estenglv
WAP version
Login form
Jõulumäe Rattamaraton - 55 km
Jõulumäe Rattamaraton - 25 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 20 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2011 6.etapp)
Aeg 14.08.2011
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg VF Koht v.k. VF k. PKT Kaotus võitjale  
1 4 Maasikmets Alges EXTREME SPORT 01:59:52 01:22:59 1 2 1506
2 2 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 02:00:30 01:22:59 2 3 1497 00:00:38
3 22 Selder Tauri Investment Agency-Jõhvi 02:00:42 01:22:58 1 1 1492 00:00:50
4 7 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:01:18 01:23:01 1 5 1493 00:01:27
5 10 Kukk Sigvard Spordipartner 02:02:05 01:23:00 2 4 1487 00:02:13
6 19 Kirsipuu Jaan CFC 02:04:30 01:24:20 3 6 1485 00:04:39
7 1 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:05:12 01:24:24 3 8 1484 00:05:21
8 14 Karu Virgo Hawaii Express 02:05:20 01:24:23 4 7 1483 00:05:28
9 12 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:05:23 01:25:45 1 13 1482 00:05:32
10 11 Puu Henno Fixus Sport 02:05:57 01:25:41 4 10 1481 00:06:05
11 23 Jeret Timmo Pärnu Kalev SK 02:06:36 01:25:47 2 16 1480 00:06:44
12 8 Schumann Riivo Investment Agency-Jõhvi 02:07:03 01:25:44 5 12 1479 00:07:12
13 29 Öpik Oliver velo clubbers 02:07:04 01:25:44 6 11 1478 00:07:12
14 15 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 02:07:17 01:25:18 2 9 1477 00:07:25
15 20 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 02:08:23 01:27:04 7 18 1476 00:08:32
16 28 Neemela Tarmo EXTREME SPORT 02:08:26 01:25:47 5 15 1475 00:08:34
17 25 Rohtmets Argo Fixus Sport 02:08:29 01:27:17 8 21 1474 00:08:37
18 26 Olle Raul A&T Sport Team I 02:08:33 01:27:16 6 20 1473 00:08:42
19 56 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 02:09:00 01:27:24 1 23 1472 00:09:08
20 70 Laanela Danek Hawaii Express 02:09:11 01:27:04 9 19 1471 00:09:20
21 58 Kopli Tarmo Hawaii Express 02:09:24 01:27:28 10 26 1470 00:09:33
22 13 Kattai Kaupo EXTREME SPORT 02:09:39 01:25:48 11 17 1469 00:09:47
23 40 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB I 02:09:41 01:27:30 12 29 1468 00:09:49
24 53 Veski Tanel EXTREME SPORT 02:09:41 01:27:25 13 24 1467 00:09:50
25 42 Rebane Meelis A&T Sport Team I 02:09:51 01:27:29 7 27 1466 00:09:59
26 31 Suppi Ahti Fixus Sport 02:09:53 01:25:46 14 14 1465 00:10:01
27 21 Kukk Erki Specialized Concept Store 02:09:56 01:27:18 15 22 1464 00:10:04
28 33 Kannimäe Viljar Haanja RK Välla 02:11:12 01:27:30 16 28 1463 00:11:20
29 46 Tohvrel Rego veloplus 02:11:30 01:27:28 8 25 1462 00:11:38
30 129 Palm Tõnno Dünamo 02:11:51 01:30:14 9 41 1461 00:11:59
31 54 Saarnits Sten Amserv Team 02:12:03 01:29:46 3 32 1460 00:12:11
32 81 Oru Kaido Haanja RK Välla 02:12:51 01:29:44 17 30 1459 00:12:59
33 123 Erm Tõnis Spordipartner 02:12:51 01:29:45 18 31 1458 00:12:59
34 32 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 02:13:01 01:29:51 3 39 1457 00:13:09
35 60 Mäeots Risto SJK VIIKING 02:13:01 01:29:47 19 34 1456 00:13:09
36 49 Pallo Rait A&T Sport Team I 02:13:02 01:29:48 20 36 1455 00:13:10
37 79 Välk Martti Gustaf Kopparberg 02:13:18 01:29:50 4 38 1454 00:13:27
38 9 Suur Ivo Nissan ProShop Team 02:13:47 01:33:23 5 73 1454 00:13:55
39 270 Viljus Ivo Specialized 02:13:59 01:31:27 10 50 1452 00:14:07
40 27 Neemela Kristian Vooremaa Centrum-Farm Plant 02:14:06 01:30:16 4 43 1451 00:14:14
41 59 Roose Riivo 02:14:23 01:31:09 21 47 1450 00:14:31
42 55 Erikson Toomas Fixus Sport 02:14:25 01:30:24 22 44 1449 00:14:34
43 94 Grossmann Genry Amserv Team 02:14:32 01:29:48 23 35 1448 00:14:40
44 50 Mõttus Tarmo Haanja RK Välla 02:14:39 01:30:49 11 45 1447 00:14:47
45 80 Pajur Rivo Nissan ProShop Team 02:14:52 01:30:14 24 42 1446 00:15:01
46 78 Raag Kaupo velo clubbers 02:14:54 01:31:26 25 49 1445 00:15:02
47 83 Leigri Mehis Hawaii Express 02:15:00 01:31:58 26 55 1444 00:15:08
48 90 Randma Kristjan Rattaring 02:15:00 01:31:44 27 54 1443 00:15:08
49 65 Põldma Mirko Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 02:15:15 01:31:17 28 48 1442 00:15:23
50 88 Mets Are COSMOS FUN 02:15:27 01:29:52 2 40 1441 00:15:35
51 124 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 02:15:34 01:32:00 29 57 1440 00:15:42
52 133 Treier Grete Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:15:34 01:32:21 1 63 1439 00:15:42
53 75 Sigus Marko 02:15:41 01:31:59 30 56 1438 00:15:50
54 63 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 02:15:50 01:29:50 12 37 1437 00:15:59
55 86 Kaldvee Martten Nissan ProShop Team 02:16:55 01:31:42 31 53 1436 00:17:03
56 48 Krusemann Magnus A&T Sport Team I 02:16:59 01:29:46 32 33 1435 00:17:07
57 89 Tamm Margo RPM Rattatiim 02:17:24 01:32:05 5 60 1434 00:17:33
58 92 Nestor Paul Investment Agency-Jõhvi 02:17:42 01:33:00 6 70 1433 00:17:51
59 97 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 02:17:45 01:32:45 33 65 1432 00:17:54
60 120 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant 02:17:56 01:32:01 34 58 1431 00:18:04
61 177 Reiljan Kuldar velo clubbers 02:17:58 01:32:45 13 64 1430 00:18:06
62 77 Nikolai Jarmo Nissan ProShop Team 02:18:11 01:33:27 35 74 1429 00:18:19
63 104 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 02:18:19 01:32:02 36 59 1428 00:18:27
64 101 Piilma Priit Costa Bicicleta 02:18:26 01:33:51 37 77 1427 00:18:35
65 47 Sala Raivo Investment Agency-Jõhvi 02:18:43 01:33:00 14 69 1426 00:18:51
66 125 Lubi Ain Tartu SK Velo 02:19:03 01:33:50 38 75 1425 00:19:11
67 128 Arak Anti A&T Sport Team II 02:19:07 01:33:52 39 78 1424 00:19:15
68 143 Kallari Taimar Astro Baltics 02:19:11 01:34:20 15 87 1423 00:19:20
69 199 Sinisalu Ever 02:19:16 01:32:19 40 62 1422 00:19:25
70 107 Hussar Kaidar A&T Sport Team I 02:19:32 01:33:53 16 79 1421 00:19:40
71 76 Lond Rain CC Rota Mobilis 02:19:39 01:34:02 41 84 1420 00:19:48
72 192 Lippe Kevin Pärnu Kalev SK 02:19:43 01:32:51 7 68 1419 00:19:51
73 85 Sirvel Margus Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 02:19:45 01:31:32 42 52 1418 00:19:53
74 159 Hallik Margus 02:19:48 01:34:48 43 94 1417 00:19:56
75 198 Zdeblovskiy Alexey Team SPb 02:20:07 01:36:07 44 112 1416 00:20:15
76 73 Aulik Allan Nissan ProShop Team 02:20:15 01:31:29 45 51 1415 00:20:23
77 213 Lipp Sulev Specialized Concept Store 02:20:21 01:33:55 46 81 1414 00:20:29
78 174 Sildvee Rainer 02:20:22 01:34:49 47 96 1413 00:20:31
79 145 Pill Rein A&T Sport Team II 02:20:26 01:34:04 17 85 1412 00:20:34
80 170 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL 02:20:28 01:33:09 48 72 1411 00:20:36
81 135 Toome Roland Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 02:20:31 01:34:24 18 89 1410 00:20:39
82 139 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 02:20:40 01:33:57 49 82 1409 00:20:48
83 102 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere 02:20:47 01:32:49 3 66 1408 00:20:55
84 153 Raadom Erik A&T Sport Team II 02:20:57 01:33:53 50 80 1407 00:21:05
85 98 Eilo Sander Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 02:21:02 01:35:29 6 104 1406 00:21:10
86 187 Tooming Taaniel SK Velo 02:21:08 01:34:59 7 101 1405 00:21:16
87 180 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 02:21:26 01:34:52 51 99 1404 00:21:34
88 148 Kaldma Kevin Amserv Team 02:21:33 01:35:45 8 107 1403 00:21:41
89 140 Harand Allan Nissan ProShop Team II 02:21:40 01:36:06 52 111 1402 00:21:48
90 200 Kannel Karli 02:21:51 01:34:12 8 86 1401 00:21:59
91 130 Linnupuu Küllo Haanja RK Välla 02:21:51 01:34:25 53 90 1400 00:21:59
92 236 Saamere Tanel 02:21:55 01:33:51 19 76 1399 00:22:03
93 166 Põder Veiko Fixus Sport 2 02:21:57 01:36:05 54 110 1398 00:22:06
94 241 Vilums Guntis Smiltene 02:22:04 01:34:54 4 100 1397 00:22:12
95 179 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 02:22:08 01:35:13 55 103 1396 00:22:17
96 106 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:22:11 01:36:36 20 124 1395 00:22:19
97 156 Kaasik-Aaslav Henri EXTREME SPORT 02:22:16 01:35:32 21 105 1394 00:22:24
98 93 Veri Aivar Citroen Team I 02:22:18 01:34:26 22 91 1393 00:22:26
99 202 Kand Peeter velo clubbers 02:22:21 01:35:44 23 106 1392 00:22:29
100 246 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 02:22:37 01:34:51 56 98 1391 00:22:46
101 16 Selder Taavi Nissan ProShop Team 02:22:40 01:31:07 57 46 1390 00:22:48
102 248 Tillemann Taikki velo clubbers 02:22:43 01:35:12 58 102 1389 00:22:51
103 144 Matvejev Madis Vargamäe 02:22:51 01:34:28 59 92 1388 00:22:59
104 263 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 02:22:56 01:37:17 60 137 1387 00:23:04
105 183 Luks Sven Sportland/MyFitness 1 02:23:05 01:36:33 24 121 1386 00:23:13
106 196 Einblau Mihkel Filter Team 02:23:06 01:37:12 61 132 1385 00:23:14
107 207 Iljenko Andrejs Smiltene 02:23:06 01:36:30 25 118 1384 00:23:15
108 299 Pungar Urmas 02:23:12 01:36:34 62 122 1383 00:23:20
109 163 Neuhaus Rauno Saue Spordiklubi 02:23:15 01:35:45 9 108 1382 00:23:23
110 167 Sepp Kristo Cosmos FUN 02:23:20 01:34:50 63 97 1381 00:23:28
111 176 Leppik Ahti Onninen 02:23:26 01:36:26 64 116 1380 00:23:34
112 117 Kaljunen Mika Nissan ProShop Team 02:23:30 01:34:46 65 93 1379 00:23:38
113 162 Kask Jaanus 02:23:34 01:36:35 66 123 1378 00:23:42
114 212 Piire Aare 02:23:36 01:36:32 26 120 1377 00:23:44
115 190 Määrits Toomas 02:23:51 01:36:19 27 113 1376 00:23:59
116 96 Kampus Kaido EXTREME SPORT 02:24:14 01:36:20 28 114 1375 00:24:23
117 154 Koppel Kristjan Nissan ProShop Team II 02:24:27 01:37:18 67 138 1374 00:24:36
118 185 Soo Hannes X-SPORT 02:24:30 01:36:26 68 115 1373 00:24:38
119 244 Kerner Argo velo clubbers 02:24:37 01:37:14 29 133 1372 00:24:45
120 169 Einroos Raino CC Rota Mobilis 02:25:05 01:36:39 30 125 1371 00:25:13
121 293 Sala Arvo Onninen 02:25:25 01:37:16 31 135 1370 00:25:33
122 233 Maarits Andres Coffee In 02:25:30 01:36:31 69 119 1369 00:25:38
123 186 Maidla Janek velo clubbers 02:25:36 01:37:21 70 141 1368 00:25:45
124 210 Rodendau Janno Vargamäe 02:25:38 01:37:23 71 142 1367 00:25:46
125 193 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 02:25:43 01:38:24 72 145 1366 00:25:51
126 195 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 02:25:49 01:38:23 32 144 1365 00:25:58
127 66 Kollo Madis Nissan ProShop Team 02:26:04 01:34:20 73 88 1364 00:26:12
128 64 Paas Markus Viljandi Rattaklubi I 02:26:16 01:36:49 10 127 1362 00:26:25
129 266 Must Tauri Türi Rattatiim 02:26:16 01:38:25 74 146 1363 00:26:25
130 171 Plees Andrus Amserv Team 02:26:16 01:37:06 33 128 1361 00:26:25
131 221 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:26:20 01:37:15 34 134 1360 00:26:28
132 206 Kõrran Timmo Valga Rattaklubi 02:26:20 01:37:20 75 140 1359 00:26:29
133 231 Rääbis Mati Amserv Team 02:26:41 01:37:17 5 136 1358 00:26:50
134 151 Ots Henry SJK VIIKING 02:26:52 01:33:58 76 83 1357 00:27:00
135 105 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 02:27:27 01:37:12 35 131 1356 00:27:36
136 257 Kruustük Marko WTF Racing 02:27:37 01:39:00 77 148 1355 00:27:45
137 52 Väinsalu Kert A&T Sport Team I 02:27:40 01:35:53 78 109 1354 00:27:48
138 39 Prous Priit Nissan ProShop Team 02:27:54 01:32:06 79 61 1353 00:28:02
139 222 Salumäe Guido X-SPORT 02:28:12 01:37:11 80 130 1352 00:28:20
140 122 Hansov Hanno Amserv 02:28:17 01:34:49 81 95 1351 00:28:26
141 215 Ligi Margus 02:28:25 01:39:55 82 154 1350 00:28:33
142 191 Koppelmaa Raul Hawaii Express 02:28:33 01:37:19 83 139 1349 00:28:41
143 173 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 02:28:38 01:40:02 6 156 1348 00:28:46
144 234 Kivi Teemar Rõuge Racing Team I 02:28:46 01:38:45 36 147 1347 00:28:54
145 331 Berg Allan lebo racing 02:28:52 01:40:36 84 163 1346 00:29:00
146 114 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 02:28:57 01:36:30 85 117 1345 00:29:06
147 344 Mölder Ivo Türi Rattatiim 02:28:59 01:41:36 37 186 1344 00:29:08
148 165 Olle Kert Rademar 02:29:07 01:39:53 86 153 1343 00:29:16
149 311 Palm Aare lebo racing 02:29:09 01:40:02 87 155 1342 00:29:18
150 306 Pärnamets Aivar Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 02:29:10 01:40:48 38 170 1341 00:29:19
151 184 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 02:29:13 01:39:41 88 152 1340 00:29:21
152 203 Kauk Anti CC Rota Mobilis 02:29:26 01:37:08 39 129 1339 00:29:34
153 290 Press Toomas Rõuge Racing Team II 02:29:26 01:40:29 89 161 1338 00:29:34
154 119 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi 02:29:35 01:40:15 11 158 1337 00:29:43
155 118 Saarna Rivo Nissan ProShop Team II 02:29:40 01:40:03 90 157 1336 00:29:48
156 160 Trigub Silver Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:29:47 01:39:03 12 150 1335 00:29:55
157 1090 Müür Ringo Scoutspataljon Team 02:30:11 01:41:17 91 176 1334 00:30:20
158 1056 Loboda Edvard velo clubbers 02:30:12 01:43:32 40 215 1333 00:30:20
159 274 Külanurm Karli 02:30:15 01:41:33 92 181 1332 00:30:23
160 314 Mets Toomas 02:30:24 01:41:33 41 182 1331 00:30:32
161 261 Steinburg Greete RAKKE FUJI/Expert Rakvere 02:30:24 01:41:31 1 179 1330 00:30:32
162 294 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 02:30:38 01:41:53 42 190 1329 00:30:47
163 220 Rahi Tõnu 02:30:46 01:41:34 43 183 1328 00:30:54
164 250 Järveoja Jaanus TÜ ASK 02:30:53 01:41:32 44 180 1327 00:31:01
165 334 Eskla Anti Haanja Rattaklubi 02:31:05 01:41:34 93 184 1326 00:31:14
166 227 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KOMO II 02:31:11 01:40:46 94 169 1325 00:31:20
167 243 Laaniste Andres Koeru SK 02:31:18 01:40:46 95 168 1324 00:31:27
168 249 Jaaska Sven Citroen Team I 02:31:22 01:40:16 96 159 1323 00:31:31
169 253 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2 02:31:25 01:41:35 97 185 1322 00:31:33
170 1108 Koort Kristel Investment Agency 02:31:38 01:42:25 2 194 1321 00:31:46
171 100 Lipp Aivar A&T Sport Team I 02:31:42 01:33:01 98 71 1320 00:31:50
172 264 Tuuna Toomas Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 02:31:46 01:40:25 7 160 1319 00:31:54
173 439 Artel Veiko 02:31:49 01:41:38 45 187 1318 00:31:57
174 194 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:31:52 01:40:35 46 162 1317 00:32:01
175 245 Danilas Meelis 02:31:54 01:41:03 47 172 1316 00:32:02
176 267 Kask Indrek 02:32:04 01:40:44 99 166 1315 00:32:12
177 265 Ernits Argo Gustaf Kopparberg 02:32:04 01:41:49 100 189 1314 00:32:12
178 219 Suluste Jüri SJK VIIKING 02:32:15 01:40:45 48 167 1313 00:32:24
179 1097 Lauk Rein AT Sport Team 1 02:32:18 01:40:41 101 164 1312 00:32:26
180 230 Joorits Andero lebo racing 02:32:19 01:41:30 102 178 1311 00:32:27
181 329 Toomsalu Ilmar ARCTIC SPORT CLUB II 02:32:24 01:41:42 49 188 1310 00:32:32
182 279 Lõoke Martin HSK 02:32:34 01:42:20 103 193 1309 00:32:42
183 175 Leer Janek Citroen Team I 02:32:42 01:40:49 104 171 1308 00:32:51
184 205 Meier Heiki Onninen 02:32:45 01:42:25 105 195 1307 00:32:53
185 396 Orgla Maario Skoda 02:32:50 01:43:07 106 203 1306 00:32:59
186 141 Hallop Gven 02:32:57 01:44:28 107 224 1305 00:33:05
187 328 Valdner Marek Citroen Team I 02:33:04 01:43:55 108 219 1304 00:33:12
188 298 Sootla Indrek Elioni Spordiklubi 02:33:16 01:42:12 50 192 1303 00:33:25
189 99 Lood Illar Sain-Gobain Glass Estonia 02:33:18 01:39:29 109 151 1302 00:33:26
190 424 Tilk Rait Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:33:23 01:43:24 13 210 1301 00:33:31
191 423 Eamets Joonas Gustaf Kopparberg 2 02:33:32 01:44:04 14 221 1300 00:33:40
192 330 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:33:34 01:43:27 8 212 1299 00:33:42
193 201 Kristal Tõnis Kose AMK ct 02:33:41 01:41:16 51 175 1298 00:33:50
194 358 Lipintsov Aleksei Wattbike 02:33:44 01:43:30 110 214 1297 00:33:52
195 337 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 02:33:54 01:42:43 15 199 1296 00:34:02
196 346 Sildaru Kalev lebo racing 02:34:02 01:43:18 9 208 1295 00:34:10
197 286 Soojärv Andres Mehed Marsilt 02:34:09 01:42:04 111 191 1294 00:34:17
198 332 Paas Ojari Combidek Team 02:34:09 01:43:11 112 204 1293 00:34:17
199 155 Vodi Peeter Haanja RK Välla 02:34:15 01:36:47 9 126 1292 00:34:23
200 318 Lepik Toomas Astro Baltics 02:34:16 01:43:12 113 205 1291 00:34:25
201 252 Kübar Rene Costa Bicicleta 02:34:19 01:43:29 114 213 1290 00:34:28
202 407 Jool Urmas Onninen 02:34:22 01:44:44 52 231 1289 00:34:30
203 147 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 02:34:28 01:43:14 115 207 1288 00:34:36
204 216 Egorov Urmas Onninen 02:34:29 01:43:41 53 217 1287 00:34:38
205 300 Kiivit Lauri Promens 02:34:48 01:44:22 116 223 1286 00:34:57
206 281 Link Erki 02:35:06 01:40:43 117 165 1285 00:35:15
207 288 Leben Riho Spordipartner II 02:35:12 01:43:43 118 218 1284 00:35:21
208 282 Järveoja Toomas Tartu ÜASK 02:35:14 01:42:34 10 198 1283 00:35:22
209 305 Randmaa Joel 02:35:25 01:43:12 119 206 1282 00:35:33
210 142 Magus Margus SJK VIIKING 02:35:25 01:41:13 16 173 1281 00:35:34
211 284 Haava Henno Sain-Gobain Glass Estonia 02:35:33 01:43:23 120 209 1280 00:35:41
212 377 Rannala Ivar 02:35:36 01:44:56 121 233 1279 00:35:44
213 223 Krautmann Üllar Jussikese 7 Sõpra 02:35:52 01:42:45 122 201 1278 00:36:01
214 390 Kirsipuu Tiit 02:35:55 01:46:08 123 259 1277 00:36:04
215 401 Koppas Aivar Sportland/MyFitness 5 02:35:57 01:45:14 124 238 1276 00:36:05
216 348 Teppo Andres A&T Sport Team II 02:35:59 01:44:08 125 222 1275 00:36:07
217 225 Lainevee Ivika RAKKE FUJI/Expert Rakvere 02:36:00 01:45:00 3 235 1274 00:36:08
218 287 Reinik Vello PÜHA LOOMAAED 02:36:02 01:43:33 54 216 1273 00:36:10
219 368 Salus Ardi Vennad-Dahl I 02:36:11 01:45:48 126 247 1272 00:36:19
220 429 Aamisepp Andres Kiili 02:36:13 01:45:47 127 246 1271 00:36:21
221 400 Nääme Alar Valga Rattaklubi 02:36:15 01:45:31 128 243 1270 00:36:23
222 499 Makku Artur Viljandi Rattaklubi 02:36:16 01:46:02 129 257 1269 00:36:24
223 109 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 02:36:27 01:41:16 10 174 1268 00:36:35
224 211 Kask Janek Hawaii Express Rakvere 02:36:28 01:44:39 130 227 1267 00:36:36
225 240 Kuhlap Kaupo COSMOS FUN 02:36:31 01:45:54 55 250 1266 00:36:39
226 402 Rätsep Ain Amserv 02:36:39 01:45:55 131 251 1265 00:36:47
227 534 Oja Raido Sportland/MyFitness 2 02:36:44 01:44:39 132 228 1264 00:36:52
228 389 Erm Margo TPSS/FREESPORT 02:36:50 01:45:39 133 245 1263 00:36:59
229 327 Kompus Meelis Mariine Auto 02:36:56 01:45:52 134 248 1262 00:37:04
230 406 Hürden Taivo 02:36:57 01:45:56 135 252 1261 00:37:05
231 302 Lõhmus Taivo 02:37:09 01:45:59 136 254 1260 00:37:17
232 273 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 02:37:18 01:39:02 56 149 1259 00:37:26
233 275 Kull Agur 02:37:24 01:42:44 137 200 1258 00:37:32
234 320 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 02:37:41 01:45:53 138 249 1257 00:37:49
235 1063 Orlovski Siim A&T Sport Team 02:37:50 01:45:32 139 244 1256 00:37:59
236 226 Ispert Egert Costa Bicicleta 02:37:54 01:41:19 140 177 1255 00:38:02
237 335 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 02:37:55 01:43:26 57 211 1254 00:38:04
238 271 Aasoja Arbo G4S spordiklubi 02:37:55 01:44:40 58 229 1253 00:38:04
239 238 Sibul Jaanus 02:37:57 01:42:31 141 196 1252 00:38:06
240 378 Elbrecht Erki Võidu MEK 02:38:00 01:46:56 142 270 1251 00:38:08
241 251 Pajus Rene Võidu MEK 02:38:00 01:46:55 143 269 1250 00:38:08
242 303 Rohtla Gert Skoda 02:38:11 01:44:51 144 232 1249 00:38:19
243 209 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 02:38:15 01:44:01 145 220 1248 00:38:23
244 428 Lutoskin Siim SK KALJU RATTATIIM 02:38:22 01:47:49 146 282 1247 00:38:30
245 440 Kullas Teet Cooltec 02:38:22 01:45:29 59 241 1246 00:38:30
246 352 Rozenbergs Gunars Aluksne RK Velo 02:38:24 01:46:05 11 258 1245 00:38:33
247 411 Saar Tarmo Vennad-Dahl II 02:38:34 01:46:53 147 268 1244 00:38:42
248 475 Park Raido 02:38:43 01:48:06 148 293 1243 00:38:51
249 256 Treier Toomas Serviti 02:38:50 01:44:29 149 225 1242 00:38:58
250 461 Tiismaa Toomas 02:38:52 01:46:16 60 262 1241 00:39:01
251 325 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 02:38:53 01:44:59 150 234 1240 00:39:01
252 317 Ojasaar Kalmer 02:38:57 01:46:29 151 265 1239 00:39:06
253 228 Shumanov Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 02:39:02 01:45:04 12 237 1238 00:39:10
254 277 Lippur Bruno 02:39:04 01:45:01 152 236 1237 00:39:12
255 351 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 02:39:11 01:45:57 153 253 1236 00:39:19
256 313 Prants Aivar Eesti Raudtee 02:39:20 01:46:30 154 266 1235 00:39:28
257 283 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 02:40:06 01:44:43 155 230 1234 00:40:14
258 391 Eesmaa Andrus Surfhouse 02:40:20 01:47:15 61 276 1233 00:40:28
259 496 Vähi Nikolai WESTLINE TEAM II 02:40:22 01:49:11 62 310 1232 00:40:30
260 388 Kabonen Tiit 02:40:22 01:47:48 13 281 1231 00:40:30
261 425 Eensoo Ardi JK.Paralepa 02:40:36 01:47:16 156 277 1230 00:40:44
262 232 Kaur Väino 02:40:37 01:44:38 63 226 1229 00:40:45
263 408 Oder Rein 02:40:42 01:46:57 157 271 1228 00:40:50
264 387 Kulp Alar 02:40:43 01:48:35 158 302 1227 00:40:51
265 506 Priks Henry 02:40:46 01:48:05 159 292 1226 00:40:55
266 339 Pungar Rainer 02:40:56 01:47:45 160 280 1225 00:41:04
267 146 Rebane Renno RPM Rattatiim 02:41:01 01:42:34 161 197 1224 00:41:10
268 310 Sisask Andreas Logica 02:41:08 01:46:13 162 261 1223 00:41:16
269 269 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 02:41:09 01:48:28 163 298 1222 00:41:18
270 336 Angerma Meelis Chapter 11 02:41:10 01:48:24 164 297 1221 00:41:19
271 319 Kool Inge Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:41:19 01:48:02 2 289 1220 00:41:27
272 463 Laul Raines Sain-Gobain Glass Estonia 02:41:19 01:49:17 165 311 1219 00:41:28
273 448 Ots Silver WESTLINE TEAM I 02:41:23 01:47:59 166 286 1218 00:41:31
274 442 Bauer Heigo Vennad-Dahl I 02:41:34 01:49:04 64 308 1217 00:41:42
275 399 Burov Roman Viljandi Rattaklubi 02:41:41 01:45:30 65 242 1216 00:41:49
276 359 Rist Daisi Gustaf Kopparberg naiskond 02:41:43 01:49:55 4 322 1215 00:41:51
277 260 Puhke Raivo Eesti Raudtee 02:41:44 01:45:23 66 239 1214 00:41:52
278 84 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB I 02:41:47 01:49:54 67 321 1213 00:41:56
279 1105 Laansalu Janek 02:41:56 01:51:46 11 365 1212 00:42:05
280 370 Salk Rene 02:41:57 01:49:01 68 305 1211 00:42:06
281 323 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 02:42:00 01:46:28 69 264 1210 00:42:08
282 404 Härm Teet lebo racing 02:42:02 01:48:32 167 300 1209 00:42:10
283 930 Holzberg Kalju 02:42:03 01:56:03 14 464 1208 00:42:11
284 364 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 02:42:05 01:47:08 70 274 1207 00:42:14
285 321 Helm Jaak Barrus 02:42:08 01:45:29 168 240 1206 00:42:17
286 367 Pletiens Ilgvars Smiltene 02:42:13 01:48:37 15 303 1205 00:42:21
287 347 Kriis Viljar 02:42:27 01:47:06 169 273 1204 00:42:35
288 441 Orav Ingmar Eesti Posti Spordiklubi 02:42:39 01:47:56 170 284 1203 00:42:48
289 361 Maripuu Janek 02:42:41 01:46:27 171 263 1202 00:42:49
290 454 Toome Rita RAKKE FUJI/Expert Rakvere 02:42:42 01:50:12 3 332 1201 00:42:50
291 450 Männa Margus 02:42:45 01:47:58 172 285 1200 00:42:54
292 322 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 02:42:56 01:49:04 71 307 1198 00:43:04
293 685 Liivak Urmas 02:42:56 01:49:41 173 316 1199 00:43:04
294 447 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 02:42:57 01:47:41 16 279 1197 00:43:05
295 466 Talur Tõnu PlanetSport Tartu 02:43:01 01:46:35 174 267 1196 00:43:09
296 356 Lillend Allan IITEE 02:43:04 01:48:30 175 299 1195 00:43:12
297 254 Remiküll Ragnar 02:43:06 01:46:01 72 256 1194 00:43:14
298 371 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 02:43:07 01:49:02 176 306 1193 00:43:15
299 470 Koik Kristjan 02:43:12 01:49:46 177 317 1192 00:43:21
300 626 Peäske Janis 02:43:15 01:50:06 178 330 1191 00:43:23
301 397 Jõekäär Märt 02:43:15 01:48:15 73 294 1190 00:43:23
302 395 Tehvand Jaanos 02:43:16 01:49:52 179 319 1189 00:43:24
303 410 Kerner Aldor Kose AMK ct 02:43:16 01:51:03 180 347 1188 00:43:25
304 481 Saksniit Priit 02:43:21 01:50:15 181 334 1187 00:43:29
305 291 Kesküla Urmet Sportland/MyFitness 4 02:43:26 01:46:11 182 260 1186 00:43:35
306 394 Rimmel Margo 02:43:31 01:49:53 183 320 1185 00:43:39
307 385 Thomberg Tarvi MK Juhan 02:43:32 01:50:05 184 329 1184 00:43:41
308 777 Kasvandik Andres 02:43:36 01:51:34 74 361 1183 00:43:44
309 498 Künnapuu Priit 02:43:38 01:50:23 185 338 1182 00:43:46
310 532 Truus Alan 02:43:51 01:49:30 186 313 1181 00:44:00
311 507 Premet Kalle Brentel OÜ 02:43:52 01:50:42 75 342 1180 00:44:00
312 482 Sammel Koit COSMOS FUN 02:43:54 01:49:32 76 314 1179 00:44:03
313 247 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KOMO II 02:44:03 01:53:10 187 398 1178 00:44:12
314 661 Saar Marek TPSS/FREESPORT 02:44:05 01:47:09 77 275 1177 00:44:14
315 484 Aule Krister Chapter 11 02:44:10 01:49:29 188 312 1176 00:44:18
316 783 Mägi Allan 02:44:23 01:50:28 189 339 1175 00:44:31
317 362 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 02:44:32 01:50:22 17 337 1174 00:44:40
318 386 Uutar Aivar 02:44:37 01:48:04 190 291 1173 00:44:45
319 372 Luhaorg Siim Raplamaa Rattaklubi KOMO 02:45:05 01:51:09 12 350 1172 00:45:13
320 678 Vassus Raul 02:45:12 01:52:42 191 381 1171 00:45:20
321 375 Lubi Tiit PlanetSport Tartu 02:45:32 01:48:33 192 301 1170 00:45:40
322 444 Zaletajev Toomas 02:45:57 01:49:58 193 324 1169 00:46:05
323 459 Vasar Kaidu WESTLINE TEAM II 02:45:58 01:50:00 194 325 1168 00:46:06
324 519 Kivimäe Raul Kulgur Team 02:46:11 01:52:41 195 380 1167 00:46:19
325 514 Hommik Tõnis 02:46:17 01:50:55 13 345 1166 00:46:25
326 1102 Osijärv Martin 02:46:17 01:53:36 196 408 1165 00:46:26
327 278 Laansalu Priit Jõelähtme SINGEL 02:46:24 01:49:41 78 315 1164 00:46:32
328 656 Puhu Sille Viljandi Rattaklubi I 02:46:26 01:48:44 4 304 1163 00:46:34
329 460 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 02:46:26 01:53:08 197 396 1162 00:46:35
330 739 Kaeramaa Gaido 02:46:32 01:52:03 79 372 1161 00:46:40
331 509 Pärn Hannes 02:46:38 01:51:52 80 368 1160 00:46:46
332 427 Lillo Martin Mehed Marsilt 02:47:02 01:50:22 198 336 1159 00:47:10
333 415 Kütt Sander Hawaii Express Rakvere 02:47:06 01:50:40 14 341 1158 00:47:14
334 607 Harjaks Tõnis 02:47:08 01:53:03 199 392 1157 00:47:16
335 515 Terve Raivo Sidepataljon 02:47:12 01:52:12 81 373 1156 00:47:20
336 436 Maran Marvin Rõuge Racing Team II 02:47:19 01:48:18 15 296 1155 00:47:27
337 366 Ilves Ago Jõelähtme SINGEL 02:47:27 01:47:40 82 278 1154 00:47:35
338 492 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 02:47:30 01:51:16 200 352 1153 00:47:38
339 345 Puhke Peeter Ambla Spordiklubi 02:47:31 01:48:03 83 290 1152 00:47:39
340 373 Ernits Ardu Vänta Aga 02:47:36 01:47:55 18 283 1151 00:47:44
341 582 Kasemaa Janno Onninen 02:47:42 01:47:02 201 272 1150 00:47:51
342 477 Põder Raivo Harrastajate Spordiklubi 02:47:44 01:49:47 202 318 1149 00:47:52
343 724 Hõrak Tarmo 02:47:55 01:54:02 203 419 1148 00:48:04
344 493 Eenraid Priit 02:47:57 01:51:50 84 367 1147 00:48:05
345 517 Semenkov Andrei Investment Agency-Jõhvi 02:48:06 01:51:37 204 364 1146 00:48:14
346 557 Tulf Taago Samsung Sports Academy 02:48:15 01:52:56 205 387 1145 00:48:23
347 862 Riisalu Rein 02:48:17 01:48:02 206 288 1144 00:48:26
348 354 Rautenbergs Arturs Smiltene 02:48:21 01:50:52 85 344 1143 00:48:29
349 417 Varik Leho 02:48:21 01:51:14 86 351 1142 00:48:30
350 502 Tasane Peeter Pärnu surfiklubi 02:48:33 01:52:46 87 385 1141 00:48:41
351 500 Puusepp Mattias Scoutspataljon Team 02:48:47 01:51:25 207 355 1140 00:48:55
352 326 Pae Karl ProShop team 02:48:50 01:50:14 208 333 1138 00:48:58
353 861 Laine Mihkel 02:48:50 01:53:28 17 404 1139 00:48:58
354 491 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 02:48:56 01:52:44 209 384 1137 00:49:05
355 505 Tallo Arvi 02:48:58 01:48:01 210 287 1136 00:49:06
356 486 Marist Jüri Skoda 02:49:01 01:52:40 211 379 1135 00:49:09
357 489 Viik Tarvi 02:49:06 01:51:27 212 357 1134 00:49:14
358 341 Ostnik Mario Valga Rattaklubi 02:49:07 01:50:04 213 328 1133 00:49:15
359 403 Uba Tarmo Microsoft 02:49:12 01:51:49 214 366 1132 00:49:21
360 430 Toom Markus PlanetSport Tartu 02:49:14 01:51:29 216 358 1130 00:49:22
361 614 Maidre Margus 02:49:14 01:53:16 215 399 1131 00:49:22
362 602 Einpalu Mart Levira 02:49:18 01:53:30 217 405 1129 00:49:26
363 416 Rumberg Tambet Arctic Sport Club 02:49:23 01:54:05 218 420 1128 00:49:31
364 480 Peterson Marko HC Viljandi 02:49:32 01:51:18 219 353 1127 00:49:40
365 572 Dsilna Indro 02:49:38 01:53:55 220 415 1126 00:49:46
366 479 Väli Reigo 02:49:44 01:51:26 88 356 1125 00:49:52
367 538 Kiristaja Kalle WESTLINE TEAM II 02:49:44 01:51:22 89 354 1124 00:49:53
368 453 TALALAEV MAREK 02:49:51 01:53:00 221 390 1123 00:49:59
369 308 Veidemann Marko CFC 02:49:55 01:55:50 18 455 1122 00:50:04
370 309 Möldre Kert WESTLINE TEAM II 02:49:56 01:55:58 90 460 1121 00:50:04
371 551 Narits Tauri PÜHA LOOMAAED 02:50:06 01:53:02 222 391 1120 00:50:14
372 629 Seer Marek 02:50:11 01:54:20 223 424 1119 00:50:19
373 522 Tiisvend Jaanus Eesti Energia SK 02:50:14 01:52:16 224 375 1118 00:50:22
374 642 Luik Avo 02:50:14 01:48:16 91 295 1117 00:50:22
375 558 Uurimäe Roomet Nissan 02:50:18 01:52:24 225 376 1116 00:50:26
376 511 Puhke Rauno Ambla Spordiklubi 02:50:20 01:53:18 19 401 1115 00:50:28
377 599 Kesvatera Andres 02:50:20 01:53:59 226 417 1114 00:50:29
378 355 Doman Andrei Nõmme Rattaklubi 02:50:21 01:45:59 227 255 1113 00:50:29
379 524 Kumel Tarvo Baltic Pack EST 02:50:28 01:53:54 92 414 1112 00:50:36
380 485 Järve Marek Spordipartner II 02:50:39 01:50:07 93 331 1111 00:50:47
381 732 Mahkvei Allan 02:50:43 01:51:01 228 346 1110 00:50:51
382 575 Parts Margus 02:50:47 01:54:48 229 431 1109 00:50:55
383 268 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 02:50:51 01:56:22 19 471 1108 00:50:59
384 668 Merisaar Anto 02:50:53 01:54:58 94 435 1107 00:51:02
385 680 Teras Marko 02:50:55 01:54:18 230 423 1106 00:51:03
386 596 Lehtme Janno 02:51:04 01:53:09 231 397 1105 00:51:12
387 586 Johanson Raoul Tartu Veloklubi 02:51:06 01:55:13 95 439 1104 00:51:14
388 1086 Vink Ahto 02:51:09 01:53:50 96 412 1103 00:51:17
389 1091 Kiisk Raivo Püha Loomaaed 02:51:12 01:55:05 20 436 1102 00:51:21
390 564 Maks Meelis 02:51:12 01:53:58 97 416 1101 00:51:21
391 476 Suur Meelis 02:51:17 01:53:31 232 406 1100 00:51:26
392 445 Rammi Antti 02:51:19 01:53:40 233 410 1099 00:51:27
393 1055 Litvinov Alexander Team SPb 02:51:26 01:54:23 234 426 1098 00:51:34
394 474 Lensment Tõnu 02:51:35 01:51:33 235 360 1097 00:51:44
395 426 Küttis Sven jussikese 7 sõpra 02:51:37 01:53:06 98 394 1096 00:51:45
396 443 Luik Janek 02:51:37 01:51:35 236 363 1095 00:51:45
397 630 Haav Viljar straf 02:51:37 01:53:53 237 413 1094 00:51:46
398 435 Hunt Aivar 02:51:49 01:53:04 99 393 1093 00:51:57
399 563 Kangilaski Taivo Eesti Energia SK 02:51:49 01:55:30 100 447 1092 00:51:58
400 618 Voitka Urmas Barrus 02:51:51 01:56:01 101 462 1091 00:51:59
401 301 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL 02:51:53 01:55:57 238 459 1090 00:52:02
402 632 Metsaots Jaanus 02:51:56 01:53:43 102 411 1089 00:52:04
403 449 Kütt Meelis VBH-Roto Team 02:51:59 01:52:00 103 371 1088 00:52:07
404 593 Saksing Siim Chapter 11 02:52:03 01:53:27 239 403 1087 00:52:12
405 566 Lillesaar Tanel 02:52:08 01:52:59 240 389 1086 00:52:17
406 393 Katin Vladimir SK VELO 02:52:16 01:53:06 21 395 1085 00:52:24
407 343 Kruus Kaupo Surfhouse 02:52:24 01:52:35 241 377 1084 00:52:32
408 349 Haritonov Vadim Zenonis 02:52:36 01:50:36 242 340 1083 00:52:44
409 478 Reiner Jaan 02:52:39 01:53:19 104 402 1082 00:52:48
410 465 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl II 02:52:42 01:54:01 243 418 1081 00:52:50
411 374 Murmann Rain Mehed Marsilt 02:52:42 01:50:03 244 327 1080 00:52:50
412 380 Soome Laura Haanja RK Haraga 02:52:42 01:55:15 5 440 1079 00:52:50
413 1095 Mõts Olavi Haanja RK 02:52:44 01:55:16 105 441 1078 00:52:52
414 609 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 02:52:53 01:55:07 245 437 1077 00:53:02
415 455 Aus Rainer 02:53:00 01:52:37 246 378 1076 00:53:08
416 608 Ljahovski Roman TPSS/FREESPORT 02:53:00 01:54:07 247 421 1075 00:53:09
417 1036 Edemskiy Andrey Team SPb 02:53:04 01:57:34 248 493 1074 00:53:13
418 684 Klaos Indrek Costa Bicicleta 02:53:13 01:56:46 249 478 1073 00:53:21
419 562 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 02:53:23 01:56:17 6 468 1072 00:53:31
420 431 Nagel Rainer Kulgur Team 02:53:24 01:56:01 250 461 1071 00:53:32
421 644 Överus Hanno Aegluubis 02:53:30 01:55:20 106 443 1070 00:53:38
422 653 Voll Ardo Baltic Pack EST 02:53:32 01:55:56 251 458 1069 00:53:41
423 747 Hanni Rilando 02:53:35 01:49:58 252 323 1068 00:53:44
424 585 Lipvars Jaanus 02:53:36 01:56:06 253 465 1067 00:53:44
425 468 Hollo Heiki 02:53:38 01:52:13 254 374 1066 00:53:46
426 628 Kerm Margus Linnumetsa spordiklubi 02:53:38 01:56:30 255 472 1065 00:53:47
427 610 Kond Kuido 02:53:38 01:52:48 107 386 1064 00:53:47
428 900 Puusepp Algo Hansab MTB Team 02:53:56 01:50:47 108 343 1063 00:54:04
429 296 Skirta Mark Viljandi Rattaklubi I 02:54:05 01:55:28 256 446 1062 00:54:13
430 688 Raud Avo 02:54:05 01:56:07 22 466 1061 00:54:14
431 467 Saag Härmo Vennad-Dahl I 02:54:08 01:53:18 257 400 1060 00:54:16
432 787 Küüsvek Andre EBRD Cycling Club 02:54:15 01:57:14 109 488 1059 00:54:23
433 520 Aavel Rivo 02:54:24 01:54:31 258 427 1058 00:54:32
434 508 Sarapuu Jaanus-Arno Skoda 02:54:25 01:52:44 259 383 1057 00:54:33
435 600 Reinson Raul Weber 02:54:26 01:56:56 260 480 1056 00:54:34
436 446 Tõnupärt Risto 02:54:31 01:52:58 261 388 1055 00:54:39
437 625 Merila Martti Nõmme Rattaklubi 02:54:33 01:58:01 262 500 1054 00:54:41
438 622 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi II 02:54:39 01:54:49 263 432 1053 00:54:47
439 735 Seeder Heldur-Valdek PPA 02:54:51 01:57:28 23 492 1052 00:54:59
440 579 Metsmägi Andres 02:54:54 01:56:36 264 474 1051 00:55:02
441 549 Kalmus Rando Harrastajate Spordiklubi 02:54:56 01:55:08 265 438 1050 00:55:05
442 531 Tammemägi Jaak 02:55:01 01:54:52 110 433 1049 00:55:09
443 570 Kaldas Tarmo Jussikese 7 Sõpra 02:55:01 01:55:45 266 452 1048 00:55:09
444 1043 kibur silvar cc staap 02:55:03 01:54:14 267 422 1047 00:55:11
445 578 Väli Tarmo VBH-Roto Team 02:55:06 01:55:34 268 449 1046 00:55:14
446 686 Brück Urmas Amserv 02:55:07 01:56:18 111 470 1045 00:55:15
447 1083 Tõnstein Andri 02:55:10 01:55:49 269 454 1044 00:55:18
448 623 Rohtma Valdek Sportland/MyFitness 4 02:55:10 01:56:49 270 479 1043 00:55:19
449 569 Jüriöö Olavi MAN Sport Team 02:55:12 01:56:35 271 473 1042 00:55:21
450 536 Korb Indrek 02:55:13 01:57:05 272 484 1041 00:55:21
451 365 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 02:55:14 01:51:55 273 370 1040 00:55:22
452 41 Hirv Pait Haanja RK Välla 02:55:15 02:09:55 112 661 1039 00:55:23
453 665 Petjärv Ivo Scoutspataljon Team 02:55:15 01:55:51 274 456 1038 00:55:24
454 716 Eamets Jaanus 02:55:16 01:56:18 113 469 1037 00:55:25
455 490 Tamme Risto Ektaco AS 02:55:17 01:51:34 275 362 1036 00:55:25
456 581 Kingo Priit Westline Team 02:55:21 01:54:34 276 428 1035 00:55:29
457 574 Leppik Elle PlanetSport Tartu 02:55:23 01:56:38 7 475 1034 00:55:31
458 667 Vain Hindrek 02:55:27 01:57:25 277 491 1033 00:55:36
459 605 Aalik Marko Mikitamäe Aironmäänklubi 02:55:33 01:57:59 278 499 1032 00:55:41
460 556 Volk Andrus MAN Sport Team 02:55:34 01:55:31 114 448 1031 00:55:42
461 769 Mängel Margus MAN Sport Team 02:55:41 01:57:16 115 490 1030 00:55:49
462 594 Järve Mihkel Kulgur Team 02:55:42 01:55:24 279 444 1029 00:55:50
463 734 Lääts Indrek Sidepataljon 02:55:44 01:58:10 280 505 1028 00:55:52
464 158 Vidder Kristjan Hawaii Express Rakvere 02:55:45 01:57:03 20 483 1027 00:55:54
465 640 Loik Hannu Alavere Spordiklubi 02:55:48 01:59:31 281 518 1026 00:55:56
466 601 Laht Urmas 02:56:00 01:55:51 282 457 1025 00:56:08
467 542 Kade Indrek 02:56:00 01:53:39 283 409 1024 00:56:09
468 648 Saar Marek 02:56:03 01:57:01 284 482 1023 00:56:11
469 873 Holzberg Madis 02:56:07 01:57:57 285 497 1022 00:56:16
470 982 Soodla Raul Vooremaa Centrum-Farm Plant II 02:56:08 02:00:06 116 523 1021 00:56:16
471 615 Tamm Tamar 02:56:09 01:58:36 286 509 1020 00:56:18
472 673 Keerme Argo Jõhvi Motoklubi 02:56:30 01:51:05 287 348 1019 00:56:38
473 664 Roopalu Erik 02:56:40 01:54:47 117 430 1018 00:56:48
474 379 Danilov Andrus Kose AMK ct 02:56:43 01:55:44 288 451 1017 00:56:51
475 1096 Talvik Tarmo 02:56:46 01:51:32 289 359 1016 00:56:55
476 588 Lomp Priit WESTLINE TEAM II 02:56:53 01:52:43 290 382 1015 00:57:01
477 591 ELLRAM JÜRI IMAVERE SK 02:56:59 01:58:25 24 508 1014 00:57:07
478 1112 Hintsov Veiko Deloitte 02:56:59 01:59:26 118 517 1013 00:57:08
479 597 Toom Tarmo 02:57:12 01:56:17 291 467 1012 00:57:20
480 555 Adamson Peeter Paar 02:57:13 01:55:46 25 453 1011 00:57:21
481 611 Otti Toomas Sparta Abloy Team 02:57:15 01:56:42 292 477 1010 00:57:23
482 755 Kivilo Henrik 02:57:19 01:58:21 293 507 1009 00:57:27
483 670 Polski Siim 02:57:26 01:58:19 16 506 1008 00:57:34
484 796 Aasna Indrek Viljandi Rattaklubi 02:57:33 01:58:04 294 502 1007 00:57:42
485 338 Rool Margus Spordipartner II 02:57:37 01:51:55 295 369 1006 00:57:46
486 560 Lõoke Toomas 02:57:42 01:57:42 296 495 1005 00:57:50
487 749 Vaher Andres 02:57:47 01:59:15 297 516 1004 00:57:55
488 697 Kõiv Kardo VenusClub Spordiklubi 02:57:54 02:00:07 298 524 1003 00:58:02
489 494 Lehtmaa Meelis 02:57:56 01:57:10 299 486 1002 00:58:04
490 541 Hirte Igors Smiltene 02:57:57 01:58:48 300 510 1001 00:58:05
491 1084 Varik Haigo Hawaii Express 02:57:57 02:03:47 301 586 1000 00:58:06
492 595 Kangur Kaido 02:58:07 01:55:18 119 442 999 00:58:15
493 521 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 02:58:28 01:54:58 302 434 998 00:58:36
494 689 Janno Janar 02:58:29 01:57:15 303 489 997 00:58:37
495 836 Tuisk Väino Pärnu Surfiklubi 02:58:56 02:01:59 26 551 996 00:59:05
496 589 Dengo Marti Weber 02:59:02 01:57:13 304 487 995 00:59:10
497 676 Joonsalu Madis 02:59:13 01:59:15 305 515 994 00:59:21
498 808 Nael Margus 02:59:13 02:01:59 306 552 993 00:59:21
499 369 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 02:59:22 01:54:23 307 425 992 00:59:30
500 631 Raatma Arvo 02:59:23 01:59:35 308 519 991 00:59:31
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
peeter, , 31.08.2011 13:47
veel pilte http://www.pyhaloomaaed.ee/galeriid/joulumae12/
äkki, , 23.08.2011 22:39
on olemas ka laste sõitude tulemusi ?
Tere, , 22.08.2011 17:52
Palun kas kellelgi on laste autasustamise pilte?
to Janek, , 22.08.2011 11:38
mõeldi lõpukohta 283 mitte stardinumbrit 283.
Janek viikoja, , 20.08.2011 09:51
Mina Janek sõitsin numbriall 283 omaarust terve raja otsast lõpuni ,lõpetasin ajaga 2tundi ja40 min kohaga 258.Kust võtad selle 46 min.
Pedagoogile, , 19.08.2011 13:10
Lapsed ei või lastesampust ka juua w ?
Ruuno, , 19.08.2011 09:53
Tänud korraldajatele toreda ürituse eest. Palun pange elion cup lehele ülesse ka lastesõitude tulemused.
to Raigo, , 17.08.2011 14:51
vaata siit http://www.spordifoto.ee/?competition_id=14 oled ilusti ka pildis olemas
Zepp, , 17.08.2011 13:26
Keri sielles sama foorumi postitusi tahapoole. Elementaarne......
Raigo Paimre, raigo@favel.ee, 17.08.2011 12:19
Kas keegi oskaks aidata ,kuidas oleks võimalik Jõulume pilte näha?


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE