estenglv
WAP version
Login form
RSS
EMT Rullituuri Kalevipoja rulluisumaratoni võitis Indrek Tobreluts 23.08.2011 (0)
21 augustil peetud EMT Rullituuri 5 etapi – Kalevipoja rullimaratonil osales erinevatel distantsidel kokku 352 rulluisu-, rullsuusa- ja ratastoolisõitjat!
Maailmameister ja Eesti tipp-rulluisutajad lihvivad rulluisupärlideks 08.06.2011 (3)
Eestis saab sel suvel rulluisuabi ja –õpet nii välismaiste tippsportlaste kui kohalike tippuisutajate käe all. Lisaks kiiruseihalejatele saavad koolitust ja nõu alles esimesi meetreid veerevad ...
Kalevipoja - Maraton 43,8 km
Kalevipoja - IIZI 21,9 km
Kalevipoja - Suusarull 21,9 km
Kalevipoja - POP Lastesõit 7,3 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 17 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Kalevipoja Rullimaraton (EMT Rullituur 5.etapp)
Vaata ka 2012 2010 2009 2008 
Aeg 21.08.2011
Koht Mustvee EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants Rulluisumaraton 43,8 km 12:00 
IIZI skate 21,9 km 12:05
Suusarull 21,9 km 12:10
Lasterull 7,3 km 11:00 
POP Lastesõit 3,6 km 11:00 
Pisirull 500 m 11:00
Korraldaja Eesti Rulluisuliit, TopSport OÜ, Jaanus Ritson, Tel. +372 5551 2999, jaanus@topsport.ee  
 
• STARDINIMEKIRI • KOONDARVESTUS
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2 Tobreluts Indrek Albe Team/Bont 1:15:27.0 1 500 Diploma
2 4 Ruusu Danila 1:15:40.6 2 495 Diploma
3 41 Meressaar Kaur UusMaa/Rollerblade 1:15:40.7 3 492 Diploma
4 50 Paalme Tõnis Powerslide Öörull 1:15:40.7 4 489 Diploma
5 9 Predtechenskii Andrei 1:15:40.8 5 487 Diploma
6 1 Keskpaik Kert Albe Team/Bont 1:15:40.9 6 485 Diploma
7 6 Eljasans Ansis Powerslide Latvia 1:15:41.0 7 483 Diploma
8 8 Valvas Vahur Tartu Inline Team 1 1:15:41.0 8 481 Diploma
9 3 Ritson Jaanus UusMaa/Rollerblade 1:15:41.5 9 479 Diploma
10 40 Bitenieks Lauris Powerslide Latvia 1:15:43.4 10 477 Diploma
11 7 Cesulis Viktoras isk viking team 1:17:13.4 11 475 Diploma
12 38 Saks Jaan Schänkel/Simmons Estonia 1:19:49.0 12 473 Diploma
13 14 Kuusk Andrus Välek 1:19:49.5 13 471 Diploma
14 13 Marrandi Rain Rulluisuklubi ABEC 1:19:49.5 14 469 Diploma
15 96 Mudenas Mantas isk viking team 1:19:50.1 15 467 Diploma
16 136 Pundurs Oskars Powerslide Latvia 1:19:50.3 16 465 Diploma
17 81 Laugus Jaanus UusMaa/Rollerblade 1:19:50.6 1 463 Diploma
18 17 Aarna Indrek Eesti Energia SK 1:19:50.8 2 461 Diploma
19 11 Lokk Sulev K2 Eesti 1:19:50.9 3 459 Diploma
20 5 Koort Lauri Albe Team/Bont 1:19:51.1 17 457 Diploma
21 20 Kõrva Enel Rollerblade TopTeam 1:19:51.2 1 455 Diploma
22 16 Orlovski Tiit Elva Suusaklubi 1:19:52.3 18 453 Diploma
23 15 Valter Urmo 1:19:54.4 4 451 Diploma
24 10 Mäestu Jarek Tartu Inline Team 1 1:19:56.5 19 449 Diploma
25 100 Sucksdorff Mika UusMaa/Rollerblade 1:20:05.1 5 447 Diploma
26 83 Lepik Heigo Elva Suusaklubi/ Eesti Kaitsevägi 1:21:08.9 20 445 Diploma
27 24 Undrest Andrus Tartu Inline Team 2 1:21:09.4 21 443 Diploma
28 97 Lemsalu Marek Rulluisuklubi ABEC 1:21:09.5 22 441 Diploma
29 12 Haljak Antti 1:21:09.5 23 439 Diploma
30 23 Luik Janno Saaremaa 1:21:09.6 24 437 Diploma
31 63 Veemees Ain 1:21:09.8 25 435 Diploma
32 55 Vahtra Maidu Keri-Hyva''Sport 1:21:09.9 6 433 Diploma
33 52 Villo Raul Karvajalg 1:21:10.1 27 431 Diploma
34 32 Tali Tõnis 1:21:10.1 26 429 Diploma
35 18 Koppel Tõnu A&T Sport 1:21:10.4 7 427 Diploma
36 22 Silluste Toomas Saaremaa 1:21:10.4 8 425 Diploma
37 31 Jurs Hassar Tartu Inline Team 2 1:21:10.7 28 423 Diploma
38 133 Uuk Aimur Hawaii Express 1:21:10.8 1 421 Diploma
39 36 Kaasik Priit 1:21:10.8 9 419 Diploma
40 125 Ridamäe Alar 1:21:11.1 10 417 Diploma
41 21 Kaareste Diana Rollerblade TopTeam 1:21:11.5 2 415 Diploma
42 28 Hirmo Aivar Umaette Miis 1:21:11.5 11 413 Diploma
43 134 Mazurs Ainars 1:21:11.9 12 411 Diploma
44 57 Kamenjuk Aivar 1:21:12.0 2 409 Diploma
45 29 Arumäe Andre Rulluisuklubi ABEC 1:21:15.5 13 407 Diploma
46 19 Roosimaa Mart Tartu Inline Team 1 1:21:37.6 29 405 Diploma
47 30 Undrest Jaanus EESTI POSTI SPORDIKLUBI 1:23:22.4 30 403 Diploma
48 35 Fimberg Tarmo Rulluisuklubi ABEC 1:23:31.7 3 401 Diploma
49 43 Sõõru Argo Tartu Inline Team 3 1:26:23.1 14 399 Diploma
50 34 Baskakov Vladimir 1:26:23.2 4 397 Diploma
51 33 Tomingas Toivo Pärnu 1:26:23.7 5 395 Diploma
52 137 Makutenen Vladimir Valga MK 1:26:25.0 15 393 Diploma
53 130 Soonets Art Haanja Rattaklubi 1:26:25.2 16 391 Diploma
54 42 Kaju Raiko 1:26:26.4 31 389 Diploma
55 39 Kivi Vladimir Tartu Inline Team 3 1:26:28.0 6 387 Diploma
56 25 Köhler Torbjörn Tartu Inline Team 3 1:27:06.3 7 385 Diploma
57 118 Mägi Holger Ummisjalu 1:28:35.5 32 383 Diploma
58 140 Tavast Arvi 1:28:35.5 17 381 Diploma
59 66 Krauja Andris skASI-skibox 1:28:35.7 8 379 Diploma
60 44 Vutt Ingmar plekk ja värv 1:28:35.9 18 377 Diploma
61 49 Nuut Viljar Saaremaa 1:28:36.1 19 375 Diploma
62 107 Aigro Maarja 1:28:36.5 3 373 Diploma
63 71 Kallaste Risto Rulluisuklubi ABEC 1:28:36.9 20 371 Diploma
64 46 Sevastjanov Anatoli Tartu Inline Team 3 1:28:36.9 1 369 Diploma
65 48 Roomet Hannes 1:28:37.5 9 367 Diploma
66 45 Pukk Mairo 1:28:38.6 33 365 Diploma
67 37 Alusalu Sandra Rollerblade TopTeam 1:28:38.8 4 363 Diploma
68 47 Pihlak Marek 1:28:46.2 34 361 Diploma
69 101 Mäesalu Heiki Rulluisuklubi ABEC 1:28:57.6 10 359 Diploma
70 54 Kermas Mati 1:29:01.9 11 357 Diploma
71 59 Raudsepp Lennart Tartu Inline Team 1 1:29:16.7 21 355 Diploma
72 122 Kuusik Ants VAK STAIER 1:29:25.5 2 353 Diploma
73 26 Koppel Kuido Saaremaa / kinluxvara 1:33:15.2 22 351 Diploma
74 78 Lauris Gunars skASI-skibox 1:33:29.4 12 349 Diploma
75 87 Hendrikson Ants 1:33:34.0 23 347 Diploma
76 72 Peterson Meelis Team TT 1:34:58.9 35 345 Diploma
77 103 Kuznetski Anton 1:35:08.0 36 343 Diploma
78 120 Nigul Alar EROK 1:35:10.0 24 341 Diploma
79 56 Toots Kersti Tartu Inline Team 2 1:35:10.1 1 339 Diploma
80 58 Kivimäe Maiu 1:35:10.2 5 337 Diploma
81 90 Taim Elmer Lindwood 1:35:10.4 37 335 Diploma
82 139 Zalais Ilmars Bebis Ripo Valka 1:35:10.5 3 333 Diploma
83 127 Vendel Jens 1:35:12.7 38 331 Diploma
84 65 Mastovits Ljudmilla 1:35:12.7 2 329 Diploma
85 85 Silm Siiri 1:35:12.9 6 327 Diploma
86 102 Koplus Kaupo A2K Sport 1:35:14.7 25 325 Diploma
87 104 Kaukver Andres Rulluisuklubi ABEC 1:35:25.9 13 323 Diploma
88 128 Kukk Kalle 1:35:27.0 26 321 Diploma
89 51 Krooni Raul Rulluisuklubi Abec 1:35:29.9 27 319 Diploma
90 121 Kõnnusaar Raivo 1:38:06.2 39 317 Diploma
91 70 Leet Margus FÖRCH 1:39:05.2 40 315 Diploma
92 117 Rukhovets Alexey 1:39:05.4 41 313 Diploma
93 94 Roomet Heiki 1:39:09.2 42 311 Diploma
94 114 Parve Ain Eesti Panga SK 1:39:09.4 4 309 Diploma
95 84 Kroon Olev 1:39:10.0 14 307 Diploma
96 61 Kruusement Peeter 1:39:10.1 5 305 Diploma
97 69 Saare Piret 1:39:11.0 3 303 Diploma
98 64 Kainel Mart 1:39:12.7 6 301 Diploma
99 138 Berzins Juris Smiltene 1:39:15.0 15 299 Diploma
100 60 Kivipõld Kaido 1:39:15.7 43 297 Diploma
101 92 Jerlakas Piret 1:39:15.9 4 295 Diploma
102 68 Variksoo Alo 1:39:16.3 7 293 Diploma
103 67 Kapp Riho AMBLA SK 1:39:18.5 8 291 Diploma
104 74 Kitsemets Kaarel 1:39:34.9 44 289 Diploma
105 89 Kiisk Veikko Tartu Inline Team 1:39:41.5 28 287 Diploma
106 109 Mäesepp Andrus 1:45:09.4 45 285 Diploma
107 115 Luht Meelis 1:45:41.6 29 283 Diploma
108 95 Variksaar Viljer Hawaii Express 1:48:09.3 46 281 Diploma
109 77 Leek Tarmo 1:48:11.4 16 279 Diploma
110 86 Peek Kuno 1:48:19.7 47 277 Diploma
111 123 Viksi Tanel 1:48:23.9 48 275 Diploma
112 93 Väljaots Kristi Uus Maa Tartu 1:48:24.8 7 273 Diploma
113 108 Toru Priit TP Team 1:48:25.6 49 271 Diploma
114 75 Juksar Erika 1:48:33.8 8 269 Diploma
115 119 Kukk Vahur 1:48:34.8 17 267 Diploma
116 110 Ulm Annes 1:50:58.5 50 265 Diploma
117 82 Puna Kristjan 2:01:17.1 51 263 Diploma
118 111 Rull Alo 2:02:16.2 30 261 Diploma
119 98 Loomann Reelika 2:02:16.3 9 259 Diploma
120 76 Toiger Harri Eesti Energia SK 2:03:39.6 31 257 Diploma
121 124 Innos John 2:07:25.4 32 255 Diploma
122 112 Rull Kristiina 2:13:36.6 10 253 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Vladimir, , 06.09.2011 08:53
Video Kalevipoja Rullimaraton (EMT Rullituur 5.e) 21.08.11 Mustvee: http://www.youtube.com/playlist?list=PL4E5E3569252F5A57
Anatoli, sevka49@mail.ru, 23.08.2011 22:00
Kalevipoja rull 2011 Liana pildistas http://fotki.yandex.ru/users/seva1949/tags/roliki
suusarullija, , 22.08.2011 22:15
Kas kuskilt oleks ka võimalik leida Kalevipoja Rullimaratoni suusarulli distantsi ringide aegu.
xXx, , 22.08.2011 21:54
trops, väga hea nõuanne.. ! Superhea lugemine. http://velolove.ee/tag/grupisoit/ näiteks.
aleksander, , 22.08.2011 21:52
suusarull: http://nagi.ee/photos/Dogrose/sets/325801/ lastesõidud: http://nagi.ee/photos/Dogrose/sets/325811/
EMT , , 22.08.2011 13:00
Pildid leiate siit: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/media/set/?set=a.198512003544742.52407.159067190822557&type=1 Märgi ennast ja sõpru!
margus, , 22.08.2011 12:32
Tegelikult täitsa irooniata tahaks tänada tropsi. Oli asjalik lugemine. Paraku leidsin ma infot ainult jalgrattasõidu kohta. Nüanssides erineb see rulluisutamisest mõnel juhul oluliselt. Kasvõi alustades sellest kuhu poole vahetada. Rajal muide on olnud selliseid erimeelsusi. Nüüd sain aru millest see tingitud on. Rulluisus on paremale poole vahetamine tegelikult peaaegu välistatud, sest seal ei ole võimalik enam hoogu lükata niikaua kui grupp möödub.
margus, , 22.08.2011 12:22
Tänan tähelepanu eest trops. Vähemalt said oma huumorilaksu kätte
Erkki , , 22.08.2011 12:14
Kalevipoja ringiajad 21 km http://engine.koduleht.net/templates/championchip/files/mdl_files.php/KalevipojaRM_21km_2.html Kalevipoja ringiajad 42 km http://engine.koduleht.net/templates/championchip/files/mdl_files.php/KalevipojaRM_42km.html
trops, , 22.08.2011 12:04
8-sarattalised- pärisnaljaks lugemine.... umbes nagu esimese klassi juntsud arutavad teisel septembril liivakastis õppealajuhataja pädevust. abiks google ja sõna "grupisõit" Edu!


Kõige populaarsemad
Rullituur11_r
EMT_11
Tallink
Tehnikatäht
Ramirent
Saku
Laima
Gutta_11
ABCMotors_11
Kuldsed Käed
ROLLERBALDE
K2
Topsport_11
Rulluisuliit_11
Kulka_11
Iizi 11
Naerusuu
Crocs
Lacoste
Puma
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE