estenglv
WAP version
Login form
RSS
Pärnus selgusid Eesti meistrid ja sündis kaks maailmarekordit 04.07.2011 (8)
Eesti meistriteks rulluistamise maratonidistantsidel sõitsid end Enel Kõrva ja Kert Keskpaik. Eile Pärnus sõidetud Eesti suurima rulluisusarja EMT Rullituur kolmandal etapil selgusid Eesti ...
Pärnus võisteldakse meistritiitlitele ja maailmarekordile 29.06.2011 (0)
Sel pühapäeval, 3. juulil toimuval Pärnu Rullimaratonil võistlevad rulluisutajad Eesti meistritiitlitele maratonidistantsil. Suvepealinnas ootab sündi ka uus maailmarekord – kõige kiiremini ...
Maailmameister ja Eesti tipp-rulluisutajad lihvivad rulluisupärlideks 08.06.2011 (3)
Pärnu RUM - Maraton 42 km
Pärnu RUM - IIZI skate 21 km
Pärnu RUM - Suusarull 21 km
Pärnu RUM - Ratastoolisõit 3 km
Pärnu RUM - POP Lastesõit 1,5 km
301 Moved Permanently Date: Fri, 22 Sep 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Pärnu Rullimaraton (EMT Rullituur 3.etapp)
Aeg 03.07.2011
Koht Pärnu EST
Spordiala Rulluisutamine
Distants Rulluisumaraton 42 km 12:00 
IIZI skate 21 km 14:30
Suusarull 21 km 14:33 
POP Lastesõit 1,5 km 11:15 
PISIRULL 500 m 11:01
Ratastoolisõit 3 km 11:00
Korraldaja Eesti Rulluisuliit, TopSport OÜ, Jaanus Ritson, Tel. +372 5551 2999, jaanus@topsport.ee  
Aitäh osalemise eest! Kohtumiseni Rullituuri neljandal etapil, 31.juulil sõidetaval Kunda Rullimaratonil! Lisainfo SIIT
• RINGIAJAD • KOONDARVESTUS • STARDINIMEKIRI • PROGRAMM • VÕISTLUSRADA
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 19 Bastidas Alexander Jose UusMaa/Rollerblade 1:17:46.7 1 500 Diploma
2 20 Moreno Alfredo Leon UusMaa/Rollerblade 1:17:46.8 2 495 Diploma
3 2 Keskpaik Kert Albe Team/Bont 1:17:46.8 3 492 Diploma
4 23 Saks Jaan Schänkel/Simmons Estonia 1:17:46.9 4 489 Diploma
5 8 Ruusu Danila Schänkel/Simmons Estonia 1:17:47.2 5 487 Diploma
6 4 Ritson Jaanus UusMaa/Rollerblade 1:17:47.4 6 485 Diploma
7 6 Koort Lauri Albe Team/Bont 1:17:47.4 7 483 Diploma
8 5 Eljasans Ansis Powerslide Latvia 1:17:47.7 8 481 Diploma
9 1 Tobreluts Indrek Albe Team/Bont 1:17:48.6 9 479 Diploma
10 9 Predtechenskii Andrei 1:17:48.6 10 477 Diploma
11 100 Pundurs Oskars POWERSLIDE 1:17:48.6 11 475 Diploma
12 11 Cesulis Viktoras isk viking team 1:17:49.0 12 473 Diploma
13 24 Bitenieks Lauris POWERSLIDE 1:17:49.2 13 471 Diploma
14 10 Mäestu Jarek Tartu Inline Team 1 1:17:49.6 14 469 Diploma
15 125 Karnatsky Vasiliy 1:17:49.9 15 467 Diploma
16 12 Valvas Vahur Tartu Inline Team 1 1:17:50.0 16 465 Diploma
17 26 Radionik Evgenia MapleRus 1:17:51.8 1 463 Diploma
18 16 Marrandi Rain Rulluisuklubi ABEC 1:17:51.9 17 461 Diploma
19 29 Valter Urmo 1:17:52.1 1 459 Diploma
20 18 Orlovski Tiit Elva Suusaklubi 1:17:52.3 18 457 Diploma
21 14 Haljak Antti 1:17:52.4 19 455 Diploma
22 28 Roosimaa Mart Tartu Inline Team 1 1:17:52.6 20 453 Diploma
23 21 Kuusk Andrus Välek 1:17:54.4 21 451 Diploma
24 33 Villo Raul Karvajalg 1:17:55.6 22 449 Diploma
25 13 Lokk Sulev K2 Eesti 1:17:55.6 2 447 Diploma
26 35 Luik Janno Saaremaa 1:17:55.7 23 445 Diploma
27 102 Lepik Heigo Elva Suusaklubi 1:17:56.5 24 443 Diploma
28 38 Silluste Toomas Saaremaa 1:17:57.3 3 441 Diploma
29 22 Koppel Tõnu A&T Sport 1:17:59.8 4 439 Diploma
30 40 Kõrva Enel Rollerblade TopTeam 1:17:59.9 2 437 Diploma
31 25 Meressaar Kaur UusMaa/Rollerblade 1:19:53.0 25 435 Diploma
32 30 Kallais Ats Albe Team/Bont 1:19:53.1 26 433 Diploma
33 17 Aarna Indrek Eesti Energia SK 1:19:53.3 5 431 Diploma
34 46 Arumäe Andre Rulluisuklubi ABEC 1:19:53.7 6 429 Diploma
35 43 Maanurm Joonas motobox 1:19:54.1 27 427 Diploma
36 36 Tilba Aleksander 1:19:56.0 1 425 Diploma
37 42 Undrest Andrus Tartu Inline Team 2 1:19:56.1 28 423 Diploma
38 47 Sucksdorff Mika UusMaa/Rollerblade 1:22:08.1 7 421 Diploma
39 99 Vahtra Maidu Keri-Hyva''Sport 1:22:08.5 8 419 Diploma
40 55 Jurs Hassar Tartu Inline Team 2 1:22:10.5 29 417 Diploma
41 44 Köhler Torbjörn Tartu Inline Team 3 1:22:11.3 2 415 Diploma
42 31 Kaareste Diana Rollerblade TopTeam 1:22:11.3 3 413 Diploma
43 56 Kotello Jekaterina asi/ski-bx latvia 1:22:11.5 4 411 Diploma
44 37 Hirmo Aivar Umaette Miis 1:22:11.5 9 409 Diploma
45 104 Kamenjuk Aivar 1:22:11.6 3 407 Diploma
46 52 Maisa Arbo Rulluisuklubi ABEC 1:22:11.6 10 405 Diploma
47 53 Kilvits Merle Kuldsed Käed / Team 1:22:11.7 5 403 Diploma
48 41 Soo Aivar Kuldsed Käed / Team 1:22:11.9 11 401 Diploma
49 60 Tali Tõnis 1:22:11.9 30 399 Diploma
50 57 Fimberg Tarmo Rulluisuklubi ABEC 1:22:12.1 4 397 Diploma
51 34 Koppel Kuido kinluxvara/saaremaa 1:22:12.4 12 395 Diploma
52 101 Uuk Aimur Hawaii Express 1:22:12.9 5 393 Diploma
53 48 Raudsepp Lennart Tartu Inline Team 1 1:22:13.0 13 391 Diploma
54 51 Baskakov Vladimir 1:22:13.5 6 389 Diploma
55 39 Undrest Jaanus 1:22:28.8 31 387 Diploma
56 7 Obraztsov Georgy 1:23:34.0 32 385 Diploma
57 124 Abalakin Egor 1:23:34.0 14 383 Diploma
58 105 Veemees Ain Albe Team/Bont 1:23:34.7 33 381 Diploma
59 59 Kaasik Priit 1:23:35.8 15 379 Diploma
60 58 Mäesalu Heiki Rulluisuklubi ABEC 1:23:36.6 7 377 Diploma
61 49 Tomingas Toivo Pärnu 1:23:41.6 8 375 Diploma
62 62 Kivi Vladimir Tartu Inline Team 3 1:26:01.5 9 373 Diploma
63 64 Sõõru Argo Tartu Inline Team 3 1:26:06.9 16 371 Diploma
64 66 Sarmulis Dzintars ASI Ski-Box 1:26:07.1 17 369 Diploma
65 135 Oidjärv Tarmo 1:26:07.2 34 367 Diploma
66 108 Orden Mikhail 1:26:07.8 35 365 Diploma
67 107 Kallaste Risto Rulluisuklubi ABEC 1:26:08.7 18 363 Diploma
68 70 Kaju Raiko 1:26:08.8 36 361 Diploma
69 136 Peterson Meelis Team TT 1:26:09.6 37 359 Diploma
70 54 Alusalu Sandra Rollerblade TopTeam 1:26:10.2 6 357 Diploma
71 80 Uri Raiko Rulluisuklubi ABEC 1:26:10.7 38 355 Diploma
72 128 Nõmm Marek 1:27:16.1 39 353 Diploma
73 109 Teesaar Toomas Elioni Spordiklubi 1:27:17.5 40 351 Diploma
74 75 Roomet Hannes 1:27:18.6 10 349 Diploma
75 82 Rungi Kert 1:27:32.7 41 347 Diploma
76 71 Sevastjanov Anatoli Tartu Inline Team 3 1:29:01.9 1 345 Diploma
77 89 Paalme Tõnis Powerslide Öörull 1:29:04.3 42 343 Diploma
78 133 Sepp Leivo 1:29:04.6 43 341 Diploma
79 68 Pihlak Marek 1:29:56.7 44 339 Diploma
80 76 Kermas Mati 1:30:20.8 11 337 Diploma
81 77 Lauris Gunars asi/ski-box latvia 1:30:59.3 12 335 Diploma
82 67 Vutt Ingmar plekk ja värv 1:31:38.2 19 333 Diploma
83 110 Uuemäe Kalle Tartu Inline Team 1:31:41.9 45 331 Diploma
84 78 Toots Kersti Tartu Inline Team 2 1:31:43.4 1 329 Diploma
85 79 Ilver Ene 1:31:43.5 7 327 Diploma
86 74 Nuut Viljar Saaremaa 1:31:43.9 20 325 Diploma
87 69 Pukk Mairo 1:31:44.4 46 323 Diploma
88 65 Krooni Raul Rulluisuklubi Abec 1:31:45.1 21 321 Diploma
89 72 Bauman Erik 1:31:48.0 47 319 Diploma
90 50 Juhani Ants Rulluisuklubi ABEC 1:31:58.7 13 317 Diploma
91 129 Kaukver Andres Rulluisuklubi ABEC 1:33:41.0 14 315 Diploma
92 84 Kruusement Peeter 1:33:44.1 2 313 Diploma
93 111 Hendrikson Ants 1:33:51.7 22 311 Diploma
94 81 Kivimäe Maiu 1:33:52.0 8 309 Diploma
95 126 Mäoma Villu 1:36:00.4 48 307 Diploma
96 87 Kask Heinz 1:37:09.8 23 305 Diploma
97 91 Kapp Riho AMBLA SK 1:37:41.1 3 303 Diploma
98 85 Kivipõld Kaido 1:37:56.2 49 301 Diploma
99 117 Bertelsone-Uuemäe Triinu Tartu Inline Team 1:38:25.6 9 299 Diploma
100 88 Variksoo Alo individuaal 1:38:28.6 4 297 Diploma
101 92 Mastovits Ljudmilla 1:39:04.5 2 295 Diploma
102 93 Peek Kuno 1:39:19.3 50 293 Diploma
103 127 Roosileht Aadu 1:39:26.1 5 291 Diploma
104 94 Saare Piret 1:39:29.3 3 289 Diploma
105 116 Kroon Olev 1:39:31.0 15 287 Diploma
106 130 Heinsaar Janek 1:40:54.3 51 285 Diploma
107 97 Kitsemets Kaarel 1:42:22.4 52 283 Diploma
108 132 Sipkovs Agris 1:42:57.4 24 281 Diploma
109 118 Silm Siiri 1:42:58.8 10 279 Diploma
110 95 Juksar Erika 1:42:59.3 11 277 Diploma
111 122 Ernits Erkki 1:43:01.0 53 275 Diploma
112 90 Leet Margus FÖRCH 1:43:15.5 54 273 Diploma
113 138 Haas Steve Spordipartner 1:43:19.8 25 271 Diploma
114 123 Taim Elmer Lindwood 1:43:20.0 55 269 Diploma
115 86 Kainel Mart 1:44:29.6 6 267 Diploma
116 98 Leek Tarmo 1:45:55.5 16 265 Diploma
117 96 Toiger Harri Eesti Energia SK 1:51:09.9 26 263 Diploma
118 121 Variksaar Viljer Hawaii Express 1:51:21.4 56 261 Diploma
119 103 Puna Kristjan 1:58:09.7 57 259 Diploma
120 134 Lepik Arvo HLB 2:03:58.3 17 257 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Jan, , 13.07.2011 13:42
Üldiselt võiks ikka kella kasutusele võtta kui on mitmete ringidega tegu. Kui ikka liidergrupp möödub siis peaks kella andma.
Poolmaratoni topelt finisheerimise põhjusta, , 13.07.2011 01:28
..tekkis ilmselt eksimusest selle CIC SPORTS 2011 reegli vastu: "Art .154. Lap scorer 2. The lap score changes when the first skater is around one hundred (100) meters to the finish line." Reaalselt keerati ringinumbreid siis, kui sõitjad olid finishi läbinud ning juba pöördest tagasi tulemas. Ilmselgelt juhindusid ees olnud välismaa sportlased nähtud numbrist "1" ning teadsid, et on vaja veel üks ring sõita.
Karl, , 08.07.2011 10:14
To Nimevalik, Mis siin imelikku? Kust tuleb Red Bull vormelimeeskonna nimi?
Nimevalik, , 07.07.2011 15:28
Vaatan ja vaatan aga aru ei saa - kust tuleb UusMaa/Rollerblade nime teine pool?
@margus, , 07.07.2011 12:08
See Hillele mõeldud kommentaar kehtis info lisamise kohta Aga aitäh, et nägid vaeva.. Õnneks on ka rulluisutamine.ee vasakule poole tekkinud väike pilu, kust õnne korral saab klikkida vajalikule lingile. Enamasti siiski jääb huvitavam info paremale poole ning akent saab kerida ainult alla ja üles
margus, margus@kaheksarattalised.ee, 07.07.2011 10:47
FB pilte saab vaadata küll väljaspool FB-d. Õige link on üleval siin http://www.kaheksarattalised.ee/index.php?option=com_weblinks&view=category&id=6%3Afotogaleriid&Itemid=17 Otsige loetelust täpsustust EMT Rullituur
@Hille, , 06.07.2011 00:31
Tegelikult ei saa - kui pole FB kontot. Või ma lihtsalt ei oska..
Ilme, , 05.07.2011 19:57
Nii sain siis kah lõpuks mõned pildid üles. http://nagi.ee/photos/tulp/sets/318545/
Leivo, , 05.07.2011 12:20
Tagurpidi sõidu filmimine: http://leivo.ekstreem.ee/post/2011/07/03/Tagurpidi-rulluiskudel-Guinessi-rekordisse.aspx
Hille, , 05.07.2011 12:19
NB! Kogu infot saab igaüks ise üles panna ka EMT Rullituuri Facebooki lehele. Fotod, muljed, küsimused-kommentaarid, kõik on väga teretulnud!


Kõige populaarsemad
Rullituur11_r
EMT_11
Tallink
Tehnikatäht
Ramirent
Saku
Laima
Gutta_11
ABCMotors_11
Kuldsed Käed
ROLLERBALDE
K2
Topsport_11
Rulluisuliit_11
Kulka_11
Iizi 11
Naerusuu
Crocs
Lacoste
Puma
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE