estenglv
WAP version
Login form
RSS
SEB Kõrvemaa Rattamaratoni võitis Sigvard Kukk TULEMUSED 27.09.2010 (0)
Laupäeval toimunud SEB Kõrvemaa Rattamaratonil tulid võitjateks Sigvard Kukk ja Inge Kool. Sportlikust päevast võttis osa üle 1000 jalgratturi. SEB Kõrvemaa Nelikürituse arvestuses olid 2010 ...
Jaan Kirsipuu osaleb homsel SEB Kõrvemaa Rattamaratonil 24.09.2010 (4)
SEB Kõrvemaa Rattamaraton toob starti nii arvukalt harrastajaid kui ka hulgaliselt Eesti tippsõitjaid. Selle aasta viimasele suurele rattamaratonile on tulemas ligi 1000 sõitjat. Favoriitidest on ...
SEB Kõrvemaa Rattamaraton 40 km
SEB Kõrvemaa Rattamaraton 18 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 03 Jun 2020 02:00:03 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB Kõrvemaa Rattamaraton
Aeg 25.09.2010
Koht Kõrvemaa EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 40 km 12:00
18 km 12:45
Korraldaja Spordiürituste KK, Renna Järvalt, Tel. +372 5221 233, www.jooks.ee, renna@jooks.ee  
PROGRAMM PARKIMINE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. Kaotus võitjale  
1 7 Kukk Sigvard SPORDIPARTNER 1:13:35 1
2 6 Pütsep Erki Fixus Sport 1:13:43 2 0:00:08
3 3 Austa Caspar TÜASK 1:14:27 3 0:00:53
4 4 Maasikmets Alges 1:14:45 1 0:01:10
5 5 Tamkõrv Helmet extreme sport wastland 1:14:55 4 0:01:21
6 1 Kirsipuu Jaan CFC 1:16:18 2 0:02:43
7 2 Kodanipork Raido 1:16:18 3 0:02:44
8 11 Karu Virgo Hawaii Express 1:16:20 4 0:02:45
9 18 Roonet Risto CRAFT 1:16:26 5 0:02:52
10 15 Nõlvik Lasse Arctic Sport Club 1:17:35 6 0:04:00
11 17 Rebane Meelis SAMPO PANK 1:17:40 7 0:04:06
12 16 Pallo Rait Hansa SK 1:17:41 8 0:04:07
13 29 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi 1:19:34 9 0:06:00
14 14 Erikson Toomas X-SPORT 1:19:35 10 0:06:00
15 37 Roose Riivo 1:19:37 11 0:06:03
16 23 Nook Reimo CRAFT 1:19:45 12 0:06:11
17 50 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 1:20:10 13 0:06:35
18 27 Antoniak Marek Spordipartner 1:21:44 5 0:08:10
19 150 Sigus Marko SK Kramp 1:21:44 14 0:08:10
20 83 Vähi Jaagup TARTU SK VELO 1:21:46 15 0:08:12
21 20 Hussar Aimar Areal Team 1:21:49 16 0:08:14
22 30 Tohvrel Rego veloplus 1:21:53 6 0:08:19
23 19 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/ Exper 1:21:59 7 0:08:24
24 25 Raag Kaupo velo clubbers 1:22:06 17 0:08:32
25 64 Tamm Tarmo Team Mahe 1:22:22 18 0:08:47
26 44 Sepp Tõnis Harrastajate SK 1:22:36 19 0:09:01
27 21 Hussar Kaidar 1:22:38 20 0:09:04
28 39 Pilv Ivar Ambla SK 1:22:43 8 0:09:08
29 52 Viira Veiko Jõelähtme Singel 1:22:44 21 0:09:09
30 45 Laaniste Mart Koeru SK 1:22:44 22 0:09:10
31 82 Plees Andrus Amserv Team 1:22:45 23 0:09:10
32 62 Rääbis Mati 1:22:48 1 0:09:13
33 178 Soo Allar Sportland Otepää 1:23:33 1 0:09:59
34 33 Tammsoo Erik CRAFT 1:23:47 24 0:10:13
35 57 Bergvald Gunnar Harrastajate SK 1:23:54 25 0:10:20
36 69 Nõmm Margus Arctic Sport 1:24:23 26 0:10:49
37 40 Jõgeva Toomas 1:24:30 9 0:10:56
38 90 Malsroos Lauri 1:24:34 27 0:11:00
39 35 Sügis Harri Spordipartner 1:24:36 1 0:11:01
40 76 Sootla Indrek Elion Spordiklubi 1:24:37 10 0:11:03
41 141 Kauge Siim Tabasalu Triatloniklubi 1:24:40 28 0:11:06
42 91 Leiger Roomet X-SPORT 1:24:51 29 0:11:16
43 32 Lagenõmm Aivar RMK Spordiklubi 1:25:25 30 0:11:50
44 104 Savisikk Kristjan 1:25:32 31 0:11:58
45 53 Luiks Meelis Elioni Spordiklubi 1:25:34 32 0:12:00
46 55 Aibast Erik SKM! 1:25:39 33 0:12:04
47 135 Lüüde Riho 1:25:39 34 0:12:05
48 46 Laaniste Andres Koeru SK 1:25:40 35 0:12:05
49 169 Pedari Aimar 1:25:40 2 0:12:06
50 84 Uurimäe Are 1:25:44 36 0:12:10
51 93 Irdoja Andrus 1:25:50 3 0:12:16
52 152 Aamisepp Arno Nõmme SK 1:25:55 2 0:12:20
53 237 Sirvel Margus 1:25:59 37 0:12:25
54 41 Ojaver Siim EHTE 1:26:03 38 0:12:29
55 581 Raja Aigar Westline Team 1:26:31 39 0:12:57
56 56 Sirak Kaimo RIMI 1:26:43 40 0:13:09
57 94 Veidemann Marko 1:26:43 3 0:13:09
58 36 Piire Aare 1:27:03 11 0:13:29
59 137 Albri Kalev X-SPORT 1:27:11 41 0:13:37
60 97 Bauer Heigo Vennad-Dahl 1:27:30 4 0:13:56
61 98 Mäe Lauri Harrastajate SK 1:27:45 42 0:14:11
62 304 Kallaste Jaanus SK Rada Kolgaküla 1:27:46 43 0:14:12
63 127 Link Erki SAMPO PANK 1:27:48 44 0:14:14
64 72 Hürden Taivo 1:27:51 45 0:14:17
65 737 Suvi Siim CFC 1:28:00 4 0:14:26
66 95 Kask Indrek 1:28:11 46 0:14:37
67 119 Kaljumäe Aivo Hansa SK 1:28:12 47 0:14:38
68 106 Pungar Rainer 1:28:16 48 0:14:42
69 61 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 1:28:27 5 0:14:53
70 123 Müür Ringo Eesti Posti Spordiklubi 1:28:30 49 0:14:55
71 241 Salumäe Guido X-Sport 1:28:33 50 0:14:59
72 65 Ojasaar Kalmer 1:28:35 51 0:15:01
73 66 Meier Ergo olx.ee 1:28:44 52 0:15:10
74 236 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 1:28:46 1 0:15:12
75 138 Kübar Rene Costa Bicicleta 1:28:54 53 0:15:19
76 71 Vähi Ilmar Elva Suusaklubi 1:28:56 54 0:15:22
77 211 Toomsalu Ilmar 1:28:58 12 0:15:23
78 47 Tilk Mart Raplamaa Rattaklubi KOMO 1:29:04 13 0:15:30
79 234 Mölder Ivo Türi rattatiim 1:29:06 14 0:15:32
80 59 Ilves Ago Jõelähtme Singel 1:29:10 15 0:15:35
81 126 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 1:29:12 5 0:15:37
82 58 Müürsepp Madis 1:29:25 6 0:15:50
83 203 Lillend Allan Artec Elekter 1:29:33 55 0:15:58
84 109 Kull Martin Allew Ehitus 1:29:35 56 0:16:01
85 121 Kotkas Marko SK Kramp 1:29:43 57 0:16:09
86 116 Kanniste Jaak 1:29:45 2 0:16:11
87 261 Ando Indrek 1:29:49 58 0:16:15
88 132 Ott Indrek 1:29:51 59 0:16:17
89 48 Kornet Kalev 1:29:53 3 0:16:19
90 124 Heintalu Margus 1:30:00 60 0:16:25
91 22 Mägi Allan TÜASK 1:30:05 61 0:16:31
92 74 Karvak Eino 1:30:15 7 0:16:40
93 155 Etverk Erkki RMK Spordiklubi 1:30:20 62 0:16:45
94 54 Pärn Paavo 1:30:25 63 0:16:51
95 101 Jürisaar Meelis 1:30:33 64 0:16:58
96 131 Kukk Martin 1:30:50 16 0:17:15
97 149 Adamson Peeter 1:30:54 2 0:17:20
98 260 Uutar Aivar 1:31:01 65 0:17:26
99 103 Luik Avo 1:31:04 17 0:17:30
100 112 Laur Toomas Haanja Rattaklubi 1:31:18 8 0:17:44
101 136 Angerma Meelis 1:31:22 66 0:17:48
102 555 Remiküll Ragnar 1:31:24 18 0:17:49
103 225 Kütt Meelis VBH-Roto Team 1:31:29 19 0:17:55
104 107 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 1:31:36 4 0:18:02
105 191 Luhaorg Siim KoMo 1:31:39 6 0:18:04
106 206 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 1:31:46 67 0:18:11
107 86 Saksniit Priit 1:31:47 68 0:18:12
108 77 Kraam Sulev 1:31:49 69 0:18:15
109 671 Rõngas Riho 1:31:51 20 0:18:16
110 229 Metsa Taivo Hansa SK 1:31:54 70 0:18:20
111 698 Oot Anti Extreme Sport Wasteland 1:32:02 3 0:18:28
112 523 Keskküla Karol 1:32:05 71 0:18:31
113 388 Ots Ivar-Illimar Leola 1:32:06 72 0:18:31
114 99 Lell Karl 1:32:06 4 0:18:32
115 373 Muru Juhan AS Norma 1:32:07 73 0:18:32
116 742 Lõhmus Taivo 1:32:08 74 0:18:34
117 220 Linkholm Marko 1:32:16 75 0:18:42
118 96 Morel Ülar 1:32:19 76 0:18:44
119 447 Tulnola Timo SK RAUDMEES 1:32:21 9 0:18:47
120 105 Liiva Enn 1:32:27 10 0:18:53
121 164 Liivandi Eero G4S SK 1:32:28 77 0:18:53
122 451 Jurs Hassar 1:32:29 78 0:18:55
123 133 Heinla Aare 1:32:31 5 0:18:56
124 129 Pärnamets Aivar 1:32:36 21 0:19:02
125 667 Tuuna Toomas 1:32:36 5 0:19:02
126 514 Paist Raimond 1:32:42 22 0:19:07
127 754 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM 1:32:44 23 0:19:09
128 490 Pilliroog Alari Metek Sport 1:32:46 79 0:19:11
129 75 Helgis Priit 1:33:02 80 0:19:28
130 563 Nurm Asko SK Kalju Rattatiim 1:33:05 81 0:19:30
131 685 Leppik Jaan 1:33:06 82 0:19:32
132 67 Pohlak Rauno Veloplus 1:33:13 83 0:19:38
133 78 Laanoja Risto 1:33:14 84 0:19:40
134 202 Kool Inge TÜSK 1:33:14 1 0:19:40
135 79 Raidma Rainer Fittest Tallinn 1:33:16 85 0:19:42
136 306 Kompus Meelis 1:33:19 86 0:19:44
137 215 Jürlau Noel Jussikese 7 Sõpra / Fittest 1:33:22 87 0:19:47
138 122 Tamm Tõnu SK Kramp 1:33:24 88 0:19:49
139 253 Nurk Andres 1:33:33 89 0:19:59
140 120 Vast Alari 1:33:37 90 0:20:02
141 604 Leppik Ahti 1:33:43 91 0:20:09
142 192 Rimmel Margo 1:33:45 92 0:20:11
143 134 Parm Signe Extreme Sport 1:33:53 2 0:20:19
144 157 Israel Olavi HSK 1:33:55 93 0:20:20
145 277 Lamp Enn 1:33:55 94 0:20:21
146 108 Tehvand Jaanos 1:34:01 95 0:20:27
147 154 Brück Urmas 1:34:03 24 0:20:29
148 251 Veidemann Toomas 1:34:04 11 0:20:30
149 243 Krull Kaupo 1:34:14 96 0:20:40
150 113 Mägi Arved 1:34:24 6 0:20:50
151 485 Enok Ergi 1:34:27 25 0:20:52
152 208 Pihelpuu Riho ADM Interactive 1:34:27 97 0:20:53
153 24 Vask Aivo TÜASK 1:34:34 12 0:21:00
154 193 Överus Hanno Aegluubis 1:34:43 26 0:21:09
155 143 Meltsa Aimar TeamRide 1:34:45 13 0:21:10
156 204 Eenraid Priit 1:34:48 98 0:21:14
157 695 Villo Raul KimaRillen 1:34:49 99 0:21:15
158 110 Tõnov Tauri-Dag 1:34:52 27 0:21:17
159 635 Leben Riho 1:35:03 100 0:21:28
160 188 Grigorjev Maksim 1:35:07 101 0:21:32
161 232 Kaldas Tarmo Jussikese 7 sõpra 1:35:12 102 0:21:38
162 611 Külanurm Karli Sportland/My Fitness Team 1:35:32 103 0:21:57
163 100 Sammel Koit Cosmos 1:35:33 28 0:21:58
164 711 Allmere Andres 1:35:36 14 0:22:02
165 70 Rikkas Henrik 1:35:36 15 0:22:02
166 235 Õun Toomas WESTLINE TEAM III 1:35:38 29 0:22:04
167 677 Jüriöö Tiit Jüriöö Pereklubi 1:35:39 6 0:22:05
168 639 Kesküla Urmet 1:35:53 104 0:22:19
169 537 Sõber Aare 1:35:57 105 0:22:23
170 569 Liblikmann Mait 1:35:58 106 0:22:24
171 783 Tamkivi Tarmo 1:36:02 30 0:22:27
172 507 Redi Karin TÜ ASK 1:36:02 1 0:22:28
173 92 Liivas Ülar 1:36:02 107 0:22:28
174 255 Maade Kristjan 1:36:04 108 0:22:30
175 63 Schmidt Kairi viru sk 1:36:06 2 0:22:32
176 185 Zirnask Villu Stamina 1:36:11 31 0:22:36
177 247 Palu Indrek 1:36:21 109 0:22:47
178 242 Vijard Margus VBH-Roto Team 1:36:36 110 0:23:01
179 579 Rannala Ivar 1:36:38 111 0:23:04
180 142 Puusepp Algo 1:36:43 112 0:23:09
181 158 Karolin Indrek RMK Spordiklubi 1:36:48 113 0:23:14
182 195 Haas Steve Spordipartner II 1:36:53 16 0:23:19
183 249 Pettai Jaanus 1:37:07 114 0:23:33
184 723 Päll Taavi 1:37:09 115 0:23:34
185 227 Esnar Avo Hansa SK 1:37:12 1 0:23:37
186 140 Posti Veiko 1:37:13 32 0:23:39
187 145 Kasemaa Janno 1:37:13 116 0:23:39
188 165 Matvejeva Jana 1:37:16 1 0:23:42
189 528 Järve Mihkel 1:37:42 117 0:24:08
190 429 Vahher Marko 1:37:51 118 0:24:17
191 599 Janno Janar 1:37:54 119 0:24:19
192 146 Pajo Olavi 1:38:03 120 0:24:28
193 396 Pallas Gunnar Tabasalu Triatloniklubi 1:38:12 7 0:24:37
194 317 Väli Reigo 1:38:14 33 0:24:39
195 686 Naagel Mihkel 1:38:24 121 0:24:50
196 250 Pindma Vahur 1:38:31 17 0:24:56
197 252 Evisalu Mait 1:38:32 34 0:24:58
198 487 Romandi Arvi 1:38:32 122 0:24:58
199 268 Sarv Riho 1:38:33 35 0:24:58
200 705 Parmask Peeter 1:38:33 18 0:24:59
201 486 Vessmann Ants 1:38:36 123 0:25:02
202 81 Reimann Jan 1:38:37 124 0:25:02
203 524 Lichtfeldt Andro 1:38:38 125 0:25:04
204 552 Kuri Sepo 1:38:45 126 0:25:10
205 328 Eenraid Peep 1:38:57 127 0:25:23
206 245 Sinisalu Andres KimaRillen 1:38:58 36 0:25:24
207 438 Zirk Kunnar TriSmile Team 1:38:59 128 0:25:24
208 484 Ladva Indrek 1:39:02 129 0:25:28
209 276 Ild Urmas 1:39:07 37 0:25:32
210 543 Maipuu Kristmo 1:39:07 8 0:25:32
211 238 Simmer Marko 1:39:11 130 0:25:37
212 770 Vahemets Vahur 1:39:15 38 0:25:41
213 351 Kaskema Valdis 1:39:18 39 0:25:43
214 718 Peekman Andres 1:39:18 131 0:25:44
215 532 Agukas Mati 1:39:19 132 0:25:44
216 153 Antson Margus Triatloniklubi 21cc 1:39:19 133 0:25:45
217 455 Aalik Marko Mikitamäe Aironmään Klubi 1:39:28 134 0:25:54
218 638 Valk Hillar VOC 1:39:30 1 0:25:56
219 269 Lensment Tõnu 1:39:33 135 0:25:59
220 171 Puhu Sille 1:39:34 3 0:25:59
221 464 Lillesaar Tanel 1:39:40 136 0:26:05
222 481 Gontmacher Siim 1:39:48 137 0:26:13
223 350 Karu Üllar 1:39:57 138 0:26:23
224 585 Väärsi Jaak SK Metsasõbrad 1:39:58 19 0:26:23
225 588 Härmsalu Jorma 1:39:59 139 0:26:25
226 159 Kaskema Varmo 1:40:01 140 0:26:26
227 49 Martin Jörgen 1:40:02 9 0:26:27
228 460 Okas Taavi Jussikese 7 Sõpra 1:40:02 141 0:26:28
229 258 Proode Arno 1:40:04 20 0:26:29
230 270 Kalle Anti 1:40:06 40 0:26:32
231 196 Tammemägi Jaak 1:40:10 41 0:26:36
232 156 Hallimäe Rain 1:40:18 7 0:26:44
233 672 Kask Toomas 1:40:22 142 0:26:47
234 774 Nikolajev Raimo 1:40:33 143 0:26:58
235 224 Holzberg Madis 1:40:39 144 0:27:04
236 648 Lillimägi Sven 1:40:39 10 0:27:05
237 708 Näks Tõnu 1:40:40 145 0:27:06
238 219 Nikiforov Igor spordipartner 1:40:42 21 0:27:08
239 264 Tampõld Margo 1:40:53 146 0:27:18
240 223 Viikoja Marek SK Kalju Rattatiim 1:40:58 147 0:27:24
241 534 Viikoja Janek SK Kalju Rattatiim 1:40:58 148 0:27:24
242 207 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 1:41:04 149 0:27:30
243 761 Männa Kristjan 1:41:06 150 0:27:32
244 313 Saks Margus 1:41:07 151 0:27:32
245 583 Oja Raido Sportland 1:41:07 152 0:27:33
246 151 Aamisepp Tõnu Kiili 1:41:07 7 0:27:33
247 518 Kalekin Kristjan 1:41:18 153 0:27:43
248 201 Erdmann Tarmo 1:41:19 42 0:27:44
249 172 Raap Ilmar meie 1:41:21 43 0:27:46
250 450 Kask Marek Veloplus 1:41:25 154 0:27:51
251 209 Kuusik Jaanus 1:41:51 44 0:28:17
252 256 Kolk Joel 1:41:59 155 0:28:25
253 189 Karus Tiit 1:42:00 2 0:28:25
254 218 Teeorg Urmas 1:42:02 22 0:28:28
255 733 Luha Raul 1:42:04 156 0:28:29
256 472 Linask Ivo 1:42:04 157 0:28:30
257 452 Kont Sergo 1:42:14 158 0:28:39
258 699 Klaos Indrek 1:42:21 159 0:28:47
259 377 Nagel Rainer 1:42:35 160 0:29:01
260 160 Klaaser Gert 1:42:37 45 0:29:03
261 494 Liira Ulvar 1:42:47 161 0:29:13
262 586 Kaubi Ulvar SK Metsasõbrad 1:42:50 162 0:29:15
263 454 Uusmaa Tõnu 1:43:02 163 0:29:28
264 257 Kaarma Rain 1:43:11 46 0:29:37
265 316 Tiigi Tarmo 1:43:12 47 0:29:37
266 719 Ebber Andrus 1:43:13 48 0:29:38
267 529 Pedai Martin Team EURONICS 1:43:14 164 0:29:40
268 334 Bormeister Elmar 1:43:14 165 0:29:40
269 475 Sutermäe Urmo 1:43:17 166 0:29:42
270 163 Kuusik Ando Karateklubi Tiiger 1:43:18 167 0:29:44
271 183 Veerberk Sulev THK-88 1:43:23 8 0:29:48
272 682 Parts Aldur 1:43:32 8 0:29:57
273 679 Kelement Kristen Jüriöö Pereklubi 1:43:33 168 0:29:58
274 678 Jüriöö Alari Jüriöö Pereklubi 1:43:34 169 0:30:00
275 175 Roode Siim 1:43:34 49 0:30:00
276 582 Niitav Raiko 1:43:45 170 0:30:11
277 739 Talts Tanel Westline Team 1:43:49 171 0:30:15
278 387 Mäesepp Sverre 1:43:49 172 0:30:15
279 274 Illak Allan 1:43:51 173 0:30:16
280 320 Kubjas Aivar 1:43:53 50 0:30:19
281 470 Kaur Jaanus Skanska 1:43:59 23 0:30:25
282 753 Kramm Raimo Westline Team 1:44:04 174 0:30:30
283 162 Kuhi Tõnu 1:44:14 175 0:30:40
284 301 Lepp Are 1:44:19 176 0:30:45
285 327 Aavik Aivar 1:44:21 24 0:30:47
286 541 Esnar Mari Hansa SK 1:44:21 4 0:30:47
287 448 Jõeleht Urmas 1:44:26 25 0:30:51
288 527 Hallik Rando HAGAR 1:44:27 177 0:30:52
289 187 Oja Marek 1:44:27 178 0:30:53
290 653 Kaarna Raul 1:44:29 179 0:30:55
291 610 Klaos Aiko Sportland/My Fitness Team 1:44:30 180 0:30:55
292 365 Miller Argo 1:44:36 181 0:31:01
293 222 Tääkre Indrek rohulible 1:44:55 51 0:31:21
294 439 Eelsaar Janek 1:44:57 182 0:31:23
295 310 Viidik Andres 1:45:07 9 0:31:32
296 357 Koov Jaanus 1:45:15 183 0:31:40
297 591 Raivo Jaak 1:45:20 184 0:31:46
298 111 Meltsas Veiko 1:45:24 185 0:31:50
299 393 Paal Vahur 1:45:27 26 0:31:52
300 263 Urmet Piret 1:45:34 2 0:32:00
301 660 Ainsoo Jarkko LUS 1:45:38 186 0:32:03
302 722 Joonas Kalev 1:45:45 27 0:32:11
303 361 Metsamäe Sirli Saku Suusaklubi 1:45:47 5 0:32:13
304 418 Siller Erko 1:45:54 187 0:32:20
305 262 Nurm Viljar 1:45:55 188 0:32:20
306 558 Pärs Raigo 1:45:56 189 0:32:21
307 170 Põtter Jaanus 1:46:05 190 0:32:31
308 397 Palu Vahur 1:46:06 28 0:32:32
309 640 Villemson Aivar 1:46:10 191 0:32:35
310 391 Ott Marje 1:46:12 1 0:32:38
311 659 Noormets Aivar 1:46:17 10 0:32:43
312 724 Annion Aimar 1:46:18 192 0:32:44
313 700 Pungas Gerrith 1:46:31 11 0:32:57
314 573 Koppel Mart Enn 1:46:34 52 0:33:00
315 379 Liblik Raino Aberg 1:46:36 193 0:33:01
316 701 Ers Alger 1:46:42 194 0:33:08
317 421 Teesalu Lembit 1:46:49 195 0:33:14
318 73 Vonk Aivar 1:46:52 11 0:33:17
319 747 Kasvandik Andres 1:46:55 53 0:33:20
320 213 Lomaka Andre 1:46:57 196 0:33:22
321 728 Leisi Rain Alasniidu Külahullud 1:46:58 54 0:33:23
322 233 Parve Ain Eesti Panga SK 1:46:59 3 0:33:24
323 676 Laurisoo Erkki 1:46:59 197 0:33:25
324 689 Tamleht Maksim lebo racing 1:47:10 198 0:33:35
325 643 Tulp Rain 1:47:13 55 0:33:38
326 279 Sarapuu Indrek 1:47:17 199 0:33:43
327 756 Aava Andres Eesti AGA Spordiklubi 1:47:21 29 0:33:46
328 161 Kuhi Peeter 1:47:23 56 0:33:48
329 461 Puusta Ivar 1:47:25 200 0:33:50
330 197 Ilves Filipp 1:47:25 201 0:33:51
331 482 Kriitberg Ardi 1:47:26 57 0:33:52
332 778 Jaansoo Urmas 1:47:29 12 0:33:55
333 609 Adur Antti Sportland/My Fitness Team 1:47:33 202 0:33:58
334 259 Tamuri Erko 1:47:35 58 0:34:00
335 675 Vutt Ingmar 1:47:50 203 0:34:16
336 329 Aavik Karl 1:47:51 12 0:34:17
337 513 Saremat Raivo 1:47:55 13 0:34:21
338 43 Olle Kert 1:47:58 204 0:34:24
339 766 Urbas Mart 1:48:09 205 0:34:35
340 644 Välkmann Peeter 1:48:10 206 0:34:35
341 554 Lomp Avo 1:48:14 30 0:34:40
342 636 Uus Raul 1:48:26 59 0:34:52
343 489 Elmanovitš Erik 1:48:29 207 0:34:54
344 210 Lõsov Olev 1:48:30 60 0:34:55
345 673 Pihlapuu Kuldar 1:48:31 208 0:34:57
346 343 Jahilo Valdo 1:48:36 209 0:35:01
347 307 Kuusik Tiit 1:48:37 31 0:35:03
348 198 Ambos Ülle Jõelähtme Singel 1:48:39 6 0:35:04
349 606 Tomingas Lauri 1:48:40 210 0:35:05
350 358 Koov Katrin 1:48:40 7 0:35:06
351 612 Vals Krister Sportland/My Fitness Team 1:48:42 211 0:35:08
352 405 Randmets Reigo Võhma Saunanaised 1:48:53 212 0:35:18
353 772 Rahu Madis ARTHRON 1:48:55 32 0:35:20
354 652 Kapp Riho AMBLA SK 1:48:57 4 0:35:23
355 407 Roosnupp Priit 1:49:00 213 0:35:25
356 318 Neps Rennes 1:49:05 214 0:35:31
357 240 Karjama Andres 1:49:08 33 0:35:34
358 511 Kaar Meelis HAWAII EXPRESS Viimsi 1:49:11 215 0:35:37
359 226 Treiberg Andrus Hansa SK 1:49:13 216 0:35:39
360 390 Maruste Rain 1:49:16 61 0:35:42
361 547 Reinmann Margus 1:49:18 217 0:35:44
362 462 Tamme Risto 1:49:19 218 0:35:45
363 623 Kaas Rene Eesti Posti Spordiklubi 1:49:27 219 0:35:53
364 336 Elo Armas 1:49:28 62 0:35:53
365 694 Kosula Tiidrik 1:49:42 63 0:36:08
366 303 Pohlak Piia SK Rakke 1:49:51 3 0:36:17
367 762 Puusepp Aksel Sportland/My Fitness Team 1:49:57 13 0:36:23
368 432 Väljataga Romet 1:50:01 220 0:36:27
369 325 Allmägi Arti 1:50:08 221 0:36:34
370 704 Potisepp Mart 1:50:12 222 0:36:38
371 392 Överus Eerik Biathlon 1:50:15 14 0:36:41
372 780 Jaaksoo Karl 1:50:16 223 0:36:42
373 557 Russ Tarmo 1:50:32 64 0:36:58
374 495 Liira Rasmus SK Biathlon 1:50:39 15 0:37:04
375 785 Jõema Andri 1:50:46 224 0:37:11
376 505 Pedak Karl 1:50:49 225 0:37:15
377 546 Leinart Tormi eestära 1:50:59 226 0:37:24
378 516 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 1:51:05 4 0:37:30
379 741 Puusepp Inno Tamsalu AO Suusaklubi 1:51:07 16 0:37:32
380 740 Piiskoppel Kauri Tamsalu AO Suusaklubi 1:51:08 17 0:37:33
381 442 Mööl Mark 1:51:14 65 0:37:40
382 717 Vaidila Hendrik SK RAUDMEES 1:51:17 18 0:37:42
383 767 Küttim Mario WEEKEND WARIORS 1:51:27 227 0:37:53
384 311 Juusu Martin 1:51:28 14 0:37:53
385 735 Kööp Andres 1:51:33 34 0:37:58
386 663 Noode Mati 1:51:58 35 0:38:24
387 480 Sepp Tanel 1:52:00 228 0:38:26
388 538 Gerndorf Urmas 1:52:07 36 0:38:33
389 651 Saar Marek 1:52:21 66 0:38:47
390 272 Sigus Hardi SK Kramp 1:52:35 229 0:39:01
391 550 Ülem Rainer Hansa SK 1:52:36 230 0:39:01
392 690 Lahtvee Daniel 1:52:48 19 0:39:14
393 647 Lillimägi Urmas Vennad-Dahl 1:53:03 231 0:39:29
394 399 Parts Veiko KimaRillen 1:53:07 232 0:39:32
395 342 Hiiekivi Urmet 1:53:20 67 0:39:46
396 467 Keskra Raivo 1:53:27 233 0:39:53
397 400 Pilv Vilve Ambla SK 1:53:34 3 0:40:00
398 720 Suits Hanno 1:53:36 234 0:40:01
399 221 Suits Indrek 1:53:36 68 0:40:02
400 736 Kööp Stenver 1:53:38 20 0:40:03
401 348 Karp Kalev meie 1:53:39 21 0:40:05
402 721 Osmin Martin ATO SK 1:53:40 235 0:40:06
403 664 Rajang Oskar HAGAR 1:53:45 69 0:40:11
404 333 Antons Maili Ambla SK 1:53:50 4 0:40:16
405 556 Tomp Peeter 1:53:56 236 0:40:22
406 646 Sagar Jaan www.rehvid.ee 1:53:58 70 0:40:24
407 512 Särak Ivo Saue Suusaklubi 1:54:00 237 0:40:26
408 624 Allikberg Villu 1:54:01 238 0:40:26
409 389 Martinson Mart 1:54:13 71 0:40:39
410 335 Eiso Mait 1:54:23 239 0:40:49
411 658 Kutti Kristo 1:54:37 240 0:41:03
412 670 Pärn Epp 1:54:39 8 0:41:04
413 540 Kängsepp Tõnis 1:54:42 1 0:41:08
414 749 Sirkas Alvar 1:55:08 241 0:41:33
415 147 Vanaveski Kaido 1:55:09 242 0:41:35
416 509 Sepp Marika Harrastajate SK 1:55:24 9 0:41:50
417 166 Meeksa Roman 1:55:44 243 0:42:10
418 190 Salumets Eno 1:55:54 72 0:42:20
419 713 Näks Einar 1:56:00 244 0:42:25
420 440 Vinkman Kristjan 1:56:05 245 0:42:31
421 657 Leesi Toomas 1:56:09 246 0:42:34
422 515 Liblikman Andi 1:56:09 247 0:42:35
423 353 Kaup Eero 1:56:11 73 0:42:36
424 661 Krieger Garri Norma OK 1:56:15 9 0:42:40
425 179 Talvik Heiki AS Norma 1:56:15 248 0:42:41
426 759 Ehasalu Siim 1:56:21 249 0:42:47
427 496 Bazõlev Anton 1:56:26 250 0:42:52
428 312 Aednurm Argo 1:56:29 251 0:42:55
429 603 Lõhmus Silja 1:56:31 1 0:42:57
430 246 Kuresson Jaak SK Rakke 1:56:40 252 0:43:06
431 199 Kond Kuido 1:56:47 74 0:43:13
432 412 Samblik Espar 1:56:53 253 0:43:18
433 710 Rulli Lauri 1:56:57 254 0:43:23
434 488 Palm Artur 1:57:27 255 0:43:53
435 773 Tahk Jaan 1:57:28 256 0:43:54
436 757 Kokk Kaido 1:57:43 257 0:44:09
437 531 Unga Aivar 1:57:47 75 0:44:12
438 465 Talvet Hindrek 1:58:00 76 0:44:25
439 125 Tempel Marju Matate sk 1:58:01 10 0:44:26
440 87 Kenzap Vladimir 1:58:06 258 0:44:31
441 406 Rant Elina 1:58:07 11 0:44:32
442 629 Michelson Erki 1:58:17 259 0:44:43
443 408 Säälik Marek 1:58:48 260 0:45:13
444 642 Koitla Indrek 1:58:50 261 0:45:15
445 712 Raudsepp Evar 1:58:55 262 0:45:21
446 477 Malberg Kriste 1:58:59 5 0:45:24
447 499 Sillari Andres 1:59:10 77 0:45:36
448 729 Kaarma Marge 1:59:15 6 0:45:41
449 493 Kangur Tarmo 1:59:22 263 0:45:48
450 182 Varbola Erki Eelistan Almale Sakut 1:59:25 264 0:45:50
451 517 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 1:59:31 78 0:45:56
452 330 Aimsalu Mart 1:59:38 79 0:46:03
453 600 Otsasoo Tammo 1:59:43 80 0:46:08
454 731 Tinn Aare 1:59:47 15 0:46:12
455 535 Vent Mario 1:59:52 265 0:46:17
456 349 Karp Veiko meie 1:59:56 37 0:46:22
457 337 Etverk Merike RMK Spordiklubi 1:59:56 12 0:46:22
458 212 Veevo Hendrik 2:00:07 266 0:46:33
459 567 Kliimann Raivo 2:00:16 81 0:46:41
460 551 Kald Valdis 2:00:37 267 0:47:03
461 781 Tuisk Tõnis AUTOKLIINIK 2:00:41 268 0:47:06
462 605 Kaasik Fred 2:00:46 269 0:47:12
463 641 Tähe Tõnis 2:00:51 82 0:47:17
464 688 Augasmägi Aho 2:00:58 270 0:47:24
465 360 Koskaru Meelis MAKSU- JA TOLLIAMETI SK 2:00:58 271 0:47:24
466 593 Kaarlep Egert 2:01:07 272 0:47:33
467 254 Raid Kristjan 2:01:18 273 0:47:44
468 476 Drobet Asko 2:01:22 274 0:47:47
469 693 Joasaar Andrus 2:01:28 275 0:47:53
470 769 Jääger Kadi 2:01:42 13 0:48:08
471 601 Kodar Anti 2:01:52 276 0:48:17
472 668 Vaidila Algis SK RAUDMEES 2:01:53 38 0:48:18
473 618 Einfeldt Tõnis 2:01:55 277 0:48:20
474 597 Rannaväli Raigo 2:02:02 278 0:48:27
475 239 Müürsepp Märt 2:02:16 22 0:48:42
476 666 Nelk Kalle Tammed 2:02:55 5 0:49:20
477 715 Alle Toomas 2:02:55 279 0:49:21
478 339 Hanga Knut 2:03:01 83 0:49:26
479 580 Pungas Helin SK Sinimäe 2:03:03 14 0:49:28
480 10 Saar Raido VIKO 2:03:03 280 0:49:28
481 449 Sterljadnikova Marina 2:03:04 15 0:49:30
482 768 Rahnel Aser 2:03:34 39 0:50:00
483 755 Koppa Kaido 2:03:44 281 0:50:10
484 654 Arakas Mart 2:03:49 6 0:50:14
485 536 Kõrgesaar Kaupo 2:03:53 282 0:50:19
486 565 Kährik Aare 2:03:56 283 0:50:22
487 430 Vainola Viljar SK Mercury 2:04:02 284 0:50:27
488 441 Lugenberg Arvi 2:04:09 84 0:50:35
489 498 Sikemäe Kaarel 2:04:21 285 0:50:47
490 578 Vent Signe 2:04:24 7 0:50:50
491 520 Sinilaid Ivar 2:04:25 85 0:50:51
492 446 Pilv Margus 2:04:25 286 0:50:51
493 696 Nozdrenko Janek 2:04:32 287 0:50:58
494 346 Kaljuvee Kristo 2:04:42 288 0:51:07
495 506 Sinisaar Indrek 2:04:42 289 0:51:08
496 716 Ründva Vello 2:04:47 7 0:51:13
497 684 Põldmaa Koit 2:04:57 290 0:51:23
498 683 Õis Üllar 2:04:57 291 0:51:23
499 413 Sassian Urmas VTO 2:05:04 292 0:51:29
500 510 Teeorg Sten 2:05:18 23 0:51:44
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Juss, , 01.10.2010 10:57
rajaääres oli neid pildistajaid ju omajagu, kas rohkem keegi ei panegi oma linke siia ? PS! ja sa Kuubik keri teatud kohta oma mõttetusega, mõnele oli see hea kerge jalavenitus/soojendus sõit just peale Tartu 90't km't ! ise küll käisin 18km aga sõit oli mõnus, ilm väga pro ja naised ilusad edu teile H100'l
Tuus, , 30.09.2010 08:58
Kõrvemaa sõit oli hea proloog Haanja100-le!
Janar, , 29.09.2010 18:36
Kõrvemaa sõit oli väga mõnus punkt hooajale. Ilm oli suurepärane ja sõit ka hea lühike. Nädal varem TRM olin ka stardis, selagi oli omamoodi mõnus. Ratas pidas vastu ja ise mudane aga õnnelik, et pikk sõit läbitud sai. Pikka maad sõitsin esimest korda. Kindlasti järgmine aasta uuesti!
mõttetu kuubik, , 29.09.2010 15:47
Kustkohast sellised mõttetud kuubikud välja ilmuvad? Enamus Kõrvemaal startinutest olid just eelmisel nädalal TRM'il! Paljudel on hooajal üle viieteistkümne stardi ja ikka üks võistlus järgneb teisele, mis seal vahet on! Ja ega kevadisel Mulgi maratonil muda vähem polnud, kui TRM'il. Pole kuulnud, et keegi oleks ratta põõsasse visanud. Ruubig küsis õieti, et mis Su mõttetu kirja mõte on? Oled suuteline selgitama?
Ajugeenius Kuubik, , 29.09.2010 11:45
üle 800 inimese finishis ja mõttetu korraldada???
Ruubig, , 29.09.2010 11:45
mis on Su mõttetu kirja mõte? "Paljud"...., käisid TRM-il, käisid Kõrves ja lähevad H100 ja Hawaii talvemaratonile. Nõrgad irisevad ja mäletavad veel jõuluajal Tartu muda.
Kuubik, , 29.09.2010 11:14
Suht mõttetu on sellist üritust nädal peale TRM korraldada eriti veel muidugi sel aastal kus paljud ei taha peale TRM-i MTB ratast kuni kevadeni enam näha Muidugi ilmselt nautisid ilusat ilma ja Kõrve kaunist loodust need kes TRM-il ei käinud.
Tiina, , 27.09.2010 09:12
minu poeg kaotas 18 km sõidul oma Nokia telefoni. ausal leidjal palun ühendust võtta tel. 51 56 333. Tänud ette! Tiina
FOTOD üleval!, , 26.09.2010 19:47
Korraldajate fotod üleval siin: http://gallery.korvemaa.ee/archives/233
pildil, , 26.09.2010 19:11
Pildid on toredada asjad. Kahjuks ka pildistamine nõuab aega ja vahendeid (raha!). Seda enam, et head pildid tulevad eelkõige hea pildistaja käest. Enamus neist ruttu piltide nurujaist soovib enda 50kb pilti näha ja tasuta alla laadida. Kui palju oleks korraliku pildifaili soovijaid? Eelkõige neid soovijaid kes kasvõi paarkümmend krooni nõus selle eest maksma? Tundub, et ei ole sest ka Sportfoto, kes seni päris korralikke pilte tegi (ise tellisin sealt nii mõnegi) paistab pillid kotti panemas olema. Nii, et pildisoovijad- austage fotograafe ja tellige pilte (ja mitte ainult tasuta!).


Kõige populaarsemad
Sykk Nelik 2010
Sykk RM 2010
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE