estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattamaratonilt saab kutse tantsupeole 09.09.2011 (1)
Tänavuse Elion Estonian Cup rattamaratonide sarja viimasele etapile Viljandis on oodata ligi paar tuhat ratturit, kelle seas on nii pikale kui lühikesele maratonile startijad ning väikesed ...
Mulgi Rattamaraton - 60 km
Mulgi Rattamaraton - 35 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 24 Nov 2017 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Mulgi Rattamaraton (EEC 2011 8.etapp)
Aeg 10.09.2011
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 60 km 12:00
Poolmaraton 35 km 13:20
Lastesõidud 12:10
Korraldaja Viljandi Rattaklubi, Veiko Smidt, +372 510 7516, www.rattaklubi.ee
• PROGRAMM • KOHALE SAABUMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 2001 Vosman Ekke-Kaur Harju AB -KJK 1:12:33 1 1300
2 2010 Kalja Mihkel Nissan ProShop Team II 1:12:33 2 1290
3 2006 Vahtra Vahur TÜ Akadeemiline Spordiklubi 1:12:33 3 1280
4 2002 Arulaan Sten Harju AB -KJK 1:15:04 4 1270
5 2005 Kiskonen Siim Gustaf Kopparberg 2 1:15:04 1 1260
6 2003 Redi Kaarel TÜASK 1:15:29 5 1250
7 2469 Varik Marko WTF 1:16:29 1 1240
8 2017 Telk Carl-Felix Valga Rattaklubi II 1:16:58 6 1230
9 2009 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant 1:17:13 7 1220
10 2013 Kupp Alar Kuusalu Rattaklubi 1:17:23 8 1210
11 2016 Suvi Joosep CFC 1:17:57 9 1202
12 2014 Kõivumägi Georg TÜASK 1:19:28 2 1194
13 2018 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi II 1:19:48 3 1186
14 2027 Mõttus Mari-Liis Haanja RK Haraga 1:19:53 1 1178
15 2457 Juss Janar VIKO 1:20:24 10 1170
16 2024 Rosenthal Reiko JSK Rave 1:20:27 2 1162
17 2097 Paldra Georg Peeter Viljandi Rattaklubi 1:20:29 11 1154
18 2020 Nool Sander Haanja RK 1:20:55 12 1146
19 2059 Kalm Kelly COSMOS SUN 1:20:57 2 1138
20 2132 Tika Toomas KJK 1:20:58 3 1130
21 2031 Ottender Sten-Erik Raplamaa Rattaklubi KOMO 1:20:59 13 1122
22 2023 Lepik Siim TÜASK 1:21:06 4 1114
23 2021 Iljenko Tomass Karlis RRS Riga 1:21:21 5 1106
24 2030 Stalberg Tair Harju AB -KJK 1:21:42 6 1098
25 2032 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi II 1:21:57 14 1090
26 2033 Mõttus Raivo 1:22:01 4 1082
27 2043 Oot Anti EXTREME SPORT 1:22:14 1 1074
28 2037 Prii Paavo 1:22:49 5 1066
29 2038 Tsvetkov Sander Valga Rattaklubi II 1:22:52 15 1058
30 2029 Kiristaja Hendrik WESTLINE TEAM II 1:22:54 16 1050
31 2429 Parm Signe Extreme Sport 1:23:14 1 1044
32 2047 Kaschan Martin Türi Rattatiim 1:23:24 6 1038
33 2450 Lillend Allan IITEE 1:23:31 7 1032
34 2044 Kaarna Raul 1:23:38 8 1026
35 2034 Pelska Sten Valga Rattaklubi II 1:23:41 7 1020
36 2053 Rehi Arne 1:23:55 9 1014
37 2052 Eenraid Peep 1:24:34 10 1008
38 2067 Gutmann Velar Royal Shipping Team 1:24:39 11 1002
39 2028 Sagaja Martin Eesti Raudtee 1:24:44 12 996
40 2060 Strand Aleksander Eesti Raudtee 1:25:05 13 990
41 2061 Ilus Andrus WESTLINE TEAM I 1:25:12 14 984
42 2412 Lukk Kalev Spordipartner 1:25:18 15 978
43 2081 Ester Indrek Gustaf Kopparberg 2 1:25:21 16 972
44 2049 Kin Nikolai Eesti Raudtee 1:25:36 17 966
45 2398 Raidma Rainer 1:25:37 18 960
46 2048 Kaarjärv Maris RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:25:39 1 954
47 2050 Makarevits Martin 1:25:43 19 948
48 2062 Vool Kristjan Promens AS 1:25:44 20 942
49 2435 Valk Hillar Vooremaa Centrum 1:26:00 2 936
50 2068 Nirgi Siim TARVAS 1:26:01 21 930
51 2007 Zaritis Rolands Aluksne RK Velo 1:26:02 17 926
52 2022 Saar Tõnis 1:26:03 18 922
53 2064 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 1:26:15 8 918
54 2074 Vuks Märt 1:26:23 22 914
55 2425 Lääne Meelis Saint-Gobain Glass Estonia 1:26:26 23 910
56 2078 Ehandi Daniel Eesti Raudtee 2 1:26:35 24 906
57 2438 Redi Karin TÜ Naiskond 1:26:42 2 902
58 2058 Part Siim Vargamäe 1:26:47 25 898
59 2076 Kokka Gunnar 1:27:16 26 894
60 2431 Liepins Aivis Tandems 1:27:38 27 890
61 2162 Tiisler Marko 1:27:48 28 886
62 2084 Rikolas Martin 1:27:59 29 882
63 2117 Nikolaevski Evgeni RIA 1:28:12 30 878
64 2112 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 2 1:28:14 2 874
65 2437 Ferschel Aira Investment Agency 1:28:18 3 870
66 2046 Uustal Arno 1:28:22 31 866
67 2040 Pesor Siim Raplamaa Rattaklubi KOMO II 1:28:34 9 862
68 2463 Klaos Aiko Sportland 1:28:41 32 858
69 2093 Sudi Rommi DSV transport 1:28:46 33 854
70 2072 Uudeküll Peep 1:28:54 34 850
71 2051 Janke Maido IITEE 1:28:55 35 846
72 2073 Jõeäär Marten Investment-Agency/Jõhvi SPKL 1:29:11 10 842
73 2090 Takkis Elvis Gustaf Kopparberg 2 1:29:12 36 838
74 2091 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 2 1:29:16 3 834
75 2118 Sirvel Merili RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:29:17 4 830
76 2069 Aavik Karl Alavere Spordiklubi 1:29:22 37 826
77 2096 Sirvel Merike 1:29:27 3 822
78 2188 Martin Janno 1:29:35 38 818
79 2102 Ottender Uwe IITEE 1:29:43 39 814
80 2079 Jõesalu Henri Elioni Spordiklubi 1:29:53 40 810
81 2136 Sabre Sander Haanja rattaklubi 1:30:02 19 808
82 2295 Krebetsk Kert 1:30:03 41 806
83 2092 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naiskond 1:30:23 3 804
84 2120 Kauts Herkki 1:30:24 42 802
85 2039 Nõmm Karel Georg Nõmme Rattaklubi 1:30:32 11 800
86 2085 Kristal Kaspar Kose AMK ct 1:30:36 43 798
87 2080 Lang Mae Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:30:38 5 796
88 2149 Hanson Tarmo Promens AS 1:30:41 44 794
89 2128 Männa Kristiina Gustaf Kopparberg naiskond 1:30:46 4 792
90 2191 Post Perit 1:30:56 4 790
91 2464 Viidik Andres 1:31:00 45 788
92 2057 Anton Ivo 1:31:03 46 786
93 2129 Vuks Priit 1:31:05 47 784
94 2393 Räbus Elmo 1:31:17 48 782
95 2420 Kaasla Kaspar 1:31:21 49 780
96 2150 Varik Peeter PÜHA LOOMAAED 1:31:34 50 778
97 2095 Laurisoo Erkki 1:31:43 51 776
98 2140 Oja Rait 1:31:53 52 774
99 2329 Pärnamägi Aimar 1:31:57 53 772
100 2114 Kender Kalmer 1:32:06 54 770
101 2083 Ärmpalu Aare Kukehari 1:32:10 55 768
102 2105 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 1:32:11 5 766
103 2082 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naiskond 1:32:20 6 764
104 2133 Milistver Meelis Vennad-Dahl II 1:32:22 56 762
105 2165 Berman Deniss 1:32:28 57 760
106 2131 Tamm Marika 1:32:46 5 758
107 2124 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KOMO II 1:32:49 7 756
108 2144 Himma Martina Extreme Sport 1:32:53 6 754
109 2153 Aabrams Virge 1:32:55 6 752
110 2178 Lepp Mart 1:33:09 58 750
111 2127 Kulp Siim 1:33:11 20 748
112 2098 Lomp Avo Hagar 1:33:16 59 746
113 2106 Karus Kalev Elioni Spordiklubi 1:33:18 60 744
114 2111 Sütt Margus Kaubamaja 1:33:35 4 742
115 2452 Tamuri Erki 1:33:36 61 740
116 2447 Viikoja Meelis 1:33:47 62 738
117 2134 Enok Ergi 1:33:52 63 736
118 2126 Tasane Toomas 1:33:55 64 734
119 2088 Pohlak Piia RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:33:57 7 732
120 2077 Sigus Piret 1:34:10 7 730
121 2056 Kaldvee Reino 1:34:10 12 729
122 2456 Boris Lapidus 1:34:11 65 728
123 2156 Lillimägi Urmas Vennad-Dahl II 1:34:14 66 727
124 2194 Piirsalu Aivo 1:34:20 67 726
125 2459 Illus Martin TÜASK 1:34:23 13 725
126 2436 Meltsas Veiko 1:34:34 68 724
127 2441 Uibokand Janelle TÜASK 1:34:35 8 723
128 2146 Arras Ants 1:34:39 69 722
129 2168 Tammoja Gerlin COSMOS SUN 1:34:50 8 721
130 2405 Palu Arvo-Artur 1:34:57 70 720
131 2109 Hiie Kristo 1:34:59 71 719
132 2071 Varik Joan Markus Pärnu Kalev Spordikool 1:35:04 14 718
133 2152 Rullingo Eik IITEE 1:35:05 72 717
134 2426 Lakk Hendrik Saint-Gobain Glass Estonia 1:35:22 5 716
135 2125 Hansen Peeter 1:35:23 73 715
136 2186 Uibo Rain WESTLINE TEAM 1:35:25 74 714
137 2256 Schihalejev Rein 1:35:26 75 713
138 2155 Astok Andreas DeLaval 1:35:30 15 712
139 2172 Dunets Daniel Eesti Raudtee 2 1:35:31 16 711
140 2086 Kadajane Eiki Vennad-Dahl II 1:35:38 76 710
141 2142 Allikajaka Anneli Jõelähtme SINGEL - naised 1:35:45 9 709
142 2104 Kiudorv Andrus 1:35:48 77 708
143 2121 Matvejev Ahto Vargamäe 1:35:53 78 707
144 2200 Lõo Margus ventilaator.ee 1:36:25 79 706
145 2094 Kotkas Kenor Valga rattaklubi 1:36:27 17 705
146 2185 Kaasik Kristen 1:36:35 80 704
147 2137 Rimmel Marje 1:36:39 10 703
148 2183 Mälgi Ailen Raplamaa Rattaklubi KOMO II 1:36:42 11 702
149 2243 Oja Andres Elioni Spordiklubi 1:36:47 81 701
150 2198 Nirgi Sten Eric Alpi suusaklubi 1:36:47 18 700
151 2177 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 1:37:08 82 699
152 2465 Noormets Aivar Noormets Team 1:37:08 83 698
153 2214 Lõune Liis Rakke 1:37:09 12 697
154 2448 Tammoja Raimond Cosmos 1:37:10 84 696
155 2166 Liivamaa Brita Saue Spordiklubi 1:37:14 9 695
156 2220 Suija Eliise 1:37:16 13 694
157 2204 Mägi Krista 1:37:18 8 693
158 2167 Kiudorv Maire 1:37:21 14 692
159 2159 Rist Jaanika Harju AB -KJK 1:37:38 9 691
160 2160 Mikk Mait 1:37:40 85 690
161 2472 Rodenberg Andres 1:37:44 86 689
162 2410 Karu Kaido 1:37:45 87 688
163 2161 Kuslap Avo Raplamaa Rattaklubi KOMO II 1:37:47 88 687
164 2407 Kallas Kristo 1:38:04 89 686
165 2230 PotaEnkova Svetlana 1:38:06 10 685
166 2174 Berman Edgar 1:38:14 90 684
167 2187 Saremat Raivo 1:38:22 91 683
168 2258 Tenslind Aune Jõelähtme Singel 1:38:35 10 682
169 2147 Mets Rudolf 1:38:39 19 681
170 2145 Arras Kristjan 1:38:39 92 680
171 2171 Ülper Monika RPM Rattatiim 1:38:40 11 679
172 2442 Kask Margus 1:38:42 93 678
173 2065 Skirta Martha Viljandi Rattaklubi II 1:38:55 15 677
174 2055 Kangilaski Erik KJK 1:39:04 20 676
175 2189 Kaskla Kuido 1:39:05 94 675
176 2443 Reimaa Andrus Westline Team 1:39:09 95 674
177 2468 Kalja Priit Velo 1:39:14 96 673
178 2276 Kotkas Peep 1:39:22 97 672
179 2163 Teng Toivo 1:39:35 98 671
180 2248 Rätsep Airi Citymotors 1:39:44 16 670
181 2449 Pung Peeter Vooremaa Centrum 1:40:08 99 669
182 2179 Väin Aino AINULA 1:40:31 12 668
183 2344 Univer Indrek 1:40:40 100 667
184 2461 Seppa Andres 1:40:52 101 666
185 2399 Pilt Kaitho 1:40:57 102 665
186 2236 Piir Andres Eesti energia SK 1:41:06 103 664
187 2273 Sildvee Alar 1:41:32 104 663
188 2244 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 1:41:35 105 662
189 2454 Osijärv Toomas 1:41:36 106 661
190 2269 Varblane Reelika Viljandi Rattaklubi 1:41:38 11 660
191 2228 Kuslap Aulis ventilaator.ee 1:41:40 107 659
192 2319 Ilisson Jaan 1:41:41 108 658
193 2403 Zolbergs Janis 1:41:43 109 657
194 2192 Mõrd Ülo 1:41:44 110 656
195 2419 Tõnissoo Jaan 1:42:05 111 655
196 2240 Eamets Annika 1:42:13 13 654
197 2234 Vink Raimond 1:42:19 21 653
198 2390 Linsi Aivar 1:42:24 112 652
199 2423 Vihul Karl 1:42:25 22 651
200 2392 Pokk Rein 1:42:26 113 650
201 2250 Nurm Aare Alavere Spordiklubi 1:42:40 114 649
202 2289 Talmet Andres 1:42:47 115 648
203 2211 Vahesalu Ahti 1:42:49 116 647
204 2210 Raud Kristjan SK Raudsõrmus 1:42:51 117 646
205 2139 Treu Merilin 1:42:55 17 645
206 2305 Mägi Lauri 1:43:02 118 644
207 2116 Kibal Tair Haanja RK 1:43:06 119 643
208 2182 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 1:43:26 120 642
209 2297 Kriis Karin 1:43:41 18 641
210 2253 Ilisson Erika 1:43:58 14 640
211 2181 Kuslap Kaarel ventilaator.ee 1:44:00 23 639
212 2148 Petrovitski Robert Investment Agency-Jõhvi 1:44:01 24 638
213 2216 Teder Andre Viljandi Rattaklubi 1:44:11 21 637
214 2239 Piik Merilin Sparta ProShop naiskond 1:44:17 19 636
215 2369 Toom Tõnis Saarepeedi suusaklubi 1:44:22 25 635
216 2395 Talvik Saaga 1:44:25 15 634
217 2440 Fimberg Veljo 1:44:30 121 633
218 2173 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 1:44:39 16 632
219 2231 Aavel Kärt 1:44:57 20 631
220 2164 Treu Urmas 1:44:59 122 630
221 2411 Koor Maret 1:45:03 21 629
222 2119 Pajur Agnes Sparta ProShop naiskond 1:45:04 22 628
223 2285 Vahtra Viljar 1:45:07 123 627
224 2169 Keskpalu Benno 1:45:26 124 626
225 2302 Soomre Silver Elioni Spordiklubi 1:45:45 125 625
226 2245 Vaigu Aivar RPM Rattatiim 1:45:59 126 624
227 2471 Soovik Jüri 1:46:00 127 623
228 2453 Ulm Erki 1:46:02 128 622
229 2470 Laidvee Viljar Redmoto 1:46:05 129 621
230 2296 Solnask Sandra 1:46:06 23 620
231 2400 Toomik Andreas 1:46:30 130 619
232 2255 Selter Pille 1:46:42 17 618
233 2217 Mikk Karin 1:46:52 24 617
234 2157 Viskov Imre 1:46:53 131 616
235 2275 Pikkor Rauno 1:46:54 132 615
236 2432 Palm Hando 1:46:59 133 614
237 2238 Kavak Raiko 1:47:12 134 613
238 2299 Tuul Peeter 1:47:13 135 612
239 2213 Männik Margit Exmet 1:47:17 18 611
240 2292 Vares Made 1:47:42 19 610
241 2202 Kruus Andres SK Metsasõbrad 1:47:55 136 609
242 2205 Järveoja Helje 1:47:59 20 608
243 2424 Saihhov Timur Elioni Spordiklubi 1:48:07 137 607
244 2196 Rammul Heiki Sõjakool 1:48:20 6 606
245 2247 Karing Krista 1:48:24 25 605
246 2286 Räppo Triinu Jõelähtme SINGEL - naised 1:48:25 26 604
247 2388 Rospu Harri 1:48:31 138 603
248 2417 Vaarak Ats 1:48:37 139 602
249 2268 Mihkelsoo Ilona Pärnu Jalgrattaklubi Rave 1:48:55 21 601
250 2246 Enok Egerd NRK 1:48:56 26 600
251 2176 Malm Margo 1:48:58 140 598
252 2428 Ormisson Veikko Thule Team Estonia 1:48:58 141 599
253 2225 Miltop Rait 1:49:29 142 597
254 2203 Karus Harri Eesti Raudtee 2 1:49:36 143 596
255 2404 Jankevics Edgars 1:49:36 144 595
256 2301 Õmblus Andrus Vennad-Dahl II 1:49:45 145 594
257 2232 Kiisk Taivo RPM Rattatiim 1:49:49 146 593
258 2209 Kaasik Arne Columbus IT 1:49:55 147 592
259 2387 Rähn Toomas 1:49:55 148 591
260 2272 Järsk Mati 1:50:02 149 590
261 2277 Palusoo Marianne Citroen Team II 1:50:04 27 589
262 2219 Käär Kätlin 1:50:10 28 588
263 2237 Jundas Kadri-Ann 1:50:30 22 587
264 2341 PoLin Livia 1:50:41 29 586
265 2310 Konkov Mattias 1:50:46 150 585
266 2418 Paumere Indrek 1:50:51 151 584
267 2207 Looga Lauri 1:50:52 152 583
268 2460 Muhhin Indrek 1:50:56 153 582
269 2414 Vaarak Teele 1:51:21 30 581
270 2413 Ruut Pirjo 1:51:28 31 580
271 2458 Kams Pille Team Innopolis 1:51:37 32 579
272 2386 Paal Peet 1:51:54 154 578
273 2222 Laas Johan 1:52:07 7 577
274 2193 Matsalu Ken 1:52:11 155 576
275 2415 Vaarak Tuuli 1:52:23 33 575
276 2416 Jamnes Aare 1:52:32 156 574
277 2279 Kristal Kaur Kose AMK ct 1:52:53 157 573
278 2242 Viikoja Kevin SK Kalju Rattatiim 1:52:58 27 572
279 2451 Heimo Kaido 1:53:25 158 571
280 2235 Kiskonen Merle Gustaf Kopparberg naiskond 1:53:42 23 570
281 2445 Remmelgas Rihard CFC 1:53:45 28 569
282 2261 Tenslind Mait Jõelähtme Singel 1:53:47 22 568
283 2257 Aak Sibelle 1:54:34 34 567
284 2430 Prangel Kristo Nõmme Rattaklubi 1:55:01 29 566
285 2290 Peegel Martin KUUSALU RATTAKLUBI 1:55:20 30 565
286 2201 Vaidila Algis Nektar 1:55:39 159 564
287 2229 Pertmann Jaan Nissan 1:55:44 160 563
288 2317 Eljaste Matti 1:55:49 161 562
289 2446 Miljan Anne MAN Sport Team 1:56:27 24 561
290 2221 Kasser Annely 1:56:41 25 560
291 2227 Kangur Tarmo 1:56:45 162 559
292 2394 Kallak Kaire 1:57:00 26 558
293 2304 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 1:57:12 27 557
294 2375 Schihalejev Ruth 1:57:15 12 556
295 2320 Mikkel Triin 1:57:27 35 555
296 2391 Laanela Antti 1:57:39 163 554
297 2267 Nahkur Vanessa COSMOS SUN 1:58:08 13 553
298 2252 Mihkelsaar Rauno Santa Monica Networks Rattaklubi 1:58:13 164 552
299 2259 Lipp Reigo ARTEC ELEKTER 1:58:14 165 551
300 2325 Trepp Kaarel Kadrina 1:58:19 31 550
301 2324 Holtsmann Piret Viljandi Rattaklubi 1:58:26 28 549
302 2384 Männisalu Mati 1:58:41 8 548
303 2197 Tammert Riho Tõukerattamees 1:58:42 166 547
304 2215 Rauk Marit 1:58:50 29 546
305 2306 Lugenberg Arvi Skanska 1:58:57 167 545
306 2280 Samolberg Janet 1:59:01 30 544
307 2316 Pashnina Irina 1:59:12 36 543
308 2309 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 1:59:23 32 542
309 2355 Matto Vallo 1:59:33 168 541
310 2099 Lootus Kevin Kuusalu Rattaklubi 1:59:52 33 540
311 2337 Tuudelepp Elmar 1:59:57 9 539
312 2270 Reili Sigrid IITEE 2:00:34 31 538
313 2408 Kiinros Kristiina Eesti raudtee spordiklubi 2:00:41 37 537
314 2311 Pohla Triin 2:01:12 38 536
315 2334 Anton Krista 2:01:20 32 535
316 2314 Nirgi Robin Alpi Suusaklubi 2:01:29 34 534
317 2366 Oja Peeter 2:01:33 169 533
318 2351 Jürgenson Erkki 2:01:44 170 532
319 2421 Onkel Taisi 2:01:56 39 531
320 2343 Puusepp Katrin SK JOKA 2:02:21 33 530
321 2307 Telgmaa Piret 2:02:27 34 529
322 2308 Furman Jekaterina Rimi Cycling Team 2:02:42 40 528
323 2345 Kivistik Kalle 2:03:05 171 527
324 2467 Nursi Imre 2:03:08 172 526
325 2274 Aalma Ain 2:03:10 173 525
326 2462 Nurk Margit Haanja RK 2:03:33 41 524
327 2368 Känd Urmas 2:03:42 174 523
328 2356 Sass Margus SK Viljandi Jokker 2:03:42 175 522
329 2381 Mõtsar Janek SK Viljandi Jokker 2:03:42 176 521
330 2349 Merimaa Bruno 2:04:19 177 520
331 2422 Peder Kert velo clubbers 2:04:32 23 519
332 2339 Dimitrijev Avo Eesti Raudtee 2:05:57 178 518
333 2433 Sepp Marko 2:06:00 179 517
334 2315 Peterson Lolita 2:06:42 35 516
335 2371 Ots Rasmus SK Viljandi Jokker 2:06:46 180 515
336 2346 Uustalu Diana 2:07:10 42 514
337 2439 Jäär Hele RPM Rattatiim 2:07:19 43 513
338 2455 Depka Agata 2:07:27 44 512
339 2385 Kõiv Jaan 2:07:29 10 511
340 2318 Laul Tiina Enics'i naised 2:07:45 45 510
341 2328 Küünal Lea 2:07:55 36 509
342 2466 Luik Riivo Rimi Cycling Team 2:08:22 181 508
343 2284 Einmaa Lairi Eesti Raudtee 2 2:09:17 46 507
344 2382 Koovit Robin Mykene 2:10:22 35 506
345 2383 Koovit Silver Mykene 2:10:27 182 505
346 2396 Lige Ivari SK Viljandi Jokker 2:10:28 183 504
347 2380 Kivilaan Ain SK Viljandi Jokker 2:10:31 184 503
348 2323 Varik Kaidi Rimi Cycling Team 2:10:52 47 502
349 2377 Vaabel Mikk Mihkel 2:11:41 24 501
350 2322 Tuuna Maria 2:12:32 37 500
351 2370 Kaldmaa Lea 2:13:19 38 499
352 2348 Kerm Signe Linnumetsa Spordiklubi 2:14:42 39 498
353 2330 Lillimägi Liis 2:15:16 14 497
354 2264 Jääger Liis 2:17:49 15 496
355 2352 Suitso Piret 2:19:32 40 495
356 2374 Nõmm Karl-Romet Viljandi Rattaklubi 2:20:04 36 494
357 2340 Rull Herman 2:20:27 37 493
358 2342 Rull Kristiina 2:20:28 41 492
359 2180 Viskov Rait 2:20:51 38 491
360 2347 Rannala Lea 2:22:01 48 490
361 2378 Dimitrijev Rita Eesti Raudtee 2:22:17 42 489
362 2379 Pill Joosep 2:24:17 39 488
363 2293 Lass Jaanika Alavere Spordiklubi 2 2:24:27 49 487
364 2372 Must Jaan 2:25:16 11 486
365 2365 Uibo Karin WESTLINE TEAM 2:26:06 43 485
366 2321 Kalpus Kadri Santa Monica Networks Rattaklubi 2:27:39 50 484
367 2350 Kangur Kairi 2:34:07 44 483
368 2402 Jõeorg Aivo 2:39:05 185 482
369 2338 Koger Urve 2:44:56 51 481
370 2294 Arro Urmo SK Raudsõrmus 3:17:24 186 480
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
memory, , 19.09.2011 21:40
Huvitav, millal oleks võimalik viimase etapi diplomit endale genereerida - mälestuseks vms. Eelmiste etappide diplomid sai lõpuks kõik kätte.
Olen nõus Zeppiga, , 16.09.2011 20:45
Lugedes kõigi erinevate Elioni etappide foorumeid ilmneb tõsiasi, et kui keegi julgeb mingit kriitikat teha, hakkatakse sind virisejaks kutsuma.Kulla inimesed, kriitika on edasiviiv jõud ja tänu nendele kes näitavad näpuga mingile apsakale muutub ka Elioni sari paremaks. Ma olen sõitnud Elioni sarja kaks aastat ja mulle on ainuke asi mis nati imelik tundunud selle aasta Mulgi sõidu laste supi probleem. Pole ju üldiselt hullu. Tegijatel juhtub. Muidu ju igati tore sari. Jaksu ja jõudu sarja korraldajatele.
ETV saade, , 15.09.2011 09:38
http://sport.err.ee/Jalgrattasport/62a7c119-7d10-42ef-97ec-e15e4c2b12be
kus, , 14.09.2011 14:51
Kuhu jäi lubatud sanatoorium... Sanatoorium... Sanatoorium see on puhkus, baar, naised, muusika! Mina olen täiesti terve mees ja tahan seda kõike saada!
to Kokk, , 14.09.2011 13:40
Mulgimaal tahan ma süüa mulgiputru, mulgikapsast ja mulgikorpi !
to eelmine, , 14.09.2011 13:10
eelmine aasta oli muda nii mõnus. keegi ei kirunud, kõigile meeldis. küll toodi 2009 välja too krossirajaäärne kuusejuurikalõigu vajalikkus. seda enam polnud sees ja sellest võitsid kõik.
rattur, , 14.09.2011 10:31
Eelmisest aastast meenub, et käis kõva kirumine, et miks nii halb rada ja osa seltimehi nõudis, et talle uus ratas ostetakse, et rada lõhkus ratta ära.Ilm juhtus selline olema. See aasta, aga õnneks kõik kiidavad, et väga hea rada.Kuigi ka sadas ja oli palju kukkumisi.Rada oli ju praktiliselt 100% sama mis eelmine aasta.Eelmise aasta kriitikast oli nii palju kasu, et korraldajad olid vist valmis rada muutma, kui väga mudaseks oleks läinud.Variant on, et eelmise aasta kirujad see aasta enam ei tulnud...
Zepp, , 14.09.2011 10:10
Konstruktiivest kriitikast ei pea solvuma, vaid õppust võtma! Kui on ikka selge puudus välja toodud, siis on ju edaspidi teada, mida paremaks teha. Lihtne! Aru ma ei saa, mis tigedus siin valitseb. Inimene viitab asjale, mida võiks edaspidi paremini teha ja siis selle eest tambitakse kohe mutta ?!?!? Rohkem sallivust ja ei maksa kohe igat negatiivet kommentaari ka niiväga isiklikult võtta. Järgmine kord asi paremini ja asi ants. Nõus, et supiteema ei ole nüüd just kõige tähtsam osa üritusest, aga see on siiski osa üritusest ja selle valdkonna puudusi ei pea kah vaikiva tsensuuriga maha suruma.
Jaanus, , 14.09.2011 09:56
Teen ettepaneku kõigile Elioni sarja korraldajatele järgmiseks hooajaks ja seda täiesti tõsiselt. Jätke see supijagamine üldse ära oma võistlustelt. Jääks see SUPIMÖLA pärast sõitu ära ja oleks siit foorumist ehk lootust ka mingeid asjalikke kommentaare ja järelkajasid leida.
rattur massi hulgast, , 14.09.2011 09:37
tegelikult võiks Mulgi etapi 2012 teha kahepäevasena, nt 60+60 km; rada muidugi oleks erinev; rahvas saaks tarbida Viljandi linna teenuseid, ööbimiskohad oleks ka nõutud kaup ning ratturid oleks väga rahul. Kui saaks seda EEC väljakujunenud ühepäevast formaati kuidagi kangutada, oleks meie rattasport kohe uuel tasemel. Uuel tasemel selles mõttes, et laiem huvi rattaspordi vastu kohe kasvaks. Ja kus veel kui mitte Viljandist alustada päikest!!!!


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE