estenglv
WAP version
Login form
Rakke - 59 km
Rakke - Axa poolmaraton
301 Moved Permanently Date: Sun, 17 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Fuji Rakke Rattamaraton (EEC 2011 2.etapp)
Aeg 22.05.2011
Koht Rakke EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg VF Koht v.k. VF k. PKT  
1 4 Pütsep Erki Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:01:17 58:15:00 1 1 1506
2 2 Oras Allan Rietumu-Delfin 2:03:49 58:26:00 2 2 1499
3 3 Austa Caspar Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:03:50 58:30:00 3 6 1492
4 9 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:03:50 58:27:00 1 4 1490
5 6 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:03:51 58:27:00 1 3 1489
6 8 Benhens-Bekens Ernests Rietumu-Delfin 2:03:51 58:29:00 2 5 1485
7 10 Suur Ivo Nissan ProShop Team 2:03:53 58:44:00 3 7 1484
8 1 Maasikmets Alges EXTREME SPORT 2:07:13 59:42:00 2 9 1483
9 20 Schumann Riivo Investment Agency-Jõhvi 2:07:22 59:33:00 4 8 1482
10 140 Prokofjevs Ivars Rietumu-Delfin 2:08:37 1:01:22 4 10 1481
11 24 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 2:08:37 1:01:27 5 16 1480
12 25 Kattai Kaupo EXTREME SPORT 2:08:46 1:01:23 5 11 1479
13 89 Juudas Karl CFC 2:08:52 1:01:26 1 15 1478
14 22 Karu Virgo Hawaii Express 2:09:18 1:01:25 3 12 1477
15 27 Öpik Oliver velo clubbers 2:09:24 1:01:25 6 13 1476
16 21 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:09:27 1:01:27 7 17 1475
17 39 Jeret Timmo Pärnu Kalev Spordikool 2:09:28 1:01:28 2 19 1474
18 77 Tarvis Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:09:55 1:02:37 3 26 1473
19 28 Jalakas Siim Amserv Team 2:10:10 1:01:26 6 14 1472
20 37 Koolmeister Siim Spordipartner 2:10:36 1:01:28 8 18 1471
21 31 Olle Raul A&T Sport Team I 2:10:37 1:02:35 4 24 1470
22 26 Neemela Tarmo EXTREME SPORT 2:10:38 1:02:34 5 23 1469
23 42 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB I 2:10:51 1:02:35 9 25 1468
24 34 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:11:23 1:02:33 7 22 1467
25 29 Hirv Pait Haanja RK Välla 2:11:29 1:02:57 6 33 1466
26 15 Puu Henno Fixus Sport 2:11:35 1:02:27 10 21 1465
27 83 Kannimäe Viljar Haanja RK Välla 2:11:41 1:02:50 11 27 1464
28 43 Mõttus Tarmo Haanja RK Välla 2:12:01 1:02:51 7 28 1463
29 57 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 2:12:18 1:02:55 8 30 1462
30 60 Holtsmann Siim EXTREME SPORT 2:12:22 1:02:53 12 29 1461
31 45 Rebane Meelis A&T Sport Team I 2:12:31 1:02:56 9 31 1460
32 41 Pallo Rait A&T Sport Team I 2:12:55 1:02:56 13 32 1459
33 35 Sala Raivo Investment Agency-Jõhvi 2:12:57 1:03:07 10 37 1458
34 51 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:12:59 1:02:04 4 20 1457
35 73 Saarnits Sten Amserv Team 2:13:03 1:03:09 5 39 1456
36 66 Voicescuks Ugis EthicSport 2:13:46 1:04:14 11 44 1455
37 50 Veski Tanel EXTREME SPORT 2:14:04 1:03:06 14 35 1454
38 11 Preimanis Matiss Rietumu-Delfin 2:14:08 1:05:10 8 59 1453
39 16 Selder Taavi Nissan ProShop Team 2:14:15 1:05:20 15 62 1452
40 56 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 2:14:18 1:04:08 16 43 1451
41 32 Tuisk Priit Hawaii Express 2:14:36 1:05:03 17 51 1450
42 107 Küüt Märt Spordipartner 2:14:47 1:03:07 18 36 1449
43 75 Tohvrel Rego veloplus 2:14:51 1:03:08 12 38 1448
44 65 Mäeots Risto SJK VIIKING 2:14:56 1:04:19 19 46 1447
45 70 Erikson Toomas Fixus Sport 2:14:59 1:04:20 20 48 1446
46 92 Põldma Mirko Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:15:01 1:04:20 21 47 1445
47 67 Raja Aigar Eesti Posti Spordiklubi 2:15:13 1:05:05 22 53 1444
48 221 Jüri Mihkel EXTREME SPORT 2:15:25 1:04:49 23 49 1443
49 95 Oru Kaido Haanja RK Välla 2:16:01 1:05:07 24 56 1442
50 71 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 2:16:17 1:05:48 1 65 1441
51 17 Tamkõrv Helmet EXTREME SPORT 2:16:25 1:02:58 25 34 1440
52 68 Pajur Rivo Nissan ProShop Team 2:16:36 1:05:06 26 55 1439
53 62 Gristsenko Andrei Hawaii Express 2:16:45 1:05:04 13 52 1438
54 64 Laanela Danek Hawaii Express 2:17:02 1:03:44 27 41 1437
55 72 Välk Martti Viljandi Rattaklubi 2:17:16 1:04:18 9 45 1436
56 203 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi I 2:17:16 1:04:08 6 42 1435
57 84 Väinsalu Kert A&T Sport Team I 2:17:27 1:05:49 28 67 1434
58 74 Randma Kristjan Rattaring 2:18:07 1:05:09 29 57 1433
59 93 Leigri Mehis Hawaii Express 2:18:10 1:05:47 30 64 1432
60 126 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:18:15 1:05:05 14 54 1431
61 86 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 2:18:16 1:05:30 31 63 1430
62 106 Sigus Marko 2:18:23 1:05:48 32 66 1429
63 102 Eilo Sander Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:18:55 1:06:09 10 69 1428
64 7 Kukk Sigvard Spordipartner 2:19:10 1:03:41 33 40 1427
65 204 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 2:19:38 1:06:49 7 74 1426
66 53 Kivil Peep Investment Agency-Jõhvi 2:19:43 1:07:22 34 86 1425
67 55 Lond Rain CC Rota Mobilis 2:19:47 1:06:56 35 78 1424
68 113 Raag Kaupo velo clubbers 2:19:51 1:06:55 36 77 1423
69 79 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:20:00 1:06:55 37 76 1422
70 170 Aulik Allan Nissan ProShop Team 2:21:03 1:06:10 38 70 1421
71 88 Veri Aivar Citroen Team I 2:21:16 1:08:13 15 92 1420
72 99 Aasla Meelis Fixus Sport 2 2:21:35 1:07:30 39 88 1419
73 134 Saarna Rivo Nissan ProShop Team II 2:21:42 1:08:16 40 93 1418
74 116 Kannel Alari Saue Spordiklubi 2:21:47 1:06:57 16 80 1417
75 87 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 2:22:01 1:06:47 41 71 1416
76 91 Hussar Aimar A&T Sport Team I 2:22:09 1:07:52 42 90 1415
77 137 Grossmann Genry Amserv Team 2:22:09 1:08:24 43 97 1414
78 82 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere 2:22:18 1:06:58 2 82 1413
79 85 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:22:28 1:06:48 44 72 1412
80 122 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:22:31 1:07:23 17 87 1411
81 111 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:23:02 1:08:25 45 99 1410
82 173 Johanson Raimo Amserv Team 2:23:22 1:08:16 8 94 1409
83 119 Pilv Ivar Ambla Spordiklubi 2:23:32 1:08:44 18 101 1408
84 118 Harand Allan Nissan ProShop Team II 2:23:41 1:08:42 46 100 1407
85 182 Järva Janek Porter Racing 2:23:49 1:08:56 47 104 1406
86 247 Magus Margus SJK VIIKING 2:24:14 1:08:45 11 102 1405
87 44 Laanemaa Kristjan 2:24:22 1:05:03 48 50 1404
88 279 Koolmeister Jaan Pühalepa Suusaklubi 2:24:26 1:08:23 12 96 1403
89 145 Lubi Ain Tartu SK Velo 2:24:44 1:09:19 49 110 1402
90 201 Kallari Taimar Astro Baltics 2:24:45 1:09:54 19 127 1401
91 1048 Soo Allar 2:24:54 1:07:52 13 91 1400
92 101 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:24:56 1:06:56 20 79 1399
93 112 Linnupuu Küllo Haanja RK Välla 2:25:00 1:09:30 50 119 1398
94 94 Part Taavi Hawaii Express Rakvere 2:25:04 1:08:46 51 103 1397
95 242 Rünk Ain 2:25:10 1:09:12 21 106 1396
96 123 Koppel Kristjan Nissan ProShop Team II 2:25:19 1:07:51 52 89 1395
97 110 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 2:25:20 1:09:18 53 109 1394
98 232 Kaasik-Aaslav Henri EXTREME SPORT 2:25:28 1:09:44 22 121 1393
99 142 Vidder Kristjan Hawaii Express Rakvere 2:25:29 1:08:17 14 95 1392
100 121 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant 2:25:31 1:06:58 54 81 1391
101 48 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB I 2:25:44 1:05:09 23 58 1390
102 189 Neuhaus Rauno Saue Spordiklubi 2:25:44 1:09:51 15 124 1389
103 115 Toome Roland Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:25:57 1:09:20 24 111 1388
104 966 Heinrich Carl Sportland/MyFitness 1 2:25:58 1:10:04 16 131 1387
105 158 Sirvel Margus 2:26:00 1:09:23 55 115 1386
106 133 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:26:13 1:09:53 56 126 1385
107 124 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 2:26:14 1:09:16 17 107 1384
108 194 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:26:15 1:09:50 3 123 1383
109 186 Peterkopf Indrek Kõrgem Sõjakool 2:26:20 1:10:03 25 130 1382
110 191 Põder Veiko Fixus Sport 2 2:26:27 1:09:17 57 108 1381
111 109 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:26:31 1:09:22 58 113 1380
112 192 Hansov Hanno Amserv 2:26:36 1:10:05 59 132 1379
113 129 Lukertsenko Mihhail Fixus Sport 2 2:26:45 1:09:29 60 118 1378
114 80 Vaab Ivar Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:26:52 1:07:00 18 84 1377
115 1053 Tupits Ivo 2:27:05 1:09:23 26 114 1376
116 97 Hussar Kaidar A&T Sport Team I 2:27:06 1:10:39 27 138 1375
117 165 Lehtmaa Aivar Dünamo 2:27:11 1:09:24 28 116 1374
118 105 Nestor Paul Investment Agency-Jõhvi 2:27:29 1:10:49 9 141 1373
119 178 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:27:31 1:09:27 29 117 1372
120 167 Põld Ivo COSMOS FUN 2:27:32 1:09:59 30 128 1371
121 267 Einblau Mihkel Filter 2:27:33 1:11:12 61 150 1370
122 127 Eelma Tõnu 2:27:34 1:09:46 31 122 1369
123 166 Kull Kevin Pärnu Kalev Spordikool 2:27:46 1:11:33 10 160 1368
124 117 Lipp Aivar A&T Sport Team I 2:28:14 1:09:01 62 105 1367
125 138 Sügis Harri Spordipartner 2:28:20 1:10:27 32 133 1366
126 343 Israel Olavi Harrastajate Spordiklubi 2:28:22 1:11:51 33 169 1365
127 168 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:28:24 1:10:28 34 134 1364
128 130 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:28:25 1:10:34 63 136 1363
129 159 Einroos Raino CC Rota Mobilis 2:28:26 1:10:45 35 140 1362
130 180 Luks Sven Sportland/MyFitness 1 2:28:32 1:12:10 36 176 1361
131 210 Laaniste Mart 2:28:37 1:11:13 64 152 1360
132 185 Lipp Sulev Specialized Concept Store 2:29:01 1:10:00 65 129 1359
133 174 Piire Aare 2:29:03 1:10:35 37 137 1358
134 120 Tamm Margo RPM Rattatiim 2:29:04 1:06:59 11 83 1357
135 202 Kaldma Kevin Amserv Team 2:29:04 1:11:34 12 162 1356
136 184 Reiljan Kuldar velo clubbers 2:29:05 1:11:07 38 145 1355
137 162 Plees Andrus Amserv Team 2:29:05 1:09:52 39 125 1354
138 160 Maidla Janek velo clubbers 2:29:12 1:11:21 66 153 1353
139 175 Viira Veiko Jõelähtme SINGEL 2:29:13 1:11:30 67 158 1352
140 332 Karu Markko WTF Racing 2:29:17 1:12:07 68 173 1351
141 273 Dedov Peeter A&T Sport Team II 2:29:17 1:11:09 69 147 1350
142 190 Esinurm Üllar Nissan ProShop Team II 2:29:17 1:11:34 70 161 1349
143 125 Matvejev Madis Vargamäe 2:29:22 1:09:40 71 120 1348
144 151 Shumanov Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:29:24 1:11:40 4 165 1347
145 231 Leppik Ahti Onninen 2:29:26 1:11:38 72 163 1346
146 169 Rääbis Mati Amserv Team 2:29:31 1:11:25 5 157 1345
147 136 Maarits Andres 2:29:36 1:10:44 73 139 1344
148 187 Mihhailov Roman Hawaii Express Rakvere 2:29:42 1:11:31 74 159 1343
149 141 Ots Henry SJK VIIKING 2:29:56 1:09:20 75 112 1342
150 132 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2:30:01 1:10:59 13 143 1341
151 252 Tooming Taaniel SK Velo 2:30:04 1:12:46 19 182 1340
152 216 Aibast Erik Sportland/MyFitness 1 2:30:07 1:11:51 76 168 1339
153 219 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 2:30:08 1:11:54 77 172 1338
154 193 Meier Heiki Onninen 2:30:26 1:12:12 78 178 1337
155 287 Sinisalu Ever Graanul Invest 2:30:33 1:11:53 79 171 1336
156 196 Koort Kristel Investment Agency- Jõhvi 2:30:44 1:12:58 1 188 1335
157 156 Tarlap Tarmo 2:30:47 1:13:11 40 196 1334
158 183 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 2:30:53 1:11:00 80 144 1333
159 245 Saamere Tanel 2:30:54 1:11:24 41 156 1332
160 214 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:30:55 1:11:39 81 164 1331
161 249 Jaaska Sven Citroen Team I 2:30:55 1:11:52 82 170 1330
162 81 Kampus Kaido EXTREME SPORT 2:31:15 1:06:08 42 68 1329
163 163 Soo Hannes X-SPORT 2:31:36 1:11:47 83 166 1328
164 285 Leer Janek Citroen Team I 2:31:43 1:13:02 84 190 1327
165 230 Järveoja Jaanus TÜASK 2:31:55 1:13:04 43 192 1326
166 18 Prous Priit Nissan ProShop Team 2:31:55 1:15:53 85 246 1325
167 417 Rebane Renno RPM Rattatiim 2:32:07 1:13:12 86 197 1324
168 224 Kerner Argo velo clubbers 2:32:09 1:12:12 44 177 1323
169 262 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:32:16 1:12:49 45 185 1322
170 264 Puhke Raivo Eesti Raudtee 2:32:18 1:13:09 46 195 1321
171 367 Krautmann Üllar Jussikese 7 Sõpra 2:32:19 1:12:49 87 186 1320
172 314 Kask Janek Hawaii Express Rakvere 2:32:20 1:12:14 88 181 1319
173 1063 Määrits Toomas 2:32:21 1:12:08 47 175 1318
174 309 Aamisepp Arno Nõmme SK 2:32:24 1:10:52 20 142 1317
175 217 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:32:24 1:12:13 89 179 1316
176 276 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 2:32:29 1:13:17 48 201 1315
177 1038 Randalainen Viktoria Skype 2:32:46 1:12:14 1 180 1314
178 283 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:32:46 1:12:59 2 189 1313
179 292 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2 2:32:53 1:14:03 90 211 1312
180 154 Pill Rein A&T Sport Team II 2:33:00 1:13:04 49 191 1311
181 172 Vodi Peeter Haanja RK Välla 2:33:13 1:10:28 14 135 1310
182 246 Puusepp Kaito Westline Team 2:33:29 1:13:14 91 199 1309
183 128 Arak Anti A&T Sport Team II 2:33:41 1:11:24 92 155 1308
184 260 Link Erki 2:33:42 1:13:05 93 193 1307
185 277 Kotov Raul velo clubbers 2:33:42 1:13:16 50 200 1306
186 179 Vilums Guntis Smiltene 2:33:49 1:12:55 6 187 1305
187 207 Müür Ringo Scoutspataljon Team 2:33:52 1:13:45 94 209 1304
188 208 Manninen Ergo Hawaii Express Rakvere 2:33:52 1:15:01 21 215 1303
189 248 Aasoja Arbo G4S spordiklubi 2:33:58 1:13:19 51 203 1302
190 239 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 2:34:17 1:12:07 95 174 1301
191 234 Kristal Tõnis Kose AMK ct 2:34:17 1:13:20 52 205 1300
192 197 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:34:27 1:11:12 53 151 1299
193 199 Sepp Tõnis Harrastajate Spordiklubi 2:34:27 1:11:09 96 148 1298
194 229 Rahi Tõnu 2:34:28 1:13:20 54 204 1297
195 222 Pajus Rene Võidu MEK 2:34:35 1:13:19 97 202 1296
196 237 Tsäro Kermo Haanja RK 2:34:41 1:13:23 98 208 1295
197 333 Kroon Jorma 2:34:48 1:14:16 99 212 1294
198 103 Tõnisson Tiimo Porter Racing 2:34:57 1:11:23 100 154 1293
199 278 Egorov Urmas Onninen 2:35:07 1:15:45 55 242 1292
200 296 Ispert Egert Costa Bicicleta 2:35:22 1:15:08 101 221 1291
201 272 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:35:32 1:15:15 102 226 1290
202 206 Tenslind Margus Jõelähtme SINGEL 2:35:53 1:15:04 103 216 1289
203 241 Kivi Teemar Rõuge Racing Team I 2:35:55 1:13:21 56 206 1288
204 218 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:36:05 1:15:27 104 233 1287
205 316 Remiküll Ragnar 2:36:05 1:15:19 57 227 1286
206 331 Rodendau Janno Vargamäe 2:36:06 1:15:13 105 224 1285
207 209 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 2:36:12 1:14:47 58 214 1284
208 275 Möldre Kert WESTLINE TEAM II 2:36:18 1:15:06 59 219 1283
209 269 Sildvee Rainer 2:36:27 1:15:06 106 218 1282
210 335 Ligi Margus 2:36:39 1:15:21 107 229 1281
211 220 Kivistik Egert Sparta Abloy Team 2:37:03 1:08:24 108 98 1280
212 323 Kanniste Jaak Eesti Posti Spordiklubi II 2:37:03 1:15:20 7 228 1279
213 315 Joorits Andero lebo racing 2:37:10 1:16:34 109 259 1278
214 195 Danilas Meelis 2:37:19 1:13:13 60 198 1277
215 155 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 2:37:19 1:15:09 110 222 1276
216 289 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 2:37:20 1:16:36 111 262 1275
217 467 Ojasalu Andres Raplamaa Rattaklubi KOMO II 2:37:20 1:15:59 112 247 1274
218 390 Kiuru Väino velo clubbers 2:37:44 1:16:59 113 272 1273
219 274 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2 2:37:44 1:14:25 114 213 1272
220 462 Kaldvee Martten T28 Spordiklubi 2:37:48 1:16:14 115 251 1271
221 393 Leppik Janec Harrastajate Spordiklubi 2:37:55 1:16:07 61 250 1270
222 265 Tuuna Toomas Spordiklubi Rakke Fuji/KIIKER 2:37:57 1:15:46 8 244 1269
223 290 Kaur Väino 2:37:57 1:16:44 62 265 1268
224 496 Greenbaum Marko 2:38:00 1:17:34 116 283 1267
225 301 Valdner Marek Citroen Team I 2:38:38 1:16:57 117 271 1266
226 377 Salumäe Guido X-SPORT 2:38:46 1:16:16 118 253 1265
227 310 Paas Ojari Combidek Team 2:38:46 1:15:05 119 217 1264
228 98 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 2:38:49 1:05:19 63 61 1263
229 340 Angerma Meelis Chapter 11 2:38:57 1:15:44 120 241 1262
230 254 Tamm Tõiv Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:39:13 1:15:07 9 220 1261
231 30 Suppi Ahti Fixus Sport 2:39:16 1:26:59 121 518 1260
232 324 Kruus Kaupo Surfhouse 2:39:17 1:17:30 122 279 1259
233 359 Veidemann Marko CFC 2:39:18 1:16:37 22 263 1258
234 259 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 2:39:43 1:15:43 123 240 1257
235 338 Puhke Peeter Ambla Spordiklubi 2:39:44 1:15:13 64 225 1256
236 211 Lippur Bruno 2:39:51 1:15:31 124 237 1255
237 270 Kotsin Marek Nõmme Rattaklubi 2:40:17 1:15:52 125 245 1254
238 295 Rool Margus Spordipartner II 2:40:19 1:15:45 126 243 1253
239 319 Toom Allan TÜASK 2:40:19 1:16:25 65 257 1252
240 327 Rautenbergs Arturs Smiltene 2:40:19 1:15:30 66 236 1251
241 299 Sala Arvo Onninen 2:40:20 1:13:22 67 207 1250
242 306 kägu janeck 2:40:31 1:16:06 127 249 1249
243 427 Lapidus Boris Fixus Sport 2 2:40:35 1:18:10 128 298 1248
244 236 Tarvis Peeter KoMo 2:40:40 1:13:08 10 194 1247
245 441 Rips Leho 2:40:50 1:15:25 129 231 1246
246 280 Kurg Rauno 2:40:55 1:16:35 130 260 1245
247 552 Lõhmus Taivo 2:40:58 1:18:06 131 294 1244
248 449 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum-Äksi Motell 2:41:02 1:19:27 132 331 1243
249 303 Teppo Andres A&T Sport Team II 2:41:04 1:16:26 133 258 1242
250 329 Sisask Andreas Logica 2:41:09 1:16:45 134 267 1241
251 321 Helm Jaak Barrus 2:41:14 1:15:22 135 230 1240
252 266 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:41:14 1:16:38 11 264 1239
253 311 Pungar Rainer 2:41:18 1:16:50 136 268 1238
254 257 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:41:19 1:15:29 137 235 1237
255 351 Arend Mati Sportland/MyFitness 4 2:41:24 1:16:44 138 266 1236
256 360 Ernits Ardu Vänta Aga 2:41:36 1:16:15 12 252 1235
257 349 Ild Urmas OnePower 2:41:38 1:15:28 68 234 1234
258 213 Laansalu Priit Jõelähtme SINGEL 2:41:41 1:18:50 69 310 1233
259 294 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:41:41 1:17:33 139 282 1232
260 281 Lainevee Ivika RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:41:42 1:16:23 2 254 1231
261 397 Elbrecht Erki Võidu MEK 2:41:57 1:18:10 140 297 1230
262 356 Raudsepp Tarmo vooremaa Centrum-Äksi Motell 2:42:05 1:18:11 141 300 1229
263 225 Steinburg Greete RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:42:11 1:16:24 3 256 1228
264 354 Tints Meelis K2 Estonia 2:42:13 1:17:04 142 273 1227
265 411 Shemarin Viktor Äkke 2:42:20 1:18:05 70 293 1226
266 548 Thomberg Tarvi MK Juhan 2:42:27 1:17:29 143 278 1225
267 317 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 2:42:29 1:15:35 144 239 1224
268 450 Danilov Andrus Kose AMK ct 2:42:34 1:17:38 145 290 1223
269 479 Maalt Marko 2:42:44 1:17:34 71 284 1222
270 401 Mets Toomas 2:42:45 1:17:35 72 286 1221
271 313 Külanurm Karli 2:42:48 1:18:15 146 305 1220
272 282 Eesmaa Andrus Surfhouse 2:42:51 1:16:54 73 270 1219
273 711 Kaljumäe Aivo Hansa SK 2:43:09 1:18:59 147 313 1218
274 423 Press Toomas Rõuge Racing Team II 2:43:23 1:18:24 148 308 1217
275 334 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 2:43:23 1:17:35 149 285 1216
276 157 Luiks Meelis Jõelähtme SINGEL 2:43:31 1:17:31 150 280 1215
277 256 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KOMO II 2:43:36 1:20:14 151 345 1214
278 305 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:43:42 1:17:27 74 277 1213
279 372 Hanni Rene Harju Elekter 2:43:45 1:16:35 152 261 1212
280 352 Kriis Viljar 2:43:46 1:18:08 153 295 1211
281 304 Paju Kermo COSMOS FUN 2:43:47 1:17:17 23 275 1210
282 233 Kull Agur 2:43:48 1:12:47 154 183 1209
283 374 Pogodin Dmitri Äkke 2:44:06 1:16:05 155 248 1208
284 562 Kesküla Urmet Sportland/MyFitness 4 2:44:07 1:19:30 156 334 1207
285 320 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:44:09 1:17:26 13 276 1206
286 326 Murmann Rain Mehed Marsilt 2:44:09 1:18:04 157 292 1205
287 405 Ostnik Mario Valga Rattaklubi 2:44:19 1:19:00 158 315 1204
288 386 Soots Aivar Vennad-Dahl I 2:44:29 1:18:58 159 312 1203
289 364 Sildaru Kalev lebo racing 2:44:30 1:19:40 14 338 1202
290 291 Albri Kalev X-SPORT 2:44:30 1:16:51 160 269 1201
291 436 Kivirüüt Margus 2:44:36 1:18:09 161 296 1200
292 228 Trigub Silver Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:44:40 1:12:48 24 184 1199
293 526 Palm Aare lebo racing 2:44:41 1:20:25 162 349 1198
294 181 Rämson Raul 2:44:42 1:18:11 163 299 1197
295 240 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:44:46 1:15:26 75 232 1196
296 341 Kiivit Lauri Promens 2:44:49 1:17:37 164 288 1195
297 406 Maripuu Janek 2:44:52 1:19:09 165 324 1194
298 312 Lillend Allan 2:44:55 1:18:59 166 314 1193
299 597 uudam margus 2:44:55 1:19:54 167 341 1192
300 396 Pletiens Ilgvars Smiltene 2:44:56 1:19:28 15 332 1191
301 297 Küttis Sven jussikese 7 sõpra 2:45:32 1:19:05 76 320 1190
302 263 Salus Ardi Vennad-Dahl I 2:45:32 1:19:04 168 319 1189
303 330 Lõiv Leho 2:45:37 1:19:01 77 316 1188
304 402 Nääme Alar Valga Rattaklubi 2:45:38 1:18:57 169 311 1187
305 227 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:45:42 1:17:07 78 274 1186
306 244 Pikkor Roomet 2:45:51 1:19:11 170 325 1185
307 428 Meimre Hannes 2:46:05 1:20:53 171 367 1184
308 403 Orgla Maario Skoda 2:46:12 1:17:32 172 281 1183
309 339 Kulp Alar 2:46:14 1:19:06 173 321 1182
310 395 Sibul Jaanus 2:46:15 1:18:43 174 309 1181
311 362 Kruustük Marko WTF Racing 2:46:16 1:19:07 175 322 1180
312 379 Kerner Aldor Kose AMK ct 2:46:17 1:20:23 176 347 1179
313 454 Rimmel Margo 2:46:18 1:20:59 177 375 1178
314 336 Luhaorg Siim Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:46:20 1:18:23 15 307 1177
315 407 Kebja Reigo 2:46:23 1:20:52 25 365 1176
316 574 Veski Martin 2:46:32 1:19:26 178 328 1175
317 369 Varik Leho 2:46:32 1:19:34 79 335 1174
318 431 Anton Tair Püha Loomaaed 2:46:33 1:19:03 179 318 1173
319 361 Toome Rita RAKKE FUJI/Expert Rakvere 2:46:37 1:20:41 3 355 1172
320 371 Viikoja Janek SK KALJU RATTATIIM 2:46:39 1:20:24 180 348 1171
321 498 Kabonen Tiit 2:47:02 1:20:50 16 362 1170
322 398 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 2:47:06 1:20:50 17 361 1169
323 418 Kooskora Priidu 2:47:06 1:21:36 181 385 1168
324 416 Meitus Raivo 2:47:09 1:19:27 80 329 1167
325 363 Redi Karin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:47:11 1:20:26 4 350 1166
326 637 Reissaar Alari 2:47:19 1:20:52 81 364 1165
327 383 Orav Ingmar Eesti Posti Spordiklubi 2:47:30 1:19:37 182 336 1164
328 385 Talur Tõnu PlanetSport Tartu 2:47:43 1:17:38 183 289 1163
329 409 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 2:47:49 1:19:09 82 323 1162
330 424 Meier Ergo 2:47:53 1:19:52 184 340 1161
331 413 Hollo Heiki WTF Racing 2:47:56 1:19:41 185 339 1160
332 470 Lensment Tõnu 2:48:06 1:20:22 186 346 1159
333 358 Raivo Jaak Chapter 11 2:48:07 1:20:43 187 356 1158
334 378 Ots Andro SJK VIIKING 2:48:14 1:20:12 83 343 1157
335 399 Tehvand Jaanos 2:48:21 1:19:39 188 337 1156
336 451 Meltsov Martin 2:48:25 1:21:43 189 388 1155
337 384 Jürlau Noel Jussikese 7 Sõpra 2:48:27 1:20:47 190 359 1154
338 148 Kannimäe Taavi Haanja RK Välla 2:48:31 1:13:49 26 210 1153
339 380 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK 2:48:31 1:19:27 27 330 1152
340 370 Kompus Meelis Mariine Auto 2:48:31 1:20:44 191 357 1151
341 253 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:48:43 1:20:57 84 371 1150
342 308 Eskla Anti Haanja Rattaklubi 2:48:49 1:17:43 192 291 1149
343 389 Toom Markus PlanetSport Tartu 2:48:50 1:20:29 193 352 1148
344 989 Videvik Priit 2:48:51 1:20:45 194 358 1147
345 426 Ots Silver WESTLINE TEAM I 2:48:57 1:21:24 195 378 1146
346 437 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 2:49:07 1:20:53 196 366 1145
347 357 Aule Krister Chapter 11 2:49:13 1:20:32 197 353 1144
348 452 Gontmacher Siim 2:49:19 1:20:39 198 354 1143
349 373 Ilves Ago Jõelähtme SINGEL 2:49:44 1:19:23 85 326 1142
350 463 Uutar Aivar 2:49:50 1:20:59 199 374 1141
351 346 Uba Tarmo Microsoft 2:49:52 1:20:57 200 372 1140
352 503 Kool Inge Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:49:53 1:21:33 4 384 1139
353 238 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Cycling Team 2:49:54 1:26:01 201 482 1138
354 442 Lepik Toomas Astro Baltics 2:49:57 1:18:14 202 304 1137
355 350 Kütt Vello Hawaii Express Rakvere 2:49:58 1:17:36 86 287 1136
356 223 Treier Toomas Serviti 2:50:10 1:11:48 203 167 1135
357 453 Männa Margus 2:50:11 1:20:54 204 368 1134
358 480 Tasane Peeter PVT Consult 2:50:13 1:22:38 87 415 1133
359 188 Kõrran Timmo Valga Rattaklubi 2:50:14 1:11:11 205 149 1132
360 152 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum-Farm Plant 2:50:20 1:16:23 28 255 1131
361 430 Suurna Tõnu Ummisjalu 2:50:41 1:20:13 18 344 1130
362 419 Suur Meelis 2:50:44 1:20:56 206 370 1129
363 538 Voor Marek 2:50:49 1:22:19 207 406 1128
364 400 Tallo Arvi SK Saarde 2:50:51 1:20:26 208 351 1127
365 679 Peterson Marko HC Viljandi 2:50:52 1:23:29 209 441 1126
366 497 Hommik Tõnis 2:50:55 1:21:43 16 389 1125
367 200 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:51:09 1:27:28 210 531 1124
368 447 Lehtmaa Meelis 2:51:14 1:22:15 211 403 1123
369 842 Kaleta Valter WTF Racing 2:51:16 1:24:13 212 450 1122
370 215 Popp Kristian Westline Team 2:51:17 1:21:23 213 377 1121
371 576 Eensoo Ardi JK.Paralepa 2:51:19 1:22:52 214 418 1120
372 600 Pelska Enno Valga Rattaklubi 2:51:35 1:21:53 88 392 1119
373 458 Künnapuu Priit Nõmme Rattaklubi 2:51:38 1:22:22 215 409 1118
374 855 Park Raido 2:51:38 1:23:31 216 444 1117
375 999 Lutokin Siim SK KALJU RATTATIIM 2:51:39 1:18:16 217 306 1116
376 517 Freiberg Sven 2:51:46 1:23:00 218 422 1115
377 501 Naagel Mihkel 2:51:47 1:22:34 219 412 1114
378 1013 Krull Mikk 2:52:24 1:26:09 220 488 1113
379 487 Vardja Vallo RUDUS 2:52:39 1:23:05 221 424 1112
380 1057 Hunt Aivar 2:52:40 1:23:07 89 426 1111
381 668 Kadajane Kaupo Vennad-Dahl II 2:52:40 1:23:08 222 427 1110
382 472 Nagel Rainer Kulgur Team 2:53:04 1:23:23 223 435 1109
383 464 Tiisvend Jaanus Eesti Energia SK 2:53:10 1:22:21 224 408 1108
384 586 Koik Kristjan 2:53:13 1:20:51 225 363 1107
385 456 Kumel Tarvo Baltic Pack EST 2:53:13 1:22:13 90 402 1106
386 440 Järve Marek Spordipartner II 2:53:20 1:21:25 91 380 1105
387 434 Oder Rein 2:53:22 1:22:35 226 413 1104
388 1070 Peenemaa Reijo 2:53:23 1:26:12 227 489 1103
389 639 Priks Henry 2:53:24 1:26:02 228 483 1102
390 685 Koppas Aivar Sportland/MyFitness 5 2:53:24 1:25:28 229 480 1101
391 592 Orav Erki Sportland/MyFitness 5 2:53:26 1:22:21 230 407 1100
392 557 Kade Indrek 2:53:29 1:22:16 231 404 1099
393 558 Soosalu Karen velo clubbers 2:53:29 1:21:38 92 387 1098
394 461 Kotkas Kristo Vennad-Dahl I 2:53:31 1:22:01 232 397 1097
395 841 Jürmann Kevo 2:53:34 1:23:30 233 442 1096
396 506 Väli Reigo 2:53:39 1:22:30 93 411 1095
397 477 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 2:53:40 1:22:55 234 420 1094
398 488 Palu Indrek Vennad-Dahl I 2:53:40 1:21:28 235 382 1093
399 1006 Kolga Aivar 2:53:45 1:23:06 236 425 1092
400 626 Talsi Siim Eesti Energia SK 2:53:56 1:24:51 237 472 1091
401 446 Liblikmann Mait 2:53:59 1:23:12 238 431 1090
402 732 Joonas Juho Haanja Rattaklubi 2:54:06 1:23:57 94 448 1089
403 355 Saksniit Priit 2:54:31 1:22:00 239 396 1088
404 408 Liiva Enn 2:54:44 1:20:49 19 360 1087
405 512 Rannala Ivar 2:54:44 1:22:45 240 416 1086
406 474 Koll Mart Vooremaa Centrum-Farm Plant 2:54:58 1:21:52 95 391 1085
407 483 Pedosk Künter Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:54:58 1:20:58 96 373 1084
408 493 Irik Rein COSMOS FUN 2:55:00 1:23:26 20 438 1083
409 499 Eamets Joonas Gustaf Kopparberg 2 2:55:06 1:24:38 29 461 1082
410 545 Hints Eric Costa Bicicleta 2:55:11 1:23:24 241 437 1081
411 543 Lillesaar Tanel 2:55:13 1:22:36 242 414 1080
412 540 Jool Urmas Onninen 2:55:13 1:23:11 97 430 1079
413 348 Vähi Nikolai WESTLINE TEAM II 2:55:14 1:21:58 98 395 1078
414 484 Kiristaja Kalle WESTLINE TEAM II 2:55:14 1:21:58 99 394 1077
415 443 Lilenbach Feliks Spordipartner II 2:55:24 1:20:55 243 369 1076
416 415 Reis Rasmus Enics 2:55:24 1:22:03 244 398 1075
417 425 Sammel Koit COSMOS FUN 2:55:45 1:22:28 100 410 1074
418 611 Truus Alan 2:55:46 1:23:20 245 434 1073
419 568 Kalmus Rando Harrastajate Spordiklubi 2:55:48 1:23:26 246 439 1072
420 176 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 2:55:57 1:15:34 247 238 1071
421 420 Saar Tarmo Vennad-Dahl II 2:56:11 1:21:30 248 383 1070
422 433 Lumi Daniel Mehed Marsilt 2:56:12 1:21:37 249 386 1069
423 541 Metsmägi Andres 2:56:13 1:22:59 250 421 1068
424 550 Kasemaa Janno Onninen 2:56:22 1:24:48 251 469 1067
425 376 Tähepõld Tambet 2:56:25 1:18:13 252 302 1066
426 994 Rebas Rauno 2:56:25 1:24:44 253 467 1065
427 569 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Cycling Team 2:56:35 1:23:38 254 445 1064
428 226 Ernits Argo Gustaf Kopparberg 2:56:39 1:21:26 255 381 1063
429 537 Tiigi Tarmo Chapter 11 2:56:46 1:23:39 101 446 1062
430 560 Saksing Siim Chapter 11 2:56:49 1:24:59 256 475 1061
431 716 Burov Roman 2:57:01 1:23:28 102 440 1060
432 507 Zaletajev Toomas 2:57:13 1:22:50 257 417 1059
433 439 Adamson Peeter Paar 2:57:14 1:22:03 21 399 1058
434 563 Eerik Tarmo 2:57:21 1:23:30 258 443 1057
435 1010 Rossman Kristo WTF Racing 2:57:25 1:27:02 259 520 1056
436 410 Kukk Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant 2:57:27 1:21:54 103 393 1055
437 482 Korb Indrek 2:57:28 1:24:26 260 458 1054
438 670 Sigus Martin SK Kramp 2:57:30 1:27:48 261 538 1053
439 544 Kuri Sepo Oilmarket OÜ 2:57:30 1:24:20 262 455 1052
440 300 Saarep Peeter 2:57:31 1:18:12 22 301 1051
441 475 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:57:32 1:23:11 104 429 1050
442 547 Ljahovski Roman TPSS/FREESPORT 2:57:40 1:24:43 263 465 1049
443 976 Uibokand Janelle Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:57:51 1:24:35 5 460 1048
444 533 Kesvatera Andres 2:57:52 1:24:19 264 453 1047
445 713 Uurimäe Roomet Nissan 2:58:06 1:26:45 265 512 1046
446 551 Marist Jüri Skoda 2:58:06 1:26:03 266 485 1045
447 337 Kütt Meelis VBH-Roto Team 2:58:08 1:19:29 105 333 1044
448 381 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:58:12 1:24:55 5 473 1043
449 514 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 2:58:12 1:22:17 267 405 1042
450 468 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 2:58:13 1:21:24 268 379 1041
451 414 Miljajev Kirill Eesti Energia SK 2:58:24 1:19:24 269 327 1040
452 627 Varik Ott PÜHA LOOMAAED 2:58:36 1:25:02 270 477 1039
453 652 Vool Rom 2:58:40 1:24:44 271 466 1038
454 1029 Paumets Meelis 2:58:45 1:28:35 272 559 1037
455 559 Kess Alar Sparta 2:58:47 1:26:13 106 490 1036
456 532 Raidma Rainer 2:58:51 1:24:25 273 457 1035
457 523 Kesper Raino 2:59:00 1:26:14 274 491 1034
458 641 Rohtla Gert Skoda 2:59:01 1:26:38 275 509 1033
459 494 Abel Andrus 2:59:03 1:23:42 107 447 1032
460 1007 Võsu Bruno Tartu SHK 2:59:11 1:26:38 276 508 1031
461 797 Traks Hanno Spordiklubi Rakke/FUJI 2:59:11 1:26:47 108 514 1030
462 489 Parts Toomas 2:59:13 1:23:10 109 428 1029
463 947 Kraus Taivo HI 2:59:24 1:23:19 110 433 1028
464 598 Kütt Sander Hawaii Express Rakvere 2:59:24 1:22:54 17 419 1027
465 444 Tiits Janar Sportland/MyFitness 4 2:59:25 1:24:15 277 451 1026
466 284 Must Tauri Türi Rattatiim 2:59:37 1:20:03 278 342 1025
467 648 Metsaots Jaanus 2:59:51 1:24:20 111 454 1024
468 595 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 2:59:51 1:24:41 279 463 1023
469 527 Järve Mihkel Kulgur Team 2:59:53 1:23:23 280 436 1022
470 860 Kreegimets Janis Rix Ratas 2:59:53 1:26:35 112 506 1021
471 490 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi II 3:00:16 1:23:03 281 423 1020
472 601 Saareoks Janek Rimi Cycling Team 3:00:17 1:26:35 282 505 1019
473 632 Haug Risto City Motors 3:00:21 1:26:26 283 499 1018
474 392 Aavel Rivo 3:00:34 1:21:46 284 390 1017
475 342 Rist Liisi RAKKE FUJI/Expert Rakvere 3:00:38 1:24:30 6 459 1016
476 579 Suokas Heikki Põhja Puu 3:00:44 1:24:48 285 470 1015
477 904 Luik Janek 3:00:45 1:28:38 286 563 1014
478 522 Tammemägi Jaak 3:00:54 1:24:50 113 471 1013
479 618 Adur Antti Sportland/MyFitness 1 3:00:56 1:26:08 287 487 1012
480 734 Loitmaa Madis 3:00:56 1:28:10 288 551 1011
481 391 Soome Laura Haanja RK Haraga 3:00:59 1:31:08 6 620 1010
482 1009 Talalaev Marek 3:01:00 1:30:23 289 603 1009
483 1069 Semenkov Andrei 3:01:04 1:26:23 290 496 1008
484 577 Väli Tarmo VBH-Roto Team 3:01:14 1:24:22 291 456 1007
485 901 Paulson Marek Santa Monica Networks Rattaklubi 3:01:33 1:28:01 292 546 1006
486 565 Õunpuu Vahur 3:01:35 1:25:42 293 481 1005
487 888 Ebber Andrus 3:01:40 1:29:05 114 572 1004
488 724 Künnapuu Ingomar Valga Rattaklubi 3:01:43 1:28:36 294 560 1003
489 631 Trink Andres 3:01:46 1:26:36 115 507 1002
490 1040 Tupp Ivar Haanja RK 3:01:52 1:31:48 116 636 1001
491 818 Tulf Taago Samsung Sports Academy 3:01:56 1:31:17 295 625 1000
492 1034 Aksel Indrek Väike-Maarja RSK 3:01:58 1:29:57 296 593 999
493 630 Paadam Karl WTF Racing 3:02:03 1:27:10 297 523 998
494 513 Haaviste Raido 3:02:15 1:26:19 298 494 997
495 534 Männik Üllar Sk Aaspere 3:02:16 1:26:07 299 486 996
496 161 Soodla Kristjan Amserv 3:02:19 1:34:13 300 683 995
497 492 Vaht Priit Mehed Marsilt 3:02:25 1:24:41 301 462 994
498 608 Rätsep Ain Amserv 3:02:30 1:28:17 302 554 993
499 529 Lillevälja Elvis PlanetSport Tartu 3:02:37 1:25:02 303 478 992
500 604 Viitmann Rauno Scoutspataljon Team 3:02:38 1:26:23 304 495 991
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
saints, , 07.07.2012 14:34
Müün stardikoha 10 eur Tel.5230852
sss, sss@mail.ee, 07.07.2012 13:20
Kas on kedagi kes on registreerunud aga ei lähe Rakke rattamaratonile lühemale distantsile. Ostaksin ära registreerumise, andke teada.
A. Välja, , 10.06.2011 19:24
Hetkel ei ole see võimalik, küll millagi saad. Kena päeva jätku!
A, , 06.06.2011 09:14
Lühikese maa sõitja Arvo Välja (2174). Kui satud lugema, siis ootan endiselt õhukummi tagastamist. Nagu nägin, siis said ilusti lõpuni sõidetud. Ei jää ma sellest 3 € vaesemaks, aga oleks sinu poolt viisakas. Kui laenad, siis organiseeri, et see ka tagasi saaks.
Asjapulk , , 05.06.2011 02:12
See on küll hea idee, et saata kaameraga rattur rajale reaalseid kaadreid püüdma! Tänud kaameraga ratturile hea sõidu eest!
Fuji Fujjio, , 29.05.2011 16:30
Rakke on suht veereva, aga vahelduva reljeefiga siiski!
Hundi August To Marrko, , 29.05.2011 16:27
Mis siin muud, eks ikka hoidsid tagasi! Palju liiklejaid ju ümberringi ja siis ongi nii, et tagasihoidlikumad isendid hoiavad ennast vaguralt tagasi ja ei hakka kohe tõmblema. Nii ongi. Alles Finišis lööb veri korraga pähe ja gaas vajub põhja. Nii lihtne ongi. Kahju, et Pütsepa kumm purunes enne lõppu, soliidne oleks lõpetada ikkagi terve rehviga, siis saab velg ka vähem kannatada ju. Lihtneee. Mina hoidsin muidu pöialt just eelviimasele, kes ei hakanud tõmblema vales kohas liiga palju! Pütseb tegi õigesti, et vajutas gaasi pärast Emumäe tõusu, siis ei jõua keegi järgi!
TK, , 26.05.2011 20:15
Rattapoodnikud võiks kaasa võtta ka odavamaid kiivreid. Siin kohal tänud A&T meestele. Sõber sai korraliku kiivri mega hea hinnaga. Vahest juhtub et jääb kiiver maha.
TTT, , 26.05.2011 18:16
Laseks õigepisut vinguviiulit kohalkäinud rattapoodide esindajate aadressil. Lühidalt lugu selles, et kett läks katki aga õnneks staadioni lähedal. (ise loll muidugi et paranduskomplekti kaasas polnud). Aga oh häda, mis selgus siis kui olin ilusate suurte poetelkide juures ketilukku küsimas. Kõigist kolmest telgist sain vastuse "EI OLE" . Võttis ikka nukraks küll et sõit jääbki katki. Õnneks sai A&T mehe abiga ikka keti paigatud ja tagaajamine võis alata .... Aitäh abi eest ! Aga mul on ettepanek kaupmeestele. Võtke järgmine kord rohkem kaasa selliseid "lähebnagusoesai" varuosasid nagu ketid, lukud, kummid jne. Tänulikud kunded tulevad teinekordki tagasi sinna kus nad hea teeninduse osaliseks saavad.
, , 26.05.2011 17:14
http://estoniancup.ee/tulemused/koondtulemused/


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE