estenglv
WAP version
Login form
Jõulumäe Rattamaraton - 55 km
Jõulumäe Rattamaraton - 25 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2011 6.etapp)
Aeg 14.08.2011
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 2006 Arulaan Sten Harju AB -KJK 00:56:39 1 1300
2 2010 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi II 00:57:06 2 1290
3 2430 Kalm Keijo CFC 00:57:23 3 1280
4 2004 Zaritis Rolands Aluksne RK Velo 00:58:11 4 1270
5 2005 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant 00:58:17 5 1260
6 2025 Lehemets Siim Jalgrattaklubi VIKO 00:58:30 6 1250
7 2015 Tarassov Kirill Harju AB -KJK 00:58:37 1 1240
8 2024 Tõnismann Carl Pärnu Kalev SK 00:59:33 2 1230
9 2019 Nool Sander Haanja RK 01:00:18 7 1220
10 2021 Koch Kalju 01:00:18 1 1210
11 2031 Kivistik Gert Jalgrattaklubi VIKO 01:01:04 8 1202
12 2018 Telk Carl-Felix Valga Rattaklubi II 01:01:14 9 1194
13 2030 Vendelin Mart-Anton Jalgrattaklubi VIKO 01:01:36 3 1186
14 2038 Sagaja Martin Eesti Raudtee 01:01:47 1 1178
15 2013 Suvi Joosep CFC 01:01:52 10 1170
16 2017 Saar Tõnis 01:02:01 11 1162
17 2012 Kõivumägi Georg TÜASK 01:02:23 4 1154
18 2028 Juss Janar Jalgrattaklubi VIKO 01:02:36 12 1146
19 2027 Ottender Sten-Erik Raplamaa Rattaklubi KOMO 01:02:43 13 1138
20 2043 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi II 01:02:55 14 1130
21 2037 Pesor Siim Raplamaa Rattaklubi KOMO II 01:03:03 5 1122
22 2083 Kiristaja Hendrik WESTLINE TEAM II 01:03:12 15 1114
23 2092 Kaarna Raul 01:03:19 2 1106
24 2048 Pelska Sten Valga Rattaklubi II 01:03:43 6 1098
25 2029 Mõttus Raivo 01:03:48 3 1090
26 2399 Rosenthal Reiko JSK Rave 01:03:48 4 1082
27 2045 Uustal Arno 01:03:52 5 1074
28 2049 Kaarjärv Maris RAKKE FUJI/Expert Rakvere 01:03:54 1 1066
29 2042 Nõmm Karel Georg Nõmme Rattaklubi 01:03:56 7 1058
30 2041 Oot Anti EXTREME SPORT 01:04:23 2 1050
31 2071 Rehi Arne 01:04:42 6 1044
32 2058 Eenraid Peep 01:04:52 7 1038
33 2023 Põldvere Gregor 01:04:57 16 1032
34 2035 Tsvetkov Sander Valga Rattaklubi II 01:05:11 17 1026
35 2040 Valk Hillar Vooremaa Centrum 01:05:13 3 1020
36 2069 Part Siim Vargamäe 01:05:16 8 1014
37 2051 Mesi Ilmar 01:05:18 4 1008
38 2165 Pelska Enno 01:05:43 9 1002
39 2064 Kaschan Martin Türi Rattatiim 01:05:43 10 996
40 2117 Annion Aimar 01:05:46 11 990
41 2070 Juss Jannar Jalgrattaklubi VIKO 01:05:49 8 984
42 2119 Näks Einar 01:05:49 12 978
43 2075 Aavik Karl Alavere Spordiklubi 01:06:19 13 972
44 2133 Kalm Kelly COSMOS SUN 01:06:42 1 966
45 2068 Uudeküll Peep 01:06:44 14 960
46 2431 Ferchel Aira Investment Agency 01:06:58 2 954
47 2055 Strand Aleksander Eesti Raudtee 01:06:59 15 948
48 2085 Kokka Gunnar 01:07:00 16 942
49 2047 Janke Maido IITEE 01:07:11 17 936
50 2054 Suvi Toivo 01:07:17 18 930
51 2135 Rikolas Martin 01:07:20 19 926
52 2082 Habakukk Kristjan Kuke Team 01:07:24 20 922
53 2060 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 01:07:25 9 918
54 2056 Ilus Andrus WESTLINE TEAM I 01:07:25 21 914
55 2073 Kunimägi Germo Pärnu Kalev SK 01:07:30 10 910
56 2177 Rehi Andreas 01:07:35 22 906
57 2072 Tiisler Marko 01:07:36 23 902
58 2089 Rüütel Erik 01:07:38 18 898
59 2077 Ester Indrek Gustaf Kopparberg 2 01:07:38 24 894
60 2096 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 2 01:07:46 5 890
61 2094 Sudi Rommi DSV TRANSPORT 01:07:48 25 886
62 2034 Stalberg Tair Harju AB -KJK 01:07:50 11 882
63 2106 Sirvel Merike 01:07:51 1 878
64 2080 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naiskond 01:07:56 2 874
65 2424 Lootus Kevin Kuusalu RK 01:07:58 12 870
66 2074 Sigus Piret 01:08:19 2 866
67 2011 Kupp Alar Kuusalu Rattaklubi 01:08:24 19 862
68 2046 Kin Nikolai Eesti Raudtee 01:08:29 26 858
69 2435 Kramm Raimo Westline Team 01:08:36 27 854
70 2113 Kallikorm Janno Hansab MTB Team 01:08:39 28 850
71 2115 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 01:08:39 3 846
72 2087 Pohlak Piia RAKKE FUJI/Expert Rakvere 01:08:41 3 842
73 2052 Anton Ivo 01:08:53 29 838
74 2065 Mõttus Risto 01:08:55 30 834
75 2095 Lomp Avo Hagar 01:08:57 31 830
76 2099 Ottender Uwe IITEE 01:09:00 32 826
77 2067 Varik Joan Markus Pärnu Kalev Spordikool 01:09:17 13 822
78 2081 Kristal Kaspar Kose AMK ct 01:09:22 33 818
79 2100 Kiudorv Andrus 01:09:28 34 814
80 2368 Kalda Anti 01:09:28 35 810
81 2127 Kibal Tair Haanja RK 01:09:33 36 808
82 2131 Kauts Herkki 01:09:35 37 806
83 2050 Kangilaski Erik KJK 01:09:35 14 804
84 2145 Kotkas Kenor Valga Rattaklubi 01:09:42 15 802
85 2101 Karus Kalev Elioni Spordiklubi 01:09:45 38 800
86 2178 Loos Priit 01:10:06 39 798
87 2118 Männa Kristiina Gustaf Kopparberg naiskond 01:10:13 3 796
88 2125 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 01:10:16 16 794
89 2451 Jõesaar Margus 01:10:16 40 792
90 2103 Ansip Ethel CC Rota Mobilis 01:10:23 4 790
91 2098 Kuurberg Ott Eesti Posti Spordiklubi II 01:10:25 41 788
92 2428 Sabre Sander Haanja RK 01:10:27 20 786
93 2391 Noormets Ando 01:10:28 42 784
94 2193 Vuks Priit 01:10:29 43 782
95 2091 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naiskond 01:10:36 5 780
96 2235 Pajur Markus Nõmme Rattaklubi 01:10:38 17 778
97 2142 Kalmo Märt 01:10:42 44 776
98 2126 Kender Kalmer 01:10:44 45 774
99 2386 Martson Andres 01:10:49 46 772
100 2112 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KOMO II 01:10:53 4 770
101 2114 Tasane Toomas 01:10:57 47 768
102 2088 Kaldvee Valdur 01:11:02 48 766
103 2129 Õispuu Mairis RAKKE FUJI/Expert Rakvere 01:11:04 4 764
104 2123 Rimmel Marje 01:11:06 5 762
105 2353 Alttoa Risto NCB 01:11:08 49 760
106 2160 Mets Rudolf 01:11:09 18 758
107 2146 Lomaka Andre 01:11:09 50 756
108 2200 Aabrams Virge 01:11:15 6 754
109 2137 Milistver Meelis Vennad-Dahl II 01:11:26 51 752
110 2062 Karus Tiit 01:11:27 6 750
111 2128 Allikajaka Anneli Jõelähtme SINGEL - naised 01:11:29 6 748
112 2107 Uibu Aivar 01:11:32 52 746
113 2218 Jõekäär Imre JSK RAVE 01:11:36 53 744
114 2414 Vuks Märt 01:11:52 54 742
115 2143 Talvar Risto Fuusio Haldus 01:11:57 55 740
116 2185 Mikk Mait 01:11:59 56 738
117 2153 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 2 01:12:03 7 736
118 2159 Varik Peeter PÜHA LOOMAAED 01:12:03 57 734
119 2175 Tiisler Marko 01:12:06 58 732
120 2132 Detkovski Indrek 01:12:11 59 730
121 2150 Kuslap Avo Raplamaa Rattaklubi KOMO II 01:12:12 60 729
122 2354 Annus Oviar-Gregor JSK Rave 01:12:18 19 728
123 2093 Laurisoo Erkki 01:12:30 61 727
124 2338 Algpeus Urmas 01:12:32 62 726
125 2171 Astok Andreas DeLaval 01:12:36 20 725
126 2147 Lillimägi Urmas Vennad-Dahl II 01:12:37 63 724
127 2138 Arras Ants 01:12:39 64 723
128 2110 Sirvel Merili RAKKE FUJI/Expert Rakvere 01:12:41 5 722
129 2390 Nirgi Siim 01:12:47 65 721
130 2365 Järsk Jarmo 01:13:00 66 720
131 2109 Pajur Agnes Sparta ProShop naiskond 01:13:12 7 719
132 2155 Pungas Gerrith Aberg 01:13:24 21 718
133 2384 Lepp Mart 01:13:33 67 717
134 2173 Vool Kristjan Promens AS 01:13:34 68 716
135 2241 Teesalu Henri 01:13:38 69 715
136 2162 Dunets Daniel Eesti Raudtee 2 01:13:46 21 714
137 2166 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 01:14:05 70 713
138 2163 Berman Edgar 01:14:14 71 712
139 2186 Kaasik Kristen 01:14:16 72 711
140 2445 Martin Janno 01:14:17 73 710
141 2130 Randver Margit Gustaf Kopparberg naiskond 01:14:25 8 709
142 2120 Tika Toomas KJK 01:14:28 74 708
143 2154 Oja Rait 01:14:44 75 707
144 2152 Berman Deniss 01:14:46 76 706
145 2102 Tomingas Rando Jalgrattaklubi VIKO 01:14:52 22 705
146 2144 Kadajane Eiki Vennad-Dahl II 01:14:58 77 704
147 2427 Hurt Albert Haanja RK 01:15:00 23 703
148 2240 Post Perit 01:15:10 8 702
149 2136 Arras Kristjan 01:15:10 78 701
150 2020 Lepik Siim TÜASK 01:15:11 24 700
151 2422 Hendrikson Peeter Jõulumäe 01:15:13 79 699
152 2140 Rullingo Eik IITEE 01:15:22 80 698
153 2184 Koov Katrin 01:15:30 9 697
154 2167 Väin Aino 01:15:31 10 696
155 2203 Lõo Margus ventilaator.ee 01:15:33 81 695
156 2179 Teder Egle Valga Rattaklubi II 01:15:35 9 694
157 2059 Skirta Martha Viljandi Rattaklubi II 01:15:38 10 693
158 2244 Vingisaar Terje 01:15:40 11 692
159 2363 Jakobsoo Janek 01:16:00 82 691
160 2204 Kärner Toomas Elioni Spordiklubi 01:16:13 83 690
161 2168 Rodrik Ardi 01:16:18 84 689
162 2181 Heil Rasmus TOP Geodeesia 01:16:37 85 688
163 2174 Välja Arvo 01:16:40 86 687
164 2436 Raudsepp Marje Kesko Agro 01:16:41 12 686
165 2076 Lang Mae Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:17:18 6 685
166 2418 Lehtoja Eha Püha Loomaaed 01:17:19 13 684
167 2057 Treimuth Karl Viljandi Rattaklubi II 01:17:20 22 683
168 2172 Mälgi Ailen Raplamaa Rattaklubi KOMO II 01:17:20 11 682
169 2158 Ülper Monika RPM Rattatiim 01:17:21 14 681
170 2372 Khartukov Vladislav World Class 01:17:36 87 680
171 2278 Ojala Tõnu Nissan Nordic Europe 01:17:38 88 679
172 2217 Lõune Liis Rakke 01:17:40 12 678
173 2219 Raud Kristjan SK Raudsõrmus 01:17:42 89 677
174 2176 Müristaja Mart 01:17:54 7 676
175 2265 Kuusk Kaimo 01:17:57 90 675
176 2156 Kiudorv Maire 01:18:00 13 674
177 2231 Silver Joosep 01:18:02 25 673
178 2134 Roosimets Reigo tallinna nõmme rattaklubi 01:18:03 26 672
179 2209 Kangur Tarmo 01:18:09 91 671
180 2412 Vink Raimond 01:18:33 27 670
181 2141 Kaasik Morten Columbus IT 01:18:40 92 669
182 2434 Jaanson Janar 01:18:47 93 668
183 2328 Kuusk Enn Püha Loomaaed 01:18:57 8 667
184 2221 Piik Merilin Sparta ProShop naiskond 01:19:01 14 666
185 2220 Eamets Annika 01:19:07 15 665
186 2432 Laansalu Rita Jõelähtme Singel 01:19:12 7 664
187 2352 Algpeus Mati-Evert 01:19:12 28 663
188 2124 Miil Peep 01:19:36 94 662
189 2261 Klasman Einar 01:19:43 95 661
190 2161 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 01:19:44 16 660
191 2230 Rehi Artur 01:19:46 23 659
192 2228 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 01:20:04 96 658
193 2304 Perner Arnold Jalgrattaklubi VIKO 01:20:06 9 657
194 2287 Tiits Toomas Samsung Sports Academy 01:20:18 97 656
195 2408 Tölp Brayn Pärnu Kalev SK 01:20:20 29 655
196 2211 Aavel Kärt 01:20:30 15 654
197 2421 Riidamets Martin Püha Loomaaed 01:20:30 98 653
198 2249 Vergi Sigrid Rakke 01:20:33 8 652
199 2206 Miltop Rait 01:20:35 99 651
200 2151 Teng Toivo 01:20:36 100 650
201 2373 Kiipsaar Karl-Erik 01:20:41 101 649
202 2374 Kiipsaar Raido 01:20:47 102 648
203 2214 Habakukk Kai Kuke Team 01:20:50 16 647
204 2260 Selter Pille 01:21:00 17 646
205 2406 Šaihhov Timur Elioni Spordiklubi 01:21:11 103 645
206 2196 Tammoja Gerlin COSMOS SUN 01:21:17 9 644
207 2440 Prangel Kristo Nõmme RK 01:21:19 30 643
208 2187 Vaidila Algis Nektar 01:21:27 104 642
209 2224 Enok Egerd Nõmme Rattaklubi 01:21:29 31 641
210 2370 Kalvet Kady 01:21:30 18 640
211 2254 Rohtmets Ando Abloy Team 01:21:49 105 639
212 2253 Kivi Ingrid 01:21:59 19 638
213 2425 Potašenkova Svetlana Vooremaa Centrum 01:22:18 20 637
214 2385 Luusepp Martin JSK Rave 01:22:19 32 636
215 2189 Kruus Andres SK Metsasõbrad 01:22:19 106 635
216 2402 Stimmer Sander Pärnu Kalev SK 01:22:29 33 634
217 2360 Grossmann Kristhen JSK Rave 01:22:29 34 633
218 2190 Üksik Lembit 01:22:30 107 632
219 2306 Järsk Mati 01:22:36 108 631
220 2298 Sildvee Alar 01:22:52 109 630
221 2277 Pikkor Rauno 01:23:05 110 629
222 2197 Vahesalu Ahti 01:23:17 111 628
223 2426 Vister Rainer 01:23:18 112 627
224 2293 Kristal Kaur Kose AMK ct 01:23:23 113 626
225 2216 Jundas Kadri-Ann 01:23:29 21 625
226 2394 Piir Andres 01:23:39 114 624
227 2283 Vahtra Viljar 01:23:39 115 623
228 2192 Looga Lauri 01:23:42 116 622
229 2201 Mikk Karin 01:23:44 17 621
230 2285 Peegel Martin KUUSALU RATTAKLUBI 01:23:45 35 620
231 2358 Aru Airin JSK Rave 01:23:45 22 619
232 2281 Arro Urmo SK Raudsõrmus 01:23:47 117 618
233 2336 Kütt Rene MAN Sport Team 01:23:50 118 617
234 2378 Kond Janne-Eliise 01:23:54 18 616
235 2191 Järveoja Helje 01:24:05 23 615
236 2157 Parts Paul 01:24:14 36 614
237 2202 Käär Kätlin 01:24:15 19 613
238 2270 Räppo Triinu Jõelähtme SINGEL - naised 01:24:27 20 612
239 2208 Kuslap Aulis ventilaator.ee 01:24:46 119 611
240 2382 Lang Kärt Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 01:25:11 10 610
241 2279 Krebetsk Kert 01:25:16 120 609
242 2280 Solnask Sandra 01:25:17 21 608
243 2212 Kiisk Taivo RPM Rattatiim 01:25:20 121 607
244 2379 Koor Maret 01:25:25 22 606
245 2210 Pertmann Jaan Nissan 01:25:32 123 604
246 2284 Abel Ülar Nektar 01:25:32 122 605
247 2199 Rauk Marit 01:25:33 24 603
248 2396 Redko Dmitri 01:25:34 124 602
249 2252 Mihkelsoo Ilona Pärnu Jalgrattaklubi Rave 01:25:45 25 601
250 2180 Rammul Heiki Sõjakool 01:25:54 10 600
251 2233 Nurm Aare Alavere Spordiklubi 01:26:00 125 599
252 2413 Volk Hugo 01:26:01 37 598
253 2238 Soome Eliisa 01:26:11 23 597
254 2397 Rehelem Katrin 01:26:20 26 596
255 2415 Õmblus Andrus Vennad-Dahl II 01:26:25 126 595
256 2274 Kramma Merli NRK Nõmme Rattaklubi 01:26:29 11 594
257 2182 Tammert Riho Tõukerattamees 01:26:35 127 593
258 2170 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 01:26:38 128 592
259 2215 Kiskonen Merle Gustaf Kopparberg naiskond 01:27:01 27 591
260 2395 Post Kevin JSK Rave 01:27:11 38 590
261 2236 Mihkelsaar Rauno Santa Monica Networks Rattaklubi 01:27:24 129 589
262 2198 Männik Margit Exmet 01:27:24 28 588
263 2225 Karing Krista 01:27:36 24 587
264 2222 Viikoja Kevin SK KALJU RATTATIIM 01:27:49 39 586
265 2195 Kaasik Arne Columbus IT 01:27:58 130 585
266 2258 Kurg Eveli 01:28:28 25 584
267 2223 Põder Ülle MAN Sport Team 01:28:42 29 583
268 2294 Lugenberg Arvi Skanska 01:29:02 131 582
269 2335 Teesalu Markus 01:29:09 40 581
270 2416 Överus Kaja 01:29:10 30 580
271 2282 Tupits Martin 01:29:11 132 579
272 2350 Reili Andreas Martin IITEE Spordiklubi 01:29:24 41 578
273 2262 Palusoo Marianne Citroen Team II 01:29:32 26 577
274 2364 Janvest Maarika 01:29:38 27 576
275 2410 Vaher Indrek 01:29:40 133 575
276 2297 Mikotin Kaido 01:29:48 134 574
277 2290 Soomre Silver Elioni Spordiklubi 01:29:53 135 573
278 2292 Tamm Kädi Elioni Spordiklubi 01:29:58 31 572
279 2303 Kruusmann Ingrid Raadio Uuno Cycling Team 01:30:05 32 571
280 2389 Nirgi Robin 01:30:46 42 570
281 2239 Lipp Reigo ARTEC ELEKTER 01:30:58 136 569
282 2362 Hunt Chris JSK Rave 01:31:08 43 568
283 2347 Kasesalu Aiko Pärnu Kalev SK 01:31:09 44 567
284 2326 Jakobson Lenne 01:32:05 33 566
285 2361 Grossmann Kristina JSK Rave 01:32:06 28 565
286 2392 Nurk Hugo Johannes Tartu Suusaklubi 01:32:07 45 564
287 2232 Tarjus Piret 01:32:10 34 563
288 2291 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 01:32:21 35 562
289 2310 Mikkel Triin 01:32:39 29 561
290 2433 Epner Triin 01:33:07 30 560
291 2337 Algpeus Tiina 01:33:08 36 559
292 2207 Pedosk Kaja Vooremaa Centrum-Äksi Motell 01:33:25 37 558
293 2380 Kruusalu Kaspar 01:33:26 137 557
294 2314 Kõiv Aigi 01:33:26 31 556
295 2349 Alve-Aulik Kristi ProShop.ee 01:33:32 32 555
296 2264 Samolberg Janet 01:33:39 38 554
297 2246 Jääger Liis 01:33:47 12 553
298 2313 Virkus Emil-Joosep 01:33:47 46 552
299 2447 Kerm Hendrik Johan Linnumetsa SK 01:33:53 47 551
300 2300 Suursu Mart 01:33:53 138 550
301 2301 Pashnina Irina 01:33:55 33 549
302 2442 Nurk Margit Haanja RK 01:34:24 34 548
303 2327 Küünal Lea 01:34:31 39 547
304 2437 Küünal Jaan 01:34:32 139 546
305 2213 Põldre Kristjan Santa Monica Networks Rattaklubi 01:34:35 140 545
306 2423 Kaarjärv Marius SK Rakke 01:34:44 48 544
307 2398 Riisna Eiki 01:34:50 141 543
308 2387 mihkels madis dünamo 01:34:54 49 542
309 2334 Hommik Sigrid 01:35:20 13 541
310 2318 Lillimägi Liis 01:35:21 14 540
311 2438 Pung Peeter Vooremaa Centrum 01:35:34 142 539
312 2256 Reili Sigrid IITEE 01:35:43 40 538
313 2366 Jäär Hele RPM Rattatiim 01:36:14 35 537
314 2444 Strikholm Markus Püha Loomaaed 01:36:26 50 536
315 2251 Nahkur Vanessa COSMOS SUN 01:37:33 15 535
316 2429 Vadi Tarmo 01:37:43 143 534
317 2305 Laul Tiina Enics'i naised 01:37:44 36 533
318 2259 Aalma Ain 01:37:57 144 532
319 2322 Koppana Anzela 01:38:25 41 531
320 2356 Anton Kaur Kristjan Püha Loomaaed 01:38:57 51 530
321 2357 Anton Tair Püha Loomaaed 01:38:58 145 529
322 2441 Kolkkonen Kaisa 01:39:05 37 528
323 2323 Semjonov Reelika Coffee In 01:39:24 42 527
324 2333 Puusepp Katrin SK JOKA 01:39:32 43 526
325 2311 Muhk Helly 01:39:47 38 525
326 2308 Tuuna Maria 01:39:55 44 524
327 2346 Pohla Triin 01:40:02 39 523
328 2317 Koppa Aivi 01:40:02 40 522
329 2348 Kivistik Kalle 01:40:04 146 521
330 2149 Rist Jaanika Harju AB -KJK 01:42:13 45 520
331 2329 Ojaliiv Tiina 01:42:16 46 519
332 2299 Suursoo Ivo Columbus IT 01:42:28 147 518
333 2404 Suija Angeelika 01:42:53 41 517
334 2443 Mein Maili 01:43:38 42 516
335 2122 Enok Ergi 01:44:00 148 515
336 2330 Sõgel Ranel 01:44:33 52 514
337 2439 Ilves Kaidi CC Rota Mobilis 01:45:22 43 513
338 2269 Einmaa Lairi Eesti Raudtee 2 01:45:44 44 512
339 2355 Anton Geir Tristan Püha Loomaaed 01:45:47 53 511
340 2367 Jürisson Anu Püha Loomaaed 01:45:53 45 510
341 2409 Uustal Kati Paikre 01:45:53 46 509
342 2369 Kalme Anary Paikre 01:45:54 47 508
343 2405 Sutt Ott Paikre 01:45:56 149 507
344 2381 Kurs Teet Paikre 01:45:58 11 506
345 2331 Kangur Kairi 01:47:17 48 505
346 2275 Kariste Cärolain Valga Rattaklubi II 01:47:29 16 504
347 2393 Ottender Stiina 01:48:26 47 503
348 2321 Hanschmidt Denise Sportland/MyFitness 3 01:49:29 48 502
349 2420 Leib Marko Jõulumäe 01:59:50 150 501
350 2419 Sepman Kaia Jõulumäe 01:59:50 49 500
351 2312 Mihkelsoo Sten Endrik JSK Rave 01:59:53 54 499
352 2401 Siitan Raivo JSK Rave 02:01:31 151 498
353 2400 Salk Ingrid 02:01:38 49 497
354 2351 Ahvenainen Aavo 02:04:19 152 496
355 2411 Velling Aire 02:04:47 50 495
356 2255 Suitso Piret 02:06:24 50 494
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
peeter, , 31.08.2011 13:47
veel pilte http://www.pyhaloomaaed.ee/galeriid/joulumae12/
äkki, , 23.08.2011 22:39
on olemas ka laste sõitude tulemusi ?
Tere, , 22.08.2011 17:52
Palun kas kellelgi on laste autasustamise pilte?
to Janek, , 22.08.2011 11:38
mõeldi lõpukohta 283 mitte stardinumbrit 283.
Janek viikoja, , 20.08.2011 09:51
Mina Janek sõitsin numbriall 283 omaarust terve raja otsast lõpuni ,lõpetasin ajaga 2tundi ja40 min kohaga 258.Kust võtad selle 46 min.
Pedagoogile, , 19.08.2011 13:10
Lapsed ei või lastesampust ka juua w ?
Ruuno, , 19.08.2011 09:53
Tänud korraldajatele toreda ürituse eest. Palun pange elion cup lehele ülesse ka lastesõitude tulemused.
to Raigo, , 17.08.2011 14:51
vaata siit http://www.spordifoto.ee/?competition_id=14 oled ilusti ka pildis olemas
Zepp, , 17.08.2011 13:26
Keri sielles sama foorumi postitusi tahapoole. Elementaarne......
Raigo Paimre, raigo@favel.ee, 17.08.2011 12:19
Kas keegi oskaks aidata ,kuidas oleks võimalik Jõulume pilte näha?


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE