estenglv
WAP version
Login form
RSS
40. Tartu Maratoni võitis Jerry Ahrlin 20.02.2011 (0)
Täna peetud Tartu Maratoni võitis Jerry Ahrlin Rootsist (ajaga 2:41:23), edestades finišis sekundiga Anders Auklandi Norrast. Kolmanda koha sai Simen Oestensen samuti Norrast.
Suusavennad jagavad määrdeinfot Tartu Maratonil osalejatele 19.02.2011 (0)
Eeldatavad olud pühapäeval sõidetaval Tartu Maratonil:
Temperatuur: stardiajal -20 

Suhteline õhuniiskus: >75%

Sademed: pilves

Tuul: 2-3m/s
Rada: ...
Tartu Maratoni start lükati tunni võrra edasi 17.02.2011 (0)
Maailma parimad pikamaasuusatajad võistlevad Tartu Maratonil 16.02.2011 (0)
Tartu Maraton toimub! 14.02.2011 (0)
Pühapäeval toimub Tartu Maratoni peaproov 11.02.2011 (0)
Tartu Maratoni tuhanded diplomid saab kätte varasemast kiiremini 11.02.2011 (0)
Tartu Maratoni väärikaim osaleja stardib Avatud Raja naistesõidul 09.02.2011 (0)
Tartu Maratonil kirjas 8000 suusatajat 30.01.2011 (0)
Tartu Maratoni ühistreening kutsub suusatama 19.01.2011 (0)
Tartu Maraton 63 km /lõplik/
Tartu Maraton 31 km /lõplik/
301 Moved Permanently Date: Tue, 26 Sep 2017 02:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
40. Tartu Maraton (EMT Estoloppet 2011)
Vaata ka 2012 2010 2009 
Aeg 20.02.2011
Koht Otepää, Elva EST
Spordiala Suusatamine
Distants 63 km klassikaline tehnika 9:00 Uus stardiaeg 10:00
31 km klassikaline tehnika 12:30 Uus stardiaeg 13:30
Korraldaja MTÜ Klubi Tartu Maraton, Indrek Kelk, +372 516 3260, tartumaraton@tartumaraton.ee www.tartumaraton.ee  




 
PROGRAMM
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Elukoht  Aeg 12 km 23 km 32 km 39 km 47 km 54 km Koht v.k.  
1 5 Ahrlin Jerry Rootsi 2:41:23 0:30:15 0:59:01 1:21:48 1:40:30 2:00:12 2:17:25 1
2 1 Aukland Anders Norra 2:41:24 0:30:26 0:59:07 1:21:51 1:40:32 2:00:11 2:17:25 1
3 71 Oestensen Simen Norra 2:41:24 0:30:14 0:59:01 1:21:49 1:40:30 2:00:13 2:17:25 2
4 2 Brink Joergen Rootsi 2:41:25 0:30:14 0:59:01 1:21:48 1:40:31 2:00:10 2:17:25 2
5 87 Hansen Haavard Norra 2:41:29 0:30:15 0:59:07 1:21:50 1:40:31 2:00:10 2:17:26 3
6 7 Larsson Martin Rootsi 2:41:29 0:30:23 0:59:12 1:21:53 1:40:33 2:00:18 2:17:28 3
7 20 Henriksen Thomas Magne Norra 2:41:30 0:30:16 0:59:10 1:21:54 1:40:34 2:00:11 2:17:29 4
8 68 Dammen Kjetil Norra 2:42:49 0:30:24 0:59:13 1:21:55 1:40:29 2:00:12 2:17:27 5
9 88 Svartedal Jens-Arne Norra 2:42:54 0:30:23 0:59:10 1:21:54 1:40:36 2:00:15 2:17:34 4
10 43 Vuori Pasi Soome 2:42:56 0:30:18 0:59:12 1:21:52 1:40:51 2:00:13 2:17:33 1
11 15 Myrland Anders Norra 2:42:58 0:30:16 0:59:05 1:21:55 1:40:35 2:00:12 2:17:28 6
12 106 Kambarbayev Kuanysh Kasahstan 2:45:18 0:30:20 0:59:16 1:22:03 1:40:47 2:00:16 2:17:36 7
13 66 Santus Fabio Itaalia 2:45:24 0:30:22 0:59:13 1:21:56 1:40:36 2:00:13 2:17:37 5
14 11 Haugsboe Andre Norra 2:45:30 0:30:21 0:59:09 1:21:54 1:41:21 2:01:26 2:19:44 8
15 4 Aukland Joergen Norra 2:45:51 0:30:24 0:59:32 1:23:12 1:43:07 2:02:51 2:20:40 6
16 17 Ljung Lars Rootsi 2:45:56 0:30:18 0:59:14 1:22:52 1:42:50 2:02:50 2:20:40 9
17 10 Jaernberg Anton Rootsi 2:46:03 0:30:20 0:59:22 1:22:52 1:42:49 2:02:49 2:20:39 10
18 16 Vallimäe Janek Ida-Viru 2:46:08 0:30:15 0:59:04 1:21:51 1:40:44 2:00:12 2:18:50 11
19 47 Grishin Sergey Venemaa 2:47:23 0:30:26 0:59:25 1:23:13 1:42:52 2:02:51 2:20:58 12
20 8 Sinnes Svein Tore Norra 2:49:26 0:30:21 0:59:15 1:23:12 1:43:07 2:03:25 2:22:47 13
21 22 Talves Priit Viljandi 2:49:27 0:30:18 0:59:24 1:23:11 1:43:08 2:03:25 2:22:47 14
22 19 Juursalu Timo Ida-Viru 2:49:30 0:30:10 0:59:16 1:22:39 1:42:51 2:02:49 2:21:35 15
23 84 Mondon Thibault Prantsusmaa 2:50:30 0:30:16 0:59:11 1:22:53 1:42:53 2:02:50 2:21:33 16
24 13 Himma Martti Tartu 2:51:13 0:30:17 0:59:24 1:23:13 1:43:13 2:03:56 2:23:32 17
25 76 Ivanou Aliaksei Valgevene 2:51:56 0:30:22 0:59:23 1:23:14 1:43:09 2:03:28 2:22:52 18
26 82 Karlsson Patrik Rootsi 2:52:16 0:30:30 1:00:23 1:24:56 1:45:30 2:05:52 2:24:56 19
27 40 Alm Henrik Rootsi 2:52:17 0:30:21 1:00:08 1:24:55 1:45:29 2:05:49 2:24:56 20
28 27 Mets Andre Tallinn 2:52:24 - - - - - - 21
29 78 Tyrnov Igor Venemaa 2:52:32 0:30:22 1:00:23 1:24:53 1:45:25 2:05:44 2:24:56 7
30 14 Vaikmaa Madis Harju 2:54:38 0:30:21 0:59:33 1:25:02 1:46:21 2:06:54 2:26:34 22
31 44 Nilsson Klas Rootsi 2:55:12 0:30:26 1:02:07 1:28:04 1:48:42 2:09:11 2:28:19 23
32 49 Weibel Jeremy Prantsusmaa 2:55:13 0:30:28 1:00:51 1:26:57 1:48:09 2:09:13 2:28:18 24
33 65 Mägi Risto Tallinn 2:55:13 0:30:15 1:01:00 1:26:55 1:48:10 2:09:09 2:28:17 25
34 25 Priks Keijo Valga 2:55:15 0:30:24 1:01:00 1:26:59 1:48:11 2:09:10 2:28:17 26
35 41 Tingeloef Ulf Rootsi 2:55:16 0:30:34 1:02:24 1:28:07 1:48:43 2:09:13 2:28:20 8
36 79 Sjoestroem Olle Rootsi 2:55:54 0:30:21 0:59:27 1:23:15 1:43:10 2:03:59 2:25:38 27
37 74 Soo Allar Jõgeva 2:56:03 0:30:22 1:00:11 1:25:00 1:45:31 2:07:03 2:28:01 1
38 63 Roonet Risto Tallinn 2:58:41 0:30:34 1:02:22 1:28:04 1:49:00 2:10:13 2:30:40 9
39 75 Mougel Vincent Prantsusmaa 2:59:22 0:30:31 1:02:06 1:28:03 1:49:06 2:10:12 2:30:39 28
40 26 Oravamäki Jani Soome 2:59:23 0:30:29 1:02:21 1:28:07 1:49:00 2:10:11 2:30:38 10
41 46 Denisov Alexander Venemaa 2:59:40 0:30:30 1:02:20 1:28:04 1:48:52 2:10:12 2:30:39 29
42 400 Spirin Sergey Venemaa 3:00:41 0:30:17 1:00:31 1:25:41 1:47:02 2:08:40 2:29:45 2
43 10162 Croff Jonas Jensen Norra 3:00:45 0:32:06 1:04:08 1:30:02 1:51:23 2:12:40 2:32:43 30
44 10165 Mäkelä Jaakko Soome 3:00:46 0:32:10 1:04:12 1:30:06 1:51:24 2:12:41 2:32:45 31
45 121 Smutin Valery Venemaa 3:00:47 0:31:21 1:04:11 1:30:03 1:51:22 2:12:41 2:32:43 3
46 50 Berger Simen Norra 3:01:53 0:31:40 1:04:08 1:30:07 1:51:34 2:13:28 2:33:48 32
47 10121 Härkönen Valtteri Soome 3:02:18 0:32:15 1:04:09 1:30:03 1:51:22 2:12:41 2:32:46 33
48 23 Duchene Vincent Prantsusmaa 3:03:50 0:32:06 1:04:10 1:30:02 1:51:25 2:12:41 2:33:40 34
49 129 Savastver Alar Tallinn 3:03:54 0:31:40 1:04:13 1:30:05 1:51:46 2:13:57 2:34:52 4
50 62 Rebane Meelis Tallinn 3:03:57 0:31:41 1:04:32 1:31:23 1:53:20 2:15:26 2:35:56 5
51 135 Pallo Rait Tallinn 3:03:59 0:31:41 1:04:10 1:30:04 1:51:48 2:13:58 2:34:56 11
52 117 Sild Lauri Võru 3:04:18 0:33:19 1:05:31 1:31:42 1:53:13 2:14:45 2:35:23 35
53 119 Vanninen Matti-Pekka Soome 3:04:21 0:31:50 1:04:52 1:31:24 1:53:22 2:15:26 2:35:55 6
54 114 Tinno Taavo Harju 3:04:44 0:32:16 1:05:00 1:31:20 1:53:21 2:15:21 2:35:54 36
55 10163 Mäkelä Ville Soome 3:04:50 0:32:10 1:04:51 1:31:28 1:53:24 2:15:24 2:35:58 37
56 85 Lobanov Evgeniy Venemaa 3:04:59 0:30:35 1:02:44 1:28:04 1:49:28 2:11:26 2:34:00 38
57 77 Keplinger Markus Austria 3:05:21 0:30:29 1:02:43 1:29:26 1:52:26 2:14:46 2:36:04 39
58 29 Teteris Janis Läti 3:05:25 0:31:41 1:04:12 1:30:05 1:52:04 2:14:50 2:36:02 12
59 164 Tiimann Rauno Tartu 3:05:38 0:32:11 1:05:44 1:32:37 1:54:26 2:16:20 2:36:59 40
60 151 Vinter Siim Harju 3:05:39 0:33:24 1:06:08 1:32:41 1:54:40 2:16:22 2:37:02 41
61 144 Aun Ranno Lääne-Viru 3:05:40 0:33:46 1:06:07 1:32:40 1:54:38 2:16:24 2:37:04 42
62 112 Veilberg Ago Lääne-Viru 3:05:40 0:33:44 1:06:30 1:32:36 1:54:25 2:16:23 2:37:00 1
63 138 Karu Virgo Tallinn 3:05:41 0:32:09 1:05:01 1:31:25 1:53:22 2:15:25 2:36:03 7
64 127 Alden Jan Soome 3:05:46 0:32:21 1:05:45 1:32:40 1:54:42 2:16:28 2:37:04 2
65 180 Kaiv Taavi Järvamaa 3:06:14 0:31:44 1:05:40 1:32:39 1:54:26 2:16:16 2:37:01 43
66 109 Pesor Kaido Rapla 3:06:25 0:31:41 1:04:11 1:30:56 1:53:26 2:16:00 2:37:03 8
67 39 Mikkelä Ari Soome 3:06:29 0:31:46 1:06:17 1:32:44 1:54:39 2:16:23 2:37:01 44
68 167 Yakovenko Alexander Venemaa 3:06:38 0:33:11 1:06:24 1:32:57 1:55:02 2:17:26 2:37:57 9
69 113 Kasekamp Andrus Viljandi 3:07:19 0:31:43 1:04:15 1:30:07 1:52:27 2:15:03 2:36:28 13
70 90 Ivanov Sergey Venemaa 3:07:27 0:32:08 1:06:02 1:32:41 1:55:03 2:17:27 2:37:57 45
71 31 Pind Rasmus Tartu 3:07:51 0:31:42 1:04:12 1:30:05 1:52:04 2:15:15 2:37:39 2
72 80 Kuhn Mathias Austria 3:08:02 0:30:27 1:02:22 1:28:55 1:52:05 2:14:54 2:36:15 46
73 124 Ukins Valdis Läti 3:08:19 0:33:14 1:06:39 1:33:49 1:56:34 2:19:05 2:39:53 14
74 28 Hansson Sandra Norra 3:08:35 0:32:19 1:06:02 1:32:39 1:54:42 2:16:58 2:38:16 1
75 165 Eensaar Silver Tallinn 3:08:40 - - - - - - 47
76 83 Berhault Guillaume Prantsusmaa 3:09:06 0:30:25 1:01:01 1:26:58 1:48:18 2:10:44 2:33:50 48
77 118 Tärno Indrek Harju 3:09:15 0:33:23 1:06:32 1:33:55 1:56:34 2:19:09 2:39:57 15
78 150 Raja Allar Pärnu 3:09:46 0:33:06 1:06:05 1:32:57 1:55:12 2:18:10 2:39:43 49
79 10119 Sander Marek Pärnu 3:09:47 0:32:19 1:05:46 1:32:43 1:55:05 2:17:34 2:39:42 16
80 132 Hussar Kaidar Harju 3:09:55 0:33:23 1:06:51 1:33:58 1:56:38 2:19:13 2:39:58 10
81 55 Pavlov Ulvar Lääne-Viru 3:10:20 0:33:16 1:06:25 1:32:59 1:54:54 2:17:39 2:39:43 3
82 86 Suuroja Siim Harju 3:10:36 0:33:21 1:07:06 1:34:33 1:56:59 2:19:08 2:40:01 3
83 173 Orm Olari Valga 3:10:42 0:33:17 1:06:00 1:32:41 1:54:33 2:16:28 2:38:21 50
84 154 Toome Roland Lääne-Viru 3:10:58 0:33:18 1:06:10 1:32:44 1:55:07 2:17:34 2:39:59 11
85 208 Väli Jürgo Viljandi 3:11:21 0:33:20 1:08:10 1:35:32 1:58:36 2:21:16 2:42:28 51
86 416 Karlsson Tobias Rootsi 3:11:21 0:33:09 1:06:41 1:33:51 1:57:09 2:20:24 2:41:44 52
87 126 Peensalu Aimer Harju 3:11:23 0:33:12 1:06:13 1:33:26 1:56:42 2:20:11 2:41:44 17
88 122 Antons Eero Pärnu 3:11:28 0:33:22 1:07:11 1:34:34 1:57:37 2:20:28 2:41:43 53
89 140 Teppo Indrek Valga 3:11:35 0:33:19 1:06:35 1:33:46 1:56:37 2:19:06 2:40:03 18
90 191 David-Andersen Carl Arthur Norra 3:12:03 0:33:54 1:08:10 1:35:40 1:58:32 2:21:20 2:42:32 12
91 45 Stokke Erlend Rosseland Norra 3:12:17 0:32:21 1:06:15 1:33:47 1:56:46 2:20:10 2:41:43 54
92 115 Kilk Ain Harju 3:12:22 0:33:16 1:06:16 1:33:53 1:57:24 2:20:36 2:42:27 13
93 187 Rudzitis Rolands Läti 3:12:31 0:33:46 1:08:12 1:35:38 1:58:38 2:21:22 2:43:00 55
94 10174 Randman Priit Tallinn 3:12:32 0:34:24 1:08:48 1:36:40 1:59:30 2:22:23 2:43:40 56
95 188 Latin Vladimir Ida-Viru 3:12:35 0:35:05 1:09:18 1:36:28 1:59:26 2:22:21 2:43:41 57
96 190 Salla Raimo Järvamaa 3:13:13 0:33:34 1:07:05 1:34:34 1:57:30 2:20:33 2:42:35 58
97 147 Lillelaid Tõnu Tallinn 3:13:15 0:34:26 1:08:12 1:35:33 1:58:15 2:21:06 2:42:51 59
98 81 Juust Mathias Tartu 3:13:49 0:31:46 1:05:37 1:32:44 1:55:49 2:20:53 2:43:21 4
99 10159 Mathisen Morthen Soome 3:13:57 0:33:43 1:08:18 1:35:50 1:59:00 2:22:20 2:43:58 19
100 110 Juursalu Andres Tartu 3:14:15 0:32:08 1:06:18 1:35:00 1:59:35 2:23:32 2:44:25 60
101 139 Hirv Pait Tallinn 3:14:17 0:33:14 1:06:33 1:33:56 1:57:26 2:20:35 2:42:39 14
102 10198 Nikolaev Igor Venemaa 3:14:30 0:34:52 1:08:41 1:36:26 1:59:23 2:22:20 2:44:02 15
103 111 Smolyakov Alexandr Venemaa 3:14:32 0:34:11 1:08:26 1:35:35 1:58:35 2:21:51 2:44:00 16
104 181 Laidvee Jaanus Tallinn 3:14:51 0:33:17 1:07:06 1:35:05 1:58:39 2:22:05 2:44:02 20
105 10150 Laurent Claude Prantsusmaa 3:14:54 0:33:18 1:07:08 1:34:35 1:58:01 2:21:07 2:43:39 61
106 67 Valbusa Sabina Itaalia 3:14:54 0:33:45 1:08:11 1:35:34 1:58:35 2:22:01 2:44:03 1
107 103 Ruul Henri Harju 3:15:00 0:33:22 1:07:16 1:35:36 1:59:20 2:22:59 2:45:26 62
108 10134 Flavyanov Igor Venemaa 3:15:08 0:33:24 1:07:08 1:34:48 1:58:02 2:21:03 2:43:21 17
109 10144 Viks Sven Jõgeva 3:15:16 0:35:29 1:10:20 1:38:14 2:01:20 2:24:24 2:45:47 4
110 10115 Toomas Indrek Tartu 3:15:17 0:34:50 1:09:44 1:37:25 2:00:21 2:23:35 2:45:26 63
111 131 Voodla Tiit Tallinn 3:15:18 0:33:57 1:08:13 1:36:06 1:59:34 2:23:25 2:45:27 5
112 10178 Nook Reimo Tallinn 3:15:18 0:33:33 1:08:55 1:36:51 2:00:29 2:23:35 2:45:21 18
113 141 Mihelson Olaf Tallinn 3:15:22 0:33:31 1:07:08 1:34:49 1:57:59 2:21:16 2:43:38 19
114 107 Ivanov Ivar Võru 3:15:25 - - - - - - 64
115 264 Odintsov Andrey Venemaa 3:15:29 0:34:15 1:08:49 1:36:42 2:00:05 2:23:18 2:45:29 1
116 179 Ailt Priit Tallinn 3:15:54 0:34:32 1:09:04 1:36:37 2:00:03 2:23:17 2:45:31 65
117 178 Sild Timo Võru 3:16:10 0:33:46 1:07:10 1:34:40 1:57:52 2:21:27 2:44:07 66
118 10138 Tattar Kristjan Pärnu 3:16:29 0:32:20 1:06:03 1:32:46 1:55:04 2:17:48 2:40:57 5
119 130 Jagomägi Teet Tartu 3:16:33 0:33:29 1:08:17 1:36:27 2:00:24 2:24:24 2:46:41 20
120 10113 Pain Indrek Tallinn 3:16:35 0:34:48 1:09:48 1:38:15 2:01:22 2:24:24 2:46:36 21
121 10188 Kukk Sigvard Tallinn 3:16:36 0:35:30 1:10:22 1:38:19 2:01:23 2:24:25 2:46:37 22
122 312 Kuksenok Mikhail Venemaa 3:16:44 0:33:22 1:08:26 1:35:32 1:58:32 2:21:17 2:43:45 2
123 1277 Aamisepp Arno Harju 3:16:48 0:35:39 1:09:24 1:36:41 2:00:20 2:23:58 2:46:02 6
124 120 Ridamäe Aivar Harju 3:16:55 0:33:10 1:07:09 1:34:42 1:58:34 2:22:08 2:45:04 21
125 10147 Laineste Andres Harju 3:16:58 0:34:21 1:08:46 1:36:50 2:00:20 2:23:33 2:45:25 22
126 10170 Horn Kjell Harald Norra 3:16:59 0:34:00 1:08:14 1:36:06 1:59:25 2:23:00 2:45:30 23
127 32 Reinmets Dmitri Ida-Viru 3:17:01 0:33:14 1:08:42 1:37:08 2:01:44 2:25:56 2:47:32 67
128 696 Savvest Veikko Pärnu 3:17:06 0:35:33 1:10:18 1:38:23 2:02:20 2:25:36 2:47:31 24
129 10128 Kikkas Simmo Saaremaa 3:17:12 0:35:26 1:10:17 1:38:34 2:02:13 2:25:40 2:47:34 23
130 10177 Antoniak Marek Harju 3:17:15 0:33:25 1:08:48 1:37:08 2:01:12 2:24:23 2:46:38 25
131 70 Melbardis Janis Läti 3:17:18 0:33:24 1:07:10 1:35:37 1:59:32 2:23:39 2:46:37 68
132 158 Laur Toomas Tallinn 3:17:19 0:35:03 1:10:50 1:39:14 2:02:48 2:26:03 2:47:35 6
133 161 Kõvatomas Taavi Viljandi 3:17:23 0:35:59 1:11:22 1:39:42 2:02:28 2:25:50 2:47:32 69
134 10194 Künnapas Magnus Järvamaa 3:17:48 0:33:13 1:07:10 1:35:07 1:58:37 2:22:02 2:44:04 70
135 155 Raantse Rannar Jõgeva 3:17:56 0:34:03 1:08:52 1:37:10 2:01:07 2:24:21 2:46:36 71
136 36 Valge Indrek Tartu 3:18:20 0:33:38 1:09:53 1:38:19 2:02:15 2:25:39 2:47:31 7
137 194 Lehto Tiit Tartu 3:18:21 0:35:02 1:09:46 1:38:25 2:02:18 2:25:37 2:47:36 24
138 125 Mölder Tauno Võru 3:18:29 0:33:20 1:06:04 1:33:05 1:58:20 2:23:07 2:46:41 72
139 123 Jõepera Assar Harju 3:18:30 0:33:44 1:09:19 1:38:00 2:02:09 2:25:37 2:47:31 25
140 10101 Veri Aivar Tartu 3:18:32 0:34:56 1:09:59 1:38:21 2:02:16 2:25:35 2:47:34 7
141 10104 Veits Toms Läti 3:18:49 0:34:05 1:09:00 1:37:10 2:00:33 2:25:10 2:47:33 73
142 10117 Siilak Avo Lääne-Viru 3:19:16 0:34:41 1:10:23 1:39:02 2:03:18 2:27:02 2:49:14 26
143 10183 Maier Artur Pärnu 3:19:27 0:35:08 1:10:50 1:39:44 2:03:24 2:27:04 2:49:19 74
144 10166 Grannas Fredrik Soome 3:19:28 0:35:19 1:10:38 1:39:11 2:03:19 2:27:03 2:49:15 26
145 10167 Kylkis Krister Soome 3:19:30 0:35:19 1:10:38 1:39:12 2:03:19 2:27:01 2:49:16 27
146 10186 Bauman Jaanus Lääne-Viru 3:19:37 0:34:38 1:10:21 1:38:48 2:02:39 2:26:38 2:49:17 28
147 336 Soots Urmas Valga 3:19:41 0:35:24 1:10:50 1:39:20 2:03:37 2:26:59 2:49:15 29
148 10132 Kaljumäe Aivo Tallinn 3:19:42 0:33:27 1:09:40 1:38:20 2:02:36 2:27:06 2:49:14 30
149 10172 Videvik Priit Lääne-Viru 3:19:44 0:33:23 1:09:18 1:38:17 2:02:14 2:26:03 2:48:40 31
150 234 Maravyev Alexey Venemaa 3:19:46 0:36:12 1:11:09 1:39:06 2:02:44 2:26:04 2:48:23 27
151 221 Viitmaa Alar Viljandi 3:19:48 0:35:08 1:10:22 1:38:43 2:02:35 2:26:58 2:49:13 28
152 10103 Hussar Aimar Võru 3:20:02 0:34:47 1:10:49 1:39:06 2:02:38 2:26:04 2:48:41 75
153 102 Kanep Urmas Tallinn 3:20:07 0:34:40 1:09:54 1:38:26 2:02:11 2:25:39 2:48:01 1
154 10114 Priks Aivo Viljandi 3:20:08 0:34:49 1:10:18 1:38:42 2:03:03 2:26:57 2:49:15 29
155 1091 Barsukov Ivan Venemaa 3:20:10 0:37:21 1:12:53 1:41:04 2:04:42 2:28:16 2:49:59 76
156 168 Neemela Tarmo Tallinn 3:20:16 0:34:12 1:08:54 1:37:06 2:01:07 2:25:42 2:48:41 30
157 10164 Mäkelä Harri Soome 3:20:18 0:35:35 1:12:03 1:41:17 2:04:59 2:29:05 2:50:49 1
158 241 Pentikäinen Kaarlo Soome 3:20:21 0:36:48 1:12:46 1:41:15 2:05:00 2:28:33 2:50:05 3
159 274 Sedlenieks Ivars Läti 3:20:24 0:35:16 1:11:14 1:40:25 2:04:23 2:28:14 2:50:06 4
160 34 Tähtinen Anu Soome 3:20:29 0:34:46 1:10:59 1:40:46 2:05:01 2:28:37 2:50:51 1
161 228 Shibanov Aleksandr Venemaa 3:20:37 0:35:57 1:11:36 1:40:27 2:04:24 2:28:14 2:50:13 31
162 248 Kull Erki Tartu 3:20:39 0:35:04 1:12:10 1:43:02 2:06:15 2:29:23 2:50:53 32
163 196 Vahi Kunnar Valga 3:20:43 0:35:31 1:11:47 1:40:21 2:04:07 2:27:44 2:50:17 32
164 38 Nassar Martin Viljandi 3:20:50 0:33:21 1:07:23 1:36:00 2:01:05 2:26:05 2:49:33 8
165 10197 Lillmets Üllar Lääne-Viru 3:20:53 0:34:06 1:09:10 1:37:08 2:00:34 2:24:36 2:48:00 33
166 270 Peterson Meelis Harju 3:20:55 0:34:42 1:11:00 1:39:18 2:03:21 2:26:57 2:49:30 33
167 386 Larionov Andrey Venemaa 3:20:58 0:37:06 1:12:45 1:41:11 2:05:09 2:29:08 2:50:53 8
168 297 Raag Kaupo Harju 3:21:27 0:36:51 1:12:39 1:41:12 2:05:02 2:28:44 2:50:52 77
169 148 Pihlak Reigo Tartu 3:21:31 0:34:21 1:09:17 1:37:30 2:02:06 2:25:38 2:49:16 78
170 157 Vlassov Sergei Venemaa 3:21:38 0:34:23 1:10:49 1:39:56 2:03:57 2:27:36 2:50:11 34
171 262 Shelekhin Anatoly Venemaa 3:21:41 0:35:01 1:10:17 1:39:43 2:03:59 2:27:38 2:50:15 35
172 203 Sammel Arne Viljandi 3:21:44 0:35:04 1:10:24 1:39:00 2:03:27 2:27:38 2:50:45 2
173 198 Dudarev Andrei Ida-Viru 3:21:56 0:35:01 1:10:29 1:39:08 2:03:17 2:26:58 2:50:00 9
174 156 Rooden Priit Tartu 3:22:02 0:34:55 1:13:02 1:42:52 2:06:47 2:29:52 2:51:55 34
175 10139 Vimba Janis Läti 3:22:17 0:33:54 1:09:43 1:38:28 2:03:11 2:27:39 2:50:51 36
176 346 Joonas Anti Tallinn 3:22:22 0:35:16 1:11:45 1:41:16 2:05:39 2:29:23 2:52:03 37
177 201 Torim Enno Viljandi 3:22:34 0:35:14 1:11:26 1:40:26 2:04:18 2:28:32 2:50:54 38
178 166 Haapea Ilpo Soome 3:22:44 0:35:05 1:10:59 1:39:25 2:03:30 2:27:50 2:50:46 10
179 197 Prokhorov Viktor Venemaa 3:22:52 0:35:21 1:12:03 1:41:21 2:05:48 2:29:32 2:52:06 39
180 162 Mõtlep Riho Saaremaa 3:23:07 0:34:59 1:10:10 1:38:36 2:03:00 2:28:03 2:51:26 79
181 273 Kolyshev Sergey Venemaa 3:23:13 0:35:24 1:10:48 1:39:56 2:04:15 2:28:17 2:51:33 5
182 10146 Peterson Uku Harju 3:23:21 0:33:16 1:08:29 1:36:43 2:00:45 2:25:20 2:49:47 80
183 10149 Lyashok Alexander Venemaa 3:23:25 0:33:51 1:08:57 1:37:06 2:01:33 2:26:23 2:50:52 40
184 10189 Adamson Allar Lääne-Viru 3:23:40 0:35:28 1:10:30 1:39:14 2:03:39 2:27:51 2:51:31 81
185 10116 Maasikmäe Argo Lääne-Viru 3:24:01 0:33:56 1:08:57 1:39:00 2:02:57 2:27:39 2:50:53 41
186 426 Holtsmann Siim Lääne-Viru 3:24:11 0:34:24 1:08:19 1:36:09 2:00:22 2:24:27 2:49:45 82
187 10127 Voloshin Jevgeni Ida-Viru 3:24:12 0:35:45 1:11:51 1:41:01 2:06:04 2:30:42 2:53:43 2
188 10143 Kõvatomas Karli Viljandi 3:24:15 0:37:07 1:12:38 1:41:49 2:06:13 2:30:34 2:53:43 83
189 247 Pedari Aimar Harju 3:24:16 0:35:47 1:12:14 1:41:19 2:05:44 2:30:43 2:53:45 11
190 193 Sala Raivo Pärnu 3:24:32 0:33:15 1:06:18 1:35:27 2:01:18 2:26:16 2:50:32 42
191 251 Otsus Marko Tartu 3:24:38 0:33:52 1:09:01 1:38:22 2:03:28 2:27:50 2:51:32 84
192 137 Cerniauskas Gintautas Leedu 3:24:44 0:35:19 1:10:51 1:40:00 2:05:04 2:29:33 2:53:13 12
193 171 Klampe Indrek Võru 3:24:46 0:33:28 1:09:43 1:38:30 2:03:09 2:29:13 2:52:45 35
194 128 Kärp Kevo Viljandi 3:24:46 0:34:50 1:13:51 1:43:02 2:07:50 2:32:02 2:54:51 85
195 10118 Veski Tanel Tartu 3:24:47 0:37:13 1:14:12 1:43:11 2:07:21 2:30:58 2:53:45 86
196 833 Häkkinen Jussi Soome 3:24:48 0:37:50 1:13:46 1:42:39 2:06:55 2:31:03 2:53:39 36
197 362 Veilberg Meelis Lääne-Viru 3:24:48 0:36:31 1:11:39 1:40:22 2:04:17 2:28:49 2:51:33 6
198 311 Jaaska Allan Tallinn 3:24:49 0:36:03 1:11:37 1:40:53 2:05:02 2:29:09 2:52:05 43
199 217 Greenbaum Marko Tallinn 3:24:49 0:36:01 1:12:28 1:41:15 2:05:41 2:29:37 2:52:30 87
200 279 Klement Riho Tartu 3:24:50 0:35:04 1:10:43 1:39:08 2:03:28 2:28:17 2:52:02 88
201 172 Kovaljov Oleg Tallinn 3:24:52 0:34:21 1:10:56 1:40:48 2:06:01 2:30:33 2:53:44 13
202 133 Mõttus Tarmo Võru 3:24:55 - - - - 2:30:09 2:53:49 44
203 153 Nõmm Raivo Viljandi 3:24:57 0:34:01 1:09:56 1:39:23 2:04:32 2:30:16 2:53:53 37
204 265 Lebedev Oleg Venemaa 3:24:59 0:35:02 1:12:08 1:42:08 2:07:12 2:31:36 2:54:29 14
205 10141 Tuikkanen Juha Soome 3:25:00 0:35:03 1:11:48 1:41:17 2:06:02 2:30:32 2:53:43 45
206 10106 Saamere Tanel Tallinn 3:25:07 0:35:18 1:11:23 1:40:50 2:05:25 2:30:35 2:53:50 46
207 174 Kraam Sulev Võru 3:25:18 0:36:11 1:12:32 1:41:22 2:05:45 2:30:00 2:53:47 89
208 10122 Gorev Kirill Venemaa 3:25:29 0:35:45 1:12:32 1:42:06 2:06:53 2:31:14 2:54:16 15
209 322 Kovkel Igor Ida-Viru 3:25:36 0:36:19 1:12:22 1:41:14 2:05:07 2:29:10 2:52:05 47
210 218 Kodanipork Raido Tallinn 3:25:43 0:36:41 1:12:27 1:41:52 2:06:15 2:30:44 2:53:43 48
211 145 Sala Arvo Tallinn 3:25:44 0:35:44 1:10:19 1:38:17 2:02:12 2:25:44 2:50:33 49
212 225 Uiboupin Ats Võru 3:25:59 0:33:22 1:08:14 1:36:41 2:00:54 2:25:40 2:50:13 90
213 349 Ispert Egert Harju 3:26:03 0:35:16 1:10:23 1:38:45 2:03:31 2:28:13 2:52:01 91
214 159 Laur Mihkel Ida-Viru 3:26:08 0:34:43 1:13:27 1:43:13 2:07:51 2:32:24 2:55:12 92
215 10108 Oja Joonas Lääne-Viru 3:26:20 0:35:16 1:11:49 1:41:14 2:05:59 2:31:24 2:55:11 93
216 358 Altmets Heimar Järvamaa 3:26:20 0:38:05 1:14:12 1:43:54 2:08:57 2:33:11 2:56:00 9
217 233 Krusemann Magnus Harju 3:26:22 0:36:21 1:12:25 1:42:24 2:07:09 2:31:37 2:55:07 38
218 10153 Krestin Denis Venemaa 3:26:23 0:34:11 1:10:29 1:39:58 2:04:31 2:29:08 2:53:13 94
219 366 Metsoja Kalle Harju 3:26:29 0:36:23 1:12:54 1:42:26 2:06:55 2:31:17 2:55:08 39
220 134 Medvedev Sergei Venemaa 3:26:35 0:36:46 1:12:44 1:41:14 2:05:52 2:31:21 2:55:19 16
221 10135 Priks Hanno Valga 3:26:45 0:34:50 1:10:28 1:39:16 2:04:00 2:28:37 2:52:50 17
222 285 Raudik Alo Tartu 3:26:51 0:37:33 1:13:32 1:42:46 2:07:04 2:31:37 2:55:06 50
223 390 Zlobin Veniamin Valga 3:27:15 0:35:53 1:12:46 1:42:20 2:07:08 2:31:32 2:54:53 40
224 231 Tammemäe Joosep Viljandi 3:27:34 0:35:21 1:11:19 1:41:23 2:06:18 2:31:13 2:54:50 95
225 744 Hallikma Heiti Tallinn 3:27:42 0:37:43 1:14:45 1:44:00 2:08:43 2:33:01 2:56:05 51
226 10120 Kuusalu Asko Harju 3:27:43 0:34:52 1:11:44 1:41:22 2:06:49 2:32:05 2:55:44 96
227 655 Kiik Arvi Tartu 3:27:43 0:36:45 1:13:05 1:42:24 2:06:51 2:31:06 2:54:56 97
228 10112 Lein Andrus Lääne-Viru 3:27:45 0:36:52 1:12:55 1:43:13 2:07:58 2:32:34 2:56:13 41
229 10110 Locmelis Artis Läti 3:27:53 0:34:43 1:10:22 1:39:22 2:05:27 2:30:49 2:54:39 52
230 10179 Jõgi Joonas Tallinn 3:28:10 0:36:50 1:13:56 1:43:43 2:07:57 2:32:36 2:56:15 10
231 354 Tammer Toomas Pärnu 3:28:11 0:35:36 1:12:02 1:41:21 2:06:20 2:31:12 2:54:47 42
232 10142 Salmela Olli Soome 3:28:12 0:37:38 1:14:32 1:44:08 2:08:45 2:33:07 2:56:27 43
233 10187 Tamm Tarmo Pärnu 3:28:18 0:35:01 1:12:58 1:44:50 2:10:48 2:35:22 2:57:53 44
234 10133 Täht Erki Valga 3:28:19 0:36:36 1:13:46 1:43:24 2:08:32 2:33:32 2:56:41 53
235 341 Austa Caspar Tartu 3:28:25 0:35:49 1:13:29 1:43:53 2:09:37 2:34:24 2:57:26 98
236 10152 Kulikov Vitaly Venemaa 3:28:29 0:35:38 1:11:51 1:41:44 2:07:47 2:32:52 2:57:10 45
237 477 Johansson Stefan Rootsi 3:28:30 0:36:18 1:13:45 1:43:45 2:08:51 2:33:27 2:56:41 54
238 10129 Kullamaa Rein Tartu 3:28:31 0:34:41 1:11:48 1:42:21 2:07:59 2:32:57 2:56:28 55
239 10102 Kang Udo Tartu 3:28:37 0:36:59 1:14:03 1:43:50 2:09:13 2:33:56 2:56:57 56
240 146 Norman Mart Tallinn 3:28:44 0:35:20 1:12:04 1:41:56 2:07:31 2:33:15 2:56:51 46
241 163 Selgis Jürgen Põlva 3:29:14 0:34:04 1:11:24 1:41:47 2:09:23 2:33:58 2:57:43 11
242 202 Illaru Tõnu Järvamaa 3:29:15 0:36:33 1:13:43 1:43:36 2:08:51 2:33:39 2:57:17 57
243 176 Vunk Kalev Tartu 3:29:28 0:36:46 1:13:45 1:43:59 2:09:30 2:34:24 2:57:39 58
244 402 Rei Tarmo Tallinn 3:29:29 0:36:35 1:13:47 1:43:51 2:08:53 2:33:43 2:57:28 59
245 10161 Tikhonov Vadim Venemaa 3:29:33 0:36:59 1:12:57 1:42:17 2:07:05 2:32:04 2:56:15 99
246 529 Linnus Sander Põlva 3:29:41 0:37:04 1:13:41 1:43:27 2:08:09 2:33:17 2:56:29 12
247 439 Reznik Valery Venemaa 3:29:42 0:37:09 1:14:05 1:44:08 2:09:19 2:33:57 2:57:47 18
248 69 Weibel Caroline Prantsusmaa 3:29:44 0:35:05 1:11:40 1:41:19 2:06:42 2:31:52 2:56:38 2
249 854 Veide Hannes Tartu 3:29:46 0:35:56 1:11:40 1:40:59 2:05:57 2:31:23 2:55:19 47
250 142 Loigom Villem Tallinn 3:29:49 0:34:33 1:08:59 1:37:12 2:02:59 2:29:34 2:54:54 19
251 213 Jõgeva Toomas Harju 3:29:50 0:36:09 1:13:33 1:43:43 2:08:50 2:33:35 2:57:29 60
252 289 Kiisk Romand Võru 3:29:50 0:36:44 1:13:48 1:43:51 2:09:32 2:34:28 2:58:02 48
253 37 Mardna Mihkel Tallinn 3:29:53 0:35:55 1:12:31 1:42:56 2:08:22 2:33:00 2:57:08 20
254 184 Klaasimäe Tarvo Lääne-Viru 3:29:55 0:37:36 1:13:42 1:43:17 2:08:47 2:33:40 2:57:58 100
255 10126 Kousa Rauno Soome 3:30:00 0:35:18 1:11:22 1:40:48 2:05:23 2:30:58 2:55:13 7
256 575 Linnupuu Küllo Põlva 3:30:08 0:38:31 1:15:55 1:45:52 2:10:31 2:35:01 2:58:04 49
257 10180 Etverk Erkki Lääne-Viru 3:30:12 0:36:06 1:13:20 1:43:48 2:09:12 2:33:56 2:57:34 61
258 10193 Ceplitis Guntars Läti 3:30:13 0:35:55 1:11:50 1:42:46 2:08:49 2:34:33 2:58:08 62
259 4589 Mamonov Evgeny Venemaa 3:30:25 0:44:41 1:19:23 1:47:25 2:11:09 2:35:04 2:57:59 63
260 512 Ivanov Alexander Venemaa 3:30:25 0:38:39 1:15:09 1:44:17 2:08:54 2:33:53 2:57:30 64
261 488 Koemets Kaido Võru 3:30:27 0:37:37 1:13:37 1:43:17 2:08:30 2:34:27 2:58:14 101
262 255 Sepp Innar Saaremaa 3:30:31 0:36:58 1:14:39 1:44:43 2:09:38 2:34:00 2:57:45 65
263 226 Truu Janek Tartu 3:30:32 0:35:32 1:12:30 1:42:23 2:08:08 2:33:26 2:58:12 50
264 206 Lambot Karli Tallinn 3:30:34 0:35:56 1:11:56 1:41:20 2:06:16 2:31:18 2:57:11 66
265 464 Mazein Alexandr Venemaa 3:30:34 0:36:20 1:13:03 1:42:57 2:08:38 2:33:32 2:57:49 67
266 325 Jürisaar Meelis Harju 3:30:35 0:36:13 1:12:34 1:41:50 2:07:22 2:33:19 2:58:16 68
267 423 Lippur Bruno Jõgeva 3:30:37 0:37:55 1:15:23 1:45:52 2:10:33 2:35:06 2:58:21 51
268 269 Melnikov Oleg Venemaa 3:30:38 0:35:52 1:13:55 1:44:41 2:10:47 2:36:05 2:59:22 21
269 469 Andersson Christer Rootsi 3:30:43 0:38:04 1:15:42 1:45:51 2:10:50 2:35:54 2:59:21 69
270 257 Virgepuu Erko Harju 3:30:49 0:36:21 1:13:27 1:44:24 2:10:14 2:35:30 2:58:53 52
271 771 Kaasik Margus Jõgeva 3:31:04 0:40:42 1:18:27 - 2:12:45 2:36:54 3:00:04 70
272 553 Sukharev Ivan Venemaa 3:31:15 0:33:45 1:08:14 1:36:42 2:02:02 2:29:36 2:55:05 102
273 177 Sabre Kaupo Põlva 3:31:16 0:36:17 1:12:56 1:42:26 2:07:31 2:34:00 2:58:29 22
274 461 Logachev Alexander Venemaa 3:31:17 0:38:02 1:16:20 1:47:33 2:13:13 2:37:57 3:01:11 53
275 635 Bakhoff Tamor Pärnu 3:31:23 0:38:29 1:16:08 1:47:05 2:12:20 2:36:37 3:00:03 103
276 4875 Kalva Gunvaldis Läti 3:31:28 0:36:22 1:13:04 1:42:22 2:07:11 2:32:03 2:56:30 23
277 244 Tiik Madis Saaremaa 3:31:30 0:37:38 1:14:47 1:44:46 2:09:35 2:33:52 2:57:51 71
278 189 Jaht Valdur Tartu 3:31:33 0:33:21 1:10:13 1:42:09 2:08:54 2:33:55 2:57:57 104
279 10156 Nordsveen Arild Norra 3:31:42 0:35:23 1:12:55 1:44:33 2:12:31 2:37:18 3:00:12 8
280 408 Salk Rene Harju 3:31:43 0:37:35 1:15:10 1:45:32 2:11:28 2:36:23 3:00:02 72
281 223 Just Alar Tallinn 3:31:45 0:37:04 1:15:09 1:45:49 2:12:01 2:36:31 3:00:01 73
282 207 Tommola Mika Soome 3:31:45 0:37:33 1:15:55 1:46:26 2:12:28 2:37:29 3:01:01 24
283 215 Rump Mehis Harju 3:31:46 0:34:55 1:11:39 1:41:18 2:07:34 2:33:27 2:58:09 74
284 10195 Needrit Vello Tallinn 3:31:47 0:36:41 1:13:49 1:44:29 2:10:29 2:35:55 3:00:05 105
285 299 Koivukangas Mikko Soome 3:31:48 0:36:59 1:14:52 1:45:26 2:11:00 2:36:11 2:59:29 3
286 914 Rodendau Janno Järvamaa 3:31:50 0:38:13 1:16:10 1:46:33 2:12:22 2:37:25 3:01:03 54
287 481 Ritson Jaanus Harju 3:31:52 0:37:39 1:15:07 1:45:49 2:11:29 2:36:43 3:01:01 55
288 463 Mikhaylov Alexander Venemaa 3:31:53 0:36:26 1:13:37 1:43:30 2:09:37 2:35:22 2:59:25 4
289 430 Vakra Villu Saaremaa 3:31:54 0:39:25 1:17:34 1:47:36 2:12:42 2:37:17 3:00:39 106
290 240 Tambet Priit Viljandi 3:31:54 0:38:24 1:15:40 1:48:08 2:12:43 2:36:55 3:00:01 75
291 232 Eiger Rein Viljandi 3:32:00 0:36:13 1:12:52 1:44:27 2:09:16 2:33:58 2:58:10 56
292 260 Kedrov Vladimir Venemaa 3:32:03 0:36:54 1:13:23 1:43:24 2:08:55 2:33:30 2:57:59 76
293 10124 Heinmann Kristo Tartu 3:32:05 0:37:16 1:13:52 1:43:31 2:08:04 2:33:13 2:57:54 107
294 370 Truusalu Jaagup Tartu 3:32:06 0:37:42 1:15:10 1:45:14 2:10:32 2:35:12 2:59:40 108
295 271 Parthaugen Morten Norra 3:32:08 0:36:24 1:14:09 1:44:39 2:10:31 2:35:31 2:58:54 57
296 10123 Kiela Dainius Leedu 3:32:17 0:37:01 1:14:06 1:44:52 2:11:08 2:37:28 3:01:13 58
297 666 Liebermann Rene Prantsusmaa 3:32:22 0:38:04 1:15:38 1:46:42 2:12:25 2:37:27 3:01:11 25
298 10137 Saar Erki Valga 3:32:25 0:35:23 1:13:45 1:45:37 2:12:18 2:36:32 3:00:13 59
299 292 Suluste Jüri Saaremaa 3:32:25 0:37:35 1:14:12 1:44:06 2:09:34 2:34:45 2:59:00 26
300 434 Belyaev Igor Venemaa 3:32:27 0:37:46 1:15:22 1:46:44 2:12:43 2:37:59 3:01:23 60
301 324 Kannel Alari Harju 3:32:28 0:35:58 1:12:42 1:41:47 2:06:59 2:33:58 2:58:50 27
302 24 Tõld Tauno Valga 3:32:33 0:34:48 1:13:14 1:45:21 2:11:14 2:37:25 3:01:00 109
303 298 Pakkasmaa Juhana Soome 3:32:36 0:38:40 1:16:30 1:47:19 2:12:55 2:37:46 3:01:16 61
304 954 Ulbrich Jan Saksamaa 3:32:44 0:39:14 1:17:23 1:47:42 2:13:05 2:37:42 3:01:07 28
305 261 Weiss Michal Slovakkia 3:32:47 0:37:11 1:15:07 1:45:24 2:10:27 2:35:56 2:59:26 110
306 302 Vahelaan Kaimar Tartu 3:32:48 0:38:15 1:16:00 1:46:54 2:12:26 2:37:48 3:01:14 62
307 239 Luks Sven Harju 3:33:03 0:39:16 1:18:24 1:49:25 2:14:54 2:39:39 3:02:40 77
308 238 Petruk Igor Venemaa 3:33:07 0:36:51 1:13:00 1:42:31 2:08:20 2:33:49 2:58:51 29
309 243 Suurpere Arvi Tartu 3:33:09 0:36:52 1:14:08 1:44:31 2:11:39 2:38:05 3:01:41 78
310 209 Teppan Jaak Tartu 3:33:10 0:36:19 1:13:49 1:47:40 2:13:05 2:38:09 3:01:39 111
311 242 Tuisk Priit Põlva 3:33:11 0:36:35 1:13:59 1:44:53 2:10:58 2:37:01 3:01:15 112
312 465 Sandzelius Mikael Soome 3:33:15 0:36:17 1:14:43 1:45:45 2:12:12 2:37:39 3:01:39 79
313 394 Sild Sixten Võru 3:33:15 0:38:27 1:16:06 1:46:58 2:12:40 2:37:38 3:01:38 30
314 382 Rästas Ergo Tartu 3:33:17 0:37:53 1:15:58 1:46:59 2:12:51 2:38:04 3:01:39 63
315 288 Pallotedder Taivo Tartu 3:33:18 0:35:44 1:12:13 1:42:20 2:09:05 2:35:16 3:00:09 64
316 564 Pekk Tõnu Tallinn 3:33:20 - - - - - - 65
317 259 Liinamaa Timo Soome 3:33:24 0:34:58 1:13:23 1:43:30 2:09:14 2:35:12 3:00:07 31
318 972 Niemelä Jaakko Soome 3:33:25 0:36:47 1:12:53 1:42:44 2:09:11 2:35:11 3:00:22 113
319 291 Subi Rivo Viljandi 3:33:31 0:37:35 1:14:10 1:44:27 2:09:25 2:34:44 2:59:34 114
320 5036 Kesküla Indrek Lääne-Viru 3:33:36 0:38:14 1:16:04 1:47:41 2:13:01 2:37:56 3:01:23 80
321 258 Kannel Tanel Harju 3:33:42 0:37:50 1:14:44 1:45:27 2:10:36 2:35:30 3:00:26 66
322 268 Savostyanov Alexander Venemaa 3:33:57 0:36:10 1:13:02 1:43:12 2:08:50 2:34:29 3:00:14 32
323 922 Saar Aivar Pärnu 3:34:00 0:41:13 1:18:53 1:49:22 2:14:17 2:38:54 3:02:21 67
324 186 Karolin Indrek Põlva 3:34:05 0:35:24 1:11:21 1:40:41 2:05:12 2:30:22 2:56:11 68
325 610 Aavik Kuldar Tartu 3:34:12 0:39:48 1:17:58 1:49:06 2:15:25 2:40:11 3:03:44 33
326 546 Paabo Priit Läänemaa 3:34:12 0:38:44 1:18:06 1:49:23 2:15:10 2:40:05 3:03:45 115
327 533 Soonets Art Tartu 3:34:13 0:38:47 1:17:36 1:48:29 2:14:28 2:39:46 3:03:17 81
328 192 Pullerits Priit Tartu 3:34:16 0:35:17 1:12:28 1:42:55 2:08:56 2:34:33 2:59:52 34
329 405 Vana Janek Tartu 3:34:16 0:38:00 1:16:15 1:47:31 2:13:07 2:38:01 3:01:40 69
330 1520 Kallas Kaarel Viljandi 3:34:17 0:41:32 1:18:51 1:49:17 2:14:48 2:39:48 3:03:18 116
331 263 Grigoriev Nikolai Venemaa 3:34:18 0:35:46 1:12:29 1:42:25 2:07:55 2:33:32 2:58:48 82
332 668 Forth Linda Soome 3:34:19 0:37:56 1:16:05 1:47:02 2:12:42 2:38:01 3:01:51 2
333 851 Kriisa Kaido Harju 3:34:21 0:38:38 1:17:35 - 2:14:54 2:39:52 3:03:11 70
334 211 Jõesaar Siim Tartu 3:34:22 0:35:19 1:11:48 1:41:25 2:06:38 2:32:41 2:59:23 13
335 10190 Viik Tarvi Läänemaa 3:34:23 0:37:52 1:17:31 1:48:16 2:13:36 2:38:36 3:02:24 71
336 5989 Toss Kaarel Viljandi 3:34:24 0:37:53 1:16:13 1:46:32 2:12:45 2:37:59 3:01:40 5
337 803 Zadvorochnyy Yury Tartu 3:34:25 0:40:56 1:18:58 1:49:46 2:15:05 2:39:50 3:03:01 9
338 499 Kiigemägi Andres Lääne-Viru 3:34:33 0:39:17 1:18:02 1:48:21 2:13:37 2:38:04 3:01:42 10
339 428 Kuusik Ants Viljandi 3:34:39 0:39:37 1:17:31 1:47:54 2:13:30 2:38:05 3:01:59 3
340 4856 Ryabkov Vladimir Venemaa 3:34:46 0:43:26 1:19:46 1:48:56 2:13:16 2:37:41 3:01:16 35
341 294 Nurk Talis Võru 3:34:48 0:38:38 1:16:36 1:46:58 2:12:22 2:37:47 3:01:50 117
342 399 Vsivtsev Vjatseslav Valga 3:34:52 0:38:59 1:16:38 1:47:29 2:13:21 2:37:56 3:02:32 72
343 665 Rodygin Alexander Venemaa 3:34:58 0:39:45 1:17:16 1:47:40 2:13:06 2:37:58 3:02:15 36
344 319 Karjane Priit Rapla 3:35:05 0:38:26 1:15:45 1:47:02 2:12:58 2:37:57 3:01:59 83
345 424 Koosapoeg Kalmer Põlva 3:35:09 0:39:55 1:17:17 1:47:34 2:13:08 2:38:07 3:02:34 73
346 368 Vahar Jüri Pärnu 3:35:13 0:37:18 1:14:44 1:45:20 2:10:38 2:37:02 3:02:23 84
347 671 Hofset Haldor Norra 3:35:14 0:41:11 1:19:35 1:49:23 2:14:38 2:39:56 3:03:19 6
348 392 Kaur Margus Tartu 3:35:19 0:37:26 1:15:32 1:46:25 2:12:31 2:37:39 3:01:59 85
349 210 Raudsaar Taavi Rapla 3:35:25 0:38:03 1:15:18 1:46:25 2:12:33 2:37:54 3:02:30 118
350 485 Miller Mait Tallinn 3:35:26 0:36:57 1:14:04 1:44:47 2:10:45 2:36:07 3:01:22 74
351 1696 Hirv Dainis Tallinn 3:35:27 0:41:38 1:19:34 1:49:47 2:15:11 2:39:51 3:03:12 75
352 650 Tarvis Peeter Rapla 3:35:28 0:39:49 1:18:01 1:48:42 2:14:28 2:39:13 3:02:51 14
353 293 Sukk Gaspar Tallinn 3:35:29 0:39:51 1:17:10 1:47:36 2:12:43 2:38:03 3:02:30 76
354 205 Mäesepp Aigar Tallinn 3:35:32 0:37:05 1:14:52 1:46:17 2:12:35 2:38:17 3:03:08 119
355 397 Karo Erko Harju 3:35:36 0:36:50 1:15:56 1:47:46 2:13:12 2:37:56 3:02:13 86
356 457 Lepp Emeri Tallinn 3:35:40 0:36:39 1:17:07 1:48:47 2:15:09 2:40:33 3:04:15 77
357 1064 Karlson Joosep Pärnu 3:35:41 0:39:43 1:18:13 1:51:01 2:16:41 2:41:40 3:04:35 1
358 670 Skretteberg Arne Norra 3:35:44 0:38:10 1:18:02 1:48:14 2:14:15 2:39:55 3:03:19 7
359 329 Vaikmaa Tõnis Harju 3:35:50 0:37:56 1:16:27 1:47:32 2:13:15 2:38:57 3:03:13 120
360 10182 Täär Veikko Valga 3:35:50 0:37:17 1:14:55 1:46:23 2:12:29 2:38:18 3:02:44 87
361 333 Tillo August Tallinn 3:35:56 0:38:30 1:17:14 1:47:42 2:13:36 2:38:39 3:02:43 88
362 219 Talvik Heiki Tallinn 3:36:02 0:36:38 1:14:57 1:45:34 2:10:56 2:37:16 3:02:29 78
363 523 Lemsalu Marek Tallinn 3:36:06 0:38:37 1:17:09 1:47:52 2:13:57 2:39:42 3:03:18 79
364 282 Stimmer Ando Pärnu 3:36:08 0:37:35 1:15:25 1:46:25 2:12:07 2:38:00 3:02:32 89
365 588 Tomberg Raul Harju 3:36:18 0:39:07 1:17:11 1:47:32 2:12:24 2:37:07 3:01:12 80
366 337 Tenisson Vaido Jõgeva 3:36:21 0:37:13 1:14:38 1:45:31 2:12:04 2:37:41 3:02:34 37
367 185 Muru Ivo Valga 3:36:25 0:37:16 1:14:58 1:46:21 2:12:40 2:38:34 3:03:09 38
368 821 Sepp Indrek Viljandi 3:36:30 0:41:10 1:19:41 1:50:22 2:15:57 2:41:06 3:04:42 81
369 682 Viikmäe Kaupo Rapla 3:36:32 0:38:13 1:16:09 1:47:30 2:14:37 2:41:00 3:04:50 90
370 10111 Ervin Alar Lääne-Viru 3:36:32 0:34:45 1:13:32 1:45:56 2:12:29 2:36:53 3:00:14 15
371 979 Zenkov Mikhail Venemaa 3:36:33 0:39:15 1:17:27 1:47:37 2:13:46 2:39:19 3:03:25 8
372 245 Ojaots Aigar Tallinn 3:36:36 0:37:17 1:15:40 1:46:45 2:13:03 2:38:35 3:03:05 82
373 484 Kannel Karli Harju 3:36:42 0:37:47 1:16:54 1:47:39 2:14:33 2:40:56 3:04:52 16
374 224 Mäkinen Matti Soome 3:36:45 0:37:59 1:18:01 1:48:49 2:14:39 2:40:33 3:04:47 9
375 549 Vahar Taavi Pärnu 3:36:45 0:38:01 1:14:46 1:45:55 2:12:05 2:37:55 3:03:10 17
376 5646 Aarna Indrek Tallinn 3:36:47 0:40:02 1:18:10 1:50:02 2:15:27 2:41:21 3:04:54 91
377 252 Mustonen Martti Rootsi 3:37:03 0:42:43 1:20:43 1:51:18 2:16:17 2:41:11 3:04:51 11
378 483 Aadli Erkki Harju 3:37:06 0:36:56 1:14:11 1:44:40 2:10:45 2:36:26 3:02:01 83
379 250 Kirsipuu Avo Harju 3:37:15 0:38:09 1:17:03 1:48:12 2:14:16 2:39:54 3:04:30 92
380 10154 Dillemuth Andreas Saksamaa 3:37:17 0:36:37 1:13:58 1:44:46 2:10:52 2:36:22 3:01:59 93
381 381 Kaubi Ulvar Harju 3:37:18 0:41:14 1:19:10 1:49:48 2:15:18 2:39:57 3:04:22 94
382 1457 Kivikas Kenny Tartu 3:37:25 0:41:30 1:18:50 1:49:49 2:15:25 2:41:25 3:05:24 18
383 466 Ivanin Yuri Venemaa 3:37:29 0:39:24 1:18:53 1:50:20 2:16:37 2:42:18 3:05:43 95
384 1250 Zhukov Alexander Venemaa 3:37:29 0:37:32 1:15:42 1:47:16 2:13:56 2:40:08 3:05:04 121
385 763 Myllys Tomi Soome 3:37:30 0:40:19 1:19:59 1:51:11 2:18:00 2:43:31 3:06:33 84
386 982 Vahter Kait Harju 3:37:30 0:39:30 1:18:22 1:49:36 2:15:55 2:41:36 3:05:25 85
387 276 Pokk Jüri Harju 3:37:31 0:37:02 1:15:55 1:47:46 2:14:12 2:40:07 3:04:44 12
388 480 Selde Tarmo Harju 3:37:32 0:36:34 1:14:17 1:45:28 2:12:29 2:38:11 3:03:04 39
389 2531 Zdeblovskiy Alexey Venemaa 3:37:34 0:43:28 1:20:22 1:50:26 2:15:05 2:39:47 3:04:19 86
390 1237 Rõõmussar Raigo Pärnu 3:37:38 0:42:35 1:21:08 1:51:25 2:17:02 2:42:13 3:05:42 122
391 527 Vaiksaar Mait Tartu 3:37:39 0:39:41 1:16:57 1:49:36 2:16:10 2:41:53 3:05:48 123
392 620 Niemi Bertel Soome 3:37:41 0:40:20 1:19:20 1:50:37 2:16:02 2:41:02 3:05:06 13
393 602 Ansi Martin Tallinn 3:37:47 0:41:21 1:19:32 1:50:48 2:16:08 2:41:33 3:05:51 87
394 388 Küüt Märt Harju 3:38:01 0:41:13 1:19:03 1:49:42 2:15:26 2:40:56 3:05:33 124
395 589 Jänes Jaan Viljandi 3:38:06 0:38:43 1:17:13 1:47:48 2:14:43 2:41:34 3:06:15 125
396 441 Olop Jaanus Tallinn 3:38:07 0:38:35 1:17:39 1:48:56 2:15:18 2:40:59 3:05:19 88
397 315 Tatter Ahto Hiiumaa 3:38:09 0:38:07 1:16:32 1:48:14 2:14:37 2:40:37 3:05:39 89
398 777 Undrest Jaanus Lääne-Viru 3:38:10 0:40:24 1:18:52 1:49:42 2:15:56 2:41:08 3:05:49 90
399 5374 Arocena Haritz Hispaania 3:38:19 0:39:29 1:17:43 1:48:13 2:13:38 2:38:02 3:02:42 126
400 555 Lond Rain Harju 3:38:25 0:37:07 1:15:57 1:47:43 2:13:55 2:39:58 3:04:50 127
401 3872 Koov Jaanus Tallinn 3:38:29 0:44:47 1:22:30 1:53:20 2:18:54 2:43:43 3:07:30 91
402 266 Brodal Kjell Norra 3:38:31 0:37:15 1:15:41 1:46:46 2:13:05 2:38:35 3:03:15 10
403 1629 Kuuseoks Aare Lääne-Viru 3:38:32 0:42:41 1:21:07 1:52:23 2:18:04 2:43:13 3:07:05 14
404 407 Roosimaa Tarmo Tallinn 3:38:33 0:37:32 1:15:57 1:47:25 2:13:41 2:41:49 3:05:55 96
405 490 Nurm Asko Harju 3:38:34 0:38:11 1:16:12 1:47:26 2:13:22 2:38:51 3:04:32 92
406 472 Travnicek Jaroslav Tshehhi 3:38:35 0:37:04 1:14:53 1:45:55 2:12:42 2:39:05 3:04:18 40
407 444 Sokolov Jevgeni Ida-Viru 3:38:38 0:38:12 1:16:17 1:47:21 2:13:14 2:39:04 3:04:20 1
408 356 Pae Andres Tartu 3:38:40 0:38:02 1:16:49 1:49:18 2:16:16 2:42:05 3:05:40 97
409 673 Jool Urmas Ida-Viru 3:38:40 0:38:47 1:18:00 1:50:35 2:16:51 2:42:11 3:06:14 41
410 812 Paumets Meelis Tartu 3:38:47 0:40:18 1:19:27 1:51:10 2:16:52 2:42:12 3:06:23 93
411 414 Tishtshenkov Aleksander Tallinn 3:38:50 0:38:06 1:17:05 1:48:21 2:14:37 2:41:04 3:05:29 11
412 714 Israel Olavi Tallinn 3:38:51 0:40:56 1:19:36 1:50:48 2:16:48 2:42:18 3:06:07 98
413 10155 Vaaje Lars Peder Norra 3:38:58 0:36:28 1:14:12 1:45:34 2:12:51 2:39:45 3:05:32 15
414 383 Pukk Andre Harju 3:39:00 0:37:40 1:16:05 1:47:11 2:13:31 2:39:45 3:05:03 128
415 672 Guttormsen Peder Erling Norra 3:39:04 0:41:12 1:19:42 1:50:20 2:16:08 2:41:46 3:05:57 4
416 344 Aigro Ene Valga 3:39:06 0:38:36 1:17:24 1:48:26 2:14:19 2:40:26 3:05:14 1
417 10130 Kaskema Valdis Tartu 3:39:11 0:37:29 1:16:22 1:48:54 2:14:35 2:40:35 3:06:39 99
418 10169 Zhuravlev Viatcheslav Venemaa 3:39:12 0:37:11 1:14:47 1:45:38 2:12:05 2:37:51 3:04:23 16
419 301 Rohtla Urmas Tartu 3:39:13 0:39:50 1:17:06 1:47:34 2:13:16 2:39:03 3:04:30 100
420 364 Pääru Priit Tallinn 3:39:17 0:39:29 1:18:19 1:49:21 2:14:41 2:40:52 3:05:15 101
421 4480 Kallak Jaan Viljandi 3:39:18 0:44:01 1:22:26 1:53:22 2:20:15 2:44:32 3:08:09 129
422 296 Raudik Raimo Tartu 3:39:20 0:36:29 1:15:17 1:47:30 2:15:00 2:41:26 3:06:06 102
423 235 Grünberg Priit Harju 3:39:22 0:37:15 1:16:18 1:48:34 2:16:20 2:43:06 3:07:36 130
424 290 Part Taavi Lääne-Viru 3:39:23 0:39:02 1:17:21 1:48:31 2:15:08 2:41:05 3:06:10 94
425 160 Lessing Janek Tartu 3:39:23 0:37:57 1:15:54 1:47:08 2:15:05 2:42:44 3:07:08 95
426 870 Kolk Valmer Tartu 3:39:26 0:38:56 1:17:13 1:48:41 2:15:03 2:40:51 3:05:38 42
427 810 Räim Rivo Saaremaa 3:39:27 0:40:35 1:18:38 1:49:29 2:15:17 2:41:27 3:06:09 96
428 471 Kondratkov Sergey Venemaa 3:39:29 0:37:40 1:16:04 1:47:37 2:14:09 2:40:21 3:05:08 17
429 313 Kõvask Raul Tallinn 3:39:34 0:38:02 1:16:23 1:48:16 2:14:31 2:40:08 3:05:33 103
430 619 Kõvatomas Ilmar Viljandi 3:39:36 0:40:36 1:19:35 1:50:56 2:16:36 2:43:03 3:07:35 18
431 4591 Bogomolov Evgeny Venemaa 3:39:38 0:45:39 1:23:25 1:54:00 2:19:05 2:43:42 3:07:34 43
432 413 Fahrutdinov Airat Tartu 3:39:40 0:39:09 1:18:46 1:50:33 2:17:00 2:42:52 3:07:33 104
433 10173 Jalasto Kaupo Tallinn 3:39:43 0:38:22 1:16:17 1:47:47 2:14:41 2:41:32 3:06:12 19
434 436 Vares Timo Harju 3:39:47 0:37:54 1:16:02 1:47:49 2:15:02 2:41:29 3:07:09 131
435 761 Koppelmaa Raul Tallinn 3:39:55 0:42:27 1:20:19 1:50:48 2:17:29 2:43:25 3:07:32 97
436 509 Mändsalu Ilmar Harju 3:39:59 0:38:57 1:18:18 1:49:48 2:16:19 2:42:07 3:06:55 98
437 974 Shapochkin Dmitry Venemaa 3:40:01 0:40:49 1:19:31 1:51:02 2:17:33 2:43:35 3:08:00 12
438 246 Puida Andis Läti 3:40:12 0:38:23 1:20:25 1:50:25 2:17:19 2:42:30 3:06:18 20
439 1452 Abram Alar Harju 3:40:13 0:40:21 1:18:44 1:50:08 2:15:53 2:41:11 3:06:00 99
440 378 Kliiman Tanel Tartu 3:40:15 0:39:14 1:18:03 1:49:41 2:16:16 2:42:01 3:06:54 105
441 401 Alamaa Andrei Tallinn 3:40:26 0:38:08 1:17:54 1:50:50 2:18:21 2:44:51 3:07:58 106
442 199 Tali Tiit Tartu 3:40:30 0:38:55 1:20:02 1:53:26 2:19:15 2:44:17 3:08:01 21
443 551 Trei Reito Rapla 3:40:33 0:41:38 1:19:30 1:50:20 2:16:40 2:42:37 3:07:14 100
444 1219 Baum Andreas Pärnu 3:40:36 0:39:44 1:18:13 1:51:02 2:16:42 2:42:20 3:06:54 2
445 380 Külaots Urmet Tartu 3:40:36 0:38:44 1:19:42 1:51:45 2:18:15 2:43:40 3:08:01 101
446 614 Mirme Sander Tartu 3:40:37 0:39:58 1:18:43 1:50:20 2:16:39 2:43:12 3:07:35 132
447 583 Riisalo Tõnu Tallinn 3:40:38 0:41:20 1:20:44 1:52:10 2:18:29 2:44:12 3:08:23 102
448 280 Lepiksaar Madis Lääne-Viru 3:40:40 0:36:43 1:14:12 1:45:40 2:12:35 2:39:07 3:05:27 133
449 663 Salatkin Evgeny Venemaa 3:40:40 0:38:55 1:19:06 1:51:39 2:18:24 2:44:05 3:08:15 107
450 1338 Malinauskas Tadas Leedu 3:40:42 0:41:11 1:19:28 1:50:39 2:16:52 2:42:20 3:06:48 134
451 56 Raja Arvo Harju 3:40:43 0:41:10 1:20:14 1:50:57 2:17:53 2:43:44 3:08:17 22
452 410 Vallner David Tallinn 3:40:44 0:38:11 1:19:19 1:51:21 2:18:25 2:44:31 3:08:31 103
453 254 Aarna Urmas Harju 3:40:44 0:39:42 1:18:44 1:50:39 2:17:06 2:44:04 3:08:34 108
454 309 Karelson Tõnu Viljandi 3:40:45 0:36:31 1:14:34 1:46:35 2:13:52 2:40:34 3:05:42 44
455 800 Kaasik-Aaslav Henri Harju 3:40:46 0:40:01 1:19:24 1:51:10 2:17:46 2:43:58 3:08:32 109
456 956 Golnev Igor Venemaa 3:40:47 0:38:31 1:15:50 1:47:13 2:13:24 2:39:02 3:04:16 110
457 669 Roiseland Nils Arne Norra 3:40:49 0:44:53 1:24:00 1:54:43 2:19:46 2:44:46 3:08:18 13
458 278 Ümarik Indrek Tartu 3:40:50 0:37:08 1:15:29 1:48:33 2:14:40 2:40:36 3:06:06 45
459 1809 Vaher Sander Tallinn 3:40:52 0:41:53 1:19:48 1:51:45 2:17:44 2:43:56 3:08:18 135
460 389 Viitkin Ain Võru 3:40:56 0:38:54 1:18:58 1:50:23 2:16:51 2:42:14 3:06:56 111
461 1121 Voronin Viacheslav Venemaa 3:41:02 0:41:17 1:19:46 1:51:06 2:17:39 2:44:04 3:08:21 14
462 613 Taivere Eduard Tartu 3:41:02 0:38:45 1:17:25 1:48:40 2:15:23 2:41:26 3:06:38 104
463 674 Korb Randy Tallinn 3:41:02 0:37:20 1:15:57 1:47:41 2:14:59 2:41:47 3:07:05 112
464 427 Överus Hanno Harju 3:41:32 0:37:50 1:17:18 1:49:49 2:16:45 2:42:52 3:07:47 113
465 641 Lehesmets Kaspar Viljandi 3:41:34 0:42:20 1:20:04 1:50:46 2:17:24 2:43:12 3:08:23 136
466 793 Pajunen Paavo Soome 3:41:35 0:40:47 1:20:52 1:53:58 2:20:39 2:46:27 3:09:34 5
467 1387 Evensen Esben Trygve Norra 3:41:38 0:40:44 1:20:14 1:51:44 2:18:18 2:44:12 3:08:51 105
468 152 Möll Heiki Tartu 3:41:42 0:39:30 1:19:31 1:51:41 2:20:42 2:45:33 3:09:39 137
469 379 Lehesmets Alar Tartu 3:41:43 0:39:54 1:19:08 1:50:43 2:17:26 2:43:11 3:08:22 138
470 806 Tops Assar Harju 3:41:45 0:42:38 1:21:21 1:52:57 2:19:07 2:45:15 3:09:41 114
471 693 Leer Janek Tallinn 3:41:54 0:39:09 1:17:41 1:49:45 2:18:19 2:43:41 3:08:23 139
472 214 Arula Raul Tartu 3:42:01 0:38:28 1:18:04 1:49:43 2:16:36 2:45:10 3:09:54 23
473 1728 Kukk Raido Saaremaa 3:42:04 0:39:48 1:17:40 1:49:27 2:16:31 2:43:11 3:08:00 106
474 323 Shihranov Vassili Ida-Viru 3:42:13 0:40:31 1:20:13 1:51:48 2:18:45 2:44:18 3:09:01 6
475 222 Parksepp Marek Tartu 3:42:20 0:42:01 1:19:25 1:49:52 2:15:52 2:42:17 3:08:03 140
476 398 Piirisild Tõnis Võru 3:42:24 0:40:03 1:19:50 1:52:02 2:18:58 2:45:27 3:09:54 107
477 318 Alberi Rene Ida-Viru 3:42:28 0:38:52 1:18:58 1:50:49 2:18:21 2:45:03 3:09:29 108
478 624 Kuuskmäe Raul Tallinn 3:42:29 0:40:04 1:19:43 1:51:26 2:18:38 2:44:41 3:09:17 115
479 331 Staranevicius Algimantas Leedu 3:42:30 0:39:13 1:18:09 1:49:28 2:16:18 2:42:24 3:07:28 24
480 284 Eensaar Rain Võru 3:42:31 0:37:31 1:17:31 1:49:52 2:17:02 2:43:50 3:08:37 109
481 256 Karabelnik Kristjan Tartu 3:42:31 0:37:34 1:17:15 1:49:45 2:16:48 2:44:50 3:09:48 141
482 513 Järve Alo Tartu 3:42:33 0:39:10 1:19:13 1:51:20 2:19:01 2:45:03 3:09:45 110
483 1235 Paglant Heigo Tallinn 3:42:34 0:39:38 1:19:00 1:50:45 2:17:38 2:44:07 3:08:43 111
484 10125 Püvi Margus Tartu 3:42:35 0:37:51 1:17:47 1:49:59 2:16:32 2:42:28 3:08:08 116
485 506 Aamisepp Andres Harju 3:42:37 0:39:01 1:19:30 1:51:53 2:19:01 2:45:31 3:09:49 142
486 1449 Tippi Bert Järvamaa 3:42:37 0:39:28 1:17:38 1:48:29 2:15:12 2:41:46 3:07:08 143
487 627 Närhi Jorma Soome 3:42:38 0:38:58 1:18:49 1:51:04 2:18:15 2:45:11 3:09:47 25
488 675 Mougel Norbert Prantsusmaa 3:42:39 0:38:51 1:17:42 1:48:29 2:14:57 2:41:24 3:06:07 15
489 890 Erikson Toomas Tallinn 3:42:39 0:41:17 1:20:53 1:52:45 2:19:11 2:45:02 3:09:51 112
490 10145 Nõmm Marek Tallinn 3:42:39 0:36:03 1:13:16 1:45:02 2:12:58 2:39:53 3:06:43 144
491 440 Turunen Veijo Soome 3:42:44 0:38:52 1:17:29 1:48:41 2:15:59 2:42:27 3:08:09 16
492 183 Tammesoo Tarmo Võru 3:42:46 0:36:53 1:15:23 1:47:09 2:14:00 2:40:44 3:07:12 145
493 10151 Adolf Boris Tshehhi 3:42:48 0:36:42 1:15:59 1:47:44 2:15:55 2:42:55 3:08:01 46
494 360 Kiiranen Kalle Tartu 3:42:53 0:40:07 1:18:47 1:50:05 2:16:21 2:43:36 3:08:14 17
495 446 Vilde Jaanika Tallinn 3:42:58 0:39:05 1:18:38 1:50:23 2:16:57 2:43:16 3:08:41 3
496 1279 Zirk Kunnar Tartu 3:43:00 0:38:41 1:17:52 1:49:22 2:16:11 2:42:19 3:08:55 113
497 253 Toomas Rein Põlva 3:43:04 0:38:30 1:17:09 1:49:35 2:16:57 2:43:37 3:09:03 26
498 587 Kokins Juris Läti 3:43:09 0:38:50 1:17:43 1:49:25 2:17:02 2:44:27 3:09:15 18
499 335 Jershov Maanus Harju 3:43:20 0:38:46 1:17:47 1:49:19 2:16:29 2:43:13 3:08:45 114
500 448 Teder Villu Harju 3:43:33 0:38:12 1:17:33 1:50:16 2:17:28 2:43:58 3:09:56 146
‹‹ Tagasi
TartuNelik11_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
to TOM, , 08.03.2011 16:29
Starti jäi tulemata kuskil 1050 inimest.
al, , 08.03.2011 13:57
Kas siia ka lõplikud tulemused tulevad?
Jaanus, , 04.03.2011 14:15
Kaotasin maratoni finiši alas, tõenäoliselt riiete vahetamise telgis, vasaku käe Craft'i aluskinda. Maratoni keskuses seda ei ole. Kui keegi leidis või viis kogemata oma asjade hulgas koju, palun andke teada jaanus_jaeger(ÄT)hotmail.com
Tom, , 02.03.2011 13:50
Tulemused nüüd ametlikud ja lõplikud, nt mina langesin 43 kohta. Veel huvitav fakt - kuigi stardikohti oli sel aastal rohkem, jõudis karmide olude tõttu finishisse 12 suusatajat vähem kui eelmisel aastal - seekord 4776, vrd 2010.a 4788 inimest.
1 kord TM, , 01.03.2011 11:33
9 päevaTM ist mööda ja lõpukohas muudkui langeme, langeme. Maratonist jäi kõige enam meelde start ja finiss. Supikonsentraat eriti meelde ei jäänud.
Aivo, , 01.03.2011 11:27
Pakkuda Vasaloppeti(2.03-8.03) stardinumbrit koos transpordi ja elamisega.Buss väljub Otepäält 2.03 kell 13.00,võimalik petused,laev Tallinnas 18.00) Kokku 500 EUR. Soovi korral võta phendust Aivo 5021340
akko, , 28.02.2011 12:01
Ülo võiks tõesti niii tore inimene olla....aitäh
...., , 28.02.2011 09:22
selle tabeli võiks siia üles riputada
Akko, , 28.02.2011 09:07
Millest ikkagi on tingitud sellised jamad ajavõtuga ja ametlike tulemuste nii pika viibimisega? Muidu üritused täiesti super!
ülo, , 28.02.2011 08:55
TO :Aivo, , 27.02.2011 07:04 Saada e-mail , saadan sulle exeli tabeli. kus kohad TP, puhas läbimis aeg ja koht etapil (nt matu-ande) jne


Kõige populaarsemad
r
EMT 11_r
MEEDIAPARTNER:
Postimees 11_r
r
SPONSORID:
Akta Print 11_r
RMK 11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE