estenglv
WAP version
Login form
RSS
Felix asub rattasporti toetama 02.03.2012 (1)
Algaval suvel hakkab Filter Maanteekarikasarja etappide ning Fakto Auto Tallinna Rahvasõiduga kaasas käima Felix toitlustamisala. Just säärase koostöölepingu sõlmisid MTÜ Aerobike Cycling ...
Elva Rattapäev – Eesti üks vanimatest rattaüritustest 23.03.2011 (0)
Juba 25 aastat on igal kevadel Eesti rattakalendri üheks lahutamatuks osaks olnud Elva Rattapäev. Mõistagi jätkub see 1986. aastal alguse saanud traditsioon ka tänavu kui 15. mail peetakse Elva ...
Elva Rattapäev 100 km
Elva Rattapäev 50 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 18 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
26. Elva Rattapäev (Filter MNT 2. etapp)
Aeg 15.05.2011
Koht Elva EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 100 km 12:00
50 km 12:00
Lastesõidud 12:10
Korraldaja MTÜ Aerobike Cycling Agency Tel: +372 5342 2196, karikasari@aerobike.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT  
1 1 Ojavee Mart CFC 2:18:25 1 525
2 32 Nõmmela Aksel CFC II 2:18:36 1 514
3 307 Jõgi Joonas CFC 2:18:36 1 508
4 434 Kukk Sigvard 2:18:37 2 505
5 412 Suur Ivo 2:18:38 3 502
6 2 Kirsipuu Jaan CFC 2:18:38 1 500
7 5 Valvas Vahur JK TAMME 1. 2:18:38 2 498
8 39 Räim Mihkel SJK Viiking 1 2:18:38 2 496
9 345 Kangert Tanel 2:18:44 4 494
10 42 Jeret Timmo 2:19:03 3 492
11 41 Sarv Sten SJK Viiking 1 2:20:08 5 490
12 394 Raudsepp Krister CFC II 2:22:30 4 489
13 371 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:22:31 6 488
14 313 Matt Jörgen SJK Viiking 1 2:22:31 7 487
15 4 Rannama Indrek SJK Viiking 1 2:22:31 3 486
16 444 Kurbatskis Aleksandrs 2:22:32 8 485
17 305 Juudas Karl CFC II 2:22:36 5 484
18 14 Ints Kalev Tartu Velo 2. 2:24:04 4 483
19 366 Laas Martin Tamme 2:24:07 6 482
20 92 Soon Kevin 2:24:07 7 481
21 125 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS TEAM 2:24:07 5 480
22 440 Tombak Janek 2:24:07 9 479
23 45 Arumägi Anti CFC 2:24:07 10 478
24 80 Jalakas Siim Harju AB - KJK 2:24:07 11 477
25 15 Linkgreim Jaanus Harju AB - KJK 2 2:24:08 2 476
26 443 Stonis Janis 2:24:08 12 475
27 145 Paas Markus Viljandi Rattaklubi I 2:24:08 13 474
28 60 Kiskonen Eero ARCTIC SPORT CLUB I 2:24:08 3 473
29 392 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli ASK 2:24:08 14 472
30 17 Vist Kalev CFC 2:24:08 4 471
31 301 Kivil Peep Investment Agency-Jõhvi Team 2:24:08 6 470
32 82 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 2:24:08 5 469
33 78 Palm Tõnno 2:24:09 6 468
34 91 Lippe Kevin 2:24:09 8 467
35 185 Ivanov Vladimir 2:24:09 7 466
36 8 Öpik Oliver velo clubbers 2:24:09 8 465
37 63 Vahtra Vahur Tartu Ülikooli ASK 2:24:09 1 464
38 62 Kaldma Kevin Harju AB - KJK 2:24:09 9 463
39 81 Laaneots Tiit Tartu Velo 3. 2:24:09 7 462
40 350 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB II 2:24:09 8 461
41 138 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi 1 2:24:10 15 460
42 49 Raba Ahto 2:24:10 10 459
43 12 Sepa Sander Tamme 2:24:10 11 458
44 21 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 2:24:10 9 457
45 127 Suurpere Arvi A Le Coq 2:24:10 9 456
46 99 Johanson Raimo Harju AB - KJK 2:24:10 12 455
47 24 Riismaa Timo Spordipartner 2:24:10 10 454
48 57 Sarv Jaanus 2:24:11 10 453
49 74 Nook Reimo 2:24:11 11 452
50 75 Alamaa Siim-Erik Harju AB - KJK 2:24:11 16 451
51 22 Lopman Veiko Tartu Velo 1. 2:24:12 17 450
52 191 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:24:14 12 449
53 26 Kukrus Martin Tartu Velo 1. 2:24:16 18 448
54 6 Puhm Steven JK TAMME 1. 2:24:17 19 447
55 404 Räim Rigo SJK Viiking 1 2:24:17 20 446
56 7 Alesmaa Martti Alpha Baltic I 2:24:17 21 445
57 460 Nikiforov Igor 2:25:22 1 444
58 23 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi I 2:29:18 13 443
59 161 Urbas Alvar 2:29:18 2 442
60 10 Redi Kaarel Tartu Ülikooli ASK 2:29:18 3 441
61 228 Oolo Kristjan 2:29:18 22 440
62 311 Reinol Jörgen 2:29:18 14 439
63 244 Dedov Peeter 2:29:19 11 438
64 320 Kalm Toomas Sparta 2:29:19 13 437
65 290 Kelk Kaarel CFC III 2:29:19 4 436
66 283 Vahtra Norman Tamme 2:29:19 5 435
67 43 Rebane Henry Tartu Ülikooli ASK II 2:29:19 15 434
68 11 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 2:29:19 23 433
69 149 Kalf Steven 2:29:19 6 432
70 35 Vilipson Marko Tartu Velo 2. 2:29:20 2 431
71 355 Kozinets Daniil 2:29:20 16 430
72 328 Bogdanov Andrei 2:29:20 24 429
73 85 Pikkuus Aavo Patrick JK TAMME 1. 2:29:20 25 428
74 299 Nestor Paul Investment Agency-Jõhvi Team 2:29:20 17 427
75 208 Lauk Andres 2:29:20 14 426
76 308 Sarkisyan Vigen 2:29:20 15 425
77 205 Aava Tiit 2:29:20 16 424
78 90 Koch Kaupo CFC 2:29:20 17 423
79 134 Rei Tarmo 2:29:20 18 422
80 88 Viigipuu Toomas Tartu Velo 5. 2:29:21 3 421
81 104 Kostyukov Aleksandr 2:29:21 19 420
82 291 Pung Peeter 2:29:21 7 419
83 51 Kiuru Väino velo clubbers 2:29:21 12 418
84 180 Rist Liisi Harju AB - KJK 2 2:29:21 1 417
85 282 Vosman Ekke-Kaur Harju AB - KJK 2 2:29:21 8 416
86 18 Lagenõmm Aivar E-BIKE/WILIER 2:29:21 13 415
87 29 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi 1 2:29:21 20 414
88 129 Suvi Siim CFC III 2:29:21 9 413
89 30 Fjodorov Nikolai Tartu Velo 4. 2:29:22 4 412
90 141 Eljas Avo Püha Loomaaed 2:29:22 21 411
91 318 Lehtmaa Aivar 2:29:22 22 410
92 31 Rattur Rajko Haanja Rattaklubi 1 2:29:22 14 409
93 176 Apivala Juss 2:29:22 26 408
94 13 Kull Kevin 2:29:22 18 407
95 254 Malkov Vasiliy 2:29:22 15 406
96 309 Rakushev Petr 2:29:22 23 405
97 379 Pallo Rait 2:29:22 16 404
98 16 Nikolajevs Harijs Beiteni 2:29:23 27 403
99 300 Elberg Ainar Investment Agency-Jõhvi Team 2:29:23 19 402
100 327 Arak Anti 2:29:23 17 401
101 25 Kuldmäe Toivo Püha Loomaaed 2:29:23 24 400
102 289 Kalm Keijo CFC III 2:29:23 10 399
103 38 Rubenis Normunds Beiteni 2:29:23 25 398
104 430 Välk Martti Viljandi Rattaklubi I 2:29:23 28 397
105 122 Pruun Carl Heinrich 2:29:23 29 396
106 102 Suvi Joosep CFC III 2:29:23 11 395
107 132 Antoniak Marek Spordipartner 2:29:23 26 394
108 40 Lõiv Paul Tartu Velo 2. 2:29:23 18 393
109 163 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:29:24 19 392
110 375 Mikson Margus ARCTIC SPORT CLUB II 2:29:24 20 391
111 9 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 2:29:24 30 390
112 317 Krela Jaan 2:29:24 27 389
113 331 Erm Tõnis 2:29:25 31 388
114 52 Karlson Urmas ARCTIC SPORT CLUB I 2:29:25 5 387
115 19 Vilipõld Kristjan Harju AB - KJK 2:29:25 32 386
116 53 Asavi Andrus Spordipartner 2:29:27 21 385
117 192 Grištšenko Andrei HAWAII EXPRESS TEAM 2:29:28 28 384
118 173 Salumäe Priit HAWAII EXPRESS TEAM 2:29:28 29 383
119 326 Ando Indrek Spordipartner 2:29:33 22 382
120 354 Kokk Kaspar 2:29:33 33 381
121 76 Mäoma Silver Tartu Ülikooli ASK 2:29:36 12 380
122 79 Kornilov Vitaly Alpha Baltic II 2:29:59 23 379
123 390 Puntso Endrik 2:30:17 20 378
124 333 Fuchs Urmo Tartu Velo 2. 2:30:41 24 377
125 101 Paas Ojari 2:30:55 25 376
126 37 Osula Otto 2:35:03 26 375
127 136 Kollo Madis Filter 2:35:08 34 374
128 177 Põder Veiko 2:35:09 35 373
129 98 Kelk Kristjan CFC II 2:36:28 21 372
130 36 Maranik Marek 2:36:55 27 371
131 153 Soonets Art Haanja Rattaklubi 1 2:36:56 30 370
132 298 Koort Kristel Investment Agency-Jõhvi Team 2:36:57 2 369
133 115 Beljajev Vladimir Tartu Velo 5. 2:36:57 31 368
134 164 Kaasma Kaido Püha Loomaaed 2:36:59 32 367
135 71 Saavik Siim 2:37:02 13 366
136 47 Vasilis Donalds Beiteni 2:37:26 33 365
137 374 Miilmann Rauno Tartu Ülikooli ASK II 2:37:29 36 364
138 304 Veski Tanel 2:37:33 37 363
139 225 Markus Mart 2:37:45 38 362
140 34 Vaga Merko 2:37:49 39 361
141 278 Mikhaylov Ivan 2:37:50 6 360
142 77 Einblau Mihkel Filter 2:37:50 40 359
143 255 Martson Kaido Sparta 2:37:50 28 358
144 206 Jürgenson Aivar 2:37:50 34 357
145 415 Tamm Margo Tartu Ülikooli ASK II 2:37:50 22 356
146 245 Erikson Toomas 2:37:51 29 355
147 357 Kruuse Rommi velo clubbers 2:37:51 30 354
148 50 Koch Kalju HAWAII EXPRESS TEAM II 2:37:51 1 353
149 96 Sammalsaar Mait Sparta 2:37:51 7 352
150 44 Kukk Aivo Sparta 2:37:51 8 351
151 112 Reinpõld Risto 2:37:52 31 350
152 424 Verliin Raino 2:37:53 32 349
153 603 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB II 2:37:53 41 348
154 411 Sukk Gaspar 2:37:53 33 347
155 273 Kupca Eduards Beiteni 2:37:53 9 346
156 94 Parmask Peeter 2:37:53 10 345
157 93 Koort Tauno 2:37:54 35 344
158 198 Andrijanovs Reinis Alpha Baltic II 2:37:54 42 343
159 68 Spillers Lauris Alpha Baltic I 2:37:54 34 342
160 106 Katin Vladimir Tartu Velo 5. 2:37:55 11 341
161 442 Gailis Andis 2:38:01 35 340
162 286 Arulaan Sten 2:40:15 14 339
163 67 Kollo Tiit Filter 2:40:17 36 338
164 438 Lubi Ain 2:41:00 36 337
165 423 Veri Aivar 2:41:01 37 336
166 391 Põder Kuldar 2:42:05 37 335
167 399 Reedi Peip Tartu Velo 3. 2:42:05 38 334
168 219 Karjane Jaak 2:42:06 43 333
169 352 Kiitam Ivar 2:42:06 44 332
170 28 Toom Allan Tartu Ülikooli ASK II 2:42:06 39 331
171 370 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:42:06 3 330
172 336 Hunt Aivar Tamme 2:42:07 40 329
173 120 Lang Tea Tartu Velo 4. 2:42:07 1 328
174 364 Käär Tanel 2:42:07 45 327
175 338 Ilves Aivo 2:42:08 46 326
176 406 Sala Arvo 2:42:08 41 325
177 407 Saposnikov Aleksei 2:42:08 15 324
178 188 Tähepõld Tambet 2:42:09 38 323
179 418 Tsäro Kermo Haanja Rattaklubi 2 2:42:09 39 322
180 372 Linnupuu Küllo 2:42:09 40 321
181 358 Kukk Martin 2:42:09 42 320
182 58 Lainevee Ivika 2:42:09 4 319
183 385 Pogodin Dmitri 2:42:09 41 318
184 427 Vlassov Jüri Hawaii Express Team II 2:42:09 42 317
185 27 Laaniste Mart E-BIKE/WILIER 2:42:09 43 316
186 419 Uuk Aimur 2:42:09 12 315
187 174 Gutmann Velar 2:42:09 44 314
188 61 Klaar Alari 2:42:09 45 313
189 107 Kaasik Margus 2:42:09 43 312
190 103 Soome Laura Haanja Rattaklubi 2 2:42:10 5 311
191 55 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:42:10 44 310
192 178 Tulp Rain 2:42:10 45 309
193 279 Arnek Adeele 2:42:10 6 308
194 340 Joonas Juho 2:42:10 46 307
195 395 Rebane Renno 2:42:10 46 306
196 108 Eensoo Ardi 2:42:11 47 305
197 100 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2 2:42:11 48 304
198 113 Danilas Meelis 2:42:11 47 303
199 342 Jõgeva Toomas 2:42:12 48 302
200 213 Kadastu Janar A Le Coq 2:42:12 47 301
201 378 Oja Raido 2:42:12 48 300
202 210 Kurgjärv Jaanika Tamme 2:42:12 7 299
203 363 Kõiv Marek 2:42:12 49 298
204 455 Uibokand Janelle Tartu Velo 4. 2:42:12 8 297
205 179 Pihelpuu Riho 2:42:12 50 296
206 54 Sepp Kaspar 2:42:13 13 295
207 158 Prancs Janis Beiteni 2:42:13 14 294
208 332 Ernits Ardu 2:42:13 15 293
209 389 Pungar Rainer 2:42:13 51 292
210 64 Paas Andres 2:42:13 49 291
211 335 Hion Lars-Erik 2:42:14 52 290
212 159 Kesvatera Andres 2:42:14 53 289
213 452 Ott Lauri 2:42:14 49 288
214 422 Veidemann Marko CFC 2:42:15 50 287
215 83 Looper Ero Haanja Rattaklubi 2 2:42:15 54 286
216 351 Kelk Margus Tartu Velo 1. 2:42:15 50 285
217 270 Sinisalu Andres 2:42:15 51 284
218 626 Kaur Väino 2:42:15 52 283
219 401 Ribelus Kalle 2:42:19 53 282
220 413 Suvi Toivo 2:42:22 54 281
221 344 Kamenev Evgeni 2:42:35 16 280
222 155 Riismaa Hanno Spordipartner II 2:43:15 55 279
223 420 Vait Indrek wattbike team 2:54:06 56 278
224 386 Puhke Marcus 2:55:03 51 277
225 457 Veskimäe Veiko 2:55:07 57 276
226 373 Mihkels Stanislav 2:55:07 58 275
227 393 Ragilo Oleg 2:55:08 59 274
228 387 Puhke Raivo 2:55:08 55 273
229 426 Villo Raul 2:55:08 60 272
230 209 Rist Daisi Harju AB - KJK 2 2:55:08 9 271
231 449 Uusen Tarvi 2:55:09 56 270
232 398 Redi Karin Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:55:09 1 269
233 353 Klaaser Gert Spordipartner III 2:55:09 57 268
234 367 Lapidus Boris 2:55:09 61 267
235 144 Koll Pirje Tartu Velo 4. 2:55:10 2 266
236 341 Jõekäär Märt 2:55:11 58 265
237 414 Zirk Kunnar 2:55:11 62 264
238 330 Dainis Andris Beiteni 2:55:11 2 263
239 69 Port Kristjan 2:55:11 16 262
240 266 Kiisk Veikko A Le Coq 2:55:13 59 261
241 258 Pallas Helari 2:55:14 63 260
242 87 Tulk Heiki 2:55:19 60 259
243 65 Noormets Aivar 2:55:19 17 258
244 212 Lauk Piret 2:56:05 2 257
245 368 Leidt Kaupo Tartu Velo 5. 2:56:50 61 256
246 384 Pletiens Ingvars Beiteni 2:57:54 18 255
247 396 Rebane Urmas 3:03:13 64 254
248 303 Jamnes Marek 3:03:27 65 253
249 369 Lember Alo 3:03:28 62 252
250 168 Männi Anatoli 3:03:30 3 251
251 323 Joala Aleksander 3:03:32 63 250
252 380 Paulson Marek 3:03:34 52 249
253 186 Raie Anette 3:03:36 3 248
254 429 Vutt Ingmar 3:03:37 64 247
255 214 Veeranna Tõnu Eesti Posti Spordiklubi 2 3:03:43 53 246
256 343 Jüriöö Tiit 3:03:47 19 245
257 428 Vooder Mait 3:03:47 65 244
258 109 Peiker Kaisa 3:03:48 10 243
259 86 Koppelmaa Harri 3:03:48 66 242
260 275 Einland Vello 3:03:49 20 241
261 360 Kurg Eke 3:03:49 67 240
262 425 Veski Martin 3:03:49 54 239
263 253 Lemmats Heiti 3:03:50 66 238
264 234 Puusepp Risto A Le Coq 3:03:50 67 237
265 162 Volk Andrus 3:03:51 68 236
266 416 Tammine Kalvar 3:03:52 68 235
267 84 Vähi Erkki 3:03:55 55 234
268 137 Riimaa Kristo 3:03:59 69 233
269 280 Reinpõld Karmen HAWAII EXPRESS TEAM II 3:08:04 3 232
270 403 Rohtma Valdek 3:08:54 70 231
271 184 Kodasma Marek 3:09:12 71 230
272 316 Kens Rainer 3:12:19 72 229
273 356 Kovanen Karol 3:13:55 73 228
274 409 Seskens Leons 3:14:16 21 227
275 315 Kiris Aare 3:15:02 56 226
276 381 Pennert Vladimir 3:16:22 22 225
277 417 Tikku Marko 3:21:05 57 224
278 377 Mägi Joosep 3:22:14 58 223
279 70 Järvsalu Teet 3:23:29 74 222
280 312 Mägi Jaanus 3:23:45 75 221
281 211 Idarand Evelin 3:28:47 4 220
282 408 Sarapuu Indrek 3:32:41 76 219
283 437 Matson Raido 3:35:01 69 218
284 747 Lepik Arvo 3:37:28 23 217
285 264 Tattar Sander 3:37:28 77 216
286 400 Rehepapp Raigo 3:40:49 78 215
287 142 Mahlakas Kalev 3:49:23 70 214
288 365 Laanemets Raivo 3:51:03 59 213
289 183 Veel Villu 3:59:26 71 212
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
,,,, , 21.05.2011 21:18
Suurimad tänud videomeenutuse tegijale. Super! Tänx
JaJa, , 20.05.2011 21:42
Väike vidoemeenutus Elva Rattapäevast (50 km). http://www.youtube.com/watch?v=mkhoxeBBB-Q
urki, , 19.05.2011 08:41
http://www.elva.ee/public/files/Lastesoitude_tulemused_Elva_Rattapaev_2011.pdf
eldur, , 19.05.2011 07:07
Kas keegi teab,kust leida 26.rattapäeva lastesõitude tulemusi? Mina tänan.
, , 18.05.2011 18:22
Leian, et märgid peavad olema selgelt ja suurelt näha, sõitjana ma ei peaks vaevama pead, kuhu liikuda ja pingsalt jälgima nooli, mis on maha tehtud õrnalt. Rattaga suurel kiirusel liikudes ei pane tähelegi neid noolekesi asfaldil vaid ikkagi eeldan ja ootan märk, mis suunab mind edasi.
to rahvasõitja, , 18.05.2011 16:37
oli küll märk suunaga paremale ja peale kirjutatud "elva". viadukti juures. eks mõni siis selle järgi orienteeruski, kes asfaldimaalinguid ei märganud.
rahvasõitja, , 18.05.2011 15:26
Kui viadukti juures ei olnud noolt paremale,miks siis mõni tolvan sinna keeras? Ometi oli asfaldil nool otse olemas. Kui 5 km enne lõppu mingil põhjusel oli märk kaduma läinud,siis kogu olukord seal viitas siiski sellele et on aeg keerata paremale,ka asfaldil olevad nooled näitasid seda. Need asfaldi nooled olidki kindluse mõttes sinna rajameistri poolt kantud,mis ei lähe naljalt kaotsi. Nii et pole mõtet otsida vigu teistes kui viga on omas peas kinni.
Toomas Järveoja, , 18.05.2011 09:36
Elva Rattapäeval kaotatud esemed on Elva Spordiliidus, info Jüri Kalmus tel.nr.58001065. Pöörduge oma murega tema poole.
tanel, tanel.veski@hotmail.com, 17.05.2011 18:52
Hea pealtvaataja või osavõtja, kes sa kogemata või tahtlikult omastasid EXTREME kirjadega tuuletagi ja loed seda sõnumit, ole nii kena ja püüa see tagastada. Ei hakka pahandama, ausõna. Viisakas oleks lihtsalt! Kui ei julge helistada või kirjutada, siis võid selle tagi jätta ka Tartu Extreme Spordi kauplusse. Tel: 56255108
Ülo, , 17.05.2011 16:46
aerobike.ee seal pilte küllalt igas poosis


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE