estenglv
WAP version
Login form
Rõuge Rattamaraton 53 km
Rõuge Rattamaraton 29 km /uuend. 09.05/
301 Moved Permanently Date: Sun, 17 Nov 2019 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Rõuge Rattamaraton (EEC 2011 1. etapp)
Aeg 07.05.2011
Koht Rõuge EST
Spordiala Jalgrattasport
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT Kaotus võitjale  
1 7 Maasikmets Alges Extreme Sport 2:00:26 1 1504
2 3 Austa Caspar TÜ Akadeemiline Spordiklubi 2:00:30 1 1501 0:00:04
3 37 Racenajs Kristofers Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:00:32 2 1492 0:00:06
4 5 Kodanipork Raido Arctic Sportclub I 2:00:41 2 1491 0:00:15
5 8 Benhens-Bekens Ernests Rietumu-Delfin 2:01:21 1 1488 0:00:54
6 23 Pruus Peeter Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:01:57 2 1485 0:01:31
7 9 Suur Ivo Nissan ProShop Team 2:02:09 3 1484 0:01:43
8 15 Sarv Sten Gustaf Kopparberg 2:02:15 4 1483 0:01:49
9 21 Neidra Rainer Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:02:25 5 1482 0:01:59
10 40 Selder Taavi Nissan ProShop Team 2:02:43 3 1481 0:02:16
11 16 Schumann Riivo Investment Agency-Jõhvi 2:02:53 4 1480 0:02:27
12 30 Nõlvik Lasse Arctic Sportclub I 2:04:21 5 1479 0:03:55
13 954 Kirsipuu Jaan CFC 2:04:23 3 1478 0:03:56
14 35 Kattai Kaupo Extreme Sport 2:04:46 6 1477 0:04:19
15 36 Neemela Tarmo Extreme Sport 2:04:48 4 1476 0:04:22
16 20 Öpik Oliver velo clubbers 2:05:31 7 1475 0:05:05
17 39 Suppi Ahti Fixus Sport 2:05:53 8 1474 0:05:27
18 56 Arumägi Anti CFC 2:06:59 6 1473 0:06:32
19 17 Karu Virgo Hawaii Express 2:07:28 5 1472 0:07:02
20 34 Veelmaa Taavi Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:07:33 7 1471 0:07:07
21 2 Pütsep Erki Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:07:50 9 1470 0:07:23
22 932 Knostenbergs Toms Trek-Philips-Sport2000 2:08:09 8 1469 0:07:42
23 68 Koolmeister Siim Spordipartner 2:08:55 10 1468 0:08:29
24 923 Zogota Valdis Rietumu-Delfin 2:09:09 11 1467 0:08:42
25 55 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:09:17 12 1466 0:08:51
26 29 Krusemann Magnus A&T Sport Team I 2:09:21 13 1465 0:08:54
27 24 Hirv Pait Haanja RK Välla 2:09:22 6 1464 0:08:55
28 45 Mõttus Tarmo Haanja RK Välla 2:09:30 7 1463 0:09:04
29 58 Rebane Meelis A&T Sport Team I 2:09:36 8 1462 0:09:10
30 25 Olle Raul A&T Sport Team I 2:09:37 9 1461 0:09:10
31 930 Bogdanovics Maris Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:10:21 9 1460 0:09:55
32 13 Prous Priit Nissan ProShop Team 2:10:48 14 1459 0:10:22
33 53 Roose Riivo - 2:10:58 15 1458 0:10:31
34 44 Veski Tanel Extreme Sport 2:12:00 16 1457 0:11:34
35 77 Altermann Mikk Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:12:01 1 1456 0:11:34
36 89 Kivil Peep Investment Agency-Jõhvi 2:12:02 17 1455 0:11:35
37 57 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 2:12:08 18 1454 0:11:42
38 33 Mikson Margus Arctic Sportclub I 2:12:15 19 1453 0:11:49
39 781 Kollo Madis Nissan ProShop Team 2:12:21 20 1452 0:11:54
40 66 Apivala Juss Fixus Sport 2:12:28 21 1451 0:12:02
41 48 Ridamäe Aivar Arctic Sportclub I 2:12:32 10 1450 0:12:06
42 54 Laanela Danek Hawaii Express 2:12:50 22 1449 0:12:24
43 92 Mäeots Risto SJK Viiking 2:12:59 23 1448 0:12:33
44 52 Gristsenko Andrei Hawaii Express 2:13:18 11 1447 0:12:51
45 113 Raja Aigar Eesti Posti Spordiklubi 2:13:45 24 1446 0:13:18
46 745 Nikolai Jarmo Nissan ProShop Team 2:13:54 25 1445 0:13:28
47 908 Janis Roskoss Smiltene 2:14:00 26 1444 0:13:34
48 38 Laanemaa Kristjan 2:14:25 27 1443 0:13:59
49 74 Saarnits Sten Amserv Team 2:14:35 2 1442 0:14:08
50 71 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:14:37 10 1441 0:14:11
51 47 Kiskonen Eero Arctic Sportclub I 2:14:42 12 1440 0:14:16
52 41 Ositis Dzintars Ethic Sport 2:14:48 13 1439 0:14:22
53 61 Erikson Toomas Fixus Sport 2:15:00 28 1438 0:14:34
54 26 Tuisk Priit Hawaii Express 2:15:58 29 1437 0:15:31
55 62 Karlson Urmas Arctic Sportclub I 2:15:58 1 1436 0:15:32
56 79 Kampus Kaido Extreme Sport 2:16:20 14 1435 0:15:54
57 100 Kannimäe Viljar Haanja RK Välla 2:16:50 30 1434 0:16:24
58 73 Väinsalu Kert A&T Sport Team I 2:17:21 31 1433 0:16:55
59 771 Piilma Priit Costa Bicicleta 2:17:33 32 1432 0:17:06
60 97 Vaikna Ville Raadio Uuno Cycling Team 2:17:45 33 1431 0:17:19
61 51 Holtsmann Siim Extreme Sport 2:17:57 34 1430 0:17:30
62 152 Bogdanovs Aivars Ethic Sport 2:18:17 15 1429 0:17:51
63 63 Randma Kristjan Rattaring 2:18:40 35 1428 0:18:13
64 131 Meier Maaris Sparta ProShop naiskond 2:18:44 1 1427 0:18:17
65 60 Pajur Rivo Nissan ProShop Team 2:18:47 36 1426 0:18:21
66 86 Leigri Mehis Hawaii Express 2:18:49 37 1425 0:18:23
67 94 Riismaa Timo Spordipartner 2:18:52 38 1424 0:18:25
68 107 Sarv Jaanus Gustaf Kopparberg 2:18:53 16 1423 0:18:27
69 151 Savisikk Kristjan Raadio Uuno Cycling Team 2:18:58 39 1422 0:18:31
70 245 Eilo Sander Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:19:05 11 1421 0:18:38
71 178 Nestor Paul Investment Agency-Jõhvi 2:19:15 3 1420 0:18:49
72 109 Sigus Marko 2:19:17 40 1419 0:18:51
73 101 Õun Valdur - 2:19:20 41 1418 0:18:53
74 76 Veri Aivar Citroen Team I 2:19:52 17 1417 0:19:25
75 64 Tohvrel Rego Veloplus 2:20:08 18 1416 0:19:42
76 968 Miilmann Rauno - 2:20:34 12 1415 0:20:07
77 125 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 2:20:36 42 1414 0:20:10
78 72 Uuk Aimur Hawaii Express Rakvere 2:20:40 2 1413 0:20:14
79 203 Linnupuu Küllo Haanja RK Välla 2:20:44 43 1412 0:20:17
80 84 Aasla Meelis Fixus Sport 2 2:21:14 44 1411 0:20:47
81 876 Pruun Carl Heinrich Sportland/MyFitness 1 2:21:16 13 1410 0:20:49
82 96 Toome Roland Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:21:20 19 1409 0:20:54
83 118 Lipp Aivar A&T Sport Team I 2:21:26 45 1408 0:20:59
84 87 Tõnisson Tiimo Porter Racing 2:21:54 46 1407 0:21:28
85 146 Eiduka Ivanda Rietumu-Delfin 2:21:57 2 1406 0:21:31
86 103 Tamm Margo RPM Rattatiim 2:22:01 4 1405 0:21:35
87 117 Pesor Kaido Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:22:04 20 1404 0:21:38
88 98 Harand Allan Nissan ProShop Team II 2:22:08 47 1403 0:21:42
89 153 Matvejev Madis Vargamäe 2:22:11 48 1402 0:21:45
90 952 Andrijanovs Reinis Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2:22:13 49 1401 0:21:47
91 114 Eelma Tõnu - 2:22:21 21 1400 0:21:55
92 121 Lukertsenko Mihhail Fixus Sport 2 2:22:45 50 1399 0:22:19
93 93 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:22:49 51 1398 0:22:23
94 140 Teras Indrek Eesti Posti Spordiklubi 2:22:56 52 1397 0:22:29
95 168 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2:23:08 5 1396 0:22:42
96 216 Saarna Rivo Nissan ProShop Team II 2:23:19 53 1395 0:22:52
97 59 Voicescuks Ugis EthicSport 2:23:35 22 1394 0:23:09
98 106 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:23:35 23 1393 0:23:09
99 132 Grossmann Genry Amserv Team 2:23:37 54 1392 0:23:10
100 174 Martma Kert Arctic Sportclub I 2:23:40 55 1391 0:23:13
101 182 Ots Henry SJK Viiking 2:23:44 56 1390 0:23:18
102 108 Arak Anti A&T Sport Team II 2:23:51 57 1389 0:23:24
103 955 Juhanson Ain-Alar Trismile 2:24:12 58 1388 0:23:46
104 946 Baranovskis Guntars Smiltene 2:24:23 24 1387 0:23:56
105 130 Raadom Erik A&T Sport Team II 2:25:01 59 1386 0:24:35
106 102 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant 2:25:14 60 1385 0:24:47
107 126 Lubi Ain SK Velo 2:25:31 61 1384 0:25:04
108 181 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 2:25:46 62 1383 0:25:19
109 217 Ardava Lelde Rietumu-Delfin 2:25:47 3 1382 0:25:20
110 91 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:25:59 63 1381 0:25:33
111 81 Part Taavi Hawaii Express Rakvere 2:26:03 64 1380 0:25:37
112 142 Biezais Martins EthicSport 2:26:12 25 1379 0:25:46
113 186 Varik Marko WTF Racing 2:26:14 65 1378 0:25:47
114 99 Pilv Ivar Ambla Spordiklubi 2:26:17 26 1377 0:25:51
115 120 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:26:22 66 1376 0:25:56
116 185 Konga Andrus START! 2:27:31 67 1375 0:27:05
117 116 Sügis Harri Spordipartner 2:27:35 27 1374 0:27:09
118 111 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:27:44 68 1373 0:27:17
119 214 Sirvel Margus Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 2:27:49 69 1372 0:27:23
120 160 Maidla Janek velo clubbers 2:27:53 70 1371 0:27:27
121 213 Ever Riho velo clubbers 2:28:08 28 1370 0:27:41
122 183 Ladva Ailar Paralepa 2:28:38 29 1369 0:28:11
123 367 Zdeblovskiy Alexey Russia Spb 2:28:50 71 1368 0:28:23
124 171 Lehtmaa Aivar Dünamo 2:28:56 30 1367 0:28:29
125 209 Põld Ivo Cosmos Fun 2:29:01 31 1366 0:28:35
126 119 Vidder Kristjan Hawaii Express Rakvere 2:29:44 14 1365 0:29:17
127 138 Soodla Kristjan Amserv 2:29:47 72 1364 0:29:21
128 210 Iljenko Andrejs Smiltene 2:30:16 32 1363 0:29:49
129 746 Aulik Allan Nissan ProShop Team 2:30:21 73 1362 0:29:55
130 763 Johanson Raimo Amserv Team 2:30:22 6 1361 0:29:55
131 141 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:30:28 33 1360 0:30:02
132 195 Viira Veiko Jõelähtme Singel 2:30:37 74 1359 0:30:11
133 156 Karjane Priit Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:30:52 34 1358 0:30:26
134 136 Einroos Raino CC Rota Mobilis 2:31:03 35 1357 0:30:37
135 319 Luks Sven Sportland/MyFitness 1 2:31:04 36 1356 0:30:38
136 46 Lond Rain CC Rota Mobilis 2:31:09 75 1355 0:30:42
137 82 Oru Kaido Haanja RK Välla 2:31:10 76 1354 0:30:44
138 164 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 2:31:22 77 1353 0:30:55
139 366 Peterkopf Indrek Kõrgem Sõjakool 2:31:29 37 1352 0:31:03
140 75 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl I 2:31:35 78 1351 0:31:09
141 249 Kõrran Timmo Valga Rattaklubi 2:31:37 79 1350 0:31:10
142 226 Põder Veiko Fixus Sport 2 2:31:54 80 1349 0:31:27
143 229 Meier Heiki Onninen 2:31:54 81 1348 0:31:28
144 215 Kiigemägi Andres Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 2:31:59 3 1346 0:31:33
145 972 Koort Kristel - 2:31:59 1 1347 0:31:33
146 204 Puhke Marcus - 2:32:24 15 1345 0:31:57
147 145 Kannimäe Mihkel Haanja RK Välla 2:32:24 16 1344 0:31:58
148 165 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:32:32 82 1343 0:32:05
149 194 Petrovits Üllar JK Paralepa 2:32:34 83 1342 0:32:08
150 766 Kallari Taimar Astro Baltics 2:32:44 38 1341 0:32:18
151 122 Kazainis Viesturs Aluksne RK Velo 2:32:47 4 1340 0:32:21
152 333 Müür Ringo Scoutspataljon Team 2:32:50 84 1339 0:32:24
153 236 Manninen Ergo Hawaii Express Rakvere 2:33:12 17 1338 0:32:46
154 123 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 2:33:15 39 1337 0:32:48
155 159 Hansov Hanno Amserv 2:33:15 85 1336 0:32:49
156 169 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 2:33:27 86 1335 0:33:01
157 780 Koppelmaa Raul Hawaii Express 2:33:27 87 1334 0:33:01
158 161 Danilas Meelis - 2:33:33 40 1333 0:33:07
159 155 Mihhailov Roman Hawaii Express Rakvere 2:33:39 88 1332 0:33:12
160 127 Tillemann Taikki velo clubbers 2:33:41 89 1331 0:33:14
161 133 Pill Rein A&T Sport Team II 2:33:46 41 1330 0:33:20
162 149 Vilums Guntis Smiltene 2:33:49 5 1329 0:33:22
163 157 Neuhaus Rauno Saue Sordiklubi 2:33:49 18 1328 0:33:23
164 188 Laur Anar Raadio Uuno Cycling Team 2:33:54 90 1327 0:33:28
165 205 Kivistik Egert Sparta Abloy Team 2:34:00 91 1326 0:33:34
166 834 Jüri Mihkel Extreme Sport 2:34:00 92 1325 0:33:34
167 219 Pajus Rene Võidu MEK 2:34:02 93 1324 0:33:35
168 139 Soo Hannes X-Sport 2:34:07 94 1323 0:33:41
169 373 Kerner Argo velo clubbers 2:34:10 42 1322 0:33:44
170 232 Steinburg Greete Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:34:14 2 1321 0:33:48
171 260 Ernits Argo Gustaf Kopparberg 2:34:23 95 1320 0:33:56
172 105 Koppel Kristjan Nissan ProShop Team II 2:34:37 96 1319 0:34:11
173 296 Trigub Silver Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:34:43 19 1318 0:34:17
174 137 Plees Andrus Amserv Team 2:34:45 43 1317 0:34:19
175 281 Järveoja Jaanus - 2:34:55 44 1316 0:34:28
176 170 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 2:34:56 45 1315 0:34:29
177 248 Kull Agur 2:34:57 97 1314 0:34:30
178 175 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 2:35:01 46 1313 0:34:34
179 192 Kristal Tõnis Kose AMK ct 2:35:02 47 1312 0:34:36
180 179 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:35:12 98 1311 0:34:45
181 302 Hendrikson Tõnu Elioni Spordiklubi 2:35:13 99 1310 0:34:47
182 176 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:35:16 100 1309 0:34:49
183 381 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 2:35:16 101 1308 0:34:50
184 237 Kivi Teemar Rõuge Racing Team I 2:35:16 48 1307 0:34:50
185 184 Kiristaja Ailar velo clubbers 2:35:19 102 1306 0:34:53
186 466 Saamere Tanel - 2:35:23 49 1305 0:34:57
187 162 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:35:24 50 1304 0:34:58
188 190 Leppik Ahti Onninen 2:35:29 103 1303 0:35:03
189 128 Shumanov Tiit Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:35:41 6 1302 0:35:15
190 846 Elberg Ainar Investment Agency-Jõhvi 2:35:43 7 1301 0:35:17
191 221 Tooming Taaniel SK Velo 2:35:47 20 1300 0:35:20
192 115 Maarits Andres Coffee Inn 2:35:54 104 1299 0:35:28
193 234 Tamm Tõiv Tartu Ülikooli Akateemiline Spordiklubi 2:36:30 7 1298 0:36:04
194 345 Vilbas Veigo Raplamaa Rattaklubi KOMO II 2:36:47 105 1297 0:36:21
195 180 Alumaa Alar Hansab MTB Team 2:37:11 106 1296 0:36:45
196 206 Nõmtak Sven-Erik Westline Team I 2:37:16 51 1295 0:36:50
197 368 Viikoja Marek SK Kalju Rattatiim 2:37:26 107 1294 0:37:00
198 227 Link Erki 2:37:27 108 1293 0:37:00
199 228 Sootla Indrek Elioni Spordiklubi 2:37:27 52 1292 0:37:01
200 223 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:37:35 53 1291 0:37:08
201 265 Puhke Raivo Eesti Raudtee 2:37:45 54 1290 0:37:19
202 275 Tuuna Toomas Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 2:37:46 8 1289 0:37:20
203 252 Eilo Enno Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 2:37:48 55 1288 0:37:22
204 201 Aasoja Arbo G4S spordiklubi 2:37:54 56 1287 0:37:28
205 767 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:37:58 109 1286 0:37:31
206 783 Dedov Peeter A&T Sport Team II 2:37:59 110 1285 0:37:33
207 144 Vodi Peeter Haanja RK Välla 2:38:15 8 1284 0:37:49
208 196 Kikkas Simmo SJK Viiking 2:38:16 111 1283 0:37:49
209 173 Kask Indrek - 2:38:32 112 1282 0:38:06
210 427 Hurt Margo Haanja Rattaklubi 2:38:36 113 1281 0:38:10
211 70 Vaab Ivar Spordiklubi Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:38:39 21 1280 0:38:13
212 224 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2 2:38:44 114 1279 0:38:18
213 332 Soome Raul Haanja Rattaklubi 2:38:53 115 1278 0:38:27
214 294 Egorov Urmas Onninen 2:38:58 57 1277 0:38:32
215 282 Kurg Rauno - 2:38:59 116 1276 0:38:32
216 251 Lainevee Ivika Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:38:59 3 1275 0:38:33
217 421 Lepasalu Laura TÜ Akadeemiline Spordiklubi 2:39:02 4 1274 0:38:36
218 338 Leer Janek Citroen Team I 2:39:26 117 1273 0:38:59
219 211 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:39:33 118 1272 0:39:07
220 933 Sinisalu Ever Graanul Invest 2:39:47 119 1271 0:39:21
221 910 Pavlov Aleksey Russia Spb 2:39:55 120 1270 0:39:29
222 243 Ennok Tarmo Raadio Uuno Cycling Team 2:40:14 121 1269 0:39:48
223 257 Kaur Väino - 2:40:14 58 1268 0:39:48
224 920 Pungar Urmas - 2:40:14 122 1267 0:39:48
225 189 Rahi Tõnu - 2:40:26 59 1266 0:40:00
226 292 Berg Allan lebo racing 2:40:40 123 1265 0:40:14
227 295 Sellis Siim Valgjärve Spordiklubi 2:40:50 124 1264 0:40:24
228 241 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2 2:41:01 125 1263 0:40:35
229 299 Rool Margus Spordipartner II 2:41:06 126 1262 0:40:40
230 308 Ispert Egert Costa Bicicleta 2:41:21 127 1261 0:40:54
231 225 Möldre Kert Westline Team II 2:41:21 60 1260 0:40:55
232 321 Toomsalu Ilmar Arctic Sportclub II 2:41:28 61 1259 0:41:01
233 266 Sala Arvo Onninen 2:41:32 62 1258 0:41:06
234 740 Valdner Marek Citroen Team I 2:41:48 128 1257 0:41:22
235 240 Albri Kalev X-Sport 2:41:50 129 1256 0:41:24
236 449 Teppo Andres A&T Sport Team II 2:41:52 130 1255 0:41:26
237 383 Paju Kermo Cosmos Fun 2:42:04 22 1254 0:41:38
238 276 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:42:07 63 1253 0:41:40
239 239 Rozenbergs Gunars Aluksne RK Velo 2:42:14 9 1252 0:41:48
240 365 Kägu Janeck - 2:42:27 131 1251 0:42:00
241 893 Kuus Märt Rõuge 2:42:45 132 1250 0:42:19
242 306 Aamisepp Arno Nõmme SK 2:42:56 23 1249 0:42:30
243 268 Pungar Rainer 2:42:59 133 1248 0:42:32
244 259 Määrits Toomas 2:43:00 64 1247 0:42:34
245 247 Saarep Peeter - 2:43:01 10 1246 0:42:35
246 461 Külanurm Karli - 2:43:06 134 1245 0:42:40
247 432 Joorits Andero lebo racing 2:43:07 135 1244 0:42:41
248 337 Remiküll Ragnar 2:43:10 65 1243 0:42:43
249 167 Kaldma Kevin Amserv Team 2:43:23 9 1242 0:42:57
250 289 Einmaa Tiit Eesti Raudtee 2:43:27 136 1241 0:43:01
251 359 Toom Allan TÜASK 2:43:29 66 1240 0:43:02
252 193 Reinik Vello Püha Loomaaed 2:43:41 67 1239 0:43:15
253 147 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 2:44:21 137 1238 0:43:55
254 200 Pikkor Roomet A&T Sport Team II 2:44:34 138 1237 0:44:07
255 293 Kanniste Jaak Eesti Posti Spordiklubi II 2:44:46 11 1236 0:44:19
256 515 Kruus Kaupo Surfhouse 2:44:52 139 1235 0:44:26
257 300 Murmann Rain Mehed Marsilt 2:44:54 140 1234 0:44:28
258 510 Rautenbergs Arturs Smiltene 2:44:56 68 1233 0:44:30
259 255 Paas Ojari Combidek Team 2:45:08 141 1232 0:44:42
260 350 Sisask Andreas Logica 2:45:16 142 1231 0:44:49
261 912 Sepp Kristo - 2:46:04 143 1230 0:45:38
262 473 Rodendau Janno Vargamäe 2:46:12 144 1229 0:45:46
263 135 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 2:46:16 145 1228 0:45:49
264 198 Tamm Andrus Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:46:28 69 1227 0:46:02
265 279 Luhaorg Siim Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:46:41 10 1226 0:46:15
266 297 Kulp Alar - 2:46:44 146 1225 0:46:18
267 312 Kiivit Lauri Promens 2:46:48 147 1224 0:46:22
268 262 Helm Jaak Barrus 2:46:53 148 1223 0:46:27
269 287 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 2:46:53 24 1222 0:46:27
270 388 Leben Riho Spordipartner II 2:46:54 149 1221 0:46:28
271 256 Lillend Allan IITEE 2:47:11 150 1220 0:46:45
272 489 Perk Hard Elioni Spordiklubi 2:47:17 151 1219 0:46:51
273 261 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:47:18 12 1218 0:46:52
274 446 Ild Urmas One Power 2:47:20 70 1217 0:46:53
275 907 Thoberg Tarvi MK Juhan 2:47:20 152 1216 0:46:54
276 419 Arend Mati Sportland/MyFitness 4 2:47:23 153 1215 0:46:56
277 220 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:47:24 13 1214 0:46:58
278 567 Kriis Viljar 2:47:28 154 1213 0:47:01
279 963 Tints Meelis - 2:47:30 155 1212 0:47:04
280 250 Ojasaar Kalmer 2:47:31 156 1211 0:47:05
281 305 Raudsepp Tarmo Vooremaa Centrum-Äksi Motell 2:47:34 157 1210 0:47:08
282 277 Uba Tarmo Microsoft 2:47:36 158 1209 0:47:10
283 471 Lipintsov Aleksei Wattbike 2:47:36 159 1208 0:47:10
284 355 Veidemann Marko CFC 2:47:56 25 1207 0:47:29
285 354 Ernits Ardu Vänta Aga 2:48:03 14 1206 0:47:36
286 629 Kruustük Marko WTF Racing 2:48:04 160 1205 0:47:37
287 331 Redi Karin TÜ Akadeemiline Spordiklubi 2:48:07 4 1204 0:47:41
288 320 Lubi Tiit PlanetSport Tartu 2:48:11 161 1203 0:47:44
289 532 Krautmann Üllar Jussikese 7 Sõpra 2:48:19 162 1202 0:47:53
290 406 Järvsalu Teet - 2:48:21 163 1201 0:47:55
291 339 Varik Leho - 2:48:30 71 1200 0:48:04
292 347 Kompus Meelis Mariine Auto 2:48:39 164 1199 0:48:13
293 272 Angerma Meelis Chapter 11 2:48:57 165 1198 0:48:31
294 271 Puhke Peeter Ambla Spordiklubi 2:49:38 72 1197 0:49:11
295 254 Eskla Anti Haanja Rattaklubi 2:49:45 166 1196 0:49:19
296 431 Viikoja Janek SK Kalju Rattatiim 2:49:55 167 1195 0:49:29
297 235 Tilk Rait Raplamaa Rattaklubi KOMO 2:49:58 26 1194 0:49:32
298 244 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:50:11 168 1193 0:49:44
299 398 Hanni Rene Harju Elekter 2:50:11 169 1192 0:49:45
300 298 Ilves Ago Jõelähtme Singel 2:50:20 73 1191 0:49:54
301 555 Lutoskin Siim SK Kalju Rattatiim 2:50:21 170 1190 0:49:55
302 349 Pogodin Dmitri Äkke 2:50:29 171 1189 0:50:03
303 400 Raadom Arno A&T Sport Team II 2:50:39 172 1188 0:50:12
304 797 Tähepõld Tambet - 2:51:01 173 1187 0:50:34
305 951 Zeisig Ivar IKS Spordiklubi 2:51:11 74 1186 0:50:45
306 357 Ots Andro SJK Viiking 2:51:14 75 1185 0:50:48
307 342 Kaevu Henry Väike-Maarja RSK 2:51:18 27 1184 0:50:52
308 172 Lippur Bruno - 2:51:30 174 1183 0:51:04
309 872 Orav Ingmar Eesti Posti Spordiklubi 2:51:36 175 1182 0:51:09
310 435 Jürlau Noel Jussikese 7 Sõpra 2:51:39 176 1181 0:51:13
311 541 Soots Aivar Vennad-Dahl I 2:51:52 177 1180 0:51:26
312 328 Rammi Antti 2:52:03 178 1179 0:51:37
313 426 Toom Markus PlanetSport Tartu 2:52:09 179 1178 0:51:42
314 353 Soome Laura Haanja RK Haraga 2:52:12 5 1177 0:51:46
315 445 Toots Tiit Rõuge Racing Team 2:52:14 180 1176 0:51:47
316 329 Mätas Rivo PROFEX.ee sideteenused 2:52:27 181 1175 0:52:01
317 484 Sibul Jaanus 2:52:28 182 1174 0:52:01
318 386 Elbrecht Erki Võidu MEK 2:52:28 183 1173 0:52:02
319 334 Tehvand Jaanos - 2:52:33 184 1172 0:52:06
320 403 Mets Toomas - 2:52:34 76 1171 0:52:08
321 469 Nääme Alar Valga Rattaklubi 2:52:41 185 1170 0:52:15
322 500 Ostnik Mario Valga Rattaklubi 2:52:49 186 1169 0:52:23
323 443 Maripuu Janek - 2:52:50 187 1168 0:52:24
324 313 Pletiens Ilgvars Smiltene 2:52:50 15 1167 0:52:24
325 937 Kebja Reigo - 2:52:52 28 1166 0:52:26
326 575 Liiva Enn - 2:52:58 16 1165 0:52:32
327 286 Raivo Jaak Chapter 11 2:53:05 188 1164 0:52:38
328 428 Shemarin Viktor Äkke 2:53:09 77 1163 0:52:43
329 423 Hollo Heiki - 2:53:10 189 1162 0:52:43
330 379 Miljajev Kirill Eesti Energia SK 2:53:25 190 1161 0:52:58
331 450 Meitus Raivo - 2:53:29 78 1160 0:53:03
332 344 Mees Janar - 2:53:36 191 1159 0:53:10
333 436 Kooskora Priidu - 2:53:41 192 1158 0:53:15
334 317 Orgla Maario Skoda 2:53:42 193 1157 0:53:16
335 270 Kütt Meelis VBH-Roto Team 2:53:43 79 1156 0:53:17
336 397 Suur Meelis - 2:53:47 194 1155 0:53:20
337 447 Koho Jaanus PlanetSport Tartu 2:53:54 195 1154 0:53:27
338 246 Küttis Sven Jussikese 7 sõpra 2:53:56 80 1153 0:53:29
339 828 Press Toomas Rõuge Racing Team II 2:54:09 196 1152 0:53:42
340 150 Rämson Raul - 2:54:12 197 1151 0:53:45
341 384 Sammel Koit Cosmos Fun 2:54:39 81 1150 0:54:13
342 931 Viltsin Andris SK IKS 2:54:45 198 1149 0:54:18
343 307 Talur Tõnu PlanetSport Tartu 2:54:47 199 1148 0:54:21
344 285 Aule Krister Chapter 11 2:54:59 200 1147 0:54:32
345 451 Ots Silver Westline Team I 2:55:03 201 1146 0:54:37
346 414 Suurna Tõnu Ummisjalu 2:55:06 17 1145 0:54:40
347 187 Mölder Ivo Türi Rattatiim 2:55:16 82 1144 0:54:49
348 498 Lumi Daniel Mehed Marsilt 2:55:21 202 1143 0:54:55
349 395 Järvsoo Janno SK Kalju Rattatiim 2:55:23 203 1142 0:54:57
350 374 Pohlak Rauno Costa Bicicleta 2:55:24 204 1141 0:54:58
351 370 Pärnamets Aivar Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 2:55:26 83 1140 0:55:00
352 288 Toome Rita Rakke Fuji/Expert Rakvere 2:55:28 6 1139 0:55:02
353 843 Lepik Toomas Astro Baltics 2:55:29 205 1138 0:55:03
354 738 Tiits Janar Sportland/MyFitness 4 2:55:52 206 1137 0:55:26
355 422 Reiner Jaan 2:56:02 84 1136 0:55:35
356 576 Liblikmann Mait - 2:56:15 207 1135 0:55:49
357 330 Saar Tarmo Vennad-Dahl II 2:56:23 208 1134 0:55:56
358 301 Kerner Aldor Kose AMK ct 2:56:48 209 1133 0:56:22
359 376 Soots Reino PROFEX.ee sideteenused 2:57:00 210 1132 0:56:34
360 315 Tallo Arvi JK Paralepa 2:57:01 211 1131 0:56:35
361 557 Nikopensius Janos - 2:57:05 212 1130 0:56:38
362 938 Jäetma Mikk - 2:57:05 29 1129 0:56:38
363 809 Danilov Andrus Kose AMK ct 2:57:11 213 1128 0:56:45
364 732 Meltsov Martin 2:57:20 214 1127 0:56:54
365 512 Gontmacher Siim - 2:57:52 215 1126 0:57:26
366 499 Männa Margus - 2:57:58 216 1125 0:57:32
367 404 Puust Rain Raadio Uuno Cycling Team 2:58:08 217 1124 0:57:42
368 351 Rimmel Margo 2:58:34 218 1123 0:58:08
369 218 Salus Ardi Vennad-Dahl I 2:58:42 219 1122 0:58:16
370 472 Tiismaa Toomas - 2:58:45 85 1121 0:58:19
371 325 Lember Alo - 2:59:16 86 1120 0:58:50
372 438 Ostrak Ardi - 2:59:32 220 1119 0:59:05
373 494 Mäekivi Andres - 2:59:47 221 1118 0:59:20
374 918 Kaldvee Martten T28 Spordiklubi 2:59:55 222 1117 0:59:29
375 352 Kumel Tarvo Baltic Pack EST 3:00:07 87 1115 0:59:40
376 607 Tiisvend Jaanus Eesti Energia SK 3:00:07 223 1116 0:59:40
377 323 Kukk Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant 3:00:36 88 1114 1:00:09
378 604 Teder Rinaldo Valga Rattaklubi 3:00:44 224 1113 1:00:18
379 348 Raudsepp Priit Vooremaa Centrum-Äksi Motell 3:00:45 225 1112 1:00:19
380 424 Audova Jaanus KJK 3:00:46 18 1111 1:00:20
381 726 Lensment Tõnu - 3:00:56 226 1110 1:00:30
382 322 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 3:01:07 89 1109 1:00:40
383 502 Nagel Rainer Kulgur Team 3:01:08 227 1108 1:00:42
384 524 Rist Daisi Gustaf Kopparberg naiskond 3:01:10 5 1107 1:00:43
385 621 Koll Mart Vooremaa Centrum-Farm Plant 3:01:13 90 1106 1:00:46
386 387 Eenraid Priit 3:01:19 91 1105 1:00:53
387 519 Koosa Marko - 3:01:21 228 1104 1:00:55
388 401 Tasane Peeter Pärnu Surfiklubi 3:01:26 92 1103 1:01:00
389 455 Korb Indrek - 3:01:28 229 1102 1:01:02
390 378 Kiristaja Kalle Westline Team II 3:01:32 93 1101 1:01:06
391 415 Paas Olari Spordiklubi Rakke Fuji/Kiiker 3:01:36 94 1100 1:01:10
392 545 Hirte Igors Smiltene 3:01:38 230 1099 1:01:11
393 343 Lilenbach Feliks Spordipartner II 3:01:41 231 1098 1:01:15
394 280 Kütt Vello Hawaii Express Rakvere 3:01:48 95 1097 1:01:21
395 591 Mihkels Stanislav Dünamo 3:01:50 232 1096 1:01:24
396 540 Palu Indrek Vennad-Dahl I 3:01:53 233 1095 1:01:27
397 537 Parts Toomas 3:01:57 96 1094 1:01:31
398 391 Luik Kaido Rõuge Racing Team II 3:02:07 234 1093 1:01:40
399 935 Kullas Teet Cooltec 3:02:08 97 1092 1:01:41
400 749 Didzis Sigurs Ilzene 3:02:11 98 1091 1:01:44
401 525 Irik Rein Cosmos Fun 3:02:15 19 1090 1:01:48
402 602 Abel Andrus - 3:02:17 99 1089 1:01:51
403 606 Hommik Tõnis - 3:02:24 11 1088 1:01:57
404 970 Kabonen Tiit - 3:02:26 20 1087 1:01:59
405 361 Hürden Taivo 3:02:35 235 1086 1:02:09
406 380 Vardja Vallo Rudus 3:02:37 236 1085 1:02:11
407 504 Lillo Martin Mehed Marsilt 3:03:25 237 1084 1:02:58
408 303 Kuuskvere Maarja TÜ Akadeemiline Spordiklubi 3:03:26 7 1083 1:03:00
409 429 Kangilaski Taivo Eesti Energia SK 3:03:30 100 1082 1:03:03
410 478 Kool Inge TÜ Akadeemiline Spordiklubi 3:03:37 8 1081 1:03:10
411 385 Vaht Priit Mehed Marsilt 3:03:46 238 1080 1:03:19
412 371 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant II 3:03:47 101 1079 1:03:20
413 936 Sumar Mikhail Russia Spb 3:03:57 239 1078 1:03:31
414 346 Päll Taavi - 3:04:04 240 1077 1:03:37
415 565 Väli Reigo - 3:04:14 102 1076 1:03:48
416 442 Prants Aivar Eesti Raudtee 3:04:16 241 1075 1:03:49
417 592 Pettai Jaanus - 3:04:22 242 1074 1:03:55
418 905 Ahman Hardi 3:04:23 12 1073 1:03:57
419 369 Kraus Taivo HI 3:04:34 103 1072 1:04:08
420 490 Leppik Elle PlanetSport Tartu 3:04:45 9 1071 1:04:18
421 939 Paist Raimond - 3:04:56 104 1070 1:04:30
422 739 Rannala Ivar 3:05:01 243 1069 1:04:35
423 496 Romandi Arvi Alavere Spordiklubi 3:05:06 244 1068 1:04:40
424 896 Freiberg Sven - 3:05:08 245 1067 1:04:41
425 559 Siitam Peep Neeme Rattaklubi 3:05:08 105 1066 1:04:41
426 364 Lipvars Jaanus - 3:05:11 246 1065 1:04:44
427 457 Tammemägi Jaak - 3:05:11 106 1064 1:04:45
428 360 Uutar Aivar - 3:05:13 247 1063 1:04:47
429 444 Ellram Jüri - 3:05:15 21 1062 1:04:48
430 253 Bauer Heigo Vennad-Dahl I 3:05:16 107 1061 1:04:49
431 372 Sauväli Indrek SK Kalju Rattatiim 3:05:25 248 1060 1:04:58
432 481 Järve Mihkel Kulgur Team 3:05:27 249 1059 1:05:01
433 887 Mäeots Rando Shark Racing 3:05:32 30 1058 1:05:06
434 362 Härm Teet lebo racing 3:05:39 250 1057 1:05:13
435 314 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 3:05:43 22 1056 1:05:17
436 597 Läte Indrek - 3:05:45 251 1055 1:05:18
437 448 Kesvatera Andres 3:05:48 252 1054 1:05:21
438 945 Baltaisbrencis Janis www.trekveikals.lv 3:05:53 253 1053 1:05:27
439 278 Vähi Nikolai Westline Team II 3:05:55 108 1052 1:05:28
440 672 Silm Jaanus PROFEX.ee sideteenused 3:05:58 254 1051 1:05:32
441 439 Saag Härmo Vennad-Dahl I 3:06:00 255 1050 1:05:34
442 460 Tiigi Tarmo Chapter 11 3:06:19 109 1049 1:05:53
443 914 Voor Marek - 3:06:35 256 1048 1:06:08
444 324 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 3:06:44 257 1047 1:06:18
445 661 Jool Urmas Onninen 3:06:56 110 1046 1:06:30
446 626 Metsmägi Andres 3:06:59 258 1045 1:06:33
447 574 Nemiro Mihhail Onninen 3:07:04 259 1044 1:06:38
448 416 Tamm Tamar - 3:07:08 260 1043 1:06:41
449 577 Lillesaar Tanel 3:07:08 261 1042 1:06:41
450 944 Hunt Aivar - 3:07:08 111 1041 1:06:42
451 411 Kesper Raino - 3:07:14 262 1040 1:06:47
452 474 Voitka Urmas Barrus 3:07:18 112 1039 1:06:52
453 551 Ljahovski Roman TPSS/Freesport 3:07:19 263 1038 1:06:53
454 824 Kebja Raigo Saue Spordiklubi 3:07:22 264 1037 1:06:56
455 477 Kasemaa Janno Onninen 3:07:36 265 1036 1:07:10
456 488 Marist Jüri Skoda 3:07:40 266 1035 1:07:13
457 622 Haud Janek - 3:07:42 267 1034 1:07:15
458 880 Kuresoo Andrus Sportland/MyFitness 2 3:07:51 23 1033 1:07:25
459 547 Volk Andrus MAN Sport Team 3:07:52 113 1032 1:07:26
460 900 Soosalu Karen velo clubbers 3:08:06 114 1031 1:07:40
461 643 Kess Alar Sparta 3:08:08 115 1030 1:07:42
462 708 Saksing Siim Chapter 11 3:08:15 268 1029 1:07:49
463 230 Reiska Alar Haanja Rattaklubi 3:08:17 116 1028 1:07:51
464 868 Kesküla Urmet Sportland/MyFitness 4 3:08:22 269 1027 1:07:56
465 603 Päästel Key Haanja Rattaklubi 3:08:22 270 1026 1:07:56
466 957 Eerik Tarmo 3:08:30 271 1025 1:08:04
467 458 Aalik Marko Mikitamäe Aironmäänklubi 3:08:31 272 1024 1:08:05
468 491 Õunpuu Vahur - 3:08:32 273 1023 1:08:06
469 437 Küünal Jaan - 3:08:47 24 1022 1:08:21
470 943 Kivi Kalmer Haanja Rattaklubi 3:09:01 274 1021 1:08:34
471 630 Ränkel Rain Kose AMK ct 3:09:07 275 1020 1:08:41
472 584 Villems Mäido Amserv 3:09:09 117 1019 1:08:43
473 521 Kalmus Rando Harrastajate Spordiklubi 3:09:09 276 1018 1:08:43
474 533 Kruusmann Ahto Raadio Uuno Cycling Team 3:09:11 277 1017 1:08:44
475 734 Luik Avo 3:09:13 118 1016 1:08:47
476 892 Must Hannes - 3:09:16 278 1015 1:08:49
477 434 Hints Eric Costa Bicicleta 3:09:23 279 1014 1:08:56
478 497 Mägi Joosep TÜ Akadeemiline Spordiklubi 3:09:24 31 1013 1:08:57
479 505 Väli Tarmo VBH-Roto Team 3:09:26 280 1012 1:08:59
480 940 Suokas Heikki Põhja puu 3:09:30 281 1011 1:09:03
481 468 Aamisepp Tõnu - 3:09:41 25 1010 1:09:15
482 911 Bachaus Arno Team 30+ 3:10:04 282 1009 1:09:37
483 934 Premet Kalle Brentel OÜ 3:10:10 119 1008 1:09:44
484 336 Vasar Kaidu Westline Team II 3:10:15 283 1007 1:09:49
485 671 Nikiforov Igor Spordipartner TDG 3:10:25 26 1006 1:09:59
486 675 Savitski Jüri Spordipartner TDG 3:10:35 120 1005 1:10:08
487 550 Haav Viljar straf 3:10:41 284 1004 1:10:15
488 341 Järve Marek Spordipartner II 3:10:47 121 1003 1:10:21
489 554 Koik Kristjan 3:10:51 285 1002 1:10:25
490 742 Veliks Maris 4 sekundes 3:10:54 286 1001 1:10:28
491 660 Auzans Raimonds - 3:10:55 122 1000 1:10:28
492 646 Nikolajev Raimo essenta.ee 3:11:00 287 999 1:10:34
493 623 Mägi Urmas - 3:11:12 123 998 1:10:45
494 632 Petjärv Ivo Scoutspataljon Team 3:11:17 288 997 1:10:50
495 814 Paglant Heigo Rimi Cycling Team 3:11:20 289 996 1:10:53
496 841 Kütt Sander Hawaii Express Rakvere 3:11:23 13 995 1:10:57
497 290 Sildaru Kalev lebo racing 3:11:26 27 994 1:11:00
498 668 Pärli Marek Amserv 3:11:33 290 993 1:11:06
499 269 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 3:11:42 291 992 1:11:16
500 894 Pelska Enno Valga Rattaklubi 3:11:51 124 991 1:11:24
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Unnn , , 13.05.2011 13:45
Ma soovitaks olla pigem tänulik, et stardinumber on antud ja pori on tasuta kui juhub märg rada olema. 1000+ numbri all sõites pole mingit tähtsust, ümber millise puu keegi sõidab kui ta vähemalt ei varasta ütleme üle 100 m. Tädi ütles, et diplomi saab Internetist välja trükkida, ma mõtlesin siis, et trükin selle omale parem virtuaalmälusse otse ajude vahele.
diplom, , 13.05.2011 13:01
sellelt lingilt saab diplomi http://estoniancup.ee/diplom/
to oss, , 13.05.2011 12:50
kirjuta omal igale stardinumbrile pärast markeriga koht ja aeg peale.
to viisakas lugupidaja, , 13.05.2011 11:27
Kõik ei saa 200 sees sõita. Tahes tahtmata peab keegi ka tagapool olema.
beiker, , 13.05.2011 11:21
Mis on juhtunud sportfotoga? Pilte enam ei pandagi üles we?
oss, , 13.05.2011 10:25
Huvitav, kas see diplomite-asi ongi nüüd unustatud teema. Ei ütleks, et see mälestuseks jääv paber nii väga tähtis oleks, aga mingi märk ikka. Hää kunagi üle vaadata, mis kohti sai välja sõidetud. Protokolle on vähe nadi sahtlisse koguda.
Uuudo , , 13.05.2011 10:19
Ega see viisakas pole muidugi teiste passijate suhtes, et üks otsustas natuke aega kasulikult kulutada ja liikuda väikse ringiga ümber võsa näiteks. Okei, seal oli isegi ruumi, mistõttu päris läbi paksu võsa ei pidanud roomama. Pole veel ise rada lõiganud, aga seal tagapool minuarust ega erilist tähtsust pole kas seal keegi mõne sammu kõrvalt võtab või mitte. Nii et, laske aga edasi ja ärge mölisege, vaid mõelge enne hoolega kas tasub alati iga künka keskel jalg maha panna.
viisakas lugupidaja, , 13.05.2011 09:58
Tegelikult on probleem hoopis meie maastikuratturite rattavalitsemisoskuses. Ühes teises foorumis käis läbi lause "uskumatu kui aeglaselt metsa vahel sõidetakse". Kuna trenni tehakse mnt rattaga asfaldil ja bike aetakse välja ainult võistlusteks ei saa enamus maastikul hakkama ja sellest ka ratta seljast maha tulekud ja metsa vahel paigal tammumine. Sõitsin ise 200 sees ja tean kindlalt, et see lõik oli vabalt sõidetav. Ei imesta üldse kui kellelgi närv üle viskab. Tundub, et rahvaürituste ettevõtjatel oleks aeg hakata rohkem asfaldisõitudele mõtlema, turg on minu arvates juba mitu aastat olemas ja järjest kasvab
Madis, , 12.05.2011 23:08
Lugu peaks olema jah Tocadisco - Alright (soft parade mix)
amordilukk, , 12.05.2011 19:16
Vahefinišid on kirjas championchipi lehel. Mul küs hoopis selle videoga seoses (väga hea tase, btw!), ei hakka selle pärast juutuubi kasutajat tegema - keegi teab täpset nimetust muusikale, mis kõlab umbes 4-9 minut? Tean, et see on tocadisco alright, aga mis n.ö. mix see on? juutuubis mingit muud jura mixi täis aga seda versiooni nagu pole. Tnx ja thumbsup kõigile ratturitele!


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE