 384 1137
355 600 Saksing Siim Chapter 11 2:57:22 1:42:21 201 352 1136
356 499 Abel Marko 2:57:23 1:42:30 25 360 1135
357 282 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:57:27 1:37:30 13 273 1134
358 420 Maran Marvin Rõuge Racing Team II 2:57:36 1:40:14 19 307 1133
359 501 Liblikmann Mait 2:57:37 1:44:03 202 394 1132
360 292 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2 2:57:48 1:33:21 203 198 1131
361 232 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 2:57:49 1:42:02 204 346 1130
362 454 Paist Raimond 2:57:53 1:41:43 93 331 1129
363 474 Rammi Antti 2:57:56 1:42:32 205 362 1128
364 463 Ebber Andrus 2:57:57 1:42:27 94 356 1127
365 452 Kütt Vello Hawaii Express Rakvere 2:57:59 1:41:49 95 336 1126
366 529 Kütt Arti 2:58:00 1:43:35 26 380 1125
367 368 Pikkor Roomet A&T Sport Team II 2:58:00 1:43:00 206 370 1124
368 596 Metsaots Jaanus 2:58:01 1:43:34 96 379 1123
369 428 Rimmel Margo 2:58:02 1:42:31 207 361 1122
370 525 Tasane Peeter 2:58:02 1:44:50 97 406 1121
371 537 Sarapuu Jaanus-Arno Skoda 2:58:03 1:43:10 208 372 1120
372 385 Lutoskin Siim SK KALJU RATTATIIM 2:58:05 1:42:01 209 345 1119
373 446 Toome Rita RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:58:11 1:43:49 4 385 1118
374 557 Kesvatera Andres 2:58:24 1:45:53 210 425 1117
375 429 Tehvand Jaanos 2:58:31 1:44:03 211 395 1116
376 571 Vink Ahto 2:58:40 1:42:39 98 365 1115
377 563 Parts Margus 2:58:42 1:44:05 212 396 1114
378 588 Haav Viljar straf 2:58:48 1:47:45 213 458 1113
379 413 Danilov Andrus Kose AMK ct 2:58:50 1:44:47 214 405 1112
380 418 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:58:52 1:42:22 99 353 1111
381 552 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 2:59:04 1:42:47 215 367 1110
382 586 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 2:59:08 1:45:21 100 414 1109
383 678 Nikolajev Raimo essenta.ee 2:59:09 1:43:56 216 390 1108
384 481 Pärn Hannes 2:59:12 1:42:19 101 351 1107
385 477 Kütt Meelis VBH-Roto Team 2:59:14 1:45:12 102 412 1106
386 459 Toom Markus PlanetSport Tartu 2:59:21 1:45:06 217 411 1105
387 117 Arak Anti A&T Sport Team II 2:59:26 1:51:46 218 546 1104
388 483 Vassus Raul 2:59:35 1:45:15 219 413 1103
389 730 Säälik Tõnis 2:59:42 1:47:00 220 450 1102
390 531 Kaur Margus 2:59:51 1:43:50 103 387 1101
391 487 Kivimäe Raul Kulgur Team 2:59:54 1:40:49 221 317 1100
392 649 Ööman Marko 2:59:57 1:43:52 222 388 1099
393 511 Lehtme Janno 3:00:04 1:44:32 223 402 1098
394 753 Martson Andres 3:00:06 1:45:46 104 421 1097
395 402 Murmann Rain Mehed Marsilt 3:00:07 1:44:07 224 397 1096
396 386 Saarep Peeter 3:00:08 1:44:01 14 392 1095
397 442 Jürlau Noel Jussikese 7 Sõpra 3:00:08 1:45:49 225 423 1094
398 668 Saar Marek 3:00:13 1:46:20 226 439 1093
399 304 Tilk Rait Raplamaa Rattaklubi KOMO 3:00:15 1:39:14 27 299 1092
400 587 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 3:00:20 1:45:41 227 420 1091
401 592 Kuri Sepo Oilmarket OÜ 3:00:21 1:43:52 228 389 1090
402 651 Brück Urmas Amserv 3:00:22 1:46:14 105 436 1089
403 505 Suur Meelis 3:00:25 1:46:02 229 429 1088
404 523 Riismaa Joel Spordipartner 3:00:32 1:43:29 230 377 1087
405 1085 Liivak Urmas 3:00:37 1:45:59 231 428 1086
406 584 Palu Indrek Vennad-Dahl I 3:00:42 1:43:50 232 386 1085
407 504 Päll Taavi 3:00:44 1:46:21 233 440 1084
408 648 Mägi Arved 3:00:49 1:44:54 15 408 1083
409 469 Ots Andro SJK VIIKING 3:00:50 1:42:53 106 369 1082
410 436 Jürmann Kevo Haanja Rattaklubi 3:00:56 1:45:25 234 415 1081
411 515 Hõrak Tarmo 3:01:03 1:45:37 235 418 1080
412 353 Koho Jaanus PlanetSport Tartu 3:01:31 1:45:56 236 427 1079
413 686 Kivilo Henrik 3:01:32 1:46:53 237 447 1078
414 611 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 3:01:43 1:47:28 238 454 1077
415 622 Voll Ardo Baltic Pack EST 3:01:46 1:44:53 239 407 1076
416 450 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 3:01:59 1:46:13 240 435 1075
417 502 Harjaks Tõnis 3:02:02 1:45:47 241 422 1074
418 494 Puhu Sille Viljandi Rattaklubi I 3:02:03 1:48:27 5 471 1073
419 626 Lipvars Jaanus 3:02:10 1:46:43 242 445 1072
420 539 Suokas Heikki Põhja Puu 3:02:16 1:46:03 243 430 1071
421 590 Vain Hindrek 3:02:32 1:43:41 244 382 1070
422 709 Pirn Jukko 3:02:34 1:46:59 107 449 1069
423 341 Meltsov Martin 3:02:40 1:42:18 245 349 1068
424 376 Rozenbergs Gunars Aluksne RK Velo 3:02:41 1:35:59 16 251 1067
425 388 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 3:02:42 1:48:29 17 472 1066
426 608 Illingworth Adam 3:02:44 1:42:34 246 363 1065
427 669 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 3:02:45 1:44:00 247 391 1064
428 396 Pletiens Ilgvars Smiltene 3:02:51 1:44:24 18 401 1063
429 1082 Raid Tõnis 3:02:52 1:48:11 248 466 1062
430 737 Voormansik Tanel 3:02:55 1:46:10 28 432 1061
431 631 Kond Kuido 3:02:56 1:46:17 108 437 1060
432 508 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 3:02:57 1:44:43 249 404 1059
433 427 Katin Vladimir SK VELO 3:03:01 1:47:39 19 456 1058
434 464 Lõiv Leho 3:03:02 1:44:38 109 403 1057
435 675 Saareoks Janek Rimi Cycling Team 3:03:08 1:45:54 250 426 1056
436 171 Vidder Kristjan Hawaii Express Rakvere 3:03:15 1:39:37 29 301 1055
437 348 Helm Jaak Barrus 3:03:18 1:45:39 251 419 1054
438 554 Kumel Tarvo Baltic Pack EST 3:03:21 1:46:23 110 441 1053
439 757 Bazõlev Anton IRL 3:03:35 1:49:47 252 498 1052
440 473 Sammel Koit COSMOS FUN 3:03:50 1:46:58 111 448 1051
441 1073 Pank Ergo 3:03:57 1:45:27 253 417 1050
442 551 Tiisvend Jaanus Eesti Energia SK 3:04:08 1:46:29 254 442 1049
443 562 Lomp Priit WESTLINE TEAM II 3:04:32 1:48:02 255 464 1048
444 568 Teras Marko 3:04:35 1:48:21 256 469 1047
445 599 Volk Andrus MAN Sport Team 3:04:44 1:50:48 112 516 1046
446 513 Viltsin Andris Spordiklubi IKS 3:04:46 1:45:51 257 424 1045
447 712 Veski Karel 3:04:47 1:48:02 258 463 1044
448 645 Põder Ivar MAN Sport Team 3:04:48 1:47:15 113 453 1043
449 589 Aalik Marko Mikitamäe Aironmäänklubi 3:04:48 1:47:50 259 460 1042
450 567 Tammemägi Jaak 3:04:49 1:47:48 114 459 1041
451 556 Puhke Rauno Ambla Spordiklubi 3:04:50 1:47:41 30 457 1040
452 585 Kalmus Rando Harrastajate Spordiklubi 3:04:51 1:48:52 260 478 1039
453 597 Abel Andrus 3:04:55 1:49:20 115 492 1038
454 506 Põder Raivo Harrastajate Spordiklubi 3:05:31 1:49:07 261 486 1037
455 615 Perm Ivar 3:05:45 1:48:50 116 477 1036
456 558 Kukk Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant 3:05:47 1:46:40 117 444 1035
457 601 Lillesaar Tanel 3:05:50 1:48:27 262 470 1034
458 451 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 3:06:04 1:44:08 263 398 1033
459 546 Hütt Petri PlanetSport Tallinn 3:06:24 1:46:10 264 433 1032
460 507 Reiner Jaan 3:06:28 1:55:07 118 601 1031
461 484 Voor Marek 3:06:41 1:49:46 265 497 1030
462 517 Marist Jüri Skoda 3:06:43 1:49:59 266 502 1029
463 716 Mooste Tarmo 3:06:44 1:47:05 267 452 1028
464 574 Kesper Raino 3:06:48 1:49:39 268 494 1027
465 535 Kangilaski Taivo Eesti Energia SK 3:06:51 1:50:36 119 510 1026
466 1031 Soone Marko CFC 3:06:51 1:51:06 269 529 1025
467 462 Vaher Andres 3:06:55 1:49:48 270 499 1024
468 874 Michelson Erki eest ära 3:06:55 1:47:53 271 461 1023
469 575 Korb Indrek 3:06:56 1:49:02 272 482 1022
470 1041 Pirimägi Peeter Võru Harrastajad 3:07:03 1:49:41 273 495 1021
471 528 Laine Mihkel 3:07:05 1:39:32 31 300 1020
472 448 Varik Leho 3:07:06 1:44:59 120 410 1019
473 672 Haaviste Raido 3:07:08 1:50:56 274 524 1018
474 630 Kerm Margus Linnumetsa spordiklubi 3:07:13 1:49:14 275 489 1017
475 761 Õun Toomas WESTLINE TEAM 3:07:18 1:50:15 121 504 1016
476 471 Truus Alan 3:07:21 1:48:41 276 476 1015
477 207 Tenslind Margus Jõelähtme SINGEL 3:07:25 1:51:52 277 547 1014
478 555 Lepp Rivo Elioni Spordiklubi 3:07:27 1:48:13 278 467 1013
479 363 Rool Margus Spordipartner II 3:07:29 1:49:05 279 484 1012
480 375 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 3:07:31 1:53:55 280 584 1011
481 1089 Sadam Alar 3:07:35 1:49:50 281 500 1010
482 544 Kiristaja Kalle WESTLINE TEAM II 3:07:35 1:50:47 122 515 1009
483 667 Viks Harri Eesti Energia SK 3:07:36 1:50:24 123 506 1008
484 591 Voitka Urmas Barrus 3:07:37 1:50:54 124 522 1007
485 688 Männi Rein Võidu MEK 3:07:38 1:44:12 282 399 1006
486 573 Aria Sven 3:07:55 1:50:29 125 509 1005
487 609 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:07:58 1:50:54 126 523 1004
488 1040 Teepere Egon 3:08:07 1:51:05 283 527 1003
489 616 Klaos Indrek Costa Bicicleta 3:08:14 1:48:37 284 474 1002
490 514 Järve Marek Spordipartner II 3:08:22 1:46:46 127 446 1001
491 410 Eensoo Ardi JK.Paralepa 3:08:24 1:48:05 285 465 1000
492 658 Petjärv Ivo Scoutspataljon Team 3:08:26 1:49:15 286 490 999
493 549 Ostrak Ardi 3:08:30 1:47:02 287 451 998
494 579 Lõoke Toomas 3:08:31 1:50:49 288 518 997
495 674 Ränkel Rain Kose AMK ct 3:08:32 1:49:21 289 493 996
496 689 Nikiforov Igor Spordipartner TDG 3:08:33 1:50:49 20 517 995
497 493 Saag Härmo Vennad-Dahl I 3:08:40 1:48:20 290 468 994
498 362 Angerma Meelis Chapter 11 3:08:47 1:41:20 291 326 993
499 580 Irik Rein COSMOS FUN 3:08:54 1:51:06 21 528 992
500 759 Laan Martin 3:08:57 1:52:09 292 552 991
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
memory, , 19.09.2011 21:40
Huvitav, millal oleks võimalik viimase etapi diplomit endale genereerida - mälestuseks vms. Eelmiste etappide diplomid sai lõpuks kõik kätte.
Olen nõus Zeppiga, , 16.09.2011 20:45
Lugedes kõigi erinevate Elioni etappide foorumeid ilmneb tõsiasi, et kui keegi julgeb mingit kriitikat teha, hakkatakse sind virisejaks kutsuma.Kulla inimesed, kriitika on edasiviiv jõud ja tänu nendele kes näitavad näpuga mingile apsakale muutub ka Elioni sari paremaks. Ma olen sõitnud Elioni sarja kaks aastat ja mulle on ainuke asi mis nati imelik tundunud selle aasta Mulgi sõidu laste supi probleem. Pole ju üldiselt hullu. Tegijatel juhtub. Muidu ju igati tore sari. Jaksu ja jõudu sarja korraldajatele.
ETV saade, , 15.09.2011 09:38
http://sport.err.ee/Jalgrattasport/62a7c119-7d10-42ef-97ec-e15e4c2b12be
kus, , 14.09.2011 14:51
Kuhu jäi lubatud sanatoorium... Sanatoorium... Sanatoorium see on puhkus, baar, naised, muusika! Mina olen täiesti terve mees ja tahan seda kõike saada!
to Kokk, , 14.09.2011 13:40
Mulgimaal tahan ma süüa mulgiputru, mulgikapsast ja mulgikorpi !
to eelmine, , 14.09.2011 13:10
eelmine aasta oli muda nii mõnus. keegi ei kirunud, kõigile meeldis. küll toodi 2009 välja too krossirajaäärne kuusejuurikalõigu vajalikkus. seda enam polnud sees ja sellest võitsid kõik.
rattur, , 14.09.2011 10:31
Eelmisest aastast meenub, et käis kõva kirumine, et miks nii halb rada ja osa seltimehi nõudis, et talle uus ratas ostetakse, et rada lõhkus ratta ära.Ilm juhtus selline olema. See aasta, aga õnneks kõik kiidavad, et väga hea rada.Kuigi ka sadas ja oli palju kukkumisi.Rada oli ju praktiliselt 100% sama mis eelmine aasta.Eelmise aasta kriitikast oli nii palju kasu, et korraldajad olid vist valmis rada muutma, kui väga mudaseks oleks läinud.Variant on, et eelmise aasta kirujad see aasta enam ei tulnud...
Zepp, , 14.09.2011 10:10
Konstruktiivest kriitikast ei pea solvuma, vaid õppust võtma! Kui on ikka selge puudus välja toodud, siis on ju edaspidi teada, mida paremaks teha. Lihtne! Aru ma ei saa, mis tigedus siin valitseb. Inimene viitab asjale, mida võiks edaspidi paremini teha ja siis selle eest tambitakse kohe mutta ?!?!? Rohkem sallivust ja ei maksa kohe igat negatiivet kommentaari ka niiväga isiklikult võtta. Järgmine kord asi paremini ja asi ants. Nõus, et supiteema ei ole nüüd just kõige tähtsam osa üritusest, aga see on siiski osa üritusest ja selle valdkonna puudusi ei pea kah vaikiva tsensuuriga maha suruma.
Jaanus, , 14.09.2011 09:56
Teen ettepaneku kõigile Elioni sarja korraldajatele järgmiseks hooajaks ja seda täiesti tõsiselt. Jätke see supijagamine üldse ära oma võistlustelt. Jääks see SUPIMÖLA pärast sõitu ära ja oleks siit foorumist ehk lootust ka mingeid asjalikke kommentaare ja järelkajasid leida.
rattur massi hulgast, , 14.09.2011 09:37
tegelikult võiks Mulgi etapi 2012 teha kahepäevasena, nt 60+60 km; rada muidugi oleks erinev; rahvas saaks tarbida Viljandi linna teenuseid, ööbimiskohad oleks ka nõutud kaup ning ratturid oleks väga rahul. Kui saaks seda EEC väljakujunenud ühepäevast formaati kuidagi kangutada, oleks meie rattasport kohe uuel tasemel. Uuel tasemel selles mõttes, et laiem huvi rattaspordi vastu kohe kasvaks. Ja kus veel kui mitte Viljandist alustada päikest!!!!


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE