estenglv
WAP version
Login form
RSS
Seiklusvõistluse Ace Xdream stardis oli rekordiline arv osalejaid 25.04.2011 (0)
Eile Vabaduse väljakult alanud seiklusvõistluse Ace Xdream stardis oli ligi 900 osalejat, mis on seni Eestis toimunud seiklusvõitluste rekord ning sari Ace Xdream võib julgelt kanda maailma ...
Seiklusspordisraja ACE Xdream registreerumine käivitub täna 24.01.2011 (0)
Täna 24.jaanuaril kell 12:00 algab registreerumine populaarsele seikluspordisarjale ACE Xdream. Eelnevatel aastatel Swedbank Xdream nime all tuntud sari jätkab käesolevast hooajst uue peasponsori-A ...
24.04.2011 - A-Rada
24.04.2011 - B-Rada
24.04.2011 - IIZI-Rada
301 Moved Permanently Date: Tue, 18 Feb 2020 03:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
ACE Xdream 2011 (1.osavõistlus)
Aeg 24.04.2011
Koht Tallinn EST
Spordiala Multisport
Korraldaja MTÜ Seiklusklubi Xdream, www.xdream.ee  
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k.  
1 242 Müür Roland Icebreaker Team 2:02.23 1
1 242 Kaju Andres Icebreaker Team 2:02.23 1
1 242 Veermäe Martin Icebreaker Team 2:02.23 1
2 327 Kesaväli Asso Männikumägi Team/Metsasõbrad 2:02.29 2
2 327 Randman Priit Männikumägi Team/Metsasõbrad 2:02.29 2
2 327 Linnus Sander Männikumägi Team/Metsasõbrad 2:02.29 2
3 207 Lumi Daniel RED Adventure Team 2:08.08 3
3 207 Leer Janek RED Adventure Team 2:08.08 3
3 207 Riisalu Rein RED Adventure Team 2:08.08 3
4 201 Lopuhhin Sergei A&T Sport BUFF 2:09.26 4
4 201 Klaasimäe Tarvo A&T Sport BUFF 2:09.26 4
4 201 Lukertsenko Mihhail A&T Sport BUFF 2:09.26 4
5 202 Tilk Arne K-KUUBIS 2:11.17 1
5 202 Avikson Margit K-KUUBIS 2:11.17 1
5 202 Kõiva Jaak K-KUUBIS 2:11.17 1
6 203 Fjodorov Ain Aarain 2:11.18 5
6 203 Nikopensius Janos Aarain 2:11.18 5
6 203 Kalm Tanel Aarain 2:11.18 5
7 211 Hintsov Veiko Hea tiim 2:11.56 6
7 211 Suurman Herkki Hea tiim 2:11.56 6
7 211 Kalamees Mikk Hea tiim 2:11.56 6
8 205 Põld Heigo Soosambla Suusaklubi/XTsport 2:12.13 7
8 205 Parve Martti Soosambla Suusaklubi/XTsport 2:12.13 7
8 205 Erik Raivo Soosambla Suusaklubi/XTsport 2:12.13 7
9 204 Pärnik Jüri Areal team Mehed veteranid 2:12.36 8
9 204 Tänav Tõnu Areal team Mehed veteranid 2:12.36 8
9 204 Pak Veiko Areal team Mehed veteranid 2:12.36 8
10 221 Sassian Urmas A-RUUT 2:18.27 9
10 221 Samblik Espar A-RUUT 2:18.27 9
10 221 Tooming Kristjan A-RUUT 2:18.27 9
11 206 Lokk Jürjo Novapoint 2:18.42 10
11 206 Pallon Indrek Novapoint 2:18.42 10
11 206 Aija Ingmar Novapoint 2:18.42 10
12 216 Vare Tauno Kolm Kiiret Karu 2:19.07 11
12 216 Pikkpõld Lauri Kolm Kiiret Karu 2:19.07 11
12 216 Lindau Marek Kolm Kiiret Karu 2:19.07 11
13 235 Haldna Tõnis LTH 2:19.09 12
13 235 Haldna Leho LTH 2:19.09 12
13 235 Sild Sixten LTH 2:19.09 12
14 223 Lepiksaar Madis VESARO 2:20.17 13
14 223 Rooba Marko VESARO 2:20.17 13
14 223 Plado Erik VESARO 2:20.17 13
15 208 Valtin Kai SASS 2:21.03 2
15 208 Pikk Marko SASS 2:21.03 2
15 208 Loorits Neeme SASS 2:21.03 2
16 217 Mälberg Meelis Võsavillem 2:21.49 14
16 217 Ojaots Aigar Võsavillem 2:21.49 14
16 217 Elster Ivo Võsavillem 2:21.49 14
17 268 Rekor Martin Viljandi Crew 2:22.23 15
17 268 Raag Toomas Viljandi Crew 2:22.23 15
17 268 Rull Janis Viljandi Crew 2:22.23 15
18 214 Lello Priit HeadEestiMehed 2:23.33 16
18 214 Piiri Rain HeadEestiMehed 2:23.33 16
18 214 Vakra Villu HeadEestiMehed 2:23.33 16
19 220 Kivipalu Kristjan LSF PT 2:23.52 3
19 220 Olli Lauri LSF PT 2:23.52 3
19 220 Kivil Heleri LSF PT 2:23.52 3
20 353 Sauga Mari segaswed 2:24.39 4
20 353 Virgepuu Erko segaswed 2:24.39 4
20 353 Kaljumäe Aivo segaswed 2:24.39 4
21 237 Bõmberg Rain Team John Doe 2:25.08 17
21 237 Överus Priit Team John Doe 2:25.08 17
21 237 Piht Danilo Team John Doe 2:25.08 17
22 222 Leopard Raino Keset Loojangut 2:25.21 18
22 222 Kangur Raul Keset Loojangut 2:25.21 18
22 222 Mahla Indrek Keset Loojangut 2:25.21 18
23 339 Ojaver Siim EHTE 2:26.31 19
23 339 Sootla Indrek EHTE 2:26.31 19
23 339 Kallari Taimar EHTE 2:26.31 19
24 229 Pahapill Hannes Vanad Sportlased 2:27.43 20
24 229 Kerge Sixten Vanad Sportlased 2:27.43 20
24 229 Kerge Rasmus Vanad Sportlased 2:27.43 20
25 243 Ott Indrek Müttajad 2:28.29 21
25 243 Solman Risto Müttajad 2:28.29 21
25 243 Laur Ivar Müttajad 2:28.29 21
26 226 Saar Alar Homeyard sääsepüüdjad 2:28.36 22
26 226 Ilves Alari Homeyard sääsepüüdjad 2:28.36 22
26 226 Uuetoa Margus Homeyard sääsepüüdjad 2:28.36 22
27 228 Vaiksalu Kristjan-Taavi Peremees on snaiper 2:28.59 23
27 228 Metsoja Kalle Peremees on snaiper 2:28.59 23
27 228 Jürmann Kevo Peremees on snaiper 2:28.59 23
28 227 Henno Lauri SPROTTT 2:30.22 24
28 227 Uri Raiko SPROTTT 2:30.22 24
28 227 Talpsep Kaur SPROTTT 2:30.22 24
29 209 Tamkivi Taavi korp! Sakala 2:30.55 25
29 209 Avikson Marko korp! Sakala 2:30.55 25
29 209 Needo Tarmo korp! Sakala 2:30.55 25
30 311 Matkur Andres ACE Mix 2:32.26 5
30 311 Anton Anti ACE Mix 2:32.26 5
30 311 Vaimla Astrit ACE Mix 2:32.26 5
31 224 Pärnik Tea Areal & AT Sport team 2:32.53 1
31 224 Pärnik Piret Areal & AT Sport team 2:32.53 1
31 224 Kala Ingrit Areal & AT Sport team 2:32.53 1
32 225 Albi Alvar Sportfever.ee 2:33.13 26
32 225 Toomla Toivo Sportfever.ee 2:33.13 26
32 225 Pallav Laivo Sportfever.ee 2:33.13 26
33 230 Raudsepp Priit Naiskond B 2:33.53 6
33 230 Raudsepp Raul Naiskond B 2:33.53 6
33 230 Raudsepp Mari-Liis Naiskond B 2:33.53 6
34 218 Raun Eero MVR 2:35.02 7
34 218 Mitt Kristjan MVR 2:35.02 7
34 218 Venelaine Marje MVR 2:35.02 7
35 219 Laur Urmas x6 2:35.33 27
35 219 Kalvik Mati x6 2:35.33 27
35 219 Mets Toomas x6 2:35.33 27
36 215 Kask Ronald Outline 2:36.25 28
36 215 Süvari Alo Outline 2:36.25 28
36 215 Pärnamägi Kristjan Outline 2:36.25 28
37 277 Talves Anti Turbotigu 2:36.51 8
37 277 Utso Priit Turbotigu 2:36.51 8
37 277 Rosenberg Kristi Turbotigu 2:36.51 8
38 240 Luige Andrei ACTO 2:37.13 29
38 240 Sarmet Margus ACTO 2:37.13 29
38 240 Zink Jürgen ACTO 2:37.13 29
39 232 Liitmäe Jaan Amatöörid 2:37.43 30
39 232 Vallner David Amatöörid 2:37.43 30
39 232 Lint Maik Amatöörid 2:37.43 30
40 246 Ulp Mare Cruella 2:38.21 2
40 246 Parve Mare Cruella 2:38.21 2
40 246 Kannel Edit Cruella 2:38.21 2
41 210 Kallas Aigar Metsasõbrad 2:38.25 31
41 210 Uuetalu Tavo Metsasõbrad 2:38.25 31
41 210 Kaubi Ulvar Metsasõbrad 2:38.25 31
42 343 Kruusa Kristiina Nordea Kaks 2:38.35 9
42 343 Ala Paavo Nordea Kaks 2:38.35 9
42 343 Kuusk Jüri Nordea Kaks 2:38.35 9
43 365 Paasma Piia WILO team 2:38.54 10
43 365 Leiger Roomet WILO team 2:38.54 10
43 365 Soo Hannes WILO team 2:38.54 10
44 236 Mikkin Kaarel Brand Manual 2:39.06 32
44 236 Karu Markko Brand Manual 2:39.06 32
44 236 Klaar Jaak Margu Brand Manual 2:39.06 32
45 239 Järvalt Renna Nikewomen 2:39.21 3
45 239 Tähema Armi Nikewomen 2:39.21 3
45 239 Sulg Marilin Nikewomen 2:39.21 3
46 213 Prangli Toomas SORAINEN Adventure Team 2:40.16 33
46 213 Kurvits Ivar SORAINEN Adventure Team 2:40.16 33
46 213 Ojandu Ander SORAINEN Adventure Team 2:40.16 33
47 348 Lepik Maris Seiklejad 2:40.18 11
47 348 Tarve Mihkel Seiklejad 2:40.18 11
47 348 Tarve Toomas Seiklejad 2:40.18 11
48 250 Kaupmees Marko Linnuvaatlus 2:40.23 34
48 250 Kollo Priit Linnuvaatlus 2:40.23 34
48 250 Põltsama Priit Linnuvaatlus 2:40.23 34
49 362 Käpa Epp Elurõõm 2:40.24 12
49 362 Mihkels Stanislav Elurõõm 2:40.24 12
49 362 Ribelus Kalle Elurõõm 2:40.24 12
50 370 Arula Helene EtiKala-Andu 2:41.31 13
50 370 Simovart Andre EtiKala-Andu 2:41.31 13
50 370 Kala Taavi EtiKala-Andu 2:41.31 13
51 275 Raud Martin ACE Speed 2:41.37 35
51 275 Jõema Andri ACE Speed 2:41.37 35
51 275 Kütt Rainer ACE Speed 2:41.37 35
52 253 Veeret Andreas Onu Vunts 2:41.54 36
52 253 Janson Sander Onu Vunts 2:41.54 36
52 253 Tilk Holger Onu Vunts 2:41.54 36
53 238 Truu Paavo metsahundid 2:42.11 37
53 238 Viinalass Heivo metsahundid 2:42.11 37
53 238 Vaade Veiko metsahundid 2:42.11 37
54 260 Sarapuu Kristjan Draka Sports 2:42.25 38
54 260 Keerig Erkki Draka Sports 2:42.25 38
54 260 Vaide Derek Draka Sports 2:42.25 38
55 279 Torim Teet Vaprad ja Tumedad 2:43.11 39
55 279 Torim Tanel Vaprad ja Tumedad 2:43.11 39
55 279 Velbaum Raiko Vaprad ja Tumedad 2:43.11 39
56 247 Rooba Raili Männikumägi 2:43.29 4
56 247 Viirmann Marje Männikumägi 2:43.29 4
56 247 Vainola Anni Männikumägi 2:43.29 4
57 234 Murakas Tauno Ikstriimtiim 2:46.04 40
57 234 Bauman Tanel Ikstriimtiim 2:46.04 40
57 234 Bauman Risto Ikstriimtiim 2:46.04 40
58 313 Uudeküll Romet FOKA 2:47.24 41
58 313 Krooni Ragnar FOKA 2:47.24 41
58 313 Raaper Mart FOKA 2:47.24 41
59 259 Raitviir Elo Kakerdajad rabas 2:47.43 5
59 259 Soots Evelin Kakerdajad rabas 2:47.43 5
59 259 Mae Kristi Kakerdajad rabas 2:47.43 5
60 294 Ganža Aleksandr Team Skype Gamma 2:48.41 42
60 294 Gornoi Meelik Team Skype Gamma 2:48.41 42
60 294 Vafin Renat Team Skype Gamma 2:48.41 42
61 298 Liivak Kimmo K 2:49.09 43
61 298 Kallip Kaspar K 2:49.09 43
61 298 Leppik Kristjan K 2:49.09 43
62 233 Kalamees Targo KOLM SÕPRA 2:49.15 14
62 233 Rinne Toomas KOLM SÕPRA 2:49.15 14
62 233 Ottesson Ruta KOLM SÕPRA 2:49.15 14
63 245 Lengi Martin Matkasellid 2:49.48 44
63 245 Lambing Mario Matkasellid 2:49.48 44
63 245 Treiberg Andrus Matkasellid 2:49.48 44
64 280 Ruul Kaido Zerblatt 2:49.55 45
64 280 Leimann Ragnar Zerblatt 2:49.55 45
64 280 Tudre Mart Zerblatt 2:49.55 45
65 258 Jõgi Agur EURIBOR 15 2:50.06 46
65 258 Rink Margus EURIBOR 15 2:50.06 46
65 258 Hang Asse EURIBOR 15 2:50.06 46
66 263 Meikar Silver TK 2:50.10 47
66 263 Karis Kristjan TK 2:50.10 47
66 263 Arro Koit TK 2:50.10 47
67 252 Rant Elina Seiklusporr 2:50.15 6
67 252 Limberg Kadri Seiklusporr 2:50.15 6
67 252 Ansip Ethel Seiklusporr 2:50.15 6
68 244 Muzakko Margo Eesti Koondis 2:50.50 48
68 244 Puna Valdo Eesti Koondis 2:50.50 48
68 244 Pajur Maarek Eesti Koondis 2:50.50 48
69 265 Peterson Marko Mobi 2:51.19 15
69 265 Saksing Siim Mobi 2:51.19 15
69 265 Mälgi Ailen Mobi 2:51.19 15
70 272 Paasoja Ülle Kohvilähkrid 2:51.25 16
70 272 Mast Helen Kohvilähkrid 2:51.25 16
70 272 Mast Toomas Kohvilähkrid 2:51.25 16
71 255 Jõgisu Liina Sparta Spordiselts 2:51.28 7
71 255 Vehlmann Ingrid Sparta Spordiselts 2:51.28 7
71 255 Pello Anneli Sparta Spordiselts 2:51.28 7
72 251 Freudenthal Maris Hoia peal! 2:51.44 17
72 251 Nael Mart Hoia peal! 2:51.44 17
72 251 Kitsing Taivo Hoia peal! 2:51.44 17
73 371 Leesment Lauri WetTeam 2:52.26 49
73 371 Vallikivi Alo WetTeam 2:52.26 49
73 371 Raig Tanel WetTeam 2:52.26 49
74 372 Kuuskmann Madis Välek 2:53.10 50
74 372 Nael Margus Välek 2:53.10 50
74 372 Kärg Ken Välek 2:53.10 50
75 326 Hertmann Triin Team Omega 2:54.29 18
75 326 Heinla Ahti Team Omega 2:54.29 18
75 326 Villig Martin Team Omega 2:54.29 18
76 297 Juhkam Erki AHAA ! 2:54.43 19
76 297 Birk Katrin AHAA ! 2:54.43 19
76 297 Meindok Aivar AHAA ! 2:54.43 19
77 212 Ansmann Alo Põrutame mõnuga 2:55.16 51
77 212 Hinno Inrek Põrutame mõnuga 2:55.16 51
77 212 Männil Martin Põrutame mõnuga 2:55.16 51
78 368 Keerberg Erik OSUM PIV 2:56.59 52
78 368 Piirikivi Tauno OSUM PIV 2:56.59 52
78 368 Siim Vermo OSUM PIV 2:56.59 52
79 334 Kukk Enn ADREKAD 2:58.48 20
79 334 Suokas Kiristina ADREKAD 2:58.48 20
79 334 Poom Imre ADREKAD 2:58.48 20
80 292 Kärsna Tarmo Lilli pole vaja 2:58.54 53
80 292 Raudsepp Jan Lilli pole vaja 2:58.54 53
80 292 Kaal Janis Lilli pole vaja 2:58.54 53
81 262 Talvet Hindrek Klassivennad 2:59.39 54
81 262 Ränkel Rain Klassivennad 2:59.39 54
81 262 Vahtramäe Ivo Klassivennad 2:59.39 54
82 249 Hindreus Ivo Team Brainart 3:00.05 55
82 249 Süld Sven Team Brainart 3:00.05 55
82 249 Nagel Rainer Team Brainart 3:00.05 55
83 373 Tammist Marko XClubüberfight 3:00.13 56
83 373 Vatsk Reigo XClubüberfight 3:00.13 56
83 373 Kaju Egert XClubüberfight 3:00.13 56
84 274 Muhhin Ringo Eventech 3:00.17 57
84 274 Gromov Leino Eventech 3:00.17 57
84 274 Veltmann Taavi Eventech 3:00.17 57
85 360 Ehala Eduard Vaba Tahe 3:01.50 21
85 360 Salm Juhan Vaba Tahe 3:01.50 21
85 360 Hark Anu Vaba Tahe 3:01.50 21
86 248 Akkermann Kristjan Ctrl+Alt+Del 3:01.56 58
86 248 Noorväli Meelis Ctrl+Alt+Del 3:01.56 58
86 248 Hellat Jaanus Ctrl+Alt+Del 3:01.56 58
87 278 Viljalo Liisi Jäälilled 3:02.24 8
87 278 Pärnapuu Kristi Jäälilled 3:02.24 8
87 278 Poopuu Anu Jäälilled 3:02.24 8
88 345 Üürike Hans P.D.D. Punt 3:03.17 59
88 345 Jõesaar Rainer P.D.D. Punt 3:03.17 59
88 345 Raide Indrek P.D.D. Punt 3:03.17 59
89 310 Õisnurm Ainar Kolm Tõllu 3:04.02 60
89 310 Kirs Maarjus Kolm Tõllu 3:04.02 60
89 310 Kolk Heikki Kolm Tõllu 3:04.02 60
90 301 Rannu Hirvo Hai 3:04.34 22
90 301 Nemvalts Ain Hai 3:04.34 22
90 301 Nemvalts Riinu Hai 3:04.34 22
91 332 Penu Erkki ABC Tiim 3:04.58 23
91 332 Luts Merle ABC Tiim 3:04.58 23
91 332 Lepp Joe ABC Tiim 3:04.58 23
92 270 Näks Tõnu Jalad jagavad 3:05.04 61
92 270 Tomson Ivo Jalad jagavad 3:05.04 61
92 270 Muru Ivo Jalad jagavad 3:05.04 61
93 287 Kogerman Jaanus-Janari Rajaleidjad 3:05.12 62
93 287 Kalmus Sander Rajaleidjad 3:05.12 62
93 287 Lukk Toomas Rajaleidjad 3:05.12 62
94 309 Nigul-Lepp Aira METEC 3:05.13 24
94 309 Lepp Toomas METEC 3:05.13 24
94 309 Reichmann Piret METEC 3:05.13 24
95 336 Rossar Risto IIZI Spidermonkey 3:05.25 25
95 336 Kahr Marek IIZI Spidermonkey 3:05.25 25
95 336 Rossar Kadri IIZI Spidermonkey 3:05.25 25
96 257 Kuusik Kaja Lumeotsijad 3:05.32 26
96 257 Loor Helina Lumeotsijad 3:05.32 26
96 257 Toomla Ragnar Lumeotsijad 3:05.32 26
97 329 Tasuja Taavi Tweenie-põngerjad 3:05.40 63
97 329 Roasto Urmas Tweenie-põngerjad 3:05.40 63
97 329 Nurmberg Aigar Tweenie-põngerjad 3:05.40 63
98 342 Peiker Harri Inbio 3:05.47 27
98 342 Turkina Marina Inbio 3:05.47 27
98 342 Valkna Andres Inbio 3:05.47 27
99 322 Puu Luise Tartu Vaimud 3:06.16 9
99 322 Taevere Ehtel Tartu Vaimud 3:06.16 9
99 322 Saluri Sigrid Tartu Vaimud 3:06.16 9
100 351 Kessler Andres Webmedia Käänupunkt 3:06.32 64
100 351 Kägo Kauri Webmedia Käänupunkt 3:06.32 64
100 351 Käär Tanel Webmedia Käänupunkt 3:06.32 64
101 344 Fedotov Igor IIZI punkt net 3:06.55 65
101 344 Kokk Robert IIZI punkt net 3:06.55 65
101 344 Teedla Ivo IIZI punkt net 3:06.55 65
102 271 Pajuste Heiki HP-Sport Team 3:07.00 28
102 271 Orav Juula HP-Sport Team 3:07.00 28
102 271 Ustav Taavi HP-Sport Team 3:07.00 28
103 281 Kvarnstrom Kei Walkie-Taklie 3:07.44 10
103 281 Maidla Marika Walkie-Taklie 3:07.44 10
103 281 Järg Monika Walkie-Taklie 3:07.44 10
104 276 Borodkin Ilja Armastuse kahur 3:07.59 66
104 276 Randrüüt Rait Armastuse kahur 3:07.59 66
104 276 Reppo Eric Armastuse kahur 3:07.59 66
105 256 Kleinert Raimo Tasa sõuad kaugele jõuad 3:09.28 67
105 256 Saarts Taivo Tasa sõuad kaugele jõuad 3:09.28 67
105 256 Must Martin Tasa sõuad kaugele jõuad 3:09.28 67
106 376 Melsas Margus Hansa-X 3:10.20 68
106 376 Lahe Allan Hansa-X 3:10.20 68
106 376 Jõela Marek Hansa-X 3:10.20 68
107 352 Kõvask Raul Barsbüttel Team 3:10.59 69
107 352 Ansi Martin Barsbüttel Team 3:10.59 69
107 352 Vainola Viljar Barsbüttel Team 3:10.59 69
108 273 Peebo Kristin Viru Kanged 3:11.03 11
108 273 Arnover Anu Viru Kanged 3:11.03 11
108 273 Pärnik Maigi Viru Kanged 3:11.03 11
109 261 Prohhorova Natalja Bobruiski koprad 3:12.46 29
109 261 Tufljakov Andrei Bobruiski koprad 3:12.46 29
109 261 Stepanov Igor Bobruiski koprad 3:12.46 29
110 335 Tuvi Taimo ACE Flex 3:13.05 70
110 335 Pokkinen Martti ACE Flex 3:13.05 70
110 335 Tiidrus Ken ACE Flex 3:13.05 70
111 269 Hendrikson Peeter Softsystems 3:13.59 71
111 269 Tering Kalvi Softsystems 3:13.59 71
111 269 Vaiksalu Lasse Softsystems 3:13.59 71
112 267 Ehrenpreis Lauri Skype HD 3:14.37 72
112 267 Vessmann Argo Skype HD 3:14.37 72
112 267 Reitel Jüri Skype HD 3:14.37 72
113 231 Kala Kalmet KTM Team 3:14.51 73
113 231 Laur Toomas KTM Team 3:14.51 73
113 231 Kreinin Margus KTM Team 3:14.51 73
114 374 Uudeberg Kristi Metsakunnid 3:17.21 30
114 374 Rebane Kärt Metsakunnid 3:17.21 30
114 374 Aavel Rivo Metsakunnid 3:17.21 30
115 333 Laks Henri Ekstremistid 3:21.30 74
115 333 Laks Ivar Ekstremistid 3:21.30 74
115 333 Karu Madis Ekstremistid 3:21.30 74
116 346 Murumets Dan Pringles I 3:22.17 75
116 346 Karolin Martin Pringles I 3:22.17 75
116 346 Lahe Marek Pringles I 3:22.17 75
117 361 Laas Inge Upsteem.com 3:22.25 31
117 361 Stalde Aaron Otto Upsteem.com 3:22.25 31
117 361 Laas Karl Upsteem.com 3:22.25 31
118 328 Pertel Tarmo Jäljekütt 3:22.28 32
118 328 Mekk Tuuli Jäljekütt 3:22.28 32
118 328 Pertel Tiit Jäljekütt 3:22.28 32
119 367 Saks Raimond emt-4g 3:22.52 33
119 367 Liiver Aimar emt-4g 3:22.52 33
119 367 Aaver Anne emt-4g 3:22.52 33
120 288 Tammoja Margus MAM 3:22.55 76
120 288 Puusepp Algo MAM 3:22.55 76
120 288 Nigul Mait MAM 3:22.55 76
121 308 Kuusik Kuldar Kihku-Kähku 3:27.11 77
121 308 Põder Marko Kihku-Kähku 3:27.11 77
121 308 Martsepp Ken Kihku-Kähku 3:27.11 77
122 325 Vaher Maris Green Mile 3:27.47 34
122 325 Remmelgas Pille Green Mile 3:27.47 34
122 325 Meister Andreas Green Mile 3:27.47 34
123 320 Metsa Jaan JFF 3:31.34 35
123 320 Kangilaski Tiina JFF 3:31.34 35
123 320 Tänavsuu Jüri JFF 3:31.34 35
124 347 Ploom Tiit Rutuga 3:32.06 36
124 347 Luide Raivo Rutuga 3:32.06 36
124 347 Mustasaar Relika Rutuga 3:32.06 36
125 283 Põld Mari-Liis Jälle 3:32.17 12
125 283 Kiudorv Maire Jälle 3:32.17 12
125 283 Karp Helis Jälle 3:32.17 12
126 284 Ojaste Pirje Tallinna Lennujaama SK I 3:32.23 37
126 284 Lauri Raiko Tallinna Lennujaama SK I 3:32.23 37
126 284 Tatar Kristjan Tallinna Lennujaama SK I 3:32.23 37
127 254 Ploompuu Riika Muumimammad 3:32.52 13
127 254 Urmet Piret Muumimammad 3:32.52 13
127 254 Kaubi Kristel Muumimammad 3:32.52 13
128 285 Skoblov Kadi Nordea 3:33.18 38
128 285 Koger Kristi Nordea 3:33.18 38
128 285 Vesilind Andres Nordea 3:33.18 38
129 354 Lind Mirja Tallinna Lennujaama SK II 3:33.26 39
129 354 Pihlakas Tarvi Tallinna Lennujaama SK II 3:33.26 39
129 354 Veskla Jaanus Tallinna Lennujaama SK II 3:33.26 39
130 356 Koshik Oleg Roosa Lohe 3:33.44 78
130 356 Matt Roland Roosa Lohe 3:33.44 78
130 356 Lind Margus Roosa Lohe 3:33.44 78
131 266 Tuuling Andrias Itella arved.ee 3:33.51 79
131 266 Allikas Ahti Itella arved.ee 3:33.51 79
131 266 Merilo Janar Itella arved.ee 3:33.51 79
132 286 Siibak Kristi Tark ei torma 3:35.43 14
132 286 Kriisa Ädu Tark ei torma 3:35.43 14
132 286 Grossthal Piret Tark ei torma 3:35.43 14
133 300 Urgand Kärt Kollased mudakarud 3:36.46 40
133 300 Kangur Toomas Kollased mudakarud 3:36.46 40
133 300 Hein Olavi Kollased mudakarud 3:36.46 40
134 357 Kerner Tõnis Tornimäe Kotkad - Eliit 3:38.16 41
134 357 Miiter Arlika Tornimäe Kotkad - Eliit 3:38.16 41
134 357 Lõhmus Rene Tornimäe Kotkad - Eliit 3:38.16 41
135 338 Vilms Armin Mustikas 3:39.06 42
135 338 Sokk Triin Mustikas 3:39.06 42
135 338 Firsanov Aleksei Mustikas 3:39.06 42
136 282 Soomets Anu Õiget suunda otsides 3:42.04 15
136 282 Sirkel Kairi Õiget suunda otsides 3:42.04 15
136 282 Kelder Irina Õiget suunda otsides 3:42.04 15
137 337 Liiv Priit Saare nobedad 3:42.51 80
137 337 Vaga Martin Saare nobedad 3:42.51 80
137 337 Müür Tormi Saare nobedad 3:42.51 80
138 305 Liiv Elo Walkie-Talkie 2 3:42.53 16
138 305 Saks Kristiina Walkie-Talkie 2 3:42.53 16
138 305 Saks Maarika Walkie-Talkie 2 3:42.53 16
139 323 Saar Kairi Delfiinid orbiidil 3:43.02 17
139 323 Voksepp Edith Delfiinid orbiidil 3:43.02 17
139 323 Muiso Meelika Delfiinid orbiidil 3:43.02 17
140 363 Tohvri Ellen Vooreka team 3:43.15 18
140 363 Soomets Imbi Vooreka team 3:43.15 18
140 363 Lomp Maris Vooreka team 3:43.15 18
141 317 Juurikas Raimo Aut-of-Offis 3:46.11 43
141 317 Säre Andres Aut-of-Offis 3:46.11 43
141 317 Säre Kristiina Aut-of-Offis 3:46.11 43
142 358 Aule Kristi Kolmas aste 3:50.29 19
142 358 Eesmaa Ulrika Kolmas aste 3:50.29 19
142 358 Kanger Liina Kolmas aste 3:50.29 19
143 350 Tamm Maria psühhopähklid 3:50.41 20
143 350 Rootsi Birgit psühhopähklid 3:50.41 20
143 350 Kõiv Kadri psühhopähklid 3:50.41 20
144 318 Kindlam Jaanika Rajaleidja 3:51.03 21
144 318 Toom Helin Rajaleidja 3:51.03 21
144 318 Valk Kairit Rajaleidja 3:51.03 21
145 359 Mets Villu Team Villu 3:51.13 81
145 359 Kuhi Kristjan Team Villu 3:51.13 81
145 359 Raamat Raigo Team Villu 3:51.13 81
146 264 Lello Maiko Mehed üle parda 3:52.01 82
146 264 Hallika Alfred Mehed üle parda 3:52.01 82
146 264 Hallika Heikki Mehed üle parda 3:52.01 82
147 340 Ranne Marti Alarmtec 3:53.46 83
147 340 Mets Olav Alarmtec 3:53.46 83
147 340 Metsamägi Priidu Alarmtec 3:53.46 83
148 366 Vanem Triin Visa Hulkur 3:58.36 22
148 366 Tõnisson Kristel Visa Hulkur 3:58.36 22
148 366 Komp Helena Visa Hulkur 3:58.36 22
149 302 Oitmaa Kristel Dream Xdream Team 4:02.17 23
149 302 Vilms Lii Dream Xdream Team 4:02.17 23
149 302 Sargma Marge Dream Xdream Team 4:02.17 23
150 289 Kukk Karry Sussanini Jälgedes 4:03.17 44
150 289 Kangur Peeter Sussanini Jälgedes 4:03.17 44
150 289 Kangur Liis Sussanini Jälgedes 4:03.17 44
151 341 Kauksi Sirle HELU 4:03.51 45
151 341 Paul Aivar HELU 4:03.51 45
151 341 Lestberg Maris HELU 4:03.51 45
152 293 Hanson Piret Help AS 4:05.35 24
152 293 Uusalu Ave Help AS 4:05.35 24
152 293 Lumet Tiia Help AS 4:05.35 24
153 312 Ambur Mart Leek's Open 4:08.29 46
153 312 Leek-Ambur Hele Leek's Open 4:08.29 46
153 312 Jurkatamm Veiko Leek's Open 4:08.29 46
154 304 Peterson Peep Soe Lõunatuul 4:09.28 47
154 304 Lepp Rivo Soe Lõunatuul 4:09.28 47
154 304 Leetmaa Kadri Soe Lõunatuul 4:09.28 47
155 355 Põld Triinu Take it IIZI! 4:17.01 25
155 355 Hiis Janika Take it IIZI! 4:17.01 25
155 355 Mõttus Birgit Take it IIZI! 4:17.01 25
156 324 Puus Piret CyberKikkõrvad 4:20.19 26
156 324 Mets Maiken CyberKikkõrvad 4:20.19 26
156 324 Nõgisto Imbi CyberKikkõrvad 4:20.19 26
157 296 Stokkeby Marika Menger Sponge 4:22.57 27
157 296 Idnurm Maari Menger Sponge 4:22.57 27
157 296 Murumets Vaike Menger Sponge 4:22.57 27
158 290 Uibopuu Laura Porirõõm 4:23.12 28
158 290 Sedman Annette Porirõõm 4:23.12 28
158 290 Kivioja Katrin Porirõõm 4:23.12 28
159 369 Ruse Raido Tornimäe Kotkad II 4:24.13 84
159 369 Doroshenko Sergei Tornimäe Kotkad II 4:24.13 84
159 369 Rõngas Riho Tornimäe Kotkad II 4:24.13 84
160 306 Timbars Normunds RSA Group 4:26.21 48
160 306 Heido Pille RSA Group 4:26.21 48
160 306 Kepp Kaido RSA Group 4:26.21 48
161 314 Kalevik Tiina VANDERSELLID 4:28.57 29
161 314 Rull Mari VANDERSELLID 4:28.57 29
161 314 Kivistik Gerli VANDERSELLID 4:28.57 29
162 349 Maibak Heleen Villu 2.0 4:33.12 30
162 349 Udusaar Aet Villu 2.0 4:33.12 30
162 349 Treimann Mirjam-Karmen Villu 2.0 4:33.12 30
163 307 Rahula Marko Tornimäe Kotkad I 4:34.22 85
163 307 Pettai Jaanus Tornimäe Kotkad I 4:34.22 85
163 307 Ruse Romet Tornimäe Kotkad I 4:34.22 85
164 331 Lõvend Khetlin Kuldsed lokid-mustad sokid 4:38.28 31
164 331 Veervald Kristiina Kuldsed lokid-mustad sokid 4:38.28 31
164 331 Tammoja Daisy Kuldsed lokid-mustad sokid 4:38.28 31
165 319 Polli Liis HEL(L) 4:38.50 32
165 319 Land Liisi HEL(L) 4:38.50 32
165 319 Suit Egle HEL(L) 4:38.50 32
166 316 Koha Mariell Lihaskramp 4:51.17 49
166 316 Vilu Maarja Lihaskramp 4:51.17 49
166 316 Kaiva Jaanus Lihaskramp 4:51.17 49
167 303 Luts Angela Team Nike Kristiine 4:57.16 50
167 303 Kirsipuu Andro Team Nike Kristiine 4:57.16 50
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:


Kõige populaarsemad
Xdream 11_logo_r
Ace Logistics
Nike
Iizi 11
Salomon
Printcenter
RMK 11_r
Pringles
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE