estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tartu Rulluisumaraton tähistas juubelit 15.08.2011 (0)
Nädalavahetusel peetud SEB 5. Tartu Rulluisumaratonil tundsid sportlikust kogu pere üritusest rõõmu üle 1400 suure ja väikese rulluisusõbra. Laupäeval peetud TILLUsõidul ja MINImaratonil ...
Tartu Rulluisumaratoni võitis Alfredo Moreno 15.08.2011 (0)
SEB 5. Tartu Rulluisumaratoni kiireim oli Alfredo Moreno Venetsueelast. Grupifinišis kihutas teisena üle finišijoone Martin Thaler Austriast ning kolmandana Andreas Beetschen Šveitsist. Parima ...
1.Tartu Rulluisusprindil sõitsid eestlased end poodiumile nii meeste kui naiste arvestuses 15.08.2011 (0)
Tartu Rulluisumaraton pakub Eesti ja välismaa tippuisutajate põnevat heitlust 11.08.2011 (0)
Algas registreerimine SEB 5. Tartu Rulluisumaratoni lastesõitudele 09.08.2011 (0)
Tartust saab taaskord rahvusvaheline rulluisupealinn 04.08.2011 (0)
Triatloni ja rulluisumaratoni ühisarvestus pakub osalemisrõõmu teist aastat järjest 28.07.2011 (1)
Tartu Rulluisumaratoni uuenenud rada ootab rullisõpru juba vähem kui kuu aja pärast 20.07.2011 (0)
Hoogne rulluisusprint suvises Tartus 16.06.2011 (0)
SEB 5. Tartu Rulluisumaraton kutsub osalema ja kaasa elama 15.06.2011 (0)
Tartu Rulluisumaraton - 42 km
Tartu Rulluisumaraton - 21 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 10 Jul 2020 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 5. Tartu Rulluisumaraton
Aeg 14.08.2011
Koht Tartu EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants 42,2 km 13:00
21,1 km 11:00
• PROGRAMM • AJALUGU
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg Aeg1 Aeg2 Aeg3 Aeg4 Aeg5 Koht v.k.  
1 Moreno Alfredo Venetsuela 1:10:23.2 0:17:45.1 0:23:17.5 0:33:20.4 0:51:09.6 1:01:31.4 1
2 Thaler Martin Austria 1:10:23.3 0:17:45.3 0:23:17.5 0:33:20.2 0:51:09.9 1:01:32.5 2
3 Beetschen Andreas Shveits 1:10:23.4 0:17:44.7 0:51:09.7 0:33:19.8 - 1:01:31.2 3
4 Keskpaik Kert Tallinn 1:10:23.6 0:17:48.3 0:23:17.2 0:33:20.1 0:51:09.7 1:01:31.5 4
5 Saks Jaan Tallinn 1:10:23.8 0:17:48.8 0:23:18.1 0:33:20.6 0:51:10.7 1:01:32.8 5
6 Yugay Nikolay Venemaa 1:10:23.8 0:17:50.1 0:23:18.2 0:33:19.9 0:51:10.7 1:01:32.4 6
7 Chojnacki Bartosz Poola 1:10:24.1 0:17:46.0 0:23:17.8 0:33:21.0 0:51:10.8 1:01:31.6 1
8 Idarand Eerik Tallinn 1:10:25.6 0:17:48.6 0:23:18.0 0:33:21.2 0:51:11.0 1:01:32.5 2
9 Meressaar Kaur Tallinn 1:10:25.6 - - - - - 3
10 Paalme Tõnis Tallinn 1:10:25.7 0:17:49.0 0:23:18.6 0:33:20.7 0:51:08.6 1:01:32.8 7
11 Bitenieks Lauris Läti 1:10:25.7 0:17:49.2 0:23:18.5 0:33:20.9 0:51:08.9 1:01:31.8 8
12 Kustra Robert Poola 1:10:25.7 0:17:45.7 0:23:17.8 0:33:19.7 0:51:05.2 1:01:31.5 9
13 Tobreluts Indrek Tartu 1:10:26.8 0:17:47.4 0:23:17.0 0:33:21.6 0:51:11.3 1:01:32.2 1
14 Ruusu Danila Tallinn 1:13:04.8 0:17:48.0 0:23:18.3 0:34:14.0 0:53:46.9 1:04:13.6 10
15 Koort Lauri Valga 1:13:05.5 0:17:46.5 0:23:28.7 0:34:13.8 0:53:44.0 1:04:14.2 11
16 Visotsky Maxim Venemaa 1:13:05.5 0:17:51.0 0:23:29.5 0:34:13.9 0:53:45.3 1:04:15.0 12
17 Ritson Jaanus Harju 1:13:05.7 0:17:47.7 0:23:51.7 0:34:46.1 0:53:47.3 1:04:13.8 2
18 Luik Aleks Jõgeva 1:13:05.8 0:17:52.1 0:23:29.6 0:34:13.6 0:53:44.5 1:04:14.3 1
19 Cesulis Viktoras Leedu 1:13:06.1 0:17:54.2 0:23:48.0 0:34:42.6 0:53:46.4 1:04:12.6 13
20 Valvas Vahur Tartu 1:13:06.2 0:17:49.9 0:23:49.6 0:34:44.2 0:53:47.7 1:04:10.1 14
21 Zadera Michael Venemaa 1:13:06.5 0:17:53.8 0:23:47.5 0:34:43.8 0:53:46.2 1:04:16.4 15
22 Predtechenskii Andrei Venemaa 1:13:06.5 0:17:50.7 0:24:02.3 0:34:48.9 0:53:45.7 1:04:16.1 16
23 Klibikis Kaspars Läti 1:13:06.6 0:17:49.5 0:23:33.5 0:34:29.8 0:53:44.2 1:04:16.1 4
24 Marrandi Rain Harju 1:13:06.9 0:18:00.3 0:24:03.6 0:34:49.9 0:53:50.3 1:04:13.5 17
25 Mudenas Mantas Läti 1:13:06.9 - 0:23:49.3 0:34:47.7 0:53:46.8 1:04:13.1 2
26 Khatylev Alexey Valgevene 1:13:07.2 0:17:57.8 0:24:03.3 0:34:49.1 0:53:51.4 1:04:17.4 18
27 Pletenetska Anna Ukraina 1:13:07.3 0:17:53.5 0:23:47.9 0:34:44.7 0:53:45.3 1:04:15.2 1
28 Lokk Sulev Tallinn 1:13:07.6 0:17:55.2 0:23:50.1 0:34:44.5 0:53:47.4 1:04:18.6 1
29 Dziuba Igor Ukraina 1:13:07.6 0:17:46.9 0:23:33.9 0:34:42.5 0:53:45.0 1:04:15.0 19
30 Mäestu Jarek Tartu 1:13:08.2 0:17:54.2 0:23:48.9 0:34:45.7 0:53:47.9 1:04:13.1 20
31 Prangli Toomas Tallinn 1:13:08.3 0:17:53.0 0:23:47.8 0:34:45.3 0:53:48.3 1:04:15.6 3
32 Symonenko Oleksandr Ukraina 1:13:08.4 0:17:56.7 0:23:47.7 0:34:47.3 0:53:45.4 1:04:15.8 2
33 Orlovski Tiit Tartu 1:13:08.5 0:18:02.2 0:23:51.9 0:34:48.7 0:53:50.7 1:04:17.0 21
34 Kuusk Andrus Tallinn 1:13:08.8 0:17:56.4 0:23:47.3 0:34:47.7 0:53:49.1 1:04:16.4 22
35 Karnatsky Vasiliy Venemaa 1:13:10.6 0:17:51.3 0:23:48.2 0:34:45.0 0:53:44.7 1:04:17.6 23
36 Liiv Marten Jõgeva 1:13:12.7 0:17:55.3 0:23:49.7 0:34:44.7 0:53:49.9 1:04:17.7 3
37 Kõrva Enel Tallinn 1:13:19.7 0:17:54.5 0:23:48.4 0:34:45.9 0:53:50.7 1:04:17.3 2
38 Lehes Jaagup Valga 1:13:30.1 0:18:00.2 0:24:02.6 0:34:50.2 0:53:48.9 1:04:18.0 4
39 Abalakin Egor Venemaa 1:13:33.6 0:17:53.3 0:23:49.5 0:34:47.1 0:53:49.7 1:04:19.3 3
40 Koppel Tõnu Tallinn 1:13:42.0 0:17:56.2 0:23:49.9 0:34:47.9 0:53:50.8 1:04:18.4 1
41 Aarna Indrek Tallinn 1:14:24.3 0:17:59.3 0:23:49.1 0:34:47.5 0:53:49.5 1:04:42.8 4
42 Renter Margo Tartu 1:14:24.3 0:17:57.5 0:23:51.2 0:34:44.5 0:53:48.5 1:04:42.4 4
43 Laugus Jaanus Tallinn 1:14:24.3 0:17:54.7 0:23:50.7 0:34:52.3 0:53:48.7 1:04:52.8 5
44 Tobreluts Rainer Tartu 1:14:24.4 0:17:58.7 0:23:52.2 0:34:49.6 0:53:52.4 1:04:52.7 6
45 Valter Urmo Tallinn 1:14:25.9 0:17:52.6 0:23:48.7 0:34:48.3 0:53:50.4 1:04:27.1 7
46 Lehtla Kadri Tallinn 1:14:31.4 0:17:59.4 0:23:50.2 0:34:46.5 0:53:48.9 1:04:44.6 3
47 Bakharev Igor Venemaa 1:15:17.1 0:17:57.9 0:24:02.4 0:34:48.0 0:53:51.3 1:05:11.6 5
48 Zinchenko Alexander Venemaa 1:15:17.2 - 0:24:04.3 0:34:50.1 0:53:51.7 1:05:23.7 24
49 Sucksdorff Mika Tallinn 1:15:27.0 0:17:55.1 0:23:50.4 0:34:46.8 0:53:51.0 1:05:23.8 8
50 Kaareste Diana Harju 1:15:29.2 0:17:59.7 0:23:51.6 0:34:46.3 0:53:50.2 1:05:24.3 1
51 Ruusu Elena Tallinn 1:16:41.7 0:17:57.0 0:23:51.3 0:34:58.3 0:55:35.4 1:07:22.1 4
52 Aasla Meelis Tallinn 1:16:41.9 0:17:52.0 0:23:30.2 0:34:29.7 0:55:35.3 1:07:22.2 25
53 Svetins Rolands Läti 1:16:43.2 0:18:02.3 0:24:09.6 0:35:34.4 0:55:35.6 1:07:23.3 5
54 Kamenjuk Rauno Jõgeva 1:16:43.5 0:18:04.1 0:24:10.6 0:35:36.1 0:55:39.7 1:07:24.5 6
55 Shchiry Vasily Venemaa 1:16:43.7 0:18:01.9 0:24:07.5 1:07:24.4 0:55:40.2 - 26
56 Haljak Antti Tallinn 1:16:43.8 0:17:56.7 0:23:51.5 0:35:34.4 0:55:39.9 1:07:21.7 27
57 Jurs Hassar Tartu 1:16:43.8 0:17:58.7 0:24:07.1 0:35:34.7 0:55:39.1 1:07:25.6 6
58 Kaufina Laima Läti 1:16:44.0 0:17:56.5 0:24:07.2 0:35:34.0 0:55:33.8 1:07:22.4 1
59 Tali Tõnis Tallinn 1:16:44.1 0:18:03.0 0:24:08.0 0:35:35.0 0:55:37.2 1:07:25.4 28
60 Roosimaa Mart Tartu 1:16:44.1 0:18:05.7 0:24:10.4 1:07:27.0 0:55:38.8 - 29
61 Undrest Andrus Tartu 1:16:44.2 0:17:59.9 0:24:07.0 0:35:34.7 0:55:36.9 1:07:24.8 7
62 Kuus Märt Võru 1:16:44.4 0:17:59.7 0:24:03.2 0:34:51.5 0:55:33.6 1:07:24.7 30
63 Stepanov Andrey Venemaa 1:16:44.4 0:17:55.4 0:24:02.8 0:34:50.5 0:54:37.2 1:07:08.4 8
64 Lepp Emeri Tallinn 1:16:44.5 0:18:02.4 0:24:07.7 0:34:59.1 0:55:36.5 1:07:25.9 9
65 Hirmo Aivar Põlva 1:16:44.5 0:18:02.1 0:24:07.4 0:35:34.7 0:55:39.5 1:07:26.4 2
66 Luik Janno Saaremaa 1:16:45.4 0:18:02.8 0:24:09.0 0:35:36.4 0:55:38.3 1:07:26.1 10
67 Shklyarov Mikhail Venemaa 1:16:45.5 0:17:51.6 0:23:50.4 0:35:33.6 0:55:40.6 1:07:26.1 3
68 Fuchs Urmo Tartu 1:16:45.6 0:18:03.6 0:24:08.3 0:35:35.3 0:55:36.1 1:07:25.3 31
69 Adelbert Markko Tallinn 1:16:45.8 0:17:58.2 0:24:07.2 0:35:33.9 0:55:37.2 1:07:24.1 32
70 Suurpere Arvi Tartu 1:16:46.0 0:18:03.3 0:24:07.9 0:35:35.0 0:55:38.1 1:07:25.0 9
71 Minyukhin Mikhail Venemaa 1:16:46.6 0:18:05.5 0:24:12.8 0:35:37.9 0:55:35.9 1:07:23.9 11
72 Silluste Toomas Saaremaa 1:16:46.7 0:18:03.1 0:24:09.2 0:35:36.6 0:55:41.2 1:07:27.2 4
73 Mazurs Ainars Läti 1:16:46.7 0:17:56.2 0:24:03.0 1:07:11.1 0:54:32.1 - 10
74 Liikvart Magnus Tartu 1:17:00.5 0:18:01.4 0:24:08.7 0:35:34.5 0:55:35.6 1:07:23.3 33
75 Soo Aivar Tallinn 1:17:01.3 0:18:02.3 0:24:09.4 0:35:36.7 0:55:40.4 1:07:26.8 5
76 Krylov Yury Venemaa 1:17:04.1 0:18:04.9 0:24:02.6 0:34:52.1 0:55:40.9 1:07:21.5 1
77 Lemsalu Marek Tallinn 1:17:18.8 0:18:04.2 0:24:08.1 0:35:34.0 0:55:41.6 1:07:24.3 12
78 Villo Raul Harju 1:17:45.8 0:18:12.4 0:24:48.2 0:36:28.4 0:56:28.9 1:08:19.1 34
79 Kallais Ats Jõgeva 1:17:51.0 0:18:00.7 0:24:11.2 0:36:08.5 0:56:30.5 1:08:19.3 13
80 Mitrofanov Anton Venemaa 1:18:14.4 0:17:58.4 0:24:04.3 0:36:07.9 0:56:30.0 1:08:22.7 35
81 Koppel Kuido Saaremaa 1:18:15.9 0:18:03.3 0:24:13.4 0:36:08.2 0:56:30.8 1:08:24.9 6
82 Kainel Taavi Tallinn 1:18:16.1 0:18:00.9 0:24:14.7 0:36:07.5 0:56:28.8 1:08:25.2 14
83 Zyulkov Sergey Venemaa 1:18:16.4 0:17:52.7 0:24:06.8 0:36:07.0 0:56:31.6 1:08:23.7 15
84 Vana Janek Tartu 1:18:17.2 0:18:01.4 0:24:15.6 0:36:07.6 0:56:28.8 1:08:24.8 16
85 Maanurm Joonas Tallinn 1:18:25.5 0:18:02.0 0:24:56.6 0:36:38.7 0:57:19.5 1:09:07.4 17
86 Kaasik Priit Ida-Viru 1:18:25.7 0:18:15.1 0:24:55.9 0:36:37.3 0:57:20.5 1:09:08.3 11
87 Wolf Jakobine Saksamaa 1:18:40.6 0:18:01.9 0:24:47.7 0:36:36.7 0:57:19.7 1:09:07.7 5
88 Walder Sina Shveits 1:18:41.0 0:18:01.8 0:24:15.2 0:36:06.7 0:57:20.5 1:09:07.7 6
89 Soonets Art Tartu 1:18:42.4 0:18:14.2 0:24:56.3 0:36:38.9 0:57:21.8 1:09:07.4 12
90 Maisa Arbo Harju 1:18:43.4 0:18:14.6 0:24:56.0 0:36:37.6 0:57:22.4 1:09:07.4 13
91 Arumäe Andre Tallinn 1:18:45.8 0:18:06.0 0:24:24.9 0:36:28.7 0:57:22.2 1:09:08.6 14
92 Tavast Arvi Pärnu 1:19:30.7 0:18:04.3 0:24:15.5 0:36:06.5 0:56:29.3 1:08:35.8 15
93 Baskakov Vladimir Tallinn 1:20:07.4 0:18:01.7 0:24:38.4 0:36:37.1 0:57:22.7 1:09:29.3 1
94 Zukovits Heiti Harju 1:20:18.1 0:18:00.3 0:24:15.9 0:36:08.0 0:56:29.7 1:09:09.6 18
95 Lepik Heigo Tartu 1:20:29.0 0:20:58.3 0:27:34.9 0:39:04.1 0:59:32.4 1:11:07.4 36
96 Veemees Ain Tallinn 1:20:46.4 0:20:26.8 0:27:18.0 0:39:05.8 0:59:29.8 1:11:08.2 37
97 Vahtra Maidu Tartu 1:20:47.8 0:18:24.7 0:25:26.8 0:37:37.6 0:59:10.0 1:11:07.6 7
98 Mägi Ingvar Lääne-Viru 1:20:50.5 0:18:14.3 0:24:55.6 0:37:30.2 0:59:11.1 1:11:07.3 38
99 Germanis Janis Läti 1:20:51.6 0:20:22.2 0:27:18.7 0:39:06.2 0:59:27.0 1:11:07.7 39
100 Kokk Ago Saaremaa 1:20:52.7 0:20:20.6 0:27:13.2 0:39:10.1 0:59:28.7 1:11:08.5 16
101 Fimberg Tarmo Tallinn 1:21:07.5 0:18:03.0 0:24:16.1 0:36:07.1 0:56:29.4 1:10:01.2 2
102 Egorov Oleg Venemaa 1:21:18.3 0:20:27.5 0:27:19.6 0:39:03.9 0:59:30.1 1:11:30.3 40
103 Tomberg Raul Harju 1:21:19.9 0:20:12.3 0:27:14.7 0:39:13.0 0:59:31.7 1:11:35.2 19
104 Nuut Viljar Saaremaa 1:21:20.0 0:20:23.2 0:27:20.5 0:39:11.6 0:59:33.8 1:11:32.1 17
105 Kamenjuk Aivar Jõgeva 1:21:20.1 0:20:14.7 0:27:16.4 0:39:14.5 0:59:36.7 1:11:33.3 3
106 Kaljas Frid Harju 1:21:20.6 0:18:15.6 0:25:27.8 0:38:39.7 0:59:31.1 1:11:34.9 20
107 Krauja Andris Läti 1:21:21.1 0:20:20.8 0:27:18.5 0:39:10.6 0:59:32.5 1:11:33.2 4
108 Sukhareva Aleksandra Venemaa 1:21:21.3 0:20:24.7 0:27:17.0 1:11:30.1 0:59:28.1 - 7
109 Undrest Jaanus Lääne-Viru 1:21:21.4 0:18:49.6 0:26:09.0 0:38:39.7 0:59:35.2 1:11:34.5 21
110 Karilaid Ivo Viljandi 1:21:21.6 0:20:26.5 0:27:19.6 0:39:07.2 0:59:34.0 1:11:30.6 22
111 Milyutin Igor Venemaa 1:21:21.6 0:20:25.5 0:27:17.3 0:39:07.2 0:59:29.6 1:11:29.8 41
112 Tomingas Toivo Pärnu 1:21:21.9 0:20:15.6 0:27:15.0 0:39:06.7 0:59:32.9 1:11:30.8 5
113 Tilba Aleksander Tallinn 1:21:22.1 0:18:10.7 0:25:09.3 0:37:38.9 0:59:11.6 1:11:35.4 6
114 Sarmulis Dzintars Läti 1:21:22.1 0:20:21.3 0:27:20.3 0:39:06.1 0:59:32.4 1:11:33.3 18
115 Kilvits Merle Tallinn 1:21:22.4 0:19:10.5 0:26:36.9 0:39:08.8 0:59:30.4 1:11:33.9 2
116 Pals Paavo Tallinn 1:21:22.4 0:19:26.8 0:26:37.1 0:39:09.1 0:59:30.8 1:11:35.6 8
117 Pukk Mairo Viljandi 1:21:22.6 0:20:21.9 0:27:14.7 0:39:09.9 0:59:29.1 1:11:33.6 23
118 Tatrik Raivo Järvamaa 1:21:23.8 0:20:22.9 0:27:14.4 0:39:10.3 0:59:27.5 1:11:32.9 9
119 Kivi Vladimir Tartu 1:21:24.6 0:20:24.4 0:27:16.9 0:39:09.4 0:59:33.2 1:11:35.9 7
120 Alusalu Sandra Jõgeva 1:21:33.2 0:18:00.7 0:26:05.3 0:38:39.1 0:59:31.4 1:11:34.6 8
121 Tsypin Vladimir Venemaa 1:21:38.0 0:20:25.8 0:27:17.4 0:39:07.3 0:59:29.4 1:11:30.0 24
122 Mägi Holger Harju 1:21:58.2 0:17:59.2 0:24:36.8 0:37:29.9 0:59:12.2 1:11:35.9 25
123 Jaaska Timo Tallinn 1:22:04.8 0:20:15.3 0:27:20.9 0:39:11.7 0:59:35.9 1:11:55.8 42
124 Makutenens Vladimirs Läti 1:22:05.4 0:20:29.2 0:27:21.2 0:39:13.4 0:59:34.4 1:11:56.9 19
125 Savina Olga Venemaa 1:22:06.4 0:20:25.1 0:27:17.1 0:39:06.4 0:59:31.9 1:11:56.2 9
126 Kvittingen Joar Norra 1:22:08.5 0:20:27.5 0:27:20.7 0:39:15.4 0:59:34.6 1:11:55.7 8
127 Kruuser Karel Valga 1:22:21.8 0:19:35.4 0:27:15.3 0:39:10.9 0:59:33.6 1:11:07.9 43
128 Viiding Raimond Tallinn 1:22:23.6 0:19:26.5 0:26:37.4 0:39:09.6 0:59:35.6 1:11:56.0 44
129 Käsik Rene Harju 1:22:50.6 0:18:05.8 0:25:27.5 0:38:40.0 0:59:34.9 1:11:56.5 26
130 Rammul Arto Tartu 1:23:35.6 0:20:24.3 0:27:16.8 0:39:14.9 0:59:37.0 1:13:07.9 27
131 Ansip Andrus Tartu 1:23:36.1 0:20:13.3 0:27:16.0 0:39:14.3 0:59:38.9 1:13:10.0 2
132 Kraam Sulev Tallinn 1:23:36.2 0:19:08.4 0:26:38.3 0:39:13.6 0:59:32.1 1:12:48.7 45
133 Ridamäe Alar Tallinn 1:23:36.7 0:20:14.1 0:27:15.7 0:39:13.9 0:59:37.6 1:13:07.2 20
134 Krass Reimo Järvamaa 1:23:37.8 0:20:29.7 0:27:21.4 0:39:12.1 0:59:35.5 1:12:48.2 46
135 Tarlap Tanel Tallinn 1:24:54.4 0:21:01.1 0:28:04.0 0:40:56.2 1:01:56.0 1:14:33.0 47
136 Mägi Risto Valga 1:25:03.7 0:21:00.7 0:28:10.5 0:40:55.9 1:01:55.5 1:14:33.6 48
137 Peterson Meelis Harju 1:25:57.4 0:20:28.4 0:28:03.8 0:40:53.8 1:02:36.4 1:15:33.5 28
138 Sevastjanov Anatoli Tartu 1:26:08.4 0:20:56.1 0:28:08.4 0:40:54.0 1:02:37.8 1:15:34.1 1
139 Vakhrameeva Valentina Venemaa 1:26:08.9 0:17:55.0 0:24:47.9 0:37:37.8 1:00:42.8 1:15:30.7 1
140 Vutt Ingmar Harju 1:26:09.7 0:21:17.8 0:28:25.1 0:40:56.6 1:02:35.1 1:15:33.9 21
141 Aigro Maarja Valga 1:26:10.0 0:21:14.4 0:28:10.3 0:40:55.8 1:02:39.4 1:15:34.7 10
142 Kaju Raiko Tallinn 1:26:10.1 0:20:24.0 0:27:21.6 0:40:16.1 1:02:36.8 1:15:31.3 49
143 Ratt Egle Tallinn 1:26:10.7 0:21:13.6 0:28:24.2 0:40:58.3 1:02:39.1 1:15:34.5 11
144 Sõõru Argo Tartu 1:26:10.8 0:20:23.7 0:27:20.1 0:39:15.9 1:01:59.3 1:15:31.7 22
145 Kiuru Väino Tartu 1:26:11.5 0:20:53.4 0:28:08.9 0:40:54.3 1:02:35.5 1:15:30.4 29
146 Malinovskis Janeks Läti 1:26:12.1 0:21:15.0 0:28:25.4 0:40:56.9 1:02:38.5 1:15:32.0 50
147 Usin Janika Põlva 1:26:12.2 0:21:16.3 0:28:24.4 0:40:58.2 1:02:34.0 1:15:33.2 3
148 Pihlak Marek Tartu 1:26:12.4 0:21:17.5 0:28:25.7 0:40:58.5 1:02:38.4 1:15:34.5 51
149 Pärna Ott Tallinn 1:26:13.9 0:21:16.6 0:28:24.7 0:40:59.1 1:02:39.0 1:15:34.7 30
150 Kruusmann Geidi Lääne-Viru 1:26:13.9 0:20:31.3 0:28:02.9 0:40:53.1 1:02:36.2 1:15:33.7 12
151 Kuusik Ants Viljandi 1:26:14.4 0:20:56.6 0:28:07.6 0:40:54.5 1:02:39.3 1:15:31.5 2
152 Käär Tanel Tartu 1:26:17.9 0:20:30.1 0:27:22.2 0:40:17.0 1:02:37.2 1:15:34.4 52
153 Jeltsov Marti Järvamaa 1:26:21.7 0:18:47.9 0:26:37.7 0:39:14.7 1:01:59.5 1:15:32.0 53
154 Rammul Rainer Tartu 1:26:24.7 0:20:29.2 0:28:08.7 0:40:53.6 1:02:35.8 1:15:29.6 54
155 Toomik Siim Harju 1:26:32.3 0:20:54.2 0:28:07.2 0:40:52.4 1:02:37.5 1:15:36.0 31
156 Liiv Risto Jõgeva 1:26:48.1 - 0:24:48.0 0:36:37.4 0:59:11.7 1:12:48.9 7
157 Kuresoo Rain Järvamaa 1:26:48.8 0:20:12.6 0:27:19.3 0:39:37.8 1:02:40.0 1:15:36.6 55
158 Laius Ott Tartu 1:27:06.0 0:21:23.4 0:28:43.9 0:42:00.7 1:03:42.7 1:16:57.9 56
159 Dubouski Andrei Valgevene 1:27:06.2 0:23:36.8 0:30:26.9 0:42:42.5 1:03:47.8 1:16:55.6 57
160 Tasuja Tambet Tartu 1:27:14.3 0:21:24.9 0:28:45.1 0:42:03.4 1:03:46.9 1:16:57.6 58
161 Gracheva Anastasia Venemaa 1:27:14.7 0:22:03.1 0:29:26.2 0:42:13.9 1:03:43.1 1:16:58.0 13
162 Uri Raiko Tallinn 1:27:16.2 0:22:06.1 0:29:26.6 0:42:16.7 1:03:42.4 1:16:56.5 59
163 Uuemäe Kalle Tartu 1:27:18.5 0:21:21.0 0:28:42.0 0:41:59.5 1:03:43.1 1:16:55.9 32
164 Pajo Olavi Tallinn 1:27:18.8 0:21:23.8 0:28:44.3 0:42:01.0 1:03:46.9 1:16:57.4 33
165 Tõugjas Anneli Valga 1:27:19.6 0:21:23.1 0:28:43.7 0:42:00.6 1:03:42.0 1:16:57.0 14
166 Viitkin Ain Võru 1:27:27.2 0:21:14.8 0:28:45.2 0:42:04.2 1:03:47.8 1:16:46.0 23
167 Hendrikson Ants Viljandi 1:27:27.4 0:22:10.9 0:29:29.2 0:42:18.0 1:03:49.8 1:17:02.1 24
168 Reimann Jan Tallinn 1:27:29.2 0:20:30.8 0:28:03.5 0:40:57.3 1:02:40.9 1:16:25.6 60
169 Bodzikau Andrei Valgevene 1:27:32.2 0:22:05.6 0:29:26.4 0:42:14.3 1:03:47.9 1:16:56.5 61
170 Ilver Ene Saaremaa 1:27:37.1 0:21:20.1 0:28:42.3 0:41:59.4 1:03:46.2 1:17:01.2 4
171 Kivi Raul Tallinn 1:27:48.8 0:20:57.3 0:28:09.4 0:40:55.6 1:02:55.9 1:16:45.3 34
172 Peedu Agris Tallinn 1:27:52.3 0:21:24.5 0:28:44.7 0:42:03.1 1:03:51.2 1:17:01.6 62
173 Ärm Olavi Tartu 1:27:52.7 0:22:10.5 0:29:29.7 0:42:18.7 1:03:49.2 1:17:01.3 35
174 Noormets Hannes Jõgeva 1:27:54.2 0:20:54.8 0:28:09.0 0:41:22.9 1:03:44.8 1:16:55.5 63
175 Laidre Reno Tartu 1:27:54.8 0:20:25.8 0:27:22.5 0:40:54.5 1:03:48.5 1:17:01.8 64
176 Sarap Mariin Jõgeva 1:27:55.3 0:20:14.2 0:27:16.3 0:40:16.3 1:02:34.1 1:16:22.8 2
177 Põvvat Reili Tartu 1:27:56.6 0:21:22.7 0:28:43.4 0:42:00.2 1:03:46.5 1:16:59.4 15
178 Meldre Boris Võru 1:27:58.8 0:21:24.3 0:28:44.9 0:42:02.3 1:03:43.4 1:16:55.2 65
179 Toots Kersti Tartu 1:27:59.3 0:21:19.1 0:28:41.6 0:41:58.8 1:03:45.7 1:17:00.6 1
180 Kiisk Veikko Tartu 1:27:59.9 0:21:21.5 0:28:43.1 0:41:59.8 1:03:46.6 1:17:01.0 25
181 Hein Ivar Pärnu 1:28:01.7 0:21:23.7 0:28:44.6 0:42:02.6 1:03:46.3 1:16:58.6 10
182 Pavlov Marko Võru 1:28:05.5 0:21:20.4 0:28:40.0 0:41:56.9 1:03:40.6 1:16:59.1 36
183 Ventsel Signe Tallinn 1:28:06.1 0:21:19.9 0:28:42.2 0:41:59.2 1:03:46.0 1:17:00.8 16
184 Kiigemägi Veljo Tartu 1:28:07.4 0:20:55.8 0:28:08.0 0:40:53.0 1:02:40.3 1:16:28.2 11
185 Krooni Raul Tallinn 1:28:10.1 0:20:53.9 0:28:08.2 0:40:53.3 1:03:03.6 1:16:58.9 26
186 Nõmmik Kaidu Lääne-Viru 1:28:17.1 0:20:58.0 0:28:27.5 0:42:01.5 1:03:46.0 1:16:55.4 27
187 Kaukver Andres Tallinn 1:28:18.5 0:21:21.8 0:28:43.2 0:42:00.0 1:03:43.9 1:16:56.2 9
188 Väljaots Valev Järvamaa 1:28:40.2 0:22:08.3 0:29:32.2 0:42:42.4 1:05:00.1 1:18:15.5 28
189 Hendrikson Tõnu Võru 1:28:40.8 0:22:38.1 0:30:08.0 0:43:08.0 1:05:03.4 1:18:19.2 37
190 Jürmann Kevo Tartu 1:28:43.8 0:22:13.2 0:29:32.0 0:42:43.8 1:05:00.9 1:18:19.7 66
191 Pääsik Priit Tartu 1:28:48.7 0:22:38.3 0:30:08.1 0:43:05.9 - 1:18:15.9 38
192 Rungi Kert Rapla 1:28:51.3 0:22:41.0 0:30:05.1 0:42:45.7 1:05:03.0 1:18:19.9 67
193 Kermas Mati Tartu 1:28:52.7 0:21:09.9 0:28:40.8 0:42:01.6 1:03:45.8 1:16:55.8 10
194 Rebo Raimo Tallinn 1:28:53.8 0:22:09.3 0:29:30.4 0:42:42.3 1:04:57.3 1:18:18.2 68
195 Gritsevich Anna Venemaa 1:28:54.2 0:20:13.6 0:28:03.0 0:40:52.6 1:03:43.4 1:18:15.6 17
196 Liivandi Eero Tallinn 1:28:54.7 0:22:12.2 0:29:28.4 0:42:19.3 1:04:28.8 1:18:16.8 69
197 Pukk Marko Viljandi 1:28:55.1 0:22:11.4 0:29:31.1 0:42:41.8 1:05:03.2 1:18:19.3 70
198 Pedaste Margus Tartu 1:28:55.1 0:22:12.8 0:29:31.8 0:42:43.2 1:05:04.1 1:18:22.3 39
199 Klavins Aivars Läti 1:28:55.4 0:21:20.2 0:28:28.0 0:42:03.7 1:04:48.3 1:18:20.7 11
200 Õllek Kaur Tallinn 1:28:55.4 0:22:38.8 0:30:07.2 0:43:07.8 1:04:59.6 1:18:15.3 71
201 Jalasto Sulev Tallinn 1:28:56.1 0:22:08.9 0:29:28.6 0:42:17.7 1:04:45.7 1:18:18.9 12
202 Lehtmaa Aivar Tartu 1:28:57.2 0:21:16.0 0:28:41.4 0:42:45.3 1:05:01.6 1:18:17.9 13
203 Taim Elmer Harju 1:28:57.6 0:22:04.4 0:29:25.7 0:42:17.3 1:04:49.3 1:18:18.6 40
204 Kiik Andres Tartu 1:28:59.0 0:22:14.1 0:29:32.4 0:42:43.9 1:05:04.3 1:18:22.6 72
205 Truu Paavo Tallinn 1:28:59.5 0:22:03.9 0:29:27.1 0:42:18.4 1:03:49.0 1:18:16.2 41
206 Kivimäe Maiu Harju 1:29:00.0 0:22:35.4 0:30:03.9 0:43:05.5 1:05:01.6 1:18:19.1 5
207 Zimmermann Uno Valga 1:29:00.6 0:21:18.4 0:28:49.3 0:42:43.6 1:05:04.5 1:18:20.2 14
208 Tomp Maigi Viljandi 1:29:03.8 0:22:37.6 0:30:03.5 0:43:05.7 1:04:59.9 1:18:17.5 18
209 Bauman Erik Harju 1:29:06.2 0:22:37.0 0:30:05.0 0:43:05.0 1:05:02.5 1:18:20.5 73
210 Zalais Ilmars Läti 1:29:06.8 0:21:17.0 0:28:24.9 0:41:01.0 1:04:29.6 1:18:17.0 1
211 Tars Sander Tartu 1:29:12.0 0:22:28.0 0:30:06.1 0:43:06.3 1:04:59.1 1:18:14.7 5
212 Sykut Piotr Poola 1:29:16.0 0:21:14.8 0:28:41.2 0:42:14.8 1:05:00.5 1:18:16.5 29
213 Leps Madis Harju 1:29:20.0 0:22:29.1 0:30:04.2 0:43:07.6 1:05:00.6 1:18:22.0 74
214 Mäoma Villu Lääne-Viru 1:30:45.2 0:24:06.0 0:31:35.1 0:44:42.8 1:06:55.2 1:20:07.7 42
215 Lätt Evelin Tartu 1:30:45.9 0:22:10.1 0:29:29.6 0:42:41.6 1:05:02.5 1:18:26.6 19
216 Veeremaa Tanel Tallinn 1:30:47.4 0:23:47.7 0:31:30.9 0:44:40.2 1:06:52.3 1:20:07.7 75
217 Kukk Kalle Lääne-Viru 1:30:48.7 0:22:08.0 0:29:27.9 0:42:41.4 1:05:23.1 1:19:24.6 30
218 Rennit Leho Harju 1:31:46.1 0:24:00.4 0:31:33.7 0:44:38.8 1:07:29.3 1:20:32.4 12
219 Beettschen Corinne Shveits 1:31:46.7 0:20:56.4 0:28:07.3 0:41:21.5 1:06:08.6 1:20:33.2 20
220 Kallaste Risto Tallinn 1:31:55.1 0:22:52.3 0:30:50.7 0:44:40.9 1:07:29.4 1:20:33.0 31
221 Kardakov Aleksandr Harju 1:31:56.2 0:22:13.2 0:29:30.2 0:42:42.1 1:05:38.9 1:20:07.4 13
222 Tammik Veiko Järvamaa 1:32:09.9 0:22:56.6 0:30:31.4 0:44:01.6 1:07:14.3 1:20:58.0 15
223 Raagmaa Raido Tartu 1:32:13.7 0:22:27.0 0:30:06.9 0:43:25.0 1:07:20.1 1:20:58.6 76
224 Kask Heinz Harju 1:32:14.7 0:23:36.5 0:31:11.4 0:44:40.6 1:07:28.5 1:21:08.1 16
225 Lepik Anti Tallinn 1:32:14.8 0:22:04.6 0:29:25.9 0:42:13.6 1:05:37.2 1:20:25.7 43
226 Lundberg Carl Magnus Rootsi 1:32:14.9 0:22:15.8 0:30:07.4 0:43:45.7 1:07:19.8 1:20:58.3 14
227 Luts Janno Tallinn 1:32:33.2 0:22:52.7 0:30:51.0 0:44:42.1 1:07:26.0 1:21:08.5 44
228 Grinbergs Ilgvars Läti 1:32:35.3 0:22:36.6 0:30:07.7 0:43:08.4 1:05:38.3 1:20:06.4 3
229 Vaasna Eneli Tartu 1:32:44.2 0:23:52.1 0:31:31.5 0:44:40.1 1:07:30.3 1:21:07.8 21
230 Viirsalu Peeter Tartu 1:33:01.5 0:22:05.5 0:29:25.5 0:42:16.2 1:05:37.6 1:20:56.9 77
231 Chekryhin Mikhail Valgevene 1:33:07.8 0:24:01.8 0:31:38.1 0:45:02.1 1:08:31.7 1:22:13.9 45
232 Kaljuvee Rivo Lääne-Viru 1:33:08.2 0:23:54.4 0:31:32.2 0:44:38.0 1:07:27.8 1:21:34.9 78
233 Kadastu Janar Võru 1:33:08.6 0:22:09.3 0:30:31.5 0:44:30.2 1:07:38.5 1:22:12.7 79
234 Krull Rene Tartu 1:33:14.6 0:23:51.5 0:31:36.7 0:45:01.9 1:08:44.7 1:22:27.2 80
235 Holland Katre Tartu 1:33:15.3 0:23:03.6 0:30:52.2 0:44:48.0 1:08:31.1 1:22:12.2 22
236 Roosnupp Priit Tallinn 1:33:15.7 0:22:12.4 0:29:31.4 0:42:55.2 1:07:21.0 1:21:45.0 46
237 Järvalt Renna Harju 1:33:17.0 0:22:53.1 0:30:50.4 0:44:29.5 1:08:29.6 1:22:12.1 23
238 Pärn Alvar Pärnu 1:33:19.1 0:24:01.7 0:31:33.9 0:44:40.4 1:07:30.5 1:21:07.6 17
239 Gapejeva Olga Tartu 1:33:23.5 0:22:39.5 0:30:03.7 0:44:08.2 1:08:50.7 1:22:27.4 24
240 Lelle Anneli Harju 1:33:31.9 0:22:26.2 0:30:15.8 0:44:29.9 1:08:31.5 1:22:14.5 6
241 Silm Siiri Tartu 1:33:34.7 0:22:35.7 0:30:04.4 0:43:05.2 1:07:27.0 1:21:58.3 25
242 Lepik Leigor Valga 1:33:36.6 0:22:40.8 0:30:29.8 0:44:27.5 1:08:26.5 1:22:11.8 81
243 Leet Margus Tallinn 1:33:36.8 0:23:47.4 0:31:37.5 0:45:19.9 1:08:48.4 1:22:31.9 47
244 Parts Margo Tartu 1:33:37.4 0:24:02.5 0:31:39.3 0:45:21.4 1:08:47.3 1:22:33.7 82
245 Pikk Erkki Tallinn 1:33:39.5 0:23:46.8 0:31:37.4 0:45:11.4 1:08:47.9 1:22:31.1 83
246 Annilo Tarmo Tartu 1:33:41.1 0:23:52.3 0:31:34.5 0:45:21.2 1:08:49.0 1:22:32.2 18
247 Tõnov Tauri-Dag Tallinn 1:33:41.8 0:23:50.5 0:31:32.9 0:45:02.3 1:08:47.0 1:22:26.1 19
248 Raud Kaupo Tartu 1:33:45.5 0:23:35.6 0:31:32.0 0:45:01.5 1:08:44.4 1:22:25.7 84
249 Simson Valmar Tartu 1:33:46.6 0:23:52.3 0:31:42.4 0:45:29.7 1:08:50.0 1:22:32.6 32
250 Pärn Martin Tallinn 1:33:49.1 0:22:13.5 0:30:04.6 0:44:00.4 1:08:27.8 1:22:28.6 48
251 Vendel Jens Harju 1:33:50.6 0:23:51.2 0:31:11.0 0:44:34.8 1:08:34.8 1:22:30.1 85
252 Künnap Janis Soome 1:33:51.5 0:23:50.3 0:31:36.0 0:45:23.1 1:08:46.7 1:22:27.0 86
253 Kruutmann Anti Tallinn 1:33:53.0 0:22:36.7 0:30:08.5 0:43:52.0 1:07:27.8 1:21:46.8 87
254 Balodis Jana Valga 1:33:53.1 0:22:51.8 0:30:50.2 0:44:43.9 1:08:28.6 1:22:19.3 2
255 Sarv Riho Tallinn 1:33:54.7 0:22:39.2 0:30:50.0 0:44:41.7 1:08:28.2 1:22:26.3 20
256 Päärson Taivo Tallinn 1:33:54.9 0:23:50.9 0:31:38.6 0:45:20.4 1:08:46.5 1:22:31.9 33
257 Maaring Lauri Harju 1:33:55.3 0:23:54.2 0:31:32.6 0:45:22.0 1:08:46.4 1:22:32.4 49
258 Bertelsone-Uuemäe Triinu Tartu 1:33:55.8 0:23:03.3 0:30:52.4 0:44:44.1 1:08:26.2 1:22:28.1 26
259 Votiakov Andrei Ida-Viru 1:33:56.4 0:23:48.8 0:31:35.7 0:45:30.5 1:08:48.3 1:22:29.1 50
260 Melbardis Dzintars Läti 1:33:58.1 0:21:20.7 0:28:42.6 0:42:19.6 1:06:56.9 1:21:52.8 15
261 Kenttämies Jouni Soome 1:34:00.9 0:23:55.2 0:31:37.8 0:45:20.8 1:08:44.0 1:22:28.3 21
262 Valksaar Ülar Harju 1:34:05.8 0:22:14.5 0:30:05.3 0:43:45.9 1:07:27.5 1:22:30.7 16
263 Levet Feliks Tallinn 1:34:09.3 0:22:54.0 0:30:51.6 0:44:44.1 1:08:29.9 1:22:29.3 4
264 Roost Ain Tartu 1:34:16.5 0:22:58.9 0:30:52.0 0:44:45.7 1:08:30.6 1:22:30.4 17
265 Kitsemets Kaarel Harju 1:34:19.0 0:23:48.6 0:31:34.8 0:45:11.2 1:08:47.6 1:22:17.3 88
266 Lepasild Raul Tartu 1:34:39.6 0:23:55.0 0:31:40.2 0:45:38.4 1:09:45.6 1:23:31.5 89
267 Kivipõld Kaido Viljandi 1:34:49.5 0:24:07.6 0:32:27.2 0:46:05.4 1:09:47.0 1:23:31.8 90
268 Seskens Leons Läti 1:34:50.1 0:23:52.6 0:31:31.7 0:45:13.3 1:08:51.2 1:23:13.1 3
269 Koplus Kaupo Pärnu 1:34:51.7 0:22:51.2 0:30:49.9 0:44:29.7 1:08:27.1 1:22:31.4 22
270 Kruusement Peeter Järvamaa 1:34:52.2 0:23:36.2 0:31:17.1 0:45:18.1 1:08:52.1 1:23:07.4 5
271 Metstak Mikk Tallinn 1:34:57.3 0:23:48.9 0:31:37.8 0:45:01.7 1:08:49.3 1:23:31.3 91
272 Oja Kuno Valga 1:34:57.8 0:24:33.7 0:32:28.1 0:46:03.3 1:09:47.9 1:23:26.7 51
273 Sadam Maarja Tartu 1:35:00.5 0:24:08.8 0:32:27.5 0:46:04.4 1:09:46.3 1:23:30.9 27
274 Punnar Heidi Tartu 1:35:02.0 0:23:11.7 0:31:04.7 0:44:50.7 1:09:25.3 1:23:33.4 3
275 Kapp Riho Järvamaa 1:35:06.4 0:23:54.2 0:31:37.3 0:45:29.1 1:08:51.1 1:23:06.8 6
276 Variksoo Alo Tallinn 1:35:11.2 0:23:56.7 0:31:39.9 0:45:30.3 1:08:52.5 1:23:19.1 2
277 Oss Karlis Läti 1:35:11.8 0:22:07.6 0:29:26.7 0:44:15.2 1:09:25.7 1:23:31.1 92
278 Viira Andre Võru 1:35:12.1 0:23:21.1 0:31:35.6 0:46:02.0 1:09:47.6 1:23:32.1 93
279 Kainel Mart Tartu 1:35:19.7 0:22:07.3 0:30:06.7 0:44:27.9 1:08:27.4 1:23:07.8 1
280 Kuntu Kristjan Harju 1:35:20.9 0:23:13.7 0:31:34.1 0:45:13.5 1:08:42.4 1:23:32.6 52
281 Tars Tõnis Tartu 1:35:23.7 0:22:25.8 0:30:12.2 0:44:27.2 1:08:27.1 1:22:33.5 8
282 Saare Piret Jõgeva 1:35:27.7 0:23:53.7 0:31:38.1 0:45:29.3 1:08:51.4 1:23:32.2 1
283 Koort Tauno Tartu 1:35:30.7 0:21:42.3 0:29:28.9 0:42:44.7 1:06:57.6 1:22:26.9 34
284 Vaher Lenne Pärnu 1:36:40.8 0:23:42.6 0:31:31.2 0:45:24.7 1:09:39.3 1:24:55.2 28
285 Vahter Tõnu Harju 1:36:42.5 0:24:38.9 0:32:43.8 0:46:50.5 1:11:33.1 1:25:51.8 94
286 Kuresoo Andrus Tartu 1:36:43.0 0:21:22.2 0:31:13.3 0:46:39.6 1:11:29.9 1:25:51.9 18
287 Kupper Marius Harju 1:36:44.3 0:24:40.1 0:32:42.9 0:46:49.8 1:11:34.5 1:25:53.9 95
288 Metsa Taivo Tallinn 1:36:49.8 0:22:27.8 0:30:58.7 0:46:25.1 1:11:32.6 1:25:52.6 53
289 Mäesepp Andrus Tartu 1:36:52.0 0:24:32.6 0:32:28.8 0:46:07.0 1:11:31.6 1:25:47.9 54
290 Pärn Sander Tartu 1:36:56.5 0:24:31.5 0:32:42.1 0:46:49.8 1:11:31.9 1:25:47.2 9
291 Berzins Juris Läti 1:36:58.8 0:24:19.4 0:32:28.7 0:46:39.4 1:11:31.0 1:25:51.4 4
292 Kurg Eke Tartu 1:37:06.7 0:23:49.8 0:31:39.3 0:46:16.7 1:11:29.8 1:25:52.1 23
293 Tammjärv Marika Tartu 1:37:06.7 0:23:51.0 0:31:39.7 0:46:04.8 1:11:30.6 1:25:52.4 4
294 Raidla Ott Läänemaa 1:37:09.1 0:24:06.4 0:32:25.5 0:46:18.0 1:11:31.5 1:25:54.0 96
295 Enok Marek Tallinn 1:37:09.7 0:24:32.8 0:32:40.8 0:46:48.6 1:11:33.4 1:25:53.6 97
296 Kuusik Eveli Järvamaa 1:37:11.0 0:24:28.8 0:32:40.7 0:46:48.4 1:11:35.7 1:25:54.5 29
297 Parksepp Kaisa Tartu 1:37:11.7 0:24:30.9 0:32:41.8 0:46:49.4 1:11:32.6 1:25:53.6 7
298 Tamm Hando Pärnu 1:37:11.7 0:24:30.3 0:32:41.2 0:46:49.0 1:11:33.6 1:25:56.1 98
299 Jerlakas Piret Tartu 1:37:13.6 0:24:30.5 0:32:41.5 0:46:49.2 1:11:32.4 1:25:53.2 5
300 Härmsalu Jorma Tallinn 1:37:16.7 0:23:57.2 0:32:26.8 0:46:37.9 1:11:28.8 1:25:51.5 99
301 Kindsigo Tanel Tartu 1:37:22.8 0:24:06.4 0:32:26.2 0:46:06.3 1:11:34.0 1:25:55.9 100
302 Roosileht Aadu Tallinn 1:37:26.8 0:24:09.4 0:32:27.9 0:46:38.9 1:11:36.6 1:25:56.7 2
303 Mägi Vahur Lääne-Viru 1:37:30.5 0:24:28.4 0:32:43.1 0:46:50.1 1:11:31.9 1:25:56.4 19
304 Soodla Guido Tartu 1:37:31.4 0:21:20.6 0:28:42.8 0:42:19.9 1:08:30.4 1:24:31.1 35
305 Rästas Ergo Tartu 1:37:33.0 0:24:03.9 0:32:25.3 0:46:37.8 1:11:30.1 1:25:52.9 55
306 Kõnnusaar Raivo Pärnu 1:37:38.3 0:23:49.1 0:31:30.7 0:45:16.3 1:09:23.3 1:24:41.2 56
307 Kokk Aniita Tallinn 1:37:42.8 0:22:50.8 0:30:49.7 0:44:48.1 1:09:26.5 1:24:41.0 6
308 Siidra Ann Tartu 1:37:47.4 0:22:50.5 0:30:49.4 0:44:48.0 1:09:26.0 1:24:40.7 30
309 Maripuu Martin Pärnu 1:37:50.1 0:23:02.8 0:31:33.6 0:45:13.5 1:09:24.0 1:24:41.8 101
310 Roomet Heiki Harju 1:38:39.9 0:24:34.4 0:32:28.7 0:46:27.1 1:11:43.0 1:26:20.5 102
311 Rukhovets Alexey Venemaa 1:39:06.2 0:24:22.8 0:32:43.6 0:47:32.3 1:12:23.0 1:27:18.4 103
312 Ots Riho Viljandi 1:39:13.4 0:25:24.4 0:33:33.1 0:47:31.0 1:12:23.3 1:27:18.2 24
313 Nikopensius Janos Tartu 1:39:13.8 0:25:25.0 0:33:32.5 0:47:31.3 1:12:24.5 1:27:18.3 57
314 Greenbaum Janno Harju 1:39:15.0 0:23:52.9 0:31:37.6 0:45:43.7 1:11:55.1 1:27:19.0 58
315 Külm Kristjan Tartu 1:39:30.0 0:22:49.2 0:30:49.3 0:44:47.2 1:09:26.5 1:24:41.0 104
316 Ehaver Taire Tallinn 1:39:40.5 0:24:54.2 0:33:13.2 0:48:11.7 1:13:13.7 1:27:39.7 8
317 Lill Meelis Valga 1:39:41.0 0:26:03.8 0:34:17.5 0:48:22.4 1:13:16.1 1:27:32.4 36
318 Burovs Aleksejs Läti 1:39:42.6 0:23:46.3 0:31:40.5 0:45:42.2 1:11:33.0 1:26:53.2 37
319 Kaljuste Helari Tartu 1:39:42.7 0:24:27.9 0:32:40.4 0:46:48.2 1:11:29.5 1:26:09.0 105
320 Uuk Olari Tartu 1:39:43.0 0:23:48.1 0:31:33.5 0:45:20.6 1:11:35.6 1:26:59.9 25
321 Rõbnikov Juri Tartu 1:39:44.3 0:23:20.1 0:31:36.6 0:45:41.8 1:11:32.3 1:27:10.2 59
322 Toru Priit Tartu 1:39:44.8 0:23:55.6 0:31:42.1 0:45:41.5 1:11:21.2 1:27:10.5 106
323 Rungulis Maris Läti 1:39:51.6 0:24:32.3 0:32:42.4 0:46:51.1 1:11:38.8 1:27:11.9 26
324 Ernits Erkki Tallinn 1:39:54.5 0:25:43.0 0:34:06.5 0:48:22.7 1:13:17.3 1:27:41.4 107
325 Tomp Märt Viljandi 1:39:55.9 0:25:44.6 0:34:07.2 0:48:24.9 1:13:14.5 1:27:42.8 20
326 Viira Viktoria Tallinn 1:39:57.5 0:24:54.7 0:33:13.4 0:48:12.0 1:13:14.8 1:27:40.0 31
327 Kirt Mario Valga 1:40:01.7 0:22:41.7 0:31:42.8 0:46:39.3 1:11:35.4 1:27:44.0 108
328 Normak Argo Tartu 1:40:18.4 0:23:52.8 0:31:41.7 0:46:17.8 1:11:36.2 1:26:21.9 60
329 Raudsepp Raido Tartu 1:40:34.7 0:24:55.9 0:33:13.9 0:48:13.6 1:13:15.4 1:27:40.5 109
330 Järve Alo Tartu 1:41:22.8 0:24:38.6 0:32:43.4 0:47:39.4 1:13:15.7 1:27:40.7 61
331 Madissoon Ülo Harju 1:41:22.8 0:24:57.7 0:33:14.7 0:47:32.0 1:13:18.5 1:27:41.4 27
332 Kullamaa Rein Tartu 1:41:23.2 0:22:28.8 0:30:26.2 0:44:50.3 1:09:59.4 1:26:25.1 38
333 Laur Ivar Rapla 1:41:35.2 0:24:39.8 0:32:44.3 0:46:51.6 1:11:56.1 1:27:20.1 110
334 Krieger Garri Harju 1:41:47.3 0:24:57.4 0:33:15.4 0:48:16.1 1:14:15.7 1:29:11.3 5
335 Meeksa Roman Tartu 1:41:47.6 0:24:57.5 0:33:14.3 0:48:12.2 1:14:14.8 1:29:11.0 111
336 Sõggel Sigrid Harju 1:41:48.1 0:24:55.3 0:33:13.7 0:48:10.9 1:14:13.9 1:29:10.4 32
337 Kivi Kristel Tartu 1:41:53.8 0:24:36.9 0:32:40.2 0:46:47.9 1:13:20.6 1:28:54.7 9
338 Mägi Tuulis Tartu 1:41:54.6 0:25:09.1 0:33:37.7 0:48:17.5 1:13:14.0 1:28:40.3 39
339 Väljaots Kristi Tartu 1:42:01.7 0:25:18.0 0:33:38.4 0:48:17.2 1:14:17.6 1:29:40.0 33
340 Tõitoja Madli Tallinn 1:42:04.6 0:24:53.1 0:33:12.0 0:48:11.1 1:13:14.7 1:28:20.1 34
341 Parve Ain Tallinn 1:42:10.0 0:24:20.1 0:33:11.3 0:47:31.5 1:13:17.0 1:29:11.6 7
342 Nukki Meelis Tallinn 1:42:15.9 0:24:26.3 0:33:11.1 0:47:39.2 1:14:20.1 1:29:44.7 112
343 Männik Jaak Harju 1:42:21.5 0:26:09.5 0:34:19.4 0:49:05.9 1:15:17.8 1:30:19.8 6
344 Kirsipuu Avo Harju 1:42:32.2 0:25:26.9 0:34:03.1 0:49:13.6 1:15:17.4 1:30:19.5 40
345 Rea Tarmo Harju 1:42:32.7 0:27:03.3 0:35:32.3 0:50:12.9 1:16:18.7 1:30:35.8 113
346 Järveoja Ken Tartu 1:42:33.1 0:27:20.5 0:35:44.2 0:50:33.4 1:16:14.3 1:30:36.0 114
347 Laht Tarmo Tartu 1:42:33.7 0:26:09.9 0:34:24.9 0:49:42.0 1:15:16.5 1:30:18.8 28
348 Pae Andres Tartu 1:42:33.8 0:26:22.2 0:34:50.2 0:49:39.7 1:15:15.3 1:30:18.0 41
349 Odamus Tõnu Harju 1:42:33.9 0:25:08.5 0:33:37.7 0:48:14.2 1:13:20.6 1:28:55.0 3
350 Sütt Margus Tartu 1:42:35.5 0:24:52.6 0:33:10.7 0:47:39.0 1:14:29.6 1:30:18.4 8
351 Niit Kristel Tallinn 1:42:36.4 0:27:22.1 0:35:52.7 0:51:08.3 1:16:34.9 1:30:51.9 35
352 Lõhmus Silja Tartu 1:42:37.4 0:26:09.4 0:34:31.8 0:49:41.6 1:15:13.9 1:30:18.3 1
353 Telvar Tarmo Tartu 1:42:52.4 0:25:44.3 0:33:51.6 0:48:09.6 1:13:17.9 1:28:18.6 115
354 Vidder Merle Võru 1:42:59.3 0:26:02.6 0:34:18.7 0:48:21.5 1:14:42.7 1:30:12.8 36
355 Sing Kaido Põlva 1:42:59.4 0:26:07.8 0:34:19.0 0:48:21.8 1:14:41.4 1:30:12.9 116
356 Mööl Mark Harju 1:43:23.5 0:24:03.3 0:32:24.9 0:46:36.8 1:12:48.4 1:29:20.9 42
357 Miiter Arlika Harju 1:43:24.5 0:25:47.2 0:34:21.4 0:49:39.2 1:15:16.1 1:30:44.3 10
358 Antson Margus Tallinn 1:43:26.8 0:25:34.7 0:33:56.3 0:48:33.8 1:15:23.1 1:30:44.0 62
359 Berzins Juris Läti 1:43:29.6 0:26:03.0 0:34:19.0 0:48:21.9 1:13:16.7 1:29:22.1 43
360 Paberit Timo Harju 1:43:30.4 0:25:42.6 0:34:06.1 0:48:35.3 1:15:14.7 1:30:22.6 117
361 Haarde Maiken Harju 1:44:19.3 0:26:24.0 0:34:51.2 0:49:42.6 1:15:25.6 1:31:14.6 37
362 Kiisk Katrin Tartu 1:44:19.6 0:26:27.7 0:35:09.6 0:49:59.1 1:16:18.0 1:31:15.1 11
363 Undla Timo Viljandi 1:44:20.5 0:25:50.0 0:34:47.9 0:49:58.5 1:16:15.3 1:31:14.3 63
364 Pärna Meelis Tartu 1:44:20.7 0:26:09.0 0:34:49.0 0:50:09.9 1:16:18.3 1:31:52.5 44
365 Maddison Martin Tartu 1:44:34.0 0:26:23.1 0:34:50.6 0:50:10.1 1:16:15.7 1:31:52.3 118
366 Visnapuu Tanel Tartu 1:44:38.5 0:25:09.7 0:33:38.0 0:49:04.7 1:15:18.3 1:31:04.2 119
367 Klaassen Märt Tartu 1:44:39.8 0:26:22.5 0:34:52.1 0:50:10.6 1:16:45.5 1:32:21.7 120
368 Variksaar Viljer Tallinn 1:44:41.2 0:25:55.7 0:34:18.7 0:49:05.6 1:15:24.8 1:31:54.2 121
369 Mahla Indrek Tartu 1:44:42.5 0:26:02.3 0:34:17.8 0:48:34.7 1:15:28.6 1:31:14.2 64
370 Meenov Jaanus Tallinn 1:44:42.9 0:27:19.8 0:35:44.6 0:50:33.7 1:16:44.0 1:32:20.9 122
371 Oras Kadi Tartu 1:44:43.6 0:25:03.2 0:33:55.9 0:48:42.8 1:16:48.9 1:32:21.4 7
372 Mägi Kristjan Tartu 1:44:44.4 0:26:23.4 0:34:50.8 0:50:09.4 1:16:15.6 1:31:51.9 6
373 Raidvee Allar Tartu 1:44:44.7 0:27:18.6 0:35:51.1 0:50:32.2 1:16:41.9 1:32:20.4 45
374 Saks Elsa Tallinn 1:44:45.2 0:27:07.3 0:35:52.5 0:50:32.6 1:16:45.2 1:32:22.8 38
375 Maasik Jaanus Tartu 1:44:47.4 0:27:19.5 0:35:51.4 0:50:32.5 1:16:42.4 1:32:20.6 46
376 Ande Artur Harju 1:44:55.8 0:26:06.7 0:35:10.6 0:50:24.2 1:16:43.0 1:32:21.1 123
377 Bula-Biteniece Inta Läti 1:45:04.6 0:25:34.9 0:34:05.8 0:49:41.1 1:15:19.1 1:31:33.0 12
378 Kitsing Taivo Tallinn 1:45:04.7 0:26:25.9 0:35:09.9 0:50:34.1 1:16:44.8 1:32:22.5 124
379 Soosaar Marti Tartu 1:45:05.0 0:23:53.8 0:34:05.4 0:50:36.4 1:16:45.9 1:32:22.2 125
380 Käärmann-Liive Kaimo Harju 1:45:07.9 0:25:46.7 0:34:20.0 0:49:40.2 1:16:16.8 1:31:38.9 65
381 Ellamik Väino Tartu 1:45:12.1 0:26:22.6 0:34:50.3 0:50:11.7 1:16:40.6 1:32:20.0 47
382 Heinsaar Janek Lääne-Viru 1:45:22.7 0:27:24.9 0:35:31.5 0:49:48.2 1:16:39.7 1:31:40.8 66
383 Prants Arvi Võru 1:45:33.9 0:24:20.7 0:33:02.3 0:48:12.5 1:15:27.7 1:32:21.9 29
384 Knope Agris Läti 1:45:53.4 0:26:25.2 0:34:52.3 0:50:06.5 1:17:04.9 1:32:46.0 7
385 Mõttus Mait Pärnu 1:46:13.0 0:24:25.7 0:33:12.4 0:48:13.4 1:15:40.9 1:32:07.8 126
386 Riga Helen Tallinn 1:46:25.7 0:26:25.7 0:35:08.7 0:50:28.0 1:17:21.4 1:32:57.5 39
387 Sharafutdinov Dmitry Läti 1:46:28.2 0:27:39.1 0:36:23.2 0:51:07.3 1:18:44.4 1:34:04.6 67
388 Arus Piia Viljandi 1:46:37.0 0:27:25.5 0:35:54.1 0:51:09.8 1:18:29.1 1:33:50.0 40
389 Sau Mari-Liis Tallinn 1:46:49.8 0:24:53.8 0:33:12.9 0:48:11.5 1:14:16.2 1:30:50.4 13
390 Parts Veiko Harju 1:46:50.5 0:26:18.5 0:34:52.5 0:50:39.4 1:18:29.7 1:33:57.6 48
391 Pohla Janek Tallinn 1:46:53.4 0:25:43.9 0:34:06.8 0:49:06.2 1:16:46.8 1:32:24.0 68
392 Ulm Annes Harju 1:46:55.2 0:26:19.7 0:35:11.1 0:50:38.9 1:17:09.4 1:33:49.5 69
393 Pärn Olev Tartu 1:46:59.0 0:27:39.3 0:36:21.2 0:51:28.8 1:18:28.7 1:33:56.4 8
394 Kukk Vahur Jõgeva 1:47:06.3 0:26:08.5 0:34:48.7 0:50:11.7 1:17:23.3 1:33:40.5 9
395 Bleive Ahti Põlva 1:47:12.9 0:27:45.5 0:36:45.4 0:52:42.5 1:19:22.4 1:34:16.4 49
396 Oras Jürgen Tallinn 1:47:19.8 0:29:26.2 0:37:54.7 0:52:18.8 1:19:19.6 1:34:15.1 127
397 Tamm Raimond Tartu 1:47:32.6 0:25:02.0 0:34:07.7 0:49:45.5 1:17:03.3 1:33:56.5 128
398 Lauri Bruno Võru 1:47:35.6 0:29:27.7 0:37:56.2 0:53:27.3 1:20:32.7 1:35:22.8 70
399 Rajas Merit Tartu 1:47:35.9 0:28:15.2 0:37:09.5 0:52:42.8 1:19:23.3 1:35:19.2 41
400 Kinks Reet Tartu 1:47:37.4 0:29:36.2 0:38:28.3 0:53:37.3 1:20:33.9 1:35:24.0 2
401 Männasoo Toomas Tallinn 1:47:38.5 0:28:14.7 0:37:10.1 0:52:46.6 1:19:26.2 1:35:19.6 71
402 Türkson Arne Tartu 1:47:39.0 0:25:00.5 0:33:39.2 0:48:16.4 1:17:04.8 1:33:40.2 50
403 Toming Neeme Tallinn 1:47:55.7 0:28:53.6 0:37:38.2 0:53:05.6 1:19:19.9 1:34:45.4 129
404 Reiman Kaido Jõgeva 1:47:59.1 0:28:02.0 0:37:14.2 0:52:49.5 1:19:37.5 1:35:18.7 130
405 Ojasaar Evar Harju 1:48:00.5 0:26:01.5 0:34:47.4 0:49:58.2 1:18:05.1 1:34:20.5 131
406 Sarapuu Janek Tartu 1:48:03.2 0:25:44.2 0:34:08.0 0:49:02.0 1:16:44.6 1:33:27.9 51
407 Kütt Johan Tallinn 1:48:08.8 0:28:12.9 0:37:05.3 0:52:43.0 1:19:11.9 1:35:31.9 132
408 Tänavsuu Taavi Harju 1:48:14.6 0:26:20.0 0:34:49.6 0:50:06.8 1:18:21.8 1:34:46.4 72
409 Noorkõiv Eero Tallinn 1:48:21.0 0:25:38.9 0:34:21.3 0:49:49.4 1:19:25.2 1:35:20.5 133
410 Pokkinen Margus Tartu 1:48:21.4 0:27:08.5 0:35:53.8 0:51:16.1 1:19:26.9 1:35:34.0 30
411 Maasen Kaido Tartu 1:48:29.4 0:27:11.2 0:35:58.5 0:52:10.4 1:19:24.9 1:35:30.6 73
412 Tikk Lauri Tartu 1:48:31.1 0:27:25.3 0:35:55.0 0:52:14.9 1:19:23.7 1:35:35.3 74
413 Fjodorov Mari Valga 1:48:32.2 0:26:17.9 0:35:19.5 0:51:26.8 1:19:18.7 1:35:32.4 42
414 Tänav Taavi Saaremaa 1:48:32.7 0:27:14.8 0:36:00.5 0:52:12.7 1:19:21.4 1:35:32.2 134
415 Raud Margus Tartu 1:48:33.1 0:27:05.4 0:35:53.5 0:52:12.0 1:19:22.8 1:35:31.6 52
416 Vals Riho Tartu 1:48:33.5 0:26:34.1 0:35:53.4 0:51:29.6 1:19:27.7 1:35:28.6 53
417 Leping Kristi Tartu 1:48:34.1 0:26:22.2 0:35:20.1 0:51:26.2 1:19:24.2 1:35:24.5 43
418 Renzsel Henrico Tallinn 1:48:34.8 0:27:06.2 0:35:50.6 0:51:42.8 1:19:27.0 1:35:30.9 135
419 Paju Tuuli Tartu 1:48:36.0 0:27:09.9 0:35:57.8 0:52:13.2 1:19:21.4 1:35:37.5 44
420 Mäemets Marje Pärnu 1:48:36.2 0:26:43.6 0:35:54.7 0:52:13.7 1:19:19.0 1:35:35.7 8
421 Saar Ove Tartu 1:48:37.8 0:28:00.2 0:37:04.7 0:52:23.4 1:19:24.2 1:34:55.8 75
422 Veisman Kristel Tartu 1:48:39.6 0:27:13.6 0:36:01.8 0:52:15.4 1:19:21.8 1:35:33.7 3
423 Rebane Tarvo-Jaan Tallinn 1:48:41.4 0:26:26.4 0:35:09.0 0:50:39.1 1:19:20.2 1:35:33.3 76
424 Loomann Reelika Tallinn 1:48:46.6 0:26:24.1 0:34:51.8 0:50:38.6 1:19:22.3 1:35:34.6 45
425 Mark Martin Võru 1:49:07.6 0:24:56.6 0:34:06.6 0:50:40.7 1:19:24.7 1:35:37.1 136
426 Veisman Aivo Tartu 1:49:26.1 0:27:05.7 0:35:52.4 0:51:47.8 1:19:18.0 1:35:31.9 31
427 Kure Mati Põlva 1:50:08.3 0:24:37.5 0:33:12.7 0:48:12.1 1:17:17.7 1:35:32.6 137
428 Muug Kaido Tartu 1:50:15.3 0:27:07.0 0:36:02.7 0:53:30.7 - 1:30:12.3 32
429 Lepmets Kristjan Tallinn 1:50:21.1 0:25:51.9 0:34:40.8 0:50:09.6 1:19:35.5 1:36:07.9 138
430 Kaukis Tõnu Tallinn 1:50:31.4 0:29:35.5 0:38:35.7 0:54:30.5 1:21:53.2 1:37:44.3 10
431 Tops Jaanus Valga 1:50:52.8 0:24:58.6 0:33:37.4 0:49:05.0 1:17:29.6 1:35:22.3 77
432 Sagris Virgo Tallinn 1:50:53.2 0:28:34.2 0:37:39.4 0:53:28.1 1:21:42.8 1:37:59.1 78
433 Ummelas Mihkel Tallinn 1:50:55.0 0:28:09.2 0:37:14.7 0:52:46.2 1:21:20.3 1:37:40.6 139
434 Kadaja Ilmar Viljandi 1:51:01.6 0:24:58.4 0:33:37.4 0:49:04.3 1:19:40.2 1:37:01.3 33
435 Mitt Risto Tartu 1:51:04.7 0:26:37.8 0:35:20.8 0:50:54.1 1:20:19.4 1:37:01.6 79
436 Muiso Meelika Tallinn 1:51:07.1 0:27:53.5 0:36:47.2 0:53:53.5 1:22:16.7 1:38:16.7 46
437 Kõrvel Evelin Valga 1:51:10.6 0:27:15.1 0:36:43.1 0:54:01.0 1:21:59.9 1:38:05.7 47
438 Rajas Sirli Ida-Viru 1:51:13.0 0:26:18.9 0:35:10.3 0:50:29.2 1:19:22.4 1:36:18.6 48
439 Ilves Merlin Valga 1:51:19.2 0:28:46.9 0:37:39.0 0:53:46.9 1:21:59.5 1:38:06.0 49
440 Ilves Kirli Valga 1:51:19.3 0:28:47.8 0:37:39.1 0:53:53.2 1:21:58.8 1:38:06.0 50
441 Rääk Tarmo Tartu 1:51:19.6 0:27:45.1 0:37:04.3 0:53:45.3 1:22:16.9 1:38:07.0 80
442 Krastinsh Aivars Läti 1:51:20.1 0:35:30.5 0:43:36.7 0:58:20.7 1:24:23.7 1:39:06.8 21
443 Heinaste Ingrid Tartu 1:51:20.3 0:27:21.7 0:36:41.1 0:52:45.7 1:21:54.1 1:37:58.5 2
444 Vähi Sven Tartu 1:51:21.4 0:27:09.0 0:35:54.6 0:51:14.7 1:20:43.2 1:37:23.2 140
445 Must Mare Tartu 1:51:49.0 0:27:05.7 0:36:15.1 0:52:27.9 1:21:22.6 1:37:43.7 2
446 Kabral Iljar Valga 1:51:56.3 0:28:13.3 0:37:17.0 0:53:22.3 1:22:18.3 1:38:38.7 81
447 Elmend Ergo Pärnu 1:51:59.5 0:27:16.0 0:36:14.8 0:52:42.1 1:21:21.4 1:37:44.6 54
448 Nisu Kadi Tallinn 1:52:12.3 0:27:16.7 0:35:52.9 0:52:33.7 1:21:20.9 1:38:08.3 51
449 Voogne Tiina Tallinn 1:52:15.4 0:28:14.1 0:37:14.4 0:53:03.2 1:21:57.0 1:38:06.7 14
450 Tamm Kaia Põlva 1:52:18.2 0:26:17.6 0:35:19.1 0:51:24.0 1:21:02.1 1:38:10.6 4
451 Toiger Harri Tartu 1:52:39.5 0:27:18.1 0:36:01.1 0:52:14.3 1:20:37.6 1:38:09.2 34
452 Tooming Aivar Lääne-Viru 1:52:43.2 0:27:43.7 0:36:45.4 0:52:51.8 1:21:56.6 1:38:05.4 22
453 Rist Carolyn Tallinn 1:52:46.2 0:27:31.3 0:36:40.2 0:52:41.6 1:21:50.5 1:38:35.5 52
454 Jallai Janeli Valga 1:52:54.4 0:27:10.6 0:36:01.2 0:52:28.3 1:22:02.1 1:38:51.8 53
455 Rist Piret Tallinn 1:52:55.3 0:27:30.4 0:36:39.8 0:52:41.1 1:21:59.3 1:38:50.1 9
456 Rätte Toivo Soome 1:52:55.7 0:27:18.6 0:35:50.9 0:50:31.8 1:22:34.7 1:38:39.2 23
457 Silm Tiit Tartu 1:53:09.1 0:27:35.3 0:36:40.7 0:53:12.2 1:22:18.5 1:38:55.6 11
458 Järsk Arvi Viljandi 1:53:14.7 0:26:48.7 0:35:54.6 0:52:12.3 1:21:00.2 1:38:49.9 24
459 Raudsepp Meelis Tartu 1:53:18.3 0:24:39.1 0:34:05.5 0:53:48.0 1:24:43.9 1:40:38.5 82
460 Kallavus Ain Tartu 1:53:22.5 0:30:26.6 0:39:56.3 0:55:06.4 1:24:23.3 1:39:54.4 35
461 Pihlapuu Katrin Tallinn 1:53:25.6 0:27:29.8 0:36:35.2 0:52:54.1 1:22:21.5 1:39:29.3 10
462 Sillaots Kristel Tallinn 1:53:26.5 0:28:30.2 0:37:39.8 0:53:24.2 1:23:13.0 1:40:02.0 15
463 Soom Pärja Tartu 1:53:26.9 0:28:30.0 0:38:03.3 0:54:31.2 1:24:10.6 1:40:37.4 1
464 Tanilsoo Siim Tartu 1:53:32.3 0:27:23.7 0:36:39.2 0:52:42.2 1:22:02.1 1:38:55.0 141
465 Aimla Gerli Jõgeva 1:53:42.4 0:28:49.7 0:38:05.7 0:54:33.2 1:22:49.5 1:40:07.3 54
466 Saarna Andres Tartu 1:53:51.7 0:28:48.4 0:38:02.7 0:54:32.1 1:22:51.5 1:40:07.8 55
467 Mändik Tarvi Võru 1:54:19.4 0:27:14.6 0:36:16.5 0:52:53.4 1:23:00.3 1:40:19.5 56
468 Allas Kaie Võru 1:54:19.5 0:27:16.9 0:36:17.4 0:52:53.7 1:23:02.5 1:40:19.7 11
469 Plaas Mario Tartu 1:54:30.5 0:27:23.0 0:36:39.6 0:52:41.0 1:21:59.2 1:39:27.9 142
470 Parkala Oliver Tartu 1:54:36.2 0:28:19.7 0:37:21.5 0:52:54.2 1:23:12.4 1:39:42.5 143
471 Muni Pille Tallinn 1:55:07.2 0:26:25.4 0:35:49.5 0:52:00.1 1:22:02.8 1:38:54.7 55
472 Tenson Tavo Harju 1:55:08.8 0:29:32.0 0:39:00.6 0:55:10.7 1:24:47.6 1:41:20.6 83
473 Rohtla Malle Lääne-Viru 1:55:21.3 0:27:13.1 0:36:06.1 0:52:20.8 1:22:36.6 1:40:05.9 3
474 Kallaste Koit Tartu 1:55:30.7 0:27:19.1 0:35:51.2 0:50:32.3 1:23:06.6 1:40:37.5 84
475 Press Jüri Tallinn 1:55:40.0 0:27:47.9 0:36:45.8 0:52:48.7 1:22:37.9 1:40:38.0 85
476 Haube Veljo Tallinn 1:55:50.8 0:29:37.0 0:39:19.5 0:55:44.8 1:24:51.1 1:42:16.6 25
477 Leek Tarmo Tallinn 1:55:52.4 0:26:09.1 0:35:16.1 0:51:24.2 1:21:55.0 1:40:05.6 12
478 Matson Raido Tartu 1:56:05.3 0:29:40.5 0:39:02.1 0:55:44.5 1:24:49.7 1:42:03.9 57
479 Kuusik Marika Järvamaa 1:56:08.3 0:27:32.3 0:37:03.3 0:53:50.5 1:24:40.0 1:42:17.7 5
480 Paat Rainer Tartu 1:56:15.4 0:29:42.8 0:39:19.9 0:55:46.1 1:24:51.4 1:41:43.4 144
481 Künnapuu Ingomar Tallinn 1:56:16.4 0:28:23.8 0:37:41.4 0:55:23.9 1:24:51.0 1:42:17.5 145
482 Kutser Taivo Rapla 1:56:23.2 0:28:03.6 0:37:05.4 0:52:43.4 1:21:57.8 1:39:34.3 86
483 Võsu Mariliis Jõgeva 1:56:30.7 0:27:54.0 0:37:20.8 0:54:01.4 1:25:25.5 1:43:23.0 56
484 Külaots Urmet Tartu 1:56:31.2 0:30:55.3 0:40:28.2 0:57:51.8 1:25:53.5 1:43:22.7 87
485 Teppan Jaak Tartu 1:56:31.3 0:27:24.3 0:36:46.7 0:53:52.4 1:25:54.0 1:43:23.3 146
486 Pall Imre Tallinn 1:56:35.7 0:30:45.2 0:40:26.3 0:57:19.4 1:26:25.5 1:43:19.0 9
487 Parksepp Marko Tartu 1:56:46.4 0:28:50.8 0:38:05.1 0:54:00.7 1:23:36.0 1:41:29.9 147
488 Veeorg Koit Harju 1:57:20.7 0:30:03.2 0:39:52.3 0:56:38.9 1:26:37.8 1:43:38.1 58
489 Jaagosild Priit Tallinn 1:57:25.5 0:28:23.2 0:37:40.3 0:53:52.9 1:24:52.2 1:42:16.9 36
490 Tomp Lauri Tallinn 1:57:32.1 0:30:55.9 0:40:28.7 0:57:49.8 1:25:54.4 1:43:46.6 148
491 Inno Anniki Tartu 1:57:32.2 0:30:55.6 0:40:28.3 0:57:50.0 1:25:53.8 1:43:46.8 57
492 Skoblov Kadi Harju 1:57:32.3 0:30:56.2 0:40:30.4 0:57:51.4 1:26:23.8 1:43:48.5 16
493 Püvi Margus Tallinn 1:57:36.4 0:29:54.2 0:39:32.0 0:56:19.4 1:26:14.5 1:43:45.5 88
494 Must Arvo Tartu 1:57:38.3 0:28:00.5 0:37:28.4 0:54:32.9 1:25:56.7 1:43:45.3 13
495 Onno Inga Võru 1:57:38.7 0:29:42.0 0:39:20.3 0:56:12.1 1:26:40.1 1:43:43.2 12
496 Kruuda Gerda Tallinn 1:57:41.3 0:31:22.0 0:40:54.9 0:57:26.1 1:26:26.8 1:43:46.2 58
497 Valksaar Erich Jõgeva 1:57:49.8 0:29:34.7 0:39:18.4 0:55:27.6 1:24:48.6 1:41:35.3 1
498 Keba Andres Harju 1:58:03.5 0:28:48.7 0:38:06.2 0:54:56.6 1:24:49.2 1:42:17.2 89
499 Soidla Janno Tartu 1:58:08.6 0:32:22.2 0:42:02.5 0:58:30.6 1:28:16.7 1:44:38.9 90
500 Põldmaa Koit Lääne-Viru 1:58:56.0 0:27:14.0 0:36:44.1 0:55:21.7 1:26:47.8 1:44:39.5 149
‹‹ Tagasi
TartuNelik11_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
sevastjanov,, , 20.08.2011 21:44
veel tartu rull http://fotki.yandex.ru/users/seva1949/album/137295/
sevastjanov, sevka49@mail.ru, 20.08.2011 18:11
vaadake смотрите tartu rull http://fotki.yandex.ru/users/seva1949/tags/фоткала%20внучка%20лиана%2011лет
Vladimir, , 16.08.2011 16:59
Video SEB 5. TARTU RULLUISUMARATON: http://www.youtube.com/watch?v=PEn4kIyLFM8 http://www.youtube.com/watch?v=oxoEUw7LZK0 http://www.youtube.com/watch?v=Jbi2Rvv-Ypg http://www.youtube.com/watch?v=UfywaTGqT-o http://www.youtube.com/watch?v=fsYVFtFSzUo http://www.youtube.com/watch?v=EKHAh--CE9E http://www.youtube.com/watch?v=QC_-gJAGrsE http://www.youtube.com/watch?v=q5TRDfpP2EY http://www.youtube.com/watch?v=ULvSGmOb93A
Vladimir, , 16.08.2011 12:35
Video Start 42 km SEB 5. TARTU RULLUISUMARATON: http://www.youtube.com/watch?v=PEn4kIyLFM8
viimasele, , 16.08.2011 09:41
Võitjad on maailma klassiga mehed ja neid tõesti ei sega - distantsi pikkus. Nende treeningmahud on kordades suuremad! Aga, on suur vahe, kas sõita 20-30 meest pundis ja vedada 10km jooksul 1x 500m, või sõita 3h sama tempoga pikemat maad, mis suured grupid väikesteks lõhub ja vedada siis 3-4 mehega sõites iga kilomeetri järel 300m. Siis näed, kuidas mehi langeb nagu loogu, seljad kanged ja jalad jämedad - selles ongi pika distantsi mõte, milles ilmneb treenituse vahe. Vt. eelmisel aastal Kolga-Jaanis toimunud 10km. eraldistardi protokolli, siis saad aru millest ma räägin!
kukkumised, , 16.08.2011 09:40
Inglimäe laskumisel toimus lühikesel rajal ka kukkumine. Mis seal juhtus?
to: uuendused, , 15.08.2011 22:18
Kas sa tahad väita, et maratondistantsi ja ka sprindi võitnud mees on nõrga treenitusega? Veider arusaamine, kui arvatakse, et treenituse tase sõltub distantsi pikkusest. Keegi ei keela sul ju 42 km läbida kolme tunniga.
SF, , 15.08.2011 22:04
Pika distantsi galerii: http://www.spordifoto.ee/?competition_id=20
vaatleja, , 15.08.2011 21:49
Head paranemist ja tore, et midagi hullemat ei juhtunud!
kiirabi, , 15.08.2011 21:22
kiirabiga viidi minema 12 aastane tüdruk ,midagi hullu polnud küünarnukk sai viga ,samuti külg -nahk marraskil ja väike haav ning põlv sai viga -põrutus kõigepealt kukkus läti tüdruk, talle järgnenud poiss sõitis talle otsa, 12 tüdruk sõitis nende järel ja proovis neile otsasõitu vältida kuid sai neist kolmest kõige rohkem kukkudes kannatada


Kõige populaarsemad
Tartu RUM11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE