estenglv
WAP version
Login form
RSS
Pärnus selgusid Eesti meistrid ja sündis kaks maailmarekordit 04.07.2011 (8)
Eesti meistriteks rulluistamise maratonidistantsidel sõitsid end Enel Kõrva ja Kert Keskpaik. Eile Pärnus sõidetud Eesti suurima rulluisusarja EMT Rullituur kolmandal etapil selgusid Eesti ...
Pärnus võisteldakse meistritiitlitele ja maailmarekordile 29.06.2011 (0)
Sel pühapäeval, 3. juulil toimuval Pärnu Rullimaratonil võistlevad rulluisutajad Eesti meistritiitlitele maratonidistantsil. Suvepealinnas ootab sündi ka uus maailmarekord – kõige kiiremini ...
Maailmameister ja Eesti tipp-rulluisutajad lihvivad rulluisupärlideks 08.06.2011 (3)
Pärnu RUM - Maraton 42 km
Pärnu RUM - IIZI skate 21 km
Pärnu RUM - Suusarull 21 km
Pärnu RUM - Ratastoolisõit 3 km
Pärnu RUM - POP Lastesõit 1,5 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Sep 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Pärnu Rullimaraton (EMT Rullituur 3.etapp)
Aeg 03.07.2011
Koht Pärnu EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants Rulluisumaraton 42 km 12:00 
IIZI skate 21 km 14:30
Suusarull 21 km 14:33 
POP Lastesõit 1,5 km 11:15 
PISIRULL 500 m 11:01
Ratastoolisõit 3 km 11:00
Korraldaja Eesti Rulluisuliit, TopSport OÜ, Jaanus Ritson, Tel. +372 5551 2999, jaanus@topsport.ee  
Aitäh osalemise eest! Kohtumiseni Rullituuri neljandal etapil, 31.juulil sõidetaval Kunda Rullimaratonil! Lisainfo SIIT
• RINGIAJAD • KOONDARVESTUS • STARDINIMEKIRI • PROGRAMM • VÕISTLUSRADA
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 129 Meressaar Kaur Uusmaa/Rollerblade 40:33.4 1 500 Diploma
2 131 Moreno Leon Alfredo 40:33.6 2 495 Diploma
3 130 Bastidas Jose Alexander Rollerblade 40:33.6 3 492 Diploma
4 1 Luik Aleks Albe Team/Bont 40:33.6 1 489 Diploma
5 2 Klibikis Kaspars Powerslide 40:33.6 2 487 Diploma
6 63 Geste Otto ASI Ski-Box 40:34.3 3 485 Diploma
7 7 Zarins Armands Apex 40:34.8 4 483 Diploma
8 3 Lehes Jaagup Kuldsed Käed / Team 40:35.3 5 481 Diploma
9 6 Adelbert Markko Albe Team/Bont 40:36.1 4 479 Diploma
10 9 Znotins Reinis POWERSLIDE 40:36.1 1 477 Diploma
11 125 Liiv Marten Albe Team/Bont 40:36.4 6 475 Diploma
12 10 Kuus Märt Rõuge 40:36.6 5 473 Diploma
13 113 Marrandi Rain ABEC 40:36.7 6 471 Diploma
14 4 Renter Margo Tartu Inline Team 40:36.8 7 469 Diploma
15 13 Hütt Petri PlanetSport Tallinn 40:38.6 8 467 Diploma
16 12 Tarlap Tanel Scoutspataljon team 40:39.5 9 465 Diploma
17 123 Villo Raul 40:39.6 10 463 Diploma
18 11 Liikvart Magnus Tartu Inline Team 40:40.8 11 461 Diploma
19 8 Kaufina Laima asi/ski-box latvia 40:41.5 1 459 Diploma
20 133 Laugus Jaanus 40:42.3 12 457 Diploma
21 14 Toomik Siim 40:50.5 13 455 Diploma
22 15 Virro Sten-Mark Kuldsed Käed / Team 42:06.2 2 453 Diploma
23 17 Ivanov Randar 42:06.8 7 451 Diploma
24 16 Sarap Mariin 42:06.9 2 449 Diploma
25 115 Pildina Ieva APEX 42:07.1 1 447 Diploma
26 116 Dernovs Arnolds Asi-Ski-Box 43:12.7 3 445 Diploma
27 20 Rammul Arto TeamExtreme/Powerslide 44:04.9 14 443 Diploma
28 19 Kruusmann Geidi Tamsalu 44:48.3 1 441 Diploma
29 117 Irbe Arta Asi-Ski-Box 44:59.8 2 439 Diploma
30 68 Kivi Raul 45:29.0 15 437 Diploma
31 18 Tühane Andre Kuldsed Käed / Team 45:29.2 16 435 Diploma
32 120 Rammul Rainer TRISMILE 47:07.2 17 433 Diploma
33 118 Rahula Marko 47:08.0 18 431 Diploma
34 112 Kaljuvee Kaspar Purikad 47:08.3 4 429 Diploma
35 66 Põvvat Reili Tartu Inline Team 47:08.5 2 427 Diploma
36 21 Raud Kaupo 47:08.7 19 425 Diploma
37 24 Riga Helen Albe Team/Bont 47:08.8 3 423 Diploma
38 64 Ceplis Krisjanis "BJC ""Laimite""" 47:09.0 5 421 Diploma
39 25 Ehaver Taire Kuldsed Käed / Team 47:09.3 4 419 Diploma
40 71 Pikk Erkki 47:09.3 20 417 Diploma
41 96 Roosnupp Priit 47:09.7 21 415 Diploma
42 27 Vingisaar Terje 47:09.9 5 413 Diploma
43 67 Lätt Evelin Tartu Inline Team 47:10.0 6 411 Diploma
44 78 Jerlakas Piret 47:11.3 7 409 Diploma
45 102 Pildins Guntis sk APEX 47:13.2 22 407 Diploma
46 111 Voitka Kermo 47:13.8 6 405 Diploma
47 28 Tühane Enn Kuldsed Käed / Team 47:18.2 23 403 Diploma
48 74 Miljand Sten Adavere/Bont 47:19.0 7 401 Diploma
49 26 Sau Mari-Liis ABEC 47:22.2 8 399 Diploma
50 99 Sarv Riho Tsainik Olimpik Tiim 47:32.3 24 397 Diploma
51 23 Salundi Agnes 47:32.4 9 395 Diploma
52 22 Mööl Mark Empower 47:33.4 25 393 Diploma
53 70 Parksepp Kaisa 47:36.5 10 391 Diploma
54 124 Tõdov Tauri-Dag 48:35.4 26 389 Diploma
55 73 Lelle Anneli 48:42.6 11 387 Diploma
56 126 Starkoph Kevin FC Nõmme United 48:45.2 8 385 Diploma
57 119 Asi Henry www.spordimaailm.ee 49:32.1 27 383 Diploma
58 69 Pärn Alvar 49:32.3 28 381 Diploma
59 95 Männik Jaak 49:34.3 29 379 Diploma
60 76 Tõitoja Madli Rulluisuklubi ABEC 49:43.2 12 377 Diploma
61 75 Väljaots Kristi Uus Maa Tartu 50:07.6 13 375 Diploma
62 40 Nurgamaa Marin 50:08.2 14 373 Diploma
63 36 Haarde Maiken 50:08.5 15 371 Diploma
64 105 Kupper Marius Eesti Raudtee Spordiklubi 50:09.5 30 369 Diploma
65 39 Loo Lille Tartu Inline Team 50:15.1 16 367 Diploma
66 79 Saart Lembit Tamsalu 50:37.6 31 365 Diploma
67 44 Koger Aivo Elioni Spordiklubi 50:39.6 32 363 Diploma
68 46 Reiner Marie-Annabel 50:42.1 3 361 Diploma
69 82 Nirgi Sten Eric ALPI SUUSAKLUBI 50:42.5 8 359 Diploma
70 38 Kiisk Katrin Tartu Inline Team 50:43.3 17 357 Diploma
71 37 Truu Sippie Tartu Suusaklubi 50:43.8 18 355 Diploma
72 33 Sikka Andrek 50:45.5 33 353 Diploma
73 29 Tühane Rene Kuldsed Käed / Team 50:52.1 34 351 Diploma
74 65 Veldemann Janno Tartu Inline Team 51:48.0 35 349 Diploma
75 32 Zemite Antra ASI Ski-Box 51:48.1 19 347 Diploma
76 72 Trektere Liva SK Apex 51:48.4 3 345 Diploma
77 119 Kokk Aniita 51:54.2 20 343 Diploma
78 30 Sõõru Ergo Spordimaailm.ee 51:56.1 36 341 Diploma
79 41 Lubi Janar 51:56.4 37 339 Diploma
80 77 Hännikäinen Keijo 52:20.4 38 337 Diploma
81 35 Vaher Tuuli Adavere/Bont 52:28.6 4 335 Diploma
82 34 Kangro Merike Tartu Inline Team 54:19.9 21 333 Diploma
83 86 Nisu Kadi 54:21.6 22 331 Diploma
84 49 Jusupov Merlis 55:11.3 39 329 Diploma
85 50 Keerus-Jusupov Eve 55:14.0 23 327 Diploma
86 43 Heinam Elela 55:16.0 24 325 Diploma
87 90 Kuuskmann Kristi 55:38.2 25 323 Diploma
88 103 Ollema Tarvi 55:39.7 40 321 Diploma
89 52 Kala Leone 55:39.8 26 319 Diploma
90 42 Ulm Annes 56:13.9 41 317 Diploma
91 88 Pruul Heiki 57:20.2 42 315 Diploma
92 104 Kaskla Kuido 57:21.6 43 313 Diploma
93 94 Tooming Silja ABEC 58:13.7 27 311 Diploma
94 45 Randoja Renda 58:15.7 28 309 Diploma
95 87 Keba Andres BestEnergy OÜ 58:42.1 44 307 Diploma
96 127 Katmann Eda OÜ Travel Bus 58:58.5 29 305 Diploma
97 109 Liivamaa Brita 58:59.3 5 303 Diploma
98 47 Miroshnikov Maksim 59:13.1 45 301 Diploma
99 48 Rennu Katre 59:14.9 30 299 Diploma
100 121 Veeorg Koit 59:16.0 46 297 Diploma
101 114 Koppel Mari 59:17.7 31 295 Diploma
102 91 Oja Merlin 59:18.0 32 293 Diploma
103 84 Kimmel Jüri Kuldsed Käed / Team 59:21.3 47 291 Diploma
104 85 Melk Jelena 59:21.5 33 289 Diploma
105 59 Saart Kaija 59:25.5 34 287 Diploma
106 89 Kiisk Kaukko Tartu Inline Team 59:43.3 48 285 Diploma
107 139 Niilits Ilmar 1:01:07.7 49 283 Diploma
108 132 Peep Tanel 1:01:19.3 50 281 Diploma
109 128 Starkoph Elis-Helen Nõmme Spordiklubi 1:02:29.7 6 279 Diploma
110 56 Parik Ilme 1:02:53.4 35 277 Diploma
111 57 Tänavsuu Ketlyn 1:03:16.1 36 275 Diploma
112 97 Tylicheva Alexsandra MapleRus 1:03:22.6 37 273 Diploma
113 100 Raaliste Pille 1:03:25.7 38 271 Diploma
114 55 Kangro Mairis 1:04:22.4 39 269 Diploma
115 60 Kasesalu Krista 1:05:56.7 40 267 Diploma
116 53 Kase Pilvi Tõstamaa SK 1:05:58.9 41 265 Diploma
117 58 Kibus Katrin 1:05:59.6 42 263 Diploma
118 122 Ojamäe Sandra 1:13:24.0 43 261 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Jan, , 13.07.2011 13:42
Üldiselt võiks ikka kella kasutusele võtta kui on mitmete ringidega tegu. Kui ikka liidergrupp möödub siis peaks kella andma.
Poolmaratoni topelt finisheerimise põhjusta, , 13.07.2011 01:28
..tekkis ilmselt eksimusest selle CIC SPORTS 2011 reegli vastu: "Art .154. Lap scorer 2. The lap score changes when the first skater is around one hundred (100) meters to the finish line." Reaalselt keerati ringinumbreid siis, kui sõitjad olid finishi läbinud ning juba pöördest tagasi tulemas. Ilmselgelt juhindusid ees olnud välismaa sportlased nähtud numbrist "1" ning teadsid, et on vaja veel üks ring sõita.
Karl, , 08.07.2011 10:14
To Nimevalik, Mis siin imelikku? Kust tuleb Red Bull vormelimeeskonna nimi?
Nimevalik, , 07.07.2011 15:28
Vaatan ja vaatan aga aru ei saa - kust tuleb UusMaa/Rollerblade nime teine pool?
@margus, , 07.07.2011 12:08
See Hillele mõeldud kommentaar kehtis info lisamise kohta Aga aitäh, et nägid vaeva.. Õnneks on ka rulluisutamine.ee vasakule poole tekkinud väike pilu, kust õnne korral saab klikkida vajalikule lingile. Enamasti siiski jääb huvitavam info paremale poole ning akent saab kerida ainult alla ja üles
margus, margus@kaheksarattalised.ee, 07.07.2011 10:47
FB pilte saab vaadata küll väljaspool FB-d. Õige link on üleval siin http://www.kaheksarattalised.ee/index.php?option=com_weblinks&view=category&id=6%3Afotogaleriid&Itemid=17 Otsige loetelust täpsustust EMT Rullituur
@Hille, , 06.07.2011 00:31
Tegelikult ei saa - kui pole FB kontot. Või ma lihtsalt ei oska..
Ilme, , 05.07.2011 19:57
Nii sain siis kah lõpuks mõned pildid üles. http://nagi.ee/photos/tulp/sets/318545/
Leivo, , 05.07.2011 12:20
Tagurpidi sõidu filmimine: http://leivo.ekstreem.ee/post/2011/07/03/Tagurpidi-rulluiskudel-Guinessi-rekordisse.aspx
Hille, , 05.07.2011 12:19
NB! Kogu infot saab igaüks ise üles panna ka EMT Rullituuri Facebooki lehele. Fotod, muljed, küsimused-kommentaarid, kõik on väga teretulnud!


Kõige populaarsemad
Rullituur11_r
EMT_11
Tallink
Tehnikatäht
Ramirent
Saku
Laima
Gutta_11
ABCMotors_11
Kuldsed Käed
ROLLERBALDE
K2
Topsport_11
Rulluisuliit_11
Kulka_11
Iizi 11
Naerusuu
Crocs
Lacoste
Puma
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE