estenglv
WAP version
Login form
RSS
14. Tamsalu-Neeruti suusamaratoni võitis Indrek Tobreluts. TULEMUSED 06.02.2011 (14)
Täna Virumaal peetud 14. Tamsalu-Neeruti maratoni finišijoone ületas esimesena Indrek Tobreluts (pildil). Mees läbis 44 km ajaga 2:04:44. Tema järel tuli teiseks Kristjan Nurmsalu, ajaga 2:05:14 ...
Suusavennad jagavad määrdeinfot Tamsalu-Neeruti Maratonil osalejatele 05.02.2011 (1)
Sel korral jagavad Suusavennad Sportinfo.ee-s määrdesoovitusi 14. Tamsalu-Neeruti Maratonil osalejatele.
Pühapäeval toimub 14. Tamsalu-Neeruti suusamaraton LISATUD STARDINIMEKIRI 03.02.2011 (4)
Tamsalu-Neeruti 44 km /esialgsed/
Tamsalu-Neeruti 24 km /esialgsed/
301 Moved Permanently Date: Tue, 22 May 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
14.Tamsalu-Neeruti Maraton (EMT Estoloppet 2011)
Vaata ka 2012 2010 2009 
Aeg 06.02.2011
Koht Uudeküla, Tamsalu EST
Spordiala Suusatamine
Distants 44 km vabatehnikas 11:00
22 km vabatehnikas 11:15
Lastesõidud 11:30
Korraldaja MTÜ Huviklubi Nelson, Vahur Leemets, +372 5649 5439, vahur@nelson.ee
• PILDID • STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Kaotus võitjale  
1 692 Tobreluts Indrek Elva Suusaklubi 2:04:44,1 1
2 7 Nurmsalu Kristjan Tamsalu AO SUKL 2:05:14,3 2 0:00:30,2
3 1 Talves Priit Sparta Spordiselts 2:05:17,6 3 0:00:33,5
4 4 Mägi Risto SUKL Jõulu 2:06:48,3 4 0:02:04,2
5 8 Myasnikov Yury Narva FIRN 2:07:41,0 1 0:02:56,9
6 2 Maslenikov Aleksandr Sillamäe SUKL 2:07:43,1 1 0:02:59,0
7 5 Juursalu Timo Alutaguse SUKL 2:08:22,3 5 0:03:38,2
8 9 Rebane Meelis A&T SPORT 2:10:03,9 2 0:05:19,8
9 20 Savastver Alar Vanamõisa Suusaklubi 2:10:08,8 3 0:05:24,7
10 18 Nurmsalu Kaarel Tamsalu AO SUKL 2:10:16,3 2 0:05:32,2
11 15 Palok Artur 2:10:16,4 3 0:05:32,3
12 30 Kivima Gerth 2:10:40,8 6 0:05:56,7
13 24 Vinter Siim Kodulehe-tegemine.ee 2:11:30,7 7 0:06:46,6
14 16 Veilberg Ago Rakvere Siplased/Craft 2:11:33,7 4 0:06:49,6
15 11 Juursalu Andres Suusahullud 2:13:12,1 8 0:08:28,0
16 40 Soo Kristen 2:13:19,7 4 0:08:35,6
17 55 Pavlov Ulvar Rakvere Siplased/Craft 2:13:23,1 5 0:08:39,0
18 32 Tinno Taavo Saku Suusaklubi 2:13:41,9 9 0:08:57,8
19 702 Tarvi Kalnin 2:13:53,1 6 0:09:09,0
20 28 Soo Allar Tartu SUKL 2:14:11,7 5 0:09:27,6
21 22 Rammul Risto LosToros 2:14:43,6 10 0:09:59,5
22 23 Kasekamp Andrus 2:14:46,0 11 0:10:01,9
23 47 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 2:14:49,7 7 0:10:05,6
24 34 Orm Olari 2:15:14,2 12 0:10:30,1
25 49 Pesor Kaido KoMo 2:15:16,0 8 0:10:31,9
26 42 Lillmets Üllar 2:15:20,2 9 0:10:36,1
27 80 Rästa Ain KoMo 2:15:20,9 10 0:10:36,8
28 37 Peensalu Aimer TEAM TT 2:15:32,5 13 0:10:48,4
29 75 Neemela Tarmo Saue Spordiklubi 2:15:41,6 11 0:10:57,5
30 93 Holtsmann Siim Extreme Sport 2:15:43,6 14 0:10:59,5
31 17 Kovaljov Oleg 2:15:47,0 12 0:11:02,9
32 14 Flavyanov Igor Narva FIRN 2:15:48,7 13 0:11:04,6
33 29 Tiimann Rauno 2:16:37,6 15 0:11:53,5
34 69 Savvest Veikko 2:16:47,0 14 0:12:02,9
35 44 Hirv Pait HRK 2:17:30,9 15 0:12:46,8
36 64 Truu Janek Tartu SUKL 2:17:56,0 16 0:13:11,9
37 31 Parve Heikki 2:18:19,7 16 0:13:35,6
38 46 Kanep Urmas Saue Spordiklubi 2:18:43,4 1 0:13:59,3
39 99 Sirvel Margus 2:18:52,6 17 0:14:08,5
40 113 Tattar Kristjan 2:18:53,3 6 0:14:09,2
41 26 Laur Toomas Haanja Rattaklubi 2:18:53,8 17 0:14:09,7
42 181 Veilberg Meelis Rakvere Siplased/Craft 2:19:14,8 2 0:14:30,7
43 161 Napa Tarmo Tartu SUKL 2:19:20,3 18 0:14:36,2
44 124 Lehto Tiit 2:19:34,0 19 0:14:49,9
45 76 Künnapas Magnus Ambla SK 2:19:55,2 20 0:15:11,1
46 92 Tippi Bert Tamsalu AO SUKL 2:20:00,1 21 0:15:16,0
47 25 Lukinski Juri Sillamäe SUKL 2:20:08,0 7 0:15:23,9
48 85 Vlassov Sergei Narva FIRN 2:20:10,2 18 0:15:26,1
49 43 Valge Indrek Tartu SUKL 2:20:12,6 8 0:15:28,5
50 66 Kovkel Igor Narva FIRN 2:20:13,2 19 0:15:29,1
51 106 Klement Riho Tartu SUKL 2:20:15,6 22 0:15:31,5
52 672 Baumann Jaanus Rakvere Siplased/Craft 2:20:18,0 23 0:15:33,9
53 101 Hirv Dainis 2:20:18,2 24 0:15:34,1
54 61 Orlovski Tiit 2:20:18,8 25 0:15:34,7
55 98 Piirimäe Pärtel Suusahullud 2:20:24,4 26 0:15:40,3
56 135 Kannel Alari Saue Spordiklubi 2:20:31,3 20 0:15:47,2
57 131 Reiska Alar 2:20:39,2 21 0:15:55,1
58 102 Jürisaar Meelis 2:20:47,6 22 0:16:03,5
59 65 Siilak Avo SK Metsasõbrad 2:21:30,7 23 0:16:46,6
60 114 Toome Roland Rakvere Siplased/Craft 2:21:34,7 24 0:16:50,6
61 125 Homin Valeri roosna-alliku motoklubi 2:21:44,9 27 0:17:00,8
62 103 Räitsak Kaspar Alutaguse SUKL 2:22:04,4 28 0:17:20,3
63 665 Hlobõstin Aleksandr Sillamäe SUKL 2:22:13,5 1 0:17:29,4
64 73 Pain Indrek Eesti Worldloppeti Klubi 2:22:19,7 29 0:17:35,6
65 166 Peterson Meelis TEAM TT 2:22:21,8 30 0:17:37,7
66 115 Kostrov Roman 2:22:22,0 25 0:17:37,9
67 108 Baum Andreas Aerutajad 2:22:25,6 2 0:17:41,5
68 83 Laidvee Jaanus 2:22:28,8 31 0:17:44,7
69 60 Sergeev Alexey Pskov Ski Club 2:22:29,1 3 0:17:45,0
69 35 Jaht Valdur Suusahullud 2:22:29,1 32 0:17:45,0
71 100 Murnikov Viktor Pskov Ski Club 2:22:43,5 4 0:17:59,4
72 72 Lemsalu Marek SK Biathlon 2:22:54,0 33 0:18:09,9
73 41 Sikk Marek Tamsalu AO SUKL 2:22:56,1 9 0:18:12,0
74 74 Kraas Andreas Craft 2:23:06,3 34 0:18:22,2
75 128 Keerme Allar Jõhvi Motoklubi 2:23:20,3 10 0:18:36,2
76 118 Israel Olavi HSK 2:23:20,5 26 0:18:36,4
77 27 Teppan Jaak Suusahullud 2:23:21,7 35 0:18:37,6
78 122 Kiisk Romand 2:23:22,8 36 0:18:38,7
79 129 Põldsaar Paul Tamsalu AO Suusaklubi/Tulepuu 2:23:23,5 37 0:18:39,4
80 199 Jool Urmas Pyhayritus 2:23:24,0 27 0:18:39,9
81 140 Tops Assar Los Toros 2:23:45,5 28 0:19:01,4
82 68 Kaiv Taavi Türi 2:23:54,9 38 0:19:10,8
83 88 Pae Andres Suusahullud 2:23:55,1 29 0:19:11,0
84 121 Reiska Raino Võru Suusaklubi 2:23:55,7 11 0:19:11,6
85 126 Parygin Dmitry Pskov Ski Club 2:23:58,7 39 0:19:14,6
86 183 Tillemann Taikki velo clubbers 2:23:59,1 40 0:19:15,0
87 173 Zenkov Mikhail Pskov Ski Club 2:24:14,4 5 0:19:30,3
88 62 Ispert Egert 2:24:29,6 41 0:19:45,5
89 21 Aun Ranno Rakke 2:24:33,6 42 0:19:49,5
90 95 Möll Heiki 2:24:39,8 43 0:19:55,7
91 105 Fuchs Urmo 2:24:41,0 44 0:19:56,9
92 136 Lippur Bruno 2:24:41,1 45 0:19:57,0
93 137 Kuuseoks Aare 2:24:43,1 6 0:19:59,0
94 705 Hanni Sirli 2:24:43,8 1 0:19:59,7
95 111 Lokk Sulev Stamina SK 2:24:44,5 30 0:20:00,4
96 79 Pullerits Priit 2:24:47,6 31 0:20:03,5
97 144 Mikhaylov Ivan Pskov Ski Club 2:24:49,5 7 0:20:05,4
98 168 Raudik Alo 2:24:55,0 32 0:20:10,9
99 110 Veelmaa Taavi Rakke SK 2:25:04,8 46 0:20:20,7
100 120 Kivila Dag 2:25:39,3 33 0:20:55,2
101 697 Bolduzev Viktor, 2:25:46,0 8 0:21:01,9
102 19 Rohtmets Argo 2:26:09,8 47 0:21:25,7
103 39 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:26:10,6 48 0:21:26,5
104 133 Paglant Heigo 2:26:11,4 49 0:21:27,3
105 89 Part Taavi Rakvere Siplased/Craft 2:26:22,4 50 0:21:38,3
106 86 Aigro Ene 2:26:51,8 1 0:22:07,7
107 306 Reinov Tõnu 2:26:56,4 34 0:22:12,3
108 141 Tepaskent Tanel 2:27:05,0 51 0:22:20,9
109 167 Tops Rainer SK Los Toros 2:27:05,2 52 0:22:21,1
110 186 Kuusik Ants VAK STAIER 2:27:07,6 1 0:22:23,5
111 104 Lein Andrus 2:27:21,4 53 0:22:37,3
112 77 Tupits Ivo 2:27:24,7 35 0:22:40,6
113 54 Pak Indrek 2:27:26,7 36 0:22:42,6
114 150 Karjane Priit KoMo 2:27:30,3 37 0:22:46,2
115 149 Nurm Asko SK Kalju Rattatiim 2:27:43,3 54 0:22:59,2
116 33 Sirge Kaili Tamsalu AO SUKL 2:28:18,7 2 0:23:34,6
117 146 Gristsenko Andrei HAWAII EXPRESS 2:28:20,6 38 0:23:36,5
118 674 Borisov Sergeiy 2:28:20,8 39 0:23:36,7
119 282 Trääder Helvis 2:28:38,9 55 0:23:54,8
120 179 Trei Reito 2:28:49,2 56 0:24:05,1
121 169 Kiiranen Kalle Tartu SUKL 2:29:04,8 9 0:24:20,7
122 165 Saar Heigo 2:29:06,5 40 0:24:22,4
123 312 Kesküla Urmo leola 2:29:08,4 57 0:24:24,3
124 157 Alamaa Tenno 2:29:09,0 41 0:24:24,9
125 176 Rodendau Janno Vargamäe 2:29:11,3 58 0:24:27,2
126 151 Vana Janek AS G4S 2:29:12,3 59 0:24:28,2
127 177 Kaur Margus 2:29:12,4 42 0:24:28,3
128 202 Suursild Simo EAF Pärnu Kalev aerutamine 2:29:15,4 12 0:24:31,3
129 449 Ilves Alari 2:29:16,1 60 0:24:32,0
130 324 Helgand Marko 2:29:18,0 43 0:24:33,9
131 13 Reinmets Dmitri Alutaguse SUKL 2:29:20,4 61 0:24:36,3
132 94 Nestor Paul Alutaguse/Jõhvi SK 2:29:27,1 13 0:24:43,0
133 210 Viik Tarvi sk.Sula 2:29:39,4 62 0:24:55,3
134 212 Järve Kaupo Eesti Posti Spordiklubi 2:29:56,7 63 0:25:12,6
135 159 Kuhi Peeter 2:30:28,1 44 0:25:44,0
136 194 Undrest Jaanus Eesti Posti SK 2:30:59,2 64 0:26:15,1
137 251 Rotberg Raimo PROShop team 2:31:04,8 65 0:26:20,7
138 87 Karlson Joosep Aerutajad 2:31:10,7 3 0:26:26,6
139 192 Villemson Aivar 2:31:18,8 66 0:26:34,7
140 190 Soonets Art 2:31:27,6 45 0:26:43,5
141 156 Aigro Maarja Tehvandi Suusaklubi 2:31:44,2 3 0:27:00,1
142 708 Maanurm Joonas 2:31:48,1 67 0:27:04,0
143 261 Ansi Martin 2:31:51,1 68 0:27:07,0
144 229 Keerme Riho Jõhvi Motoklubi 2:31:51,7 69 0:27:07,6
145 330 Herman Jörgen Movek 2:31:55,9 70 0:27:11,8
146 234 Lepiste Raimond Kehtna Majandus- ja Tehnoloogi 2:32:03,3 14 0:27:19,2
147 336 Uussaar Mark Movek 2:32:12,9 71 0:27:28,8
148 182 Alamaa Andrei 2:32:19,0 46 0:27:34,9
149 270 Laanes Marko 2:32:23,4 72 0:27:39,3
150 286 Jalast Kalmer Roosna-Alliku Motoklubi 2:32:23,6 73 0:27:39,5
151 268 Abram Alar 2:32:31,6 74 0:27:47,5
151 154 Eskla Algo 2:32:31,6 74 0:27:47,5
153 132 Arula Raul 2:32:36,0 10 0:27:51,9
154 367 Toiger Jaanus 2:32:38,1 47 0:27:54,0
155 160 Einblau Eero MOTOMARKET 2:32:49,7 48 0:28:05,6
156 119 Jurs Hassar Dünamo 2:32:55,3 76 0:28:11,2
157 148 Vaher Sander EKJ SK 2:32:58,6 77 0:28:14,5
158 264 Rääts Veiko Jõhvi Motoklubi 2:32:59,9 78 0:28:15,8
159 195 Kliiman Tanel SAK Tartu 2:33:01,5 49 0:28:17,4
160 81 Danilas Meelis 2:33:08,9 50 0:28:24,8
161 678 Piiskoppel Kauri Tamsalu AO suusaklubi 2:33:14,8 4 0:28:30,7
162 196 Kallaste Risto 2:33:53,0 51 0:29:08,9
163 267 Keär Andres Rakke SK 2:33:53,9 52 0:29:09,8
164 209 Teesaar Toomas 2:33:54,6 79 0:29:10,5
165 304 Kiigemägi Andres Rakke SK 2:33:55,2 11 0:29:11,1
166 130 Nurk Talis 2:34:02,4 80 0:29:18,3
167 57 Toss Kaarel 2:34:07,5 12 0:29:23,4
168 701 Alberi Rene 2:34:09,3 81 0:29:25,2
169 256 Maarits Andres Coffee In 2:34:16,9 82 0:29:32,8
170 221 Vsivtseva Jelena Virumaa Politsei Spordiselts 2:34:18,7 4 0:29:34,6
171 171 Meitus Raivo 2:34:20,8 53 0:29:36,7
172 710 Sammel Arne 2:34:27,4 13 0:29:43,3
173 250 Roose Raul Sparta Spordiselts 2:34:31,8 54 0:29:47,7
174 117 Pak Andres 2:34:36,9 83 0:29:52,8
175 112 Belyaev Igor 2:34:42,3 84 0:29:58,2
176 143 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 2:34:51,2 85 0:30:07,1
177 252 Kaasik Margus 2:34:52,1 55 0:30:08,0
178 240 Kulu Heiki 2:35:20,6 56 0:30:36,5
179 283 Traks Hanno 2:35:21,5 57 0:30:37,4
180 248 Tõnstein Andri 2:35:25,7 86 0:30:41,6
181 271 Hanni Rene AdTech 2:35:26,7 87 0:30:42,6
182 322 Hein Ivar aerutajad 2:35:27,4 58 0:30:43,3
183 241 Kõrge Uko Aerutajad 2:35:28,1 59 0:30:44,0
184 162 Kulp Alar 2:35:28,3 88 0:30:44,2
185 180 Sapogov Vladislav 2:35:29,4 60 0:30:45,3
186 152 Pilv Ivar Ambla SK 2:35:30,0 61 0:30:45,9
187 217 Seskens Leons 2:35:31,3 14 0:30:47,2
188 246 Kuhi Tõnu 2:35:34,9 62 0:30:50,8
189 231 Sikkal Andres 2:35:37,5 89 0:30:53,4
190 346 Puusepp Inno Tamsalu AO SUKL 2:36:03,4 15 0:31:19,3
191 184 Fahrutdinov Airat eesti raudtee spordiklubi 2:36:08,0 63 0:31:23,9
192 281 Seersant Madis 2:36:12,8 64 0:31:28,7
193 191 Krünberg Klen Tamsalu 2:36:14,8 90 0:31:30,7
194 259 Roosimägi Ain Männikumägi 2:36:17,8 91 0:31:33,7
195 51 Kallemets Mati 2:36:36,0 2 0:31:51,9
196 331 Nielsen Mart 2:36:37,8 65 0:31:53,7
197 497 Pino Jaanus 2:36:38,1 66 0:31:54,0
198 337 Kelgo Kaspar 2:36:38,4 16 0:31:54,3
199 274 Salumaa Marek 2:36:38,7 92 0:31:54,6
200 275 Greenbaum Janno 2:36:56,2 93 0:32:12,1
201 201 Rebane Taivo 2:37:03,5 15 0:32:19,4
202 38 Kallasmaa Kalmer Saku Suusaklubi 2:37:15,6 94 0:32:31,5
203 232 Kruusmann Geidi Tamsalu 2:37:17,1 5 0:32:33,0
204 142 Krautman Alar 2:37:28,5 67 0:32:44,4
205 257 Bachaus Arno Team 30+ 2:37:34,9 95 0:32:50,8
206 260 Vidder Kristjan Hawaii Express Rakvere 2:37:36,7 17 0:32:52,6
207 677 Malva Martin Tamsalu AO SUKL 2:37:38,0 96 0:32:53,9
208 379 Orava Tõnis 2:37:49,6 97 0:33:05,5
209 376 Keerme Argo Jõhvi Motoklubi 2:37:54,7 98 0:33:10,6
210 138 Ellamik Väino Suusahullud 2:37:54,9 68 0:33:10,8
211 235 Luhaorg Siim KoMo 2:37:58,1 18 0:33:14,0
212 253 Kuuskmäe Raul 2:38:01,3 69 0:33:17,2
213 218 Vaher Maret OK Põlva Kobras 2:38:03,4 6 0:33:19,3
214 441 Laaniste Andres Koeru SK 2:38:07,3 99 0:33:23,2
215 206 Lepiksaar Madis 2:38:13,7 100 0:33:29,6
216 203 Püss Indrek AdTech 2:38:16,5 101 0:33:32,4
217 71 Kassatkin Viktor 2:38:29,0 70 0:33:44,9
218 237 Karabelnik Kristjan seiklusporr 2:39:00,2 102 0:34:16,1
219 437 Kesküla Indrek TTÄM 2:39:03,1 71 0:34:19,0
220 276 Liivandi Eero AS G4S 2:39:20,4 103 0:34:36,3
221 211 Heinla Rasmus M-kindlustus 2:39:32,4 104 0:34:48,3
222 244 Schilf Arvi 2:39:37,9 72 0:34:53,8
223 294 Kaljurand Urmas Stamina 2:39:38,9 16 0:34:54,8
224 233 Salumäe Guido Spordipood START! 2:39:48,0 105 0:35:03,9
225 97 Jool Illart Kohtla-Nõmme SK 2:40:04,7 73 0:35:20,6
226 361 Reisenbuk Raivo 2:40:04,8 74 0:35:20,7
227 59 Needrit Vello EWK 2:40:13,9 106 0:35:29,8
228 278 Fahrutdinov Haidar 2:40:15,4 1 0:35:31,3
229 254 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi 2:40:32,1 5 0:35:48,0
230 277 Koch Kalju 2:40:40,1 3 0:35:56,0
231 317 Arus Tiit 2:40:40,3 75 0:35:56,2
232 394 Laimets Hiie SK Jõulu 2:40:40,9 7 0:35:56,8
233 219 Viidemann Mati Vennad-Dahl 2:40:41,7 17 0:35:57,6
234 374 Rikolas Siim 2:40:44,4 107 0:36:00,3
235 369 Valksaare Rait 2:40:53,6 108 0:36:09,5
236 333 Sütt Margus Tallinna Kaubamaja 2:40:53,8 4 0:36:09,7
237 287 Puistaja Valmar 2:40:57,1 76 0:36:13,0
238 82 Koskinen Kristjan 2:41:00,8 6 0:36:16,7
239 303 Rummo Tõnu 2:41:01,2 109 0:36:17,1
240 116 Ojarand Tarmo 2:41:17,3 77 0:36:33,2
241 222 Müür Martin 2:41:19,6 110 0:36:35,5
242 224 Pallas Lembit TTÜ SK 2:41:20,9 18 0:36:36,8
243 174 Kukk Kalle 2:41:23,6 78 0:36:39,5
244 698 Mihhailov Roman 2:41:24,3 111 0:36:40,2
245 269 Stokkeby Peep 2:41:25,6 19 0:36:41,5
246 292 Kreegimets Janis v.s.suusaklubi 2:41:39,1 79 0:36:55,0
247 366 Viirmann Ott 2:41:49,6 112 0:37:05,5
248 347 Reinik Vello Püha Loomaaed 2:41:50,2 80 0:37:06,1
249 352 Põder Koit Aerutajad 2:41:50,4 20 0:37:06,3
250 707 Pavlov Sergei 2:42:06,8 113 0:37:22,7
251 291 Paabo Priit Estroad 2:42:13,3 114 0:37:29,2
252 444 Robi Jaanus 2:42:25,9 115 0:37:41,8
253 348 Remiküll Ragnar 2:42:44,8 81 0:38:00,7
254 223 Viese Meelis 2:42:48,8 116 0:38:04,7
255 243 Koch Kaupo 2:42:55,4 82 0:38:11,3
256 323 Trumm Aron Võru Harrastajad 2:43:03,4 117 0:38:19,3
257 359 Ehrstein Reimo VAK Staier 2:43:06,8 118 0:38:22,7
258 285 Pajo Andres 2:43:07,4 83 0:38:23,3
259 302 Karama Tarmo 100% Design 2:43:08,1 119 0:38:24,0
260 329 Raaper Risto 2:43:27,6 120 0:38:43,5
261 296 Sarapuu Tõnis 2:43:28,3 84 0:38:44,2
262 247 Toome Rita 2:43:28,5 1 0:38:44,4
263 409 Kingi Meelis 2:43:37,9 85 0:38:53,8
264 318 Pilvet Aare 2:43:39,7 86 0:38:55,6
265 370 Kask Avo Veskimöldre veteranide koondis 2:43:42,7 87 0:38:58,6
266 423 Brakmann Andres 2:43:44,9 121 0:39:00,8
267 175 Mägi Ingvar 2:43:45,8 122 0:39:01,7
268 216 Danilov Andrus Kose 2:43:49,1 123 0:39:05,0
269 245 Koppel Kuido kinlux vara 2:43:52,1 88 0:39:08,0
270 363 Jalak Geido 2:43:52,2 124 0:39:08,1
271 311 Elismäe Tõnu 2:43:52,9 89 0:39:08,8
272 689 Pellja Raivo Eesti Posti SK 2:43:58,7 90 0:39:14,6
273 298 Aim Allan 2:44:07,8 19 0:39:23,7
274 214 Pilvet Janar 2:44:12,3 125 0:39:28,2
275 664 Kasekamp Hando Hokiklubi Uudeküla 2:44:12,8 91 0:39:28,7
276 158 Inno Kadi Weber 2:44:13,9 2 0:39:29,8
277 420 Valk Villu 2:44:14,5 126 0:39:30,4
278 284 Männi Riho 2:44:26,7 5 0:39:42,6
279 215 Siimer Martin TOXTOX 2:44:29,7 92 0:39:45,6
280 288 Lukk Juhan SK Sula 2:44:34,1 6 0:39:50,0
281 198 Lepiksaar Indrek 2:44:47,2 93 0:40:03,1
282 709 Hozjainov Roman 2:44:51,8 127 0:40:07,7
283 662 Kaarjärv Maris SK Rakke 2:44:57,8 8 0:40:13,7
284 153 Meier Ergo 2:45:01,6 128 0:40:17,5
285 345 Varik Leho 2:45:04,2 94 0:40:20,1
286 262 Pilliroog Alari 2:45:19,7 129 0:40:35,6
287 377 Olesk Raul Eesti Worldloppeti Klubi 2:45:45,6 21 0:41:01,5
288 228 Lello Priit 2:45:54,0 130 0:41:09,9
289 56 Raja Arvo 2:46:00,2 22 0:41:16,1
290 185 Nikopensius Janos 2:46:02,3 131 0:41:18,2
291 431 Hummal Erkki 2:46:03,3 132 0:41:19,2
292 358 Neuhaus Rauno Saue Spordiklubi 2:46:04,1 20 0:41:20,0
293 405 Eskor Ivar 2:46:05,0 95 0:41:20,9
294 334 Lepasaar Ivo 2:46:10,4 96 0:41:26,3
295 293 Garipov Feliks 2:46:10,5 7 0:41:26,4
296 388 Mirme Sander 2:46:12,9 133 0:41:28,8
297 155 Tiivoja Talis 2:46:15,8 21 0:41:31,7
298 200 Lehto Paul 2:46:19,5 134 0:41:35,4
299 315 Kütt Vello 2:46:23,8 97 0:41:39,7
300 238 Urm Jaak Serviti SK 2:46:24,2 135 0:41:40,1
301 226 Harand Allan ProShop Team 2:46:50,4 136 0:42:06,3
302 255 Loose Veikko 2:47:07,7 98 0:42:23,6
303 321 Plees Andrus Amserv Team 2:47:09,5 99 0:42:25,4
304 360 Dsilna Indro 2:47:10,4 137 0:42:26,3
305 325 Oot Anti Extreme Sport 2:47:16,8 8 0:42:32,7
306 189 Heinla Aare Hole in One 2:47:19,6 23 0:42:35,5
307 273 Sindonen Voldemar 2:47:21,6 24 0:42:37,5
308 319 Palmiste Priit 2:47:25,6 138 0:42:41,5
309 339 Järvik Oliver AdTech 2:47:30,4 139 0:42:46,3
310 340 Puks Jaanus 2:47:32,5 140 0:42:48,4
311 343 Brück Urmas AMSERV 2:47:34,6 100 0:42:50,5
312 392 Kuuskla Priit SK Aaspere 2:47:35,3 141 0:42:51,2
313 372 Nüüd Marko Saue Spordiklubi 2:47:42,8 142 0:42:58,7
314 425 Kalmer Andres 2:47:42,9 143 0:42:58,8
315 395 Kilm Virgo 2:47:43,3 144 0:42:59,2
316 58 Viisut Margus 2:47:52,5 101 0:43:08,4
317 716 Reiter Marek 2:48:00,6 145 0:43:16,5
318 310 Bild Valmar 2:48:08,2 146 0:43:24,1
319 280 Randmäe Heiki 2:48:25,0 102 0:43:40,9
320 320 Reiner Jaan 2:48:25,2 103 0:43:41,1
321 300 Lee Are 2:48:34,5 9 0:43:50,4
322 266 Saarepuu Aivar 2:48:36,2 147 0:43:52,1
323 398 Prants Heiki Võru Suusaklubi 2:48:37,0 104 0:43:52,9
324 307 Saviir Jaan 2:48:45,1 25 0:44:01,0
325 355 Päärt Villu 2:48:50,0 148 0:44:05,9
326 213 Vast Alari 2:48:50,1 149 0:44:06,0
327 385 Puhke Peeter 2:48:54,2 105 0:44:10,1
328 91 Pääru Priit Sparta Spordiselts 2:48:59,3 106 0:44:15,2
329 354 Raap Ilmar meie 2:49:00,7 107 0:44:16,6
330 236 Irves Hillar EKSTREEMPARK 2:49:01,3 108 0:44:17,2
331 67 Maasikmäe Argo Rakvere Siplased/Craft 2:49:03,8 109 0:44:19,7
332 382 Nõmm Meelis VAK Staier 2:49:04,0 150 0:44:19,9
333 357 Ots Magnus-Mait Leola 2:49:04,8 110 0:44:20,7
334 145 Käärd Arvi 2:49:05,5 26 0:44:21,4
335 249 Rass Jüri EA Reng 2:49:21,8 27 0:44:37,7
336 402 Luurmees Reigo 2:49:26,2 151 0:44:42,1
337 393 Adli Marek 2:49:32,9 152 0:44:48,8
338 314 Lepp Margus 2:49:34,7 111 0:44:50,6
339 50 Tagel Tõnis 2:49:36,2 153 0:44:52,1
340 258 Rannala Rainer 2:49:36,4 154 0:44:52,3
341 609 Viiding Valde 2:49:44,4 155 0:45:00,3
342 461 Spitsmeister Lauri 2:50:00,8 156 0:45:16,7
343 178 Taal Kristo 2:50:02,8 112 0:45:18,7
344 386 Maks Meelis 2:50:13,9 113 0:45:29,8
345 371 Haaviste Raido 2:50:14,4 157 0:45:30,3
346 552 Kuusk Margus 2:50:15,0 158 0:45:30,9
347 368 Soo Aivar 2:50:17,7 114 0:45:33,6
348 668 Rõõmussar Raigo 2:50:19,2 159 0:45:35,1
349 350 Efimov Anatoly Narva FIRN 2:50:22,6 10 0:45:38,5
350 400 Kaur Väino 2:50:37,4 115 0:45:53,3
351 486 Kubja Urmas 2:50:39,2 116 0:45:55,1
352 408 Veelain Ermo 2:50:39,5 117 0:45:55,4
353 53 Muru Sulev 2:50:43,4 28 0:45:59,3
354 349 Pakhomenkov Vladislav 2:50:51,4 118 0:46:07,3
355 703 Niils Raigo 2:51:07,9 119 0:46:23,8
356 197 Rohtla Malle Alpi Suusaklubi 2:51:08,1 2 0:46:24,0
357 373 Kütson Jaanus 2:51:10,1 160 0:46:26,0
358 495 Adder Ats Tartu MKK 2:51:14,8 120 0:46:30,7
359 416 Susi Kaari 2:51:15,7 1 0:46:31,6
360 455 Koppel Mati Jõgeva SAI 2:51:16,6 29 0:46:32,5
361 401 Possul Kadri 21.CC 2:51:34,7 3 0:46:50,6
362 440 Sütt Roland 2:51:37,5 161 0:46:53,4
363 351 Anton Anti 2:52:25,3 121 0:47:41,2
364 305 Eilo Sander Rakke SK 2:52:46,3 22 0:48:02,2
365 484 Linth Henn LIX 2:52:47,5 122 0:48:03,4
366 413 Okermann Ralf 2:52:47,8 162 0:48:03,7
367 546 Punga Rainer Jõhvi Motoklubi 2:52:53,4 163 0:48:09,3
368 446 Loorens Renek 2:52:53,8 164 0:48:09,7
369 419 Hallimäe Rain 2:52:56,1 30 0:48:12,0
370 381 Vaab Ivar 2:52:57,3 23 0:48:13,2
371 690 Neidra Rainer Rakke SK 2:52:59,9 24 0:48:15,8
372 272 Hanni Tarmo 2:53:09,7 11 0:48:25,6
373 297 Värton Andu 2:53:26,1 12 0:48:42,0
374 712 Promet Chris 2:53:37,7 25 0:48:53,6
375 362 Kilvits Merle 2:53:43,1 9 0:48:59,0
376 706 Valkna Andres 2:53:58,7 123 0:49:14,6
377 459 Lepik Hillar Eesti Worldloppeti Klubi 2:54:00,7 31 0:49:16,6
378 434 Klippberg Kiur SK Sula 2:54:16,2 124 0:49:32,1
379 391 Stolfot Ivo 2:54:34,4 165 0:49:50,3
380 414 Joosepson Priit Saint-Gobain Glass Estonia 2:54:44,7 166 0:50:00,6
381 448 Nõmmik Jaanus 2:54:50,6 167 0:50:06,5
382 494 Järve Marek Spordipartner 2:54:56,6 125 0:50:12,5
383 673 Arumägi Meelis 2:55:06,7 168 0:50:22,6
384 396 Talu Olavi 2:55:13,4 126 0:50:29,3
385 452 Pruuli Riho EWK 2:55:26,1 32 0:50:42,0
386 147 Inno Ain Weber 2:55:37,0 127 0:50:52,9
387 227 Põldoja Kai Tamsalu AO SUKL 2:55:43,4 2 0:50:59,3
388 109 Tiivoja Tarmo 2:56:09,8 128 0:51:25,7
389 469 Põder Raigo 2:56:21,4 169 0:51:37,3
390 492 Saar Mark 2:56:21,5 170 0:51:37,4
391 473 Saar Marek SDE suusaklubi 2:56:24,4 129 0:51:40,3
392 621 Laaneleht Allar 2:56:26,1 26 0:51:42,0
393 295 Mikkor Ergo 2:56:28,8 171 0:51:44,7
394 694 Pind Lauri 2:56:29,0 130 0:51:44,9
395 411 Pärn Hannes 2:56:30,0 131 0:51:45,9
396 164 Tõnupärt Risto 2:56:41,1 172 0:51:57,0
397 406 Karp Veiko meie 2:56:42,8 132 0:51:58,7
398 483 Truus Alan 2:56:45,1 173 0:52:01,0
399 479 Päärson Taivo 2:57:01,9 133 0:52:17,8
400 417 Limberg Kadri seiklusporr 2:57:07,4 10 0:52:23,3
401 424 Pindma Vahur 2:57:12,9 134 0:52:28,8
402 225 Jänes Endel 2:57:14,4 174 0:52:30,3
403 442 Kapp Tarvo Kükametsa PK 2:57:20,1 135 0:52:36,0
404 364 Valdmaa Lauri 2:57:20,3 175 0:52:36,2
405 428 Valdre Kaino 2:57:23,6 33 0:52:39,5
406 595 Ottas Olavi 2:57:25,6 176 0:52:41,5
407 387 Pärnamets Aivar 2:57:29,3 136 0:52:45,2
408 506 Linask Ivo 2:57:42,4 177 0:52:58,3
409 10 Ivanov Sergey 2:57:47,5 7 0:53:03,4
410 478 Kivipalu Kristjan LSF Pronoking Team 2:57:57,6 178 0:53:13,5
411 468 Maiste Magnus 2:57:59,4 137 0:53:15,3
412 510 Suursu Maarika 2:58:00,0 11 0:53:15,9
413 220 Kööbi Arne 2:58:06,7 179 0:53:22,6
414 380 Haljak Antti 2:58:10,4 180 0:53:26,3
415 313 Parygin Alexander Pskov Ski Club 2:58:16,3 13 0:53:32,2
416 316 Pärna Arno 2:58:17,7 138 0:53:33,6
417 457 Mets Merike 2:58:19,1 4 0:53:35,0
418 139 Saarep Peeter 2:58:21,7 34 0:53:37,6
419 326 Tars Tõnis 2:58:27,1 27 0:53:43,0
420 481 Polt Edgar 2:58:27,9 181 0:53:43,8
421 715 Metsoja Andres 2:58:29,3 182 0:53:45,2
422 205 Oidjärv Tarmo 2:58:35,5 183 0:53:51,4
423 714 Toom Jüri 2:59:09,2 139 0:54:25,1
424 426 Oissar Karl 2:59:10,4 35 0:54:26,3
425 480 Vihermets Ain SK Metsasõbrad 2:59:19,0 184 0:54:34,9
426 474 Jamnes Marek 2:59:35,9 185 0:54:51,8
427 447 Leesalu Madis 2:59:37,9 186 0:54:53,8
428 493 Mõttus Eero 2:59:47,4 187 0:55:03,3
429 683 Loomägi Tiiu 3:00:29,3 5 0:55:45,2
430 482 Heinmets Halmar 3:00:30,4 188 0:55:46,3
431 430 Sulaoja Urmas 3:00:34,6 140 0:55:50,5
432 704 Noormets Riho 3:00:54,2 189 0:56:10,1
433 700 Pevkur Hanno 3:01:05,0 190 0:56:20,9
434 521 Roosve Tõnu Eesti Energia SK 3:01:07,8 141 0:56:23,7
435 476 Lapp Erkki 3:01:13,8 191 0:56:29,7
436 518 Ojarand Raivo 3:01:44,3 142 0:57:00,2
437 499 Hanikat Kaido CONVISO 3:01:45,9 143 0:57:01,8
438 675 Redi Kaarel TÜASK 3:01:56,1 8 0:57:12,0
439 513 Änilane Juhan 3:02:08,5 14 0:57:24,4
440 462 Rebane Urmas 3:02:11,0 192 0:57:26,9
441 465 Linke Meelis SK United 3:02:13,4 193 0:57:29,3
442 328 Merilain Illimar 3:02:21,8 144 0:57:37,7
443 378 Kindel Hanno Tippkirurgid 3:02:25,3 145 0:57:41,2
444 537 Savi Marti Vahvel SS 3:02:35,5 194 0:57:51,4
445 456 Unt Toomas 3:02:37,9 195 0:57:53,8
446 404 Ränkel Rain 3:02:38,9 196 0:57:54,8
447 540 Raidvee Allar 3:02:39,3 146 0:57:55,2
448 515 Nõmmeots Priit 3:02:39,5 197 0:57:55,4
449 498 Jänes Margus 3:02:40,6 198 0:57:56,5
450 407 Ambos Silver 3:02:49,6 36 0:58:05,5
451 503 Talalaev Marek 3:02:53,2 199 0:58:09,1
452 384 Lopsik Priit Hansa SK 3:03:36,9 200 0:58:52,8
453 528 Mäe Ivo 3:03:42,5 147 0:58:58,4
454 667 Talvar Annika Spordiklubi Rakke 3:03:42,7 6 0:58:58,6
455 535 Hodakov Tiina Aerutajad 3:03:43,0 7 0:58:58,9
456 527 Zaletajev Toomas 3:04:02,6 201 0:59:18,5
457 338 Münter Bruno Kiltsi Tööjõureservid 3:04:08,6 37 0:59:24,5
458 671 Kiseljov Igor 3:04:09,8 148 0:59:25,7
459 530 Kask Ants 3:04:19,4 149 0:59:35,3
460 543 Vikat Marek Paadisillad 3:04:22,4 202 0:59:38,3
461 342 Põder Priit 3:04:27,8 150 0:59:43,7
462 568 Tasane Peeter Pärnu Surfiklubi 3:04:35,5 151 0:59:51,4
463 612 Käärst Rain kuusalu rattaklubi 3:04:36,3 203 0:59:52,2
464 508 Krass Reimo 3:04:42,9 204 0:59:58,8
465 172 Talvik Ott SK Kalju 3:04:51,7 205 1:00:07,6
466 563 Truusalu Priit Eesti Worldloppeti Klubi 3:04:53,4 152 1:00:09,3
467 451 Jaanus Andres 3:04:54,4 153 1:00:10,3
468 375 Sagaja Martin 3:04:55,7 206 1:00:11,6
469 443 Leier Tõnis KoMo 3:04:56,0 38 1:00:11,9
470 522 Himma Evelyn 3:04:57,4 12 1:00:13,3
471 587 Ploom Andrus 3:05:06,5 154 1:00:22,4
472 463 Mudrov Alexey Pskov Ski Club 3:05:07,7 39 1:00:23,6
473 438 Keskra Raivo 3:05:11,2 207 1:00:27,1
474 608 Kallas Urmas 3:05:15,1 40 1:00:31,0
475 670 Shermolajev Oleg STRIBORG 3:05:16,3 208 1:00:32,2
476 554 Vernik Mart 3:05:17,6 209 1:00:33,5
477 399 Toim Allan 3:05:24,1 41 1:00:40,0
478 532 Inno Ermo 3:05:26,7 210 1:00:42,6
479 487 Linder Ivo 3:05:45,1 211 1:01:01,0
480 623 Hallika Heikki-Jaak 3:05:50,3 212 1:01:06,2
481 556 Vonk Aivar Kostivere Vänt 3:05:52,6 42 1:01:08,5
482 490 Tiisler Toomas 3:05:55,0 213 1:01:10,9
483 514 Karelson Madis BTR 3:05:55,2 155 1:01:11,1
484 574 Lett Kalle 3:05:59,3 43 1:01:15,2
485 592 Mustonen Marek 3:05:59,6 214 1:01:15,5
486 412 Külanurm Karli 3:06:20,7 215 1:01:36,6
487 570 Mukk Aare 3:06:34,7 156 1:01:50,6
488 538 Vaaderpass Arvi Coffee IN 3:06:42,4 157 1:01:58,3
489 453 Arras Heiki 3:06:50,1 216 1:02:06,0
490 511 Zimmermann Meelis OK Kape 3:06:51,1 158 1:02:07,0
491 356 Jefimov Andrus 3:06:57,8 159 1:02:13,7
492 344 Erlemann Jaanus 3:07:27,5 160 1:02:43,4
493 713 Soodla Oole 3:07:58,5 161 1:03:14,4
494 573 Tamlak Veikko Hansa SK 3:08:10,3 162 1:03:26,2
495 403 Peik Ervin 3:08:13,4 163 1:03:29,3
496 170 Puhke Raivo Eesti Raudtee SK 3:08:15,7 164 1:03:31,6
497 594 Kerik Kaido 3:08:27,9 165 1:03:43,8
498 512 Palk Andres 3:08:34,2 166 1:03:50,1
499 289 Täpp Mehis 3:08:42,5 217 1:03:58,4
500 299 Raudsepp Jan 3:08:42,8 218 1:03:58,7
‹‹ Tagasi
Tamsalu-Neeruti SM 2011_b
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Huviline, Sportsport11@hot.ee, 11.02.2012 12:41
Sooviks osta numbrit, mitte tagaool, kui 300-400 On kellegil ?
Mr.Ray Davis, ray.davis000@yahoo.co.uk, 10.03.2011 09:04
we the Financial Consultants of America we have Top 5 UK banks that is providing instant loans and issuance of Banking Instruments such as bg sblc mtn ppp lc and to foster your business to a greater height.We also offer the following services such as Project funding, Commercial Loans, Soft Loan,and issuance of Banking Instruments and ,Currency exchange Mr.Ray Davis Financial Consultants of America 2104 West Laburnum Avenue, Suite 101 Richmond, VA 23227 Phone: +12055527917 Fax: 8669025044 E-mail: ray.davis000@yahoo.co.uk
Vahur Leemets, , 14.02.2011 07:29
Erisaade http://sport.err.ee/suusk.php?0&popup=video&id=11222
suuskkus, , 13.02.2011 21:52
kus saab seda tamsalu maratoni erisaadet netist näha?
Paab, , 12.02.2011 20:07
kus tulemusi saab?
, , 10.02.2011 22:29
müüa nr esimese saja sees.5070057
Madis, , 10.02.2011 00:15
Tänud Riho Lüüs´ile - väga ilusad pildid. Ja valge balanss on ka kellelgi lõpuks paigas
, , 09.02.2011 17:46
Pildistatud kusagil 13.5 km. ja 22km.peal(Pariisi TP.laskumisel)
to Riho, , 09.02.2011 17:05
Mitmendal km-l need on tehtud?
Riho Lüüs, riho.lyys@gmail.com, 09.02.2011 16:39
Pildiinfo-vaata palun http://gallery.me.com/rixratas#gallery


Kõige populaarsemad
r
EMT 11_r
MEEDIAPARTNER:
Postimees 11_r
r
SPONSORID:
Akta Print 11_r
RMK 11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE