estenglv
WAP version
Login form
Otepää Rattamaraton - 63 km
Otepää Rattamaraton - 38 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 17 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Otepää Rattamaraton (EEC 2011 7.etapp)
Aeg 27.08.2011
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg VF Koht v.k. k.VF PKT  
1 1044 Maasing Sander Fixus Sport 2:01:56 0:53:07 1 7 1500
2 6 Oras Allan Rietumu-Delfin 2:01:56 0:53:00 2 1 1501
3 4 Maasikmets Alges EXTREME SPORT 2:02:04 0:53:01 1 2 1496
4 15 Sorokin Dimitriy Rietumu-Delfin 2:02:21 0:53:07 3 6 1489
5 14 Kirsipuu Jaan CFC 2:04:34 0:53:10 2 9 1487
6 21 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:04:34 0:53:06 1 5 1485
7 12 Suur Ivo Nissan ProShop Team 2:05:14 0:53:07 2 8 1484
8 1089 Zviedris Normunds ZZK 2:05:45 0:53:47 3 11 1483
9 26 Öpik Oliver velo clubbers 2:06:03 0:53:49 4 13 1482
10 9 Schumann Riivo Investment Agency-Jõhvi 2:06:05 0:53:13 5 10 1481
11 17 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:06:06 0:53:51 1 15 1480
12 8 Selder Tauri Investment Agency-Jõhvi 2:07:31 0:53:48 6 12 1479
13 19 Karu Virgo Hawaii Express 2:07:35 0:53:50 4 14 1478
14 20 Kattai Kaupo EXTREME SPORT 2:07:37 0:54:34 7 17 1477
15 27 Olle Raul A&T Sport Team I 2:07:37 0:54:35 5 18 1476
16 1 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:07:38 0:56:10 8 30 1475
17 23 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 2:07:38 0:54:38 3 26 1474
18 25 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:07:38 0:54:36 9 20 1473
19 22 Selder Taavi Nissan ProShop Team 2:07:40 0:56:11 10 33 1472
20 72 Jüri Mihkel EXTREME SPORT 2:08:27 0:56:11 11 31 1471
21 38 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:08:50 0:54:35 2 19 1470
22 60 Palm Tõnno Dünamo 2:08:51 0:54:38 6 25 1469
23 69 Himma Martti Extreme Sport 2:08:51 0:54:33 12 16 1468
24 29 Neemela Tarmo EXTREME SPORT 2:08:52 0:54:36 7 21 1467
25 31 Suppi Ahti Fixus Sport 2:08:52 0:54:48 13 27 1466
26 30 Tamkõrv Helmet EXTREME SPORT 2:08:53 0:54:37 14 24 1465
27 35 Kannimäe Viljar Haanja RK Välla 2:08:54 0:54:37 15 23 1464
28 16 Puu Henno Fixus Sport 2:08:59 0:54:37 16 22 1463
29 45 Rebane Meelis A&T Sport Team I 2:09:35 0:54:49 8 28 1462
30 32 Rohtmets Argo Fixus Sport 2:11:37 0:56:20 17 43 1461
31 11 Ainsalu Markku Nissan ProShop Team 2:11:39 0:56:11 18 32 1460
32 58 Saarnits Sten Amserv Team 2:11:57 0:56:13 3 36 1459
33 49 Veski Tanel EXTREME SPORT 2:11:57 0:56:23 19 47 1458
34 61 Oru Kaido Haanja RK Välla 2:11:59 0:56:13 20 37 1457
35 93 Kaldvee Martten Nissan ProShop Team 2:11:59 0:56:17 21 39 1456
36 98 Nestor Paul Investment Agency-Jõhvi 2:12:01 0:56:23 4 48 1455
37 54 Pallo Rait A&T Sport Team I 2:12:02 0:56:12 22 35 1454
38 76 Laanemaa Kristjan 2:12:43 0:56:05 23 29 1453
39 70 Põldma Mirko Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:12:58 0:56:21 24 45 1452
40 66 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 2:13:02 0:56:19 9 42 1451
41 75 Grossmann Genry Amserv Team 2:13:07 0:56:19 25 40 1450
42 42 Prous Priit Nissan ProShop Team 2:13:46 0:56:19 26 41 1449
43 103 Eilo Sander Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:14:02 0:56:45 4 56 1448
44 59 Erikson Toomas Fixus Sport 2:14:03 0:56:40 27 53 1447
45 95 Treier Grete Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:14:04 0:57:26 1 67 1446
46 105 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:14:08 0:57:25 28 64 1445
47 96 Tamm Margo RPM Rattatiim 2:14:10 0:57:01 5 61 1444
48 39 Laanela Danek Hawaii Express 2:14:12 0:56:23 29 46 1443
49 52 Krusemann Magnus A&T Sport Team I 2:14:14 0:56:12 30 34 1442
50 71 Kollo Madis Nissan ProShop Team 2:14:18 0:56:45 31 57 1441
51 65 Kivil Peep Investment Agency-Jõhvi 2:14:32 0:56:38 32 52 1440
52 56 Gristsenko Andrei Hawaii Express 2:14:42 0:56:37 10 51 1439
53 64 Mäeots Risto SJK VIIKING 2:14:43 0:57:01 33 60 1438
54 83 Raag Kaupo velo clubbers 2:14:46 0:57:26 34 66 1437
55 44 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB I 2:14:51 0:57:27 35 69 1436
56 48 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 2:15:08 0:56:47 11 58 1435
57 79 Aulik Allan Nissan ProShop Team 2:15:25 0:56:21 36 44 1434
58 94 Ositis Dzintars Ethic Sport 2:15:37 0:56:17 12 38 1433
59 51 Tohvrel Rego veloplus 2:16:21 0:56:34 13 49 1432
60 62 Tuisk Priit Hawaii Express 2:16:22 0:56:36 37 50 1431
61 90 Mets Are COSMOS FUN 2:16:56 0:56:44 1 55 1430
62 120 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:16:59 0:57:28 38 70 1429
63 63 Roose Riivo 2:17:06 0:58:03 39 74 1428
64 87 Randma Kristjan Rattaring 2:17:17 0:57:27 40 68 1427
65 7 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:17:18 0:53:03 5 3 1428
66 50 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:17:27 0:56:43 41 54 1425
67 97 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB I 2:17:40 0:57:25 14 65 1424
68 55 Mõttus Tarmo Haanja RK Välla 2:17:47 0:56:57 15 59 1422
69 85 Nikolai Jarmo Nissan ProShop Team 2:17:47 0:57:22 42 63 1423
70 101 Kampus Kaido EXTREME SPORT 2:18:13 0:58:26 16 77 1421
71 133 Lipp Sulev Specialized Concept Store 2:18:19 0:58:39 43 81 1420
72 82 Sigus Marko 2:18:21 0:58:26 44 75 1419
73 2 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:18:24 0:53:05 17 4 1419
74 47 Voicescuks Ugis EthicSport 2:18:35 0:57:38 18 71 1417
75 77 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi I 2:18:40 0:58:26 6 76 1416
76 116 Lukertsenko Mihhail Fixus Sport 2 2:18:41 0:59:33 45 96 1415
77 88 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:18:51 0:58:48 6 84 1414
78 80 Raja Aigar Eesti Posti Spordiklubi 2:18:57 0:59:16 46 89 1413
79 100 Hussar Aimar A&T Sport Team I 2:18:59 0:59:18 47 93 1412
80 40 Koolmeister Siim Spordipartner 2:19:03 0:58:37 48 80 1411
81 163 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2:19:14 0:58:47 7 83 1410
82 78 Pajur Rivo Nissan ProShop Team 2:19:21 0:59:15 49 88 1409
83 121 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:19:26 0:58:40 50 82 1408
84 99 Veri Aivar Citroen Team I 2:19:37 0:57:43 19 72 1407
85 102 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 2:19:49 0:58:28 51 79 1406
86 81 Puhm Reijo 2:19:56 0:58:28 7 78 1405
87 130 Hansov Hanno Amserv 2:19:59 0:59:44 52 101 1404
88 86 Leigri Mehis Hawaii Express 2:20:36 0:59:16 53 90 1403
89 53 Sala Raivo Investment Agency-Jõhvi 2:20:47 0:57:50 20 73 1402
90 156 Rebane Renno RPM Rattatiim 2:21:00 0:59:35 54 98 1401
91 166 Kaasik-Aaslav Henri EXTREME SPORT 2:21:10 0:59:53 21 104 1400
92 92 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:21:14 0:59:45 55 102 1399
93 148 Raadom Erik A&T Sport Team II 2:21:16 0:59:17 56 91 1398
94 177 Luks Sven Sportland/MyFitness 1 2:21:18 1:01:11 22 126 1397
95 114 Hussar Kaidar A&T Sport Team I 2:21:19 0:59:30 23 94 1396
96 145 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB I 2:21:19 0:59:54 57 105 1395
97 123 Peterkopf Indrek Kõrgem Sõjakool 2:21:20 1:01:10 24 125 1394
98 192 Mõts Olavi Haanja RK 2:21:27 1:00:04 25 110 1393
99 110 Reiljan Kuldar velo clubbers 2:21:36 0:59:42 26 99 1392
100 119 Aasla Meelis Fixus Sport 2 2:21:37 0:59:34 58 97 1391
101 129 Kannel Alari 2:21:38 0:59:44 27 100 1390
102 122 Sinisalu Ever 2:21:47 0:59:18 59 92 1389
103 173 Tillemann Taikki velo clubbers 2:21:52 1:01:12 60 127 1388
104 135 Linnupuu Küllo Haanja RK Välla 2:21:57 0:59:56 61 106 1387
105 162 Rünk Ain 2:21:58 1:01:02 28 117 1386
106 149 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:22:02 1:00:06 62 111 1385
107 106 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere 2:22:19 0:59:15 2 87 1384
108 181 Plees Andrus Amserv Team 2:22:21 1:00:07 29 113 1383
109 89 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB I 2:22:25 0:59:59 30 107 1382
110 104 Lipp Aivar A&T Sport Team I 2:22:27 1:01:10 63 124 1381
111 178 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:22:40 1:00:07 64 112 1380
112 207 Sala Arvo Onninen 2:22:45 1:01:20 31 133 1379
113 185 Pungar Urmas 2:22:49 0:59:46 65 103 1378
114 155 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:22:59 1:01:21 66 134 1377
115 147 Harand Allan Nissan ProShop Team II 2:24:06 1:01:14 67 128 1376
116 151 Matvejev Madis Vargamäe 2:24:10 1:00:00 68 109 1375
117 216 Must Tauri Türi Rattatiim 2:24:12 1:01:07 69 120 1374
118 140 Toome Roland Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:24:16 1:01:19 32 132 1373
119 167 Vodi Peeter Haanja RK Välla 2:24:26 1:01:07 8 121 1372
120 240 Tenslind Margus Jõelähtme SINGEL 2:24:40 1:01:18 70 130 1371
121 118 Kallari Taimar Astro Baltics 2:24:49 1:01:18 33 131 1370
122 134 Sildvee Rainer 2:25:03 1:02:05 71 149 1369
123 205 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 2:25:04 1:01:30 72 140 1368
124 127 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 2:25:07 0:59:05 8 85 1367
125 175 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 2:25:11 1:01:33 73 141 1366
126 111 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:25:15 1:02:35 34 178 1365
127 160 Ots Henry SJK VIIKING 2:25:17 1:00:15 74 114 1364
128 203 Koppelmaa Raul Hawaii Express 2:25:21 1:02:07 75 152 1363
129 124 Kannimäe Taavi Haanja RK Välla 2:25:24 0:59:31 9 95 1362
130 229 Suluste Jüri SJK VIIKING 2:25:24 1:02:02 35 145 1361
131 153 Saamere Tanel 2:25:35 1:00:00 36 108 1360
132 112 Bogdanovs Aivars Ethic Sport 2:25:40 1:01:08 37 123 1359
133 255 Külanurm Karli 2:25:49 1:02:25 76 171 1358
134 169 Vidder Kristjan Hawaii Express Rakvere 2:25:51 1:02:14 10 159 1357
135 184 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:25:53 1:02:09 3 155 1356
136 152 Kannel Karli Saue Spordiklubi 2:25:55 1:02:23 11 167 1355
137 291 Haava Henno Sain-Gobain Glass Estonia 2:26:00 1:02:15 77 160 1354
138 204 Kerner Argo velo clubbers 2:26:02 1:02:04 38 147 1353
139 161 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:26:02 1:02:24 78 169 1352
140 294 Kiristaja Ailar velo clubbers 2:26:06 1:02:48 79 185 1351
141 325 Soosaar Cardo 2:26:11 1:02:35 80 179 1350
142 180 Einroos Raino CC Rota Mobilis 2:26:16 1:02:06 39 150 1349
143 136 Pill Rein A&T Sport Team II 2:26:19 1:01:23 40 135 1348
144 197 Soo Hannes X-SPORT 2:26:20 1:02:26 81 172 1347
145 232 Krautmann Üllar Jussikese 7 Sõpra 2:26:23 1:01:17 82 129 1346
146 126 Saarna Rivo Nissan ProShop Team II 2:26:30 1:01:34 83 142 1345
147 208 Maarits Andres Coffee In 2:26:36 1:02:04 84 148 1344
148 299 Lood Illar Sain-Gobain Glass Estonia 2:26:44 1:01:07 85 122 1343
149 179 Einblau Mihkel Filter Team 2:27:14 1:01:06 86 119 1342
150 187 Leer Janek Citroen Team I 2:27:25 1:02:16 88 161 1340
151 164 Koppel Kristjan Nissan ProShop Team II 2:27:25 1:02:24 87 170 1341
152 186 Kazainis Viesturs Aluksne RK Velo 2:27:27 1:01:42 4 143 1339
153 259 Jaaska Sven Citroen Team I 2:27:27 1:02:10 89 157 1338
154 1112 Tilk Arne 2:27:28 1:01:25 41 136 1337
155 211 Kristal Tõnis Kose AMK ct 2:27:47 1:02:06 42 151 1336
156 194 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 2:27:56 1:02:22 90 165 1335
157 258 Steinburg Greete RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:28:06 1:03:17 1 192 1334
158 361 Gornischeff Artur 2:28:06 1:02:10 91 156 1333
159 109 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 2:28:33 1:00:22 92 115 1332
160 246 Pärnamets Aivar Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:29:11 1:02:50 43 187 1331
161 210 Rodendau Janno Vargamäe 2:29:12 1:02:23 93 166 1330
162 168 Nõmm Raivo Viljandi Rattaklubi I 2:29:38 1:00:23 94 116 1329
163 272 Kotov Raul velo clubbers 2:29:43 1:03:28 44 200 1328
164 214 Meier Heiki Onninen 2:29:44 1:02:42 95 183 1327
165 236 Ispert Egert Costa Bicicleta 2:29:45 1:03:25 96 195 1326
166 165 Aamisepp Arno Nõmme SK 2:29:50 1:01:05 12 118 1325
167 219 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:29:59 1:02:23 45 168 1324
168 171 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:30:05 1:01:29 97 138 1323
169 195 Piire Aare 2:30:10 1:02:14 46 158 1322
170 212 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:30:48 1:04:21 47 221 1321
171 172 Trigub Silver Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:30:49 1:02:18 13 163 1320
172 108 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:30:54 1:02:22 48 164 1319
173 363 Arula Raul Tartu Velo 2:30:54 1:05:18 5 241 1318
174 260 Järveoja Jaanus TÜ ASK 2:30:55 1:04:02 49 208 1317
175 245 Palm Aare lebo racing 2:30:56 1:03:39 98 202 1316
176 314 Lepik Toomas Astro Baltics 2:30:57 1:02:52 99 189 1315
177 46 Hirv Pait Haanja RK Välla 2:31:01 0:57:02 50 62 1314
178 305 Kesküla Urmet Sportland/MyFitness 4 2:31:01 1:03:27 100 198 1313
179 224 Ligi Margus 2:31:04 1:02:02 101 146 1312
180 230 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Cycling Team 2:31:07 1:02:40 102 181 1311
181 158 Part Taavi Hawaii Express Rakvere 2:31:16 1:02:30 103 174 1310
182 189 Leppik Ahti Onninen 2:31:27 1:01:44 104 144 1309
183 198 Maidla Janek velo clubbers 2:31:35 1:02:17 105 162 1308
184 206 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:31:41 1:02:54 51 190 1307
185 157 Vilums Guntis Smiltene 2:31:42 1:01:30 6 139 1306
186 1099 Viksne Martins Burusports Team 2:31:42 1:02:36 106 180 1305
187 281 Kull Agur 2:31:53 1:03:59 107 205 1304
188 115 Arak Anti A&T Sport Team II 2:31:53 1:05:22 108 245 1303
189 320 Jõgeva Toomas 2:31:59 1:04:55 52 238 1302
190 345 Makku Artur Viljandi Rattaklubi 2:32:03 1:03:23 109 193 1301
191 324 Möldre Kert WESTLINE TEAM II 2:32:07 1:04:19 53 219 1300
192 302 Tarvis Peeter KoMo 2:32:10 1:04:18 7 217 1299
193 276 Artel Veiko 2:32:16 1:02:51 54 188 1298
194 190 Põld Ivo COSMOS FUN 2:32:19 1:01:28 55 137 1297
195 182 Iljenko Andrejs Smiltene 2:32:21 1:02:32 56 175 1296
196 237 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KOMO II 2:32:31 1:04:18 110 218 1295
197 254 Danilas Meelis 2:32:31 1:03:26 57 197 1294
198 951 Himma Markus Extreme Sport 2:32:34 1:04:44 9 230 1293
199 273 Tuuna Toomas Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:32:42 1:04:30 8 226 1292
200 225 Egorov Urmas Onninen 2:32:43 1:04:43 58 229 1291
201 234 Lainevee Ivika RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:32:45 1:04:11 2 215 1290
202 495 Rist Liisi RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:32:45 1:05:42 3 256 1289
203 441 Kivirüüt Margus 2:32:47 1:05:37 111 252 1288
204 266 Eskla Anti Haanja Rattaklubi 2:32:56 1:04:01 112 206 1287
205 333 Teppo Andres A&T Sport Team II 2:32:59 1:05:20 113 243 1286
206 226 Kruustük Marko WTF Racing 2:33:02 1:02:09 114 153 1285
207 315 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL 2:33:14 1:04:53 115 235 1284
208 235 Kivi Teemar Rõuge Racing Team I 2:33:17 1:03:25 59 194 1283
209 487 Osijärv Martin 2:33:22 1:05:58 116 270 1282
210 263 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:33:34 1:05:50 117 262 1281
211 348 Rätsep Ain Amserv 2:33:38 1:05:35 118 250 1280
212 264 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2 2:33:42 1:04:27 119 225 1279
213 393 Salk Rene 2:33:45 1:05:18 60 242 1278
214 227 Videvik Priit 2:33:51 1:02:34 120 177 1277
215 277 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:33:53 1:04:02 9 209 1276
216 445 Talur Tõnu PlanetSport Tartu 2:33:54 1:05:39 121 253 1275
217 253 Laaniste Andres Koeru SK 2:33:56 1:05:56 122 266 1274
218 379 Maripuu Janek 2:34:00 1:05:35 123 247 1273
219 274 Ernits Argo Gustaf Kopparberg 2:34:03 1:04:42 124 228 1272
220 358 Ostnik Mario Valga Rattaklubi 2:34:10 1:05:40 125 254 1271
221 306 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:34:17 1:05:59 126 274 1270
222 326 Sisask Andreas Logica 2:34:20 1:03:27 127 199 1269
223 298 Kuus Märt Rõuge 2:34:24 1:04:03 128 210 1268
224 313 Kiivit Lauri Promens 2:34:27 1:04:49 129 232 1267
225 282 Kiuru Väino velo clubbers 2:34:31 1:02:44 130 184 1266
226 231 Rahi Tõnu 2:34:34 1:04:25 61 223 1265
227 332 Kurg Rauno 2:34:35 1:06:52 131 291 1264
228 131 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 2:34:47 1:02:41 132 182 1263
229 317 Lõhmus Taivo 2:34:48 1:05:21 133 244 1262
230 278 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 2:34:50 1:05:17 134 240 1261
231 248 Sibul Jaanus 2:34:51 1:04:26 135 224 1260
232 268 Treier Toomas Serviti 2:34:57 1:02:09 136 154 1259
233 241 Joorits Andero lebo racing 2:34:57 1:04:20 137 220 1258
234 337 Kool Inge Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:35:01 1:05:35 2 249 1257
235 426 Härm Teet lebo racing 2:35:02 1:05:41 138 255 1256
236 412 Priks Henry 2:35:05 1:04:51 139 234 1255
237 381 Kullas Teet Cooltec 2:35:11 1:03:43 62 203 1254
238 587 Lemloch Kuido 2:35:13 1:05:57 63 267 1253
239 269 Riismaa Hanno Spordipartner 2:35:35 1:02:49 140 186 1252
240 341 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:36:00 1:07:10 64 310 1251
241 316 Jool Urmas Onninen 2:36:01 1:05:49 65 260 1250
242 139 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL 2:36:03 1:04:09 141 214 1249
243 297 Sootla Indrek Elioni Spordiklubi 2:36:12 1:04:07 66 213 1248
244 239 Berg Allan lebo racing 2:36:14 1:06:38 142 282 1247
245 170 Kand Peeter velo clubbers 2:36:15 1:02:34 67 176 1246
246 280 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 2:36:16 1:05:48 68 259 1245
247 372 Elbrecht Erki Võidu MEK 2:36:16 1:06:37 143 281 1244
248 261 Pajus Rene Võidu MEK 2:36:20 1:04:49 144 233 1243
249 416 Laul Raines Saint-Gobain Glass Estonia 2:36:25 1:05:43 145 257 1242
250 366 Kriis Viljar 2:36:25 1:07:08 146 309 1241
251 243 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:36:31 1:05:58 69 271 1240
252 307 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 2:36:34 1:05:57 14 268 1239
253 362 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:36:35 1:06:47 10 289 1238
254 1106 Soome Raul 2:37:00 1:04:22 147 222 1237
255 934 Strandberg Indrek Harju Elekter 2:37:10 1:09:23 148 385 1236
256 215 Kõrran Timmo Valga Rattaklubi 2:37:23 1:02:30 149 173 1235
257 1088 Strazdins Rego Skill 2:37:44 1:08:33 70 353 1234
258 338 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:37:47 1:05:59 150 275 1233
259 367 Haritonov Vadim Zenonis 2:37:49 1:05:51 151 264 1232
260 355 Pungar Rainer 2:37:55 1:06:46 152 288 1231
261 296 Reinik Vello PÜHA LOOMAAED 2:37:56 1:06:10 71 276 1230
262 377 Rõngas Riho 2:37:59 1:04:04 72 211 1229
263 1110 Laansalu Janek Jõelähtme Singel 2:38:03 1:05:36 10 251 1228
264 520 Puusepp Mattias Scoutspataljon Team 2:38:03 1:05:46 153 258 1227
265 462 Maran Marvin Rõuge Racing Team II 2:38:04 1:07:04 11 300 1226
266 509 Keemu Mihkel Keemu 2:38:05 1:06:40 154 283 1225
267 402 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:38:06 1:07:05 155 305 1224
268 308 Sildaru Kalev lebo racing 2:38:11 1:05:53 11 265 1223
269 327 Hurt Margo Haanja RK 2:38:12 1:08:01 156 334 1222
270 350 Albri Kalev X-SPORT 2:38:18 1:05:34 157 246 1221
271 444 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:38:29 1:07:07 12 307 1220
272 301 Eamets Joonas Gustaf Kopparberg 2 2:38:35 1:04:40 15 227 1219
273 290 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 2:38:37 1:03:45 158 204 1218
274 436 Kütt Sander Hawaii Express Rakvere 2:38:43 1:06:32 12 279 1217
275 431 Kerner Aldor Kose AMK ct 2:38:47 1:07:13 159 312 1216
276 404 Mäekivi Andres 2:38:48 1:05:50 160 263 1215
277 359 Kruus Kaupo Surfhouse 2:38:49 1:06:42 161 285 1214
278 328 Rannala Ivar 2:38:51 1:07:21 162 317 1213
279 440 Männa Margus 2:38:52 1:06:43 163 286 1212
280 398 Reissaar Alari 2:38:54 1:04:47 73 231 1211
281 389 Tiismaa Toomas 2:38:56 1:07:14 74 314 1210
282 347 Kompus Meelis Mariine Auto 2:39:05 1:06:35 164 280 1209
283 303 Leben Riho Spordipartner II 2:39:07 1:06:32 165 278 1208
284 400 Vähi Nikolai WESTLINE TEAM II 2:39:13 1:07:38 75 323 1207
285 530 Einpalu Mart Levira 2:39:19 1:07:50 166 329 1206
286 339 Salus Ardi Vennad-Dahl I 2:39:32 1:05:58 167 273 1205
287 335 Ojasaar Kalmer 2:39:44 1:08:39 168 354 1204
288 551 Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 2:39:44 1:08:45 169 357 1203
289 293 Orgla Maario Skoda 2:39:49 1:05:49 170 261 1202
290 346 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 2:39:51 1:04:54 171 237 1201
291 539 Narits Tauri PÜHA LOOMAAED 2:39:52 1:08:11 172 340 1200
292 387 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 2:39:55 1:06:55 76 292 1199
293 401 Lubi Tiit PlanetSport Tartu 2:39:57 1:07:07 173 308 1198
294 484 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 2:40:03 1:07:05 174 303 1197
295 360 Pikkor Roomet A&T Sport Team II 2:40:03 1:08:12 175 341 1196
296 418 Ots Silver WESTLINE TEAM I 2:40:07 1:08:02 176 335 1195
297 706 Kiiver Kaupo 2:40:12 1:09:01 177 368 1194
298 415 Uutar Aivar 2:40:14 1:06:42 178 284 1193
299 283 Lippur Bruno 2:40:14 1:04:05 179 212 1192
300 376 Lillend Allan IITEE 2:40:34 1:07:42 180 326 1191
301 304 Sepp Tõnis Harrastajate Spordiklubi 2:40:39 1:04:12 181 216 1190
302 286 Link Erki 2:40:41 1:12:46 182 499 1189
303 690 Vaher Andres 2:40:51 1:08:05 183 337 1188
304 469 Zaletajev Toomas 2:41:06 1:06:55 184 294 1187
305 446 Kütt Vello Hawaii Express Rakvere 2:41:07 1:07:39 77 325 1186
306 394 Maalt Marko 2:41:11 1:06:43 78 287 1185
307 382 Saarep Peeter 2:41:14 1:08:12 13 343 1184
308 453 Toom Markus PlanetSport Tartu 2:41:31 1:08:49 185 360 1183
309 352 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:41:34 1:07:11 79 311 1182
310 403 Kabonen Tiit 2:41:35 1:06:58 14 296 1181
311 356 Hürden Taivo 2:41:36 1:07:04 186 301 1180
312 375 Rautenbergs Arturs Smiltene 2:41:36 1:07:05 80 304 1179
313 319 Eilo Enno Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:41:37 1:09:30 81 388 1178
314 385 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 2:41:39 1:08:03 15 336 1177
315 636 Kongo Kristjan Rännumees 2:41:41 1:09:22 187 384 1176
316 364 Puhke Peeter Ambla Spordiklubi 2:41:45 1:07:03 82 298 1175
317 217 Kannimäe Mihkel Haanja RK Välla 2:41:46 1:03:25 16 196 1174
318 218 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:41:47 1:09:12 188 377 1173
319 252 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:41:47 1:06:25 3 277 1172
320 496 Pärn Hannes 2:41:53 1:08:19 83 346 1171
321 295 Valdner Marek Citroen Team I 2:42:15 1:07:23 189 318 1170
322 460 Vähi Ilmar 2:42:24 1:08:10 190 339 1169
323 391 Pletiens Ilgvars Smiltene 2:42:25 1:07:18 16 316 1168
324 392 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 2:42:26 1:08:12 191 342 1167
325 430 Orav Erki Sportland/MyFitness 5 2:42:26 1:08:08 192 338 1166
326 409 Meitus Raivo 2:42:32 1:07:54 84 331 1165
327 287 Toomsalu Ilmar ARCTIC SPORT CLUB II 2:42:36 1:05:35 85 248 1164
328 344 Koho Jaanus PlanetSport Tartu 2:42:40 1:07:04 193 302 1163
329 369 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 2:42:41 1:06:51 195 290 1161
330 542 Aavel Rivo 2:42:41 1:07:48 194 328 1162
331 998 Abel Marko 2:42:57 1:08:19 17 345 1160
332 330 Prants Aivar Eesti Raudtee 2:42:58 1:07:26 196 319 1159
333 872 Rääts Veiko Jõhvi Motoklubi 2:42:58 1:09:27 197 386 1158
334 451 Küttis Sven jussikese 7 sõpra 2:43:00 1:09:04 86 373 1157
335 271 Puhke Raivo Eesti Raudtee 2:43:00 1:07:01 87 297 1156
336 438 Rumberg Tambet Arctic Sport Club 2:43:07 1:09:43 198 394 1155
337 474 Kütt Meelis VBH-Roto Team 2:43:10 1:08:49 88 361 1154
338 423 Sirokov Juri 2:43:17 1:07:32 199 321 1152
339 428 Kuresoo Rain 2:43:17 1:08:22 200 348 1153
340 499 Terve Raivo Sidepataljon 2:43:30 1:09:04 89 374 1151
341 560 Lehtme Janno 2:43:40 1:08:54 201 363 1150
342 399 Eesmaa Andrus Surfhouse 2:43:46 1:08:29 90 351 1149
343 468 Luik Janek 2:43:56 1:09:06 202 375 1148
344 199 Koort Kristel Investment Agency-Jõhvi 2:44:20 1:10:32 4 424 1147
345 380 Arend Mati Sportland/MyFitness 4 2:44:27 1:09:48 203 398 1146
346 546 Uurimäe Roomet Nissan 2:44:33 1:07:15 204 315 1145
347 422 Bauer Heigo Vennad-Dahl I 2:44:34 1:08:21 91 347 1144
348 353 Angerma Meelis Chapter 11 2:44:40 1:09:47 205 396 1143
349 420 Rimmel Margo 2:44:45 1:07:54 206 332 1142
350 397 Murmann Rain Mehed Marsilt 2:44:47 1:10:55 207 439 1141
351 437 Toome Rita RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:44:53 1:10:00 4 410 1140
352 549 Freiberg Sven 2:44:54 1:10:01 208 412 1139
353 519 Tasane Peeter Pärnu surfiklubi 2:44:56 1:10:37 92 426 1138
354 718 Kaur Margus 2:45:04 1:10:02 93 414 1137
355 343 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 2:45:16 1:07:03 94 299 1136
356 300 Tilk Rait Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:45:21 1:04:54 18 236 1135
357 500 Suur Meelis 2:45:24 1:09:03 209 372 1134
358 467 Premet Kalle Brentel OÜ 2:45:25 1:07:39 95 324 1133
359 448 Koik Kristjan 2:45:29 1:07:56 210 333 1132
360 579 Kangilaski Taivo Eesti Energia SK 2:45:30 1:10:03 96 415 1131
361 425 Jürmann Kevo Haanja RK 2:45:38 1:08:47 211 358 1130
362 497 Lensment Tõnu 2:45:44 1:09:19 212 382 1129
363 238 Shumanov Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:45:46 1:09:42 17 393 1128
364 595 Suokas Heikki Põhja Puu 2:45:47 1:08:56 213 366 1127
365 529 Sarapuu Jaanus-Arno Skoda 2:45:51 1:07:36 214 322 1126
366 491 Puhu Sille Viljandi Rattaklubi I 2:45:54 1:09:53 5 402 1125
367 455 Lumi Daniel Mehed Marsilt 2:45:58 1:10:53 215 436 1124
368 708 Paide Ragnar 2:46:01 1:10:05 216 419 1123
369 427 Uba Tarmo Microsoft 2:46:03 1:08:52 217 362 1122
370 373 Kägu Janeck 2:46:07 1:08:56 218 365 1121
371 569 Kade Indrek 2:46:09 1:09:02 219 371 1120
372 1079 Rae Arbo palmtek.ee 2:46:11 1:14:18 97 559 1119
373 522 Laine Mihkel 2:46:11 1:09:36 19 391 1118
374 659 Tobreluts Rainer Saint-Gobain Glass Estonia 2:46:12 1:11:14 98 446 1117
375 384 Aksel Indrek Väike-Maarja RSK 2:46:14 1:05:58 220 272 1116
376 504 Väli Reigo 2:46:16 1:07:51 99 330 1115
377 275 Kask Indrek 2:46:18 1:03:28 221 201 1114
378 1082 Rea Tarmo Hansa SK 2:46:19 1:13:08 222 512 1113
379 512 Eenraid Priit 2:46:22 1:11:55 100 466 1112
380 498 Harjaks Tõnis 2:46:25 1:11:16 223 447 1111
381 370 Rozenbergs Gunars Aluksne RK Velo 2:46:25 1:05:58 18 269 1110
382 623 Lomp Priit WESTLINE TEAM II 2:46:51 1:09:58 224 408 1109
383 488 Raivo Jaak Chapter 11 2:46:55 1:09:47 225 397 1108
384 434 Jürlau Noel Jussikese 7 Sõpra 2:46:56 1:11:40 226 455 1107
385 481 Vasar Kaidu WESTLINE TEAM II 2:47:02 1:09:49 227 399 1106
386 538 Hütt Petri PlanetSport Tallinn 2:47:03 1:09:20 228 383 1105
387 1120 Toompere Henri 2:47:13 1:11:56 229 469 1104
388 566 Maks Meelis 2:47:14 1:11:11 101 442 1103
389 565 Kesper Raino 2:47:16 1:10:21 230 422 1102
390 523 Tiits Janar Sportland/MyFitness 4 2:47:22 1:09:17 231 379 1101
391 545 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 2:47:26 1:09:18 232 380 1100
392 336 Meltsov Martin 2:47:28 1:09:45 233 395 1099
393 501 Põder Raivo Harrastajate Spordiklubi 2:47:47 1:09:33 234 389 1098
394 591 Lõoke Toomas 2:47:48 1:09:01 235 369 1097
395 482 Kivimäe Raul Kulgur Team 2:47:56 1:10:43 236 427 1096
396 631 Küüsvek Andre EBRD Cycling Club 2:48:06 1:10:17 102 420 1095
397 641 Aalik Marko Mikitamäe Aironmäänklubi 2:48:22 1:11:23 237 449 1094
398 449 Paist Raimond 2:48:25 1:09:00 103 367 1093
399 658 Vain Hindrek 2:48:27 1:08:23 238 349 1092
400 396 Ernits Ardu Vänta Aga 2:48:31 1:06:56 19 295 1091
401 511 Marist Jüri Skoda 2:48:37 1:10:51 239 432 1090
402 458 Saksniit Priit 2:48:45 1:09:55 240 405 1089
403 1129 Leemet Rainer Velo Clubbers 2:48:48 1:11:51 241 461 1088
404 421 Tehvand Jaanos 2:48:48 1:10:01 242 413 1087
405 578 Haav Viljar 2:48:49 1:09:18 243 381 1086
406 655 Eamets Jaanus 2:48:49 1:10:54 104 438 1085
407 516 Tamme Risto Ektaco AS 2:48:50 1:09:53 244 401 1084
408 503 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 2:49:07 1:11:42 245 457 1083
409 534 Dsilna Indro 2:49:17 1:12:24 246 491 1082
410 634 Raidma Rainer 2:49:24 1:11:41 247 456 1081
411 1057 Illingworth Adam 2:49:24 1:10:54 248 437 1080
412 513 Koosa Marko 2:49:27 1:10:04 249 417 1079
413 614 Kess Alar Sparta 2:49:28 1:12:07 105 475 1078
414 577 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 2:49:31 1:09:55 250 406 1077
415 695 Rahu Madis 2:49:35 1:10:51 106 434 1076
416 432 Redi Karin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:49:37 1:11:26 5 451 1075
417 510 Järve Marek Spordipartner II 2:49:38 1:10:00 107 409 1074
418 600 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 2:49:41 1:12:03 251 473 1073
419 476 Mägi Allan 2:49:42 1:06:55 252 293 1072
420 571 Irik Rein COSMOS FUN 2:49:43 1:12:00 20 470 1071
421 889 Pops Vahur Teeme Varuosad Team 2:49:45 1:11:26 108 452 1070
422 537 Kaleta Valter WTF Racing 2:49:48 1:08:48 253 359 1069
423 1111 Jõe Rein-Erik 2:49:48 1:11:55 254 467 1068
424 531 Puhke Rauno Ambla Spordiklubi 2:49:56 1:11:14 20 444 1067
425 664 Loik Hannu Alavere Spordiklubi 2:50:00 1:11:46 255 459 1066
426 517 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 2:50:01 1:09:29 256 387 1065
427 632 Reinson Raul Weber 2:50:02 1:12:58 257 504 1064
428 1066 Lepasild Raul 2:50:03 1:12:01 258 471 1063
429 612 Väli Tarmo VBH-Roto Team 2:50:21 1:09:55 259 404 1062
430 506 Kasemaa Janno Onninen 2:50:25 1:12:19 260 486 1061
431 411 Kulp Alar 2:50:27 1:14:09 261 551 1060
432 740 Juhkam Erki 2:50:30 1:12:21 262 487 1059
433 390 Ilves Ago Jõelähtme SINGEL 2:50:34 1:10:44 109 428 1058
434 456 Ebber Andrus 2:50:41 1:09:09 110 376 1057
435 443 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 2:50:49 1:09:56 263 407 1056
436 342 Nääme Alar Valga Rattaklubi 2:50:51 1:09:50 264 400 1055
437 1058 Johanson Marko Pärnu Kalev 2:50:53 1:12:23 265 489 1054
438 715 Ojamets Arno 2:50:57 1:10:46 111 430 1053
439 672 Soodla Raul Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:51:08 1:11:29 112 453 1052
440 550 Kesvatera Andres 2:51:15 1:10:05 266 418 1051
441 606 Perm Ivar 2:51:30 1:11:54 113 465 1050
442 721 Mägi Arved 2:51:41 1:11:14 21 445 1049
443 585 Metsaots Jaanus 2:51:45 1:10:03 114 416 1048
444 726 Ööman Marko 2:51:48 1:10:45 267 429 1047
445 604 Ljahovski Roman TPSS/FREESPORT 2:51:53 1:12:28 268 495 1046
446 559 Teras Marko 2:51:53 1:12:39 269 498 1045
447 525 Viik Tarvi jk.Paralepa 2:52:01 1:11:50 270 460 1044
448 388 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 2:52:02 1:08:18 271 344 1043
449 414 Thomberg Tarvi MK Juhan 2:52:07 1:11:01 272 441 1042
450 608 Kraus Taivo HI 2:52:10 1:14:54 115 584 1041
451 761 Rätsep Janno 2:52:18 1:13:31 273 531 1040
452 1017 Pilliroog Alari Metek Sport 2:52:25 1:12:23 274 490 1039
453 485 Hommik Tõnis 2:52:25 1:07:06 13 306 1038
454 251 Kuhlap Kaupo COSMOS FUN 2:52:32 1:03:14 116 191 1037
455 490 Saag Härmo Vennad-Dahl I 2:52:37 1:10:51 275 433 1036
456 620 Kerm Margus Linnumetsa spordiklubi 2:52:45 1:11:53 276 462 1035
457 679 Kukk Kaido IRL 2:52:46 1:12:01 277 472 1034
458 589 Volk Andrus MAN Sport Team 2:52:47 1:12:19 117 485 1033
459 574 Mihkels Stanislav Dünamo 2:52:48 1:13:07 278 509 1032
460 1108 Solovjov Maido 2:52:50 1:09:01 279 370 1031
461 988 Andresson Raul 2:52:51 1:13:08 118 513 1030
462 989 Jõgis Janek 2:52:54 1:14:19 119 560 1029
463 939 Pint Meelis Oma klubi 2:52:56 1:11:31 120 454 1028
464 601 Zirel Joel Kroonpress 2:52:59 1:10:52 280 435 1027
465 547 Kumel Tarvo Baltic Pack EST 2:53:01 1:10:32 121 425 1026
466 575 Palu Indrek Vennad-Dahl I 2:53:01 1:10:50 281 431 1025
467 596 Villems Mäido Amserv 2:53:02 1:12:05 122 474 1024
468 580 Voitka Urmas Barrus 2:53:04 1:12:08 123 476 1023
469 541 Seer Marek 2:53:09 1:12:25 282 493 1022
470 586 Abel Andrus 2:53:13 1:11:54 124 464 1021
471 561 Johanson Raoul Tartu SK Velo 2:53:14 1:09:35 125 390 1020
472 666 Saar Marek 2:53:16 1:13:04 283 508 1019
473 638 Seeder Heldur-Valdek PPA 2:53:21 1:14:05 22 546 1018
474 697 Nikolajev Raimo essenta.ee 2:53:22 1:11:55 284 468 1017
475 765 Padumäe Vaido Rimi Cycling Team 2:53:23 1:12:10 285 479 1016
476 903 Trepp Janek Kadrina 2:53:24 1:13:01 286 506 1015
477 1096 Vana Janek 2:53:25 1:15:19 287 597 1014
478 653 Petjärv Ivo Scoutspataljon Team 2:53:26 1:13:25 288 528 1013
479 645 Pärli Marek Amserv 2:53:27 1:13:24 289 526 1012
480 670 Haaviste Raido 2:53:37 1:14:21 290 564 1011
481 556 Kuresoo Andrus Sportland/MyFitness 2 2:53:45 1:12:13 23 481 1010
482 395 Luhaorg Siim Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:53:50 1:13:49 14 539 1009
483 671 Holzberg Madis 2:53:57 1:11:25 291 450 1008
484 594 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:53:59 1:14:12 6 553 1007
485 736 Männi Rein Võidu MEK 2:54:01 1:13:03 292 507 1006
486 685 Merisaar Hallar Promens 2:54:04 1:14:41 293 577 1005
487 602 Kaldas Tarmo Jussikese 7 Sõpra 2:54:05 1:13:07 294 511 1004
488 457 Lõiv Leho 2:54:06 1:08:33 126 352 1003
489 783 Mõttus Janek 2:54:08 1:14:42 295 578 1002
490 413 Shemarin Viktor Äkke 2:54:21 1:08:56 127 364 1001
491 256 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KOMO II 2:54:28 1:05:05 296 239 1000
492 613 Voll Ardo Baltic Pack EST 2:54:40 1:13:09 297 514 999
493 744 Prants Raivo 2:54:47 1:14:01 298 544 998
494 784 Ladva Marek 2:54:57 1:12:31 299 496 997
495 1024 Kraam Sulev Hansa SK 2:55:18 1:16:57 300 647 996
496 675 Saareoks Janek Rimi Cycling Team 2:55:27 1:12:12 301 480 995
497 660 Mesipuu Maido A&T Sport Team II 2:55:28 1:12:54 302 500 994
498 573 Saks Eliko Haanja RK Haraga 2:55:29 1:13:24 7 525 993
499 289 Tsäro Kermo Haanja RK 2:55:29 1:13:25 303 527 992
500 734 Tammist Marko 2:55:30 1:13:48 304 538 991
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
100 kg, , 03.09.2011 11:43
Ah krt. Ega GPS-ga ei saagi kilometraazi määrata. Tuleb ikka mõõta maakilomeetreid. GPS ju vertikaalsuunas liikumist ei loe. Kui ma liigun otse üles või alla, siis GPS arust mu asukoht ju ei muutu. Siis tulevadki tõusudel ja langustel nihked sisse.
Erki, , 31.08.2011 07:45
Viskasin kuskil Kekkose kandis hädalisele omal algatusel sisekummi. Sõitsin nr 372-ga ja valge punase särgiga! Oleks kena kui saaks samaväärse sisekumnmi tagasi!
wello, , 29.08.2011 16:56
sports tracker -64,3 km, spidoga vahe kusil 200m sellise vahe peale
853, , 29.08.2011 16:43
Tänan vapraid meeskodanikke, kes tulid nõu ja jõuga appi enne ja pärast teist TP-d, kui mul kummid purunesid (esimest korda elus ja nii väikeste vahemaade tagant, nagu seda oli 3km ja 7km, peale vahetamist) Mis teha kui hoopis mantlis oli viga ...Järgmine kord tuleb raudselt vähemalt 3 tk kaasa võtta Loodame, et Mulgis tuleb kuum ralli, siis ma Teile veel teen Ja kallid korraldajad, palun hoolitsega selle eest, et TP-des oleks pumpasid võtta!!!
Karin, karin.mikk.001@hotmail.com, 29.08.2011 15:07
Tean, et tühi tiir aga kirjutan ikkagi! Hansomäe tõusult laskumisel laiutas paar puuoksa, mis rebisid mu kaelast kullast keti koos ripatsiga. Kui keegi leidis, siis PALUN anna endast märku!!!
Karin, karin.mikk.001@hotmail.com, 29.08.2011 14:41
Rattur- kes sa kaotasid oma pulsivöö, võta meilitsi ühendust, lepime kokku kuidas saan su varanduse tagastada!
Indrek, indrek999@hot.ee, 29.08.2011 13:06
Veelkord siis. Viskasin kellegile u 20 km vbl ka veits vähem enne lõppu pumba. Tundus nagu meesterahvas olevat ta. Pumpas teine ühe pumbaga õhukummi ja küsis paremat. Kes ennast ära tunneb võtku ühendust, minu nr oli 569 ja sõitsin Cube särgiga. Nr 56614294. Tahaks oma vara tagasi saada
A, , 29.08.2011 10:22
Üllatavalt tore sõit oli. Tänud. Mõned pildid ka: https://picasaweb.google.com/106107353397220517045/EECOtepaa11?authkey=Gv1sRgCKHTp4b6l4uXVQ#
Andre, , 29.08.2011 10:00
Mul näitas spidokas 62,8 km. Tuleb lihtsalt oma spidokas seadistada näitama "võistluskilomeetreid". Need on alati natuke pikemad ja tulevad raskemini kätte
Rainer T., , 29.08.2011 07:31
Minul näitas spidokas 65 km,kusjuures need 2 lisakilomeetrit olid viitade järgi tekkinud juba suhteliselt distantsi alguses-viit näitas lõpuni 40 km,spidoka järgi oli läbitud 25 km ja see 2km vahe jäigi lõpuni.Seega spidomeeter ilmselt ei valetanud või siis valetas kõvasti võrreldes korraldaja mõõteriistaga esimesel raja kolmandikul,või panime kuskilt alguses äkiki märkamatult 2km tiiru


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE