estenglv
WAP version
Login form
RSS
Määrdesoovitus homme toimuvale Swedbank perespordisarja suusamaratonile 11.03.2011 (0)
Homme toimuvale Swedbank Perespordisaraja suusamaratonile annab seekordse suuskade määrimise soovituse A&T Sport.
Swedbank Perespordisarja suusamaratonile stardib üle 500 suusataja LISATUD STARDINIMEKIRI 10.03.2011 (1)
Ülehomme, laupäeval 12. märtsil toimuvale Swedbank Perespordisarja avaetapina sõidetavale suusamaratonile on eelregistreerimise põhjal startimas 506 suusatajat. Põhidistantsi 38 km distantsile ...
Swedbank Perespordisarja soodsaim registreerimine pikeneb kuni pühapäevani! 03.03.2011 (10)
Kuu aja pärast algab Swedbank Perespordisari 2011 07.02.2011 (0)
Suusamaraton 38 km
Suusamaraton 21 km
Suusamaraton - Perearvestus
Suusamaraton - Võistkondlik arvestus
301 Moved Permanently Date: Wed, 23 Oct 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
Swedbank Perespordisari I etapp. Suusamaraton
Vaata ka 2012 2010 
Aeg 12.03.2011
Koht Valgehobusemäe EST
Spordiala Suusatamine
Distants 38 km ühistart 12:00. Vabatehnika
21 km ühisstart 12:15. Vabatehnika
Lastesõidud 11:00-11:15
Perearvestus
Võistkondlik arvestus
Korraldaja A&T Spordiklubi, Albu Vallavalitus. Peeter Dedov Tel +372 515 1005, peeter@atspordiklubi.ee  

swedbanksm11_i.gif




• STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Kaotus võitjale  
1 324 Ala Siim Elva Suusaklubi 1:46:35.3 1
2 2 Talves Priit Sparta 1:47:21.7 2 46.4
3 304 Myasnikov Yury NARVA FIRN 1:48:51.0 1 2:15.7
4 9 Salla Raimo Türi Ohvitseride maja 1:49:54.4 3 3:19.1
5 12 Hussar Aimar A&T SPORT 1:50:29.8 4 3:54.5
6 5 Kovaljov Oleg 1:50:33.2 2 3:57.9
7 3 Karu Virgo Ässad 125+ 1:50:42.4 3 4:07.1
8 164 Veilberg Ago Rakvere Siplased/CRAFT 1:50:56.7 4 4:21.4
9 6 Flavyanov Igor NARVA FIRN 1:52:13.0 5 5:37.7
10 4 Rebane Meelis A&T Sport 1:52:25.1 6 5:49.8
11 166 Hirv Pait Ässad 125+ 1:52:29.7 7 5:54.4
12 346 Raantse Rannar 1:52:56.5 5 6:21.2
13 171 Kodanipork Raido Ässad 125+ 1:53:23.6 8 6:48.3
14 15 Savastver Alar Savastver 1:54:23.8 9 7:48.5
15 10 Pallo Rait Pallo 1:54:44.2 6 8:08.9
16 168 Neemela Tarmo Saue SK 1:54:49.7 10 8:14.4
17 11 Hussar Kaidar A&T SPORT 1:54:57.0 11 8:21.7
18 314 Remmelg Martin Craft 1:55:15.9 7 8:40.6
19 172 Oja Joonas Männikumägi 1:55:17.5 8 8:42.2
20 167 Videvik Priit Rakvere Siplased/CRAFT 1:55:21.9 9 8:46.6
21 163 Tinno Taavo Saku Suusaklubi 1:55:37.1 10 9:01.8
22 17 Jürisaar Meelis 1:55:43.6 12 9:08.3
23 40 Lepp Emeri 1:57:22.4 11 10:47.1
24 169 Rooden Priit Alpiklubi Firn 1:57:27.7 12 10:52.4
25 16 Part Taavi Rakvere Siplased/CRAFT 1:57:44.5 13 11:09.2
26 22 Ispert Egert BenTen 1:58:00.3 14 11:25.0
27 165 Toome Roland Rakvere Siplased/CRAFT 1:58:00.3 13 11:25.0
28 310 Rästa Ain KOMO 1:58:15.7 14 11:40.4
29 19 Karvak Eino KNT Meediad 1:58:24.8 15 11:49.5
30 178 Israel Olavi KimaRillen 1:58:34.5 16 11:59.2
31 232 Malts Egert 1:58:54.1 15 12:18.8
32 26 Orlovski Tiit Elva Suusaklubi 1:58:56.1 16 12:20.8
33 20 Aamisepp Arno Nõmme SK 1:59:06.8 17 12:31.5
34 181 Sirvel Margus Rakvere Siplased/CRAFT 1:59:08.8 18 12:33.5
35 176 Kuuseoks Aare 1:59:23.2 1 12:47.9
36 14 Homin Valeri 1:59:39.4 19 13:04.1
37 174 Mäesepp Aigar Hansa SK 1:59:47.9 20 13:12.6
38 8 Mihelson Olaf AT Sport 2:00:05.7 17 13:30.4
39 173 Tamm Tarmo Team Mahe 2:00:29.3 21 13:54.0
40 28 Jalast Kalmer 2:00:37.1 22 14:01.8
41 175 Selde Tarmo Hawaii Express 2:01:03.3 18 14:28.0
42 7 Kollo Madis Estanc 2:01:27.3 23 14:52.0
43 21 Rodendau Janno Rodendau 2:01:42.0 24 15:06.7
44 184 Tupits Ivo 2:01:52.5 19 15:17.2
45 294 Luidre Manivald sparta 2:02:00.1 2 15:24.8
46 18 Maasikmäe Argo Rakvere Siplased/CRAFT 2:02:03.6 20 15:28.3
47 23 Songisepp Kaspar Elva Suusaklubi 2:02:05.0 25 15:29.7
48 13 Krünberg Klen Tamsalu 2:02:11.3 26 15:36.0
49 27 Naaris Neeme Liviko 2:02:13.0 27 15:37.7
50 30 Ehrstein Reimo VAK Staier 2:02:14.8 28 15:39.5
51 186 Maanurm Joonas motobox 2:02:16.6 29 15:41.3
52 182 Kollo Tiit EWK 2:02:21.2 21 15:45.9
53 180 Übius Toomas v.s suusaklubi 2:03:48.0 22 17:12.7
54 146 Orava Tõnis 2:03:55.5 30 17:20.2
55 185 Einblau Eero Motomarket 2:04:48.4 23 18:13.1
56 347 Kruus Martin 2:04:53.4 24 18:18.1
57 327 Kaljumäe Aivo Hansa SK 2:05:11.3 31 18:36.0
58 309 Mesila Raidar AT Sport 2:05:28.2 25 18:52.9
59 34 Ansi Martin Team Mahe 2:05:45.4 32 19:10.1
60 37 Traks Hanno 2:05:50.4 26 19:15.1
61 354 Jõgeva Toomas 2:06:08.2 27 19:32.9
62 344 Virgepuu Erko Hansa SK 2:06:11.7 33 19:36.4
63 177 Tishtshenkov Aleksander 2:06:27.5 3 19:52.2
64 41 Kirikmäe Erik 2:06:30.2 34 19:54.9
65 51 Herman Jörgen 2:06:33.2 35 19:57.9
66 348 Saamere Tanel 2:06:37.2 28 20:01.9
67 315 Kesküla Urmo 2:06:50.5 36 20:15.2
68 188 Villemson Aivar 2:07:04.5 37 20:29.2
69 31 Pärnik Tea Pärnik 2:07:10.4 1 20:35.1
70 35 Kukk Kalle 2:07:20.3 29 20:45.0
71 170 Jaaska Allan stamina sk 2:07:37.6 30 21:02.3
72 312 Koppa Marko Koppa 2:07:51.0 38 21:15.7
73 24 Jool Illart Joolid 2:07:55.8 31 21:20.5
74 179 Vares Timo 2:08:18.7 39 21:43.4
75 43 Rego Üllar Bolderaja 2:08:58.8 32 22:23.5
76 53 Meidla Tiit 2:10:03.9 40 23:28.6
77 32 Stokkeby Peep 2:10:18.4 4 23:43.1
78 187 Ojarand Tarmo 2:10:18.9 33 23:43.6
79 334 Lepp Margus 2:10:30.6 34 23:55.3
80 190 Villo Raul KimaRillen 2:11:02.5 41 24:27.2
81 262 Padar Kaido 2:11:23.3 42 24:48.0
82 277 Kärner Evelin 2:11:26.6 2 24:51.3
83 29 Parm Signe 2:11:38.8 3 25:03.5
84 42 Pärnik Jüri Pärnik 2:12:07.5 35 25:32.2
85 285 Elling Toomas 2:12:14.2 43 25:38.9
86 191 Süvala Erko 2:12:20.8 44 25:45.5
87 323 Tõnupärt Risto 2:12:21.1 45 25:45.8
88 222 Voolaid Raimond 2:12:24.5 1 25:49.2
89 193 Viirmann Ott 2:12:30.0 46 25:54.7
90 144 Engel Vilmar Darli 2:12:32.0 36 25:56.7
91 340 Viik Tarvi SK Sula 2:12:38.3 47 26:03.0
92 246 Teesaar Toomas 2:12:39.6 48 26:04.3
93 321 Jaanson Jüri 2:12:43.9 37 26:08.6
94 200 Post Vahur Hiiusurf 2:13:03.8 49 26:28.5
95 49 Meier Ergo 2:13:04.4 50 26:29.1
96 58 Eenraid Priit Eenraid 2:13:07.8 38 26:32.5
97 183 Arak Anti AT Sport 2:13:23.8 51 26:48.5
98 50 Palmiste Priit 2:13:27.8 52 26:52.5
99 216 Lepasaar Ivo 2:13:37.0 39 27:01.7
100 306 Kudryashov Oleg NARVA FIRN 2:13:40.3 40 27:05.0
101 287 Parktaal Eero 2:13:42.6 41 27:07.3
102 211 Rus Mihkel 2:13:42.8 2 27:07.5
103 283 Skorokhod Boris 2:13:43.0 1 27:07.7
104 244 Vainküla Tõnu 2:13:57.7 42 27:22.4
105 213 Kuuskla Priit SK Aaspere 2:14:14.9 53 27:39.6
106 59 Kilm Virgo 2:14:31.9 54 27:56.6
107 192 Vähi Ilmar 2:14:57.3 55 28:22.0
108 131 Piiriste Margus 2:15:15.1 56 28:39.8
109 275 Stolfot Ivo 2:15:25.7 57 28:50.4
110 151 Kvell Liisa 2:15:35.4 4 29:00.1
111 301 Jürimaa Kevin 2:15:37.5 58 29:02.2
112 56 Kaljurand Urmas Stamina SK 2:16:02.4 5 29:27.1
113 33 Kallaste Risto 2:16:06.4 43 29:31.1
114 44 Eskor Ivar 2:16:42.5 44 30:07.2
115 208 Tilgre Taimar OK Kobras 2:17:11.7 45 30:36.4
116 198 Oot Anti Extreme Sport 2:17:12.3 2 30:37.0
117 45 Raap Ilmar meie 2:17:12.8 46 30:37.5
118 268 Pärn Hannes 2:17:22.1 47 30:46.8
119 345 Keridon Tiina Nycomed Sefa 2:17:54.2 5 31:18.9
120 46 Koppel Kuido 2:18:12.7 48 31:37.4
121 107 Päärson Taivo 2:18:34.5 49 31:59.2
122 106 Kiitam Urmo 2:18:35.0 59 31:59.7
123 109 Raudsepp Raul Hang Loose 2:18:35.2 60 31:59.9
124 339 Viidemann Mati Vennad-Dahl 2:19:00.4 6 32:25.1
125 325 Kelder Alo 2:19:08.1 61 32:32.8
126 292 Merivälja Margus 2:19:10.3 62 32:35.0
127 61 Hummal Erkki 2:19:28.3 63 32:53.0
128 249 Niils Raigo 2:19:34.7 50 32:59.4
129 247 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:19:36.5 7 33:01.2
130 296 Nõmm Meelis VAK Staier 2:19:39.4 64 33:04.1
131 54 Plees Andrus Amserv Team 2:19:42.0 51 33:06.7
132 196 Veelain Ermo 2:19:44.2 52 33:08.9
133 199 Rang Hendrick 2:19:45.8 65 33:10.5
134 337 Mändmets Helges SK Rada 2:20:11.4 3 33:36.1
135 113 Bormann-Eskor Irena 2:20:14.9 6 33:39.6
136 189 Näks Tõnu IB Krates 2:20:15.0 53 33:39.7
137 68 Parts Veiko KimaRillen 2:20:18.0 54 33:42.7
138 102 Sinisalu Andres KimaRillen 2:20:27.6 55 33:52.3
139 161 Lilienthal Marko Lilienthal 2:20:29.8 56 33:54.5
140 57 Roosnupp Priit 2:20:46.1 66 34:10.8
141 52 Puks Jaanus 2:20:54.5 67 34:19.2
142 129 Ränkel Rain Kose 2:20:58.9 68 34:23.6
143 48 Kristal Tõnis Kose SK 2:21:02.5 57 34:27.2
144 269 Ojarand Raivo 2:21:12.7 58 34:37.4
145 286 Nõmmik Jaanus Türi Rattatiim 2:21:18.9 69 34:43.6
146 39 Einland Vello 2:21:23.1 8 34:47.8
147 297 Suurküla Henry 2:21:25.7 70 34:50.4
148 248 Eskor Janner Smiths 2:21:33.4 71 34:58.1
149 329 Viitmann Rauno Scouts Pataljon 2:21:58.5 72 35:23.2
150 36 Schilf Arvi 2:21:58.9 59 35:23.6
151 65 Põldeots Marek Nõmme madallendurid 2:21:59.2 73 35:23.9
152 145 Reissaar Alari 2:22:06.7 60 35:31.4
153 267 Tee Triinu Noormets Team 2:22:10.5 7 35:35.2
154 116 Lumi Paul Wlalkie-Talkie 2:22:12.2 74 35:36.9
155 282 Runge Timo TEAM MAHE 2:22:17.6 75 35:42.3
156 293 Polt Edgar 2:22:19.4 76 35:44.1
157 243 Uurimäe Roomet 2:22:29.0 77 35:53.7
158 281 Miil Siim 2:22:36.2 78 36:00.9
159 70 Eenraid Peep Eenraid 2:22:42.5 79 36:07.2
160 148 Otsla Anti Vanamõisa suusaklubi 2:22:47.7 61 36:12.4
161 60 Suuroja Martin Viitna suusaklubi 2:22:52.8 62 36:17.5
162 266 Talalaev Marek 2:22:59.3 80 36:24.0
163 265 Roomets Margus 2:23:00.6 63 36:25.3
164 127 Sui Rando 2:23:15.6 81 36:40.3
165 101 Läte Anatoli Läte 2:23:17.3 64 36:42.0
166 114 Raudsepp Jan 2:23:33.6 83 36:58.3
167 202 Kivipalu Kristjan LSF Pronoking Team 2:23:33.6 82 36:58.3
168 203 Roasto Indrek 2:24:01.7 84 37:26.4
169 256 Pill Rein 2:24:02.1 65 37:26.8
170 62 Kubja Urmas 2:24:05.4 66 37:30.1
171 66 Lepik Hillar Eesti Worldloppeti Klubi 2:24:10.1 9 37:34.8
172 233 Vutt Ingmar 2:24:14.5 67 37:39.2
173 201 Innos John 2:24:24.9 68 37:49.6
174 318 Laur Martin 2:24:39.4 85 38:04.1
175 252 Sulaoja Urmas 2:24:56.8 69 38:21.5
176 55 Keskra Raivo 2:25:07.0 86 38:31.7
177 209 Zaletajev Toomas 2:25:08.4 87 38:33.1
178 218 Ebber Andrus 2:25:52.1 70 39:16.8
179 104 Tempel Tarmo Matate sk 2:25:54.7 4 39:19.4
180 110 Pard Karmo 2:26:03.5 88 39:28.2
181 117 Teeorg Urmas 2:26:52.3 71 40:17.0
182 122 Rosenberg Gunnar Rosenberg 2:26:59.7 89 40:24.4
183 298 Saue Toivo 2:27:00.7 5 40:25.4
184 290 Mihailov Kaspar 2:27:03.5 90 40:28.2
185 124 Leier Tõnis KoMo 2:27:05.6 10 40:30.3
186 307 Kiseljov Igor NARVA FIRN 2:27:06.8 72 40:31.5
187 105 Nurmiste Ingmar 2:27:14.4 91 40:39.1
188 214 Etverk Jüri 2:27:24.6 92 40:49.3
189 69 Valdmaa Lauri 2:27:27.3 93 40:52.0
190 302 Gans Kristjan SK Xdream 2:27:31.3 94 40:56.0
191 38 Paabo Priit ESTROAD 2:27:35.4 95 41:00.1
192 212 Paabo Peeter Paabopoisid 2:27:35.9 96 41:00.6
193 115 Palk Andres 2:27:40.3 73 41:05.0
194 303 Kidron Hendo 2:28:10.6 97 41:35.3
195 67 Rannu Reimo Rannu 2:28:30.3 98 41:55.0
196 141 Saar Marek 2:29:00.0 74 42:24.7
197 112 Kvell Magnus 2:29:02.8 99 42:27.5
198 305 Kuttanen Aleksei NARVA FIRN 2:29:10.5 75 42:35.2
199 154 Kaljuvee Olle-Marek 2:29:23.0 100 42:47.7
200 120 Aalberg Raoul 2:29:23.2 76 42:47.9
201 320 Tomson Toomas 2:29:27.8 77 42:52.5
202 153 Velleste Neeme-Rain 2:29:30.0 101 42:54.7
203 289 Ellervee Martin 2:29:43.5 102 43:08.2
204 300 Põldeots Rainer Sada ja suusad 2:29:44.7 103 43:09.4
205 228 Allvee Virgo Ain 2:29:59.3 104 43:24.0
206 276 Saar Indrek Saared 2:30:11.6 105 43:36.3
207 118 Leisi Rain 2:30:21.6 78 43:46.3
208 355 Saar Siim 2:30:28.2 11 43:52.9
209 261 Jürimäe Tarvo 2:30:29.7 106 43:54.4
210 326 Kakko Mairolt BonaFide 2:30:37.2 79 44:01.9
211 274 Kooskora Priidu 2:30:41.0 107 44:05.7
212 194 Heinmets Urmas merivälja surf tallinn 2:30:59.6 12 44:24.3
213 341 Sauväli Indrek SK Kalju 2:31:04.3 108 44:29.0
214 121 Tuttelberg Peeter 2:31:05.6 13 44:30.3
215 119 Vonk Aivar Kostivere Vänt 2:31:29.2 14 44:53.9
216 197 Tiiman Marko Glimstedt 2:31:54.4 80 45:19.1
217 313 Raska Ott 2:32:07.2 109 45:31.9
218 111 Tempel Marju Matate sk 2:32:26.8 8 45:51.5
219 236 Tulp Rain 2:32:56.4 81 46:21.1
220 147 Aas Ardi 2:33:26.7 82 46:51.4
221 273 Kiitam Ivar KJK 2:33:42.5 110 47:07.2
222 311 Pops Vahur Teeme Varuosad 2:33:43.9 83 47:08.6
223 272 Kubja Üllar 2:34:08.0 111 47:32.7
224 254 Põld Üllar "mk ""Lääne""" 2:34:21.9 84 47:46.6
225 343 Rajamets Hanno UMS 2:34:42.1 112 48:06.8
226 133 Aamisepp Tõnu Kiili 2:34:47.6 15 48:12.3
227 125 Viksi Hillar 2:35:00.3 85 48:25.0
228 316 Valtin Kai 2:35:01.9 9 48:26.6
229 258 Tammsaar Andres 2:35:06.0 113 48:30.7
230 351 Trossmann Kristjan SK Esto 2:35:09.5 114 48:34.2
231 317 Mägi Merill SK Stamina 2:35:27.5 1 48:52.2
232 128 Laja Leho Global Art 2:35:29.6 86 48:54.3
233 219 Kooskora Toomas 2:35:29.7 16 48:54.4
234 278 Jõgis-Laats Jan 2:35:36.1 115 49:00.8
235 245 Asandi Tõnu 2:35:43.4 116 49:08.1
236 255 Hanga Knut 2:36:39.5 87 50:04.2
237 234 Kond Kuido Murukuus 2:36:40.2 88 50:04.9
238 215 Mitt Kristjan 2:36:54.1 117 50:18.8
239 126 Jerlakas Sven 2:37:00.6 118 50:25.3
240 279 Abel Risto 2:37:04.9 119 50:29.6
241 149 Papstel Toomas 2:37:18.5 120 50:43.2
242 130 Kork Algis 2:38:08.1 121 51:32.8
243 333 Mukk Heiki 2:38:50.6 89 52:15.3
244 123 Ränd Indrek 2:38:57.9 90 52:22.6
245 64 Saar Taavi 2:39:05.8 91 52:30.5
246 288 Keerberg Erik 2:39:24.7 92 52:49.4
247 103 Puidak Priit Eesti Worldloppeti Klubi 2:39:39.9 6 53:04.6
248 152 Mäekivi Jaanus Neeme Rattaklubi 2:39:58.5 122 53:23.2
249 308 Kertsmik Kalju 2:40:15.6 17 53:40.3
250 270 Kasvandik Andres 2:40:59.7 93 54:24.4
251 158 Välkmann Peeter 2:41:03.2 123 54:27.9
252 350 Uri Rainer 2:41:36.0 94 55:00.7
253 322 Uustalu Meelis Habaja Rahvaspordiklubi 2:42:31.7 124 55:56.4
254 135 Reimann Ivar Global Art 2:42:40.6 95 56:05.3
255 338 Mutso Mikk 2:43:11.4 125 56:36.1
256 231 Murro Raul 2:43:29.6 126 56:54.3
257 259 Metsmaaker Martin 2:45:00.6 127 58:25.3
258 224 Vatsk Reigo 2:46:06.6 128 59:31.3
259 217 Pastimäe Hugo Järvamaa 2:46:08.7 7 59:33.4
260 136 Kolk Alari 2:47:35.2 96 1:00:59.9
261 237 Maruste Rain 2:47:54.6 97 1:01:19.3
262 319 Lillo Indrek 2:48:37.8 129 1:02:02.5
263 250 Velbri Rainer 2:48:43.6 130 1:02:08.3
264 155 Varblas Evert 2:48:44.9 18 1:02:09.6
265 271 Kangro Argo 2:49:54.9 98 1:03:19.6
266 230 Tammist Marko 2:50:38.3 131 1:04:03.0
267 263 Kaju Egert 2:50:45.8 132 1:04:10.5
268 342 Uusneem Urmas UMS 2:51:17.8 133 1:04:42.5
269 241 Randmere Ahti 2:51:22.4 99 1:04:47.1
270 238 Kaseväli Uno 2:51:43.2 8 1:05:07.9
271 221 Mängel Margus 2:51:44.3 100 1:05:09.0
272 349 Teesalu Marko 2:52:06.5 134 1:05:31.2
273 142 Aimsalu Mart 2:52:50.7 101 1:06:15.4
274 332 Tõnisalu Raigo 2:53:11.8 102 1:06:36.5
275 260 Mäekivi Marko Neeme Rattaklubi 2:53:27.4 135 1:06:52.1
276 335 Puur Tiit 2:54:48.9 19 1:08:13.6
277 253 Arvisto Tõnu 2:54:55.1 103 1:08:19.8
278 140 Tammik Heini 2:55:15.4 20 1:08:40.1
279 229 Nurm Mihkel 2:56:56.8 136 1:10:21.5
280 162 Rohtma Valdek SK Toonus 2:58:21.7 137 1:11:46.4
281 226 Kroon Olev Kroon 2:59:22.6 21 1:12:47.3
282 328 Hoogand Janis 2:59:56.6 104 1:13:21.3
283 138 Altmets Mikk 3:00:05.5 105 1:13:30.2
284 137 Berlin Erik 3:00:45.0 138 1:14:09.7
285 156 Kuusler Kaia 3:00:56.6 10 1:14:21.3
286 143 Veidemann Toomas 3:01:20.1 106 1:14:44.8
287 150 Valdmaa Tarmo 3:01:21.7 139 1:14:46.4
288 223 Konrad Peep 3:02:02.1 140 1:15:26.8
289 225 Männasoo Toomas 3:04:15.6 141 1:17:40.3
290 139 Ainsam Marek 3:05:48.4 142 1:19:13.1
291 291 Kirsimäe Karli Hansa SK 3:06:06.9 143 1:19:31.6
292 284 Markson Uno 3:06:11.3 22 1:19:36.0
293 210 Veerus Ivar SG Weber 3:08:55.1 107 1:22:19.8
294 251 Merioja Jaan 3:10:31.2 23 1:23:55.9
295 132 Tõnisberg Villem 3:12:08.2 144 1:25:32.9
296 280 Busch Veiko 3:12:59.5 145 1:26:24.2
297 239 Rebane Ruve 3:15:15.6 146 1:28:40.3
298 352 Sonnberg Sander 3:16:34.5 3 1:29:59.2
299 235 Valter Katrin 3:18:16.4 11 1:31:41.1
300 227 Valter Ivo 3:18:16.7 108 1:31:41.4
301 157 Kruusamägi Uku 3:20:18.3 4 1:33:43.0
302 242 Ründva Maarit 3:21:31.1 12 1:34:55.8
303 295 Laaneväli Aivo 3:23:27.5 109 1:36:52.2
304 353 Sonnberg Indrek 3:31:17.4 110 1:44:42.1
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
..IQ - 0, , 19.03.2011 12:17
... tõsiselt häbi mingite s.suusatajate pärast kes ei adu üldse, kuidas maailm pöörleb. Kui on eluga raskusi, siis aita ennast ja ära aja mingit p.... suust ja sulest välja. Jaksu korraldajatele, väga lahe üritus oli.
Matu, , 18.03.2011 14:41
Ei liitu virisejatega aga ettepanek on võtta kasutusele korduvkasutavad numbrid (nö. numbri-särgid). Seda enam, et tegemist on sarivõistlusega. Ühekordne väljaminek on suurem aga tasub ära. Iseasi on muidugi sponsorite muutumine ja vahetumine...
Tom, , 18.03.2011 12:03
Minge ka ... oma jutuga, mis see Swedbank siia puutub? Ükski pank ei organiseeri spordivõistlusi, vaid toetab seda mingi rahasummaga ja kogu lugu. N-ö tänutäheks - või õigemini reklaamiks, sellepärast ju toetataksegi - pandi võistlusele panga nimi. Kuidas organisaatorid rahaga toime tulevad, kui palju võistlejatelt juurde küsivad ja kuidas numbreid kinnitavad, see ei puutu enam absoluutselt sponsorfirmasse.
s.uusataja, , 17.03.2011 19:10
Tore, et korraldajad sõna võtsid... Swedpank võiks ju natuke sponsoreerida ja mitte kurta, et suur kasum jääb saamata. Soliidne oleks, kui rahvast iga pangaülekandega nööriv kontor mõne ürituse lausa tasuta või sümboolse maksu eest teeks. Muidu on ju perespordiüritus lihtlabane äri lastega peredelt raha teenimiseks. Ja tõesti, igal pool saab lühikesel maal... häbi lugeda Swedpanki hädaldamist raha pärast. Ja tuletage meelde, et hilisemate regajata (varunumbrid) maks oli hoopis kirves.
suusataja Sakust, , 16.03.2011 20:44
samas saab neid haaknõelu ju pärast veel kasutada - kanda ninas, kõrvas jm. Kui mõnel maratonil taas vaja läheb - hea kohe omastkäest võtta.
to suusataja, , 16.03.2011 15:40
enne haaknõeltega paigaldatud numbri eemaldamist tuleb haaknõelad ikka avada siis jäävad riided terveks, ma nii alati toiminud ja minu kallis nike suusariided pole siis igastahes kannatada saanud!....lihtsalt ära tüütab juba see haaknõelte teemal virisemine
Salmiakki, , 16.03.2011 09:35
Kes oma riiete ja haaknõelte pärast muretseb, siis hankige omale numbrikumm mõnest spordiklubist nt (2-4 eurot) ja probleemi enam pole.
eldur, , 15.03.2011 22:31
Aitäh info eest!
harastaja, , 15.03.2011 20:55
http://gallery.me.com/rixratas
eldur, , 15.03.2011 20:08
Kas keegi ütleb ,mis aadressil perespordisarja pilte leiab,ka lastesõitude kohta?


Kõige populaarsemad
Salomon Kolmiküritus 2011
At Sport
Salomon
Hasart MNK 09
Arctic 09
Leibur
Valio_r
Felix
Bornsport
Gutta
Laima
EOK
Kanal2
Sky +
Valgehobusemäe
Albu vald
Kirde KRK
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE