estenglv
WAP version
Login form
RSS
39. Haanja suusamaratoni võitis Viljandimaa noormees Algo Kärp LISATUD TULEMUSED 05.03.2011 (2)
Täna Võrumaal peetud 39. Haanja suusamaratoni võitis Viljandimaa noormees Algo Kärp, ajaga 2:09:12. Tema järel tuli teiseks Raido Ränkel, kes läbis 43 km ajaga 2:09:36. Poodiumi kolmanda koha ...
Laupäeval võtavad suusatajad mõõtu Haanja maratonil LISATUD STARDINIMEKIRI 02.03.2011 (1)
EMT Estoloppet sarja viimane heitlus peetakse pikkade traditsioonidega Haanja suusamaratonil käesoleva nädala laupäeval. Selle paljude poolt hinnatud talispordiala pidustused saavad alguse kell 110 ...
Haanja Maraton 43 km
Haanja Maraton 22 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 25 Sep 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
39. Haanja Maraton (EMT Estoloppet 2011)
Vaata ka 2012 2010 2009 
Aeg 05.03.2011
Koht Haanja EST
Spordiala Suusatamine
Distants 43 km start 11:00 klassikaline tehnika
22 km start 11:15 klassikaline tehnika
Lastesõidud 500 m 11:30 
Korraldaja MTÜ Haanja Suusaklubi, Urmas Veeroja, +372 513 5746, haanja@haanjamaraton.ee www.haanjamaraton.ee  
 
• STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Kaotus võitjale  
1 91 Kärp Algo 2:09:12.1 1
2 3 Ränkel Raido Võru SUKL 2:09:36.6 2 0:24.5
3 2 Saarepuu Anti Võru SUKL 2:12:34.8 3 3:22.7
4 6 Vallimäe Janek Alutaguse SUKL 2:13:19.5 4 4:07.4
5 11 Mets Andre Sparta 2:13:45.5 5 4:33.4
6 13 Sambla Avo Alutaguse SUKL 2:13:48.6 1 4:36.5
7 214 Laasik Karl 2:13:58.8 2 4:46.7
8 10 Kollo Andres Nõmme Spordiklubi 2:15:02.2 6 5:50.1
9 8 Juursalu Timo Alutaguse SUKL 2:15:45.4 7 6:33.3
10 1148 Simonlatser Timo Tamsalu AO SUKL 2:16:31.4 8 7:19.3
11 12 Sellis Siim Valgjärve Spordiklubi 2:16:34.7 9 7:22.6
12 1 Teppan Vahur Tartu SUKL 2:17:24.1 10 8:12.0
13 16 Palok Artur Vastseliina SPKL 2:17:28.0 3 8:15.9
14 9 Myasnikov Yury Narva FIRN 2:17:53.6 1 8:41.5
15 27 Jullinen Erko 2:18:01.9 11 8:49.8
16 5 Einaste Kein 2:18:29.3 12 9:17.2
17 4 Kümmel Peeter 2:18:41.8 13 9:29.7
18 19 Sild Lauri OK Võru 2:18:49.6 14 9:37.5
19 17 Juursalu Andres Suusahullud 2:19:43.6 15 10:31.5
20 78 Vahtra Eno Oti SPKL 2:20:05.7 16 10:53.6
21 21 Veilberg Ago Rakvere Siplased/Craft 2:20:06.0 2 10:53.9
22 34 Hirv Pait Haanja Rattaklubi 2:22:45.2 3 13:33.1
23 31 Eensaar Silver Skm! 2:22:49.3 17 13:37.2
24 36 Rajas Janari 2:22:54.2 4 13:42.1
25 1089 Teearu Hans 2:23:15.1 5 14:03.0
26 66 Hussar Aimar A&T SPORT 2:24:44.4 18 15:32.3
27 106 Selgis Jürgen 2:24:44.6 6 15:32.5
28 44 Ivanov Ivar Maratonsport 2:24:51.1 19 15:39.0
29 71 Nassar Martin Põhjakotkas Viljandi 2:25:07.2 7 15:55.1
30 1203 Rohtla Laura 2:25:19.9 1 16:07.8
31 30 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 2:25:27.8 4 16:15.7
32 55 Pavlov Ulvar Rakvere Siplased/Craft 2:26:01.9 5 16:49.8
33 120 Veelain Karli 2:26:23.0 8 17:10.9
34 1230 Lemvald Martti 2:26:36.4 20 17:24.3
35 47 Jagomägi Teet Tartu SUKL 2:26:40.6 6 17:28.5
36 42 Voodla Tiit 2:26:51.5 7 17:39.4
37 26 Kovaljov Oleg 2:26:56.0 8 17:43.9
38 63 Videvik Priit Rakvere Siplased/Craft 2:27:04.4 21 17:52.3
39 89 Lehemaa Taavi Karupesa Team 2:27:05.9 9 17:53.8
40 76 Sammel Arne 2:27:27.3 1 18:15.2
41 39 Salla Raimo Türi Ohvitseride maja 2:27:38.3 22 18:26.2
42 38 Orm Olari 2:27:43.8 23 18:31.7
43 90 Veski Tanel Extreme Sport 2:27:45.2 24 18:33.1
44 110 Pormeister Piret Sparta 2:27:52.6 2 18:40.5
45 32 Tärno Indrek 2:27:58.5 25 18:46.4
46 33 Hussar Kaidar A&T SPORT 2:28:10.2 9 18:58.1
47 72 Veilberg Meelis Rakvere Siplased/Craft 2:28:25.6 2 19:13.5
48 1209 Laineste Andres 2:28:59.8 10 19:47.7
49 45 Neemela Tarmo Saue Spordiklubi 2:29:04.5 11 19:52.4
50 15 Kaljuvee Rando Elva Suusaklubi 2:29:10.2 10 19:58.1
51 41 Viks Sven 2:29:11.1 12 19:59.0
52 79 Torim Enno VAK Staier 2:29:13.7 13 20:01.6
53 119 Koemets Kaido Haanja SK 2:29:52.4 26 20:40.3
54 68 Kanep Urmas Saue Spordiklubi 2:29:54.5 3 20:42.4
55 139 Kraas Andreas 2:30:04.2 27 20:52.1
56 61 Truu Janek Tartu SUKL 2:30:05.1 28 20:53.0
57 130 Jaht Valdur Suusahullud 2:30:45.1 29 21:33.0
58 62 Lehto Tiit 2:30:59.7 30 21:47.6
59 98 Piirimäe Pärtel Suusahullud 2:31:06.1 31 21:54.0
60 59 Mölder Tauno Haanja SK 2:31:20.8 32 22:08.7
61 70 Rooden Priit Alpiklubi Firn 2:31:41.3 33 22:29.2
62 48 Aamisepp Arno Nõmme SK 2:31:49.4 11 22:37.3
63 74 Vlassov Sergei Narva FIRN 2:31:56.9 14 22:44.8
64 126 Mändla Tarmo Saia 2:32:03.2 15 22:51.1
65 94 Ispert Egert 2:32:15.7 34 23:03.6
66 22 Flavyanov Igor Narva FIRN 2:32:17.0 16 23:04.9
67 77 Vimba Janis Burkanciems 2:32:39.6 17 23:27.5
68 37 Toome Roland Rakvere Siplased/Craft 2:32:45.5 18 23:33.4
69 104 Lepp Emeri 2:32:50.2 35 23:38.1
70 49 Savvest Veikko 2:33:04.6 19 23:52.5
71 43 Nook Reimo 2:33:21.8 20 24:09.7
72 25 Valge Indrek Tartu SUKL 2:33:27.6 12 24:15.5
73 92 Klement Riho Tartu SUKL 2:33:30.6 36 24:18.5
74 100 Raudik Alo 2:33:42.4 21 24:30.3
75 50 Laur Toomas Haanja Rattaklubi 2:33:43.6 22 24:31.5
76 111 Vunk Kalev Suusahullud 2:33:44.8 23 24:32.7
77 60 Kõvatomas Taavi 2:33:53.6 37 24:41.5
78 69 Sirvel Margus 2:34:34.6 38 25:22.5
79 266 Jaama Mattis Nõmme SK 2:34:44.9 13 25:32.8
80 40 Laidvee Jaanus 2:34:52.7 39 25:40.6
81 156 Pullerits Priit 2:34:57.7 24 25:45.6
82 84 Peterson Uku 2:35:16.5 40 26:04.4
83 86 Voloshin Jevgeni Narva FIRN 2:35:36.9 1 26:24.8
84 102 Kuusalu Asko Vanamõisa Suusaklubi 2:35:45.9 41 26:33.8
85 129 Tiik Madis SK Suusahunt 2:35:56.0 25 26:43.9
86 73 Peterson Meelis TEAM TT 2:35:56.6 42 26:44.5
87 24 Kaiv Taavi Türi 2:35:57.6 43 26:45.5
88 118 Linnupuu Küllo Haanja Rattaklubi 2:36:15.4 44 27:03.3
89 132 Prants Janno Hawaii Express 2:36:37.3 45 27:25.2
90 161 Hillep Andres 2:36:41.4 14 27:29.3
91 80 Kovkel Igor Narva FIRN 2:36:41.9 26 27:29.8
92 145 Nurk Talis 2:36:50.0 46 27:37.9
93 121 Kuuseoks Aare 2:36:55.8 4 27:43.7
94 67 Viitmaa Alar OK Lehola 2:37:05.3 27 27:53.2
95 108 Mäesepp Aigar Hansa SK 2:37:37.5 47 28:25.4
96 202 Abram Alar Skm! 2:37:41.4 48 28:29.3
97 176 Pääslane Priit 2:37:49.2 28 28:37.1
98 152 Aavik Kuldar 2:37:58.7 29 28:46.6
99 82 Mõtlep Riho 2:38:07.1 49 28:55.0
100 85 Maasikmäe Argo 2:38:13.8 30 29:01.7
101 166 Tupits Ivo 2:38:29.1 31 29:17.0
102 1157 Joonas Mihkel 2:38:33.2 1 29:21.1
103 191 Suija Silja SiljaSport 2:38:35.2 3 29:23.1
104 46 Holtsmann Siim Extreme Sport 2:38:36.5 50 29:24.4
105 117 Kiisk Romand 2:38:38.2 51 29:26.1
106 103 Reiska Alar 2:38:42.4 32 29:30.3
107 88 Kõvatomas Karli 2:38:49.7 52 29:37.6
108 178 Ansi Martin 2:39:33.9 53 30:21.8
109 165 Kuusik Ants VAK STAIER 2:39:36.1 2 30:24.0
110 113 Baum Andreas Aerutajad 2:40:13.0 2 31:00.9
111 135 Tepaskent Tanel 2:40:25.4 54 31:13.3
112 105 Kullamaa Rein VW 2:40:41.8 33 31:29.7
113 138 Eiger Rein Noortekoondis 2:40:48.3 55 31:36.2
114 64 Bauman Jaanus Rakvere Siplased/Craft 2:41:09.7 56 31:57.6
115 170 Karlson Joosep Aerutajad 2:41:13.1 3 32:01.0
116 254 Raud Margus 2:41:14.4 34 32:02.3
117 123 Lippur Bruno 2:41:24.9 57 32:12.8
118 224 Klesmann Villu 2:41:32.2 35 32:20.1
119 93 Saamere Tanel 2:41:46.6 36 32:34.5
120 157 Kallas Kaarel 2:41:54.9 58 32:42.8
121 232 Übius Toomas 2:41:59.7 37 32:47.6
122 143 Luks Sven 2:42:40.2 38 33:28.1
123 95 Hirv Dainis 2:42:50.6 59 33:38.5
124 173 Ojaots Aigar 2:42:59.2 60 33:47.1
125 133 Needrit Vello Eesti Worldloppeti Klubi 2:43:05.3 61 33:53.2
126 231 Keerme Riho Jõhvi Motoklubi 2:43:05.5 62 33:53.4
127 155 Nurm Asko SK Kalju Rattatiim 2:43:06.7 63 33:54.6
128 183 Sokolov Jevgeni Narva FIRN 2:43:15.3 1 34:03.2
129 125 Sabre Kaupo Põlva 2:43:16.1 39 34:04.0
130 241 Kruus Martin 2:43:20.8 40 34:08.7
131 282 Puksing Marko 2:43:22.0 64 34:09.9
132 221 Kiiranen Kalle Tartu SUKL 2:43:22.5 5 34:10.4
133 158 Viik Tarvi SK Sula 2:43:22.7 65 34:10.6
134 184 Kesküla Urmo leola 2:43:28.6 66 34:16.5
135 112 Part Taavi Rakvere Siplased/Craft 2:43:36.2 67 34:24.1
136 147 Rästas Ergo Suusahullud 2:43:38.5 68 34:26.4
137 146 Tuisk Priit Hawaii Express 2:43:41.3 69 34:29.2
138 144 Vahelaan Kaimar 2:43:47.4 70 34:35.3
139 211 Jalast Kalmer Roosna-Alliku Motoklubi 2:43:51.2 71 34:39.1
140 109 Homin Valeri Roosna-Alliku Motoklubi 2:43:53.1 72 34:41.0
141 1204 Zlobin Veniamin 2:43:55.5 73 34:43.4
141 107 Rei Tarmo CFC 2:43:55.5 41 34:43.4
143 230 Kokins Juris 2:44:01.9 6 34:49.8
144 185 Tishtshenkov Aleksander 2:44:11.5 7 34:59.4
145 181 Bolduzev Viktor Pskov Ski Club 2:44:11.7 8 34:59.6
146 167 Mikhaylov Ivan Pskov Ski Club 2:44:23.7 9 35:11.6
147 240 Järve Kaupo Eesti Posti Spordiklubi 2:44:29.4 74 35:17.3
148 265 Kala Kaspar 2:44:30.8 15 35:18.7
149 99 Kannel Alari Saue Spordiklubi 2:44:32.3 42 35:20.2
150 57 Toss Kaarel 2:44:33.5 10 35:21.4
151 87 Pedari Aimar 2:44:33.8 43 35:21.7
152 150 Tops Assar SK Los Toros 2:44:50.6 44 35:38.5
153 192 Raudik Raimo 2:44:52.4 45 35:40.3
154 275 Einblau Eero MOTOMARKET 2:44:52.6 46 35:40.5
155 163 Kiigemägi Andres Rakke SK 2:45:00.6 11 35:48.5
156 127 Kaasik Margus 2:45:05.0 47 35:52.9
157 234 Traks Hanno rakke sk 2:45:05.8 48 35:53.7
158 235 Vainlo Indrek 2:45:10.5 49 35:58.4
159 169 Kaur Margus 2:45:24.7 50 36:12.6
160 172 Tenisson Vaido 2:45:25.9 51 36:13.8
161 179 Rõõmussar Raigo 2:45:27.1 75 36:15.0
162 248 Tilk Arne Tartu Maraton 2:45:27.5 52 36:15.4
163 193 Räim Rivo 2:45:36.2 76 36:24.1
164 335 Nigul Alar 2:45:40.3 53 36:28.2
165 220 Kuuskmäe Raul 2:46:10.4 54 36:58.3
166 153 Vana Janek AS G4S 2:46:11.2 77 36:59.1
167 201 Kliiman Tanel SAK Tartu 2:46:22.8 55 37:10.7
168 75 Tammjärv Kati Tartu SUKL 2:46:30.4 1 37:18.3
169 354 Jürimäe Tõnis 2:46:32.6 78 37:20.5
170 208 Pool Hannes HRM Team 2:46:32.9 56 37:20.8
171 197 Jalasto Kaupo 2:46:39.6 12 37:27.5
172 229 Arak Anti AT SPORT 2:46:45.6 79 37:33.5
173 227 Artel Veiko 2:46:47.0 57 37:34.9
174 250 Seskens Leons 2:47:09.9 13 37:57.8
175 148 Saarepuu Kertu Võru SUKL 2:47:12.3 4 38:00.2
176 210 Vallner David 2:47:18.2 80 38:06.1
177 56 Raja Arvo 2:47:19.4 14 38:07.3
178 162 Parygin Dmitry Pskov Ski Club 2:47:20.3 81 38:08.2
179 1117 Abel Kaspar 2:47:21.3 82 38:09.2
180 124 Virgepuu Erko Hansa SK 2:47:24.2 83 38:12.1
181 1145 Zahkna Rene Võru Biathlon 2:47:25.1 4 38:13.0
182 393 Tigas Kaido 2:47:25.4 84 38:13.3
183 311 Greenbaum Janno 2:47:26.3 85 38:14.2
184 357 Kelk Indrek Tartu Maraton 2:47:26.6 58 38:14.5
185 272 Bachaus Arno Team 30+ 2:47:32.9 86 38:20.8
186 101 Locmelis Artis Burkanciems 2:47:39.1 59 38:27.0
187 174 Teesaar Elmo 2:47:49.6 60 38:37.5
188 209 Aarna Urmas 2:47:53.9 61 38:41.8
189 51 Kallemets Mati 2:48:06.0 3 38:53.9
190 262 Parve Martti OK PEKO 2:48:09.0 15 38:56.9
191 328 Kadajane Erik 2:48:10.8 87 38:58.7
192 249 Villemson Aivar 2:48:13.3 88 39:01.2
193 204 Tali Tiit 2:48:14.7 16 39:02.6
194 259 Urm Jaak Serviti SK 2:48:16.3 89 39:04.2
195 270 Toplaan Anti EELK Kuressaare 2:48:23.1 62 39:11.0
196 149 Kannel Tanel Hansa SK 2:48:27.0 90 39:14.9
197 239 Danilas Meelis 2:48:36.7 63 39:24.6
198 334 Hommik Mart 2:48:48.5 91 39:36.4
199 267 Vait Indrek 2:48:49.8 92 39:37.7
200 279 Laur Mati haanja rattaklubi 2:49:01.3 64 39:49.2
201 188 Paglant Heigo 2:49:08.5 93 39:56.4
202 281 Rääts Veiko Jõhvi Motoklubi 2:49:09.2 94 39:57.1
203 237 Varres Markko 2:49:10.7 95 39:58.6
204 372 Piirmann Terje 2:49:14.3 5 40:02.2
205 243 Rootsma Keit Oti spordiklubi 2:49:16.8 16 40:04.7
206 217 Karabelnik Kristjan seiklusporr 2:49:34.3 96 40:22.2
207 205 Kollo Tiit EWK 2:49:38.9 65 40:26.8
208 238 Kukk Kalle 2:49:42.2 66 40:30.1
209 141 Lepiste Raimond Kehtna Majandus- ja Tehnoloogi 2:49:42.5 17 40:30.4
210 187 Eskla Algo Haanja SK 2:49:43.1 97 40:31.0
211 297 Meitus Raivo 2:49:47.5 67 40:35.4
212 164 Simson Valmar suusahullud 2:49:48.2 68 40:36.1
213 199 Vares Timo 2:49:48.4 98 40:36.3
214 288 Keär Andres Rakke SK 2:49:54.7 69 40:42.6
215 300 Rebane Taivo 2:49:56.3 17 40:44.2
216 226 Vilde Jaanika 2:50:13.6 6 41:01.5
217 470 Tars Sander Tartu Kalev 2:50:25.1 5 41:13.0
218 215 Kukk Raido Lopetijukud 2:50:27.6 99 41:15.5
219 301 Vihmann Viljar 2:50:27.9 70 41:15.8
220 177 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 2:50:32.3 71 41:20.2
221 278 Kotka Kalle 2:50:44.2 72 41:32.1
222 361 Toom Eiko 2:50:51.8 100 41:39.7
223 159 Reiska Raino Võru SUKL 2:50:52.0 18 41:39.9
224 54 Pak Indrek 2:50:53.4 73 41:41.3
225 366 Joonas Jüri OK Võru 2:50:57.8 19 41:45.7
226 277 Jänes Endel 2:51:09.0 101 41:56.9
227 484 Jänes Ants 2:51:10.4 102 41:58.3
228 304 Kals Jaak Lopetijukud 2:51:13.4 103 42:01.3
229 528 Makku Artur Viljandi Rattaklubi 2:51:16.9 104 42:04.8
230 246 Karilaid Ivo 2:51:23.9 105 42:11.8
231 345 Süvala Erko 2:51:33.4 106 42:21.3
232 284 Jürimaa Tõnu EWK 2:51:42.4 4 42:30.3
233 401 Mazko Viktor Parrot ski team 2:51:49.4 107 42:37.3
234 286 Ansko Ilmar 2:51:50.5 108 42:38.4
235 260 Tõnupärt Risto 2:52:04.6 109 42:52.5
236 206 Lepiksaar Madis 2:52:13.4 110 43:01.3
237 137 Rodendau Janno Vargamäe 2:52:19.3 111 43:07.2
238 324 Viese Meelis 2:52:22.9 112 43:10.8
239 316 Luup Einar 2:52:27.2 74 43:15.1
240 570 Laur Mikk Võru SUKL 2:52:36.6 113 43:24.5
241 423 Trumm Aron Võru Harrastajad 2:52:37.8 114 43:25.7
242 252 Aigro Maarja Printsess 2:52:41.9 7 43:29.8
243 7 Mägi Risto Prints 2:52:42.2 115 43:30.1
244 171 Põllu Andero 2:52:48.4 116 43:36.3
245 318 Himma Markus Himma-Team 2:52:50.4 20 43:38.3
246 114 Vaard Paul tartu kalev 2:52:51.4 18 43:39.3
247 293 Inno Kadi Weber 2:52:53.5 1 43:41.4
248 298 Kruusmann Geidi Tamsalu 2:52:53.7 8 43:41.6
249 371 Lepp Margus 2:53:00.5 75 43:48.4
250 189 Teearu Karl 2:53:07.8 19 43:55.7
251 454 Ottas Olavi 2:53:11.3 117 43:59.2
252 461 Vegeris Ainars 2:53:13.7 76 44:01.6
253 160 Jõesaar Siim 2:53:19.0 21 44:06.9
254 255 Maarits Andres Coffee In 2:53:19.6 118 44:07.5
255 348 Pulles Jaanus Tartu SUKL 2:53:22.6 77 44:10.5
256 228 Alamaa Tenno 2:53:35.2 78 44:23.1
257 398 Vaalma Kalle 2:53:39.5 79 44:27.4
258 131 Just Alar Eesti Worldloppeti Klubi 2:53:40.9 80 44:28.8
259 309 Hõrak Sairos Võru Vesi 2:53:43.0 81 44:30.9
260 342 Lukk Eero Haanja SK 2:53:47.0 119 44:34.9
261 289 Mändla Mairo Saia 2:53:57.8 120 44:45.7
262 352 Mazurs Ainars 2:54:02.4 82 44:50.3
263 312 Haljaste Härmo 2:54:05.0 121 44:52.9
264 560 Heinsoo Andrus 2:54:06.7 83 44:54.6
265 384 Erik Raivo 2:54:07.0 84 44:54.9
266 251 Tints Meelis K2 Estonia / Webmedia 2:54:07.9 122 44:55.8
267 207 Mirme Sander 2:54:10.0 123 44:57.9
268 151 Udam Ilmar 2:54:28.3 124 45:16.2
269 400 Karama Tarmo 100% Design 2:54:43.5 125 45:31.4
270 212 Viitkin Ain Rõuge Racing Team 2:54:50.4 85 45:38.3
271 616 Kaasiku Ervi 2:54:51.8 20 45:39.7
272 750 Kroon Kalle Sarise Kuningriigi SK 2:54:54.9 86 45:42.8
273 548 Anton Arno 2:55:16.5 21 46:04.4
274 430 Tiits Rauno 2:55:22.5 126 46:10.4
275 194 Fahrutdinov Airat eesti raudtee spordiklubi 2:55:32.5 87 46:20.4
276 364 Laaniste Andres Koeru SK 2:55:33.3 127 46:21.2
277 359 Kukk Jaanus Nordecon 2:55:45.4 128 46:33.3
278 898 Peiseniece Mara Kapa OK 2:55:54.9 9 46:42.8
279 369 Nüüd Marko Saue Spordiklubi 2:55:59.9 129 46:47.8
280 1200 Koppel Mart Sangar 2:56:02.8 88 46:50.7
281 310 Kulp Alar 2:56:06.9 130 46:54.8
282 273 Suurman Herkki 2:56:19.0 89 47:06.9
283 283 Sarapson Ilvar 2:56:27.7 90 47:15.6
284 1171 Ojaperv Henri Vastseliina SPKL 2:56:40.6 22 47:28.5
285 392 Kikkas Reedik HRM Team 2:56:46.6 131 47:34.5
286 349 Pallas Lembit TTÜ SK 2:56:48.5 22 47:36.4
287 346 Pedaste Margus 2:56:52.2 132 47:40.1
288 404 Treier Tarvo Ericsson Eesti AS 2:56:54.6 133 47:42.5
289 503 Ahman Hardi 2:57:08.3 6 47:56.2
290 292 King Mirek ALLEVENT 2:57:10.4 91 47:58.3
291 315 Kalamees Mikk Saue 2:57:18.5 23 48:06.4
292 521 Pikkpõld Lauri 2:57:33.4 134 48:21.3
293 1121 Karukäpp Siim 2:57:52.2 24 48:40.1
294 319 Kirikmäe Erik Ericsson Eesti AS 2:58:06.7 135 48:54.6
295 382 Joonas Peep Private Project 2:58:08.7 92 48:56.6
296 96 Altmets Heimar CFC Suusakool 2:58:09.9 25 48:57.8
297 180 Kivila Dag 2:58:20.4 93 49:08.3
298 140 Keerme Allar Jõhvi Motoklubi 2:58:30.4 26 49:18.3
299 213 Laanes Marko 2:58:37.5 136 49:25.4
300 264 Univer Neeme 2:58:51.4 137 49:39.3
301 381 Bauman Erik 2:58:57.6 138 49:45.5
302 538 Lattikas Lemmo Vanamõisa Suusaklubi 2:59:00.4 139 49:48.3
303 432 Torim Madis Ets Dünamo 2:59:01.9 94 49:49.8
304 377 Kärsin Marek 2:59:03.0 140 49:50.9
305 356 Keerme Argo Jõhvi Motoklubi 2:59:05.7 141 49:53.6
306 341 Murrand Hanno 2:59:07.2 95 49:55.1
307 406 Viirmann Ott 2:59:12.1 142 50:00.0
308 1165 Kongo Koit 2:59:16.3 96 50:04.2
309 343 Lukk Ego Haanja SK 2:59:16.7 27 50:04.6
310 1139 Haavapuu Vello 2:59:17.5 97 50:05.4
311 233 Suursild Simo Aerutajad 2:59:24.9 28 50:12.8
312 320 Tomson Ivo 2:59:35.9 143 50:23.8
313 323 Püss Indrek AdTech 2:59:47.0 144 50:34.9
314 473 Laipaik Alar 2:59:50.2 145 50:38.1
315 1107 Aasa Mailiis Võru SUKL 2:59:58.4 1 50:46.3
316 1138 Liiva Marko Karupesa Team 2:59:58.7 29 50:46.6
317 340 Lukk Juhan SK Sula 3:00:04.1 5 50:52.0
318 245 Vihmann Villem 3:00:06.4 146 50:54.3
319 1170 Taivere Artur AT Nobe 3:00:06.7 147 50:54.6
320 186 Paumets Meelis 3:00:08.5 148 50:56.4
321 303 Kulu Heiki 3:00:08.9 98 50:56.8
322 388 Fahrutdinov Haidar 3:00:36.3 2 51:24.2
323 567 Vilper Andres 3:00:44.4 149 51:32.3
324 418 Raud Avo 3:00:50.2 23 51:38.1
325 280 Rebane Riho 3:00:56.6 150 51:44.5
326 302 Saviir Jaan 3:00:59.4 24 51:47.3
327 462 Vikat Paavo Bennet-Puit 3:00:59.6 99 51:47.5
328 1216 Rohtla Urmas 3:01:08.1 100 51:56.0
329 415 Laasma Martin 3:01:09.8 151 51:57.7
330 429 Kilm Virgo JELD-WEN Door Solutions 3:01:13.8 152 52:01.7
331 1154 Järvelaid Rainer Avinurme Suusaklubi 3:01:19.7 30 52:07.6
332 466 Pakhomenkov Vladislav 3:01:22.1 101 52:10.0
333 396 Hanso Indrek 3:01:25.5 102 52:13.4
334 219 Ots Ivar 3:01:31.1 103 52:19.0
335 276 Siimer Martin TOXTOX 3:01:37.6 104 52:25.5
336 355 Matt Olev 3:01:43.7 105 52:31.6
337 326 Kurg Rauno 3:01:45.9 153 52:33.8
338 360 Ellamik Väino Suusahullud 3:01:47.3 106 52:35.2
339 493 Lember Toomas 3:01:48.8 25 52:36.7
340 495 Pedajas Karel Romet 3:01:58.1 1 52:46.0
341 329 Loosaar Vahur 3:02:05.4 107 52:53.3
342 440 Brakmann Andres 3:02:10.2 154 52:58.1
343 385 Leesalu Madis 3:02:15.8 155 53:03.7
344 344 Harand Allan ProShop Team 3:02:18.0 156 53:05.9
345 411 Tiivoja Tarmo 3:02:23.9 108 53:11.8
346 198 Kõvatomas Ilmar 3:02:25.8 26 53:13.7
347 347 Olev Väino 3:02:26.3 109 53:14.2
348 459 Palmiste Priit 3:02:36.0 157 53:23.9
349 508 Alvre Peeter Tuuleratsu 3:02:40.2 110 53:28.1
350 258 Põder Koit Aerutajad 3:02:56.5 27 53:44.4
351 465 Alumaa Alar 3:03:03.9 158 53:51.8
352 322 Raap Ilmar meie 3:03:04.2 111 53:52.1
353 390 Reinik Vello Püha Loomaaed 3:03:09.0 112 53:56.9
354 374 Elismäe Tõnu 3:03:11.2 113 53:59.1
355 575 Piirimäe Kaarel OK Põlva Kobras 3:03:24.8 159 54:12.7
356 1177 Sööt Marta Viljandi suusaklubi 3:03:31.3 2 54:19.2
357 569 Tilgre Taimar OK Kobras 3:03:33.4 114 54:21.3
358 417 Sagaja Martin 3:03:42.8 160 54:30.7
359 504 Roos Indrek 3:03:47.1 161 54:35.0
360 530 Mägi Indrek 3:03:51.2 162 54:39.1
361 574 Lukkats Andres 3:03:58.4 115 54:46.3
362 397 Linke Meelis SK United 3:04:02.9 163 54:50.8
363 579 Soonpuu Teet 3:04:05.0 164 54:52.9
364 351 Kaljurand Urmas Stamina 3:04:10.7 28 54:58.6
365 463 Nurm Mati Puide Talu SK 3:04:14.9 6 55:02.8
366 223 Johanson Jaanus Viljandi Rattaklubi 3:04:18.4 165 55:06.3
367 1201 Nurmeots Toni 3:04:24.7 7 55:12.6
368 451 Pilvet Janar 3:04:28.6 166 55:16.5
369 550 Hurt Margo Haanja Rattaklubi 3:04:29.3 167 55:17.2
370 408 Kingi Meelis 3:04:31.6 116 55:19.5
371 534 Tiiman Marko Glimstedt 3:04:34.1 117 55:22.0
372 442 Ilin Ivan Pskov Ski Club 3:04:36.0 168 55:23.9
373 196 Käosaar Kalev SK Suusahunt 3:04:46.2 169 55:34.1
374 410 Värton Andu 3:04:49.8 7 55:37.7
375 583 Viira Silver 3:04:51.2 170 55:39.1
376 268 Salumaa Marek 3:04:52.6 171 55:40.5
377 535 Minn Andres Peraküla Krupp 3:04:54.2 29 55:42.1
378 496 Vaarmaa Raina 3:04:56.0 10 55:43.9
379 421 Dsilna Indro 3:05:03.7 172 55:51.6
380 409 Keemu Mihkel Otepää 3:05:06.6 173 55:54.5
381 253 Maanurm Joonas motobox 3:05:12.8 174 56:00.7
382 389 Robi Jaanus 3:05:13.8 175 56:01.7
383 332 Elster Ivo Võsavillem 3:05:17.1 176 56:05.0
384 314 Mikkor Ergo AS EMT 3:05:29.4 177 56:17.3
385 491 Rannamägi Hando 3:05:37.9 178 56:25.8
386 425 Liht Sulev 3:05:39.5 118 56:27.4
387 362 Pruuli Tiit 3:05:46.9 179 56:34.8
388 203 Külaots Urmet Suusahullud 3:05:50.7 180 56:38.6
389 471 Monvelt Lauri Transfer1.net 3:05:52.1 181 56:40.0
390 403 Urbas Mart 3:06:04.6 182 56:52.5
391 367 Danilov Andrus Kose Suusaklubi 3:06:11.8 183 56:59.7
392 368 Laansalu Priit Jõelähtme Singel 3:06:13.1 119 57:01.0
393 600 Laaneleht Allar 3:06:19.5 31 57:07.4
394 428 Kristal Tõnis Kose SK 3:06:32.8 120 57:20.7
395 482 Looper Ero Haanja Rattaklubi 3:06:41.4 184 57:29.3
396 479 Brück Urmas Kaitsevägi 3:06:41.8 121 57:29.7
397 517 Prants Heiki Võru SUKL 3:06:54.4 122 57:42.3
398 478 Lepasaar Ivo 3:07:00.1 123 57:48.0
399 407 Lehemaa Agu SK Sula 3:07:03.1 124 57:51.0
400 476 Hummal Erkki 3:07:07.8 185 57:55.7
401 290 Meri Martin 3:07:09.4 186 57:57.3
402 861 Soodla Guido 3:07:12.0 125 57:59.9
403 431 Roosve Tõnu Eesti Energia SK 3:07:15.0 126 58:02.9
404 542 Parygin Alexander Pskov Ski Club 3:07:19.2 8 58:07.1
405 1219 Heinmets Urmas 3:07:22.0 30 58:09.9
406 480 Kivirüüt Margus Lindström 3:07:24.1 187 58:12.0
407 515 Reiner Jaan 3:07:35.2 127 58:23.1
408 58 Viisut Margus 3:07:41.0 128 58:28.9
409 330 Needo Tarmo 3:07:44.3 188 58:32.2
410 339 Valtin Kristo 3:07:55.3 8 58:43.2
411 433 Toome Rita 3:08:00.0 2 58:47.9
412 632 Avikson Margit OK Põlva Kobras 3:08:04.6 11 58:52.5
413 242 Lüütsepp Taavi 3:08:09.8 189 58:57.7
414 327 Kaeramaa Gaido AT Nobe 3:08:11.9 129 58:59.8
415 306 Hanni Rene AdTech 3:08:21.8 190 59:09.7
416 457 Neering Riivo 3:08:24.4 191 59:12.3
417 613 Truus Alan 3:08:27.0 192 59:14.9
418 483 Pungits Marti 3:08:30.5 193 59:18.4
419 375 Tolm Tarmo 3:08:30.7 194 59:18.6
420 486 Koppa Marko SK Biathlon 3:08:38.9 195 59:26.8
421 458 Järve Marek Spordipartner 3:08:46.5 130 59:34.4
422 450 Oot Anti Extreme Sport 3:08:50.7 9 59:38.6
423 399 Sütt Margus Tallinna Kaubamaja 3:08:58.8 10 59:46.7
424 645 Greenbaum Märt 3:08:59.1 11 59:47.0
425 585 Kõiv Mait 3:09:16.1 31 1h00:04.0
426 468 Preitof Mati HRM Team 3:09:20.6 32 1h00:08.5
427 683 Kikkas Kristjan 3:09:20.9 32 1h00:08.8
428 673 Mölder Taavi Haanja SK 3:09:23.5 196 1h00:11.4
429 422 Järvik Oliver AdTech 3:09:24.9 197 1h00:12.8
430 325 Karrofeldt Kalle 3:09:29.5 198 1h00:17.4
431 469 Isak Ants 3:09:29.7 199 1h00:17.6
432 414 Pung Jaanus 3:09:32.3 131 1h00:20.2
433 564 Keis Maido 3:09:32.6 200 1h00:20.5
434 464 Garipov Feliks 3:09:37.6 12 1h00:25.5
434 412 Kütson Jaanus 3:09:37.6 201 1h00:25.5
436 386 Randpere Janno 3:09:41.1 202 1h00:29.0
437 558 Udumäe Kaisi Tartu SUKL 3:09:44.6 12 1h00:32.5
438 498 Pindma Vahur 3:09:48.7 132 1h00:36.6
439 353 Tark Kalev Lõvikutsikad 3:09:56.8 203 1h00:44.7
440 514 Tammetalu Tõnis 3:09:58.5 133 1h00:46.4
441 687 Sild Ivo 3:10:02.8 134 1h00:50.7
442 413 Tars Tõnis 3:10:15.3 33 1h01:03.2
443 643 Ilves Urmet 3:10:22.8 204 1h01:10.7
444 513 Randmäe Heiki 3:10:24.6 135 1h01:12.5
445 565 Vaiksaar Mait 3:10:26.7 205 1h01:14.6
446 448 Hiiekivi Urmet 3:10:27.6 136 1h01:15.5
447 1224 Vahter Kait 3:10:29.1 206 1h01:17.0
448 547 Haaviste Raido 3:10:30.6 207 1h01:18.5
449 370 Suuroja Sten Üksiküritaja 3:10:48.6 208 1h01:36.5
450 500 Ots Magnus-Mait Leola 3:10:59.9 137 1h01:47.8
451 519 Päärt Villu 3:11:10.8 209 1h01:58.7
452 317 Kõrge Uko Aerutajad 3:11:14.2 138 1h02:02.1
453 456 Tootsmann Toomas 3:11:19.3 139 1h02:07.2
454 642 Soosaar Toomas 3:11:25.6 210 1h02:13.5
455 481 Koort Tauno 3:11:31.0 140 1h02:18.9
456 540 Maks Meelis 3:11:31.6 141 1h02:19.5
457 419 Linth Henn LIX 3:11:36.3 142 1h02:24.2
458 562 Susi Kaari 3:11:38.9 2 1h02:26.8
459 681 Maripuu Raul 3:11:42.4 211 1h02:30.3
460 444 Mändla Oliver Saia 3:11:48.2 34 1h02:36.1
461 525 Kala Tarmo 3:11:48.7 212 1h02:36.6
462 659 Koitne Gunnar 3:11:51.7 33 1h02:39.6
463 511 Matt Roland 3:12:01.6 35 1h02:49.5
464 546 Lebedev Igor Pskov Ski Club 3:12:07.4 34 1h02:55.3
465 492 Tõnissoo Tambet 3:12:12.9 213 1h03:00.8
466 501 Kaljumets Kaupo 3:12:14.8 214 1h03:02.7
467 452 Olesk Raul Eesti Worldloppeti Klubi 3:12:19.5 35 1h03:07.4
468 563 Possul Kadri 21.CC 3:12:26.7 3 1h03:14.6
469 595 Vares Ahti 3:12:28.6 215 1h03:16.5
470 53 Muru Sulev 3:12:33.1 36 1h03:21.0
471 1226 Ilves Alari 3:12:36.2 216 1h03:24.1
472 522 Zirnask Villu Stamina 3:12:44.2 143 1h03:32.1
473 661 Paal Aivar 3:12:52.3 144 1h03:40.2
474 305 Pugatsov Aleksandr 3:13:00.2 37 1h03:48.1
475 1144 Jaaska Timo SK SERVITI 3:13:07.8 217 1h03:55.7
476 438 Liivamägi Lauri Juhan 3:13:15.7 218 1h04:03.6
477 539 Viiding Valde 3:13:22.5 219 1h04:10.4
478 627 Aasa Aare 3:13:26.7 145 1h04:14.6
479 630 Soots Viivi-Anne Saue Tammed 3:13:27.9 4 1h04:15.8
480 594 Vaher Indrek 3:13:29.1 220 1h04:17.0
481 416 Babkin Anatoli 3:13:31.8 221 1h04:19.7
482 436 Peedu Agris 3:13:41.0 222 1h04:28.9
483 636 Ilves Tõnu 3:13:42.1 146 1h04:30.0
484 475 Unn Erki Eerimäe SK/Karupesa Team 3:13:43.6 147 1h04:31.5
485 363 Raudsepp Raido Würth 3:13:45.0 148 1h04:32.9
486 552 Jürgenson Indrek 3:13:46.0 223 1h04:33.9
487 845 Toots Tiit Rõuge Suusaklubi 3:13:47.1 224 1h04:35.0
488 864 Post Rene OK Põlva Kobras 3:13:47.8 36 1h04:35.7
489 1132 Kütt Keidy Oti spordiklubi 3:13:51.4 3 1h04:39.3
490 650 Jänes Margus 3:13:54.3 225 1h04:42.2
490 591 Huik Taivo 3:13:54.3 225 1h04:42.2
492 625 Viira Andre 3:14:10.3 227 1h04:58.2
493 533 Mürk Rudolf 3:14:16.2 13 1h05:04.1
494 426 Reinhold Rein 3:14:17.4 38 1h05:05.3
495 555 Oissar Karl 3:14:21.4 39 1h05:09.3
496 1083 Hendrikson Tõnu Ekstreempark 3:14:28.4 228 1h05:16.3
497 446 Olspert Nigul 3:14:31.0 229 1h05:18.9
498 1166 Laub Gerd 3:14:33.0 230 1h05:20.9
499 672 Raid Reimo 3:15:01.3 231 1h05:49.2
500 612 Roasto Indrek 3:15:16.4 232 1h06:04.3
‹‹ Tagasi
HaanjaSM11_b_pilt
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
suusahull, antz5@hot.ee, 20.03.2011 12:43
Heihei, harrastajatel võimalus end veelkord proovile panna 26.-27.03 EMV-l Jõulumäel teatesõidus(3x5km N, 3x10km M) ja ühisstardist 30km(N)/50km(M), juhend: http://www.suusaliit.ee/static/events/2303_Joulumae_juhend.pdf
kalle, , 11.03.2011 09:16
http://gallery.me.com/rixratas - väga head pildid - enamus klõpse on asja ette läinud! Kas nende originaale (so. suurema lahutusega) saab ka tellida?
Martin, , 10.03.2011 10:31
parklast lumest leitud üksik naiste must suusakinnas, huvi korral 53433271
quickfix, , 09.03.2011 15:38
Millal pannakse siia üles ametlik protokoll? TM-i lehel oleva protokolli järgi nihkuvad kõik 1 koha võrra ülespoole, sest kod. Martti Lemvald (algselt 34. koht) sõitis ilmselt hoopis lühikest distantsi.
Maniwald, , 09.03.2011 10:52
mina sõitsin ka alguses kahe rea vahel kuskil 3-4 km vahel. Kedagi ei seganud, paljud läksid nii ees kui taga samamoodi. Mis sellest siis halba on. Keegi ei trüginud, väga mõnus oli. Lühema maa omad peaksid kindlasti 30 min hiljem startima, sest mida hiljem nad stardivad, seda parem, sest satuvad sõidu lõpus kokku mitte pika esiotsaga, vaid tagumise poolega. Nii on sõitjate kiiruste erinevused vähem erinevad ja tõmblemist vähem.
'kavalpea'', vandermeyde@hot.ee, 09.03.2011 01:41
Olin ise arvatavasti esimene suure numbriga kahe rea vahelt trügija ja vabandan kõigi ees, kellele ebameeldivusi põhjustasin. Minu õnneks ma raja peal sain ainult korra pahandada, tänud mõistva suhtumise eest. Kahjuks ei õigustanud enda trügimist, sest pärast head esimest 25km vajusin teisel poolel väga ära.
, riho.lyys@mail.ee, 08.03.2011 22:38
Pilte Haanja maratonilt:http://gallery.me.com/rixratas Head suusatalve jätku!
Maamees to memmeke, , 08.03.2011 15:43
Huvi pärast vötsin kokku löpetamise sageduse ja töele au andes- ega head pole halvata....kui starti edasi lükata, siis lühikese maa suusatajad satuvad raja löpu osale sel momendil kui liiklussagedus seal köige suurem. Vastavalt arvud Haanja löpuprotokollist: pikk rada- -2.20=21; -2.30=37; -2.40=55; -2.50=112; -3.00=102; -3.10=123; -3.20=101; -3.30=116; -3.40=88 jne...lühike rada- -1.40=14; -1.50=28; -2.00=41; -2.10=51; -2.20=39; -2.30=35: -2.40=17 jne....kui nüüd liita lühikese maa aegadele hilisem start, siis on äha kuna nad löuossa saabuvad.....pigem tuleks ikka üle vaadata raja algusosa, et köik lahedasti ära mahuksid rajale ning ka ümber korraldada Tp-d töökorraldus, alustades juba paigutusest....kuna ise sel aastal tehnilise viperuse töttu rajale ei saanudki, siis oli mahti körvalt kiibitseda ja ütleks, et olgugi, et tp-des olid igati tragid ja söbralikud teenindajad, siis ikkagi saabudes juba 10 pealise grupiga tp-sse, tekkis saginat omajagu....lauad olid suht körvuti ja egas siis palju neid sinna mahu kui suusad pea 2m pikad....ise näeks vaimusilmas, et tp peaks olema kui ohutussaar ehk mööduda-läheneda saaks 2-lt poolt, teenindajad keskel saarekesel...saarekese otsa isegi aktiivne karmihääle liklusreguleerija, et 5 sinnapoole, järgmised 5 teisele poole jne....
memmeke, , 08.03.2011 13:26
Siiski võiks 22 km start olla tunnike hiljem.Pika maa lõpupoole sõitjad ja lühikese kiired noored ei sobi hästi kokku.Noortel on ikka auhinnad ka mängus! Sõitsin aastaid ka lühikest distantsi keskmiste seas, siis olin viimasel 3km-l jälle kogu aeg esimestel 40 km lõpetajatel jalus, just metsas väikestel kitsastel tõusunukkidel.Võib- olla oleks ka Kurgjärve ja Langa TP-des siis rahulikum ,saaks laualt midagi kätte kah.Mu meelest on Elion Cupi eri distantside stardiajad kuidagi rohkem paigas.
kaido, , 08.03.2011 11:59
https://picasaweb.google.com/116175434093243614575/HaanjaMaraton2011# veel mõned pildid teile


Kõige populaarsemad
r
EMT 11_r
MEEDIAPARTNER:
Postimees 11_r
r
SPONSORID:
Akta Print 11_r
RMK 11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE