estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tartu Rattamaraton toob liiklusmuudatused 15.09.2010 (0)
19. septembril sõidetakse Lõuna-Eesti radadel maailmas suuruselt teine maastikurattamaraton. SEB 13. Tartu Rattamaratonil osaleb ligi 5500 ratturit. Võistlus toob ...
SEB 13. Tartu Rattamaratonile on jäänud viimased 250 vaba stardikohta 15.09.2010 (0)
Sel pühapäeval sõidetav mastaapne SEB 13. Tartu Rattamaraton toob kokku rekordiliselt harrastussportlasi ja eliitrattureid. Tänahommikuse seisuga on Eesti suurimale maastikurattamaratonile ...
SEB 13. Tartu Rattamaratoni odavaim registreerimisvoor lõpeb sel reedel 25.08.2010 (0)
Tartu Rattamaraton - 89 km /uuend. 27.09/
Tartu Rattamaraton - 40 km /uuend. 27.09/
301 Moved Permanently Date: Mon, 17 Jun 2019 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 13. Tartu Rattamaraton
Aeg 19.09.2010
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 89 km
40 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton, Laulupeo 25, Tartu. Tel. +372 742 1644 www.tartumaraton.ee tartumaraton@tartumaraton.ee 
PROGRAMM KLUBIDELE/FIRMADELE LASTELE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 12.2km 22.9km 36.5km 50.6km 66.3km 77.2km Koht v.k. Kordi  
1501 Jõema Andri Tallinn 5:16:04 0:42:30 1:11:50 1:55:15 2:50:54 3:57:16 4:38:40 548 2
1502 Parts Toomas Tartu 5:16:04 0:42:33 1:11:41 1:55:12 2:54:11 4:04:13 4:40:57 114 1
1503 Lemmik Lauri Pärnu 5:16:06 0:43:32 1:14:03 1:57:25 2:55:02 4:03:03 4:42:45 549 2
1504 Raudpuu Elmo Tartu 5:16:06 0:46:44 1:15:57 1:59:46 2:57:06 4:03:21 4:41:27 366 3
1505 Odamus Tõnu Harju 5:16:11 0:41:59 1:11:33 1:53:50 2:48:13 4:01:54 4:40:57 4 13
1506 Robi Jaanus Tartu 5:16:15 0:43:56 1:15:20 1:58:03 2:56:09 4:02:36 4:41:12 367 3
1507 Drake Roberts Läti 5:16:33 0:43:18 1:12:13 1:54:07 2:50:40 3:59:43 4:41:03 52 3
1508 Koidu Valmar Tartu 5:16:53 0:38:47 1:11:33 1:57:43 2:55:34 4:01:52 4:41:51 550 3
1509 Põldma Egon Tartu 5:16:53 0:46:05 1:15:10 1:57:29 2:55:30 4:01:53 4:41:51 551 1
1510 Toom Tanel Harju 5:16:53 0:42:08 1:12:02 1:54:50 2:53:51 4:01:15 4:40:16 368 2
1511 Balõnski Janek Harju 5:16:56 0:46:04 1:16:05 1:57:46 2:52:16 4:00:34 4:40:09 552 6
1512 Laan Martin Viljandi 5:16:56 0:35:01 1:03:53 1:44:01 2:40:33 3:50:41 4:39:40 553 2
1513 Tuul Taavi Viljandi 5:17:02 0:47:36 1:17:31 1:59:36 2:52:51 4:02:18 4:41:50 369 1
1514 Tuuling Madis 5:17:03 0:39:15 1:10:19 1:53:45 2:51:57 4:02:44 4:41:11 554 8
1515 Koort Indrek Harju 5:17:04 0:48:26 1:18:44 2:01:07 2:54:49 4:02:59 4:41:22 258 5
1516 Lemetti Margo Tartu 5:17:06 0:44:08 1:15:21 1:59:20 2:55:05 4:02:45 4:40:30 370 11
1517 Aavaste Tarmo Tallinn 5:17:08 0:38:55 1:07:27 1:45:43 2:33:12 4:03:49 4:42:07 371 9
1518 Zeisig Ivar Tallinn 5:17:08 0:36:19 1:05:53 1:44:57 2:46:14 4:03:48 4:42:07 259 10
1519 Kiiranen Kalle Tartu 5:17:11 0:45:45 1:15:18 1:55:58 2:49:08 3:57:38 4:40:14 27 4
1520 Voormansik Tanel Viljandi 5:17:16 0:46:54 1:14:49 1:55:16 2:55:04 4:03:37 4:41:42 555 1
1521 Võlli Raivo Põlva 5:17:18 0:41:25 1:13:19 1:56:43 2:52:31 4:01:17 4:40:14 53 5
1522 Polis Aldis Läti 5:17:27 0:43:28 1:12:29 1:53:44 2:49:30 4:03:53 4:41:52 115 7
1523 Vahter Tõnu Harju 5:17:28 0:40:09 1:07:49 1:49:53 2:49:46 4:02:32 4:42:11 556 8
1524 Brokans Andris Läti 5:17:32 0:42:15 1:10:49 1:52:22 2:47:10 3:57:32 4:37:44 260 2
1525 Raa Priit Tartu 5:17:34 0:43:44 1:13:11 1:53:55 2:47:40 4:01:55 4:41:04 372 11
1526 Vikat Marek Jõgeva 5:17:47 0:43:09 1:12:13 1:55:06 2:50:44 4:03:10 4:41:59 557 8
1527 Pungar Marek Tartu 5:17:49 0:40:07 1:08:30 1:49:49 2:47:16 3:59:41 4:39:08 373 6
1528 Balodis Andris Läti 5:17:52 0:37:34 1:05:47 1:53:55 2:46:27 4:03:52 4:39:44 374 9
1529 Laht Urmas Tallinn 5:17:55 0:44:52 1:14:35 1:55:35 2:50:25 4:01:49 4:42:09 375 5
1530 Laasma Martin Tallinn 5:18:00 0:52:57 1:21:32 2:01:45 2:56:36 4:01:43 4:41:23 558 1
1531 Maidla Alo Harju 5:18:06 - - - - - - 261 9
1532 Kalejs Karlis Läti 5:18:15 0:49:29 1:19:26 2:02:29 2:58:26 4:06:18 4:43:48 559 1
1533 Vuks Peeter Tallinn 5:18:19 0:42:22 1:13:24 1:57:29 2:50:15 4:02:37 4:41:47 376 2
1534 Repkin Peter Tartu 5:18:22 0:38:51 1:08:25 1:52:27 2:53:09 4:03:52 4:43:04 377 3
1535 Villand Reino Harju 5:18:28 0:38:12 1:08:14 1:51:19 2:52:18 4:03:00 4:41:43 560 3
1536 Stals Arturs Läti 5:18:29 0:49:57 1:20:52 2:01:45 2:54:58 4:02:42 4:45:17 561 1
1537 Astok Mehis Ida-Viru 5:18:29 0:48:29 1:19:00 2:01:13 2:57:13 4:06:32 4:44:08 378 1
1538 Ansip Ethel Tallinn 5:18:31 0:44:45 1:14:33 1:56:57 2:54:28 4:05:23 4:42:11 5 2
1539 Kalamees Targo Harju 5:18:33 0:47:05 1:17:36 1:59:51 2:55:04 4:04:31 4:42:44 379 7
1540 Pulst Erki 5:18:34 0:47:57 1:17:04 1:57:10 2:53:29 3:57:41 4:40:22 562 1
1541 Luusepp Taivo Pärnu 5:18:34 0:47:56 1:17:05 1:57:10 2:53:29 3:58:33 4:40:22 563 2
1542 Lacis Andrejs Läti 5:18:38 0:45:48 1:15:59 1:57:56 2:52:14 4:03:13 4:41:51 54 5
1543 Merendi Rein Tallinn 5:18:39 0:45:05 1:15:18 1:57:27 2:53:33 4:01:53 4:41:26 116 8
1544 Lepik Hillar Harju 5:18:43 0:43:06 1:13:27 1:56:44 2:54:50 4:03:44 4:43:05 28 11
1545 Haube Veljo Tallinn 5:18:46 0:40:04 1:10:05 1:54:15 2:52:43 4:03:01 4:43:04 117 12
1546 Neumann Argo Valga 5:18:53 0:37:48 1:07:34 1:52:40 2:53:37 4:05:40 4:43:22 37 4
1547 Randmaa Rando Harju 5:19:07 0:45:15 1:16:31 1:59:46 2:56:15 4:03:58 4:42:22 564 4
1548 Hunt Kaspar Pärnu 5:19:10 0:40:07 1:08:51 1:50:36 2:48:57 3:57:43 4:40:13 565 7
1549 Bachmann Priit Rapla 5:19:14 0:46:01 1:17:30 2:01:07 2:57:39 4:05:58 4:44:19 380 5
1550 Ojamäe Tarmo Tallinn 5:19:19 0:38:27 1:08:13 1:50:56 2:45:41 3:55:17 4:39:13 381 2
1551 Annist Ardo Tallinn 5:19:25 0:41:10 1:11:56 1:55:39 2:49:36 4:00:37 4:41:21 566 10
1552 Toht Andres Harju 5:19:27 0:40:18 1:10:51 1:51:13 2:50:41 4:03:40 4:41:51 382 6
1553 Tali Taivo Tartu 5:19:28 0:49:55 1:20:16 2:02:24 2:58:39 4:05:09 4:47:08 262 3
1554 Kivi Toivo Harju 5:19:28 0:44:44 1:14:34 1:56:16 2:57:05 4:04:51 4:43:10 118 13
1555 Avikson Marko Põlva 5:19:30 0:40:32 1:10:06 1:55:26 2:56:28 4:06:58 4:44:01 567 7
1556 Jaanimäe Jan Tartu 5:19:35 0:41:07 1:11:53 1:54:18 2:50:30 4:01:50 4:41:14 568 4
1557 Ross Priit Harju 5:19:37 0:45:15 1:15:18 1:58:21 2:55:03 4:03:59 4:43:10 569 1
1558 Oja Kuno Valga 5:19:44 0:43:22 1:13:26 1:55:24 2:52:24 4:01:48 4:40:23 383 5
1559 Areng Tarmo Valga 5:19:46 0:46:38 1:17:41 2:00:20 2:56:27 4:06:53 4:45:17 263 8
1560 Reigo Erko Tallinn 5:19:48 0:46:57 1:16:02 1:58:22 2:52:58 4:03:09 4:43:37 570 4
1561 Pavlov Aleksej Leedu 5:19:49 0:42:56 1:11:43 1:52:21 2:54:01 4:03:02 4:42:13 571 5
1562 Karja Peeter Tartu 5:19:55 0:50:44 1:23:12 2:06:35 3:00:14 4:04:25 4:44:00 572 3
1563 Heinmaa Henri Tallinn 5:19:55 0:40:27 1:12:20 1:57:46 2:58:45 4:07:11 4:44:48 384 11
1564 Nikiforov Igor Tallinn 5:19:56 0:45:22 1:15:51 1:58:49 2:55:50 4:08:34 4:46:54 119 3
1565 Ots Ivar-Illimar Tallinn 5:19:59 0:40:25 1:08:43 1:53:57 2:46:23 4:03:26 4:45:22 573 11
1566 Ots Aimar-Alarik Läänemaa 5:19:59 0:43:05 1:11:54 1:52:12 2:46:23 4:06:03 4:45:23 264 5
1567 Kolk Valmer Viljandi 5:20:03 0:41:40 1:12:36 1:56:43 2:53:31 4:01:38 4:42:12 265 8
1568 Kauküla Kristo Lääne-Viru 5:20:06 0:51:07 1:20:29 2:01:05 2:57:29 4:06:55 4:45:15 574 1
1569 Tootsi Toomas Viljandi 5:20:16 0:41:55 1:11:35 1:53:49 2:50:14 4:01:01 4:43:54 120 4
1570 Klaassen Märt Tartu 5:20:21 0:46:45 1:17:09 2:00:47 2:56:41 4:05:41 4:44:44 575 9
1571 Vallimäe Sven Tallinn 5:20:26 0:47:31 1:17:11 1:57:53 2:51:37 4:04:53 4:45:01 385 5
1572 Kalbus Hugo Põlva 5:20:29 0:41:16 1:10:45 1:52:36 2:52:45 4:03:06 4:42:29 121 8
1573 Saks Margus Tallinn 5:20:29 0:47:09 1:17:13 2:00:02 2:54:21 4:02:46 4:45:00 576 1
1574 Rea Tarmo Harju 5:20:33 0:42:18 1:13:20 1:56:48 2:53:47 4:04:59 4:44:15 577 7
1575 Linkholm Marko Harju 5:20:34 0:48:36 1:19:19 2:02:26 2:58:18 4:06:53 4:45:17 578 1
1576 Avalo Imre Harju 5:20:35 0:48:39 1:19:18 2:02:27 2:58:18 4:06:53 4:45:16 579 1
1577 Veidemann Toomas Harju 5:20:36 0:49:50 1:20:19 2:03:06 3:01:00 4:08:17 4:46:05 122 12
1578 Mäekivi Marko Harju 5:20:36 0:40:57 1:08:40 1:49:51 2:48:34 4:05:39 4:45:54 580 2
1579 Tupp Ain-Ivar Tallinn 5:20:42 0:43:05 1:15:46 2:03:31 3:02:50 4:10:51 4:47:57 266 11
1580 Kampus Rubo Tallinn 5:20:46 0:41:23 1:11:38 1:53:55 2:53:58 4:04:05 4:45:02 386 5
1581 Hallik Üllar Tallinn 5:20:53 0:44:03 1:14:23 1:58:17 2:54:21 4:02:54 4:43:00 29 6
1582 Rampe Rain Harju 5:20:56 0:45:52 1:15:10 1:57:21 2:57:33 4:05:19 4:44:01 581 2
1583 Krisciunas Robertas Leedu 5:20:56 0:48:50 1:20:07 2:01:55 2:57:53 4:07:22 4:46:03 582 1
1584 Vildersen Raimo Tallinn 5:21:08 0:50:01 1:19:15 2:00:21 2:59:48 4:07:51 4:46:05 583 1
1585 Must Margus Harju 5:21:20 0:45:31 1:15:52 1:59:52 2:57:13 4:05:37 4:46:04 584 1
1586 Pedai Martin Harju 5:21:22 0:49:50 1:20:34 2:03:50 3:02:43 4:08:37 4:46:35 387 7
1587 Loodsalu Lauri Tallinn 5:21:27 0:42:37 1:11:54 1:53:16 2:49:57 4:10:58 4:47:46 585 10
1588 Dreimanis Davis Läti 5:21:31 0:40:03 1:07:24 1:48:43 2:43:42 4:03:36 4:42:26 38 1
1589 Reedo Valdeko Lääne-Viru 5:21:38 0:39:32 1:08:53 1:50:32 2:49:30 4:03:09 4:44:57 586 2
1590 Luhaorg Raido Tallinn 5:21:38 0:46:20 1:16:30 2:00:03 3:00:46 4:07:06 4:47:57 587 1
1591 Valk Thorny Tartu 5:21:47 0:44:30 1:13:31 1:55:31 2:52:41 4:05:11 4:47:01 39 2
1592 Vorontsov Aleksei Tallinn 5:21:50 0:46:10 1:15:10 1:56:45 2:55:49 4:06:02 4:46:04 388 3
1593 Priman Silvar Tartu 5:21:51 0:41:27 1:09:41 1:50:31 2:52:04 4:02:38 4:43:35 588 2
1594 Nikolajev Raimo Tallinn 5:21:52 0:45:35 1:15:52 1:59:42 2:57:58 4:06:53 4:44:48 589 2
1595 Tarve Toomas Põlva 5:22:02 0:50:43 1:21:57 2:03:54 3:00:10 4:07:09 4:45:57 123 5
1596 Teller Siim Harju 5:22:02 0:41:13 1:11:59 1:54:12 2:50:04 4:06:56 4:47:13 590 2
1597 Zakharov Dmitry Venemaa 5:22:04 0:41:12 1:10:06 1:52:54 2:52:58 4:02:42 4:43:29 267 2
1598 Ootsing Tiit Tartu 5:22:11 0:44:39 1:17:16 2:00:45 2:55:49 4:04:14 4:44:00 268 10
1599 Allik Ando Harju 5:22:12 0:41:26 1:10:55 1:54:25 2:50:48 4:04:08 4:45:39 591 11
1600 Vonk Andrus Rapla 5:22:15 0:43:29 1:14:46 1:58:30 2:57:07 4:05:49 4:44:33 269 2
1601 Arumägi Jaanus Harju 5:22:17 0:43:20 1:13:58 1:57:07 2:53:02 4:02:58 4:45:15 389 4
1602 Sviscs Romans Läti 5:22:18 0:35:21 1:01:50 1:38:21 2:22:00 3:19:38 4:03:33 270 5
1603 Martin Jörgen Harju 5:22:19 0:41:35 1:10:01 1:54:16 2:51:46 4:03:40 4:44:37 58 5
1604 Leppik Elle Tartu 5:22:21 0:41:38 1:11:31 1:52:34 2:50:15 4:06:03 4:46:20 6 2
1605 Lepalo Toomas Tartu 5:22:23 0:49:37 1:20:20 2:06:03 3:01:26 4:07:58 4:47:54 124 3
1606 Gumbrevicius Gintautas Leedu 5:22:28 0:44:37 1:14:10 1:55:15 2:51:14 4:06:12 4:46:22 55 3
1607 Rebane Aimur Valga 5:22:34 0:46:28 1:17:15 2:00:32 2:57:14 4:06:48 4:45:45 390 4
1608 Jool Urmas Ida-Viru 5:22:35 0:50:31 1:21:20 2:04:14 2:59:01 4:07:56 4:47:47 125 2
1609 Skolnieks Janis Läti 5:22:36 0:39:43 1:08:42 1:51:13 2:51:03 4:02:35 4:43:58 391 2
1610 Suits Hanno Harju 5:22:37 0:48:44 1:19:53 2:02:46 2:59:26 4:07:56 4:47:47 592 7
1611 Parts Margus Harju 5:22:37 0:47:58 1:18:40 2:01:10 2:55:50 4:05:12 4:44:24 593 1
1612 Padar Tarmo Harju 5:22:46 0:49:14 1:19:03 2:01:57 2:57:26 4:05:16 4:47:12 271 1
1613 Rihkrand Illar Tallinn 5:22:52 0:46:13 1:15:48 1:57:05 2:55:37 4:07:10 4:47:09 56 1
1614 Männik Ahti Järvamaa 5:23:02 0:38:02 1:10:11 1:56:49 2:53:07 3:56:35 4:41:59 594 5
1615 Kinks Peeter Tartu 5:23:13 0:48:44 1:19:00 2:02:21 2:56:30 4:05:49 4:47:18 126 5
1616 Kruusmann Ahto Tallinn 5:23:18 0:51:25 1:22:13 2:06:29 3:01:56 4:10:07 4:48:08 392 1
1617 Sildvee Märt Lääne-Viru 5:23:28 0:44:53 1:14:05 1:55:59 2:55:21 4:07:34 4:47:51 595 1
1618 Pärnamets Ando Harju 5:23:28 0:47:20 1:17:15 1:58:42 2:57:19 4:07:07 4:48:06 596 3
1619 Kalnins Madars Läti 5:23:44 0:52:59 1:25:50 2:09:47 3:04:28 4:11:37 4:49:09 393 3
1620 Ostra Mart Tallinn 5:23:51 0:41:13 1:13:29 1:56:23 2:52:41 4:05:46 4:48:17 272 11
1621 Veiram Tõnu Tartu 5:23:54 0:47:39 1:18:54 2:03:15 3:00:47 4:09:50 4:48:04 394 2
1622 Vonk Aivar Harju 5:23:55 0:50:18 1:21:00 2:04:37 3:01:07 4:08:55 4:47:00 57 5
1623 Priks Henry Harju 5:24:00 0:50:40 1:22:48 2:05:02 3:01:21 4:06:28 4:47:11 597 1
1624 Hansen Joonas Tallinn 5:24:03 0:51:20 1:22:26 2:06:53 3:04:04 4:08:16 4:47:20 598 1
1625 Ööman Marko Harju 5:24:04 0:41:01 1:09:58 1:51:19 2:51:17 4:05:42 4:47:14 395 3
1626 Petrelevica Vineta Läti 5:24:08 0:46:17 1:17:08 2:00:23 2:56:39 4:07:22 4:46:32 19 3
1627 Rõbnikov Juri Tartu 5:24:10 0:42:54 1:13:21 1:57:14 2:57:52 4:04:48 4:45:21 396 4
1628 Rodima Janar Harju 5:24:13 0:38:24 1:08:14 1:51:17 2:50:43 4:06:12 4:46:55 397 11
1629 Jäe Urmas Tallinn 5:24:14 0:47:19 1:20:17 2:04:36 2:59:19 4:09:13 4:47:59 273 2
1630 Kalmet Tauri Tartu 5:24:15 0:47:23 1:19:22 2:03:08 3:00:29 4:08:16 4:46:31 59 5
1631 Saareoks Janek Harju 5:24:27 0:49:36 1:19:31 2:03:04 3:02:51 4:08:54 4:48:31 599 1
1632 Põldoja Olaf Tallinn 5:24:29 0:49:21 1:20:31 2:05:29 3:00:17 4:08:32 4:48:04 40 1
1633 Mängel Margus Harju 5:24:31 0:47:36 1:17:49 2:01:10 2:57:16 4:08:42 4:47:53 127 1
1634 Saltenis Tadas Leedu 5:24:35 0:49:40 1:18:59 2:00:04 2:53:59 4:01:22 4:48:04 600 2
1635 Salumäe Toomas Viljandi 5:24:38 0:42:03 1:11:38 1:55:00 2:52:09 4:05:49 4:45:52 128 3
1636 Sarapuu Priit Tallinn 5:24:40 0:43:10 1:11:56 1:53:29 2:50:49 4:07:54 4:48:32 398 5
1637 Roop Andrey Ida-Viru 5:24:41 0:47:58 1:19:06 2:00:48 2:55:42 4:06:07 4:45:59 58 6
1638 Schneider Merle Jõgeva 5:24:42 0:40:56 1:11:37 1:55:14 2:53:52 4:05:02 4:47:02 7 10
1639 Ansi Martin Tallinn 5:24:43 0:50:57 1:21:00 2:03:27 2:55:23 4:01:38 4:49:12 399 2
1640 Janno Janar Lääne-Viru 5:24:45 0:44:02 1:12:24 1:53:29 2:48:00 3:57:20 4:42:19 601 2
1641 Vidder Kaido Tartu 5:24:54 0:41:45 1:13:22 1:55:53 2:52:44 4:04:24 4:46:18 602 2
1642 Lukk Kalev Tallinn 5:25:06 0:45:50 1:15:28 1:57:28 2:54:56 4:03:41 4:50:04 603 1
1643 Mägi Allar Lääne-Viru 5:25:21 0:47:41 1:16:23 1:58:20 2:56:36 4:10:46 4:50:57 274 6
1644 Laos Meeli Läänemaa 5:25:30 0:45:24 1:15:13 1:56:46 2:59:09 4:10:12 4:50:04 20 1
1645 Kärmas Kristo Tartu 5:25:31 0:43:56 1:13:17 1:53:56 2:52:50 4:10:26 4:50:19 604 8
1646 Mannine Sulo Harju 5:25:34 0:44:34 1:16:06 2:00:39 2:59:41 4:09:12 4:48:15 400 2
1647 Kadak Urmas Tallinn 5:25:39 0:39:59 1:11:30 1:57:07 2:58:26 4:07:58 4:48:04 275 8
1648 Kirsimägi Taavi Tartu 5:25:47 0:41:42 1:11:28 1:52:43 2:49:58 4:00:50 4:44:19 605 12
1649 Aavel Sten Harju 5:25:48 0:40:48 1:10:54 1:52:53 2:51:29 4:07:26 4:49:44 606 8
1650 Vaindlo Raul Harju 5:25:50 0:46:30 1:17:44 2:02:22 3:01:09 4:12:05 4:51:29 30 5
1651 Martinson Alo Tallinn 5:25:53 0:46:08 1:17:11 2:00:46 2:58:37 4:11:03 4:50:58 401 6
1652 Balasaitis Giedrius Leedu 5:25:54 0:39:50 1:08:18 1:52:11 2:51:02 4:07:44 4:47:28 276 5
1653 Kallas Mati Viljandi 5:25:58 0:49:08 1:19:55 2:02:59 2:59:39 4:09:45 4:49:52 129 11
1654 Talpsep Kaur Tallinn 5:26:06 - - - - 4:16:17 4:51:40 607 1
1655 Raudsepp Raido Võru 5:26:07 0:43:03 1:14:02 1:59:22 2:55:54 4:06:26 4:48:24 277 13
1656 Zahharov Andre Tallinn 5:26:10 0:42:49 1:14:38 1:54:57 2:51:24 4:03:56 4:47:13 608 5
1657 Lepiksaar Indrek Lääne-Viru 5:26:12 0:37:45 1:06:01 1:46:01 3:01:28 4:13:05 4:52:09 402 4
1658 Tiisler Toomas Tartu 5:26:22 0:47:29 1:17:36 2:01:04 2:59:23 4:11:17 4:50:48 403 3
1659 Hanni Rene Harju 5:26:53 0:43:23 1:12:39 1:55:39 2:58:23 4:06:45 4:47:40 609 1
1660 Randmäe Heiki Viljandi 5:26:54 0:43:29 1:15:52 1:58:37 3:01:59 4:08:10 4:50:24 278 10
1661 Lentsius Margus Tartu 5:26:58 0:43:28 1:14:04 1:57:38 2:57:17 4:09:38 4:49:48 610 4
1662 Kainel Mart Tartu 5:26:58 0:43:14 1:13:27 1:57:06 2:56:31 4:07:16 4:47:30 5 8
1663 Pennert Vladimir Järvamaa 5:27:03 0:53:32 1:24:26 2:07:16 3:05:05 4:13:33 4:51:33 31 1
1664 Luht Villu Harju 5:27:04 0:45:22 1:14:36 1:55:25 2:47:57 4:10:43 4:51:24 130 11
1665 Lehes Meelis Tartu 5:27:06 0:42:20 1:12:02 1:54:16 2:55:43 4:05:39 4:45:59 404 5
1666 Seer Marek Valga 5:27:07 0:45:28 1:16:53 2:00:52 2:58:40 4:11:40 4:52:10 405 2
1667 Zarins Martins Läti 5:27:09 0:44:02 1:14:36 1:58:19 2:56:13 4:06:41 4:49:42 611 4
1668 Voovere Peeter Tartu 5:27:11 0:47:10 1:18:44 2:02:54 3:00:34 4:09:02 4:50:22 406 2
1669 Sevtsuk Margus Tallinn 5:27:13 0:42:19 1:11:36 1:54:14 2:58:47 4:08:23 4:51:33 612 4
1670 Krauklis Vairis Läti 5:27:17 0:42:13 1:12:33 1:54:42 2:49:39 4:07:50 4:48:53 32 2
1671 Tikan Märt Harju 5:27:20 0:40:35 1:11:32 1:57:38 2:56:47 4:11:41 4:52:14 613 2
1672 Sauman Silver Tartu 5:27:21 0:45:20 1:15:49 1:59:47 3:00:05 4:11:35 4:50:03 614 6
1673 Mäoma Remo Tartu 5:27:22 0:50:27 1:23:13 2:08:21 3:06:53 4:12:54 4:51:09 615 6
1674 Vaabel Rein Harju 5:27:24 0:50:26 1:22:16 2:06:45 3:03:13 4:11:42 4:51:31 131 6
1675 Tooming Marko Tallinn 5:27:29 0:43:56 1:12:39 1:55:16 2:57:42 4:08:39 4:50:43 616 2
1676 Ermel Indrek Tartu 5:27:30 0:45:19 1:15:28 1:59:33 2:58:37 4:05:49 4:49:40 617 2
1677 Caplikas Laimonas Leedu 5:27:36 0:53:31 1:26:02 2:10:48 3:06:04 4:12:25 4:51:41 407 1
1678 Müür Martin Harju 5:27:38 0:51:44 1:21:30 2:03:42 2:57:35 4:08:57 4:50:21 618 1
1679 Kõre Endel Jõgeva 5:27:40 0:50:38 1:21:25 2:03:32 2:57:46 4:08:55 4:49:02 7 1
1680 Rohtla Ivo Läti 5:27:41 0:38:15 1:05:56 1:47:09 2:48:41 4:07:08 4:49:01 279 3
1681 Seidla Margus Viljandi 5:27:42 0:46:20 1:18:53 2:03:21 3:04:55 4:10:19 4:51:27 619 2
1682 Liivak Janno Tartu 5:27:50 0:43:20 1:13:59 1:58:06 2:59:37 4:12:10 4:51:30 620 3
1683 Sõmmer Andi Viljandi 5:27:53 0:42:16 1:11:28 1:54:08 2:48:05 4:03:09 4:49:24 59 13
1684 Viir Sirli Harju 5:27:56 0:45:03 1:17:14 2:01:14 2:57:25 4:11:03 4:50:37 21 3
1685 Moorits Rünno Pärnu 5:28:07 0:46:43 1:19:06 2:03:54 3:02:52 4:11:20 4:51:32 621 2
1686 Vare Tauno Pärnu 5:28:08 0:47:07 1:17:53 2:01:42 2:57:35 4:10:57 4:51:20 408 10
1687 Liparts Zigmars Läti 5:28:09 0:51:46 1:22:38 2:07:00 3:05:32 4:13:55 4:52:14 280 1
1688 Volk Andrus Harju 5:28:13 0:47:55 1:17:33 2:00:04 2:57:15 4:09:13 4:51:39 281 1
1689 Ezerins Gints Läti 5:28:16 0:44:59 1:25:10 2:08:44 3:07:26 4:14:49 4:54:56 132 1
1690 Erins Aigars Läti 5:28:20 0:48:15 1:23:44 2:18:46 3:06:38 4:13:01 4:51:09 133 6
1691 Mitt Risto Tartu 5:28:20 0:45:56 1:17:15 2:00:06 2:57:04 4:08:02 4:49:32 622 5
1692 Tammesoo Raul Tartu 5:28:21 0:43:25 1:14:10 1:58:24 2:55:09 4:07:28 4:49:32 282 8
1693 Mägi Mart Tartu 5:28:22 0:42:56 1:13:37 1:57:44 2:56:45 4:07:29 4:49:49 409 2
1694 Ressaar Arvo Viljandi 5:28:24 0:43:39 1:14:45 1:59:15 2:56:42 4:07:37 4:48:55 6 10
1695 Kotsalainen Janek Harju 5:28:28 0:40:30 1:10:46 1:53:59 2:57:36 4:11:51 4:52:30 623 4
1696 Kivila Dag Pärnu 5:28:32 0:50:49 1:21:25 2:04:58 3:02:03 4:12:59 4:52:14 134 1
1697 Pähklamäe Viktor Valga 5:28:45 0:46:25 1:17:25 2:01:01 3:02:06 4:11:48 4:51:23 283 8
1698 Vitola Vineta Läti 5:28:48 0:51:27 1:22:16 2:04:58 3:03:28 4:13:15 4:52:37 22 2
1699 Kallemets Mati Läänemaa 5:28:50 0:44:30 1:15:21 1:58:38 2:56:05 4:09:10 4:50:41 8 4
1700 Kuplis Andris Läti 5:28:57 0:43:08 1:12:26 1:55:33 3:00:55 4:10:57 4:52:12 624 4
1701 Puusepp Ivar Harju 5:28:59 0:41:19 1:11:31 1:56:43 2:56:34 4:08:03 4:50:06 410 5
1702 Veinthal Vallo Tallinn 5:29:09 0:45:16 1:15:53 2:00:46 2:59:25 4:13:46 4:53:52 411 11
1703 Aasmann Lauri Harju 5:29:13 0:51:37 1:24:47 2:11:23 3:09:04 4:17:03 4:55:44 625 1
1704 Anton Ivo Võru 5:29:14 0:43:12 1:14:06 1:56:51 2:59:26 4:14:43 4:54:10 284 1
1705 Elias-Soots Maie Tartu 5:29:21 0:46:13 1:17:32 2:02:50 3:02:12 4:09:27 4:52:12 5 2
1706 Pihlak Evelin Tartu 5:29:21 0:45:13 1:15:08 1:57:47 2:55:11 4:11:10 4:51:21 23 7
1707 Pungar Indrek Tartu 5:29:22 0:47:23 1:20:10 2:02:46 3:01:02 4:11:54 4:52:40 412 6
1708 Traksmann Martin Pärnu 5:29:35 0:43:17 1:14:32 1:57:08 2:58:50 4:11:53 4:51:50 626 3
1709 Juhanson Indrek Tallinn 5:29:38 0:48:02 1:18:46 2:02:27 2:59:36 4:08:38 4:50:29 627 1
1710 Jaago Margus Tallinn 5:29:42 0:45:39 1:15:30 2:00:35 3:00:16 4:10:57 4:52:12 285 11
1711 Reinpõld Karmen Harju 5:29:45 0:47:51 1:18:18 2:03:40 3:00:43 4:12:09 4:53:07 24 1
1712 Neeme Virgo Tallinn 5:29:46 0:47:13 1:18:16 2:03:39 3:00:53 4:12:07 4:53:06 413 13
1713 Kondrovs Juris Läti 5:29:46 0:41:37 1:11:00 1:54:36 2:54:25 4:07:26 4:50:40 414 3
1714 Ronk Toomas Viljandi 5:29:49 0:45:02 1:16:55 2:02:11 3:00:27 4:08:46 4:50:36 415 11
1715 Laul Margo Tartu 5:29:49 0:40:37 1:10:07 1:53:31 2:56:45 4:11:05 4:51:09 628 3
1716 Olev Väino Viljandi 5:29:59 0:44:02 1:14:40 2:01:55 3:01:32 4:11:38 4:52:29 135 2
1717 Okas Taavi Tallinn 5:30:09 0:50:05 1:20:56 2:04:37 3:04:14 4:13:27 4:55:25 416 1
1718 Udras Edvin Valga 5:30:22 0:43:36 1:14:01 1:58:12 2:56:33 4:10:29 4:52:13 629 4
1719 Vaalma Kalle Tartu 5:30:26 0:49:59 1:20:53 2:02:55 2:58:57 4:11:21 4:52:20 286 2
1720 Kuum Urmas Tartu 5:30:58 0:47:45 1:20:43 2:08:07 3:05:50 4:12:50 4:53:04 417 13
1721 Tamm Tanel Saaremaa 5:30:59 0:45:36 1:15:50 1:57:13 2:50:35 4:11:43 4:53:53 630 2
1722 Flaksis Martins Läti 5:31:07 0:28:53 1:22:47 2:04:59 3:05:36 4:13:14 4:58:05 631 3
1723 Jurecka Ligita Läti 5:31:08 0:48:52 1:20:49 2:04:59 3:05:10 4:13:15 4:58:03 25 1
1724 Sars Rihards Läti 5:31:08 0:51:42 1:21:58 2:05:00 3:02:58 4:12:18 4:53:34 632 1
1725 Koll Margus Rapla 5:31:09 0:51:11 1:21:32 2:04:37 3:03:56 4:11:07 4:51:00 136 10
1726 Bleive Ahti Põlva 5:31:15 0:42:59 1:14:15 2:02:09 3:04:05 4:11:57 4:52:45 287 7
1727 Kiivit Raivo Tartu 5:31:24 0:49:53 1:19:52 2:03:52 3:02:27 4:14:51 4:54:39 633 2
1728 Puusta Ivar Tallinn 5:31:25 0:42:36 1:12:49 1:56:19 2:56:17 4:10:21 4:52:41 418 10
1729 Pintmann Risto Tartu 5:31:29 0:52:11 1:22:51 2:07:05 3:05:49 4:15:02 4:55:20 634 3
1730 Simonov Alexander Venemaa 5:31:33 0:39:33 1:27:26 2:18:04 3:10:14 4:16:23 4:58:01 60 4
1731 Balins Andris Läti 5:31:35 0:48:24 1:20:34 2:04:28 2:59:54 4:10:59 4:53:47 635 1
1732 Schütz Randel Tallinn 5:31:41 0:43:18 1:17:55 2:01:58 3:02:35 4:11:44 4:54:53 419 11
1733 Roio Andres Valga 5:31:45 0:49:54 1:20:51 2:04:59 3:03:29 4:13:41 4:55:37 60 1
1734 Maasing Tarmo Lääne-Viru 5:32:09 0:34:16 0:59:45 1:34:50 2:19:42 3:11:51 4:22:59 137 10
1735 Bomban Dan-Erik Norra 5:32:29 0:55:04 1:28:04 2:12:42 3:08:07 4:16:01 4:58:19 288 1
1736 Karpenko Sergei Ida-Viru 5:32:42 0:47:55 1:18:20 2:00:46 2:56:19 4:07:41 4:49:25 420 3
1737 Killing Valdi Pärnu 5:32:45 0:52:23 1:23:06 2:05:47 3:02:02 4:14:29 4:56:27 61 9
1738 Aas Jaanek Järvamaa 5:32:50 0:41:34 1:11:54 1:55:43 2:58:36 4:09:57 4:54:01 636 6
1739 Parygin Dmitry Venemaa 5:32:52 0:41:54 1:15:06 2:02:22 3:04:37 4:15:36 4:56:45 421 5
1740 Truuverk Kahro Tallinn 5:32:54 0:42:28 1:12:05 1:55:06 2:52:10 4:10:57 4:53:08 138 7
1741 Ilumäe Veljo Läänemaa 5:33:10 0:42:04 1:11:28 1:52:37 2:59:07 4:12:51 4:53:43 637 1
1742 Suursild Alo Pärnu 5:33:12 0:54:08 1:23:30 2:06:22 3:03:53 4:12:06 4:56:51 638 4
1743 Karolin Martin Tallinn 5:33:16 0:53:34 1:24:34 2:09:16 3:06:49 4:17:14 4:58:46 422 5
1744 Saluveer Ago Harju 5:33:19 0:47:44 1:17:36 1:59:08 2:58:29 4:12:16 4:56:46 639 1
1745 Välja Margus Tartu 5:33:23 0:45:55 1:16:01 2:00:05 2:58:19 4:11:01 4:53:45 640 3
1746 Tammine Kalvar Tartu 5:33:28 0:45:33 1:16:34 2:01:26 3:01:17 4:13:31 4:56:03 423 3
1747 Märtin Indrek Harju 5:33:30 0:44:31 1:15:37 2:00:19 2:58:22 4:12:38 4:53:48 641 3
1748 Joonsalu Madis Tartu 5:33:33 0:40:35 1:11:52 1:57:09 2:58:31 4:11:41 4:52:16 642 3
1749 Salundi Kalmer Valga 5:33:55 0:52:53 1:24:45 2:06:49 3:01:35 4:10:50 4:56:06 424 1
1750 Tops Jaanus Valga 5:33:56 0:43:15 1:12:16 1:56:44 3:01:00 4:13:35 4:54:16 425 4
1751 Võlli Priit Tartu 5:34:00 0:49:39 1:20:34 2:03:56 3:01:56 4:11:27 4:56:41 643 3
1752 Kiisk Margus Tartu 5:34:02 0:47:09 1:18:25 2:03:01 3:03:42 4:16:13 4:57:10 289 4
1753 Ers Alger Tartu 5:34:07 0:48:19 1:19:38 2:05:31 3:04:16 4:15:53 4:56:45 426 5
1754 Hermet Jarno Tartu 5:34:13 0:42:48 1:13:11 1:53:54 2:58:14 4:11:19 4:53:16 427 9
1755 Link Kauri Tallinn 5:34:13 0:50:54 1:22:19 2:06:42 3:08:22 4:19:03 4:58:22 644 1
1756 Raud Mikk Pärnu 5:34:20 0:52:37 1:24:19 2:07:49 3:06:09 4:17:56 4:59:42 61 9
1757 Kask Marek Tallinn 5:34:26 0:49:05 1:20:59 2:10:20 3:08:27 4:18:12 4:55:55 645 4
1758 Liiv Reimo Harju 5:34:29 0:38:37 1:05:55 1:43:59 2:32:48 3:50:45 4:52:10 41 2
1759 Kittus Kaimar Tartu 5:34:29 0:49:12 1:20:25 2:04:01 3:04:09 4:15:40 4:56:47 646 2
1760 Karja Kaupo Tartu 5:34:29 - - - - - - 647 10
1761 Neumann Andres Valga 5:34:43 0:46:56 1:17:48 2:01:46 3:02:43 4:15:59 4:57:47 62 3
1762 Meltsas Veiko Harju 5:34:52 0:52:32 1:23:39 2:06:39 3:05:25 4:17:38 4:58:40 428 5
1763 Lapidus Aleks Tallinn 5:34:54 0:46:20 1:16:30 2:04:47 3:07:06 4:17:20 4:59:29 648 4
1764 Dreimann Annes Pärnu 5:34:56 0:49:06 1:21:42 2:07:37 3:06:55 4:15:07 4:56:01 429 6
1765 Olesk Raul Tartu 5:34:57 0:50:04 1:20:41 2:06:22 3:03:19 4:16:12 4:59:22 62 8
1766 Meidla Margus Harju 5:35:07 0:51:52 1:23:49 2:06:27 3:02:30 4:13:26 4:58:30 430 3
1767 Edovald Tarvo Harju 5:35:11 0:41:17 1:11:47 1:55:26 2:57:12 4:11:19 4:54:10 290 3
1768 Jõõger Kulvo Harju 5:35:19 0:42:31 1:14:28 2:02:07 3:04:13 4:15:39 4:58:13 649 3
1769 Tulnola Timo Pärnu 5:35:25 0:50:14 1:19:50 2:01:11 2:57:19 4:09:06 4:56:58 139 1
1770 Jörgensen Sören Rhiger Lääne-Viru 5:35:29 0:47:16 1:16:29 1:57:00 2:53:24 4:17:43 4:58:46 291 1
1771 Kaasik Mehis Tallinn 5:35:34 0:47:38 1:17:39 2:01:31 3:01:27 4:12:34 4:55:34 650 1
1772 Külaots Urmet Tartu 5:35:49 0:50:34 1:25:21 2:11:14 3:10:10 4:17:33 5:00:04 431 9
1773 Klaasmägi Margo Lääne-Viru 5:35:51 0:42:02 1:11:58 1:57:31 3:00:51 4:11:49 4:57:29 432 4
1774 Härmsalu Jorma Tallinn 5:35:54 0:46:01 1:15:15 1:57:14 2:58:09 4:14:42 4:57:50 651 4
1775 Vissarionov Jüri Lääne-Viru 5:35:54 0:49:52 1:21:26 2:08:21 3:08:12 4:17:40 4:59:42 652 2
1776 Miller Argo Tallinn 5:35:58 0:42:57 1:12:16 1:55:06 2:56:09 4:11:02 4:55:44 653 1
1777 Laineste Andres Harju 5:36:02 0:48:59 1:17:08 2:00:44 3:07:40 4:16:09 4:58:41 433 4
1778 Idarand Urmas Harju 5:36:10 0:42:50 1:14:12 1:58:58 3:00:44 4:15:10 4:56:00 292 2
1779 Müürsepp Toomas Järvamaa 5:36:11 0:42:39 1:13:36 1:56:34 2:56:04 4:17:44 4:59:43 293 3
1780 Ivanov Aleksandr Ida-Viru 5:36:16 0:45:48 1:17:12 2:01:52 3:02:58 4:15:34 4:57:31 140 2
1781 Trei Reito Rapla 5:36:19 0:51:08 1:22:20 2:07:07 3:07:32 4:17:06 4:59:58 434 1
1782 Põldmaa Koit Lääne-Viru 5:36:23 0:41:13 1:11:59 1:55:58 2:52:46 4:12:35 5:00:57 654 4
1783 Staalfeldt Taimo Tallinn 5:36:29 0:43:48 1:15:55 2:02:01 3:01:25 4:14:54 4:59:32 435 8
1784 Lepik Tiit Pärnu 5:36:34 0:51:33 1:22:12 2:05:38 3:04:23 4:16:13 4:57:02 655 8
1785 Põder Priit Pärnu 5:36:39 0:44:07 1:15:55 2:00:01 2:54:30 4:11:51 4:57:30 141 2
1786 Merila Markku Harju 5:36:40 0:48:30 1:19:42 2:05:24 3:08:35 4:18:48 5:01:04 656 1
1787 Mets Jüri Pärnu 5:36:43 0:46:58 1:18:29 2:06:00 3:07:35 4:18:24 4:59:44 63 7
1788 Eilmann Tanel Tartu 5:36:44 0:52:54 1:25:37 2:11:40 3:12:27 4:22:29 5:01:38 657 3
1789 Kendla Taivo Harju 5:36:52 0:47:14 1:17:07 2:00:40 3:00:22 4:12:59 4:56:08 436 2
1790 Vavulski Lembit Rapla 5:36:53 0:40:20 1:11:44 1:57:49 2:57:31 4:20:21 4:59:09 142 2
1791 Elmanovits Erik Harju 5:36:59 0:45:14 1:16:31 2:02:29 3:05:03 4:15:18 4:59:17 658 6
1792 Eenraid Peep Pärnu 5:37:07 0:50:25 1:20:35 2:02:45 3:02:53 4:17:42 5:00:19 659 1
1793 Erlemann Jaanus Tallinn 5:37:07 0:45:29 1:16:26 2:02:02 3:02:48 4:17:53 5:00:01 437 6
1794 Üprus Ronald Tartu 5:37:11 0:47:33 1:18:25 2:03:25 3:02:56 4:16:02 4:56:30 63 4
1795 Jõgiaas Aivar Tartu 5:37:16 0:48:46 1:20:53 2:04:41 3:06:06 4:17:05 5:00:20 294 8
1796 Kapp Riho Järvamaa 5:37:17 0:50:50 1:22:36 2:06:33 3:08:06 4:19:28 4:59:55 9 7
1797 Tiisler Marko Tartu 5:37:19 0:42:40 1:13:31 1:59:49 3:03:14 4:15:43 4:59:10 660 2
1798 Peekman Andres Tallinn 5:37:24 0:51:32 1:22:04 2:05:31 3:02:28 4:17:07 4:59:01 661 3
1799 Lomaka Andre Tallinn 5:37:26 0:52:12 1:22:16 2:08:08 3:07:23 4:18:51 5:00:27 438 4
1800 Leontjevs Girts Läti 5:37:28 0:48:17 1:19:23 2:04:38 3:00:55 4:15:44 5:01:40 42 2
1801 Kannimäe Olev Võru 5:37:38 0:41:05 1:13:23 1:59:07 3:02:44 4:18:51 5:01:15 143 8
1802 Vassus Raul Tallinn 5:37:41 0:53:22 1:24:04 2:06:08 3:02:20 4:17:07 4:59:31 662 3
1803 Pääslane Ain Jõgeva 5:37:42 0:48:07 1:18:57 2:03:27 3:04:07 4:16:51 5:00:29 439 13
1804 Laurisoo Erkki Tallinn 5:37:43 0:48:22 1:20:07 2:06:15 3:07:03 4:18:00 4:59:38 663 1
1805 Roosimaa Tauno Harju 5:37:46 0:52:42 1:22:37 2:07:54 3:12:22 4:18:59 4:59:59 664 1
1806 Pikkur Kaido Pärnu 5:37:47 0:45:01 1:14:27 1:57:26 2:58:56 4:16:02 4:58:37 665 1
1807 Prants Raivo Lääne-Viru 5:37:47 0:51:37 1:27:53 2:11:04 3:12:36 4:22:04 5:02:42 666 1
1808 Laius Ott Tartu 5:37:51 0:49:34 1:21:48 2:06:57 3:05:29 4:16:18 5:00:14 667 1
1809 Kikas Peeter Tartu 5:38:06 0:44:05 1:15:20 1:58:53 2:56:46 4:14:41 4:58:39 64 5
1810 Arnim Hasso Viljandi 5:38:12 0:43:28 1:15:31 2:02:52 3:05:11 4:21:07 5:03:33 440 2
1811 Rebane Renato Tartu 5:38:13 0:42:44 1:20:03 2:06:43 3:11:59 4:21:04 5:01:19 668 10
1812 Raud Ando Tallinn 5:38:18 0:47:18 1:18:21 2:03:19 3:04:01 4:15:18 5:00:11 295 2
1813 Kuusk Kadi Pärnu 5:38:20 0:54:06 1:26:39 2:11:54 3:10:35 4:20:24 5:01:01 6 1
1814 Möll Heiki Tartu 5:38:26 0:43:23 1:14:14 1:58:04 2:58:27 4:15:27 5:01:19 669 11
1815 Martinson Mart Harju 5:38:35 0:49:37 1:21:17 2:06:23 3:02:09 4:14:26 4:57:21 296 5
1816 Pak Veiko Harju 5:38:55 0:47:55 1:18:23 2:03:16 3:05:12 4:18:00 5:01:55 144 3
1817 Raadla Rain Tallinn 5:38:58 0:47:24 1:19:17 2:04:51 3:07:46 4:19:56 5:01:19 670 5
1818 Prants Arvi Võru 5:38:59 0:38:26 1:08:30 1:55:30 3:05:08 4:20:43 5:01:38 145 6
1819 Ester Indrek Harju 5:39:07 0:50:30 1:23:47 2:08:01 3:05:52 4:20:14 5:02:54 441 1
1820 Salikhova Diana Venemaa 5:39:09 0:49:47 1:21:41 2:07:30 3:05:50 4:18:32 5:01:02 26 1
1821 Mööl Mark Harju 5:39:14 0:42:01 1:14:14 1:59:30 3:00:07 4:16:38 5:00:21 297 2
1822 Sepp Allar Harju 5:39:24 0:43:59 1:13:49 1:58:18 3:02:37 4:17:02 5:01:06 671 3
1823 Nigulas Harles Harju 5:39:32 0:39:03 1:08:17 1:52:46 2:57:00 4:11:43 4:59:51 672 5
1824 Võsu Jaan Tallinn 5:39:50 0:47:54 1:20:58 2:06:55 3:08:47 4:17:50 5:00:25 298 3
1825 Eelmere Teet Harju 5:39:52 0:48:02 1:21:28 2:06:08 3:08:31 4:21:53 5:02:06 146 2
1826 Paeglis Druvis Läti 5:39:55 0:51:05 1:20:49 2:04:07 3:05:12 4:19:43 5:02:36 299 1
1827 Oks Peep Tartu 5:39:57 0:47:02 1:17:50 2:01:09 3:01:48 4:16:08 4:59:09 673 3
1828 Klippberg Kristo Tallinn 5:39:59 0:46:31 1:15:53 1:58:27 2:57:57 4:12:37 4:58:33 674 2
1829 Kaljuste Üllar Tartu 5:40:01 0:39:59 1:10:08 1:56:36 3:04:03 4:17:12 5:01:38 442 8
1830 Tammiste Veiko Tartu 5:40:07 0:50:55 1:20:51 2:02:08 3:00:38 4:11:03 4:59:24 675 4
1831 Valgemäe Hedvi Tallinn 5:40:08 0:49:33 1:23:35 2:10:16 3:11:32 4:20:31 5:02:13 8 2
1832 Kuhi Peeter Lääne-Viru 5:40:10 0:43:37 1:14:14 1:58:26 2:58:38 4:14:20 4:57:21 300 4
1833 Veisserik Joel Tallinn 5:40:16 0:38:23 1:07:27 1:49:51 2:50:33 4:13:19 5:00:23 147 5
1834 Liivakant Lauri Tartu 5:40:17 0:48:05 1:19:19 2:04:36 3:06:14 4:18:08 5:00:24 148 3
1835 Vaivars Gints Läti 5:40:21 0:41:24 1:12:01 1:56:37 2:59:05 4:19:37 5:02:44 149 7
1836 Kuhi Tõnu Lääne-Viru 5:40:29 0:43:38 1:14:14 1:58:26 2:59:32 4:19:14 5:00:40 443 6
1837 Nõmmela Mihkel Tallinn 5:40:38 0:44:11 1:16:10 2:03:43 3:05:48 4:15:59 5:00:28 301 3
1838 Tiigi Tarmo Tallinn 5:40:39 1:01:50 1:33:05 2:16:49 3:13:07 4:24:35 5:03:26 302 2
1839 Arumaa Rome Viljandi 5:40:41 0:47:40 1:19:18 2:06:56 3:10:40 4:23:37 5:02:47 676 1
1840 Ploom Andrus Võru 5:40:43 0:49:30 1:20:04 2:03:59 3:04:48 4:17:32 5:01:17 150 1
1841 Urmet Piret Harju 5:40:44 0:47:25 1:19:29 2:04:34 3:05:49 4:22:21 5:03:15 7 9
1842 Luks Sven Harju 5:40:44 0:47:28 1:19:28 2:04:10 3:06:39 4:20:16 5:02:56 303 12
1843 Rebane Ülari Tallinn 5:40:46 0:49:05 1:20:41 2:05:38 3:06:43 4:17:40 5:00:29 677 1
1844 Pärnak Martin Lääne-Viru 5:40:52 0:43:17 1:14:50 1:59:19 2:58:36 4:15:35 4:58:12 64 2
1845 Lõhmus Silja Tartu 5:40:56 0:47:08 1:20:07 2:06:23 3:08:46 4:21:35 5:02:47 2 9
1846 Piirak Elita Viljandi 5:40:59 0:43:40 1:15:27 2:01:54 3:03:08 4:18:53 5:02:26 10 2
1847 Schmidt Viljar Valga 5:41:04 0:44:40 1:16:29 2:01:01 3:02:57 4:17:04 5:00:43 678 5
1848 Pajo Toomas Lääne-Viru 5:41:06 0:48:34 1:20:07 2:05:17 3:05:16 4:21:36 5:03:52 679 3
1849 Laks Ivar Harju 5:41:07 0:49:38 1:22:50 2:08:17 3:08:06 4:18:56 5:02:14 680 1
1850 Kaar Risto Tallinn 5:41:16 0:44:45 1:16:48 2:01:28 3:06:41 4:23:07 5:05:26 444 2
1851 Lehtme Kadri Võru 5:41:19 0:49:32 1:21:49 2:07:06 3:05:27 4:20:05 5:04:01 27 3
1852 Rikolas Martin Harju 5:41:41 0:50:21 1:22:50 2:08:51 3:10:13 4:21:24 5:02:32 681 1
1853 Mölder Erkki Tartu 5:41:42 0:42:26 1:14:49 2:02:15 3:05:31 4:18:57 5:02:13 682 2
1854 Kulver Rünno Tallinn 5:41:49 0:46:45 1:18:06 2:02:30 3:04:28 4:17:36 5:02:04 445 4
1855 Vitola Sanita Läti 5:41:50 0:50:24 1:22:19 2:08:03 3:08:50 4:22:49 5:04:28 28 2
1856 Männi Mattias Tallinn 5:41:54 0:46:15 1:17:07 2:02:52 3:06:14 4:20:47 5:04:04 683 8
1857 Rauniste Viljar Saaremaa 5:41:54 0:44:11 1:15:54 2:00:46 3:02:52 4:19:37 5:02:55 304 6
1858 Kitsing Taivo Tallinn 5:41:56 0:43:58 1:14:08 1:56:38 3:00:01 4:22:09 5:04:26 684 5
1859 Jäe Meeme Tartu 5:41:56 0:43:34 1:15:43 2:04:10 3:09:20 4:23:41 5:03:58 305 9
1860 Knope Agris Läti 5:41:57 0:49:26 1:21:21 2:06:14 3:04:58 4:18:35 5:02:32 33 6
1861 Verev Tiit Harju 5:42:02 0:43:41 1:13:25 1:56:47 3:05:44 4:17:16 5:00:41 306 5
1862 Rimmel Marje Tallinn 5:42:03 0:49:20 1:21:39 2:07:06 3:08:39 4:18:34 5:01:25 29 3
1863 Pimenov Aleksandr Ida-Viru 5:42:03 0:50:51 1:22:30 2:06:48 3:07:29 4:20:33 5:06:00 65 1
1864 Liivamägi Jaanus Tartu 5:42:05 0:45:44 1:17:44 2:02:49 3:06:07 4:19:41 5:01:24 446 12
1865 Mägi Heiki Tartu 5:42:09 0:44:21 1:15:34 2:00:45 3:02:41 4:16:42 5:00:27 307 13
1866 Airik Rain Harju 5:42:11 0:46:37 1:19:02 2:01:58 3:05:18 4:19:33 5:03:51 685 2
1867 Laur Leho Tallinn 5:42:14 0:52:42 1:24:43 2:09:52 3:10:49 4:22:25 5:05:00 447 1
1868 Liias Paul Tallinn 5:42:18 0:44:05 1:14:38 1:58:08 2:55:44 4:19:01 5:02:50 686 2
1869 Lacis Dzintars Läti 5:42:19 0:44:01 1:15:11 1:57:39 3:00:52 4:17:11 5:01:02 448 2
1870 Lainemäe Allan Ida-Viru 5:42:25 0:46:15 1:20:31 2:06:21 3:08:40 4:22:23 5:04:35 308 3
1871 Pajupuu Andreas Viljandi 5:42:28 0:43:13 1:14:13 2:00:30 3:06:13 4:20:47 5:05:18 65 2
1872 Luksys Darius Leedu 5:42:29 0:42:29 1:25:28 2:15:16 3:16:54 4:23:44 5:03:55 687 2
1873 Nanits Mihkel Tartu 5:42:31 0:50:18 1:16:33 1:52:41 2:43:35 4:11:03 4:59:24 688 7
1874 Rohtla Gert Tallinn 5:42:34 0:50:53 1:24:19 2:07:36 3:06:58 4:20:24 5:04:20 689 1
1875 Kaukver Andres Tallinn 5:42:36 0:47:06 1:19:23 2:06:47 3:08:11 4:22:20 5:04:59 66 4
1876 Tammjärv Kalle Tartu 5:42:40 0:43:53 1:14:04 1:57:00 2:56:38 4:11:08 4:59:44 309 8
1877 Noormets Alo Tartu 5:42:41 0:48:28 1:19:51 2:06:19 3:08:00 4:20:28 5:04:54 690 5
1878 Roosimaa Rommi Tallinn 5:42:42 0:49:23 1:20:54 2:06:40 3:09:23 4:21:03 5:03:32 449 5
1879 Kuusik Keit Viljandi 5:42:42 0:43:38 1:15:54 2:02:54 3:04:18 4:18:36 5:02:21 691 2
1880 Kall Rando Tartu 5:42:44 0:43:35 1:15:04 2:01:49 3:05:56 4:23:44 5:04:34 450 3
1881 Aagver Maris Harju 5:42:46 0:51:48 1:24:18 2:10:14 3:12:11 4:22:35 5:04:05 9 5
1882 Ambos Silver Valga 5:42:50 0:47:03 1:18:26 2:02:45 3:03:10 4:21:00 5:03:47 67 11
1883 Kaljund Siim Tartu 5:43:02 0:46:13 1:18:24 2:04:58 3:12:37 4:21:58 5:04:48 692 2
1884 Vahter Kaimo Harju 5:43:07 0:41:25 1:11:58 1:55:31 3:00:35 4:19:30 5:02:18 693 7
1885 Strumskis Mindaugas Leedu 5:43:13 0:47:24 1:19:21 2:04:35 3:03:06 4:20:26 5:04:03 151 4
1886 Piho Kaido Tallinn 5:43:15 0:47:49 1:19:17 2:05:39 3:07:47 4:22:15 5:04:56 694 2
1887 Dukan Diana Tartu 5:43:16 0:47:43 1:19:37 2:05:34 3:08:26 4:21:14 5:03:36 10 6
1888 Jallai Janis Harju 5:43:19 0:50:46 1:21:23 2:06:01 3:03:26 4:21:53 5:02:48 451 8
1889 Tuur Taavi Tartu 5:43:31 0:52:42 1:25:01 2:10:17 3:12:31 4:24:43 5:05:56 695 1
1890 Võsu Bruno Tartu 5:43:33 0:52:33 1:24:18 2:07:04 3:04:57 4:16:31 5:05:57 696 6
1891 Võso Toomas Tartu 5:43:41 0:45:16 1:16:55 2:01:20 3:04:11 4:16:07 5:02:17 452 3
1892 Karner Kuido Harju 5:43:45 0:50:56 1:22:03 2:06:21 3:04:06 4:19:09 5:04:08 697 1
1893 Hein Veiko Tartu 5:43:49 0:49:50 1:21:09 2:05:42 3:04:46 4:17:46 5:02:46 698 1
1894 Karelson Madis Tartu 5:43:56 0:46:11 1:18:35 2:04:39 3:05:13 4:20:06 5:04:47 310 2
1895 Pappel Eno Harju 5:44:06 0:48:33 1:19:21 2:02:02 3:02:48 4:19:24 5:04:33 453 6
1896 Räim Rivo Saaremaa 5:44:10 0:40:50 1:10:55 1:58:20 3:06:25 4:17:51 5:04:20 454 8
1897 Kütt Mati Tartu 5:44:13 0:47:46 1:22:16 2:09:25 3:10:40 4:23:36 5:04:48 311 8
1898 Värk Tanel Harju 5:44:15 0:44:46 1:15:56 2:01:15 3:04:52 4:24:02 5:05:48 699 2
1899 Lehtoja Eha Pärnu 5:44:16 0:45:57 1:16:50 2:01:46 3:01:31 4:18:30 5:02:33 1 7
1900 Aav Priit Tartu 5:44:17 0:49:11 1:21:20 2:07:02 3:05:45 4:21:01 5:05:57 455 6
1901 Piirsalu Märt Tartu 5:44:18 0:53:45 1:28:05 2:14:25 3:12:36 4:22:47 5:04:32 700 1
1902 Musting Aksel Tallinn 5:44:20 0:52:49 1:25:50 2:11:59 3:12:23 4:23:11 5:05:25 68 7
1903 Ohno Kaido Tartu 5:44:22 0:47:48 1:19:33 2:04:02 3:03:17 4:13:34 5:07:30 456 13
1904 Puusepp Aksel Tallinn 5:44:28 0:47:47 1:18:42 2:02:17 3:03:50 4:19:18 5:06:49 43 1
1905 Salmu Simo Pärnu 5:44:35 0:46:49 1:17:33 2:02:13 3:04:49 4:19:46 5:03:54 701 2
1906 Toru Priit Tartu 5:44:38 0:52:34 1:26:57 2:10:15 3:11:02 4:20:09 5:07:46 702 5
1907 Kahk Urmas Harju 5:44:43 0:52:55 1:25:16 2:10:20 3:14:13 4:26:26 5:08:32 312 1
1908 Kaasik Jaan Pärnu 5:44:44 0:50:07 1:22:02 2:06:33 3:07:44 4:20:51 5:04:42 152 4
1909 Teller Vahur Tartu 5:44:45 0:40:29 1:11:32 1:54:36 2:51:18 4:22:06 5:05:26 703 4
1910 Puolokainen Raivo Harju 5:44:54 0:44:48 1:15:17 2:10:08 3:10:08 4:19:36 5:04:25 704 2
1911 Liivamägi Lauri Juhan Tartu 5:44:55 0:41:14 1:14:32 2:01:00 3:04:11 4:17:34 5:05:15 705 3
1912 Pallav Laivo Harju 5:44:55 0:47:48 1:18:57 2:02:16 3:03:05 4:21:15 5:04:48 706 1
1913 Pilv Vilve Järvamaa 5:45:02 0:47:49 1:20:45 2:06:51 3:11:04 4:23:22 5:04:45 8 9
1914 Sõrmus Tanel Tartu 5:45:07 0:51:47 1:22:13 2:06:24 3:08:21 4:22:06 5:06:45 707 1
1915 Arrak Tõnu Tartu 5:45:07 0:36:14 1:03:04 1:41:21 2:32:53 4:24:51 5:06:32 66 9
1916 Minkevicius Antanas Leedu 5:45:11 0:54:56 1:25:10 2:07:06 3:09:34 4:23:10 5:06:15 708 1
1917 Jaakson Karl Tallinn 5:45:17 0:49:24 1:20:17 2:03:00 3:01:51 4:07:55 5:00:11 709 2
1918 Pilvik Roger Tallinn 5:45:17 0:43:02 1:11:56 1:52:45 2:57:19 4:07:55 5:00:11 710 3
1919 Ulevicius Henrikas Leedu 5:45:20 0:48:10 1:21:24 2:07:11 3:06:17 4:23:09 5:06:54 34 4
1920 Kullamä Reeno Ida-Viru 5:45:22 0:46:19 1:19:53 2:07:43 3:10:01 4:23:32 5:05:48 313 2
1921 Saluveer Erki Tartu 5:45:26 0:45:13 1:17:11 2:00:54 3:07:19 4:22:09 5:05:29 711 3
1922 Thal Talis Võru 5:45:29 0:49:32 1:18:59 2:02:16 3:06:23 4:22:15 5:05:52 457 1
1923 Mäesepp Taavi Tartu 5:45:32 0:45:23 1:18:41 2:03:21 3:06:11 4:21:37 5:06:31 712 6
1924 Tamm Teet Harju 5:45:49 0:56:31 1:28:53 2:14:23 3:12:13 4:24:20 5:06:29 458 5
1925 Siidra Kaimar Võru 5:45:53 0:39:25 1:12:10 1:57:10 3:01:01 4:15:46 5:04:57 459 2
1926 Kullang Erkki Tallinn 5:46:06 0:45:54 1:17:31 2:01:54 3:03:21 4:21:03 5:04:02 153 2
1927 Moumets Mardo Läänemaa 5:46:08 0:51:50 1:25:18 2:12:22 3:14:35 4:28:11 5:08:51 460 1
1928 Tamsalu Rainer Tartu 5:46:08 0:47:46 1:20:10 2:06:12 3:07:10 4:20:18 5:07:35 461 6
1929 Noormets Ando Harju 5:46:13 0:49:54 1:21:23 2:06:37 3:08:50 4:22:29 5:05:51 462 5
1930 Limmer Meelis Harju 5:46:15 0:50:54 1:22:05 2:06:01 3:12:09 4:24:12 5:07:27 713 1
1931 Viherpuu Hannes Harju 5:46:16 0:44:56 1:17:24 2:12:42 3:12:50 4:26:07 5:07:32 463 12
1932 Kala Tarmo Võru 5:46:20 0:51:04 1:22:36 2:06:21 3:09:22 4:25:09 5:07:39 714 1
1933 Külm Hanno Tartu 5:46:23 0:48:31 1:21:36 2:08:46 3:10:12 4:22:14 5:06:31 314 8
1934 Isop Indrek Tallinn 5:46:24 0:50:23 1:22:43 2:08:37 3:11:40 4:23:13 5:07:36 315 2
1935 Viires Henno Harju 5:46:34 0:50:14 1:21:45 2:07:05 3:10:58 4:24:21 5:06:53 316 6
1936 Elmers Jaanus Harju 5:46:37 0:48:13 1:21:11 2:06:34 3:08:55 4:22:17 5:05:28 464 3
1937 Palu Mati Pärnu 5:47:00 0:48:42 1:21:20 2:09:07 3:14:17 4:26:23 5:10:06 154 9
1938 Jepishov Artur Tartu 5:47:03 0:53:09 1:26:21 2:12:07 3:12:36 4:25:34 5:08:12 715 1
1939 Niitav Raiko Tallinn 5:47:08 0:50:14 1:23:04 2:08:12 3:12:46 4:27:13 5:10:02 716 1
1940 Kalnins Normunds Läti 5:47:28 0:45:12 1:14:25 1:56:46 2:59:00 4:19:10 5:04:28 155 2
1941 Muldme Risto Tallinn 5:47:29 0:45:57 1:20:09 2:06:32 3:11:47 4:27:55 5:10:34 465 6
1942 Parygin Alexander Venemaa 5:47:30 0:49:13 1:21:47 2:07:58 3:09:00 4:26:18 5:06:51 10 2
1943 Viirsalu Peeter Tartu 5:47:32 0:49:51 1:21:49 2:07:12 3:09:31 4:26:12 5:08:53 717 1
1944 Mardisoo Marek Tartu 5:47:32 0:47:15 1:20:47 2:11:58 3:18:50 4:28:19 5:08:05 718 3
1945 Aare Marion Tallinn 5:47:38 0:49:19 1:21:39 2:09:06 3:12:35 4:26:57 5:06:32 30 10
1946 Oidram Priit Tartu 5:47:44 0:48:01 1:17:59 2:03:12 3:05:38 4:25:13 5:08:05 719 3
1947 Viidul Fred Tallinn 5:47:47 0:50:23 1:20:13 2:15:20 3:18:42 4:29:28 5:10:33 720 3
1948 Maasing Illimar Tartu 5:47:48 0:52:46 1:25:24 2:09:50 3:10:01 4:27:56 5:11:59 317 1
1949 Ennuste Madis Harju 5:47:51 0:42:08 1:14:37 1:58:27 3:02:26 4:22:36 5:07:10 466 3
1950 Kuusik Ando Tallinn 5:47:53 0:50:22 1:23:38 2:09:22 3:10:14 4:24:10 5:07:50 467 2
1951 Rosenberg Gunnar Lääne-Viru 5:47:55 0:46:15 1:18:46 2:05:34 3:12:38 4:22:17 5:07:42 721 2
1952 Hollo Mairo Võru 5:47:59 0:46:11 1:19:05 2:05:02 3:08:04 4:23:48 5:07:48 722 2
1953 Eek Marko Tallinn 5:48:11 0:47:11 1:17:32 2:01:01 3:03:37 4:24:48 5:07:48 723 2
1954 Laane Jüri Viljandi 5:48:14 0:52:27 1:25:45 2:12:03 3:14:28 4:27:07 5:08:53 1 4
1955 Kaarma Rain Tallinn 5:48:27 0:52:40 1:24:44 2:10:11 3:11:40 4:23:36 5:08:21 318 10
1956 Nõmmik Tiina Järvamaa 5:48:28 0:44:14 1:15:46 2:04:58 3:11:17 4:25:47 5:08:53 3 3
1957 Ääro Tõnu Harju 5:48:31 0:44:21 1:15:16 2:00:52 3:04:12 4:21:52 5:06:38 319 3
1958 Rosman Andrus Tartu 5:48:33 0:54:12 1:26:37 2:11:31 3:14:05 4:25:49 5:08:45 724 1
1959 Tammik Kalver Pärnu 5:48:38 0:54:29 1:27:51 2:13:30 3:14:51 4:30:11 5:12:14 725 8
1960 Povaljuhhin Aleksandr Harju 5:48:39 0:46:49 1:17:54 2:03:36 3:07:15 4:27:11 5:09:51 468 10
1961 Kullam Andres Pärnu 5:48:40 0:54:19 1:26:35 2:12:36 3:14:53 4:27:25 5:09:50 320 1
1962 Meeksa Roman Tartu 5:48:43 0:46:35 1:20:09 2:06:11 3:10:30 4:25:45 5:10:59 726 11
1963 Kadajane Eiki Harju 5:48:54 0:46:07 1:15:33 1:59:56 3:08:03 4:26:57 5:12:26 69 12
1964 Eglite Zigmunds Läti 5:48:58 - - - - 4:18:46 5:03:10 156 4
1965 Pruuns Kuido Tallinn 5:49:02 0:48:32 1:19:45 2:03:57 3:07:22 4:22:09 5:07:58 321 5
1966 Brikker Kaido Tartu 5:49:04 0:55:06 1:26:48 2:12:54 3:12:24 4:25:56 5:10:45 727 1
1967 Barchukov Valeri Venemaa 5:49:07 0:52:43 1:24:48 2:11:50 3:14:41 4:30:25 5:13:57 157 1
1968 Mahla Hillar Tartu 5:49:10 0:43:32 1:16:19 2:06:38 3:11:25 4:26:40 5:10:37 322 5
1969 Piir Sten Tallinn 5:49:11 0:48:53 1:22:23 2:12:41 3:14:00 4:23:32 5:06:03 728 8
1970 Peterson Marek Tartu 5:49:13 0:48:54 1:21:22 2:06:17 3:12:04 4:25:12 5:06:55 729 2
1971 Hanni Tarmo Harju 5:49:18 0:47:47 1:19:43 2:08:05 3:13:18 4:26:55 5:08:40 35 1
1972 Allas Kalle Harju 5:49:32 0:47:18 1:20:29 2:08:03 3:12:42 4:27:07 5:10:09 323 3
1973 Bieliunas Martynas Leedu 5:49:32 0:47:20 1:19:24 2:04:34 3:05:41 4:23:09 5:11:56 469 5
1974 Gurkin Viktor Harju 5:49:33 0:48:33 1:21:48 2:05:22 3:15:32 4:25:55 5:09:29 730 3
1975 Pure Nils Tartu 5:49:40 0:55:33 1:29:39 2:18:32 3:20:10 4:30:23 5:11:32 324 1
1976 Pärle Joel Valga 5:49:44 0:51:58 1:26:17 2:13:43 3:15:18 4:26:56 5:11:18 731 4
1977 Krabi Taivo Harju 5:49:45 0:40:06 1:11:48 1:56:55 2:58:32 4:17:48 5:05:57 325 13
1978 Kokka Gunnar Tartu 5:50:00 0:46:17 1:16:28 2:00:03 3:04:13 4:20:20 5:06:35 326 1
1979 Ülem Rainer Tallinn 5:50:21 0:53:24 1:26:07 2:12:08 3:12:25 4:26:04 5:09:42 732 2
1980 Mällo Roland Tartu 5:50:22 0:47:26 1:20:13 2:09:43 3:20:06 4:31:02 5:12:51 67 1
1981 Veske Annika Tartu 5:50:26 0:46:54 1:19:16 2:06:31 3:12:36 4:29:24 5:12:31 31 3
1982 Jõgi Robert Tallinn 5:50:32 0:46:28 1:19:20 2:06:36 3:07:18 4:25:43 5:12:00 470 3
1983 Aruksaar Erki Rapla 5:50:46 0:51:09 1:22:37 2:08:53 3:11:11 4:26:59 5:11:31 733 1
1984 Vainu Mihkel Tallinn 5:50:55 0:48:55 1:19:20 2:04:19 3:14:01 4:26:29 5:12:43 734 4
1985 Raudsepp Jan Tallinn 5:51:03 0:54:25 1:27:51 2:16:20 3:18:39 4:28:07 5:11:42 471 1
1986 Nurk Priit Saaremaa 5:51:04 0:50:22 1:21:00 2:06:29 3:12:33 4:26:40 5:10:26 472 9
1987 Bachmann Tarmo Rapla 5:51:08 0:49:01 1:21:21 2:07:00 3:08:10 4:23:58 5:08:52 327 4
1988 Seppa Andres Tartu 5:51:12 0:41:22 1:13:28 2:01:55 3:05:36 4:22:07 5:11:05 328 3
1989 Paal Aivar Tallinn 5:51:14 0:52:31 1:24:25 2:08:36 3:13:57 4:23:45 5:09:28 329 13
1990 Hallika Urmas Harju 5:51:15 0:50:47 1:24:00 2:10:02 3:15:23 4:27:40 5:12:00 473 1
1991 Tatar Kristjan Tallinn 5:51:21 0:47:56 1:18:50 2:08:04 3:14:26 4:29:41 5:13:09 735 1
1992 Vares Hannes Lääne-Viru 5:51:29 0:49:06 1:22:13 2:09:49 3:10:53 4:28:19 5:11:43 36 7
1993 Kongi Tarvi Tallinn 5:51:32 0:53:01 1:26:45 2:15:15 3:20:11 4:29:10 5:13:20 736 1
1994 Palumaa Pille Rapla 5:51:32 0:51:34 1:24:28 2:10:07 3:10:59 4:25:15 5:11:06 11 3
1995 Pihla Jaanus Võru 5:51:38 0:53:10 1:24:22 2:10:07 3:11:41 4:26:02 5:13:48 474 1
1996 Künnapas Margit Tartu 5:51:46 0:49:28 1:24:15 2:10:07 3:11:40 4:27:26 5:12:27 32 6
1997 Kütt Rainer Tallinn 5:52:02 0:42:35 1:11:51 1:51:45 2:42:55 3:49:21 5:15:10 475 2
1998 Rääk Tarmo Tartu 5:52:11 0:51:10 1:24:22 2:11:33 3:13:27 4:25:57 5:10:26 476 8
1999 Otsa Raul Harju 5:52:21 0:53:51 1:27:41 2:18:11 3:20:54 4:34:56 5:16:53 737 2
2000 Reimaa Andrus Viljandi 5:52:24 0:48:57 1:21:16 2:07:35 3:10:39 4:26:37 5:12:09 477 2
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Mauri, mauri@radis.ee, 04.10.2010 14:03
Pilte rallist enne Harimäge http://picasaweb.google.com/fankimanki/TartuRattaralli201002# Kes suuremaid fotosid soovib, meiligu mauri@radis.ee
R......, , 28.09.2010 17:51
Mitte kriitikameel, vaid mugavus ja mökundus tulevad vanusega.
möku, , 28.09.2010 14:09
Sõitsin koos 10-aastase pojaga lühikest rada ja küsimuse peale, kuda tundus, kehitas õlgu ja ütles, et täitsa OK oli. Ilmselt tuleb kriitikameel vanusega....
tiku ja taku, , 28.09.2010 11:06
pange see asi siin ükskord lukku. täiega sakib
SakuTume, , 28.09.2010 10:12
Saadet peaks nägema kanal 2 kodukalt. VussVillemile; vaevalt, et esi 200 mehed viitsivad siin kedagi arvustada, nemad teevad pigem trenni. Pigem virisevad ikka keskmikud, tagapoole mehed ja kuival kruusal uhajad. Aga eks kõigil ole õigus oma arvamusele kuigi tühja pritsimist on siiski liiga palju.
Taal, , 28.09.2010 07:04
To VussVillem.Kebi oma Voodi foorumisse!
kk, , 27.09.2010 22:56
Kahju, magasin maha selle kokkuvõtte. Kas kusakilt kordust pole võimalik vaadata?
VussVillem, , 27.09.2010 18:55
Aga mina vaatasin telekast kuidas te seal mudas pladistasite. Ja siinseid kommentaare lugedes, siis need "tegijad" ratturid võiks väheke oma tooni madalamaks võtta. Saame aru, et te olete seal esi 200 mehed aga see ei anna mingit õigust nina püsti ajada.
Sebija, , 25.09.2010 17:38
Pigem mitte füüsiline vaid moraalne vastupidavus pääseb rasketes oludes maksmusele. Ja mina ei kujuta endale ette, et viimasel hetkel on võimalik nii suure osavõtjaskonna ja eriti nii suure korraldajate hulga puhul rada või mingeid muid elemente viimasel sekundil ümber mängida. Sellest tekib veel suurem arusaamatus ja kakofoonia kui seda see rada suutis pakkuda. Korraldajal on sisuliselt ainult kaks valikt - kas sõit toimub, või sõit ei toimu. Ja see valik on paljuski ka sõitjas endas kinni, et kas ta tahab sellistes oludes sõita või siis mitte.
huviline, , 25.09.2010 16:04
Sellistes rajaoludes ilmnebki sõitja füüsiline vastupidavus...kuigi tatistasin ja vandusin ka ise, suutsin oma eelmise aasta kohta parandada pea 900. Rohkem sallivust kallid kaasvõistlejad.


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE