estenglv
WAP version
Login form
RSS
Laupäeval sõidetakse 11. Jõulumäe rattamaraton STARDINIMEKIRI 09.09.2010 (0)
Juba sellel laupäeval 11.septembril toimub Elion Estonian Cup 2010 viimane osavõistlus, 11. Jõulumäe rattamaraton.
Elion Estonian Cup 2010 hooaja pidulik lõpetamine 31.08.2010 (3)
Eesti suurima rattaspordi sariürituse, maastikurataste maratonidesarja Elion Estonian Cup, kümnes hooaeg on lõpusirgel. Elion Estonian Cup 2010 hooaja pidulik lõpetamine ja võitjate ...
Elion Estonian Cup 2010 tutvustus VIDEO 15.03.2010 (2)
Jõulumäe Rattamaraton - 55 km /uuend. 14.09/
Jõulumäe Rattamaraton - 25 km
301 Moved Permanently Date: Wed, 16 Aug 2017 02:00:02 GMT Server: Apache / ZoneOS Location: https://www.ilm.ee/~data/include/ilm.php3 Content-Length: 318 Keep-Alive: timeout=3, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Apache / ZoneOS Server at www.ilm.ee Port 80
11. Jõulumäe Rattamaraton (EEC 2010)
Aeg 11.09.2010
Koht Jõulumäe EST
Spordiala Jalgrattasport
Distants Maraton 55 km 12:00 
Poolmaraton 25 km 12:45
Lastesõidud 11:00
Korraldaja Andres Sepp, +372 503 7663, www.pyhaloomaaed.ee andres@andrereklaam.ee  
• ÜLDINFO • AJAKAVA • KOONDTULEMUSED • LASTESÕIDUD • STARDINIMEKIRI
TULEMUSED
Nimi: Vanuseklass:
Text Xml Excel print
Koht Nimi Võistkond  Aeg 37 km Koht v.k. K 37 km PKT    
1 Pütsep Erki FIXUS SPORT 1:58:03 1:20:28 1 2 1506 Diploma
2 Maasikmets Alges Extreme Sport Wasteland 1:58:35 1:20:29 1 4 1499 Diploma
3 Austa Caspar Tartu Ülikooli ASK M 1:58:35 1:20:29 2 3 1494 Diploma
4 Kodanipork Raido ARCTIC SPORT CLUB I 1:59:46 1:20:27 2 1 1491 Diploma
5 Preimanis Matiss Rietumu-Delfin 2:00:59 1:22:51 1 20 1489 Diploma
6 Benhens-Bekens Ernests RRS 2:01:00 1:22:48 2 11 1488 Diploma
7 Oras Allan Rietumu-Delfin 2:01:07 1:22:47 3 9 1487 Diploma
8 Kukk Sigvard Spordipartner 2:01:12 1:22:45 4 7 1486 Diploma
9 Tamkõrv Helmet Extreme Sport Wasteland 2:01:13 1:22:47 5 10 1485 Diploma
10 Selder Tauri Investment Agency Team 2:01:24 1:22:44 3 5 1484 Diploma
11 Schumann Riivo Investment Agency Team 2:01:42 1:22:50 6 16 1483 Diploma
12 Kukk Erki ProShop Team 2:01:43 1:22:46 7 8 1482 Diploma
13 Neidra Rainer 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:01:43 1:22:48 4 12 1481 Diploma
14 Suur Ivo ProShop Team 2:01:53 1:22:50 5 17 1480 Diploma
15 Öpik Oliver velo clubbers 2:01:59 1:22:49 8 13 1479 Diploma
16 Puu Henno FIXUS SPORT 2:02:10 1:22:49 9 15 1478 Diploma
17 Tuisk Priit HAWAII EXPRESS 2:02:42 1:22:52 10 21 1477 Diploma
18 Racenajs Kristofers Rietumu-Delfin 2:03:03 1:23:00 11 22 1476 Diploma
19 Sarv Sten Gustaf Kopparberg 2:03:03 1:22:49 1 14 1475 Diploma
20 Jeret Timmo Pärnu Kalev Spordikool 2:03:04 1:22:51 2 19 1474 Diploma
21 Rohtmets Argo FIXUS SPORT 2:05:14 1:22:51 12 18 1473 Diploma
22 Suppi Ahti FIXUS SPORT 2:05:50 1:25:02 13 30 1472 Diploma
23 Veski Tanel 2:05:52 1:25:02 14 31 1471 Diploma
24 Lond Rain CC Rota Mobilis 2:05:52 1:25:03 15 32 1470 Diploma
25 Olle Raul HAWAII EXPRESS 2:05:55 1:23:56 3 23 1469 Diploma
26 Pallo Rait A&T Sport 2:06:01 1:24:59 16 26 1468 Diploma
27 Laanela Danek 2:06:01 1:25:00 17 27 1467 Diploma
28 Nõlvik Lasse ARCTIC SPORT CLUB I 2:06:09 1:25:05 18 34 1466 Diploma
29 Rebane Meelis A&T Sport 2:06:13 1:25:00 19 28 1465 Diploma
30 Ridamäe Aivar ARCTIC SPORT CLUB I 2:06:16 1:25:04 4 33 1464 Diploma
31 Neemela Tarmo Extreme Sport Wasteland 2:06:17 1:25:01 5 29 1463 Diploma
32 Kopli Tarmo HAWAII EXPRESS 2:06:26 1:25:20 20 37 1462 Diploma
33 Saar Raido ARCTIC SPORT CLUB I 2:06:44 1:25:07 6 36 1461 Diploma
34 Mikson Margus 2:06:46 1:24:17 21 24 1460 Diploma
35 Mets Are Cosmos Fun 2:07:40 1:25:23 1 38 1459 Diploma
36 Vsivtsev Vladimir Äkke 2:08:20 1:27:01 22 51 1458 Diploma
37 Vaab Ivar 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:08:23 1:26:07 7 41 1457 Diploma
38 Pruus Peeter KOMO 2:08:52 1:22:45 8 6 1456 Diploma
39 Saarnits Sten KJK 2:08:59 1:26:29 3 46 1455 Diploma
40 Veelmaa Taavi 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:09:02 1:26:31 9 48 1454 Diploma
41 Laanemaa Kristjan 2:09:06 1:27:02 23 52 1453 Diploma
42 Krusemann Magnus A&T Sport 2:09:09 1:26:23 24 42 1452 Diploma
43 Põvvat Rainer Tartu Ülikooli ASK M 2:09:09 1:26:28 25 45 1451 Diploma
44 Väärtmaa Karl Cosmos Fun 2:09:11 1:26:27 4 44 1450 Diploma
45 Erikson Toomas FIXUS SPORT 2:09:12 1:26:26 26 43 1449 Diploma
46 Jalakas Siim VARGAMÄE 2:10:04 1:27:45 5 57 1448 Diploma
47 Roose Riivo JK Paralepa 2:10:20 1:26:34 27 49 1447 Diploma
48 Alamaa Siim-Erik Amserv Team 2:10:27 1:28:06 6 59 1446 Diploma
49 Selder Taavi Investment Agency Team 2:10:40 1:25:26 28 39 1445 Diploma
50 Prous Priit ProShop Team 2:10:42 1:25:05 29 35 1444 Diploma
51 Pajur Rivo ProShop Team 2:10:54 1:28:09 30 61 1443 Diploma
52 Ositis Dzintars EthicSport 2:11:06 1:25:38 6 40 1442 Diploma
53 Riismaa Timo Spordipartner 2:11:14 1:27:43 31 54 1441 Diploma
54 Kannel Alari Plekk-Liisu RK 2:11:27 1:28:14 7 63 1440 Diploma
55 Aasla Meelis FIXUS SPORT 2 2:11:30 1:27:42 32 53 1439 Diploma
56 Randma Kristjan TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI 2:11:37 1:28:07 33 60 1438 Diploma
57 Kivioja Raimo 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:11:40 1:28:17 34 66 1437 Diploma
58 Mäeots Risto Team Mahe 2:11:44 1:28:15 35 64 1436 Diploma
59 Palm Tõnno Dünamo 2:11:46 1:28:17 36 67 1435 Diploma
60 Molev Juri Veloplus 2:12:01 1:27:44 37 56 1434 Diploma
61 Smirnovs Andris Rietumu-Delfin 2:12:02 1:26:30 10 47 1433 Diploma
62 Küüt Märt Eesti Posti Spordiklubi 2:12:19 1:27:57 38 58 1432 Diploma
63 Kull Andre CC Rota Mobilis 2:12:40 1:29:08 39 72 1431 Diploma
64 Kelk Indrek ARCTIC SPORT CLUB I 2:12:55 1:29:12 8 73 1430 Diploma
65 Kannimäe Viljar Haanja Rattaklubi Välla 2:12:58 1:28:56 40 70 1429 Diploma
66 Kivil Peep Investment Agency Team 2:13:02 1:27:43 41 55 1428 Diploma
67 Raja Aigar WESTLINE TEAM II 2:13:03 1:29:13 42 74 1427 Diploma
68 Holtsmann Siim Extreme Sport Wasteland 2:13:06 1:28:13 11 62 1426 Diploma
69 Kampus Kaido Extreme Sport Wasteland 2:13:09 1:29:19 9 83 1425 Diploma
70 Altermann Mikk 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:13:11 1:29:18 7 81 1424 Diploma
71 Kriisa Kaido CC Rota Mobilis 2:13:13 1:29:22 43 87 1423 Diploma
72 Kuhi Rainer Black Pole 2:13:14 1:28:16 44 65 1422 Diploma
73 Sander Marek Eesti Posti Spordiklubi 2:13:15 1:26:40 45 50 1421 Diploma
74 Harand Allan ProShop Team 2:13:18 1:29:13 46 75 1420 Diploma
75 Tillemann Taikki velo clubbers 2:13:43 1:29:17 47 80 1419 Diploma
76 Vaikna Ville 2:13:59 1:29:16 48 78 1418 Diploma
77 Tõnisson Tiimo Whirlpool 2:14:04 1:30:09 49 91 1417 Diploma
78 Elling Toomas Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:14:05 1:29:20 50 84 1416 Diploma
79 Rihvk Meelis SJK Viiking 2:14:06 1:29:14 10 76 1415 Diploma
80 Maarits Andres Coffee In 2:14:17 1:29:19 51 82 1414 Diploma
81 Hussar Aimar A&T Sport 2:14:26 1:30:12 52 94 1413 Diploma
82 Klaiva Mairis Velkonis 2:14:28 1:29:15 11 77 1412 Diploma
83 Kirsimaa Tõnu Vennad-Dahl 2:14:34 1:29:22 53 86 1411 Diploma
84 Lõiv Urmas Rõuge Racing Team I 2:14:54 1:29:17 54 79 1410 Diploma
85 Juudas Karl CFC 2:14:55 1:28:37 8 69 1409 Diploma
86 Oru Kaido Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:15:01 1:30:15 55 95 1408 Diploma
87 Sigus Marko 2:15:04 1:29:54 56 90 1407 Diploma
88 Tarvis Peeter KOMO 2:15:05 1:30:17 9 96 1405 Diploma
89 Arumägi Anti CFC 2:15:05 1:31:57 12 129 1406 Diploma
90 Uuk Aimur HAWAII EXPRESS Rakvere 2:15:18 1:29:21 12 85 1404 Diploma
91 Lipp Aivar 2:15:33 1:30:11 57 93 1403 Diploma
92 Reiljan Kuldar velo clubbers 2:16:17 1:30:10 13 92 1402 Diploma
93 Sauga Indrek VBH-Roto Team 2:16:29 1:30:54 58 97 1401 Diploma
94 Pesor Kaido KOMO 2:16:30 1:31:01 14 102 1400 Diploma
95 Hansov Hanno Amserv Team 2:16:34 1:30:55 59 98 1399 Diploma
96 Toome Roland 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:16:43 1:31:05 15 106 1398 Diploma
97 Aia Karlo Pärnu Kalev Spordikool 2:16:48 1:28:37 13 68 1397 Diploma
98 Raag Kaupo velo clubbers 2:16:57 1:31:00 60 101 1396 Diploma
99 Rei Tarmo CFC 2:16:58 1:29:38 61 88 1395 Diploma
100 Kand Peeter velo clubbers 2:16:58 1:31:02 16 104 1394 Diploma
101 Eiduka Ivanda Rietumu-Delfin 2:17:00 1:31:46 1 116 1393 Diploma
102 Kozilans Guntis RK Velo 2:17:01 1:31:30 17 112 1392 Diploma
103 Klaos Taavi Viljandi Rattaklubi II 2:17:32 1:31:50 14 122 1391 Diploma
104 Einroos Raino Specialized Fanclub Estonia 2:17:33 1:32:14 18 134 1390 Diploma
105 Eelma Tõnu 2:17:36 1:32:02 19 130 1389 Diploma
106 Sügis Harri Spordipartner 2:17:48 1:31:52 20 125 1388 Diploma
107 Part Taavi HAWAII EXPRESS Rakvere 2:17:51 1:31:03 62 105 1387 Diploma
108 Tenslind Margus Jõelähtme Singel 2:17:53 1:31:46 63 117 1386 Diploma
109 Suisalu Alvar CC Rota Mobilis 2:17:57 1:32:44 64 146 1385 Diploma
110 Sepp Tõnis Harrastajate Spordiklubi 2:18:06 1:31:44 65 114 1384 Diploma
111 Talumaa Raul CC Rota Mobilis 2:18:09 1:30:57 66 99 1383 Diploma
112 Pani Marek 2:18:13 1:31:14 67 107 1382 Diploma
113 Bergvald Gunnar Harrastajate Spordiklubi 2:18:18 1:31:56 68 128 1381 Diploma
114 Bogdanovs Aivars EthicSport 2:18:21 1:32:45 21 147 1380 Diploma
115 Karro Margus Tartu SK Velo 2:18:23 1:31:47 69 118 1379 Diploma
116 Shumanov Tiit 3Spordiklubi Rakke FUJI/ Kiiker 2:18:24 1:32:48 2 150 1378 Diploma
117 Viljus Ivo Westline Team 2:18:24 1:31:02 23 103 1377 Diploma
118 Ladva Ailar JK Paralepa 2:18:24 1:32:04 22 132 1376 Diploma
119 Maidla Janek velo clubbers 2:18:27 1:32:54 70 152 1375 Diploma
120 Viira Veiko Jõelähtme Singel 2:18:33 1:31:51 71 124 1374 Diploma
121 Soo Hannes X-SPORT 2:18:36 1:31:48 72 119 1373 Diploma
122 Pill Rein 2:18:38 1:32:13 24 133 1372 Diploma
123 Veri Aivar Pentathlon 2:19:15 1:32:34 25 138 1371 Diploma
124 Mõts Olavi Haanja Rattaklubi Välla 2:19:15 1:32:24 26 137 1370 Diploma
125 Jaaska Sven 2:19:28 1:32:37 73 141 1369 Diploma
126 Iljin Andrei Äkke 2:19:29 1:31:53 74 126 1368 Diploma
127 Rääbis Mati Amserv Team 2:19:40 1:31:48 3 120 1367 Diploma
128 Kovaljov Oleg Nõmme Rattaklubi 2:19:51 1:31:00 27 100 1366 Diploma
129 Kattai Kaupo Extreme Sport Wasteland 2:20:00 1:31:25 75 111 1365 Diploma
130 Tiivoja Jaanus Rõuge Racing Team I 2:20:11 1:31:23 76 108 1364 Diploma
131 Lainevee Heiki Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:20:12 1:32:03 15 131 1363 Diploma
132 Arak Anti A&T Sport 2:20:16 1:32:16 77 135 1362 Diploma
133 Ardava Lelde Team Rietumu-Delfin 2:20:19 1:32:43 2 144 1361 Diploma
134 Meier Maaris ProShop Team 2 2:20:20 1:31:45 3 115 1360 Diploma
135 Kuhlap Kaupo Cosmos Fun 2:20:29 1:33:54 28 158 1359 Diploma
136 Neemela Kristian Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:20:34 1:31:24 10 109 1358 Diploma
137 Neemela Kurmo Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:20:34 1:31:24 29 110 1357 Diploma
138 Tõnismäe Marek CC Rota Mobilis 2:20:40 1:33:55 78 159 1356 Diploma
139 Savisikk Kristjan 5 + Cycling Team 2:20:45 1:32:46 79 148 1355 Diploma
140 Matvejev Madis VARGAMÄE 2:21:02 1:34:04 16 164 1354 Diploma
141 Koch Kaupo Gustaf Kopparberg 2:21:09 1:32:34 80 139 1353 Diploma
142 Piire Aare Combidek/ULS Group 2:21:11 1:32:49 30 151 1352 Diploma
143 Pukk Andre 1Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:21:14 1:32:43 81 145 1351 Diploma
144 Iljenko Andrejs Smiltene 2:21:19 1:34:07 31 166 1350 Diploma
145 Kivistik Egert KJK 2:21:27 1:31:49 17 121 1349 Diploma
146 Plees Andrus Amserv Team 2:21:33 1:32:55 82 153 1348 Diploma
147 Leigri Mehis HAWAII EXPRESS Rakvere 2:21:41 1:31:31 83 113 1347 Diploma
148 Danilas Meelis 2:21:45 1:34:46 32 178 1346 Diploma
149 Linnupuu Küllo 2:21:48 1:33:56 84 160 1345 Diploma
150 Mihhailov Roman Metsäliitto Eesti AS 2:21:50 1:33:57 85 161 1344 Diploma
151 Kolk Hannes 2:21:52 1:32:47 86 149 1343 Diploma
152 Pilv Ivar Ambla SK 2:21:56 1:33:14 33 155 1342 Diploma
153 Raadom Erik TYS 2:22:00 1:32:36 87 140 1341 Diploma
154 Luiks Meelis Jõelähtme Singel 2:22:06 1:34:43 88 176 1340 Diploma
155 Laanemets Raivo 2:22:15 1:34:12 34 171 1339 Diploma
156 Kõrran Timmo Sportland / MyFitness Team II 2:22:20 1:34:44 89 177 1338 Diploma
157 Karjane Priit KOMO 2:22:33 1:35:04 35 184 1337 Diploma
158 Laur Anar Raadio Uuno Team 2:22:41 1:35:29 90 191 1336 Diploma
159 Kuusik Leho Gustaf Kopparberg 2:22:56 1:34:54 36 180 1335 Diploma
160 Kask Indrek 2:22:57 1:34:43 91 175 1334 Diploma
161 Väinsalu Kert Tartu Ülikooli ASK M 2:22:59 1:31:54 92 127 1333 Diploma
162 Nõmm Margus 2:23:00 1:32:55 93 154 1332 Diploma
163 Kõiv Kardon Harrastajate Spordiklubi 2:23:07 1:35:00 94 182 1331 Diploma
164 Rannala Renaldo Eesti Posti Spordiklubi 2:23:08 1:35:43 95 195 1330 Diploma
165 Kadai Martin Velonoid 2:23:14 1:36:26 96 206 1329 Diploma
166 Kauk Anti CC Rota Mobilis 2:23:22 1:34:03 37 163 1328 Diploma
167 Laosma Raimo FIXUS SPORT 2:23:30 1:34:59 97 181 1327 Diploma
168 Olle Kert 2:23:52 1:32:19 98 136 1326 Diploma
169 Apivala Juss FIXUS SPORT 2 2:23:53 1:29:03 99 71 1325 Diploma
170 Tamm Bruno CC Rota Mobilis 2:24:07 1:33:58 100 162 1324 Diploma
171 Kazainis Viesturs RK Velo 2:24:10 1:35:13 4 185 1323 Diploma
172 Puhke Raivo Eesti Raudtee Spordiklubi 2:24:21 1:35:42 38 193 1322 Diploma
173 Miller Mait Cosmos 2:24:25 1:34:53 101 179 1321 Diploma
174 Leppik Ahti Grundfos & Pyhayritus.org 2:24:32 1:35:50 102 198 1320 Diploma
175 Kroon Jorma 2:24:36 1:36:26 103 205 1319 Diploma
176 Ligi Margus 2:24:47 1:37:08 104 213 1318 Diploma
177 Nisu Oskar CFC 2:24:53 1:34:09 11 168 1317 Diploma
178 Tootsi Mikk Viljandi Rattaklubi I 2:24:53 1:34:07 12 165 1316 Diploma
179 Ronimois Mihkel Viljandi Rattaklubi I 2:24:54 1:34:08 18 167 1315 Diploma
180 Leppik Gabriel Tartu Ülikooli ASK M 2:24:54 1:34:09 19 169 1314 Diploma
181 Nõmtak Sven-Erik WESTLINE TEAM I 2:25:08 1:36:59 39 212 1313 Diploma
182 Vsivtsev Vjatseslav Virumaa Politsei Spordiselts 2:25:12 1:37:30 105 228 1312 Diploma
183 Roletsky Heiki Logica 2:25:17 1:36:00 106 201 1311 Diploma
184 Martma Kert ARCTIC SPORT CLUB II 2:25:21 1:36:25 107 204 1310 Diploma
185 Antoniak Marek Spordipartner 2:25:37 1:34:29 40 172 1309 Diploma
186 Kont Sergo JuhtimisAbi 2:25:37 1:36:22 108 203 1308 Diploma
187 Koort Kristel Investment Agency Team 2:25:41 1:37:18 1 217 1307 Diploma
188 Karu Allar Investment Agency Team 2:25:41 1:37:15 109 214 1306 Diploma
189 Kotov Raul velo clubbers 2:25:42 1:35:41 41 192 1305 Diploma
190 Neuhaus Rauno Plekk-Liisu Rattaklubi 2:25:42 1:35:42 20 194 1304 Diploma
191 Rae Ermo Whirlpool 2:25:58 1:32:42 110 143 1303 Diploma
192 Tammsalu Mihkel Rõuge Racing Team I 2:25:58 1:33:25 21 156 1302 Diploma
193 Tarlap Tarmo Whirlpool 2:25:59 1:32:41 42 142 1301 Diploma
194 Tammistu Andrus JK Paralepa 2:26:00 1:35:44 111 196 1300 Diploma
195 Kanniste Jaak 2:26:07 1:36:58 5 211 1299 Diploma
196 Kiristaja Ailar velo clubbers 2:26:10 1:37:52 112 232 1298 Diploma
197 Treier Toomas Serviti 2:26:10 1:35:04 113 183 1297 Diploma
198 Järveoja Toomas 2:26:16 1:37:21 43 220 1296 Diploma
199 Selde Tarmo 2:26:19 1:35:57 44 200 1295 Diploma
200 Paju Teet Väike-Maarja RSK 2:26:29 1:37:27 114 225 1294 Diploma
201 Järveoja Jaanus TÜ ASK 2:26:38 1:37:34 45 230 1293 Diploma
202 Sildvee Rainer 2:26:40 1:37:53 115 233 1292 Diploma
203 Salumäe Guido X-SPORT 2:26:41 1:37:18 116 216 1291 Diploma
204 Sirak Kaimo Rimi Cycling Team 2:27:00 1:35:49 117 197 1290 Diploma
205 Peiker Harri Combidek/ULS Group 2:27:29 1:36:12 118 202 1289 Diploma
206 Kannel Karli Plekk-Liisu RK 2:27:31 1:35:22 22 190 1288 Diploma
207 Sootla Indrek Elioni SK 2:27:32 1:37:20 46 219 1287 Diploma
208 Puhke Marcus 2:27:36 1:39:20 23 244 1286 Diploma
209 Rünk Ain 2:27:40 1:37:54 119 234 1285 Diploma
210 Link Erki FIXUS SPORT 2 2:27:42 1:37:55 120 235 1284 Diploma
211 Pikkor Roomet www.kahevoistlus.com 2:27:42 1:36:28 121 207 1283 Diploma
212 Lippur Bruno 2:27:45 1:37:29 122 227 1282 Diploma
213 Põld Ivo Cosmos Fun 2:27:48 1:36:42 47 210 1281 Diploma
214 Puik Viljar HANSAB MTB Team 2:27:50 1:39:45 123 252 1280 Diploma
215 Lagenõmm Aivar Ambla SK 2:28:05 1:36:35 124 209 1279 Diploma
216 Pruun Carl-Heinrich Sportland / MyFitness Team 2:28:06 1:36:33 13 208 1278 Diploma
217 Möldre Kert WESTLINE TEAM I 2:28:09 1:39:21 48 245 1277 Diploma
218 Pavlov Alexey 2:28:10 1:41:43 125 294 1276 Diploma
219 Reinik Vello Püha Loomaaed 2:28:14 1:37:26 49 224 1275 Diploma
220 Varik Marko 2:28:20 1:37:28 126 226 1274 Diploma
221 Teras Indrek 2:28:27 1:35:16 127 187 1273 Diploma
222 Bogdanov Risto Fittest Tartu Nooled 2:28:37 1:34:42 128 174 1272 Diploma
223 Petrovits Üllar JK Paralepa 2:28:37 1:35:14 129 186 1271 Diploma
224 Tohvrel Rego Veloplus 2:28:55 1:29:45 50 89 1270 Diploma
225 Kull Agur 2:29:12 1:37:30 130 229 1269 Diploma
226 Kristal Tõnis Cosmos Fun 2:29:14 1:35:55 51 199 1268 Diploma
227 Strikholm Peeter Püha Loomaaed 2:29:16 1:38:47 131 236 1267 Diploma
228 Kivistik Kristjan Viljandi Rattaklubi II 2:29:22 1:34:11 24 170 1266 Diploma
229 Lood Illar Tartu Ülikooli ASK M 2:29:23 1:35:19 25 188 1265 Diploma
230 Kuusma Maikel Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:29:23 1:35:20 14 189 1264 Diploma
231 Lapidus Boris FIXUS SPORT 2 2:29:25 1:39:29 132 249 1263 Diploma
232 Lukertsenko Mihhail FIXUS SPORT 2 2:29:32 1:34:37 133 173 1262 Diploma
233 Viikmäe Kaupo 2:29:40 1:39:49 52 253 1261 Diploma
234 Lepp Emeri Mehed Marsilt 2:29:51 1:39:12 134 241 1260 Diploma
235 Laaniste Mart Ambla SK 2:30:06 1:37:36 135 231 1259 Diploma
236 Nestor Paul Investment Agency Team 2:30:08 1:37:19 15 218 1258 Diploma
237 Sildvee Jörgen Raadio Uuno Team 2:30:09 1:39:33 136 251 1257 Diploma
238 Rahi Tõnu 2:30:10 1:39:24 137 247 1256 Diploma
239 Kannimäe Mihkel Haanja Rattaklubi Välla 2:30:14 1:37:24 16 222 1255 Diploma
240 Tarvis Peeter KoMo 2:30:21 1:38:50 6 237 1254 Diploma
241 Must Tauri Türi Rattatiim 2:30:22 1:39:21 26 246 1253 Diploma
242 Tilk Rait KOMO 2:30:25 1:38:52 17 239 1252 Diploma
243 Pilt Andrus Gustaf Kopparberg 2:30:27 1:40:19 138 260 1251 Diploma
244 Sildaru Kalev lebo racing 2:30:29 1:40:42 7 270 1250 Diploma
245 Berg Allan lebo racing 2:30:31 1:39:55 139 254 1249 Diploma
246 Kiivit Lauri 2:30:33 1:40:23 140 264 1248 Diploma
247 Tamm Andrus KOMO 2:30:47 1:38:51 53 238 1247 Diploma
248 Viitkin Ain Rõuge Racing Team I 2:30:56 1:40:26 54 266 1246 Diploma
249 Meier Heiki Grundfos & Pyhayritus.org 2:31:03 1:41:01 141 278 1245 Diploma
250 Rool Margus Spordipartner 2 2:31:22 1:41:00 142 277 1244 Diploma
251 Tael Siim Nissan Nordic Europe 2:31:22 1:39:18 143 243 1243 Diploma
252 Aule Krister Chapter 11 2:31:26 1:40:51 144 272 1242 Diploma
253 Pilt Illimar Gustaf Kopparberg 2:31:45 1:40:21 145 262 1241 Diploma
254 Kallakmaa Teet Eesti Posti Spordiklubi 2:31:49 1:41:03 55 280 1240 Diploma
255 Hendrikson Tõnu Elioni SK 2:31:57 1:41:53 146 296 1239 Diploma
256 Nikolajev Raul Harju Elekter 2:31:59 1:40:20 147 261 1238 Diploma
257 Aasoja Arbo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:32:04 1:40:22 56 263 1237 Diploma
258 Karu Alar Virumaa Politsei Spordiselts 2:32:05 1:41:13 148 288 1236 Diploma
259 Leppik Jaan Piletilevi 2:32:12 1:40:45 149 271 1235 Diploma
260 Kannimäe Taavi Haanja Rattaklubi Välla 2:32:15 1:39:27 27 248 1234 Diploma
261 Kütt Meelis VBH-Roto Team 2:32:16 1:41:12 57 287 1233 Diploma
262 Vilbas Veigo 2:32:21 1:40:31 150 269 1232 Diploma
263 Ojasaar Kalmer 2:32:33 1:41:00 151 276 1231 Diploma
264 Terve Raivo SIDEPATALJON 2:32:43 1:42:17 58 303 1230 Diploma
265 Anton Tair Püha Loomaaed 2:32:48 1:41:33 152 291 1229 Diploma
266 Puhke Peeter Ambla SK 2:32:51 1:38:53 59 240 1228 Diploma
267 Põder Veiko FIXUS SPORT 2 2:32:54 1:39:32 153 250 1227 Diploma
268 Remiküll Ragnar 2:32:55 1:41:04 60 281 1226 Diploma
269 Kaur Väino 2:32:55 1:42:27 61 308 1225 Diploma
270 Sidorov Vladimir Sillamäe Suusaklubi 2:32:58 1:40:14 8 259 1224 Diploma
271 Vlassov Jüri Costa Bicicleta 2:32:58 1:41:06 154 283 1223 Diploma
272 Bauer Heigo Vennad-Dahl 2:32:58 1:41:14 62 289 1222 Diploma
273 Helm Jaak Barrus 2:33:01 1:41:50 155 295 1221 Diploma
274 Ilves Ago Jõelähtme Singel 2:33:07 1:41:02 63 279 1220 Diploma
275 Kotsin Marek Nõmme Rattaklubi 2:33:13 1:41:11 156 286 1219 Diploma
276 Tsäro Kermo Eesti Posti Spordiklubi 2:33:31 1:40:02 157 256 1218 Diploma
277 Sumar Mihhail 2:33:36 1:44:22 158 343 1217 Diploma
278 Lõiv Leho 2:33:41 1:41:10 64 284 1216 Diploma
279 Pungar Rainer 2:33:43 1:40:28 159 268 1215 Diploma
280 Mets Toomas 2:33:44 1:41:15 65 290 1214 Diploma
281 Kulp Alar 2:33:51 1:42:31 160 310 1213 Diploma
282 Kiuru Väino velo clubbers 2:33:54 1:42:19 161 304 1212 Diploma
283 Steinburg Greete 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:33:54 1:42:03 2 301 1211 Diploma
284 Laaniste Andres Koeru SK 2:33:55 1:37:25 162 223 1210 Diploma
285 Dengo Marti SG WEBER 2:34:09 1:43:22 28 324 1209 Diploma
286 Valkenklau Risto Rimi Cycling Team 2:34:11 1:42:21 163 305 1208 Diploma
287 Soojärv Andres Mehed Marsilt 2:34:12 1:42:39 164 313 1207 Diploma
288 Soosaar Cardo 2:34:25 1:41:10 165 285 1206 Diploma
289 Venelaine Margus Tallegg 2:34:43 1:42:57 66 320 1205 Diploma
290 Paas Ojari Combidek/ULS Group 2:34:48 1:42:29 166 309 1204 Diploma
291 Haritonov Vadim ARCTIC SPORT CLUB II 2:34:49 1:41:06 167 282 1203 Diploma
292 Holtsmann Marko Viljandi Rattaklubi I 2:34:53 1:31:51 29 123 1202 Diploma
293 Luhaorg Siim KOMO 2:34:58 1:41:36 18 292 1201 Diploma
294 Korts-Laur Raul ProShop Team 2 2:35:02 1:42:22 67 306 1200 Diploma
295 Tilk Mart KOMO 2:35:07 1:37:16 68 215 1199 Diploma
296 Alumaa Alar HANSAB MTB Team 2:35:10 1:42:32 168 311 1198 Diploma
297 Tamm Margo Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi 2:35:24 1:40:27 19 267 1197 Diploma
298 Hürden Taivo 2:35:25 1:42:38 169 312 1196 Diploma
299 Joorits Andero lebo racing 2:35:27 1:40:58 170 275 1195 Diploma
300 Hints Eric 360* 2:35:38 1:44:55 171 351 1194 Diploma
301 Albri Kalev X-SPORT 2:35:39 1:42:27 172 307 1193 Diploma
302 Raidma Rainer Fittest Tallinn 2:35:43 1:43:37 173 330 1192 Diploma
303 Riismaa Hanno Spordipartner 2:35:45 1:40:25 174 265 1191 Diploma
304 Kingo Priit Westline Team 2:35:51 1:43:21 175 323 1190 Diploma
305 Arus Tiit 2:35:53 1:43:51 176 334 1189 Diploma
306 Saarep Peeter 2:35:54 1:43:49 9 333 1188 Diploma
307 Järvlepp Rainer 2:36:06 1:43:35 69 329 1187 Diploma
308 Rozenbergs Gunars RK Velo 2:36:07 1:42:04 10 302 1186 Diploma
309 Prants Aivar Eesti Raudtee Spordiklubi 2:36:07 1:45:17 177 361 1185 Diploma
310 Saat Urmas Hawaii Express 2:36:09 1:44:16 70 341 1184 Diploma
311 Toomsalu Ilmar 2:36:19 1:42:42 71 316 1183 Diploma
312 Salk Rene 2:36:22 1:42:00 178 299 1182 Diploma
313 Kübar Rene Costa Bicicleta 2:36:26 1:44:36 179 346 1181 Diploma
314 Veidemann Marko CFC 2:36:31 1:42:41 20 315 1180 Diploma
315 Märtmaa Jüri Whirlpool 2:36:34 1:44:38 11 347 1179 Diploma
316 Meitus Raivo 2:36:39 1:43:38 72 331 1178 Diploma
317 Mägi Holger Ummisjalu 2:36:40 1:41:58 180 298 1177 Diploma
318 Küttis Sven Jussikese 7 Sõpra 2:36:45 1:44:18 73 342 1176 Diploma
319 Eensoo Ardi JK Paralepa 2:36:48 1:43:34 181 328 1175 Diploma
320 Rebane Renno RPM Rattatiim 2:36:48 1:43:16 182 322 1174 Diploma
321 Ronimois Raimo Viljandi Rattaklubi 2:36:50 1:42:47 74 318 1173 Diploma
322 Vidder Kristjan HAWAII EXPRESS Rakvere 2:36:50 1:33:26 21 157 1172 Diploma
323 Randver Kristian Gustaf Kopparberg 2:36:54 1:44:15 183 340 1171 Diploma
324 Kompus Meelis Mariine Auto 2:37:00 1:43:51 184 335 1170 Diploma
325 Orgla Maario Volkswagen 2:37:02 1:42:41 185 314 1169 Diploma
326 Kivi Teemar Rõuge Racing Team II 2:37:05 1:42:46 75 317 1168 Diploma
327 Tasane Peeter Pärnu Surfiklubi 2:37:05 1:44:58 76 353 1167 Diploma
328 Külanurm Karli Sportland / MyFitness Team 2:37:18 1:44:00 186 337 1166 Diploma
329 Nurm Asko SK KALJU RATTATIIM 2:37:23 1:43:58 187 336 1165 Diploma
330 Pajus Rene xtri:m3 2:37:35 1:43:30 188 327 1164 Diploma
331 Fjodorov Nikolai Eesti Posti Spordiklubi 2:37:38 1:42:56 12 319 1163 Diploma
332 Pletiens Ilgvars Smiltene 2:37:44 1:44:39 13 348 1162 Diploma
333 Merisaar Anto LEMPS.EE 2:37:47 1:45:49 77 382 1161 Diploma
334 Elbrecht Erki xtri:m3 2:37:48 1:45:05 189 356 1160 Diploma
335 Lipintsov Aleksei WESTLINE TEAM III 2:37:58 1:43:25 190 326 1159 Diploma
336 Keskküla Karol 2:38:14 1:45:37 191 374 1158 Diploma
337 Sirvel Margus 2:38:15 1:40:04 192 257 1157 Diploma
338 Peterson Kristo Plekk-Liisu Rattaklubi 2:38:21 1:43:48 30 332 1156 Diploma
339 Solovjov Maido Valio 2:38:25 1:44:01 193 338 1155 Diploma
340 Kingo Gunnar Westline Team 2:38:30 1:40:08 194 258 1154 Diploma
341 Mees Janar 2:38:39 1:44:52 195 350 1153 Diploma
342 Soonets Art Haanja Rattaklubi 2:38:42 1:45:42 78 377 1152 Diploma
343 Eskla Anti Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:38:42 1:42:02 196 300 1151 Diploma
344 Härm Teet lebo racing 2:38:49 1:44:25 197 344 1150 Diploma
345 Mätas Rivo 5 + Cycling Team 2:38:54 1:40:57 198 274 1149 Diploma
346 Kerner Argo velo clubbers 2:39:04 1:41:56 79 297 1148 Diploma
347 Lepasalu Laura Tartu Ülikooli ASK N 2:39:05 1:43:24 4 325 1147 Diploma
348 Lehtmaa Meelis Combidek/ULS Group 2:39:07 1:45:19 199 363 1146 Diploma
349 Lubi Tiit Fittest Tartu Nooled 2:39:07 1:45:13 200 358 1145 Diploma
350 Vähi Nikolai Taliroos 2:39:11 1:45:45 80 379 1144 Diploma
351 Kaschan Kaido Türi Rattatiim 2:39:12 1:44:14 81 339 1143 Diploma
352 Sibul Jaanus 2:39:12 1:45:55 201 386 1142 Diploma
353 Furmane Madara VW-Valmiera 2:39:12 1:45:28 3 365 1141 Diploma
354 Rimmel Margo 2:39:28 1:45:30 202 366 1140 Diploma
355 Tiismaa Toomas 2:39:33 1:46:53 203 403 1139 Diploma
356 Kerner Aldor www.servitur.ee 2:39:39 1:45:36 204 373 1138 Diploma
357 Viik Tarvi jk.Paralepa 2:39:53 1:45:32 205 369 1137 Diploma
358 Peiker Urmas Mehed Marsilt 2:39:58 1:41:42 206 293 1136 Diploma
359 Stolfot Ivo 2:39:59 1:45:37 207 375 1135 Diploma
360 Kornet Kalev Neeme Rattaklubi 2:40:04 1:47:01 14 407 1134 Diploma
361 Ojasalu Andres KOMO 2:40:16 1:46:58 208 404 1133 Diploma
362 Reissaar Alari Mõdriku 2:40:23 1:45:42 82 378 1132 Diploma
363 Vaiknurme Aivo JK Paralepa 2:40:25 1:45:34 83 371 1131 Diploma
364 Uba Tarmo Microsoft Eesti 2:40:36 1:45:26 209 364 1130 Diploma
365 Tomson Ivo 2:40:39 1:45:51 210 383 1129 Diploma
366 Tehvand Jaanos 2:40:45 1:46:41 211 399 1128 Diploma
367 Viikoja Marek SK KALJU RATTATIIM 2:40:51 1:45:34 212 370 1127 Diploma
368 Päll Taavi Alasniidu KH 2:40:53 1:46:30 213 394 1126 Diploma
369 Kaur Margus 2:40:57 1:46:00 84 388 1125 Diploma
370 Viks Harri EE Spordiklubi 2:40:59 1:46:38 85 397 1124 Diploma
371 Lacis Andrejs 2:41:02 1:46:40 15 398 1123 Diploma
372 Viks Tarvi 2:41:17 1:46:38 86 396 1122 Diploma
373 Lillend Allan Artec Elekter 2:41:24 1:44:34 214 345 1121 Diploma
374 Kirsipuu Avo Eesti Worldloppeti Klubi 2:41:29 1:49:36 87 448 1120 Diploma
375 Männik Üllar Sk Aaspere 2:41:40 1:47:19 215 416 1119 Diploma
376 Väli Tarmo VBH-Roto Team 2:41:42 1:46:31 216 395 1118 Diploma
377 Martson Kaido Neeme Rattaklubi 2:41:44 1:46:45 217 401 1117 Diploma
378 Sauväli Indrek SK KALJU RATTATIIM 2:41:50 1:45:56 218 387 1116 Diploma
379 Tõnov Tauri-Dag 2:41:51 1:46:06 88 391 1115 Diploma
380 Talur Tõnu Fittest Tartu Nooled 2:42:01 1:44:57 219 352 1114 Diploma
381 Kalda Toomas 2:42:05 1:46:29 220 393 1113 Diploma
382 Järve Marek Spordipartner 2 2:42:06 1:45:52 221 384 1112 Diploma
383 Lõhmus Taivo 2:42:12 1:47:18 222 415 1111 Diploma
384 Valdner Marek Kärmed Citikad 2:42:12 1:45:31 223 368 1110 Diploma
385 Suurna Tõnu Ummisjalu 2:42:13 1:48:05 16 427 1109 Diploma
386 Silland Siim 2:42:15 1:48:55 224 436 1108 Diploma
387 Kivirüüt Margus suusahullud 2:42:21 1:47:26 225 421 1107 Diploma
388 Lillo Martin Mehed Marsilt 2:42:22 1:45:18 226 362 1106 Diploma
389 Tuuna Toomas 2:42:22 1:47:21 17 418 1105 Diploma
390 Sarapuu Jaanus-Arno 2:42:33 1:45:16 227 359 1104 Diploma
391 Palm Aare lebo racing 2:42:39 1:46:44 228 400 1103 Diploma
392 Lilenbach Feliks Spordipartner 2 2:42:39 1:45:47 229 380 1102 Diploma
393 Leppik Viljar 2:42:46 1:47:12 230 412 1101 Diploma
394 Sikk Matis SJK Viiking 2:42:51 1:46:47 231 402 1100 Diploma
395 Toome Rita 2Spordiklubi Rakke FUJI/Expert Rakvere 2:42:53 1:47:56 5 426 1099 Diploma
396 Metsaots Jaanus 2:42:59 1:45:54 89 385 1098 Diploma
397 Kade Indrek 2:43:03 1:39:58 232 255 1097 Diploma
398 Oot Anti Extreme Sport Wasteland 2:43:03 1:47:30 18 422 1096 Diploma
399 Stalkov Valmer Vooremaa Centrum-Farm Plant III 2:43:08 1:47:23 90 420 1095 Diploma
400 Järvsoo Janno SK KALJU RATTATIIM 2:43:23 1:47:07 233 410 1094 Diploma
401 Adamson Peeter Paar 2:43:33 1:47:20 19 417 1093 Diploma
402 Kütt Ott 2:43:47 1:46:20 91 392 1092 Diploma
403 Pedosk Künter Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:43:59 1:45:30 92 367 1091 Diploma
404 Thomberg Tarvi MK Juhan 2:44:03 1:48:09 234 431 1090 Diploma
405 Nääme Alar hawaii express valga 2:44:18 1:49:38 235 449 1089 Diploma
406 Redi Karin Tartu Ülikooli ASK N 2:44:28 1:45:35 4 372 1088 Diploma
407 Puhtvend Fredi Jõhvi Motoklubi 2:44:37 1:47:09 236 411 1087 Diploma
408 Johanson Raoul 2:44:38 1:46:03 93 389 1086 Diploma
409 Rammi Antti 2:44:46 1:44:42 237 349 1085 Diploma
410 Abreldaal Ando Rimi Cycling Team 2:44:46 1:46:59 238 406 1084 Diploma
411 Eamets Joonas 2:44:49 1:44:59 31 354 1083 Diploma
412 Sammel Koit Cosmos Fun 2:45:06 1:47:06 94 409 1082 Diploma
413 Nõgols Eiko DeLaval 2:45:07 1:47:06 239 408 1081 Diploma
414 Tallo Arvi SK Saarde 2:45:09 1:49:46 240 450 1080 Diploma
415 Suur Meelis 2:45:10 1:50:08 241 455 1079 Diploma
416 Katin Vladimir Tartu SK Velo 2:45:10 1:45:00 20 355 1078 Diploma
417 Varik Leho 2:45:11 1:48:59 242 440 1077 Diploma
418 Murmann Rain Mehed Marsilt 2:45:18 1:47:17 243 414 1076 Diploma
419 Saar Tarmo 2:45:21 1:47:22 244 419 1075 Diploma
420 Pogodin Dmitri Äkke 2:45:28 1:45:41 245 376 1074 Diploma
421 Jürine Olle Team Mahe 2:45:33 1:48:54 246 435 1073 Diploma
422 Laul Margo RPM Rattatiim 2:45:34 1:51:08 247 475 1072 Diploma
423 Kalmus Rando Harrastajate Spordiklubi 2:45:35 1:48:10 248 432 1071 Diploma
424 Kuuskvere Maarja Tartu Ülikooli ASK N 2:45:36 1:49:01 5 441 1070 Diploma
425 Korts-Laur Ervin ProShop Team 2:45:37 1:48:19 249 433 1069 Diploma
426 Furmanis Maris VW-Valmiera 2:45:45 1:48:07 250 429 1068 Diploma
427 Raatma Arvo 2:45:48 1:49:10 251 445 1067 Diploma
428 Kiristaja Kalle Taliroos 2:45:48 1:48:41 95 434 1066 Diploma
429 Tamm Tamar 2:45:58 1:49:04 252 444 1064 Diploma
430 Lutoskin Siim 2:45:58 1:51:26 32 484 1065 Diploma
431 Rõngas Riho 2:46:09 1:45:48 96 381 1063 Diploma
432 Jams Sulev Vooremaa Centrum-Farm Plant II 2:46:12 1:50:57 97 467 1062 Diploma
433 Kumel Tarvo balticpack.ee 2:46:21 1:50:48 98 464 1061 Diploma
434 Linkgreim Jaanus KJK 2:46:22 1:52:50 253 516 1060 Diploma
435 Seeder Heldur-Valdek PPA 2:46:30 1:51:05 21 473 1059 Diploma
436 Kangur Kaido Aima SK 2:46:47 1:50:59 99 468 1058 Diploma
437 Siitam Peep 2:46:48 1:51:25 100 482 1057 Diploma
438 Saetalu Andres 2:46:49 1:49:03 101 443 1056 Diploma
439 Suvi Toivo 2:46:54 1:47:16 102 413 1055 Diploma
440 Reinson Raul SG WEBER 2:46:59 1:50:55 254 465 1054 Diploma
441 Kriis Viljar 2:47:10 1:51:10 255 476 1053 Diploma
442 Överus Hanno Aegluubis 2:47:17 1:49:57 103 453 1052 Diploma
443 Reinaste Ruve 2:47:22 1:48:06 256 428 1051 Diploma
444 Lõoke Toomas 2:47:26 1:50:56 257 466 1050 Diploma
445 Artel Veiko 2:47:27 1:52:04 258 497 1049 Diploma
446 Reis Rasmus Enics 2:47:34 1:50:22 259 461 1048 Diploma
447 Truu Paavo Bauhof 2:47:38 1:48:08 260 430 1047 Diploma
448 Vilipõld Kristjan KJK 2:47:38 1:49:55 33 451 1046 Diploma
449 Mägi Allan 2:47:42 1:48:58 261 439 1045 Diploma
450 Veski Karel 2:47:49 1:51:04 262 472 1044 Diploma
451 Nurk Veikko Eesti Posti Spordiklubi 2:47:49 1:45:17 263 360 1043 Diploma
452 Vijard Margus VBH-Roto Team 2:47:52 1:49:56 264 452 1042 Diploma
453 Kooskora Priidu 2:47:53 1:52:12 265 499 1041 Diploma
454 Soome Laura Haanja Rattaklubi Haraga/SCANPIX 2:47:56 1:50:13 6 458 1040 Diploma
455 Kadastu Janar Haanja Rattaklubi Kerekunnu 2:47:58 1:39:18 266 242 1039 Diploma
456 Kargu Oskari Tamme 2:47:59 1:50:19 267 460 1038 Diploma
457 Kool Inge 2:48:00 1:51:14 7 478 1037 Diploma
458 Leben Riho Skanska 2:48:00 1:47:46 268 423 1036 Diploma
459 Nurk Andres 2:48:06 1:49:31 269 447 1035 Diploma
460 Einmaa Tiit Eesti Raudtee Spordiklubi 2:48:10 1:47:51 270 424 1034 Diploma
461 Kuri Sepo 2:48:16 1:50:09 271 456 1033 Diploma
462 Looper Ero Haanjs RK 2:48:26 1:50:09 272 457 1032 Diploma
463 Nõmmik Alar Türi Rattatiim 2:48:32 1:46:58 34 405 1031 Diploma
464 Paas Olari OnePower 2:48:35 1:47:54 104 425 1030 Diploma
465 Liivas Ülar Kurtna Spordiklubi 2:48:45 1:50:30 273 462 1029 Diploma
466 Järve Mihkel 2:48:46 1:51:08 274 474 1028 Diploma
467 Puusepp Algo HANSAB MTB Team 2:48:49 1:50:41 275 463 1027 Diploma
468 Jürlau Noel Jussikese 7 Sõpra 2:48:52 1:52:36 276 508 1026 Diploma
469 Kukk Martin Vooremaa Centrum-Farm Plant I 2:48:54 1:49:27 105 446 1025 Diploma
470 Tamkivi Tarmo Harju Elekter 2:48:57 1:54:33 106 547 1024 Diploma
471 Maks Meelis 2:48:58 1:52:17 107 501 1023 Diploma
472 Liasneuski Valery Barysau, Belarus 2:49:00 1:52:43 108 510 1022 Diploma
473 Sigus Martin 2:49:03 1:51:00 277 469 1021 Diploma
474 Merelaid Martin 2:49:04 1:48:57 278 438 1020 Diploma
475 Mägi Arved 2:49:07 1:51:24 22 481 1019 Diploma
476 Eenraid Priit 2:49:27 1:51:28 279 485 1018 Diploma
477 Vaht Priit Mehed Marsilt 2:49:33 1:51:02 280 470 1017 Diploma
478 Moose Marko Roobuka Sprinterid 2:49:36 1:51:37 281 488 1016 Diploma
479 Vask Aivo TYSK 2:49:38 1:52:02 109 495 1015 Diploma
480 Kütt Vello Hat auto 2:49:50 1:46:05 110 390 1014 Diploma
481 Haaviste Raido 2:49:51 1:53:01 282 518 1013 Diploma
482 Naarits Egon Logica 2:49:52 1:49:02 283 442 1012 Diploma
483 Holzberg Kalju 2:50:00 1:52:46 111 513 1011 Diploma
484 Arumägi Meelis 2:50:07 1:52:32 284 505 1010 Diploma
485 Agukas Mati Logica 2:50:12 1:51:35 285 487 1009 Diploma
486 Elling Tõnis ARCTIC SPORT CLUB II 2:50:20 1:53:10 286 524 1008 Diploma
487 Künnapuu Ingomar Sportland / MyFitness Team II 2:50:28 1:52:06 287 498 1007 Diploma
488 Kostabi Marek 2:50:31 1:53:53 288 534 1006 Diploma
489 Ernits Ardu Vänta Aga 2:50:35 1:48:55 23 437 1005 Diploma
490 Keerme Argo Jõhvi Motoklubi 2:50:38 1:51:59 289 493 1004 Diploma
491 Lipvars Jaanus 2:50:42 1:51:55 290 491 1003 Diploma
492 Viidemann Mati Vennad-Dahl 2:50:46 1:52:33 24 506 1002 Diploma
493 Vool Rom 2:50:55 1:53:04 291 521 1001 Diploma
494 Mihkels Stanislav Dünamo 2:50:56 1:52:48 292 514 1000 Diploma
495 Küünal Jaan 2:51:01 1:51:46 112 489 999 Diploma
496 Jürgen Lauri Türi Rattatiim 2:51:07 1:51:25 35 483 998 Diploma
497 Mägi Joosep 2:51:15 1:51:51 22 490 997 Diploma
498 Heinmets Urmas ARCTIC SPORT CLUB II 2:51:17 1:52:21 113 504 996 Diploma
499 Kesper Raino 2:51:19 1:53:45 293 533 995 Diploma
500 Dsilna Indro 2:51:25 1:55:12 294 557 994 Diploma
‹‹ Tagasi
Joulumäe RM 2010
 
Kommenteerimine ajutisel peatatud!
Sorteeri vanemast uuemaks:
Hilary28STRONG, patriciasanders@mail15.com, 12.09.2011 14:20
If you are willing to buy a house, you would have to get the . Moreover, my sister usually utilizes a bank loan, which occurs to be really firm.
SchroederOPAL, karenwalker@mail15.com, 11.09.2011 02:00
If you're in a not good position and have no money to get out from that point, you will need to take the . Because that should help you for sure. I take collateral loan every time I need and feel great just because of this.
JeanieHouston33, karenwalker@mail15.com, 11.09.2011 01:58
I had got a dream to make my business, however I didn't have got enough amount of cash to do it. Thank heaven my close colleague recommended to take the . Thus I took the college loan and realized my desire.
Mees punases, , 20.09.2010 18:32
Ons kellelgi peale proshopi ka pilte näidata?
Kaido, , 18.09.2010 07:37
Lastsõitude protokollid?
Steiv Silm, steiv.silm@err.ee, 16.09.2010 23:15
Saade ka ERR Spordiportaalis üleval: http://sport.err.ee/index.php?0221
To niuks, , 16.09.2010 22:12
Pildid on olemas www.proshop.ee ja sealt valida galerii. http://www.proshop.ee/?p=30193
niuks, , 16.09.2010 21:58
PILDID???
Rai66, , 16.09.2010 09:38
Lühidalt. Peale Rakvere kadumist Elionilt on Jõulumäe uus lemmik. Super rada, korraldus. Kui siis ainult et kenasid kiirabineide polnud. Ja tollimees ei saanud üldse naljast aru. Vaatas mind mu möla peale sellise pilguga,nagu tahaks käsi raudu panna.
juks, , 16.09.2010 08:46
Tahtsin parimat , aga välja kukkus nagu alati. Nõus arvamusega ,et ei maksa üldistada, ei pea viha üksikindiviidide ega kogu Loomaia seltskonna peale. Kõvad mehed (klubid) kes tahavad ja suudavad maratone heal tasemel korraldada.


Kõige populaarsemad
EEC 2010
Axa 09
Limpa
Nissan MTB
Arctic 09
Olerex
Fixus
Shimano
Acer 09
Vinku
Kult.kapital 09
Hasart MNK 09
MEEDIAPARTNERID
EPL
Uuno 09
Sportinfo 09
Proshop_09
Proklubi
Kasutajanimi:
Parool:
 
*Uus kasutaja *Unustasid parooli?
SPORTINFO
KORRALDAJATELE
KIRJUTA MEILE
KONTAKT
KASUTUSTINGIMUSED
KOMMENTEERIMINE