estenglv
WAP version
Login form
RSS
Tartu Rattamaraton toob liiklusmuudatused 15.09.2010 (0)
19. septembril sõidetakse Lõuna-Eesti radadel maailmas suuruselt teine maastikurattamaraton. SEB 13. Tartu Rattamaratonil osaleb ligi 5500 ratturit. Võistlus toob ...
SEB 13. Tartu Rattamaratonile on jäänud viimased 250 vaba stardikohta 15.09.2010 (0)
Sel pühapäeval sõidetav mastaapne SEB 13. Tartu Rattamaraton toob kokku rekordiliselt harrastussportlasi ja eliitrattureid. Tänahommikuse seisuga on Eesti suurimale maastikurattamaratonile ...
SEB 13. Tartu Rattamaratoni odavaim registreerimisvoor lõpeb sel reedel 25.08.2010 (0)
Tartu Rattamaraton - 89 km /uuend. 27.09/
Tartu Rattamaraton - 40 km /uuend. 27.09/
301 Moved Permanently Date: Tue, 21 Aug 2018 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
SEB 13. Tartu Rattamaraton
Aeg 19.09.2010
Koht Otepää EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants 89 km
40 km
Korraldaja Klubi Tartu Maraton, Laulupeo 25, Tartu. Tel. +372 742 1644 www.tartumaraton.ee tartumaraton@tartumaraton.ee 
PROGRAMM KLUBIDELE/FIRMADELE LASTELE
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 12.2km 22.9km 36.5km 50.6km 66.3km 77.2km Koht v.k. Kordi  
1 Kangert Tanel Pärnu 2:50:44 0:24:12 0:43:41 1:08:32 1:36:35 2:08:02 2:29:15 1 5
2 Pütsep Erki Tallinn 2:52:34 0:24:10 0:43:42 1:08:33 1:36:35 2:09:03 2:30:44 2 3
3 Oras Allan Tartu 2:54:44 0:24:17 0:43:42 1:08:33 1:36:54 2:10:06 2:32:38 1 10
4 Flaksis Andz Läti 2:55:01 0:24:18 0:43:42 1:08:33 1:36:54 2:10:05 2:32:37 1 1
5 Maasikmets Alges Harju 3:00:18 0:25:15 0:45:29 1:12:01 1:42:07 2:15:48 2:38:46 1 12
6 Austa Caspar Tartu 3:00:20 0:25:15 0:45:31 1:12:01 1:41:58 2:15:49 2:38:45 3 12
7 Sarv Sten Viljandi 3:00:21 0:25:10 0:45:32 1:12:04 1:42:09 2:15:50 2:38:45 2 6
8 Suur Ivo Valga 3:00:21 0:25:07 0:45:31 1:12:04 1:42:07 2:15:50 2:38:45 4 10
9 Ojavee Mart Tallinn 3:01:05 0:25:09 0:45:30 1:12:00 1:42:08 2:16:52 2:39:13 5 4
10 Kodanipork Raido Tallinn 3:01:07 0:25:16 0:45:27 1:12:00 1:42:07 2:16:52 2:39:14 2 13
11 Kukk Sigvard Harju 3:01:07 0:25:17 0:45:31 1:12:00 1:42:08 2:16:53 2:39:13 2 10
12 Preimanis Matiss Läti 3:01:08 0:25:10 0:45:30 1:12:04 1:41:49 2:15:51 2:38:45 3 1
13 Sorokins Dimitrijs Läti 3:01:09 0:25:06 0:45:30 1:12:01 1:41:59 2:15:49 2:38:46 6 2
14 Smirnovs Andris Läti 3:01:49 0:25:18 0:45:30 1:12:03 1:42:08 2:15:50 2:38:44 4 2
15 Jeret Timmo Pärnu 3:04:28 0:25:22 0:45:32 1:12:06 1:42:31 2:18:37 2:41:56 1 4
16 Schumann Riivo Lääne-Viru 3:05:27 0:25:14 0:45:29 1:12:00 1:42:59 2:18:37 2:41:58 7 10
17 Tamkõrv Helmet Tallinn 3:06:07 0:25:18 0:45:33 1:12:06 1:43:47 2:20:11 2:43:34 8 11
18 Ronimois Mihkel Viljandi 3:06:24 0:25:16 0:45:30 1:13:01 1:44:24 2:20:09 2:43:34 9 11
19 Neidra Rainer Lääne-Viru 3:07:04 0:25:18 0:45:29 1:12:59 1:44:02 2:20:10 2:43:47 5 5
20 Trautmanis Martins Läti 3:07:33 0:25:27 0:46:29 1:14:29 1:45:57 2:21:28 2:45:10 10 1
21 Kirsipuu Toomas Tartu 3:07:34 0:25:51 0:46:49 1:14:27 1:45:56 2:21:27 2:45:12 1 11
22 Olle Raul Tallinn 3:07:35 0:25:38 0:46:29 1:14:27 1:45:42 2:21:27 2:45:09 3 2
23 Tuisk Priit Põlva 3:07:35 0:25:31 0:45:32 1:13:00 1:44:23 2:21:30 2:45:11 11 12
24 Flaksis Toms Läti 3:07:36 0:25:53 0:46:48 1:14:30 1:45:58 2:21:29 2:45:10 12 3
25 Pruus Peeter Rapla 3:07:36 0:25:16 0:46:29 1:14:28 1:45:55 2:21:28 2:45:10 13 8
26 Karu Virgo Tallinn 3:08:11 0:25:30 0:45:28 1:12:59 1:44:22 2:21:30 2:45:11 4 12
27 Selder Taavi Ida-Viru 3:08:11 0:25:33 0:46:47 1:14:26 1:45:56 2:21:28 2:45:09 14 7
28 Pacevicius Sarunas Leedu 3:08:11 0:25:17 0:45:30 1:13:00 1:44:24 2:21:30 2:45:11 6 2
29 Mikson Margus Tartu 3:08:13 0:25:50 0:46:49 1:14:30 1:45:56 2:21:28 2:45:10 3 7
30 Veelmaa Taavi Lääne-Viru 3:08:45 0:26:05 0:46:48 1:14:29 1:45:58 2:21:28 2:45:09 7 3
31 Puu Henno Tallinn 3:08:45 0:25:19 0:45:31 1:13:00 1:44:21 2:20:10 2:45:11 4 5
32 Nõlvik Lasse Tallinn 3:09:05 0:26:04 0:46:46 1:14:28 1:46:22 2:22:55 2:46:40 5 11
33 Mõttus Tarmo Võru 3:09:08 0:25:59 0:46:45 1:14:27 1:46:20 2:22:54 2:46:40 6 4
34 Gristsenko Andrei Tallinn 3:09:39 0:25:38 0:46:46 1:14:26 1:46:21 2:22:55 2:46:40 7 12
35 Lond Rain Harju 3:09:39 0:25:58 0:46:47 1:14:27 1:46:21 2:22:54 2:46:39 15 8
36 Karu Allar Tallinn 3:09:46 0:25:14 0:45:32 1:12:05 1:44:25 2:21:30 2:46:40 16 11
37 Raudsepp Krister Tallinn 3:10:15 0:26:00 0:46:49 1:14:30 1:46:21 2:22:55 2:46:40 2 5
38 Öpik Oliver Tallinn 3:10:50 0:25:10 0:45:30 1:12:11 1:48:31 2:24:40 2:48:40 8 10
39 Kopli Tarmo Harju 3:10:51 0:26:49 0:47:52 1:16:15 1:47:51 2:24:40 2:48:40 17 13
40 Dzalbs Gunars Läti 3:11:13 0:25:55 0:46:48 1:14:28 1:45:57 2:22:56 2:46:40 9 6
41 Lomakin Alexander Venemaa 3:11:24 0:25:29 0:46:14 1:14:31 1:46:55 2:24:42 2:48:40 18 4
42 Suppi Ahti Tallinn 3:11:36 0:25:55 0:46:47 1:14:27 1:46:22 2:22:56 2:46:39 19 9
43 Rannama Indrek Saaremaa 3:11:59 0:26:14 0:47:51 1:16:13 1:47:55 2:25:30 2:49:12 10 12
44 Jalakas Siim Järvamaa 3:12:06 0:26:55 0:47:52 1:16:15 1:47:42 2:24:42 2:48:41 8 4
45 Rezins Janis Läti 3:12:07 0:27:09 0:48:08 1:16:15 1:48:08 2:25:29 2:49:10 2 6
46 Ridamäe Aivar Tallinn 3:12:07 0:26:36 0:47:47 1:15:49 1:47:44 2:25:30 2:49:11 5 9
47 Neemela Kristian Jõgeva 3:12:08 0:26:47 0:47:52 1:16:12 1:48:06 2:25:29 2:49:11 3 5
48 Krusemann Magnus Tallinn 3:12:12 0:26:50 0:47:49 1:16:14 1:47:42 2:24:39 2:48:40 20 9
49 Vaab Ivar Lääne-Viru 3:13:42 0:27:15 0:48:08 1:17:29 1:50:19 2:27:18 2:50:39 9 9
50 Molev Juri Tallinn 3:13:50 0:27:01 0:47:52 1:15:49 1:47:53 2:26:29 2:50:40 21 12
51 Alamaa Siim-Erik Harju 3:13:57 0:26:38 0:47:51 1:16:14 1:49:39 2:27:17 2:50:39 10 6
52 Rezins Janis Läti 3:14:06 0:25:27 0:45:30 1:12:06 1:43:59 2:25:28 2:49:10 11 4
53 Neemela Tarmo Tallinn 3:14:24 0:26:54 0:47:50 1:16:16 1:47:43 2:24:41 2:48:41 6 7
54 Ositis Dzintars Läti 3:14:30 0:27:27 0:48:20 1:16:47 1:49:19 2:27:17 2:51:30 7 5
55 Skujins Raivis Läti 3:14:53 0:25:57 0:46:48 1:15:49 1:49:21 2:27:20 2:51:31 12 1
56 Veski Tanel Tartu 3:15:11 0:27:20 0:48:10 1:16:47 1:49:18 2:27:16 2:51:29 22 3
57 Küüt Märt Harju 3:15:17 0:26:39 0:47:50 1:16:14 1:48:25 2:26:29 2:50:40 23 5
58 Juudas Karl Harju 3:15:20 0:27:26 0:48:07 1:16:16 1:48:40 2:27:16 2:51:31 4 4
59 Arumägi Anti Harju 3:15:28 0:25:48 0:46:48 1:15:48 1:49:22 2:27:17 2:51:29 13 8
60 Sars Martins Läti 3:15:48 0:25:59 0:46:49 1:15:48 1:49:20 2:27:18 2:51:30 24 4
61 Karlson Urmas Tallinn 3:15:59 0:27:38 0:48:08 1:16:13 1:49:46 2:29:07 2:52:42 3 11
62 Laanela Danek Pärnu 3:16:06 0:26:33 0:47:50 1:16:13 1:49:22 2:27:19 2:51:30 25 7
63 Sabaliauskas Marius Leedu 3:16:08 0:27:10 0:48:11 1:16:49 1:49:23 2:27:20 2:51:30 26 2
64 Mets Are Tallinn 3:16:13 0:26:52 0:48:22 1:17:28 1:50:49 2:28:44 2:52:51 1 7
65 Saarnits Sten Põlva 3:16:44 0:27:00 0:48:11 1:16:48 1:49:46 2:27:19 2:51:31 5 6
66 Tarvis Peeter Rapla 3:16:49 0:28:05 0:49:17 1:18:18 1:50:32 2:28:57 2:53:09 6 6
67 Pallo Rait Tallinn 3:17:47 0:26:04 0:46:50 1:16:49 1:50:33 2:28:29 2:53:17 11 10
68 Zimelis Aigars Läti 3:18:03 0:27:36 0:48:23 1:16:48 1:49:48 2:28:44 2:53:17 12 2
69 Puntso Endrik Saaremaa 3:18:03 0:26:54 0:47:49 1:16:15 1:48:36 2:28:30 2:53:17 7 5
70 Prokofjevs Ivars Läti 3:18:16 0:25:46 0:46:47 1:14:26 1:46:18 2:24:41 2:49:29 14 1
71 Laanemaa Kristjan Harju 3:18:23 0:26:53 0:47:53 1:16:16 1:48:11 2:25:31 2:51:41 27 7
72 Rei Tarmo Tallinn 3:18:50 0:27:12 0:48:22 1:17:28 1:51:15 2:30:14 2:54:25 13 8
73 Teteris Janis Läti 3:19:39 0:27:05 0:48:23 1:17:30 1:50:50 2:30:11 2:55:20 14 4
74 Palm Tõnno Harju 3:19:50 0:26:50 0:48:11 1:16:48 1:49:22 2:28:44 2:54:17 15 7
75 Suun Riho Tallinn 3:19:59 0:26:13 0:47:53 1:16:16 1:49:21 2:28:45 2:55:20 2 7
76 Rattur Rajko Põlva 3:20:26 0:26:54 0:47:52 1:16:23 1:50:08 2:30:15 2:55:19 28 4
77 Sergis Kaspars Läti 3:20:34 0:28:16 0:50:13 1:20:22 1:53:43 2:32:13 2:56:56 15 2
78 Hirv Pait Tallinn 3:20:38 0:27:20 0:47:52 1:16:23 1:52:07 2:32:12 2:56:57 8 8
79 Eislers Ingus Läti 3:20:41 0:25:29 0:45:32 1:14:29 1:48:55 2:30:15 2:56:56 29 2
80 Kukrus Martin Tartu 3:20:42 0:26:11 0:48:22 1:18:20 1:52:10 2:32:12 2:56:55 16 3
81 Kivioja Raimo Lääne-Viru 3:20:45 0:28:02 0:49:18 1:18:21 1:51:22 2:32:10 2:56:56 30 7
82 Välbe Urmas Tallinn 3:20:47 0:27:21 0:48:23 1:17:29 1:51:15 2:31:38 2:56:55 9 12
83 Kuhi Rainer Hiiumaa 3:20:49 0:27:22 0:49:20 1:18:46 1:53:04 2:32:11 2:56:54 31 12
84 Erikson Toomas Tallinn 3:20:54 0:27:09 0:48:23 1:17:30 1:52:01 2:32:12 2:56:57 32 5
85 Smolins Ervins Läti 3:20:54 0:27:02 0:49:20 1:19:03 1:52:05 2:31:38 2:56:55 33 5
86 Tomsons Vilmars Läti 3:21:01 0:27:53 0:49:19 1:18:46 1:52:42 2:33:11 2:57:33 10 4
87 Vsivtsev Vladimir Ida-Viru 3:21:10 0:28:43 0:50:32 1:20:26 1:54:12 2:33:12 2:57:37 34 4
88 Lainevee Heiki Jõgeva 3:21:10 0:28:19 0:50:34 1:20:21 1:53:42 2:33:08 2:57:33 35 6
89 Raadom Erik Tartu 3:21:18 0:28:51 0:50:34 1:20:24 1:53:56 2:33:09 2:57:32 36 5
90 Ukins Valdis Läti 3:21:22 0:28:12 0:50:30 1:20:19 1:53:58 2:33:10 2:57:33 16 6
91 Kivil Peep Ida-Viru 3:21:40 0:27:18 0:49:20 1:18:47 1:52:55 2:32:11 2:56:56 17 12
92 Kiskonen Eero Harju 3:22:21 0:27:18 0:49:21 1:18:20 1:51:14 2:32:13 2:56:55 18 8
93 Vaidem Josten Viljandi 3:22:23 0:27:24 0:49:22 1:19:02 1:53:47 2:33:12 2:57:34 8 6
94 Paegle Aigars Läti 3:22:28 0:27:17 0:49:21 1:18:47 1:53:05 2:32:13 2:57:33 37 2
95 Koolmeister Siim Hiiumaa 3:23:25 0:28:20 0:50:30 1:20:21 1:54:23 2:35:10 3:00:03 38 9
96 Aun Martin Tallinn 3:23:47 0:27:08 0:48:22 1:18:20 1:53:05 2:33:11 2:58:45 4 13
97 Utar Urmas Tartu 3:23:53 0:28:18 0:49:58 1:19:03 1:53:26 2:34:30 2:59:49 11 4
98 Kampus Kaido Harju 3:23:55 0:26:48 0:48:12 1:18:20 1:53:18 2:35:53 3:00:25 12 11
99 Manikas Domas Leedu 3:24:04 0:26:12 0:47:51 1:16:16 1:50:00 2:32:13 2:59:00 17 2
100 Toome Roland Lääne-Viru 3:24:04 0:28:37 0:50:34 1:20:25 1:54:49 2:35:09 3:00:02 13 11
101 Kirsimaa Tõnu Harju 3:24:10 0:27:33 0:49:19 1:19:01 1:53:57 2:34:13 2:59:49 19 12
102 Hallik Margus Tallinn 3:24:11 0:27:55 0:50:33 1:20:28 1:54:39 2:34:49 3:00:02 39 2
103 Israel Olavi Tallinn 3:24:45 0:28:58 0:50:37 1:20:28 1:55:27 2:35:20 3:00:02 20 5
104 Vaikna Ville Tallinn 3:25:31 0:29:17 0:50:59 1:20:49 1:55:27 2:35:53 3:00:24 40 5
105 Jermakov Janar Pärnu 3:25:41 0:28:04 0:50:32 1:20:26 1:54:37 2:35:13 3:00:03 41 3
106 Ansons Andris Läti 3:25:59 0:28:24 0:50:35 1:20:24 1:54:19 2:35:10 3:00:25 21 2
107 Bogdanovs Aivars Läti 3:26:32 0:27:55 0:49:23 1:19:03 1:53:57 2:34:45 3:00:34 5 4
108 Laanemets Raivo Tallinn 3:26:42 0:27:37 0:49:22 1:19:02 1:53:22 2:34:20 3:00:27 14 7
109 Nõmm Raivo Viljandi 3:26:44 0:28:34 0:50:32 1:20:23 1:55:25 2:37:24 3:02:35 42 8
110 Avens Reinis Läti 3:26:46 0:26:24 0:47:53 1:19:01 1:53:56 2:34:39 3:01:16 43 8
111 Kannimäe Viljar Võru 3:26:56 0:28:38 0:51:39 1:22:54 1:57:44 2:37:23 3:02:35 44 10
112 Räim Mihkel Saaremaa 3:27:13 0:26:38 0:49:22 1:20:27 1:55:08 2:36:04 3:02:37 9 10
113 Harand Allan Tallinn 3:27:16 0:28:24 0:50:34 1:20:26 1:55:01 2:35:51 3:01:16 45 13
114 Lejins Viesturs Läti 3:27:26 0:28:32 0:50:36 1:20:29 1:54:49 2:36:05 3:02:36 46 3
115 Toots Valdis Tartu 3:27:27 0:28:24 0:50:33 1:20:20 1:54:59 2:36:40 3:02:36 22 11
116 Mäestu Jarek Tartu 3:27:33 0:28:04 0:50:33 1:20:25 1:55:12 2:37:25 3:02:35 47 7
117 Loboda Edvard Tallinn 3:27:38 0:29:21 0:51:00 1:20:25 1:55:00 2:37:24 3:02:35 15 9
118 Vodi Peeter Võru 3:27:42 0:28:54 0:50:36 1:20:29 1:55:28 2:36:39 3:02:36 10 3
119 Tilk Arne Põlva 3:28:00 0:27:26 0:49:20 1:19:03 1:54:18 2:36:31 3:02:37 16 12
120 Uuk Aimur Tartu 3:28:05 0:28:01 0:49:19 1:19:02 1:53:55 2:35:10 3:00:27 6 13
121 Voicescuks Ugis Läti 3:28:08 - - - - - - 23 3
122 Vahtra Vahur Tartu 3:28:25 0:28:26 0:50:30 1:20:25 1:54:16 2:36:40 3:02:36 11 4
123 Pajur Rivo Harju 3:29:26 0:27:59 0:50:13 1:20:29 1:55:29 2:37:26 3:02:37 48 8
124 Karro Margus Tartu 3:29:39 0:29:04 0:51:53 1:22:56 1:57:59 2:38:38 3:04:37 24 11
125 Kand Peeter Tallinn 3:29:40 0:29:00 0:51:35 1:22:54 1:57:53 2:38:39 3:04:35 17 7
126 Skutelis Aivars Läti 3:29:43 0:28:23 0:50:34 1:20:20 - - - 18 11
127 Hussar Aimar Võru 3:29:45 0:28:48 0:51:36 1:22:56 1:57:47 2:38:39 3:04:36 49 6
128 Mõts Olavi Võru 3:29:57 0:28:15 0:50:37 1:21:34 1:58:01 2:38:38 3:04:36 19 9
129 Mäoma Silver Tartu 3:29:57 0:27:30 0:49:18 1:19:01 1:54:17 2:36:39 3:02:36 12 7
130 Birkentals Mareks Läti 3:29:58 0:29:07 0:51:53 1:22:53 1:57:45 2:38:38 3:04:35 25 5
131 Koolmeister Jaan Hiiumaa 3:30:01 0:29:10 0:50:59 1:20:22 1:55:07 2:38:41 3:04:36 18 9
132 Lipp Aivar Rapla 3:30:10 0:28:44 0:51:55 1:22:53 1:58:30 2:40:29 3:05:57 26 11
133 Part Taavi Lääne-Viru 3:30:13 0:28:38 0:51:02 1:22:54 1:58:31 2:40:29 3:05:57 50 2
134 Kuhlap Kaupo Viljandi 3:30:17 0:28:57 0:51:35 1:22:53 1:58:13 2:40:27 3:06:07 20 13
135 Kivistik Kristjan Viljandi 3:30:20 0:28:28 0:50:33 1:20:51 1:56:47 2:40:25 3:06:07 19 7
136 Tohvrel Rego Harju 3:30:24 0:34:33 0:56:49 1:26:33 2:01:03 2:41:51 3:06:38 21 7
137 Roose Riivo Tartu 3:30:25 0:31:36 0:53:32 1:23:45 1:59:55 2:41:44 3:06:38 51 5
138 Piilma Priit Tallinn 3:30:38 0:29:25 0:51:54 1:22:59 1:58:30 2:40:28 3:06:07 52 9
139 Sarv Jaanus Viljandi 3:30:48 0:27:29 0:50:32 1:20:21 1:53:48 2:35:06 3:02:44 22 6
140 Viljus Ivo Pärnu 3:30:49 0:28:36 0:51:37 1:22:55 1:57:59 2:40:28 3:06:08 7 5
141 Kargu Oskari Tartu 3:30:52 0:28:19 0:51:04 1:20:53 1:55:03 2:37:27 3:03:45 53 8
142 Pociunas Mantautas Leedu 3:30:53 0:28:10 0:50:35 1:20:28 1:54:47 2:36:57 3:04:37 54 3
143 Sauga Indrek Harju 3:30:54 0:29:07 0:52:06 1:22:57 1:58:31 2:40:29 3:06:08 27 13
144 Kovaljov Oleg Tallinn 3:30:56 0:28:18 0:50:35 1:20:27 1:57:43 2:40:26 3:06:07 8 9
145 Tiit Aarne Tartu 3:31:27 0:28:02 0:49:23 1:19:02 1:53:58 2:36:49 3:04:38 55 13
146 Jaslins Reinis Läti 3:31:31 0:28:55 0:50:35 1:20:24 1:54:19 2:38:25 3:04:37 28 2
147 Lood Illar Tartu 3:31:33 0:26:59 0:49:19 1:19:33 1:55:29 2:36:39 3:04:37 56 5
148 Holtsmann Marko Viljandi 3:31:54 0:28:06 0:49:59 1:20:21 1:53:46 2:34:20 3:02:37 20 5
149 Tarasovs Pavels Läti 3:32:00 0:27:54 0:50:38 1:20:51 1:55:51 2:38:24 3:05:17 23 8
150 Sepa Sander Tartu 3:32:10 0:27:58 0:50:33 1:20:27 1:55:02 2:36:43 3:03:46 13 4
151 Räim Riko Saaremaa 3:32:11 0:27:53 0:50:34 1:20:27 1:55:04 2:38:32 3:05:51 57 13
152 Aasla Meelis Tallinn 3:32:17 0:28:25 0:50:35 1:20:26 1:55:29 2:38:39 3:05:17 58 5
153 Nõmm Margus Harju 3:32:22 0:29:05 0:52:05 1:22:59 1:58:29 2:40:25 3:06:06 29 7
154 Antoniak Marek Harju 3:32:27 0:28:28 0:50:32 1:21:04 1:58:56 2:42:19 3:07:33 24 10
155 Jõgi Villu Tartu 3:32:58 0:28:32 0:50:33 1:21:05 1:59:10 2:42:22 3:08:17 14 6
156 Tõnisson Tiimo Tallinn 3:33:16 0:27:58 0:50:32 1:20:25 1:55:01 2:38:25 3:05:17 30 11
157 Veits Toms Läti 3:33:20 0:30:23 0:53:33 1:24:40 2:00:43 2:42:22 3:08:35 59 2
158 Kauk Anti Tallinn 3:33:29 0:29:36 0:53:07 1:24:36 2:00:19 2:42:31 3:08:17 25 13
159 Kolehmainen Mikko Soome 3:33:45 0:29:37 0:52:03 1:22:55 1:59:05 2:42:30 3:08:37 60 3
160 Linnus Sander Põlva 3:33:50 0:31:45 0:54:04 1:24:37 2:00:16 2:42:21 3:08:36 21 1
161 Maarits Andres Tallinn 3:33:53 0:29:02 0:52:04 1:22:54 1:58:58 2:42:19 3:08:34 31 11
162 Klaiva Mairis Läti 3:34:03 0:28:59 0:52:47 1:23:59 2:00:31 2:42:35 3:08:35 26 3
163 Jaaska Sven Tallinn 3:34:09 0:30:03 0:53:35 1:24:44 2:01:06 2:42:56 3:08:35 32 5
164 Pani Marek Tallinn 3:34:13 0:29:06 0:51:36 1:22:57 1:58:31 2:42:20 3:08:36 33 11
165 Juronen Pertti Tartu 3:34:24 0:28:34 0:50:38 1:20:52 1:56:46 2:41:21 3:08:36 61 8
166 Pesor Kaido Rapla 3:34:37 0:27:39 0:50:31 1:20:50 1:55:51 2:40:27 3:08:22 27 5
167 Eelma Tõnu Lääne-Viru 3:34:46 0:30:45 0:53:10 1:24:36 2:00:36 2:42:57 3:08:35 28 5
168 Selder Tauri Ida-Viru 3:34:55 0:25:44 0:45:31 1:12:21 1:45:43 2:29:39 3:03:45 62 4
169 Leppik Gabriel Tartu 3:34:55 0:25:32 0:47:49 1:17:31 1:52:54 2:35:13 3:04:51 22 6
170 Puhm Reijo Tartu 3:34:55 0:25:57 0:46:49 1:16:17 1:50:27 2:35:15 3:04:51 23 13
171 Koch Kaupo Tallinn 3:35:01 0:28:54 0:51:35 1:22:54 1:59:14 2:43:11 3:09:16 34 5
172 Tootsi Mikk Viljandi 3:35:09 0:28:05 0:50:33 1:20:25 1:57:41 2:42:23 3:08:46 24 5
173 Veri Aivar Tartu 3:35:20 0:29:31 0:52:04 1:22:58 1:59:14 2:43:11 3:09:16 9 5
174 Eiduka Ivanda Läti 3:35:30 0:28:11 0:50:36 1:20:27 1:55:49 2:38:40 3:06:34 1 9
175 Mikelsons Janis Läti 3:35:33 0:28:26 0:50:38 1:22:39 1:58:28 2:40:29 3:08:36 25 3
176 Mihhailov Roman Lääne-Viru 3:35:36 0:29:58 0:52:47 1:23:58 2:01:02 2:45:00 3:10:49 63 3
177 Zuciks Zigmars Läti 3:35:39 0:30:01 0:52:49 1:23:59 2:01:08 2:44:04 3:10:27 64 5
178 Sügis Harri Harju 3:35:42 0:29:16 0:52:48 1:23:59 2:01:09 2:44:17 3:10:27 10 6
179 Põld Ivo Tallinn 3:35:47 0:29:22 0:53:36 1:25:42 2:01:53 2:44:08 3:10:49 29 11
180 Savisikk Kristjan Tallinn 3:35:49 0:31:14 0:54:03 1:24:37 2:00:46 2:46:04 3:11:21 65 3
181 Martma Kert Harju 3:35:53 0:31:19 0:54:00 1:24:38 2:00:45 2:46:06 3:11:20 66 3
182 Silinevics Jurijs Läti 3:35:54 0:28:15 0:50:31 1:20:50 1:56:24 2:40:58 3:09:43 67 2
183 Zdeblovskiy Alexey Venemaa 3:35:55 0:30:10 0:53:34 1:24:55 2:01:08 2:43:15 3:09:57 35 4
184 Teppo Andres Tallinn 3:36:01 0:29:21 0:52:28 1:23:21 2:00:17 2:43:18 3:09:56 68 7
185 Kollo Madis Harju 3:36:09 0:28:20 0:50:35 1:20:28 1:55:28 2:40:28 3:08:37 69 7
186 Gaurilka Arvydas Leedu 3:36:56 0:29:39 0:53:09 1:24:40 2:01:03 2:43:12 3:10:50 26 2
187 Matvejev Madis Järvamaa 3:36:56 0:29:48 0:53:08 1:24:36 2:00:42 2:44:13 3:10:50 70 4
188 Sildvee Jörgen Tallinn 3:36:56 0:30:03 0:53:07 1:24:00 2:00:23 2:44:06 3:11:21 71 1
189 Kalde Meelis Tallinn 3:36:58 0:29:04 0:51:33 1:22:54 1:59:15 2:44:07 3:10:49 36 6
190 Kuusma Maikel Tartu 3:37:00 0:28:00 0:49:18 1:19:02 1:54:38 2:41:21 3:08:21 15 6
191 Brokans Raimonds Läti 3:37:20 0:29:34 0:53:09 1:24:41 2:00:09 2:42:36 3:09:56 37 9
192 Danilas Meelis Valga 3:37:34 0:29:46 0:52:46 1:24:39 2:01:24 2:45:13 3:11:50 30 6
193 Peterkopf Indrek Tartu 3:37:42 0:31:52 0:55:06 1:26:17 2:02:45 2:46:08 3:12:24 31 5
194 Teras Indrek Tallinn 3:37:44 0:28:51 0:52:06 1:22:59 2:00:12 2:46:12 3:12:26 38 6
195 Kattai Kaupo Tartu 3:37:52 0:29:40 0:52:48 1:24:40 2:01:10 2:44:43 3:11:52 39 6
196 Junkin Priit Võru 3:37:55 0:28:42 0:50:37 1:20:49 1:58:39 2:43:17 3:10:50 72 10
197 Sarakovs Renars Läti 3:37:59 0:28:59 0:53:09 1:24:58 2:01:52 2:46:12 3:12:25 40 7
198 Taaler Taikki Võru 3:37:59 0:29:13 0:51:57 1:22:57 1:59:27 2:44:07 3:11:47 73 3
199 Rääbis Mati Harju 3:38:00 0:30:17 0:53:32 1:24:54 2:02:00 2:46:10 3:12:26 3 7
200 Tõnismäe Marek Tallinn 3:38:00 0:30:47 0:54:05 1:25:35 2:02:28 2:46:07 3:12:26 41 10
201 Tamm Margo Tartu 3:38:01 0:29:47 0:53:08 1:24:38 2:01:32 2:46:16 3:12:25 16 2
202 Räim Rigo Saaremaa 3:38:11 0:28:22 0:50:37 1:21:43 2:00:02 2:46:27 3:12:27 74 10
203 Hussar Kaidar Harju 3:38:23 0:29:13 0:51:56 1:22:58 1:58:47 2:42:48 3:11:28 42 12
204 Ladva Ailar Läänemaa 3:38:38 0:29:19 0:52:48 1:24:00 2:00:34 2:45:04 3:12:24 32 3
205 Tarlap Tarmo Harju 3:38:52 0:30:14 0:53:35 1:25:35 2:03:59 2:46:29 3:12:41 33 6
206 Lagenõmm Aivar Järvamaa 3:38:52 0:28:06 0:50:37 1:21:19 1:59:55 2:45:26 3:12:25 43 8
207 Einroos Raino Tallinn 3:39:07 0:30:05 0:53:35 1:24:37 2:01:02 2:44:58 3:11:46 34 8
208 Suurpere Arvi Tartu 3:39:13 0:29:02 0:51:54 1:22:56 1:59:26 2:44:06 3:12:26 35 11
209 Plees Andrus Tallinn 3:39:25 0:30:07 0:53:32 1:25:04 2:02:35 2:47:18 3:13:33 44 3
210 Maidla Janek Tallinn 3:39:25 0:29:49 0:53:08 1:24:35 2:02:04 2:46:14 3:13:24 75 5
211 Suisalu Alvar Harju 3:39:27 0:30:09 0:53:33 1:24:41 2:01:09 2:46:14 3:13:33 76 13
212 Vilkis Gunars Läti 3:39:37 0:29:10 0:51:53 1:22:55 1:58:30 2:43:15 3:11:23 36 10
213 Iljenko Andrejs Läti 3:39:41 0:29:12 0:52:29 1:23:52 2:00:52 2:45:27 3:13:24 37 7
214 Klinovics Vilnis Läti 3:39:42 0:31:31 0:54:48 1:26:45 2:04:25 2:48:36 3:14:35 11 5
215 Lubi Ain Tartu 3:39:48 0:30:06 0:53:38 1:25:39 2:03:26 2:48:09 3:14:15 45 3
216 Tamm Bruno Tallinn 3:39:50 0:30:10 0:53:32 1:25:36 2:02:29 2:46:10 3:13:23 46 12
217 Soodla Kristjan Tallinn 3:39:51 0:29:29 0:53:10 1:24:41 2:02:07 2:47:18 3:14:15 47 4
218 Kaasik-Aaslav Henri Harju 3:39:55 0:29:32 0:53:08 1:24:42 2:02:18 2:47:49 3:14:16 38 12
219 Nook Reimo Saaremaa 3:40:01 0:29:02 0:52:05 1:23:15 2:01:36 2:47:03 3:13:50 48 3
220 Beitans Kaspars Läti 3:40:20 0:31:00 0:54:05 1:25:38 2:03:01 2:47:46 3:14:16 49 2
221 Lüüde Riho Harju 3:40:35 0:29:01 0:53:08 1:24:41 2:02:08 2:47:48 3:14:15 50 5
222 Sepp Tõnis Tallinn 3:40:39 0:30:01 0:53:32 1:24:38 2:02:06 2:47:49 3:14:14 77 7
223 Ardava Lelde Läti 3:40:44 0:28:33 0:52:28 1:23:53 2:00:59 2:45:40 3:13:23 2 2
224 Herings Kristaps Läti 3:40:57 0:37:19 1:00:09 1:31:28 2:07:49 2:49:51 3:16:16 78 1
225 Piire Aare Harju 3:41:10 0:29:10 0:52:48 1:24:38 2:01:52 2:47:47 3:14:35 39 5
226 Arak Anti Valga 3:41:16 0:28:27 0:50:36 1:20:29 1:55:48 2:39:54 3:10:13 51 10
227 Luiks Meelis Tallinn 3:41:20 0:30:09 0:54:05 1:26:31 2:03:57 2:47:48 3:14:39 79 6
228 Pedari Aimar Harju 3:41:23 0:29:58 0:53:08 1:24:37 2:02:09 2:47:45 3:14:38 12 5
229 Altermann Mikk Lääne-Viru 3:41:36 0:27:46 0:49:17 1:18:21 1:51:50 2:40:26 3:14:00 17 4
230 Kelk Margus Tartu 3:41:37 0:29:12 0:53:07 1:24:39 2:01:43 2:47:19 3:14:37 40 12
231 Fediunin Yury Venemaa 3:41:44 0:33:24 0:56:50 1:29:34 2:07:10 2:49:47 3:15:53 41 2
232 Holtsmann Siim Lääne-Viru 3:41:52 0:28:30 0:50:34 1:20:23 1:56:03 2:45:09 3:13:23 80 7
233 Neemela Kurmo Tartu 3:41:52 0:27:44 0:50:31 1:21:35 2:02:05 2:49:52 3:16:33 42 13
234 Jõgeva Toomas Harju 3:41:56 0:30:34 0:54:52 1:27:23 2:04:37 2:49:09 3:15:52 43 8
235 Shumanov Tiit Lääne-Viru 3:41:56 0:31:28 0:54:53 1:27:23 2:05:53 2:50:22 3:16:32 4 10
236 Tammistu Andrus Läänemaa 3:41:59 0:29:25 0:52:49 1:24:59 2:02:50 2:48:43 3:15:52 81 5
237 Jonass Marcis Läti 3:42:04 0:30:05 0:53:35 1:24:55 2:01:53 2:46:53 3:14:50 82 2
238 Lepasalu Laura Tartu 3:42:07 0:29:40 0:53:22 1:25:36 2:03:23 2:49:10 3:15:52 3 10
239 Olle Kert Tallinn 3:42:12 0:29:09 0:52:47 1:24:37 2:00:00 2:44:53 3:13:58 83 5
240 Janevics Peteris Läti 3:42:15 0:25:49 0:46:48 1:14:31 1:52:05 2:41:46 3:12:24 18 3
241 Tamm Tarmo Pärnu 3:42:25 0:30:05 0:54:02 1:25:41 2:03:56 2:49:08 3:15:51 52 12
242 Alumaa Alar Harju 3:42:29 0:30:51 0:55:07 1:27:59 2:05:56 2:49:48 3:16:33 53 7
243 Tillemann Taikki Tallinn 3:42:35 0:33:22 0:56:21 1:27:36 2:04:38 2:50:04 3:16:34 84 4
244 Puhke Marcus Tartu 3:42:43 0:31:24 0:54:54 1:27:21 2:04:40 2:49:10 3:16:17 27 2
245 Baranovskis Guntars Läti 3:42:44 0:28:29 0:50:36 1:21:23 2:00:09 2:47:45 3:15:53 44 8
246 Soo Hannes Tallinn 3:42:46 0:32:05 0:55:27 1:27:23 2:04:36 2:49:46 3:16:32 54 5
247 Puhke Raivo Tartu 3:43:08 0:30:41 0:54:54 1:27:21 2:04:42 2:49:19 3:16:33 45 11
248 Karjane Priit Rapla 3:43:11 0:29:33 0:53:09 1:24:39 2:02:03 2:47:04 3:14:38 46 5
249 Kõrran Timmo Tallinn 3:43:28 0:29:47 0:53:10 1:24:40 2:02:22 2:48:10 3:16:17 85 9
250 Suksts Normunds Läti 3:43:37 0:26:07 0:56:55 1:37:09 2:12:33 2:54:13 3:19:05 55 6
251 Loho Toomas Harju 3:43:57 0:29:45 0:53:10 1:24:39 2:01:45 2:47:13 3:15:41 56 5
252 Rotberg Raimo Harju 3:44:28 0:31:00 0:54:25 1:25:37 2:04:20 2:51:16 3:18:16 57 10
253 Lehto Tiit Tartu 3:44:39 0:31:48 0:55:30 1:28:38 2:06:49 2:51:34 3:18:44 58 2
254 Klampe Indrek Võru 3:44:40 0:29:32 0:54:35 1:26:33 2:03:55 2:51:10 3:18:44 59 9
255 Lippur Bruno Jõgeva 3:45:18 0:31:35 0:55:10 1:27:38 2:05:22 2:50:22 3:18:26 60 6
256 Lopman Veiko Tartu 3:45:29 0:28:31 0:51:35 1:22:56 2:00:38 2:47:31 3:15:53 28 7
257 Sauväli Indrek Pärnu 3:45:35 0:38:09 1:01:42 1:33:50 2:11:50 2:54:13 3:19:54 61 2
258 Neuhaus Rauno Harju 3:45:44 0:29:12 0:53:08 1:26:17 2:04:18 2:50:04 3:18:22 29 2
259 Kristal Tõnis Harju 3:45:44 0:30:08 0:53:35 1:24:56 2:01:51 2:47:47 3:16:43 13 12
260 Tarassov Igor Tallinn 3:45:45 0:29:23 0:53:09 1:24:55 2:04:16 2:53:33 3:19:05 14 12
261 Saat Urmas Harju 3:45:50 0:30:14 0:54:06 1:25:39 2:04:40 2:52:04 3:19:16 15 12
262 Salumäe Priit Tallinn 3:45:53 0:29:27 0:52:00 1:23:52 2:03:22 2:52:04 3:19:06 47 11
263 Sirak Kaimo Harju 3:45:55 0:31:44 0:56:22 1:28:38 2:07:11 2:52:53 3:19:53 86 3
264 Hendrikson Tõnu Võru 3:45:55 0:30:39 0:55:29 1:28:29 2:07:18 2:51:58 3:19:52 62 11
265 Pütsepp Mati Tartu 3:45:59 0:31:08 0:54:55 1:27:20 2:05:42 2:52:26 3:19:51 63 11
266 Pavlov Alexey Venemaa 3:46:20 0:29:27 0:52:49 1:24:37 2:02:30 2:49:53 3:19:04 87 5
267 Vilenishkis Deividas Leedu 3:46:35 0:29:11 0:52:46 1:24:38 2:02:42 2:50:42 3:19:16 88 1
268 Sirmais Kaspars Läti 3:46:37 0:30:56 0:54:36 1:26:30 2:04:46 2:51:58 3:19:53 64 5
269 Pundurs Aldis Läti 3:46:43 0:30:34 0:55:29 1:28:07 2:07:14 2:53:34 3:19:55 16 4
270 Saarna Rivo Tallinn 3:46:44 0:28:38 0:51:55 1:22:58 2:01:13 2:50:42 3:19:17 65 12
271 Armonavicius Ricardas Leedu 3:46:48 0:31:56 0:56:08 1:28:38 2:06:55 2:53:33 3:19:54 89 4
272 Reinpõld Risto Harju 3:46:56 0:31:03 0:54:57 1:27:40 2:05:10 2:52:23 3:19:56 90 4
273 Kaldre Raul Harju 3:47:03 0:30:15 0:54:52 1:27:35 2:06:50 2:52:25 3:19:53 66 12
274 Soo Kristen Jõgeva 3:47:06 0:31:56 0:54:40 1:26:16 2:04:17 2:52:51 3:19:53 19 3
275 Lejins Dzintars Läti 3:47:10 0:31:03 0:55:29 1:28:39 2:06:52 2:52:52 3:20:34 67 1
276 Soo Allar Jõgeva 3:47:13 0:29:15 0:51:00 1:22:43 2:02:53 2:49:42 3:18:28 30 7
277 Bogdanov Risto Tartu 3:47:15 0:30:58 0:54:00 1:25:39 2:03:29 2:52:49 3:20:33 91 7
278 Miller Mait Tallinn 3:47:19 0:29:36 0:53:10 1:24:59 2:03:54 2:52:05 3:19:54 68 13
279 Draugs Roberts Läti 3:47:21 0:28:03 0:51:54 1:24:18 2:02:28 2:51:24 3:19:23 92 9
280 Tsäro Kermo Tartu 3:47:29 0:29:51 0:53:36 1:26:31 2:06:02 2:53:52 3:20:55 93 8
281 Tukia Margus Harju 3:47:29 0:33:13 0:56:55 1:28:47 2:06:53 2:52:52 3:20:34 48 8
282 Kurg Rauno Lääne-Viru 3:47:45 0:30:56 0:54:37 1:26:45 2:04:43 2:52:51 3:20:33 69 13
283 Link Erki Tallinn 3:47:46 0:31:37 0:55:02 1:26:46 2:04:47 2:52:05 3:20:28 94 2
284 Kull Agur Harju 3:47:50 0:31:15 0:54:54 1:27:59 2:07:10 2:53:35 3:21:03 70 9
285 Leiger Roomet Harju 3:47:56 0:31:00 0:54:53 1:27:21 2:05:41 2:52:53 3:20:35 95 7
286 Selde Tarmo Harju 3:48:03 0:30:51 0:54:37 1:27:19 2:06:07 2:53:36 3:21:05 17 9
287 Treier Toomas Põlva 3:48:13 0:30:15 0:53:35 1:24:58 2:04:43 2:52:50 3:20:35 71 3
288 Inovskis Nauris Läti 3:48:41 0:31:03 0:54:50 1:28:09 2:06:04 2:52:54 3:21:04 96 2
289 Pukk Andre Harju 3:48:57 0:27:47 1:00:48 1:33:55 2:11:16 2:56:16 3:22:53 97 11
290 Levensteins Girts Läti 3:49:05 0:32:27 0:56:59 1:30:17 2:09:23 2:55:28 3:22:32 98 2
291 Orgla Maario Tallinn 3:49:12 0:29:59 0:53:33 1:25:36 2:04:16 2:52:51 3:21:04 99 5
292 Kalnins Arnis Läti 3:49:18 0:30:28 0:54:03 1:24:56 2:01:17 2:48:35 3:19:22 72 2
293 Suluste Jüri Saaremaa 3:49:30 0:30:54 0:54:55 1:28:10 2:06:05 2:53:35 3:21:04 18 13
294 Laur Anar Läänemaa 3:49:31 0:30:48 0:54:53 1:27:58 2:05:56 2:53:38 3:21:49 100 3
295 Raba Ahto Pärnu 3:49:32 0:29:56 0:53:16 1:23:59 2:05:30 2:50:14 3:19:54 20 2
296 Laosma Raimo Tallinn 3:49:32 0:30:41 0:54:53 1:28:08 2:07:15 2:53:37 3:22:10 73 10
297 Rozenbergs Reinis Läti 3:49:32 0:34:55 0:57:40 1:29:22 2:06:53 2:55:33 3:23:20 31 1
298 Falten Hannes Tallinn 3:49:56 0:30:06 0:53:37 1:25:40 2:04:44 2:53:16 3:22:10 74 8
299 Irdoja Andrus Tallinn 3:50:08 0:31:50 0:56:57 1:30:31 2:09:50 2:55:31 3:23:20 19 6
300 Aasoja Arbo Harju 3:50:10 0:30:32 0:54:37 1:27:38 2:06:51 2:53:35 3:21:05 49 9
301 Hansov Hanno Harju 3:50:12 0:32:30 0:55:30 1:27:39 2:04:16 2:50:05 3:19:34 101 10
302 Kaljumäe Aivo Tallinn 3:50:18 0:29:59 0:53:34 1:25:00 2:03:46 2:52:20 3:20:35 75 9
303 Lõoke Martin Pärnu 3:50:28 0:30:02 0:53:38 1:25:37 2:03:25 2:52:06 3:20:34 102 7
304 Lapidus Boris Tallinn 3:50:30 0:32:26 0:56:56 1:30:31 2:09:53 2:57:17 3:23:58 76 12
305 Riismaa Hanno Tallinn 3:50:40 0:30:42 0:55:08 1:28:38 2:08:56 2:57:16 3:23:58 77 6
306 Melgalvis Gatis Läti 3:50:44 0:31:36 0:54:53 1:27:22 2:06:08 2:55:31 3:23:19 103 8
307 Uurimäe Are Tallinn 3:51:09 0:30:23 0:55:09 1:28:49 2:07:48 2:55:10 3:23:20 78 12
308 Strikholm Peeter Pärnu 3:51:19 0:29:57 0:54:05 1:25:39 2:10:31 2:55:23 3:23:19 104 10
309 Laaniste Mart Järvamaa 3:51:34 0:31:19 0:54:55 1:28:07 2:05:54 2:53:37 3:22:26 79 10
310 Sootla Indrek Harju 3:51:36 0:31:25 0:55:10 1:27:36 2:06:28 2:55:35 3:23:59 50 4
311 Terve Raivo Harju 3:51:40 0:34:17 0:59:29 1:33:00 2:12:14 2:57:36 3:25:05 20 7
312 Järveoja Jaanus Tartu 3:51:41 0:31:02 0:54:55 1:27:39 2:06:45 2:55:52 3:25:06 21 12
313 Rannala Renaldo Harju 3:51:51 0:30:11 0:54:06 1:25:41 2:03:58 2:52:53 3:22:27 80 10
314 Berzins Dzintars Läti 3:52:05 0:29:16 0:52:47 1:24:40 2:02:51 2:52:34 3:22:50 81 5
315 Vimba Henrijs Läti 3:52:12 0:31:39 0:56:56 1:30:18 2:12:09 2:58:38 3:25:17 32 2
316 Vilimas Algirdas Läti 3:52:13 0:32:29 0:56:59 1:31:33 2:11:44 2:57:57 3:25:17 82 5
317 Linnupuu Küllo Võru 3:52:20 0:40:15 1:04:25 1:37:09 2:14:21 2:59:59 3:26:40 83 1
318 Kannimäe Taavi Võru 3:52:22 0:29:52 0:54:36 1:28:31 2:07:16 2:52:51 3:22:17 33 8
319 Viitkin Ain Võru 3:52:45 0:31:09 0:55:09 1:28:40 2:07:16 2:55:36 3:23:59 51 6
320 Eiger Rein Viljandi 3:52:49 0:30:59 0:54:05 1:25:40 2:04:11 2:52:19 3:22:51 84 7
321 Hints Eric Tallinn 3:53:05 0:33:27 0:58:43 1:32:48 2:12:08 2:58:48 3:27:25 85 13
322 Veidemann Marko Harju 3:53:12 0:33:14 0:57:41 1:31:35 2:11:50 2:59:43 3:27:28 34 4
323 Viikmäe Kaupo Harju 3:53:14 0:30:13 0:53:33 1:25:56 2:06:46 2:55:36 3:25:04 52 11
324 Hartmanis Oskars Läti 3:53:18 0:30:45 0:54:39 1:28:17 2:07:46 2:57:37 3:25:57 86 3
325 Rist Liisi Harju 3:53:19 0:31:43 0:56:55 1:31:01 2:11:35 2:59:09 3:27:25 1 3
326 Tupits Ivo Lääne-Viru 3:53:24 0:29:17 0:51:55 1:22:57 1:59:16 2:50:46 3:23:20 53 4
327 Rudzitis Rolands Läti 3:53:27 0:29:18 0:53:09 1:25:00 2:05:12 2:54:35 3:24:08 105 3
328 Ojaver Siim Tallinn 3:53:33 0:29:59 0:54:53 1:27:35 2:11:39 2:59:04 3:27:24 106 6
329 Andersons Ainars Läti 3:53:35 0:32:00 0:56:21 1:29:12 2:09:16 2:57:40 3:26:07 22 2
330 Liepins Kristaps Läti 3:53:42 0:38:05 1:02:34 1:35:47 2:14:09 2:59:42 3:27:25 107 1
331 Kallakmaa Teet Järvamaa 3:53:51 0:31:45 0:56:14 1:29:33 2:09:20 2:56:23 3:25:07 23 12
332 Vsivtsev Vjatseslav Valga 3:53:58 0:33:09 0:57:44 1:31:54 2:11:20 2:59:10 3:27:27 87 7
333 Bahovski Janek Tartu 3:54:00 0:32:34 0:57:01 1:30:32 2:10:32 2:59:31 3:27:28 108 9
334 Pungar Rainer Tartu 3:54:01 0:33:04 0:56:59 1:30:16 2:10:06 2:57:58 3:25:58 109 5
335 Pikkuus Aavo Patrick Tartu 3:54:08 0:29:34 0:52:04 1:22:57 1:59:16 2:48:07 3:19:58 35 7
336 Buivydas Audrius Leedu 3:54:13 0:32:07 0:56:58 1:30:43 2:11:03 2:58:33 3:27:03 88 3
337 Molcanovs Kristaps Läti 3:54:31 0:31:57 0:56:57 1:31:34 2:11:18 2:57:57 3:25:59 21 3
338 Eesmaa Andrus Tallinn 3:54:35 0:32:24 0:56:55 1:30:33 2:09:59 2:58:30 3:27:04 89 11
339 Saar Raido Järvamaa 3:54:47 0:29:57 0:52:48 1:23:00 2:02:28 2:56:14 3:25:31 110 6
340 Mölder Ivo Järvamaa 3:54:49 0:31:25 0:55:11 1:28:12 2:07:43 2:56:24 3:25:31 54 11
341 Järvlepp Rainer Tallinn 3:54:58 0:31:49 0:56:07 1:29:33 2:09:53 2:58:48 3:27:25 55 6
342 Koch Kalju Tallinn 3:55:00 0:32:04 0:56:08 1:29:22 2:09:23 2:59:04 3:27:24 1 10
343 Alesmaa Martti Rapla 3:55:07 0:29:24 0:53:11 1:22:56 1:58:45 2:49:38 3:23:21 36 5
344 Pilt Andrus Harju 3:55:11 0:32:25 0:56:57 1:30:26 2:09:24 2:57:31 3:26:45 90 3
345 Määrits Toomas Tartu 3:55:14 0:32:01 0:56:08 1:29:34 2:09:19 2:57:37 3:26:47 56 8
346 Arula Raul Tartu 3:55:15 0:30:09 0:54:54 1:28:32 2:08:44 2:56:22 3:26:28 5 13
347 Soosaar Cardo Tartu 3:55:19 0:32:16 0:56:57 1:30:37 2:11:17 2:59:08 3:27:25 91 11
348 Anier Aivo Ida-Viru 3:55:21 0:30:46 0:54:54 1:28:12 2:08:05 2:57:16 3:26:45 111 5
349 Leontjevs Andis Läti 3:55:22 0:30:54 0:54:53 1:28:29 2:08:33 2:57:39 3:26:46 112 3
350 Egorov Urmas Ida-Viru 3:55:23 0:34:54 0:59:28 1:32:47 2:12:49 3:00:45 3:28:29 57 5
351 Laansalu Priit Harju 3:55:38 0:31:45 0:56:08 1:28:48 2:09:12 2:57:39 3:26:46 58 8
352 Kallari Taimar Tartu 3:55:43 0:30:30 0:56:01 1:31:32 2:14:58 3:02:18 3:29:43 59 7
353 Tarvis Peeter Rapla 3:55:44 0:30:58 0:54:54 1:28:09 2:07:57 2:57:38 3:27:06 6 12
354 Kulago Sergejs Läti 3:55:47 0:27:42 1:03:34 1:36:24 2:13:37 3:00:33 3:28:28 60 8
355 Stupelis Kaspars Läti 3:55:57 0:40:58 1:04:37 1:37:44 2:15:26 3:01:35 3:30:11 113 1
356 Kull Erki Tartu 3:55:59 0:33:19 0:57:41 1:30:33 2:10:39 3:02:19 3:29:42 61 10
357 Maanurm Joonas Tallinn 3:56:18 0:39:56 1:04:25 1:37:10 2:15:30 3:03:00 3:30:11 114 3
358 Petrovitsh Üllar Läänemaa 3:56:18 0:32:36 0:56:53 1:31:34 2:11:44 3:00:46 3:29:43 92 2
359 Lepp Emeri Pärnu 3:56:26 0:29:45 0:53:37 1:27:21 2:05:09 2:51:33 3:19:17 115 3
360 Kerner Argo Harju 3:56:30 0:31:42 0:56:14 1:30:05 2:10:02 2:58:47 3:27:25 62 9
361 Esinurm Üllar Tallinn 3:56:35 0:31:37 0:55:28 1:27:55 2:06:01 2:55:25 3:26:28 116 8
362 Kannimäe Mihkel Võru 3:56:56 0:31:06 0:56:12 1:30:15 2:09:13 2:57:35 3:27:31 37 4
363 Prieditis Reinis-Martins Läti 3:57:02 0:34:07 0:57:46 1:30:26 2:09:17 2:58:49 3:29:14 22 1
364 Strazdins Rego Läti 3:57:15 0:34:22 0:59:33 1:33:02 2:12:50 3:01:10 3:29:58 63 2
365 Randver Kristian Harju 3:57:20 0:31:58 0:56:22 1:29:42 2:09:53 2:59:31 3:29:14 93 4
366 Zarauskas Rimas Leedu 3:57:23 0:38:23 1:02:58 1:36:33 2:15:09 3:03:14 3:30:12 94 3
367 Pilt Illimar Harju 3:57:47 0:36:49 1:01:03 1:34:56 2:15:04 3:03:14 3:31:10 117 2
368 Vilu Uku Tartu 3:57:59 0:33:09 0:57:50 1:31:52 2:12:20 3:01:57 3:30:15 95 8
369 Oder Rein Tartu 3:58:01 0:33:11 0:57:46 1:31:38 2:12:02 3:00:03 3:29:41 96 11
370 Hürden Taivo Tallinn 3:58:02 0:31:01 0:56:13 1:30:07 2:11:16 3:00:37 3:29:43 118 5
371 Greenbaum Marko Tallinn 3:58:13 0:30:08 0:54:04 1:27:25 2:07:09 2:57:59 3:29:14 119 10
372 Kadastu Janar Võru 3:58:20 0:33:11 0:56:50 1:29:39 2:11:38 3:01:09 3:30:49 120 6
373 Sala Arvo Tallinn 3:58:21 0:36:00 0:59:52 1:33:00 2:12:19 3:01:52 3:30:11 64 5
374 Lebedev Evgeni Venemaa 3:58:24 0:33:21 0:57:48 1:31:51 2:12:14 3:02:19 3:30:59 7 3
375 Vikstreins Agnis Läti 3:58:36 0:34:48 0:59:26 1:32:38 2:12:03 3:01:57 3:31:00 121 3
376 Vähi Jaagup Tartu 3:58:51 0:26:03 0:47:51 1:17:29 1:53:26 2:47:50 3:23:15 122 8
377 Sceglovs Mihails Läti 3:58:56 0:29:39 0:53:09 1:25:00 2:04:21 2:57:15 3:27:28 123 3
378 Tenslind Margus Harju 3:58:57 0:32:47 0:56:08 1:28:09 2:06:58 2:56:24 3:29:13 97 9
379 Varjoniemi Timo Soome 3:58:57 0:31:50 0:57:00 1:31:02 2:11:45 3:01:39 3:30:50 24 5
380 Goremykin Sergey Venemaa 3:59:04 0:33:25 0:57:49 1:31:50 2:12:22 3:02:17 3:31:00 124 2
381 Jansons-Ratiniks Krisjanis Läti 3:59:21 0:35:53 1:05:06 1:40:05 2:17:59 3:04:38 3:32:47 125 4
382 Rool Margus Hiiumaa 3:59:22 0:31:50 0:56:58 1:31:37 2:12:21 3:02:17 3:31:00 98 9
383 Ozols Martins Läti 3:59:34 0:39:02 1:03:00 1:35:48 2:15:58 3:05:17 3:32:47 38 1
384 Suurna Tõnu Tartu 3:59:45 0:32:56 0:57:47 1:31:54 2:12:22 3:03:00 3:31:28 8 3
385 Tammemäe Joosep Viljandi 3:59:46 0:32:02 0:56:11 1:28:49 2:10:07 2:59:42 3:30:57 39 7
386 Vollmer Siim Harju 3:59:56 0:42:50 1:07:56 1:40:51 2:20:31 3:07:47 3:34:35 126 1
387 Kroon Jorma Lääne-Viru 4:00:02 0:31:39 0:56:09 1:29:20 2:09:14 3:01:09 3:30:49 127 9
388 Kade Indrek Põlva 4:00:03 0:35:04 0:59:50 1:33:54 2:13:46 3:03:20 3:31:30 128 2
389 Peterson Kristo Valga 4:00:03 0:30:21 0:54:36 1:28:17 2:08:57 3:03:04 3:33:30 40 9
390 Haritonov Vadim Harju 4:00:06 0:31:26 0:56:10 1:30:31 2:11:29 3:03:19 3:32:22 99 3
391 Kivaste Pärt Tallinn 4:00:09 0:38:25 1:02:35 1:35:42 2:15:59 3:03:52 3:32:48 129 7
392 Ott Indrek Tallinn 4:00:09 0:31:41 0:57:02 1:31:39 2:11:51 3:03:52 3:32:47 130 5
393 Litovtsenko Kirill Harju 4:00:10 0:33:09 0:57:03 1:29:21 2:10:05 3:02:25 3:31:28 65 7
394 Asi Antti Tallinn 4:00:13 0:31:42 0:57:01 1:30:30 2:11:02 3:02:44 3:31:29 131 5
395 Kaur Margus Tartu 4:00:31 0:33:08 0:57:46 1:32:14 2:12:52 3:02:24 3:31:28 66 9
396 Kiivit Lauri Tartu 4:00:33 0:31:59 0:56:26 1:30:06 2:11:08 3:01:53 3:31:30 132 12
397 Motuzas Renatas Leedu 4:00:35 0:30:58 0:55:30 1:29:42 2:11:39 3:02:22 3:31:28 100 2
398 Kütt Meelis Harju 4:00:38 0:35:17 1:00:22 1:34:39 2:14:04 3:01:11 3:31:11 67 7
399 Osula Otto Tallinn 4:00:38 0:29:55 0:54:07 1:28:08 2:09:24 2:59:04 3:29:13 133 5
400 Kingo Priit Tallinn 4:00:43 0:33:23 0:58:43 1:32:58 2:12:59 3:03:20 3:32:23 134 9
401 Zuburs Dainis Läti 4:00:48 0:33:32 0:58:43 1:33:00 2:13:41 3:02:33 3:32:13 101 2
402 Vilinauskas Vilmantas Leedu 4:00:49 0:31:22 0:56:14 1:30:06 2:11:16 3:03:25 3:33:29 135 5
403 Vahi Kunnar Valga 4:00:50 0:32:15 0:57:02 1:31:01 2:12:16 3:03:54 3:33:00 102 8
404 Karjane Jaak Läänemaa 4:00:52 0:30:55 0:55:07 1:29:07 2:11:53 3:04:38 3:33:57 136 3
405 Linkgreim Jaanus Tallinn 4:01:01 0:32:37 0:56:53 1:29:43 2:09:20 2:57:19 3:26:47 103 12
406 Pedai Andrus Harju 4:01:02 0:31:35 0:56:21 1:29:33 2:09:18 2:58:48 3:29:37 104 8
407 Himma Markus Tartu 4:01:03 0:32:17 0:56:52 1:31:08 2:12:18 3:03:53 3:33:01 23 7
408 Helm Jaak Võru 4:01:05 0:32:45 0:57:49 1:32:49 2:13:53 3:03:55 3:32:59 105 8
409 Fjodorov Nikolai Tartu 4:01:07 0:31:36 0:56:56 1:31:01 2:13:23 3:04:20 3:33:00 1 13
410 Peensalu Aimer Harju 4:01:07 0:30:11 0:54:36 1:28:37 2:10:44 3:02:30 3:33:00 106 9
411 Adamonis Giedrius Leedu 4:01:15 0:41:13 1:05:42 1:39:10 2:18:31 3:06:54 3:34:44 137 5
412 Antonevics Maris Läti 4:01:21 0:31:43 0:54:48 1:26:44 2:09:21 3:03:35 3:32:47 107 4
413 Must Tauri Järvamaa 4:01:33 0:32:30 0:57:48 1:32:39 2:13:33 3:03:26 3:33:13 138 9
414 Nikolajev Raul Harju 4:01:39 0:32:26 0:57:45 1:32:41 2:13:45 3:03:52 3:32:48 108 5
415 Arus Tiit Harju 4:01:41 0:33:52 0:59:12 1:32:59 2:14:23 3:05:45 3:34:44 109 5
416 Sedlenieks Ivars Läti 4:01:56 0:31:53 0:56:59 1:31:25 2:12:53 3:04:21 3:33:02 9 10
417 Pungar Urmas Tartu 4:01:57 0:34:53 0:59:57 1:34:39 2:14:54 3:04:03 3:33:29 139 6
418 Pärnamets Aivar Lääne-Viru 4:02:10 0:32:10 0:57:00 1:31:55 2:13:06 3:03:53 3:33:13 68 7
419 Tammsalu Mihkel Võru 4:02:12 0:31:02 0:55:10 1:28:30 2:07:23 2:57:59 3:31:00 140 3
420 Nete Sandis Läti 4:02:16 0:32:21 0:56:56 1:30:22 2:11:05 3:02:26 3:33:14 110 5
421 Meldrajs Arvis Läti 4:02:24 0:38:28 1:02:24 1:36:02 2:15:59 3:07:05 3:36:04 41 2
422 Krela Jaan Tartu 4:02:29 0:33:09 0:57:42 1:30:34 2:10:19 3:01:34 3:30:58 69 9
423 Leppik Jaan Tallinn 4:02:35 0:35:53 1:01:12 1:35:09 2:16:01 3:06:34 3:34:44 111 2
424 Bruzinskis Janis Läti 4:02:36 0:32:01 0:56:56 1:31:02 2:11:40 3:05:39 3:34:45 10 2
425 Slezins Martins Läti 4:02:37 0:33:30 0:57:40 1:30:28 2:11:49 3:04:20 3:33:29 141 2
426 Slezins Gints Läti 4:02:37 0:33:31 0:57:40 1:30:28 2:11:50 3:04:20 3:33:30 142 1
427 Gotfridsons Viktors Läti 4:02:37 0:32:11 0:56:58 1:31:00 2:12:48 3:04:21 3:34:45 11 7
428 Vosylius Darius Leedu 4:02:38 0:31:40 0:56:25 1:30:06 2:11:36 3:05:08 3:34:43 70 9
429 Adamson Fredi Põlva 4:02:38 0:34:33 0:59:19 1:33:01 2:13:36 3:05:38 - 42 2
430 Salus Ardi Tartu 4:02:40 0:33:11 0:57:46 1:31:49 2:12:51 3:03:51 3:33:53 112 9
431 Koort Kristel Ida-Viru 4:02:41 0:31:47 1:00:20 1:34:41 2:15:36 3:03:57 3:33:13 2 1
432 Bauer Heigo Harju 4:02:50 0:34:26 0:59:42 1:34:34 2:15:47 3:06:27 3:34:44 25 11
433 Peiker Harri Tallinn 4:02:54 0:30:49 0:56:12 1:31:35 2:13:42 3:06:08 3:35:51 143 9
434 Bergvald Gunnar Harju 4:03:04 0:37:10 1:00:48 1:36:13 2:18:18 3:04:59 3:31:48 113 6
435 Steinburg Greete Lääne-Viru 4:03:06 0:31:45 0:56:54 - - - - 3 3
436 Vanags Janis Läti 4:03:19 0:33:23 0:58:42 1:32:49 2:13:50 3:04:21 3:34:00 144 4
437 Uudeberg Tanel Tartu 4:03:32 0:32:01 0:57:01 1:31:49 2:13:54 3:05:09 3:34:57 145 5
438 Toompere Henri Harju 4:03:33 0:33:20 0:57:47 1:31:34 2:11:42 3:01:36 3:31:00 114 5
439 Mikk Üllar Läänemaa 4:03:34 0:32:50 0:58:43 1:32:46 2:14:44 3:06:34 3:35:52 115 5
440 Paas Ojari Tallinn 4:03:35 0:32:55 0:57:40 1:31:33 2:12:04 3:05:09 3:34:44 116 6
441 Ilves Ago Harju 4:03:41 0:32:10 0:57:44 1:32:57 2:15:44 3:07:45 3:36:03 71 6
442 Shmite Liga Läti 4:03:43 0:30:52 0:56:09 1:30:16 2:12:28 3:07:41 3:35:49 4 1
443 Möldre Kert Valga 4:03:45 0:31:23 0:56:14 1:31:24 2:14:02 3:06:56 3:36:04 72 4
444 Kongo Kristjan Harju 4:03:53 0:33:17 0:57:50 1:32:14 2:13:49 3:05:07 3:34:43 117 8
445 Müür Ringo Tallinn 4:04:00 0:35:07 1:00:10 1:34:55 2:17:51 3:08:48 3:37:04 146 6
446 Grünberg Harry Harju 4:04:02 0:30:18 0:54:52 1:27:38 2:13:59 3:06:41 3:35:52 118 8
447 Meimre Hannes Tallinn 4:04:26 0:30:50 0:55:08 1:28:32 2:10:48 3:05:10 3:36:22 119 7
448 Teder Koit Viljandi 4:04:27 0:33:34 0:59:12 1:33:02 2:15:29 3:06:43 3:35:51 12 8
449 Kool Inge Tartu 4:04:28 0:32:53 0:58:16 1:33:22 2:16:00 3:07:45 3:36:21 1 3
450 Vislapuu Priit Võru 4:04:33 0:38:03 1:03:01 1:36:52 2:16:49 3:07:43 3:36:20 43 1
451 Laas Martin Tartu 4:04:33 0:27:59 0:51:09 1:24:40 2:09:52 3:06:43 3:36:20 24 4
452 Matt Jörgen Saaremaa 4:04:33 0:28:17 0:51:55 1:22:59 2:09:52 3:07:29 3:36:20 44 4
453 Müür Jaanus Saaremaa 4:04:33 0:30:33 0:54:07 1:27:22 2:09:32 3:02:34 3:36:02 147 6
454 Ojasaar Kalmer Põlva 4:04:33 0:32:47 0:56:57 1:36:49 2:18:57 3:09:10 3:37:50 120 6
455 Mets Toomas Tallinn 4:04:38 0:32:18 0:57:00 1:31:36 2:13:44 3:06:54 3:36:22 73 5
456 Selga Nauris Läti 4:04:40 0:30:45 0:54:24 1:26:45 2:04:28 2:55:59 3:33:00 148 3
457 Kukk Martin Tartu 4:04:43 0:32:34 0:57:50 1:31:52 2:11:51 3:02:27 3:35:01 74 11
458 Kupe Marius Leedu 4:04:48 0:32:54 0:56:59 1:30:17 2:12:17 3:06:41 3:36:05 149 5
459 Varik Marko Harju 4:04:48 0:42:01 1:06:57 1:40:42 2:21:30 3:10:44 3:38:25 150 3
460 Artel Veiko Tallinn 4:04:56 0:38:15 1:02:32 1:35:39 2:16:37 3:08:04 3:36:21 121 1
461 Salumäe Guido Harju 4:04:57 0:38:46 1:03:34 1:37:38 2:19:35 3:08:49 3:37:22 122 1
462 Järveoja Martin Tartu 4:05:00 0:32:06 0:57:47 1:32:41 2:14:51 3:06:42 3:36:05 151 5
463 Laaniste Andres Järvamaa 4:05:00 0:31:52 0:56:56 1:30:18 2:10:20 3:01:53 3:33:33 123 9
464 Purmalis Janis Läti 4:05:07 0:38:31 1:02:37 1:35:38 2:17:09 3:07:46 3:37:04 152 1
465 Petrauskas Kestutis Leedu 4:05:07 0:33:13 0:58:42 1:32:50 2:14:43 3:09:10 3:37:52 124 2
466 Peri Pait Võru 4:05:39 0:36:21 1:01:23 1:35:54 2:18:02 3:09:12 3:37:52 125 6
467 Vähi Nikolai Valga 4:05:40 0:33:10 0:58:42 1:33:31 2:15:59 3:09:26 3:37:53 75 11
468 Levitass Karlis Läti 4:05:41 0:36:59 1:01:17 1:34:49 2:15:02 3:09:21 3:37:51 153 1
469 Elbrecht Erki Harju 4:05:42 0:34:04 0:59:25 1:33:56 2:16:43 3:09:06 3:37:41 154 5
470 Zeics Guntars Läti 4:05:42 0:38:20 1:02:59 1:36:33 2:18:00 3:09:51 3:38:25 126 1
471 Rogozins Alvis Läti 4:05:43 0:41:33 1:07:43 1:43:31 2:23:07 3:11:50 3:39:33 155 1
472 Leppik Ahti Ida-Viru 4:05:51 0:35:16 1:00:46 1:36:08 2:19:28 3:10:23 3:38:43 156 3
473 Rebane Renno Tartu 4:05:53 0:37:42 1:02:41 1:37:09 2:18:04 3:08:51 3:38:06 157 3
474 Leer Janek Tallinn 4:05:59 0:31:57 0:56:58 1:31:39 2:13:03 3:06:37 3:36:24 158 9
475 Puhke Peeter Järvamaa 4:06:00 0:32:49 0:58:28 1:32:57 2:16:00 3:07:29 3:37:05 26 11
476 Prants Janno Võru 4:06:05 0:35:56 1:00:36 1:35:08 2:16:50 3:08:11 3:37:43 127 2
477 Mõttus Raivo Tartu 4:06:07 0:33:02 0:57:50 1:32:40 2:14:36 3:06:57 3:36:31 13 7
478 Mägi Allan Tartu 4:06:08 0:32:54 0:57:46 1:32:59 2:14:50 3:06:53 3:37:04 128 11
479 Looper Ero Võru 4:06:20 0:33:15 0:58:41 1:32:49 2:14:29 3:06:55 3:36:36 129 7
480 Soome Raul Võru 4:06:20 0:31:06 0:57:01 1:31:54 2:12:16 3:02:41 3:35:52 159 7
481 Kiviväli Uno Tartu 4:06:27 0:31:56 0:57:44 1:32:25 2:13:41 3:07:31 3:37:44 130 8
482 Vaaks Ats Viljandi 4:06:30 0:30:54 0:56:54 1:33:03 2:14:38 3:07:29 3:38:06 45 5
483 Erm Margo Harju 4:06:31 0:33:02 0:58:27 1:32:58 2:16:12 3:08:53 3:38:24 131 6
484 Aamisepp Arno Harju 4:06:37 0:33:06 0:56:59 1:30:13 2:13:35 3:07:31 3:38:06 46 9
485 Jukk Margus Tallinn 4:06:39 0:36:23 1:01:50 1:36:24 2:18:56 3:11:21 3:40:00 76 7
486 Lillend Allan Tallinn 4:06:47 0:34:08 0:59:39 1:34:36 2:17:22 3:09:54 3:39:11 160 3
487 Sammalsaar Mait Harju 4:07:06 0:33:36 0:58:43 1:33:12 2:16:07 3:09:14 3:38:44 14 12
488 Vakra Villu Saaremaa 4:07:09 0:33:31 0:59:30 1:34:33 2:15:53 3:06:54 3:38:05 161 6
489 Rist Daisi Harju 4:07:09 0:32:04 0:57:47 1:35:33 2:18:07 3:09:46 3:38:57 5 3
490 Vink Ahto Võru 4:07:12 0:31:31 0:56:55 1:34:31 2:17:02 3:09:12 3:38:43 77 6
491 Haze Janis Läti 4:07:14 0:31:58 0:59:12 1:33:32 2:14:53 3:07:48 3:38:05 132 6
492 Eiduks Osvalds Läti 4:07:14 0:33:30 0:59:45 1:34:48 2:17:16 3:09:34 3:38:57 133 6
493 Lember Alo Tartu 4:07:15 0:33:12 0:57:49 1:31:53 2:13:43 3:06:37 3:37:07 78 3
494 Puusepp Kaito Jõgeva 4:07:20 0:34:21 0:59:09 1:32:04 2:12:47 3:05:54 3:38:07 162 4
495 Galibeckis Juris Läti 4:07:26 0:32:07 0:56:24 1:30:00 2:11:21 3:05:08 3:36:48 134 3
496 Reis Rasmus Tartu 4:07:26 0:34:14 0:59:31 1:33:22 2:15:52 3:07:45 3:38:53 163 3
497 Tooming Taaniel Põlva 4:07:28 0:36:52 1:01:49 1:35:48 2:16:08 3:08:12 3:40:41 47 3
498 Vähi Ilmar Tartu 4:07:31 0:33:15 0:57:50 1:32:26 2:14:40 3:07:46 3:38:24 164 12
499 Tiismaa Toomas Harju 4:07:34 0:34:25 0:59:50 1:34:27 2:16:04 3:08:33 3:38:37 135 6
500 Kirsipuu Avo Harju 4:07:37 0:34:54 1:00:17 1:35:33 2:18:18 3:09:51 3:39:34 79 12
‹‹ Tagasi
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Mauri, mauri@radis.ee, 04.10.2010 14:03
Pilte rallist enne Harimäge http://picasaweb.google.com/fankimanki/TartuRattaralli201002# Kes suuremaid fotosid soovib, meiligu mauri@radis.ee
R......, , 28.09.2010 17:51
Mitte kriitikameel, vaid mugavus ja mökundus tulevad vanusega.
möku, , 28.09.2010 14:09
Sõitsin koos 10-aastase pojaga lühikest rada ja küsimuse peale, kuda tundus, kehitas õlgu ja ütles, et täitsa OK oli. Ilmselt tuleb kriitikameel vanusega....
tiku ja taku, , 28.09.2010 11:06
pange see asi siin ükskord lukku. täiega sakib
SakuTume, , 28.09.2010 10:12
Saadet peaks nägema kanal 2 kodukalt. VussVillemile; vaevalt, et esi 200 mehed viitsivad siin kedagi arvustada, nemad teevad pigem trenni. Pigem virisevad ikka keskmikud, tagapoole mehed ja kuival kruusal uhajad. Aga eks kõigil ole õigus oma arvamusele kuigi tühja pritsimist on siiski liiga palju.
Taal, , 28.09.2010 07:04
To VussVillem.Kebi oma Voodi foorumisse!
kk, , 27.09.2010 22:56
Kahju, magasin maha selle kokkuvõtte. Kas kusakilt kordust pole võimalik vaadata?
VussVillem, , 27.09.2010 18:55
Aga mina vaatasin telekast kuidas te seal mudas pladistasite. Ja siinseid kommentaare lugedes, siis need "tegijad" ratturid võiks väheke oma tooni madalamaks võtta. Saame aru, et te olete seal esi 200 mehed aga see ei anna mingit õigust nina püsti ajada.
Sebija, , 25.09.2010 17:38
Pigem mitte füüsiline vaid moraalne vastupidavus pääseb rasketes oludes maksmusele. Ja mina ei kujuta endale ette, et viimasel hetkel on võimalik nii suure osavõtjaskonna ja eriti nii suure korraldajate hulga puhul rada või mingeid muid elemente viimasel sekundil ümber mängida. Sellest tekib veel suurem arusaamatus ja kakofoonia kui seda see rada suutis pakkuda. Korraldajal on sisuliselt ainult kaks valikt - kas sõit toimub, või sõit ei toimu. Ja see valik on paljuski ka sõitjas endas kinni, et kas ta tahab sellistes oludes sõita või siis mitte.
huviline, , 25.09.2010 16:04
Sellistes rajaoludes ilmnebki sõitja füüsiline vastupidavus...kuigi tatistasin ja vandusin ka ise, suutsin oma eelmise aasta kohta parandada pea 900. Rohkem sallivust kallid kaasvõistlejad.


Kõige populaarsemad
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE