estenglv
WAP version
Login form
Tallinna Rattamaraton - 58 km
Tallinna Rattamaraton - 28 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 22 Sep 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
14. Tallinna Rattamaraton (EEC 2011 4.etapp)
Aeg 10.07.2011
Koht Aegviidu EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg VF1 VF2 Koht v.k. VF1 koht VF2 koht  
1 16 Loo Martin Infotre-Bi&esse Leecougan Team 1:52:37 0:31:27 1:25:36 1 1 1
2 6 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 1:53:08 0:31:39 1:26:23 2 6 10
3 1147 Schmutz Pascal National Team Switzerland 1:53:08 0:31:38 1:26:22 3 5 7
4 2 Pütsep Erki Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:53:09 0:31:37 1:26:03 4 3 2
5 10 Suur Ivo Nissan ProShop Team 1:53:09 0:31:57 1:26:21 1 8 5
6 7 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 1:53:09 0:31:57 1:26:22 2 7 6
7 1 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 1:53:10 0:31:38 1:26:22 1 4 8
8 12 Kattai Kaupo EXTREME SPORT 1:53:12 0:31:58 1:26:23 5 9 11
9 20 Karu Virgo Hawaii Express 1:53:20 0:32:01 1:26:21 2 12 3
10 3 Maasikmets Alges EXTREME SPORT 1:53:34 0:31:34 1:26:23 3 2 9
11 1149 Baumann Jonas 1:53:42 0:31:58 1:26:21 6 10 4
12 1085 Gogolev Maxim Dinamo focus-kant 1:55:27 0:32:00 1:28:30 7 11 23
13 9 Kukk Sigvard Spordipartner 1:55:30 0:32:31 1:28:09 8 16 12
14 35 Olle Raul A&T Sport Team I 1:55:34 0:32:47 1:28:27 4 19 17
15 14 Selder Tauri Investment Agency-Jõhvi 1:55:36 0:33:00 1:28:29 9 24 22
16 26 Öpik Oliver velo clubbers 1:55:38 0:32:46 1:28:27 10 17 16
17 8 Schumann Riivo Investment Agency-Jõhvi 1:55:38 0:32:12 1:28:12 11 13 13
18 27 Tamkõrv Helmet EXTREME SPORT 1:55:39 0:33:01 1:28:32 12 25 28
19 46 Kannimäe Viljar Haanja RK Välla 1:55:39 0:32:58 1:28:28 13 23 18
20 36 Puu Henno Fixus Sport 1:55:39 0:32:48 1:28:30 14 20 24
21 51 Prous Priit Nissan ProShop Team 1:55:41 0:33:19 1:28:28 15 33 20
22 28 Suppi Ahti Fixus Sport 1:55:51 0:32:46 1:28:27 16 18 15
23 39 Hirv Pait Haanja RK Välla 1:56:04 0:32:57 1:28:31 5 22 27
24 41 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 1:56:15 0:33:04 1:28:32 6 26 29
25 60 Molev Juri Veloplus 1:56:37 0:33:06 1:28:33 17 27 30
26 73 Tohvrel Rego veloplus 1:56:37 0:33:07 1:28:29 7 29 21
27 43 Pallo Rait A&T Sport Team I 1:56:52 0:33:16 1:28:30 18 30 25
28 71 Gristsenko Andrei Hawaii Express 1:57:07 0:33:18 1:28:28 8 32 19
29 25 Neemela Tarmo EXTREME SPORT 1:57:24 0:32:57 1:28:31 9 21 26
30 21 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 1:57:41 0:33:07 1:29:47 19 28 32
31 31 Jalakas Siim Amserv Team 1:57:41 0:33:51 1:29:49 3 55 37
32 65 Kopli Tarmo Hawaii Express 1:57:41 0:33:38 1:29:47 20 41 31
33 17 Selder Taavi Nissan ProShop Team 1:57:42 0:34:11 1:29:49 21 62 36
34 72 Mäeots Risto SJK VIIKING 1:57:44 0:33:46 1:29:52 22 49 42
35 1111 Halme Samuel National Team Finland 1:57:45 0:33:48 1:29:59 4 50 50
36 57 Veski Tanel EXTREME SPORT 1:57:48 0:33:34 1:29:55 23 40 43
37 1091 Lomakin Alexander 1:57:51 0:33:21 1:29:59 24 35 49
38 37 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB I 1:58:00 0:33:44 1:29:51 25 47 41
39 77 Põldma Mirko Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:58:02 0:33:25 1:29:56 26 37 45
40 49 Rebane Meelis A&T Sport Team I 1:58:04 0:33:17 1:29:48 10 31 34
41 58 Saarnits Sten Amserv Team 1:58:04 0:33:45 1:29:49 1 48 38
42 19 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 1:58:05 0:33:43 1:29:50 5 46 40
43 90 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi I 1:58:08 0:33:40 1:29:50 2 43 39
44 59 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 1:58:16 0:33:42 1:29:58 1 45 48
45 29 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 1:58:20 0:33:48 1:29:57 6 51 47
46 80 Laanemaa Kristjan 1:58:31 0:33:26 1:29:48 27 38 33
47 47 Mõttus Tarmo Haanja RK Välla 1:58:51 0:33:24 1:29:48 11 36 35
48 23 Rohtmets Argo Fixus Sport 1:59:47 0:33:20 1:29:55 28 34 44
49 50 Erikson Toomas Fixus Sport 2:00:07 0:34:10 1:31:28 29 60 52
50 62 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB I 2:00:07 0:34:11 1:31:30 12 61 56
51 95 Kaldvee Martten Nissan ProShop Team 2:00:07 0:34:08 1:31:29 30 58 53
52 42 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:00:07 0:34:50 1:31:54 31 71 58
53 92 Randma Kristjan Rattaring 2:00:09 0:34:09 1:31:59 32 59 60
54 75 Sigus Marko 2:00:10 0:34:53 1:32:00 33 75 63
55 64 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 2:00:12 0:34:07 1:31:32 13 57 57
56 112 Grossmann Genry Amserv Team 2:00:12 0:34:55 1:32:00 34 77 62
57 81 Oru Kaido Haanja RK Välla 2:00:19 0:34:47 1:32:01 35 68 67
58 103 Raag Kaupo velo clubbers 2:00:22 0:34:48 1:32:00 36 69 64
59 83 Leigri Mehis Hawaii Express 2:00:25 0:34:56 1:32:01 37 78 65
60 44 Sala Raivo Investment Agency-Jõhvi 2:00:32 0:34:45 1:31:58 14 66 59
61 15 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:00:36 0:32:29 1:28:16 7 14 14
62 139 Sirvel Margus Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:00:42 0:33:50 1:31:29 38 53 54
63 117 Eljas Avo PÜHA LOOMAAED 2:00:44 0:34:47 1:31:59 15 67 61
64 30 Arumägi Anti 2:01:19 0:33:28 1:33:09 8 39 83
65 1115 Pärssinen Perttu National Team Finland 2:01:20 0:34:51 1:32:33 9 72 72
66 119 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere 2:01:22 0:35:05 1:32:03 2 86 68
67 89 Hussar Aimar A&T Sport Team I 2:01:25 0:35:11 1:33:06 39 91 81
68 104 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:01:25 0:35:00 1:32:16 40 80 69
69 76 Nikolai Jarmo Nissan ProShop Team 2:01:33 0:34:45 1:32:21 41 65 71
70 61 Kivil Peep Investment Agency-Jõhvi 2:01:33 0:34:06 1:31:30 42 56 55
71 84 Pajur Rivo Nissan ProShop Team 2:01:50 0:35:01 1:32:01 43 81 66
72 101 Veri Aivar Citroen Team I 2:02:00 0:35:02 1:33:06 16 82 80
73 86 Mets Are COSMOS FUN 2:02:00 0:35:18 1:33:04 3 97 75
74 102 Riismaa Timo Spordipartner 2:02:01 0:35:09 1:33:05 44 89 76
75 105 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:02:41 0:35:18 1:33:07 45 96 82
76 45 Krusemann Magnus A&T Sport Team I 2:02:41 0:35:13 1:33:05 46 93 79
77 125 Pruun Carl Heinrich Sportland/MyFitness 1 2:02:42 0:34:43 1:32:53 10 64 73
78 97 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 2:02:49 0:35:03 1:33:12 47 84 84
79 94 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:03:04 0:34:51 1:32:16 48 73 70
80 78 Nisu Oskar CFC Spordiklubi 2:03:07 0:32:30 1:34:56 3 15 98
81 126 Alesmaa Martti CFC 2:03:11 0:35:24 1:33:04 11 103 74
82 66 Paas Markus Viljandi Rattaklubi I 2:03:18 0:35:08 1:33:05 12 87 78
83 154 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB I 2:03:29 0:35:15 1:33:22 49 95 89
84 1189 Oksman Jerry 2:03:32 0:35:25 1:34:25 13 104 93
85 130 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:03:37 0:35:12 1:33:18 50 92 87
86 98 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:03:39 0:35:08 1:33:18 17 88 86
87 124 Sügis Harri Spordipartner 2:03:46 0:35:20 1:33:14 18 99 85
88 109 Nestor Paul Investment Agency-Jõhvi 2:03:51 0:34:52 1:34:45 4 74 95
89 115 Hansov Hanno Amserv 2:04:13 0:35:14 1:33:05 51 94 77
90 106 Hussar Kaidar A&T Sport Team I 2:04:32 0:35:30 1:34:22 19 107 92
91 107 Antoniak Marek Spordipartner 2:05:14 0:34:49 1:33:18 20 70 88
92 1116 Uusi-Piuhari Teemu National Team Finland 2:05:21 0:35:53 1:35:48 14 115 108
93 1117 Hänninen Juho National Team Finland 2:05:21 0:35:23 1:36:09 5 102 119
94 87 Tamm Margo RPM Rattatiim 2:05:22 0:35:31 1:36:11 6 108 123
95 156 Israel Olavi Harrastajate Spordiklubi 2:05:23 0:36:13 1:35:28 21 126 102
96 132 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant 2:05:24 0:36:01 1:35:01 52 122 99
97 131 Harand Allan Nissan ProShop Team II 2:05:24 0:35:42 1:35:47 53 112 106
98 185 Vodi Peeter Haanja RK Välla 2:05:24 0:35:48 1:35:52 7 113 111
99 136 Kallari Taimar Astro Baltics 2:05:25 0:36:30 1:36:03 22 136 114
100 54 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:05:40 0:34:17 1:33:54 8 63 90
101 190 Kull Kevin Pärnu Kalev SK 2:05:40 0:35:19 1:36:03 9 98 113
102 68 Kollo Madis Nissan ProShop Team 2:05:40 0:35:32 1:35:24 54 109 100
103 127 Toome Roland Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:05:46 0:35:57 1:35:51 23 118 109
104 147 Rünk Ain 2:05:49 0:35:52 1:35:47 24 114 105
105 116 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:05:58 0:36:22 1:36:08 55 130 117
106 140 Pill Rein A&T Sport Team II 2:05:59 0:36:21 1:36:08 25 129 118
107 168 Einroos Raino CC Rota Mobilis 2:06:01 0:36:28 1:36:09 26 135 120
108 33 Koolmeister Siim Spordipartner 2:06:02 0:34:59 1:34:46 56 79 96
109 138 Häkkine Timo 2:06:08 0:35:02 1:34:47 57 83 97
110 184 Põld Ivo COSMOS FUN 2:06:14 0:36:19 1:36:10 27 127 121
111 135 Lubi Ain Tartu SK Velo 2:06:30 0:36:06 1:36:07 58 124 115
112 173 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:06:35 0:36:24 1:36:10 59 132 122
113 243 Kannimäe Taavi Haanja RK Välla 2:06:36 0:35:59 1:35:52 15 119 110
114 91 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 2:06:39 0:35:27 1:35:32 60 106 103
115 1166 Sander Heinry 2:06:42 0:36:02 1:35:48 61 123 107
116 220 Tooming Taaniel SK Velo 2:07:01 0:36:44 1:36:08 16 142 116
117 1191 Urbas Aleks 2:07:07 0:35:59 1:37:55 10 120 140
118 1138 Lippe Kevin Pärnu Kalev SK 2:07:07 0:39:59 1:37:56 11 287 141
119 167 Leppik Ahti Onninen 2:07:17 0:37:21 1:37:21 62 161 128
120 174 Soo Hannes X-SPORT 2:07:18 0:37:21 1:37:23 63 162 133
121 121 Linnupuu Küllo Haanja RK Välla 2:07:19 0:36:48 1:37:24 64 144 135
122 186 Einblau Mihkel Filter 2:07:27 0:37:27 1:37:22 65 169 129
123 179 Koppelmaa Raul Hawaii Express 2:07:28 0:36:54 1:36:21 66 150 125
124 177 Lehtmaa Aivar Dünamo 2:07:34 0:36:27 1:36:21 28 134 126
125 40 Saar Raido Sportland/MyFitness 1 2:07:48 0:33:51 1:29:57 67 54 46
126 327 Tammsoo Erik 2:07:50 0:36:24 1:36:35 29 131 127
127 181 Rebane Renno RPM Rattatiim 2:07:50 0:36:26 1:37:22 68 133 131
128 171 Luks Sven Sportland/MyFitness 1 2:07:57 0:37:33 1:37:26 30 176 136
129 192 Kristal Tõnis Kose AMK ct 2:08:01 0:37:25 1:37:22 31 166 132
130 163 Plees Andrus Amserv Team 2:08:04 0:36:50 1:36:15 32 147 124
131 150 Aamisepp Arno Nõmme SK 2:08:09 0:36:00 1:35:54 17 121 112
132 198 Piire Aare 2:08:40 0:36:50 1:37:23 33 146 134
133 146 Ots Henry SJK VIIKING 2:08:46 0:37:08 1:37:22 69 155 130
134 1167 Kadastu Janar 2:08:53 0:37:20 1:37:27 70 159 139
135 134 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:08:59 0:35:22 1:35:27 34 101 101
136 159 Raadom Erik A&T Sport Team II 2:09:00 0:35:21 1:38:43 71 100 160
137 143 Kaldma Kevin Amserv Team 2:09:02 0:33:49 1:30:45 12 52 51
138 165 Sildvee Rainer 2:09:04 0:36:59 1:38:02 72 152 142
139 237 Rodendau Janno Vargamäe 2:09:07 0:38:05 1:38:33 73 204 154
140 166 Leer Janek Citroen Team I 2:09:18 0:37:58 1:38:27 74 195 144
141 244 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:09:19 0:36:40 1:37:26 35 140 137
142 248 Krautmann Üllar Jussikese 7 Sõpra 2:09:36 0:37:32 1:38:29 75 175 146
143 176 Konga Andrus START! 2:09:39 0:37:54 1:38:30 76 191 148
144 284 Ispert Egert Costa Bicicleta 2:09:39 0:37:31 1:38:33 77 174 152
145 164 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:09:46 0:37:30 1:38:40 4 171 159
146 180 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:09:52 0:38:01 1:38:33 36 200 153
147 206 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Cycling Team 2:09:53 0:38:10 1:38:57 78 208 167
148 219 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 2:10:01 0:37:53 1:39:16 79 190 172
149 215 Kannimäe Mihkel Haanja RK Välla 2:10:04 0:36:51 1:38:32 18 148 151
150 1165 Tisler Ergo 2:10:07 0:39:42 1:38:48 80 273 162
151 191 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:10:16 0:37:23 1:38:33 81 164 155
152 229 Saamere Tanel 2:10:18 0:36:45 1:38:34 37 143 156
153 1113 Belomoina Yana Infotre-Bi&esse Leecougan Team 2:10:20 0:36:20 1:38:28 1 128 145
154 199 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL 2:10:20 0:37:52 1:38:30 82 189 149
155 233 Vilums Guntis Smiltene 2:10:24 0:37:57 1:38:30 5 194 147
156 196 Rääbis Mati Amserv Team 2:10:33 0:37:21 1:38:32 6 160 150
157 1183 Lagenõmm Aivar 2:10:42 0:37:56 1:40:17 83 193 189
158 435 Suurna Sander Ummisjalu 2:10:49 0:38:58 1:40:24 84 234 193
159 214 Maarits Andres 2:10:52 0:37:38 1:39:39 85 180 176
160 228 Kerner Argo velo clubbers 2:10:54 0:38:22 1:39:58 38 213 181
161 195 Meier Heiki Onninen 2:10:55 0:37:34 1:39:50 86 178 177
162 1055 Laaniste Mart 2:10:55 0:36:52 1:38:35 87 149 157
163 230 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:10:59 0:37:14 1:38:18 88 157 143
164 1083 Gogoleva Elena Dinamo focus-kant 2:11:01 0:37:26 1:39:10 1 167 170
165 241 Sepp Kristo Cosmos FUN 2:11:01 0:37:29 1:39:04 89 170 168
166 264 Treier Toomas Serviti 2:11:01 0:37:59 1:38:51 90 197 166
167 376 Kruustük Marko WTF Racing 2:11:03 0:38:01 1:40:00 91 199 184
168 218 Kivi Teemar Rõuge Racing Team I 2:11:06 0:38:02 1:38:49 39 201 163
169 189 Reiljan Kuldar velo clubbers 2:11:14 0:36:40 1:38:50 40 139 164
170 182 Maidla Janek velo clubbers 2:11:14 0:38:26 1:39:57 92 215 180
171 1057 Petrovit Üllar JK Paralepa 2:11:18 0:37:12 1:38:51 93 156 165
172 197 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:11:19 0:38:27 1:39:59 94 216 183
173 292 Kask INDREK 2:11:19 0:38:13 1:39:58 95 211 182
174 330 Suluste Jüri SJK VIIKING 2:11:20 0:38:12 1:39:53 41 209 178
175 193 Soodla Kristjan Amserv 2:11:21 0:37:31 1:39:57 96 173 179
176 267 Kotov Raul velo clubbers 2:11:43 0:38:00 1:38:44 42 198 161
177 144 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:11:50 0:36:37 1:38:40 97 138 158
178 349 Lõoke Martin Harrastajate Spordiklubi 2:11:57 0:38:45 1:40:25 98 226 194
179 85 Aulik Allan Nissan ProShop Team 2:12:03 0:33:40 1:34:25 99 42 94
180 70 Laanela Danek Hawaii Express 2:12:04 0:33:41 1:34:05 100 44 91
181 265 Link Erki 2:12:21 0:37:58 1:40:18 101 196 190
182 208 Kõrran Timmo Valga Rattaklubi 2:12:28 0:37:50 1:39:09 102 186 169
183 207 Karu Markko WTF Racing 2:12:31 0:37:22 1:39:15 103 163 171
184 260 Rahi Tõnu 2:12:32 0:38:38 1:40:32 43 221 195
185 259 Laansalu Priit Jõelähtme SINGEL 2:13:12 0:39:26 1:42:06 44 260 219
186 277 Riismaa Hanno Spordipartner 2:13:12 0:38:58 1:41:57 104 235 206
187 270 Aasoja Arbo G4S spordiklubi 2:13:13 0:39:20 1:41:58 45 256 210
188 273 Sibul Jaanus 2:13:15 0:37:48 1:40:21 105 185 192
189 263 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 2:13:15 0:38:06 1:40:48 106 205 199
190 194 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:13:15 0:38:07 1:41:59 46 206 212
191 69 Apivala Juss Fixus Sport 2:13:16 0:35:54 1:40:16 107 116 188
192 246 Steinburg Greete RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:13:16 0:37:47 1:40:15 2 184 187
193 216 Kaur Väino 2:13:17 0:39:07 1:41:56 47 244 205
194 235 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:13:21 0:38:57 1:42:02 108 232 215
195 279 Kesküla Urmet Sportland/MyFitness 4 2:13:25 0:39:17 1:41:50 109 252 203
196 256 Külanurm Karli 2:13:26 0:38:44 1:41:26 110 225 202
197 286 Tuuna Toomas Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:13:30 0:39:16 1:41:57 7 251 208
198 157 Neuhaus Rauno Saue Spordiklubi 2:13:31 0:36:48 1:40:15 19 145 186
199 310 Pungar Urmas 2:13:32 0:39:59 1:42:20 111 288 225
200 1139 Määrits Toomas 2:13:35 0:36:32 1:40:06 48 137 185
201 113 Saarna Rivo Nissan ProShop Team II 2:13:44 0:37:24 1:39:31 112 165 174
202 209 Salumäe Guido X-SPORT 2:13:54 0:38:12 1:42:04 113 210 217
203 96 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:13:57 0:37:05 1:40:35 49 154 196
204 128 Eelma Tõnu 2:13:58 0:35:56 1:35:46 50 117 104
205 155 Trigub Silver Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:14:14 0:38:54 1:42:01 20 228 214
206 151 Kand Peeter velo clubbers 2:14:14 0:37:27 1:39:22 51 168 173
207 257 Kull Agur 2:14:14 0:37:51 1:40:19 114 187 191
208 291 Möldre Kert WESTLINE TEAM II 2:14:17 0:39:18 1:42:28 52 253 231
209 261 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2 2:14:17 0:39:15 1:42:03 115 250 216
210 311 Greenbaum Marko 2:14:19 0:39:23 1:42:14 116 258 223
211 295 Palm Aare lebo racing 2:14:30 0:38:53 1:42:01 117 227 213
212 227 Danilas Meelis 2:14:39 0:38:04 1:41:51 53 203 204
213 203 Egorov Urmas Onninen 2:14:42 0:38:56 1:42:12 54 231 221
214 251 Must Tauri Türi Rattatiim 2:14:55 0:38:15 1:42:04 118 212 218
215 247 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 2:14:56 0:37:55 1:42:09 119 192 220
216 334 Mets Toomas 2:14:57 0:39:49 1:43:09 55 280 239
217 475 Kaldre Raul 2:15:03 0:39:41 1:43:09 120 271 238
218 160 Kuusma Maikel Taru Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:15:08 0:41:29 1:43:46 13 365 252
219 161 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:15:10 0:37:19 1:37:26 121 158 138
220 240 Pajus Rene Võidu MEK 2:15:11 0:38:55 1:42:23 122 230 228
221 183 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:15:11 0:37:33 1:39:38 56 177 175
222 148 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2:15:15 0:38:43 1:41:58 14 224 209
223 360 Heinsar Hardi Scoutspataljon Team 2:15:20 0:38:23 1:40:57 123 214 200
224 211 Lainevee Ivika RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:15:21 0:38:28 1:42:26 3 217 230
225 323 Toomsalu Ilmar ARCTIC SPORT CLUB II 2:15:22 0:39:40 1:42:21 57 269 227
226 253 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 2:15:24 0:39:13 1:42:31 124 248 232
227 236 Remiküll Ragnar 2:15:25 0:39:05 1:42:26 58 241 229
228 262 Järveoja Toomas Tartu ÜASK 2:15:26 0:38:54 1:42:17 8 229 224
229 628 Kollo Tiit Filter 2:15:26 0:41:19 1:43:55 59 355 255
230 234 Järveoja Jaanus TÜ ASK 2:15:27 0:39:14 1:44:03 60 249 260
231 297 Lapidus Boris Fixus Sport 2 2:15:30 0:39:37 1:43:22 125 266 248
232 118 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 2:15:32 0:36:10 1:40:40 126 125 198
233 418 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:15:43 0:40:22 1:43:18 61 310 245
234 315 Meimre Hannes Scoutspataljon Team 2:15:47 0:39:33 1:43:18 127 263 244
235 296 Kurg Rauno 2:15:49 0:39:39 1:43:20 128 268 247
236 188 Ladva Ailar Paralepa 2:15:50 0:37:30 1:44:00 62 172 258
237 258 Lippur Bruno 2:15:51 0:39:06 1:42:21 129 242 226
238 232 Jaaska Sven Citroen Team I 2:15:52 0:39:21 1:43:13 130 257 241
239 205 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 2:16:00 0:38:09 1:42:43 131 207 234
240 359 Kooskora Priidu 2:16:03 0:40:01 1:43:50 132 290 253
241 137 Matvejev Madis Vargamäe 2:16:08 0:37:42 1:41:58 133 181 211
242 1106 Nikolaev Sergey Samara Club CSKWS 2:16:11 0:40:09 1:48:24 134 299 379
243 338 Lillend Allan IITEE 2:16:19 0:39:55 1:43:38 135 284 251
244 356 Arend Mati Sportland/MyFitness 4 2:16:22 0:39:11 1:43:57 136 246 256
245 317 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:16:33 0:39:36 1:43:19 63 265 246
246 129 Johanson Raimo Amserv Team 2:16:38 0:36:42 1:42:47 15 141 236
247 224 Kuhlap Kaupo COSMOS FUN 2:16:42 0:39:25 1:43:10 64 259 240
248 365 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL 2:16:46 0:39:18 1:42:43 137 254 235
249 457 Rohtla Gert Skoda 2:16:47 0:40:20 1:43:17 138 306 243
250 250 Laaniste Andres Koeru SK 2:16:47 0:39:07 1:42:13 139 245 222
251 328 Teppo Andres A&T Sport Team II 2:16:50 0:39:34 1:43:14 140 264 242
252 276 Leben Riho Spordipartner II 2:17:02 0:38:29 1:40:38 141 218 197
253 268 Soojärv Andres Mehed Marsilt 2:17:05 0:39:51 1:45:07 142 281 282
254 320 Pungar Rainer 2:17:08 0:38:57 1:42:58 143 233 237
255 455 Meier Ergo 2:17:09 0:40:13 1:43:30 144 302 249
256 242 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 2:17:12 0:39:12 1:44:57 145 247 274
257 278 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:17:13 0:39:57 1:43:54 146 285 254
258 387 Ojasaar Kalmer 2:17:18 0:40:19 1:45:03 147 305 280
259 401 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 2:17:20 0:40:07 1:44:07 148 295 261
260 1112 Tereschuk Marta Infotre-Bi&esse Leecougan Team 2:17:22 0:39:19 1:44:40 4 255 265
261 374 Danilov Andrus Kose AMK ct 2:17:22 0:40:23 1:44:24 149 311 264
262 337 Pärnamets Aivar Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:17:23 0:40:52 1:44:59 65 327 277
263 368 Sildaru Kalev lebo racing 2:17:30 0:40:58 1:44:56 9 336 273
264 326 Puhke Peeter Ambla Spordiklubi 2:17:32 0:39:44 1:44:02 66 274 259
265 404 Maripuu Janek 2:17:35 0:40:12 1:45:22 150 301 290
266 321 Ostnik Mario Valga Rattaklubi 2:17:39 0:40:25 1:44:24 151 312 263
267 318 Angerma Meelis Chapter 11 2:17:42 0:39:40 1:45:16 152 270 284
268 442 Erm Margo TPSS/FREESPORT 2:17:44 0:40:40 1:44:40 153 321 267
269 307 Lüüde Riho 2:17:48 0:38:34 1:43:31 154 220 250
270 283 Sootla Indrek Elioni Spordiklubi 2:17:53 0:39:28 1:44:10 67 261 262
271 336 Rist Daisi Gustaf Kopparberg naiskond 2:17:56 0:39:45 1:44:55 5 275 271
272 153 Vidder Kristjan Hawaii Express Rakvere 2:17:56 0:37:01 1:46:57 21 153 332
273 355 Luhaorg Siim Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:17:56 0:40:49 1:46:05 16 326 312
274 346 Helm Jaak Barrus 2:17:57 0:40:00 1:44:51 155 289 268
275 289 Eilo Enno Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:17:57 0:39:46 1:45:08 68 277 283
276 1150 Lipp Sulev 2:17:57 0:43:05 1:46:09 156 450 313
277 252 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:17:58 0:38:59 1:44:55 10 236 270
278 99 Eilo Sander Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:18:04 0:35:04 1:47:30 22 85 356
279 357 Ernits Ardu Vänta Aga 2:18:04 0:40:05 1:43:59 11 293 257
280 149 Koppel Kristjan Nissan ProShop Team II 2:18:05 0:35:26 1:45:47 157 105 297
281 288 Randmaa Joel 2:18:14 0:40:09 1:45:21 158 298 289
282 430 Härm Teet lebo racing 2:18:19 0:41:14 1:45:58 159 347 306
283 604 Põder Jarno 2:18:24 0:42:16 1:46:13 160 404 314
284 519 Oder Rein 2:18:28 0:41:20 1:45:51 161 356 299
285 406 Reissaar Alari Mõdriku 2:18:30 0:39:47 1:44:40 69 279 266
286 303 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:18:30 0:40:35 1:45:00 162 319 278
287 162 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 2:18:31 0:37:44 1:47:04 23 182 337
288 375 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 2:18:32 0:40:11 1:45:03 24 300 279
289 285 Kiivit Lauri Promens 2:18:36 0:40:03 1:45:45 163 291 295
290 541 Prants Aivar Eesti Raudtee 2:18:43 0:41:48 1:46:14 164 375 315
291 287 Lõhmus Taivo 2:18:46 0:39:00 1:45:06 165 237 281
292 1100 Lauk Rein 2:18:46 0:43:34 1:47:16 166 481 348
293 385 Hanni Rene Harju Elekter 2:18:47 0:40:54 1:45:50 167 330 298
294 471 Raba Ahto Pärnu Kalev SK 2:18:48 0:39:06 1:46:44 17 243 326
295 325 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:18:50 0:40:16 1:45:35 12 304 292
296 370 Thomberg Tarvi MK Juhan 2:18:53 0:41:34 1:46:02 168 367 309
297 339 Aksel Indrek Väike-Maarja RSK 2:18:55 0:40:14 1:45:20 169 303 287
298 210 Esinurm Üllar Nissan ProShop Team II 2:19:02 0:38:31 1:41:17 170 219 201
299 351 Salk Rene 2:19:02 0:40:32 1:44:57 70 316 275
300 362 Elbrecht Erki Võidu MEK 2:19:05 0:41:24 1:45:51 171 359 300
301 298 Eesmaa Andrus Surfhouse 2:19:17 0:40:39 1:45:24 71 320 291
302 231 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KOMO II 2:19:22 0:39:46 1:45:41 172 276 294
303 397 Lepik Toomas Astro Baltics 2:19:23 0:40:21 1:45:52 173 309 301
304 367 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:19:24 0:39:29 1:45:20 72 262 286
305 345 Stolfot Ivo 2:19:32 0:40:34 1:44:58 174 318 276
306 316 Albri Kalev X-SPORT 2:19:34 0:39:57 1:45:47 175 286 296
307 441 Kullas Teet Cooltec 2:19:35 0:40:26 1:45:54 73 313 303
308 373 Kabonen Tiit 2:19:36 0:40:56 1:46:29 13 332 322
309 239 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KOMO II 2:19:36 0:40:06 1:47:43 176 294 362
310 444 Kütt Sander Hawaii Express Rakvere 2:19:41 0:40:56 1:45:55 18 333 305
311 332 Toom Allan TÜASK 2:19:42 0:39:03 1:45:18 74 240 285
312 381 Orgla Maario Skoda 2:19:45 0:41:18 1:46:46 177 352 327
313 272 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 2:19:48 0:39:41 1:46:00 75 272 307
314 460 Kütt Meelis VBH-Roto Team 2:19:51 0:41:48 1:47:27 76 376 353
315 333 Kägu Janeck 2:19:54 0:40:09 1:45:54 178 297 302
316 433 Mätas Rivo PROFEX.ee sideteenused 2:19:59 0:41:45 1:47:13 179 373 343
317 301 Kiuru Väino velo clubbers 2:20:01 0:40:04 1:47:29 180 292 355
318 304 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:20:03 0:41:49 1:47:12 77 378 342
319 386 Jürmann Kevo Haanja Rattaklubi 2:20:08 0:41:13 1:46:47 181 346 328
320 1185 Vilipson Marko 2:20:14 0:44:04 1:48:28 14 509 382
321 100 Meier Maaris Sparta ProShop naiskond 2:20:14 0:37:52 1:41:57 2 188 207
322 522 Peenema Reijo Jõhvi Rattaklubi 2:20:14 0:41:52 1:46:57 182 381 334
323 540 Võsu Bruno Tartu SHK 2:20:15 0:41:43 1:47:16 183 372 347
324 474 Lumi Daniel Mehed Marsilt 2:20:16 0:41:58 1:46:58 184 385 335
325 448 Tiismaa Toomas 2:20:17 0:41:01 1:46:20 78 339 317
326 513 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl II 2:20:18 0:41:16 1:46:34 185 350 323
327 429 Liis Lembit Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:20:19 0:40:33 1:45:21 15 317 288
328 1196 Haava Henno 2:20:21 0:42:43 1:47:19 186 426 350
329 488 Reis Rasmus Enics 2:20:23 0:41:18 1:46:25 187 353 320
330 371 Uutar Aivar 2:20:26 0:42:00 1:46:26 188 389 321
331 223 Manninen Ergo Hawaii Express Rakvere 2:20:28 0:39:01 1:46:03 25 238 311
332 314 Berg Allan lebo racing 2:20:30 0:40:28 1:45:55 189 314 304
333 322 Kruus Kaupo Surfhouse 2:20:31 0:41:00 1:47:18 190 338 349
334 493 Mägi Indrek 2:20:32 0:42:02 1:47:28 191 390 354
335 408 Lutoskin Siim SK KALJU RATTATIIM 2:20:33 0:41:25 1:46:01 192 360 308
336 354 Maalt Marko 2:20:33 0:41:36 1:46:53 79 368 331
337 299 Meltsov Martin 2:20:43 0:41:21 1:46:39 193 357 324
338 473 Väli Reigo 2:20:53 0:41:27 1:46:51 80 363 329
339 382 Doman Andrei Nõmme Rattaklubi 2:21:02 0:40:07 1:46:02 194 296 310
340 567 Paulson Marek Santa Monica Networks Rattaklubi 2:21:06 0:42:20 1:47:06 195 409 338
341 436 Toome Rita RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:21:10 0:41:23 1:47:49 3 358 364
342 476 Saksniit Priit 2:21:10 0:42:25 1:47:55 196 411 367
343 372 Kulp Alar 2:21:11 0:42:20 1:47:53 197 408 366
344 383 Kriis Viljar 2:21:12 0:40:47 1:47:14 198 325 344
345 393 Saar Tarmo Vennad-Dahl II 2:21:15 0:41:53 1:47:25 199 382 352
346 348 Pletiens Ilgvars Smiltene 2:21:16 0:41:10 1:47:16 16 343 346
347 300 Kool Inge Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:21:18 0:40:55 1:47:12 4 331 341
348 423 Riismaa Joel Hansa SK 2:21:19 0:41:47 1:47:10 200 374 340
349 459 park raido 2:21:24 0:40:53 1:46:40 201 328 325
350 395 Soots Aivar Vennad-Dahl I 2:21:28 0:41:42 1:47:06 202 370 339
351 528 Säinast Mart Spordipartner II 2:21:32 0:41:07 1:46:21 81 342 319
352 449 Talur Tõnu PlanetSport Tartu 2:21:40 0:40:44 1:47:15 203 323 345
353 1104 Makku Artur Viljandi Rattaklubi 2:21:46 0:42:28 1:46:53 204 414 330
354 562 Kõiv Marek Sportland/MyFitness 1 2:21:48 0:41:28 1:48:53 205 364 390
355 398 Varik Leho 2:21:49 0:41:05 1:46:16 82 341 316
356 544 Teppan Sten Raadio 2 2:21:52 0:42:13 1:48:13 206 401 375
357 1161 Kallais Ats 2:21:53 0:42:52 1:47:52 207 436 365
358 500 Sammalsaar Mait Sparta Abloy Team 2:22:00 0:41:14 1:47:35 17 348 359
359 420 Rimmel Margo 2:22:04 0:42:00 1:47:43 208 388 361
360 525 Priks Henry 2:22:05 0:42:19 1:47:57 209 407 368
361 550 Lillo Martin Mehed Marsilt 2:22:06 0:42:46 1:48:17 210 429 376
362 547 Pragi Karel 2:22:06 0:42:59 1:48:10 211 444 374
363 494 Ristna Mikk Costa Bicicleta 2:22:08 0:40:42 1:45:36 212 322 293
364 389 Koppas Aivar Sportland/MyFitness 5 2:22:09 0:41:38 1:47:24 213 369 351
365 347 Ilves Ago Jõelähtme SINGEL 2:22:12 0:42:56 1:47:58 83 439 369
366 369 Shemarin Viktor Äkke 2:22:14 0:40:45 1:46:58 84 324 336
367 1098 Mäe Lauri 2:22:15 0:45:55 1:51:10 214 608 442
368 563 Rätsep Ain Amserv 2:22:22 0:41:43 1:47:33 215 371 357
369 559 Hütt Petri PlanetSport Tallinn 2:22:29 0:41:51 1:48:34 216 380 384
370 526 Veskimäe Veiko Spordipartner TDG 2:22:30 0:42:08 1:48:38 217 395 387
371 1040 Tukia Margus 2:22:32 0:43:20 1:48:31 85 467 383
372 204 Videvik Priit 2:22:49 0:37:36 1:42:36 218 179 233
373 1076 Ott Indrek Elioni Spordiklubi 2:22:54 0:45:07 1:50:46 219 575 426
374 468 Aule Krister Chapter 11 2:22:55 0:42:49 1:48:05 220 432 370
375 619 Arus Tiit 2:22:59 0:42:17 1:48:09 86 405 373
376 458 Mees Janar 2:23:09 0:42:49 1:50:09 221 433 405
377 555 Hints Eric Costa Bicicleta 2:23:12 0:42:43 1:48:34 222 424 385
378 463 Kütt Vello Hawaii Express Rakvere 2:23:13 0:41:15 1:46:57 87 349 333
379 302 Tilk Rait Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:23:33 0:39:52 1:46:21 26 282 318
380 456 Lensment Tõnu 2:23:36 0:41:59 1:48:20 223 386 378
381 443 Eensoo Ardi JK.Paralepa 2:23:37 0:42:57 1:50:01 224 442 404
382 388 Uba Tarmo Microsoft 2:23:38 0:41:58 1:48:07 225 384 371
383 407 Küttis Sven jussikese 7 sõpra 2:23:40 0:42:35 1:49:14 88 419 396
384 465 Viks Tarvi ERAA 2:23:46 0:42:55 1:48:40 89 438 388
385 1168 Viigipuu Toomas 2:23:47 0:44:56 1:51:16 18 565 447
386 687 Tamme Risto Ektaco AS 2:23:50 0:42:26 1:48:55 226 412 391
387 1013 Oja Raido Sportland/MyFitness 2 2:23:54 0:40:20 1:47:33 227 307 358
388 419 Hunt Aivar 2:24:00 0:43:26 1:50:23 90 472 409
389 497 Semenkov Andrei Investment Agency-Jõhvi 2:24:04 0:42:12 1:48:18 228 400 377
390 309 Kompus Meelis Mariine Auto 2:24:07 0:40:31 1:48:08 229 315 372
391 553 Eamets Joonas Gustaf Kopparberg 2 2:24:10 0:43:22 1:49:24 27 469 397
392 340 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 2:24:11 0:43:03 1:50:27 19 447 413
393 432 Toots Tiit Rõuge Racing Team 2:24:14 0:41:26 1:48:48 230 362 389
394 485 Tasane Peeter 2:24:16 0:42:56 1:49:32 91 440 399
395 427 Rammi Antti 2:24:17 0:42:28 1:50:14 231 413 407
396 586 Rossman Kristo WTF Racing 2:24:20 0:44:02 1:51:02 232 507 436
397 402 Burov Roman 2:24:21 0:39:53 1:44:55 92 283 272
398 664 Rõngas Riho 2:24:22 0:43:17 1:49:51 93 464 403
399 462 Reiner Jaan 2:24:25 0:42:07 1:49:00 94 393 392
400 431 Männa Margus 2:24:28 0:42:10 1:48:28 233 398 381
401 620 Jüriöö Tiit MAN Sport Team 2:24:35 0:42:51 1:49:32 20 435 401
402 434 Talalaev Marek 2:24:37 0:42:37 1:50:14 234 421 406
403 518 Truus Alan 2:24:38 0:43:15 1:50:50 235 460 428
404 461 Suur Meelis 2:24:40 0:43:14 1:50:40 236 459 423
405 343 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 2:24:46 0:41:12 1:48:25 237 344 380
406 133 Järva Janek Porter Racing 2:24:46 0:34:54 1:54:13 238 76 525
407 378 Lubi Tiit PlanetSport Tartu 2:24:48 0:42:09 1:49:32 239 396 400
408 335 Lipintsov Aleksei 2:24:50 0:40:59 1:47:38 240 337 360
409 552 Suokas Heikki 2:24:50 0:42:54 1:50:24 241 437 410
410 466 Jool Urmas Onninen 2:24:54 0:42:48 1:50:17 95 431 408
411 549 Männik Üllar Sk Aaspere 2:25:07 0:42:23 1:50:27 242 410 412
412 275 Tamm Tõiv TÜASK 2:25:10 0:44:34 1:51:51 21 538 458
413 152 Varik Marko WTF Racing 2:25:13 0:36:57 1:54:11 243 151 523
414 447 Raivo Jaak Chapter 11 2:25:13 0:43:32 1:50:43 244 477 425
415 482 Tiits Janar Sportland/MyFitness 4 2:25:16 0:43:22 1:50:40 245 470 422
416 498 Kivimäe Raul Kulgur Team 2:25:17 0:42:10 1:49:31 246 397 398
417 411 Nagel Rainer Kulgur Team 2:25:18 0:43:30 1:51:07 247 476 439
418 483 Künnapuu Priit 2:25:19 0:43:38 1:50:25 248 485 411
419 501 Vasar Kaidu WESTLINE TEAM II 2:25:20 0:43:20 1:49:42 249 466 402
420 656 Dsilna Indro 2:25:20 0:43:53 1:51:10 250 499 441
421 617 Kess Alar Sparta 2:25:25 0:43:39 1:50:40 96 487 421
422 1156 Kotsalainen Asse 2:25:27 0:45:54 1:51:29 251 607 452
423 539 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 2:25:29 0:42:46 1:50:54 252 430 430
424 479 Eenraid Priit 2:25:29 0:43:08 1:50:29 97 455 415
425 502 Tiisvend Jaanus Eesti Energia SK 2:25:32 0:43:29 1:51:20 253 475 448
426 492 Eerik Tarmo 2:25:34 0:41:25 1:50:36 254 361 418
427 495 Pedai Andrus IBF 2:25:35 0:40:53 1:47:48 255 329 363
428 531 Lilenbach Feliks Spordipartner II 2:25:38 0:43:48 1:51:13 256 493 446
429 610 Lomp Priit WESTLINE TEAM II 2:25:41 0:43:16 1:50:38 257 463 420
430 221 Müür Ringo Scoutspataljon Team 2:25:43 0:38:40 1:53:18 258 222 489
431 451 Hollo Heiki 2:25:49 0:42:11 1:49:04 259 399 393
432 624 Luik Janek 2:25:49 0:43:07 1:50:53 260 453 429
433 490 Sarapuu Jaanus-Arno Skoda 2:25:50 0:42:43 1:49:08 261 425 394
434 627 Narits Tauri PÜHA LOOMAAED 2:25:50 0:44:05 1:51:28 262 510 451
435 574 Kasemaa Janno Onninen 2:25:50 0:42:38 1:50:29 263 422 414
436 1158 Kirsipuu Tiit 2:25:51 0:46:10 1:52:28 264 627 464
437 684 Ojarand Tarmo 2:25:51 0:44:38 1:51:50 98 543 457
438 514 Premet Kalle Brentel OÜ 2:25:54 0:43:10 1:51:06 99 456 438
439 213 Joorits Andero lebo racing 2:25:56 0:38:42 1:53:19 265 223 491
440 517 Tammemägi Jaak 2:26:07 0:42:50 1:50:34 100 434 416
441 545 Kesper Raino 2:26:08 0:44:07 1:52:16 266 512 463
442 478 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 2:26:09 0:43:32 1:51:24 267 478 449
443 93 Lipp Aivar A&T Sport Team I 2:26:14 0:35:33 1:54:18 268 110 531
444 564 Kraus Taivo HI 2:26:16 0:43:06 1:51:12 101 452 444
445 638 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 2:26:18 0:44:10 1:51:32 102 517 453
446 1199 Maidre Margus 2:26:25 0:45:57 1:52:55 269 610 481
447 554 Kangilaski Taivo Eesti Energia SK 2:26:26 0:44:01 1:52:35 103 505 469
448 579 Dengo Marti Weber 2:26:26 0:43:34 1:51:00 270 480 434
449 937 Lahe Andrus OnePower 2:26:33 0:44:36 1:52:33 104 541 467
450 777 Jüriöö Olavi MAN Sport Team 2:26:37 0:43:51 1:50:41 271 498 424
451 403 Terve Raivo Sidepataljon 2:26:40 0:43:43 1:51:13 105 491 445
452 422 Toom Markus PlanetSport Tartu 2:26:41 0:42:56 1:52:11 272 441 461
453 671 Keskküla Karol 2:26:42 0:42:32 1:50:38 273 417 419
454 399 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 2:26:43 0:42:14 1:51:27 274 402 450
455 491 Pärn Hannes 2:26:44 0:42:31 1:52:03 106 416 459
456 649 Merila Martti Nõmme Rattaklubi 2:26:55 0:43:16 1:51:47 275 462 456
457 674 Peäske Janis 2:26:58 0:44:09 1:53:13 276 515 486
458 489 Jansen Kristjan 2:27:00 0:43:04 1:51:09 277 448 440
459 520 Koosa Marko 2:27:02 0:44:13 1:52:35 278 519 470
460 568 Paist Raimond 2:27:03 0:43:00 1:50:36 107 445 417
461 630 Õunpuu Vahur 2:27:07 0:42:58 1:51:04 279 443 437
462 428 Tõnupärt Risto 2:27:13 0:41:13 1:50:47 280 345 427
463 469 Marist Jüri Skoda 2:27:15 0:44:18 1:52:45 281 525 478
464 653 Haav Viljar 2:27:16 0:44:54 1:52:33 282 561 468
465 1170 Liivandi Eero 2:27:18 0:45:58 1:53:36 283 613 504
466 978 Jürisaar Meelis 2:27:19 0:46:05 1:53:11 108 620 485
467 947 Altma Andres Nissan 2:27:19 0:45:48 1:53:59 284 602 515
468 412 Katin Vladimir TARTU SK velo 2:27:20 0:41:50 1:51:02 22 379 435
469 527 Kiristaja Kalle WESTLINE TEAM II 2:27:22 0:43:18 1:50:58 109 465 433
470 648 Seer Marek 2:27:24 0:44:20 1:53:47 285 527 508
471 583 Saksing Siim Chapter 11 2:27:44 0:44:35 1:53:25 286 540 497
472 350 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 2:27:49 0:41:02 1:49:10 287 340 395
473 396 Kerner Aldor Kose AMK ct 2:27:51 0:42:08 1:50:57 288 394 432
474 922 Greenbaum Janno 2:27:52 0:46:21 1:53:38 289 637 505
475 688 Överus Hanno Aegluubis 2:27:56 0:44:02 1:52:29 110 506 465
476 481 Lehtmaa Meelis 2:27:58 0:43:34 1:52:40 290 479 474
477 704 Maran Marvin Rõuge Racing Team II 2:28:03 0:44:21 1:53:25 19 529 496
478 629 Metsaots Jaanus 2:28:04 0:43:02 1:51:12 111 446 443
479 516 Kuresoo Andrus Sportland/MyFitness 2 2:28:04 0:43:26 1:53:01 23 473 483
480 657 Saar Marek 2:28:08 0:44:54 1:54:09 291 562 519
481 538 Vähi Nikolai WESTLINE TEAM II 2:28:10 0:45:13 1:52:40 112 580 473
482 593 Liasneuski Valery 2:28:11 0:42:18 1:52:05 113 406 460
483 724 Viks Harri Eesti Energia SK 2:28:18 0:45:07 1:52:43 114 576 477
484 74 Raja Aigar Eesti Posti Spordiklubi 2:28:24 0:35:36 1:48:37 292 111 386
485 551 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:28:31 0:44:01 1:52:41 5 504 475
486 595 Põder Ivar MAN Sport Team 2:28:33 0:43:47 1:53:28 115 492 500
487 506 Freiberg Sven 2:28:33 0:44:00 1:53:24 293 503 495
488 723 Sojone Andrus Virumaa Politsei Spordiselts 2:28:34 0:45:15 1:54:11 294 582 522
489 633 Kaldas Tarmo Jussikese 7 Sõpra 2:28:34 0:44:44 1:53:18 295 550 490
490 477 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 2:28:35 0:44:06 1:52:42 296 511 476
491 413 Lõiv Leho 2:28:45 0:43:29 1:52:53 116 474 480
492 775 Roopalu Erik 2:28:47 0:45:01 1:53:50 117 570 509
493 662 Põder Raivo Harrastajate Spordiklubi 2:28:56 0:44:31 1:53:06 297 535 484
494 480 Adamson Peeter Paar 2:28:59 0:43:39 1:52:39 24 486 472
495 521 Parts Toomas 2:29:02 0:42:44 1:52:48 118 427 479
496 425 Orav Ingmar Eesti Posti Spordiklubi 2:29:02 0:44:26 1:54:45 298 533 540
497 363 Soome Laura Haanja RK Haraga 2:29:10 0:43:25 1:53:51 6 471 510
498 597 Aalik Marko Mikitamäe Aironmäänklubi 2:29:30 0:44:09 1:52:59 299 514 482
499 580 Tiigi Tarmo Chapter 11 2:29:38 0:43:41 1:53:32 119 489 502
500 594 Talts Tanel Westline Team 2:29:44 0:44:53 1:54:10 300 560 521
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
pilte, , 21.07.2011 11:43
http://nagi.ee/photos/maic2/sets/320499/
jahimees2, , 18.07.2011 22:47
Tehke trenni Elvas kohtume
norm, , 18.07.2011 22:42
korras inimesed siin foorumis mitte keegi ei oska korralikult rääkida ikka vaja vigiseda, targutada jne.
küssile, , 18.07.2011 22:30
Ära muretse, sind niikuinii pildile ei jäänud!
küss, , 18.07.2011 20:56
Kellelgi rohkem pilte maratonist polegi?
marko veidemann, marko.veidemann@gmail.com, 18.07.2011 14:33
tere, kaotasin oma kiivri arvatavasti sauna eesruumi, kiiver on kollane ja olerexi kirjadega cfc kiiver. leiust paluks teada anda e-mailile.
to noh paugukotid, , 17.07.2011 09:50
kõva kahvli võid endale sadulasse toppida..
pauk, , 17.07.2011 00:43
hale on lugeda, kuidas täismehed vinguvad ja hädaldavad siin... kui ei meeldi mingegi sõitke kodu lähedal metsarajal ja sööge naise tehtud suppi kodus ja jumala eest, mitte purgisuppi. õnneks enamus võistlejaid on toredad, vahvad ja sõbralikud!
to noh paugukotid, , 16.07.2011 21:30
mis sa selle videoga tahad öelda. Vaata mis ratastega nad sõidavad full susp, sellistega sõidaks ise ka nii langusi, proovi kõvakahvliga seda. nii et ära mölise
Ah?, , 16.07.2011 21:17
Mesasja ...Isegi 300-400 osalejaga võistlused jäävad enamasti plussi kusjuures kõik elemendid on samad mis Elionis... A sa kulla mees vaata paljusee osalustasu seal on!!! Ja 300 inimest toita turvata jne törts odavam kui 1500 eksole Ps ma kyll ei tea haanjas ühtegi võistlust mis oleks poole odavam kui 1 elioni etapp. Inimesed ärge ajage möga!


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE