estenglv
WAP version
Login form
Tallinna Rattamaraton - 58 km
Tallinna Rattamaraton - 28 km
301 Moved Permanently Date: Mon, 09 Dec 2019 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
14. Tallinna Rattamaraton (EEC 2011 4.etapp)
Aeg 10.07.2011
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg VF Koht v.k. Koht
TP 3
 
1 2001 Vosman Ekke-Kaur Harju AB -KJK 0:56:10 0:28:23 1 2
2 2386 Halme Sasu National Team Finland 0:56:12 0:28:23 2 1
3 2003 Vahtra Vahur TÜ Akadeemiline Spordiklubi 0:59:09 0:29:16 3 3
4 2034 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi II 1:01:45 0:30:40 4 4
5 2032 Kupp Alar Kuusalu Rattaklubi 1:02:04 0:31:09 5 5
6 2004 Kiskonen Siim Gustaf Kopparberg 2 1:02:47 0:32:30 1 9
7 2409 Lainevee Heiki 1:02:52 0:32:31 1 11
8 2020 Orlovski Siim A&T Sport Team 1:02:52 0:32:00 2 6
9 2029 Tarassov Kirill Harju AB -KJK 1:02:53 0:32:30 2 10
10 2015 Nool Sander Haanja RK 1:02:59 0:32:38 6 12
11 2017 Telk Carl-Felix Valga Rattaklubi II 1:03:00 0:32:19 7 7
12 2024 Takel Kalle Jõelähme SINGEL 1:03:10 0:32:43 3 14
13 2021 Laansalu Janek Jõelähme SINGEL 1:03:12 0:32:44 4 15
14 2009 Kõivumägi Georg TÜASK 1:03:18 0:32:29 3 8
15 2016 Koch Kalju 1:03:19 0:32:38 1 13
16 2019 Mõttus Mari-Liis Haanja RK Haraga 1:03:42 0:32:44 1 16
17 2416 Muld Kristjan 1:04:32 0:34:03 5 31
18 2023 Ottender Sten-Erik Raplamaa Rattaklubi KOMO II 1:05:16 0:33:04 8 17
19 2436 Sirak Kaimo 1:05:45 0:34:17 6 34
20 2042 Tsvetkov Sander Valga Rattaklubi II 1:05:47 0:33:19 9 20
21 2037 Sagaja Martin Eesti Raudtee 1:05:54 0:33:24 7 21
22 2026 Matvejeva Jana Vargamäe 1:06:04 0:33:15 1 19
23 2405 Pribõlovski Stas 1:06:11 0:34:20 8 35
24 2014 Lepik Siim TÜASK 1:06:12 0:33:27 4 24
25 2044 Nõmm Karel Georg Nõmme Rattaklubi 1:06:21 0:33:28 5 25
26 2033 Oot Anti EXTREME SPORT 1:06:22 0:33:29 2 26
27 2038 Uustal Arno 1:06:23 0:33:26 9 23
28 2018 Punka Heikki WESTLINE TEAM 1:06:28 0:33:42 10 28
29 2013 Saar Tõnis 1:06:44 0:33:44 10 29
30 2413 Valk Hillar 1:06:46 0:34:13 3 33
31 2048 Kaarjärv Maris RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:06:49 0:33:40 2 27
32 2342 Mägi Allan 1:07:08 0:35:19 11 45
33 2421 Tarikas Tenno 1:07:29 0:34:57 12 40
34 2070 Kaldvee Reino Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:07:31 0:33:48 6 30
35 2025 Lepik Sirje Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:08:14 0:34:12 2 32
36 2341 Männiste Marko 1:08:20 0:34:56 13 39
37 2041 Pelska Sten Valga Rattaklubi II 1:08:24 0:34:39 7 37
38 2407 Kauküla Kristo 1:08:40 0:36:32 14 71
39 2039 Kin Nikolai Eesti Raudtee 1:08:57 0:34:31 15 36
40 2052 Eenraid Peep 1:08:58 0:35:00 16 41
41 2383 Kaschan Martin Türi Rattatiim 1:09:27 0:35:38 17 54
42 2043 Kangilaski Erik KJK 1:09:37 0:34:48 8 38
43 2046 Mesi Ilmar 1:09:40 0:35:35 4 50
44 2028 Krull Alar Harju AB -KJK 1:09:45 0:33:10 18 18
45 2078 Part Siim Vargamäe 1:10:00 0:35:01 19 42
46 2333 Lang Tea Tartu SK Velo 1:10:01 0:35:30 3 48
47 2040 Janke Maido IITEE 1:10:14 0:35:10 20 43
48 2096 Sigus Piret 1:10:19 0:35:43 4 59
49 2061 Tiisler Marko 1:10:22 0:35:41 21 56
50 2163 Ester Indrek Gustaf Kopparberg 2 1:10:24 0:35:37 22 51
51 2064 Aavik Karl Alavere Spordiklubi 1:10:26 0:35:25 23 47
52 2094 Kristal Kaspar Kose AMK ct 1:10:36 0:35:37 24 52
53 2074 Habakukk Kristjan Kuke Team 1:10:36 0:35:42 25 57
54 2058 Põldma Egon 1:10:37 0:35:38 26 53
55 2072 Kokka Gunnar 1:10:37 0:35:51 27 65
56 2049 Jõesalu Henri Elioni Spordiklubi 1:10:41 0:35:24 28 46
57 2080 Prii Paavo 1:10:54 0:35:35 29 49
58 2132 Piip Enn Spordiklubi IKS 1:10:56 0:36:50 30 75
59 2107 Takkis Elvis Gustaf Kopparberg 2 1:11:01 0:35:50 31 63
60 2056 Ferschel Aira Investment-Agency/Jõhvi 1:11:03 0:35:38 3 55
61 2066 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naiskond 1:11:06 0:35:50 1 64
62 2086 Laurisoo Erkki 1:11:13 0:35:45 32 61
63 2008 Kalja Mihkel Nissan ProShop Team II 1:11:17 0:33:26 11 22
64 2087 Sudi Rommi DSV TRANSPORT 1:11:23 0:35:42 33 58
65 2079 Kaarna Raul 1:11:32 0:35:49 34 62
66 2397 Piilbak Kevin 1:11:46 0:37:49 12 87
67 2093 Makarevits Martin 1:11:48 0:36:10 35 67
68 2122 Avarsalu Kert KJK 1:11:50 0:35:11 9 44
69 2085 Õunmaa Iiris KJK 1:11:51 0:36:09 4 66
70 2083 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee 2 1:11:58 0:36:17 5 69
71 2258 Rehi Arne 1:12:11 0:37:23 36 79
72 2081 Lomp Avo Hagar 1:12:25 0:36:32 37 70
73 2301 Trepp Kristofer-Mark 1:12:42 0:38:02 10 90
74 2068 Rüütel Erik 1:12:50 0:35:43 13 60
75 2069 Lootus Kevin Kuusalu Rattaklubi 1:12:50 0:37:30 11 80
76 2054 Karus Tiit 1:12:59 0:36:32 6 72
77 2051 Ilus Andrus WESTLINE TEAM I 1:13:03 0:36:44 38 74
78 2102 Sütt Margus Kaubamaja 1:13:21 0:37:31 7 81
79 2157 Roosnupp Priit 1:13:41 0:38:06 39 92
80 2050 Strand Aleksander Eesti Raudtee 1:13:51 0:36:16 40 68
81 2089 Ottender Uwe IITEE 1:13:53 0:36:38 41 73
82 2151 Sirvel Merili RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:13:58 0:36:51 5 76
83 2095 Sirvel Merike 1:13:59 0:36:52 2 77
84 2152 Kallikorm Janno Hansab MTB Team 1:14:04 0:37:38 42 83
85 2106 Tasane Toomas 1:14:04 0:38:12 43 95
86 2111 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 1:14:20 0:37:36 3 82
87 2098 Matvejev Ahto Vargamäe 1:14:21 0:37:49 44 86
88 2328 Vask Aivo TYSK 1:14:24 0:38:30 45 101
89 2077 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naiskond 1:14:29 0:38:02 5 91
90 2432 Hussar Peep 1:14:32 0:38:00 46 89
91 2374 Kiigemägi Kristo 1:14:44 0:39:06 47 119
92 2084 Oja Marek 1:14:46 0:37:07 48 78
93 2186 Miil Peep 1:14:53 0:37:49 49 85
94 2207 Männi Anatoli Investment Agency Jõhvi 1:14:57 0:38:49 8 113
95 2197 Saar Martin 1:15:19 0:38:19 50 98
96 2103 Männa Kristiina Gustaf Kopparberg naiskond 1:15:23 0:38:39 6 108
97 2092 Ansip Ethel CC Rota Mobilis 1:15:26 0:38:25 7 99
98 2091 Karus Kalev Elioni Spordiklubi 1:15:27 0:38:53 51 115
99 2075 Pohlak Piia RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:15:29 0:38:27 6 100
100 2162 Detkovski Indrek 1:15:51 0:38:15 52 96
101 2203 Rajang Oskar Hagar 1:15:56 0:38:40 53 109
102 2169 Rikolas Martin 1:15:58 0:38:36 54 106
103 2113 Allikajaka Anneli Jõelähtme SINGEL - naised 1:15:59 0:38:11 4 94
104 2387 Kell Kevin Kalle 1:16:02 0:39:40 12 133
105 2105 Enok Ergi 1:16:05 0:38:19 55 97
106 2255 Petrovitski robert Investment Agency-Jõhvi 1:16:08 0:38:32 13 104
107 2164 Soodla Enrico Amserv 1:16:09 0:38:44 14 110
108 2082 Kapp Riho Ambla Spordiklubi 1:16:13 0:38:34 9 105
109 2339 Piilbak Andrus 1:16:24 0:39:44 56 134
110 2393 Roosimets Reigo Nõmme Rattaklubi 1:16:26 0:39:25 15 123
111 2115 Kalm Kelly COSMOS SUN 1:16:27 0:38:07 7 93
112 2120 Arras Ants 1:16:30 0:38:38 57 107
113 2256 Lomaka Andre 1:16:32 0:40:00 58 141
114 2306 Viskov Imre 1:16:33 0:39:34 59 128
115 2112 Kibal Tair 1:16:35 0:38:54 60 116
116 2101 Kulp Siim 1:16:39 0:39:56 14 138
117 2133 Kuslap Avo Raplamaa Rattaklubi KOMO II 1:16:41 0:38:30 61 102
118 2129 Kaasik Morten Columbus IT 1:17:08 0:39:46 62 135
119 2411 Kukk Agnes 1:17:09 0:38:48 8 112
120 2156 Berman Deniss 1:17:12 0:38:55 63 117
121 2100 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KOMO II 1:17:14 0:38:32 5 103
122 2134 Tamm Marika 1:17:16 0:39:17 9 121
123 2097 Pajur Agnes Sparta ProShop naiskond 1:17:23 0:38:48 6 111
124 2071 Ehandi Daniel Eesti Raudtee 2 1:17:26 0:37:43 64 84
125 2266 Talvar Risto 1:17:31 0:39:53 65 137
126 2125 Lillimägi Urmas Vennad-Dahl II 1:17:36 0:39:23 66 122
127 2403 Nikolaevski Evgeni RIA 1:17:40 0:41:16 67 164
128 2144 Ülper Monika RPM Rattatiim 1:17:41 0:39:25 10 124
129 2171 Dunets Daniel Eesti Raudtee 2 1:17:42 0:39:38 16 132
130 2205 Milk Kristen Sportland/MyFitness 3 1:17:50 0:40:49 68 157
131 2204 Kaik Jaanus 1:17:57 0:40:11 69 144
132 2060 Uudeküll Peep 1:18:09 0:40:19 70 147
133 2099 Hansen Peeter 1:18:21 0:40:02 71 142
134 2200 Rodrik Ardi 1:18:22 0:39:48 72 136
135 2143 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 1:18:25 0:39:37 73 131
136 2140 Mets Rudolf 1:18:26 0:39:26 17 125
137 2303 Jürgenson Oliver Kuusalu Rattaklubi 1:18:30 0:39:06 18 118
138 2104 Tika Toomas KJK 1:18:33 0:39:29 74 127
139 2090 Kiudorv Andrus 1:18:56 0:41:27 75 169
140 2153 Saremat Raivo 1:19:00 0:39:36 76 130
141 2174 Välja Arvo 1:19:00 0:39:10 77 120
142 2109 Rimmel Marje 1:19:04 0:40:05 7 143
143 2063 Lang Mae Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:19:10 0:39:58 8 139
144 2154 Kaskla Kuido 1:19:11 0:40:18 78 146
145 2131 Liivamaa Brita Saue Spordiklubi 1:19:16 0:39:35 9 129
146 2275 Loos Priit 1:19:16 0:40:46 79 154
147 2130 Mizer Tuuli Eesti Raudtee 2 1:19:26 0:40:42 11 152
148 2223 Berman Edgar 1:19:27 0:41:47 80 176
149 2150 Mälgi Ailen Raplamaa Rattaklubi KOMO II 1:19:40 0:40:48 8 156
150 2121 Rullingo Eik IITEE 1:19:42 0:39:59 81 140
151 2389 Nirgi Sten Eric Alpi Suusaklubi 1:19:48 0:41:08 19 161
152 2417 Koov Katrin 1:20:10 0:41:14 12 162
153 2149 Astok Andreas DeLaval 1:20:18 0:39:28 20 126
154 2347 Oja Rait 1:20:20 0:41:56 82 181
155 2420 Sau Janno 1:20:27 0:41:18 83 166
156 2110 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 1:20:35 0:40:18 21 145
157 2108 Kuresson Jaak SK Rakke 1:20:48 0:40:26 84 149
158 2334 Mägi Krista 1:20:49 0:41:45 13 175
159 2165 Tiisler Marko 1:20:49 0:40:54 85 159
160 2114 Randver Margit Gustaf Kopparberg naiskond 1:20:50 0:40:47 14 155
161 2141 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 1:21:07 0:40:22 15 148
162 2217 Vuks Priit 1:21:14 0:40:37 86 151
163 2315 Lorvi Urmas Nissan 1:21:15 0:41:27 87 168
164 2211 Tahk Jaan 1:21:24 0:41:32 88 170
165 2183 Kaasik Arne Columbus IT 1:21:25 0:41:50 89 178
166 2137 Kiudorv Maire 1:21:28 0:41:21 9 167
167 2136 Keskpalu Benno 1:21:31 0:40:30 90 150
168 2067 Ärmpalu Aare Kukehari 1:21:41 0:44:01 91 216
169 2426 Aabrams Virge 1:21:43 0:42:37 16 193
170 2124 PENSA HEIKI 1:21:43 0:43:06 92 200
171 2076 Fimberg Veljo 1:21:46 0:38:51 93 114
172 2160 Meimre Madis emta sk 1:21:52 0:40:59 94 160
173 2408 Pung Peeter 1:21:53 0:42:57 95 199
174 2128 Teng Toivo 1:21:56 0:41:50 96 179
175 2116 Pirson Hardo 1:21:57 0:40:52 97 158
176 2117 Õispuu Mairis RAKKE FUJI/Expert Rakvere 1:22:09 0:37:58 10 88
177 2155 Müristaja Mart 1:22:17 0:42:05 10 184
178 2424 Järve Kristjan 1:22:17 0:42:06 98 185
179 2371 Aavel Kärt 1:22:19 0:42:51 10 195
180 2434 Ääro Tõnu 1:22:31 0:42:02 99 183
181 2135 Vaidila Hendrik Nektar 1:22:33 0:41:51 100 180
182 2176 Tammoja Gerlin COSMOS SUN 1:23:00 0:41:49 11 177
183 2428 Ulm Erki 1:23:08 0:41:36 101 171
184 2178 Hansen Peep 1:23:19 0:41:18 102 165
185 2381 Lõune Liis Rakke 1:23:20 0:43:32 11 209
186 2327 Kuusik Tiit 1:23:25 0:43:23 103 205
187 2147 Kuslap Kaarel ventilaator.ee 1:23:26 0:42:56 22 198
188 2209 Eamets Annika 1:23:54 0:43:17 17 204
189 2252 Horm Andree Kuusalu Rattaklubi 1:23:55 0:41:42 23 173
190 2253 Viikoja Kevin SK KALJU RATTATIIM 1:23:57 0:42:27 24 190
191 2145 Väin Aino AINULA 1:24:17 0:42:12 18 186
192 2392 Väinaste Otto-Valter Nõmme Rattaklubi 1:24:24 0:41:15 25 163
193 2202 Kama Joonatan ventilaator.ee 1:24:35 0:43:09 26 202
194 2396 Enok Egerd Nõmme Rattaklubi 1:24:36 0:42:52 27 196
195 2159 Teder Egle Valga Rattaklubi II 1:24:39 0:40:43 12 153
196 2241 Tatter Reinika Elioni Spordiklubi 1:24:42 0:42:31 13 191
197 2406 Prangel Kristo 1:24:43 0:41:43 28 174
198 2177 Vahesalu Ahti 1:24:50 0:41:41 104 172
199 2239 Laaneots Merle Chill Out Sport 1:24:56 0:43:24 14 207
200 2362 Lepmets Kristjan 1:25:03 0:44:44 105 226
201 2345 Briedis Armands 1:25:25 0:44:09 106 218
202 2181 Mikk Karin 1:25:31 0:43:08 15 201
203 2312 Pirson Heleriin 1:25:34 0:45:20 16 236
204 2402 Rätsep Airi Citymotors 1:25:38 0:43:35 17 211
205 2191 Kangur Tarmo 1:25:40 0:43:55 107 215
206 2279 Sofjin Mihhail 1:25:41 0:42:36 108 192
207 2401 Post Perit 1:25:47 0:43:50 18 213
208 2146 Viskov Rait 1:26:01 0:41:59 29 182
209 2363 Kirst Olev 1:26:03 0:45:11 109 232
210 2170 Järveoja Helje 1:26:04 0:42:53 19 197
211 2332 Väärsi Helle SK Metsasõbrad 1:26:10 0:44:32 20 223
212 2355 Vingisaar Terje 1:26:11 0:45:32 21 240
213 2053 Skirta Martha Viljandi Rattaklubi II 1:26:17 0:42:16 19 187
214 2138 Parts Paul 1:26:31 0:44:03 30 217
215 2221 Puhk Liisi COSMOS SUN 1:26:33 0:44:37 20 225
216 2370 Elias Kristo 1:26:34 0:43:32 110 210
217 2295 Kivi Ingrid 1:26:36 0:44:33 22 224
218 2189 Miltop Rait 1:26:51 0:43:13 111 203
219 2196 Habakukk Kai Kuke Team 1:27:02 0:45:19 21 234
220 2298 Kurg Eveli 1:27:05 0:46:27 22 258
221 2118 Arras Kristjan 1:27:13 0:42:50 112 194
222 2297 Rebane Lilian OnePower 1:27:15 0:44:59 23 231
223 2349 Suursu Maarika 1:27:16 0:45:52 23 248
224 2400 Leiten Allen 1:27:18 0:44:30 113 221
225 2313 Häelme Mati Nissan 1:27:22 0:43:23 114 206
226 2166 Vaidila Algis Nektar 1:27:30 0:43:39 115 212
227 2243 Prikko Kristel Harju Elekter 1:27:38 0:45:14 24 233
228 2190 Berning Janika Gustaf Kopparberg naiskond 1:27:41 0:44:32 25 222
229 2213 Karing Krista 1:27:44 0:44:28 24 220
230 2180 Rauk Marit 1:27:49 0:44:45 26 227
231 2193 Pertmann Jaan Nissan 1:28:03 0:43:54 116 214
232 2382 Sikk Johannes 1:28:27 0:45:50 117 247
233 2210 Jürisaar Merilin 1:28:28 0:45:19 12 235
234 2338 Pohl Piia 1:28:30 0:46:14 27 253
235 2429 Kitsing Lauri 1:28:45 0:44:51 118 228
236 2296 Pikkor Rauno 1:28:45 0:45:30 119 239
237 2240 Vergi Sigrid Rakke 1:28:45 0:45:26 13 238
238 2360 Kruminsh Simeons 1:28:45 0:46:26 120 257
239 2231 Leks Kristiina Elioni Spordiklubi 1:28:47 0:45:55 28 249
240 2326 Oissar Karl 1:28:48 0:47:00 121 268
241 2350 Leznevsky Andreas 1:29:32 0:46:12 122 252
242 2194 Lõo Margus ventilaator.ee 1:29:34 0:44:57 123 230
243 2192 Kuslap Aulis ventilaator.ee 1:29:36 0:47:10 124 272
244 2222 Soome Eliisa 1:29:50 0:46:31 25 260
245 2300 Tupits Martin 1:30:07 0:46:25 125 256
246 2430 Maidre Bret-Gregor 1:30:24 0:44:55 31 229
247 2172 Looga Lauri 1:30:24 0:44:22 126 219
248 2302 Abel Ülar Nektar 1:30:26 0:45:42 127 242
249 2325 Heinsoo Urmas 1:30:33 0:45:45 128 244
250 2254 Meeru Kalju 1:30:39 0:46:20 11 254
251 2391 Peegel Martin KUUSALU RATTAKLUBI 1:30:44 0:45:25 32 237
252 2148 Sinisaar Indrek Elioni Spordiklubi 1:30:46 0:45:40 129 241
253 2206 Piik Merilin Sparta ProShop naiskond 1:30:46 0:45:46 26 245
254 2435 Ääro Martin 1:30:46 0:43:30 130 208
255 2199 Jundas Kadri-Ann 1:30:56 0:46:08 29 251
256 2127 Rist Jaanika Harju AB -KJK 1:31:18 0:46:33 30 261
257 2184 Kärner Toomas Elioni Spordiklubi 1:31:31 0:45:47 131 246
258 2225 Allikmäe Kadri Harju Elekter 1:31:41 0:46:38 27 263
259 2218 Nurm Aare Alavere Spordiklubi 1:32:14 0:48:10 132 279
260 2264 Soomre Silver Elioni Spordiklubi 1:32:18 0:46:59 133 267
261 2219 Miiter Kristi COSMOS SUN 1:32:21 0:46:29 28 259
262 2161 Tammert Riho Tõukerattamees 1:32:23 0:46:57 134 266
263 2216 Dunets Vladimir Eesti Raudtee 1:32:27 0:45:56 135 250
264 2335 Lugenberg Arvi Skanska 1:32:54 0:47:36 136 276
265 2269 Furman Jekaterina Rimi Cycling Team 1:32:57 0:45:44 29 243
266 2031 Metsa Taivo Hansa SK 1:33:02 0:57:03 137 345
267 2368 Pärnpuu Ivo 1:33:04 0:47:33 138 275
268 2208 Heinmets Laidi 1:33:06 0:47:09 31 271
269 2179 Männik Margit Exmet 1:33:16 0:47:31 32 273
270 2265 Stokkeby Marika WESTLINE TEAM II 1:33:45 0:47:57 33 278
271 2215 Mikotin Kaido 1:33:52 0:46:56 139 265
272 2263 Telgmaa Piret 1:34:00 0:49:16 34 289
273 2352 Lapa Mare 1:34:06 0:48:19 35 280
274 2242 Palusoo Marianne Citroen Team II 1:34:21 0:48:56 30 285
275 2238 Selter Pille 1:34:22 0:46:35 36 262
276 2267 Visnevski Kaie 1:34:37 0:48:37 31 282
277 2236 Nurk Ketlin Eesti Posti Spordiklubi II 1:34:37 0:47:03 37 269
278 2260 Sikk Kalmer 1:34:43 0:47:41 140 277
279 2182 Käär Kätlin 1:35:05 0:49:09 32 288
280 2404 Sepp Marika Harrastajate Spordiklubi 1:35:48 0:48:39 33 283
281 2299 Põdra Marko 1:35:53 0:48:57 141 286
282 2280 Pärs Reeli 1:36:00 0:50:44 34 300
283 2281 Suursu Mart 1:36:01 0:50:44 142 299
284 2348 Kruusmann Ingrid Raadio Uuno Cycling Team 1:36:08 0:49:08 38 287
285 2185 Kasser Annely 1:36:28 0:48:46 39 284
286 2271 Pashnina Irina 1:36:32 0:48:23 35 281
287 2375 Tamm Terje 1:36:40 0:54:06 36 327
288 2232 Nahkur Vanessa COSMOS SUN 1:36:58 0:46:56 14 264
289 2419 Tarjus Piret 1:37:01 0:49:35 40 291
290 2418 Konts Raili 1:37:31 0:50:03 37 293
291 2235 Reili Sigrid IITEE 1:37:36 0:51:03 41 302
292 2237 Aalma Ain 1:37:56 0:49:17 143 290
293 2412 Kornijenko Egor 1:38:11 0:47:32 33 274
294 2088 Kuurberg Ott Eesti Posti Spordiklubi II 1:38:19 0:42:20 144 188
295 2233 Mihkelsoo Ilona Pärnu Jalgrattaklubi Rave 1:38:27 0:50:05 42 294
296 2244 Samolberg Janet 1:38:30 0:51:20 43 304
297 2394 Virkus Emil-Joosep 1:38:35 0:50:02 34 292
298 2273 Roosipuu Kristi 1:39:11 0:51:26 44 305
299 2367 Rekand Tiina RIA 1:39:15 0:50:32 38 298
300 2212 Põder Ülle Man Sport Team 1:39:17 0:46:24 45 255
301 2262 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 1:39:44 0:52:09 46 308
302 2226 Tenslind Mait Jõelähtme Singel 1:39:51 0:47:09 15 270
303 2366 Mõisavald Katrin Sparta 1:40:46 0:51:04 39 303
304 2305 Kalle Margus 1:41:03 0:50:15 145 296
305 2414 Koppa Aivi 1:41:14 0:53:12 40 317
306 2358 Hertmann Kristjan 1:41:51 0:50:48 146 301
307 2390 Heinsoo Tanel Alpi Suusaklubi 1:41:53 0:52:59 35 312
308 2398 Õunloo Kersti 1:42:14 0:54:10 41 329
309 2224 Lipp Reigo ARTEC ELEKTER 1:42:39 0:50:27 147 297
310 2377 Kaasik Sten 1:42:47 0:52:11 148 309
311 2356 Konkov Mattias 1:43:06 0:53:03 149 315
312 2308 Koppana Anzela 1:43:07 0:51:36 47 307
313 2422 Muhk Helly 1:43:19 0:50:15 42 295
314 2323 Rihkrand Jaanus 1:43:27 0:53:00 150 314
315 2329 Vahvik-Heinsoo Kanni 1:43:34 0:53:40 48 323
316 2288 Liasneuskaya Alena 1:43:46 0:53:49 49 326
317 2270 Peterson Lolita 1:43:53 0:53:13 151 318
318 2330 Rask Pille 1:44:26 0:53:00 50 313
319 2337 Jakobson Lenne 1:44:26 0:53:05 51 316
320 2372 Laisaar Reelika 1:44:30 0:53:18 43 321
321 2395 Rull Herman 1:46:01 0:54:36 36 333
322 2343 Rull Kristiina 1:46:02 0:54:38 52 334
323 2274 Laul Tiina Enics'i naised 1:46:03 0:54:26 44 332
324 2283 Toomsalu Leela Citroen Team II 1:46:13 0:53:46 45 325
325 2277 Tuuna Maria 1:46:21 0:53:43 53 324
326 2399 Voolaid Marko 1:46:33 0:52:44 152 311
327 2309 Lepp Katrin 1:47:18 0:54:54 46 338
328 2227 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee 2 1:47:29 0:54:17 153 331
329 2427 Ojaliiv Tiina 1:47:50 0:54:08 54 328
330 2431 Uustalu Diana 1:48:49 0:55:12 47 339
331 2230 Jääger Liis 1:49:03 0:53:30 15 322
332 2195 Põldre Kristjan Santa Monica Networks Rattaklubi 1:49:21 0:53:17 154 320
333 2220 Mihkelsaar Rauno Santa Monica Networks Rattaklubi 1:49:23 0:52:44 155 310
334 2272 Plukk Piret Raadio Uuno Cycling Team 1:49:37 0:51:34 55 306
335 2423 Koppa Agu 1:50:02 0:54:17 12 330
336 2250 Kariste Cärolain Valga Rattaklubi II 1:50:41 0:54:48 16 336
337 2433 Nurk Margit 1:51:34 0:56:50 48 344
338 2293 Küünal Lea 1:51:44 0:55:26 56 340
339 2284 Kotov Rain 1:51:59 0:56:30 156 341
340 2425 Palm Eero 1:52:35 0:54:46 157 335
341 2304 Ernits Kristina 1:53:16 0:56:45 49 343
342 2247 Alliksoo Janis 1:54:41 0:57:35 158 346
343 2285 Lillimägi Liis 1:55:51 0:54:52 17 337
344 2290 semjonov reelika 1:57:12 1:00:57 57 348
345 2388 Sõgel Ranel 1:57:27 0:56:36 37 342
346 2276 Kalpus Kadri Santa Monica Networks Rattaklubi 1:58:13 0:59:20 50 347
347 2310 Kangur Kairi 1:58:42 1:00:59 58 349
348 2336 Laur Helen 2:01:39 1:02:29 59 350
349 2331 Õunap Valdo 2:01:39 1:02:30 159 351
350 2410 Hürden Sarah 2:03:06 1:02:55 18 353
351 2369 Lomakina Natalia 2:04:03 1:02:44 51 352
352 2379 Grisakov Kadri Sparta 2:08:59 1:04:50 52 354
353 2415 Järvis Birgit estoniancup.ee 2:25:49 1:14:58 60 355
0 2292 Tammaa Kristjan Kuusalu Rattaklubi DNF 0:42:25 0 189
0 2365 Kõiv Aigi DNF 0:53:13 0 319
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
pilte, , 21.07.2011 11:43
http://nagi.ee/photos/maic2/sets/320499/
jahimees2, , 18.07.2011 22:47
Tehke trenni Elvas kohtume
norm, , 18.07.2011 22:42
korras inimesed siin foorumis mitte keegi ei oska korralikult rääkida ikka vaja vigiseda, targutada jne.
küssile, , 18.07.2011 22:30
Ära muretse, sind niikuinii pildile ei jäänud!
küss, , 18.07.2011 20:56
Kellelgi rohkem pilte maratonist polegi?
marko veidemann, marko.veidemann@gmail.com, 18.07.2011 14:33
tere, kaotasin oma kiivri arvatavasti sauna eesruumi, kiiver on kollane ja olerexi kirjadega cfc kiiver. leiust paluks teada anda e-mailile.
to noh paugukotid, , 17.07.2011 09:50
kõva kahvli võid endale sadulasse toppida..
pauk, , 17.07.2011 00:43
hale on lugeda, kuidas täismehed vinguvad ja hädaldavad siin... kui ei meeldi mingegi sõitke kodu lähedal metsarajal ja sööge naise tehtud suppi kodus ja jumala eest, mitte purgisuppi. õnneks enamus võistlejaid on toredad, vahvad ja sõbralikud!
to noh paugukotid, , 16.07.2011 21:30
mis sa selle videoga tahad öelda. Vaata mis ratastega nad sõidavad full susp, sellistega sõidaks ise ka nii langusi, proovi kõvakahvliga seda. nii et ära mölise
Ah?, , 16.07.2011 21:17
Mesasja ...Isegi 300-400 osalejaga võistlused jäävad enamasti plussi kusjuures kõik elemendid on samad mis Elionis... A sa kulla mees vaata paljusee osalustasu seal on!!! Ja 300 inimest toita turvata jne törts odavam kui 1500 eksole Ps ma kyll ei tea haanjas ühtegi võistlust mis oleks poole odavam kui 1 elioni etapp. Inimesed ärge ajage möga!


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE