estenglv
WAP version
Login form
RSS
13. Alutaguse suusamaratoni võitis Vahur Teppan LISATUD TULEMUSED 12.02.2011 (8)
Täna Ida-Virumaal Pannjärvel peetud 13. Alutaguse suusamaratoni võitis Vahur Teppan, ajaga 1:52:52,3. Tema järel tuli teiseks Eeri Vahtra, kes läbis 40 km ajaga 1:52:53. Poodiumi kolmanda koha ...
Määrdeinfo Alutaguse maratonil osalejatele 11.02.2011 (5)
Sel korral jagavad Suusavennad määrdeinfot kõigile neile, kel on plaanis osaleda laupäeval Ida-Virumaal toimuval Alutaguse suusamaratonil.
13. Alutaguse suusamaratonil stardivad Jaak Mae ja Karel Tammjärv LISATUD STARDINIMEKIRI 09.02.2011 (2)
Täna lõppeb Alutaguse suusamaratoni eelregistreerimine 09.02.2011 (0)
Alutaguse Maraton 40 km
Alutaguse Maraton 20 km
301 Moved Permanently Date: Sat, 23 Jun 2018 02:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
13. Alutaguse Maraton (EMT Estoloppet 2011)
Vaata ka 2012 2010 2009 
Aeg 12.02.2011
Koht Pannjärve EST
Spordiala Suusatamine
Distants 40 km 11:00 klassikaline tehnika
20 km 11:15 klassikaline tehnika
Lastesõidud 11:30 
Korraldaja MTÜ Alutaguse Suusaklubi, Robert Peets, +372 5568 1084, robertpeets@gmail.com 
 
• PILDID • STARDINIMEKIRI • KOHALEJÕUDMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Kaotus võitjale  
1 2 Teppan Vahur Tartu SUKL 1:52:52,3 1
2 13 Vahtra Eeri Oti Suusaklubi 1:52:53,9 2 0:00:01,6
3 16 Ränkel Raido Võru Suusaklubi 1:52:54,1 3 0:00:01,8
4 5 Vallimäe Janek Alutaguse SUKL 1:52:59,9 4 0:00:07,6
5 10 Tammjärv Karel Tartu SUKL 1:53:53,9 5 0:01:01,6
6 11 Juursalu Timo Alutaguse SUKL 1:55:48,8 6 0:02:56,5
7 7 Mägi Risto OÜ Musklimehed 1:56:34,4 7 0:03:42,1
8 17 Sambla Avo Alutaguse SUKL 1:56:45,3 1 0:03:53,0
9 6 Himma Martti Sparta 1:57:14,1 8 0:04:21,8
10 23 Mets Andre Sparta 1:59:19,6 9 0:06:27,3
11 15 Kaljuvee Rando Elva Suusaklubi 1:59:23,1 2 0:06:30,8
12 19 Juursalu Andres Suusahullud 2:00:43,8 10 0:07:51,5
13 29 Soo Allar Tartu SUKL 2:02:06,1 3 0:09:13,8
14 34 Pesor Kaido KoMo 2:02:06,2 1 0:09:13,9
15 48 Pallo Rait Hansa SK 2:02:06,3 11 0:09:14,0
16 20 Veilberg Ago Rakvere Siplased/Craft 2:02:09,7 2 0:09:17,4
17 70 Valge Indrek Tartu SUKL 2:02:35,5 4 0:09:43,2
18 101 Kaiv Taavi Türi 2:02:37,4 12 0:09:45,1
19 79 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 2:02:38,7 3 0:09:46,4
20 63 Tattar Kristjan Vastseliina SPKL 2:03:06,1 5 0:10:13,8
21 40 Karu Virgo Hawaii Express 2:03:43,3 4 0:10:51,0
22 14 Savastver Alar Vanamõisa Suusaklubi 2:04:00,9 5 0:11:08,6
23 33 Orm Olari 2:04:02,7 13 0:11:10,4
24 24 Pekk Tiit Hansa SK 2:04:42,2 6 0:11:49,9
25 117 Teppan Jaak Suusahullud 2:04:42,3 14 0:11:50,0
26 44 Tiimann Rauno 2:04:57,0 15 0:12:04,7
27 85 Hussar Kaidar A&T SPORT 2:05:46,4 7 0:12:54,1
28 47 Hirv Pait HRK 2:06:02,8 8 0:13:10,5
29 32 Lillelaid Tõnu Salomon 2:06:03,6 16 0:13:11,3
30 93 Sala Raivo 2:06:07,6 9 0:13:15,3
31 28 Kovaljov Oleg 2:06:11,3 10 0:13:19,0
32 113 Mihelson Olaf A&T SPORT 2:06:14,3 11 0:13:22,0
33 38 Laur Mihkel Alutaguse SUKL 2:06:25,6 17 0:13:33,3
34 49 Truu Janek Tartu SUKL 2:06:26,5 18 0:13:34,2
35 73 Jagomägi Teet Tartu SUKL 2:06:28,6 12 0:13:36,3
36 82 Kukk Sigvard Spordipartner 2:06:29,8 19 0:13:37,5
37 22 Tärno Indrek 2:06:31,7 20 0:13:39,4
38 65 Laur Toomas Haanja Rattaklubi 2:06:37,3 13 0:13:45,0
39 45 Kivil Peep Alutaguse SUKL 2:06:41,8 21 0:13:49,5
40 99 Videvik Priit Rakvere Siplased/Craft 2:06:47,5 22 0:13:55,2
41 36 Rooden Priit Alpiklubi Firn 2:06:49,4 23 0:13:57,1
42 61 Hussar Aimar A&T SPORT 2:06:51,8 24 0:13:59,5
43 72 Vlassov Sergei Narva FIRN 2:07:04,6 14 0:14:12,3
44 108 Suurpere Arvi Suusahullud 2:07:06,0 15 0:14:13,7
45 174 Rakaselg Jaan Võru suusaklubi 2:07:09,3 25 0:14:17,0
46 104 Sala Arvo Alutaguse/Jõhvi SK 2:07:10,8 16 0:14:18,5
47 87 Toome Roland Rakvere Siplased/Craft 2:07:11,8 17 0:14:19,5
48 78 Antoniak Marek 2:07:12,0 18 0:14:19,7
49 94 Pain Indrek Eesti Worldloppeti Klubi 2:07:12,7 26 0:14:20,4
50 68 Lehto Tiit 2:07:13,6 27 0:14:21,3
51 131 Voloshin Jevgeni Narva Firn 2:07:15,4 1 0:14:23,1
52 21 Ridamäe Aivar Arctic Sport Club 2:07:22,1 19 0:14:29,8
53 102 Laidvee Jaanus 2:07:26,1 28 0:14:33,8
54 111 Bauman Jaanus Rakvere Siplased/Craft 2:07:30,4 29 0:14:38,1
55 116 Pärnaste Ats neiser team 2:07:31,8 30 0:14:39,5
56 176 Reinmets Dmitri Alutaguse SUKL 2:08:19,8 31 0:15:27,5
57 97 Peterson Meelis TEAM TT 2:08:26,0 32 0:15:33,7
58 138 Kollo Madis 2:08:37,3 33 0:15:45,0
59 60 Kanep Urmas Saue Spordiklubi 2:08:42,2 1 0:15:49,9
60 59 Parve Heikki 2:08:45,9 20 0:15:53,6
61 75 Pormeister Piret Sparta 2:08:50,6 1 0:15:58,3
62 69 Künnapas Magnus Ambla SK 2:08:54,3 34 0:16:02,0
63 86 Lambot Karli 2:08:56,1 21 0:16:03,8
64 37 Lillmets Üllar 2:09:01,3 22 0:16:09,0
65 64 Pajos Martin 2:09:10,7 35 0:16:18,4
66 927 Kuusik Villu EUK 2:10:37,3 36 0:17:45,0
67 26 Soo Kristen 2:10:42,5 6 0:17:50,2
68 55 Pavlov Ulvar Rakvere Siplased/Craft 2:10:44,6 23 0:17:52,3
69 35 Salla Raimo Türi Ohvitseride maja 2:10:50,5 37 0:17:58,2
70 46 Savvest Veikko 2:11:20,2 24 0:18:27,9
71 77 Klement Riho Tartu SUKL 2:11:22,3 38 0:18:30,0
72 39 Kõvatomas Taavi 2:11:25,2 39 0:18:32,9
73 103 Grünberg Priit 2:11:27,1 40 0:18:34,8
74 67 Napa Tarmo Tartu SUKL 2:12:10,8 41 0:19:18,5
75 140 Raudik Alo 2:12:11,6 25 0:19:19,3
76 106 Dudarev Andrei 2:12:14,4 26 0:19:22,1
77 109 Lemsalu Marek SK Biathlon 2:12:24,2 42 0:19:31,9
78 182 Lepp Emeri Mehed Marsilt 2:12:27,1 43 0:19:34,8
79 279 Veide Hannes Saint-Gobain Glass Estonia 2:12:30,2 44 0:19:37,9
80 74 Kõvatomas Karli 2:12:31,5 45 0:19:39,2
81 261 Udam Ilmar 2:12:54,0 46 0:20:01,7
82 126 Pullerits Priit Postimees 2:12:56,5 27 0:20:04,2
83 128 Jaaska Allan stamina sk 2:12:58,3 28 0:20:06,0
84 153 Kübarsepp Karmo SK Järve 2:13:11,2 47 0:20:18,9
85 121 Pae Andres Suusahullud 2:13:19,6 29 0:20:27,3
86 185 Peterson Uku 2:13:27,1 48 0:20:34,8
87 420 Eilo Sander Spordiklubi Rakke 2:13:30,1 7 0:20:37,8
88 202 Karolin Indrek RMK 2:13:32,3 49 0:20:40,0
89 25 Flavyanov Igor Narva FIRN 2:13:43,4 30 0:20:51,1
90 133 Lippur Bruno 2:14:08,4 50 0:21:16,1
91 972 Prokhorov Viktor 2:14:10,7 31 0:21:18,4
92 42 Holtsmann Siim Extreme Sport 2:14:19,8 51 0:21:27,5
93 384 Notton Raido Keila TT 2:14:26,8 52 0:21:34,5
94 177 Muru Juhan Porter Racing 2:14:29,5 53 0:21:37,2
95 88 Raudsaar Taavi 2:14:39,8 54 0:21:47,5
96 222 Kiigemägi Andres Rakke SK 2:14:56,2 2 0:22:03,9
97 71 Laanemets Raivo 2:15:06,9 32 0:22:14,6
98 105 Sergeev Alexey Pskov Ski Club 2:15:11,4 3 0:22:19,1
99 66 Veilberg Meelis Rakvere Siplased/Craft 2:15:12,8 4 0:22:20,5
100 197 Lond Rain CC Rota Mobilis 2:15:18,3 55 0:22:26,0
101 135 Kuuseoks Aare 2:15:22,5 5 0:22:30,2
102 80 Hirv Dainis 2:15:31,8 56 0:22:39,5
103 84 Reiska Alar 2:15:40,2 33 0:22:47,9
104 141 Part Taavi Rakvere Siplased/Craft 2:15:40,3 57 0:22:48,0
105 305 Paabo Priit Estroad 2:15:41,7 58 0:22:49,4
106 178 Viik Tarvi sk.Sula 2:15:43,2 59 0:22:50,9
107 232 Kaasik Margus 2:15:50,1 34 0:22:57,8
108 134 Norman Mart 2:15:59,8 60 0:23:07,5
109 142 Kivila Dag 2:16:01,4 35 0:23:09,1
110 278 Needrit Vello EWK 2:16:03,8 61 0:23:11,5
111 110 Kull Erki Tartu SUKL 2:16:05,0 36 0:23:12,7
112 256 Shemarin Viktor Akke 2:16:06,0 37 0:23:13,7
113 96 Pool Hannes Team Metaprint 2:16:08,6 38 0:23:16,3
114 81 Piirimäe Pärtel Suusahullud 2:16:13,4 62 0:23:21,1
115 127 Zenkov Mikhail Pskov Ski Club 2:16:18,3 6 0:23:26,0
116 95 Just Alar Eesti Worldloppeti Klubi 2:16:18,9 39 0:23:26,6
117 897 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 2:16:32,3 40 0:23:40,0
118 139 Karlson Joosep Aerutajad 2:16:40,3 1 0:23:48,0
119 123 Tupits Ivo 2:16:52,1 41 0:23:59,8
120 378 Ots Ivar 2:17:03,5 42 0:24:11,2
121 160 Kiiranen Kalle Tartu SUKL 2:17:13,5 7 0:24:21,2
122 122 Bolduzev Viktor Pskov Ski Club 2:17:45,2 8 0:24:52,9
123 224 Alberi Rene Avinurme Suusaklubi 2:17:48,9 63 0:24:56,6
124 188 Stimmer Ando 2:17:52,7 43 0:25:00,4
125 2301 Kostrov Roman 2:18:01,6 64 0:25:09,3
126 57 Toss Kaarel 2:18:34,3 9 0:25:42,0
127 207 Sokolov Jevgeni Narva Firn 2:18:36,6 1 0:25:44,3
128 206 Pedari Aimar 2:18:36,8 44 0:25:44,5
129 251 Lubi Ain Tartu SK Velo 2:18:36,9 65 0:25:44,6
129 166 Rodendau Janno Vargamäe 2:18:36,9 65 0:25:44,6
131 155 Kaljumäe Aivo Hansa SK 2:18:38,4 67 0:25:46,1
132 148 Kaubi Ulvar RMK 2:18:47,7 45 0:25:55,4
133 930 Laurson Kristel Sparta 2:19:02,7 2 0:26:10,4
134 43 Arak Anti A&T Sport 2:19:33,5 68 0:26:41,2
135 240 Maksimov Sergei 2:19:39,0 46 0:26:46,7
136 192 Ansi Martin 2:19:42,0 69 0:26:49,7
137 215 Suppi Ahti 2:19:46,7 70 0:26:54,4
138 168 Mardo Ahti 2:19:48,5 71 0:26:56,2
139 193 Keerme Riho Jõhvi Motoklubi 2:19:52,8 72 0:27:00,5
140 124 Parygin Dmitry Pskov Ski Club 2:19:59,0 73 0:27:06,7
141 231 Kiik Arvi LUUNJA VALD 2:20:01,4 74 0:27:09,1
142 115 Israel Olavi HSK 2:20:05,5 47 0:27:13,2
143 112 Aarna Urmas 2:20:13,0 48 0:27:20,7
144 31 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 2:20:26,8 49 0:27:34,5
145 292 Ojarand Tarmo 2:20:35,0 50 0:27:42,7
146 235 Traks Hanno 2:20:40,9 51 0:27:48,6
147 2300 Hanni Sirli 2:20:41,3 3 0:27:49,0
148 388 Küüt Märt Spordipartner 2:20:44,3 75 0:27:52,0
149 145 Paglant Heigo 2:20:51,5 76 0:27:59,2
150 208 Eskla Algo haanja suusaklubi 2:20:52,5 77 0:28:00,2
151 253 Salumaa Marek 2:21:07,3 78 0:28:15,0
152 266 Kuuskmäe Raul 2:21:07,8 52 0:28:15,5
153 98 Selde Tarmo Saku Suusaklubi 2:21:14,2 53 0:28:21,9
154 156 Piirisild Tõnis 2:21:17,5 79 0:28:25,2
155 27 Mõttus Tarmo Haanja RK 2:21:18,6 54 0:28:26,3
156 169 Kaur Margus 2:21:23,2 55 0:28:30,9
157 213 Tomberg Raul 2:21:25,9 80 0:28:33,6
158 220 Taivere Eduard AT Nobe 2:21:29,7 81 0:28:37,4
159 163 Borisov Sergey 2:21:31,2 56 0:28:38,9
160 214 Rääts Veiko Jõhvi Motoklubi 2:21:33,4 82 0:28:41,1
161 246 Vink Ahto 2:21:38,3 57 0:28:46,0
162 154 Nurm Asko SK Kalju Rattatiim 2:21:46,2 83 0:28:53,9
163 275 Jool Urmas 2:21:48,2 58 0:28:55,9
164 314 Varres Markko 2:22:13,6 84 0:29:21,3
165 243 Seskens Leons 2:22:19,5 10 0:29:27,2
166 965 Peet Marek Haljastuskeskus 2:22:21,9 85 0:29:29,6
167 277 Aavik Kuldar 2:22:27,0 59 0:29:34,7
168 119 Kiisk Romand 2:22:30,0 86 0:29:37,7
169 885 Raju Heidi Sparta 2:22:33,4 4 0:29:41,1
170 974 Vassili Shihranov Narva Firn 2:22:38,8 2 0:29:46,5
171 157 Viirmaa Ants 2:22:42,2 60 0:29:49,9
172 290 Puistaja Valmar 2:22:43,0 61 0:29:50,7
173 172 Treier Andrus 2:22:44,1 11 0:29:51,8
174 255 Rebane Taivo 2:22:44,2 12 0:29:51,9
175 129 Kõvask Raul Rulluisuklubi ABEC 2:22:48,2 62 0:29:55,9
176 181 Järve Kaupo Eesti Posti Spordiklubi 2:22:52,9 87 0:30:00,6
177 233 Kulu Heiki 2:22:54,9 63 0:30:02,6
178 354 Urm Jaak Serviti SK 2:22:56,9 88 0:30:04,6
179 237 Hanni Rene AdTech 2:23:03,5 89 0:30:11,2
180 259 Sojone Andrus Virumaa Politsei Spordiselts 2:23:04,7 90 0:30:12,4
181 254 Greenbaum Janno 2:23:05,5 91 0:30:13,2
181 229 Roose Raul 2:23:05,5 64 0:30:13,2
183 252 Kelgo Kaspar Ambla SK 2:23:13,5 8 0:30:21,2
184 319 Kirikmäe Erik EMT/ELION 2:23:25,5 92 0:30:33,2
185 120 Grünberg Harry Porterracing 2:23:26,4 93 0:30:34,1
186 125 Mäesepp Aigar Hansa SK 2:23:32,1 94 0:30:39,8
187 152 Kuusik Ants VAK Staier 2:23:35,5 3 0:30:43,2
188 298 Viese Meelis 2:23:35,7 95 0:30:43,4
189 147 Aigro Ene 2:23:36,6 1 0:30:44,3
190 260 Bachaus Arno Team 30+ 2:23:37,0 96 0:30:44,7
191 250 Kukk Kalle 2:23:42,7 65 0:30:50,4
192 219 Keär Andres Rakke SK 2:23:49,2 66 0:30:56,9
193 350 Vahter Kait 2:23:49,9 97 0:30:57,6
194 56 Raja Arvo 2:23:50,7 13 0:30:58,4
195 335 Artel Veiko 2:23:52,3 67 0:31:00,0
196 189 Soonets Art Postimees 2:23:53,5 68 0:31:01,2
197 333 Kals Jaak Lopetijukud 2:23:55,1 98 0:31:02,8
198 236 Kulp Alar 2:23:57,3 99 0:31:05,0
199 349 Mirme Sander 2:23:58,8 100 0:31:06,5
200 158 Trei Reito 2:24:06,3 101 0:31:14,0
201 936 Sonnenberg Sergei 2:24:10,1 14 0:31:17,8
202 221 Kõvatomas Ilmar 2:24:15,9 15 0:31:23,6
203 385 Pääru Priit 2:24:18,7 69 0:31:26,4
204 173 Roose Antti OK Kobras 2:24:28,7 70 0:31:36,4
205 150 Pukk Andre 2:24:29,4 102 0:31:37,1
206 228 Lehesmets Kaspar 2:24:36,2 103 0:31:43,9
207 248 Fahrutdinov Airat eesti raudtee spordiklubi 2:24:44,6 71 0:31:52,3
208 238 Kõrge Uko Aerutajad 2:24:47,9 72 0:31:55,6
209 302 Põder Koit Aerutajad 2:25:02,8 16 0:32:10,5
210 992 Toom Eiko 2:25:04,4 104 0:32:12,1
211 877 Linnupuu Küllo Haanja Rattaklubi 2:25:05,4 105 0:32:13,1
212 54 Pak Indrek 2:25:07,8 73 0:32:15,5
213 83 Kannel Alari Saue Spordiklubi 2:25:21,6 74 0:32:29,3
214 211 Einblau Eero MOTOMARKET 2:25:24,4 75 0:32:32,1
215 353 Lagenõmm Aivar RMK 2:25:28,7 106 0:32:36,4
216 340 Kalamees Targo TT Team 2:25:48,1 107 0:32:55,8
217 999 Ahu Ülari Alutaguse SK 2:25:49,9 108 0:32:57,6
218 906 Vainlo Indrek 2:25:53,3 76 0:33:01,0
218 273 Heinla Rasmus M-kindlustus 2:25:53,3 109 0:33:01,0
220 212 Tell Taavi 2:26:03,8 77 0:33:11,5
221 348 Roosimägi Allan JÄRVE SK 2:26:10,6 110 0:33:18,3
222 167 Vana Janek AS G4S 2:26:11,0 111 0:33:18,7
223 164 Pak Andres team pak 2:26:16,0 112 0:33:23,7
224 199 Õruste Arno Porter Racing 2:26:17,7 113 0:33:25,4
225 195 Roop Andrey Narva Elektrijaamade spordiklu 2:26:17,9 17 0:33:25,6
226 272 Liivandi Eero AS G4S 2:26:19,6 114 0:33:27,3
227 118 Eensaar Rain SKM! 2:26:22,5 115 0:33:30,2
228 179 Kollo Tiit EWK 2:26:38,3 78 0:33:46,0
229 226 Jõesaar Enn 2:26:41,2 79 0:33:48,9
230 424 Virumäe Indrek 2:26:44,9 116 0:33:52,6
231 267 Ansen Rein 2:26:48,1 117 0:33:55,8
232 370 Nüüd Marko Saue Spordiklubi 2:26:50,7 118 0:33:58,4
233 389 Irves Hillar EKSTREEMPARK 2:26:59,4 80 0:34:07,1
234 473 Semenkov Andrei 2:27:01,0 119 0:34:08,7
235 269 Karabelnik Kristjan seiklusporr 2:27:15,1 120 0:34:22,8
236 467 Rüütel Erik 2:27:19,5 2 0:34:27,2
237 249 Seersant Madis 2:27:22,0 81 0:34:29,7
238 196 Urbas Mart 2:27:31,7 121 0:34:39,4
239 994 Terve Raivo 2:27:34,4 82 0:34:42,1
240 170 Kikkas Reelika Team Metaprint 2:27:48,0 5 0:34:55,7
241 204 Teppo Andres 2:27:53,3 122 0:35:01,0
242 216 Danilas Meelis 2:27:56,1 83 0:35:03,8
243 375 Laaniste Mart 2:27:57,5 123 0:35:05,2
244 205 Jalast Kalmer Roosna-Alliku Motoklubi 2:28:00,0 124 0:35:07,7
245 329 Köök Aivar Goodmark 2:28:01,9 84 0:35:09,6
246 410 Aas Norman 2:28:03,3 125 0:35:11,0
247 218 Kallaste Risto 2:28:05,4 85 0:35:13,1
248 289 Sütt Margus Tallinna Kaubamaja 2:28:07,2 4 0:35:14,9
249 326 Lepp Marko 2:28:08,2 126 0:35:15,9
250 304 King Mirek 2:28:09,4 86 0:35:17,1
251 92 Räitsak Kaspar Alutaguse SUKL 2:28:28,5 127 0:35:36,2
252 425 Paumets Meelis 2:28:29,7 128 0:35:37,4
253 400 Lipai Sergei 2:28:39,9 129 0:35:47,6
254 171 Suursild Simo Aerutajad 2:28:40,2 9 0:35:47,9
255 396 Lepp Margus 2:28:46,6 87 0:35:54,3
256 210 Liht Sulev 2:28:48,6 88 0:35:56,3
257 191 Maanurm Joonas motobox 2:28:58,7 130 0:36:06,4
258 597 Tarvis Peeter KoMo 2:29:12,0 10 0:36:19,7
258 440 Lüütsepp Oliver 2:29:12,0 131 0:36:19,7
260 268 Püss Indrek AdTech 2:29:25,9 132 0:36:33,6
261 398 Vardja Vallo 2:29:34,2 133 0:36:41,9
262 137 Lokk Sulev Stamina SK 2:29:34,4 89 0:36:42,1
263 262 Keerme Argo Jõhvi Motoklubi 2:29:43,1 134 0:36:50,8
264 437 Treier Tarvo EMT/ELION 2:29:46,6 135 0:36:54,3
265 149 Lehesmets Alar 2:29:49,3 136 0:36:57,0
266 284 Viidemann Mati Vennad-Dahl 2:29:49,9 18 0:36:57,6
267 356 Harand Allan ProShop Team 2:30:02,3 137 0:37:10,0
268 313 Trumm Aron Võru Harrastajad 2:30:06,5 138 0:37:14,2
269 217 Raatma Jüri 2:30:09,8 139 0:37:17,5
270 315 Karama Tarmo 100% Design 2:30:25,0 140 0:37:32,7
271 184 Rotberg Raimo PROShop team 2:30:29,0 141 0:37:36,7
272 338 Pilliroog Alari metek sport 2:30:31,7 142 0:37:39,4
273 306 Kustavus Marika Suusahullud 2:30:31,8 6 0:37:39,5
274 58 Viisut Margus 2:30:32,6 90 0:37:40,3
275 644 Kööp Andres 2:30:32,8 91 0:37:40,5
276 339 Olesk Raul Eesti Worldloppeti Klubi 2:30:33,5 19 0:37:41,2
277 431 Kattago Veljo 2:30:35,2 92 0:37:42,9
278 993 Kaarma Juhan 2:30:40,3 11 0:37:48,0
279 964 Islevski Aleksandr 2:30:42,6 93 0:37:50,3
280 234 Raudsepp Raido WÜRTH 2:30:46,3 94 0:37:54,0
281 756 Kõiv Marek sportland 2:30:48,8 143 0:37:56,5
282 387 Raap Ilmar meie 2:30:53,3 95 0:38:01,0
283 175 Kreekman Kalev EWK 2:31:01,8 96 0:38:09,5
284 412 Vikat Paavo 2:31:02,9 97 0:38:10,6
285 245 Sikkal Andres Technobalt Team 2:31:11,5 144 0:38:19,2
286 359 Preitof Mati HRM Team 2:31:14,7 20 0:38:22,4
287 456 Pruuli Riho EWK 2:31:24,6 21 0:38:32,3
288 291 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:31:37,7 22 0:38:45,4
289 287 Anier Aivo 2:31:38,9 145 0:38:46,6
290 225 Koppel Mart Sangar 2:31:41,8 98 0:38:49,5
291 345 Padar Tarmo Kolgaküla SK Rada 2:31:46,2 99 0:38:53,9
292 283 Arus Tiit 2:31:49,4 100 0:38:57,1
293 186 Villemson Aivar 2:31:57,6 146 0:39:05,3
294 332 Inno Kadi Weber 2:32:08,2 1 0:39:15,9
295 288 Koort Tauno 2:32:10,8 101 0:39:18,5
296 402 Kaasik Ülo 2:32:11,0 147 0:39:18,7
297 265 Heinla Aare Hole in One 2:32:15,4 23 0:39:23,1
298 247 Jüriöö Priit 2:32:17,0 148 0:39:24,7
299 334 Lukk Juhan SK Sula 2:32:21,8 5 0:39:29,5
300 162 Kesküla Urmo leola 2:32:28,5 149 0:39:36,2
301 363 Saarepuu Aivar 2:32:35,7 150 0:39:43,4
302 351 Lehto Paul 2:32:39,1 151 0:39:46,8
303 271 Lepiksaar Indrek 2:32:58,8 102 0:40:06,5
304 336 Kristal Tõnis 2:33:02,7 103 0:40:10,4
305 51 Kallemets Mati 2:33:14,3 6 0:40:22,0
306 447 Tark Kalev Lõvikutsikad 2:33:16,3 152 0:40:24,0
307 337 Aamisepp Andres Kiili 2:33:22,6 153 0:40:30,3
308 357 Dsilna Indro 2:33:35,0 154 0:40:42,7
309 380 Saviir Jaan 2:33:38,1 24 0:40:45,8
310 371 Kilm Virgo JELD-WEN Door Solutions 2:33:42,1 155 0:40:49,8
311 394 Ots Magnus-Mait Leola 2:33:55,8 104 0:41:03,5
312 419 Kütson Jaanus 2:33:58,3 156 0:41:06,0
313 436 Seiler Martin Ülane 2:34:00,2 157 0:41:07,9
314 367 Brück Urmas AMSERV 2:34:02,5 105 0:41:10,2
315 297 Rebane Riho 2:34:04,2 158 0:41:11,9
316 201 Ojaver Siim TriSmile 2:34:11,3 159 0:41:19,0
317 327 Danilov Andrus Kose 2:34:20,6 160 0:41:28,3
318 917 Matt Roland Tartu Kalev 2:34:26,2 12 0:41:33,9
319 365 Järvik Oliver AdTech 2:34:37,3 161 0:41:45,0
320 406 Sellik Margus RMK SK 2:34:46,9 25 0:41:54,6
321 239 Bõkov Viktor 2:34:47,8 106 0:41:55,5
322 364 Nesterov Andrei Narva Elektrijaamade spordiklu 2:35:00,5 26 0:42:08,2
323 595 Tarvis Peeter KoMo 2:35:11,1 27 0:42:18,8
324 488 Bauman Erik 2:35:12,8 162 0:42:20,5
325 383 Puhke Peeter RMK 2:35:16,1 107 0:42:23,8
326 417 Pakhomenkov Vladislav 2:35:18,0 108 0:42:25,7
327 441 Värton Andu 2:35:23,8 7 0:42:31,5
328 299 Viirmann Ott 2:35:29,9 163 0:42:37,6
329 373 Randmäe Heiki 2:35:30,6 109 0:42:38,3
330 358 Tiit Arne 2:35:33,0 164 0:42:40,7
331 482 Ansko Ilmar 2:35:34,2 165 0:42:41,9
332 543 Vernik Mart 2:35:37,6 166 0:42:45,3
333 409 Mikkor Ergo EMT/ELION 2:35:54,4 167 0:43:02,1
334 187 Haljaste Härmo Kaanoni SK 2:35:56,6 168 0:43:04,3
335 263 Leiger Roomet X-Sport 2:35:58,1 169 0:43:05,8
336 328 Kuusalu Ivo EUK 2:36:07,4 170 0:43:15,1
337 492 Saarep Peeter 2:36:08,9 28 0:43:16,6
338 480 Leppik Ahti Pyhayritus.org 2:36:24,6 171 0:43:32,3
339 258 Kruusmann Geidi Tamsalu 2:36:55,0 7 0:44:02,7
340 307 Robi Jaanus 2:37:01,5 172 0:44:09,2
341 295 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 2:37:05,7 173 0:44:13,4
342 472 Kiik Aare TARTU VALD 2:37:05,9 29 0:44:13,6
343 242 Saluveer Ago 2:37:12,5 174 0:44:20,2
344 322 Veidebaum Sten 2:37:13,2 175 0:44:20,9
345 435 Hallimäe Rain 2:37:17,0 30 0:44:24,7
346 444 Neumann Mait 2:37:20,4 13 0:44:28,1
347 280 Fahrutdinov Haidar 2:37:22,7 2 0:44:30,4
348 355 Kalvik Lauri 2:37:25,5 110 0:44:33,2
349 428 Raidma Madis 2:37:25,8 176 0:44:33,5
350 331 Väärsi Jaak RMK 2:37:55,1 111 0:45:02,8
351 223 Kaeramaa Gaido AT Nobe 2:38:10,3 112 0:45:18,0
352 464 Elberg Ainar Alutaguse SUKL 2:38:15,5 3 0:45:23,2
353 495 Oissar Karl 2:38:16,2 31 0:45:23,9
354 416 Heinmets Urmas tallinn merivälja 2:38:33,9 32 0:45:41,6
355 483 Kivipalu Kristjan LSF Pronoking Team 2:38:34,1 177 0:45:41,8
356 379 Prants Heiki Võru Suusaklubi 2:38:41,5 113 0:45:49,2
357 286 Rikolas Siim 2:38:43,1 178 0:45:50,8
358 330 Hiiekivi Urmet 2:38:50,1 114 0:45:57,8
359 405 Maks Meelis 2:38:56,5 115 0:46:04,2
360 861 Koppa Kaido 2:38:59,1 179 0:46:06,8
361 510 Linke Meelis SK United 2:39:03,5 180 0:46:11,2
362 509 Rebane Urmas 2:39:10,3 181 0:46:18,0
363 579 Pugatsov Aleksandr 2:39:18,5 33 0:46:26,2
364 507 Änilane Juhan 2:39:19,1 8 0:46:26,8
365 457 Tiiman Marko 2:39:21,3 116 0:46:29,0
366 892 Uudam Margus 2:39:22,5 182 0:46:30,2
367 586 Aus Andres 2:39:24,2 183 0:46:31,9
368 276 Kaljurand Urmas Stamina 2:39:25,4 34 0:46:33,1
369 390 Nurm Mati Puide Talu SK 2:39:27,1 9 0:46:34,8
370 318 Toome Rita 2:39:29,4 2 0:46:37,1
371 904 Astor Sander 2:39:31,6 184 0:46:39,3
372 317 Alver Oliver 2:39:31,9 185 0:46:39,6
373 310 Mägi Indrek 2:39:36,6 186 0:46:44,3
374 511 Laaneveer Indrek 2:40:01,9 187 0:47:09,6
375 368 Meringo Meelis CFC Spordiklubi 2:40:11,1 35 0:47:18,8
376 496 Piirimäe Kaarel 2:40:15,0 188 0:47:22,7
377 531 Kirstein Andres 2:40:17,3 36 0:47:25,0
378 686 Nõmmik Kaidu JELD-WEN Door Solutions 2:40:24,7 117 0:47:32,4
379 293 Siimer Martin TOXTOX 2:40:44,4 118 0:47:52,1
380 490 Pärna Arno 2:40:46,8 119 0:47:54,5
381 449 Joosepson Priit Saint-Gobain Glass Estonia 2:40:47,1 189 0:47:54,8
382 980 Kukk Jaanus 2:40:54,1 190 0:48:01,8
383 165 Alamaa Tenno 2:40:57,5 120 0:48:05,2
384 411 Efimov Anatoly Narva FIRN 2:41:00,3 10 0:48:08,0
385 362 Simagin Ruslan 2:41:00,7 191 0:48:08,4
386 577 Masing Margus 2:41:20,2 192 0:48:27,9
387 468 Pindma Vahur 2:41:22,6 121 0:48:30,3
388 377 Rajas Margus 2:41:26,4 122 0:48:34,1
389 413 Veelain Ermo 2:41:27,2 123 0:48:34,9
390 978 Müürsepp Madis 21.CC 2:41:28,3 124 0:48:36,0
391 609 Toomet Janno 2:41:31,5 193 0:48:39,2
392 294 Pallas Lembit TTÜ SK 2:41:34,2 37 0:48:41,9
393 602 Leisalu Tanel Pyhayritus 2:41:36,0 194 0:48:43,7
394 12 Vidder Kristjan Hawaii Express 2:41:47,5 14 0:48:55,2
395 540 Volmer Jaak 2:41:47,8 125 0:48:55,5
396 626 Voitka Urmas Barrus 2:41:48,9 126 0:48:56,6
397 503 Ojarand Raivo 2:41:49,5 127 0:48:57,2
398 460 Kriis Tarmo 2:41:55,4 195 0:49:03,1
399 342 Palmet Priit Jõhvi Gümnaasium 2:42:01,9 128 0:49:09,6
400 347 Garipov Feliks - 2:42:02,9 11 0:49:10,6
401 525 Kürsa Karl 2:42:05,1 15 0:49:12,8
402 442 Sulg Rünno 2:42:08,0 196 0:49:15,7
403 542 Metspalu Marin 2:42:10,9 197 0:49:18,6
404 739 Kivirüüt Margus Sangar 2:42:15,0 198 0:49:22,7
405 381 Päärt Villu 2:42:15,6 199 0:49:23,3
406 423 Koppel Mati Jõgeva SAI 2:42:15,9 38 0:49:23,6
407 274 Süvala Erko 2:42:19,7 200 0:49:27,4
408 366 Puks Jaanus 2:42:20,3 201 0:49:28,0
409 455 Talu Olavi 2:42:20,6 129 0:49:28,3
410 395 Tilgre Taimar ok kobras 2:42:29,0 130 0:49:36,7
411 369 Kuuskla Priit SK Aaspere 2:42:32,8 202 0:49:40,5
412 532 Truusalu Priit Eesti Worldloppeti Klubi 2:42:34,5 131 0:49:42,2
413 320 Kingi Meelis 2:42:38,1 132 0:49:45,8
414 905 Udumäe Kaisi 2:42:38,2 8 0:49:45,9
415 711 Juhandi Aivar 2:42:39,9 203 0:49:47,6
416 486 Puhke Hanna-Maria RMK 2:42:41,0 1 0:49:48,7
417 257 Udumäe Liis 2:42:41,9 9 0:49:49,6
418 200 Uussaar Mark Movek 2:42:45,4 204 0:49:53,1
419 533 Jaanus Andres 2:42:48,0 133 0:49:55,7
420 501 Rooden Marko 2:42:48,2 205 0:49:55,9
421 194 Herman Jörgen Movek 2:42:52,5 206 0:50:00,2
422 2306 Vallner David 2:42:59,8 207 0:50:07,5
423 452 Tiits Rauno 2:43:01,3 208 0:50:09,0
424 491 Raudsepp Priit 2:43:02,0 209 0:50:09,7
425 674 Jüriöö Tiit Alavere Spordiklubi 2:43:02,3 39 0:50:10,0
426 987 Greenbaum Märt 2:43:04,3 12 0:50:12,0
427 494 Talu Ergo 2:43:05,6 210 0:50:13,3
428 548 Karelson Madis BTR 2:43:12,0 134 0:50:19,7
429 923 Palmiste Priit 2:43:15,4 211 0:50:23,1
430 361 Jürgenson Richard 2:43:20,8 135 0:50:28,5
431 722 Merila Martti 2:43:22,8 212 0:50:30,5
432 439 Nõgols Eiko 2:43:27,7 213 0:50:35,4
433 733 Kiple Kaivo 2:43:29,7 214 0:50:37,4
434 458 Inno Ain Weber 2:43:39,8 136 0:50:47,5
435 481 Põder Priit 2:43:43,4 137 0:50:51,1
436 433 Vahe Laur Viru JVP 2:43:45,2 215 0:50:52,9
437 516 Vaher Juku 2:43:46,3 138 0:50:54,0
438 575 Tammeleht Raivo 2:43:49,5 139 0:50:57,2
439 281 Koch Kalju hawaii Express 2:43:51,9 13 0:50:59,6
440 523 Zaletajev Toomas 2:43:55,0 216 0:51:02,7
441 513 Elmet Märt 2:43:56,6 140 0:51:04,3
442 446 Klippberg Kiur SK Sula 2:44:00,0 141 0:51:07,7
443 536 Lemendik Martti Team Metaprint 2:44:15,3 217 0:51:23,0
444 552 Koitne Gunnar 2:44:15,5 40 0:51:23,2
445 701 Lillsoo Indrek Team 30+ 2:44:25,4 218 0:51:33,1
446 374 Reiner Jaan 2:44:31,5 142 0:51:39,2
447 321 Elster Ivo Võsavillem 2:44:39,1 219 0:51:46,8
448 392 Uiboleht Toomas DUE SK 2:44:47,5 143 0:51:55,2
449 459 Altoja Jaanus 2:44:50,7 144 0:51:58,4
450 580 Lill Teet AS G4S 2:45:08,8 145 0:52:16,5
451 325 Brakmann Andres 2:45:22,2 220 0:52:29,9
452 624 Reissaar Alari 2:45:25,2 146 0:52:32,9
453 809 Põlluäär Peep 2:45:30,7 221 0:52:38,4
454 633 Pärna Kristjan 2:45:36,3 16 0:52:44,0
455 470 Kapp Tarvo Kükametsa PK 2:45:38,0 147 0:52:45,7
456 465 Jaamul Andrus 2:45:41,9 148 0:52:49,6
457 790 Aljo Danel 2:45:44,0 222 0:52:51,7
458 592 Türkson Arne Suusahullud 2:45:47,9 149 0:52:55,6
459 386 Nurm Maris Alutaguse SUKL 2:45:49,4 10 0:52:57,1
460 526 Post Vahur Hiiusurf 2:45:50,3 223 0:52:58,0
461 430 Linth Henn LIX 2:46:02,7 150 0:53:10,4
462 301 Reinik Vello Püha Loomaaed 2:46:08,7 151 0:53:16,4
463 601 Joonas Eero 2:46:11,3 152 0:53:19,0
464 613 Kala Tarmo 2:46:13,6 224 0:53:21,3
465 476 Raudsepp Kalev 2:46:17,1 41 0:53:24,8
466 323 Pilvet Aare 2:46:18,4 153 0:53:26,1
467 564 Pungits Marti 2:46:21,0 225 0:53:28,7
468 341 Hummal Erkki 2:46:22,2 226 0:53:29,9
469 576 Lukkats Andres 2:46:25,7 154 0:53:33,4
470 538 Ott Marje 2:46:36,9 2 0:53:44,6
471 907 Juhanson Indrek 2:46:38,3 227 0:53:46,0
472 522 Hodakov Tiina Aerutajad 2:46:40,6 3 0:53:48,3
473 376 Lõoke Peeter GSK 2:47:08,5 155 0:54:16,2
474 282 Hallika Urmas 2:47:15,6 228 0:54:23,3
475 753 Soone Eero AS G4S 2:47:21,4 229 0:54:29,1
476 630 Rytberg Martin 2:47:23,8 230 0:54:31,5
477 53 Muru Sulev 2:47:32,2 42 0:54:39,9
478 434 Parygin Alexander Pskov Ski Club 2:47:33,7 14 0:54:41,4
479 475 Valdre Kaino 2:47:36,1 43 0:54:43,8
480 493 Oidjärv Tarmo 2:47:36,2 231 0:54:43,9
481 879 Innos John 2:47:37,2 156 0:54:44,9
482 527 Kask Ants 2:47:38,0 157 0:54:45,7
483 635 Vals Riho 2:47:38,8 158 0:54:46,5
484 451 Puiestik Peep 2:47:40,8 159 0:54:48,5
485 726 Kooskora Toomas 2:47:41,1 44 0:54:48,8
486 880 Arumägi Jaanus 2:47:49,2 232 0:54:56,9
487 403 Ruul Kaido Hansa SK 2:47:54,5 233 0:55:02,2
488 610 Raudsepp Raul HangLoose 2:48:09,4 234 0:55:17,1
489 563 Raudsepp Jan 2:48:12,3 235 0:55:20,0
489 429 Reigo Erko 2:48:12,3 235 0:55:20,0
491 515 Sootla Indrek 2:48:18,1 160 0:55:25,8
492 407 Haaviste Raido 2:48:22,3 237 0:55:30,0
493 967 Kustavus Indrek 2:48:28,2 238 0:55:35,9
494 600 Sein Margis 2:48:29,6 4 0:55:37,3
495 466 Karp Veiko meie 2:48:30,0 161 0:55:37,7
496 666 Kiipsaar Raido 2:48:31,3 162 0:55:39,0
497 876 Loide Tanel 2:48:34,2 239 0:55:41,9
498 502 Roosve Tõnu Eesti Energia SK 2:48:35,9 163 0:55:43,6
499 506 Kaur Jaanus Skanska 2:48:36,1 164 0:55:43,8
500 519 Jänes Margus 2:48:47,2 240 0:55:54,9
‹‹ Tagasi
AlutaguseSM11_b_pilt
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Rene, tere@sportiv.ee, 25.03.2011 17:50
leidsin veel portsu seniavaldamata finišiilte, panen neid ka jõudumööda üles http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1788
Rene, tere@sportiv.ee, 24.03.2011 16:15
Seniavaldamata pilte stardist http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1786
Mart , sipassoo1@hot.ee, 25.02.2011 08:30
Excel tabelis on tulemustel tunnid eest ära jäänud!?
Robert Peets, robertpeets@gmail.com, 18.02.2011 16:59
Tänud kõigile maratonil osalejatele. Loodetavasti suutsime pakkuda ilusa päeva looduses ja leiate aega ka järgmisel hooajal starti tulla. Meie leiunurgas igatsevad kadunud asjad omanikke: joogipunsu, pudelivöö, 2 paari prille, prillikott lisaklaasidega, mõned kindad mütsid, üks kilekas (vanakooli). Kellel asjade vastu huvi, helistage julgesti. Aitan hea meelega! Robert 55681084
to nõuotsija, , 18.02.2011 09:45
soovitan weleda beebisalvi (tsinksalvi)
raid. o, , 17.02.2011 09:44
neljapäev. pilte pole
ee.aaaa, , 16.02.2011 22:58
kuskil jooksumeeste stuudiost kuulsin ükskord sellist mõttekäiku, et harrastusjooksjad jagunevad kolme klassi: ühed, kes ei jõua joosta; teised, kes juba jõuavad; kolmandada, kes jooksevad nii palju, et jooksma minnes teibivad rinnanibud ja hõõruvad kaenlaalused, jalgevahe ja varbad vaseliiniga...
Tänud, , 16.02.2011 22:52
R.Lüüsile, head pildid
nõuotsija, , 16.02.2011 21:58
Selline mure, ehk on keegi varem kokku puutunud ja oskab aidata. Hõõrusin Alutaguse maratonil halva aluspesu valikuga endal jalgevahel naha maha (tüsedama mehena on see lihtsam kah). Tahaks, et Tartu maratonil see ei segaks - kas oleks abi pigem mingist libedast kreemist või peaks plaastrit kasutama - on keegi kokku puutunud? PS See pole naljaküsimus.
R.Lüüs, riho.lyys@gmail.com, 16.02.2011 21:15
Pilte saab näha ka:http://gallery.me.com/rixratas Head suusatalve jätku.


Kõige populaarsemad
r
EMT 11_r
MEEDIAPARTNER:
Postimees 11_r
r
SPONSORID:
Akta Print 11_r
RMK 11_r
AlutaguseSM12_r_spons
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE