estenglv
WAP version
Login form
RSS
27. Viru Maratoni võitis Aivar Rehemaa LISATUD TULEMUSED 30.01.2011 (3)
Täna Mõedakul peetud 27. Viru Maratoni finišijoone ületas esimesena Aivar Rehemaa (pildil; f: T.Haud). Mees läbis 42 km ajaga 1:57:50. Rehemaa järel tuli teiseks Priit Narusk ajaga 1:59:34. ...
EMT Estoloppet toob starti rekordarv suusatajaid. LISATUD STARDINIMEKIRI 27.01.2011 (0)
Täna öösel lõppenud registreerimine EMT Estoloppet avavõistlusele, 27. Viru Maratonile, toob starti rekordarv suusatajaid. Maratonile on registreerijaid kokku 1259, mis on ka uus osavõtjate ...
Pühapäeval antakse start 27. Viru Maratonile 26.01.2011 (3)
Viru Maraton - 42 km /ametlik protokoll/
Viru Maraton - 25 km /ametlik protokoll/
301 Moved Permanently Date: Mon, 18 Jun 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
27. Viru Maraton (EMT Estoloppet 2011)
Vaata ka 2012 2010 2009 
Aeg 30.01.2011
Koht Mõedaku EST
Spordiala Suusatamine
Distants 42 km vabatehnikas 11:00
25 km vabatehnikas 11:15
Lastesõidud 11:30
Korraldaja Rägavere vald, Mõedaku Spordibaas, Evi Torm, moedaku@gmail.com, + 372 5385 6226   
 
• VIRU MARATONI VIDEO • PILDID VIRU MARATONIST • STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Kaotus võitjale  
1 3 Rehemaa Aivar Sparta 01:57:50,3 1
2 1 Narusk Priit EKJ SK 01:59:34,5 2 00:01:44,2
3 6 Vallimäe Janek Alutaguse Suusaklubi 02:00:32,7 3 00:02:42,4
4 4 Talves Priit Sparta 02:02:36,9 4 00:04:46,6
5 16 Mägi Risto SUKL Jõulu 02:03:08,1 5 00:05:17,8
6 8 Juursalu Timo Alutaguse Suusaklubi 02:04:17,5 6 00:06:27,2
7 9 Roonet Risto Rakvere Siplased/Craft 02:05:23,0 7 00:07:32,7
8 12 Nurmsalu Kristjan 02:06:11,6 8 00:08:21,3
9 10 Myasnikov Yury Narva FIRN 02:06:35,8 1 00:08:45,5
10 28 Rebane Meelis AT Spordiklubi 02:06:44,8 2 00:08:54,5
11 292 Zimelis Raivis Alpha Baltic/Unitymarathons.co 02:06:46,0 9 00:08:55,7
12 92 Ervin Alar 02:07:30,4 1 00:09:40,1
13 21 Juursalu Andres Suusahullud 02:07:37,5 10 00:09:47,2
14 971 Jallai Erki 02:08:39,6 11 00:10:49,3
15 920 Mets Andre Sparta 02:08:52,9 12 00:11:02,6
16 18 Flavyanov Igor Narva FIRN 02:09:31,5 3 00:11:41,2
17 14 Jullinen Erko 02:09:56,9 13 00:12:06,6
18 36 Palok Artur 02:09:59,9 2 00:12:09,6
19 26 Veilberg Ago Rakvere Siplased/Craft 02:10:44,7 4 00:12:54,4
20 27 Kovaljov Oleg 02:10:45,0 5 00:12:54,7
21 39 Savastver Alar Vanamõisa Suusaklubi 02:10:49,1 6 00:12:58,8
22 17 Prits Oliver 02:11:14,8 14 00:13:24,5
23 22 Kasekamp Andrus 02:11:15,7 15 00:13:25,4
24 24 Pärnpuu Raivo 02:11:24,3 7 00:13:34,0
25 76 Salla Raimo Türi Ohvitseride maja 02:11:33,6 16 00:13:43,3
26 11 Aasmäe Meelis 02:11:41,4 17 00:13:51,1
27 38 Soo Allar Tartu SUKL 02:11:55,8 3 00:14:05,5
28 124 Kivima Gerth 02:11:56,2 18 00:14:05,9
29 30 Karu Virgo Hawaii Express 02:12:28,3 8 00:14:38,0
30 13 Priks Keijo VAK Staier 02:12:32,1 19 00:14:41,8
31 23 Tinno Taavo Saku Suusaklubi 02:12:34,0 20 00:14:43,7
32 55 Pavlov Ulvar Rakvere Siplased/Craft 02:12:34,1 9 00:14:43,8
33 33 Mölder Tauno 02:12:36,3 21 00:14:46,0
34 908 Kivil Peep Alutaguse-Jõhvi SK 02:13:00,8 22 00:15:10,5
35 71 Orm Olari 02:13:15,3 23 00:15:25,0
36 20 Pallo Rait Hansa SK 02:13:54,8 24 00:16:04,5
37 32 Lukertsenko Mihhail 02:14:16,2 25 00:16:25,9
38 89 Hussar Aimar A&T SPORT 02:14:18,0 26 00:16:27,7
39 37 Peensalu Aimer TEAM TT 02:14:31,8 27 00:16:41,5
40 96 Vsivtsev Vladimir Äkke 02:14:42,5 28 00:16:52,2
41 49 Sikk Marek Tamsalu AO Suusaklubi 02:14:42,6 4 00:16:52,3
42 64 Lehtla Kadri SK Biathlon 02:14:51,9 1 00:17:01,6
43 44 Rõuk Margus 02:15:05,4 29 00:17:15,1
44 25 Vahtra Eno Oti SPKL 02:15:58,3 30 00:18:08,0
45 84 Lillmets Üllar 02:15:59,2 10 00:18:08,9
46 88 Valge Indrek Tartu SUKL 02:16:00,8 5 00:18:10,5
47 40 Soo Kristen 02:16:07,3 6 00:18:17,0
48 43 Hirv Pait HRK 02:16:07,7 11 00:18:17,4
49 41 Jagomägi Teet Tartu SUKL 02:16:10,2 12 00:18:19,9
50 47 Kanep Urmas Saue Spordiklubi 02:16:12,5 1 00:18:22,2
51 102 Kodanipork Raido Arctic Sport Club 02:16:14,3 13 00:18:24,0
52 59 Palo Taavi Võru Suusaklubi 02:16:17,4 31 00:18:27,1
53 29 Kilk Ain Eesti Worldloppeti Klubi 02:16:54,4 14 00:19:04,1
54 60 Raantse Rannar 02:16:56,9 32 00:19:06,6
55 19 Pesor Kaido KoMo 02:17:22,5 15 00:19:32,2
56 143 Lehemaa Taavi Karupesa Team 02:17:27,0 7 00:19:36,7
57 74 Kraam Sulev Hansa SK 02:18:12,8 33 00:20:22,5
58 108 Tattar Kristjan Vastseliina SPKL 02:18:13,9 8 00:20:23,6
59 42 Hussar Kaidar A&T SPORT 02:18:21,0 16 00:20:30,7
60 290 Ani Marko VALGJÄRVE SPORDIKLUBI 02:18:59,4 34 00:21:09,1
61 69 Orlovski Tiit 02:19:00,6 35 00:21:10,3
62 119 Ispert Egert 02:19:05,3 36 00:21:15,0
63 833 Sala Raivo 02:19:06,5 17 00:21:16,2
64 127 Truu Janek Tartu SUKL 02:19:08,0 37 00:21:17,7
65 95 Siilak Avo Metsasõbrad SK 02:19:08,2 18 00:21:17,9
66 66 Kovkel Igor Narva FIRN 02:19:10,0 19 00:21:19,7
67 77 Videvik Priit Rakvere Siplased/Craft 02:19:11,9 38 00:21:21,6
68 67 Kaiv Taavi Türi 02:19:14,1 39 00:21:23,8
69 46 Sala Arvo Alutaguse/Jõhvi SK 02:19:14,7 20 00:21:24,4
70 70 Klampe Indrek Võru Biathlon 02:19:32,3 40 00:21:42,0
71 136 Schumann Riivo 02:19:35,9 41 00:21:45,6
72 856 Savvest Veikko 02:19:40,8 21 00:21:50,5
73 162 Nassar Martin Põhjakotkas Viljandi 02:20:12,1 9 00:22:21,8
74 886 Bauman Jaanus Rakvere Siplased/Craft 02:20:35,9 42 00:22:45,6
75 45 Mihelson Olaf A&T Sport 02:20:56,2 22 00:23:05,9
76 83 Luidre Manivald spart 02:20:56,8 2 00:23:06,5
77 93 Pain Indrek Eesti Worldloppeti Klubi 02:21:21,8 43 00:23:31,5
78 880 Hanni Sirli 02:21:37,1 2 00:23:46,8
79 138 Virgepuu Erko Hansa SK 02:22:05,2 44 00:24:14,9
80 829 Oha Mario 02:22:06,8 10 00:24:16,5
81 172 Põlluste Mart Kevin 02:22:28,0 1 00:24:37,7
82 782 Maravyev Aleksey FIRN 02:22:30,4 23 00:24:40,1
83 68 Neemela Tarmo Saue Spordiklubi 02:22:34,0 24 00:24:43,7
84 104 Künnapas Magnus 02:22:57,1 45 00:25:06,8
85 91 Tupits Ivo 02:23:01,2 25 00:25:10,9
86 97 Mäesepp Aigar Hansa SK 02:23:01,4 46 00:25:11,1
87 86 Pullerits Priit Postimees 02:23:02,0 26 00:25:11,7
88 167 Rästa Ain KoMo 02:23:12,0 27 00:25:21,7
89 161 Koppelmaa Raul 02:23:15,9 47 00:25:25,6
90 101 Voloshin Jevgeni Firn 02:23:20,0 1 00:25:29,7
91 830 Adamson Urmasa 02:23:23,1 28 00:25:32,8
92 78 Laidvee Jaanus 02:23:29,8 48 00:25:39,5
93 48 Norman Mart 02:23:30,2 49 00:25:39,9
94 87 Karvak Eino KNT Meedid 02:23:44,6 29 00:25:54,3
95 63 Vlassov Sergei Narva FIRN 02:23:45,3 30 00:25:55,0
96 81 Kollo Madis 02:23:49,9 50 00:25:59,6
97 882 Karlson Joosep Aerutajad 02:23:58,7 2 00:26:08,4
98 54 Pak Indrek 02:23:58,8 31 00:26:08,5
99 114 Tamm Tarmo Team Mahe 02:24:03,5 51 00:26:13,2
100 112 Part Taavi Rakvere Siplased/Craft 02:24:19,0 52 00:26:28,7
101 187 Mändla Tarmo Saia 02:24:36,0 32 00:26:45,7
102 120 Tippi Bert Tamsalu AO Suusaklubi 02:25:30,9 53 00:27:40,6
103 237 Nestor Paul Jõhvi Motoklubi 02:25:32,9 11 00:27:42,6
104 50 Möll Heiki 02:25:34,9 54 00:27:44,6
105 148 Piirimäe Pärtel Suusahullud 02:25:36,8 55 00:27:46,5
106 125 Sirvel Margus 02:25:54,5 56 00:28:04,2
107 164 Murnikov Viktor Pskov Ski Club 02:26:05,2 3 00:28:14,9
108 393 Hirv Dainis 02:26:27,2 57 00:28:36,9
109 109 Jürisaar Meelis 02:26:39,9 33 00:28:49,6
110 225 Räitsak Kaspar Alutaguse SUKL 02:26:59,1 58 00:29:08,8
111 121 Mitt Margus 02:26:59,5 59 00:29:09,2
112 199 Karo Erko 02:26:59,7 34 00:29:09,4
112 82 Lein Andrus 02:26:59,7 60 00:29:09,4
114 129 Fuchs Urmo 02:27:01,0 61 00:29:10,7
115 113 Nook Reimo CRAFT 02:27:02,1 35 00:29:11,8
116 103 Kattai Kaupo Extreme Sport 02:27:06,4 62 00:29:16,1
117 141 Klement Riho Tartu SUKL 02:27:07,8 63 00:29:17,5
118 106 Kaljumäe Aivo Hansa SK 02:27:10,2 64 00:29:19,9
119 819 Baum Andreas Aerutajad 02:27:30,4 3 00:29:40,1
120 126 Lokk Sulev Stamina SK 02:27:34,0 36 00:29:43,7
121 259 Einpalu Mart Levira 02:27:42,1 65 00:29:51,8
121 61 Toome Roland Rakvere Siplased/Craft 02:27:42,1 37 00:29:51,8
123 955 Borisov Sergey 02:27:51,1 38 00:30:00,8
124 149 Pak Andres 02:28:12,4 66 00:30:22,1
125 123 Antalainen Ervin 02:28:13,5 4 00:30:23,2
126 306 Kivila Dag 02:28:23,0 39 00:30:32,7
127 864 Reiska Raino Võru Suusaklubi 02:28:46,6 12 00:30:56,3
128 111 Jalasto Kaupo Eesti Worldloppeti klubi 02:28:53,2 5 00:31:02,9
129 194 Kiisk Romand 02:28:56,9 67 00:31:06,6
130 85 Lehto Tiit 02:29:00,7 68 00:31:10,4
131 192 Koemets Kaido Haanja suusaklubi 02:29:01,5 69 00:31:11,2
132 72 Homin Valeri roosna-alliku motoklubi 02:29:02,4 70 00:31:12,1
133 183 Kollo Tiit EWL 02:29:08,3 40 00:31:18,0
134 266 Lepp Emeri Mehed Marsilt 02:29:56,3 71 00:32:06,0
135 118 Parygin Dmitry Pskov Ski Club 02:30:05,4 72 00:32:15,1
136 953 Keronen Andero 02:30:05,6 73 00:32:15,3
137 276 Keerme Allar Jõhvi Motoklubi 02:30:11,5 13 00:32:21,2
138 202 Peterson Uku 02:30:13,1 74 00:32:22,8
139 212 Põldsaar Paul Tamsalu AO suusaklubi/Tulepuu 02:30:30,5 75 00:32:40,2
140 147 Nurk Talis 02:30:33,4 76 00:32:43,1
141 128 Reiska Alar Võru 02:30:35,6 41 00:32:45,3
142 146 Suluste Jüri 02:30:39,5 42 00:32:49,2
143 239 Paglant Heigo 02:30:47,7 77 00:32:57,4
144 157 Kannel Alari Saue Spordiklubi 02:30:56,9 43 00:33:06,6
145 213 Säre Andres Team Red Bull 02:31:09,7 78 00:33:19,4
146 134 Lippur Bruno 02:31:11,5 79 00:33:21,2
147 150 Kuuseoks Aare 02:31:13,1 6 00:33:22,8
148 789 Rein Toomas SK Metsasõbrad 02:31:18,0 7 00:33:27,7
149 80 Karolin Indrek SK Metsasõbrad 02:31:19,2 80 00:33:28,9
150 131 Pedari Aimar 02:31:25,6 44 00:33:35,3
151 270 Sokolov Jevgeni Firn 02:31:39,7 1 00:33:49,4
152 242 Zirk Kunnar TriSmile Team 02:31:41,0 81 00:33:50,7
153 180 Tops Assar Los Toros 02:31:53,1 45 00:34:02,8
154 855 Korb Randy sk esto 02:31:57,3 46 00:34:07,0
155 250 Tepaskent Tanel 02:31:57,9 82 00:34:07,6
156 982 Kullamaa Rein 02:32:05,4 47 00:34:15,1
156 170 Kaasiku Raivo 02:32:05,4 47 00:34:15,1
158 173 Matkur Andres 02:32:15,2 83 00:34:24,9
159 184 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 02:32:49,2 84 00:34:58,9
160 893 Mikhaylov Ivan Pskov Ski Club 02:32:57,9 8 00:35:07,6
161 57 Toss Kaarel 02:33:03,9 9 00:35:13,6
162 238 Gristsenko Andrei Hawaii Express 02:33:09,5 49 00:35:19,2
163 822 Vaher Sander EKJ SK 02:33:21,2 85 00:35:30,9
164 205 Nurm Asko SK Kalju Rattatiim 02:33:24,4 86 00:35:34,1
165 132 Karjane Priit KoMo 02:33:33,5 50 00:35:43,2
166 835 Sihranov Vasili Firn 02:33:49,3 2 00:35:59,0
167 156 Tishtshenkov Aleksander 02:33:51,3 10 00:36:01,0
168 185 Vana Janek AS G4S 02:34:02,4 87 00:36:12,1
169 220 Aus Jaanus A2K Sport 02:34:09,4 88 00:36:19,1
170 280 Õunloo Siim 02:34:26,0 89 00:36:35,7
171 152 Pilv Ivar Ambla SK 02:34:29,3 51 00:36:39,0
172 873 Eskla Algo 02:34:38,6 90 00:36:48,3
173 195 Aigro Maarja 02:34:42,8 3 00:36:52,5
174 389 Alamaa Tenno 02:34:49,0 52 00:36:58,7
175 137 Kannel Tanel Hansa SK 02:34:53,1 91 00:37:02,8
176 215 Kuhi Peeter 02:34:54,5 53 00:37:04,2
177 201 Einblau Eero MOTOMARKET 02:35:08,4 54 00:37:18,1
178 868 Aamisepp Arno Nõmme SK 02:35:14,4 14 00:37:24,1
179 914 Napa Tarmo Tartu SUKL 02:35:20,1 92 00:37:29,8
180 287 Kulp Alar 02:35:27,9 93 00:37:37,6
181 973 Viks Sven 02:35:28,4 55 00:37:38,1
182 480 Madissoon Jaak CRAFT 02:35:50,5 56 00:38:00,2
183 944 Himma Markus Tartu Suusaklubi 02:35:53,3 15 00:38:03,0
184 251 Bõkov Viktor 02:35:53,5 57 00:38:03,2
185 116 Maksimov Sergei 02:35:57,1 58 00:38:06,8
186 324 Tõnupärt Risto 02:36:01,4 94 00:38:11,1
187 208 Saar Heigo SKANSKA 02:36:02,0 59 00:38:11,7
188 845 Peterson Meelis TEAM TT 02:36:03,4 95 00:38:13,1
189 332 Tops Rainer SK Los Toros 02:36:03,5 96 00:38:13,2
190 165 Vink Ahto 02:36:03,8 60 00:38:13,5
191 145 Raudik Alo 02:36:10,2 61 00:38:19,9
192 169 Kiiranen Kalle Tartu SUKL 02:36:13,1 11 00:38:22,8
193 258 Zenkov Mikhail Pskov Ski Club 02:36:15,7 12 00:38:25,4
194 174 Kukk Kalle 02:36:18,4 62 00:38:28,1
195 178 Lubi Ain Tartu SK Velo 02:36:30,1 97 00:38:39,8
196 200 Rodendau Janno Vargamäe 02:36:34,0 98 00:38:43,7
197 182 Kaur Margus 02:36:38,2 63 00:38:47,9
198 228 Trei Reito 02:36:42,7 99 00:38:52,4
199 171 Veilberg Meelis Rakvere Siplased/Craft 02:36:43,9 13 00:38:53,6
199 151 Alamaa Andrei 02:36:43,9 64 00:38:53,6
201 273 Shemarin Viktor Äkke 02:36:46,6 65 00:38:56,3
202 153 Karelson Tõnu 02:36:53,2 66 00:39:02,9
203 289 Tarum Janelle Alpi SK 02:36:53,3 1 00:39:03,0
204 94 Maasikmäe Argo 02:37:05,2 67 00:39:14,9
205 236 Sojone Andrus Virumaa Politsei Spordiselts 02:37:06,3 100 00:39:16,0
206 190 Fahrutdinov Airat eesti raudtee spordiklubi 02:37:25,5 68 00:39:35,2
207 193 Kuusik Ants VAK STAIER 02:37:33,7 3 00:39:43,4
208 784 Poolamets Hannes Tabasalu TK 02:37:35,8 4 00:39:45,5
209 99 Kelk Indrek Tartu Maraton 02:37:41,0 69 00:39:50,7
210 343 Heinla Aare Hole in One 02:37:51,5 14 00:40:01,2
211 224 Soonets Art Postimees 02:38:09,0 70 00:40:18,7
212 79 Krünberg Klen Tamsalu 02:38:09,1 101 00:40:18,8
213 234 Villemson Aivar 02:38:17,0 102 00:40:26,7
214 297 Undrest Jaanus Eesti Posti SK 02:38:23,7 103 00:40:33,4
215 919 Smirnov Dmitri 02:38:24,4 71 00:40:34,1
216 177 Kliiman Tanel SAK Tartu 02:38:27,6 72 00:40:37,3
217 364 Vasser Daniel 02:38:37,0 104 00:40:46,7
218 341 Kallaste Risto 02:39:26,9 73 00:41:36,6
219 304 Kaasik-Aaslav Henri 02:39:31,2 74 00:41:40,9
220 197 Lepiksaar Indrek 02:39:32,0 75 00:41:41,7
221 922 Jool Urmas Pyhayritus 02:39:33,1 76 00:41:42,8
222 257 Rebane Taivo 02:39:35,0 15 00:41:44,7
223 358 Suursild Simo Aerutajad 02:39:38,7 16 00:41:48,4
224 51 Kallemets Mati 02:39:45,0 4 00:41:54,7
225 359 Püss Indrek AdTech 02:39:46,1 105 00:41:55,8
226 275 Tomp Lauri Välek 02:39:50,4 106 00:42:00,1
227 385 Kikkas Karol American Beauty 02:39:54,3 107 00:42:04,0
228 815 Allas Rahel Tamsalu A&O Suusaklubi 02:40:00,4 2 00:42:10,1
229 842 Rakaselg Jaan 02:40:00,7 108 00:42:10,4
230 140 Lepiksaar Madis 02:40:08,5 109 00:42:18,2
231 957 Songisepp Kaspar Elva Suusaklubi 02:40:19,7 110 00:42:29,4
231 318 Kajari Priit Sparta Spordiselts 02:40:19,7 77 00:42:29,4
233 241 Poll Raino 02:40:22,5 111 00:42:32,2
234 254 Teesaar Toomas EMT/ELION 02:40:22,8 112 00:42:32,5
235 115 Viik Tarvi sk.Sula 02:40:23,6 113 00:42:33,3
236 314 Heinla Rasmus M-kindlustus 02:40:26,9 114 00:42:36,6
237 395 Mazko Viktor 02:40:27,7 115 00:42:37,4
238 210 Järve Kaupo Eesti Posti Spordiklubi 02:40:32,2 116 00:42:41,9
239 334 Tüür Kaarel 02:40:35,5 117 00:42:45,2
240 284 Soosaar Cardo 02:40:43,1 118 00:42:52,8
241 130 Siimer Martin TOXTOX 02:40:45,1 78 00:42:54,8
242 222 Seskens Leons 02:40:48,3 16 00:42:58,0
243 876 Vaher Maret OK Põlva Kobras 02:40:54,1 4 00:43:03,8
244 277 Viidemann Mati Vennad-Dahl 02:41:00,5 17 00:43:10,2
245 218 Vsivtseva Jelena Virumaa Politsei Spordiselts 02:41:04,5 5 00:43:14,2
246 370 Lell Karl kliima center 02:41:07,1 18 00:43:16,8
247 345 Viese Meelis 02:41:08,5 119 00:43:18,2
248 474 Tiisvend Jaanus 02:41:12,2 120 00:43:21,9
249 248 Idavain Tiina SK Metsasõbrad 02:41:27,1 1 00:43:36,8
250 204 Pallas Lembit TTÜ SK 02:41:35,1 19 00:43:44,8
251 796 Põldoja Kai 02:41:38,3 3 00:43:48,0
252 401 Lehemaa Agu SK Sula 02:41:46,5 79 00:43:56,2
253 227 Keerme Riho Jõhvi Motoklubi 02:41:54,9 121 00:44:04,6
254 163 Odamus Tõnu Saue Spordiklubi 02:41:59,8 5 00:44:09,5
255 243 Sikkal Andres 02:42:15,3 122 00:44:25,0
256 979 Terve Raivo 02:42:20,7 80 00:44:30,4
257 366 Kruusmann Geidi Tamsalu 02:42:27,9 6 00:44:37,6
258 168 Varres Markko 02:42:42,5 123 00:44:52,2
259 351 Salumäe Guido Spordipood START! 02:42:43,8 124 00:44:53,5
260 223 Torim Madis 02:42:54,2 81 00:45:03,9
261 958 Kurist Kert CFC Spordiklubi 02:42:57,7 17 00:45:07,4
262 424 Kirikmäe Erik EMT/ELION 02:42:57,9 125 00:45:07,6
263 853 Lepiste Raimond Kehtna Majandus- ja Tehnoloogi 02:43:12,7 18 00:45:22,4
264 298 Luhaorg Siim Komo 02:43:13,2 19 00:45:22,9
265 7 Tammet Marten 02:43:18,1 82 00:45:27,8
266 139 Karabelnik Kristjan seiklusporr 02:43:31,0 126 00:45:40,7
267 787 Lepp Marko 02:43:40,6 127 00:45:50,3
268 295 Einland Vello 02:43:44,7 20 00:45:54,4
269 233 Köök Aivar Goodmark 02:43:46,6 83 00:45:56,3
270 311 Kulu Heiki 02:43:50,1 84 00:45:59,8
271 344 Kõrge Uko Aerutajad 02:43:54,1 85 00:46:03,8
272 675 Hiiekivi Urmet 02:44:02,6 86 00:46:12,3
273 390 Väärsi Jaak SK Metsasõbrad 02:44:06,6 87 00:46:16,3
274 331 Koch Kaupo 02:44:18,7 88 00:46:28,4
275 271 Schilf Arvi 02:44:26,7 89 00:46:36,4
276 283 Kurg Rauno 02:44:43,3 128 00:46:53,0
277 411 Koppel Kuido kinluxvara 02:44:45,7 90 00:46:55,4
278 365 Kuhi Tõnu 02:44:48,2 91 00:46:57,9
279 352 Toome Rita 02:44:52,8 1 00:47:02,5
280 261 Artel Veiko 02:44:55,5 92 00:47:05,2
281 181 Miku Taavi SuKl Jõulu/A2K Sport 02:44:58,3 93 00:47:08,0
282 779 Peri Pait HRK 02:45:08,0 129 00:47:17,7
283 470 Talu Priit 02:45:09,1 130 00:47:18,8
283 414 Roose Raul 02:45:09,1 94 00:47:18,8
285 285 Kristal Tõnis 02:45:21,5 95 00:47:31,2
286 160 Tenisson Vaido 02:45:24,5 96 00:47:34,2
287 211 Rotberg Raimo PROShop team 02:45:31,2 131 00:47:40,9
288 267 Tars Sander 02:45:38,6 5 00:47:48,3
289 338 Mänd Rait EMT/ELION 02:45:44,9 132 00:47:54,6
290 330 Kalamees Targo 02:45:48,3 133 00:47:58,0
291 293 Kaasik Margus 02:45:50,0 97 00:47:59,7
292 253 Kuuskmäe Raul 02:45:52,5 98 00:48:02,2
293 494 Vaidem Josten VILJANDI RATTAKLUBI 02:45:55,4 6 00:48:05,1
294 231 Maarits Andres Coffee In 02:45:56,2 134 00:48:05,9
295 309 Bachaus Arno Team 30+ 02:45:59,6 135 00:48:09,3
296 65 Vahter Kait 02:46:02,0 136 00:48:11,7
297 110 Roosimägi Ain Männikumägi 02:46:11,1 137 00:48:20,8
298 468 Jänes Ants 02:46:12,0 138 00:48:21,7
299 232 Vidder Kristjan Hawaii Express Rakvere 02:46:25,2 20 00:48:34,9
300 301 Lagenõmm Aivar SK Metsasõbrad 02:46:31,5 139 00:48:41,2
301 245 Ansi Martin 02:46:32,3 140 00:48:42,0
302 260 Viikmäe Kaupo 02:46:36,3 99 00:48:46,0
303 269 Zuev Mihail Firn 02:46:38,6 21 00:48:48,3
304 793 Rääts Veiko Jõhvi Motoklubi 02:46:41,8 141 00:48:51,5
305 56 Raja Arvo 02:46:45,6 22 00:48:55,3
306 377 Ots Kaupo Haanja RK 02:46:47,1 142 00:48:56,8
307 357 Saarepuu Aivar 02:46:48,6 143 00:48:58,3
308 206 Keär Andres 02:46:50,1 100 00:48:59,8
309 800 Abram Alar 02:46:50,9 144 00:49:00,6
310 281 Stokkeby Peep 02:46:52,0 23 00:49:01,7
311 319 Laanes Marko 02:46:58,6 145 00:49:08,3
312 230 Meringo Meelis CFC Spordiklubi 02:47:01,2 24 00:49:10,9
313 340 Sindonen Voldemar 02:47:01,4 25 00:49:11,1
314 265 Salumaa Marek 02:47:02,3 146 00:49:12,0
315 299 Tilk Mart KoMo 02:47:05,5 101 00:49:15,2
316 638 Saarnits Sten KJK 02:47:07,7 21 00:49:17,4
317 335 Karask Peeter 02:47:10,1 102 00:49:19,8
318 188 Tikkerbär Hanno CFC SPKL 02:47:19,3 22 00:49:29,0
319 471 Greenbaum Janno 02:47:21,9 147 00:49:31,6
320 467 Liivandi Eero AS G4S 02:47:32,8 148 00:49:42,5
321 320 Koch Kalju Hawaii Express 02:47:37,8 6 00:49:47,5
322 367 Fahrutdinov Haidar 02:47:47,7 2 00:49:57,4
323 166 Ots Ivar 02:47:58,6 103 00:50:08,3
324 372 Seersant Madis 02:48:10,9 104 00:50:20,6
325 797 Trääder Helvis 02:48:22,1 149 00:50:31,8
326 288 Traks Hanno 02:48:22,3 105 00:50:32,0
327 455 Bikejev Janek 02:48:31,2 106 00:50:40,9
328 142 Kassatkin Viktor 02:48:37,2 107 00:50:46,9
329 282 Männi Riho 02:48:39,5 7 00:50:49,2
330 929 Tarvis Peeter KoMo 02:48:39,6 23 00:50:49,3
331 333 Kärner Rait 02:48:39,7 150 00:50:49,4
332 347 Linde Jüri 02:48:40,6 108 00:50:50,3
333 117 Krumm Kristo 02:48:42,7 151 00:50:52,4
334 777 Paalberg Pent SK RADA 02:48:50,9 7 00:51:00,6
335 221 Pajo Andres 02:48:52,1 109 00:51:01,8
336 962 Randna Taavo Eesti Energia SK 02:48:56,0 152 00:51:05,7
337 105 Jalast Kalmer Roosna-Alliku Motoklubi 02:49:02,5 153 00:51:12,2
338 376 Puistaja Valmar 02:49:06,9 110 00:51:16,6
339 811 Lipai Sergei Firn 02:49:09,1 154 00:51:18,8
339 226 Lukk Juhan 02:49:09,1 8 00:51:18,8
341 336 Kaarjärv Maris SK Rakke 02:49:16,9 7 00:51:26,6
342 391 Vaarmaa Raina 02:49:30,0 8 00:51:39,7
343 229 Paabo Priit Estroad 02:49:31,0 155 00:51:40,7
344 217 Kreegimets Janis v.s.suusaklubi 02:49:36,4 111 00:51:46,1
345 328 Garipov Feliks - 02:49:36,6 9 00:51:46,3
346 423 Kaljurand Urmas Stamina 02:49:37,7 26 00:51:47,4
347 264 Mikkor Ergo EMT/ELION 02:49:44,6 156 00:51:54,3
348 262 Sarapuu Tõnis 02:49:49,1 112 00:51:58,8
349 155 Koplus Marek A2K Sport 02:49:54,1 157 00:52:03,8
350 489 Vikat Paavo 02:49:55,1 113 00:52:04,8
351 928 Mändla Mairo Saia 02:50:26,3 158 00:52:36,0
352 353 Lee Are 02:50:32,3 10 00:52:42,0
353 456 Mändla Oliver Saia 02:50:35,3 24 00:52:45,0
354 327 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 02:50:38,8 159 00:52:48,5
355 249 Karama Tarmo 100% Design 02:50:40,6 160 00:52:50,3
356 488 Rummo Tõnu 02:50:49,0 161 00:52:58,7
357 862 Kiigemägi Andres Rakke SK 02:50:56,1 27 00:53:05,8
358 35 Eilo Sander Spordiklubi Rakke 02:51:04,9 25 00:53:14,6
359 937 Reinov Tõnu 02:51:11,7 114 00:53:21,4
360 216 Saviir Jaan 02:51:20,2 28 00:53:29,9
361 312 Paumets Meelis 02:51:26,6 162 00:53:36,3
362 543 Lume Silver 02:51:29,0 163 00:53:38,7
363 286 Raidma Madis 02:51:33,7 164 00:53:43,4
364 191 Valk Hillar 02:51:38,3 11 00:53:48,0
365 508 Bild Valmar 02:51:42,6 165 00:53:52,3
366 399 Elismäe Tõnu 02:51:42,7 115 00:53:52,4
367 272 Kesküla Urmo leola 02:51:44,6 166 00:53:54,3
368 498 Nurk Andres 02:51:45,6 167 00:53:55,3
369 379 Parygin Alexander Pskov Ski Club 02:51:49,4 12 00:53:59,1
370 459 Lepp Margus 02:51:54,8 116 00:54:04,5
371 198 Treier Tarvo EMT/ELION 02:52:00,9 168 00:54:10,6
372 813 Lüütsepp Oliver 02:52:03,5 169 00:54:13,2
373 317 Ots Ivar-Illimar leola 02:52:26,6 170 00:54:36,3
374 300 Univer Neeme 02:52:33,6 171 00:54:43,3
375 769 Mägi Jaanus AS Estonian Cell 02:52:37,9 172 00:54:47,6
376 325 Kütt Vello 02:52:46,9 117 00:54:56,6
377 305 Neumann Mait 02:52:56,2 26 00:55:05,9
378 214 Übius Toomas 02:53:01,7 118 00:55:11,4
379 380 Arus Tiit 02:53:05,8 119 00:55:15,5
380 350 Pilvet Aare 02:53:16,6 120 00:55:26,3
381 303 Palmiste Priit 02:53:21,0 173 00:55:30,7
382 246 Reiner Jaan 02:53:26,9 121 00:55:36,6
383 436 Tiits Rauno 02:53:34,6 174 00:55:44,3
384 421 Uuetalu Tavo Metsasõbrad SK 02:53:45,0 29 00:55:54,7
385 308 Tõnisson Tiimo Porter Racing 02:53:48,2 175 00:55:57,9
386 975 Naaris Neeme 02:53:56,5 176 00:56:06,2
387 665 Hein Ivar 02:53:58,9 122 00:56:08,6
388 429 Niils Raigo 02:54:00,0 123 00:56:09,7
389 451 Trumm Aron Võru Harrastajad 02:54:01,0 177 00:56:10,7
390 905 Helgand Marko eraisik 02:54:02,5 124 00:56:12,2
391 321 Oot Anti Extreme Sport 02:54:02,7 13 00:56:12,4
392 316 Tars Tõnis 02:54:10,3 27 00:56:20,0
393 812 Alupere Kaarel Aerutajad 02:54:13,3 28 00:56:23,0
394 403 Rego Üllar era 02:54:28,9 125 00:56:38,6
395 500 Raaper Risto 02:54:32,0 178 00:56:41,7
396 823 Herman Jörgen Movek 02:54:35,0 179 00:56:44,7
397 956 Nielsen Mart 02:54:35,7 126 00:56:45,4
398 596 Rüütel Erik 02:54:36,4 8 00:56:46,1
399 859 Sütt Margus 02:54:39,4 14 00:56:49,1
400 481 Jõgiste Ivo 02:54:39,7 180 00:56:49,4
401 773 Laur Mikk 02:54:41,3 181 00:56:51,0
402 791 Uussaar Mark Movek 02:54:43,4 182 00:56:53,1
403 763 Kelgo Kaspar 02:54:47,3 29 00:56:57,0
404 506 Järvik Oliver AdTech 02:54:47,9 183 00:56:57,6
405 381 Viirmann Marje Harju KEK RSK 02:54:49,0 2 00:56:58,7
406 386 Tigas Kaido 02:55:03,9 184 00:57:13,6
407 413 Truumets Ako 02:55:07,1 185 00:57:16,8
408 437 Puks Jaanus 02:55:11,6 186 00:57:21,3
409 636 Leppik Ahti Pyhayritus 02:55:17,3 187 00:57:27,0
410 472 Põder Priit 02:55:22,3 127 00:57:32,0
411 932 Rajando Kristjan 02:55:22,4 188 00:57:32,1
412 448 Brück Urmas AMSERV 02:55:23,1 128 00:57:32,8
413 360 Puhke Hanna-Maria SK Metsasõbrad 02:55:32,3 4 00:57:42,0
414 947 Bauman Erik 02:55:36,6 189 00:57:46,3
415 416 Varik Leho 02:55:37,8 129 00:57:47,5
416 625 Raudsepp Priit PÜHAJÄRVE Spa & Puhkekeskus 02:55:41,7 190 00:57:51,4
417 405 Palu Liina Suusahullud 02:55:42,5 9 00:57:52,2
418 915 Avikson Margit OK Põlva Kobras 02:55:53,9 10 00:58:03,6
419 383 Puusepp Inno Tamsalu AO Suusaklubi 02:55:59,1 30 00:58:08,8
420 561 Reinik Vello Püha Loomaaed 02:56:04,7 130 00:58:14,4
421 804 Remiküll Ragnar 02:56:13,1 131 00:58:22,8
422 274 Pakhomenkov Vladislav 02:56:19,2 132 00:58:28,9
423 408 Efimov Anatoly Narva FIRN 02:56:24,6 15 00:58:34,3
424 368 Anton Anti 02:56:26,7 133 00:58:36,4
425 877 Karelson Raido 02:56:32,5 9 00:58:42,2
426 219 Põder Koit Aerutajad 02:56:36,5 30 00:58:46,2
427 881 Pung Indrek Ida-Eesti Päästekeskus 02:56:43,0 191 00:58:52,7
428 356 Stolfot Ivo 02:56:49,3 192 00:58:59,0
429 783 Moya Cid Javier 02:56:49,4 193 00:58:59,1
430 313 Raap Ilmar meie 02:56:51,7 134 00:59:01,4
431 495 Ivanov Mikhail Pskov Ski Club 02:56:51,9 31 00:59:01,6
432 396 Päärt Villu 02:56:52,2 194 00:59:01,9
433 392 Ots Magnus-Mait Leola 02:56:52,6 135 00:59:02,3
434 263 Neuhaus Rauno Saue Spordiklubi 02:56:55,3 31 00:59:05,0
434 247 Ehrstein Reimo VAK Staier 02:56:55,3 195 00:59:05,0
436 440 Lember Toomas 02:56:57,3 32 00:59:07,0
437 501 Dsilna Indro 02:56:57,4 196 00:59:07,1
437 378 Pruul Rasmus 02:56:57,4 196 00:59:07,1
439 478 Jalak Geido Nõmmel Tiirutajad 02:57:06,3 198 00:59:16,0
440 483 Roosnupp Priit 02:57:09,4 199 00:59:19,1
441 452 Viirmann Ott 02:57:13,6 200 00:59:23,3
442 278 Toiger Jaanus 02:57:18,6 136 00:59:28,3
443 963 Valksaare Rait 02:57:25,4 201 00:59:35,1
444 529 Kask Avo 02:57:28,4 137 00:59:38,1
445 490 Haaviste Raido 02:57:30,6 202 00:59:40,3
446 186 Nüüd Marko Saue Spordiklubi 02:57:42,6 203 00:59:52,3
447 362 Kütson Jaanus 02:57:46,4 204 00:59:56,1
448 805 Rikolas Siim 02:57:52,6 205 01:00:02,3
449 539 Keerme Argo Jõhvi Motoklubi 02:57:53,5 206 01:00:03,2
449 348 Sagaja Martin 02:57:53,5 206 01:00:03,2
451 513 Jürgenson Indrek 02:57:55,6 208 01:00:05,3
452 373 Olesk Raul Eesti Worldloppeti Klubi 02:58:06,4 33 01:00:16,1
453 918 Pukkonen Eduard Harju KEK RSK 02:58:06,7 34 01:00:16,4
454 941 Orava Tõnis 02:58:06,9 209 01:00:16,6
455 439 Haljak Antti 02:58:10,0 210 01:00:19,7
456 107 Vaab Ivar 02:58:13,6 32 01:00:23,3
457 600 Nõmm Meelis VAK Staier 02:58:19,5 211 01:00:29,2
458 493 Varik Marko 02:58:27,3 212 01:00:37,0
459 447 Post Vahur Hiiusurf 02:58:31,8 213 01:00:41,5
460 524 Lopsik Priit Hansa SK 02:59:18,3 214 01:01:28,0
461 326 Puhke Peeter SK Metsasõbrad 02:59:19,6 138 01:01:29,3
462 464 Rammul Arto 02:59:23,1 215 01:01:32,8
463 388 Märk Janno Viru JVP 02:59:30,2 216 01:01:39,9
464 415 Kirstein Andres 02:59:34,1 35 01:01:43,8
465 431 Maks Meelis 02:59:42,4 139 01:01:52,1
466 307 Kuulmann Rene 03:00:23,9 140 01:02:33,6
467 517 Liiv Taavi 03:00:24,6 217 01:02:34,3
468 203 Soosalu Karen velo clubbers 03:00:28,7 141 01:02:38,4
469 927 Pärnamets Aivar 03:00:33,6 142 01:02:43,3
470 252 Mirme Sander 03:00:33,8 218 01:02:43,5
471 400 Saar Siim 03:00:44,2 36 01:02:53,9
472 394 Ott Marje 03:00:51,9 3 01:03:01,6
473 888 Kuuskla Priit SK Aaspere 03:00:59,7 219 01:03:09,4
474 469 Adli Marek 03:01:03,0 220 01:03:12,7
475 434 Laimets Hiie SK Jõulu 03:01:09,8 11 01:03:19,5
476 534 Kilm Virgo 03:01:16,7 221 01:03:26,4
477 476 Talu Olavi 03:01:18,0 143 01:03:27,7
478 577 Allik Ando Hansa SK 03:01:20,4 222 01:03:30,1
479 475 Vares Ahti 3 Air 03:01:22,6 223 01:03:32,3
480 244 Musting Mauro Nõmme SK 03:01:23,5 224 01:03:33,2
481 530 Prants Heiki Võru Suusaklubi 03:01:24,6 144 01:03:34,3
482 363 Toim Allan 03:01:32,8 37 01:03:42,5
483 974 Maas Elmer 03:01:38,8 225 01:03:48,5
484 512 Augasmägi Aho Codeborne 03:01:56,1 226 01:04:05,8
485 397 Possul Kadri 03:01:57,9 2 01:04:07,6
486 427 Luurmees Reigo 03:01:58,1 227 01:04:07,8
487 375 Rannu Reimo 03:01:59,3 228 01:04:09,0
488 515 Koitne Gunnar 03:02:00,7 38 01:04:10,4
489 629 Rae Arbo palmtek.ee 03:02:01,4 145 01:04:11,1
490 865 Ränkel Rain 03:02:15,1 229 01:04:24,8
491 505 Keerberg Erik 03:02:21,3 146 01:04:31,0
492 369 Eskor Ivar 03:02:21,7 147 01:04:31,4
493 419 Karp Veiko meie 03:02:23,6 148 01:04:33,3
494 409 Ambos Silver 03:02:27,6 39 01:04:37,3
495 537 Aloel Vaino 03:02:28,1 149 01:04:37,8
496 808 Kork Taavi Rõngu Lumemehed 03:02:32,6 230 01:04:42,3
497 433 Veelain Ermo 03:02:43,6 150 01:04:53,3
498 453 Roode Siim 03:02:48,3 151 01:04:58,0
499 426 Kingi Meelis 03:03:08,1 152 01:05:17,8
500 514 Pungits Marti 03:03:22,6 231 01:05:32,3
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Sebija, , 14.03.2011 21:56
Niipalju kui mina tean, on ju diplomite peal alati osavõtjate aadressid olnud. Neid vist trükitakse siis kui sportlased on trennis.
to Evi, , 14.03.2011 21:45
aga hakake neid siis jupihaaval posti panema. Mul küll huvi oma diplom kõigi varasemate aastate Viru maratonide diplomite virna tõsta. Postikulu peab suusaklubi eest küll Estoloppeti ellukutsuja tasuma.
Evi, , 14.03.2011 18:20
Viru maratoni diplomid on jõudnud Mõedakule. Vabandan sekelduste pärast, kuid ei saa kogu süüd kuidagi endale võtta! Sõidukorras on matkarada ja 5 km rada, mis oli ENo MV
jah, , 16.02.2011 16:49
mul sama mure
kuramus, , 11.02.2011 22:53
ootan siiani oma viru maratoni diplomit..lubati tamsalu maratonil..aga mida polnud, seda oli diplom..
Salmiakki, , 07.02.2011 12:52
Kas on pilte maratonist kuskil veel?
Hiie 434, hiie.laimets@hotmail.com, 06.02.2011 17:21
Õnneks mul ei ole kollane kombe ja nii palju mul mõistust on, et kusagil tõusu peal mõõdusmiskatseid tegema ei hakka, eriti kui on kitsad olud. Ja üldiselt on mul suu ka peas. ma tahtsin lihtalt tänada meesterahvast, kes mulle usaldas oma suusakeppi laenata. Rohkem nagu polegi midagi öelda Ilusaid suusaelamusi ja talve jätku
usaldusväärsed andmed., , 05.02.2011 08:22
Vähemalt üks rajalõikaja võeti kohtunike poolt maha.
Arvi, , 04.02.2011 15:38
Viimasel hetkel tulijaile ju esinumbreid ei jätku ja kui siis suurenumbriga koondise mees või niisama kange mees ette pannakse on sellest kõigil kasu sees. Korraldaja võiks lihtsalt allkirja asemel sinna raudadega mingi punase nähtava lapaka lüüa, et siis kõigil selge, et tegu õige asjaga ja keegi end puudutatuna ei tunne. Samuti oleks stardikohtunikel lihtsam neid eristada. Samas, kui aus olla, siis neid suuri numbreid oli kohe näiteks 200-400 vahes hunnikute viisi. Silm ei seleta neid numbreid uurima hakata ja pole see lõpuks ka minu asi, aga neid stardikohtunikke oli seal rivi kõrval hulga ja nende kohustuseks võiks tegelikult olla see korraloomine. Samas ei tundunud see neid kohe mitte huvitavat. See on juba habemega administreerimise vajakajäämine ja kuna kedagi reaalselt kunagi disklafitud pole, siis lähevad need tarkpead aasta aastalt järjest julgemaks.
to jim, , 04.02.2011 15:35
Kindlasti anti ka teistele luba startida,keegi ei keelanud sul minna peakohtunikku jutule vastavalt tulemustele oleksid ka saanud ettepoole stardigruppi, kui tulemused võimaldaksid oleksid kindlasti saanud 2 stardinumbri. Millest selline kibestumine,alati on keegi millegis süüdi,ole mees ja sõida tulemus äkki saad ka kunagi????? 12. Stardigrupid moodustatakse eelregistreerunute vahel, arvestades EL 2011. aasta või 2010. aasta tulemuste puudumisel EL 2009. aasta parima maratoni tulemust. Startimise ohutust ja turvalisust silmas pidades võivad peakorraldaja ja ajavõtu ülem lülitada esimesse stardigruppi ka hiljem registreerunud murdmaasuusatamise ja laskesuusatamise koondislasi. Konkreetse etapi peakohtunikul on õigus teha muudatusi ka teistes stardigruppides.


Kõige populaarsemad
r
EMT 11_r
MEEDIAPARTNER:
Postimees 11_r
r
SPONSORID:
Akta Print 11_r
RMK 11_r
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE