estenglv
WAP version
Login form
RSS
Laupäeval sõidetakse 11. Jõulumäe rattamaraton STARDINIMEKIRI 09.09.2010 (0)
Juba sellel laupäeval 11.septembril toimub Elion Estonian Cup 2010 viimane osavõistlus, 11. Jõulumäe rattamaraton.
Elion Estonian Cup 2010 hooaja pidulik lõpetamine 31.08.2010 (3)
Eesti suurima rattaspordi sariürituse, maastikurataste maratonidesarja Elion Estonian Cup, kümnes hooaeg on lõpusirgel. Elion Estonian Cup 2010 hooaja pidulik lõpetamine ja võitjate ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Jõulumäe Rattamaraton - 55 km /uuend. 14.09/
Jõulumäe Rattamaraton - 25 km
301 Moved Permanently Date: Tue, 12 Dec 2017 03:00:01 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 11.09.2010
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 55 km 12:00 
Poolmaraton 25 km 12:45
Lastesõidud 11:00
Korraldaja Andres Sepp, +372 503 7663, www.pyhaloomaaed.ee andres@andrereklaam.ee  
• ÜLDINFO • AJAKAVA • KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nr Nimi Võistkond  Aeg Koht v.k. PKT    
1 2003 Kivistik Kristen Jalgrattaklubi VIKO 0:53:37 1 1300 Diploma
2 2421 Nõmmela Aksel CFC 0:53:49 2 1290 Diploma
3 2033 Raba Ahto Pärnu Kalev Spordikool 0:53:58 3 1280 Diploma
4 2004 Urbas Alvar KJK 0:54:47 4 1270 Diploma
5 2011 Vosman Ekke-Kaur kjk 0:54:57 1 1260 Diploma
6 2002 Redi Kaarel TÜ ASK 0:55:32 5 1250 Diploma
7 2001 Vaidem Josten Viljandi Rattaklubi II 0:55:38 6 1240 Diploma
8 2009 Kalja Mihkel Tartu SK Velo 0:55:58 2 1230 Diploma
9 2018 Lehemets Siim Jalgrattaklubi VIKO 0:56:49 7 1220 Diploma
10 2017 Kull Kevin Pärnu Kalev Spordikool 0:56:51 8 1210 Diploma
11 2364 Uurimäe Are SEB 0:56:58 1 1202 Diploma
12 2013 Vendelin Karl-Arnold Jalgrattaklubi VIKO 0:57:04 3 1194 Diploma
13 2372 Zariitis Rolands Aluuksne 0:58:15 9 1186 Diploma
14 2023 Randver Sander Gustaf Kopparberg 2 0:58:18 10 1178 Diploma
15 2006 Arulaan Sten KJK 0:58:24 11 1170 Diploma
16 2012 Lorents Algo WESTLINE TEAM II 0:58:27 2 1162 Diploma
17 2035 Pihlak Henri KJK 0:58:28 12 1154 Diploma
18 2014 Roos Indrek Catwees 0:58:28 3 1146 Diploma
19 2015 Hallop Greg Viljandi Rattaklubi 0:58:30 13 1138 Diploma
20 2019 Põldoja Martin Tartu SK Velo 0:58:34 14 1130 Diploma
21 2092 Lippe Silvia Pärnu Kalev Spordikool 0:58:45 1 1122 Diploma
22 2024 Johanson Kristjan Viljandi Rattaklubi II 0:58:48 4 1114 Diploma
23 2022 Suvi Siim CFC Spordiklubi 0:58:53 15 1106 Diploma
24 2010 Koch Kalju 0:59:23 1 1098 Diploma
25 2049 Õisma Hannes Püha Looomaaed 0:59:48 4 1090 Diploma
26 2065 Kesküla Urmet Helika 1:00:29 5 1082 Diploma
27 2027 Paist Raimond Hagar 1:00:30 6 1074 Diploma
28 2026 Mõttus Raivo 1:00:31 7 1066 Diploma
29 2034 Kütt Sander 1:00:49 16 1058 Diploma
30 2066 Mõttus Risto 1:00:51 8 1050 Diploma
31 2039 Kin Nikolai Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:00:51 9 1044 Diploma
32 2008 Kiskonen Siim KJK 1:00:59 5 1038 Diploma
33 2032 Luik Avo 1:01:01 10 1032 Diploma
34 2021 Kivistik Gert Jalgrattaklubi VIKO 1:01:05 17 1026 Diploma
35 2029 Maran Marvin Rõuge Racing Team II 1:01:09 18 1020 Diploma
36 2020 Valk Hillar Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:01:12 2 1014 Diploma
37 2429 Rüütel Erik 1:01:12 19 1008 Diploma
38 2042 Arumäe Robert Jalgrattaklubi VIKO 1:01:19 6 1002 Diploma
39 2037 Matvejeva Jana VARGAMÄE 1:01:26 1 996 Diploma
40 2045 Saar Tõnis kjk 1:01:38 20 990 Diploma
41 2016 Punka Heikki WESTLINE TEAM III 1:01:46 11 984 Diploma
42 2070 Orlovski Siim Kristofer & Tristan 1:01:48 12 978 Diploma
43 2067 Keller Oliver KJK 1:01:54 7 972 Diploma
44 2038 Kramm Raimo WESTLINE TEAM II 1:01:59 13 966 Diploma
45 2041 Mõttus Mari-Liis Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 1:02:03 1 960 Diploma
46 2098 Strand Aleksander Eesti Raudtee Spordiklubi 1:02:17 14 954 Diploma
47 2428 Taranov Kirill KJK 1:02:26 8 948 Diploma
48 2036 Pung Peeter Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:02:27 9 942 Diploma
49 2413 Peterson Marko Viljandi HC 1:02:29 15 936 Diploma
50 2030 Tasane Jaanus Viljandi Rattaklubi 1:02:36 10 930 Diploma
51 2400 Suurmägi Marko Viljandi Rattaklubi 1:02:43 16 926 Diploma
52 2063 Raie Anette Cosmos Sun 1:02:44 2 922 Diploma
53 2048 Väärtmaa Tambet 1:02:47 21 918 Diploma
54 2062 Uustal Arno 1:02:48 17 914 Diploma
55 2103 Juss Janar Jalgrattaklubi VIKO 1:02:56 11 910 Diploma
56 2055 Meltsov Martin 1:03:11 18 906 Diploma
57 2074 Tuul Taavi WESTLINE TEAM II 1:03:14 19 902 Diploma
58 2040 Treimuth Karl Viljandi Rattaklubi II 1:03:24 12 898 Diploma
59 2025 Pruul Priit 1:03:24 20 894 Diploma
60 2064 Kütt Rainer 1:03:29 21 890 Diploma
61 2072 Vendelin Mart-Anton Jalgrattaklubi VIKO 1:03:32 13 886 Diploma
62 2085 Kaldvee Valdur 1:03:39 22 882 Diploma
63 2102 Linask Ivo 1:03:43 23 878 Diploma
64 2082 Kullas Teet 1:03:46 24 874 Diploma
65 2057 Kaarjärv Maris 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:03:48 2 870 Diploma
66 2095 Ilus Andrus WESTLINE TEAM III 1:04:19 25 866 Diploma
67 2052 Mesi Ilmar 1:04:37 3 862 Diploma
68 2079 Kivistik Kaido Jalgrattaklubi VIKO 1:04:39 26 858 Diploma
69 2046 Premet Kalle Brentel OÜ 1:04:40 27 854 Diploma
70 2068 Pesor Siim KOMO 1:04:45 14 850 Diploma
71 2051 Andressoo Reimo Vooremaa Centrum-Farm Plant III 1:04:46 22 846 Diploma
72 2069 Hütt Petri IT College 1:05:14 28 842 Diploma
73 2171 Hõbemägi Ragnar Suusaklubi Jõulu 1:05:17 23 838 Diploma
74 2071 Paldra Georg Peeter Viljandi Rattaklubi 1:05:17 15 834 Diploma
75 2090 Nool Sander Haanja Rattaklubi 1:05:31 16 830 Diploma
76 2047 Kõivumägi Georg TÜASK 1:05:34 17 826 Diploma
77 2122 Põldvere Gregor Tartu SK Velo 1:05:41 18 822 Diploma
78 2078 Toome Relika 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:05:44 3 818 Diploma
79 2058 Stalberg Tair KJK 1:05:47 19 814 Diploma
80 2426 Jõesaar Margus NUKU Kodu 1:05:55 29 810 Diploma
81 2076 Eenraid Peep 1:06:01 30 808 Diploma
82 2080 Karus Tiit 1:06:01 4 806 Diploma
83 2101 Kauts Herkki 1:06:05 31 804 Diploma
84 2053 Kiristaja Hendrik 1:06:05 20 802 Diploma
85 2086 Uibu Aivar 1:06:05 32 800 Diploma
86 2054 Lang Mae Tartu Ülikooli ASK N 1:06:06 4 798 Diploma
87 2104 Enok Ergi 1:06:11 33 796 Diploma
88 2007 Mäoma Silver TYS 1:06:17 25 792 Diploma
89 2056 Saavik Siim Pärnu Kalev Spordikool 1:06:17 24 794 Diploma
90 2433 Ööman Marko C+ 1:06:21 34 790 Diploma
91 2201 Kuusik Jaanus 1:06:25 35 788 Diploma
92 2136 Tiits Janar Helika 1:06:39 36 786 Diploma
93 2096 Tiisler Marko 1:06:44 37 784 Diploma
94 2160 Ehandi Daniel Eesti Raudtee Spordiklubi 1:06:53 26 782 Diploma
95 2108 Kainel Mart 1:07:09 5 780 Diploma
96 2089 Aavik Karl 1:07:19 27 778 Diploma
97 2087 Karus Kalev Elioni SK 1:07:22 38 776 Diploma
98 2121 Verk Argo 1:07:26 39 774 Diploma
99 2147 Tuvikene Leonhard Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:07:30 6 772 Diploma
100 2107 Järveoja Tarmo 1:07:33 40 770 Diploma
101 2088 Hallik Rando HAGAR 1:07:34 41 768 Diploma
102 2415 Pajuväli Hendrik Suusaklubi Jõulu 1:07:34 28 766 Diploma
103 2127 Allikajaka Anneli TeamRide Naised 1:07:56 3 764 Diploma
104 2097 Lomp Avo 1:08:05 42 762 Diploma
105 2134 Uibo Rain WESTLINE TEAM II 1:08:08 43 760 Diploma
106 2110 Kimmel Raimo WESTLINE TEAM II 1:08:11 44 758 Diploma
107 2077 Ilves Kea-Kaia 1:08:11 2 756 Diploma
108 2118 Paul Christopher-Cardo CFC Kuusalu 1:08:13 21 754 Diploma
109 2123 Kadajane Eiki Vennad-Dahl 1:08:22 45 752 Diploma
110 2394 Ree Steve Pärnu Kalev Spordikool 1:08:24 22 750 Diploma
111 2173 Fimberg Veljo 1:08:30 46 748 Diploma
112 2099 Oja Marek 1:08:36 47 746 Diploma
113 2091 Viilep Margit Gustaf Kopparberg naised 1:08:46 3 744 Diploma
114 2112 Kristal Kaspar Cosmos 1:08:49 29 742 Diploma
115 2106 Riim Allan RPM Rattatiim 1:08:52 30 740 Diploma
116 2117 Sarapuu Indrek 1:08:56 48 738 Diploma
117 2174 Miil Peep 1:08:58 49 736 Diploma
118 2100 Aavik Aivar 1:09:01 50 734 Diploma
119 2115 Randver Margit Gustaf Kopparberg naised 1:09:11 4 732 Diploma
120 2028 Lepik Sirje Tartu Ülikooli ASK N 1:09:15 5 730 Diploma
121 2093 Kapp Riho Ambla SK 1:09:15 7 729 Diploma
122 2177 Lõsov Olev 1:09:16 51 728 Diploma
123 2164 Kangilaski Erik Kalevi Jargrattakool 1:09:26 23 727 Diploma
124 2143 Kiudorv Andrus 1:09:27 52 726 Diploma
125 2181 Viir Sirli Gustaf Kopparberg naised 1:09:32 4 725 Diploma
126 2109 Männa Kristiina Gustaf Kopparberg naised 1:09:38 5 724 Diploma
127 2156 Milistver Meelis Vennad-Dahl 1:09:38 53 723 Diploma
128 2365 Uus Jaan 1:09:39 54 722 Diploma
129 2142 Kuslap Epp Raplamaa Rattaklubi KoMo 1:09:39 6 721 Diploma
130 2432 Krimm Jaan 1:09:40 55 720 Diploma
131 2140 Kuusk Anti PÜHA LOOMAAED 1:09:40 56 719 Diploma
132 2153 Sütt Margus 1:09:43 8 718 Diploma
133 2204 Lillimägi Urmas Vennad-Dahl 1:09:45 57 717 Diploma
134 2125 Ottender Uwe IITEE 1:09:45 58 716 Diploma
135 2416 Viikoja Meelis 1:10:02 59 715 Diploma
136 2216 Arras Kristjan 1:10:03 60 714 Diploma
137 2159 Nõmmik Tiina Türi Rattatiim 1:10:13 5 713 Diploma
138 2170 Juusu Martin 1:10:17 61 712 Diploma
139 2431 Märtsoo Margo Sportland 1:10:18 62 711 Diploma
140 2043 Aljand Marek 1:10:33 63 710 Diploma
141 2126 Tuvikene Alar Catwees 1:10:44 64 709 Diploma
142 2111 Laas Karl Laas 1:10:49 65 708 Diploma
143 2187 Tasane Toomas 1:10:50 66 707 Diploma
144 2149 Pung Peeter VOC 1:11:08 67 706 Diploma
145 2158 Kaarna Raul 1:11:09 68 705 Diploma
146 2200 Reimaa Andrus WESTLINE TEAM 1:11:11 69 704 Diploma
147 2139 Ansip Ethel 1:11:17 6 703 Diploma
148 2135 Mooste Tarmo 1:11:20 70 702 Diploma
149 2210 Rullingo Eik IITEE 1:11:22 71 701 Diploma
150 2178 Rimmel Marje 1:11:24 6 700 Diploma
151 2189 Müristaja Mart 1:11:27 9 699 Diploma
152 2113 Põlluste Priit 1:11:34 72 698 Diploma
153 2155 Pohlak Piia 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 1:11:35 7 697 Diploma
154 2161 Gerndorf Urmas 1:11:35 73 696 Diploma
155 2183 Kuslap Avo Paluküla Team 1:11:39 74 695 Diploma
156 2119 Hiie Kristo 1:11:41 75 694 Diploma
157 2145 Toom Reio Viljandi Rattaklubi 1:11:50 24 693 Diploma
158 2176 Kuusk Kadi 1:11:50 7 692 Diploma
159 2163 Anton Ivo 1:11:55 76 691 Diploma
160 2214 Saarlaid Jaanus UusSuund 1:12:06 77 690 Diploma
161 2152 Kruus Peep 1:12:06 78 689 Diploma
162 2175 Kond Kuido 1:12:16 79 688 Diploma
163 2203 Kruus Andres 1:12:21 80 687 Diploma
164 2209 Lomaka Andre 1:12:35 81 686 Diploma
165 2401 Rehi Arne 1:12:45 82 685 Diploma
166 2427 Guntarskas Tomas Rimi 1:12:47 83 684 Diploma
167 2195 Kamps Markus Catwees 1:12:48 84 683 Diploma
168 2235 Väärtmaa Terje 1:12:48 8 682 Diploma
169 2128 Matvejev Ahto VARGAMÄE 1:12:49 85 681 Diploma
170 2206 Ülper Monika RPM Rattatiim 1:12:56 9 680 Diploma
171 2165 Laas Johan 1:12:59 10 679 Diploma
172 2271 Kiipus Catry 1:13:00 7 678 Diploma
173 2194 Keskpalu Benno 1:13:01 86 677 Diploma
174 2207 Mizer Tuuli Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:13:01 10 676 Diploma
175 2192 Laurisoo Erkki 1:13:04 87 675 Diploma
176 2383 Pärs Raigo 1:13:11 88 674 Diploma
177 2246 Kristal Kaur Cosmos 1:13:17 89 673 Diploma
178 2185 Nõmmik Aleksander Türi Rattatiim 1:13:22 90 672 Diploma
179 2184 Sepp Toomas RPM Rattatiim 1:13:23 91 671 Diploma
180 2424 Maajärv Rene VBH-Roto Team 1:13:23 92 670 Diploma
181 2190 Sigus Piret 1:13:24 8 669 Diploma
182 2409 Pärn Allan 1:13:28 93 668 Diploma
183 2220 Malberg Kriste Neeme Rattaklubi 1:13:51 11 667 Diploma
184 2130 Pelska Sten 1:14:06 25 666 Diploma
185 2133 Pelska Enno 1:14:06 94 665 Diploma
186 2270 Sildvee Alar 1:14:10 95 664 Diploma
187 2226 Talvar Risto 1:14:20 96 663 Diploma
188 2412 Hurt Albert Haanja RK 1:14:35 26 662 Diploma
189 2169 Pajur Agnes Leegitsev Sadul 1:14:52 9 661 Diploma
190 2229 Premet Karl Brent Pärnu Kalev SK 1:14:58 27 660 Diploma
191 2285 Lepik Siim TÜASK 1:15:02 28 659 Diploma
192 2275 Perner Arnold Jalgrattaklubi VIKO 1:15:10 11 658 Diploma
193 2124 Kaasik Morten Columbus IT 1:15:14 97 657 Diploma
194 2378 Juss Jannar Jalgrattaklubi VIKO 1:15:15 29 656 Diploma
195 2215 Ollesk Toomas Catwees 1:15:16 98 655 Diploma
196 2193 Taggel Indrek Catwees 1:15:21 99 654 Diploma
197 2266 Välja Arvo 1:15:31 100 653 Diploma
198 2137 Kullamä Reeno Virumaa Politsei Spordiselts 1:15:35 101 652 Diploma
199 2132 Pedosk Kaja Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 1:15:47 12 651 Diploma
200 2075 Sarik Taavi Rõuge Racing Team II 1:15:50 31 649 Diploma
201 2410 Paju Mikk NRK 1:15:50 30 650 Diploma
202 2341 Sipelgas Priit 1:16:00 102 648 Diploma
203 2205 Eamets Annika 1:16:00 13 647 Diploma
204 2330 Õispuu Imre 1:16:12 103 646 Diploma
205 2237 Kiudorv Maire 1:16:18 10 645 Diploma
206 2419 Värk Holger 1:16:22 104 644 Diploma
207 2219 Rajang Oskar HAGAR 1:16:22 105 643 Diploma
208 2281 Nõgols Andry 1:16:31 31 642 Diploma
209 2387 Burkov Boriss 1:16:40 106 641 Diploma
210 2218 Tuul Peeter 1:16:45 107 640 Diploma
211 2300 Tenslind Mait 1:16:57 32 639 Diploma
212 2296 Tähe Tarvi KilluMees 1:17:10 108 638 Diploma
213 2211 Ottender Sten-Erik IITEE 1:17:12 33 637 Diploma
214 2260 Rammul Heiki Külitse 1:17:17 12 636 Diploma
215 2150 Sojone Janely Investment Agency Team-Jõhvi 1:17:33 8 635 Diploma
216 2221 Allikberg Villu 1:17:37 109 634 Diploma
217 2239 Horm Andree CFC Kuusalu 1:17:53 34 633 Diploma
218 2059 Räppo Triinu TeamRide Naised 1:18:09 11 632 Diploma
219 2254 Miltop Rait 1:18:12 110 631 Diploma
220 2375 Kuusk Enn 1:18:15 13 630 Diploma
221 2129 Aimsalu Mart 1:18:16 111 629 Diploma
222 2343 Oru Jane 1:18:19 14 628 Diploma
223 2435 Juurik Kaido Püha Loomaaed 1:18:19 112 627 Diploma
224 2385 Kilter Mikk 1:18:41 113 626 Diploma
225 2369 Kibal Tair 1:18:55 114 625 Diploma
226 2245 Vaidila Algis Raudmees 1:19:08 115 624 Diploma
227 2371 Liik Margus 1:19:14 116 623 Diploma
228 2286 Pissarenko Gennadi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:19:15 117 622 Diploma
229 2202 Solman Veiko Catwees 1:19:18 118 621 Diploma
230 2234 Sinisaar Indrek Trimen Konsult 1:19:20 119 620 Diploma
231 2225 Kivi Kristel 1:19:23 15 619 Diploma
232 2436 Pikkor Rauno 1:19:24 120 618 Diploma
233 2299 Tõnisson Heidi Rimi Cycling Team 1:19:52 12 617 Diploma
234 2283 Rebane Lilian OnePower 1:20:00 13 616 Diploma
235 2257 Klettenberg Ivo 1:20:10 121 615 Diploma
236 2274 Voitka Epp 1:20:12 16 614 Diploma
237 2224 Adder Irja Enicsi naised 1:20:19 17 613 Diploma
238 2252 Vann Kati Vooremaa Centrum-Farm Plant Naised 1:20:25 14 612 Diploma
239 2243 Järveoja Helje 1:20:25 18 611 Diploma
240 2263 Liivamaa Brita Plekk-Liisu Rattaklubi 1:20:38 9 610 Diploma
241 2256 Tarjus Piret 1:20:48 19 609 Diploma
242 2309 Piik Merilin Helika 1:20:50 15 608 Diploma
243 2240 Viira Martin 1:20:56 122 607 Diploma
244 2358 Hipponen Samuel MAN Sport Team 1:21:05 35 606 Diploma
245 2279 Käär Kätlin 1:21:07 16 605 Diploma
246 2251 Laaneots Aiki Tartu Suusaklubi 1:21:10 10 604 Diploma
247 2265 Riim Piia RPM Rattatiim 1:21:28 20 603 Diploma
248 2268 Miiter Kristi Cosmos Sun 1:21:38 17 602 Diploma
249 2280 Mikk Karin 1:22:02 18 601 Diploma
250 2430 Kruusmaa Ero 1:22:11 123 600 Diploma
251 2264 Kivi Ingrid 1:22:17 19 599 Diploma
252 2273 Heinmets Laidi 1:22:21 21 598 Diploma
253 2382 Rautanen Arnvei Nissan Nordic Europe 1:22:23 20 597 Diploma
254 2356 Rohumägi Annika 1:22:34 21 596 Diploma
255 2288 Väin Aino AINULA 1:22:42 22 595 Diploma
256 2238 Männik Margit Exmet 1:22:42 23 594 Diploma
257 2244 Looga Lauri 1:22:43 124 593 Diploma
258 2227 Objartel Eve 1:23:14 24 592 Diploma
259 2373 Vahesalu Jaanus Husqvarna 1:23:18 125 591 Diploma
260 2277 Rauk Marit 1:23:27 25 590 Diploma
261 2262 Kaarjärv Martin 1:23:28 126 589 Diploma
262 2297 Telgmaa Piret 1:23:30 26 588 Diploma
263 2319 Mihkelsaar Rauno Santa Monica Networks AS 1:23:32 127 587 Diploma
264 2250 Parts Paul SK Velo 1:23:56 36 586 Diploma
265 2327 Kuusik Roland 1:23:58 128 585 Diploma
266 2182 Teng Toivo 1:24:04 129 584 Diploma
267 2315 Viskov Rait 1:24:09 37 583 Diploma
268 2425 Tamm Valdar 1:24:25 130 582 Diploma
269 2282 Kurg Eveli 1:24:41 22 581 Diploma
270 2317 Silver Joosep 1:24:48 38 580 Diploma
271 2231 Matsalu Ken 1:24:48 131 579 Diploma
272 2247 Berning Janika Gustaf Kopparberg naised 1:24:52 27 578 Diploma
273 2322 Astok Andreas DeLaval 1:24:55 39 577 Diploma
274 2291 Tael Merilin Nissan Nordic Europe 1:24:55 11 576 Diploma
275 2366 Abel Ülar 1:25:05 132 575 Diploma
276 2420 Prangel Kristo Nõmme RK 1:25:07 40 574 Diploma
277 2258 Suits Eva 1:25:14 23 573 Diploma
278 2290 Kaasik Kristen Columbus IT 1:25:34 133 572 Diploma
279 2393 Nurk Mihkel Pärnu Kalev Spordikool 1:25:50 41 571 Diploma
280 2284 Habakukk Kai 1:26:00 24 570 Diploma
281 2305 Tuul Karin 1:26:06 28 569 Diploma
282 2337 Rondo Kersti Westline Team 1:26:15 29 568 Diploma
283 2197 Kaasik Arne Columbus IT 1:26:20 134 567 Diploma
284 2232 Laas Inge Elioni SK 1:26:33 30 566 Diploma
285 2276 Väljak Heisi Exmet 1:26:51 25 565 Diploma
286 2255 Furman Jekaterina Rimi Cycling Team 1:26:54 26 564 Diploma
287 2411 Tammoja Gerlin Cosmos 1:26:57 12 563 Diploma
288 2269 Stokkeby Marika 1:26:58 31 562 Diploma
289 2212 Nõu Inga IITEE 1:27:23 27 561 Diploma
290 2313 Suitso Piret 1:27:28 32 560 Diploma
291 2307 Tammaa Kristjan CFC Kuusalu 1:27:44 42 559 Diploma
292 2403 Rehi Artur 1:27:52 43 558 Diploma
293 2302 Karing Krista 1:28:03 13 557 Diploma
294 2294 Teesalu Markus 1:28:24 44 556 Diploma
295 2308 Eomõis Kätlin 1:28:31 28 555 Diploma
296 2339 Kume Liisi 1:28:33 29 554 Diploma
297 2236 Mikotin Kaido 1:28:37 135 552 Diploma
298 2293 Gaver Maire 1:28:37 30 553 Diploma
299 2359 Algpeus Tiina 1:28:43 33 551 Diploma
300 2360 Algpeus Urmas 1:28:44 136 550 Diploma
301 2199 Russing Mati Catwees 1:28:59 137 549 Diploma
302 2370 Külanurm Pirkko 1:29:34 31 548 Diploma
303 2380 Riim Pille RPM RATTATIIM 1:29:40 14 547 Diploma
304 2418 Tamm Kädi Elioni SK 1:29:43 34 546 Diploma
305 2342 Arm Kristin Mikitamäe Aironmään Klubi 1:29:51 35 545 Diploma
306 2306 Rimmel Mailis 1:29:53 36 544 Diploma
307 2340 Neuhaus Iti-Lee Plekk-Liisu RK 1:30:01 32 543 Diploma
308 2414 Nigul Evelyn Sportland/MyFitness 1:30:34 33 542 Diploma
309 2311 Varik Kaidi Rimi Cycling Team 1:30:52 34 541 Diploma
310 2292 Aalma Ain 1:31:01 138 540 Diploma
311 2386 Vibo Kaire sauekas.ee 1:31:11 37 539 Diploma
312 2316 Samolberg Janet 1:31:14 38 538 Diploma
313 2298 Kallion Rasmus 1:31:16 139 537 Diploma
314 2390 Ristal Kadi 1:31:28 35 536 Diploma
315 2379 Velleste Pille 1:31:53 36 535 Diploma
316 2287 Kasser Annely 1:31:58 39 534 Diploma
317 2289 Aak Sibelle 1:32:05 37 533 Diploma
318 2376 Pohla Triin 1:32:12 38 532 Diploma
319 2272 Polikarpus Mart 1:32:52 140 531 Diploma
320 2352 Volt Gerli 1:33:18 39 530 Diploma
321 2312 Krüger Grete 1:33:51 40 529 Diploma
322 2404 Rehi Aapo 1:33:51 45 528 Diploma
323 2374 Kaldvee Anne-Lii 1:34:47 40 527 Diploma
324 2320 Anton Marika 1:35:14 41 526 Diploma
325 2355 Parm Marleen 1:35:29 15 525 Diploma
326 2417 Uibo Karin Westline Team 1:35:32 42 524 Diploma
327 2391 Nurk Hugo Johannes 1:35:48 46 523 Diploma
328 2353 Liasneuskaya Alena 1:36:54 43 522 Diploma
329 2367 Vähi Karin Uhtna 1:37:22 41 520 Diploma
330 2368 Randväli Veena UHTNA 1:37:22 44 521 Diploma
331 2397 Kasesalu Aiko Pärnu Kalev Spordikool 1:38:11 47 519 Diploma
332 2323 Nurk Margit 1:38:57 42 518 Diploma
333 2354 Nurk Ave 1:38:59 45 517 Diploma
334 2321 Einmaa Lairi Eesti Raudtee Spordiklubi 2 1:39:01 43 516 Diploma
335 2361 Rannala Maret 1:39:09 44 515 Diploma
336 2295 Jääger Liis 1:39:09 16 514 Diploma
337 2346 Laaneots Kadi Tartu suusaklubi 1:39:22 17 513 Diploma
338 2332 Kalpus Kadri Santa Monica Networks 1:39:58 45 512 Diploma
339 2348 Semjonov Reelika 1:40:25 46 511 Diploma
340 2278 Roomets Rando 1:41:35 141 510 Diploma
341 2362 Kivistik Kalle 1:43:52 142 509 Diploma
342 2381 Metste Sirle 1:44:57 47 508 Diploma
343 2326 Mein Maili 1:45:29 48 507 Diploma
344 2338 Kirss Monika Alpiexpress 1:48:20 46 506 Diploma
345 2328 Kaldas Liina Jussikese 7 Sõpra 1:48:26 49 505 Diploma
346 2422 Kibin Aleks 1:49:19 48 504 Diploma
347 2423 Kibin Allan 1:49:21 143 503 Diploma
348 2388 Kimmel Marge 1:49:47 50 502 Diploma
349 2347 Nõmmela Therese 1:50:19 18 501 Diploma
350 2357 Kaasik Rutt 1:50:42 47 500 Diploma
351 2363 Pulver Liia 1:50:59 48 499 Diploma
352 2331 Mägi Kristel Ummisjalu 1:52:26 49 498 Diploma
353 2329 Pärsimägi Ane Enicsi naised 2:01:07 50 497 Diploma
354 2324 Koger Urve 2:02:18 51 496 Diploma
355 2392 Pikner Eve 2:07:54 51 495 Diploma
‹‹ Tagasi
Joulumäe RM 2010
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Hilary28STRONG, patriciasanders@mail15.com, 12.09.2011 14:20
If you are willing to buy a house, you would have to get the . Moreover, my sister usually utilizes a bank loan, which occurs to be really firm.
SchroederOPAL, karenwalker@mail15.com, 11.09.2011 02:00
If you're in a not good position and have no money to get out from that point, you will need to take the . Because that should help you for sure. I take collateral loan every time I need and feel great just because of this.
JeanieHouston33, karenwalker@mail15.com, 11.09.2011 01:58
I had got a dream to make my business, however I didn't have got enough amount of cash to do it. Thank heaven my close colleague recommended to take the . Thus I took the college loan and realized my desire.
Mees punases, , 20.09.2010 18:32
Ons kellelgi peale proshopi ka pilte näidata?
Kaido, , 18.09.2010 07:37
Lastsõitude protokollid?
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 16.09.2010 23:15
Saade ka ERR Spordiportaalis üleval: http://sport.err.ee/index.php?0221
To niuks, , 16.09.2010 22:12
Pildid on olemas www.proshop.ee ja sealt valida galerii. http://www.proshop.ee/?p=30193
niuks, , 16.09.2010 21:58
PILDID???
Rai66, , 16.09.2010 09:38
Lühidalt. Peale Rakvere kadumist Elionilt on Jõulumäe uus lemmik. Super rada, korraldus. Kui siis ainult et kenasid kiirabineide polnud. Ja tollimees ei saanud üldse naljast aru. Vaatas mind mu möla peale sellise pilguga,nagu tahaks käsi raudu panna.
juks, , 16.09.2010 08:46
Tahtsin parimat , aga välja kukkus nagu alati. Nõus arvamusega ,et ei maksa üldistada, ei pea viha üksikindiviidide ega kogu Loomaia seltskonna peale. Kõvad mehed (klubid) kes tahavad ja suudavad maratone heal tasemel korraldada.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE