estenglv
WAP version
Login form
Tallinna Oümpiajooks - 7,2 km
301 Moved Permanently Date: Sun, 23 Feb 2020 03:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Paf Tallinna Olümpiajooks
Aeg 04.06.2011
Koht Tallinn EST
Spordiala Jooksmine
Distants 7,2 km
Korraldaja Spordiürituste Korraldamise Klubi, www.jooks.ee
TULEMUSED
Nimi:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Keskm. kiirus  
1 7 Jürs Sander Sportkeskus.ee MEHED 0:23:39 3:17.1
2 9 Sasmin Kaupo Sportkeskus.ee MEHED 0:24:02 3:20.3
3 10 Simpson Martin Sportkeskus.ee MEHED 0:24:26 3:23.6
4 113 Reinsalu Kristo STAMINA SK 0:24:37 3:25.2
5 17 Tiits Rainis 0:25:05 3:29.0
6 145 Kase Kaur OK Võru 0:25:20 3:31.1
7 8 Männi Allan Sportkeskus.ee MEHED 0:25:28 3:32.3
8 20 Tubilis Taavi KJK JUUNIOR 0:25:45 3:34.6
9 15 Sagaja Martin RAUDTEE SPORDIKLUBI 0:25:51 3:35.4
10 13 Rihma Annika Sportkeskus.ee 0:26:50 3:43.6
11 16 Vares Kristjan Vak Staier 0:26:52 3:43.9
12 24 Juhkov Janar 0:26:59 3:44.9
13 21 Simson Priit 0:27:15 3:47.0
14 42 Maiste Tarmo 0:27:44 3:51.1
15 117 Bõmberg Rain JK Piraaja 0:27:55 3:52.6
16 63 Saluveer Ago 0:27:59 3:53.1
17 80 Saar Heigo 0:28:00 3:53.3
18 326 Voolaid Raimond 0:28:02 3:53.6
19 300 Hrushov Pjotr 0:28:06 3:54.2
20 381 Kuldkepp Paavo 0:28:12 3:55.0
21 371 Vahkal Kaido FB JOOKSMINE 0:28:14 3:55.3
22 200 Reitsnik Tarmo STAMINA SK 0:28:24 3:56.7
23 41 Sõber Elion 0:28:48 4:00.0
24 54 Toom Toomas Stamina SK 0:28:53 4:00.7
25 91 Ots Indrek Raplamaa tublid maratoonarid 0:28:54 4:00.8
26 35 Kuznetsov Madis 0:28:55 4:00.9
27 46 Hillep Einar ELJU 0:28:56 4:01.1
28 195 Orgulas Kado 0:28:57 4:01.2
29 375 Enn Lauri 0:29:08 4:02.7
30 75 Vait Indrek wattbike 0:29:16 4:03.8
31 31 Vaher Anneli VAK STAIER 0:29:20 4:04.4
32 40 Kaasik Ragnar 0:29:23 4:04.8
33 64 Maran Tarvo 0:29:25 4:05.1
34 37 Lillipuu Kaur JK TALLINNA KALEV 0:29:27 4:05.4
35 83 Kotkas Priit 0:29:31 4:06.0
36 302 Kimask Eduard USPEX 0:29:32 4:06.1
37 68 Kukk Ülo 0:29:32 4:06.1
38 12 Johanson Liis Sportkeskus.ee 0:29:44 4:07.7
39 139 Leisalu Tanel 0:29:47 4:08.1
40 50 Tikva Indrek 0:29:48 4:08.4
41 53 Roosnupp Priit 0:29:48 4:08.4
42 36 Nassar Oskar 0:29:56 4:09.4
43 32 Kamara Tarmo 0:29:59 4:09.8
44 340 Alango Andres 0:30:06 4:10.8
45 81 Kaljurand Urmas Stamina 0:30:16 4:12.2
46 76 Rebane Kirti 0:30:21 4:12.9
47 273 Allikvee Hannes 0:30:28 4:13.9
48 73 Karja Tiit 0:30:30 4:14.2
49 318 Mõttus Märten 0:30:39 4:15.4
50 79 Raun Rain 0:30:44 4:16.1
51 125 Puidet Jaan 0:30:47 4:16.5
52 89 Shmerling Antoni MTÜ Elioni Spordiklubi 0:30:47 4:16.5
53 67 Bilozor Konstantin Elujooks 0:30:52 4:17.2
54 87 Palutaja Arvi 0:31:01 4:18.5
55 132 Grigoriev Sergey EP SK 0:31:03 4:18.7
56 56 Dubrovski Keit 0:31:05 4:19.0
57 427 Nagel Karl-Gustav Sk Aaspere 0:31:15 4:20.5
58 52 Õun Jaan 0:31:16 4:20.5
59 115 Salumaa Marko Ilmandu klubi 0:31:16 4:20.5
60 373 Schmidt Kairi Hawaii Express 0:31:17 4:20.7
61 425 Riks Rando Sk Aaspere 0:31:20 4:21.1
62 394 Sonnber Sander 0:31:32 4:22.8
63 430 Hayes Matt 0:31:36 4:23.3
64 313 Kurikjan Rainer 0:31:37 4:23.5
65 135 Treiberg Andrus Hansa SK 0:31:39 4:23.7
66 11 Kuusik Maie Sportkeskus.ee 0:31:41 4:24.0
67 71 Oolberg Vambo 0:31:42 4:24.2
68 247 Alamets Ülari 0:31:44 4:24.4
69 26 Saar Laur PHARMASWISS 0:31:47 4:24.9
70 310 Kokmann Imre 0:31:48 4:24.9
71 266 Joosu Lauri 0:31:49 4:25.2
72 57 Heinsalu Raul 0:31:56 4:26.0
73 136 Kiisler Andres 0:32:02 4:27.0
74 72 Kärema Ago Pärnu Classic 0:32:04 4:27.3
75 90 Tubalkain Margus sk stamina 0:32:05 4:27.3
76 439 Miku Taavi 0:32:12 4:28.4
77 29 Herm Marek 0:32:14 4:28.6
78 303 Karpovits Sergei USPEX 0:32:16 4:28.9
79 364 Luts Vahur 0:32:17 4:29.0
80 176 Kurist Helina CFC 0:32:19 4:29.3
81 38 Hummal Erkki 0:32:29 4:30.7
82 78 Lillo Taivo 0:32:31 4:30.9
83 74 Kass Silver 0:32:34 4:31.3
84 328 Lõugas Ahto 0:32:34 4:31.3
85 82 Ait Janek 0:32:36 4:31.6
86 264 Muuk Marden 0:32:38 4:31.9
87 374 Juhandi Aivar 0:32:46 4:33.0
88 58 Kindel Hanno 0:32:47 4:33.2
89 395 Matson Kaire ELUJOOKS 0:32:48 4:33.4
90 85 Mälter Margit 0:32:49 4:33.5
91 305 Vinogradov Vladimir T28a 0:32:50 4:33.5
92 218 Alba Aleksandr 0:32:53 4:34.1
93 262 Tempel Marko 0:32:55 4:34.3
94 271 Maiste Margus 0:32:58 4:34.7
95 232 Ritso Valter Hansa SK 0:33:00 4:35.0
96 426 Kams Uku Sk Aaspere 0:33:04 4:35.5
97 55 Tuul Harry 0:33:05 4:35.6
98 311 Jõeleht Jaago Hansa SK 0:33:10 4:36.3
99 106 Mertsina Tõnu 0:33:10 4:36.4
100 292 Keskra Raivo 0:33:13 4:36.8
101 18 Lükk Merlyn 0:33:15 4:37.1
102 363 Raap Ilmar meie 0:33:17 4:37.4
103 59 Krilovs Ringo 0:33:31 4:39.3
104 69 Laanmets Jüri 0:33:31 4:39.3
105 246 Varbola Erki 0:33:38 4:40.3
106 353 Lemendik Henry 0:33:40 4:40.5
107 413 Vorontsov Aleksei T28a 0:33:40 4:40.6
108 396 Valkenklau Risto 0:33:43 4:41.0
109 402 Kukk Aalo Eesti Panga SK 0:33:44 4:41.1
110 322 Roosalo Peeter 0:33:48 4:41.6
111 99 Mell Relika 0:33:48 4:41.7
112 372 Jakobson Eero 0:33:49 4:41.7
113 226 Tiisvelt Rein 0:33:53 4:42.4
114 405 Meos Tõnu sk shnelli 0:33:55 4:42.6
115 341 Rikka Raimo Team Vennad Rikkad 0:33:57 4:42.9
116 65 Sazenkov Aleksandr individuaal 0:33:58 4:43.1
117 260 Härmaste Rannar 0:34:02 4:43.6
118 304 Tee Dmitri USPEX 0:34:02 4:43.7
119 183 Jürisaar Merilin 0:34:06 4:44.1
120 277 Jürisaar Meelis 0:34:06 4:44.1
121 93 Randmäe Margus 0:34:09 4:44.6
122 60 Lepikult Toomas Elioni Spordiklubi 0:34:12 4:45.0
123 116 Castelnovo Andrea 0:34:25 4:46.7
124 398 Lahe Marek 0:34:27 4:47.0
125 267 Pärlist Karl 0:34:29 4:47.3
126 144 Sakkeus Jüri 0:34:32 4:47.8
127 88 Tarm Veiko 0:34:33 4:47.9
128 61 Lopsik Priit 0:34:34 4:48.1
129 308 Metsküla Üllar 0:34:35 4:48.2
130 168 Seebold Sten ABB Spordiklubi 0:34:39 4:48.8
131 62 Rennit Leho 0:34:48 4:50.0
132 133 Tohver Tarmo EP SK 0:34:48 4:50.0
133 298 Valge Janek 0:34:49 4:50.1
134 160 Mägi Indrek 0:34:49 4:50.1
135 240 Kõllamaa Kalle SK Metsasõbrad 0:34:53 4:50.6
136 348 Kukkur Margus Eesti Panga SK 0:34:54 4:50.9
137 77 Kori Külli 0:34:57 4:51.2
138 339 Jahilo Valdo JAHILO.EE 0:35:00 4:51.6
139 70 Lillo Einar Pirita JK RELIIKVIA 0:35:07 4:52.6
140 128 Pehka Ron Arnar Lillepallid 0:35:08 4:52.7
141 370 Uusma Andres 0:35:09 4:52.8
142 320 Kaska Marko 0:35:20 4:54.5
143 361 Pärna Ranel Tallinna Sõudeklubi 0:35:22 4:54.7
144 212 Jaktys Marius 0:35:22 4:54.7
145 332 Truve Elizabeth Tallinna Kalev 0:35:24 4:55.0
146 282 Rannamets Lehar 0:35:24 4:55.0
147 150 Nadel Mario kuusalu sk 0:35:26 4:55.3
148 225 Peterson Urmas 0:35:27 4:55.3
149 202 Ruul Sander TTÜ 0:35:27 4:55.4
150 272 Samarüütel Jaak 0:35:29 4:55.7
151 356 Lepik Rainer 0:35:29 4:55.7
152 22 Linholm Triin TALLINNA MAJAKA SK 0:35:30 4:55.8
153 268 Hendla Ivar 0:35:31 4:56.0
154 134 Avanesov Andrey EP SK 0:35:34 4:56.3
155 111 Härm Henry 0:35:34 4:56.4
156 167 Ahven Ahto 0:35:35 4:56.5
157 317 Särak Ivo Saue Suusaklubi 0:35:36 4:56.7
158 190 Lopsik Andrei 0:35:37 4:56.8
159 294 Sulend Herki 0:35:37 4:56.8
160 352 Martinson Raido Viru JVP 0:35:39 4:57.1
161 197 Puusepp Aksel 0:35:44 4:57.8
162 259 Kärema Kennet 0:35:46 4:58.1
163 399 Lahe Riina 0:35:47 4:58.1
164 123 Talu Kristjan 0:35:53 4:59.0
165 288 Lillo Marina 0:35:56 4:59.5
166 265 Leetmaa Õnne-Liina 0:35:56 4:59.5
167 406 Gluhhovtsenko Maksim Eesti Energia SK 0:35:59 4:59.8
168 146 Laev Nele EE Sport 0:35:59 4:59.8
169 148 Hõbe Tarmo Rally Estonia 0:35:59 4:59.8
170 336 Kasesalu Hardo 0:35:59 4:59.8
171 306 Ristisaar Eerika 0:36:00 5:00.0
172 122 Saar Liisi Sampo Spordiklubi 0:36:09 5:01.3
173 107 Mukk Aare 0:36:09 5:01.3
174 171 Limmer Ailar 0:36:16 5:02.2
175 239 Bauman Evelin 0:36:26 5:03.6
176 131 Gladõsheva Galina EP SK 0:36:31 5:04.2
177 335 Liivaleht Signe 0:36:31 5:04.3
178 199 Rehtla Renno 0:36:33 5:04.6
179 392 Truupõld Carmen 0:36:34 5:04.8
180 257 Matina Olga 0:36:36 5:05.0
181 137 Ulla Tarmo 0:36:46 5:06.4
182 350 Laja Leho 0:36:57 5:07.9
183 314 Doronin Jevgeni T28a 0:37:00 5:08.4
184 216 Ers Rene 0:37:10 5:09.8
185 242 Meltsas Veiko 0:37:11 5:09.9
186 301 Alajaan Andres - 0:37:14 5:10.3
187 414 Hallingu Erki 0:37:18 5:10.8
188 420 Pihlap Manuela 0:37:18 5:10.8
189 230 Koppel Viljar Special Olympia Estonia 0:37:28 5:12.3
190 297 Luts Ege 0:37:32 5:12.7
191 187 Kambura Jüri 0:37:34 5:13.1
192 173 Palk Rudolf 0:37:38 5:13.6
193 207 Väli Reigo 0:37:41 5:14.0
194 329 Maidre Marko 0:37:43 5:14.2
195 204 Toom Karl 0:37:52 5:15.5
196 51 Aldur Tarvi 0:37:53 5:15.7
197 127 Pehka Ran Andre Lillepallid 0:37:57 5:16.3
198 129 Pehka Rauno Lillepallid 0:38:12 5:18.3
199 365 Tiivoja Taivo 0:38:14 5:18.6
200 256 Randmann Markus 0:38:19 5:19.3
201 369 Raik Jaan 0:38:22 5:19.7
202 208 Valter Järvi 0:38:25 5:20.1
203 397 Saaremets Kalev MyFitness 0:38:27 5:20.5
204 359 Lohk Lea 0:38:30 5:20.8
205 172 Saul Tõnis 0:38:36 5:21.7
206 437 Saetalu Andres 0:38:40 5:22.2
207 393 Sonnberg Indrek 0:38:44 5:22.7
208 234 Kosk Kaarel JK Piraaja 0:38:50 5:23.6
209 185 Källo Rommi 0:38:54 5:24.2
210 330 Pärtel Margit 0:38:55 5:24.2
211 269 Leisalu Siim 0:38:56 5:24.4
212 175 Rikkinen Tarmo 0:39:10 5:26.3
213 279 Lääne Maidu 0:39:21 5:27.9
214 384 Toomet Ave 0:39:23 5:28.1
215 323 Nurk Kuldar 0:39:23 5:28.2
216 325 Johanson Robert 0:39:32 5:29.4
217 358 Siilbek Aare 0:39:33 5:29.5
218 196 Pälling Vladislav 0:39:34 5:29.7
219 407 Kliimann Raivo BHRA 0:39:36 5:30.0
220 378 Heinsaar Ants 0:39:41 5:30.7
221 383 Meltsas Merike 0:39:44 5:31.0
222 252 Laurimaa Andrus 0:39:50 5:32.0
223 295 Säälik Tiina 0:39:56 5:32.7
224 238 Tukkia Katrin 0:39:56 5:32.8
225 412 Nikkolo Jaanika 0:39:59 5:33.2
226 435 Pööbo Priit DHL 0:40:02 5:33.7
227 404 Kosula Tiidrik 0:40:03 5:33.8
228 362 Rebane Heiki 0:40:06 5:34.1
229 316 Mets Maiken Elering 0:40:17 5:35.7
230 243 Mäekivi Veiko 0:40:20 5:36.1
231 408 Leisner Liis Eesti Energia SK 0:40:22 5:36.3
232 193 Nigul Mihkel Erich SK Biathlon 0:40:27 5:37.0
233 389 Külm Külli 0:40:27 5:37.0
234 217 Erm Eveliine 0:40:27 5:37.1
235 434 Lehtmets Janek 0:40:33 5:37.9
236 112 Härm Aili 0:40:35 5:38.1
237 149 Aava Urmo Rally Estonia 0:40:36 5:38.4
238 432 Liiv Daimar LIIVIDE SK 0:40:40 5:38.9
239 39 Tiitto Mikk 0:40:45 5:39.5
240 440 Teekivi Tanel 0:40:54 5:40.8
241 337 Pihla Heidi 0:40:55 5:40.9
242 400 Margat Tarmo 0:40:56 5:41.1
243 436 Russ Reet DHL 0:40:59 5:41.5
244 161 Veel Villu SJK Sarma 0:41:07 5:42.6
245 366 Saarse Raul 0:41:19 5:44.3
246 33 Kadarik Moonika 0:41:33 5:46.2
247 459 Jalakas Epp SISEKAITSEAKADEEMIA 0:41:36 5:46.6
248 154 Joonas Anneli 0:41:39 5:47.1
249 296 Raava Katrin 0:41:40 5:47.2
250 387 Mägi Riivo 0:41:43 5:47.6
251 354 Merits Anton 0:41:51 5:48.7
252 338 Viik Hille 0:41:52 5:48.9
253 220 Gutmann Aivar 0:41:55 5:49.3
254 429 Pällo Indrek 0:42:00 5:50.0
255 214 Võsu Toivo 0:42:03 5:50.4
256 285 Surva Laidi ELJU 0:42:09 5:51.3
257 284 Salla Jako ELJU 0:42:09 5:51.3
258 229 Kõllamaa Kalevi T KLUBI 0:42:14 5:51.9
259 163 Männistu Rimo 0:42:15 5:52.1
260 293 Arike Ville 0:42:15 5:52.1
261 423 Ausmees Toomas 0:42:18 5:52.5
262 343 Truve Jaanika 0:42:31 5:54.2
263 367 Tammela Paivo 0:42:31 5:54.3
264 177 Kivimaa Katrin 0:42:35 5:54.8
265 376 Enn Kairi 0:42:49 5:56.8
266 286 Rebane Karoliina Tallinna Muusikakeskkool 0:42:50 5:56.9
267 289 Lillo Lidia 0:42:51 5:57.0
268 182 Ivanova Erika 0:42:55 5:57.6
269 334 Parrest Indrek 0:43:07 5:59.3
270 140 Simson Janar 0:43:07 5:59.3
271 278 Tammepõld Marika 0:43:08 5:59.4
272 299 Nurmis Pille Elioni SK 0:43:16 6:00.5
273 347 Lääne Kaily 0:43:17 6:00.7
274 249 Tint Diana 0:43:22 6:01.4
275 388 Rennit Triin Albe Team 0:43:23 6:01.5
276 270 Alter Tõnis 0:43:27 6:02.1
277 124 Sabolotni Pille 0:43:33 6:02.9
278 385 Kaal Liisi 0:43:42 6:04.1
279 321 Mahkvei Maire 0:44:01 6:06.8
280 368 Marand Monika 0:44:02 6:06.9
281 424 Heinsalu Jaago 0:44:08 6:07.8
282 312 Steinle Tatjana 0:44:11 6:08.2
283 290 Lillo Jana 0:44:15 6:08.8
284 251 Johanson Diana 0:44:20 6:09.4
285 379 Saluste Piia 0:44:21 6:09.5
286 170 Tarve Terje 0:44:24 6:10.0
287 189 Krall Ingrid 0:44:28 6:10.5
288 327 Voolaid Vello 0:44:32 6:11.1
289 283 Klopets Urvo ELJU 0:44:37 6:11.7
290 141 Sepp Kaja 0:44:39 6:12.0
291 206 Väli Maiu 0:44:42 6:12.5
292 331 Vatsel Rigo 0:44:44 6:12.8
293 258 Kärema Annely 0:44:53 6:14.0
294 194 Nõmmik Annika 0:44:53 6:14.1
295 211 Jakstiene Aiste 0:44:58 6:14.7
296 377 Enn Kadri 0:45:03 6:15.5
297 403 Peebo Margit stamina 0:45:12 6:16.6
298 241 Kõllamaa Tiina 0:45:15 6:17.0
299 165 Kaasik Kairit 0:45:19 6:17.6
300 236 Ungefug Jelena 0:45:21 6:17.8
301 201 Ruul Riti Hansa SK 0:45:54 6:22.5
302 438 Romandi Rein 0:46:01 6:23.4
303 92 Üürike Hans 0:46:05 6:24.1
304 95 Horn Katriin 0:46:06 6:24.1
305 291 Tamm Kadriann 0:46:07 6:24.3
306 346 Lemendik Helena 0:46:08 6:24.5
307 138 Tappo Marilin 0:46:09 6:24.5
308 235 Tikva Daniel Michael 0:46:12 6:24.9
309 179 Nõmmerga Kristi 0:46:32 6:27.7
310 209 Veeväli Lehti MTÜ Varbla Spordiselts 0:46:32 6:27.7
311 441 Travin Daniel TRIOBET 0:46:36 6:28.3
312 213 Võsu Anna Maria 0:46:37 6:28.4
313 245 Järva Matti 0:46:37 6:28.5
314 114 Toomsalu Leela 0:46:42 6:29.1
315 186 Kambura Henri-Georg 0:46:42 6:29.1
316 261 Vinne Mario 0:46:42 6:29.2
317 143 Jaamul Merike 0:46:56 6:31.1
318 411 Altermann Alan 0:46:57 6:31.3
319 198 Rannala Juta 0:47:07 6:32.7
320 233 Rogenbaum Nele 0:47:23 6:34.8
321 142 Peedo Helen 0:47:23 6:34.8
322 401 Oruvee Helena 0:47:31 6:35.9
323 248 Kitvel Kristjan 0:47:46 6:38.0
324 159 Joa Olev 0:47:48 6:38.3
325 422 Ennok Oliver 0:47:56 6:39.4
326 280 Soosõrv Ants Tallinna Renduklubi 0:47:57 6:39.5
327 184 Källo Helen 0:48:01 6:40.1
328 382 Annus Mari 0:48:35 6:44.9
329 431 Devonshire Sofie 0:48:37 6:45.1
330 433 Liiv Annika LIIVIDE SK 0:48:41 6:45.6
331 345 Hirv Tiina 0:48:53 6:47.3
332 215 Selirand Ruth 0:48:56 6:47.8
333 1032 Kalda Karolina 0:48:57 6:47.9
334 428 Lautre Annely 0:49:07 6:49.3
335 164 Puumees Jaanika 0:49:07 6:49.3
336 315 Kott Kaire 0:49:14 6:50.2
337 319 Rudi Elina VKJanika 0:49:28 6:52.1
338 409 Holter Karoliine VK Janika 0:49:28 6:52.2
339 228 Kürsa Tiia 0:49:31 6:52.6
340 174 Mehine Erle 0:49:32 6:52.8
341 307 Haldre Kadri 0:49:48 6:55.0
342 287 Erik Birgit 0:49:51 6:55.4
343 98 Mell Karl KIILI GÜMN 0:50:06 6:57.4
344 219 Kranfeldt Kaido-Paul 0:50:06 6:57.4
345 120 Seil Kristofer 0:50:15 6:58.8
346 253 Laurimaa Mai 0:51:02 7:05.2
347 254 Resik Kerly 0:51:03 7:05.3
348 255 Rohuste Reelika 0:51:03 7:05.3
349 191 Mekova Anastassia 0:51:13 7:06.8
350 178 Kuldma Kristi 0:51:44 7:11.1
351 181 Isberg Anu 0:51:56 7:12.8
352 1022 Sarapuu Marika PARIMAD TÕLKED 0:51:59 7:13.2
353 324 Poom Merike 0:52:06 7:14.1
354 333 Pärson Tiina 0:52:14 7:15.3
355 94 Pabbo Annika 0:52:50 7:20.3
356 263 Mandel Virve 0:53:19 7:24.3
357 210 Vinne Liis-Erliken 0:53:31 7:25.9
358 418 Pärn Calvin 0:54:04 7:30.5
359 205 Toomemägi Gea 0:54:18 7:32.5
360 188 Keba Andres 0:54:19 7:32.7
361 380 Luik Kadri 0:54:22 7:33.1
362 360 Raik Artur 0:54:51 7:37.1
363 155 Kala Marianne 0:54:59 7:38.2
364 351 Joosu Kristi 0:55:42 7:44.1
365 390 Peil Kaire 0:56:06 7:47.5
366 416 Pukk Helen 0:56:23 7:49.8
367 444 Lehtmets Alexandra 0:56:35 7:51.6
368 443 Lehtmets Sten-Erik 0:56:37 7:51.8
369 442 Lehtmets Sven 0:56:39 7:52.1
370 1038 Aasamaa Anne 0:57:14 7:56.9
371 1033 Kondratjev Grete 0:57:42 8:00.9
372 1034 Luik Kristiina 0:57:43 8:00.9
373 250 Rajamets Lea 0:58:41 8:09.1
374 1015 Liblik Gea 1:01:20 8:31.1
375 1009 Rõngelep Maris 1:02:08 8:37.8
376 1024 Saar Heidi 1:03:32 8:49.5
377 1030 Karpovitch Erika 1:03:42 8:50.8
378 1013 Vill Sulev 1:03:49 8:51.8
379 1001 Kingsepp Eve 1:03:52 8:52.2
380 410 Hiienõmm Viljar 1:03:53 8:52.3
381 1031 Külv Siiri 1:05:08 9:02.8
382 1016 Norberg-Hintsov Merle 1:05:18 9:04.1
383 1035 Karula Alice 1:05:19 9:04.3
384 419 Arendi Anne 1:05:27 9:05.4
385 417 Leemet Stella 1:05:30 9:05.8
386 119 Seil Tõnu 1:05:52 9:08.9
387 121 Seil Robin 1:05:53 9:09.0
388 1012 Paakspuu Kadri 1:06:05 9:10.7
389 1014 Ormak Sirle-Triin 1:06:54 9:17.5
390 237 Raik Jaanika 1:07:53 9:25.7
391 1006 Zingfeld Nonna Stamina 1:10:07 9:44.3
392 1036 Laev Kaja 1:12:26 10:03.6
393 1037 Koppel Maire 1:12:26 10:03.6
394 1002 Anni Merle 1:12:42 10:05.8
395 1010 Tamberg Kairi 1:13:29 10:12.3
396 1007 Kuznetsova Ljudmila 1:13:45 10:14.5
397 1018 Kiiskman Jane PARIMAD TÕLKED 1:14:10 10:18.0
398 1019 Kermas Reet PARIMAD TÕLKED 1:14:11 10:18.2
399 1021 Ots Eva PARIMAD TÕLKED 1:14:11 10:18.2
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
ülo kukk, ylo@kukk.ee, 29.05.2012 11:06
jooksule registreerija


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE