estenglv
WAP version
Login form
RSS
Mulgi rattaralli võit läks Tallinna 05.06.2011 (0)
Pühapäeval sõidetud II Mulgi rattaralli võit läks alles juunioride klassis võistlevale pealinna klubi CFC esindajale Aksel Nõmmelale, kes edestas grupifinišis lähemaid konkurente vaid mõne ...
Mulgi rattaralli stardib pühapäeval. Eelregistreerimine lõpeb täna 02.06.2011 (0)
Täna öösel lõpeb Sportinfo kaudu eelregistreerimine pühapäeval startivale II Mulgi rattarallile, kuhu on oodata ligi 300 jalgratturit.
Mulgi Rattaralli - 90 km /uuend. 9.6/
Mulgi Rattaralli - 38 km /uuend. 10.6/
301 Moved Permanently Date: Sat, 29 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
II Mulgi Rattaralli
Vaata ka 2012 2010 
Aeg 05.06.2011
Koht Viljandi EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 90 km ühisstart 12:00
38 km ühisstart 13:30
Lastesõidud 12:10 
Korraldaja MTÜ Viljandi Rattaklubi, Veiko Šmidt, +372 510 7516, veiko@rattaklubi.ee, www.rattaklubi.ee
mulgirr11_i.gif





• LASTESÕIDUD JA -TULEMUSED • STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.    
1 49 Nõmmela Aksel CFC 02:04:56 1 Diploma
2 182 Tombak Janek 02:04:56 1 Diploma
3 5 Puhm Reijo CR4C Roanne 02:04:57 2 Diploma
4 37 Matt Jörgen SJK Viiking 02:04:57 3 Diploma
5 35 Vaaks Mikk Viljandi Rattaklubi 02:04:58 4 Diploma
6 16 Kukrus Martin SK VELO 02:04:58 5 Diploma
7 1 Jõgi Joonas CFC 02:04:58 6 Diploma
8 46 Jeret Timmo Pärnu Kalev Spordikool 02:04:59 2 Diploma
9 6 Suur Ivo Nissan ProShop Team 02:04:59 7 Diploma
10 32 Paas Markus Viljandi Rattaklubi 02:04:59 8 Diploma
11 47 Räim Mihkel SJK Viiking 02:05:01 3 Diploma
12 39 Sarv Sten SJK Viiking 02:05:01 9 Diploma
13 28 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi 02:05:04 10 Diploma
14 29 Leppik Gabriel TÜ Akadeemiline Spordiklubi 02:05:35 11 Diploma
15 44 Pruus Peeter Komo 02:05:45 12 Diploma
16 4 Karu Allar CFC 02:05:55 13 Diploma
17 2 Juudas Karl CFC 02:05:55 4 Diploma
18 30 Sarv Jaanus SJK Viiking 02:05:55 1 Diploma
19 58 Alesmaa Martti CFC 02:06:00 14 Diploma
20 54 Valvas Vahur JK TAMME 02:07:10 15 Diploma
21 33 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 02:07:10 16 Diploma
22 12 Jõgi Villu Tartu SK Velo 02:07:10 5 Diploma
23 14 Laas Martin JK Tamme 02:07:11 6 Diploma
24 10 Karlson Urmas 02:07:11 2 Diploma
25 84 Kelk Kristjan CFC 02:07:12 7 Diploma
26 26 Soon Kevin SJK Viiking 02:07:48 8 Diploma
27 48 Nisu Oskar CFC 02:07:48 9 Diploma
28 15 Kargu Oskari JK Tamme 02:07:48 17 Diploma
29 7 Vist Kalev CFC 02:07:48 3 Diploma
30 3 Arumägi Anti cfc 02:07:49 18 Diploma
31 85 Urbas Alvar KJK 02:07:49 1 Diploma
32 42 Lippe Kevin Pärnu Kalev Spordikool 02:07:50 10 Diploma
33 21 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 02:07:50 2 Diploma
34 184 Kiskonen Eero 02:07:50 4 Diploma
35 59 Kuusma Maikel TÜASK 02:07:50 11 Diploma
36 18 Redi Kaarel TÜ Akadeemiline Spordiklubi 02:07:50 3 Diploma
37 73 Kelk Kaarel CFC 02:07:50 4 Diploma
38 177 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke 02:07:50 19 Diploma
39 20 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 02:07:50 12 Diploma
40 62 Krela Jaan Dünamo 02:07:51 5 Diploma
41 22 Lopman Veiko SK Velo 02:07:51 20 Diploma
42 52 Ints Kalev Tartu SK Velo 02:07:51 21 Diploma
43 31 Vilipson Marko SK Velo 02:07:51 6 Diploma
44 45 Rei Tarmo CFC 02:07:51 7 Diploma
45 23 Patrick Aavo JK Tamme 02:07:51 22 Diploma
46 61 Raba Ahto Pärnu Kalev Spordikool 02:07:51 13 Diploma
47 187 Vendelin Karl-Arnold 02:07:51 5 Diploma
48 19 Vahtra Vahur TÜ Akadeemiline Spordiklubi 02:07:52 6 Diploma
49 75 Vaga Merko KJK 02:07:52 23 Diploma
50 53 Raag Kaupo velo clubbers 02:07:52 24 Diploma
51 41 Antoniak Marek Spordipartner 02:07:52 8 Diploma
52 56 Markus Mart Janek Tombaku Rattaklubi 02:07:52 25 Diploma
53 50 Miilmann Rauno TÜ Akadeemiline Spordiklubi 02:07:52 26 Diploma
54 122 Lindau Mihkel SJK Viiking 02:07:53 27 Diploma
55 9 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi 02:07:53 28 Diploma
56 51 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi 02:07:53 9 Diploma
57 176 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke 02:07:53 14 Diploma
58 86 Kalf Steven SJK Viiking 02:07:53 7 Diploma
59 34 Ilves Aivo Viljandi Rattaklubi 02:07:53 29 Diploma
60 180 Nõmm Raivo 02:07:53 30 Diploma
61 170 Kupca Eduards Beiteni 02:07:54 10 Diploma
62 27 Pruun Carl Heinrich Janek Tombaku Rattaklubi 02:07:54 31 Diploma
63 60 Kull Kevin Pärnu Kalev Spordikool 02:07:54 15 Diploma
64 24 Vilipõld Kristjan KJK 02:07:54 32 Diploma
65 175 Eilo Sander Spordiklubi Rakke 02:07:54 33 Diploma
66 70 Lauk Karl-Patrick SJK Viiking 02:07:54 8 Diploma
67 38 Tarvis Peeter KoMo 02:07:54 16 Diploma
68 120 Kiipus Hannes 02:07:55 34 Diploma
69 72 Parmask Peeter Tartu Velo 02:07:55 11 Diploma
70 64 Lauk Andres SJK Viiking 02:07:55 12 Diploma
71 94 Puntso Endrik SJK Viiking 02:07:55 17 Diploma
72 71 Reedi Peip Tartu SK Velo 02:07:55 13 Diploma
73 79 Volmer Raul Tartu SK Velo 02:07:55 9 Diploma
74 25 Käsi Marko Tartu SK Velo 02:07:55 35 Diploma
75 74 Ever Riho Velo Clubbers 02:07:56 14 Diploma
76 66 Viigipuu Toomas Tartu sk Velo 02:07:56 15 Diploma
77 67 Vahtra Norman Tamme 02:07:56 10 Diploma
78 65 Lehtmaa Aivar Dünamo 02:07:56 16 Diploma
79 119 Helm Jaak Haanja Rattaklubi 02:07:56 36 Diploma
80 91 Rubenis Normunds Beiteni 02:07:56 17 Diploma
81 165 Elling Toomas HEVEA 02:07:56 37 Diploma
82 36 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 02:07:57 11 Diploma
83 76 Beljajev Vladimir SK Velo Tartu 02:07:57 18 Diploma
84 68 Maranik Marek 02:07:58 38 Diploma
85 174 Kask Jaanus 02:08:00 39 Diploma
86 145 Jõessar Janari-Joel CFC 02:08:01 40 Diploma
87 17 Mäoma Silver TÜASK 02:08:02 12 Diploma
88 93 Puhm Steven JK TAMME 02:08:15 41 Diploma
89 57 Kokk Kaspar Peloton 02:08:17 42 Diploma
90 188 Juss Janar 02:22:22 13 Diploma
91 139 Veide Hannes Saint-Gobain Glass Estonia 02:22:26 43 Diploma
92 149 Sildvee Rainer 02:22:26 44 Diploma
93 96 Linnupuu Küllo Haanja Rattaklubi 02:22:28 45 Diploma
94 95 Hunt Aivar 02:22:30 19 Diploma
95 114 Säinast Mart Spordipartner 02:22:39 20 Diploma
96 115 Rodendau Janno SK Vargamäe 02:28:15 46 Diploma
97 69 Orav Erki sjk viiking 02:28:16 47 Diploma
98 88 Saar Tõnis KJK 02:28:16 14 Diploma
99 92 Soome Laura Haanja Rattaklubi 02:28:16 1 Diploma
100 161 Saks Ingemar Haanja Rattaklubi 02:28:16 48 Diploma
101 80 Arro Liis-Grete KJK 02:28:16 2 Diploma
102 121 Heinsar Hardi Valga Rattaklubi 02:28:16 49 Diploma
103 181 Lang Tea 02:28:16 3 Diploma
104 102 Koll Pirje SK Velo 02:28:16 4 Diploma
105 304 Gutmann Velar 02:28:16 50 Diploma
106 167 Tooming Taaniel SK Velo 02:28:16 51 Diploma
107 140 Müllerson Jüri 02:28:16 21 Diploma
108 108 Saart Priidu SJK Viiking 02:28:17 15 Diploma
109 117 Sildvee Madis 02:28:17 52 Diploma
110 110 Katin Vladimir Tartu SKvelo 02:28:17 22 Diploma
111 77 Pungar Rainer VANA KALA 02:28:17 53 Diploma
112 83 Steinburg Greete Spordiklubi Rakke 02:28:17 5 Diploma
113 157 Dreimann Kaido Pühaloomaaed 02:28:18 54 Diploma
114 118 Uudam Margus 02:28:19 55 Diploma
115 78 Klasman John-Assar 02:28:19 23 Diploma
116 124 Nääme Alar valga rattaklubi 02:28:19 56 Diploma
117 101 Leben Riho Spordipartner 02:28:19 57 Diploma
118 116 Soosaar Cardo 02:28:19 58 Diploma
119 178 Port Kristjan 02:28:20 24 Diploma
120 126 Koppelmaa Harri 02:28:20 25 Diploma
121 89 Kelk Indrek Artic Sport Club 02:28:27 26 Diploma
122 43 Kelk Margus Tartu SK Velo 02:28:49 27 Diploma
123 306 Kallakmaa Teet 02:31:36 28 Diploma
124 128 Jõekäär Märt 02:31:37 29 Diploma
125 90 Kütt Arti 02:31:38 59 Diploma
126 81 Puhu Sille Viljandi Rattaklubi 02:31:40 6 Diploma
127 160 Jamnes Marek 02:31:40 60 Diploma
128 127 Dainis Andris 02:31:40 1 Diploma
129 100 Klaaser Gert spordipartner 02:31:41 30 Diploma
130 125 Kovanen Karol 02:31:41 61 Diploma
131 169 Voitka Urmas 02:31:43 31 Diploma
132 97 Looper Ero Haanja rattaklubi 02:31:43 62 Diploma
133 98 Toom Markus 02:31:43 63 Diploma
134 154 Tatrik Ivo 21CC Triatloniklubi 02:31:43 64 Diploma
135 63 Arak Anti AT Spordiklubi 02:31:43 65 Diploma
136 109 Pletiens Ilgvars Beiteni 02:31:43 32 Diploma
137 131 Rohtma Valdek My Fitness 02:31:43 66 Diploma
138 163 Sildvee Märt 02:31:43 67 Diploma
139 148 Aule Krister 02:31:47 68 Diploma
140 123 Koosa Marko 02:34:24 69 Diploma
141 156 Voormansik Tanel 02:35:34 70 Diploma
142 99 Teeorg Urmas 02:40:54 33 Diploma
143 103 Männi Anatoli INVESTMENT AGENCY JÕHVI TEAM 02:40:55 2 Diploma
144 129 Vasar Kaidu Westline Team 02:40:57 71 Diploma
145 107 Janke Maido IITEE Spordiklubi 02:40:58 72 Diploma
146 133 Toom Lauri 02:40:58 73 Diploma
147 166 Tsvetkov Sander Valga Rattaklubi 02:40:59 16 Diploma
148 105 Lomp Priit WESTLINE TEAM 02:41:00 74 Diploma
149 134 Talts Tanel Westline Team 02:41:03 75 Diploma
150 135 Leidt Meelis Ropka Ralliklubi 02:45:00 34 Diploma
151 132 Liivamägi Toomas 02:49:16 76 Diploma
152 186 Kens Rainer 02:49:21 77 Diploma
153 136 Maasikmets Marek Kose AMK ct 02:49:22 78 Diploma
154 137 Liivakant Lauri 02:49:24 35 Diploma
155 261 Maiste Johannes 02:49:25 3 Diploma
156 142 Lääne Jaak 02:49:56 79 Diploma
157 164 Nõu Mart Tartu SK Velo 02:55:09 36 Diploma
158 179 Änilane Juhan 03:00:31 4 Diploma
159 141 Karelson Madis BTR 03:00:50 37 Diploma
160 138 Kilter Peeter SJK Viiking 03:01:03 38 Diploma
161 172 Mauring Siim 03:01:04 80 Diploma
162 151 Ronimois Ruttar Viljandi Rattaklubi 03:01:05 39 Diploma
163 111 Reimaa Andrus WESTLINE TEAM 03:03:10 81 Diploma
164 143 Valts Priit 03:03:24 82 Diploma
165 106 Rullingo Eik IITEE Spordiklubi 03:03:30 40 Diploma
166 152 Tuul Taavi WESTLINE TEAM 03:03:34 83 Diploma
167 112 Kuusik Tiina Viljandi Rattaklubi 03:03:37 7 Diploma
168 153 Märtson Marek 03:03:42 84 Diploma
169 162 Kaasik Peeter 03:03:51 85 Diploma
170 168 Alumaa Priit 03:03:54 41 Diploma
171 147 Metsnõmm Mart 03:04:10 42 Diploma
172 150 Tirgo Tõnu 03:05:39 43 Diploma
173 158 Schihalejev Rein 03:08:12 86 Diploma
174 173 Tuudelepp Elmar 03:13:05 5 Diploma
175 144 Laikoja Ilmar 03:13:05 6 Diploma
176 183 Paulus Robert 03:20:23 44 Diploma
177 146 Lepik Arvo HLB 03:20:34 45 Diploma
178 171 Mauring Janar Sk Jõlev 03:20:57 87 Diploma
0 113 Välja Arvo DNF 0 Diploma
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
veiko, veiko@rattaklubi.ee, 07.06.2011 14:42
Nüüd on protokollid uuendatud ka SPORTINFO lehel! Korraldajate poolt tänud kõigile osalejatele, ootame teid juba 10.09 11.Mulgi Rattamaratonile!
Ehe, , 06.06.2011 21:15
Tundub, et õiged tulemused Viljandi Rattaklubi kodulehel. Ei tea kas SPORTINFOsse tulevad ka parandused? http://www.rattaklubi.ee/est/2011-mulgi-uisumaraton-uudised/II-mulgi-rattaralli-tulemused
eldur, , 06.06.2011 11:56
Mulgiralli lastesõitude läbiviiad-tüdrukud,võtke keegi palun ühendust eldurraiesmaa@hot.ee.
herki, , 06.06.2011 11:04
Algse pildifaili saab pisipildil hiire paremklõpsuga tekkivast menüüst valides: ava link uuel kaardil/aknas. Kui pildi tugev kompressioon häirib, siis küsige paremat faili meiliga: herkih(ä)hot.ee.
herki, , 06.06.2011 10:27
Fotod olemas http://www.rattaklubi.ee
Jaanika, , 06.06.2011 10:26
Kõik oli tore kuni tulemusteni. Kõigepealt tuli neid oodata ja nüüd nii palju segadust. Kui algselt leidsin ka 38km[lõhikese maa] tulemused, siis nüüd saab neid näha vaid SPORTINFO.ee statistikas ja ka seal vist viga sees. Arvan, et nende tulemuste läbinärmiseks kulub paar päeva. Korraldajal kindlasti ebamugav, aga anname aega ja loodetavasti saab ikka kõik korda. Päikest. Minul ka pilt lõpujoone ületamisest, kuid nr ju selja peal, seega arvan, et 255 oli minu järgi sest nii ta siin väitis , ega selja taha ju ei vaadanud.
diplom, , 06.06.2011 08:31
diplomil on AEG: time. Kas see saab parandatud?
4, , 06.06.2011 00:12
kus need tulemused on üleval?
108, , 05.06.2011 23:36
Viga tulemustes. Tulemustes on nr.108 lõpukoht 106 kuigi lõpetasin 98. Kohe peale nr 69.
NR.81, , 05.06.2011 23:33
Lastesõitude mururada oli küll võistlejatele liiga kitsas,sealt ka küsimus kas võistleja nr,74 Ringo Kobi ei saanud medalit ebaausalt ja kas ta vanemad pole lapsele näidanud, kus asuvad rattal pidurid???


Kõige populaarsemad
Mulgi Rattaralli 11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE